PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

r73
01-18-2020, 11:30 AM
به تازگی انیمه های Vinland Saga و The Promised Neverland رو دیدم که از هردو راضی بودم مخصوصا Neverland .
Vinland Saga داستان خوبی داشت هرچند در حدی که انتظار داشتم ظاهر نشد ولی مطمئنا فصل دومش خیلی خیلی بهتر خواهد بود و کاملا امیدوارم بهش.
در مورد The Promised Neverland هم که دیگه اصلا نیازی به گفتن نیست و خیلی عالی بود.
کسی از دوستان میتونه یه انیمه در حد اینا معرفی کنه با همین ویژگی ها؟
انیمه هایی هم که پسندیدم اینا هستند:
- Attact on titan
- Berserk
- Castlevania
- Deat note
- Fate.stay.night
- Fate.Zero
- Parasyte_the_Maxim
اینمه هایی هم که خوشم نیومد هم اینا بودن
one punch man -
Naruto -
fullmetal alchemist -
دوستان چی پیشنهاد میکنید!؟

سلام
من هم سلیقه انیمه ایم خیلی شبیه شماست. بهتون شدیدا پیشنهاد میکنم انیمه kaiji رو ببینید. دو فصل داره و هرفصل ۲۶ قسمت. خیلی خوبه این انیمه!!!
و یکی هم claymore.درسته ادامه پیدا نکرد ولی تا همونجاییم که ساخته شد شدیدا ارزش دیدن داره.

matiyo
01-18-2020, 06:08 PM
Violet Evergarden سبک منم نبود ولی قسمت‌های آخرش شاهکار بودن. هرچند واقعأ منم از انیمه‌های رمانتیک و ... خوشم نمیاد.
Monster رو خودم خیلی پسندیدم چون مفهوم و داستان برام خیلی مهمه.
از Erased و Tokyo Ghoul که راضی بودی...

انیمه Claymore هم پیشنهاد میکنم ببینی.

Houseki no Kuni کوچکترین شباهتی به Violet Evergarden نداره و به نظرم Houseki no Kuni یونیک‌ترین و خلاقانه‌ترین انیمه تاریخه!
پیشنهاد میکنم Re:Zero رو با پخش ببینی. نسخه ادیت شده انیمه اش داره بازپخش میشه و اینطور که شنیدم حدود 1 ساعت سکانس اضافه بر انیمه اصلی خواهد داشت که قبل از فرارسیدن فصل دوم دیدنشون شاید ضروری باشه...
این رو هم بگم از نظر من Re:Zero در کنار انیمه‌های Attack On Titan و Parasyte: The Maxim بهترین انیمه تاریخه.
Made in Abyss دیدنش به شدت توصیه میشه. امروز انیمه سینمایی جدیدش هم پخش میشه!
ممنون از شما :Smiley17:

یه سوال این که گفتید:
"نسخه ادیت شده انیمه اش داره بازپخش میشه و اینطور که ..."
چطور میتونم اون رو دانلود کنم یعنی از کجا مطمئنم بشم اونی که دارم دانلود میکنم نسخه جدیدشه!؟
خیلی ممنون به خاطر توضیحات عالی و کاملی که دادین :Smiley30:

matiyo
01-18-2020, 06:08 PM
سلام
من هم سلیقه انیمه ایم خیلی شبیه شماست. بهتون شدیدا پیشنهاد میکنم انیمه kaiji رو ببینید. دو فصل داره و هرفصل ۲۶ قسمت. خیلی خوبه این انیمه!!!
و یکی هم claymore.درسته ادامه پیدا نکرد ولی تا همونجاییم که ساخته شد شدیدا ارزش دیدن داره.

اتفاقا تعریف claymore رو شنیده بودم ولی چون دیدم عینه Berserk کامل نیست و ممکنه تا مدتها هم قسمتهای جدیدش نیاد بیخیالش شدم اما انگار باید تغییر نظر بدم. kaiji رو هم حتما دان میکنم خیلی ممنون دوست عزیز:Smiley41:

peyman_eun
01-18-2020, 06:50 PM
یه سوال این که گفتید:
"نسخه ادیت شده انیمه اش داره بازپخش میشه و اینطور که ..."
چطور میتونم اون رو دانلود کنم یعنی از کجا مطمئنم بشم اونی که دارم دانلود میکنم نسخه جدیدشه!؟
خیلی ممنون به خاطر توضیحات عالی و کاملی که دادین :Smiley30:

نسخه ادیت شده رو از اینجا دانلود کنید: ورود به صفحه دانلود (https://anime-list3.pw/anime/7352/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-re-zero-kara-hajimeru-isekai-seikatsu-shin-henshuu-ban)

عجب انیمه‌ای هست:دی. حتی دیدن تکرارشم لذت بخشه :Smiley19:
خواهش میکنم. خیلی ممنون :Smiley30:

matiyo
01-18-2020, 08:21 PM
نسخه ادیت شده رو از اینجا دانلود کنید: ورود به صفحه دانلود (https://anime-list3.pw/anime/7352/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%D9%87-re-zero-kara-hajimeru-isekai-seikatsu-shin-henshuu-ban)

عجب انیمه‌ای هست:دی. حتی دیدن تکرارشم لذت بخشه :Smiley19:
خواهش میکنم. خیلی ممنون :Smiley30:

بسیار بسیار تشکر میکنم :Smiley48:
با درود فراوان :Smiley1:

86471181
01-19-2020, 12:02 PM
ولی Re:Zero رو خودمم فک میکنم در حقش بی انصافی کردم و بهش فرصت ندادم ، یعن یتو همون قسمت اول که رفت تو یه دنیای دیگه و شروع کرد با حیوانات صحبت کردن ترمز دستی رو کشیدم و پیاده شدم!:Smiley106: ولی فکر کنم باید یه فرصت دیگه بهش بدم !
ممنون:Smiley17:

عجب تصمیم درستی گرفته بودی، به نظرم بهش پایبند باش :Smiley36:

انیمه ی Hanada Shounen-shi (https://tvworld.info/showthread.php?t=44800) رو من شدیدا پیشنهاد میکنم، یه مقدار با بقیه ی انیمه ها متفاوته ،به نظرم حتما تستش کن، تاپیکش هم یه نگاه بندازی کسی ناراضی ازش بیرون نیومده

matiyo
01-19-2020, 04:40 PM
عجب تصمیم درستی گرفته بودی، به نظرم بهش پایبند باش :Smiley36:

انیمه ی Hanada Shounen-shi (https://tvworld.info/showthread.php?t=44800) رو من شدیدا پیشنهاد میکنم، یه مقدار با بقیه ی انیمه ها متفاوته ،به نظرم حتما تستش کن، تاپیکش هم یه نگاه بندازی کسی ناراضی ازش بیرون نیومده

ممنون دوست عزیز:Smiley17:

1919
01-19-2020, 08:22 PM
ممنون دوست عزیز:Smiley17:

انیمه های کوتاه رو که دوستان خیلی معرفی کردن از انیمه های بلند و طولانی هم من اینا رو معرفی می کنم
از انیمه های جدید
H x h , دارک شونن ادونچری
Gintama ، کمدی و شونن
از قدیمیا
Roruni Kenshin سامورایی ، شونن
Yu yu hakosho پدر شونن هستن از نظر من! خیلی ها از جمله ناروتو از این الهام گرفتن
Inuyasha شونن ، دنیای موازی
در ضمن اشاره ای بر وینلند ساگا کردی که همینجا میگم منتظر فصل دومش نباش تایید نشد!!!

matiyo
01-20-2020, 05:12 PM
انیمه های کوتاه رو که دوستان خیلی معرفی کردن از انیمه های بلند و طولانی هم من اینا رو معرفی می کنم
از انیمه های جدید
H x h , دارک شونن ادونچری
Gintama ، کمدی و شونن
از قدیمیا
Roruni Kenshin سامورایی ، شونن
Yu yu hakosho پدر شونن هستن از نظر من! خیلی ها از جمله ناروتو از این الهام گرفتن
Inuyasha شونن ، دنیای موازی
در ضمن اشاره ای بر وینلند ساگا کردی که همینجا میگم منتظر فصل دومش نباش تایید نشد!!!

ای بابا! را به راه هرچی انیمه ی ( :Smiley37: ) هست! رو تمدید میکنن ، بعد که نوبت انیمه های خوب میشه کنسل؟! عجب شانسی دارم ، خیلی امیدوار بودم بهش.
بابت معرفی انیمه ها ممنون :Smiley30:

REZA-UCHIHA
02-05-2020, 11:29 PM
سلام

من شیش سال میشه گفت ک اوتاکو بودم و خیلی انیمه نگاه میکردم و از دیدنشون هم لذت هم میبردم
اما حالا ب دلایلی میخوام به این غائله خاتمه بدم

اگر میشه لطفا ی انیمه ی توپ و عالی بهم معرفی کنید ک در اوج خداحافظی کرده باشم :Smiley36:

peyman_eun
02-07-2020, 10:56 PM
سلام

من شیش سال میشه گفت ک اوتاکو بودم و خیلی انیمه نگاه میکردم و از دیدنشون هم لذت هم میبردم
اما حالا ب دلایلی میخوام به این غائله خاتمه بدم

اگر میشه لطفا ی انیمه ی توپ و عالی بهم معرفی کنید ک در اوج خداحافظی کرده باشم :Smiley36:

انیمه Parasyte یا انیمه Claymore رو ببین و در اوج با دنیای اوتاکوها خداحافظی کن :Smiley17:

matiyo
02-15-2020, 07:36 PM
دوستان میشه یه توضیحی در مورد made in abyss بدین ؟
این که سریالش چند فصله و چند قسمته و بعدش چه فیلمایی داره و آیا تموم شده و یا نه هنوز ادامه داره....:Smiley17:

peyman_eun
02-15-2020, 10:29 PM
دوستان میشه یه توضیحی در مورد made in abyss بدین ؟
این که سریالش چند فصله و چند قسمته و بعدش چه فیلمایی داره و آیا تموم شده و یا نه هنوز ادامه داره....:Smiley17:

سلام دوست عزیز. یک فصل ازش اومده.
انیمه به فصل دوم کشیده شد و انیمه‌های سینمایی اول و دوم خلاصه فصل اول و انیمه سینمایی سوم ادامه‌ای بر فصل اول است.
انیمه سینمایی سوم پخش شده ولی هنوز نسخه دانلودی ازش توی اینترنت موجود نیست.
فصل دومش هم احتمالأ انتهای سال 2020 و در بدترین حالت سال 2021 پخش میشه.
برای توضیحات هم به این پست مراجعه کنید: ورود به صفحه (https://tvworld.info/showthread.php?t=46788&p=231060&viewfull=1#post231060) (گزینه شماره 9)

matiyo
02-15-2020, 11:49 PM
سلام دوست عزیز. یک فصل ازش اومده.
انیمه به فصل دوم کشیده شد و انیمه‌های سینمایی اول و دوم خلاصه فصل اول و انیمه سینمایی سوم ادامه‌ای بر فصل اول است.
انیمه سینمایی سوم پخش شده ولی هنوز نسخه دانلودی ازش توی اینترنت موجود نیست.
فصل دومش هم احتمالأ انتهای سال 2020 و در بدترین حالت سال 2021 پخش میشه.
برای توضیحات هم به این پست مراجعه کنید: ورود به صفحه (https://tvworld.info/showthread.php?t=46788&p=231060&viewfull=1#post231060) (گزینه شماره 9)

matiyo
02-16-2020, 06:41 PM
از دوستان عزیز:Smiley36: یه سوال دیگه هم داشتم
این Sword Art Online چی چی هست؟! یعنی یه جا یه چیزی در موردش خوندم که یه جورایی حس میکنم شبیه به انیمه Fate باید باشه اما وقتی میخوام از سایت اینمه لیست دانلود کنم یه عالمه انیمه با این اسم (https://anime-list5.pw/search?type=anime&s=Sword+Art+Online)هست نمیدنم از کدوم شروع کنم و آیا این که به هم ارتباطی دارن یا نه.
در مورد چهار انیمه Code Geass - No Game No Life - Akame ga Kill -Future Diary هم راهنمایی کنید که آیا ارزش دیدن دارن یا نه.

آخرین انیمه ای که دیدم و خوشم اومد Tate no Yuusha no Nariagari بود .

sh2012
02-16-2020, 07:59 PM
این Sword Art Online چی چی هست؟! یعنی یه جا یه چیزی در موردش خوندم که یه جورایی حس میکنم شبیه به انیمه Fate باید باشه اما وقتی میخوام از سایت اینمه لیست دانلود کنم یه عالمه انیمه با این اسم (https://anime-list5.pw/search?type=anime&s=Sword+Art+Online)هست نمیدنم از کدوم شروع کنم و آیا این که به هم ارتباطی دارن یا نه.
در مورد چهار انیمه Code Geass - No Game No Life - Akame ga Kill -Future Diary هم راهنمایی کنید که آیا ارزش دیدن دارن یا نه.

انیمه ای SOA چند فصل داره که اگه درست یادم مونده باشه
1- Sword Art Online
2- Sword Art Online 2
3- Sword Art Online : Alicization
یه انیمه جانبی هم به اسم Alternative Gun Gale Online و یه فیلم هم هست به نام Sword Art Online : Ordinal Scale اگه خوشتون اومد میتونین ببینید.
Future Diary انیمه جذابی هست بالخصوص نیمه اول و قسمت اخرش.. به هر حال یه دیدگاه انیمه ای از روز موش خرما معروف است به سبک و سیاق خودش...
Akame ga Kill کار با گرافیکی هست و پر از خون و خونریزی، مرگ های پیش بینی ناپذیر هم توش هست... (البته به شخصه زیاد طرفدارش نیستم ولی کار خوبیه )
No Game No Life اگه از انیمه های سبک Game و کمدی های ایچی خوشتون میاد این کار انتخاب عالیه ... به هر حال کار مدهاوس هست و خوش رنگ و لعاب ...
Code Geass یه ورژن از انیمه معروف Death Note .. وسطاش افت پیدا میکنه ولی کلا پایان بندیش باعث میشه که سر پا بمونه ...

matiyo
02-16-2020, 09:50 PM
انیمه ای SOA چند فصل داره که اگه درست یادم مونده باشه
1- Sword Art Online
2- Sword Art Online 2
3- Sword Art Online : Alicization
یه انیمه جانبی هم به اسم Alternative Gun Gale Online و یه فیلم هم هست به نام Sword Art Online : Ordinal Scale اگه خوشتون اومد میتونین ببینید.
Future Diary انیمه جذابی هست بالخصوص نیمه اول و قسمت اخرش.. به هر حال یه دیدگاه انیمه ای از روز موش خرما معروف است به سبک و سیاق خودش...
Akame ga Kill کار با گرافیکی هست و پر از خون و خونریزی، مرگ های پیش بینی ناپذیر هم توش هست... (البته به شخصه زیاد طرفدارش نیستم ولی کار خوبیه )
No Game No Life اگه از انیمه های سبک Game و کمدی های ایچی خوشتون میاد این کار انتخاب عالیه ... به هر حال کار مدهاوس هست و خوش رنگ و لعاب ...
Code Geass یه ورژن از انیمه معروف Death Note .. وسطاش افت پیدا میکنه ولی کلا پایان بندیش باعث میشه که سر پا بمونه ...

سپاس فراوان:Smiley17::Smiley41:

86471181
02-17-2020, 10:55 AM

SAO من یه چن قسمت از فصل اول رو دیدم به قدری بد بود به قدری بد بود رفتم قسمت های فصول بعدی رو هم پلی کردم دیدم همون آشغاله که کلش رو دراپ کردم. ری زیرو رو با طناب پیمان رفتی تو چاه این رو به حرف من گوش کن اگه دانلود نکردی نکن هیچ شباهتی هم به fate نداره، fate تو مقایسه با این خیلی سطحش بالاتره.

در مورد باقی انیمه های Akame ga kill رو حتما ببین، در کل کار خوبیه.

code geass به قول دوستمون شبیه دث نوت هست ولی اولا سطحش از دث نوت پایین تره، دوما زیادی کش دادن، فک کنم دومین یا سومین انیمه ای که دیدم همین بود، اون موقع در کل بدم نیومد اما چیزی هم نبود که تو ذهنم بمونه و به بقیه پیشنهادش بدم

matiyo
02-17-2020, 06:14 PM
SOA من یه چن قسمت از فصل اول رو دیدم به قدری بد بود به قدری بد بود رفتم قسمت های فصول بعدی رو هم پلی کردم دیدم همون آشغاله که کلش رو دراپ کردم. ری زیرو رو با طناب پیمان رفتی تو چاه این رو به حرف من گوش کن اگه دانلود نکردی نکن هیچ شباهتی هم به fate نداره، fate تو مقایسه با این خیلی سطحش بالاتره.

در مورد باقی انیمه های Akame ga kill رو حتما ببین، در کل کار خوبیه.

code geass به قول دوستمون شبیه دث نوت هست ولی اولا سطحش از دث نوت پایین تره، دوما زیادی کش دادن، فک کنم دومین یا سومین انیمه ای که دیدم همین بود، اون موقع در کل بدم نیومد اما چیزی هم نبود که تو ذهنم بمونه و به بقیه پیشنهادش بدم

ممنون دوست عزیز.:Smiley17::Smiley17:

1919
02-17-2020, 06:16 PM

خدایی از چی قهرمان سپر خوشت اومد :Smiley104:
Sword art online نیم فصل اول سیزن یکش رو ببین ' بقیشو نمی خواد
اکامه گا کیل رو ببین حتما ' خشونت خاصی داره
No game no life هم خیلی پرطرفداره ولی معمولیه ' وقت داشتی ببین
Code geass خیلی طولانیه نمی ارزه ببینی

matiyo
02-17-2020, 07:16 PM

اتفاقا خودمم تعجب کردم از قهرمان سپر خوشم اومد!به این خاطر گفتم شاید SAO هم شبیه ش باشه:Smiley36:
برا باقیش هم فک کنم فقط Akame ga Kill رو بزنم!
امسال انیمه های تقریبا خوبی اومدن ولی حیف که تازه فصل اولشون بوده و باید حداقل یکی دو سالی برای فصلهای بعدیش صبرکنم.
بازم ممنون برای راهنمایی.:Smiley17:

eric
02-18-2020, 07:32 PM
متاسفانه مشکل فعلی صنعت انیمه هم همین هست، 98 درصد انیمه های جدید همه یکنواخت و توی یک سبک مشخص هستن که معمولا Isekai میشن و کلا لایت و شاد و شنگولی میسازن :Smiley36: ، خود من هم خیلی وقته انیمه " جدید" خوب ندیدم، اگه همینجوری پیشنهاد انیمه میخوای چند تایی معرفی میکنم خیلی هم قدیمی نیستن امیدوارم خوشت بیاد

Bungo Stray Dogs - فصل اول بیشتر حکم معرفی شخصیت ها رو داره، ابدا ازش دلسرد نشو و تا اخر فصل 2 حتما ببین.

