PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود چهاردهم

rezarbn
03-17-2014, 02:38 PM
http://axgig.com/images/73350350071719696238.jpg

http://tvworld.info/images/smilies/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?42384-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Walking-Dead-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&p=143096#post143096)
The Walking Dead: Season 4, Episode 14
The Grove
IMDB (http://www.imdb.com/title/tt3316800/)

mohammadgamer
03-17-2014, 02:42 PM
از صبحی منتظرم تایپک این قسمت رو بزنین 1 بدم برم ولی باز دلم تیومد 2 دادم . واقعا بار دیگر فریاد میزنیم کجایی دارابونت کبیر که ببینی چه کردن با سریالت :)

در ضمن باید بگم : 180 دقیقه بدون ریک :(

Dark Angel
03-17-2014, 03:05 PM
خدا رو شکر لیزی رو کشتن ، خیلی رو اعصاب بود ... کلا دیوونه بود
این قسمتم که ریک نبود ...من 5دادم

qaqqwsx
03-17-2014, 04:16 PM
قسمت مفهومی وجالبی بود ... کلا بحث روانشناسیش خیلی بالا بود .....

mohammad1992
03-17-2014, 05:36 PM
خیلی زیبا و هیجان انگیز بود.هر قسمت پیام خوبی داره برای مخاطب من 8 دادم

a l i
03-17-2014, 08:06 PM
فقط وایسادم سیزن تموم شه سزیالی که خیلی دوستش داشتم دارم ازش متنفر میشم این amc خجالت نمیکشه واقعا مثلا فلسفیه این:Smiley14: این فلسفیه true detective هم فلسفی:Smiley39:

A_TWD
03-17-2014, 08:32 PM
قسمت خوبی بود ، شیوه ی حذف کاراکتر جالب بود و خوب کار شده بود
باید منصفانه نمره داد متاسفانه بخاطر خط داستانی که سراشیبی های خودشو داشته انصاف نیست همش بد بگیم
ایراد بزرگ ما مقایسه سریال های متفاوت با همه و همین باعث میشه از زیبایی های حداقلی سریال لذت نبریم
امتیاز 1 ؟ ؟ :Smiley19: نمیدونم چی بگم!

AdibTE
03-17-2014, 11:07 PM
قسمت خوب و قشنگی بود،بد نبود
بیشتر درام بود تا ترسناک :|
ولی دلم خنک شد اون لیزی رو کشت.آخیش.خیلی خز بود :|
7دادم

WalTer WhiTe
03-18-2014, 12:27 PM
اعتراف می کنم که این قسمت من رو به شدت داغون کرد و تحت تاثیر اون خواهر کشی قرار گرفتم. با اینکه این 43 دقیقه رو در 26 دقیقه و با سرعت بالا دیدم که فقط در واقع دیده باشم ولی انصافا از 4 قسمت گذشته بهتر بود . چیزی که نمی تونم درک کنم این هست که چرا داره سعی میشه بفهمونه که زامبی ها هم ادم هستند و باید مثل لیزی ما هم زامبی ها رو درک کنیم و باهاشون هم ذات پنداری کنیم. این برای من سواله که بعد 4 فصل چرا و به چه دلیلی کارگردان داره به این سمت می رود و این ریسک رو پذیرفته و البته در کنار این ریسک همچنان از شلنگ آب نیز استفاده میکند ولی گاها مثل این قسمت برای رسوندن قصد و نیتش از شلنگ کمتری استفاده میکنه و حاظره ساختارشکنی کنه و حتی خواهر کشی راه بندازه ! در واقع کشته شدن خواهر کوچکتر توسط خواهر بزرگتر فقط به دلیل این بود که لیزی فکر میکرد دنیای زامبی ها دنیای بهتری هست و میخواست خواهر کوچکتر رو از این دنیای ترس و وحشت دور کنه! این منطق و این فلسفه برای من قابل قبول نیست و مانند فلسفه خودکشی انسانها می ماند که برای راحت شدن از این دنیای فانی دست به این عمل می زنند ! یک موضوع دیگه اینکه من فکر میکنم، این قسمت والکینگ دد دست خوش یک سری سانسور و ممیزی در رابطه با کشته شدن بچه بود که به ناچار شبکه از پخش اون سر باز زده بود ! حالا نمیدونم شما هم مثل من چنین حسی داشتید که صحنه کشته شدن رو شبکه سانسور کرده بود یا نه ؟ ولی با تمام این حرف فقط به دلیل ساختار شکنی که داشت و چون مرگ این دو خواهر رو با این وضع نشون داد برای من این قسمت جالب بود. هر چند که هنوز هم به پایان این فصل امیدی ندارم و محکوم به ادامه دادن هستم !

