PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دوازدهم

rezarbn
03-03-2014, 09:04 PM
http://axgig.com/images/85805131072844463525.jpg

http://tvworld.info/images/smilies/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?42384-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Walking-Dead-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&p=143096#post143096)
The Walking Dead: Season 4, Episode 12
Still
IMDB (http://www.imdb.com/title/tt3259044/)

Ohadi
03-03-2014, 09:05 PM
مسخره ترین قسمتی بود که تاحالا دیدم!

Snow
03-03-2014, 09:32 PM
اقا من از همین تریبون از همه ی کسانی که در مقابلشون مقاومت کردم و گفتم سریال هنوز تو اوجه معذرت می خوام!این قسمت تیر خلاصو شلیک کرد!هر چی خواستم به روی خودم نیارم و بگم این سریال خوبه پسر مثه اینکه نمیشه!سریال شدیدا داره شبیه سریال های شبکه ی فاخر CW میشه!amc باید یه اخطاری چیزی بده عوامل سریال یه کم به خودشون بیان!می ترسم قسمت بعد فقط یه شخصیت بیاد 45 دقیقه خاطره تعریف کنه!
باورم نمیشه که دارم این نمره رو میدم به سریال محبوبم ولی 5!

Overlord93
03-03-2014, 09:48 PM
این قسمت در مقابل اون پرومویی که ازش در قسمت قبل نشون داد زمین تا آسمون فرق میکرد. واقعا ضعیف بود. فکر میکردم اتفاق اساسی ای تو سریال میفته اما خبری نبود که نبود.
البته یه سری چیزایی جالبی داشت. مثلا از گذشته داریل و فلش بک های اون و بث فهمیدیم که خودش برای جذاب تر شدن یک کاراکتر کمک زیادی میکنه. همینطور اینکه یه مقدار فضای فصل 1 و 2 که داریل اونجا نقشش بیشتر به چشم میخورد دیده شد. بازی نورمن ریدوس عالی ترین بازی ای بود که تو کل سریال ازش دیدم. اون دیالوگاش و اون گریه ش بینظیر بود.

در آخر این قسمت هم باید گفت با توجه به پروموی قسمت آینده سازندگان باید یه فکر اساسی بکنن برای اینکه این گروه رو دوباره برگردونن به هم تا همه با هم به واشنگتن برن که تا الان که هیچ اثری از این کار ندیدیم. فقط دارن یه قسمت رو برای یک یا دو گروه در نظر میگیرن. در حالی که اگه قسمت بعدی هم حول محوریت داریل و بث و مگی و گروهش بگرده اونوقته که دو هفته متوالیه که از ریک خبری نیست. شاید در آخر قسمت بعدی داریل و بث به مگی و ساشا ملحق بشن اما باز یه جای کار این فیلمنامه در نیم فصل دو خیلی میلنگه و باید بگیم دقیقا این گروه کی میخوان به هم ملحق بشن. اگه سازنده ها بجای یک قسمت کامل روی دو شخصیت از همه شخصیت ها به اندازه کافی نمایش میدادن(دقیقا مثل فصل 2 ) اونوقت بود که یاد بهترین فصل این سریال دوباره زنده میشد و ما احساس میکردیم هنوز دارابونت سازنده این سریاله اما دارابونت با بهترین فیلم ساخته شده جهان در فصل 2 کجا و این سازنده ها در فصل 4 کجا. بنظر میرسه کلا میخوان این نیم فصل رو هم بدون اتفاق خاص و یا شاید با کشته شدن یه شخصیت فرعی پیش ببرن واسه قسمت بعد. از نظر من شاید اصلا نگان هم در این فصل نمایش داده نشه. جالب ترین بخش این فصل هم شاید بازگشت دوباره مورگان در قسمت 16 این سریال یعنی a باشه که به گروه ملحق بشه.
همینجا یادی میکنیم از خالق خلاق این سریال یعنی فرانک دارابونت.

fanoudi
03-03-2014, 10:43 PM
دوستان 5 دادم اونم برای اولین بار ؛ چی بود با این بث و دریل خنک :Smiley104: حیف حجم اینترنتی که رفت
همینجوری کشش میدن تا سال دیگه ؛ اصلا تو این سریال نشده عامل ویروس رو کشف کنن ها
من رفتم تو کار سریال بیتس موتل اون به خدا جذبه داره ولی این چی

llvll4hdi
03-03-2014, 10:52 PM
با عرض سلام و خسته نباشین
سریال walking daed از نظر من یکی از سریال های زیبا و فوق العاده که ساخته شد
بلاخره هر سریالی سراشیبی داره برای فصل 4 یه سیری از سازندگان فیلم کشیدن کنار
و شاید مجبور بودن روندو تا حدی تغییر بدن اگه می خواستن داستان تو زندان ادامه بدن فیلم جذابیتی نداشت
همون بهتر که از زندان رفتن رفتنشون باعث جدا شدن افراد شده که اخر فصل به هم میرسن
ولی مطمن هستم برای فصل 5 این داستان ادامه پیدا نمیکنه و به اوج خودش بر میگرد

من به این قسمت می خواستم نمره 9 بدم اما تصمیم گرفتم 10 بدم

دلیلشم اینه سطح توقع برده بالا این سریال با اون 3 فصل اولش همه انتظار دارن هر قسمت سراسر هیجان باشه
سریال breking bad جز سریال های خوبی که دیدم ولی تو این سریال 1 قسمت تمام دنبال مگس تو ازمایشگاه بود درسته؟
ولی در کل سریال فوق العاده ای بود

x7music
03-03-2014, 11:43 PM
در حد اسپم بود این قسمت همین چیزی نمیگم و فقط 4 دادم سوالم از کارگردانه ایا ما اس.. شدیم ؟ یا واقعا منظوری از این قسمت داشتی ؟ چرا باید یه ساعت برای یه قسمت بی موضوع بزارن نکنه برای از بین بردن دریل دارن مارو اماده میکنن ؟

mohammad1992
03-04-2014, 12:23 AM
به نظرم بهترين قسمتي بود كه تو زندگيم ديدم كارگردان داره ما رو به شخصيت هاي داستان آشنا ميكنه مثلا گذشته فرماندار چقدر جالب بود به اين ميگن كارگرداني بي نقص دریل در اين سريال خيلي سكوت مي كرد در مورد خودش حرفي نمي زد اين دختره كه باهاش هست خيلي خوب نقش رو ايفا كرد من 10 ميدم

