PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دهم

rezarbn
02-17-2014, 05:45 PM
http://axgig.com/images/11409991057244051579.jpg

http://tvworld.info/images/smilies/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?42384-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Walking-Dead-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&goto=newpost)
The Walking Dead: Season 4, Episode 10
Inmates
IMDB (http://www.imdb.com/title/tt3260594/)

qaqqwsx
02-17-2014, 06:31 PM
نه خوب بود نه بد...ولی فصل اول یک چیزه دیگه بود اونم فقط بخاطر فرانک دارابونت و ایده هاش ...

emoalexx
02-17-2014, 07:14 PM
بد نبود
برعکس قسمت قبل هیجان داشت یه جاهاییش
اما زیاد دل چسب نبود
خیلی بریده بریده بود
5 دادم ولی 5 من یعنی معمولی:دی

hosien_black
02-17-2014, 07:30 PM
من 9 دادم قسمت خوبی بود از قسمت قبل هیجانش بیشتر بود آدم خوابش نمی برد وسطش ولی خوب قسمت قبل بار فلسفیش از این قسمت بیشتر بود .بالاخره جودیث رو ما دیدیم اونم زنده و سرحال

Governor
02-17-2014, 07:52 PM
اقا توروخدا کسی زینویس 10 رو داره برام بذاره:(

ماهان734
02-17-2014, 08:10 PM

بفرمایید لینک (http://s5.picofile.com/file/8113807868/the_walking_dead_fourth_season_farsi_persian_86437 5.zip.html)

پ.ن : بابت این پست عذرخواهی میکنم .
لطفا یکی از مدیران پاکش کنه

fanoudi
02-17-2014, 08:11 PM
اینجا جاش نیست تو بخش زیر نویس مطرح کنید ؛ من به این قسمت 9 دادم از قسمت قبلی هیجان انگیز تر ؛ اما باورنمی کردم که "جودیث" رو تو بغل تایریس ببینم ؛یک نکته دیگه هم جالب بود دو تا دختری که با تایریس بودن یکیش گریه می کرد میگفت "کارل" رو میخواد :Smiley14: آخر داستان هم جالب تموم شد

hosien_black
02-17-2014, 08:19 PM
یک نکته دیگه هم جالب بود دو تا دختری که با تایریس بودن یکیش گریه می کرد میگفت "کارل" رو میخواد :Smiley14: آخر داستان هم جالب تموم شد
فکر کنم منظور دختره کارول بود کارل .کارول همون زن بود که تو این قسمت باز برگشت همونی که ریک از گروه اخراجش کرد

x7music
02-17-2014, 08:36 PM
اینجا جاش نیست تو بخش زیر نویس مطرح کنید ؛ من به این قسمت 9 دادم از قسمت قبلی هیجان انگیز تر ؛ اما باورنمی کردم که "جودیث" رو تو بغل تایریس ببینم ؛یک نکته دیگه هم جالب بود دو تا دختری که با تایریس بودن یکیش گریه می کرد میگفت "کارل" رو میخواد آخر داستان هم جالب تموم شد
این قسمت خیلی از قسمتهای قبل بهتر بود منم 9 دادم و خیلی قشنگ به سوالات قسمت هشت تو این قسمت پاسخ داد شد و سوالات جدید دوباره ایجاد شده اینبار این گروه کیه ؟ چرا فقط به بهترین بازمانده ها نیاز دارن؟ چه هدفی تو سرشونه ؟ ایا این گروه بود که پیام رادیووی را می فرستاد ؟ محلی که کارول و تایرس و بچه ها میرن همان محلی هست که این گروه جدید دارن ؟ چرا نظامی ؟ مگر ارتش از بین نرفته بود؟ باید منتظر قسمت بعدی موند و تایرس و جودیث ابتکار جالبی بود:Smiley17:

Ohadi
02-17-2014, 08:44 PM
عشق است جودیت, چقد گرد اخه این بچه!
باید به قسمت قبلی 7 میدادم چون این قسمت بهتر بود 8 دادم. اینطوری نمیشه باید سره قسمت اخر رای داد.