Grand Blue - کمدی عالی و بزرگ سالانه

Tsuki Ga Kirei - یک درام/رومنس عالی

فصل یک سگای ولگرد رو موفق شدم ببینم...انیمه خوبیه با اینکه فصل یکش کمی خسته کننده هست ولی مشخصه فصل دو پر ملاتی داره...سه فصل رو کامل ببینم میرم واسه dead apple
گرند بلو هم دیگه آخرشه...کلی خندیدم و لذت بردم...حال و هوای آدمو عوض می کنه
Tsuki Ga Kirei رو هنوز ندیدم

peyman_eun
02-20-2020, 12:55 AM

اتفاقأ منم خیلی دوست داشتم انیمه قهرمان سپر (Tate no Yuusha no Nariagari) رو ببینم. یعنی به نظرت ارزش دیدن نداره؟
میشه یک توضیحی بدی؟

matiyo
02-20-2020, 06:59 PM
اتفاقأ منم خیلی دوست داشتم انیمه قهرمان سپر (Tate no Yuusha no Nariagari) رو ببینم. یعنی به نظرت ارزش دیدن نداره؟
میشه یک توضیحی بدی؟

خوبه ، نگاش کن! :Smiley35:
شاید سه چهار قسمت اولش زیاد جالب نباشه اما یه کم که داستان جلوتر میره بهتر میشه.
نمیشه گفت انیمه خیلی خیلی خوبیه اما خوبه!(کار راه میندازه)
شاید ایرادش این باشه که: بیشتر به عنوان یه گیم بهش نگاه شده ! (شخصیتهایی که به طور ناگهانی از یه دنیای دیگه برای محافظت از یه دنیای فانتزی فراخوانده میشن!) تا اینجاش همه چی خوبه ولی اینجاش یه کم بیریخت میشه که مثل گیم هایی که شخصیت اصلی باید یه سری تمرینات انجام بده تا لول و قدرتهاش رو ارتقاع بده ،اینجا هم همینطوریه و خود کاراکترها هم اینو میدونن ! البته همونطور که گفتم کافیه یه چند قسمت نگاه کنی بعد این ایرادش خود به خود برات حل میشه! در کل من که راضی بودم .:Smiley35:

1919
02-21-2020, 06:54 PM
میشه یک توضیحی بدی؟

به نظرم مناسب زیر ۱۰ ساله هاست ' خیلی کودکانه ست ' شخصیت (( مرغ )) که اسمشو یادم نیست قشنگ رو اعصابه
صرفا یک تقلید در ایجاد دنیای موازی ه

irani11
02-27-2020, 05:39 PM
سلام
دوستان ممکنه یه اینمه سینمایی با تم احساسی و عاشقانه مانند your name معرفی کنید بهم؟؟
your name بهترین انیمیشنی بود که توی عمرم دیدم و واقعا لذت بردم.
i want to eat your pancreas رو قبلا دیدم

peyman_eun
02-27-2020, 10:11 PM
سلام
دوستان ممکنه یه اینمه سینمایی با تم احساسی و عاشقانه مانند your name معرفی کنید بهم؟؟
your name بهترین انیمیشنی بود که توی عمرم دیدم و واقعا لذت بردم.
i want to eat your pancreas رو قبلا دیدم

به شدت توصیه میکنم انیمه سینمایی A Silent Voice رو ببینین (یکی از بهترین انیمه‌های سینمایی دهه اخیر). این خیلی بهتر از Your Name هست.
از انیمه‌های سریالی هم انیمه سری Violet Evergarden توصیه میشه و همچنین انیمه سری Clannad After Story که البته باید بهش مهلت بدی...

aliresa12
03-03-2020, 02:10 AM
سلام.
دوستان انیمه کمدی خوب، در حد Gintama چی سراغ دارید .لطفا معرفی کنید.

1919
03-04-2020, 01:00 PM
سلام.
دوستان انیمه کمدی خوب، در حد Gintama چی سراغ دارید .لطفا معرفی کنید.

متاسفانه هیچی هیچوقت گینتاما نمیشه
ولی اینا رو هم ببینی خوب ان و من همه رو توصیه می کنم
اسکت دانس
این خیلی شبیه گینتاماست ' کاری از دستیار مانگاکای گینتاماست ' حتی یک قسمت کراس اور هم با گینتاما داره
کاگویا ساما
مدرسه ای ه و جدیده ' اینم توصیه میشه پارسال خیلی سروصدا کرد
Gto
یه کار قدیمی و مدرسه ای و جالبه ' شخصیت اصلیش شبیه گینتوکیه
نیچی جو
یه انیمه مدرسه ای با انیمیشن ساده اما جالب ' هر چیزی تو این انیمه میتونه اتفاق بیفته
اسکول رامبل
اینم مدرسه ای ه و خیلی جالب ' حتما توصیه میشه
دانشی کوکوسه نیچی جو
اینم مدرسه ای و اپیزودیک و جالبه ' صداپیشه های اصلیش صداپیشه های گینتوکی و اکیتا سوگو هستن که جلب توجه بیشتری می کنن
گراند بلو
کمدی با پس زمینه شوخی های منحرفانه راجع به دریا هست
آزومانگا دایوه
انیمیشن ساده ای داره . قدیمیه . ولی خیلی خنده داره
بلزباب
انیمه کمدی راجع به تصرف سرزمین انسانها توسط پسر شیطان ' خیلی کمدی خوب و قوی ای هست که در مدرسه اتفاق میفته

matiyo
03-06-2020, 08:04 PM
دوستان در مورد انیمه Koutetsujou no Kabaneri یه توضیحی میدن؟
این یه فصل 12 قسمتی داره و 3 قسمت هم سینمای.
آیا فصل دوم داره یا نه ؟
آیا اگر بدون دیدن فصل یکش فقط سینمایی ها رو ببینم کافیه ؟؟
چون تو توضیحات قسمت سوم سینمایی نوشته:
"این سری سینمایی وقایع نیم سال بعد از داستان اصلی سریال این انیمه را پوشش می دهد"
و منظورش رو نفهمیدم ! یعنی داره میگه که هر سه قسمت سینماییش به اتفاقات بعد فصل یک اشاره داره و باید فصل یکش رو ببینم و بعد بیام سراغ سینماییاش ؟؟ اگه اینطوره که تو توضیحات قسمت یک سینمایی نوشته "بازبینی شده نیمه اول سریال این انیمه"

یعنی نمیدونم من متوجه نمیشم چی داره میگه:Smiley39: یا کلا توضیحات anime-list یه کم مشکل دارن!:Smiley36:
لطفا کسانی که میدونن جریان چیه راهنمایی کنن.:Smiley17:

86471181
03-07-2020, 12:06 PM
دوستان در مورد انیمه koutetsujou no kabaneri یه توضیحی میدن؟
این یه فصل 12 قسمتی داره و 3 قسمت هم سینمای.
آیا فصل دوم داره یا نه ؟
آیا اگر بدون دیدن فصل یکش فقط سینمایی ها رو ببینم کافیه ؟؟
چون تو توضیحات قسمت سوم سینمایی نوشته:
"این سری سینمایی وقایع نیم سال بعد از داستان اصلی سریال این انیمه را پوشش می دهد"
و منظورش رو نفهمیدم ! یعنی داره میگه که هر سه قسمت سینماییش به اتفاقات بعد فصل یک اشاره داره و باید فصل یکش رو ببینم و بعد بیام سراغ سینماییاش ؟؟ اگه اینطوره که تو توضیحات قسمت یک سینمایی نوشته "بازبینی شده نیمه اول سریال این انیمه"

یعنی نمیدونم من متوجه نمیشم چی داره میگه:smiley39: یا کلا توضیحات anime-list یه کم مشکل دارن!:smiley36:
لطفا کسانی که میدونن جریان چیه راهنمایی کنن.:smiley17:

فصل دومی نداره، سینمایی هاش رو ندیدم، بعید هم میدونم هم چین جذاب باشن سینمایی هاش چون خود انیمش هم داستان درست و درمونی نداره، نشون به اون نشون که من پستتون رو دیدم گفتم اسم انیمش آشناست سرچ کردم از رو عکسش متوجه شدم کدوم انیمه هست :d ، دور هم نشستن یه اکشنی بدن بیرون تو مایه های اتک آن تایتان، اگه اشتباه نکنم قبل شروع فصل دوم اتک آن تایتان همون تیم این انیمه رو ساخته ، در حد رفع کُتی یه چیز اکشن بخوای ببینی بشین انیمش رو ببین

matiyo
03-07-2020, 05:46 PM
فصل دومی نداره، سینمایی هاش رو ندیدم، بعید هم میدونم هم چین جذاب باشن سینمایی هاش چون خود انیمش هم چین داستان درست و درمونی نداره، نشون به اون نشون که من پستتون رو دیدم گفتم اسم انیمش آشناست سرچ کردم از رو عکسش متوجه شدم کدوم انیمه هست :d ، دور هم نشستن یه اکشنی بدن بیرون تو مایه های اتک آن تایتان، اگه اشتباه نکنم قبل شروع فصل دوم اتک آن تایتان همون تیم این انیمه رو ساخته ، در حد رفع کُتی یه چیز اکشن بخوای ببینی بشین انیمش رو ببین

ممنون دستت درد نکنه :Smiley41:

lady snow
03-09-2020, 11:14 PM
متاسفانه تایپیک مرتبط پیدا نکردم. مجبور شدم اینجا بپرسم
دوستان برای خواهرزاده 12 سالم میخوام انیمه دانلود کنم برای دوران قرنطینه. برعکس من، بسیار طرفدار انیمه های ژاپنی هست. این انیمه هایی که مینویسم آیا مناسب سنش هست از لحاظ درجه خشونت و یا مثلا نوع داستانش؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Song.Of.The.Sea
The.Secret.Of.Kells.2009
The.Secret.World.of.Arrietty.2011
The.Tale.Of.The.Princess.Kaguya.2013
From.Up.On.Poppy.Hill.2011
Mononoke
anohana: the flower we saw that day
the garden of words
weathering with you

Admini3trator
03-10-2020, 01:09 AM
متاسفانه تایپیک مرتبط پیدا نکردم. مجبور شدم اینجا بپرسم
دوستان برای خواهرزاده 12 سالم میخوام انیمه دانلود کنم برای دوران قرنطینه. برعکس من، بسیار طرفدار انیمه های ژاپنی هست. این انیمه هایی که مینویسم آیا مناسب سنش هست از لحاظ درجه خشونت و یا مثلا نوع داستانش؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Song.Of.The.Sea
The.Secret.Of.Kells.2009
The.Secret.World.of.Arrietty.2011
The.Tale.Of.The.Princess.Kaguya.2013
From.Up.On.Poppy.Hill.2011
Mononoke
anohana: the flower we saw that day
the garden of words
weathering with you

اطلاع دقیقی از انیمه های لیستت ندارم ولی اینها واسش مناسبن: (انیمه های سریالی هستن)
Hyouka
Gosick
Noragami
Shigatsu wa Kimi no Uso
Nagi no Asukara

Koe no Katachi (A Silent Voice) [2016] سینمایی
Maquia - When the Promised Flower Blooms [2018] سینمایی

lady snow
03-10-2020, 02:30 PM
ممنونم. Nagi no Asukara به نظرم خیلی خوبه

Admini3trator
03-11-2020, 02:21 AM
ممنونم. Nagi no Asukara به نظرم خیلی خوبه

آره من خودم که ازش خیلی لذت بردم، داستان و اتمسفر خیلی خوبی داره، از نظر طراحی و گرافیک هم یکی از بهتریناست.

matiyo
03-18-2020, 05:36 PM
دوستان سوالی که داشتم : آیا همانطور که Fate/stay night ادامه Fate/Zero بود.
آیا انیمه (Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia) ربطی به (Fate/stay night: Unlimited Blade Works) دراه؟
یا نه اصلا به هم ربطی ندارن؟

matiyo
03-19-2020, 12:05 PM
دوستان پیشنهاد میکنم حتما یه نگاه به انیمه Haikyuu بندازید!
اصولا از انیمه های طنز خوشم نمیاد ولی گفتم یکی دوتا از اون مشهوراش رو امتحان کنم شاید تو این ژانر هم راه افتدم!
من خیلی سعی کردم با طنز و جوک های Gintama کنار بیام ولی طنزش زیاد خنده دار نیست!:Smiley36:(نظرشخصی) و بیشتر حوصله سر بر بود
ولی Haikyuu واقعا کاراکترهای احمقی داره:Smiley14: و واقعا شما رو میخندونه:Smiley35:
البته جوگیر و هیجانی بودنش هم به کنار!:Smiley36:
توصیه میکنم تو این روزهای تعطیل برای عوض شدن حال و حواتون یه چند قسمت تماشا کنید، حتما خوشتون خواهدامد.:Smiley17:

MaMaLoM
03-24-2020, 11:18 PM
سلام
دوستان انیمه باز یه چیزی پیشنهاد بدید بریم ببینیم عشق کنیم. الان دارم devil man crybaby رو میبینم ولی اخراشه چیز خیلی مالی نبود ولی یکی از دوستام گفت ببین خفنه دیگه دیدم.
کلا من دوسه ماه یبار هوس انیمه میکنم یه چیزی بگید بریم ببینم حال کنیم:d معروفارو دیدم اکثرا یا یه ناخونکی زدم ولی این اخیرا انقدر تکراری دیدم دیگه حس میکنم همه دارن از هم اسکی میرن! واسه همین کلا زده شدم یه مدت فقط سینمایی نگاه میکردم. قشنگ چهار پنجتا عنوان آخری که دیدم یا درمورد قدرت برگشت به گذشته و کنترل زمان بودند یا یه غولی شیطانی چیزی حمله کرده بود زمین میخواست نسل بشریت رو نابود کنه.
مانستر , هلسینگ و کلیمور سه تا مورد علاقه هام ند.
:Smiley41:

Admini3trator
03-25-2020, 12:02 AM
سلام
دوستان انیمه باز یه چیزی پیشنهاد بدید بریم ببینیم عشق کنیم. الان دارم devil man crybaby رو میبینم ولی اخراشه چیز خیلی مالی نبود ولی یکی از دوستام گفت ببین خفنه دیگه دیدم.
کلا من دوسه ماه یبار هوس انیمه میکنم یه چیزی بگید بریم ببینم حال کنیم:d معروفارو دیدم اکثرا یا یه ناخونکی زدم ولی این اخیرا انقدر تکراری دیدم دیگه حس میکنم همه دارن از هم اسکی میرن! واسه همین کلا زده شدم یه مدت فقط سینمایی نگاه میکردم. قشنگ چهار پنجتا عنوان آخری که دیدم یا درمورد قدرت برگشت به گذشته و کنترل زمان بودند یا یه غولی شیطانی چیزی حمله کرده بود زمین میخواست نسل بشریت رو نابود کنه.
Berserk: Ougon Jidaihen سه تا سینماییه

Akame ga Kill!
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Fate Zero
Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Zankyou no Terror
Owari No Seraph

peyman_eun
03-25-2020, 12:36 AM
سلام

سلام. پیشنهاد من انیمه‌های Houseki no Kuni (عاشقش میشی!) و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu و همچنین سینمایی Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul هست.

MaMaLoM
03-25-2020, 12:51 AM
سلام. پیشنهاد من انیمه‌های Houseki no Kuni (عاشقش میشی!) و Kiseijuu: Sei no Kakuritsu و همچنین سینمایی Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul هست.

Akame ga Kill! که اون دوستمون پیشنهاد داد رو خیلی تعریف شنیدم برم ببینم چیه
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu رو دیدم (جزو همون 5 تا آخری ای که گفتم حساب میشه)!
فیلم Made in Abyss رو ندیدم ولی خب انیمه اش رو دیدم و خیلی هم دوسش داشتم, فیلمش دانلود میکنم الان
Houseki no Kuni اینو نمیدونم چیه ولی گویا تموم نشده

peyman_eun
03-25-2020, 01:25 AM
Akame ga Kill! که اون دوستمون پیشنهاد داد رو خیلی تعریف شنیدم برم ببینم چیه
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu رو دیدم (جزو همون 5 تا آخری ای که گفتم حساب میشه)!
فیلم Made in Abyss رو ندیدم ولی خب انیمه اش رو دیدم و خیلی هم دوسش داشتم, فیلمش دانلود میکنم الان
Houseki no Kuni اینو نمیدونم چیه ولی گویا تموم نشده

انیمه Houseki no Kuni رو حتمأ ببین :Smiley19: داستانش محشره. هرچند به فصل دوم کشیده شده ولی خب Made in Abyss هم به فصل دوم کشیده شده:دی

matiyo
03-27-2020, 01:21 AM
سلام

حتما و حتما Haikyuu رو ببین تا به حال 4 فصل ازش اومده و به جرات بگم تا به حال این همه با یه انیمه یا حتی سریال نخندیده بودم:Smiley14:
واقعا ادمو به وجد میاره.
خیلی انیمه دوست داشتنی و دلقکیه! رو شخصیت سازی کاراکترها بسیار عالی کار شده و الان که تازه فصل دومش رو شروع کردم تو فکرم که چطوری از سرعت تماشاش کم کنم تا حداقل کفاف دو سه هفته روبده!
خلاصه هرکی ندیده از دست نده ، اصلا توجهی به ورزشی بودنش نکنید و اصلا هم با فوتبالیستها مقایسه اش نکنید کلا تو یه فاز دیگه ایه.:Smiley35:

ShInOdA
03-30-2020, 09:29 PM
رفقا انیمه تو مایه های Prison School و این داستانا!!! میخوام//
انیمه ی Mysterious Girlfriend X بهم پیشنهاد شده، اطلاعی راجع بهش ندارم، ارزش دیدن داره؟ ژانرش و فضاش چیه و اینا؟! پیش پیش سپاس بابت راهنمایی هاتون

allen74
04-05-2020, 10:50 PM
سلام دوستان
چند تا انیمه برای دیدن معرفی میکنین ترجیحا جادوگری و روانشناختی باشه.
این انیمه هارو هم دیدم

http://s10.picofile.com/file/8393199592/Capture.PNG

ShInOdA
04-06-2020, 07:26 PM
امروز Akama ga kill رو دیدم، حس میکنم هرچی انیمه قبلش دیده بودم شوخی ای بیش نبوده! مگه میشه یه انیمه اینقدر همه چی تموم؟!؟!؟! :Smiley10: همینجوری تو مغزمه!
کسی در حد و اندازه های این انیمه، چیزی میشناسه معرفی کنه؟! ژانرش زیاد برام مهم نیست، اگه تو همین حال و هوا باشه ک چ بهتر! پیش پیش سپاس

peyman_eun
04-06-2020, 08:35 PM
امروز Akama ga kill رو دیدم، حس میکنم هرچی انیمه قبلش دیده بودم شوخی ای بیش نبوده! مگه میشه یه انیمه اینقدر همه چی تموم؟!؟!؟! :Smiley10: همینجوری تو مغزمه!
کسی در حد و اندازه های این انیمه، چیزی میشناسه معرفی کنه؟! ژانرش زیاد برام مهم نیست، اگه تو همین حال و هوا باشه ک چ بهتر! پیش پیش سپاس

با ارادت فراوان به انیمه‌ای که دیدی. پیشنهاد میکنم دو انیمه زیر رو ببینی:
Claymore (https://anime-list6.pw/anime/6158) ببین اگه دوبله انگلیسی هست دانلود کن چون دوبله انگلیسی این انیمه عالیه. یک انیمه بسیار جدی در ژانر خودش هست. بسیار غافلگیرکننده‌ست. آخرش به حدود یک سوم از مانگا میرسه و تمومش میکنن و متأسفانه دیگر منتظر ادامه‌اش هم نباید باشی!
Re:Zero: New Edition (https://anime-list6.pw/anime/7352) این ورژن جدیدش رو ببین. انصافأ شبیه‌ترین انیمه به آکامه گا کیل همینه البته با اجازه نامبر ببین :Smiley36: ری:زیرو از نظر داستانی و آکامه گا کیل از نظر مفهومی انیمه‌های خوبین. فصل دوم ری:زیرو قرار بود این فصل پخش بشه که به خاطر ویروس کرونا تأخیر خورد به تابستون.

1919
04-07-2020, 08:10 AM
الفن لاید به لحاظ خشونت بسیار شبیه اکامه گا کیل ه ، البته خیلی تم جدی تری داره و فانتزی نیست
پاولا مادوکا مجیکا علی رغم ظاهر اوایه اش به لحاظ خشونت داستانی بسیار قوی هست اگه گول ظاهرشو نخورین بعد چند قسمت فوق العاده میشه

drake
04-09-2020, 06:25 PM
سلام دوستان یه انیمیشن می‌خوام تو سبک archer باشه یعنی شوخی های ج*ن*س*ی و الفاظ ر*ک*ی*ک زیادی داشته باشه با تشکر

ShInOdA
04-09-2020, 06:40 PM
با ارادت فراوان به انیمه‌ای که دیدی. پیشنهاد میکنم دو انیمه زیر رو ببینی:
Claymore (https://anime-list6.pw/anime/6158) ببین اگه دوبله انگلیسی هست دانلود کن چون دوبله انگلیسی این انیمه عالیه. یک انیمه بسیار جدی در ژانر خودش هست. بسیار غافلگیرکننده‌ست. آخرش به حدود یک سوم از مانگا میرسه و تمومش میکنن و متأسفانه دیگر منتظر ادامه‌اش هم نباید باشی!
Re:Zero: New Edition (https://anime-list6.pw/anime/7352) این ورژن جدیدش رو ببین. انصافأ شبیه‌ترین انیمه به آکامه گا کیل همینه البته با اجازه نامبر ببین :Smiley36: ری:زیرو از نظر داستانی و آکامه گا کیل از نظر مفهومی انیمه‌های خوبین. فصل دوم ری:زیرو قرار بود این فصل پخش بشه که به خاطر ویروس کرونا تأخیر خورد به تابستون.
کلیمور رو دیدم، عــــــــــــــالی بود :Smiley41:چطور میشه ادامه ی چنین انیمه ای رو نساختن؟ (زیاد ازش استقبال نشده یعنی؟)؛ پایانشم که دست تو پوست گردو بود! (یعنی هیچ امیدی نیست بسازن؟) مانگاش جایی هست؟ حیفه نصفه بمونه عذاب وجدان میگیرم :Smiley39:

peyman_eun
04-09-2020, 08:19 PM
کلیمور رو دیدم، عــــــــــــــالی بود :Smiley41:چطور میشه ادامه ی چنین انیمه ای رو نساختن؟ (زیاد ازش استقبال نشده یعنی؟)؛ پایانشم که دست تو پوست گردو بود! (یعنی هیچ امیدی نیست بسازن؟) مانگاش جایی هست؟ حیفه نصفه بمونه عذاب وجدان میگیرم :Smiley39:

متأسفانه حتی بارقه‌ای از امید نیست :Smiley36: به ناجوانمردانه‌ترین شکل ممکن روند داستان مانگا رو قطع کرد... در واقع استقبال از این انیمه زیاده ولی جوری فصل اولش رو تموم کردن و آخرش رو تغییر دادن که از مانگا پیروی نمیکرد و هیچ جوری نمیشد با این پایان‌بندی بتونی طبق مانگا ادامه‌اش بدی. کارگردان میخواست تمومش کنه بره سر زندگیش:دی
مانگاش رو سایتای زیادی گذاشتن از جمله این سایت (https://mangaloader2.pw/manga/claymore/) و این رو هم بدون که از جلد 11 چپتر 60 مانگا میتونی ادامه انیمه رو بخونی (البته پیشنهاد من اینه که از همون چپتر 58 جلد 11 شروع به خوندن کنی).

