PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Black Sails | بحث اپیزودیک | فصل اول , قسمت اول

MaMaLoM
01-22-2014, 02:12 PM
http://8pic.ir/images/72264324393980992419.jpg

http://8pic.ir/images/09339273996386193753.png (http://www.imdb.com/title/tt2392996/?ref_=tt_eps_nx)

Season 1 , Episode 1 :I

خلاصه داستان: ...

http://8pic.ir/images/18107907316192792360.png
(http://tvworld.info/showthread.php?42782-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Black-Sails-%28%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%29)
http://8pic.ir/images/10484057667309394191.png
(http://tvworld.info/showthread.php?42783-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87%E2%80%8C%D9%8A-192-%D8%AA%D9%8A%E2%80%8C%D9%88%D9%8A%E2%80%8C%D9%88%D 9%8F%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%B2%D9%8A%D8%B1%D9%86%D9%88%D9%8A%D8%B3-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%84-Black-Sails-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF&p=140384#post140384)

sami1428
01-22-2014, 04:39 PM
بهترین سریال این چند مدت.بهترین شروع یه سریال تازه.سازنده هاش داستان جزیره گنج از زمان فلینت شروع کردن.عالی.حالا حالاها مونده تا برسن به داستان جیم.جلوه های ویژه عالی.داستان عالی.بازیا نسبتا عالی.یجورایی یاد بازی آساسین کرید 4 میوفتی.ارزش دیدن داره 100 در 100.مطمئن باشین حوصلتون سر نمیره.از این سریالای جدید یه سر و گردن بالاتره.9 میدم به این قسمت.:Smiley17:

Why Me ?
01-22-2014, 05:04 PM
به نظر من که سریال جالبی نبود

تعداد شخصیت ها خیلی زیاد بود که این به سریال لطمه میزنه/ داستانش هم اونقدرها جذبه نداشت

فقط از اون کچله خوشم اومد که آخرش کشته شد. خیلی خفن بود -حیف شد حذف شد

فکر نکنم قسمت دومش رو دانلود کنم
خلاصه پیشنهاد نمی کنم کسی ببینه!
-----------------------------------
6

sami1428
01-22-2014, 05:15 PM
این جالب نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟6 میدیییییییییییییییییییییی یییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
دلم می خواد سرم بزنم به سقف.اگه این شخصیت زیاد داره پس game of thrones چیه.
تو این سریالای این چند وقت به نظرت کدوم بهتر از این؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون تو تخیلاتت زندگی کن.

VIVA THE ROCK
01-22-2014, 06:20 PM
به نظر من که سریال جالبی نبود

تعداد شخصیت ها خیلی زیاد بود که این به سریال لطمه میزنه/ داستانش هم اونقدرها جذبه نداشت

فقط از اون کچله خوشم اومد که آخرش کشته شد. خیلی خفن بود -حیف شد حذف شد

فکر نکنم قسمت دومش رو دانلود کنم
خلاصه پیشنهاد نمی کنم کسی ببینه!
-----------------------------------
6
حالا نمی خوای بقیه شو ببینی چرا داستانو لو میدی آخه برادر من ؟؟؟

Why Me ?
01-22-2014, 06:23 PM
حالا نمی خوای بقیه شو ببینی چرا داستانو لو میدی آخه برادر من ؟؟؟

جان برادر برات بگه ، اینجا تایپیک بحث اپیزودیک است! هر کسی این صفحه را باز می کنه ، یا این قسمت از سریال رو دیده یا اسپویلش پای خودش!
:Smiley17:

WalTer WhiTe
01-22-2014, 06:57 PM
بدون هیچ شک و تردیدی یکی از بدترین شروع های امسال بود !
انتخاب بازیگر های درجه 2 و 3 ، گریم های افتضاح ، روایت داستان بدون هیچ پیش زمینه ای و بدون آشناسازی شخصیت ها با مخاطب و تعداد زیاد بازیگر ها رو می توان از ایرادات و نقطه ضعف های سریال نام برد.در یک سریال این چنینی ، وقتی کارگردان نمی تونه مخاطب رو توی مسیر واقعی داستان قرار بده ، میادش برای جذاب تر شدن توی همون قسمت اول یک در گیری مثلا بین ناخدا و یک شخص دیگه درست میکنه و بدون هیچ فکر و بدون هیچ کوششی مخاطب هم براش مثل روز روشن هست و می داند که برنده این مبارزه چه کسی هست ! به جای اینکه توی قسمت اول ما رو با شخصیت های اصلی آشنا کنند و .... میان با چند صحنه درگیری مخاطب رو هیجان زده میکنند که گاها توی این جور سریال ها بعضی از مخاطبین رو هم راضی میکنند و حتی دهن رئیس شبکه رو هم می بنند تا فصل دوم رو هم تمدید کنه ! ولی واقعا اگر به ته داستان فکر کنی می بینی این سریال هیچی نداشته است ... من فکر میکنم این سریال هم مثل خیلی از سریال های دیگه که از این جور شبکه ها حتی تا فصل 2 و 3 هم تمدید شدش ولی آخر کارشون کنسلی بوده است ، دچار شود و آخر سر هم خیلی ها رو تو خماری بگذارد.

VIVA THE ROCK
01-22-2014, 07:09 PM
جان برادر برات بگه ، اینجا تایپیک بحث اپیزودیک است! هر کسی این صفحه را باز می کنه ، یا این قسمت از سریال رو دیده یا اسپویلش پای خودش!

آخ آخ آخ ، راست میگی ،حق با شماست ، اصلا حواسم نبود داداش :Smiley69:

Chandler Bing
01-22-2014, 07:20 PM

شاید تو قسمت اول یا دوم این برای سریال نقطه ی ضعف حساب بشه، اما در کل نقطه ی قوت سریاله. هرچی کاراکتر بیشتر داشته باشه، داستان بیشتر گسترش پیدا میکنه و اتفاق های جالب تری میافته، نمونه اش هم زیاده، سانز او انارکی، گیو او ترونز و... در ضمن اونقدری هم کاراکتر نداشت. البته استارز قبل از پخش برای هر کاراکتر یه تیزر 30 ثانیه ای داد! شاید بد نباشه ببینید

اما جالبه که چقدر نظرها متفاوته! به نظر من که شروع معقولی داشت. شخصیت های خوب، اکشن خوب و داستانی که جای کار زیاد داره. حتما چیز خوبیه که استارز قبل از پخش فصل دوم هم تمدید کرد. یه خوبیه که داره اینکه مثل اسپارتاکوس جلوی پرده ی سبز نیست، همه اش رو ساختن.
من از کاراکتر های صدا قشنگ هم خوشم میاد، مثل فلینت و وین:Smiley36:

sami1428
01-22-2014, 08:44 PM
اگه آشنایی با شخصیتها رو بگی که همه دنیا فلینت و جان سیلور میشناسن و میدونن آیندشون چجور میشه.لازم نیست زیاد شخصیت روشن کنن.دیگه دزد دریایی کارش دزدی چی بگن که شخصیت روشن شه .این که شبکه استارز تصمیم گرفته از جوونیای جان سیلور شروع کنه داستان خیلیم قشنگه.والتر جان تو همون برکینگ بدم میومد آخرش یه جو می داد به آخر داستان تا قسمت بعد مخاطب بکشونه.بهترین سریال این چند وقت همین black sails . لااقل مثل true detective چرتم نمی گرفت:Smiley36:.به خدا بعضیاتون نمی دونم دهن بین شدین یا تب روشن فکری گرفتین به چهار تا دیالوگ یا افه سیگار کشیدن طرف میگین بازیگری. اگه از black sails بدتون میاد برین همون امثال true detective ببینین.حیف زحمت و خرج که شبکه استارز می کنه و شما قدرش نمیدونین.black sails عالی.دستشونم درد نکنه

arhi
01-22-2014, 08:51 PM
موضوع جذاب سریال سطح انتظار رو بالا برده بود منتظر یه شروع عالی بودم،اما قسمت اول درسطحی که انتظار داشتم نبود نه داستان و نه شخصیتها.امیدوارم ازقسمتهای بعدی بهتر بشه.

sami1428
01-22-2014, 09:02 PM
بهترین سریال جدید.حالا تا آخر فصل ثابت میکنه بهترینه.به کوری چشم اونایی که نمی تونن ببینن.

