PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Oscar 2014 | اعلام برندگان این دوره

Chandler Bing
01-16-2014, 09:34 PM
http://picoup.ir/images/92301684997192163968.jpg

امروز صبح لیست نامزدهای اسکار اعلام شد. فیلم American Hustle و Gravity با ده نامزدی در رده ی اول و فیلم دوازده سال بردگی با 9 نامزدی در رده ی دوم قرار گرفت. اسکار 86ام در دوم مارچ در سال دالی در هالیوود با اجرای الن دی‌جنرس برگذار خواهد شد.

Best picture
"12 Years a Slave"
"American Hustle"
"Captain Phillips"
"Dallas Buyers Club"
"Gravity"
"Her"
"Nebraska"
"Philomena"
"The Wolf of Wall Street"

Director
Alfonso Cuarón, "Gravity"
Steve McQueen, "12 Years a Slave
"Alexander Payne, "Nebraska"
David O. Russell, "American Hustle"
Martin Scorsese, "The Wolf of Wall Street"

Lead actor
Christian Bale, "American Hustle"
Bruce Dern, "Nebraska"
Chiwetel Ejiofor, "12 Years a Slave"
Matthew McConaughey, "Dallas Buyers Club"
Leonardo DiCaprio, "The Wolf of Wall Street"

Lead actress
Amy Adams, "American Hustle"
Cate Blanchett, "Blue Jasmine"
Judi Dench, "Philomena"
Meryl Streep, "August: Osage County"
Sandra Bullock, "Gravity"

Supporting actor
Barkhad Abdi, “Captain Phillips
”Bradley Cooper, “American Hustle
”Michael Fassbender, “12 Years a Slave
”Jonah Hill, “The Wolf of Wall Street
”Jared Leto, “Dallas Buyers Club”

Supporting actress
Sally Hawkins, “Blue Jasmine”
Jennifer Lawrence, “American Hustle”
Lupita Nyong’o, “12 Years a Slave”
Julia Roberts, “August: Osage County”
June Squibb, “Nebraska”

Animated feature film
“The Croods”
"Despicable Me 2”
“Ernest & Celestine”
“Frozen”
“The Wind Rises”

Cinematography
“The Grandmaster,” Philippe Le Sourd
“Gravity,” Emmanuel Lubezki“
Inside Llewyn Davis,” Bruno Delbonnel“
Nebraska,” Phedon Papamichael“
Prisoners,” Roger A. Deakins

Costume design
“American Hustle,” Michael Wilkinson“
The Grandmaster,” William Chang Suk Ping“
The Great Gatsby,” Catherine Martin“
The Invisible Woman,” Michael O’Connor“
12 Years a Slave,” Patricia Norris

Documentary feature
“The Act of Killing”
“Cutie and the Boxer”
“Dirty Wars”
“The Square”
“20 Feet from Stardom”

Documentary short subject
“CaveDigger”
“Facing Fear”
“Karama Has No Walls”
“The Lady in Number 6: Music Saved My Life”
“Prison Terminal: The Last Days of Private Jack Hall”

Film editing
“American Hustle,” Jay Cassidy, Crispin Struthers and Alan Baumgarten
“Captain Phillips,” Christopher Rouse
“Dallas Buyers Club,” John Mac McMurphy and Martin Pensa
“Gravity,” Alfonso Cuarón and Mark Sanger
“12 Years a Slave,” Joe Walker

Foreign language film
“The Broken Circle Breakdown,” Belgium
“The Great Beauty,” Italy
“The Hunt,” Denmark
“The Missing Picture,” Cambodia
“Omar,” Palestine

Makeup and hairstyling
“Dallas Buyers Club,” Adruitha Lee and Robin Mathews
“Jackass Presents: Bad Grandpa,” Stephen Prouty
“The Lone Ranger,” Joel Harlow and Gloria Pasqua-Casny

Original score
“The Book Thief,” John Williams
“Gravity,” Steven Price
“Her,” William Butler and Owen Pallett
“Philomena,” Alexandre Desplat
“Saving Mr. Banks,” Thomas Newman

Original song
“Alone Yet Not Alone” from “Alone Yet Not Alone”
“Happy” from “Despicable Me 2”
“Let It Go” from “Frozen”
“The Moon Song” from “Her”
“Ordinary Love” from “Mandela: Long Walk to Freedom”

Production design
“American Hustle,” Production Design: Judy Becker; Set Decoration: Heather Loeffler
“Gravity,” Production Design: Andy Nicholson; Set Decoration: Rosie Goodwin and Joanne Woollard
“The Great Gatsby,” Production Design: Catherine Martin; Set Decoration: Beverley Dunn
“Her,” Production Design: K.K. Barrett; Set Decoration: Gene Serdena
“12 Years a Slave,” Production Design: Adam Stockhausen; Set Decoration: Alice Baker

Animated short film
“Feral”
“Get a Horse!”
“Mr. Hublot”
“Possessions”
“Room on the Broom”

Live action short film
“Aquel No Era Yo (That Wasn’t Me)”
“Avant Que De Tout Perdre (Just before Losing Everything)”
“Helium”
“Pitääkö Mun Kaikki Hoitaa? (Do I Have to Take Care of Everything?)”
“The Voorman Problem”

Sound editing
“All Is Lost,” Steve Boeddeker and Richard Hymns
“Captain Phillips,” Oliver Tarney
“Gravity,” Glenn Freemantle
“The Hobbit: The Desolation of Smaug,” Brent Burge
“Lone Survivor,” Wylie Stateman

Sound mixing
“Captain Phillips,” Chris Burdon, Mark Taylor, Mike Prestwood Smith and Chris Munro
“Gravity,” Skip Lievsay, Niv Adiri, Christopher Benstead and Chris Munro
“The Hobbit: The Desolation of Smaug,” Christopher Boyes, Michael Hedges, Michael Semanick and Tony Johnson
“Inside Llewyn Davis,” Skip Lievsay, Greg Orloff and Peter F. Kurland
“Lone Survivor,” Andy Koyama, Beau Borders and David Brownlow

Visual effects
“Gravity,” Tim Webber, Chris Lawrence, Dave Shirk and Neil Corbould
“The Hobbit: The Desolation of Smaug,” Joe Letteri, Eric Saindon, David Clayton and Eric Reynolds
“Iron Man 3,” Christopher Townsend, Guy Williams, Erik Nash and Dan Sudick
“The Lone Ranger,” Tim Alexander, Gary Brozenich, Edson Williams and John Frazier
“Star Trek Into Darkness,” Roger Guyett, Patrick Tubach, Ben Grossmann and Burt Dalton

Adapted screenplay
Before Midnight,” written by Richard Linklater, Julie Delpy, Ethan Hawke“
Captain Phillips,” screenplay by Billy Ray“
Philomena,” screenplay by Steve Coogan and Jeff Pope“
12 Years a Slave,” screenplay by John Ridley“
The Wolf of Wall Street,” screenplay by Terence Winter"

Original screenplay
“American Hustle,” written by Eric Warren Singer and David O. Russell“
Blue Jasmine,” written by Woody Allen“
Dallas Buyers Club,” written by Craig Borten & Melisa Wallack“
Her,” written by Spike Jonze
“Nebraska,” written by Bob Nelson

K.Gatsby
01-16-2014, 09:40 PM
امیدوارم لئو اسکار بگیر
Best Picture دقیقا یعنی چی؟ منظور کل فیلم هست؟

VIVA THE ROCK
01-16-2014, 09:53 PM
آره . best picture می شه بهترین فیلم .

Amir2009t
01-16-2014, 11:42 PM
با اینکه خودم فن کریستین بیلم ولی انصافا حق دیکاپریو که اسکارو ببره، اسکاری که خیلی وقت پیش باید میبرد...

prongz
01-17-2014, 12:31 AM
با این که معمولا اسکار هر ملاکی به غیر از محق بودن رو در نظر داره اما امسال واقعا سال درخشانی برای هالیوود بود.برعکس چند سال گذشته امسال به غیر از کیت بلانشت بقیه جوایز اصلی واقعا غیر قابل پیشبینه

ps : واقعا مسخره اس که تام هنکس نامزد نشده

KOOROSH
01-17-2014, 04:46 PM
http://picoup.ir/images/32797224933323824101.jpg (http://picoup.ir/)

http://picoup.ir/images/74894629408697466739.jpg (http://picoup.ir/)

ali_n540
01-17-2014, 05:38 PM
فکر کنم تنها نکته مثبت فیلم کاپیتان فلیپس بازی خیره کننده تام هنکس بود در عوض تو بخش بهترین فیلم نامزد شده که فیلمهای بهتری بودند که نامزد بشند

sami1428
01-26-2014, 10:55 PM
از فیلم her . american hustle . the wolf of wall street خوشم اومده.
از نبود بازیگرای بزرگی مثله تام هنکس و خواکین فونیکس تو لیست نامزدا معلوم فیلم ها و بازیگرا امسال عالی بودن
رقابت بهترین بازیگر زن بین کیت بلانشت و ساندرا بولاک
کارگردانی حق آلفونسو کوارن برای gravity می تونه باشه.هر چند اسکار به فیلمهای با جلوه های ویژه روی خوب نشون نمیده که اگ میداد به کریستوفر نولان واسه شوالیه تاریکی و inseption باید اسکار میداد.
امیدوارم سیاسیش نکن یا به اسامی نگاه نکن.

Admini3trator
01-27-2014, 09:53 AM
این Amy Adams شده محسن رضایی هالیوود ! بنده خدا هرسال نامزد اسکار میشه ولی هیچوقت برنده نمیشه !
باید یه طرح بزارن به ازای هر 5 بار نامزد شدن یه اسکار بدن :Smiley14:

Chandler Bing
01-27-2014, 10:26 AM
سه شاخه رو میشه به سادگی حدس زد،
Lead actor

Lead actress

Supporting actor
البته مایکل فسبندر هم شانس داره!

تو جایزه ی متیو مک کاناهی و جراد لیتو شکی نیست، به شدت خوب بازی کردند، نه به خاطر اینکه 20 کیلو لاغر کردن، کاملا تو شخصیت فرو رفتن. اما خب فیلمش جایزه بگیر نیست، داستان خوبی بود، اما سینمایی نبود، نقطه اوج و فرود نداشت، به خاطر همین شک دارم بهترین فیلم بشه.
کیت بلانشت هم بی شک جایزه میبره! بازیش شاهکاره تو بلو جزمین!

بهترین کارگردان هم دوست دارم مارتی یا استیو مک کوئین ببره

FROZEN_LAND
01-27-2014, 12:27 PM
ممنون به خاطر این تاپیک!
خیلی جالبه هابیت فقط تو بخش موزیک کاندید شده(البته کاملا حقشه که ببره، چون خیلی عالی بود). اصلا فکر نمی کردم اینطور بشه:Smiley35: واقعا فیلم خوبی بود.
به نظرم حق 12 سال بردگی هست که اسکار 86 ام رو ببره.

SaV@LaN
01-27-2014, 06:35 PM
گرگان وال استریت برنده بهترین فیلم میشه!

slimshady
01-27-2014, 07:22 PM
چه دنیایی شده جونا هیل دوباره نامزد شده!!!
خدایا میشه ایندفه به دیکاپریو اسکار بدن؟؟؟؟

Irish
02-16-2014, 11:54 PM
با اینکه نظر هر کی رو میپرسم میگه The Wolf Of Wall Street باید ببره جایزه رو اما من 12 Years a Slave رو ترجیح میدم جایزه رو ببره البته بگم که هنوز Nebraska رو ندیدم

Chandler Bing
02-24-2014, 11:10 PM
سه شاخه رو میشه به سادگی حدس زد،
Lead actor

Lead actress

Supporting actor

در ادامه ی حدسیات خودم:دی جایزه بهترین فیلم رو به 12سال بردگی میدم، هم گلدن گلوب رو برد و هم بفتا، احتمال زیاد اسکار هم بهش میدن. هنوز گرگ وال استریت رو ندیدم، اما جایزه یا ماله مک کویین ـه یا اسکورسیزی! تو بهترین بازیگر Chiwetel Ejiofor هم شانس خیلی زیادی داره. نمیدونم این جنیفر لارنس چیکار کرده، اما کل فیلم هایی که بازی کرده در مقابل بازی Lupita Nyong’o مثل یه جک میمونه! گلدن گلوب و بفتا هم برد لارنس! نمیدونم چه فکری کردن پیش خودشون.

Shayea
02-24-2014, 11:22 PM
. نمیدونم این جنیفر لارنس چیکار کرده، اما کل فیلم هایی که بازی کرده در مقابل بازی Lupita Nyong’o مثل یه جک میمونه! گلدن گلوب و بفتا هم برد لارنس! نمیدونم چه فکری کردن پیش خودشون.