بعد پیشنهاد میکنم Re:Zero هم از اون سایتی که گفتم دانلود کنی و ببینی.

MaMaLoM
04-09-2020, 09:32 PM
سلام دوستان یه انیمیشن می‌خوام تو سبک archer باشه یعنی شوخی های ج*ن*س*ی و الفاظ ر*ک*ی*ک زیادی داشته باشه با تشکر
سلام عزیزم
"بوجک هورسمن" و "ریک اند مورتی" عنوانی اند که مخاطب بزرگسال دارند و اون چیزایی که گفتید زیاد هست توشون

drake
04-10-2020, 12:33 AM
اینها که گفتید متاسفانه خیلی کم صحنه دارن یه چیز جذاب تر می‌خوام:Smiley35:

1919
04-11-2020, 01:21 AM
توی این قحطی انیمه ها به خاطر کرونا سراغ انیمه های قدیمی رفتم چند تا انیمه دیدم خیلی خوب بودن
علی رغم اینکه از ژانر مگا ربات بدم میاد یه انیمه مگا رباتی با توجه به امتیاز بالاش برا اولین بار دیدم _ تنگن توپا گورن لاگان _
ممکنه اول دراپش کنین ولی اگه بهش فرصت بدید بسیار عالیه خصوصا از قسمت ۸ به بعد ، حتما ببینید . آرتش شبیه کیل لا کیل هست پیچش های داستانشم خیلی جالب میشه
یک انیمه کمدی هم دیدم که بسیار جالب بود حیف ام اومد معرفی نکنم - زندگی فاجعه بار سایکی کوسو - در دو و خورده ای فصل اومده تمومم شده ، قطعا خنده به روی لباتون میاره:Smiley69: ۰
برای طرفداران ژانر شونن هم اینویاشا رو معرفی میکنم ۲۰۰ قسمت با ۴ تا سینمایی داره ، اولش سرعت داستانیش و قدیمی بودن انیمه اش ممکنه اذیتتون کنه ولی جلو میره اعتیاد اور میشه ... اخر انیمه هم یجورایی مثل آرکهای آخر گینتاما فضای انیمه عوض میشه

ShInOdA
04-14-2020, 02:05 AM
متأسفانه حتی بارقه‌ای از امید نیست :Smiley36: به ناجوانمردانه‌ترین شکل ممکن روند داستان مانگا رو قطع کرد... در واقع استقبال از این انیمه زیاده ولی جوری فصل اولش رو تموم کردن و آخرش رو تغییر دادن که از مانگا پیروی نمیکرد و هیچ جوری نمیشد با این پایان‌بندی بتونی طبق مانگا ادامه‌اش بدی. کارگردان میخواست تمومش کنه بره سر زندگیش:دی
مانگاش رو سایتای زیادی گذاشتن از جمله این سایت (https://mangaloader2.pw/manga/claymore/) و این رو هم بدون که از جلد 11 چپتر 60 مانگا میتونی ادامه انیمه رو بخونی (البته پیشنهاد من اینه که از همون چپتر 58 جلد 11 شروع به خوندن کنی).

بعد پیشنهاد میکنم Re:Zero هم از اون سایتی که گفتم دانلود کنی و ببینی.

اول دمت گرم بابت مانگای ترجمه شده کلیمور :Smiley30: تا قبلش داشتم کج دار و مریض، مانگای زبان اصلی میخوندم! خوندمش کامل، عجب خریتی کردن سازندگان سریالش سر تغییر داستان :Smiley104: ی لینکی دیدم ک اگه هزارتا امضای دیگه ثبت بشه (تا الان 9 هزار از 10 هزار کامل شده) احتمالش هست که امیدی باشه برای فصل بعدی! نمیدونم سرکاریه و یا واقعی!
.
Re:zero رو شروع کردم بکوووووب دارم می بینم (ادج اف توماروییه واسه خودش!) خیلی جذابه، ولی کاراکتر اولش «سوبارو» ی چی تو مایه های «مهیار» نون خ میمونه! از بس دست و پا چلفتی و چلمنه. بعضی جاهاش که حالمو بهم میزنه از میزان رقت انگیز بودنش :Smiley104:
.
اصلاحیه! کامل دیدمش و نظرم راجب به پسره تا حدی عوض شد! :Smiley2: پس فصل دومش تابستون میاد
پ.ن: دیگه چی تو دست وبالت داری؟! خودم بین برسک (میدونم اینم مثل کلیمور ناتمومه!)، اتک و دمون اسلیر موندم...

peyman_eun
04-14-2020, 04:37 PM
اول دمت گرم بابت مانگای ترجمه شده کلیمور :Smiley30: تا قبلش داشتم کج دار و مریض، مانگای زبان اصلی میخوندم! خوندمش کامل، عجب خریتی کردن سازندگان سریالش سر تغییر داستان :Smiley104: ی لینکی دیدم ک اگه هزارتا امضای دیگه ثبت بشه (تا الان 9 هزار از 10 هزار کامل شده) احتمالش هست که امیدی باشه برای فصل بعدی! نمیدونم سرکاریه و یا واقعی!
.
Re:zero رو شروع کردم بکوووووب دارم می بینم (ادج اف توماروییه واسه خودش!) خیلی جذابه، ولی کاراکتر اولش «سوبارو» ی چی تو مایه های «مهیار» نون خ میمونه! از بس دست و پا چلفتی و چلمنه. بعضی جاهاش که حالمو بهم میزنه از میزان رقت انگیز بودنش :Smiley104:
.
اصلاحیه! کامل دیدمش و نظرم راجب به پسره تا حدی عوض شد! :Smiley2: پس فصل دومش تابستون میاد
پ.ن: دیگه چی تو دست وبالت داری؟! خودم بین برسک (میدونم اینم مثل کلیمور ناتمومه!)، اتک و دمون اسلیر موندم...

قربونت :Smiley17: اون لینکه برای Claymore فکر میکنم سرکاری باشه چون چند سال هست دارن امضا جمع میکنن و خبری نمیشه ازش... آره Re:Zero ایده‌اش شبیه فیلم Edge of Tomorrow هست (این فیلم رو هم خیلی دوست دارم).
باورم نمیشه هنوز اتک رو ندیدی :Smiley10: از نظر من بهترین انیمه تاریخه. تمام فصلاش عالین به خصوص پارت دوم فصل سوم که شاهکاره. فصل اولش هم عالیه.
این انیمه Demon Slayer یک تقلید بسیار ناشیانه از انیمه Claymore هست. Demon Slayer هم کمی ارزش دیدن داره (ولی به شدت اورریتد هست).

اینکه میگم تقلیدیه به این دلیل هست که:
1- توی هر دو انیمه انسان ها تبدیل به موجوداتی هیولامانند (اهریمن در Demon Slayer و یوما در Claymore) میشن و انسان ها رو میخورن.
2- توی هر دو انیمه خواهر یا برادر کاراکتر اصلی را مشاهده میکنیم که تبدیل به یک اهریمن یا یوما شده.
3- توی هر دو انیمه خانواده شخصیت اصلی توسط هیولایی کشته میشن.
4- در قسمت اول هر دو انیمه به نظر میاد که اون شخصیت مهمی که تبدیل به اهریمن شده خانواده خودش رو خورده باشه (حالا دیگه اسپویل نمیکنم که توی این انیمه‌ها این اتفاق حقیقت داره یا نه).
5- توی هر دو انیمه کاراکترهای نیمه‌اهریمن (مثلأ نزوکو در Demon Slayer و کلیمورها در Claymore) وجود داره.
6- توی هر دو انیمه وقتی اهریمنی یا هیولایی وارد جسم شخصیتی میشه ذهن و افکار اون رو در دست میگیره.
7- توی هر دو انیمه شخصیت اصلی برای انتقام گرفتن مجبور میشه سفر کنه تا عوامل قتل خانواده‌اش رو پیدا کنه.
8- توی هر دو انیمه کاراکترهای اصلی سعی میکنن از هیولا شدن کامل کسی که دوستش دارن جلوگیری کنن و دیالوگ‌های مشابهی هم در همین خصوص دیده میشه.
9- در هر دو انیمه یک سازمان در پشت پرده اتفاقات مثل کشتارها و تبدیل شدن به هیولا هست.
10- توی هر دو انیمه مفاهیم و دیالوگ‌های کاملأ مشابهی وجود داره! مثلأ توی انیمه کلیمور بارها اشاره میشه که اونی که قوی‌تره زنده میمونه و ضعیف شکست میخوره. توی Demon Slayer هم دقیقأ در چند دیالوگ همین مفهوم به مخاطب داده میشه!
خب فکر میکنم همین 10 دلیل کافی باشه.
برسرک فقط اون انیمه قدیمیش (نسخه 1997) و همینطور سینمایی‌هاش ارزش دیدن دارن. دو تا فصل جدیدترش (نسخه 2016 و ادامه‌اش) نزدیک فاجعه هستن.

اول Attack on Titan رو ببین. بعدش انیمه‌های Kiseijuu: Sei no Kakuritsu و Houseki no Kuni هم پیشنهاد میکنم ببینی.

ShInOdA
04-15-2020, 08:19 PM
فصل اول اتک رو دیدم؛ دیدم چندتا ova هم داره، لازمه حتمن ببینمشون؟ ترتیب خاصی هم دارن؟

peyman_eun
04-15-2020, 09:22 PM
فصل اول اتک رو دیدم؛ دیدم چندتا ova هم داره، لازمه حتمن ببینمشون؟ ترتیب خاصی هم دارن؟

در مجموع 8 پارت وجود داره که 6 تاش OVA هست و 2 تاش سینمایی. OVA اول و سوم و همینطور دو پارت سینمایی No Regrets ارزش دیدن دارن.
سه تا OVA اول رو باید بعد از فصل اول ببینی.
OVA اول و سوم ارزش دیدن دارن و OVA دوم ارزش دیدن نداره. (اولی Ilse's Notebook هست که در پیشبرد داستان هست هرچند توی فصل دوم هم نکته اصلیش کاملأ روشن میشه. در واقع در فصل دوم اتفاقاتی مشابه اتفاقات این قسمت دیده میشه. اما OVA دوم که A Sudden Visitor بود خیلی حوصله سربر بود و یک فیلر بود. OVA سوم یعنی Distress هم نکته خاصی نداره و اینم فیلر بود ولی جذاب‌تر از OVA دومی بود). در واقع ندیدنشون باعث هیچ خللی در فهم داستان نمیشه. اگه خواستی OVA اول رو ببین یا برات اسپویلش کنم کلأ نبینی :d
ولی اگه خواستی این سه تا OVA رو ببینی باید قبل از فصل دوم ببینیشون.
یک سینمایی (دو پارت هست) با نام No Regrets هست (با نام Kuinaki Sentaku هم شناخته میشن) که چون در مورد شخصیت لیوای هست برای همین بسیار جذاب شده و پیشنهاد میکنم ببینی. اگه خواستی ببینی بعد از فصل دوم باید ببینی.
بعد از اینا... اون OVA های Lost Girl (سه پارت داشت) هم بیشتر حالت معمایی دارن و یک جذابیت خیلی کمی هم دارن ولی به نظر من ارزش دیدن ندارن! و داستانشون هم جانبی هست و مربوط به شخصیت "آنی" میشن. من اینا رو دیدم که دارم بهت میگم نبین! اگه خواستی ببینی بعد از فصل دوم باید ببینی.

matiyo
04-16-2020, 01:10 AM
دوستان توصیه میکنم حتما انیمه Magi The Labyrinth of Magic رو ببینید و فصل دومش هم با عنوان Magi The Kingdom of Magic هستش
داستان علی بابا ، علاالدین،سندباد و جن های حضرت سلیمان و قدرتهای برگرفته از این موجودات و جادوگری و خلاصه از اون انیمه های جادوجنبلی اما دوست داشتنی هستش که شدیدا پیشنهاد میکنم. طنزش هم خیلی خوبه. امتیازش زیاد نیست اما شدیدا ارزشش رو داره.

FARID_S
04-16-2020, 10:10 PM
با سلام
دوستان این انیمه هاییکه معرفی کردید از چه سایتی میشود دانلود کرد؟ لطفا" آدرس سایت یا سایتها را بصورت پیام در صورت امکان برای این حقیر درج فرمایید. مخلص دوستان فرید

ShInOdA
04-18-2020, 11:18 PM
تصمیم گرفتم انیمه های زیر رو ببینم؛ ولی خب نیاز به مشورت و نظر پیشکسوتان عرصه انیمه داشتم :Smiley42:برای الویت بندی یا حتی حذف بعضیاشون :Smiley39:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Kenpuu Denki Berserk
Witchblade
High School DxD
Jormungand
Drifters
Tokyo Ghoul
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha
Phantom: Requiem for the Phantom
Shigurui
Baccano!
Gungrave
Vinland Saga
Cowboy Bebop
Psycho-Pass
Boku dake ga Inai Machi
Death Note
Yakusoku no Neverland
Dororo
Bakuretsu Hunters
Kimetsu no Yaiba

Admini3trator
04-18-2020, 11:39 PM
تصمیم گرفتم انیمه های زیر رو ببینم؛ ولی خب نیاز به مشورت و نظر پیشکسوتان عرصه انیمه داشتم :Smiley42:برای الویت بندی یا حتی حذف بعضیاشون :Smiley39:

Kenpuu Denki Berserk
Witchblade
High School DxD
Jormungand
Drifters
Tokyo Ghoul
Shigurui
Baccano!
Gungrave
Vinland Saga
Cowboy Bebop
Psycho-Pass
Boku dake ga Inai Machi
Death Note
Yakusoku no Neverland
Dororo
Bakuretsu Hunters
Kimetsu no Yaiba

از تو لیستت بنظرم اینا بهترن : (البته همه رو ندیدم)
Death Note
Tokyo Ghoul
Boku dake ga Inai Machi
Baccano!

این رو هم میتونی به لیستت اضافه کنی :
Fate Zero

sh2012
04-19-2020, 01:19 AM
از تو لیستت بنظرم اینا بهترن : (البته همه رو ندیدم)
Death Note
Tokyo Ghoul
Boku dake ga Inai Machi
Baccano!

این رو هم میتونی به لیستت اضافه کنی :
Fate Zero

من هم سه تا انیمه
Yakusoku no Neverland (الخصوص این رو)

Cowboy Bebop

Kimetsu no Yaiba رو پیشنهاد میکنم .

همچنین تنها فصل اول و فقط فصل اول دو تا انیمه

Psycho-Pass

Tokyo Ghoul
به هیچ فصل های دوم و سوم این دو انیمه رو توصیه نمی کنم چون واقعا اعصاب خردکن میشن ...

giumartan
04-19-2020, 01:46 AM

Kenpuu Denki Berserk
Witchblade
High School DxD
Jormungand
Drifters
Tokyo Ghoul
Shigurui
Baccano!
Gungrave
Vinland Saga
Cowboy Bebop
Psycho-Pass
Boku dake ga Inai Machi
Death Note
Yakusoku no Neverland
Dororo
Bakuretsu Hunters
Kimetsu no Yaiba

Death Note

اول از همه ببین

peyman_eun
04-19-2020, 02:23 AM

Kenpuu Denki Berserk
Witchblade
High School DxD
Jormungand
Drifters
Tokyo Ghoul
Shigurui
Baccano!
Gungrave
Vinland Saga
Cowboy Bebop
Psycho-Pass
Boku dake ga Inai Machi
Death Note
Yakusoku no Neverland
Dororo
Bakuretsu Hunters
Kimetsu no Yaiba

خب پیشنهاد من ترتیب زیر هست:
این سه تا دیدنشون واجبه:
Death Note (تا قسمت 25 ببین و یکراست برو سراغ اپیزودهای 36 و 37. تمام! کیفیت تصویری انیمه بخاطر قدیمی بودنش پایینه ولی خیلی جذابه)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (داستان شاهکاری داره)
Tokyo Ghoul (فقط فصول اول و دوم رو ببین. فصل اول که عالیه ولی فصل دوم رو هم حتمأ ببین، فصل دوم اولش خوب شروع میشه ولی اواسطش ضعیف و حوصله سربر میشه و اواخرش خیلی خوب تموم میشه و قطعأ ارزش دیدن داره. فصل سومش فاجعه‌ست)
اینا هم خیلی خوبن:
Boku dake ga Inai Machi (اگه قدرت تشخیصت بالاست نبین:دی. شوخی کردم انیمه خوبیه)
Psycho-Pass (فصل اول)
Yakusoku no Neverland (خوندن مانگاش از دیدن انیمه‌اش لذت‌بخش‌تره! ولی انیمه‌اش هم تقریبأ خوب ساخته شده بود)
سری Fate هم اون فصل‌هایی که دوستمون پیشنهاد دادن دیدنشون لذت‌بخش هست.

(انیمه Kiseijuu: Sei no Kakuritsu هم دیدنش واجبه که تو لیستت نبود.)