WalTer WhiTe
01-22-2014, 09:15 PM
اگه آشنایی با شخصیتها رو بگی که همه دنیا فلینت و جان سیلور میشناسن و میدونن آیندشون چجور میشه.لازم نیست زیاد شخصیت روشن کنن.دیگه دزد دریایی کارش دزدی چی بگن که شخصیت روشن شه .این که شبکه استارز تصمیم گرفته از جوونیای جان سیلور شروع کنه داستان خیلیم قشنگه.والتر جان تو همون برکینگ بدم میومد آخرش یه جو می داد به آخر داستان تا قسمت بعد مخاطب بکشونه.بهترین سریال این چند وقت همین black sails . لااقل مثل true detective چرتم نمی گرفت.به خدا بعضیاتون نمی دونم دهن بین شدین یا تب روشن فکری گرفتین به چهار تا دیالوگ یا افه سیگار کشیدن طرف میگین بازیگری. اگه از black sails بدتون میاد برین همون امثال true detective ببینین.حیف زحمت و خرج که شبکه استارز می کنه و شما قدرش نمیدونین.black sails عالی.دستشونم درد نکنه

بهترین سریال جدید.حالا تا آخر فصل ثابت میکنه بهترینه.به کوری چشم اونایی که نمی تونن ببینن.

سلام سامی جان
والا بنده در زمان های نه چندان دور که "کستیل" بودم و هنوز والتر نشده بودم :d می اومدم یک وقت هایی برای فیلم و سریال ها یه چند خطی می نوشتم و تو بحث هاشون شرکت می کردم ولی از اونجایی که اکثرا با چنین پست هایی شبیه پست های شما زیاد برخورد کرده ام تصمیم گرفته بودم دیگه زیاد تو بحث ها نیام ولی امروز متاسفانه یادم رفت و اومدم توی این بحث شرکت کردم.
من از شما پوزش می طلبم که اومدم از سریالی که خوشتون اومده بد گفتم! هر چند که این حق رو داشتم و دارم که نظرم رو بگم و بقیه هم نظرشون برای من محترم هست.
از این به بعد هم سعی میکنم همون دیالوگ ها و سکانس ها و لینک ها مون رو توی وب بگذاریم تا کسی آزرده خاطر نشه از ما:Smiley69:
موفق باشید

sami1428
01-22-2014, 09:27 PM
منم نظرم گفتم سر حرفم هم هستم که این بهترین سریال این چند وقته.با بازیگر ستاره آوردن نه سریال پیش میره نه فیلم.مهم داستان که این دفعه بر عکس اسپارتاکوس که فصل 2 یه فلش بک به عقب بود تو black sails استارز این اشتباه نکرد از اول به قبل از جزیره گنج پرداخت.امیدوارم تو قسمتشم گفتم true detective به سرنوشت ray donovan دچار نشه که فقط اسم بازیگر بود.منم همیشه نظرت میخونم والتر عزیز.همیشه هم ممنونتم.قصد بی احترامی مطمئن باش بهت نداشتم ندارم.

A_TWD
01-22-2014, 09:27 PM
من از شما پوزش می طلبم که اومدم از سریالی که خوشتون اومده بد گفتم! هر چند که این حق رو داشتم و دارم که نظرم رو بگم و بقیه هم نظرشون برای من محترم هست.
از این به بعد هم سعی میکنم همون دیالوگ ها و سکانس ها و لینک ها مون رو توی وب بگذاریم تا کسی آزرده خاطر نشه از ما
این درست نیست که به خاطر ناراحت شدن دیگران از گفتن نظرات خودمون امتناع کنیم :Smiley19: امیدوارم بازهم نظرات شما و سامی و بقیه هم انجمنی هارو با آزادی کامل بیان ببینیم

Chandler Bing
01-22-2014, 09:32 PM
یه سری پست ها اسپمه! بس کنید یا مجبور میشم برخورد کنم. سامی جان هرکی نظر خودش رو داره، لازم نیست در جواب همه پست بدید و دعوا کنید.

