PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و معرفی سریال the tomorrow people

Dark Angel
01-27-2014, 06:30 PM
محصول جدید از شبکه معتبر cw

خلاصه: انسان‌های آینده، داستان چند جوان از گوشه کنار دنیاست که با قابلیت بهره‌مندی از نیروهایی خاص، تجسم تحقق تکامل نوع‌ بشر هستند، توانایی‌هایی شامل جابه‌جایی مکانی در کوتاهترین زمان ممکن و ارتباط ذهنی با یکدیگر و…

http://www.javoontarinha.ir/wp-content/uploads/2013/11/The-Tomorrow-People-227x300.jpg

نام سریال : The Tomorrow People
ژانر : درام | علمی تخیلی

raha_91
01-27-2014, 07:27 PM
سلام این سریا مثل سریال قهرمانان است؟

AlirezAlirezA
01-27-2014, 09:43 PM
سریال قشنگیه و ارزش دیدن داره
بازیگر اصلیش robbie amell برادر stephen amell (الیور کویین تو Arrow ) هست.
داستانش هم در مورد یه گروه از انسان هاست که قدرت های فرا انسانی دارن و بهشون نسل آینده (tomorrow prople) میگن و تحت تعقیب یه سازمان دولتی هستن که اسمش آلترا (ultra)ست.

Raylan Givens
01-27-2014, 10:36 PM
سریال قشنگیه و ارزش دیدن داره
بازیگر اصلیش robbie amell برادر stephen amell (الیور کویین تو Arrow ) هست.
داستانش هم در مورد یه گروه از انسان هاست که قدرت های فرا انسانی دارن و بهشون نسل آینده (tomorrow prople) میگن و تحت تعقیب یه سازمان دولتی هستن که اسمش آلترا (ultra)ست.

فکر کنم پسر عمو باشن با همدیگه :Smiley35:

سریال قشنگیه ؛ در مورد یه سری افراد که قدرت ماورائی دارن ؛ خوندن ذهن - دورنوردی - جابجایی اجسام با ذهن .

AlirezAlirezA
01-28-2014, 12:43 AM
فکر کنم پسر عمو باشن با همدیگه

بله پسرعمو هستن!
من فکر میکردم برادرن آخه یه جا خونده بودم ولی الان دیدم برادر نیستن :Smiley36:

mehran-a1234
01-28-2014, 11:05 AM
من خوشم نمیاد از این سریال ... :Smiley36::Smiley36:

Dark Angel
01-28-2014, 03:35 PM
من قسمت اولشو دانلود کردم ولی هنوز نگاه نکردم ... بهش میاد قشنگ باشه ولی کسایی که دیدن میتونن بگن ارزش دانلود کردن رو داره ؟

AlirezAlirezA
01-28-2014, 03:52 PM
من قسمت اولشو دانلود کردم ولی هنوز نگاه نکردم ... بهش میاد قشنگ باشه ولی کسایی که دیدن میتونن بگن ارزش دانلود کردن رو داره ؟

به نظرم ارزششو داره
در ضمن اینو بگم تصمیم به دیدن یه سریالو بعد از دیدن 3 اپیزود بگیر! (فرقی نمیکنه چه سریالی باشه)

Raylan Givens
01-28-2014, 04:05 PM

اگر از بقیه سریالهای CW خوشتون میاد به احتمال خیلی زیاد از اینم خوشتون میاد :Smiley35: