PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل نُهم , اپیزود هشتـم

Shayea
11-05-2013, 07:20 PM
http://picoup.ir/images/81846165177544317276.jpg

Season 9 Episode 08 -- The Lighthouse

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3268356/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان این قسمت : 33 ساعت تا عروسی مونده .. دعوای بین رابین و مادر بارنی بالا میگیره و لیلی هنوز از دست مارشال عصبانیــه و تد هم استانداردهای دختر آرزوهاش رو میاره پایین ......

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?42265-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%86%D9%87%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-How-I-Met-Your-Mother-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&p=131644#post131644)

ماهان734
11-05-2013, 10:14 PM
8 فصل داستان ازدواج تد رو کش دادن . حالا میخوان آشنایی تد و زنش رو تو نهایتا 16 تا 22 دقیقه جمع کنن ؟ :Smiley104:

MaRYaM Goli
11-06-2013, 03:45 AM
من 6 دادم. بدنبود فقط من بشدت با صحنه خواستگاریش مشکل دارم. یکی به من بگه این چه وضع خواستگاری بود؟ بی روح و مسخره! دختره هم که ندید بدید از خداخواسته خیلی ضایع بود. ینی اصن یه درصد اون یس یس یس گفتناش بوی عشق نمی داد بوی ترشیدگی میداد انگار.
فقط مقایسه کنید درخواست دوستی تد از رابینو با درخواست "ازدواج" از مادر:
http://picoup.ir/images/60243766593307561059.jpg
از تد به اون رمانتیکی با اونهمه ایده ی عشقولانه و قشنگ واقعا بعید بود. انگار خسته شده بود فقط از سرش وا می کرد. شایدم کاسه ای زیر نیم کاسه باشه.
بعدشم بی انصافا واسه چی یجور نشون میدن آدما تو رابطه که میرن چاق و بد تیپ میشن؟ چقد تد زاقارت بود موقع خواستگاری با اون تیپ و شکم

amingeneral
11-06-2013, 10:39 AM
اصلا اپیزود خوبی نبود! بعد از دو سه قسمت خوب دوباره برگشت به همون روند مسخره فصول قبلی! هیچ تیکه خنده داری نداشت. یکی دو جا فقط در حد لبخند بود!
خواستگاری تد واقعا ضایع بود و لیلی و مارشال هم واقعا لوس بودن این قسمت.
در کل قسمت ضعیفی بود. 6 میدم!

pro_translator
11-06-2013, 11:04 AM
خنده‌دارترین جاش اونجایی بود که گفت Just stop talking!:Smiley36:

KOOROSH
11-06-2013, 04:07 PM
چطور روشون شده این قسمت داغون رو بدن بیرون
دیگه کارشون همین شده . تر میزنن تو کل قسمت ، آخر اپیزود برای اینکه بالا نیاری و از خودت متنفر نشی که چرا این قسمتو نگا کردی یه تیکه رومانتیک و کلیدی اضافه میکنن

جای خوب اپیزود . آهنگ اوتیس ردینگ بود !

4

Headache
11-07-2013, 02:27 PM
ما یه گربه نر تو محلمون داریم که اون اوایل که میخواست تشکیل خونواده بده خیلی با احساس تر از طرف ماده اش درخواست کرد! P:

در حد himym نبود، صحنه های قشنگش تو 20 دقیقه گم بود و بدتر از همه هم خوشمزه بازی های تکراری مترجما بود.
5

Shayea
11-07-2013, 09:47 PM
این که خوب بود !!
چرا گیر میدین ؟

قسمت های قبلی واقعا تکراری بودن ولی این قسمتش بازم خنده دار بود !
صحنه ی غمگینش هم وقتی بود که مامان بارنی به رابین گفت چطوری میخوای واسه بچه هات صبحونه درست کنی ؟!:Smiley19:

مارشال هم که مثل همیشه کولاک کرد با عصبانی شدنش و آهنگ گذاشتنش !:Smiley14:

تنها مشکل سریال این تــده .. اگه این فگــت رو از سریال بندازن بیرون خیلی از مشکلات سریال حل میشه !:Smiley15:

8 دادم .

MaRYaM Goli
11-08-2013, 02:13 AM
تنها مشکل سریال این تــده ..
الآن شما با اون وضعیت بازی دااااااغونی که از مادر دیدی میگی تنها مشکل سریال تده؟؟؟
من دارم کم کم شک می کنم کریستین میلیوتی به سبک جویی نقشو تصاحب کرده باشه!!