Rhaegar
03-04-2014, 12:34 AM
قسمت شاخی نبود ولی باز از قسمت قبلی بهتر بود.اون قسمتش که اول سریال رفتن تو صندوق عقب ماشین یه حس ترس خوبی داشت البته حسی که کلا با جو سریال غریبه:Smiley15:
این دخترم انگار چشش دریلو گرفته بدچور تو کفشه:d

qaqqwsx
03-04-2014, 12:52 AM
به نظر من این قسمت منظور و هدف اصلی از نمایش این سریال رو نشون داد ...اینکه در زتدگی روزی میرسه که باید از اون پوسته خامی جدا بشی و شخصیت اصلیت رو پیدا کنی و تمام خاطرات وشکست های بدت رو بسوزونی و به آینده امیدوار باشی ...حتی در بدترین وسخترین شرایط وذر اوج ناامیدی و حتی در اخرین روز زندگیت میتونی تغییر کنی و به کمال برسی......زامبی ها تنها ماله قصه ها و سریال ها نیستن بلکه در کنار ما ودر زندگی روزانه مازندگی می کنند ...از مواد فروش قاچاقچی دزدو ادمکش گرفته تا غیره ......اینها نیز روزی ادم های پاک بودن اما به دلیل ضعف شخصیت شون به این سمت کشیده شدن به قول معروف زامبی شدن ....ومی خوان بقیه رو هم عین خودشون کنن... ودر این راه افرادی زنده وپاک میمونن که به سمت اونها کشیده نشن و ایمان داشته باشند...البته خدای متعال اختیار رو بدست خود انسان داده تا از بین ضلالت وگمراهی و راه درستی وپاکی یکی رو انتخاب کنه ...حال گروهی راه بدی رو در پیش میگیرن وبه مانندزامبی ها همیشه سرگردان و در حال عذاب ویا با انتخاب راه درست و رسیدن به کمال و ارامش.........

mohammadgamer
03-04-2014, 02:54 AM
پول آب شبکه AMC این دقعه صدبرابر میاد از بس دارن آب میندن لامصب خخخخخ

چی بود این ؟؟؟ 5 دادم با ارفاق . از دقیقه 15 تا 45 منتظر بودم دریل و بصث فرست کیس رو بگیرن ولی نشد :Smiley14::Smiley10:

پ ن : Frist Kiss

fanoudi
03-04-2014, 09:26 AM
به نظر من این قسمت منظور و هدف اصلی از نمایش این سریال رو نشون داد ...اینکه در زتدگی روزی میرسه که باید از اون پوسته خامی جدا بشی و شخصیت اصلیت رو پیدا کنی و تمام خاطرات وشکست های بدت رو بسوزونی و به آینده امیدوار باشی ...حتی در بدترین وسخترین شرایط وذر اوج ناامیدی و حتی در اخرین روز زندگیت میتونی تغییر کنی و به کمال برسی......زامبی ها تنها ماله قصه ها و سریال ها نیستن بلکه در کنار ما ودر زندگی روزانه مازندگی می کنند ...از مواد فروش قاچاقچی دزدو ادمکش گرفته تا غیره ......اینها نیز روزی ادم های پاک بودن اما به دلیل ضعف شخصیت شون به این سمت کشیده شدن به قول معروف زامبی شدن ....ومی خوان بقیه رو هم عین خودشون کنن... ودر این راه افرادی زنده وپاک میمونن که به سمت اونها کشیده نشن و ایمان داشته باشند...البته خدای متعال اختیار رو بدست خود انسان داده تا از بین ضلالت وگمراهی و راه درستی وپاکی یکی رو انتخاب کنه ...حال گروهی راه بدی رو در پیش میگیرن وبه مانندزامبی ها همیشه سرگردان و در حال عذاب ویا با انتخاب راه درست و رسیدن به کمال و ارامش.........

حرف شما درست ولی تمام قسمت رو به دو شخص اختصاص دارن درست نیست

llvll4hdi
03-04-2014, 11:57 AM
حرف شما درست ولی تمام قسمت رو به دو شخص اختصاص دارن درست نیست

دوست عزیز شما دقیقا از یک سریال چه انتظاری داری؟؟ بگو متوجه بشیم:Smiley39:
هر قسمت 1 ساعته هست اگه بخواد به همه شخصیت ها تایم بده که نمیشه یک قسمت تو 1 ساعت جمع کرد
انتظار داری؟ 5 گروه که از هم جدا شدن اگه 10 دقیقه هم تایم بازی بدن سریال تموم شد.. و کارگردان اوو ایده که برای هر شخصیت تو فیلم داره نمی تونه پیاده کنه پس کاملا با حرفت مخالف هستم یاد این جمله افتادم چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید دی:
یکی از بهترین سریال هایی که در حال پخش هست همین سریال walking dead هست:Smiley41:

کارگردان یک فکری داره که این کارو میکنه تا قیل از این قسمت با گذشته دریل اصلا اشنایی نداشتیم
بنظرم اگه هر قسمت بخوان از قسمت قبل هیجانشو بیشتر کنن سریال بیننده خودشو از دست میده
یعنی سریال هیچ هدفی نداره جز کشتن زامبی و فرار کردن:Smiley36:
شمایی که میای از فیلم و سریالی انتقاد میکنی بیا 4تا ایده بده ببینم چی می خوای از سریال :Smiley14:

اضافه شده در : 1

پول آب شبکه AMC این دقعه صدبرابر میاد از بس دارن آب میندن لامصب خخخخخ

چی بود این ؟؟؟ 5 دادم با ارفاق . از دقیقه 15 تا 45 منتظر بودم دریل و بصث فرست کیس رو بگیرن ولی نشد :Smiley14::Smiley10:

پ ن : Frist Kiss

تو این سریال نباید دنبال این صحنه ها باشی اگه شما سریال نگاه میکنه به امید چنین صحنه هایی بهت پیشنهاد میکنم سریالو ادامه ندی :Smiley14:

AR!@N
03-04-2014, 02:09 PM
انتظار داری؟ 5 گروه که از هم جدا شدن اگه 10 دقیقه هم تایم بازی بدن سریال تموم شد.. و کارگردان اوو ایده که برای هر شخصیت تو فیلم داره نمی تونه پیاده کنه پس کاملا با حرفت مخالف هستم یاد این جمله افتادم چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید دی:
کارگردان ، کارگردان باشه میتونه! Game Of Thrones بد تر از این رو توی 10 قسمت جمع و جور دارن می کنن ، داستان توی همین فصل حداقل از دید 10 شخصیت مختلف داره بیان میشه و همچین مشکلی نداره.

شمایی که میای از فیلم و سریالی انتقاد میکنی بیا 4تا ایده بده ببینم چی می خوای از سریال

اینم وظیفه کارگردانه ، باید مخاطب رو راضی نگه داره که نتونسته . ایده دادن وظیفه سازندس که خیلی وقته "ایده" جدیدی به سریال اضافه نکرده!

WalTer WhiTe
03-04-2014, 02:38 PM
مسخره ترین قسمتی بود که تاحالا دیدم!