آخ قربون دهنت!
اصن با جایزه دادن به این بشر موافق نیستم!
اون فیلم فاجعه ای که پارسال او راسل ساخته بود ،ارزش هیچ جایزه ای نداشت .. نه فیلم نه لارنس!
امسال که دیگه با این حجم زیادی از بازیگرای عالی که نقش آفرینی کردن ،اصلا تو کتم نمیزه...

اگه بیشتر توی Teen Choice و People's Choice بهش جایزه بدن ،بهتره!

البته فیلمی که امسال او راسل ساخته بسیار قابل تر از چیزیه که پارسال ساخت.
و جوری که راسل از بازیگرا بازی میگیره هم تحسین برانگیزه ولی با همه ی اینها ،لارنس بازیگر بسیار معمولی هست و رسما کار خاصی نمیکنه که جایزه بخواد...

bikash
02-25-2014, 02:35 AM
من فقط می خوام بدونم مکمل مردو کی میگیره!!!! بارخاد عبدی ( اگه درست نوشته باشم ) با اینکه نمیشناختمش ولی خیلی خوب بازی کرد حتی از تام هنکس هم بهتر بود!!!!مایکل فسبندرم که کلاً خیلی قبول دارم مخصوصاً با ریش!!! جونا هیل هم مطمعنم یکم کم داره همین باعث میشه متفاوت باشه!!!!! جارد لتو هم نقش یه زنو بازی کرده ندیدمش ولی شنیدم خیلی باحال بوده!!!! برادلی کوپرم فیلمشو ندیدم ولی گریمش خیلی باحال بود با اون موهای فر!!!!:Smiley36:

sohrab7
02-27-2014, 01:27 AM
فقط امیدوارم بردلی کوپر جایزه رو بگیره پارسال که حقشو خوردن

prongz
02-27-2014, 02:05 AM
اسکار یه 4-5 سالی هست که کاملا از منطق سینمایی خارج شده.حق خوری های خیلی زیادی رو تو این چند سال دیدم که واقعا به نتیجه رسیدم هنر اخرین فاکتور برای جایزه گرفتنه.برای همین حدس زدن خنده داره.همین مثالی که اشکان زد خودش یه نمونه بارزه.

hadi2006mi
02-27-2014, 03:12 PM
اگر بغیر از فیلم gravity به هر فیلم دیگه جایزه بدهند احمقند تو بازیگرهای مرد دوست دارم بخاطر سال بسیار درخشانی که متیو مک کانهی تو بازیگری داشته با مجموعه ای از بازیهای درخشان چه تو سریال true detective جه تو فیلم دالاس بهترین بازیگر مرد باشه برای زنهای هم دوست دارم کیت بلانشت جایزه نفر اول زن روببره که واقعن حقش هست بازیگر زن 12 سال بردگی هم نقش دوم ببره و نقش دوم مرد بازم به فیلم دالاس برسه اینجوری ارزش بیدار بودن تا 8 صبح رو دارد تا برنده های اسکار رو ببینم

Snow
02-27-2014, 03:36 PM
اتفاقا به نظر من اگر به gravity جایزه بدن احمقن!این فیلم غیر از جلوه های ویژه هیچی نداشت!از نظر من بهترین فیلم باید به her برسه بهترین بازیگر مرد دی کاپریو بهترین بازیگر زن کیت بلانشت بهترین بازیگر مکمل مرد بارخاد عبدی و بهترین بازیگر مکمل زن هم Lupita Nyong’o.
گرچه اسکار چند وقته جایزه دادنش بر اساس ارزش نبوده بلکه چیز هایی دیگه ای پشت پرده وجود داره
(اصلا نامزد نشدن خواکین فینیکس و تام هنکس خودش علامت سوال برای کیفیت مراسم اسکار به وجود میاره!)

Irag
02-27-2014, 06:24 PM
بازیگر زن 12 سال بردگی هم نقش دوم ببره

تمامی گزینه‌هات رو هادی دوست داشتم بخصوص "جاذبه" که واقعا فوق‌العاده بود حتی بعد از دیدن 12 سال بردگی که حسابی ازش خوشم اومد. ولی این یکی رو باهات موافق نیستم June Squibb توی نبراسکا همه‌ی اینا رو میخوره. مهم‌ترین قسمت بازی این بازیگر قسمتی که اصلا "بازی" نکرد زندگی کرد. Michael Fassbender هم رقبای جدی داره ولی اگه انتخاب به من باشه اصلا به گزینه‌های دیگه نگاه نمی‌کنم خود این بشر رو انتخاب می‌کنم.

justUnited
02-27-2014, 06:54 PM
اینم حدس من فکر میکنم 90 درصدش درست از اب دربیاد
Best picture
"12 Years a Slave"
Director
Steve McQueen, "12 Years a Slave
Lead actor
Matthew McConaughey, "
Lead actress
Supporting actor
Supporting actress
Lupita Nyong’o, “12 Years a Slave”
Animated feature film
“Frozen”
Cinematography
“Gravity,” Emmanuel Lubezki“
Costume design
The Great Gatsby,” Catherine Martin“
Foreign language film
Makeup and hairstyling
“The Lone Ranger,” Joel Harlow and Gloria Pasqua-Casny
Visual effects
“Gravity,” Tim Webber, Chris Lawrence, Dave Shirk and Neil Corbould
Original screenplay
Her,” written by Spike Jonze
Adapted screenplay
Before Midnight,” written by Richard Linklater, Julie Delpy, Ethan Hawke“

Chandler Bing
02-27-2014, 06:58 PM
از بین این همه فیلم حرفه ای بیان به یه فیلم تجاری متوسط جایزه بهترین فیلم رو بدن؟:Smiley10: شوخی میکنید؟ تا وقتی 12سال بردگی و گرگ وال استریت و... هستند جایزه به گراویتی برسه؟ بنظرم این 13تا نامزدی هم کمپانی سازنده به اسکار پول داده تا بتونه یه تبلیغی برای فروش فیلم بشه:Smiley36: یه دونه هم نباید جایزه ببره... 12سال بردگی بفتا و گلدن گلوب رو برد! اسکار میگیره به امید خدا:Smiley36:

"12Years a Slave"
"American Hustle"
"Captain Phillips"
"Dallas Buyers Club"
"Gravity"
"Her"
"Nebraska"
"Philomena"
"The Wolf of Wall Street"

hadi2006mi
02-27-2014, 09:34 PM
.. 12سال بردگی بفتا و گلدن گلوب رو برد! اسکار میگیره به امید خدا
فیلمی کند و هیستریک چرا باید برنده جایزه بشه اصلن پیام این فیلم چیه خوب امریکایی یک زمانی سیاهها رو به بردگی گرفتند ولی پیام امید به زندگی گراویتی کاملن امروزی هست وتوش هیچ خشونتی هم نیست و زندگی جریان دارد اشکان جان همانطور که قبلنم پیشبینی کردم 12 سال بردگی ضرغامی داده برای عید برات پخش کنند اگر جایزه اسکار نگرفت اون روز تو انجمن نیا :Smiley36:

Julie
02-27-2014, 09:40 PM
همانطور که قبلنم پیشبینی کردم 12 سال بردگی ضرغامی داده برای عید برات پخش کنند
با این استدلال میشه گفت سری پدرخوانده، نجات سرباز رایان ، دوازده مرد خشمگین ، عزیز میلیون دلاری، جانگو ، زندگی پای و .... هزاران فیلم دیگه نباید اسکار بگیرن چون تو تلویزیون ایران میشه پخششون کرد.:Smiley10:

hadi2006mi
02-27-2014, 09:41 PM
Michael Fassbender هم رقبای جدی داره ولی اگه انتخاب به من باشه اصلا به گزینه‌های دیگه نگاه نمی‌کنم خود این بشر رو انتخاب می‌کنم
چون زیاد با فیلم 12سال بردگی حال نکردم از لیست خودم حذفش کردم:)ولی احتمالن رقابت نزدیکی با مرد فیلم دالاس خواهد داشت از بازی زن تو فیلم نبراسکا هم خیلی خوشم اومد بخصوص سکانس قبرستان که خیلی طنازانه فک وفامیل شوهرش به گند میکشد ولی با توجه به اینکه اعضای اکادمی اسکار نظرشون به اشکان نزدیکتر است 12 سال بردگی جایزه نقش دوم زن رو میبرد

اضافه شده در : 4 minutes

با این استدلال میشه گفت سری پدرخوانده، نجات سرباز رایان ، دوازده مرد خشمگین ، عزیز میلیون دلاری، جانگو ، زندگی پای و .... هزاران فیلم دیگه نباید اسکار بگیرن چون تو تلویزیون ایران میشه پخششون کرد
عزیزم منظورم با توجه به سیاستهای ضد امریکایی تلویزیون 12 سال برذگی بارها از تلویزیون ایران پخش خواهد شد و ربطی به بردن یا نبردن اسکار ندارد به هر حال ضرغامی هم دوست داره بگه فیلمهای اسکار پخش میکند ولی شما به نسخه پخش شده جانگو تو عید پارسال نگاه کنی میبینی بالای 30 دقیقه از فیلم دراورده و بخورد ملت داده است ولی فیلم 12 سال بردگی کمترین تعدیل را خواهد داشت

Walter
02-28-2014, 01:08 AM
اگر به 12 سال ندن و به گراویتی بدن که دیگه شاهکار کردن از پارسال هم بدتر...گراویتی فقط خوب بود با جلوهای ویژه همین...!!! 12 سال اوضاع برده داری رو از خط قرمز ها رد کرد منظورم اینه که صحنه هایی داشت که بیینده حسشون میکرد.

Irish
02-28-2014, 02:02 AM
نظر من درباره اسکار امسال

Best picture
"12 Years a Slave"

Director
Alfonso Cuarón, "Gravity"

Lead actor
Leonardo DiCaprio, "The Wolf of Wall Street"

Lead actress
Amy Adams, "American Hustle"

Supporting actor
”Bradley Cooper, “American Hustle

Supporting actress
Lupita Nyong'o

Animated feature film
"Despicable Me 2”

Foreign language film
“The Broken Circle Breakdown,” Belgium

Original song
“Let It Go” from “Frozen”
"

البته یه توضیح کوتاه وجود داره و اون این هست که در مورد خیلی از عنوانها من دو به شک و حتی سه به شک بودم از پایین شروع میکنم . در قسمت Original song واقعا نمیتونستم کدوم رو انتخاب بکنم Ordinary Love واقعا به فیلم نشست اما Let It Go هم واقعا عالی بود
Foreign language film هم به همین صورت ولی من فکر میکنم جاییزه رو باید سورنتینو ببره البته موضوع فیلم بلژیکی هم خیلی ناب بود در مورد Animated feature film فکر میکنم فروزن جاییزه رو میبره ولی من از "Despicable Me 2” خیلی بیشتر لذت بردم

در مورد Best picture هم من نظرم رو "12 Years a Slave" هست میدونم خیلی دوستان مخالف من هستند ولی به نظرم فیلم های دیگه مثل Gravity و The Wolf of Wall Street تو جنبه های دیگه خیلی موفق تر بودن و "12 Years a Slave" لایق برنده شدن Best picture هست اما فکر میکنم جاییزه بهش تعلق نگیره American Hustle هم اگه ببره یه شاخ بزرگ در میارم !

