PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Vikings | بحث کلی درباره فصل دوم

WalTer WhiTe
03-01-2014, 10:00 PM
http://picoup.ir/images/62739079072277418765.jpg

http://picoup.ir/images/43039545478172432146.jpg

http://picoup.ir/images/22839203681499335158.png (http://www.imdb.com/title/tt2306299)

در این تاپیک می توانید درباره فصل دوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
لطفا درباره هر قسمتی که میخواهید صحبت کنید ، ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید
تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل هم جلوگیری شود.

Irish
03-02-2014, 12:12 AM
قسمت اول که خیلی خوب بود . شروع خوبی داشت . طبق اخباری هم که یکی از دوستان گفت انگار بازخورد مناسبی داشته . منتظرم ببینم قسمت بعد که سه گروه متحد شدن و به غرب میرن چی میشه . فکر کنم زخم اختلاف ها سر باز میکنه . در مورد تصمیم راگنار هم خیلی ناراحت شدم یه جورایی :Smiley15:

justUnited
03-03-2014, 04:16 AM
دوستان میدونستید فصل اول سریال در دو ورژن ارائه شده یکی برای us یکی هم uk بر اساس تحقیقات بنده یکسری سکانس نه تنها خذف شده بلکه متفاوت ساخته شدند البته برای uk
که شامل صحنه های جنسی و همچنین خشونت بیشتر هستند. ولی چیزی که ما دیدم از فصل اول نسخه us بوده که هیچکدوم رو نداشت!
البته این صحنه ها در داستان تاثیری ندارند ولی میتونست دیدن سریال رو جذاب تر کنه :Smiley36:

AR!@N
03-05-2014, 02:53 PM
یکی از بهترین خصلت های این سریال اینه که پیشروی داستان بسیار تنده! فکر نمی کردم بیان همین قسمت اول فصل ، جنگ اون یکی آرل و آشکار شدن خیانت رولو رو نشون بدن!
این بیورن بنده خدا به رگنار گفت لاگرثا بفهمه balls اتو میبره ، گوش نکرد اینم از عاقبتش . از رفتنش ناراحت شدم ، آدم لاگرثا رو میزاره میره دنبال اون بچه سوسول آخه؟ :|
اون صحنه لب صاحل که با دخترش صحبت میکرد هم عالی بود :(

Gallow
03-07-2014, 06:08 PM
قسمت دوم

فکر می کردم قسمت دوم در مورد زن رگنار باشه که کجا مستقر میشن و چه اتفاقای می افته، انتضار اینو نداشتم که 4 سال بگذره! طی این 4 سال این 2 تا بچه زاید :d
این زن ارل سابق رو خیلی بهش شک دارم، تو این قسمت هم یه کارایی کرد ولی هنوز معلوم نیست چیکار می خواد بکنه.
تا این جا توی جنگ ها پیروز بودند، این ایده خوبیه که با کسی روبه رو بشند که به همین راحتی نتونند شکستش بدند و یه مقدار داستان حمله به غرب و ... رو به چالش بکشه.

UntouChable
03-07-2014, 06:15 PM
بانوی اول دربار اقای لاثبروک خیلی خوشکل تر تشریف داشت نمیدونم چرا ولش کرد اومد سراغ این baby factory , رهبر بسیار خوبیست این لاثبروک اما اصلا سلیقه نداره :Smiley104:

llvll4hdi
03-07-2014, 08:04 PM
سریال نسبت به فصل اول داره بهتر میشه البته فصل اولم خوب بود

VIVA THE ROCK
03-10-2014, 12:48 AM
تا اینجا که دو قسمت اومده به نظر میاد از فصل اول بهتره .فقط اگه یه کمی شخصیت ها رو زیادتر کنن و پیچش های داستانی رو بیشتر کنن خیلی بهتر می شه .

MaMaLoM
03-16-2014, 07:05 PM
قسمت سوم

این زن جدیدش جوجه کشی راه انداخته! چندتا بچه میخاد بیاره؟ :d خیلی سریع اتفاقات پشت سر هم رخ میده اصلا حوصله سر بر نیستش! وقتی داشتن اون کشیشه رو تیر میزدن حس میکردم توله های شیطان افتادن به جون عیسی مسیح :d خیلی وحشیـ اَن خیلی، اصن وقتی حمله میکنن انگار گوسفند جلوشونه :))
رگنار هم وقتی زُل میزنه به یارو انگار با مار چش تو چش کردی لامصب اینقدر وحشیه!

بهترین دیالوگش:

http://8pic.ir/images/91532176950606205676_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=91532176950606205676.jpg)

:Smiley14:

VIVA THE ROCK
03-16-2014, 08:11 PM
قسمت سوم واقعا خوب بود ، نسبت به فصل اول پیشرفت زیادی کرده ...

WalTer WhiTe
03-18-2014, 12:59 PM
قسمت سوم
عجب قسمت عالی بود. پسره رگنار رو هم دیدیم ! عجب قدی و عجب قامتی داشت !:Smiley36: مادر بزرگوارش هم چه خوش سلیقه هست ، فقط زنه افراد گونده میشه . حالا دعوای این پسره و پدر خونده اش میتونه خیلی جالب بشه و حتی باعث بشه رگنار هم متوجه این طرف بشه و بیاد کمک پسره ویا اینکه پسره رو یک دفعه ای همچین گونده نشونش می دهند و میزنه پدر خونده رو میکشه و خودش قدرت رو توی اونجا به دست می گیره و بعد به سراغ پدvش میاد و باقی ماجرا ...
من هم از این زن جدید رگنار بدم اومده . خیلی رو مخ و نچسب هست. و به قول دوستان جوجه کشی راه انداخته !:Smiley14: این کشیشه هم فکر کنم اخرش یک کاری دست رگنار میده و یک سوتی میده و باعث میشه رگنار بین این و گروهش گیر کنه و طرف کشیشه رو بگیره چون از وقتی آوردش پیش خودش باهاش خوب بوده و دوستش داشته
در کل من که از این فصل راضیم . خدا خیرشون بده :Smiley36:

Chandler Bing
03-18-2014, 01:09 PM
الان شوهر جدید لاگرتا همون بابای زن جدید رگنار نیست؟ اسما که یکی هستن. البته بابای دختره مثل اینکه از این خداها بود! دقیق یادم نیست.
از فصل اول خیلی بهتره

وضعیت زیرنویس فارسیش هم در حد بازی شاهانه:Smiley14: همه یه دستی تو کار دارن

majidzendaniyan
03-27-2014, 11:39 PM
میدونم اینجا جاش نیست اما من همیشه عاشق این نوع سبک از فیلم و سریال بودم
اگه تو این مایه ها فیلم و سریال سراغ داشتید حتما معرفی کنید

واقعا فصل دومش سرعت بالایی داره و خیلی خوبه
درسته شخصیت پردازی ها بعضی جاها و بعضی وقتا کم بهش توجه شده ( به خاطر همین سرعت بالای داستان)
اما عوضش این سریال زیاد ما رو برای اتفاق جدید منتظر نذاشته .

WalTer WhiTe
03-30-2014, 01:04 AM
قسمت پنجم
لعنتی هر قسمت میره جلوتر قشنگ تر میشه :Smiley88: یعنی عاشق اون جنگ و درگیری رگنار با امیر بودم ها ، خیلی خوب اون جنگ رو در آورده بودن . موزیک خیلی قشنگی هم روی سکانس درگیری و جنگ گذاشته بودن که جالب ترش کرده بود. خدایی بازیگرها یکی از یکی قشنگ تر دارن بازی میکنند . لاگرتا هم که اشک رگنار و زنش و پسرش و ما رو در آورد . ولی من دوست داشتم بمونه و پیش شوهرش برنگرده! توهم های کشیشه هم جالب شده .یک جورایی چون داره دوران توبه و بازگشت به سمت خدا رو طی میکنه برای همین چیزهای عجیب غریب داره می بینه و به نظرم این جور چیزها رو هم خوب در آورده بودن و سکانس های جالبی شده بود. لعنتی کاش 10 قسمت نبود و بیشتر بود از الان ناراحتم که 5 قسمت دیگه تمومه !

