PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود شانزدهم

rezarbn
03-31-2014, 04:04 PM
http://axgig.com/images/58718736667417972930.jpg

http://tvworld.info/images/smilies/downloadtopic.png (http://tvworld.info/showthread.php?42384-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Walking-Dead-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&p=143096#post143096)
The Walking Dead: Season 4, Episode 16
A
IMDB (http://www.imdb.com/title/tt3260612/)

mohammadgamer
03-31-2014, 04:32 PM
به اینجایی که هستن باید قسمت 11 یا نهایت 12 میرسیدن نه 16 :)

6 دادم با ارفاق

بدترین فاینال اپیزود بود

Dark Angel
03-31-2014, 04:43 PM
به نظر من قسمت خیلی قشنگی بود
من 10 میدم ... فکر می کنم اینا ادم خوار هستند آخه همون استخوانایی که نشون داد اینه که نمیخواستن بکشنشون یه جورایی بود ...
به نظر من ریک و دریل یه کاری بیرون کرده بودند آخه مشکوک میزدند کسی میدونه فصل 5 چه تاریخی پخش میشه

AdibTE
03-31-2014, 06:21 PM
به نظر من یکی از قسمت های عالیه فصل و حتی سریال بود ک توش سکانس های واقعا قشنگی داشت
این قسمت هم محشر بود:
http://www.ephotobay.com/image/screenshot-2014-03-31-16-36-14.png1.سکانسی که ریک مثله واکر ها گاز گرفت
http://www.ephotobay.com/image/screenshot-2014-03-31-16-36-14.png
2.سکانسی که دریل پیداش شد
3.سکانسی که توی ترمیناس از پشت وارد شدن
4.سکانسی ک همدیگه رو پیدا کر

a l i
03-31-2014, 06:38 PM
این فصل مضخرف بود ولی بعد حدود 2 فصل یه قسمت درست و حسابی دیدم خداییش حقه اندرو هست امی یا گلدن گلوب ببره واقعا یه سر و گردن از همشون بهتر بازی میکنه
نمره فصل 6/10

rezash96
03-31-2014, 10:08 PM
اصن یه وضی بود این قسمت . من 10 دادم خیلی حال کردم با این قسمت

Hypnos
03-31-2014, 10:18 PM
چطور ریک که مظهر اخلاق مداری از قسمت اول سریال بود اینقدر وحشی شد که میشون و درل هم دیگه ترسیدن؟
کلا این سریال که درونمایه اولیه اش جدال بقا و اخلاق بود کلا یادش رفته که پیام اولیه اش چی بود!

fanoudi
03-31-2014, 10:59 PM
بله قسمت جالب بود 9 دادم باز هم همون آش و کاسه دعوا در پیشه من از این آبراهام خوشم اومده خیلی با کلاسه ؟ ریک پیر شده !

b8d
04-01-2014, 01:15 AM
واقعا این قسمت یکی از بدترین پایان هایی بود که تا حالا دیدم.فقط تنها صحنه ای که باهاش حال کردم دعوا ریک با همون پیرمرده بود وکشتنش به سبک زامبی ها
اصلا چنین انتظاری از این قسمت نداشتم.به همین خاطر هم 4 دادم اونم با انفاق
فقط همین که باید منتظر فصل بعد باشیم.

llvll4hdi
04-01-2014, 04:04 AM
من به این قسمت 10 دادم یعنی کاملا بدون نقص
نمی دونم چرا بعضی ها الکی می خوان انتقاد کنن
بهترین صحنه سریال همین کشتن طرف به دست ریک بود
این صحنه نشون میده بعضی از اتفاقات هستن که باعث تغییر شخصیت افراد میشه
یا اینکه وقتی برای کسی که ارزش زیادی قایل هستی برای حفاظت از اون دست به هر کاری میزنی
واقعا بهتر نمیتونم توضیح بدم
اون صحنه اخر سریال بد جور منو درگیر فصل 5 کرده چاره ای نیست جز تحمل

اضافه شده در : 4 minutes

چطور ریک که مظهر اخلاق مداری از قسمت اول سریال بود اینقدر وحشی شد که میشون و درل هم دیگه ترسیدن؟
کلا این سریال که درونمایه اولیه اش جدال بقا و اخلاق بود کلا یادش رفته که پیام اولیه اش چی بود!

