PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : House of Cards | بحث کلی درباره فصل دوم

WalTer WhiTe
02-19-2014, 03:28 PM
http://picoup.ir/images/54943840214934365737.jpg

http://picoup.ir/images/22839203681499335158.png (http://www.imdb.com/title/tt1856010)

در این تاپیک می توانید درباره فصل دوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
با توجه به اینکه هر 13 قسمت پخش شده است لطفا درباره هر قسمتی که میخواهید صحبت کنید ،
ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل هم جلوگیری شود.

justUnited
02-19-2014, 05:51 PM
قسمت اول : عالی
هنوز یک هفته نشده که شروع به دیدن سریال کردم پشیمونم چرا زودتر ندیدم!
بعد از فصل اول فوقالعاده این فصل هم با قسمت طوفانی شروع شد من که هنوز تو شوکم.
کلا این کوین اسپیسی توی نقشهای قاتل عالی بازی میکنه! خانم محترمش هم به حرف دوست عکاسش عملکرد کرد و اون قسمت مهربان و حساس شخصیتش رو کشته !
واقعا زوج خطرناکی رو تشکیل دادند یجورایی منو یاد بانی و کلاید میندازن بی رحم و مغرور و تشنه شهرت !
اون خانم جدیده هم که قرار پست فرانک رو بگیره هم شخصیت جذابی نشون داده از اون زنهای خود ساخته است و بی رحم
و اینکه خدا به ملت امریکا رحم کنه اگه فرانک رئیس جمهورشون بشه :Smiley36:

Chandler Bing
02-19-2014, 08:18 PM
http://picoup.ir/images/79586921186564495483.jpg

این تیکه قسمت اول عالی بود، همین حرف زدن فرانک با دوربین با این خیلی حرکت بی منطقیه! اما واقعا خوب درآوردنش، عاشق صحبت کردنشم.
خوبی این سریال اینکه کلا امد بیرون! الان اپیزود 8 رو دارم میبینم، معرکه است! فرانک چه میکنه... کلر هم به اندازه ی خودش دوست داشتنیه!! فرانسیس گفتنش رو دوست دارم:Smiley36:
نمره اش 10 واقعا، هیچ نقصی نداره، هیچی!! امسال که برکینگ بد نیست، همه چیز رو درو میکنه

MahyarS
02-19-2014, 09:07 PM
این سریال عالیه

دوستان نمیدونن چه گروهی زحمت زیرنویس این فصل رو میکشه؟؟

Raylan Givens
02-19-2014, 10:07 PM
این سریال عالیه

دوستان نمیدونن چه گروهی زحمت زیرنویس این فصل رو میکشه؟؟

تیم نرجمه فری آفلاین :Smiley69:

WalTer WhiTe
02-19-2014, 10:15 PM
قسمت اول
تمامی صحبت هایم درمورد این قسمت رو در اسپویلر گذاشتم تا دوستانی که این قسمت رو ندیدن چشمشون هم به این کلمات نخوره و مزه اش نپره:Smiley36:

من واقعا توی اون 15 آخر کاملا شوکه شدم . هر چیزی رو خدایی فکر میکردم اتفاق بی افته الا کشته شدن زویی . یعنی این فرانک اینقده راحت این زویی رو کشت که خدایی من تا چند دقیقه خیره شده بودم به مانیتور و اصلا باور نمی کردم. البته از همون فصل قبلش هم می دونستم که فرانک این زویی رو می کشه چون نسخه انگلیسی اش رو خیلی سال پیش دیده بودم ولی با توجه به اینکه فصل سوم هم تمدید شده بود اصلا فکر نمی کردم توی این قسمت این اتفاق بی افته و برام شوکه کننده بود .
دیالوگ های کلر و فرانک هم یکی از یکی عالی تر بود. واقعا این قدرت چیه که انسان ها براش حاظرند هر کاری بکنند :Smiley35:
شعار این فصل از سریال هم که واقعا گل سر سبد همه ی دیالوگ های این سریال تا این لحظه بود ==> hunt or be hunted (شکار کن يا شکار بشو )
واقعا روی این دیالوگ کلی کار شده بود و این دیالوگ هزار تا معنی توی این سیاسته بی پدر مادر میده :Smiley35:

اون تیکه اخرش هم که فرانگ تو آینه حرف می زد و گفت : " فکر کردي فراموشت کردم؟ شايد اميدوار بودي که فراموشت ميکردم. " هم عالی بود
یعنی از خنده مردم از دست فرانک . اتفاقا از اول این قسمت هم که شروع شد ،من منتظر بودم یک چیزی رو به دوربین بگه و اخرهای این قسمت داشتم ناامید می شدم که این حرف رو زد و بسی باعث لذت بیشتر من شد. برای قسمت اول که به نظرم همه چی سره جاش بود و عالی کار شده بود ، حالا تا ببینیم برای قسمت های بعدی چی پیش میاد :Smiley69:

mohsenshinobi
02-19-2014, 11:34 PM
چرا سریال به این خوبی یک مترجم بیشتر نداره و حالا اعلام کردن که هفته ای یک قسمت زیرنویسش میاد ولی مثلا walking dead کلی مترجم داره؟

Raylan Givens
02-19-2014, 11:46 PM
یه عکس بزارم جیگرتون حال بیاد :Smiley36:

http://upir.ir/files92be/783a9cfe33f6.jpg

قسمت 4 هم عالی بود مخصوصا کلیر با اون مصاحبه عالی و جنجالی که انجام داد :Smiley35:

HAMID13
02-20-2014, 01:23 PM
والا من قسمت 1 رو تازه دیدم
عاشقتم فرانسیس آندرووووووووووود راضیم ازت عجب حرکتی زدی مرد حال کردم باهات ی بچه میخواد اینو بازی بده هه
اونجاییکه اون سیاهه به فرانک میگه تاحالا ندیدم تو فقط مشاهده کنی هم باحال بود
صحنه آخرش جلو آینه و حرفاشم که دیگه همه تایید کردین
آقا سریال وقتی خوبه خوب خوبه دیگه

Chandler Bing
02-20-2014, 01:49 PM
قسمت نه! اسپویلر نیست، فقط یه دیالوگ خفنه!!

کلر میگه: Let's make him suffer
بعد فرانک برمیگرده به دوربین میگه: I don't know whether to be proud or terrified
بعدش میگه:
http://picoup.ir/images/24044577624823111083.jpg

:Smiley10:عالی ان این دوتا

Chandler Bing
02-21-2014, 01:39 PM
اپیزود 11:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

تری سام، فرانک، کلر، میچام. وا د ف.اک؟؟؟؟؟؟؟ تازه فرانک و میچام هم.... عجب:Smiley10:

شما فعلا اول کارید، 10 اپیزود دیگه میتونید این اسپویلر رو بخونید:Smiley36:

Achillies
02-21-2014, 05:16 PM
خب، من هم نتونستم تحمل کنم و بالاخره همین الان قسمت اول رو دیدم، خدا به دادم برسه:Smiley36:
فصل یکش رو که شروع کردم دیگه نمیونستم ول کنم، فکر کنم دو روزه یا سه روزه تمومش کردم!
قسمت اول این فصل عالی بود، بقیه ی سریال ها باید یاد بگیرن چطوری سریال رو شروع کنن! سریال های دیگه میترسن تو قسمت اول چیزی رو نشون بدن، ولی این سریال تو همین قسمت اول کلی سورپرایز داشت!
عاشق زوج کلر و فرانسیس هستم! مخصوصا فرانسیس! واقعا عالی بازی میکنه، اون قسمت هایی هم که با دوربین حرف میزنه یه حس عجیبی بهم دست میده! انگار بیننده تنها کسیه که از دست فرانسیس در امانه!
با اینکه زیاد سریال ندیدم ولی این جزء بهترین سریال هاییه که دیدم:Smiley69:
پیش به سوی قسمت های بعدی:Smiley36:

UntouChable
02-21-2014, 05:41 PM
یه روز بعد از اینکه سریال اومد همشو یک ضرب دیدم :Smiley36: امسال صد در صد همه جایزه ها رو درو می کنه فقط از یه چیز سریال بدم اومد اونم مستر پرزدنت بود.
دیگه خیلی احمق به تصویر کشیدنش و کل سریال کش مکشی بود بین فرنک و اون یارو سرمایه دار سر کچل کثافت که کله طوطیه رو خورد کرد.
بعد از پایان سریال تنها فکری که تو سر من بود این بود که این پرزدنت رو اصلا چطور انتخابش کردن ملت امریکا :Smiley10:

Chandler Bing
02-21-2014, 07:44 PM
پایان

فصل اول شد وایس پرزیدنت، آخر فصل دوم شد پرزیدنت، فصل بعد فکر کنم میخواد کل جهان رو تصرف کنه:Smiley36: خیلی خفن بود، البته منم موافقم، واکر خیلی ببو بود! اما این آخر خیلی خر تو خر شد، من که نفهمیدم چی شد، تاسک و رمی و جکی و کنگره و... همه دست در دست هم دادن تا این فرانسیس به آرزوش برسه!
نمره اش 10ـه 10:Smiley30:

om3ga
02-27-2014, 12:09 AM
یعنی شروع طوفانی به این میگن :Smiley10:
آخر سریال هی داشتم عقب جلو میکردم که بدونم فرانک واقعا اون کارو کرد یا نه :Smiley10: کپ کردم یه لحظه :Smiley10:
آغا عالیه این سریال ، عالی!!!

prongz
02-27-2014, 04:02 AM
http://picoup.ir/images/36917653899377089555.jpg

justUnited
03-01-2014, 12:34 PM
تا قسمت هشتم

تا قسمت 8 که دیدم میشه گفت هر قسمت بیشتر از فرانک و زنش بدم اومده خیلی عوضی هستند اصلا رحم ندارند!
میترسم آخر سریال هم دستشون رو نشه و من دیوونه بشم!! خیلی دلم برای گودوین سوخت اصن همه رو نابود کردند
یکی از شخصیتهای محبوبم هم رمی بوده خیلی از کاراکترش خوشم میاد
و یه نکته اینکه به نظرم رئیس جمهور امریکا دیگه زیادی احمق فرض شده با اون زن احمق تر از خودش به اصطلاح اینها تحصیل کرده هاروارد هستند
معلوم نیست چرا اینهمه ساده هستند
ادم شک میکنه این چطور رئیس جمهور شده با اینهمه سادگی و عدم قاطعیتش !

justUnited
03-01-2014, 08:39 PM
قسمت 11

تریسام ! یا خدا !
بدتر از اون صبح حادثه بود !
- Good morning, Meechum.
- Good morning, Mr. Vice President.
It's a beautiful day.!!!!!
جالبه وقتی میچام مچ فرانک رو گرفت اونم داشت همچین چیزی رو میدید
عجب دنیایی شده واقعا انتظار این یکی رو نداشتم ولی خوشم اومد
اون یارو چینیه هم همچین اوضاعی داشت
رئیس جمهور محترم هم همونطور که انتظار میرفت به فنا رفته !

