PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود یازدهم

rezarbn
02-24-2014, 04:40 PM
http://axgig.com/images/82121565379741685691.jpg

http://tvworld.info/images/smilies/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?42384-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Walking-Dead-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&p=143096#post143096)
The Walking Dead: Season 4, Episode 11
Claimed
IMDB (http://www.imdb.com/title/tt3316794/)

86471181
02-24-2014, 06:55 PM
نمیدونم چرا این طوری شده سریال ، قسمت اول این نیمه رو به این خوبی ساختن بعد اون هم خدا خیر بهشون بده
بیشتر شبیه سریال کمدی شده ، یارو اومده ار خونه بیرون ، میشون رو نمیبینه :|
ریک زیر تخته ، دو نفر با هم درگیر میشن ، یکی میفته پایین اون یکی حداقل یه متر ازش بالاتره و زیر تخت رو نمیبینه :| ، بعد اونی که زیر تخت رو میبینه نمیگه یکی این پایین هست و مرتب میگه واستا واستا :|
یا اونجا که همه دنبال گلن راه میفتن ، گلن برگشتنش منطقی بود ، دختره هم خواست مثلا مرام بذاره و بره دنبال اینا ، اون 3 تا دیگه برای چی رفتن؟ من که قانع نشدم
اون سکانسی هم که گلن بر میگرده از دانشمنده میپرسه دلیل این ویروس چیه و دانشمنده میگه برنامه ریزی شده بود هم خیلی مسخره بود ، یعنی دیگه سوالی تو ذهن گلن و اون دختره وجود نداشت که بپرسن؟میخواستن نشون بدن که گلن خیلی تیریپ مجنون برداشته واسه مگی؟خوب اگه این جوریه اصلا چرا پرسید ازش؟
بازی هاشون هم که جز ریک ، بقیه تو آفساید بودن
قسمت بعد هم دوباره میره حتما رو دریل و بث ، فک کنم ادامه ی سریال همین جوری یه درمیون رو گروهها می چرخه که دیگه بد داره میره رو مخ
امیدوارم این گروه جدیدی که وارد سریال شده یه جونی به سریال بده ( به نظر من این ایده هم البته تکراری هست چون قبلا گاورنر رو دیده بودیم که به این حد از خشونت نرسیده بود اینا رسما اسکل بودن :Smiley14: )
میخواستم 6 بدم اشتباهی 7 دادم :Smiley36:

Dark Angel
02-24-2014, 07:03 PM
قسمت خوبی بود ولی دیگه هیجان قبلا رو نداره ...
نه دیگه زامبی ها ترسناکن ... نه دیگه هیجانی داره ....ولی با این حال من هنوزم این سریال رو دوست دارم و به نظرم همینطور هم قشنگه:)
به این مرده که تازه اومده تو سریال میاد آدم خوبی باشه
کاشکی از دریل هم نشون میداد
من 8دادم

wartime
02-24-2014, 07:22 PM
کیف نداد :Smiley15:

Rhaegar
02-24-2014, 07:40 PM
سریال همینجوری داره افت میکنه یکی نیست نجاتش بده!
یاد حرف یکی از سازنده هاش قبل از شروع فصل 4 بخیر که گفت قراره سریال ترسناکتر بشه.یا ایشون معنی ترسو نمیفهمه یا مارو یه چیزی فرض کرده!انگار نه انگار سریال برای بقا و ترسه صد رحمت به سریالای اجتماعی!
این 3 تا شخصیت جدیده امیدوارم یه جون تازه بدن به سریال چون باحال به نظر میان.
تو تبلیغ قسمت جدید خیلی دوس دارم بدونم سر دریل چی میاد چون نشون داد بین زامبیا گیر کرده دختره هی صداش میکنه تو صحنه بعدیش نشون داد انگار دختره تنها بود
دیگه دریل چیزیش بشه سریالو میزارم کنار:|

Filmer
02-24-2014, 09:51 PM
یا اونجا که همه دنبال گلن راه میفتن ، گلن برگشتنش منطقی بود ، دختره هم خواست مثلا مرام بذاره و بره دنبال اینا ، اون 3 تا دیگه برای چی رفتن؟ من که قانع نشدم
خب ماشینشون رو که اون حضرت آقای به قول خودشون باهوش(!)، یوجین (که به نظر من از همه هم خنگ تر بود) زد سوراخ سوراخ کرد و باک ماشین هم سوراخ شد و همه ی بنزینش از دست رفت و دیگه وسیله ای برا جلوتر رفتن نداشتن. بعدشم گفتن این راهی که اومدیم رو میدونیم چه خبره و چیا گذشته که برگردیم ولی راهی که جلومونه معلوم نیست چه خبره و شاید خطرناک باشه پس بهتره فعلاً برگردیم تا وقتی دوباره یک وسیله ی نقلیه ی درست و درمون پیدا کردیم به راهمون ادامه بدیم. برا همین بود که دنبال گلن راه افتادن!