من چیزی نمیگم خودتو بزار جای ریک
یه اسلحه روته می دونی قراره شلیک کنه کارل داره بهش تجاوز میشه توقع داشتی ریک به طرف خیلی محترمانه بگه این چه کاریه؟
من با اخلاقم نزار وجه اخلاقیم خراب شه؟؟؟؟؟ :Smiley10::Smiley10:
دیگه حرفی نمیزنم فقط برای همین یکبار جوابتو میدم :Smiley35:

amirsenator
04-01-2014, 04:14 AM
قسمت خیلی خوبی بود مخصوصا تیکه ای که ریک پیر مردرو کشت:Smiley35:.من 8 دادم. به نظر منم آدمخوارن اینا و کسایی که باهاشون کنار میان زنده میمونن و کسایی که نمیتونن کنار بیان خورده میشن، تو بازیشم سیزن اول یه خانواده آدمخوار بودن، فقط امیدوارم سیزن بعد کسی رو از دست ندن چون این سیزن به اندازه کافی شخصیت کشته شد :Smiley36: یه سوالم واسم پیش اومده اینه که با اون در و پیکر باز چجوری پر از واکر نشده، حتی زندان با اون مستحکم بودنش جدا از حمله گاورنر بازم در مقابل واکرا آسیب پذیر بود :Smiley39:

Mani Vampire
04-01-2014, 11:18 AM
اینکه سریال چطور تموم می‌شه و چگونه اصلاً قابل حدس زدن نیست، چون شبکه عمدتاً می‌خواد تا جایی که می‌تونه سریال رو پیش ببره، چه بسا شاید تا سیزن 10 هم به راحتی بره.
اول از همه بگم که سریال خیلی عالی تموم شد... بیننده رو شدیداً توی کف گذاشت که فصل 5 ممکنه چی پیش بیاد....
دوم به جریاناتی که توی سریال رخ داد می‌پردازیم
1. ریک تو یه حرکت ناگهانی گلوی جو رو از هم درید، خیلی حرکت غیرقابل پیش‌بینی‌ای بود، چون همونطور که قبلاً تو سریال می‌دیدیم ریک همیشه سعی بر این داشت که شخصیت "خودِ واقعیش" رو حفظ کنه و از مسیر "انسانیت" منحرف نشه، اما با تمام این اوصاف آیا ریک مَردیه که با تمام جون از خودش و خونواده‌ش و کسایی که دوستشون داره به هر طریقی محافظت می‌کنه یا یه فرد میان‌ساله که می‌خواد توی این دنیای آخرالزمانی به کِشتِ چغندر و گوجه‌فرنگی و نخود و (مار*ی‌جو*آنا :Smiley36:) بپردازه؟ خیلی راحت می‌شه فهمید که اولی درست‌تر از دومیه و همه‌مون ریکِ "هیولا" رو بیشتر از ریکِ کشاورز دوست داریم.
2. قشنگی سریال اونجا بود که ریک و داریل و میشون و کارل به ترمینال می‌رسن، به چیزی که از اول منتظرش بودیم، و یه گروه از آدمای ساده رو می‌بینن که دارن شعار "پناهگاه برای همه، جامعه برای همه" رو مکرراً توی رادیو و رسانه‌ها پخش می‌کنند تا افراد دیگه‌ای هم بهشون ملحق شن، با اینکه همه‌گی از اول می‌دونستیم که اینجا یه تله و دامه اما لحظه‌ای دو به شک شدیم که شاید اینها آدم‌های خوبی باشن (30%) و (70%) آدم‌هایی بد. سکانسی که به ریک گفت اسلحه‌هاتون رو بذارید تا بگردیمتون همه‌مون منتظر یه حرکت ناگهانی از سمت دو گروه بودیم و منتظر بودیم که یکی‌شون خلافی ازش سر بزنه تا ریک اون رگِ دیوونگی‌اش بالا بزنه و همه رو قتل عام کنه، اما افسوس که این صحنه جای دیگه‌ای رخ داد... درست بعد از اینکه ریک پتوی ساشا و جلیقه‌ی گلن و نهایتاً ساعت جیبی هرشل (روحش شاد و یادمش گرامی، براش فاتحه بفرستید) رو دید! همونطور که انتظارها می‌رفت کارش رو ادامه داد و بعد از اون توی فرارشون شاهد جنازه‌هایی بودیم که توی مسلخ‌گاه بودن، آیا جنازه‌ی بث هم توی اونا بود؟ از کجا معلوم ظرف غذایی که بهشون تعارف شد گوشت بث نبود؟ اینجاست که به این پی می‌بریم که این گروه از اون گروه‌های دوره‌گرد و تروریست نیستن و دودستی به پناه‌گاهشون چسبیدن و امکان نداره که با ماشین راه افتاده باشن بث رو دزدیده باشن! پس بث زنده‌ست!
کارول و تایریس کجان؟ آها! تو راه ترمینال ان! پس به زودی به گروه می‌رسن. فلش بک‌هایی که به گذشته زده می‌شد برای چی بود؟ توی فلش بک ها شاهد این بودیم که یک بار هرشل سراغ ریک اومد و از خواب بیدارش کرد تا برن یه کاری بکنن و بهش گفت "اسلحه‌ات رو همراه خودت نیار"، یک بار دیگه هم شاهد این بودیم که کارل داشت اسلحه باز و بسته می‌کرد که ریک اومد بهش گفت باید بریم جایی و اسلحه‌ت رو هم با خودت نیار و حتی اسلحه‌ی خودش رو هم کنار اسلحه‌ی کارل گذاشت، پس کاری که داشتن انجام می‌دادن حتماً و صد در صد ربط به این داره که اونها توی اون واگنی که گیر کردن بدون اسلحه قادر به انجام کاری هستن! یک بار هم پاتریک رو نشون داد که داره با اسبا‌ب‌بازی بچه‌های 4 تا 12 سال بازی می‌کنه! من که دلیل فلش‌بک‌ها رو هرچقدر نگاه کردم نفهمیدم و نتونستم متوجه بشم که دقیقاً می‌خواد با نشون دادنش چه نکته‌ای رو به ما بفهمونه. در ضمن ریک یه ساک پر از اسلحه رو توی باغچه خاک کرد که مطمئناً توی فصل پنج به کارشون می‌یاد.
اسم قسمت A بود که بنده فکر می‌کنم به خاطر واگن A بود که توش زندانی شدن
و اما می‌رسیم به لحظه‌ای که ریک با اقتدار می‌گه "They're gonna feel pretty stupid when they find out" اما چی رو بفهمن؟
اینکه "They screwed with the wrong people"