البته خدمتتون عرض کنم هنوز موفق نشدم نبراسکا رو ببینم و شاید خیلی از انتخاب هام عوض میشدن

Chandler Bing
02-28-2014, 02:16 AM
هادی جان برای بردن جایزه بهترین فیلم به چیز مهم تر از پیام زندگی احتیاج هست! والا ما شنیدیم که میگن فیلم شعاری باشه بده! نه اینکه اگه شعار خوب داشته باشه فیلم خوبیه! ریتم فیلم هم واقعا سریع تر از گراویتیه! گراویتی با اینکه یه ساعت و نیم بود ولی واقعا خسته کننده بود! بی خاطر عدم وجود داستان!
فیلم اینقدر خوب هست که نیازی به دفاع نداشته باشه! فکر کنم به خاطر خشونتش با روحیه ات نساخته

Julie
02-28-2014, 02:44 AM
حالا چی شده که اسکار انقدر مهم شده مگه پارسالو یادتون رفته ؟
یا 2011 یا 2010 وقتی چند سال پشت سر هم یه آکادمی نشون میده که به هنر نمره نمیده و همه انتخابا از قبل تعیین شدس واقعا بحثش برایه چیه؟

hadi2006mi
02-28-2014, 03:04 AM
والا ما شنیدیم که میگن فیلم شعاری باشه بده! نه اینکه اگه شعار خوب داشته باشه فیلم خوبیه
اشکان عزیز منم با تو موافقم که هر فیلم شعاری بد هست ولی سینمای هالیوود اینقدر قوی هست که شعارهای که میخواد بگه رو تو داستان جذاب و گیرا پنهان کند جنگیدن برای زنده ماندن که به نظر من تم اصلی هر دو فیلم گراویتی و 12سال بردگی هست ولی تو گراویتی یک پایان با یک نقطه عطفی که خوب براش زمینه سازی شده است و ضربه نهایی رو وارد میکند (سکانسی که سفینه از فضا وارد جو میشه تو اب میوفته و....)ولی پایان تقریبن بی هیجان 12 سال بردگی میشه پاشنه اشیل فیلم.
البته با انتخابهای تقریبن سیاسی که در اسکار رخ میده فکر کنم به 12سال بردگی جایزه بدهند اگر تصویر اوباما بعنوان سورپرایز و معرفی کننده جایزه بهترین فیلم دیدید اشکان مطمئن باش که فیلمت برده است:Smiley69:

Chandler Bing
02-28-2014, 09:27 AM
البته با انتخابهای تقریبن سیاسی که در اسکار رخ میده فکر کنم به 12سال بردگی جایزه بدهند
بحث این نیست اصلا، معلومه که به اسکار نمیشه اطمینان کرد! بحث اینکه شما میگی گراویتی بهتره، من میگم 12سال بردگی بهتره.

ولی پایان تقریبن بی هیجان 12 سال بردگی میشه پاشنه اشیل فیلم.
یه فیلم درام با همچین داستان وحشتناکی چه پایان هیجان انگیزی میتونه داشته باشه؟؟؟؟ اتفاقا پایان فیلم نقطه قوت فیلم بود! با دیالوگ سالامن که میگه معذرت میخوام که این مدت نبودم:Smiley19: خداییش مقایسه گراویتی با 12سال... اشتباهه، چه برسه بگی فیلم بهتریه

Irag
02-28-2014, 11:18 AM
البته با انتخابهای تقریبن سیاسی که در اسکار رخ میده فکر کنم به 12سال بردگی جایزه بدهند اگر تصویر اوباما بعنوان سورپرایز و معرفی کننده جایزه بهترین فیلم دیدید اشکان مطمئن باش که فیلمت برده است

خیلی بعیده آمریکایی‌ها "12 سال بردگی" رو بیخیال بشن اونم چنین موضوع و چنین داستانی کلا این با همه‌ی طراز‌های هالیوود و اسکار هم‌خوانی داره.
این سابقه هم داشته همین پارسال بهترین فیلمنامه به "جانگو"ی تارانتینو رسید در حالیکه واقعا فیلمنامه‌ی این استاد بزرگوار خیلی معمولی بود.

anzalichi
02-28-2014, 11:19 AM
میتونستن جای کاپیتان فیلیپس رو با گتسبی بزرگ تو بهترین فیلم عوض کنن...فیلمش خدا بود...!!

امسال دیکاپریو باید اسکار ببره...چه برای بازی تو گرگ وال استریت چه واسه گتسبیه بزرگ..!! امسال تو اوج ظاهرشده بود..!!
امسال خداروشکر اکثر فیلمهای نامزد دریافت جایزه رو دیدم..همگیه انتخاب ها شایسته ان و فقط وجود کاپیتان فیلیپس بین شاهکارهای دیگه تو کتم نمیره..

Irag
02-28-2014, 11:26 AM
امسال خداروشکر اکثر فیلمهای نامزد دریافت جایزه رو دیدم..همگیه انتخاب ها شایسته ان و فقط وجود کاپیتان فیلیپس بین شاهکارهای دیگه تو کتم نمیره..

بخش تجلی اراده‌ی ملی :Smiley14:

پ.ن: از بین مستندها هم من فقط این Cutie and the Boxer رو دیدم چون زیرنویس داشت.به شدت مستند متوسطی بود تنها خوبیش این بود که کلام و بیان فیلم به دو شخصیت و زوج هنرمند فیلم اختصاص داشت. من که نفهمیدم چرا کارهای این مرده اینقدر طرفدار داشت ولی زن‌ه خدایی کارش عالی بود. در کل مستند آنچنانی نبود فقط یه پایان خوش‌رنگی داشت که اونم لحظه‌ایی بود.

Irish
02-28-2014, 01:29 PM
به نظرم وقتی یه فیلم المان های یه فیلم خوب رو داشته باشه بقیه داستان رو سلیقه تعیین میکنه و اینکه فیلم بیشتر به کدوم جنبه توجه کرده باشه به نظرم هم Gravity و هم 12 Years a Slave المان های یه فیلم خوب رو داشتن ولی از اونجایی که میدونید و به نظر من میرسه Gravity نقطه عطفی که داشت در مورد جلوه های هنری بود ، تصویر برداری بسیار قوی و اینکه به نظرم تمرکز اصلی Cuarón روی سه بعدی بودن فیلم و جلوه های بصری بود . من هنوز فیلم رو سه بعدی ندیدم ولی در نقد هایی که میخوندم ازش این ویژگی خیلی مورد توجه بود و بارز بود شاید به همراه آواتار یکی از بهترین فیلم های سه بعدی ای باشه که در موردش اظهار نظر شده و قطعا منی که فیلم رو تو سینما خانگی خونه دیدم در این مورد نمیتونم نظر بدم . اما ممکنه 12 Years a Slave برای بعضی دوستان یک موضوع تکراری باشه اما اون حسی رو که فیلم الغاء میکرد نمیشه دست کم گرفت من خیلی متعجبم که بعضی دوستان عنوان کردند که فیلم اوج نداشت من واقعا اون صحنه شلاق زدن سولومون هنوز جلو چشامه به نظرم اسکریپت عالی بود به قول دوست عزیزی که صحبتشون رو میخوندم خیلی بهتر از Django Unchained بود حتی به نظرم . به نظرم تنها ضعف فیلم 12 Years a Slave حضور Brad Pitt بود . به نظرم شخصیت پردازی خیلی سطحی ای برای نقش Brad Pitt صورت گرفته بود و شخصیت خود Brad Pitt غلبه میکرد به این شخصیت که شاید یه نکته ضعیف باشه برای فیلم . البته من همین حس رو در Gravity نسبت به George Clooney داشتم .

در مورد سیاسی بودن اُسکار هم دوست ندارم نظری بدم چون هنوز سند و مدرکی دال بر این که گرایش های سیاسی باعث انتخاب فیلمی شده وجود نداره و من هم دوست ندارم بدون سند صحبت بکنم . یه چیزی میشه در حد لابی شمقدری :Smiley10:

hadi2006mi
02-28-2014, 05:31 PM
فقط این دو نفر از برندگان جوایز اسکار امسال خبر دارند

http://picoup.ir/images/10983941147621854298.jpg

در حالی که سینماروها و چهره‌های حرفه‌ای دنیای سینما منتظرند تا ببینند چه کسانی یکشنبه دوم مارس (بامداد دوشنبه 12 اسفند به وقت ایران)، جوایز هشتاد و ششمین دوره جوایز آکادمی را به خانه می‌برند، ریک روساس و برایان کالینان از بازی جلوتر هستند.

در کل دنیا فقط این دو نفر هستند که پیش از برگزاری مراسم اسکار می‌دانند چه کسانی برنده شده‌اند. رای‌گیری نهایی برای انتخاب برندگان جوایز سه‌شنبه 25 فوریه (6 اسفند) تمام شد و حسابداران شرکت پرایس‌واتر‌هاوس‌کوپرز (PwC) که سال‌هاست با آکادمی علوم و هنرهای سینمایی همکاری می‌کند، از فردای آن روز کار شمارش را آغاز کردند.

روند رای‌گیری در تمام مدت انتخاب نامزدها ادامه دارد و مدت‌ها طول می‌کشد، اما شمارش آرای نهایی در کمتر از یک هفته انجام می‌شود.

روساس می‌گوید: «به عنوان حسابدار، هر روز اطلاعات را محرمانه نگه می‌داریم.» و وقتی صحبت از رازداری است، اسکار با هیچ‌کس شوخی ندارد.

- یک گروه کوچک (حدود شش نفر که روساس و کالینان جزو آن‌ها نیستند) به طور جداگانه آرا را می‌شمارند. جداگانه به این خاطر که هیچ‌کس از مجموع آرای یک بخش خبردار نشود. روساس و کالینان مجموع آرای آن شش نفر را جمع می‌زنند. آن‌ها تا جمعه غروب (به وقت محلی) همه برنده‌ها را می‌دانند.

- آن‌ها اعلام نمی‌کنند چند برگه رای دریافت کرده‌اند، اما آکادمی در مجموع حدود شش هزار عضو رای‌دهنده دارد. شمارش آرا به صورت دستی یا به قول کالینان «به شیوه قدیمی» انجام می‌شود. «همان‌طور که به نظر می‌رسد، کار ملال‌آوری است. کلی تکه‌کاغذ هست که باید شمرده شود.»

- آرای همه بخش‌ها چند بار شمارش می‌شود و اگر در بخشی تعداد آرا برابر باشد (که قبلا این اتفاق افتاده)، تعداد شمارش بیشتر خواهد شد. به این ترتیب، بعد از مراسم نیازی به شمارش مجدد آرا نیست.

- آکادمی در سه نسخه کار‌ت‌هایی فراهم می‌کند که در آن‌ها هر فیلم در هر بخش فهرست شده است. روساس و کالینان کارت‌های برنده را در پاکت می‌گذارند. کارت‌های بازنده و کارت‌های اضافی امحا می‌شوند.

- دو دسته کاملا شبیه و کامل از کارت‌ها در دو کیف دستی کاملا شبیه گذاشته می‌شود. امسال PwC یک کیف مدل جدید معرفی کرده که برای اولین بار لوگوی آکادمی همین طور لوگوی این شرکت حسابرسی روی آن نقش بسته است.

- روساس و کالینان شنبه تمرینات نهایی را انجام می‌دهند. آن‌ها در شب برگزاری مراسم اسکار به طور جداگانه راهی دالبی تیه‌تر در مرکز هالیوود اند هایلند در لس آنجلس می‌شوند. آن‌ها با کیف‌های خود روی فرش قرمز شرکت و مصاحبه می‌کنند. در نهایت هر کدام به دو سمت مخالف صحنه می‌روند. هر یک از کسانی که قرار است نام برنده جوایز را اعلام کنند، از هر سمت که وارد شوند کارت‌های درست را از یکی از این دو می‌گیرند. و وقتی پاکت‌ها باز شوند تعداد کسانی که برنده را می‌دانند از دو نفر به میلیون‌ها نفر تغییر می‌کند!

PwC چند دهه است که برگه‌های رای‌گیری را می‌شمارد و روساس می‌گوید این پروسه کاملا دقیق انجام می‌شود. کالینان برای اولین بار است این کار را انجام می‌دهد، اما روساس کهنه‌کار است. آن‌ها چند روز کاری شلوغ دارند، اما در نهایت زودتر از هر کس دیگری می‌دانند که چه کسانی برنده اسکار هستند. بعد از پایان مراسم، آن‌ها وارد فصل مالیات می‌شوند.

کالینان می‌گوید همکاری با تیم اسکار برای PwC یک افتخار است. «گذشته از این، انجام این کار به عنوان یک حسابدار خیلی مفرح است.»

فیلم‌های «جاذبه» به کارگردانی آلفونسو کوارون و «حقه‌بازی آمریکایی» ساخته دیوید ا. راسل هر یک در 10 بخش نامزد هشتاد و ششمین دوره جوایز اسکار هستند. «12 سال بردگی» با 9 نامزدی در رده بعدی است.

الن دیجنرس کمدین و چهره معروف دنیای تلویزیون برای دومین بار اجرای این مراسم را به عهده دارد.