این حرفت یک لایک گونده داره :Smiley41::Smiley17:به دارو دسته مخالفین خوش آمدی :Smiley36:

سریال walking daed از نظر من یکی از سریال های زیبا و فوق العاده که ساخته شد
من به این قسمت می خواستم نمره 9 بدم اما تصمیم گرفتم 10 بدم
دلیلشم اینه سطح توقع برده بالا این سریال با اون 3 فصل اولش همه انتظار دارن هر قسمت سراسر هیجان باشه
سریال breking bad جز سریال های خوبی که دیدم ولی تو این سریال 1 قسمت تمام دنبال مگس تو ازمایشگاه بود درسته؟
ولی در کل سریال فوق العاده ای بود

میشه به پرسم مبنای واقعی 10 دادنتون چیه ؟ این چیزی که شما گفتی فقط برای فریب دادن اذهان عمومی خوبه که اینجا کاربرد نداره !!!
شمایی که یک قسمته شاهکار از بریکینگ بد رو با ضعیف ترین قسمت والکینگ دد مقایسه میکنی همون بهتر که در همین سطح توقع پایین خود غرق شوی ....
پسر خوب یعنی چی که سطح توقع رو بالا برده
برو تمام بحث های اپیزودیک این سریال رو برای فصل سوم و این فصل رو توی این سایت بخون ببیین این سریال چند تا اپیزود شاهکار داشته که میگی سطح توقع رو بالا برده
شما توی فصل 3 و 4 به زور بتونی 3 یا 4 قسمت درجه یک پیدا کنی

در حد اسپم بود این قسمت همین چیزی نمیگم و فقط 4 دادم سوالم از کارگردانه ایا ما اس.. شدیم ؟ یا واقعا منظوری از این قسمت داشتی ؟ چرا باید یه ساعت برای یه قسمت بی موضوع بزارن نکنه برای از بین بردن دریل دارن مارو اماده میکنن ؟

بهترین سوال ممکن رو از کارگردان پرسیدی :Smiley41: شیر والده محترم حلالت باشه :Smiley35:
دقیقا ما رو اسگول کردن داداش:Smiley14:
توی بحث قسمت 11 این فصل توی هفته قبل که گفتم فقط به خاطر پول و پر کردن جیب خودشون دارن کش میدهند ....
وگرنه سریال رسما به .... کشیده شده

آقا شما مطمئنی این قسمت رو دیدی ؟ :Smiley14:
برادر من ، کتاب فلسفه ارسطو که نمیخونی که :Smiley36:داری سریال می بینی. واقعا شما چه چیزهایی توی این یک قسمت کشف کردی :Smiley14:
برادر من آسیب های اجتماعی و مشکلات جامعه چه ربطی به سریال داره که میایی داستان تعریف میکنی
یک ضرب المثلی هست که میگه اگر دین نداری ، آزاده باش ...
این ضرب المثل برای شما کاربرد داره چون نمیخواهی قبول کنی این قسمت ضعیف بوده ولی باز میایی الکی تعریف میکنی و اعصاب بقیه رو به هم می ریزی

دوست عزیز شما دقیقا از یک سریال چه انتظاری داری؟؟ بگو متوجه بشیم:Smiley39:

شما بگو از این سریال چه انتظاری داری؟
دوست داری اینقدر کشش بدهند که دیگه تموم نشه یا دوست داری شخصیت های اصلی تا ته سریال زنده بمونند؟
یا دوست داری امورات شبکه با افزایش قسمت های بی خودی بگذره؟
الان این شمایی که باید انتظارت رو از این سریال بگی نه مخالفین سریال
شما سطح توقعت از سریال بسیار پاییینه و با یک قسمت بی خودی، سریع راضی می شوی پس لطفا شما بگو چه انتظاری داری؟

HAMID13
03-04-2014, 03:17 PM
هر قسمت 1 ساعته هست اگه بخواد به همه شخصیت ها تایم بده که نمیشه یک قسمت تو 1 ساعت جمع کرد
:Smiley14:
سلام دوست عزیز در رابطه با این حرف شما آرین جواب داد و بهتون توصیه میکنم got رو ببینید
من راستیتش اصلا این چند قسمتی که اومده رو ندیدم چون واقعا 8قسمت قبلی منو نا امید کرد و هیجانی برای هفتگی دیدن این سریال ندارم هروقت بدست رسید اگر وقت بود و تونستم ی نگاهی میندازم
سوالی که شما باید از خودت بپرسی اینه
چی شده سریالی که 2فصل اولش این همه مشتاق و طرفدار داشت حتی تو همین انجمن
چرا یهو اینهمه مخالف پیدا کرده؟؟؟
اگه قرار بود من ایده بدم پس کارگردان و فیلم نامه نویس و هزار دست اندرکار دیگه اونجا چیکارن؟؟؟
واقع بین باش دوست عزیز
زنده باشید

arhi
03-04-2014, 03:24 PM
آخه چرا وقتی دو نفر وسط یه جنگل پر زامبی گیر افتادن و همه چی آماده یه قسمت پر هیچان و حادثه است ،نویسنده باید بره سراغ یه سری بحث فلسفی ناشیانه و کشداررر؟؟؟

qaqqwsx
03-04-2014, 03:58 PM
بعضی از دوستان مثل اینکه فیلم ها و سریال های صدا وسیما رو یک مدت نیگاه نکردن و اب بندی ها وکشداربودن سریال ها رو فراموش کردن و یک طوری حرف میزنن اینگار کارگردان و یا جزء منتقدان با60 سال تجربه کاری هستند ....در ضمن هر سریالی یک فراز ونشیب در فصولش داره....اگر دقت کرده باشین در پست های قبلی هم من از کپی برداری از کمیک ها برای ادامه سریال ناراضی بودم واون اعلام کردم... ویک چیز دیگر اون بنده خداهایی که این سریال رو درست کردن، واسه من وشما دعوت نامه که نفرستادن که بیان سریال مارو ببینین ...من وشما هر هرهفته خودمون منتظر قسمت بعدی هستیم تا با این گرونی اینترنت کشور عزیزمون دانلودش کنیم وببینیم(البته خود سریال به غیر از اینترنت واسمون مفتی در میاد)... اگر مسخرست ، کشداره ، ضعیفه ویا هرچی دیگه...اجباری در دیدنش نیست....

بعضی ها فقط سریال رو میبینن و دنبال صحنه های عجیب غریبن غافل از اینکه یک مقدار به مفهوم سریال دقت کنند....
به نظر من در قسمت های بعدی هیجان بیشتری رو شاهد خواهیم بود...

llvll4hdi
03-04-2014, 04:01 PM
کارگردان ، کارگردان باشه میتونه! Game Of Thrones بد تر از این رو توی 10 قسمت جمع و جور دارن می کنن ، داستان توی همین فصل حداقل از دید 10 شخصیت مختلف داره بیان میشه و همچین مشکلی نداره.

اینم وظیفه کارگردانه ، باید مخاطب رو رازی نگه داره که نتونسته . ایده دادن وظیفه سازندس که خیلی وقته "ایده" جدیدی به سریال اضافه نکرده!

دوست عزیز برای هر سریال مخالف و موافق زیاده شاید از نظر شما سریال هیجان نداره نظرتون محترم
اما Game Of Thrones من تمام کمال دیدم 30% بیشتر نتونسته منو راضی کنه
حتی خیلی از کسایی که سریالو دیدن میگن هیچ کششی وجود نداره توش
هیچ وقت این 2 سریالو با هم مقایسه نکن هر کدوم خوبی های خودشو داره اما walking dead خیلی سر تر از اون سریاله

اضافه شده در : 9 minutes

این حرفت یک لایک گونده داره :Smiley41::Smiley17:به دارو دسته مخالفین خوش آمدی :Smiley36:

میشه به پرسم مبنای واقعی 10 دادنتون چیه ؟ این چیزی که شما گفتی فقط برای فریب دادن اذهان عمومی خوبه که اینجا کاربرد نداره !!!
شمایی که یک قسمته شاهکار از بریکینگ بد رو با ضعیف ترین قسمت والکینگ دد مقایسه میکنی همون بهتر که در همین سطح توقع پایین خود غرق شوی ....
پسر خوب یعنی چی که سطح توقع رو بالا برده
برو تمام بحث های اپیزودیک این سریال رو برای فصل سوم و این فصل رو توی این سایت بخون ببیین این سریال چند تا اپیزود شاهکار داشته که میگی سطح توقع رو بالا برده
شما توی فصل 3 و 4 به زور بتونی 3 یا 4 قسمت درجه یک پیدا کنی

بهترین سوال ممکن رو از کارگردان پرسیدی :Smiley41: شیر والده محترم حلالت باشه :Smiley35:
دقیقا ما رو اسگول کردن داداش:Smiley14:
توی بحث قسمت 11 این فصل توی هفته قبل که گفتم فقط به خاطر پول و پر کردن جیب خودشون دارن کش میدهند ....
وگرنه سریال رسما به .... کشیده شده

آقا شما مطمئنی این قسمت رو دیدی ؟ :Smiley14:
برادر من ، کتاب فلسفه ارسطو که نمیخونی که :Smiley36:داری سریال می بینی. واقعا شما چه چیزهایی توی این یک قسمت کشف کردی :Smiley14:
برادر من آسیب های اجتماعی و مشکلات جامعه چه ربطی به سریال داره که میایی داستان تعریف میکنی
یک ضرب المثلی هست که میگه اگر دین نداری ، آزاده باش ...
این ضرب المثل برای شما کاربرد داره چون نمیخواهی قبول کنی این قسمت ضعیف بوده ولی باز میایی الکی تعریف میکنی و اعصاب بقیه رو به هم می ریزی

شما بگو از این سریال چه انتظاری داری؟
دوست داری اینقدر کشش بدهند که دیگه تموم نشه یا دوست داری شخصیت های اصلی تا ته سریال زنده بمونند؟
یا دوست داری امورات شبکه با افزایش قسمت های بی خودی بگذره؟
الان این شمایی که باید انتظارت رو از این سریال بگی نه مخالفین سریال
شما سطح توقعت از سریال بسیار پاییینه و با یک قسمت بی خودی، سریع راضی می شوی پس لطفا شما بگو چه انتظاری داری؟
با تمام احترامی که برای شما قایل هستم حتی شما نمی تونی انتقاد کنی داری فقط از سریال انتقاد های بیجا میکنی
بریکینگ بد من دیدم با افکار بازی نکن دی: از کی تا حالا دنبال مگس بودن شاهکار شده؟
در این که سریال خوبی شکی نیست اما از 5 فصل حداقال به انداره 1 فصل دنبال حاشیه بوده کاری به اون نداریم

شما مبناتون بر این که سریال داره اب بندی میشه و برای درامد دارن طولش میدن چیه؟
کارگردانی که این همه کار کرده رو سریال مگه الکیه بخواد سریالو کش بده بخاطر پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفی بزن که منطقی باشه

آقا شما مطمئنی این قسمت رو دیدی ؟
برادر من ، کتاب فلسفه ارسطو که نمیخونی که داری سریال می بینی. واقعا شما چه چیزهایی توی این یک قسمت کشف کردی

شما بگو این همه سریال هایی که ساخته میشه پس از چه چیزی منشا میگیره؟؟؟؟؟؟؟
شما اصلا این سریالو تماشا میکنی؟ که میای نظر میدی دی:
میشه بپرسم چند سالته؟؟؟ سنتونو بگین ببنیم اصلا گروه سنیتون می خوره سریالو تماشا کنین

اضافه شده در : 3 minutes

بعضی از دوستان مثل اینکه فیلم ها و سریال های صدا وسیما رو یک مدت نیگاه نکردن و اب بندی ها وکشداربودن سریال ها رو فراموش کردن و یک طوری حرف میزنن اینگار کارگردان و یا جزء منتقدان با60 سال تجربه کاری هستند ....در ضمن هر سریالی یک فراز ونشیب در فصولش داره....اگر دقت کرده باشین در پست های قبلی هم من از کپی برداری از کمیک ها برای ادامه سریال ناراضی بودم واون اعلام کردم... ویک چیز دیگر اون بنده خداهایی که این سریال رو درست کردن، واسه من وشما دعوت نامه که نفرستادن که بیان سریال مارو ببینین ...من وشما هر هرهفته خودمون منتظر قسمت بعدی هستیم تا با این گرونی اینترنت کشور عزیزمون دانلودش کنیم وببینیم(البته خود سریال به غیر از اینترنت واسمون مفتی در میاد)... اگر مسخرست ، کشداره ، ضعیفه ویا هرچی دیگه...اجباری در دیدنش نیست....

به نظر من در قسمت های بعدی هیجان بیشتری رو شاهد خواهیم بود...

کاملا موافقم باهات اینا جز گروهی هستن که می خوان نشون بدن مام وجود داریم دی: و اعلام حظور میکنن

شمایی که میگی سریال اب بندی شده سریالو نبین کسی به شما دعوت نامه نداده که سریالو تماشا کن شما می تونی سریالو دانلود نکنی و کسی به شما نگفته در باره سریالی که دوستش نداری بیای نظر بدی

Ohadi
03-04-2014, 04:22 PM
هیچ وقت این 2 سریالو با هم مقایسه نکن هر کدوم خوبی های خودشو داره اما walking dead خیلی سر تر از اون سریاله

شوخی میکنی؟ :Smiley10::Smiley10::Smiley10:
مثل ـه اینکه زیادی جو گرفتت!

llvll4hdi
03-04-2014, 04:38 PM
شوخی میکنی؟ :Smiley10::Smiley10::Smiley10:
مثل ـه اینکه زیادی جو گرفتت!

چه ربطی به جو گرفتن داره؟ اخه
از نظر من walking dead سبکش بهتره شما نحوه برخوردتو درست کن دی:

Ohadi
03-04-2014, 04:40 PM
شما نحوه برخوردتو درست کن دی:

ا الان مثلا ناراحتت کردم؟!! ببخشید بوس

llvll4hdi
03-04-2014, 04:42 PM
ا الان مثلا ناراحتت کردم؟ ببخشید بوس

چرا ناراحت شم دی: سریالی از دید شما خوب بنظر اومده دلیل نمیشه دی: منم بگم به به عجب سریالی که

WalTer WhiTe
03-04-2014, 05:42 PM
دوست عزیز برای هر سریال مخالف و موافق زیاده شاید از نظر شما سریال هیجان نداره نظرتون محترم
اما Game Of Thrones من تمام کمال دیدم 30% بیشتر نتونسته منو راضی کنه
حتی خیلی از کسایی که سریالو دیدن میگن هیچ کششی وجود نداره توش

جدا یعنی 30 درصد هم برات کشش نداشته :Smiley36:پس موفق باشی چون جوابی نداره این حرفت:Smiley69:

با تمام احترامی که برای شما قایل هستم حتی شما نمی تونی انتقاد کنی داری فقط از سریال انتقاد های بیجا میکنی
بریکینگ بد من دیدم با افکار بازی نکن دی: از کی تا حالا دنبال مگس بودن شاهکار شده؟
در این که سریال خوبی شکی نیست اما از 5 فصل حداقال به انداره 1 فصل دنبال حاشیه بوده کاری به اون نداریم
شما مبناتون بر این که سریال داره اب بندی میشه و برای درامد دارن طولش میدن چیه؟
کارگردانی که این همه کار کرده رو سریال مگه الکیه بخواد سریالو کش بده بخاطر پول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرفی بزن که منطقی باشه

کارگردان اومده سریال رو فدای این کرده که هر قسمت بیاد زوم کنه روی یک شخصیت و ما هم به این موضوع اعتراض داریم
چرا میگی نمیتونیم انتقاد کنیم . این که گفتیم انتقاد ماست دیگه
این جور که معلومه شما نه از got خوشت اومده و نه از بریکینگ بد ... پس بحثی روی این موضوع نمیمونه که سلیقه شما بسیار خاص و نایاب هست...