Governor
02-17-2014, 11:33 PM
شرمنده بابت زینویس:Smiley69:

وای جودیت رو دیدم چقدر خوشال شدم...به نظرم باید بچه شین زنده بمونه:x

ولی از برگشتن کارول خوشحال نشدم...به نظر نمیاد این گروهه گروه خوبی باشه...فکر کنم نگین بود نگان بود چی بود اون نقش منفیه که از گاورنر هم میگفتن بدتره...فکرکنم فرمانده ی این گروه باشه..

خدا کنه همه گروه همو پیدا کنن...
خلاصه این قسمت چون به خیلی سوالا جواب داد قشنگ بود 8 میدم:)

Dark Angel
02-18-2014, 12:09 AM
به نظر من قسمت قبلی قشنگ تر از این قسمت بود
اصلا فکرشو نمیکردم جودیت پیش تایریش باشه ...
این مگی هم گناه داره ... من فکر می کنم حامله اس:)
در کل قسمت خوبی بود ...باید ببینیم چی میشه
من 7میدم

amin47
02-18-2014, 12:22 AM
قسمت متوسطی بود. به نظرم چون سعی میکرد موضوعات مختلف رو پوشش بده و جواب سوال های قسمت های قبل هم روشن کنه خیلی بریده بریده و نچسب شده بود.
من دیگه برام یک شخصی مثل گاورنر که یک گروه داره و این حرفا جذابیت نداره.باید دنبال ایده ی جدیدتری باشند.
7

پ.ن : این دختره ی دیوونه چرا داشت بچه رو خفه می کرد؟!

DARK BOY
02-18-2014, 02:32 AM
با عرض معذرت ولی من اصلا با این قسمت حال نکردم قسمت قبلی بسیار بهتر بود این قسمت کاملا قابل پیش بینی و بدون هیجان بود و اولین باری بود از والکین همچین قسمتی میبینم
پیدا شدن کارول کاملا قابل پیشبینی بود با این حال خیلی هم مسخره پیدا شد طوری که اصلا معلوم نبود چطور گروه رو پیدا کرده وسط جنگل قضیه اتوبوس هم وقت کشی بود چون میدونستیم گلن زندست فقط من نفهمیدم چطور از وسط زندان سردراورد و بیهوش بود تنها نکته مثبت اینکه خارج زندان و جدان بخاطر همین 3 دادم اولین بار هم هست همچین نمرهی دادم:Smiley19: البته نظر و نمره دیگران هم محترمه :Smiley36:
اون شخصیت های جدیدی که اخر فیلم اومدن فرماندشون شبیه جیمس هتلفیلد گروه متالیکاست:Smiley36:

Overlord93
02-18-2014, 02:46 AM
دوستان اول از همه قبل از برداشت این قسمت برای اینکه بسیاری از سوالات در ذهنتون حل بشه باید بگم این گروهی که در قسمت 10 وارد داستان شدن در آینده با ریک هم پیمان میشن و رئیس گروه تبدیل میشه به دست راست ریک یعنی جای داریل رو پر میکنه و با یکدیگر گروه بزرگی رو تشکیل میدن و به سمت واشنگتن که آخرین مقصد the walking dead در کامیک هست حرکت میکنند. البته نه به معنای اینکه داریل حذف بشه. اینم بگم داریل با توجه به کامیک یه مدتی از گروه جدا میشه و برای خودش یه گروه چهار نفره دیگه ای تشکیل میده و برمیگرده.
این گروه ربط بسیار عظیمی به negan شخصیت منفی ای که به سریال اضافه میشه داره. شخصیت نگان یک شکارچی خواهد بود که قبل از تبدیل شدن مردم به زامبی یک کارخونه بزرگ در غرب اوکلاهوما در وسط جنگل داشت . دقیقا همون مسیری که گروه ریک باید ازش در آیند عبور کنند. کلا نگان و گروهش 7 نفر هستند. هر 7 نفر شکارچی هستند. البته باید گفت اگه تمایلات اخلاقی نگان رو در آینده بفهمید شاید به خودتون بگین رحم فرماندار خیلی بالاتر بود. یکی از اونا اینه که این شخصیت آدم ها رو شکار میکنه و میخوره. اونم در دنیایی که پر از زامبیه. پس این یعنی اینکه ریک حتی دیگه نمیتونه با حرف زدن در مقابل این کنیبال سادیسمی همه چیز رو درست که چون اگه گروهش به دست اون بیفته فقط باید منتظر مرگ باشه. ضمنا با توجه به کمیک نگان بسیاری از شخصیت های داستان رو حذف میکنه و تقریبا تمام فیلمنامه مربوط میشه بین مبارزه ریک و نگان. البته نمیخوام اسم اون شخصیت هایی که توسط نگان خورده میشن رو بگم. چون اونایی که کامیک رو دنبال کردن میدونن که چه کسایی بوده. یعنی اینکه داریل هم در مبارزه این دو دخالت نمیکنه. نگان تا آخر این سریال نقش اصلی خواهد بود. ضمنا اون داستان تغذیه کردن واکرها با موش هم دقیقا مربوط به نگان میشه. به نظر میرسه که این سریال دیگه کم کم داره به سوی کامیک پیش میره و تا آخر فصل باید منتظر سورپرایز دردناکی از این سریال باشیم.
برای یک قسمتی که زیاد سرنوشت ساز نیست بنظرم قسمت خوبی بود.
اما بنظر میرسه سازنده ها بخوان تو 1 یا 2 قسمت آینده کل گروه رو به هم برگردونند. چون درسته هنوز به هم نرسیدن اما اگه توجه کردیم دیدیم که در قسمت بعدی وضعیت ریک و کارل و میشون یه جوری با وضعیت اون گروهی که تازه اومدن و گلن رو با خودشون بردن گره میخوره. این یعنی اینکه گروه ریک به گلن و اون گروه خواهند رسید. وضعیت تایریس و کارول هم به نظر به زودی حل خواهد شد و اون ها هم در حال رفتن به اون گروه قرار دارند. با توجه به اینکه اون نقشه و پیامی رو که روی تابلو نوشته بودن این مفهوم رو خواهد رسوند. فکر کنم وضعیت مگی و گروهش هم 80 به 20 قابل حله. چون دقیقا تو همون مسیری بودن که گلن با اون گروه مواجه شده بود. فقط میمونه داریل و بث که به نظر میرسه راه اونا پیچیده تر از این حرفاست و مثل اینکه کل راهشون رو دارن بر خلاف مسیر میرن. داریل هم به نظر میرسه مسئله ای فکرشو مشغول کرده بود. در هر صورت داریل در گذشته چندین بار راهش از گروه رو جدا کرده و بار اولش نیست و به نظر من داریل و بث هم تا آخر فصل به گروه باز خواهند گشت.
فعلا باید منتظر حوادثی باشیم که قراره پیش روی اون گروه تازه وارد و مسائلی که با داستان گروه ریک رقم میخوره باشیم.

ویرایش مدیر: به علت اعتراض دوستان، این پست و افرادی که این پست را نقل قول کرده اند وارد تگ اسپویل خواهد شد.