WalTer WhiTe
02-28-2014, 06:01 PM
یه فیلم درام با همچین داستان وحشتناکی چه پایان هیجان انگیزی میتونه داشته باشه؟؟؟؟ اتفاقا پایان فیلم نقطه قوت فیلم بود! با دیالوگ سالامن که میگه معذرت میخوام که این مدت نبودم:Smiley19: خداییش مقایسه گراویتی با 12سال... اشتباهه، چه برسه بگی فیلم بهتریه

اشکان با نظرت کاملا موافقم که نباید 12 سال بردگی رو با گراویتی مقایسه کرد. :Smiley69:
مقایسه این دوتا خیانت به حس انسانیت و ذاتِ پاکِ ظلم ستیزی آدمیت هست ! نکنید این کار رو با خودتون :Smiley36:

من نمیدونم چرا دوستان دارند از فیلمه 12 سال بردگی بد میگند ولی حسی که توی دیدن این فیلم من داشتم ها خیلی برای خودم هم عجیب بود. خیلی احساساتی شده بودم و تا حد بقز و چند قطره اشک هم پیش رفتم.:Smiley36: ولی حسی که موقع دیدن گراویتی داشتم جز سردرگمی چیز دیگه ای نبود. تا اینجای کار که از نظر من هم 12 سال بردگی جایزه رو می بره ولی هنوز American Hustle رو ندیدم . شاید اون رو ببینم نظرم عوض شد. ولی مطئنم عوض نمیشه :Smiley35:

sami1428
02-28-2014, 07:25 PM
12 سال بردگی در این که یه درام عالی شکی نیست.ولی الان دیگه دهه 90 نیست.
تا کی باید فیلمهایی مثله آواتار . شوالیه تاریکی یا اینسپشن فدای این بشن که کامپیوترین.
گراویتی نمونه عالی تلفیق هنر و صنعت سینما است.واقعا کارگردانی و بازی خارق العاده ای داشته که تونسته حس بی وزنی و فضا در بیاره.
تو این سالها فیلمهایی مثله هرت لاکر . سخنرانی پادشاه . آرگو ................. حق و واقعا عدالت با جایزه هایی که بهشون دادن خوردن.حالا ببینین این فیلمها کجا هستند.این فیلمها تو خاطر مردم بیشتر مونده یا آواتار . شوالیه تاریکی . اینسپشن.
حق گراویتی هست که بهترین فیلم و بهترین کارگردانی ببره چرا که تخیل و رویا رو با صنعت سینما عالی تونست تبدیل به واقعیت کنه و این کاری کرد هنر . هنر هفتم سینما تو قرن 21 .
باید گراویتی با کیفیت 1080 دید تا ببینیم با تمام جزییات چه اثری هست.

sami1428
02-28-2014, 09:51 PM
حسی که موقع دیدن گراویتی داشتم جز سردرگمی چیز دیگه ای نبود. تا اینجای کار که از نظر من هم 12 سال بردگی جایزه رو می بره ولی هنوز American Hustle رو ندیدم . شاید اون رو ببینم نظرم عوض شد. ولی مطئنم عوض نمیشه :Smiley35:
کلان والتر جون سر در گمیا . گذشت اون دوران که فیلمهای مثله 12 سال بردگی موفق بودن.هر چند عالی ولی فیلمهای از گذشته تو این ژانر بودن که از اون سر ترند.
یکمه با دقت بدون جبهه گرفتن گراویتی می دیدی هم موضوع و پیامش چیزی کم نداشت از 12 سال بردگی هم از نظر فنی عالی بودنش احساس میکردی.چند تا فیلم فضایی این قدر عالی فضا واقعی نشون داده.
صحنه تو ایستگاه فضایی که ساندرا بولاک لباس فضایی در میاره مثله بچه تو شکم مادر این قدر قشنگ نشون داد کارگردان یا دقایق آخر فیلم که اصلن حیات رو زمین نشون داد از جو شروع شد تا آب گیاهان شنایی که از داخل آب میکنه میاد روی آب بعد کارگردان حشرات نشون می ده.بعد از آب خودش میکشه رو خشکی مثله دوزیستان.چهار دست و پا می شه بعد روی دوپا حرکت می کنه . کل فیلمم که از نا امیدی شروع میشه به جنگیدن واسه زندگی و امید به آینده عالی پیامش می رسونه کارگردان اونم با یه فیلم با موضوع فضا.
مهم نیست جایزه بهترین فیلم یا کارگردانی بهش بدن یا نه.چون قبلا حق خیلی فیلمهای به اصطلاح کامپیوتری خوردن.ولی اگه وجودش یا انصافش داشته باشند گراویتی هم تو بهترین فیلم . بهترین کارگردانی . بهترین صدا . بهترین فیلم برداری . بهترین جلوه های ویژه . حتی بهترین بازیگر زن اوله

WalTer WhiTe
02-28-2014, 10:16 PM
کلان والتر جون سر در گمیا

دُم میدونی چیه ؟
همون چیزیه که الان شما پات رو گذاشتی روش و من کمی احساس درد کردم :Smiley69:

گذشت اون دوران که فیلمهای مثله 12 سال بردگی موفق بودن.هر چند عالی ولی فیلمهای از گذشته تو این ژانر بودن که از اون سر ترند.
یکمه با دقت بدون جبهه گرفتن گراویتی می دیدی هم موضوع و پیامش چیزی کم نداشت از 12 سال بردگی هم از نظر فنی عالی بودنش احساس میکردی.چند تا فیلم فضایی این قدر عالی فضا واقعی نشون داده.
صحنه تو ایستگاه فضایی که ساندرا بولاک لباس فضایی در میاره مثله بچه تو شکم مادر این قدر قشنگ نشون داد کارگردان یا دقایق آخر فیلم که اصلن حیات رو زمین نشون داد از جو شروع شد تا آب گیاهان شنایی که از داخل آب میکنه میاد روی آب بعد کارگردان حشرات نشون می ده.بعد از آب خودش میکشه رو خشکی مثله دوزیستان.چهار دست و پا می شه بعد روی دوپا حرکت می کنه . کل فیلمم که از نا امیدی شروع میشه به جنگیدن واسه زندگی و امید به آینده عالی پیامش می رسونه کارگردان اونم با یه فیلم با موضوع فضا.
مهم نیست جایزه بهترین فیلم یا کارگردانی بهش بدن یا نه.چون قبلا حق خیلی فیلمهای به اصطلاح کامپیوتری خوردن.ولی اگه وجودش یا انصافش داشته باشند گراویتی هم تو بهترین فیلم . بهترین کارگردانی . بهترین صدا . بهترین فیلم برداری . بهترین جلوه های ویژه . حتی بهترین بازیگر زن اوله

اما بقیه جواب شما بزرگوار
احتمالا زیاد فیلم و سریال دیدی پس لطفا A Space Odyssey رو که برای سال 1968 هست اگر ندیدی نیگاه کن وبعد بیا با هم بحرفیم!
جلوه های تصویری و فضایی این فیلم توی اون سال بی داد میکنه . وکاملا این حس رو بهت دست میده که فیلم توی 10 سال گذشته ساخته شده
من زمانی که می دیدمش به هیچی فکر نمی کردم به جز اینکه چطوری چنین جلوه های ویژه ای رو توی اون سال کوبریک به کار برده بوده
دقیقا هم مثل گراویتی داستان نداشت و سعی می کرد با تصویر حرف بزنه
دوست دارم بدونم به این فیلم چند میدهی :Smiley69:

sami1428
02-28-2014, 10:32 PM
حالا شد.اتفاقا اونم دیدم .گراویتی نمونه کامل تر اونه که چیزیم از اون فیلم کم نداره.این قدر نماد سازیو آشکارم نشون نمی ده.
هر چند بحث الان بین گراویتی با 12 سال بردگی تو سال 2014 نه اودیسه.
اول پیام فیلم اونم یه فیلم فضایی.اگه پوستر دیده باشی انسان معلق بین زمین و آسمون نشون میده بین تاریکی با نوری که از اون طرف زمین میاد.تو فیلم انسانی نشون میده که نا امید.آخر فیلم اما بعد اون تصاویر شاهکار وقتی رو دوتا پاش حرکت می کنه جاذبه وجود داره رو زمین و راهش پیدا کرده.جاذبه همون امید.
از لحاظ فنی حرکات بی وزنی بازیگرا.یا اون صحنه که راجع به دخترش داره میگه جورج کلونی هر چرخشی که می کنه تصویر زمین خیلی قشنگ و بی نقص میفته رو شیشه کلاهش.
خیلی خوشحالم که تونستم همچین فیلمی که ساخته شد ببینم.نشون داد کارگردان که میشه فیلم تخیلیم ساخت ولی در مورد احساسات انسانی باشه.
فیلم دوباره ببین خیلی ارزشش بالاتر از این حرف هاست که جبهه بگیرین بهش.

اضافه شده در : 14 minutes

نمی دونستم والتر جون دمم داری شرمنده پام موند رو دمت:Smiley69:
لطفا فیلم دوباره ببین.
فیلمهای شاهکاری مثله گراویتی یا اینسپشن هر سال ساخته نمی شن.حیف از دستشون بدی.
12 سال بردگی هر سال مطمئن باش نمونه هاش میاد.

Mikado
02-28-2014, 10:47 PM
گراویتی نمونه کامل تر اونه که چیزیم از اون فیلم کم نداره.
گراویتی نمونه کاملتر ادیسه کوبریک ـه؟
آقا من واقعا کاری به این موضوع ندارم که از فیلم خوشتون اومده یا نیومده، ولی خداییش چرا یه حرف هایی میزنید که آدم شاخ دربیاره؟ این استدلال ها واقعا از کجا سرچشمه میگیره؟ آخه بی انصاف چه دلیلی، چه انصافی، چه فاکتوری باعث میشه آبی بودن آسمون رو به شیرکاکائو نسبت بدی؟ خواهش میکنم، خواهش میکنم کمی از این دانش گوگل (http://www.google.com) ـی خودتون رو برای خودتون نگه دارید و اینقدر با خوندن دو کلمه و یا دیدن یک سکانس همه چیز رو به همه چیز پیوند ندید. این واقعا و فقط یک خواهش دوستانه بود.

sami1428
02-28-2014, 10:50 PM
از نظر فنی و تکنولوژی 100 در 100 از فیلم کوبریک بهتره مگه غیر اینه

WalTer WhiTe
02-28-2014, 10:55 PM
نمی دونستم والتر جون دمم داری شرمنده پام موند رو دمت

منظورم این بود که لحن حرف زدن شما مناسب نیست و نباید اون کلمه رو به کار می بردی توی پست اولتون ، حالا باز هم دارید همون لحن رو تکرار میکنید ! :Smiley15:
در ضمن اگر پست تون رو ویرایش نمی کردید و این جمله رو اضافه نمی کردید خیلی بهتر بود چون این جوری من رو وادار به جواب دادن کردید !

sami1428
02-28-2014, 10:59 PM
یعنی حال میکنم با این اخلاقتا والتر تا یکی با حرفم که حالا بدم برداشت کرده مخالفت میکنه like میدی:Smiley36:
این قدر جبهه نگیر پسر نسبت به گراویتی.فیلمهای قدیمم نکش وسط دیگه شاهکارایی مثله اودیسه . پدرخوانده . پاپیون . 7 سامورایی یا ..........
تکرار نمی شن.
الان با الان مقایسه کن.
گروایتی عالی بود امیدوارم حقش نخورن. حق آواتار . شواله تاریکی . اینسپشن که خوردن

اضافه شده در : 3 minutes

اولن اول من گفتم والتر جون سر درگمیا(خودت گفته بودی سردرگم بودم موقع گراویتی)
گفتی خودت پا رو دمم نزار
منم جواب حرف تو رو دادم سالار

اضافه شده در : 16 minutes

میکادو عزیز ما تو علم ریال ایرانی شما دلار آمریکایی
حرف آدم بد برداشت میکنی بعد تو چت باکس واسه خودت میگی منم کوتاه میام
فیلم کوبریک در زمان خودش عالی الانم عالی.ولی از نظر فنی و تکنولوژی در مقابل گراویتی مثله سگا میمونه در مقابل ps4 .آخه مگه اودیسه سه بعدی بود.

Snow
02-28-2014, 11:22 PM
من نمی خوام وسط بحثتون رژه برم!ولی لطفا فیلم متوسط رو به پایینی مثل گرویتی رو با شاهکار نولان یعنی اینسپشن مقایسه نکنید.هر فیلمی که جلوه های ویژه داره که نیاید بهش جایزه بدن!اینسپشن به غیر از جلوه های ویژه همه چیزش عالی بود ولی گرویتی؟!یه حقه بازی با ظاهر فریبنده!

hadi2006mi
02-28-2014, 11:39 PM
http://picoup.ir/images/59602023938017962238.jpg

مجله هالیوود ریپرتر گزارشی از اخرین پیش بینی های اسکار 2014 به چاپ رسانده که در مقدمه اش یادداشتی از دبیر بخش آورده است: بن زوزمر علاقه مند پروپاقرص اسکا و همینطور دانش آموخته رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه هاروارد است. در دو سال گذشته او برندگان اسکار را فقط با کمک علم ریاضیات پیش بینی کرده است. در سال 2012 هفتاد و پنج درصد و سال 2013 هشتاد و یک درصد از پیش بینی های او درست بود. از آنجایی که شمارش معکوس تا مراسم اسکار روز دوم مارس آغاز شده ، با استناد به همین آمار جاذبه پیشتاز اسکار بهترین فیلم است ومتیو مکاناهی و کیت بلانشت در رشته بازیگری .
کافه سینما این گزارش را به طور خلاصه و موجز منتشر می کند.

بن زوزمر در ابتدای این گزارش می نویسد: حالا زمان محاسبه نتایج احتمالی رشته به رشته رسیده است. برای توضیح روش محاسبه ام من تمامی این آمارها را فقط با ریاضیات به دست آوردم:هیچ اولویت شخصی یا حدس و گمان در کار نبوده است. از اطلاعات سالهای قبل نظیر دیگر مراسم ها، نامزدی های دیگر، امتیاز منتقدها استفاده کردم تا مقیاس هر فاکتور برای هر رشته ی اسکار را بدست آورم. هرچند استفاده از این اعداد برای پییش بینی اسکار مسلما مفرح است اما باید هشدار بدهم که اغلب در زندگی واقعی اتفاقات با احتمال پایین رخ می دهد . برای مثال فیلم جاذبه با 48 درصد پیشتاز رشته بهترین فیلم است اما این یعنی که 52 درصد احتمال باخت دارد. در نتیجه پیشتاز اسکار بهترین فیلم بیشتر تمایل به باختن دارد تا بردن!
به هر حال اگر قرار بود اسکار با علم ریاضی کاملا قابل پیش بینی باشد دیگر تعلیقی در کار نبود و مراسم هیجان نداشت. اما آکادمی علوم و هنر سینمایی ، آمیزه ای از هنر و علوم است.

رشته بهترین فیلم:
جاذبه 48 درصد
کلاهبرداری آمریکایی17 درصد
12 سال بردگی 15 درصد
باشگاه خریداران دالاس 8درصد
نبراسکا دو درصد
گرگ وال استریت دو درصد
او ، یک درصد
فیلومینا یک درصد

واقعا جاذبه؟ 12 سال بردگی در ردیف سوم؟
درحالی که این آمار خیلی ها را غافلگیر خواهد کرد اما علتی وجود دارد که محاسبات می گوید جاذبه برنده است .در تاریخ اسکار جایزه اتحادیه کارگردان های آمریکا بهترین پیش بینی کننده ی رشته بهترین فیلم بوده، و (امسال) جاذبه این جایزه را برد.به احتمال فراوان برنده ی جایزه اتحادیه نشان می دهد که این فیلم جایزه اسکار بهترین کارگردانی را خواهد برد (این دو رشته معمولا باهم ربط دارند اما سال گذشته اسکار این دو رشته به فیلم های مختلفی اهدا شدند) و همین نکته در را برای کلاهبرداری آمریکایی و 12 سال بردگی می گشاید که اسکار بهترین فیلم را ببرند.
بن زوزمر در قسمت پایان این بخش می نویسد اما حسم می گوید 12 سال بردگی بیشترین شانس را دارد. هر چند من فقط از آمار و ارقام برای این پیش بینی ها استفاده کردم.

رشته بهترین کارگردانی:
آلفونسو کوارون 69 درصد
استیو مک‌کوئین 14 درصد
دیوید.ا. راسل 12 درصد
مارتین اسکورسیزی 4 درصد
آلکساندر پاین 1 درصد

بهترین بازیگر مرد نقش نخست:
متیو مکاناهی 71 درصد
لئوناردو دی کاپریو 13 درصد
چیوتل اجیوفور 12 درصد
بروس درن 3 درصد
کریستین بیل 1 درصد

بهترین بازیگر زن نقش نخست
کیت بلانشت 76 درصد
ایمی آدامز 13 درصد
ساندرا بولاک 5 درصد
جودی دنچ 5 درصد
مریل استریپ 1 درصد

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل
جرد لتو 48 درصد
بارخاد عبدی 38 درصد
مایکل فاسبیندر 11 درصد
بردلی کوپر 1 درصد

بهترین بازیگر زن نقش مکمل:
جنیفر لارنس 62 درصد
لوپیتا نیونگ او 30 درصد
جون اسکویب 5 درصد
جولیا رابرتز2 درصد
سالی هاوکینز1 درصد

بهترین فیلمنامه اریژینال
او 45 درصد
کلاهبرداری آمریکایی 38 درصد
نبراسکا 10 درصد
جازمین غمگین 6 درصد
باشگاه خریداران دالاس 1 درصد
امار می گوید برنده جایزه اتحادیه فیلمنامه نویسان پیش بینی کننده ی بهتری است تا جوایز بفتا. به همین دلیل فیلمنامه ی او با اختلافی ناچیز پیشتاز است.

بهترین فیلمنامه ی اقتباسی
کاپیتان فیلیپس 53 درصد
12 سال بردگی 27 درصد
فیلومینا 13 درصد
گرگ وال استریت 6 درصد
پیش از نیمه شب یک درصد
غافلگیر کننده ترین پیش بینی ها متعلق به این رشته است .بله 12 سال بردگی و فیلومینا را اتحادیه فیلمنامه نویسان واجد شرایط ندانستند به کاپیتان فیلیپس جایزه دادند. همین کافی ا ست تا کاپیتان فیلیپس پیشتاز شود. هرچند سال گذشته این اتحادیه با نادیده گرفتن جنگوی رها از بند اشتباه کرد. فیلمنامه ای که اسکار این رشته را هم برد.

بهترین فیلم انیمیشن بلند
یخ زده 92 درصد
من نفرت انگیز دو 4 درصد
باد شدید می وزد 2 درصد
خانواده کرودز یک درصد
ارنست و سلستین یک درصد

بهترین فیلم خارجی زبان
زیبایی بزرگ 40 درصد
شکار33 درصد
فروپاشی دایره شکسته 13 درصد
تصویر گمشده 8 درصد
عمر 6 درصد

بهترین موسیقی متن
جاذبه 42 درصد
او 24 درصد
فیلومینا 24 درصد
دزدکتاب 9 درصد
نجات آقای بنکس1 درصد

بهترین ترانه
بگذار برود - یخ زده 59 درصد
شاد - من نفرت انگیز 20 درصد
عشق معمولی - ماندلا 20 درصد
ترانه ماه - او یک درصد
برای این رشته پیش بینی کنندگان بی شماری وجود نداشت چون گلدن گلوب و منتخب منتقدان روی این رشته توافق نظر نداشتند. جایزه گلدن گلوب به گرو ه U2' و ترانه عشق معمولی رسید و جایزه منتخب منتقدان به فیلم یخ زده. بنابراین در این رشته ترانه محبوبی که برتر از بقیه باشد وجود ندارد.

Chandler Bing
03-01-2014, 01:21 AM
گراویتی نمونه کامل تر اونه که چیزیم از اون فیلم کم نداره
:Smiley14:

اول پیام فیلم اونم یه فیلم فضایی.اگه پوستر دیده باشی انسان معلق بین زمین و آسمون نشون میده بین تاریکی با نوری که از اون طرف زمین میاد.تو فیلم انسانی نشون میده که نا امید.آخر فیلم اما بعد اون تصاویر شاهکار وقتی رو دوتا پاش حرکت می کنه جاذبه وجود داره رو زمین و راهش پیدا کرده.جاذبه همون امید.
از لحاظ فنی حرکات بی وزنی بازیگرا.یا اون صحنه که راجع به دخترش داره میگه جورج کلونی هر چرخشی که می کنه تصویر زمین خیلی قشنگ و بی نقص میفته رو شیشه کلاهش.

قبلا هم گفتم، یه فیلم با پیام اخلاقی مناسب و جلوه های ویژه خوب و استعاره هایی درباره ی تکامل یه فیلم خوب نمیشه! چیزی که 12سال بردگی داره اما گراویتی نداره، روحه! احساس و انسانیت تو فیلم موج میزنه! اما گراویتی که ول معطله! حالا هرچقدر میخواید بگید ساندرا بولاک واقعا خوب بازی کرده! من که به جز دو قطره اشک که اونم کامپیوتری بود چیزی ندیدم

با احترام صحبت کنید و تیکه نندازید به هم

hadi2006mi
03-01-2014, 02:29 AM
چیزی که 12سال بردگی داره اما گراویتی نداره، روحه! احساس و انسانیت تو فیلم موج میزنه! اما گراویتی که ول معطله
مادری که فرزندش از دست داده و دوست داره خودکشی کنه ولی در اخرین لحظات تصمیمش عوض میشه وبه شوق زندگی تلاش میکنه به نظر من هم توش روح داره هم احساس و هم انسانیت ولی تمام این موارد فردیست زنی در حال سقوط تصمیم به پرواز میگیرد
در 12 سال بردگی که مرد سیاهپوشت تلاش میکنه برای بازپسگیری جایگاهی که داشته تلاش کند بخاطر خانوداش و فرزندانش یعنی اون چیزهای داشته و جای در انتظارش هستند تا اون برگرده در حالی که هر مردی تو موقعیت اون اینکارو میکند برخلاف تو من روحی تو فیلم 12سال بردگی ندیدم.
گراویتی و 12سال بردگی هردوشون یک طرز بیان خاص متفاوت خودشون رو دارند اشکان روحیات تو بیان 12 سال بردگی رو لمس کرده است ولی به گراویتی نزدیک نشدی برخلاف من ولی من به فیلم تو احترام میزارم و گراویتی رو یک فیلم ول معطل نمیدونم.
اودیسه 2001 یک فیلم از فیلسوف کبیر کوبریک هست و کیلومترها از این فیلمهای که داریم دربارشون بحث میکنیم جلوتر است پس به فکر مقایسه با گراویتی و12سال بردگی نیوفتید

sami1428
03-01-2014, 11:49 AM
نمی خواستم دیگه چیزی تو این سایت بنویسم.از این به بعد فقط نظر بعضی از دوستان که به حق می نویسند فقط می خونم.انصاف خوب چیزیه.خودتون خیلی راحت یه فیلم یا سریال میکوبین.همین که یکی با نظرتون مخالف نه با خودتون قشنگ میکوبینش.حتی سر یه سریالم که موافق حرف زدم به دروغ میگید تو مخالفش بودی.اگه از یه سریالم بد گفتم نمی خونید چرا اینجور گفتم.میگید چرا اصن بد گفتی.
بحث اینجا بین گراویتی با 12 سال بردگی بود.که الکی پای اودیسه وسط کشیدید که اصن ربطی به امسال نداره.که اگه مقایسه باشه آثار گذشته عالی تری تو ژانر 12 سال بردگی هست.
هیچ وقت 12 سال بردگی نکوبیدم.اتفاقا گفتم درام عالی داره ولی گراویتی هنر و صنعت سینما است.
شماها بی دلیل فقط میگید گراویتی ول معطل یا سردرگمم یا نمی دونم آشغال و ضعیف از این حرفاست.
ای کاش کارگردان گراویتی به خودش زحمت نمی داد تا یه فیلم انسانی برای کل جامعه زمین ما بسازه.به جاش میرفت یا مثله بیگانه آخر فیلم یه گربه نشون بده که تو شکمش اهریمن بیگانه است(خیلی نرم تیکه بندازه به ما ایرانیها که خطرناکن) یا مثله اکثر فیلمها یه گله آمریکایی نشون بده که پشت پرچم نگران اومدن قهرمانشون از فضا هستند نصف فیلم بزاره واسه نگرانی مرکز کنترل و ملت آمریکا که نگران قهرمان فیلمند.
تو این فیلم زمین میگه خونه ( دیالوگ جورج کلونی) که از بالا فقط صلح و زیباییش و اینکه امید به زندگی با وجود تمام سختیها باید داشت.

lastshepherd
03-01-2014, 01:50 PM
هرچند از هیئت اسکار بعید نیست، ولی احتمال اینکه به جاذبه و یا دغل بازی آمریکایی جایزه ی بهترین فیلم رو بدن خیلی کمه، از فیلم باید بشه در هر شرایطی لذت برد، هرچند خیلی از کارگردان ها تلاش کردن که سه بعدی بودن رو به عنوان خصوصیت فیلم ببینن، ولی اکثر فیلم ها موفق از کار در نیومده، در این فیلم هم که سه بعدی بودن جزو خصوصیت هاشه، انقدر اشکالات فیلم نامه زیاده که در دوبعدی دیدن نمیشه از فیلم لذت برد.