فقط یه نکته، داستان ربطی به کتاب جزیره گنج نداره، سازنده فقط برای جذاب تر شدن سریال چندین شخصیت رو از کتاب قرض گرفته. فکر نکنید با جزیره ی گنچ طرفیم

sami1428
01-22-2014, 09:33 PM
منم نگفتم کسی نظرش نگه.فقط امیدوارم یه طرفه آدم به قاضی نره.نه الکی یه سریال گنده کنیم نه بکوبیم

prongz
01-23-2014, 07:28 AM
اومدم نظر بدم دیدم اوضاع خیلی بی ریخته پشیمون شدم :)) همه چی خوبه اقا خووب :))

Zombieland
01-24-2014, 01:50 PM
به این سریال نمره 8 رو میدم به این دلیل اون دو نمره رو نمیدم که شاید چون هیجانی که تو دزدان دریایی کارییب بود تو این سریال نبود میدونم (به قول فردوسی پور) قیاس معلفارقه ولی خوب وقتی اسم دزدای دریایی میاد شاید همه انتظار دارن جنگ هایی که نشون میدن خیلی بهتر باشه البته قسمت اوله و منم هنوز تحت تاثیر بازی assassin black flag هستم (بابا پنجعلی: تحت تاثیری؟!!!!)

mehran-a1234
01-26-2014, 11:20 AM
قسمت اول زیبا بود

10 / 10

به نظر من کارآگاه حقیقی که امتیازش 9.4 هست خسته کننده است و داستانش رو به کندی پیش میبره درست مثل بازی تاج و تخت
نمیدونم چرا شبکه HBO همه ی سریالاشو این شکلی میسازه (انگار دلش نمیاد سریالاش یکم هیجان خاص داشته باشن و باحالتر باشن)
ولی استارز یه چیز دیگه است مخصوصا این یکی (اسپارتاکوس رو حساب نکنید که ازش خوشم نمیاد) :Smiley17:

hosien_black
01-26-2014, 11:43 AM
منم از قسمت اولش خیلی خوشم اومد منم به داستان 10 میدم داستان هرچه جلو تر بره جذاب تر میشه از قسمت یک اسپارتاکوس به نظر من خیلی سر تر بود کارشون عالیه

anzalichi
01-26-2014, 12:10 PM
سریال فوق العاده ای استارت خورده..خوشحالم بالاخره یه نفر پیدا شد از دزدان دریایی سریال بسازه..واسه کسایی که طرفدار سریالن عرض کنم حتما بعنوان چاشنی Assassin's Creed IV رو بازی کنن..!! نصف شخصیتهای سریال تو اون بازی هستن.. و اینطوری باعث میشه بیشتر با کارکتر ها ارتباط برقرار کنید..به شدت منتظر ورود "ریش سیاه" به سریال هستم..ریش سیاه یه جورایی کله گنده ی هرچی دزد دریاییه و همه بهش احترام میزارن..این کاپیتان فلینت هم اینطوری نگاه نکنید..واسه خودش امپراطوری داشته تو دریا..!! 8 از 10 دادم..2نمره کمتر چون هم اوله سریاله هم یه مقدار تو سکانسهای دریایی ضعف داشت..بقیه چیزاش خوب بود و امیدوارم آب نبندن به سریال بعد اینهمه انتظار برای ظهور یه سریال جدید که تخیلی نباشه ناامیدم نکنن..!!

sami1428
01-26-2014, 02:24 PM
black sails ریتم و هیجان مناسبی داره.خسته نمیشه آدم از دیدنش.game of thrones حسابش جداست در حد شاهکاره.هر قسمتش در حد سینماست.واسه تولیدش وقت و هزینه گذاشته شده تا خاص باشه.true detective دوست دارم و دعا می کنم به سرنوشت ray donovan دچار نشه که فقط اسم بازیگر بود.امیدوارم قسمتهای بعدی خوب شه.حقش 9.4 نیست اگه منطقی باشیم در حد 7.8 تا 8 نهایت.black sails بیشتر از true detective قبول دارم