86471181
02-24-2014, 11:10 PM
خب ماشینشون رو که اون حضرت آقای به قول خودشون باهوش(!)، یوجین (که به نظر من از همه هم خنگ تر بود) زد سوراخ سوراخ کرد و باک ماشین هم سوراخ شد و همه ی بنزینش از دست رفت و دیگه وسیله ای برا جلوتر رفتن نداشتن. بعدشم گفتن این راهی که اومدیم رو میدونیم چه خبره و چیا گذشته که برگردیم ولی راهی که جلومونه معلوم نیست چه خبره و شاید خطرناک باشه پس بهتره فعلاً برگردیم تا وقتی دوباره یک وسیله ی نقلیه ی درست و درمون پیدا کردیم به راهمون ادامه بدیم. برا همین بود که دنبال گلن راه افتادن!
البته این حرفی که یوجین زد وقتی با منطق جور در میاد که شرایط نرمال باشه ، ولی تو این سریال از در و دیوار زامبی میباره دیگه ، راه جلو و عقب واسشون فرقی نمیکنه نمیشه این جوری نتیجه گرفت چون این راه رو اومدیم پس زامبی دیگه نیست ، اما راه جلو حتما خطرناک تره
به هر حال قانع شدنش واسه من سخته
ممنون از توضیحاتتون :Smiley17:

WalTer WhiTe
02-24-2014, 11:54 PM
با تمام گیرهایی که دوستان به این سریال میدهند موافق هستم . بعنی هر چی سریال داره جلوتر میره شدت آب بندی و کسل کننده گی اش داره بیشتر میشه. هیچ منطقی پشت اتفاقاتی که می افته وجود نداره. دلیل بی منطقی این موضوع که مثلا هیچ کسی ریک رو توی خونه ندید و فقط یک درگیری درست شد فقط بر می گرده به اینکه این چند نفر اصلی که از اول سریال با هم بودن و باید زنده بمانند . اینقدر باید زنده بمانند که کارگردان و شبکه بتونه از این سریال پول پارو کنه و امورات خودشون رو بگردونند. اینجا از نظر من داره به شعور بیننده توهین میشه چون برای کش دادن سریال حاظرند هرکاری بکنند تا دقایق از سریال افزایش پیدا کنه. ایا نمی تونستند توی این قسمت برای اینکه داستان سریعتر جلو برود کلا قضیه ورود اون گروه به خونه رو بی خیال بشوند و اون گروه رو نشون ندهند و طوری داستان رو پیش ببرند که هر چی زودتر تکلیف ریک و پسرش مشخص بشه . ایا نمی تونستند هر چه زودتر این دو عاشق دلشکسته و خسته "گلن و مگی" رو زودتر به هم برسونند و دست از این جاده بازی بر دارند.با این نشانه هایی که هی از اون منطقه مسکونی نشون داده میشه کاملا واضع هست که بلاخره همشون به اون نقطه می رسند پس چرا میان هی کش میدهند . ایا قضیه کش دادن الکی داستان به حرص و طمع شبکه بر نمی گرده !!! همه ی این کش دادن ها و وقت طلف کردن ها از نظر من بی فایده هست خیلی راحت می تونند این قضیه رو تموم کنند و همشون رو سریع تر به اون مکان برسونند . ای کاش بعد قضیه گاورنر سریال تموم می شد و توی تکرار و مکرارت نمی افتاد. این اون سریالی نیست که ما شروع کردیم به دیدنش ، این یک گردابه که هم خودش داره دور خودش می چرخه و هم ما رو داره می چرخونه !!!
امیدوارم توی فصل بعدی تمومش کنند و به فکر ساختن تا 10 فصل ، طبق گفته خودشون نباشند و گرنه که من دیگه امیدی به سریال ندارم ....