احتمالا دوازده سال بردگی اسکار بهترین فیلم رو خواهد گرفت.

hadi2006mi
03-02-2014, 11:27 PM
اعضای آکادمی اسکار پیرمردانی طمع‌کار هستند!

http://picoup.ir/images/63412297742749693294.jpg

اگر چه همواره انتقاد از ترکیب اعضاء آکادمی اسکار چه از نظر نژادی و چه به لحاظ سن و جنسیت وجود داشته و مطلب چندان جدیدی نیست ولی «ژولی دلپی»، فیلمنامه‌نویس و کارگردان فرانسوی‌الاصل آمریکا که خود یک بار نامزد اسکار بوده، اینبار از اعضاء آکادمی به عنوان پیرمردانی طمع‌کار یاد می‌کند.
«دلپی» در مصاحبه اخیر خود گفت: آکادمی علوم و هنرهای سینمایی متشکل از افراد پولدار، سفیدپوست و غالبا مرد هستند.
وی افزود: ما مراسم گلدن گلوب داریم که اگر شما آن را دیده باشید نمی‌توانید باور کنید که هیچ چیز مثبتی در رابطه با این مراسم وجود ندارد، درست همین اتفاق در حال رخ دادن برای مراسم اسکار است.
وی اذعان داشت: 90 درصد از اعضاء آکادمی پیرمردان سفیدپوستی هستند که بالای 70 سال سن دارند و چشمشان دنبال پول شماست چون آنها برای مدت زمان طولانی هیچ کاری انجام نداده‌اند. تو باید به آن دو یا سه هدیه بدهی، و این هدیه‌ها در جیب شماست، البته این‌ها هیچکدام برای من معنایی ندارد.
«دلپی» در ادامه نسبت به کله‌گنده‌های سینمای هالیوود همچون «هاروی وینستین» انتقاد کرد و گفت: به نظر من درست‌ است که آنها عاشق سینما هستند ولی آنها همچنین عاشق این هستند که یک فیلم را برگزینند و سپس به آن شاخ و برگ دهند و آن را بیش از واقعیت ارزشمند جلوه دهند و سپس هر آنچه که پشت سرشان هست را بدون هیچ ملاحظه‌ای نابود کنند.‌آنها با اسکار هم همین کار را می‌کنند. در دهه 90 فیلم‌هایی در رقابت‌های اسکار وجود داشت که حقیقتا مستقل ساخته می‌شد ولی به تدریج گله‌کنده‌های هالیوود این فیلم‌ها را از آن خود کردند.
وی در ادامه افزود: زمانی من خود جزئی از جریان اصلی هالیوود بودم و این دوره مزخرفی بود، بگذارید صادقانه بگویم: 90 درصد فیلم‌هایی که در هالیوود ساخته می‌شود، چرند هستند.

prongz
03-03-2014, 12:01 AM
نمی خواستم دیگه چیزی تو این سایت بنویسم.از این به بعد فقط نظر بعضی از دوستان که به حق می نویسند فقط می خونم.انصاف خوب چیزیه.خودتون خیلی راحت یه فیلم یا سریال میکوبین.همین که یکی با نظرتون مخالف نه با خودتون قشنگ میکوبینش.حتی سر یه سریالم که موافق حرف زدم به دروغ میگید تو مخالفش بودی.اگه از یه سریالم بد گفتم نمی خونید چرا اینجور گفتم.میگید چرا اصن بد گفتی.
بحث اینجا بین گراویتی با 12 سال بردگی بود.که الکی پای اودیسه وسط کشیدید که اصن ربطی به امسال نداره.که اگه مقایسه باشه آثار گذشته عالی تری تو ژانر 12 سال بردگی هست.
هیچ وقت 12 سال بردگی نکوبیدم.اتفاقا گفتم درام عالی داره ولی گراویتی هنر و صنعت سینما است.
شماها بی دلیل فقط میگید گراویتی ول معطل یا سردرگمم یا نمی دونم آشغال و ضعیف از این حرفاست.
ای کاش کارگردان گراویتی به خودش زحمت نمی داد تا یه فیلم انسانی برای کل جامعه زمین ما بسازه.به جاش میرفت یا مثله بیگانه آخر فیلم یه گربه نشون بده که تو شکمش اهریمن بیگانه است(خیلی نرم تیکه بندازه به ما ایرانیها که خطرناکن) یا مثله اکثر فیلمها یه گله آمریکایی نشون بده که پشت پرچم نگران اومدن قهرمانشون از فضا هستند نصف فیلم بزاره واسه نگرانی مرکز کنترل و ملت آمریکا که نگران قهرمان فیلمند.
تو این فیلم زمین میگه خونه ( دیالوگ جورج کلونی) که از بالا فقط صلح و زیباییش و اینکه امید به زندگی با وجود تمام سختیها باید داشت.
دوست عزیز کسی اینجا با نظر مخالف شما مشکلی نداره.شاید خود من یه جاهایی با شما هم عقیده بوده باشم.مشکلی اصلی لحن بیان شماست متاسفانه و اینکه نظرتون رو تنها در حد یک نظر نمی بینید.لزوما هر کسی که زاویه ی دید شما رو نداره اشتباه نمی کنه.این حرف هایی هم که زدید به عنوان یک نظر شخصی بری من و بچه های دیگه ی انجمن کاملا محترمه

Chandler Bing
03-03-2014, 11:44 AM
لیست برندگان به پست اول اضافه شد:Smiley17:

سال خیلی خوبی برای سینما بود، تو همه رشته ها همه لیاقت جایزه رو داشتند و جایزه هم به بهترین ها رسید. کاملا عادلانه

lastshepherd
03-03-2014, 12:04 PM
اسکار امسال چقدر به پیش بینی ها نزدیک بود، واقعا اتفاق جالبیه!

Irag
03-03-2014, 02:03 PM
Foreign language film

شخصا خیلی روی این قسمت زوم کرده بودم "زیبایی بزرگ"! واقعا انتخاب "مضحکی" بود!
تقریبا پیش‌بینی می‌کردم یه جورایی "ماقبل تحویل" گرفته شده است.

lastshepherd
03-03-2014, 02:15 PM
شخصا خیلی روی این قسمت زوم کرده بودم "زیبایی بزرگ"! واقعا انتخاب "مضحکی" بود!
تقریبا پیش‌بینی می‌کردم یه جورایی "ماقبل تحویل" گرفته شده است.
اتفاقا این فیلم یکی از بهترین اتفاقات امسال سینما بود. واقعا لحظه لحظه ی فیلم دیدنی بود. عجیب بود اگر اسکار نمی گرفت.

Irag
03-03-2014, 02:20 PM
اتفاقا این فیلم یکی از بهترین اتفاقات امسال سینما بود. واقعا لحظه لحظه ی فیلم دیدنی بود. عجیب بود اگر اسکار نمی گرفت.

در مقابل دنیای بزرگ "شکار" شی‌ء بی‌ارزشی بیشتر نیست. (کاردستی ایتالیایی در مقابل سینمای قصه‌گوی وینتربرگ)
البته شکار برای بار اول نیست که نادیده گرفته میشه.
به هر حال اسکار همین که "شکار" رو پذیرفت تا همین اندازه هم خیلی ناپرهیزی کرد.

Why Me ?
03-03-2014, 02:24 PM
ای ول "راست" خودمون :Smiley69:

خورشید اقبالش یکدفعه درخشیدن گرفته
فکر کنم بطور غیر مستقیم بازیش تو سریال true detective هم در انتخابش بی تاثیر نبوده!

lastshepherd
03-03-2014, 02:29 PM
در مقابل دنیای بزرگ "شکار" شی‌ء بی‌ارزشی بیشتر نیست. (کاردستی ایتالیایی در مقابل سینمای قصه‌گوی وینتربرگ)
البته شکار برای بار اول نیست که نادیده گرفته میشه.
به هر حال اسکار همین که "شکار" رو پذیرفت تا همین اندازه هم خیلی ناپرهیزی کرد.
اتفاقا بزرگترین اتفاق (اساسی ترین بحث مطرح شده) زیبایی بزرگ دنیایی ـه به تصویر کشیده!

osture
03-03-2014, 02:31 PM
Matthew McConaughey, "Dallas Buyers Club" :X

بعد از ترو دیتکتیو دنبال همه ی کارهایی که کرده رفتم اولیش همین فیلم بود
یه فیلم خوب دیگه هم داره به نام Mud واسه سال 2012
من که کاملا عاشق کارش شدم - فقط نمیدونم چرا تا قبل ترودیتکتیو ندیده بودم کاراشو .

http://picoup.ir/images/53720705988168146835_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=53720705988168146835.jpg)

اینجا مترجم رعایت کرده - ولی فحشایی میداد تو این قسمت لایک از سرو پاش میبارید ...
حتما ببینین این فیلم رو

hadi2006mi
03-03-2014, 02:45 PM
یکی از معمولیترین شبهای اسکار بود هیچ سورپرایزی وجود نداشت از صدای تشویق مردم به راحتی میشد فهمید که چه کسی جایزه میبرد هر 4 بازیگری که فکر میکردم جایزه گرفت چقدر جنتلمن بود متیو مک کانهی چقدر خوب حرف زد دقیقن مثل شخصیت راست حرف زد کیت بلانشتم به تمام رقیباش تو سخنرانیش ادای احترام کرد اینکه 6 تا جایزه به گراویتی دادند بعد عنوان بهترین فیلم به 12 سال بردگی دادند نشان داد رای دهندها حس ناسیونالیستی نسبت به بعضی فیلمها پیدا میکنند ودرباره مراسم به نظرم مجری خیلی دستپاچه بود وحتی یکجای از قاب دوربین خارج شده بود و نویسندگان مراسم متنهای خوبی حاضر نکرده بودند مراسم پارسال خیلی جذابتر بود و طنزش بیشتر بود و شکوه داشت ولی مراسم امسال خیلی روتین و معمولی بود در مجموع فقط به عشق درخشیدن متیو مک کانهی بیدار شدم و پشیمونم نیستم هرچند ناراحتم که فیلم اشکان برد:Smiley69:

K.Gatsby
03-03-2014, 02:47 PM
خب باز هم چشم های بنده و کلی طرفدار لئو خشک شد که تو دستش اسکار ببینیم:Smiley95:
اصن این اسکار هم وضعی شده...نمیدونم چرا زمان اینسپشن طبق پیش بینی ها رخ نداد!:Smiley106:
خوشبختانه بهترین فیلم 12 سال بردگی شد و نقش مکمل خانم هم که جنیفر نشد:Smiley35:
چقد دوست داشتم ابی گرم ترین رنگ است تو اسکار حضور میداشت که متاسفانه به دلیل زمان اکران نادرستش نبود

AR!@N
03-03-2014, 03:00 PM
راضی کننده بود . انتخاب برنده ها امسال خیلی عادلانه تر و قابل پیش بینی تر بود . فقط جایزه که برای آهنگ به Frozen Let it Go دادن به نظرم خیلی نامردی بود ، حتی آهنگ فارل ویلیامز هم بهتر بود از اون ، تو اجرا زنده هم دیدیم چه گندی زد زنه با اون صداش! حق U2 بود یا اون آهنگ Her MoonSong ...
بهترین فیلم نامه برای Her? واقعا؟؟ شرمنده اخلاق ورزشی ولی داستان یه لوزر که عاشق سیستم عاملش میشه اندازه *** هم ارزش نداره :|
گرویتی هم که درو کرد! هرچند توی بیشتر زمینه هایی که جایزه برد امسال آنچنان رقیبی نداشت . بین فیلم های Original Score یه فیلم چشمم رو گرفت The Book Thief به نظر جالب میومد.
از برنده شدن Cate Blanchett هم خیلی خوشحال شدم! فیلم مریل استریپ رو ندیدم ولی از بقیه بازیش یه سر و گردن بالاتر بود .
بهترین بازیگر نقش اصلی مرد هم که... همشون عالی بود یکی از یکی بهتر ، هر کدوم برنده میشدن حقشون بود. در کل فیلم ها امسال خیلی خوب بود.اجرا الن هم بد نبود ولی مک فارلین خیلی بهتر بود پارسال .

زد دقیقن مثل شخصیت راست حرف زدمخصوصا جایی که از خدا تشکر میکنه :|

Snow
03-03-2014, 03:24 PM
راضی کننده بود . انتخاب برنده ها امسال خیلی عادلانه تر و قابل پیش بینی تر بود . فقط جایزه که برای آهنگ به Frozen Let it Go دادن به نظرم خیلی نامردی بود ، حتی آهنگ فارل ویلیامز هم بهتر بود از اون ، تو اجرا زنده هم دیدیم چه گندی زد زنه با اون صداش! حق U2 بود یا اون آهنگ Her MoonSong ...
بهترین فیلم نامه برای Her? واقعا؟؟ شرمنده اخلاق ورزشی ولی داستان یه لوزر که عاشق سیستم عاملش میشه اندازه *** هم ارزش نداره :|
گرویتی هم که درو کرد! هرچند توی بیشتر زمینه هایی که جایزه برد امسال آنچنان رقیبی نداشت . بین فیلم های Original Score یه فیلم چشمم رو گرفت The Book Thief به نظر جالب میومد.
از برنده شدن Cate Blanchett هم خیلی خوشحال شدم! فیلم مریل استریپ رو ندیدم ولی از بقیه بازیش یه سر و گردن بالاتر بود .
بهترین بازیگر نقش اصلی مرد هم که... همشون عالی بود یکی از یکی بهتر ، هر کدوم برنده میشدن حقشون بود. در کل فیلم ها امسال خیلی خوب بود.اجرا الن هم بد نبود ولی مک فارلین خیلی بهتر بود پارسال .