1919
04-19-2020, 09:41 AM

Kenpuu Denki Berserk
Witchblade
High School DxD
Jormungand
Drifters
Tokyo Ghoul
Shigurui
Baccano!
Gungrave
Vinland Saga
Cowboy Bebop
Psycho-Pass
Boku dake ga Inai Machi
Death Note
Yakusoku no Neverland
Dororo
Bakuretsu Hunters
Kimetsu no Yaiba

اینا رو به نظر من حتما ببین
فول متال الکمیست با نمره ۹.۲۳
عالیه ۶۴ قسمته پرهیجان و پرمعما
باکانو با نمره ۸.۵
۱۶ قسمته اگه اشتباه نکنم معمایی جنایی و بسیار جالب ، بسیار شبیه دورارارا هست
یکسوکو نورلند با نمره ۸.۷
۱۲ قسمت اومده و در حال ساخته ادامه اش پاییز میاد حالاحالاها تموم نمیشه . دارک شونن هست
کیمتسو نو یایبا با نمره ۸.۸
اینم ۲۴ قسمت اومده و ادامه اش در حال ساخته یه شونن خوش ساخت هست
دورورو با نمره ۸.۳
۲۴ قسمت اومد و تموم شد انیمه دارکی هست
بوکو داکه گا اینای ماچی با نمره ۸.۵
۱۲ قسمته و معمایی ، بسیار جالبه
دث نوت با نمره ۸.۶
اوتاکوهای قدیمی معمولا با این انیمه شروع کردن ، معمایی جنایی هست
وینلند ساگا با نمره ۸.۷
راجع به وایکینگهاست ، سینن هست ۲۴ قسمت اومده خیلی جالبه ، متاسفانه ادامه اش فعلا کنسل شده ولی دیدنش توصیه میشه
کابوی بیباپ با نمره ۸.۷
از انیمه های کلاسیک هست و قدیمی و خاص

اینا رو هم یه فصل ببین و بعد فصل اول دراپ کن
برسرک
توکیو غول
سایکو پس

Darker than black و فانتوم هم طرفدارای خودشونو دارن و انیمه های خوبین گر چه من نپسندیدم
بقیه رو هم ندیدم
به نوبه خود انیمه های هانتر هانتر (شونن) و گینتاما(کمدی) و کلاناد(برشی از زندگی) رو هم توصیه میکنم ببینی

ShInOdA
04-19-2020, 03:35 PM
دوستان دمتون گرم :Smiley30:

یک سوال فنی دیگه! Black Lagoon ترتیب دیدنش چطوریه؟اول همین black lagoon رو دیدم، بعد الان موندم اول Black Lagoon: The Second Barrage رو ببینم یا Black Lagoon: Roberta's Blood Trail ؟!
تو گوگل که سرچ میکنم میزنه 3 فصل!؟! یعنی دو فصل دیگش همیناست؟

1919
04-19-2020, 09:00 PM
دوستان دمتون گرم :Smiley30:

یک سوال فنی دیگه! Black Lagoon ترتیب دیدنش چطوریه؟اول همین black lagoon رو دیدم، بعد الان موندم اول Black Lagoon: The Second Barrage رو ببینم یا Black Lagoon: Roberta's Blood Trail ؟!
تو گوگل که سرچ میکنم میزنه 3 فصل!؟! یعنی دو فصل دیگش همیناست؟

اول second barrage و ببین و بعد روبرتا

ShInOdA
04-20-2020, 03:15 PM
http://picoup.ir/images/37339185557736509730.gif

Black Lagoon در عین سادگی، عجیب غریب یونیکه. الخصوص کاراکتر «روی» :Smiley1:
با اینکه از آخرین پخشش، 10 سال میگذره، ولی امیدوارم (با توجه به ادامه ی انتشار مانگاش، که بدبختانه ترجمه هم نشده) دوباره فصل جدیدش رو ببینیم :Smiley68:

eric
04-27-2020, 05:06 PM
Akame ga kill رو تازه تموم کردم...خیلی بهم نچسبید، این موضوع نبرد بین خیر و شر از اون موضوعاتیه که علاقه ای بهش ندارم...تعداد اپیزوداش کم بود، شخصیت پردازی ضعیفی داشت گرافیکش هم چنگی به دل نمی زد...این بین اسدس ساما برام شخصیت جالبی داشت که باعث شد تا آخر ببینم...اگه انیمه تاریک تر با شخصیت پردازی بهتر سراغ دارین لطفا معرفی کنین

تقریبا ده سالی میشه که بلیچ رو نگاه نکردم...فکر کنم بخاطر فیلرهاش بوده و اینکه اگه اشتباه نکنم مبارزه های اصلیش کسی کشته نمی شد و این خیلی رو اعصاب بود...یه انیمه تو همین سبک و سیاق لطفا پیشنهاد بدین(مبارزه هاش آبکی نباشه)

kingnessi
04-27-2020, 06:03 PM
در مجموع 8 پارت وجود داره که 6 تاش OVA هست و 2 تاش سینمایی. OVA اول و سوم و همینطور دو پارت سینمایی No Regrets ارزش دیدن دارن.
سه تا OVA اول رو باید بعد از فصل اول ببینی.
OVA اول و سوم ارزش دیدن دارن و OVA دوم ارزش دیدن نداره. (اولی Ilse's Notebook هست که در پیشبرد داستان هست هرچند توی فصل دوم هم نکته اصلیش کاملأ روشن میشه. در واقع در فصل دوم اتفاقاتی مشابه اتفاقات این قسمت دیده میشه. اما OVA دوم که A Sudden Visitor بود خیلی حوصله سربر بود و یک فیلر بود. OVA سوم یعنی Distress هم نکته خاصی نداره و اینم فیلر بود ولی جذاب‌تر از OVA دومی بود). در واقع ندیدنشون باعث هیچ خللی در فهم داستان نمیشه. اگه خواستی OVA اول رو ببین یا برات اسپویلش کنم کلأ نبینی :d
ولی اگه خواستی این سه تا OVA رو ببینی باید قبل از فصل دوم ببینیشون.

پیمان بیا این ova های اول که میگی رو واسه من اسپویل کن. الان میخوام فصل دو رو شروع کنم، جایی پیداشون نکردم واسه دانلود.
با تچکر فراوان.

peyman_eun
04-27-2020, 09:15 PM
پیمان بیا این ova های اول که میگی رو واسه من اسپویل کن. الان میخوام فصل دو رو شروع کنم، جایی پیداشون نکردم واسه دانلود.
با تچکر فراوان.

سلام علی جان
میبینم که شروع کردی به دیدن اتک. بهترین تصمیم زندگیت بود:دی

OVA ها داستان خاص و یا افشای خاصی نداشتن. توی OVA اول/Ilse's Notebook مشخص میشه که یکسری از غول‌ها سخنگو هستن و این ایده توی فصل دوم هم مشخص میشه پس دیدنش مهم نبود. OVA دوم/A Sudden Visitor هیچ نکته جدیدی نداشت و در مورد دوره‌ کارآموزی Jean Kirstein بود. اوایل OVA دوم صرفأ وقت تلفی بود و در کل اپیزود حوصله سربری بود. OVA سوم/Distress هم در مورد دوره‌ کارآموزی همه شون هست. اینا توی تمرین هاشون با مشکلاتی روبرو میشن و هیچ نکته خاصی نداره ولی جذاب‌تر از OVA دوم بود.
توضیح بقیه OVAها رو هم توی همین پستی که بخشیش رو نقل قول گرفتی نوشته بودم.
برای دانلود هم از سایت anime-list6.pw میتونی دانلودشون کنی

ShInOdA
04-29-2020, 04:36 AM
دوباره سلام :Smiley36:
دو سوال، از پیران مغان انیمه باز!
1) سری انیمه های monogatari ارزش دیدن دارن؟! (از خلاصه داستانش چیزی دستگیرم نشد، ولی تعریفش رو زیاد دیدم این چند روز اخیر)
2) ترتیبشون دیدنش چجوریه؟! چندجور ترتیب مختلف دیدم ازش، کدومش درسته؟!

peyman_eun
04-29-2020, 05:25 AM
دوباره سلام :Smiley36:
دو سوال، از پیران مغان انیمه باز!
1) سری انیمه های monogatari ارزش دیدن دارن؟! (از خلاصه داستانش چیزی دستگیرم نشد، ولی تعریفش رو زیاد دیدم این چند روز اخیر)
2) ترتیبشون دیدنش چجوریه؟! چندجور ترتیب مختلف دیدم ازش، کدومش درسته؟!

سلام. ببین خیلی زیادن! از پسش برنمیای! این سری حدود 10 تا انیمه داره که داستانشون بهم همگرا میشه و ندیدن بعضی از فصل‌ها باعث گیج شدن مخاطب میشه. ترتیب دیدنش رو هم این سایت (https://recommendmeanime.com/watch-monogatari-series-order/) نوشته.
بهترین فصلی که ازش دیدم، فصل دوم Owarimonogatari بود (البته من از سری Monogatari فقط دو فصل Owarimonogatari رو دیدم) که یادمه خیلی روانشناختی و دارک شده بود (فصل اول بیشتر معمایی و فصل دوم بیشتر روانشناختی بود). با فصل اول Owarimonogatari داستانی داشتیما! رسید به قسمت 7 دیدم کلأ انیمه عوض شد، کاراکترهاش هم عوض شد... قشنگ منفجر شد انیمه:دی. در واقع بدون دیدن فصل‌های قبلیش (خصوصأ Tsukimonogatari) دیدن فصل اول Owarimonogatari اشتباه محض بود.
فصل اول Owarimonogatari هم اپیزود اول و چند اپیزود آخرش خوب بودن. داستان خوبی داشت ولی فقط داستان و دیالوگ بود! فقط! معماهای جالبی رو مطرح میکرد ولی در انتها جوابی که به معماها میداد قشنگ مثل این بود که یک سطل آب یخ روی سرت خالی کنن. معماهای خیلی جذاب با جواب‌های فاجعه:دی
ولی فصل دوم Owarimonogatari نزدیک شاهکار بود و دیالوگ‌های خیلی خوبی هم داشت.
به این پست‌هام (+ (https://tvworld.info/showthread.php?t=44486&page=9&p=224308&viewfull=1#post224308) و + (https://tvworld.info/showthread.php?t=44486&p=224567&viewfull=1#post224567)) که مربوط به فصل اول Owarimonogatari هستن مراجعه کنین شاید مفید واقع شوند!

matiyo
06-16-2020, 02:15 AM
از دوستان کسی انیمه Steins;Gate رو دیده؟ نظری در موردش دارید؟ ارزش دیدن داره؟؟
لطفا راهنمایی فرمائید.:Smiley17:

MaMaLoM
06-16-2020, 06:56 PM

پیشنهاد میکنم ببینی, خیلی خفنه
کلیت انیمه راجب برگشت در زمانه اما بسیار هوشمندانه کار شده و خط داستانی دقیقی داره به طوری که در انتهای کار, همین پیوستگی فیلمنامه اس که متحیرت میکنه. چند قسمت اگر ادامه بدی دیگه وارد یه لوپی میشی که باید تا انتها ببینی.

-----------------------

گویا فصل دومش هم اومده اما من ندیدم, چطور بوده؟

giumartan
06-16-2020, 07:55 PM
Steins;Gate عالیه فقط یه چند قسمت بهش باید زمان بدی
ایده دنیای موازی سفر در زمان و .... به بهترین شکل تو این انیمه استفاده شده
اوکابه رینتارو جزو بهترین شخصیت های انیمه ایه که دیدم
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGkZKEV8P4njStVYk-qQeG__DgQ6QW5ECsMTv2ASN-cC2Dgdgv&s
فصل دوم هم بسیار خوب بود ولی فصل اولش برام یه چیز دیگه بود

matiyo
06-16-2020, 08:32 PM
پیشنهاد میکنم ببینی, خیلی خفنه
کلیت انیمه راجب برگشت در زمانه اما بسیار هوشمندانه کار شده و خط داستانی دقیقی داره به طوری که در انتهای کار, همین پیوستگی فیلمنامه اس که متحیرت میکنه. چند قسمت اگر ادامه بدی دیگه وارد یه لوپی میشی که باید تا انتها ببینی.

-----------------------

گویا فصل دومش هم اومده اما من ندیدم, چطور بوده؟

Steins;Gate عالیه فقط یه چند قسمت بهش باید زمان بدی
ایده دنیای موازی سفر در زمان و .... به بهترین شکل تو این انیمه استفاده شده
اوکابه رینتارو جزو بهترین شخصیت های انیمه ایه که دیدم
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGkZKEV8P4njStVYk-qQeG__DgQ6QW5ECsMTv2ASN-cC2Dgdgv&s
فصل دوم هم بسیار خوب بود ولی فصل اولش برام یه چیز دیگه بود

دستت درد نکنه اتفاقان می خوام شروعش کنم ولی از اونجایی که سریال و سینمایی داره نمیدونم از کجا و به ترتیب چیا رو باید ببینم!یا بیخیال کدوما بشم:Smiley39:
میشه راهنمایی کنی بگی این ترتیبی که چیدم درسته یا نه و یا اینکه کدوم ها رو نبینم یا حذف کنم ؟:Smiley36:

1-( Steins;Gate 2011)
24 قسمت
http://s12.picofile.com/file/8400236292/1.jpg

2-(Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania)
سینمایی 1 قسمت
http://s12.picofile.com/file/8400236318/2.jpg

3-( Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu 2013)
سینمایی یک قسمت
http://s12.picofile.com/file/8400236334/3.jpg

4-(Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing 2014)
چهار قسمت انیمه کوتاه
http://s12.picofile.com/file/8400236342/4.jpg

5-(Steins;Gate: Kyoukaimenjou no Missing Link - Divide By Zero 2015)
یک قسمت سینمایی
http://s13.picofile.com/file/8400236350/5.jpg

6-(Steins;Gate 0: Kesshou Takei no Valentine - Bittersweet Intermedio 2018)
یک قسمت سینمایی
http://s12.picofile.com/file/8400236376/6.jpg

7-(Steins;Gate 0 2018)
23 قسمت انیمه
http://s13.picofile.com/file/8400236384/7.jpg

احتمالا اگه به خودم بود فقط شماره های 1 و 7 رو میدیدم و سینمایی ها رو بی خیال میشدم ولی میخوام ببینم شما چی پیشنهاد میکنید.آیا هیچکدوم از سینمای ها اطلاعات اضافی یا موردی که برای فصل دومش نیاز باشه دارن؟
یا همون فقط انیمه ها رو ببینم کفایت میکنه ؟:Smiley17:

MaMaLoM
06-16-2020, 09:02 PM
دستت درد نکنه اتفاقان می خوام شروعش کنم ولی از اونجایی که سریال و سینمایی داره نمیدونم از کجا و به ترتیب چیا رو باید ببینم!یا بیخیال کدوما بشم:Smiley39:
میشه راهنمایی کنی بگی این ترتیبی که چیدم درسته یا نه و یا اینکه کدوم ها رو نبینم یا حذف کنم ؟:Smiley36:

1-( Steins;Gate 2011)
24 قسمت
http://s12.picofile.com/file/8400236292/1.jpg

2-(Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania)
سینمایی 1 قسمت
http://s12.picofile.com/file/8400236318/2.jpg

3-( Steins;Gate Movie: Fuka Ryouiki no Déjà vu 2013)
سینمایی یک قسمت
http://s12.picofile.com/file/8400236334/3.jpg

4-(Steins;Gate: Soumei Eichi no Cognitive Computing 2014)
چهار قسمت انیمه کوتاه
http://s12.picofile.com/file/8400236342/4.jpg

5-(Steins;Gate: Kyoukaimenjou no Missing Link - Divide By Zero 2015)
یک قسمت سینمایی
http://s13.picofile.com/file/8400236350/5.jpg

6-(Steins;Gate 0: Kesshou Takei no Valentine - Bittersweet Intermedio 2018)
یک قسمت سینمایی
http://s12.picofile.com/file/8400236376/6.jpg

7-(Steins;Gate 0 2018)
23 قسمت انیمه
http://s13.picofile.com/file/8400236384/7.jpg

احتمالا اگه به خودم بود فقط شماره های 1 و 7 رو میدیدم و سینمایی ها رو بی خیال میشدم ولی میخوام ببینم شما چی پیشنهاد میکنید.آیا هیچکدوم از سینمای ها اطلاعات اضافی یا موردی که برای فصل دومش نیاز باشه دارن؟

من فقط همون شماره یک رو دیدم
نمیدونستم سینمایی هم داره:/

Admini3trator
06-16-2020, 09:13 PM

به ترتیب 1 (فصل اول) - 3 (سینمایی تکمیل کننده فصل اول) و 7 (فصل دوم) رو ببین

matiyo
06-16-2020, 09:57 PM
به ترتیب 1 (فصل اول) - 3 (سینمایی تکمیل کننده فصل اول) و 7 (فصل دوم) رو ببین

ممنون:Smiley41:

giumartan
06-17-2020, 12:08 AM
من یه قسمت سینمایی دیدم و یه ova چیز خاصی نداشت بنظرم مهم نیست

Steins;Gate
Steins;Gate 0
اینا کافیه

ShInOdA
06-17-2020, 02:13 PM
من خودم ندیدم Steins Gate رو هنوز؛ ولی چند روز پیش یک جا بحث بود که ترتیبش چجوریه و اینا. بعضیا میگن که یکی دو قسمت از یکی از فصلاش رو باید جا بندازی و اخر ببینی! من واقعا متوجه منظورشون نشدم!

Steins;gate
Steins;gate ova episode 25
Steins;gate movie
Steins;gate 23 beta
Steins;gate 0

sh2012
06-17-2020, 02:24 PM
من خودم ندیدم Steins Gate رو هنوز؛ ولی چند روز پیش یک جا بحث بود که ترتیبش چجوریه و اینا. بعضیا میگن که یکی دو قسمت از یکی از فصلاش رو باید جا بندازی و اخر ببینی! من واقعا متوجه منظورشون نشدم!

Steins;gate
Steins;gate ova episode 25
Steins;gate movie
Steins;gate 23 beta
Steins;gate 0

بله قسمت آخر Steins;gate رو نباید ببینید و به جاش Steins;gate ova episode 25 رو ببینید. برای این که اول قرار نبود فصل دومی ساخته بشه و به نوعی با فصل اول پرونده انیمه تموم شد. اما با تغییر قسمت آخر فصل دوم انیمه یعنی Steins;gate 0 رو ساختند....

Luca Brasi
06-21-2020, 02:42 AM
دوستان انیمه psycho - pass چطوره؟ ارزش وقت گذاشتن داره؟

ShInOdA
06-21-2020, 03:07 PM
فصل اولش خیلی قشنگه...
من فصل ها و سینمایی های بعدش رو ندیدم (بچه ها گفتن دراپ کن بعد از فصل اول) ولی باز با خودته.

sh2012
06-21-2020, 05:06 PM

فصل اول فوق العاده است با یه شخصیت منفی عالی و جذاب ...

متاسفانه در فصل دوم به یه انیمه معمولی و در فصل سوم به سمت یه انیمه بد سوق پیدا میکنه ...

Luca Brasi
06-21-2020, 05:57 PM
فصل اول فوق العاده است با یه شخصیت منفی عالی و جذاب ...

متاسفانه در فصل دوم به یه انیمه معمولی و در فصل سوم به سمت یه انیمه بد سوق پیدا میکنه ...

فقط یه موردی میشه فصل اول دید و دیگه ادامه نداد؟؟؟ داستان ادامش چی میشه؟

sh2012
06-21-2020, 06:02 PM

فقط یه موردی میشه فصل اول دید و دیگه ادامه نداد؟؟؟ داستان ادامش چی میشه؟

نمیشه گفت پرونده انیمه تو فصل اول کاملا بسته میشه. یه موضوعی باز میمونه ولی تا آخر فص سوم به اون پرداخته نمیشه. به نظر من فصل اول رو ببینید و وقتتون رو با فصل دوم و سوم هدر ندید. البته من یکی از سینمایی ها رو دیدم و اون هم چندان ربطی به فصل اول نداشت.

Luca Brasi
06-21-2020, 07:19 PM
نمیشه گفت پرونده انیمه تو فصل اول کاملا بسته میشه. یه موضوعی باز میمونه ولی تا آخر فص سوم به اون پرداخته نمیشه. به نظر من فصل اول رو ببینید و وقتتون رو با فصل دوم و سوم هدر ندید. البته من یکی از سینمایی ها رو دیدم و اون هم چندان ربطی به فصل اول نداشت.

خیلی ممنون از راهنماییت دارم monster رو دانلود میکنم اون چطوریه؟

sh2012
06-21-2020, 07:29 PM

دوستان در موردش تا حالا تو انجمن زیاد نوشتن در موردش، من فقط بگم که جزو 5 تا انیمه برتر عمرم هست. در دیدنش شک نکنید، قطعا بعد از چند قسمت اول خودتون متوجه میشید که از دیدنش ضرر نمی کنید...

Admini3trator
06-21-2020, 09:12 PM

بنظر من فصل اول بعلاوه این سینمایی (https://myanimelist.net/anime/21339/Psycho-Pass_Movie) که ادامه فصل اوله رو بببینی کافیه.

peyman_eun
06-21-2020, 10:06 PM

سلام. فصل اول Steins;Gate تا اپیزود 11 بسیار حوصله سربر و مبهم هست ولی علت بسیاری از وقایعی که در این قسمت‌ها رخ میده بعدأ مشخص میشه. در واقع انیمه خیلی زمینه چینی میکنه. از اواخر قسمت 12 به بعد همه‌ی وقایعی که در قسمت‌های قبلی دیدیم رو به هم ربط میده! از اینجا به بعد انیمه خودش رو نشون میده و از تمام زمینه‌چینی‌هایی که در یازده قسمت ابتدایی کرد استفاده میکنه و اینجا میفهمید که چقدر نقش یازده قسمت اول کلیدی و مهم بود.
کلأ فصل اول 24 قسمت رو + اپیزود نسخه بتا ببین (یعنی دو تا اپیزود 23 داشته. یک نسخه Alpha و یک نسخه Beta. سری اصلی در لاین Alpha قرار داشت اما فصل دوم دنباله‌ای برای نسخه Beta هست. یعنی باید قبلش نسخه Beta اپیزود 23 رو ببینید.). دلیل اینکه یک اپیزود جدید (اپیزود بتا 23) جایگزین اپیزود 23 آلفا کردن این هست که بتونن آخر انیمه رو تغییر بدن تا انیمه رو ادامه بدن و فصل دومش رو بسازن. با وجودی که فقط و فقط حدود 10-15 دقیقه این دو اپیزود با هم تفاوت دارن اما اپیزود بتا پایان غم‌انگیزتری نسبت به اپیزود آلفا داره.
فصل دومش هم یادمه تا اواسطش خیلی خوب بود (اپیزود 8 فصل دوم نزدیک شاهکار بود) اما از اواسطش افت کرد و نتونست به اندازه فصل اول موفق باشه (چند اپیزود آخرش هم خیلی خوب بودن).
تفاوت‌های اپیزود 23 آلفا با اپیزود 23 بتا رو در اینجا (https://tvworld.info/showthread.php?t=48713&p=234689&viewfull=1#post234689) توضیح داده بودم.