Snow
03-18-2014, 03:59 PM
این قسمت بارقه ی امیدی برای بهتر شدن سریال ایجاد کرد!دیالوگ ها نسبت به دیالوگ های چیپ چند قسمت قبل پخته تر شده بود
طرز فکر لیزی باعث میشه که مخاطب به این فکر کنه ایا واقعا حق با اونه یا نه.گرچه من که شدیدا با طرز فکرش محالف بودم و خود
کارل هم وقتی دید چجوری معصومیت یک بچه رو گرفته و اونو تبدیل به یه روانیه ادمکش کرده تصمیم گرفت دست گلی که به اب داده رو جبران کنه
و کار لیزی رو یه سره کنه(شاهدشم اونجایی که میگه فکر نکنم لیزی دیگه بتونه با انسان ها زندگی کنه)که همین امر باعث شد خودش پیش تایریس
اعتراف کنه و منتظر این باشه که تقاص کارشو پس بده.به یاد موندنی ترین سکانس این قسمت هم لحظه ای بود که تایریس و کارل با دست غرق در خون لیزی و جنازه ی خواهرش
روبرو شدن(بر خلاف محمدجان من فکر می کنم اینجوری نشون دادن قتل خواهر تاثیر گذارتر از نشون دادن مستقیم بود)
نمره:8/10

x7music
03-18-2014, 04:33 PM
ین قسمت والکینگ دد دست خوش یک سری سانسور و ممیزی در رابطه با کشته شدن بچه بود که به ناچار شبکه از پخش اون سر باز زده بود ! حالا نمیدونم شما هم مثل من چنین حسی داشتید که صحنه کشته شدن رو شبکه سانسور کرده بود یا نه ؟ ولی با تمام این حرف فقط به دلیل ساختار شکنی که داشت و چون مرگ این دو خواهر رو با این وضع نشون داد برای من این قسمت جالب بود. هر چند که هنوز هم به پایان این فصل امیدی ندارم و محکوم به ادامه دادن هستم !
اره منم تو حس دیدن صحنه جرم موندم :Smiley39: موافقم باهات
این که میگفتن تا اخر فصل میخوان کارکترها را حذف کنن همین بچه ها بودن ؟ واقعا عایا ما با مردن این بچه ها راضی میشیم ؟ عاقا اول دریل و ریکو بکشین :Smiley14:

Litoo
03-18-2014, 04:51 PM
دوستان مگه صحنه کشتن لیزی رو سانسور کرده بودن ؟
من کیفیت وب دل رو گرفتم ولی فکر نکنم فرقی با hdtv داشت(از نظر محتوا منظورمه)
صاف نشون داد که کارن به لیزی شلیک کرد.
منم با نظر دوستان موافقم که این قسمت بیشتر درام بود.

WalTer WhiTe
03-18-2014, 04:57 PM
دوستان مگه صحنه کشتن لیزی رو سانسور کرده بودن ؟
من کیفیت وب دل رو گرفتم ولی فکر نکنم فرقی با hdtv داشت(از نظر محتوا منظورمه)
صاف نشون داد که کارن به لیزی شلیک کرد.
منم با نظر دوستان موافقم که این قسمت بیشتر درام بود.

من گفتم که بنده احساس میکنم سانسور کرده بودن و مثل کشتن زامبی ها هد شات زدن کارول رو نشون نداد تا بیشتر لذت ببریم
به نظرم اگر این طوری نشون میداد جالب تر بود :Smiley36:
درضمن اون صحنه کشته شدن خواهر کوچیکه رو هم اصلا نشون نداد دیگه . اگر اون رو هم نشون میداد جالب میشدش هر چند همین هم جذاب بود

Litoo
03-18-2014, 05:00 PM
من گفتم که بنده احساس میکنم سانسور کرده بودن و مثل کشتن زامبی ها هد شات زدن کارول رو نشون نداد تا بیشتر لذت ببریم
به نظرم اگر این طوری نشون میداد جالب تر بود :Smiley36:
درضمن اون صحنه کشته شدن خواهر کوچیکه رو هم اصلا نشون نداد دیگه . اگر اون رو هم نشون میداد جالب میشدش هر چند همین هم جذاب بود

آها شما خشونت بیشتر میخواستین دیگه نشد :Smiley36:
ولی سر هم رفته قسمت قابل قبولی بود.:Smiley17:

anzalichi
03-18-2014, 05:27 PM
چقدر خوشحال شدم این دختره لیزی مرد...!! دیگه داشت زیادی چهره میشد تو سریالا...:Smiley14: چقدر خبیثانه فکر کردم:Smiley14:

fanoudi
03-18-2014, 11:18 PM
من 9 دادم ؛ در واقع قسمت متفاوتی بود و کلا حذف دو کاراکتر جالب بود تا اینکه با حمله واکر بمیرند و به نظر من کشتن یک انسان سالم که مشکل روانی داشته باشه جایز نیست و این نکته بحث داره !