شدیداً منتظر فصل پنجم هستم، از همین الآن دارم خماریش رو می‌کِشم، هرکسم از واکینگ دد خوشش نمی‌یاد

Just look at the flowers :Smiley35:

امتیاز من به این قسمت : 9.5/10 که رُندش می‌کنم به 10

Snow
04-01-2014, 11:35 AM
خب اپیزود خوبی بود!ولی نه برای فاینال اپیزود!ریک تو این قسمت نیمه ی تاریکشو به نمایش گذاشت و با وحشی گری تمام جو(از یه کاراکتر خوشمون اومده بودا!)رو کشت.
ریکی که شین رو به خاطر بی عاطفگی و دست به هرکاری زدن برای حفظ جون کارل و لوری کشت حالا به فردی به مراتب بدتر و وحشی تر از شین تبدیل شده!ایا اگه شین الان زنده بود ریک بازم با کاراش مخالف بود؟
و اما در مورد ترمینوس...این افراد مطمئنا گروهی مثل گروه جو نیستن!مطمئنا هدفی برای زندانی کردن ریک و بقیه در سرشون دارن!برخلاف دوستان به نظر من بهترین سکانس اونجا بود که ریک دونه دونه وسایل گلن و ساشا و بقیه رو دست افراد ترمینوس دید!اندرو لینکلن قطعا بهترین و مسلط ترین بازیگر سریال از اپیزود اول تاکنون بوده!ولی حیف که سازندگان به خوبی ازش بهره نبردن!(به جز یکی دو صحنه مثل صحنه ی کشته شدن شین و یا شنیدن خبر مرگ لوری)منفی ترین و بزرگترین ایراد این قسمت چیزی نیست جز سردی و بی عاطفگی شخصیت ها!لحظه ای که گلن و مگی ریک رو تو کانتینر دیدن انگار نه انگار فکر می کردن ریک و دریل مردن و خیلی عادی صحبت کردن!مگی هم همچنان الزایمرش ادامه داره و کسی به نام بث براش مهم نیست!به امید فصلی بهتر...
7/10

llvll4hdi
04-01-2014, 11:46 AM
هنوز یک گروه به ریک ملحق نشده گروه کارولشون بدون شک برای فصل بعد یه حرکت رو باید از طرف اونا ببینیم
احتمال اینکه بث همراه اونا باشه هست اگه می خواستن شخصیت بث رو حذف بکنن بدون شک تا الان زامبی شده بود

Dexter_171
04-01-2014, 02:16 PM
به نظرم پایان خوبی بود و ما رو بدجور توی خماری برد:Smiley35:سکانس های فوق العاده ای داشت و از هر نظر خوب بود،به بیشتر نکات سریال دوستان اشاره کردن و دیگه تکرارشون نمیکنم

فقط به نظرم خیلی راحت میتونستن این قسمت رو زودتر پخش کنن،چون قسمت های قبلی فقط آب بندی بود

به این قسمت 8 دادم

http://s5.picofile.com/file/8118375150/wow.jpg

با توجه به این عکس، ميشد حدس زد كه "ترمينوس" همچين جايي از آب در مياد ....