x7music
02-25-2014, 12:17 AM
با تمام گیرهایی که دوستان به این سریال میدهند موافق هستم . بعنی هر چی سریال داره جلوتر میره شدت آب بندی و کسل کننده گی اش داره بیشتر میشه. هیچ منطقی پشت اتفاقاتی که می افته وجود نداره. دلیل بی منطقی این موضوع که مثلا هیچ کسی ریک رو توی خونه ندید و فقط یک درگیری درست شد فقط بر می گرده به اینکه این چند نفر اصلی که از اول سریال با هم بودن باید زنده بمانند . اینقدر باید زنده بمانند که کارگردان و شبکه بتونه از این سریال پول پارو کنه و امورات خودشون رو بگردونند. اینجا از نظر من داره به شعور بیننده توهین میشه چون برای کش دادن سریال حاظرند هرکاری بکنند تا دقایق از سریال افزایش پیدا کنه. ایا نمی تونستند توی این قسمت برای اینکه داستان سریعتر جلو برود کلا قضیه ورود اون گروه به خونه رو بی خیال بشوند و اون گروه رو نشون ندهند و طوری داستان رو پیش ببرند که هر چی زودتر تکلیف ریک و پسرش مشخص بشه . ایا نمی تونستند هر چه زودتر این دو عاشق دلشکسته و خسته "گلن رو به مگی" رو زودتر به هم برسونند و دست از این جاده بازی بر دارند.با این نشانه هایی که هی از اون منطقه مسکونی نشون داده میشه کاملا واضع هست که بلاخره همشون به اون نقطه می رسند پس چرا میان هی کش میدهند . ایا قضیه کش دادن الکی داستان به حرص و طمع شبکه بر نمی گرده !!! همه این ها کش دادن ها و وقت طلف کردن ها از نظر من بی فایده هست خیلی راحت می تونند این قضیه رو تموم کنند و همشون رو سریع تر به اون مکان برسونند . ای کاش بعد قضیه گاورنر سریال تموم می شد و توی تکرار و مکرارت نمی افتاد. این اون سریالی نیست که ما شروع کردیم به دیدنش ، این یک گردابه که هم خودش داره دور خودش می چرخه و هم ما رو داره می چرخونه !!!
امیدوارم توی فصل بعدی تمومش کنند و به فکر ساختن تا 10 فصل ، طبق گفته خودشون نباشند و گرنه که من دیگه امیدی به سریال ندارم ....
بو.............................................. .........................................
با نظراتت موافقم 10 دقیقه نا مفهوم که نبود هم فرقی نداشت فقط شاهد فرار ریک بودیم
5 دقیقه لاو استوری گلن و مگی خوب لامصب یارو میگه اتوبوس همه مردن بیخیالشو برو دیگه
یوجین مشنگه شکی نیست چون هرچی دانشمنده اولش مشنگه قابل قبول بود :Smiley14:
بهتر موضوع را به سمت چگونه این ویروس منتشر شد ببرن ؟ چرا محرمانه هست ؟ باز دولت امرکیا ازمایشات خطرناک میکرد این بار دنیارو به شیت کشوند ؟:Smiley17:
سرعت سریال اومده پایین لامصب پلیس راه بهت گیر نمیده که تخته گاز برو نمیبینی محمد عصبیه ؟:Smiley14: پ.ن : در دفاع از محمد بود
این قسمت چیزی نداشت جز اشنایی با شخصیتهای جدید که اسپویلرشو گذاشته بودم تو اسپویلرهای فصل چهارم:Smiley69:
خدایش توقعات ما چقد از سریال بالا رفته دیگه نمیتونن مارو راضی کنن خخخ:Smiley36:
از بس این قسمت اب بندی بود موضوع پیدا نکردم تو تاپیک بحث اپیزودیک بزارم :Smiley35:

یک دادم

arefeh-7
02-25-2014, 12:49 AM
اب بندی کامل بود :Smiley15:

A w e s o m e
02-25-2014, 02:07 AM
به خوبی قسمتهای قبل نبود..ولی این میتونه یه پیش زمینه ای واسه قسمت بعد باشه..
این داداش مو قرمزمون مگه قرار نبود نقش منفی باشه؟ یه ذره اسکول میزنه که! :d