Amir2009t
03-18-2014, 11:20 PM
از قسمت افتضاح قبلی که خیلی بهتر بود. 8 دادم :Smiley35: انصافا سورپرایز خوبی بود اون سکانسی که لیزی چاقو بدست با دست خونی بالای سر خواهرش ایستاده بود :Smiley19:
کلی نگران شدم که دیوانه جودیت هم کشته باشه:Smiley10: ولی خدا رو شکر بخیر گذشت :Smiley36:

DARK BOY
03-19-2014, 01:01 AM
تقریبا قسمت خوبی بود اوایل سریال بشدت حوصلم سررفت ولی وقتی دیدم لیزی میکارو کشت تازه قسمت جون گرفت وفتی میکامرد دلم براش سوخت واین لیزا هم معلوم بود از اول مشکل روانی داشت هی هم میکا بهش میگفت به گلها نگاه کن تا اروم شه بعدشم تا رفتن تو اون خونه این اتفاقات افتاد یاده کلبه وحشت افتادم که در فیلم همدیگر میکشتن
من 6 دادم چون خبری از ریک نبود

mojtabaa
03-20-2014, 01:43 AM
من پستها رو نخوندم ببینم کسی در مورد دود صحبت کرده یا نه
اما روشن بودن دود که ما فقط 24 ساعتشو دیدیم و شاید از قبل خیلی بیشتر روشن بوده جای تعجب داره!!
اون خونه روستایی هم گاز داشت واقعا عجیب بود!!

راستی شخصیت لیزی منو یاد جافری مینداخت همیشه.

kavehmj
03-20-2014, 03:33 AM
نمره ی 9 به این قسمت
به نظرم این قسمت، یک قسمت بسیار خوب بود. روی سبک درام در این قسمت بیشتر کار شده بود و خیلی خوب تونستن درام رو با سبک این سریال قاطی کنند.اون صحنه ی قتل لیزی که واقعا شوک آور بود. به نظر منم نویسنده بهترین تصمیم رو گرفت که این دو شخصیت، خصوصا لیزی رو اینگونه از سریال حذف کنه. اگه تایریل و کارول ، لیزی رو نگه می داشتن، من دیگه 1 هم به این قسمت نمی دادم. ولی تصمیمی که گرفتن و اجرا کردن ، این قسمت رو از این رو به اون رو کرد.

AlirezAssassin
03-20-2014, 02:31 PM
_از ارش تا فرش! بلایی که شبکه سر این سریال اورده رو هیتلر سر یهود ها نتونیت بیاره! مدتیه تو فکر اینم که خوشبختانه AMC کاری به کار سازندگان BB نداشت و سریال به خوبی و خوشی تموم شد.
_شخصیت های بد و غیر قابل تحمل شدن که همه از مردنشون خوشحال میشن. بعدش میان 10 هم میدن.
_یه خسته نباشید هم میگم به نویسنده ها و تدوین گر ها که این چند قسمت اخیر گل کاشتن واقعا!
_یک میدم! میدونم 1 خیلی کمه اما ... :Smiley36:

EMINENT
03-21-2014, 08:36 PM
به جرات میتونم بگم یکی از ضعیف ترین، زشت ترین، بی منطق ترین و ابلهانه ترین اپیزودهای کل دوران سریال بینی بنده بود، بس کنید دیگه تو رو خدا
دیگه ارزش 720 دانلود کردن نداره از اپیزود بعدی همون 480 هم زیاده از سرش

hadi2006mi
03-27-2014, 05:57 PM
بعد از چند قسمت معمولی یک قسمت خوب بود بخصوص صحنه کشته شدن دختر و خواهر کشی که به نطرم میتونست کلی اشک از تماشاچی بگیر ولی با یک کات سریع ازش گزشتن یکجورایی همه بسوی این ترمینال کشیده شدند برخلاف والتر عزیز من به پایان خوب برای این فصل امیدوارم:)