WalTer WhiTe
02-18-2014, 03:45 AM
دوستان اول از همه قبل از برداشت این قسمت برای اینکه بسیاری از سوالات در ذهنتون حل بشه باید بگم این گروهی که در قسمت 10 وارد داستان شدن در آینده با ریک هم پیمان میشن و رئیس گروه تبدیل میشه به دست راست ریک یعنی جای داریل رو پر میکنه و با یکدیگر گروه بزرگی رو تشکیل میدن و به سمت واشنگتن که آخرین مقصد the walking dead در کامیک هست حرکت میکنند. البته نه به معنای اینکه داریل حذف بشه. اینم بگم داریل با توجه به کامیک یه مدتی از گروه جدا میشه و برای خودش یه گروه چهار نفره دیگه ای تشکیل میده و برمیگرده.
این گروه ربط بسیار عظیمی به negan شخصیت منفی ای که به سریال اضافه میشه داره. شخصیت نگان یک شکارچی خواهد بود که قبل از تبدیل شدن مردم به زامبی یک کارخونه بزرگ در غرب اوکلاهوما در وسط جنگل داشت . دقیقا همون مسیری که گروه ریک باید ازش در آیند عبور کنند. کلا نگان و گروهش 7 نفر هستند. هر 7 نفر شکارچی هستند. البته باید گفت اگه تمایلات اخلاقی نگان رو در آینده بفهمید شاید به خودتون بگین رحم فرماندار خیلی بالاتر بود. یکی از اونا اینه که این شخصیت آدم ها رو شکار میکنه و میخوره. اونم در دنیایی که پر از زامبیه. پس این یعنی اینکه ریک حتی دیگه نمیتونه با حرف زدن در مقابل این کنیبال سادیسمی همه چیز رو درست که چون اگه گروهش به دست اون بیفته فقط باید منتظر مرگ باشه. ضمنا با توجه به کمیک نگان بسیاری از شخصیت های داستان رو حذف میکنه و تقریبا تمام فیلمنامه مربوط میشه بین مبارزه ریک و نگان. البته نمیخوام اسم اون شخصیت هایی که توسط نگان خورده میشن رو بگم. چون اونایی که کامیک رو دنبال کردن میدونن که چه کسایی بوده. یعنی اینکه داریل هم در مبارزه این دو دخالت نمیکنه. نگان تا آخر این سریال نقش اصلی خواهد بود. ضمنا اون داستان تغذیه کردن واکرها با موش هم دقیقا مربوط به نگان میشه. به نظر میرسه که این سریال دیگه کم کم داره به سوی کامیک پیش میره و تا آخر فصل باید منتظر سورپرایز دردناکی از این سریال باشیم.
اما بنظر میرسه سازنده ها بخوان تو 1 یا 2 قسمت آینده کل گروه رو به هم برگردونند. چون درسته هنوز به هم نرسیدن اما اگه توجه کردیم دیدیم که در قسمت بعدی وضعیت ریک و کارل و میشون یه جوری با وضعیت اون گروهی که تازه اومدن و گلن رو با خودشون بردن گره میخوره. این یعنی اینکه گروه ریک به گلن و اون گروه خواهند رسید. وضعیت تایریس و کارول هم به نظر به زودی حل خواهد شد و اون ها هم در حال رفتن به اون گروه قرار دارند. با توجه به اینکه اون نقشه و پیامی رو که روی تابلو نوشته بودن این مفهوم رو خواهد رسوند. فکر کنم وضعیت مگی و گروهش هم 80 به 20 قابل حله. چون دقیقا تو همون مسیری بودن که گلن با اون گروه مواجه شده بود. فقط میمونه داریل و بث که به نظر میرسه راه اونا پیچیده تر از این حرفاست و مثل اینکه کل راهشون رو دارن بر خلاف مسیر میرن. داریل هم به نظر میرسه مسئله ای فکرشو مشغول کرده بود. در هر صورت داریل در گذشته چندین بار راهش از گروه رو جدا کرده و بار اولش نیست و به نظر من داریل و بث هم تا آخر فصل به گروه باز خواهند گشت.
فعلا باید منتظر حوادثی باشیم که قراره پیش روی اون گروه تازه وارد و مسائلی که با داستان گروه ریک رقم میخوره باشیم.

برادر من :Smiley104:
کارت درست نیست ها :Smiley106:
همه کمیک رو نوشتی و همه چیز رو اسپویل کردی که :Smiley15:
دقیقا همون بلایی که پارسال برای سریال got سرم اومده بود ، الان هم احساس میکنم سرم اومده :Smiley24:
مچکرم ای خدا :Smiley8:

B-Complex-B12
02-18-2014, 05:22 AM

یه هشدار میدادی که میخوای همه چیزو اسپویل کنی ، پس این تگ : ... رو واسه چی گذاشتن :Smiley19:

کاری که الان خودت انجام دادی به نظرم از کار فرماندار و این نگانی که تعریف کردی وحشتناک تر بود :|