justUnited
03-02-2014, 05:26 PM
قسمت آخر
خب همانطور که انتظار میرفت فرانک و کلر به هدفشون رسیدند.
به نظرم مهمترین چیزی که بهشون کمک کرد همون حرفی بود که مرتبا تکرار میکردند و اون اینکه هیچوقت چیزی رو از هم پنهان نمیکنند!
و این کاری بود که دقیقا خلافش رو از کسایی که به بازی میگرفتند انتظار داشتند.
فرانک به خوبی نقاط ضعف و یا نیازهای طرفش رو پیدا میکنه و از اون طریق اونها رو به دام میندازه حتی اگه مجبور باشه این حس نیاز رو خودش به طرف منتقل میکنه.
اون هیچوقت همزمان درگیر چند موضوع نمیشد و موانع رو یک به یک از جلوش برمیداشت چون اینطور میتونست از اتحاد دشمنانش جلوگیری کنه
و ابزار اینکار رو هم بخوبی تشخیص میداد مثلا از حس میهن پرستی و خانواده دوستی رئیس جمهور بارها از طریق کلر استفاده کرد
وبرای تاسک هم که مرد تجارت بود کارتهای دیگری استفاده کرده و حس شک و تردید رو بین دو دوست قدیمی انداخت و نتیجه هم گرفت و این وسط همه ضرر کردند بجز فرانک!
به نظرم الان رسیدیم به نقطه اوج یک نمودار سینوسی و حدس میزنم فصل سوم فصل زوال فرانک باشه! البته شاید نویسندگان تصمیم دیگری داشته باشند و اگه غیر این باشه من که خیلی ناامید میشم :Smiley36:
با از بین رفتن استمپر هم خیلی چیزها تغییر میکنه قطعا همه بدنبال ریچل میگردند کسی که فرانک وجودش رو انکار میکرد و اولین کارش همین خواهد بود.معلوم نیست گوین هکر تکلیفش چی میشه و معامله ای که کرد چطور پیش میره
ولی حدس میزنم به طور مستقیم با فرانک تماس برقرار کنه و با اون معامله کنه ! فرانک هم که میشناسید! ست هم جای استمپر رو میگیره.
حالا باید دید فرانک اینقدر توانایی داره که هم به ریاست جمهوری برسه و هم گندکاریهاش رو پاک کنه یا نه!
اشکهای کلر هم جالب بود نشون داد هنوز به اندازه فرانک پوست کلفت نشده !

jokarsanaye
04-27-2014, 01:23 AM
دوستان آیا نسخه 720p فصل دوم ریلیز شده؟

tigerom
04-27-2014, 01:32 AM
دوستان آیا نسخه 720p فصل دوم ریلیز شده؟

نسخه 720p web-dl هست من حدود 400 مگ هر قسمت رو دان کردم کیفیتش عالیه

jokarsanaye
04-27-2014, 01:49 AM
نسخه 720p web-dl هست من حدود 400 مگ هر قسمت رو دان کردم کیفیتش عالیه

لینکش رو محبت میکنید

HAMID13
05-01-2014, 03:26 PM
آقا پروزه به این خوبی واقعا حیف کارهای زیرنویسش واسه سریال های بسیار سطح پایین تر چند تا نفر که چه عرض کنم چندتا تیم موازی کار میکنن اونوقت واسه ی همچی سریالی هیچیش مشخص نبود که کی به کیه
در رابطه با سریال هم که واقعا ایول به فرانک واقعا ایول حال میکنم با این شخصیت اساسی
بالاخره رییس جمهور شد و همون اول هم زد فنگ رو ترکوند :دی واکر بسیار احمق بنظر اومد و حیف که ی همچی شخصی رییس جمهور شده بود (ولی اینا نشون میده که کسایی که دوروبر ی نفر که در راس قرار داره هستن چقد میتونن تاثیر گذار باشن و چقد میتونن شما رو به اوج برسونن یا نابودتون کنن)
الان بزرگترین مشکل فرانک مرگ داگ هستش و اینکه معلوم نیست ریچل چی میشه و اون یارو که تو کار سایبری بود و آمار داگ رو درآورده بود
با آرزوی موفقیت برای فرانسیس عزیز
تشکر از کسانیکه باعث شدن با زیرنویسشون ما این سریال رو ببینیم و این حال ازمون گرفته نشه دست تک تکشونو میبوسم شخصا
مرسی از همه

VIVA THE ROCK
05-20-2014, 04:01 AM
فصل دوم رو تازه تموم کردم ، فقط می تونم بگم فوق العاده بود ، بسیار بهتر ار فصل اول ، کوین اسپیسی بی نظیره ، بعضی از دیالوگ هاش مو رو به تن آدم سیخ می کنه :Smiley36:
اگه هنوز ندیدید زودتر شروع کنید ...