مخصوصا جایی که از خدا تشکر میکنه :|
دوست عزیز نظر شما محترمه ولی چون من رو فیلم her تعصب دارم نمی تونم جواب ندم!
اتفاقا این جایزه به حق ترین جایزه ی اسکار بود!اگر با فیلم ارتباط برقرار نکردید مشکلی نیست ولی فیلم رو زیر سوال نبرید!حتی جیمز برادینلی (http://naghdefarsi.com/world-movies-review/12464-her.html) که اکثر نقد هاش سختگیرانه است در نقد این فیلم گفته که فیلنامه خارق العاده است!به هر حال فیلمنامه هر چی باشه از داستان کلیشه ای ازاد شدن یک برده از فلاکت یا گیر کردن دو فضانورد در فضا خیلی ظریف تر و زیباتره!
به هر حال من توقع نداشتم کلا به her جایزه بدن چون این فیلم یک فیلم اسکاری نیست!همونطور که drive و inception و خیلی دیگه از فیلم ها اسکاری نبودن!اسکار به هیچ وجه ملاک بهترین فیلم بودن نیست!لا اقل برای من!(به جشنواره ای که به argo جایزه می ده امیدی نمیشه داشت)

Rhaegar
03-03-2014, 03:30 PM
انتخاب ها نسبت به سال گذشته بهتر بود
نکته جالب به نظرم این بود که امسال هم دی کاپریو جایزه نبرد.انگار خودشو بکشه هم اسکار نخواهد گرفت:d

AR!@N
03-03-2014, 03:51 PM
فیلم ارتباط برقرار نکردید مشکلی نیست ولی فیلم رو زیر سوال نبرید!
ارتباط برقرار نکردن با اینکه فیلم به نظرم احمقانه بیاد خیلی فرق داره.

Snow
03-03-2014, 03:55 PM
ارتباط برقرار نکردن با اینکه فیلم به نظرم احمقانه بیاد خیلی فرق داره.
اتفاقا یکسانه!چون نمره ی این فیلم تو imdb و متای 90/100 این فیلم نشون میده فیلم احمقانه نیست مشکل از جای دیگه ایه!به هر حال حرف من اینه اینکه یه نفر بگه:فلان فیلم اشغاله با اینکه بگه:از نظر من اشغاله! خیلی فرق داره

WalTer WhiTe
03-03-2014, 04:03 PM
اینکه 6 تا جایزه به گراویتی دادند بعد عنوان بهترین فیلم به 12 سال بردگی دادند نشان داد رای دهندها حس ناسیونالیستی نسبت به بعضی فیلمها پیدا میکنند

هادی جان این تیکه ی حرفت اصلا و ابدا برای من یکی قابل قبول نیست !
دلیل : همان طور که میدونی تا همین 30 الی 40 سال پیش جامعه ی آمریکا یک جامعه ی نژاد پرست بود و پایه فکری شون این بود که سیاه ها هیچ حقی ندارند و همشون یک مشت برده و کاکا سیاه هستند. پس چطور از نظر شما ،این جامعه می تونه حس ناسیونالیستی و ملی گرایی درباره این فیلم داشته باشه ؟ جامعه ای که سیاه ها رو قبول نداشت و هنوز هم خیلی هاشون سیاه ها رو قبول ندارند رو نمیشه درباره این موضوع ناسیونالیست نامید و گفت به خاطر "ارق ملی" ( غیرت ملی) ای که نسبت به سیاه ها داشتند اومدن یک فیلم ضده نژادپرستی رو به عنوان برنده اسکار انتخاب کردند! این جامعه از نظر من هیچ حس ناسیونالیسی و ملی گرایی به این فیلم و سیاه ها نداشته چون اصلا این جامعه هیچ پیشینه ی مثبتی در امر سیاه ها نداشته که بخواهد حالا سنگش رو به سینه بزند....
این نظر شما مانند "نظریه سیاسی پوپولیسم" هست که عامه ی مردم را افرادي منفعل ،ناآگاه و ضعيف در تصمیم گیری میدانند ، می باشد ! بنده هم روی خوب بودن و یا نبودن گراویتی هیچ بحثی ندارم چون به اندازه کافی اسکار رو درو کرد ولی خودت توی این تاپیک و اکثر سایت های ایرانی و خارجی دیدی که مردم چه ایرانی وچه خارجی اش به خاطر حس انسان دوستی و ظلم ستیزی که نسبت به فیلم 12 سال بردگی داشتند از این فیلم تعریف وتمجید کردن . مردم و کسانی که به این فیلم جایزه دادن فقط به خاطر انسان دوستی و تنفر از نژادپرستی و اون درد و زخم های اون سیاه های درون فیلم بوده که چنین انتخابی داشتند و گرنه مثلا بنده یا اون امریکایی ای که انتحاب کننده بوده چه حس ناسیونالیستی داشتیم که از این فیلم خوشمون بیاد !
توی این قضیه ی اسکار ، از نظر بنده ، هم گراویتی به حقش رسید و هم 12سال بردگی . توی این موضوع هیچ شکی نیست!

AR!@N
03-03-2014, 04:14 PM
اتفاقا یکسانه!چون نمره ی این فیلم تو imdb و متای 90/100 این فیلم نشون میده فیلم احمقانه نیست مشکل از جای دیگه ایه!به هر حال حرف من اینه اینکه یه نفر بگه:فلان فیلم اشغاله با اینکه بگه:از نظر من اشغاله! خیلی فرق داره
من وقتی میگم اشغاله دارم نظرم رو میگم! چه فرقی داره اینا با هم؟ :Smiley14:
کمتر پیش اومده فیلمی رو تا هرچقدر بد هم که باشه تا ته نبینم ولی این یکی دیگه اون صحنه که با موبایلش توی شهر بازی داره میچرخه برا غیر قابل تحمل بود نگاه نکردم دیگه.
حالا تو یا هر منتقدی از فیلم تعریف کنه! به من چه؟ خوشم نیومد! الان با جوابت مثلا می خوای نظر منو عوض کنی بگم فیلم خوبی بوده؟ از این به بعد باید برم متا و نقد بخونم بعد بیام نظرم رو بگم انگار :))

Snow
03-03-2014, 04:19 PM
من وقتی میگم اشغاله دارم نظرم رو میگم! چه فرقی داره اینا با هم؟ :Smiley14:
کمتر پیش اومده فیلمی رو تا هرچقدر بد هم که باشه تا ته نبینم ولی این یکی دیگه اون صحنه که با موبایلش توی شهر بازی داره میچرخه برا غیر قابل تحمل بود نگاه نکردم دیگه.
حالا تو یا هر منتقدی از فیلم تعریف کنه! به من چه؟ خوشم نیومد! الان با جوابت مثلا می خوای نظر منو عوض کنی بگم فیلم خوبی بوده؟
من اصلا قصد عوض کردن نظر کسی رو ندارم!فقط میگم خوبه ادم نظر خودشو تعمیم نده!من هر وقت می خوام از فیلمی تعریف کنم یا بکوبمش از کلمه ی به نظر من ... استفاده میکنم!ولی اینجور که شما نوشته بودی انگار داری میگی کل کسایی که از این فیلم خوششون اومده احمقن و فیلم چون من ازش خوشم نیومده مزخرفه!
پ.ن:فکر کنم اول پستم گفتم نظر هر کسی محترمه!

Chandler Bing
03-03-2014, 04:31 PM
یکی از معمولیترین شبهای اسکار بود هیچ سورپرایزی وجود نداشت
این نبود سورپرایز فکر کنم خیلی هم خوب بود! مثلا بهترین فیلم آمریکن هاسل میشد اونوقت میشد گفت یه اسکار خوب داشتیم؟؟ من که کاملا راضی ام

اینکه 6 تا جایزه به گراویتی دادند بعد عنوان بهترین فیلم به 12 سال بردگی دادند نشان داد رای دهندها حس ناسیونالیستی نسبت به بعضی فیلمها پیدا میکنند
باید تیکه ات رو بندازی دیگه:دی 6تا جایزه شامل بهترین جلوه ی ویژه و صدا و میکس صدا و موسیقی میشد، فقط فیلمبرداری و کارگردانی و تدوین یه اعتباری داشت، یعنی هرچی جوایز فنی بود رو برد که خب حقش بود، اما این به این معنی نیست که فیلم بهتری بوده!

بهترین فیلم نامه برای Her? واقعا؟؟
اتفاقا کامل حقش بود، تو فیلمنامه های اورجینال این اسپایک جونز خیلی ایده های نو داره! بقیه کاندید ها رو نگاه کن، هیچی! عنوان جایزه رو با دقت بخون!!

حق U2 بود یا اون آهنگ Her MoonSong ...
یو2 با اون اجرای اکوستیکش ترکوند! خیلی حال کردم!! حیف شد اسکار نگرفتن

hadi2006mi
03-03-2014, 05:07 PM
پس چطور از نظر شما ،این جامعه می تونه حس ناسیونالیستی و ملی گرایی درباره این فیلم داشته باشه ؟
دوست عزیز به نظر من کشوری که یک ریس جمهور سیاه پوست انتخاب میکنه یعنی جامعه دوره نژاد پرستی رو گزروندند و به قول معروف پوست انداختند ولی همچنان به نمادهای قهرمانانه کشورشون فخر میفروشند و دوست دارند به فیلمهای جایزه بدهند که در انها نمادهای امریکایی بیشتر نمود پیدا میکند (مثل جایزه پارسال به فیلم ضعیف ارگو)البته اونها هم حق دارند خودشون هزینه جایزهاشون میدهند تو انتخابهاشونم یکم عرق ملیم داشته باشند به کسی برنمیخورد مثل جشنواره فجر خودمون که جایزه رو به اثاری میدهند که در راستای فکری نظام کشور باشد واز نظر ساختار سینمایی هرچقدر ضعیف باشد ولی چون مروج افکار نظامهای سیاسیشون هست جایزه می دهند تا فیلم را مطرح کنند.
امیدوارم تو هم با من هم عقیده باشی که زمان بهترین قاضی برای به حق بودن یا نبودن جایزهاست و یا خوب بودن یا متوسط بودن یک اثر میباشد اگر ده سال بعد هنوز حرفی از 12 سال بردگی یا گراویتی بود بدون که اون فیلم گرد زمان باعث فراموشیش نشده است فیلم خوبی بوده است که یا حقش راخوردند یا به حقش رسید است.
نژاد پرستی هم از موضوعاتی هست که در سینمای امریکا همیشه درموردش فیلم ساخته شده است و خواهند ساخت فقط دارم با خودم فکر میکنم همین مردم دلسوز ومهربون پارسال کجا بودند تا به فیلم جانگو رها شده جایزه بدهند تا فیلم ضعیف ارگو؟
منم با تو موافقم پخش جایزهها طوری جلو رفت که همه راضی بودند از طرفداران گراویتی و 12 سال بردگی تا فیلم her ,dalas وخیلی خوب شد که به فیلم حقهای امریکایی هیچی نرسید ولی حیف که فیلم بعد از نیمه شب تو تنها موردی که کاندید شد جایزه ای نبرد

anzalichi
03-03-2014, 05:38 PM
خیلی خب..!!

اسکارامسال هم تموم شد و بنده بسیار خوشحالم که کمتراز 10درصد س ی ا ست روش اثر گذاشته بود و تقریبا همگی لیاقت اسکار گرفتن رو داشتند..دلم به حال دیکاپریو سوخت که باز حقش خورده شد هم بخاطر گتسبی بزرگ هم بخاطر گرگ وال استریت ولی خب متیو زیادی خوبه بازیگریش و فکر کنم تا یکی دوسال جوایزو درو کنه...!!البته این باعث نمیشه از استادانه بازی کردن دیکاپریو بگذریم..فیلم 12 سال بردگی هم درکمال شایستگی بهترین فیلم شد و منم مثل بقیه ی دوستان به حال داوران افسوس میخورم که کاپیتان فیلیپس رو تو لیست بهترین فیلم گذاشتن ولی جایی برای Prisoners باز نکردن و حقش رو خوردن..