سلام. من خوشبختانه یا متأسفانه فقط فصل اولش رو دیدم + انیمه سینماییش رو
فصل اول انیمه خیلی خوب بود و هم از نظر داستانی و هم اکشن و گرافیک در سطح بالایی بود.
انیمه سینمایی اش ارزش دیدن داشت و جذاب بود ولی ندیدنش هیچ خللی در هیچی ایجاد نمیکنه (داستان جداگانه‌ای داره ولی جذابه)
ضمن اینکه انیمه سینمایی در حد فصل اول انیمه فصلی نبود. انیمه سینمایی رو اینجا (https://tvworld.info/showthread.php?t=44486&p=225625&viewfull=1#post225625) معرفی کردم.

مهمترین نقطه قوت این انیمه دیالوگ‌هاش هست که آدم رو به فکر فرو میبره و همچنین شخصیت‌پردازی کاراکترها (به خصوص یوهان) بسیار عالیه.
اپیزود 73 شاهکار بود و کاش انیمه توی همین اپیزود با یک پایان بهتر به پایان میرسید. به طور کلی انیمه‌ی بسیار تأثیرگذاری هست و سکانس‌های ماندگار زیادی داره. داستانش بسیار منسجم هست و به گذشته‌ی کاراکترها فلش بک‌های خوبی زده میشه. در واقع مانستر یک انیمه‌ی روانشناختی در قالب یک داستان جنایی هست که ذهن مخاطب و وجدانش رو درگیر میکنه. فضای انیمه بسیار سرد هست و بسیاری از قسمت‌ها تم تاریکی دارن. به نظرم بزرگسالان بیشتر با انیمه مانستر ارتباط برقرار میکنن.

FARMANDEH
07-25-2020, 01:03 AM
درود بر انیمه بازان!

چند تا انیمه اکشن باحال میشه معرفی کنید :Smiley13:

از اونا که طرف شمشیرشو در میاره 60 نفر میمیرن نه! حالت مبارزه داشته باشن مثلاً شبیه Kengan Ashura

Luca Brasi
07-30-2020, 03:55 PM
دوستان انیمه Claymore نا تموم مونده؟؟ من دارم دانلود میکنم تو بخش کامنت های سایتی که ازش
دانلود میکنم 2نفر نوشته بودن حیف ناتموم مونده ولی خود سایت تگ زده اتمام فصل 1

1919
07-30-2020, 04:05 PM
دوستان انیمه Claymore نا تموم مونده؟؟ من دارم دانلود میکنم تو بخش کامنت های سایتی که ازش
دانلود میکنم 2نفر نوشته بودن حیف ناتموم مونده ولی خود سایت تگ زده اتمام فصل 1

انیمه تموم یا بهتر بگم متوقف شده . اونم وسط داستان:Smiley15:

Luca Brasi
07-30-2020, 04:11 PM
انیمه تموم یا بهتر بگم متوقف شده . اونم وسط داستان:Smiley15:

میشه دیدش(منظورم اینکه به سرانجام میرسه یا وسط داستان نصفه میزارن؟)

giumartan
07-30-2020, 05:25 PM
درود بر انیمه بازان!

چند تا انیمه اکشن باحال میشه معرفی کنید :Smiley13:

از اونا که طرف شمشیرشو در میاره 60 نفر میمیرن نه! حالت مبارزه داشته باشن مثلاً شبیه Kengan Ashura

این 3تا خوبن ولی همشون شمشیر داره!
Akame ga Kil
kill la kill
samurai champloo

matiyo
02-15-2021, 06:09 PM
دوستان الان یه هفته اس که شیرجه زدم تو انیمه Soul Land و هنوز هم نتونستم ازش بیرون بیام !!:Smiley10:
واقعا انیمه سطح بالاییه (حتی با این که ارادت خاصی به AOT دارم ولی این واقعا عجیب چیزیه!):Smiley19:
چه از نظر داستان و چه از نظر گرافیک و کیفیت ساخت.
( گرافیکش که شاه انیمه هاست مخصوصا اگر با 1080 نگاه کنی عالیه.)
اصلا در یه سطح و لول دیگه ای قرار داره .مخصوصا صحنه های مبارزه ای و همچنین ساخت و پرداخت شخصیت کاراکترها عالیه.
به راحتی میتونه هر فانتزی بازی رو راضی کنه.
البته درسته که هر قسمتش عملا بیشتر از 10 دقیقه نیست!!! ولی با توجه به این که تا این لحظه 142 قسمت ازش اومده خوراک تخته گاز نگاه کردنه .
فکر کنم تنها من بودم که از قافله عقب مونده بودم چون بعیده که طرفدارای انیمه های (جنگی و فانتزی) این شاهکار رو رد کرده باشن.
یکی از دوستان اون اوایل شروع به انیمه دیدنم اینو معرفی کرده بود ولی فک کنم به خاطر تریلرش که یه جورایی شبیه گیم ها بود نظرمو زد.
یعنی همه کار و زندیگمو ول کردم دارم از صبح تال شب اینو نگاه میکنم . از چین انتظار یک چنین گرافیک و انیمه لول بالایی رو نداشتم.کارش خیلی درسته.
به این خاطر تصمیم گرفتم در راستای ادامه کرک و پشم ریزانم به سراغ انیمه های چینی برم!
یه چند تاشون رو دید زدم ولی نمیدونم کدوماشون در حد و اندازه های Soul Land هستند و واقعا ارزش ترافیک و وقت گذاشت رو داشته باشن.
دوستان اگه ممکنه لطفا از بین اینا یا حتی خارج از این لیست ، انیمه با کیفیتی مثل Soul Land سراغ دارین معرفی کنید.ممنون:Smiley41:

1- Chang An Huan Jie
(https://anime-list9.site/anime/8045)
2- Tunshi Xingkong
(https://anime-list9.site/anime/8031)
3- Ling Jian Zun (https://anime-list9.site/anime/6857)

4- Shan He Jian Xin
(https://anime-list9.site/anime/7974)
5- Xue Ying Ling Zhu
(https://anime-list9.site/anime/6663)
6- Wushen Zhuzai
(https://anime-list9.site/anime/7747)
7- Da Shen Xian
(https://anime-list9.site/anime/7862)
8- Yi Nian Yong Heng
(https://anime-list9.site/anime/7654)

SajadMarvel
03-08-2021, 06:00 PM
یه درخواست ;
حضرات انیمه ای اگه میشه واسه منی ک تازه شروع کردم چندتا خوب معرفی کنید لطفا
فقط ... یک. وان پیس و ناروتو واقعا حوصلم نمیکشه ببینم دو. پسرانه باشه سه. این چندتا معروفا مثل دث نوت و دیمن اسلیر و اتک و جوجوتسو رو دیدم

giumartan
03-08-2021, 06:24 PM
یه درخواست ;
فقط ... یک. وان پیس و ناروتو واقعا حوصلم نمیکشه ببینم دو. پسرانه باشه سه. این چندتا معروفا مثل دث نوت و دیمن اسلیر و اتک و جوجوتسو رو دیدم
monster
steins gate
parasyte
Samurai-Champloo
fullmetal alchemist brotherhood

matiyo
03-08-2021, 09:02 PM
یه درخواست ;

منم وان پیس و ناروتو رو نتونستم تحمل کنم! و از بین انیمه هایی که دیدن هم اون سه تای اولی که نامبردین جزو بهترین هام هستند.
با توجه به سلیقتون فکر می کنم لیست زیر رو بپسندید.
1- Fate.Zero
2- Fate.stay.night
این دوتا پشت سر هم و مرتبط با هم هستند و ارزش بالایی دارن.
3- Haikyuu هرگز فکرنمیکردم یه انیمه ورزشی اینقدر جذاب و دوست داشتنی و هیجان انگیز باشه. جزو TOP 3 خودمه!:Smiley69:
4- Berserk عالیه. فقط اول باید سه تا فیلم سینماییش رو ببینی بعد بری سراغ سریالش! الان چند ساله که فصل جدیدش نیومده ولی با این حال ارزشش رو داره.
5- Ajin
6- Soul Land انیمه های چینی به خاطر زبانشون خیلی رو مخ هستن ولی این انیمه که با (Attack on Titan) رقابت میکنه!!!(نظر شخصی) آخرته انیمه هاست. از گرافیک عالی و طراحی عالی صحنه های رزمیش بگیر که بی نظیره ، تا داستان و شخصیت پردازی کاراکترها و از طرفی 150 قسمت ازش اومده که بدون هیچ عذاب وجدانی میتونی پشت سرهم ببینی. یکی از اون انیمه های همه چی تمومه.تنها مشکلش زبان چینیشه و شاید یه 10-20 قسمتی طول بکشه عادت کنی بهش ولی بعدش نمیتونی پاتو از رو گاز برداری ! ولی توصیه میکنم اول انیمه های دیگه که معرفی کردم رو ببینی و اینو بزاری از همه آخر چون صبر کردن برای قسمتهای جدیدش خیلی سخته! و یه علت دیگه اش هم اینه که بعد دیدن Soul Land اکثر انیمه ها برات بچه گانه(کودکانه) به نظر خواهند رسید.منخودم بعد این دیگه خجالت میکشم برم (Tensei Shitara) یا (Re Zero) یا سایر انیمه هایی که منتظر فصل جدیدشون بودم رو ببینم!
7- Parasyte_the_Maxim
8- Castlevania
انیمه های دیگه ای هم هستند که کیفیت بالایی دارن ولی خب با سلیقه من جور نیستن و احتمال میدم شما هم نپسندی!!

1919
03-08-2021, 10:36 PM
یه درخواست ;

از بهترین انیمه ها برای شروع vinland saga وfullmetal alchemist brotherhood هست . تقریبا به همه ی سلایق هم میخورن .

mhz98
03-27-2021, 10:57 PM
چقدر دلم تنگ شده بود واسه تی وی ورلد
بعد از 24 ماه خدمت
دوستان من تازه انیمه رو با توکیو غول شروع کردم
اگرکه انیمه ی اکشن در سبک سامورایی میشناسید لطفا بهم معرفی کنین
چه سینمایی چه سریال،فرقی نداره

ShInOdA
03-28-2021, 03:39 AM
چقدر دلم تنگ شده بود واسه تی وی ورلد
بعد از 24 ماه خدمت
دوستان من تازه انیمه رو با توکیو غول شروع کردم
اگرکه انیمه ی اکشن در سبک سامورایی میشناسید لطفا بهم معرفی کنین
چه سینمایی چه سریال،فرقی نداره

Samurai Champloo
Dororo
Stranger: Mukou Hadan
Afro Samurai (این یه سینمایی هم داره)
Juubee Ninpuuchou سینمایی
Shigurui
Mugen no Juunin: Immortal

این انیمه‌ها خیلی خیلی خوبن، الخصوص اولی سامورایی چمپلو (برای من محبوب ترین هستش!)؛ البته یک وجه مشترک دارن که انیمه‌های بلندی نیستن. بیشترشون هم توی انجمن تاپیک دارن می‌تونی مفصل‌تر راجع به‌شون بخونی.

eric
04-26-2021, 11:59 PM
وقت بخیر
یکی دو سالی میشه انیمه ندیدم...چیزی به ذهنم نمی رسه چی نگاه کنم
ملاک و معیار واسه تماشا برام شخصیت پردازی خوب هست...لطفا چند تا خوبشو معرفی کنین چند مدتی ببره آدمو تو یه دنیای دیگه درگیرخودش کنه...بلند باشه که بهتره
چند بار خواستم gintama رو شروع کنم ولی هر دفعه کنسلش کردم

_Tara_
04-27-2021, 02:39 AM
وقت بخیر
ملاک و معیار واسه تماشا برام شخصیت پردازی خوب هست...لطفا چند تا خوبشو معرفی کنین چند مدتی ببره آدمو تو یه دنیای دیگه درگیرخودش کنه...بلند باشه که بهتره

سلام:Smiley90:

انیمه بلند بنظرم بهترینش وان پیسه. اصلا شخصیت پردازی، روند داستان، همه چیش عالیهه :Smiley19: تقریبا همه ژانری رو هم دارهه. اگه ندیدی و وقتش رو داری، ببین حتما.

اینا هم بنظرم خوبن البته نمیدونم چه ژانری میخوای. اغلب هم معروفن احتمالا بیشترشون رو دیدی :Smiley36:

monster

Terror in Resonance

psycho pass فصل اول بخصوص

Hunter x Hunter

made in Abyss

promised neverland

re:zero

death parade

demon slayer

91days

samurai champloo

سری fate

steins;gate

کمدی gintama خیلیی خوبه

sh2012
04-27-2021, 11:24 AM
وقت بخیر

سلام
فک کنم بهتره که چند تا انیمه که دیدین رو گین که دوستان هتر بتونن راهنماییتون کن. مثلا من انیمه مورد علاقه خودم Monster رو پیشنهاد میکنم ... البته اگه ندیدین...

Alireza-cRm
05-02-2021, 09:07 PM
سلام بچه ها
یکی دوتا از بهترین انیمه هایی که دیدین رو معرفی میکنید
فقط زیاد قدیمی نباشن که بتونم راحت داخل تورنت با کیفیت خوب پیداشون کنم
من اصلا اهل انیمه دیدن نیستم ولی تو این چند هفته تعطیلات، تونستم اتک آن تایتان رو ببینم همشو که کلا نظرمو بابت انیمه برگردوند.
قبلا هم one punch man فصل اولشو دیدم، حرف نداشت
اصلا هم انیمه های معروفی که فکر میکنین همه دیدن رو ندیدم

wlh
05-02-2021, 09:26 PM
سلام بچه ها
من اصلا اهل انیمه دیدن نیستم ولی تو این چند هفته تعطیلات، تونستم اتک آن تایتان رو ببینم همشو که کلا نظرمو بابت انیمه برگردوند.

Death Note
Monster
منم انیمه زیاد ندیدم ولی این دو تا خوبن

1919
05-03-2021, 02:52 AM
سلام بچه ها

Deathnote با ۳۷ قسمت
Vinland saga با ۲۴ قسمت
Fullmetal alchemist broderhood با ۶۴ قسمت
Hunter x hunter با ۱۴۸ قسمت
Violet evergarden با ۱۴ قسمت
Monster با ۷۴ قسمت
به نظرم انیمه های خوبی برای استارت هستن
توصیه شخصیم اول وینلنده که حالت رئال بیشتری داره و اکشن و گرافیکشم سطحش خوبه

matiyo
05-22-2021, 10:40 PM
دوستان کسی میدونه این تصاویر مربوط به کدام انیمه های چینیه ؟ متاسفانه اسمشون رو هم چینی نوشته ، کسی میتونه راهنمایی کنه؟:Smiley41:

https://8pic.ir/uploads/1_c24a4.png (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/2_39d8c.png (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/3_a71b5.png (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/4_15ae5.jpg (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/5_87b26.png (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/6_5db7d.png (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/7_2ee0b.png (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/8_43341.png (https://8pic.ir/)
https://8pic.ir/uploads/9_f7985.png (https://8pic.ir/)

_Tara_
05-23-2021, 12:16 AM
سلام :Smiley90:

من این انیمه رو ندیدم ولی با عکسایی که فرستادی تنها اسمی که پیدا کردم این بود Fox Spirit matchmaker . شخصیتاش تقریبا شبیه عکساست ولی به خوبی اینا نیست :Smiley36: شاید این عکسا برای بازی چیزی باشه که از روش ساختن :Smiley95:

matiyo
05-23-2021, 04:10 PM

من این انیمه رو ندیدم ولی با عکسایی که فرستادی تنها اسمی که پیدا کردم این بود Fox Spirit matchmaker . شخصیتاش تقریبا شبیه عکساست ولی به خوبی اینا نیست :Smiley36: شاید این عکسا برای بازی چیزی باشه که از روش ساختن :Smiley95:

نه بازی نیستن اینا سه تا انیمه متفاوت هستند.
تیزر اینا انتهای انیمه Swallowed Star بود که عکسا رو از اونجا اسکرین شات گرفتم.ولی متاسفانه اشاره ای به اسم انگلیسیشون نشد
من خودم انیمه Swallowed Star و انیمه Wu Geng Ji وحتی انیمه Martial Cultivation Biography که از انیمه های بسیار عالی چینی هستند اینجوری شانسی و از رو تیزر معرفیشون که انتهایی انیمه Soul Land بود دیدم و پیداشون کردم ولی اینارو هرچقدر میگردم نمیتونم پیدا کنم.

_Tara_
05-23-2021, 04:54 PM
آره آره دیدم

اولی : Dou Po Cangqiong 4th Season / (title: Battle Through the Heavens 4th Season) /چینی: 斗破苍穹 第4季

دومی: همون Fox Spirit Matchmaker (狐妖小红娘)
ولی نمیدونم کدوم فصلش

سومی: Wanmei Shijie (title: Perfect World)

تو تریلر هر سه تاشون که این عکسا بود ایشالا اسماشون درسته :Smiley103:

matiyo
05-23-2021, 07:59 PM
آره آره دیدم

اولی : Dou Po Cangqiong 4th Season / (title: Battle Through the Heavens 4th Season) /چینی: 斗破苍穹 第4季

دومی: همون Fox Spirit Matchmaker (狐妖小红娘)
ولی نمیدونم کدوم فصلش

سومی: Wanmei Shijie (title: Perfect World)

تو تریلر هر سه تاشون که این عکسا بود ایشالا اسماشون درسته :Smiley103:

:Smiley35:دمت گرم:Smiley41:

alone19933
05-31-2021, 08:21 PM
سلام دوستان من تقریبا یک ماهی هستش که با دنیای انیمه آشنا شدم و با رده بندی سنی و ژانر انیمه ها آشنا نیستم و مشکلی که با یه سری از انیمه ها دارم این هستش که خیلی از انیمه های معروف که همه پیشنهاد میدن شخصیت اصلی یا شخصیتای فرعی سنشون خیلی پایین یا یه سری طنز بی مزه تو فیلم وجود داره یا رنگ بندی فیلم خیلی شاد و رنگارنگ هستش مثل انیمه های sword art online یا my hero academia و حس میکنم بیشتر واسه دوستانی که سن پایینی دارن و جوون هستن مناسب
کسی از دوستان میتونه انیمه ای معرفی کنه که اکشن و گرافیک خوبی داشته باشه و بیشتر بدرد مخاطب بزرگسال بخوره؟
تو این یه ماه از بین انیمه هایی که دیدم بترتیب اینارو خوشم اومد
1 vinland saga
2 hellsing ultimate
3 attack on titan
4 one punch man
5 Castlevania
6 tokyo ghoul
7 drifters
8 demon slayer
9 jujutsu kaisen
10 the god of highschool
11 dororo
از انیمه های خیلی فانتزی هم خوشم نمیاد مثلا overlord رو دیدم ولی با سلیقم جور نبود

_Tara_
05-31-2021, 10:07 PM
برای اکشن بودن، جز اینایی که گفتی و چند تا دیگه، خیلی انیمه ای نمیشناسم. حالا تا بقیه دوستان بیان بیشتر راهنمایی کنن چیزایی رو که به نظرم میان بگم (بعضیاشون اکشن نیست) :Smiley36:
در کل هم فکر کنم انیمه های با ژانر اکشن و سینن رو جستجو کنی، انیمه های خوبی مطابق سلیقت بتونی پیدا کنی.

