PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود هفتم

Ohadi
11-26-2013, 03:52 PM
http://axgig.com/images/64416299737715529573.jpg

The Walking Dead: Season 4, Episode 7
Dead Weight
IMDB (http://www.imdb.com/title/tt2948634/)

http://tvworld.info/images/smilies/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?42384-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Walking-Dead-%28%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%29&p=135281&viewfull=1#post135281)

Mani Vampire
11-26-2013, 04:00 PM
واقعاً از این اپیزود خیلی لذت بردم
اینکه فرماندار با گذشت تمام این اتفاقات آدمی دیگه شده باشه واقعاً بعید بود، خیلی خوب شد که باز هم چهره‌ی واقعیش نمایان شد
بیشترین لذت رو از صحنه‌ای که مارتینز رو انداخت تو گودال بُردم
تا به اینجای کار بهترین قسمت بود، خدا کنه قسمت قبل از مید-سیزن شاهد اتفاقاتی که توی قسمت پنجم افتاد هم باشیم
Your Rating : 9/10

arso
11-26-2013, 05:00 PM
من هم از این قسمت لذت بردم . رفتار فرماندار موقع گلف بازی کردن واسم غیر قابل انتظار بود . اصلا فک نمیکردم همچین کاری بکنه فک میکردم یه کم تغییر کرده . اما همچنان همون فرماندار هست .
اون قسمتی که 4 نفری رفته بودن شکار و بعد نشستن با هم صحبت کردن درباره اینکه قبلا چی کاره بودن جواب فرماندار خیلی باحال بود . (( زندگی کردن ))
به نظر میاد قسمت بعد قسمت جالبی بشه . :Smiley69:

9/10

Irag
11-26-2013, 08:27 PM
همین که هیچی "عوض" نمیشه خودش یه جورایی ایده‌آل کل فصل بود.
فرماندار شخصیتی نبود که با یه ریش و پیاده‌روی و عشق و این جور چیزها "تفکر"ش به قول خودش "عوض" بشه.
من که اصلا فکرش رو هم نمی‌کردم فرماندار اینقدر "نایس" بشه و انتقام از گروه ریک و بروبکس بیخیال ول کنه. اینجوری باورپذیرتره تا اون جوری.

http://picoup.ir/images/01549592921921637185_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=01549592921921637185.jpg) http://picoup.ir/images/47040041110313167262_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=47040041110313167262.jpg) http://picoup.ir/images/36792238127531507857_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=36792238127531507857.jpg) http://picoup.ir/images/93868861914691305942_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=93868861914691305942.jpg) http://picoup.ir/images/91149390709407949003_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=91149390709407949003.jpg) http://picoup.ir/images/70563447880788960343_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=70563447880788960343.jpg)

*هرچقدر اون ایده‌ی لحظات پایانی قسمت قبل (توی گودال) مسخره بود ولی این قسمت با "زامبی‌های به گل نشسته!" و "تقلای پیت زیر آب" (بخصوص این دومی) واقعا چشم‌نواز بود. تلافی و انتقام سختی از سخت‌گیری ما گرفت!

amirsenator
11-26-2013, 09:14 PM
این مرتیکه آدم بشو نیس :Smiley15: یه روزه خوش نداریم تو این سریال ا دسته این . ولی زامبی ک زیر آب بود واقعا عالی بود :Smiley36: خیلی حال کردم باهاش همیشه واسم جای سوال بود زامبی زیره آب چجوری میشه. یه چیزیم ک جالب بود واسم این بود ک با تانک میخواستن حمله کنن ب زندان دمشون گرم :Smiley36: واسه این قسمت ب خاطر اعصاب خورد کن بودن فرماندار 9 دادم :Smiley15:

A_TWD
11-26-2013, 10:08 PM
تی ورلدی های عزیز ، همه صحنه های جالب و زیبای این قسمت و گفتن ، این قسمت خیلی خوب بود فقط امیدوارم جنگ و دعواهاشون باعث نشه به فصل قبل برگردیم
بهترین صحنه به نظر من کشتن مارتینز بود :Smiley30:
ما منتظریم ریک و گروهش از زندان بزنن بیرون بعد اونا برای زندان دعوا میکنن :Smiley7:
برای زندان خودشونو میکشن خوب برن بیرون حداقل گله زامبیا اونارو بخورن هرچند زامبیا بی بخار شدن
سوال : مگه چند نفر یا چند گروه نجات پیدا کردن که فرماندار برای تهیه آذوقشون میخواد به گروههای دیگه حمله کنه؟ تازه یکی لنگه فرماندارم هست که اونم برای تهیه آذوقه ی گروهش به بقیه ی گروهها حمله می کنه ... :Smiley69:
سوال بسیار است به هر حال قسمت خیلی خوبی بود :Smiley41:

kavehmj
11-27-2013, 02:06 PM
یه قسمت خوب برای این فصل. هرچند صحنه های هیجان برانگیز کم داشت (فقط حمله زامبی به مگان) ولی در کل قسمت خوبی رو شاهد بودیم. صحنه های قشنگ این قسمت هم زامبی تو آب ، حمله زامبی به مگان و گیر افتادن گله زامبی ها تو باتلاق بودند. اون کارایی هم که صاحب خونه کلبه ی چوبی تو جنگل انجام داده بود عالی بود.

این قسمت هرچند قسمت آرامی بود ولی نوید یک قسمت طوفانی رو برای قسمت بعدی داد. همیشه اپیزود آخر نیمه ی اول این سریال عالی از آب در اومده و تو تریلر قسمت بعدی هم دیدیم که جنگ بزرگی بین فرماندار و زندانی ها در پیش هست. امیدوارم در قسمت بعدی بالاخره زندان سقوط کنه و گروه برن به سمت دیگه.

تو قسمت بعدی من فکر کنم که هرشل قطعا می میره. میشون رو شک دارم. تا آخر فصل هم به نظرم گلن فرماندار رو بالاخره می کشه. مگه اینکه نویسنده خیلی بخواد قهرمان سازی بازی !! در بیاره و فیلمنامه رو جوری بنویسه که ریک فرماندار رو بکشه.

WalTer WhiTe
11-27-2013, 02:11 PM
یک موضوعی هست که همیشه من تو زندگیم بهش رسیدم و اون اینکه ذات انسان ها هرگز تغییر نمی کنه !
حالا تو این سریال هم همین جوره وقتی هفته پیش گاورنر رو موجود خوبی نشون داد و این هفته شخصیت اون رو به حالت قبل برگردوند بهم ثابت شد تو این سریال هم این موضوع تا حدی رعایت میشه.در کل این قسمت خیلی بهتر از قسمت قبل بود و من همین گاورنر بد ذات و خشن رو بیشتر دوست دارم تا اون شخص دلرحمی که هفته قبل دیدیم

DARK BOY
11-27-2013, 04:51 PM
برعکس کسانی که گفتن این قسمت خوب بود من با این قسمت حال نکردم 1بخاطراینکه فرماندار برای حفظ خانواده جدیدش خیلی عوضی بازی دراورد حتی رفیقشم کشت 2 بخاطراینکه اونجا که برادر یارو رو کشت یارو هیچکاری نکردمیتونست به بقیه بگه یا سر یک فرصت مناسب فرماندارو میکشت ولی در عوض باهاش رفیق شد3هیچ هیجانی نداشت هممون میدونستیم که فرماندار دوباره عوضی بازی درمیاره
با این دیالوگ هم خیلی حال کردم (نگران این نباشی که کاردرست رو انجام میدی یا غلط برای اینکه ما تنها کار موجود رو انجام میدیم.) من 5 دادم

mojtabaa
11-28-2013, 11:47 AM
کاملا مشخصه که فرماندار از یه بیماری روانی خیلی حاد رنج میبره آخر سر همین کار دستش میده
راستی کسی میدونه فیلمبرداری این فصل تموم شده یا قسمتها رو یکی یکی فیلم میگیرن؟

af.pegasus
11-28-2013, 03:15 PM
قسمت خوبی بود. واقعاً گذشت زمانو حس نکردم.

این فرماندار لامصب آدم بشو نیست. درستش هم همینه! اصلاً فرماندار باید فرماندار باشد، فرمانداری که ... :Smiley35:

تنها نکته منفی که تو قسمت قبلی و بیشتر این قسمت نمود می کرد، عدم حضور "ریک" و گروهش بود. خوب بود داستانو موازی پیش می بردن نه اینکه
دو قسمت کامل رو صرف گاورنر کنن. البته احتمالاً تو قسمت بعدی هستن ولی با این احتساب، میشه 3 هفته که ازشون بی خبریم! دلم تنگ شده واسشون!
به همین خاطر هم علی رغم اینکه قسمت خوبی بود 8 دادم ...