فکر کردی کارگردان و شبکه به این موضوع کش دادن و اب بستن فکر نمیکنند و اجرا نمیکنند ... پس واقعا در اشتباهی
همه به این موضوع فکر میکنند! ولی اون کسی موفق تره که این کش دادن سریال رو بهتر اجرا کنه. جوری که بیننده رو کلافه نکنه ولی توی این سریال برعکسه
بیننده داره کلافه میشه و این کش دادن و اب بستن کاملا نمود داره

شما بگو این همه سریال هایی که ساخته میشه پس از چه چیزی منشا میگیره؟؟؟؟؟؟؟
شما اصلا این سریالو تماشا میکنی؟ که میای نظر میدی دی:

شمایی که میدونی از رو چی ساخته میشه بیا بگو تا ما هم روشن بشیم :Smiley69:

میشه بپرسم چند سالته؟؟؟ سنتونو بگین ببنیم اصلا گروه سنیتون می خوره سریالو تماشا کنین

خوب ، خیلی خوشحالم که رفتی سره اصل مطلب
شمایی که تاریخ یوزر سازی ات توی پروفایلت نوشته شده 03-03-2014 یعنی دقیقا دیروز ،

بقیه حرفم بوووووووووووووووق
پاک کردم به دلایلی :Smiley36:

کاملا موافقم باهات اینا جز گروهی هستن که می خوان نشون بدن مام وجود داریم دی: و اعلام حظور میکنن

باشه مشکلی نیست .ما داریم میگم وجود داریم هیچ ایرادی نداره این حرفت ، ولی شما چی رو میخواهی نشون بدهی ؟:Smiley36:

شمایی که میگی سریال اب بندی شده سریالو نبین کسی به شما دعوت نامه نداده که سریالو تماشا کن شما می تونی سریالو دانلود نکنی و کسی به شما نگفته در باره سریالی که دوستش نداری بیای نظر بدی

این حرف شما و امثال شما ، همیشه اوج بی منطق بودن بحث کننده رو نشون میده که وقتی نمیتونه با کسی بحث کنه میگه چرا سریال رو می بینید در صورتی که خوشتون نمی یادش. می دونی چرا ما نیگاه میکنیم . چون توی این بحث با اینکه داریم از سریال بد میگیم مطئنن باش از سریال داریم لذت هم می بریم. این برای شما قابل درک نیست که ما هم لذتش رو می بریم و هم اینکه سریال رو می کوبیم.اگر سریال فصل اولش بود و شما این حرف رو می زدی ، می شدش تا یک حدی بهت حق داد ولی منی که 4 ساله دارم این سریال رو می بینم پس با اینکه دارم ازش لذت می برم پس این حق رو دارم که سریال رو بکوبم .چون وقت و انرژی خودم رو پاش گذاشتم. این برای شماو امثال شما یا قابل درک نیست و یا بیخودی گونده اش میکنید و جواب بی منطقی که الان گفتی رو می دهید
بعدش هم اگر من و امثال من که خیلی هم زیادن ، نیایید از سریال ایراد بگیرند که این بحث دیگه بحث نیست که ، اسمش میشه خاله بازی و تعریف و تمجید کردن های بی خودی توی تاپیک

پ ن :
این آخرین بحث من با شما بود و اگر جواب هم بدهید دیگه باهاتون بحثی ندارم و جواب نمیدهم !

86471181
03-04-2014, 06:04 PM
الان این قسمت رو دیدم
آقا من خدایی خوشم اومد از این اپیزود ، دیگه هیچی نمیگم :Smiley36:
ولی با هم دوست باشین باو :Smiley36::Smiley35:

x7music
03-04-2014, 06:23 PM
اقا اروم تر یواش یواش ! این که سریال اب بندی شده یا ماست بندی شده من که تصمیمشو میزارم بر عهده خودتون ولی انقدر مزخرف شده از نظر منه باید خاله بازی بکنن :Smiley14: تنها چیزی که میشد خاص باشه تو این قسمت یه کیس kiss باشه و ... (ماشالله خودتون خوب بلدید ) که اتفاق نیافتاد منم مثل اون دوستمون منتظرش بودم ! اصلا سریال به حدی گند شده موقع خون بازی من سریالو با لواشکو و الوچه میبینم شاید یه خورده مزه بده به سریال :Smiley14: الوچه باغلار بخرید با ترشک ( الان منو به جرم تبلیغ اخراج میکنن :Smiley85:) اگر سریال انقدر جذاب بود طرفدارانشو از دست نمیداد این دلیل این همه مخالفته.

قابل توجه بعضیا که بحث نمیکنن من یوزر فیک هستم :Smiley14::Smiley10::Smiley14::Smiley10::Smiley10:

Snow
03-04-2014, 07:31 PM
من خودم یکی از فن های تعصبی این سریال هستم!ولی خب تحمل هم حدی داره.کارگردان فکر کرده چون کاراکتراش محبوب شدن می تونه همینجور سریال رو کش بده و هیچ هدفی هم برای سریال وجود نداشته باشه!الان واقعا مشروب خوردن بث نشانه ی بعد انسانیش بود؟یعنی اتیش زدن اون خونه و نشون دادن انگشت وسط به مدت 2 دقیقه باعث شد ما با کاراکترهای دریل و بث اشنا بشیم؟سریال داره دور همی میشه و فکر کنم دیگه تا سیزن 5 بگن خب دو تا کاراکتر رندوم انتخاب میکنیم می فرستیمشون وسط واکر های نحیف خودمون 2 نفری 200 تا واکر رو بکشن!در اخر پیام من به عوامل سریال همون حرکت دست دریل و بثه!

Overlord93
03-04-2014, 09:39 PM
llvll4hdi اگر سریال هایی مثل GOT و یا Breaking Bad کلا با نواخت کندی جلو میرفتن, حداقل از همون اول سریال همینگونه بودن و بخاطر همین روایت کندشون لذت بخش و جذاب هستند. من خودم کسی هم که اصولا سریال هایی رو میپسندم که اگه همه سریال با هم بیاد روزی 7 تا 8 اپیزودشو نگاه میکردم یکیش هم The Walking Dead بود تا فصل 2. اما من خودم تا فصل 4 بریکینگ بد بصورت کلی دانلود و نگاه کردم و به نظرم واقعا جذاب بود و هرگز خسته نشدم. اتفاق بخاطر نواخت کندش و اینکه در آخر سریال یه اتفاق غیر منتظره می افتاد باز هم وسوسه میشدم تا قسمت بعدی هم ببینم. جریان مگس در اون آزمایشگاه ساخت شیشه هم تقریبا از نیم فصل دوم از فصل 3 شروع شد و کلا تا 4 5 قسمت بیشتر طول نکشید. اصولا فصل 3 راجع به دور شدن والتر از خونوادش بود و اینکه سرطان و ساخت شیشه چه تاثیری روی زندگی خونوادگیش گذاشته نه بخاطر یه مگس.
GOT هم من امسال تابستون از اولش پاش نشستم. فکر نمیکردم سریال اینقدر جذاب و لذت بخش باشه. اما وقتی که فصل 1 رو کامل نگاه کردم وسوسه به ادامه سریال گرفتم. شما که میگی The Walking Dead بهتر از GOT هست باید بگم در این خصوص دیگه واقعا ببخشید عقلتون نم کشیده. دنیایی که GOT در سریال و کتابش داره و شیرین تر و پر رمز و راز تر از دنیای Lord of The Rings هست کجا و دنیای کامیک واکینگ دد کجا. همیشه آرزو داشتم پس از ارباب حلقه ها یک فیلمی بیاد مثل این سه گانه بزرگ. فیلم هابیت باز هم نتونست اون دنیای ارباب حلقه ها رو برام بازسازی کنه. تا اینکه GOT رو دیدم و کلا یک فلسفه محبوت کننده رو مشاهده کردم. دنیایی با پر از عجایب فانتزی. دنیایی پر از شخصیت های خوب و بد و پر از رکب هایی که بینشون رد و بدل شده. این جذاب ترین فرانچایز برای من بوده. به طوری که بهترین سریال ساخته شده رو GOT میدونم.
اما واکینگ دد سریالی بود که از همون اول با جذابیت های خودش رونق گرفت و تا حتی فصل 3 هم بسیار عالی دنبال شد. اما وقتی که میبینیم سریال رو به نزوله و سازنده ها تمام نبوغشون رو از دست دادن اینجاست که باید بگیم که تنها راه شکایت و کنار گذاشتن این سریال در مدت طولانی. نمونش خودم که فکر کنم بعد از اپیزود 12 دیگه تا آخر فصل دنبالش نمیرم.
شما هم بهتره درکتون از یه سریاله واقعی رو بیشتر کنی و نبوغ وینس جیلیان با اون تصویر برداری بینظیرش در فیلم و اون دنیایی که جورج آر آر مارتین ساخته رو درک کنی و به یه سریال که پایین تر از اونهاست ترجیح ندی.
موفق باشی.

qaqqwsx
03-04-2014, 11:24 PM
اقا دیگه دعوا وبحث و بوق ممنوع ... اصلا هرکی دعوا وبحث کنه ، زامبی بشه ایشاا.....:Smiley14::Smiley14:

hadi2006mi
03-04-2014, 11:51 PM
یک قسمت زیر متوسط دیگه بود به نطر من اگر این دو سه قسمت از سریال در میاوردند هیچ اتفاقی نمی افتاد به نظر من جالب نیست تو فصل چهارم سریال فلش بک به گزشته شخصیتهای زده شود منم با نظر مخالفین این سریال موافقم که این فصل همینجوری داره سقوط میکنه شاید اگر به دنبال مسیر راه اهن حرکت میکردند داستان کشش و جذابیت پیدا میکرد قسمت بعدم فکر کنم همینجوری باشه برای اولین بار در سریال هوا افتابی نیست و مه دیده خواهد شد تو این قسمتم برای اولین بار تو سریال صدای رعدو برق شنیدم یادمم نمیاد که تو طول داستان بارون دیده باشم من به این قسمت نمره 4 میدهم اونم بخاطر ویسکی خونگیش که حیف شد اتیش زدند:Smiley69:

llvll4hdi
03-05-2014, 12:48 AM
llvll4hdi اگر سریال هایی مثل GOT و یا Breaking Bad کلا با نواخت کندی جلو میرفتن, حداقل از همون اول سریال همینگونه بودن و بخاطر همین روایت کندشون لذت بخش و جذاب هستند. من خودم کسی هم که اصولا سریال هایی رو میپسندم که اگه همه سریال با هم بیاد روزی 7 تا 8 اپیزودشو نگاه میکردم یکیش هم The Walking Dead بود تا فصل 2. اما من خودم تا فصل 4 بریکینگ بد بصورت کلی دانلود و نگاه کردم و به نظرم واقعا جذاب بود و هرگز خسته نشدم. اتفاق بخاطر نواخت کندش و اینکه در آخر سریال یه اتفاق غیر منتظره می افتاد باز هم وسوسه میشدم تا قسمت بعدی هم ببینم. جریان مگس در اون آزمایشگاه ساخت شیشه هم تقریبا از نیم فصل دوم از فصل 3 شروع شد و کلا تا 4 5 قسمت بیشتر طول نکشید. اصولا فصل 3 راجع به دور شدن والتر از خونوادش بود و اینکه سرطان و ساخت شیشه چه تاثیری روی زندگی خونوادگیش گذاشته نه بخاطر یه مگس.
GOT هم من امسال تابستون از اولش پاش نشستم. فکر نمیکردم سریال اینقدر جذاب و لذت بخش باشه. اما وقتی که فصل 1 رو کامل نگاه کردم وسوسه به ادامه سریال گرفتم. شما که میگی The Walking Dead بهتر از GOT هست باید بگم در این خصوص دیگه واقعا ببخشید عقلتون نم کشیده. دنیایی که GOT در سریال و کتابش داره و شیرین تر و پر رمز و راز تر از دنیای Lord of The Rings هست کجا و دنیای کامیک واکینگ دد کجا. همیشه آرزو داشتم پس از ارباب حلقه ها یک فیلمی بیاد مثل این سه گانه بزرگ. فیلم هابیت باز هم نتونست اون دنیای ارباب حلقه ها رو برام بازسازی کنه. تا اینکه GOT رو دیدم و کلا یک فلسفه محبوت کننده رو مشاهده کردم. دنیایی با پر از عجایب فانتزی. دنیایی پر از شخصیت های خوب و بد و پر از رکب هایی که بینشون رد و بدل شده. این جذاب ترین فرانچایز برای من بوده. به طوری که بهترین سریال ساخته شده رو GOT میدونم.
اما واکینگ دد سریالی بود که از همون اول با جذابیت های خودش رونق گرفت و تا حتی فصل 3 هم بسیار عالی دنبال شد. اما وقتی که میبینیم سریال رو به نزوله و سازنده ها تمام نبوغشون رو از دست دادن اینجاست که باید بگیم که تنها راه شکایت و کنار گذاشتن این سریال در مدت طولانی. نمونش خودم که فکر کنم بعد از اپیزود 12 دیگه تا آخر فصل دنبالش نمیرم.
شما هم بهتره درکتون از یه سریاله واقعی رو بیشتر کنی و نبوغ وینس جیلیان با اون تصویر برداری بینظیرش در فیلم و اون دنیایی که جورج آر آر مارتین ساخته رو درک کنی و به یه سریال که پایین تر از اونهاست ترجیح ندی.
موفق باشی.