WALKING DE4D
05-20-2014, 02:26 PM
فصل 2 رو تازه شروع کردم شروع خیلی خوبی داشت :Smiley69:

haqern
05-29-2014, 12:45 AM
درسته این رئیس جمهور قبلی خیلی قاق بود ولی حضورش کاملا حساب شده بود . شخصیتی مثل تاسک که دوست داره پشت پرده باشه و خودشو زیاد افتابی نکنه ( توی خود سریال چندین بار بهش اشاره شد) طی یه برنامه ریزی بلند مدت واکر رو رئیس جمهور کرد تا عروسک خیمه شب بازیش توی کاخ سفید باشه ، که به نظرم این قضیه چیز غیر ممکنی نیست .

Vic Mackey
05-29-2014, 01:36 AM
واقعا فوق العادست این سریال با این که یه درام بسیار سیاسی وسنگینه ولی به هیچ عنوان
حتی یک لحظه خسته کننده نمیشه
همون اول فصل یه حرکت انفجاری به سبک HBO زد زویی رو از سریال خارج کرد فصل بعد هم هکررو بترکونه سری خیالمون راحت میشه:Smiley36:

amingeneral
09-03-2014, 11:57 AM
پــایــان فصـــل دوم

تـق تـق!

یه فصل بی‌نظیر. از همون قسمت اول حساس و نفسگیر بود تا قسمت آخر. یه بازی شطرنج بین آندروود و تاسک. دقیقاً مثل بازی شطرنج که خوندن حرکت بعدی حریف شرط پیروزیه،
اینجا هم همینطوری بود. من نسخه‌ی بریتیش سریال رو ندیدم و نمی‌دونم تا چقدر مثل همدیگه‌ن، اما داستان و نویسندگی نسخه‌ی آمریکایی‌ش عالی بود.
کوین اسپیسی نقش یه فرد قوی و تشنه‌ی قدرت رو به بهترین شکل درآورده، فکر نکنم هیچ بازیگر دیگه‌ای بتونه به خوبی اون این نقش رو بازی کنه.
عجیب‌ترین صحنه‌ی سریالی هم که دیدم توی قسمت یازده رقم خورد! اصلا شوکه شدم، از دور یکی منو میدید فکر میکرد جن دیدم!
فصل سوم اگه فصل آخر سریال باشه، احتمالاً سقوط فرانسیس رو خواهیم دید، میگن هر چه آدم بالاتر میره سقوطـش هم سخت‌تر میشه.گ
امتیاز 10 بدون شک.

ببینید و به بقیه هم توصیه کنید!

M.Amir
12-21-2014, 01:20 AM
خوشحالم که بالاخره بعد از مدت ها تونستم 7 اپیسود آخر این فصل رو امروز ببینم :دی!

در اینکه سریال فوق العاده‌ست شکی نیست! :Smiley35: (10/10)
در عین حالی که کاراکتر زیاد داره اما همه رو "به موقع" وارد صحنه میکنه و اونا رو به داستان لینک میکنه. که واقعاً این نظم رو به شخصه ندیده بودم.
مثل خیلی سریالهای دیگر داستان همیشه به سمت خوشی پیش نمیره!
دیالوگها و صحنه هایی بی نظیر و غیر قابل پیش بینی

فرانک : تلفنها مدام مشغول هستن
کلر : همشون رو نادیده بگیر
وزارت دادگستری رو که نمی‌تونم نادیده بگیرم.
چه کمکی از دستم بر میاد؟
اگه رفتم زندان، بیا ملاقاتم!!! WTF
بعضی جاها حس میکنم اینجور دیالوگ ها از دهن خودش در میاد و حرف نویسنده نبوده :Smiley36:

قسمت یازدهم هم که، نمیگم بماند :دی! :Smiley14:

اما یک دست انداز خیلی کوچک اینکه اگر صحبت های باراک رو گوش کرده باشین، با اینکه خیلی جاها تند صحبت میکنه
و به قول بچه ها یه (Fast speaker) تمام عیاره، (برخلاف واکر) اما قدرت تکلم بالایی داره و حرفهاش کاملاً واضحه.
خدا رو شکر فصل دیگه یه رئیس جمهور درست حسابی داریم...