damoona
03-31-2014, 11:40 AM
استانداردهای بالای این سریال طبعا توقع همه ما رو بالا برده اما در نظر داشته باشید محدودیتهای نمایش صحنه کشتن کودک باعث شد سکانس فرمالیته بشه البته انگار کارگردان و نویسنده هم ناراحت از این محدودیت موضوع رو سرهم بندی کردن اما در کل این قسمت هم لازم بود بهش نمره 8 میدم

smh2011
08-26-2015, 02:11 AM
بر اساس یه عدات خوب یا بد سریالا رو معمولا به روز نمیبینم و چنتا فصل رو باهم میبینم.
یک ماهی میشه که سریالو شروع کردم و بعد از هر قسمتی که میدیدم میومدم و بحث های که اینجا شده رو میخوندم که ببینم فقط به نظر من سریال افت بدجور کرده یانه.... پست نمیدادم ولی این کیی دیگه خیلی بدجور بود.
نتونستم جلو خودم و بگیرم
درجواب کسایی که واقعا عقیده دارن سریال افت نکرده اینو میگم
تو 2 فصل اول حتی برای کشتن یه واکر کلی اعضای گروه بعضی وقتا دودل میشدن.
فصل دوم تقریبا ریک با هرشل و بقیه اعضای گروه سر همین مسائل بحث میکردن
حالا یهو تو یه قسمت میبینیم که یه آدم زنده رو که نه یه دختر بچه رو به راحتی میکشن اونم توی ی گفتگوی چن دقیقه ای.
اابته اینو بگم که منطق داستان این بودو خود من تا صحنه چاقو رو دیدم پیش خودم گفتم بدون شک باید بکننش.
ولی میدونین این چیه که یه سریالو جذاب میکنه؟ این که تا یه چیزی به ذهن بیننده اومد همون اتفاق نیفته.
به نظرم جای این داشت که حداقل یکم مجادله میکردن و بیشتر بهش وقت میدادن .
در کل خیلی خیلی بد دارن به جزئیات اهمیت میدن
مشکلی که توی فصل سوم هم بود ولی خب جذابیت داستان فصل سوم جوری بود که به چشم نمیومد ولی واقعا فصل چهارم دااستان یه چیزایی کم داره.
نیم فصل اول که 6-7 قسمتو تلف میکنه که تو کلش فقط 2 تا نکته هست اول اینکه اعضای گروه تو زندان کاملا مستقر شدن و دوم هم اون بیماری که پخش شد که اصلا پتانسیل چندیدن قسمتو اونم به عنوان داستان اصلی نداره و یه داستان جانبی خوب برای کل یا نیم فصل بود. ولی خب نویسنده ها تصمیم گرفتن که با همین 2 تا موضوع که کشش کمی دارن چن قسمتو بسازن تا بیننده گاورنر رو یادش بره و یکم زمان بگزره تا اون یه گروه دیگه رو پیدا کنه و به احمقانه ترین شکل ممکن روشون تاثیر بزاره. هنوز برام سواله که چجوری زاضی شدن به زندان حمله کنن؟توی فصل سوم تقریبا یه نیم فصل سپری شدو کلی اتفاقات افتاد تا ساکنینی وودبری خودشونو راضی کردن به زندان حمله کنن تازه وسطاش اکثرشون پشیمون شدن.
حالا چجور با 2-3تا سخنرانی و بدگفتن میشه آدما رو تو این شرایط راضی به گشتن بقیه کرد من موندم؟؟؟؟!!!!
نیم فصل دوم هم که کلا هر قسمتی رو به چنتا شخصیت اختصاص میده و بدون هیچ هدف خاصی
یکم خاستن مث لاست شخصیت پردازی کنن ولی خب مشکل اینجاست که لاست لحنش از اول اینجوری بود و 120 قسمت ب مرورو و باکلی ترفند و فلش بک و داستان موازی این کارو میکرد و آخر سر به یه نتیجه می رسید شاید خنده دار باشه ولی اگه تو قسمت مربوط به بث و داریل اون فرست کیس اتفاق میفتاد خیلی خیلی اون قسمت منطقی تر به نظر میرسید.
واقعا نمیدونم چیکار میتونستن بکنن تا اینجوری نشه و چجور داستان رو جلو میبردن ولی خب به راحتی میشد بدون هیچ مشکلی حوصله بیننده رو سر نبرد و تو حداکثر 8 قسمت تمام اتفاقای فل چهاذم تا اینجا رو پوشش داد.

پ.ن: اگه تو زمان پخش سریال این حرفا رو میزدم رگبار بم میبستین...