Overlord93
02-18-2014, 06:44 AM
دوستان عزیز این بخش ها هیچکدوم محتوای اسپویل رو نمیرسونه. چون محتوای کلی داستان تحریف نشده. اینو الان کل خبرگزاری های دنبال کننده سریال حتی خود amc تایید کرده که شخصیت منفی نگان وارد داستان میشه. بخش های talking dead رو هم ببینید بد نیست. من موندم شما چجوری میتونید اینا رو اسپویل خطاب کنید.
ضمنا اگه کارگردان و نویسنده اصلی میخواست طبق کامیک سریال رو کلا پیش ببره هم اصلا کامیک این سریال رو منتشر نمیکرد چون برای آینده سریالشون بد میشده و هم اصلا ناخوشایند بود بخوان به طور کلی طبق کامیک پیش برن و باید در این سریالو تخته میکردن. دقیقا مثل بخش مرگ هرشل که در کامیک قرار بود تایریس بجای اون کشته بشه. پس لطفا جوگیر نشید خواهشا. اتفاق خاصی نیفتاده.:Smiley36:

B-Complex-B12
02-18-2014, 07:32 AM
دوستان عزیز این بخش ها هیچکدوم محتوای اسپویل رو نمیرسونه. چون محتوای کلی داستان تحریف نشده. اینو الان کل خبرگزاری های دنبال کننده سریال حتی خود amc تایید کرده که شخصیت منفی نگان وارد داستان میشه. بخش های talking dead رو هم ببینید بد نیست. من موندم شما چجوری میتونید اینا رو اسپویل خطاب کنید.
ضمنا اگه کارگردان و نویسنده اصلی میخواست طبق کامیک سریال رو کلا پیش ببره هم اصلا کامیک این سریال رو منتشر نمیکرد چون برای آینده سریالشون بد میشده و هم اصلا ناخوشایند بود بخوان به طور کلی طبق کامیک پیش برن و باید در این سریالو تخته میکردن. دقیقا مثل بخش مرگ هرشل که در کامیک قرار بود تایریس بجای اون کشته بشه. پس لطفا جوگیر نشید خواهشا. اتفاق خاصی نیفتاده.:Smiley36:

عزیز اومدی کامیک و مرجع داستان سریال رو واسمون مرور کردی بعد میگی اتفاق خاصی نیفتاده :| توی پست اول گفتی سریال داره کم کم به سمت کامیک پیش میره بعد الان میگی محتوای اسپویلر نیست؟
شاید اصلا کسی نخواد خبر های Amc و Talking Dead رو دنبال کنه.
اسم این تاپیک بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دهم هستش و باید در مورد اپیزود 10 بحث کرد نه اینکه بیای کامیک تعریف کنی.
در کل کارت اصلا جالب نبود و امیدوارم بجای توجیه کردن قضیه قبول کنی که کار درستی نکردی.

emoalexx
02-18-2014, 10:10 AM

اسپویل بود دیگه برادر من
کسی که نخونده باشه کمیک رو اینا رو نمیدونه و نمیخواد بدونه.
شما هیجان این که کی موشا رو میاورد اونجا رو مثلا از بین بردی الان:Smiley36:

حالا بحثش شد ما هم یکم اسپویل کنیم دور هم:Smiley14:
بله این نگان جان بسیار موجود بی شرفیه
خیلی از شخصیت های داستان رو هم از راه به در میکنه
اما رابطه اش با بقیه شخصیتها جالبه
مثلا اینکه تقریبا همه حتی ریک از نگان میترسن اما کارل در آینده انقدر شجاع میشه که به هیچی حساب نمیکنه نگان رو:Smiley36:
یه جا هم درگیری لفطی با هم دار تو کمیک و خود نگان این رو تایید میکنه.
چند باری هم کارل زندگیشو به خطر میندازه تا نگان رو بکشه
به نظر من جالب ترین درگیری هاش درگیری با کارله.
ناراحت کننده ترینش هم درگیری با گلنه که نگان جلو مگی از گلن سوشی درست میکنه:Smiley19:

x7music
02-18-2014, 10:20 AM
پیدا شدن کارول کاملا قابل پیشبینی بود با این حال خیلی هم مسخره پیدا شد طوری که اصلا معلوم نبود چطور گروه رو پیدا کرده وسط جنگل قضیه اتوبوس هم وقت کشی بود چون میدونستیم گلن زندست فقط من نفهمیدم چطور از وسط زندان سردراورد و بیهوش بود تنها نکته مثبت اینکه خارج زندان و جدان بخاطر همین 3 دادم اولین بار هم هست همچین نمرهی دادم البته نظر و نمره دیگران هم محترمه
در دفاع از این قسمت باید بگم که کارول خودش گفت از دور داشت حوادث زندادنو میدید و دید که زندان بهم ریخته و راه برگشتی نیست و این که گلن چطور اونجا رفت اخر قسمت 8 مگی که رفت دنبال دخترها گلن دنبالش راه افتاد مگی گفت نیا و رفت اینم افتاد دنبال زنش خوب رابطه عشقیه لامصب :Smiley17: داخل اتوبوس چطور همه زامبی شدن یه سوال نه قابل پیش بینی
و در اخر از دوستانی که سعی کردن اسپویل کنن و نتونستن تشکر میکنم خخخ فقط لدفا یا لطفا یا لفتا اسم کسایی که میمیرنو نگید حالا هی بگید چی قرار بشه ولی ذهن کارگردان و کمیک هم مسیر نیستش :Smiley36: خوشبختانه

Irag
02-18-2014, 02:04 PM
بعد از مدت‌ها کلنجار رفتن با خودم و شدت بلاهت این قسمت و شباهت بی‌نظیرش با سریال‌های شبکه‌ی cw
بالاخره به این نتیجه رسیدم که کلا از تماشای ادامه‌ی سریال صرف‌نظر کنم.
دیگه این اون چیزی نیست که باهاش شروع کرده بودم.
عملا کمیک کمیک شده.

DARK BOY
02-18-2014, 07:56 PM
در دفاع از این قسمت باید بگم که کارول خودش گفت از دور داشت حوادث زندادنو میدید و دید که زندان بهم ریخته و راه برگشتی نیست و این که گلن چطور اونجا رفت اخر قسمت 8 مگی که رفت دنبال دخترها گلن دنبالش راه افتاد مگی گفت نیا و رفت اینم افتاد دنبال زنش خوب رابطه عشقیه لامصب :Smiley17: داخل اتوبوس چطور همه زامبی شدن یه سوال نه قابل پیش بینی
و در اخر از دوستانی که سعی کردن اسپویل کنن و نتونستن تشکر میکنم خخخ فقط لدفا یا لطفا یا لفتا اسم کسایی که میمیرنو نگید حالا هی بگید چی قرار بشه ولی ذهن کارگردان و کمیک هم مسیر نیستش :Smiley36: خوشبختانه

با این حال قسمت جالبی نبود رو حرف منم حرف نزن :Smiley36: :Smiley13: دور از شوخی اونجا که کارول گفت جطور گروه پیدا کرده دقت نکردم تقصیر منه :Smiley15:
اصلان هم با این رابطه عشقی گلن ومگی هم حال نمیکنم خدا کنه جفتشون بمیرند:Smiley14: اقا اسپویل هم میکنید داخل اسپویلر هم میذارید ادم وسوسه میشه نگاه کنه نذارید دیگه :Smiley7:

mohammadgamer
02-18-2014, 10:41 PM
من 7 دادم . حداقل قسمت قبل حرفی برای گفتن داشت !! تدوین نمیدونن چیه اینا واقعا ؟؟؟؟؟

hadi2006mi
02-19-2014, 12:13 AM
من سه قسمت پشت سر هم دیدم قسمت 8 که بهترین قسمت نیم فصل اول بود که منم گزشت زمان احساس نکردم فصل جدیدم قسمت قبلی از این قسمت بهتر بود ولی خوبی داستان این است که همه از زندون بیرون اومدند و موقعیتهای جدید شکل میگیرد البته خوب تو این قسمت یکم (توجه کنید یکم با توجه به سریالهای در حال پخش در نظر بگیرید)فیلمنامه یکم ساده لوحانه جلو رفت که ادمها سر بزنگاه به کمک هم اومدندو یک سری از شخصیتها نجات پیدا کردند من برخلاف ایرج همچنان به این سریال امیدوارم ادمهای که برای زنده موندن هنوز دارند تلاش میکنندو مطمئنن جاهای برای ما سورپرایز جالبی خواهند داشت

anzalichi
02-19-2014, 01:06 PM
قسمت 10ام هم دیده شد..!! سیر هیجان سریال تواین فصل بالارفت و بعد از ماجرای زندان خوب وضعیت باقی مونده هارو به تصویر کشیدن..اگرچه همه چیزه این فصل قابل پیش بینیه ولی بازم ارزش دیدنش رو کم نمیکنه..!!
7از10

mohammad1992
02-19-2014, 10:32 PM
قسمت بسيار جالبي بود من امتياز 10 ميدم خيلي خوب داره پيش ميره

javad48
02-19-2014, 10:52 PM
عالی ، هیجان برگشته به سریال،جنگ برای بقا
من فقط موندم کی 1 داده به این قسمت