سلام دوست عزیز بجای قضاوت اول منظور بحثو بگیر
من به شخصه از سریال برکینگ بد خیلی خوشم اومد و جز 3 سریال توپیه که دیدم
got این سریالو اولین باره اسمشو شنیدم و ندیدم نمی دونم چرا فک کردی که گفتم بدرد نمی خوره
در ضمن سریال برکینگ بد مثال زدم چون خیلی دوستش داشتم گفتم که تو سریال یه این زیبایی
چند قسمت دنبال مگس بود ؟ سریال بنظرم نیومده که تمام رو اوج بوده باشه
فراز و نشیب زیاده
سریال walking dead از جمله سریال های مورد علاقه منه اگه قسمتی از اون ضعیف باشه بهش 10 میدم
چون تو این سبک خیلی خوب درستش کردن شما نظر شخصی خودتونو دارین پس به نظر کسان دیگه احترام بزارین

AR!@N
03-05-2014, 12:53 AM
چند قسمت دنبال مگس بود ؟ سریال بنظرم نیومده که تمام رو اوج بوده باشه
اون یه قسمت دنبال مگس بود! واکینگ دد 4 فصل!

چون تو این سبک خیلی خوب درستش کردن شما نظر شخصی خودتونو دارین پس به نظر کسان دیگه احترام بزارین
شما خودتون شروع کردین به نقد نظر دیگران ، باید انتظار داشته باشین بقیه نظرتون رو نقد کنند. کلا فقط عملا دارین به هرکی باهاتون مخالفت میکنه میگین "خفه شو" به طور محترامانه.

llvll4hdi
03-05-2014, 12:53 AM
من خودم یکی از فن های تعصبی این سریال هستم!ولی خب تحمل هم حدی داره.کارگردان فکر کرده چون کاراکتراش محبوب شدن می تونه همینجور سریال رو کش بده و هیچ هدفی هم برای سریال وجود نداشته باشه!الان واقعا مشروب خوردن بث نشانه ی بعد انسانیش بود؟یعنی اتیش زدن اون خونه و نشون دادن انگشت وسط به مدت 2 دقیقه باعث شد ما با کاراکترهای دریل و بث اشنا بشیم؟سریال داره دور همی میشه و فکر کنم دیگه تا سیزن 5 بگن خب دو تا کاراکتر رندوم انتخاب میکنیم می فرستیمشون وسط واکر های نحیف خودمون 2 نفری 200 تا واکر رو بکشن!در اخر پیام من به عوامل سریال همون حرکت دست دریل و بثه!

دوست عزیز شما چرا این نگاه از سریال ندارین که اینا باید یه جوری از زندان می رفتن
اگه فصل های بعد می خواستن تو سریال با خوشی دور هم زندگی بکنن که خوب نبود
این پیش زمینه برای فصل بعد هست پایان این فصل تمامی افراد به هم میرسن
یا چند نفرشون جا می مونن مثل اندریا
وقتی بهم رسیدن شک نکنین داستان دانشمنده رو ادامه میدن و بدنبال درمان میگردن
به هر حال از نظر شما سریال داره اب بسته میشه حتما نباید هه موافق سریال باشن که

اضافه شده در : 1

اون یه قسمت دنبال مگش بود! واکینگ دد 4 فصل! :Smiley14:

شمایی که ادعا میکنی سریالو دیدی:دی می دونی یک قسمت بود؟
چند بار که رفتن بگیرنش نتونستن دی: حداقل 2الی 3 قسمت اونه مگسه تو ازمایشگاه بوده
شما بشین الکی از سریال بد بگو دی:

اضافه شده در : 7 minutes

این حرف شما و امثال شما ، همیشه اوج بی منطق بودن بحث کننده رو نشون میده که وقتی نمیتونه با کسی بحث کنه میگه چرا سریال رو می بینید در صورتی که خوشتون نمی یادش. می دونی چرا ما نیگاه میکنیم . چون توی این بحث با اینکه داریم از سریال بد میگیم مطئنن باش از سریال داریم لذت هم می بریم. این برای شما قابل درک نیست که ما هم لذتش رو می بریم و هم اینکه سریال رو می کوبیم.اگر سریال فصل اولش بود و شما این حرف رو می زدی ، می شدش تا یک حدی بهت حق داد ولی منی که 4 ساله دارم این سریال رو می بینم پس با اینکه دارم ازش لذت می برم پس این حق رو دارم که سریال رو بکوبم .چون وقت و انرژی خودم رو پاش گذاشتم. این برای شماو امثال شما یا قابل درک نیست و یا بیخودی گونده اش میکنید و جواب بی منطقی که الان گفتی رو می دهید
بعدش هم اگر من و امثال من که خیلی هم زیادن ، نیایید از سریال ایراد بگیرند که این بحث دیگه بحث نیست که ، اسمش میشه خاله بازی و تعریف و تمجید کردن های بی خودی توی تاپیک

پ ن :
این آخرین بحث من با شما بود و اگر جواب هم بدهید دیگه باهاتون بحثی ندارم و جواب نمیدهم !

فکر نکنم به شما مربوط بشه دی: من از سریالی خوشم اومده یا نه چون من از سریال game ofخوشم نبومده زیاد اونم نظر شخصیه
اما دلیل بر این نمیشه که سریال بد باشه از نظر دوستاران سریال game of سریال خوبیه نظرشونم محترم

در ضمن شما 20 سالم باشه تو این سایت عضو باشی با منی که 1 روزه ثبت نام کردم هیچ فرقی نداری
من خیلی وقته با این سایت اشنا هستم و اکثر سریال هایی که بخوام دانلود کنم میام اینجا و مطالب سریالو می خونم
حالا اومدم ثبت نام کردم فقط و فقط بخاطر حرف های بعضی از افراد تو این تاپیک بوده و بس پس نیا نگو دی: من اینجا 20 ساله عضویت دارم هیییییییییییس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Smile y14:

اضافه شده در : 3 minutes

اون یه قسمت دنبال مگش بود! واکینگ دد 4 فصل! :Smiley14:

شما خودتون شروع کردین به نقد نظر دیگران ، باید انتظار داشته باشین بقیه نظرتون رو نقد کنند. کلا فقط عملا دارین به حرکی باهاتون مخالفت میکنه میگین "خفه شو" به طور محترامانه.
شما برداشتت این طوری بوده من از کسی انتقاد نکردم که چرا میگی سریال بد بوده برو چند صفحه قبلو بخون
تو چند صفحه قبلم گقتم الانم میگم این سریال از نظر من تمامی قسمتاش نمره 10 داره
حالا شما بشین تا فردا بهانه بیار که چرا 10 من دوست دارم 10 می دم
دلیلی نمی بینم جوابتونو دیگه بدم :Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

Eternal
03-05-2014, 01:53 AM
من اسیــــر و سَر سپرده ی آنم که هنوز هم مدافع واکینگ دد باشد!

چند بار که رفتن بگیرنش نتونستن دی: حداقل 2الی 3 قسمت اونه مگسه تو ازمایشگاه بوده
دوستان ایشون بریکینگ بد رو ندیده!

JenabPargaar
03-05-2014, 02:20 AM

معرفی می کنم
بچه ها ترول (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84_(%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA %D8%B1%D9%86%D8%AA)) ... ترول بچه ها

اوباش اینترنتی یا ترول (در زبان انگلیسی: Troll) در گفتمان اینترنتی به افرادی گفته می‌شود که با رفتار تخریب گرانه در فضای وب به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز هستند.