Chandler Bing
11-28-2013, 03:15 PM
احمقانه است، برادرش رو کشته! خیلی راحت کنار امد با قضیه! یعنی همچین چیزی امکان نداره.
این فصل خیلی ضعیف بود، به جای اینکه 5 اپیزود بیماری تو زندان رو نشون بده، و 2 اپیزود تلاش فرماندار برای زنده موندن، میتونست با یه تدوین خوشگل این دو داستان رو با هم بیان کنه! اما امان از دست تنبلی! به بدترین شکل ممکن دارن سریال رو پیش میبرن. اپیزود بعد هم یه جنگ خوشگل داره که همه کف میکنند و بعد سریال میره تو یه استراحت نمیدونم چند ماهه:Smiley15:
این سریال رو به خاطر تعلیقش دوست داریم، سکانس که واکر نزدیک بود بچه ـه رو گاز بگیره واقعا خوب بود! اما چندتا از این صحنه ها دیدم؟؟ حرفم کلیه، وگرنه این دو اپیزود اخر از داستان ریک خیلی بهتر بود. سریال چی بود چی شد:Smiley15:

Ohadi
11-28-2013, 03:31 PM
احمقانه است، برادرش رو کشته! خیلی راحت کنار امد با قضیه! یعنی همچین چیزی امکان نداره.

از کجا اینقد مطمئنی؟ تفنگ طرفش گرفته بود اگه حرکتی میکرد میزد میکشتش شاید تو قسمت های بعد بخواد انتقام بگیره بره طرفه ریک, همونجور که مرل اینکارو باهاش کرد
بازم معلوم نیست که چه اتفاقایی قراره بیفته!

MaMaLoM
11-28-2013, 05:02 PM
اگه اپیزود به اپیزود بخوایم بررسی کنیم,خوبه راضی کننده است ولی در کل فصل داغونیه
حرف جدیدی نمیزنند همش تکرارو تکرارو تکرار!
از وقتی این جنگلو پیدا کردن نصف سکانسای سریال تو جنگله یعنی از فصل 1 به بعد:
1) دو یا سه نفری میرن تو جنگل بعد یه نفر میمیره = برمیگردن سر جاشون
2)میرن تو جنگل چندتا زامبی میکشن = برمیگرن

کلا تم سریال تکراری خسته کننده شده,اگه بخوان تغییری ایجاد کنند باید شهر یا کشورو عوض کنند, بزنند به کوهی بیابونی چیزی. اینقدر زامبی پشت در اتاق یا پشت تنه درخت نشون دادن دیگه نه هیجانی داره نه جذابیتی
من که این سریالو به احترام فصل اولش ادامه میدم وگرنه اون واکینگ دد فصل یک کجا این کجا :(

7/10

Eternal
11-28-2013, 05:26 PM
به خاطر عقبه ای که این سریال توی ذهنم داره، نمیتونم کامل ازش بگذرم(هنوز!) سه قسمت قبلی رو پشت هم دیدم، اونم بخاطر اینکه دیگه هیچ مدیای دانلود شده ای نداشتم!

اون قسمتش که گاورنر به اون پسره سیگار تعارف کرد خیلی نظر منو به خودش جلب کرد! به نظرم ممکن نبود اتفاقی مضحک تر از این، توی سریال بگنجه. اونجا بود که به چند دلیل به شعور بیننده و همینطور فرهنگ سیگار و سیگاری ها توهین شد!
- اصن سیگار کشیدن اون یارو چه لطفی داشت که گاورنر مجبورش کرد به این کار؟ حالا اگه بعد از توافق کردنشون، 2تا روشن میکردن و با هم میکشیدن یه چیزی...
- اولش یارو گفت ترک کردم، یه طوری هم گفت که انگار خیلی وقته تو ترکه. پس گاورنر هم ندیده که طرف سیگاری باشه و بخواد بهش سیگار تعارف کنه.
- گاورنر اگه تو ترکه، پس چرا یه بسته سیگار داشت؟؟! یا اگه میکشه چرا ما ندیدیم؟؟
- چرت ترین نکته ماجرا که اشک رفیقمون هم در آورد، داستانی بود که گاورنر از اولین سیگارش تعریف کرد!! اصن صحبتش چه ربطی داشت به موضوع؟! «چه کمکی» به «چه چیزی» کرد این قصه گفتن؟! دقیقا اینجوری بودم من اونموقع:Smiley10:

راستی چه فندکی هم داشت گاورنر :Smiley15:

http://up.vbiran.ir/uploads/TheWalkingDeadS04E07ProperHDTVx264-EncodeKing[15-43-21]JPG_38596138564284235961.jpg

Chandler Bing
11-28-2013, 06:26 PM
از کجا اینقد مطمئنی؟ تفنگ طرفش گرفته بود اگه حرکتی میکرد میزد میکشتش شاید تو قسمت های بعد بخواد انتقام بگیره بره طرفه ریک, همونجور که مرل اینکارو باهاش کرد
بازم معلوم نیست که چه اتفاقایی قراره بیفته!

از اونجایی که بعدا فرصتش رو داشت نشستش بغلش و نقشه کشیدن باهم. اگه میخواست انتقام بگیره فرصت زیاد بود. اما ظاهرا اون یه سیگار نمک گیرش کرده:Smiley14:
اگه سناریویی که تو میگی اتفاق بیافته، بازم خنده داره! همون جور که گفتم دوتا برادر که اینقدر هم صمیمی بودن اینجوری از خون همدیگه نمیگذرن و برای اینده دور نقشه نمیکشن

Ohadi
11-28-2013, 06:37 PM
از اونجایی که بعدا فرصتش رو داشت نشستش بغلش و نقشه کشیدن باهم. اگه میخواست انتقام بگیره فرصت زیاد بود. اما ظاهرا اون یه سیگار نمک گیرش کرده:Smiley14:
اگه سناریویی که تو میگی اتفاق بیافته، بازم خنده داره! همون جور که گفتم دوتا برادر که اینقدر هم صمیمی بودن اینجوری از خون همدیگه نمیگذرن و برای اینده دور نقشه نمیکشن

اینجوری هم که تو میگی اگه گانور رو میکشت سریال رو باید تموم میکردن چون همیشه یکی باید نقش بد رو تو سریال ها داشته باشه که اونم میمرد, کجا فرصت زیاد بود؟ یک روز هم حتی از اون ماجرا نگذشته بود چجوری باید میکشتش تو یه نمونه بهم بگو؟ جک میگی ها! تو اگه سریال رو میساختی که همون فصل اول تمومش میکردی.

kavehmj
11-29-2013, 12:00 AM
اینکه دوستان می گن اون یارو راحت با کشتن برادرش کنار اومد یه چند تا نکته بهتره راجع بهش بگم.
ببینید توی دنیای آخر الزمانی واکینگ دد آدما خیلی تغییر می کنن. این چیزی هست که هم کمیک و هم سریال خیلی روش تاکید دارن. تو اول این قسمت دیدیم که این یارو برادره که الان زنده هست نمی خواست فرماندار بیاد تو گروه. ولی بقیه می گفتن اینا بچه دارن. بعد هم دیدیم که این براده می خواست به کمپ حمله کنه ولی اون یکیه نذاشت. آخر هم دیدیم که بعد از لارت شدن اون کمپه چقدر عصبانی شد.
این ها نشون می ده که این برادر زنده مونده هه! می دونه که حق با فرمانداره و تو یه همچین دنیایی اگه کاملا درستکار باشی نتیجش آسیب رساندن به خود و مردمانته.
اما به نظر من هم داستان این پتانسیل رو داره که یه جایی که زندگی فرماندار دست این برادره باشه، اون هم به قصد انتفام گیری از برادرش خون فرماندار رو بریزه. اما به صورت کاملا اتفاقی و اینکه از حالا نقشه دراز مدت کشیده باشه رو من مردود می دونم.

اما داستان سیگار فرماندار که یکی از دوستان انتقاد کرده بود. ببینید سریال ها معمولا نکات خیلی ریزی دارند که در خیلی از موارد از شرایط جامعه ای که توش ساخته شدن تاثیر می گیرن.
به نظر من نویسنده می خواست نشون بده که خشونت والدین در کودکی یک فرد باعث می شود که آن فرد در آینده یکی مثل فرماندار بشه. شاید اون بچه در آینده آدم خوبی باشه، اما به خاطر خشونتی که در کودکی از والدین دیده کاملا پتانسیل تبدیل شدن به آدمی مثل فرماندار رو داره.
اول این قسمت هم دیدیم که فرماندار داشت با مگان در مورد خشونت های پدرش صحبت می کرد. در ادامه هم نویسنده با اراءه داستان سیگار دزدی می خواست نشون بده که پدر فرماندار چه شخصیت خشنی داره که زده دو تا دنده ی بچه اش رو شکونده.
به نوعی به نظرم نویسنده می خواست با این صحنه ها از قوانین سخت گیرانه خشونت علیه کودکان دفاع کنه. اینکه کودک با یک تلفن و گزارش خشونت والدین و حتی گزارش دعوای والدین با یکدیگر، قانون تنبیه جانانه ای رو برای والدین درنظر می گیرد.