Snow
02-19-2014, 11:24 PM
جودیت بالاخره دیده شد!هیجان قسمت خوب بود!همچنین نشون دادن همه ی اعضای گروه!چه گروهی شدن گروه بث -دریل!حیف دریل سنش به بث نمی خوره وگرنه میگفتم یه عروسی افتادیم!این قسمت سوالای زیادی هم به وجود اورد که ادامه ی سریال رو دیدنی تر میکنه.بی صبرانه منتظر لحظه ی رسیدن گلن و مگی-لحظه ی رسیدن ریک به جودیت و البته لحظه ی فهمیدن واقعیت کارول توسط تایریس هستیم!(ولی خودمونیم سریال کم کم داره اب بندیش زیاد میشه!نمره ی من به این قسمت 7.5 بود که به خاطر گل روی گلن!8 دادم!قسمتی که ریک توش نباشه نباید بالای 8 بشه!)

punisher2
02-20-2014, 12:05 AM
کسل کننده بود خوشم نیومد:Smiley15:
5 میدم

rolan
02-20-2014, 05:57 PM
یا سلام... اتفاقا به نظرم اپیزود جالبی نبود اصلا و همه چی سرهم بندی بود یه جورایی و سکانس ها ی ابکی کم نداشت... دیگه همه داشتن همدیگرو تو اون محیط مخوف و بزرگ مثل اب خوردن پیدا میکرن انگار ردیاب به خودشون وصل کردن!! و اپیزو قبلی خیلی بهتر بود... در کل یه همچین قسمت هایی برای سریال های بزرگی مثل واکینگ جالب نیست واقعا...! اون تیکه گلن هم دیگه خیلی فیلم هندی بود اخه!! زامبی ها الحمد الله همیشه خوب گردن گاز میگرفتن ولی این دفعه که یارو زده تو دل یه گله زامبی میرن ماسکشو گاز میگرن!! :Smiley36:

kavehmj
02-21-2014, 02:57 AM
امتیاز 7 به این قسمت.
دیدید گفتم جودیث زنده iست؟ واقعا وقتی هم که این صحنه رو دیدم کلی ذوق زده شدم. ایده ی نوزاد داشتن تو دنیای آخر الزمانی زامبی ای می تونه خیلی جالب باشه. ریک تو فصل 2 می گفت به هرشل که اگه ما رو از مزرعه بندازی بیرون، زن و نوزادش حتما می میرن، دلیلش همین گریه های ناگهانی نوزاد بود که الان داره سر تایریس بیچاره می یاد.
دوستانی هم که می گن گلن چرا اونجا بود. گلن از اتوبوس اومد بیرون و رفت روی اون پل توی زندان. دقیقا همون جایی که تو قسمت آخر فصل قبل بود و به گروه فرماندار تیراندازی کرد. کلا اونجا رو دوست داره. اما این بار تانکه اون پله رو زد. گلن هم احتمالا به خاطر موج انفجار بیهوش شده بود و وقتی به هوش اومد، اون صحنه رو تو این قسمت دیدیم.