AR!@N
01-26-2014, 02:29 PM
شروع نسبتا خوبی داشت . بازیگر ها حداقل از نظر ظاهری برای نقششون مناسب اند . روند پیشرفت داستان هم همچین کم کند نبود ، . از اون دختره الینور هم خوشم اومد ، اون صحنه تو بار با اوم مردا خیلی خوب بود . در کل سریال عالی ای به نظر نمیاد واسه سرگرمی خوبه ولی. 7 میدم .
پ.ن آقا فازتون چیه شما ها؟ الان بحث پیزودیک این سریاله چرا 90 درصد حرفاتون در مورد سریال های hbo ـه؟

sami1428
01-26-2014, 06:14 PM
پ.ن آقا فازتون چیه شما ها؟ الان بحث پیزودیک این سریاله چرا 90 درصد حرفاتون در مورد سریال های hbo ـه؟

تو پستای قبل در مورد game of thrones و true detective نوشته بودن.پاسخ و نظر اون پستا بود.
خیلیا هم چشه دیدن این سریال ندارن.بدترین سریال دنیا میدوننش.ممنون از نظرت.شما خودت ناراحت نکن راجع به اینکه چرا بحث بعضی سریالای hbo.این بحثش یه موضوع تاریخی.

anzalichi
01-29-2014, 10:58 PM
این هفته پخش نشد؟؟

Chandler Bing
01-29-2014, 11:04 PM
این هفته پخش نشد؟؟

به طور رسمی سریال این هفته پخش شده، اما چون هفته ی پیش به دلایلی قسمت اول درز کرد، دیگه این هفته لینک تو اینترنت قرار نگرفت. از هفته بعد سریال ادامه پیدا میکنه:Smiley17:

Overlord93
02-02-2014, 09:20 AM
دوستان لینک قسمت دوم این سریال از فصل اول. بسیار سریال دیدنی ای داره. داستانش سرتر از اسپارتاکوس و حتی سریال جدید شبکه hbo یعنی true detective . شخصیتاش عالین. تازه هنوز نقش اول فیلم تو قسمت 1 نیومد. بلکه تو قسمت دوم میاد. بقیشو لو نمیدم خودتون ببینید.
این هم لینک.

http://www.rodfile.com/brmmmo9hc53g

Ahmad_n
05-28-2021, 10:38 PM
این اولین سریالیه که از شبکه استارز میبینم. دیر شروع کردم به دیدنش اما بالاخره شروع کردم. شروع خوبی داشت و من به شخصه شروعش رو دوست داشتم. کارکترهای خوبی رو هم معرفی کرد. از کارکتر جان سیلور خیلی خوشم اومد همین ابتدای کار و همین طور مکس که به نظر می‌رسه قراره پیشرفت‌های زیادی داشته باشه. بازیگرای عالی شاید نباشن اما قابل تحمل‌ن و به نظرم دارن بهترین تلاششون رو می‌کنن؛ خصوصا Hanna New که نقش النور رو بازی می‌کنه. من انتظارات زیادی از اولین قسمت نداشتم و همین که بود منو راضی نگه داشته و امیدوارم که سریال از اینی که هست بهتر هم بشه.

نمره من به اپیزود اول: 7.5

https://picoup.ir/images/26728701358793455557.jpg

matiyo
05-29-2021, 10:56 PM
این اولین سریالیه که از شبکه استارز میبینم. دیر شروع کردم به دیدنش اما بالاخره شروع کردم. شروع خوبی داشت و من به شخصه شروعش رو دوست داشتم. کارکترهای خوبی رو هم معرفی کرد. از کارکتر جان سیلور خیلی خوشم اومد همین ابتدای کار و همین طور مکس که به نظر می‌رسه قراره پیشرفت‌های زیادی داشته باشه. بازیگرای عالی شاید نباشن اما قابل تحمل‌ن و به نظرم دارن بهترین تلاششون رو می‌کنن؛ خصوصا Hanna New که نقش النور رو بازی می‌کنه. من انتظارات زیادی از اولین قسمت نداشتم و همین که بود منو راضی نگه داشته و امیدوارم که سریال از اینی که هست بهتر هم بشه.

نمره من به اپیزود اول: 7.5

https://picoup.ir/images/26728701358793455557.jpg

در عالی بودن سریال شکی نیست و مطمئن باش فصل دوم غافلگیرت میکنه و کیفیت سریال یکی دو لول جهش پیدا خواهد کرد:-bd