اتفاقا قیافه ی تد خدا بود وقتی رفت دم در اتاق دختره :))

دفنی هم بامزس کلا مخصوصا اونجا که گفت:
Marshal when u talk I feel shut up

اینم باحال بود:
Clint! we didn't hire u

ChandlerBing
11-08-2013, 03:44 PM
من 6 دادم. بدنبود فقط من بشدت با صحنه خواستگاریش مشکل دارم. یکی به من بگه این چه وضع خواستگاری بود؟ بی روح و مسخره! دختره هم که ندید بدید از خداخواسته خیلی ضایع بود. ینی اصن یه درصد اون یس یس یس گفتناش بوی عشق نمی داد بوی ترشیدگی میداد انگار.
از تد به اون رمانتیکی با اونهمه ایده ی عشقولانه و قشنگ واقعا بعید بود. انگار خسته شده بود فقط از سرش وا می کرد. شایدم کاسه ای زیر نیم کاسه باشه.
بعدشم بی انصافا واسه چی یجور نشون میدن آدما تو رابطه که میرن چاق و بد تیپ میشن؟ چقد تد زاقارت بود موقع خواستگاری با اون تیپ و شکم

شما و بقیه اصلا به خواستگاری توجه نکردید که تد چی گفت برای همین از خواستگاری بدتون اومده
قبل از اینکه صحنه بالای برج رو نشون بده که تد در حال خواستگاری هست ، تد داشت توی ذهنش می گفت این اتفاق حدود 2 سال دیگه می افته برام که یعنی حدودا 2 سال تد و مادر با هم چرخیدن و برای همین به همین راحتی مادر هی می گفت بله بله بله .یعنی اینقدر توی این مدت به هم نزدیک شده بودند که همدیگر رو کاملا درک می کردند و عشقه بینشون اینقدر قوی شده بود که خیلی راحت بله بله می گفت . شما به این مدت زمان 2 سالی که گذشته بود دقت نکردید اگر دقت کرده بودید این حرف رونمی زدید که تد خسته شده بود و خواستواری بد بوده . زمان 2 سالی که گذشته بود کم زمانی نبود برای آشنا شدن این دونفر با هم

ما یه گربه نر تو محلمون داریم که اون اوایل که میخواست تشکیل خونواده بده خیلی با احساس تر از طرف ماده اش درخواست کرد! P:
در حد himym نبود، صحنه های قشنگش تو 20 دقیقه گم بود و بدتر از همه هم خوشمزه بازی های تکراری مترجما بود.
5

شما داری سریال می بینی یا راز بقا تماشا میکنی که میایی خاطراتی که با گربه ی محلتون داشتی رو با این سریال مقایسه میکنی و 9 فصل خاطرات ما از این سریال رو به گند میکشی
اگر راز بقا دوست داری برو خوب همون راز بقات رو نیگاه کن

چرا پست من رو سانسور کردید :Smiley18: :Smiley13:
یعنی امنیت پستی هم اینجا نداریم ما :Smiley61:

MaRYaM Goli
11-08-2013, 06:36 PM
شما به این مدت زمان 2 سالی که گذشته بود دقت نکردید اگر دقت کرده بودید این حرف رونمی زدید که تد خسته شده بود و خواستواری بد بوده . زمان 2 سالی که گذشته بود کم زمانی نبود برای آشنا شدن این دونفر با هم
الان که فکر می کنم خواستگاری مارشال از لیلی هم به همین سادگی بود ولی شاید بخاطر بازی قشنگ الیسون هنیگان به نظر غیررمانتیک نیومد. فکر کنم کلا مشکل اون صحنه بازی ضعیف مادره و اینکه هنوزم تد کنارش نمیتونه خوب بازی کنه.
ولی با این حال بازم از آدم رمانتیکی مثل تد انتظار می رفت سورپرایز ویژه ای برای زنی که اینهمه سال دنبالش گشته و عاشقانه دوسش داره داشته باشه. آدمی که اهل ساختن سوپرنایت و همچین کارایی باشه هیچوقت ازشون دست بر نمی داره حتی بعد از سالها دوست داشتن و صمیمیت