DARK BOY
02-25-2014, 02:24 AM
بر عکس نظریه دوستان بنظرم بسیار بهتراز قسمت قیل بود اینکه فرمانده گروه رو شناختیم بنظر هم ادم جالبی میاد ریک و تایریس دارن یک مسیر میرن ممکنه در قسمتهای بعد شامل دیدارشون بشیم و اینکه اونجا که میرن کجا میتونه باشه اون سکانس که میشون وارد اتاقه صورتی رنگ هم میشه که یه خانواده مردن هم بنظرم سکانس فوق العاده ای بود تنها اون سکانسی که چند نفر وارد اتاق ریک میشن هم مسخره بود بخاطر اینکه این همه خونه حتما باید برن اونجا:Smiley15: در سریال اگه این 3 نفر بمیرن سریال زیباتر از قبل میشه گلن و مگی در سریال اضافه اند و کارل هم خیلی دست پاگیره اگه نباشه بنظرم ریک زیباتر بازی خواهد کرد. من 8 دادم

Snow
02-25-2014, 05:33 PM
با کمال احترام نسبت به نظرات دوستان می خواستم بگم اگه اینقدر سریال فاجعه است خب نبینید!3 اپیزوده که من میام تو تاپیک می بینم بعضیا از همه چیز ایراد گرفتن و جالبتر اینکه همون افراد اپیزود بعد هم می بینن و باز غر میزنن!این سریال اگر فاجعه ی تمام هم باشه ولی باز هم از خیلی سریال های دیگه سر تره.یه کم از غر زدن دست بکشید و سعی کنید از سریال لذت ببرید.
راستی نمره ی من به این اپیزود 9 هست چون هم هیجانش خوب بود هم میشون انسانیت خودشو نشون داد!
در اخر دو تا عکس میزارم از نمره ی دو قسمت گذشته تو IMDB که ببینید این سریال هنوز هم رو فرمه
http://picoup.ir/images/68402575410153970710.jpg
http://picoup.ir/images/31399289599974405738.jpg

Hypnos
02-25-2014, 09:00 PM
منم این سریال رو دوست دارم ولی 3 تا مشکل داره که باعث شده نسبت به فصل یک و دو افت محسوسی کنه:
1- زامبی ها که عامل ترس و هیجان فیلم بودن دیگه کشتنشون شده تفریح بازیگرا. در حالیکه با گذشت زمان و کم شدن غذا باید وحشی تر و خطرناکتر بشن.
2- سریال هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه.
3-داستان جالب عشقی و کشمکشی بین کاراکترهایی که دوست داریم وجود نداره. همه با هم خوبن.

86471181
02-25-2014, 10:14 PM
3 اپیزوده که من میام تو تاپیک می بینم بعضیا از همه چیز ایراد گرفتن و جالبتر اینکه همون افراد اپیزود بعد هم می بینن و باز غر میزنن!ا

در اخر دو تا عکس میزارم از نمره ی دو قسمت گذشته تو IMDB که ببینید این سریال هنوز هم رو فرمه
دوست عزیز وگرام ، اول اینکه غالب بچه ها از اپیزود اولیه که این نیم فصل باهاش شروع شد راضی بودن ، بقیه ی به قول شما غر زدن بیشتر مربوط به این دو اپیزوده ( به عنوان مثال من خودم دو فصل اولیه این سریال رو خیلی دوست دارم )
دوم اینکه ، هر کس به هر دلیلی نگاه میکنه ، یکی وقتش خالیه تو اون روز ، یکی سریال دیگه ای نداره ببینه ، یکی هم به خاطر خاطره ی خوبی که از این سریال داره ادامه میده و بعضی ها هم مثل دوست گراممون irag و AR!AN دیگه ادامه نمیدن سریال رو ، این حرف شما بیشتر وقتی مصداق پیدا میکنه که فصل اول یه سریال باشه
سوم اینکه اسم تاپیک بحث اپیزودیک هست ، یعنی توش بحث میشه در مورد اون قسمت ، یکی مخالف هست یکی موافق ، در نتیجه بحث شکل میگیره شما میتونی مخالف ها رو اقناع کن اگه هم نمیخواین اقناع کنین که دیگه نسخه واسه مخالف های این اپیزود و اپیزود قبلی نپیچین،نمونش صفحه ی اول همین تاپیک که من یه موردی رو نوشتم یه دوست دیگه اومد جواب داد ، هیچکدوم هم واسه هم نسخه نپیچیدیم که ببینیم یا نبینیم
در مورد این عکس ، من به جا دو تا عکس 4 تا عکس میذارم :Smiley36:
http://upload7.ir/imgs/2014-02/52545030175985155178_thumb.png (http://upload7.ir/viewer.php?file=52545030175985155178.png)
امتیاز سایت متاکریتیک هست که واسه این فصل امتیاز 7.5 اومده ، که نسبت به فصول قبل با توجه به استدلال شما از رو نمرات سایتها یعنی افت داشته
در نیتجه نمیشه امتیاز یه سایت به خصوص رو معیار قرار بدین ، کلی مثال نقض داره این حرف شما ، مثلا سریال jericho (http://www.imdb.com/title/tt0805663/) علاوه بر اینکه امتیاز خوبی داشت و به نظر من هم سریال خوبی بود و امتیاز قسمت آخر فصل اولش 8.7 بود زارت کنسل شد ، دوباره ساخته شد واسه فصل 2 ، که اونم کنسل کردن رفت پی کارش :|
یا این همه سریال داریم که امتیازش به زور به 7 میرسه و بعضا زیر 7 هست ولی مخاطبش رو داره و مثل بنز نگاش میکنن ، در نتیجه امتیاز دلیل قطعی برای ضعف یا قوت سریال محسوب نمیشه ( تو بحث فیلم که تا دلتان بخواد این اتفاق افتاده )