WalTer WhiTe
04-07-2014, 02:13 PM
قسمت ششم

این قسمت هم عالی بود. وهر چی داره سریال جلوتر میره داره قدرت نمایی رگنار و خانواده اش، داره قشنگ تر میشه.به نظرم با اینکه هدف رگنار از دعوت امیر بورگ معلوم بود ولی باز خوب داستان رو پیش بردند و چیزی از جذابیت این انتقام کم نشد.
از حرکت شاه هاریک هم بسی لذت بردم :Smiley36:خدایی پدر به این میگن ها. خودش برای پسرش سیگی رو جور کرد و وایستاد نیگاه کرد. کاش همه پدرها این جوری بودن :Smiley14:
لعنتی ، لاگرتا هم این عصبانیت و خشم و دردی که داشت رو قشنگ بازی می کرد فکر کنم با این اتفاقی که افتاد خودش قدرت اون منطقه رو دست بگیره و یک سپاه دوباره درست کنه بفرسته برای کمک به رگنار.خدایی این فصل ترکوندند ها، من که از این فصل خیلی راضیم و به نظرم خیلی از فصل قبلی بهتر شده :Smiley35:

پ ن : چرا کسی ،سریال به این قشنگی رو نمی بینه ! سرتون کلاه میره ها :d

tigerom
04-07-2014, 02:28 PM
پ ن : چرا کسی ،سریال به این قشنگی رو نمی بینه ! سرتون کلاه میره ها :d

به خاطر تعریفای شما و بقیه تو این تاپیک شروع کردم فعلا دو قسمت دیدم که برای شروع بد نیست
ان شاالله به پخش هفتگی برسم میام نظرمو می نویسم:Smiley69:

rezash96
04-07-2014, 04:01 PM
هر قسمت داره باحال تر میشه . . . من که خیلی حال کردم با این قسمت:Smiley69:

Chandler Bing
04-18-2014, 10:37 PM
از زمان دیدن سانز سریال به این badas.s ـی ندیدم! خیلی حال میکنم باهاشون. ولی این کینگ هوریک بدجور رو مخه منه! ببینیم حالا چی میشه.
راستی این فصل 10 قسمته؟

موسیقی متنش فوق العاده است:Smiley10:

Gallow
04-18-2014, 11:12 PM
من انتضار داشتم این قسمت یه جنگی رخ بده ولی اتفاق نیافتاد! از شخصیت فلوکی خوشم میاد ولی داره هوایی میشه :d

از حرکت شاه هاریک هم بسی لذت بردم خدایی پدر به این میگن ها. خودش برای پسرش سیگی رو جور کرد و وایستاد نیگاه کرد. کاش همه پدرها این جوری بودن

این قسمت هم که اصلا کلی جای بحث داره :))

UntouChable
05-02-2014, 05:21 PM
:Smiley36:
کینگ هوریک رو شهید کردن این کینگ هوریک توی سانز هم نقش یه ادم برج زهر ماری رو بازی میکرد خوشحالم که به درک فاسد شد
رگنار چطوری با کله مخشو چرخ کرد :x
وقتی کینگ هوریک به لوکی گفت که برو یکی از عزیزهای رگنار رو بکش تا وفاداریت به من ثابت بشه ... لوکی یه نگاه خیلی بدی به پرنسس اصلا کرد که تو دلم خالی شد
گفتم ای کاش بکشتش تا ایرل لاگاثا بازگردد به اغوش رگنار :d ... حیف که نشد :دی