Boronka
11-09-2013, 03:18 AM
شما داری سریال می بینی یا راز بقا تماشا میکنی که میایی خاطراتی که با گربه ی محلتون داشتی رو با این سریال مقایسه میکنی و 9 فصل خاطرات ما از این سریال رو به گند میکشی
اگر راز بقا دوست داری برو خوب همون راز بقات رو نیگاه کن

چرا پست من رو سانسور کردید :Smiley18: :Smiley13:
یعنی امنیت پستی هم اینجا نداریم ما :Smiley61:

دوست عزیز حرص نخور تا بوده همین بوده. :Smiley69:
بعضی ها فقط بلند هستند تخریب کنند دیگه . چه میشه کرد:Smiley15:

این قسمت هم عالی بود و پسندیده شد . مارشال و ضد حال زدن هاش و یک دفعه ای تغییر اخلاقش بامزه بود.
قبول دارم شخصیت مادر خوب بازی نکرد ولی باید بهش فرصت داد. شاید اگر بیشتر توی داستان بیارنش بعدا بتونیم باهاش ارتباط بهتری برقرار کنیم و از بازیش لدت ببریم.البته شاید :Smiley36:

Headache
11-09-2013, 05:19 PM
تنها مشکل سریال این تــده .. اگه این فگــت رو از سریال بندازن بیرون خیلی از مشکلات سریال حل میشه !:Smiley15:

درسته ها... مثلا تو این قسمت صحنه های کل کل رابین و مادر شوهر و اینا همه خوب بود، حالا تیکه های لی لی یکمی لوث شده بود و اما اونم خوب بود، مارشالم بد نبود، اما هر جا تد بود یه طورایی ناجور میشد داستان، بنظرم شخصیتشم یه مقدار مصنوعی کردن، حرف زدنش یه طور خاصی شده...

چرا پست من رو سانسور کردید
یعنی امنیت پستی هم اینجا نداریم ما
شاید بخاطر این بوده که اینجا قراره در مورد سریال بحث کنیم نه در مورد نظرات همدیگه.

ChandlerBing
11-09-2013, 06:38 PM
شاید بخاطر این بوده که اینجا قراره در مورد سریال بحث کنیم نه در مورد نظرات همدیگه.

چه جسارتا ؟؟؟
شما برای درک بهتر این نوشته جدیدتون ، لطفا این مطلب خودتون رو که ربطی به سریال نداشت و نوشتید رو مجددا مطالعه فرمایید
تا متوجه بشید که چه کسی اول شروع کرد و بی ربط نوشته

میخواهم یک نصیحتی بهتون بکم شاید متوجه رفتارتون بشوید.
نحوه نوشتن شما در بحث های اپیزودیک این سریال از نوع تخریب کننده هست.تمامی بحث های قبلی این سریال مربوط به هفته های قبل رو مطالعه داشتم و دیدم که چطور و با چه وضعیت بدی با بقیه برخورد کردید لذا به شما نصیحت میکنم که روش نوشتن خود رو از حالت تخریب کردن سریال خارج کنید و دیگر به این شکل ننویسید.رفتار و نحوه نوشتن شما اشتباه هست.اگر فقط من این حرف رو زده بودم شما حق داشتی بگی من اشتباه میکنم ولی تعداد کسانی که از نحوه نوشتن شما شاکی هستند زیاد هست شما با این نحوه نوشتنتون به کاربرها نیش می زنید و سریال مورد علاقشون رو به بدترین نحو ممکن تخریب میکنی.شما باید خودت رو اصلاح کن و نحوه نوشتنت رو تغییر بدهی، بعدش اگر کسی بهت چیزی گفت بیا بگو به من توهین شده و شخصیت من رو بردید زیر سوال. وقتی خودت کبریت رو روشن میکنی و توی علفزار می اندازی و بدون فکر هر چیزی رو می نویسی بعدش یعنی انتظار داری باهات خوب برخورد بشه ! نه معلومه که باهات خوب برخود نمیشه چون جیگر کاربران عاشقه این سریال رو آتیش می زنی و باید هم باهات برخود بشه. پس اگر درست بنویسی کسی باهات کاری نداره. آقای کاربر ، این حرف های من رو در باب نصیحت بپندارید ، در صورتی که حرکات زشت خود رو تکرار کنید جور دیگری با شما حرف خواهیم زد.
موفق باشید.