بسیار متعجب شدم که پیترجکسون و هابیتش چرا نتونستن جواز حضور دربین برندگان رو کسب کنن...این نشون میده هابیت به مراتب ضعیف تر از ارباب حلقه ها ظاهر شده یا امسال فیلم درست حسابی زیاد داشتیم..!! سرهم رفته همگی به چیزی که شایسته ش بودن رسیدن و این مهمه.

KOOROSH
03-04-2014, 12:36 AM
Original song
دانلود آهنگ های نامزد اسکار 2014

(http://www.mediafire.com/listen/r55ljca7cwfdet5/U2_-_Ordinary_Love.mp3)

“Let It Go” from “Frozen” (http://www.mediafire.com/listen/5gp83gp24x8mqqh/1-10_Let_It_Go.mp3)
(http://www.mediafire.com/listen/5gp83gp24x8mqqh/1-10_Let_It_Go.mp3)

“Happy” from “Despicable Me 2”
(http://www.mediafire.com/listen/74qbyhlqyi9bjad/Pharrell_Williams_-_Happy_(from_Des.mp3)

“Alone Yet Not Alone” from “Alone Yet Not Alone”
(http://dl.birmusic48.in/Mohajer/Hossein/1392/12%20Esf/Foreign%20Music/Oscar/Joni%20Eareckson%20Tada%20-%20Alone%20Yet%20Not%20Alone%20%28%20From%20Alone% 20Yet%20Not%20Alone%29.mp3)

“The Moon Song” from “Her”
(http://www.mediafire.com/listen/3p4a58b7ub976aw/031_Karen_O~The_Moon_Song.mp3)

hadi2006mi
03-04-2014, 01:21 AM
این نبود سورپرایز فکر کنم خیلی هم خوب بود! مثلا بهترین فیلم آمریکن هاسل میشد اونوقت میشد گفت یه اسکار خوب داشتیم؟؟ من که کاملا راضی ام
تو بایدم راضی باشی فیلمت بهترین فیلم سال شد:Smiley69:به هر حال فاصله نفرات اول با دوم اینقدر زیاد بود که تقریبن جای هیچ شکی در برنده شدنش وجود نداشت فقط شاید برای انتخاب بهترین فیلم سال شک و تردیدی بین گراویتی و 12 سال بردگی وجود داشت که با توجه شرایط رای دهنده ها تا حدودی میشد حدس زد که 12 سال میبرد البته اجرا مراسم پارسال خیلی جذابتر بود رقص و اوازش بیشتر بود اجرا مک فالینم بهتر بود مجری امسال یکم با استرس بود و سورپرایزی مثل پارسال که همسر اوباما اسم بهترین فیلم رو گفت وجود نداشت

Chandler Bing
03-04-2014, 01:27 AM
اجرا مک فالینم بهتر بود مجری امسال یکم با استرس بود و سورپرایزی مثل پارسال که همسر اوباما اسم بهترین فیلم رو گفت وجود نداشت

فقط تو این زمینه باهات موافقم :)) البته آمریکایی ها چون عاشق آلن ان تو همه سایت ها ازش تعریف کردن، یه سری هم مک فارلن رو خراب کردن که اجراش چقدر بد بود:Smiley15:

Julie
03-04-2014, 02:47 AM
اینم متن صحبت های کسایی که اسکار گرفتن برای دوستانی که نتونستن خود مراسم رو ببینند:
جارد لتو، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد: بهترین دستاورد که بردن جایزه اسکار برای تو دارد این است که می‌توانی بیایی روی سن و از همه آنهایی که دوستشان داری و برایت مهم هستند، تقدیر کنی. بی‌نهایت مفتخرم از اینکه امشب مادرم و برادرم، مهمترین و عزیزترین افراد زندگی‌ام در کنارم هستند و می‌توانم در چنین شرایط باشکوه و منحصر به فردی از آنها تشکر می‌کنم.
آدرویتا لی، یکی از برندگان تیم دو نفره گریم صوت و مو برای فیلم کلوب خریداران دالاس: من تمام زندگی‌ام را وقف کارم کرده‌ام و از این پس اگر کسی به من پیشنهاد دهد که ازدواج کنم و بچه‌دار شوم، به او خواهم گفت، نه من یک اسکار دارم.
الن دیجرنس مجری اسکار 20144کاترین مارتین، همسر باز لوهرمان و برنده جایزه اسکار بهترین طراحی لباس برای فیلم گتسبی بزرگ: فکر می‌کنم خیلی خنده‌دار باشد همیشه هنگام کار وارد محل کارمان که می‌شوم، با خودم می‌گویم، وای خدای من دستیاران من خیلی پیر نشده‌اند؟ بعد دوباره فکر می‌کنم و می‌بینم که خود من هم خیلی پیر شده‌ام.
اسکیپ لیوسی، یکی از برندگان جایزه بهترین میکس صدا برای فیلم جاذبه که برای فیلم درون لوین دیویس، نامزد شده بود، گفت: این دو فیلم کاملاً متفاوتند و هیچ چیز مشترکی ندارد مگر تیم فیلمسازی فوق‌العاده‌ای است که در هر دو این فیلم‌ها توانستند، به یک فیلم درام زندگی ببخشند. هر دو فیلم به نوعی موزیکال بودند، فیلم لوین دویویس به طور مستقیم با موسیقی در ارتباط بود ولی در جاذبه باید وهم و عجیب بودن فضا را در قالب موسیقی بیان می‌کردیم.
کریستین اندرسون_لوپز، یکی از برندگان تیم دو نفره جایزه اسکار بهترین ترانه برای فیلم یخ زده گفت: از اینکه ترانه‌ام توانسته با اینهمه انسان ارتباط برقرار کند، حقیقتاً به خود می‌بالم. هر روز در صفحه توئیتر و فیس‌بوکم، کامنت‌های عجیب و غریبی دریافت می‌کردم با این مضمون که این ترانه باعث شده شخصی از تصمیم خودکشی‌اش منصرف شود و یا مادری در فرایند درمان سرطان کودکش مصمم‌تر پیش رود، این برای من ارزش بسیاری دارد.
اسپایک جونز، برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اصلی برای فیلم برای او گفت: جوانتر که بودم هیچگاه فکر نمی‌کردم که بتوانم فیلمنامه بنویسم. فکر کنم زمان زیادی برد تا من چگونه نوشتن را یاد گرفتم. چیزهای زیادی درباره چارلی کافمن و دیو ایگارس و وریس سنداک یاد گرفتم. به نظرم هم‌اکنون به این توانایی رسیده‌ام که بتوانم مکنونات قلبی و هر آنچه که باید بگویم را بنویسم.

متیو مک‌کونافی، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد گفت: من انتظار این جایزه را نداشتم، این جایزه در واقع پایان سفر با این فیلم است که چهار سال پیش از این با قرار گرفتن فیلمنامه آن بر میز کارم آغاز شده بود.
آلفونسو کوآرون، که در این دوره از رقابت‌ها دو جایزه اسکار بهترین تدوین و بهترین کارگردانی را برای فیلم جاذبه به خانه برد، هنگام دریافت جایزه اسکار بهترین کارگردانی گفت: به جاذبه و دیگر اعضاء تیم این فیلم افتخار می‌کنم.
استیو مک کوئین، کارگردان فیلم 12 سال بردگی که برنده جایزه بهترین فیلم سال شد، گفت: در حال حاضر کاملاً خونسردم و حالم خوب است فکر کنم هنوز در بهت و حیرت به سر می‌برم، این از آن لحظاتی است که ممکن است دیگر هرگز تکرار نشود.
خبرآنلاین به نقل از فارس

Ohadi
03-04-2014, 06:38 AM
http://axgig.com/images/83292153125816810344.jpg
http://axgig.com/images/93549463553456761119.jpg

Mr Hublot
Download (http://uploadboy.com/fotyf4seik15.html)

Shayea
03-05-2014, 10:26 AM
البته جایزه هایی که به گراویتی دادن ،حقش بود!
کارگردانیش معرکه بود و فیلمبرداری و خصوصیات فنی فیلم عالی بودن... من اعتراضی در این مورد ندارم!
اسکاری ها هم بر خلاف پارسال انگار با او راسل دعواشون شده بود ،هیچی بهش ندادن با اون همه نامزدی!:Smiley39:
اگه فیلمنامه اقتباسی رو میدادن به فیلم اسکورسزی من خیلی خوشحال تر بودم!:Smiley36:

ولی اسکاری که فینکس توش حتی نامزد نشده باشه
و اسکاری که به فیلم اسکورسزی هیچی نده

و (این از همه مهم تره!)
اسکاری که فیلم کوئن ها رو اصلا نامزد نکرده باشه ،

به درد عمه اش میخوره!

الن هم که رسما گند زد با اون اجرای مسخره اش!:Smiley104:

Snow
03-05-2014, 04:11 PM
ولی اسکاری که فینکس توش حتی نامزد نشده باشه
و اسکاری که به فیلم اسکورسزی هیچی نده

و (این از همه مهم تره!)
اسکاری که فیلم کوئن ها رو اصلا نامزد نکرده باشه ،
اقا واقعا بیگ لایک...!
معیار های داوران اسکار بعضی موقع ها واقعا علامت سوال ایجاد میکنه برا ادم!

hadi2006mi
03-05-2014, 07:45 PM
http://axgig.com/images/83292153125816810344.jpg
http://axgig.com/images/93549463553456761119.jpg

Mr Hublot
Download (http://uploadboy.com/fotyf4seik15.html)
یک کارتون بامزه با کلی ایدهای جالب و بامزه بود من که عاشق فضاسازی فیلم بودم یکجوری به نقد انسان ماشینی امروزم پرداخت ولی پیام فیلم امید بخش بود

anzalichi
03-06-2014, 10:33 AM
http://8pic.ir/images/31805232107222204690.png
یکشنبه قبل بود که درجریان مراسم اسکار بازیگری سومالیایی تبار به نام Barkhad Abdi به عنوان نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگرمکمل مرد حضورداشت و او که قبل ازین مراسم درگیر پاسخ دهی به خبرنگاران فرش قرمز و بعد آن نیز مشغول به همین کار بود توانست خود را درکناربزرگانی که اسکاردریافت کرده اند ببیند و برای خود اسم ورسمی به پاکند.

ولی حقیقت تلخ این بازیگر وقتی برملا میشود که درمیابیم لباسهایی را که در شب اسکار به تن داشت را قرض گرفته بود.!!
بارخد عبدی برای بازی درفیلم کاپیتان فیلیپس دوسال قبل با دریافت 65000 دلار به کادر بازیگران این فیلم پیوست و از ٰآن سال تاکنون پولهای خود را خرج کرده است. فیلم کاپیتان فیلیپس با بودجه ی 55میلیون دلاری اش توانست در گیشه ی ایالات متحده 107میلیون دلار و درکل جهان 217 میلیون دلار فروش برود واین درحالیست که ازین همه پول حتی یک سنت هم سهم Barkhad Abdi نشد.!
او بعد از اتمام کار فیلمبرداری به کارگری در یک مغازه ی موبایل فروشی واقع در مینسوتا مشغول به کار بود تا چندهفته قبل که بعد از دریافت دعوتنامه حضور دراسکار بار و بندیل خویش را بست و به لس انجلس آمد.

سردبیر مجله ی New Yorker بعد از باخبرشدن ازین حقیقت چندصفحه از مجله اش را درباره ی مردم سومالیایی نوشت و درآن مقاله اسم بارخد عبدی را نیز گنجاند..احتمال میرود استودیوی Sony برای ماست مالی کردن موضوع یک مبلغ هنگفت به این بازیگر بدهد

به نقل از هالیوود ریپورترر:
هم اکنون Barkhad Abdi در حال مراحل آماده سازی خویش برای حضور درفیلم موسوم به "The Place That Hits The Sun"میباشد که مربوط به زندگی واقعی یک دونده ماراتن آفریقای جنوبیست.

درانتها نظرات بعضی از مردم را دراین مورد میخوانیم.

کاربر:Artsfww

: یه شغل تو نوشابه سازی مک دونالد برای خودت دست و پا کن.

کاربر:Jerry
: یه کلاشینکف واقعی بردار برو خونه ی تام هنکس :Smiley14: چهارتا تیر بزن بهش میلیونر شو.

منبع (http://www.aol.com/article/2014/03/05/oscar-nominee-barkhad-abdi-reportedly-broke/20843544/?utm_source=zergnet.com&utm_medium=referral&utm_campaign=zergnet_147904)