Chandler Bing
11-29-2013, 12:13 AM
ببینید توی دنیای آخر الزمانی واکینگ دد آدما خیلی تغییر می کنن.

اره تغییر میکنند، اما برادر از خون برادرش نمیگذره. سعی نکنید هیچ جوره این موضوع رو توجیه کنید، خیلی مسئله ی واضحیه، نمیدونم با چه مثالی براتون توضیح بدم! اینکه طرف برادرش رو کشته چون به نظرش سیاستش غلط بوده و برادره هم تو 5 دقیقه با موضوع کنار بیاد احمقانه است! تموم شد رفت.

Ohadi
11-29-2013, 12:55 AM
اره تغییر میکنند، اما برادر از خون برادرش نمیگذره. سعی نکنید هیچ جوره این موضوع رو توجیه کنید، خیلی مسئله ی واضحیه، نمیدونم با چه مثالی براتون توضیح بدم! اینکه طرف برادرش رو کشته چون به نظرش سیاستش غلط بوده و برادره هم تو 5 دقیقه با موضوع کنار بیاد احمقانه است! تموم شد رفت.

اقا من که میگم اخر بهش پشت میکنه حالا ببین.

ilhadi
11-29-2013, 04:52 AM
منم فکر میکنم اخر این فصل فرماندار بمیره و احساس میکنم هرشل قسمت بعدی میمیره

amirsenator
11-29-2013, 03:16 PM
جدا از این قضیه برادر کشیو بی تفاوت بودن برادره ب این که فرماندار داداششو کشت.یه سوال واسه من پیش اومد ک فرماندار جسده یارو رو چجوری با اون وزنه ای ک وصل بود بش تنهایی بدون جلب توجه خودشم تو روز روشن برد انداخت تو دریاچه؟یعنی هییییییچکس ندید؟ یه جورایی رسما بینندرو احمق فرض میکنن ک انگار فقط میشینه نیگا میکنه چیزیم نمیفهمه :Smiley15: یه چیز دیگه ام ک دوستان گفتن این بود ک location فیلمبرداری سریالو عوض کنن خیلی خوب میشه دیگه انقد جنگل دیدیم حالمون بد شد.فصلای قبل ک اینور اونور میگشتن خوب بود ولی الان دیگه خیلی تکراری شده :Smiley19:

Overlord93
11-29-2013, 06:27 PM
از نظر من فصل چهارم سریال همونطوری که فصل 2 داشت جلوه میداد, میخواد بفهمونه انسان ها هرکسی که در دنیای قبل از پیدایش زامبی ها بودند باید گذشته ها رو فراموش کنن و همه شون تبدیل به یک آدم بیرحم شوند که برای زنده موندنشون به هیچکس رحم نکنه. این معنا رو گاورنر به خوبی درک کرده و برای زنده موندن خودش و کسانی که دوستشون داره از بهترین رفیقش هم میترسه و اون رو از کنار بر میداره. اما برعکس اون ریک گرایمز تا فصل 4 با وجود اون بیرحمی های ناچیزی مثل بیرون کردن کارول, باز هم خیلی رحم و شفقت داشته. چون اگه گاورنر جای اون بود مطمئنا کارول رو میکشت. چه بسا کارول در آینده قصد کشتن جون ریک رو داشته باشه. این فصل فکر کنم دقیقا قصد تقابل بین رفتار های ریک و بریان هریت(گاورنر) رو به روایت در خواهد آورد. یه جوری پیام the walking dead اینه که انسان در هر آخرالزمانی که در اون با همه کمبود ها مواجه میشه شدیدا رفتارهاش عوض میشه.