در آخر هم کل حرکت ها و حرفهایی که توی این دو فصل از کوین دیدم یک طرف این حرکت و استایلش یک طرف :D

http://8pic.ir/images/29cqifol1k3k1s1gjdlr_thumb.png (http://8pic.ir/images/29cqifol1k3k1s1gjdlr.png)

به دوستانی هم که برای این سریال زحمت کشیدن خدا قوت میگم. http://tvworld.info/images/smilies/Smiley17b.gif

70 روز تا فصل سوم :(
پ ن : تصویر برداری فصل سوم هم به پایان رسیده.

http://8pic.ir/images/fiezg100gz2kr7fyzr29.jpg

TOXIN
12-30-2014, 01:55 AM
امشب فصل دوم این سریال رو تموم کردم و فقط می تونم بگم فوق العاده بود. واقعا فیلم نامه سریال خیلی قوی نوشته شده بود. بازی کوین اسپیسی هم که چیزی بود که ازش انتظار میرفت. فوق عالی. همینطور بازی بازیگر نقش کلیر

قسمت های آخر خیلی غیر قابل پیش بینی شده بود. البته اینکه فرانک رئیس جمهور میشه چیزی بود که مشخص بود ولی به شخصه فکر می کردم فصل سوم اتفاق بیفته. با این حال فصل سومش می تونه خیلی جذاب تر باشه ولی آخرش دوست ندارم فرانک دستش رو بشه :دی. امیدوارم پایانش طوری باشه که سریال به این خوبی خراب نشه.
اما در مورد رئیس جمهور والکر
این که تصور کنیم آمریکا همچین رئیس جمهوری خواهد داشت یکم مسخره هست. مسلمه همیشه اونی که آمریکا رو می چرخونه رئیس جمهور نیست و فردی یا گروهی پشت پرده هست ولی اصلا نمیشه تصور کرد آمریکا همچین رئیس جمهور پخمه ای رو داشته باشه. ضمن اینکه شرایط هم طوری بشه که رئیس جمهور آمریکا استعفا بده، اینم تصورش خیلی سخته:دی.

شایسته همچین سریالی هست که برای هر قسمتش نقدی جدا نوشته بشه و حیفه که نقدی در رابطه با سریال در بین سایت های فارسی موجود نیست. (حداقل من پیدا نکردم). چون سیاست چیز پیچیده ای هست و شاید دونستن خیلی نکات باعث بشه آدم بهتر داستان فیلمو متوجه بشه.
راستی، فصل سوم ، فصل آخر خواهد بود؟ خبری در این مورد منتشر نشده؟

bikaran1384
04-13-2015, 04:55 AM
من فکر کنم تنها مشکل این سریال اینه که اخر هر دعوا و کشمکشی فرانک پیروز میشه که این اصلا خوب نیست چون سریال رو قابل پیش بینی میکنه تا قسمت 11 فصل دوم که من دیدم اینطوری بوده من منتظر یک شکست برای فرانک میمونم

Barney
07-26-2015, 01:30 PM
هر چقدر فصل اول جذاب و خفن بود این فصل 2 ...به آرمان هامون:)
اون طراوت فصل قبل...سیاست بازی ها...تقلای فرانک واسه رسیدن به قدرت
از قضیه روسو بگیر تا کاترین دورنت...فصل 1 بهترین سیزن سریالی بود که دیدم
ولی این آخر انگار میخواستن به هر قیمتی فرانکو به ریاست جمهوری برسونن
انگار خنگای آمریکارو میبرن کاخ سفید.
به قول معروف کدخدای ده(واکر)که مرغابی باد وای به آن ده چه رسوایی باد
امیدوارم فصل 3 کمتر قابل پیشبینی باشه و واسه طبیعی جلوه دادن موضوع
چند تا شکست ساده رو به فرانک تحمیل نکنن:)

KING STANNIS
06-15-2017, 03:58 PM
http://picoup.ir/images/43561924175970374515.png

خخخخخ شوخی شوخی رییس جمهور شد.عجب دهن سرویسیه.بیچاره داگ اسفالت شد.