Monster

Bleach

Samurai champloo

Durarara

Psycho pass

Parasite the maxim

Fate/Zero

Berserk

Death note

Steins;Gate

Terror in Resonance

91days

sh2012
06-01-2021, 12:03 AM
سلام دوستان من تقریبا یک ماهی هستش که با دنیای انیمه آشنا شدم و با رده بندی سنی و ژانر انیمه ها آشنا نیستم و مشکلی که با یه سری از انیمه ها دارم این هستش که خیلی از انیمه های معروف که همه پیشنهاد میدن شخصیت اصلی یا شخصیتای فرعی سنشون خیلی پایین یا یه سری طنز بی مزه تو فیلم وجود داره یا رنگ بندی فیلم خیلی شاد و رنگارنگ هستش مثل انیمه های sword art online یا my hero academia و حس میکنم بیشتر واسه دوستانی که سن پایینی دارن و جوون هستن مناسب
کسی از دوستان میتونه انیمه ای معرفی کنه که اکشن و گرافیک خوبی داشته باشه و بیشتر بدرد مخاطب بزرگسال بخوره؟
1 vinland saga
2 hellsing ultimate
3 attack on titan
4 one punch man
5 Castlevania
6 tokyo ghoul
7 drifters
8 demon slayer
9 jujutsu kaisen
10 the god of highschool
11 dororo
از انیمه های خیلی فانتزی هم خوشم نمیاد مثلا overlord رو دیدم ولی با سلیقم جور نبود

یادش بخیر یه حسین داشتیم ... اینجور مواقع با چتر میومد و میگفت بشین وان پیس ببین ... :Smiley36: البته با 976 قسمت خیلی پیشنهاد منطقی شاید نباشه ....
دوست عزیزمون انیمه های خیلی خوبی رو معرفی کردن البته من فقط خواستم از انیمه های مورد علاقه ی خودم و چند تا دیگه از انیمه بین های حرفه ای انجمن یعنی Re:Zero رو هم معرفی کنم خدمتتون ...

86471181
06-02-2021, 04:44 PM
1 vinland saga
2 hellsing ultimate
3 attack on titan
4 one punch man
5 Castlevania
6 tokyo ghoul
7 drifters
8 demon slayer
9 jujutsu kaisen
10 the god of highschool
11 dororo

این بی مزه بودن طنزهای مسخرشون ( کوچیک شدن چشماشون و علامت تعجب ظاهر شدنشون و ....) تقریبا تو اکثر انیمه ها هست، رو مخ منم هست ولی کم کم عادت میکنی، یه جورایی امضا کارای انیمه و ایناست، تو این انیمه هایی هم که معرفی میکنم باز تک و توک داخلشون هست، من پیشنهادم بهت ایناست:

1- Clay more:
انقدر از این انیمه تو این انجمن گفتم دیگه زبونم مو درآورد، 54 قسمت بیشتر نیست، یه دونه صحنه ی کمدی مسخره هم نداره، تنها مشکلش اینه پایان بندیش با پایان بندی مانگا متفاوته، و به شدت پیشنهاد میکنم که بعد اتمام انیمه مانگاش رو بخونین ، من فک کنم 3، 4 باری خوندم مانگاش رو و به جرات میگم بهترین مانگایی هست که تا الان خوندم، حتی میتونستن کلی کش بدن و اینا ولی این اتفاق رخ نداده براش، مثل اتک آن تایتان ( که به نظرم یه سری جاهاش اسکی شده از این مانگاست) عنش رو در نیاوردن ( تو ترجمه ی موجود از این انیمه، دقیقا میگه از کدوم چپتر شروع کنین خوندن لازم نیست از اول بخونین)
بخوام مقایسه کنم تا بدونین این کار چه جایگاهی تو ذهن من داره، من سرم بره عمرا یه بار دیگه بشینم پا انیمه Attak on titan با اینکه کل مانگاش رو هم خوندم، ولی فرصت گیر بیارم دوباره میشینم مانگا این کار و انیمش رو میبینم

2- Basilisk:
اینم جز انیمه خوباست، خیلی طولانی هم نیست تعداد قسمتش، سر و تهش هم جمع میشه ،داستانش هم در مورد دو تا قبیله هست که حالا بنا به دلایلی میخوان همدیگه رو جر بدن و ... سطح خشونت و داستانش هم خیلی خوبه، کمدی و دری وری هم نداره، فقط اینکه با خونواده آنچنان پیشنهاد نمیدم بشینی ببینی، نودیتی داره.

3- Berserk:
سمت خود انیمش ( منظورم سریالشه) اصلا نرو، سه قسمت فیلم سینمایی ازش ساختن، اوکی هم هست، اینم توش کمدی و این جور چیزا پیدا نمیشه، ولی در کل کار دارک و قشنگیه و اینکه مانگاکارش کلا خسته هست فک کنم هنوز ادامه داره و حسابی آب بسته بهش، من به نظرم همون سه قسمت سینمایی رو دیدی تمومش کن ببوس بذار کنار برو انیمه ی بعدی

4- death note:
اینم ندیدم تو انیمه هایی که اسم بردی خوب انقد ازش نوشتن که من هر چی بگم بیهوده گوییه، البته اکشن نیست

5- Akame.Ga.Kill
گول ظاهر گل منگولیش رو نخور، اینم داخلش همون طنز و این جور چیزایی که رو مخ خودت و خودم هست داره، ولی فضای انیمش در کل میطلبه، اکشنش هم خوبه، بی رحمی خاصی هم داره، سمت انیمه re:zero نرو، بشین این رو ببین به جاش، پشیمون نمیشی ( یه چند قسمت اولش رو تحمل کنی بعدش دیگه خود داستان تو رو میکشونه تا آخر، انیمه ی کوتاهیه)

6- fate-zero:
احتمالا از این انیمه هم خوشت بیاد، سه تا سری داره، حدسم اینه به سلیقت بخوره و در کل خوشت بیاد ، نمیگم انیمه ی تاپیه ولی سرگرم کنندست هم گرافیک خوبی هم داره هم اکشن ، داستانش هم خوبه در کل

7- Bungou Stray Dogs:
این رو خیلی با ترس و لرز پیشنهاد میدم، فصل اولش رو من دوست نداشتم در این حد بود که فقط کاراکترها رو شناختم ولی فصل دوم و سومش در کل راضی کننده بود، خلاصه فصل اول رو تحمل کنی، دو تا فصل بعدش برات جذاب میشه ( طنز تو مخی هم داره)

8- Shigurui:
من خودم این انیمه رو ندیدم ولی @irag روش کراش خاصی داشت، قطعا چیزی که اون بشر خوشش میومده کم کمش، هر قسمتش 4، 5 تا سر بریده ای چیزی پیدا میشه، تایپک هم یادمه داشت انجمن، یه سرچی بزنی پیدا میکنیش

9- Hanada_Shounen-shi
این انیمه دقیقا زاویه ی مقابل نگاه تو و نگاه سابق من به دنیای انیمه هست، هیچ اکشنی توش پیدا نمیکنی، ولی فوق العادست، تاپیکش (https://tvworld.info/showthread.php?t=44800)رو به نظرم یه نگاه بنداز، بذار آخرین گزینه ای که میخوای ببینیش، کمدی سیاهه، خوبیش هم اینه مثل این سیتکام ها و خیلی از طنزهای شخمی آمریکایی صدا عر عر پس زمینه نداره بره رو مخت

peyman_eun
06-02-2021, 05:19 PM
منم به دوستمون فقط Claymore رو پیشنهاد میکنم. واقعا جزو انیمه‌هایی هست که خاطره اش هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه و یکی از جدی ترین انیمه‌هایی هست که تا به حال دیدم. خیلی اکشن تاپ و درگیر کننده ای داره. داستان به شدت غافلگیرکننده و جذابی داره و خشونتش هم درجه یک هست:دی.
دیالوگ های انیمه‌اش و فلش بک هایی که میزنه هم خیلی خوبه. داستانش پر شده از فداکاری و خیانت و ... شخصیت پردازی کاراکترهاش خیلی خوب صورت گرفته و آرت انیمه‌اش رو هم خیلی میپسندم. موسیقی متن انیمه اش هم فراتر از شاهکار بود. بهترین موسیقی متن تاریخ انیمه‌ها رو داشت خصوصا اون ورژنی که من دانلود کرده بودم...
در مورد پایان انیمه و اینکه اخرش راهش رو از مانگا جدا کرد هم محمد عزیز (نامبر) توضیحات کافی رو دادن.
مانگاش هم بهترین مانگایی هست که‌ من خوندم حتی گاهی شاید جذاب تر از اتک... منم هوس کردم مانگاش رو دوباره بخونم. انیمه اش رو چند بار دیدم دیگه حفظشم:دی.

alone19933
06-02-2021, 06:19 PM
این بی مزه بودن طنزهای مسخرشون ( کوچیک شدن چشماشون و علامت تعجب ظاهر شدنشون و ....) تقریبا تو اکثر انیمه ها هست، رو مخ منم هست ولی کم کم عادت میکنی، یه جورایی امضا کارای انیمه و ایناست، تو این انیمه هایی هم که معرفی میکنم باز تک و توک داخلشون هست، من پیشنهادم بهت ایناست:

1- Clay more:
انقدر از این انیمه تو این انجمن گفتم دیگه زبونم مو درآورد، 54 قسمت بیشتر نیست، یه دونه صحنه ی کمدی مسخره هم نداره، تنها مشکلش اینه پایان بندیش با پایان بندی مانگا متفاوته، و به شدت پیشنهاد میکنم که بعد اتمام انیمه مانگاش رو بخونین ، من فک کنم 3، 4 باری خوندم مانگاش رو و به جرات میگم بهترین مانگایی هست که تا الان خوندم، حتی میتونستن کلی کش بدن و اینا ولی این اتفاق رخ نداده براش، مثل اتک آن تایتان ( که به نظرم یه سری جاهاش اسکی شده از این مانگاست) عنش رو در نیاوردن ( تو ترجمه ی موجود از این انیمه، دقیقا میگه از کدوم چپتر شروع کنین خوندن لازم نیست از اول بخونین)
بخوام مقایسه کنم تا بدونین این کار چه جایگاهی تو ذهن من داره، من سرم بره عمرا یه بار دیگه بشینم پا انیمه Attak on titan با اینکه کل مانگاش رو هم خوندم، ولی فرصت گیر بیارم دوباره میشینم مانگا این کار و انیمش رو میبینم

2- Basilisk:
اینم جز انیمه خوباست، خیلی طولانی هم هست تعداد قسمتش، سر و تهش هم جمع میشه ،داستانش هم در مورد دو تا قبیله هست که حالا بنا به دلایلی میخوان همدیگه رو جر بدن و ... سطح خشونت و داستانش هم خیلی خوبه، کمدی و دری وری هم نداره، فقط اینکه با خونواده آنچنان پیشنهاد نمیدم بشینی ببینی، نودیتی داره.

3- Berserk:
سمت خود انیمش ( منظورم سریالشه) اصلا نرو، سه قسمت فیلم سینمایی ازش ساختن، اوکی هم هست، اینم توش کمدی و این جور چیزا پیدا نمیشه، ولی در کل کار دارک و قشنگیه و اینکه مانگاکارش کلا خسته هست فک کنم هنوز ادامه داره و حسابی آب بسته بهش، من به نظرم همون سه قسمت سینمایی رو دیدی تمومش کن ببوس بذار کنار برو انیمه ی بعدی

4- death note:
اینم ندیدم تو انیمه هایی که اسم بردی خوب انقد ازش نوشتن که من هر چی بگم بیهوده گوییه، البته اکشن نیست

5- Akame.Ga.Kill
گول ظاهر گل منگولیش رو نخور، اینم داخلش همون طنز و این جور چیزایی که رو مخ خودت و خودم هست داره، ولی فضای انیمش در کل میطلبه، اکشنش هم خوبه، بی رحمی خاصی هم داره، سمت انیمه re:zero نرو، بشین این رو ببین به جاش، پشیمون نمیشی ( یه چند قسمت اولش رو تحمل کنی بعدش دیگه خود داستان تو رو میکشونه تا آخر، انیمه ی کوتاهیه)

6- fate-zero:
احتمالا از این انیمه هم خوشت بیاد، سه تا سری داره، حدسم اینه به سلیقت بخوره و در کل خوشت بیاد ، نمیگم انیمه ی تاپیه ولی سرگرم کنندست هم گرافیک خوبی هم داره هم اکشن ، داستانش هم خوبه در کل

7- Bungou Stray Dogs:
این رو خیلی با ترس و لرز پیشنهاد میدم، فصل اولش رو من دوست نداشتم در این حد بود که فقط کاراکترها رو شناختم ولی فصل دوم و سومش در کل راضی کننده بود، خلاصه فصل اول رو تحمل کنی، دو تا فصل بعدش برات جذاب میشه ( طنز تو مخی هم داره)

8- Shigurui:
من خودم این انیمه رو ندیدم ولی @irag روش کراش خاصی داشت، قطعا چیزی که اون بشر خوشش میومده کم کمش، هر قسمتش 4، 5 تا سر بریده ای چیزی پیدا میشه، تایپک هم یادمه داشت انجمن، یه سرچی بزنی پیدا میکنیش

9- Hanada_Shounen-shi
این انیمه دقیقا زاویه ی مقابل نگاه تو و نگاه سابق من به دنیای انیمه هست، هیچ اکشنی توش پیدا نمیکنی، ولی فوق العادست، تاپیکش (https://tvworld.info/showthread.php?t=44800)رو به نظرم یه نگاه بنداز، بذار آخرین گزینه ای که میخوای ببینیش، کمدی سیاهه، خوبیش هم اینه مثل این سیتکام ها و خیلی از طنزهای شخمی آمریکایی صدا عر عر پس زمینه نداره بره رو مخت
الان از هرکی میپرسم اکثرا میگن انیمه های اکشن خوب رو دیدی بشین bleach و fate رو ببین ولی بخاطر طولانی بودن میترسم سمتش برم
اتفاقا برسرک رو اون ۳ قسمت سینماییش دیدم با دارک و خشن بودنش خیلی حال کردم فقط حیف که انیمه پر شده بود از صحنه های cgi بی کیفیت
نسخه سریالشم چند قسمت دیدم خیلی فانتزی شده بود حال نکردم

1919
06-02-2021, 10:59 PM
الان از هرکی میپرسم اکثرا میگن انیمه های اکشن خوب رو دیدی بشین bleach و fate رو ببین ولی بخاطر طولانی بودن میترسم سمتش برم
اتفاقا برسرک رو اون ۳ قسمت سینماییش دیدم با دارک و خشن بودنش خیلی حال کردم فقط حیف که انیمه پر شده بود از صحنه های cgi بی کیفیت
نسخه سریالشم چند قسمت دیدم خیلی فانتزی شده بود حال نکردم

سلام
اگه انیمه ی دارک با مخاطب سنی بالاتر و تا حدودی اکشن بخوام معرفی کنم بهتون ، بنظرم این عناوین گزینه های خوبی ان که بچه ها معرفی نکردن

Rourouni kenshin trust betrayal ova ۱
یک ova ۴ قسمتی فوق العاده که مقدمه داستان یک سامورایی به نام کنشین هست و محاله کسی ببینه و لذت نبره ( سری اصلیش هم۹۵ قسمتی و عالیه ولی این مقدمه چیز دیگه ایه)
۲.elfen lied اینم یه کار دارک و با خونریزی زیاد و موسیقی متن عالیه که البته مقداری ایچی هم داخلش هست
۳. Monster یه انیمه ۷۶ قسمتی بسیار عالی اما یه کم قدیمی . با داستان جالب جنایی روان شناختی
۴. Devilman crybaby این انیمه هم خیلی دارک و فلسفیه و یک انیمه کاملا نمادین و سمبلیک هست .ممکنه یه کم گرافیکش اذیتت کنه ولی اگه با گرافیک مشکل نداشتی پیشنهاد میشه
۵.higurashi البته ورژن قدیمی که ۲ سیزنه نه سری جدید. در نگاه اول کاملا کودکانه ولی یکی دو قسمت بگذره میبینی که بسیار دارکه
۶. Baccano یه کار جنایی گنگستری با زمینه فانتزی که خیلی خوب ساخته شده . قسمت اولش شاید اذیت کنه ولی بعد عالی میشه
۷. ۹۱ days اینم یه کار گنگستری مافیایی جنایی عالی دیگست
فعلا همینا تو ذهنمه
پ . ن ۱ : بلیچ رو ابدا توصیه نمیکنم . من ۱۸۰ قسمت دیدم دراپ کردم
پ.ن ۲ : دوستان گفتن مانگاکا برزرک تنبله و دیر دیر چاپ میکنه ... خواستم تکمیل کنم بنده خدا یه ماه پیش فوت کرد و داستان نصفه موند
پ . ن ۳ : من برای شما که انیمه زیادی ندیدی سری fate رو فعلا توصیه نمیکنم . ببینی گیج میشی

peyman_eun
07-01-2021, 01:52 PM
سلام دوستان. من هنوز خیلی از انیمه های تاپ پاییز، زمستان و بهار 2021 رو ندیدم. یعنی فقط فصل چهارم Attack on Titan رو دیدم که محشر بود. لطفأ بهم بگین از بین انیمه های زیر ترتیب دیدن پیشنهادی شما چیه؟ و کدوماشون بیشتر ارزش دیدن دارن؟ لطفأ هر کسی میتونه جواب بده چون شاید علاوه بر من برای بقیه دوستان هم مفید باشه.

از بین اینها اولویت دیدن چجوری باشه بهتره؟
Jujutsu Kaisen (این چشمم رو گرفته)
Fumetsu no Anata e (اینم چشمم رو گرفته. حوصله سر بر نیست؟)
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 (از پارت اول فصل دومش خوشم اومد، اینو قطعأ میبینم ولی اولویت دیدنش رو نمیدونم)
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
Wonder Egg Priority
Beastars 2nd Season (فصل اولش رو دیدم زیاد مالی نبود ولی بدم نبود)
Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season (البته فصل اولش رو هم ندیدم، اگه ارزش داره ببینم)
Boku no Hero Academia 5th Season (فقط دو یا سه فصلش رو دیده بودم دقیق یادم نیست. امتیاز فصل پنجمش هم که داغونه)
Fruits Basket: The Final (هیچ فصلی ازش ندیدم. برای من که دنبال انیمه های هیجان انگیز هستم آیا ارزش شروع کردن داره؟)
Tokyo Revengers
Vivy: Fluorite Eye's Song

فصل دوم The Promised Neverland هم اینقدر امتیازش پایینه که انگار نیاز به پرسیدن نداره...

ShInOdA
07-01-2021, 04:30 PM
سلام دوستان. من هنوز خیلی از انیمه های تاپ پاییز، زمستان و بهار 2021 رو ندیدم. یعنی فقط فصل چهارم Attack on Titan رو دیدم که محشر بود. لطفأ بهم بگین از بین انیمه های زیر ترتیب دیدن پیشنهادی شما چیه؟ و کدوماشون بیشتر ارزش دیدن دارن؟ لطفأ هر کسی میتونه جواب بده چون شاید علاوه بر من برای بقیه دوستان هم مفید باشه.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 (از پارت اول فصل دومش خوشم اومد، اینو قطعأ میبینم ولی اولویت دیدنش رو نمیدونم)
Wonder Egg Priority
Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season (البته فصل اولش رو هم ندیدم، اگه ارزش داره ببینم)
Boku no Hero Academia 5th Season (فقط دو یا سه فصلش رو دیده بودم دقیق یادم نیست. امتیاز فصل پنجمش هم که داغونه)
Fruits Basket: The Final (هیچ فصلی ازش ندیدم. برای من که دنبال انیمه های هیجان انگیز هستم آیا ارزش شروع کردن داره؟)
Tokyo Revengers

فصل دوم The Promised Neverland هم اینقدر امتیازش پایینه که انگار نیاز به پرسیدن نداره...