در آخر هم باید گفت داریل دیکسون(با بازی نورمن ریدس) در حال حاضر اون نقش دوم و محوری رو تا به اینجای کار بازی نکرده. دقیقا نقشی که شین والش(با بازی جون برتنهال) ایفا کرده. همگان از فرانک دارابونت انتظار یک شخصیت رو داشتند که بعد شین بتونه هم هوای ریک رو داشته باشه و هم یک محوریت در داستان بسازه. شین همیشه پشت ریک بود و سر یک سناریو چند قسمتی و بد شدنش با ریک بخاطر مسائل عاطفی بین لوری از داستان کنار کشیده شد و ما غم انگیز ترین درام رو در فصل 2 دیدیم. اما حال تو فصل 4 ما نمیبینیم که فرانک دارابونت روی جزییات داریل دیکسون کاری کرده باشه. و دقیقا همون رفتار های خشک داریل بدون ذره ای دیالوگ جالب از اون رو میبینیم. البته جای امیدواریه که ممکنه بعد از نیم فصل نخست ما سکانس های جالبی رو از داریل هنگام انتقام برادرش از گاورنر ببینیم. که ممکنه جزییات رفتاری داریل بیشتر هم بشه و چه بسا در آخر کسی که گاورنر رو میکشه و شاید خودش هم به همراه گاورنر کشته بشه خود داریل باشه. چون ما در این سریال صحنه های غیر قابل انتظار زیاد دیدیم.

Chandler Bing
11-29-2013, 06:33 PM
اما حال تو فصل 4 ما نمیبینیم که فرانک دارابونت روی جزییات داریل دیکسون کاری کرده باشه.

دارابونت بعد از فصل دوم اخراج شد، به دلیل ایده های پر خرجی که داشت، از همون موقع سریال افتاده تو سراشیبی! کاملا مشخصه

Overlord93
11-29-2013, 07:50 PM
دارابونت بعد از فصل دوم اخراج شد، به دلیل ایده های پر خرجی که داشت، از همون موقع سریال افتاده تو سراشیبی! کاملا مشخصه

پس بگو چرا اینقدر the walking dead تو فصل 3 و 4 اینقدر روند یکنواختی به خود گرفته. از جمله اینکه
1- جزییات چهره ریک از فصل 2 تا الان به یک شکله
2-هنوز لوکیشن اصلی در زندانه.
3هنوز گاورنر همون گاورنر فصل 3 یا شاید هم بدتره با این تفاوت که دوباره یه خونواده جدید پیدا کرده(سازندگان اینقدر ریسک نکردن که گاورنر رو بعد از اتفاقات فصل 3 یک فرد دنیا دیده و تغییر کرده بسازن)
4-شخصیت میشون یکی از بهترین شخصیت های کامیک این سریال بود که تا به الان هرگز نقش کلیدی ای رو ازش ندیدیم
5-تو این دو فصل اصلا ما دیالوگ از شخصیت ها نشنیدیم. بیشتر فقط یه مشت دیالوگ ساده و از پیش پا افتاده. کو اون دیالوگ های بین ریک و شین در فصل 1 و 2 که واقعا جذاب بود. یا اون دیالوگ هایی که داریل در فصل 1 و 2 هنگام دعوا با ریک و شین بهشون میگفت.؟ الان همین ریک تو این 2 فصل یک جمله زیبا تا الان نگفته. فقط تو قسمت 1 از اون 3 تا سوالی که پرسید خوشم اومد که اونم یه چیز پیش پا افتاده بود و بیشتر بدرد انیمشین ها میخورد.

از نظر من فرانک دارابونت میخواست داستان و روایت سریال رو به شیوه خود کامیک بوک پیش ببره که بنظر سکانس های پرخرجی داشت و باعث شد اون رو اخراج کنن. و حالا یه سری اومدن اونطور که خودشون دوست دارن داستان رو پیش میبرن و دیگه به کامیک کاری ندارن. وگرنه اگه به شیوه کامیک میرفتن جلو پس چرا میشون اینقدر شخصیت درهم و برهمی به خودش گرفته؟
تا دارابونت به سریال برنگرده اوضاع the walking dead همینه.

mojtabaa
11-29-2013, 09:18 PM
دوستان کسی میدونه فیلمبرداری سریال قسمت به قسمت جلو میره یا همه فیلمبرداری تموم شده؟

Dark Angel
01-05-2014, 09:22 PM
من برخلاف بیشتر دوستان زیاد از این قسمت خوشم نیومد قسمت قبلی به نظرم بهتر بود
دوست داشتم این قسمت در مورد زندان و ریک باشه ولی این قسمت هم در مورد گاونر بود
واقعا ذات این گاونر عوض بشو نیست منو بگو که فکر کردم ادم شده و دلم براش می سوخت
من ششخصیت پیت رو دوست داشتم ، نمیدونم این برادره چرا ساکت موند و چیزی نگفت .
کاشکی میشون یا هرشل چیزشون نشه .
من 6 میدم