اما یه موردی که تو این قسمت های اخیر دارین می بینیم، تعلل زیاد و الکی زامبی ها تو گاز گرفتن شخصیت های اصلی هست. مثلا تو همین قسمت اون زامبیه که بث رو گرفت، خیلی غیرمنطقی تو گاز گرفتنش تعلل کرد. اونقدر لفتش داد تا اینکه داریل سر برسه. تو قسمت قبل هم همین لفت دادن رو تو زامبی هایی که به کارل حمله کرده بودن دیدیم. این دو امتیازی که کم کردم به خاطر این صحنه ها بود. تو فصل های اول زامبی ها خیلی خوب و مطابق انتظار تو گاز گرفتن عمل می کردن. ولی تو این فصل خیلی بی منطق شده حرکات و رفتارشون، اونم فقط سر شخصیت های اصلی سریال

r-stark
02-21-2014, 06:49 AM
درود

دوستان به این نکته توجه نکردید شخص روانی که توی زندان موش ها رو میکشت و میداد به زامبیها و ... لیزی ( همون دختری که ظاهرا استاده هد شاته ! ) بوده .

اگه دقت کنید توی جنگل موقعی که هوا تاریک بود او 2 تا خرگوش رو به آرومی و با خونسردی تمام کشت و اینکه جودیث هم داشت خفه میکرد ! عجب جونوری پشت چهره معصومش پنهونه !

86471181
02-22-2014, 04:41 PM
اول امتیاز 4 رو دادم که تعداد نفراتی که به 4 و 5 رای دادن با هم برابر باشن :Smiley36:
بعد این قسمت به این نتیجه رسیدم بذارم کنار این سریال رو ، ولی بعد خوندن اسپویل هایی که بچه ها مرحمت کرده بودن ، دیدم ظاهرا جلوتر اتفاقات جالبی میفته و تصمیم به ادامه گرفتم :Smiley14:
در مورد این قسمت ، اصلا راضی کننده نبود ، اصلا نمیشه با قسمت قبل مقایسش کرد ، انگاز دور همی نشستن یه چیزی بسازن واسه این قسمت ، تو قسمت قبل یه گذشته ای از میشون دیدیم ، یه چالشی بین ریک و کارل دیدیم و ... اما این قسمت رو میشه این جوری خلاصه کرد ( کشتن زامبی های جنگل و اتوبوس ، ظهور کارول از آسمون ، انتهای ریل ، دوباره ظهور یه گروه جدید )
این ورود شخصیت های جدید تو سریال هم خیلی جالب هست ، یهو از آسمون فرود میان و ادامه داستان رخ میده :|
بازیگری این قسمت هم به شدت وحشتناک بود ، گلزار از اینا بهتر بازی میکرد :Smiley14:

Irish
02-22-2014, 09:43 PM
به نظرم یکی از مشکلات سریال هایی که اینجوری یه خط سیر رو ادامه میدن و به قولی تک خطیه روند سریال و هر قسمت موضوع جدید نیست و در امتداد قسمت قبل هست همینه که همه قسمت ها مثل قسمت های دیگه ممکنه خوب از آب در نیاد و بیشتر سعی میشه در بعضی قسمت ها که خط سیر سریال سریع بره جلو . الان عملا سریال به دو قسمت تقسیم شده . یکی قسمت میشان و ریک و کارل و اون سمت هم بقیه افراد زندان . نمیخوام حوادث آینده سریال رو حدس بزنم ولی فکر میکنم با توجه به اینکه این فصل در نهایت 16 اپیزود خواهد بود این سیر تا شاید آخر این فصل ادامه داشته باشه . قسمت قبل به نظرم خیلی بهتر بود ، مخصوصا تمرکز بر روی کارل و بزرگ شدنش تو اون شرایط برام خیلی جذاب بود . این قسمت هم فکر میکنم که جذاب ترین موردی که بهش برخوردم حضور افراد جدید و گروه جدید بود که نوید اتفاقات جدید رو میده ضمن اینکه تو قسمت بعدی چالش گلن و گروه جدید رو شاهد خواهیم بود . ورود بازیگر های جدید رو هم + ارزیابی میکنم مخصوصا حضور Michael Cudlitz که بازیگر کارکشته ای هست . نکته ای هم که شاید جذاب تر باشه برای دوستان کمیک باز ؛ میتونه حضور یوجین پورتر ، اسپینوسا و Sgt. Abraham Ford باشه . به نظرم سریال یه مواردی رو هم سعی میکنه از کمیک واکینگ دِد استفاده کنه جدیدا !

نمره من به این قسمت 6 بود یعنی اصلش 6.5 بود ولی 6.5 نداشتیم جزو گزینه ها