HAMID13
05-02-2014, 05:29 PM
:Smiley69:
و اینگونه بود که ارل رگنار به کینگ رگنار تبدیل شد
اون هوریک احمق اومده تو خونه رگنار میخواد رگنارو پایین بکشه همیشه احمق بود موندم چطوری شاه شده بود خداروشکر که به درک واصل شد

ddddjj
05-11-2014, 03:16 PM
دوستان فصل دوم تموم شد یا ادامه داره هنوز؟

مزدک
05-11-2014, 03:23 PM
دوستان فصل دوم تموم شد یا ادامه داره هنوز؟
تموم شده 10 قسمت بود که به پایان رسید :)

Vic Mackey
05-11-2014, 03:59 PM
:Smiley36:
کینگ هوریک رو شهید کردن این کینگ هوریک توی سانز هم نقش یه ادم برج زهر ماری رو بازی میکرد خوشحالم که به درک فاسد شد
رگنار چطوری با کله مخشو چرخ کرد :x
وقتی کینگ هوریک به لوکی گفت که برو یکی از عزیزهای رگنار رو بکش تا وفاداریت به من ثابت بشه ... لوکی یه نگاه خیلی بدی به پرنسس اصلا کرد که تو دلم خالی شد
گفتم ای کاش بکشتش تا ایرل لاگاثا بازگردد به اغوش رگنار :d ... حیف که نشد :دی

پرنسس زن به این خوبی فقطم پسر میزاد به این میگن زن خونه :Smiley111:... نصیب بشه هفت هشتا از این زنا ... آمین

EliJah
05-11-2014, 05:01 PM
آخرت سریاله vikings :Smiley41:
لاگرتا :Smiley35: :Smiley41:

WALKING DE4D
05-11-2014, 06:53 PM
قسمت اخر بوده 10
اگه توجه میکردی اخر سریال درباره فصل 3 داشت حرف میزد
می تونست پایان بهتری داشته باشه در کل فصل 2 نسبت به فصل 1 پیشرفت چشم گیری داشته

WalTer WhiTe
05-13-2014, 01:47 PM
قسمت دهم :
این فصل هم بلاخره تموم شد و پرونده این سریال هم بسته شد. ولی جدا سریال نسبت به فصل اول پیشرفت بهتری داشت و از نظر داستانی خیلی بهتر بود. امیدوارم همین روند توی فصل سوم هم ادامه دهند و همین طور داستان رو بهتر و بهتر کنند. توی این چند قسمت آخر هم من واقعا گول نوسنده رو خوردم و فکر کردم که فلوکی داره خیانت میکنه، و به رگنار پشت کرده. واقعا همه داستان رو خیلی خوب در اورده بودند که تا اخرین لحظات هم من اصلا فکر نمی کردم این طوری بشه. شاه هاریک هم با این که ارزش شاه بودن نداشت ولی قدر همین که در زیر سایه رگنار حکومت می کرد رو هم ندانست و همین طمع و ترسش از رگنار باعث شد مثل امیر بورگ در اشتباهات حکومتی فرو بره و از بین بره. ولی چه بهتر که این دوتا از سر راه رگنار کنار رفتند و همه چیز داره طبق پیشگویی اون پیشگو جلو میره و این رگنار و پسرش هستند که بایددر اون منطقه حکومت کنند. ولی جدا سریال این کشش رو داشت که هر فصل قسمت های بیشتر داشته باشه و داستان رو پر وبال بیشتری بدهند ولی خوب اینکار رو نکردند و ما رو تو خماری گذاشند . در کل من که از همه چی این فصل راضی بودم و به شدت منتظر فصل بعدی هستم.