پ ن : هیچ گونه حب و بغضی این متنی که نوشتم نداره اگه موجبات رنجش خاطر شما احیانا شده بنده معذرت میخوام :Smiley17:

Snow
02-25-2014, 11:34 PM
دوست عزیز وگرام ، اول اینکه غالب بچه ها از اپیزود اولیه که این نیم فصل باهاش شروع شد راضی بودن ، بقیه ی به قول شما غر زدن بیشتر مربوط به این دو اپیزوده ( به عنوان مثال من خودم دو فصل اولیه این سریال رو خیلی دوست دارم )
دوم اینکه ، هر کس به هر دلیلی نگاه میکنه ، یکی وقتش خالیه تو اون روز ، یکی سریال دیگه ای نداره ببینه ، یکی هم به خاطر خاطره ی خوبی که از این سریال داره ادامه میده و بعضی ها هم مثل دوست گراممون irag و AR!AN دیگه ادامه نمیدن سریال رو ، این حرف شما بیشتر وقتی مصداق پیدا میکنه که فصل اول یه سریال باشه
سوم اینکه اسم تاپیک بحث اپیزودیک هست ، یعنی توش بحث میشه در مورد اون قسمت ، یکی مخالف هست یکی موافق ، در نتیجه بحث شکل میگیره شما میتونی مخالف ها رو اقناع کن اگه هم نمیخواین اقناع کنین که دیگه نسخه واسه مخالف های این اپیزود و اپیزود قبلی نپیچین،نمونش صفحه ی اول همین تاپیک که من یه موردی رو نوشتم یه دوست دیگه اومد جواب داد ، هیچکدوم هم واسه هم نسخه نپیچیدیم که ببینیم یا نبینیم
در مورد این عکس ، من به جا دو تا عکس 4 تا عکس میذارم :Smiley36:
http://upload7.ir/imgs/2014-02/52545030175985155178_thumb.png (http://upload7.ir/viewer.php?file=52545030175985155178.png)
امتیاز سایت متاکریتیک هست که واسه این فصل امتیاز 7.5 اومده ، که نسبت به فصول قبل با توجه به استدلال شما از رو نمرات سایتها یعنی افت داشته
در نیتجه نمیشه امتیاز یه سایت به خصوص رو معیار قرار بدین ، کلی مثال نقض داره این حرف شما ، مثلا سریال jericho (http://www.imdb.com/title/tt0805663/) علاوه بر اینکه امتیاز خوبی داشت و به نظر من هم سریال خوبی بود و امتیاز قسمت آخر فصل اولش 8.7 بود زارت کنسل شد ، دوباره ساخته شد واسه فصل 2 ، که اونم کنسل کردن رفت پی کارش :|
یا این همه سریال داریم که امتیازش به زور به 7 میرسه و بعضا زیر 7 هست ولی مخاطبش رو داره و مثل بنز نگاش میکنن ، در نتیجه امتیاز دلیل قطعی برای ضعف یا قوت سریال محسوب نمیشه ( تو بحث فیلم که تا دلتان بخواد این اتفاق افتاده )