Jujutsu Kaisen رو هم ببین و هم بخون! حرفی نمی‌مونه! شرح در تصویر! فوق العادست
Fumetsu no Anata e (مانگاش رو خوندم، انیمه‌ش رو ندیدم) از این جنس داستان‌ها هستش که با احساسات آدم بازی می‌کنه و آخرش تو می‌مونی و یه کوله بار دپرسی و افسردگی!
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 این که خودت توش استادی :دی
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu یه جوری حکم پدری در ژانر ایسکای رو داره! من یه چند چپتر ناول رو خوندم، تایپ من نبود.
Wonder Egg Priority سرتاپا تناقض - یه قاتلی تو ژاپن چند وقت پیش خبرش اومد که می‌رفته افرادی که می‌خواستن خودکشی کنن رو پیدا می‌کرده و بهشون می‌گفته که منم باهاتون میام و می‌خوام خودکشی کنم، بیاین با هم این کار رو بکنیم و... می‌رفته سر قرار و اون بدبخت‌ها رو با دست خودش می‌کشته و سلاخی می‌کرده! - واندراگ همینه، ظاهرا در نکوهش و همدردی با انسان‌هایی هستش که دست به خودکشی زدن، ولی در باطن کاملا عکسه. چند قسمت اولش خیلی خوبه، یهو انگار با یه دستمال مرطوب، میکاپ انیمه می‌ریزه!
Beastars 2nd Season فصل دومش از یک جذاب تره
Tensei shitara Slime Datta Ken 2nd Season اصلا ندیدم
Boku no Hero Academia 5th Season - مای هیرو همیشه یه روند ثابتی داشته، از نظر فصل‌هاش می‌گم، اوجش هم همیشه سینمایی‌هاش بوده. در مورد نمره که گفتی، من واقعا از تو تعجب می‌کنم! نمره پشیزی ارزش نداره توی مای انیمه لیست؛ یه فندام ایرانی، دیروز تصمیم گرفت به روی این قضیه صحه بذاره که نمرات مال بخش بزرگیش از روی تعصباته (مثلا من فول متال فنم، وقتی می‌بینم رنک اتک رفت بالاتر، بریزم بهش یک بدم، تا بیاد پایین!) یه انیمه گمنامی Devil Survivor 2 از دیروز با رای این فندام، الان رتبه 21 مال رو داره! همینجوری داره میاد بالاتر.. خودت هم می‌دونی مای هیرو خیلی هیت بیخود می‌گیره، یه نگاه به مانگاش بندار، ببین چقدر فرق بین نمراتش هست، در صورتی که بونز توی مای هیرو سنگ تموم گذاشته. فصل 5 دو پارته، پارت اولش، تمرین و مسابقه دوتا کلاس A و B هستش و پارت دوم شروع دارک شدن داستان. کلا خواستم بگم نمره رو ول کن، خودت ببین، یا خوشت میاد یا نمیاد.
Fruits Basket: The Final یه نمونه دیگه از بیخود بودن نمرات و رنک توی مال؛ با اپیزود آخرش تا رنک یک بالا رفت، ولی یهو فن های خشتک دریده و عصبانی، ریختن چنان بهش نمره یک دادن و دارن می‌دن که همینجوری داره میاد پایین تر! - مهدی که خیلی خوب توضیح داده در موردش. من ندیدم اصلا.
Tokyo Revengers انیمه رو حتما ببین، نسخه سانسور نشده توی نت و سایت‌های ایرانی هم موجوده؛ هر اپیزود سورپرایزی! داستان بی‌نظیر. مانگا یه کمی از انیمه بهتره (از لحاظ آرت استایل و جزئیات) از دست نده.
Vivy: Fluorite Eye's Song انیمه خوبیه واقعا، ولی به نظرم بین این لیست، اولویتت نباشه.
The Promised Neverland - این شاهکار هم تنها انیمه‌ای بود که دراپش کردم!!! نتونستم این حجم از شاهکار رو تاب بیارم!
.
ولی اولویت بندی که گفتی (میل خودته) از نظر و سلیقه من: جوجوتسو کایسن، ری زیرو و توکیو ریونجرز (این که راحت می‌رسی به پخش انیمه) برای بقیه هم اولویت آن چنانی ای مد نظر ندارم.

1919
07-02-2021, 05:13 AM

Wonder Egg Priority
Tokyo Revengers

سلام .جوجوتسو به لحاظ گرافیک شاید جزو ۵ انیمه برتر سریالی باشه . شونن خوبیه . البته من داستانشو نپسندیدم . و صد البته حتما ارزش داره ببینید
فومتسو هم مجموعه ای از چند داستان غمناکه که قطعا ارزش دیدن داره
رزیرو هم که نیم فصل دومش عالی بود ، خیلی بهتر از قبل ، با سوپرایزهای عالی
موشکو تنسی هم فعلا در حد یه مقدمه ازش اومده و من که ایسکای دوست ندارم ، دوستش داشتم . میگن جلوتر هم خیلی بهتر میشه
واندراگ کار روانشناختیه و احتمالا شما خیلی خوشت میاد و خیلی هم خوشرنگه . اما من دوست نداشتم
بیستارز سیزن دومش درقیاس با یکش شاهکار بود
اسلایم سیزن اولش یه ایسکای کاملا معمولیه ولی سیزن دومش خیلی خوب شد
هیرو اکادمیا رو من کلا دوست ندارم این سیزنش هم کلا تو چند قسمت انیمیت میشد اتفاق خاصی نمی افتاد چون داستان هیچی جلو نرفت
فرویت بسکت که عشق منه :Smiley35:
توکیو ندیدم
ویوی هم گرافیک خارق العاده ای داره ، داستانشم خوبه
نورلند مانگاشو بخون ، سیزن دو فاجعه بود
درکل من بجز مای هیرو و نورلند بقیه رو توصیه میکنم

northboys
07-14-2021, 01:28 AM

1- Clay more:

2- Basilisk:
اینم جز انیمه خوباست، خیلی طولانی هم نیست تعداد قسمتش، سر و تهش هم جمع میشه ،داستانش هم در مورد دو تا قبیله هست که حالا بنا به دلایلی میخوان همدیگه رو جر بدن و ... سطح خشونت و داستانش هم خیلی خوبه، کمدی و دری وری هم نداره، فقط اینکه با خونواده آنچنان پیشنهاد نمیدم بشینی ببینی، نودیتی داره.

3- Berserk:

4- death note:

5- Akame.Ga.Kill

6- fate-zero:

7- Bungou Stray Dogs:

8- Shigurui:

9- Hanada_Shounen-shi

این claymore مگه 26 قسمتی نیس؟؟

86471181
07-14-2021, 08:37 AM
این claymore مگه 26 قسمتی نیس؟؟

آره 26 قسمته، من اشتباه نوشتم

masoud 99
07-15-2021, 02:36 PM
تازه قسمت اول Invincible دیدم. ابتدای قسمت اول خیلی آروم داشت جلو می رفت تا پنج دقیقه آخر که از غافلگیری خشکم زد خیلی عجیب تموم شد. فوق العادست اگه میتونید از دستش ندید.

kntu
08-08-2021, 09:48 PM
دوستان برای شروع بین attack on titan و death note و full metal alchemist: brotherhood کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

eli99
08-08-2021, 10:07 PM
دوستان برای شروع بین attack on titan و death note و full metal alchemist: brotherhood کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
هر سه انیمه های معناگرایی هستن (نمیدونم توصیف درستی باشه یا نه، منظورم اینکه داستان حول معنا و مفهوم و پاسخ گویی به معما میچرخه)
از بین این سه خشونت و تلخی اتک آن تایتان خیلی بیشتر هست، فول متال با وجود اینکه تلخی داره ولی به خاطر شوخی های گاه بیگاه، تم سبک تر و خوش تری داره (نسبت به دو تای دیگه)،
دث نوت هم یه جایی مابین دو تای دیگه قرار میگره.
هر سه جزو انیمه های خوب هستن و ارزش دیدن دارن، حالا با توجه به روحیاتتون (حتی حس و حال فعلی تون) میتونید با یکی شون شروع کنید،

ShInOdA
08-09-2021, 03:32 AM
چون گفتی برای شروع، پس اول سراغ چیزی برو که قسمت‌های زیادی نداشته باشه یعنی دث نوت؛ انیمه‌ش از دوتای دیگه کوتاه تره ولـــــــــــــــــی از یه جایی به بعد انیمه از دست می‌ره. (وسطای انیمه)
اگه حوصله 64 قسمت برای شروع داری، پس فول متال؛ بی نظیره...
اتک هم آخر لیست باشه بهتره چون هم از بقیه طولانی تره و هم می‌تونی نزدیک بشی به پارت پایانی انیمه که زمستون میاد.
کلا این با چی شروع کردن مهمه، چون یهو دل زده می‌شی یا خسته می‌شی، کلا می‌بوسی می‌ذاری کنار. من اینجا فاکتور حوصله رو در نظر گرفتم، قطعا همونطور که eli99 گفت روحیات و حس و حال خودت هم شرطه.

Luca Brasi
11-29-2021, 09:57 PM
https://picoup.ir/images/02709819604040296931.png (https://picoup.ir/)

https://picoup.ir/images/39702847992746148530.png (https://picoup.ir/)

https://picoup.ir/images/02084922130032526013.png (https://picoup.ir/)

دوستان از بین این سه تا انیمه کدومش ارزش وقت گذاشتن داره؟

weldman
11-30-2021, 12:53 PM
با سلام. دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید. من انیمه ای میخام ببینم که توی فضاهای ناشناخته باشه، حالت تاریک و ابری و مرموز باشه فضاش و معمایی و تیکه های طنز نداشته باشه. ممنونم راهنماییم کنید

ShInOdA
12-01-2021, 12:26 AM
با سلام. دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید. من انیمه ای میخام ببینم که توی فضاهای ناشناخته باشه، حالت تاریک و ابری و مرموز باشه فضاش و معمایی و تیکه های طنز نداشته باشه. ممنونم راهنماییم کنید
چیزی به غیر از انیمه Ergo Proxy فعلا به ذهن من یکی نمی‌رسه!
انیمه بروتال با فضای مه آلود و... داریم مثل Dorohedoro ولی فان هم زیاد داره! یا انیمه دارک داریم ولی این فضایی ابری و مرموز رو نداره! یا مثلا داریم ولی نصفش فضایی که می‌خوای رو داره مثل Ninja Scroll و...

weldman
12-01-2021, 02:21 PM
چیزی به غیر از انیمه Ergo Proxy فعلا به ذهن من یکی نمی‌رسه!
انیمه بروتال با فضای مه آلود و... داریم مثل Dorohedoro ولی فان هم زیاد داره! یا انیمه دارک داریم ولی این فضایی ابری و مرموز رو نداره! یا مثلا داریم ولی نصفش فضایی که می‌خوای رو داره مثل Ninja Scroll و...

ممنونم پس اگر میشه از انیمه های دارک معرفی کنید

peyman_eun
12-01-2021, 02:45 PM

سلام. فضاهای ناشناخته، حالت تاریک، ابری و مرموز، معمایی و ... همه تعاریف انیمه Haibane Renmei هست! خیلی هم ارزش دیدن داره ولی نیمه تموم موند و هیچوقت فصل دومش ساخته نشد.
جالب اینکه انیمه Made in Abyss بعضی جاهاش (خصوصأ مفاهیم فلسفی که توش وجود داره. بخش‌هایی که مربوط به میتی میشه!) الهام گرفته از این انیمه هست. داستان هر دو انیمه هم عالیه.

ShInOdA
12-02-2021, 10:57 PM
ممنونم پس اگر میشه از انیمه های دارک معرفی کنید
Monster
Aoi Banaku
Vampire Hunter D
Hellsing Ultimate
Ghost in Shell
Texhnolyze
Cossette no Shouzou
Shigurui
Another
Midori: Shoujo Tsubaki
Claymore
Ninja Scroll
Mnemosyne
Kaiji
Corpse Party
Elfen Lied
When They Cry
Hokuto no Ken
Berserk 1997
Psycho-Pass Season 1
Jin-Roh
Junji Ito Collection
Gantz
Devilman Crybaby
Boogiepop Phantom
91Days
Re:Zero

1919
12-03-2021, 01:00 AM

Puella madoka magica
Cowboy bebop
Ergo proxy
Lain

1919
12-03-2021, 01:03 AM
https://picoup.ir/images/02709819604040296931.png (https://picoup.ir/)

https://picoup.ir/images/39702847992746148530.png (https://picoup.ir/)

https://picoup.ir/images/02084922130032526013.png (https://picoup.ir/)

دوستان از بین این سه تا انیمه کدومش ارزش وقت گذاشتن داره؟

بلک باتلر مانگاش خیلی خوبه ، انیمه نتونسته اون خوبیو دراره و پایان ارجینالم داده ، معمولیه درکل
دارکر دن بلک ، انیمه خوبیه خیلیا دوستش دارن ، اما من ارتباط برقرار نکردم باهاش
اورلورد هم بنظرم به درد تینیجرا میخوره ، مناسب سن بالای ۱۸ نیست ، ایسکای هست

matiyo
12-22-2021, 03:21 AM
دوستان یه سوال در مورد انیمه وان پیس داشتم
من الان 65 قسمته که دارم این انیمه رو میبینم و راستیتش خیلی مردد هستم که ادامه اش بدم یا نه
با توجه به امتیازش خیلی بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم
یه جورایی یک داستان حوصله سر بر و معمولی داره و کیفیت انیمیشن هم تا اینجا واقعا داغون بوده یعنی انگار که نقاشی متحرکه ، انگار یک انیمیشن دوبعدیه !! وخیلی جاها انگار داری نقاشی نگاه میکنی!
خلاصه کیفیت گرافیکش اذیت کننده میشه ولی با توجه به این که این قسمتهایی که دارم نگاه میکنم برا 20 سال پیشه به امید این که در آینده کلا متحول بشه دارم ادامه اش میدم.
میخواستم از کسانی که این انیمه رو دارن نگاه میکنن بپرسم که از نظر داستانی و گرافیک از کدوم قسمت یا فصل شروع میکنه به انیمه های امروزی نزدیکتر شدن یا اصلا قراره تغییر اساسی در کیفیت این انیمه (چه داستانی و چه کیفیت گرافیکش) در فصل های آینده اتفاق بیافته یا نه همینیه که هست!؟:Smiley39:!

sh2012
12-22-2021, 01:27 PM
دوستان یه سوال در مورد انیمه وان پیس داشتم
من الان 65 قسمته که دارم این انیمه رو میبینم و راستیتش خیلی مردد هستم که ادامه اش بدم یا نه
با توجه به امتیازش خیلی بیشتر از اینا ازش انتظار داشتم
یه جورایی یک داستان حوصله سر بر و معمولی داره و کیفیت انیمیشن هم تا اینجا واقعا داغون بوده یعنی انگار که نقاشی متحرکه ، انگار یک انیمیشن دوبعدیه !! وخیلی جاها انگار داری نقاشی نگاه میکنی!
خلاصه کیفیت گرافیکش اذیت کننده میشه ولی با توجه به این که این قسمتهایی که دارم نگاه میکنم برا 20 سال پیشه به امید این که در آینده کلا متحول بشه دارم ادامه اش میدم.
میخواستم از کسانی که این انیمه رو دارن نگاه میکنن بپرسم که از نظر داستانی و گرافیک از کدوم قسمت یا فصل شروع میکنه به انیمه های امروزی نزدیکتر شدن یا اصلا قراره تغییر اساسی در کیفیت این انیمه (چه داستانی و چه کیفیت گرافیکش) در فصل های آینده اتفاق بیافته یا نه همینیه که هست!؟:Smiley39:!

دقیقا یادم نمیاد از کجا انیمه یه هو شروع به بهبود طوفانی در گرافیک میکنه ... ولی تو این قسمت های اخیر از لحاظ گرافیک و آرت قطعا یکی از بهترین کارهای در سال های اخیر هست ... من خودم بعد از آرک آرلونگ و قصه Nami شدیدا جذب این انیمه شدم و یادم هست که به صورت مسلسل وار میدیم و زیاد هم گرافیک تو ذوق نمیزد ... پیشنهاد میکنم یه خرده تحمل کنین و به دنیای کلاه حصیری بپیوندید ...:Smiley35::Smiley35::Smiley35:

Luca Brasi
12-23-2021, 01:27 PM
دوستان انيمه Berserk چطوره ؟ ارزش وقت گذاشتن داره ؟

Sherlockian
12-23-2021, 01:48 PM

پیشنهاد میکنم به جای انیمه مانگای این اثر رو بخونین که یه شاهکار تکرار نشدنیه . متاسفانه مانگاکا چندوقت پیش فوت کرد و داستان نیمه‌تمام موند ولی خب از همین چپتر اخیر هم میشد یه حس اختتامیه‌ای گرفت .
انیمه‌ها هیچکدوم در حد نام Berserk نیستن ولی سری کلاسیک که سال 1997 اومد بنظرم اثر بدی نبود اما سری جدیدی که چندسال پیش ساختن یه فاجعه به تمام معنا بود .

Luca Brasi
12-23-2021, 02:04 PM
پیشنهاد میکنم به جای انیمه مانگای این اثر رو بخونین که یه شاهکار تکرار نشدنیه . متاسفانه مانگاکا چندوقت پیش فوت کرد و داستان نیمه‌تمام موند ولی خب از همین چپتر اخیر هم میشد یه حس اختتامیه‌ای گرفت .
انیمه‌ها هیچکدوم در حد نام Berserk نیستن ولی سری کلاسیک که سال 1997 اومد بنظرم اثر بدی نبود اما سری جدیدی که چندسال پیش ساختن یه فاجعه به تمام معنا بود .

چون خالقش فوت كرد بهمين خاطر اينجا مطرح كردم
چون از اونجايي كه فيلم و سريال دانلود ميكنم تو بخش كامنت ها ميخوندم گفتن خالقش فوت كرد داستان نصفه موند انگار :-/
من هم همون نسخه ١٩٩٧ رو گرفتم كه ٢٥ اپيزوده ؛ به سر انجام ميرسه داستان ؟

Sherlockian
12-23-2021, 02:15 PM
چون خالقش فوت كرد بهمين خاطر اينجا مطرح كردم
چون از اونجايي كه فيلم و سريال دانلود ميكنم تو بخش كامنت ها ميخوندم گفتن خالقش فوت كرد داستان نصفه موند انگار :-/
من هم همون نسخه ١٩٩٧ رو گرفتم كه ٢٥ اپيزوده ؛ به سر انجام ميرسه داستان ؟

نه متاسفانه به سرانجام نمیرسه. سری ۱۹۹۷ یکی از مهمترین آرک‌های داستان رو اقتباس کرد و داستان بعد اون هنوز خیلی ادامه داره .

ShInOdA
12-23-2021, 07:21 PM

در سخت گیرانه ترین حالت ممکن، جواب یک نـــــــــه بزرگه!
ولی در حالت نرمال چرا که نه! همون‌طور که دوست‌ عزیزمون شرلوک گفت، نزدیک‌ترین اثر به اون فضا انیمه سال 1997 (از اولش قصد نداشتن انیمه‌ای بسازن، این بیشتر یه تبلیغی بود برای مانگا) ولی یه نقطه ضعف بزرگ داره، اون هم این‌که یکی از مهم‌ترین کاراکترها رو کلا نیاوردن تو داستان! کاراکتر به شدت مهم (سخت بشه بهش گفت کاراکتر فرعی!)
سه تا سینمایی داره که مـه!. دیدن یا ندیدنش با خودته. در نهایت یه انیمه 2016 داره که به لعنت خدا نمیارزه!! (البته یه ساندترک بسیاررررررررر خفن داره Bersek My Brother)

matiyo
12-25-2021, 02:13 PM

همونطور که میبینید نظرات کاملا متفاوته!
من به شخصه از انیمه و سریالهایی که نیمه کاره رها شدن دوری میکنم ولی خب بعضا اونقدر تعریفشون میشه که حتی با وجود ناقص موندن اون اثر باز هم میخوایی ببینیش!
Claymore و Berserk دو نمونه بارز این قبیل آثار هستند و متاسفانه هر دو هم در حساسترین جاهایی که داستان داشت یواش یواش جون میگرفت رها شدن! و این خیلی ضدحال بزرگی برای طرفدارای یک اثر هستش. ولی با این وجود از دیدنشون پشیمون نیستم وو از اونجایی که اصلا حوصله خوندن مانگاه (کلا کتابهای داستانی) ندارم همین انیمه ی نصفه نمیه رو ترجیح میدم چون محاله اون حس صمعی و بصریی که تو انیمه به هیجانت میاره رو بتونی در مانگا یا کتاب پیدا کنی !(نظرشخصی)
خلاصه که اگر با ناقص رها شدن داستان مشکلی نداری به شدت پیشنهاد میشه و و من خودم از دیدنش راضی هستم ولی در عین حال به خاطر همین ناقص بودنش ناراحت!!!:Smiley36:
اگه خواستی شروع کنی اول حتما باید سه قسمت سینمایی(2012-2013) رو ببینی که واقعا عالی هستند و بعد یک انمیه 12 قسمتی داره برا سال 2016
و 12 قسمت هم برای سال 2017 هست که از این جا به بعد دیگه ناقص میمونه.
یک انیمه 25 قسمتی هم داره که برا سال 1997 هست که کیفیت پایینی داره و نبینی بهتره و بجاش همون سه قسمت سینمایی رو ببنی کافیه.