اصطلاح شناخته شده‌ای در فضای وب وجود دارد که در مواجهه با خرابکاری اوباش اینترنتی و برای آرام کردن سایر کاربران به کار برده می‌شود. در مواردی که کاربری با سوء نیت قصد تحریک سایرین را دارد، معمولاً از سوی کاربران باتجربه گفته می‌شود که "اوباش را محل نده!" یا "اوباش را نادیده بگیر!" (در انگلیسی:!Don't feed the troll)
علت این است که قصد یک اوباش اینترنتی تنها ایجاد تشنج و تحریک سایرین برای جلب توجه است، نه ایجاد بحث سازنده. برخی کاربران گمان می‌کنند که با پاسخ دادن مودبانه، استدلال و درخواست از این افراد برای تصحیح رفتارشان می‌توانند آنها را اصلاح کنند. با وجود اینکه ممکن است بعضاً کاربران دیگر، بحثی که به قصد ایجاد تشنج شروع شده است را به سمت و سوی درستی هدایت کنند، اما در بیشتر موارد پاسخ دادن به اینگونه افراد به تشنج و درگیری بیشتر می‌انجامد و اوباش اینترنتی نیز از لحاظ روانی به ادامه کار تشویق می‌شوند، در حالی که بی اعتنایی به خرابکاری این افراد و وانهادن آنها به مدیران وب گاه آنها را از ادامه این کار خسته و منصرف می‌کند + (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%84_(%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA %D8%B1%D9%86%D8%AA)#.D8.B1.D9.88_.D9.86.D8.AF.D8.A 7.D8.AF.D9.86_.D8.A8.D9.87_.D8.A7.D9.88.D8.A8.D8.A 7.D8.B4_.D8.A7.DB.8C.D9.86.D8.AA.D8.B1.D9.86.D8.AA .DB.8C)

باقیشو دیگه خودتون از ویکیپدیا بخونید و Dont feed the troll :Smiley17:

DARK BOY
03-05-2014, 02:37 AM
بنظز من قسمت خوبی بود درسته هیجان خاصی نداشت و داستان پیش نمیرفت ولی پر از سکانس های جالب بود بعدشم چی همتون دنبال kiss هستید دریل سن اقای بث داره بعد بیاد صحنه رو احساس کنن:Smiley19: بعد اینکه بنظرتون سریال والکین دد از بازی تاج تخت بهتره اصلا حرفتونو قبول ندارم من خودم بشدت رو والکین دد تعصب دارم ولی حتی اگه رده بندی سریال هارو نگاه کنید سریال بازی تاج تخت رده 1 و والکین دد رده 11 رو داره البته نظر کاربران محترم منم اون موقع که بازی تاج وتخت رو ندیده بودم با خودم میگفتم عمرا کسی رو دست والکین دد بزنه ولی بازی تاج تخت زد دیگه چکار میشه کرد:Smiley15:
7 دادم

86471181
03-05-2014, 02:54 AM
شمایی که ادعا میکنی سریالو دیدی:دی می دونی یک قسمت بود؟
من فک میکنم آخرین نفر این انجمنم که بریکینگ بد رو دیدم بخدا یه قسمت بودا :Smiley69:
البته این که چند بار رفتن بگیرنش به معنای چن قسمت نیست ، تو یه قسمت چن بار تلاش کردن که بگیرنش :Smiley35:

A_TWD
03-05-2014, 10:35 AM
تاپیک بحث اپیزودیکه مردگان متحرک یا من اشتباه اومدم ؟:Smiley69:
برکینگ بد تموم شد رفت و مقایسه کردن دو فیلم با دو ژانر متفاوت اشتباهه :Smiley35:
معمولا طرفدارای واقعی عیبهارو بیشتر میبینن چون انتظارشون از سریال مورد علاقشون بیشتره این حق همه طرفداراست
یکی از دوستان گفتن ما میبینیم ایرادشو میگیریم و از دیدن سریال لذت میبریم، من کاملا موافقم:Smiley41:
منم منتظر یه کیس بودم به نظرم باید این اتفاق می افتاد چون فضاسازیش اینجوری بود
من خودم این سریال و خیلی دوست دارم از این قسمتم خوشم اومد چون صحنه های قشنگی هم داشت ولی خوب چه میشه کرد عیبهاش بیشتره :Smiley19:
من به گفنه ozymandias گوش میکنم جواب ترول رو نمیدم:Smiley17:
بیایید با هم دوست باشیم :Smiley34: :Smiley30:دعوا نکنید
نمره من 7

EMINENT
03-05-2014, 11:12 AM
یه چیزی که جدیدا خیلی تو سریال گل درشت شده و تو ذوق میزنه این شعاری بودن سریاله، همش شعار شعار شعار، طبیعی نیس دیگه
تنها جایی که این قسمت حال داد اونجایی بود که دریل با چوب گلف عقدشو خالی میکنه سر زامبی پولداره!

anzalichi
03-05-2014, 11:37 AM
8دادم..!!قسمت بدی نبود ولی خوبم نبود..جذابترین بخشش "درقسمت بعد خواهیددید"ش بود..!! دوتا اپیزود از فصل 4 رو وقف دریل و بث کردن..امیدوارم ارزشش رو داشته باشه..شاید عاشق همدیگه بشن..معلوم نیست که..

apple2009
03-05-2014, 01:19 PM
مسخره بود
اگه قرار اینطوری ادامه پیدا کنه همون بهتر که از الان تعطیلش کنن.

Hypnos
03-05-2014, 02:30 PM
هر چی که آدم بیشتر طرفداره واکینگ دد باشه بیشتر داره از دست سازندگانش عصبانی میشه.
این قسمت که دیگه نقض فاحش حقوق بشر بود.
لااقل می تونستن فلش بک بزنن به زندگی درل قبل از این ماجراها یا زندگی بث.
کاملا مشخصه که سازندگان این سریال الان واقعا نمیدونن دارن چی کار می کنن.
در ضمن قسمت پشه بریکینگ هم می ارزید به کل سیزن 4 واکینگ دد.

VIVA THE ROCK
03-05-2014, 11:40 PM
دوستان،وقتی به یه قسمت 10 می دید می دونید معنیش چیه ؟؟؟ یعنی این قسمت هیچ نقصی نداره و جز بهترین اپیزودهای سریاله،2 نفر 10 دادن ؟؟؟؟ :Smiley10:

prongz
03-06-2014, 02:17 AM
با نهایت احترام اون دوستانی که تحلیل فلسفیش می کنن سریالو فازشون چیه دقیقا؟

Dark Angel
03-07-2014, 04:43 PM
قسمت بدی نبود نه زیادخوب بود نه بد...متوسط بود ...
این قسمت فقط در مورد دریل و بث بود و درمورد گذشتشون ...به نظر من بدنبود ...ولی اصلا هیچ هیجانی نداشت!
من خودم breaking bad رو فقط5قسمت اولشو دیدم وقصد دارم ادامش هم بدم ...ولی اصلا سبک این دو تا سریال مثل هم نیست که بعضیا با هم مقایسش میکنن
من6دادم

Yellow King
03-10-2014, 02:57 AM
دوستان ببخشید که اینجا میگم ولی قسمت 12 برنامه Talking Dead که گذاشتید مشکل داره
دقایق آخرش تصویر گیر میکنه و فقط صدا پخش میشه
اصلاحش کنید