امتیازی هم که به این فصل میدهم بین 8.5 تا 9 هست :Smiley35:

sami1428
05-14-2014, 12:23 AM
سریال نسبت به فصل 1 پیشرفت داشته.ولی اگه به موضوع وایکینگها و اون دوره زمانی یکم توجه کنیم شاید سریال یکم فرصت سوزی کرده.نویسنده ها میتونستن دنیای بزرگتری واسه سریال خلق کنند.
بعضی سریالها موضوع عالی دارند ولی از بین می برند موضوع رو با پرداخت سطحی.البته این سریال پیشرفت خوبی داشته نسبت به قبل.
این فصل 8.

EliJah
05-14-2014, 01:06 AM
امتیازی که به این فصل میدم 10/10 :Smiley11:
فصل قبلی 9.9 : ))))))

mas5oud281
06-03-2014, 09:10 PM
این فصلم تموم کردم .بخاطره یک سری کارام نشد از قسمته هشت دیگه هفتگی ببینم
من عاشق این راگنارم تمام حرکات وحرفاش بدل میشینه.این فلوکیم قلبه مارو آورد دهنمون ولی دمش گرم راگنارو ول نکرد.
در آخر این کینگ هوریکه ابله با طرز فکر احمقانش جونش و حکومتشو از دست داد.شاه شدن راگنارم مبارک دلسوختگانش از جمله خودم باشه:Smiley113::Smiley14:
در کل فصله زیبایی بودمن 9.5میدم.نیم نمررم بخاطر اینکه فصلش قسمتاش کمه کم کردم.وگرن کل سریل هیچ مشکلی نداره و عالییه

:: ERFAN ::
06-26-2014, 02:33 PM
وستان میدونستید فصل اول سریال در دو ورژن ارائه شده یکی برای us یکی هم uk بر اساس تحقیقات بنده یکسری سکانس نه تنها خذف شده بلکه متفاوت ساخته شدند البته برای uk
که شامل صحنه های جنسی و همچنین خشونت بیشتر هستند. ولی چیزی که ما دیدم از فصل اول نسخه us بوده که هیچکدوم رو نداشت!
کسی میدونه این قضیه صحت داره یا نه؟؟:Smiley39:تو گوگل سرچ کردم چیز خاصی درباره ی نسخه ی uk نیومد

walker
07-19-2014, 09:26 AM
تا وقتی این سریال هست چرا باید دنبال got باشم؟
تاریخ پخش فصل جدید کی هست؟منتظر رگنار و قصابی کردن بیشتر مسیحیان هستم.

Alex Vause
07-19-2014, 10:49 AM
کسی میدونه این قضیه صحت داره یا نه؟؟:Smiley39:تو گوگل سرچ کردم چیز خاصی درباره ی نسخه ی uk نیومد

نه همون یه نسخه است که سانسور نشده هم هست ( تو چند تا فروم خوندم همه گفته بودند فقط یه نسخه Us UnCut وجود داره )

WALKING DE4D
07-19-2014, 12:46 PM
تا وقتی این سریال هست چرا باید دنبال got باشم؟
تاریخ پخش فصل جدید کی هست؟منتظر رگنار و قصابی کردن بیشتر مسیحیان هستم.

vikings ُسریال خوبیه بخصوص فصل 2 که خیلی بهتر از فصل 1 شده بود برای فصل 3 انگار اتفاقای جالبی میوفته
اما سریال got سریال خوبیه تو سریال اصلا به صحنه های جنگش پرداخته نمیشه اما ارزش دیدین داره

walker
07-30-2014, 05:32 PM
vikings ُسریال خوبیه بخصوص فصل 2 که خیلی بهتر از فصل 1 شده بود برای فصل 3 انگار اتفاقای جالبی میوفته
اما سریال got سریال خوبیه تو سریال اصلا به صحنه های جنگش پرداخته نمیشه اما ارزش دیدین داره

got فصل اولش خوب بود،واقعاً خوب بود ولی بعدش...
----------------
تقدیم به دوستان
http://picoup.ir/images/52207984254865432363.jpg (http://picoup.ir/)

http://picoup.ir/images/75334338066833159624.gif (http://picoup.ir/)