86471181
12-26-2021, 10:58 AM
همونطور که میبینید نظرات کاملا متفاوته!
از اونجایی که اصلا حوصله خوندن مانگاه (کلا کتابهای داستانی) ندارم همین انیمه ی نصفه نمیه رو ترجیح میدم چون محاله اون حس صمعی و بصریی که تو انیمه به هیجانت میاره رو بتونی در مانگا یا کتاب پیدا کنی !(نظرشخصی)

متیو توبه کن بزرگوار، به آواتارت قسم که توبه کن، به امضام قسم که توبه کن، تو رو به عشق "ریفول" و "داف" قسم که این حرف رو نزن دیگه:Smiley19:
اصلا حرف کلی مور که میشه من رگ گردنم باد میکنه :))
با اینکه خیلی محترمی واسم با اینکه به عنوان مدیریت یکی از ارکان غیر رسمی ولی اصلی و سابق انجمن خیلی دوست دارممم ولی لازمه این نظر شخصیت رو مورد عنایت قرار بدم :Smiley36:
نمیخوام مثال بزنم برات از آثاری ریدمانی که از رو کتاب اقتباس شدن و کلی گُل کردن ولی کسایی که اون کتابا رو خوندن اکثرا قائل به اینن که بیشتر فاجعه بوده تا شاهکار یا حتی اثر سرگرم کننده، اما یه تفاوتی این وسط هست بین کتاب و مانگا، تقریبا تو دنیای انیمه خیلی کم پیش میاد فضای مانگا با فضای انیمه ( جز اونایی که عمدا به هر دلیلی دستکاری کردن داستان رو) تفاوت فاحشی باشه، بخوام دقیق تر بگم یعنی اگه یه انیمه خیلی جذاب به نظر میرسه قطعا مانگاش هم همین طوره ( حالت عکس تا یه حدی رخ میده و اینجا باید اساتید انیمه مثل shinoda و 1919 دقیق تر نظر بدن) یعنی همون هیجانی که تو انیمه سراغت میاد تو مانگا هم همون حس برات ایجاد میشه، لذا برای توبه از این نظر شخصیت من به شدت به شدت پیشنهاد میدم حتما مانگای کلی مور رو بذاری تو اولویت های زندگیت و بشینی بخونیش، بعدش ایشالا یه کوییزی هم بگیریم ازت ببینم درست خوندی یا نه تا به امید خدا این نظر شخصیت اصلاح بشه :Smiley36::Smiley41:

matiyo
12-26-2021, 12:58 PM
متیو توبه کن بزرگوار، به آواتارت قسم که توبه کن، به امضام قسم که توبه کن، تو رو به عشق "ریفول" و "داف" قسم که این حرف رو نزن دیگه:Smiley19:
اصلا حرف کلی مور که میشه من رگ گردنم باد میکنه :))
با اینکه خیلی محترمی واسم با اینکه به عنوان مدیریت یکی از ارکان غیر رسمی ولی اصلی و سابق انجمن خیلی دوست دارممم ولی لازمه این نظر شخصیت رو مورد عنایت قرار بدم :Smiley36:
نمیخوام مثال بزنم برات از آثاری ریدمانی که از رو کتاب اقتباس شدن و کلی گُل کردن ولی کسایی که اون کتابا رو خوندن اکثرا قائل به اینن که بیشتر فاجعه بوده تا شاهکار یا حتی اثر سرگرم کننده، اما یه تفاوتی این وسط هست بین کتاب و مانگا، تقریبا تو دنیای انیمه خیلی کم پیش میاد فضای مانگا با فضای انیمه ( جز اونایی که عمدا به هر دلیلی دستکاری کردن داستان رو) تفاوت فاحشی باشه، بخوام دقیق تر بگم یعنی اگه یه انیمه خیلی جذاب به نظر میرسه قطعا مانگاش هم همین طوره ( حالت عکس تا یه حدی رخ میده و اینجا باید اساتید انیمه مثل shinoda و 1919 دقیق تر نظر بدن) یعنی همون هیجانی که تو انیمه سراغت میاد تو مانگا هم همون حس برات ایجاد میشه، لذا برای توبه از این نظر شخصیت من به شدت به شدت پیشنهاد میدم حتما مانگای کلی مور رو بذاری تو اولویت های زندگیت و بشینی بخونیش، بعدش ایشالا یه کوییزی هم بگیریم ازت ببینم درست خوندی یا نه تا به امید خدا این نظر شخصیت اصلاح بشه :Smiley36::Smiley41:

البته با توجه به این که من توبه موبه سرم نمیشه ولی خب نظر دوستان برام تاج سره:Smiley17:
و منظور من بیشتر این بود که برای بنده اینگونه هست و گرنه کاملا از تعصب عمیقی که انیمه باز های حرفه ای روی مانگا و کمیک بوک ها دارن آگاه هستم.
شاید هیچ انیمه ای نتونه اون کیفیت داستانیی که تو منگا هست رو به نمایش بزاره(به خاطر هزینه بالا یا سلیقه سازندگانش) ولی مسلما مانگا هم نمیتونه کاری که یک انیمه میکنه (انتقال حس) رو انجام بده. شما تو این ویدئو (https://www.youtube.com/watch?v=qon4GfrfwFM)چطور میتونی حس رویاگونه و زیبایی که ملودی پس زمینه اجرا میکنه و (یک آن انگار که زمان متوقف میشه ) و انگار که توی یه دنیا و عالم دیگه ای هستی رو تصور کنی؟! یا این صحنه رو بدون صدای فریاد ارن تصور کنی؟؟ مگر این که حین خوندن مانگا تصمیم بگیر صدای ارن رو هم خودت دربیاری که در اون صورت اهل خونه میریزن تو اتاقت که چه اتفاقی برات افتاده :Smiley3: :Smiley36:
و یا سخنرانی و آخرین فریادهای اروین قبل از حمله به تایتان گوریل رو چطور میتونی از دل مانگا بیرون بکشی!
به شخصه نمیتونم دنیای انیمه ای رو بدون اون دیالوگهایی که با صدای عصبانی یا خشمگین یا پر از کینه (پر از احساس) ادا میشه و یا ملودی های حماسی که در سکانسهای حساس اجرا میشه تصورکنم ، ممکن نیست!:Smiley69:

86471181
12-26-2021, 03:46 PM
البته با توجه به این که من توبه موبه سرم نمیشه ولی خب نظر دوستان برام تاج سره:Smiley17:
و منظور من بیشتر این بود که برای بنده اینگونه هست و گرنه کاملا از تعصب عمیقی که انیمه باز های حرفه ای روی مانگا و کمیک بوک ها دارن آگاه هستم.
شاید هیچ انیمه ای نتونه اون کیفیت داستانیی که تو منگا هست رو به نمایش بزاره(به خاطر هزینه بالا یا سلیقه سازندگانش) ولی مسلما مانگا هم نمیتونه کاری که یک انیمه میکنه (انتقال حس) رو انجام بده. شما تو این ویدئو (https://www.youtube.com/watch?v=qon4GfrfwFM)چطور میتونی حس رویاگونه و زیبایی که ملودی پس زمینه اجرا میکنه و (یک آن انگار که زمان متوقف میشه ) و انگار که توی یه دنیا و عالم دیگه ای هستی رو تصور کنی؟! یا این صحنه رو بدون صدای فریاد ارن تصور کنی؟؟ مگر این که حین خوندن مانگا تصمیم بگیر صدای ارن رو هم خودت دربیاری که در اون صورت اهل خونه میریزن تو اتاقت که چه اتفاقی برات افتاده :Smiley3: :Smiley36:
و یا سخنرانی و آخرین فریادهای اروین قبل از حمله به تایتان گوریل رو چطور میتونی از دل مانگا بیرون بکشی!
به شخصه نمیتونم دنیای انیمه ای رو بدون اون دیالوگهایی که با صدای عصبانی یا خشمگین یا پر از کینه (پر از احساس) ادا میشه و یا ملودی های حماسی که در سکانسهای حساس اجرا میشه تصورکنم ، ممکن نیست!:Smiley69:

یه پست دارم در مورد اتک تو یه تاپیک، که تایپک رو متاسفانه پیدا نکردم و اتفاقا یه جایی از مانگا رو به اشتراک گذاشتم که تا زیر گلوم تو هیجان بودم وقتی مانگا رو داشتم میخوندم، سکانس لیوای و تایتان میمون و خلاصه وقتی مانگا رو تموم کردم تقریبا میل و رغبتی به انیمش نداشتم ( جدا از اینکه خورد تو ذوقم از یه جای به بعد کلا، زمانی هم که مانگا رو میخوندم دیگه سمت انیمش نرفتم تا چند وقت پیش رو دور تند نگاه کردم و اون موقع اینجا (https://tvworld.info/showthread.php?t=46490&page=6)نظرم رو در موردش نوشتم و یه صحبتی با هم داشتیم)
promised neverland هم دقیقا همین شد برام، وقتی انیمش اومد قسمت اول رو دیدم دیگه انیمه رو ادامه ندادم!
گفتم که تقریبا تو دنیای انیمه و مانگا، زمانی که از انیمش لذت بردی قطعا از مانگاش هم لذت میبری اون لذت بیشتر نباشه خیلی هم کمتر نیست و نکتش اینه تو این حالت کیفیت داستانی یکیه فرقی نمیکنه، ولی ممکنه از مانگا لذت ببری اما از انیمه اصلا!
حالا جدا از این داستانا من تعصبی ندارم رو این موضوع، بیشتر روی حرفم این بود داری یه تجربه ی خیلی خوب و خفن رو از خودت با یه پیش زمینه ی کاملا اشتباهی که داری محروم میکنی، اگه کلی مور رو پسندیدی همون رو تست کن ببین چجوری با تصویر سازی ای که تو مانگا میکنن، با تقریب خوبی همون حس عصبانیت و خشم چه میدونم حماسی بازی ها رو میگیری!
امتحان کن ممکنه!

matiyo
02-18-2022, 09:18 PM
دوستان انیمه باز نیاز مند راهنماییتون هستم:Smiley35:
یه چندتا انیمه هستند که توصیه شده ببینم و میخوام دانلودشون کنم ولی نمیدونم کدومها ممکنه خوب نباشن یا با سلیقه ام جور نباشن!! تا از لیست دانلودم حذف کنم.
اگه میشه یه کم درمورد این انیمه ها یا هرکدوم از این انیمه ها اگر که دیدین توضیح بدین که درچه حدی هستند و در کل ارزش دیدن دارن یا بیخیالشون بشم؟

https://picoup.ir/images/66218817969833435607.jpg (https://picoup.ir/)
Goblin Slayer

https://picoup.ir/images/91812785783430086689.jpg (https://picoup.ir/)
Guilty Crown

https://picoup.ir/images/37601780949590223399.jpg (https://picoup.ir/)
Hellsing Ultimate

https://picoup.ir/images/14519348706424466183.jpg (https://picoup.ir/)
Mirai Nikki

https://picoup.ir/images/36830981653361480730.jpg (https://picoup.ir/)
Youjo Senki

https://picoup.ir/images/74507254576612217609.jpg (https://picoup.ir/)
Noragami

https://picoup.ir/images/40219919478199373346.jpg (https://picoup.ir/)
Owari no Seraph

https://picoup.ir/images/85011560289565977567.jpg (https://picoup.ir/)
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

انیمه هایی که زیاد باهاشون و سبکشون حال نمیکنم (Monster) و (Code Geass):Smiley43: بودن و انیمه های که تازگیا دیدم و خوشم اومده هم اینا هستند
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
That Time I Got Reincarnated as a Slime
The Rising of the Shield Hero
How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom
Hunter x Hunter (2011)
این هم Top 10 (https://tvworld.info/showthread.php?t=42648&p=256696&viewfull=1#post256696) انیمه ایمه!
ازبین این هشت تا کدوما رو توصیه میکنید؟:Smiley17:

sh2012
02-20-2022, 09:09 AM
دوستان انیمه باز نیاز مند راهنماییتون هستم:Smiley35:
یه چندتا انیمه هستند که توصیه شده ببینم و میخوام دانلودشون کنم ولی نمیدونم کدومها ممکنه خوب نباشن یا با سلیقه ام جور نباشن!! تا از لیست دانلودم حذف کنم.
اگه میشه یه کم درمورد این انیمه ها یا هرکدوم از این انیمه ها اگر که دیدین توضیح بدین که درچه حدی هستند و در کل ارزش دیدن دارن یا بیخیالشون بشم؟

https://picoup.ir/images/66218817969833435607.jpg (https://picoup.ir/)
Goblin Slayer

https://picoup.ir/images/91812785783430086689.jpg (https://picoup.ir/)
Guilty Crown

https://picoup.ir/images/37601780949590223399.jpg (https://picoup.ir/)
Hellsing Ultimate

https://picoup.ir/images/14519348706424466183.jpg (https://picoup.ir/)
Mirai Nikki

https://picoup.ir/images/36830981653361480730.jpg (https://picoup.ir/)
Youjo Senki

https://picoup.ir/images/74507254576612217609.jpg (https://picoup.ir/)
Noragami

https://picoup.ir/images/40219919478199373346.jpg (https://picoup.ir/)
Owari no Seraph

https://picoup.ir/images/85011560289565977567.jpg (https://picoup.ir/)
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

انیمه هایی که زیاد باهاشون و سبکشون حال نمیکنم (Monster) و (Code Geass):Smiley43: بودن و انیمه های که تازگیا دیدم و خوشم اومده هم اینا هستند
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation
That Time I Got Reincarnated as a Slime
The Rising of the Shield Hero
How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom
Hunter x Hunter (2011)
این هم Top 10 (https://tvworld.info/showthread.php?t=42648&p=256696&viewfull=1#post256696) انیمه ایمه!
ازبین این هشت تا کدوما رو توصیه میکنید؟:Smiley17:

از بین این انیمه ها من آخری رو ندیدم و اطلاعاتی هم از ندارم.
با توجه به این که از Mushoku و Slime خوشتون اومده احتمالا از Goblin Slayer هم خوشتون بیاد.
انیمه Guilty Crown شباهت زیادی به کدگیاس داره که شما دوست نداشتی ...
انیمه Hellsing Ultimate از لحاظ خشونت کار تر و تمیزی هستش و پیشنهاد میشه و به نظر من از انیمه نتفلیکس که جزو تاپ 10 شما قرار داشت کار بهتریه
دو تا انیمه Mirai Nikki و Owari no Seraph رو شخصا دوست ندارم... به خصوص قسمت های پایانیشون ...
انیمه Youjo Senki هم به نوعی میشه اون رو ایساکای دونست که شما با انتخاب هاتون معلومه از این نوع زیرژانر خوشتون میاد ...
فصل اول Noragami چنگی به دل نمیزنه ولی فصل دوم خوبی داشت ...
در مورد انیمه مورد علاقه خودم مانستر هم بگم که اصل شبیه این انیمه وجود نداره که دیگه تو اون سبک و سیاق پیدا کنین...

matiyo
02-20-2022, 10:52 AM
با توجه به این که از Mushoku و Slime خوشتون اومده احتمالا از Goblin Slayer هم خوشتون بیاد.
انیمه Hellsing Ultimate از لحاظ خشونت کار تر و تمیزی هستش و پیشنهاد میشه و به نظر من از انیمه نتفلیکس که جزو تاپ 10 شما قرار داشت کار بهتریه
دو تا انیمه Mirai Nikki و Owari no Seraph رو شخصا دوست ندارم... به خصوص قسمت های پایانیشون ...
انیمه Youjo Senki هم به نوعی میشه اون رو ایساکای دونست که شما با انتخاب هاتون معلومه از این نوع زیرژانر خوشتون میاد ...
در مورد انیمه مورد علاقه خودم مانستر هم بگم که اصل شبیه این انیمه وجود نداره که دیگه تو اون سبک و سیاق پیدا کنین...

عالی توضیح دادین ممنون به خاطر راهنمایی:Smiley30::Smiley41:

matiyo
02-20-2022, 10:52 AM

عالی توضیح دادین ممنون به خاطر راهنمایی:Smiley30::Smiley41:

hoto
02-21-2022, 09:24 PM
اقا انیمه ای مثه High School که مخصوص بزرگسالم باشه چی هست؟

Nora
08-03-2022, 11:25 PM
اقا انیمه ای مثه High School که مخصوص بزرگسالم باشه چی هست؟

منظور high school دی .x .دی یا high school of dead ِ؟

bayani
08-25-2022, 09:53 PM
سلام دوستان
من کلا انیمه باز نیستم میخواستم 2 تا انیمه خوب بهم پیشنهاد بدید
death note رو دیدم خوشم اومد
demon slayer رو که خیلی دوست داشتم
attacl on titan رو یه 2 فصل دیدم دوست نداشتم:Smiley36:
میخوام هیجانی باشه سبکش و خیلی بلند نباشه:Smiley17:

Admini3trator
08-26-2022, 10:49 AM
سلام دوستان
من کلا انیمه باز نیستم میخواستم 2 تا انیمه خوب بهم پیشنهاد بدید
death note رو دیدم خوشم اومد
demon slayer رو که خیلی دوست داشتم
attacl on titan رو یه 2 فصل دیدم دوست نداشتم:Smiley36:
میخوام هیجانی باشه سبکش و خیلی بلند نباشه:Smiley17:

Akame ga Kill!
Boku dake ga Inai Machi
Code Geass: Hangyaku no Lelouch
Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Tokyo Ghoul

hoto
10-02-2022, 07:34 PM
منظور high school دی .x .دی یا high school of dead ِ؟
منظورم دی . x دی هستش

ShInOdA
10-04-2022, 08:01 PM
منظورم دی . x دی هستش

Shinmai Maou no Testament (https://myanimelist.net/anime/23233/Shinmai_Maou_no_Testament) *
Rosario to Vampire (https://myanimelist.net/anime/2993/Rosario_to_Vampire)
Trinity Seven (https://myanimelist.net/anime/25157/Trinity_Seven)

amir0019
10-06-2022, 12:26 AM
سلام دوستان
من دنبال یه انیمه ای میگردم که بشدت هیجان انگیز باشه یعنی یه جوری که تا تموم بشه یه قسمتش بخوای بری سراغ یه قسمت دیگه
انیمه ای که قبلا دیدم Death Note دقیقا اینطور بود برام البته تا اواسطش که بعدش یه مقداری افت کرد
خلاصه ممنون میشم یه انیمه ای باشه با این مشخصات تو ژانر معمایی و اکشن و هیجان انگیز
انیمه های که الان تو هاردم دارم:
Attack on Titan
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) : دوستانی که اطلاع دارند این انیمه چه تفاوتی داره با Fullmetal Alchemist (2003) حتما باید هر دو دیده شه؟کلا چطوریاس؟

دمتون گرم

sh2012
10-26-2022, 03:33 AM
سلام دوستان
من دنبال یه انیمه ای میگردم که بشدت هیجان انگیز باشه یعنی یه جوری که تا تموم بشه یه قسمتش بخوای بری سراغ یه قسمت دیگه
انیمه ای که قبلا دیدم Death Note دقیقا اینطور بود برام البته تا اواسطش که بعدش یه مقداری افت کرد
خلاصه ممنون میشم یه انیمه ای باشه با این مشخصات تو ژانر معمایی و اکشن و هیجان انگیز
انیمه های که الان تو هاردم دارم:
Attack on Titan
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) : دوستانی که اطلاع دارند این انیمه چه تفاوتی داره با Fullmetal Alchemist (2003) حتما باید هر دو دیده شه؟کلا چطوریاس؟

دمتون گرم

خب انیمه Attack یکی از بهترین انیمه های تاریخ هست و قطعا با مشخصاتی که گفتن شباهت داره
در مورد فول منال که انیمه مورد علاقه خودمم هست. باید بگم نسخه 2009 از لحاظ داستان، گرافیک و خشونت از نسخه 2003 بهتره. در مورد پایان بندی هم باید بگم که به سلیقه اتون بستگی داره. من به نظرم نسخه 2009 رو ببینید ، شاید نیازی به دیدن نسخه قدیمی نیست.

bayani
08-01-2023, 08:36 PM
دوستان انیمه باز میخواستم بدونم jujutsu در حد دیمون اسلایر هست یا کلا یه توضیحی راجبش میدید تصمیم گرفتم ببینمش

eric
08-13-2023, 04:08 PM
از شدت خماری دارم دوباره و سه باره Death note رو نگاه می کنم...اگه پیشنهادی دارین استقبال می کنم