پ ن : هیچ گونه حب و بغضی این متنی که نوشتم نداره اگه موجبات رنجش خاطر شما احیانا شده بنده معذرت میخوام :Smiley17:
دوست عزیز من اصلا منظورم نسخه پیچیدن برای کسی نبود!من فقط میگم اگر اینقدر از این سریال ایراد پیدا میکنید مجبور نیستید که تماشاش کنید و رنج بکشید!من در اول پستم هم گفتم که نظر همه چه مخالف چه موافق محترمه ولی بعضی ایراد هایی که دوستان میگیرن واقعا الکیه!مثلا این که چرا کسی ریک رو ندید!اولا که زیر تخت بود ثانیا اگه سریال می خواست تا اون حد واقع گرایی داشته باشه که واکر ها تو همون سیزن 1 باید همه رو می خوردن!یه کم باید به سبک سریال و اینکه تا حدودی کمیک هم هست احترام گذاشت !من خودم هم سیزن 1 و 2 رو بیشتر دوست داشتم ولی الان هم به نظرم سریال اینقدر که ازش بد میگین فاجعه نیست!من فقط حرفم اینه که به جای اینکه از سرتا پای سریال ایراد پیدا کنید سعی کنید ازش لذت ببرید!اگرم نمی برید مثل بعضی دوستان که سریال رو ترک کردن خب ترک کنید ولی ایراد الکی روش نزارید که ادم حرصش بگیره!
در کل اگر کسی رو ناراحت کردم شرمنده!هیچگونه منظور بدی نداشتم

New_Sense
02-26-2014, 03:14 AM
دیدم همه بچه ها نظر گذاشتن گفتم بیام یه نظری بدم

اول اینکه فکر میکنم یه کم افت سریال احساس میشه نسبت به فصلای قبل ولی رو هم رفته هنوز به فاجعه کشیده نشده , من فکر میکنم اونجایی که اون چند نفر وارد خونه شدن و ریک زیر تخت بود و جایی که اون دو نفر سر خوابیدن رو تخت دعوا کردن و یکیشون مرد میخواست وحشی گری اون گروه نشون بده و اینکه نسبت به روند گروه های قبلی آدما وحشی تر میشن و خوی حیوانی میگیرن و نمیشه به همه اعتماد کرد شاید با این بهونه میخواست نشون بده مسیر ریک به جای دیگه ختم میشه , باید قبول کنید موقعی که یک گروه از هم می پاچه و همه فرار میکنن پیدا کردن همدیگه کمی سخته اون دوستی که گفتن گلن تریپ مجنون برداشته من فکر میکنم برگشتن دنبال مگی برعکس نقطه قوت فیلم بود همونطور که در فصل 1 ریک دنبال زن و بچش میگشت , در این فصل سرگذشت هر کس پس از هم پاشیدگی گروه نشون میده پس فکر میکنم نیاز به پیش نیازایی داره که شاید بشه یک قسمت از یک فصل و اون قسمت جذابیت خودشو از دست بده , قکر میکنم قوی شدن زامبی ها کمی احساس میشه مخصوصا" تو سکانس اول .

من به این قسمت 7 میدم .

mojtabaa
02-27-2014, 03:28 AM
اونجایی که میشون سس خردل خورد و ادا در می آورد واقعا زشت میشد قیافش و اصلا نتونسته بود اون قسمتو دربیاره،بدترین جایی بود که میشون تا حالا بازی کرده بود.

fanoudi
03-01-2014, 11:58 PM
من 7 دادم ؛ باید سر و ته سریال رو ببندن ؛ این آبرهام هم بهش نمیخوره آدم بدی باشه در کل گلن ومگی مزاحم هستن تو سریال و باید برن !

تو فصل های قبلی با زامبی ها کیف میکردم الان یک جوری شده هر موقع در گیر میشن اعصابم خورد میشه خیلی مقاوم شدن لا مذهب ها :Smiley15:

Overlord93
03-02-2014, 12:28 AM
قسمت ضعیفی بود و یه سری بخش ها با عقل جور در نمیومد.
من فقط به تیزر قسمت بعدی 8 میدم.
1-اگه این گروه میخواستن برن واشنگتن چون ماشینشون نابود شد یعنی دیگه نمیخوان راهشونو طی کنن.
2-کاگردان اینقدر شجاعت نداشت که این شخصیت ها رو با توجه به ورودشون در قسمت قبل تمام اون جزییات شخصیتیشونو نشون بده و ما فقط یک شخصیت خیلی با نمک رو تو سریال دیدیم که همش لبخند میزنه. بنظر من ورود تایریس در فصل 3 جالب تر از ورود آبراهام فورد در این فصل بود. کلا که بگم اینا کم کم دارن ایده های تدوین و فیلم برداریشون ته میکشه.