تا فصل بعد كه حدود 5 ماه ديگه است بايد خماري كشيد ......

Raylan Givens
04-01-2014, 04:37 PM
من موافق این قسمت قشنگ بود در واقع عالی بود ولی چه به درد میخوره 16 قسمت بسازن که 2 قسمت عالی داشته باشه ؟ یا همه قسمت ها رو قشنگ بسازین یا اگه نمیتونیم مگه مجبورین 16 قسمت بسازین چه خبره ؟ مثل فصل اول 6 قسمتی بسازین :|
منم میخواستم بعد از فصل 4 سریال رو بزارم کنار ولی این قسمت رو که دیدم دوباره دو دل شدم :Smiley36:

پ.ن :فقط اندریو لینکلن:Smiley36:

kavehmj
04-01-2014, 04:41 PM
امتیاز 10 به این قسمت.
به نظر من یک پایان عالی برای این فصل بود. از قسمت قبل حدس زده بودم که بی در و پیکری ترمینوس باید مشکوک باشه و خب تو این قسمت دیدم که همین طوری بود.
ولی بازم برام عجیبه که چرا تو این ترمینوس اصلا خطر حمله زامبی ها رو در نظر نگرفتن. چرا دیوار هاش به فاصله یهای تعیین شده نگهبان نداره و گروه ریک راحت تونستن دور تا دور حصار ها بگردن. در ورودیش هم که هیچ قفلی نداشت.
یه مورد غیر منطقی هم تو این قسمت، پس دادن اسلحه های گروه ریک تو ترمینوس بود. من یا هر کس دیگه اگه تو یه همچین دنیایی رهبر یه کمپ پناهندگی ای که حالت شهری مثل وودبری یا ترمینوس داره بشیم، اولین کاری که باید در مواجهه با تازه وارد ها انجام بدیم ، خلع سلاح اوناست. شاید نویسنده ها مجبور بودن این صحنه غیرمنطقی رو تو سریال بذارن تا دو دقیقه بعدش ریک راحت تر بتونه اسلحه رو یکی از ترمینوسی ها بکشه. ولی خب می تونستن یه سلاح تو جیب اون مرده که ریک گروگانش گرفت بذارن و ریک هم از طریق قاپ زدن اون سلاح، طرف رو گروگان بگیره.
صحنه غیرمنطقی دیگر هم برخورد سرد دو گروه در واگن بود. همونطوری که یکی از دوستان اشاره کرد، بث هم که ظاهرا کلا فراموش شده واسه مگی

اما صحنه های جالب و هیجان انگیز زیاد داشت. تلاش کارل برای نجات دادن اون غریبه ای در جنگل و فرار گروه در ادامه، حرکت زامبی گونه ی ریک، ورود به ترمینوس و تمدن اونجا، صحنه ی تعقیب و گریز در ترمینوس. هماهنگی بین تیرانداز های ترمینوس تو گیر انداختن گروه ریک واقعا عالی و بی نظیر بود.
به نظر منم ترمینوسی ها از پناهجویان به عنوان منبع غذایی استفاده می کنن و از گوشت آدم ها تغذیه می کنند. تو یه صحنه از فرار گروه ریک دیدیم که یه محوطه رو نشون داد که دورش حصار بود و کف زمین پر بود از استخوان های آدم، به طوری که گوشت اون ها کاملا کنده شده بود. استخوان ها هم یه سریشون کاملا تازه بودن و هنوز قرمزی خون روی اون ها نمایان بود. همون لحظه از کانتینر های اطراف هم صدای آدم هایی اومد که درخواست کمک می کردن. معلومه که اون بدبختا قراره به زودی سلاخی بشن.

در کل این اپیزود با وجود ضعف های کمی که داشت، ارزش امتیاز 10 رو داره و پایانی خوب برای این فصل بود.

anzalichi
04-01-2014, 06:44 PM
شخصیت کارل هرچه زودتر تبدیل به زامبی بشه من راحت تر سریالو نگاه میکنم..!!

9از10به این قسمت.!!عالی تموم شد فصل 4.

DARK BOY
04-01-2014, 08:34 PM
قسمت خیلی خوبی بود اون سکانسی که ریک گردن طرف رو پاره کرد برا 20 ثانیه سرجام خشکم زد فکرکردم زامبی چیزی شده که اینجوری گردن طرفو پاره کرد بنده خدا اونیکه کارل رو گرفته بود از ترسش کارلو ول کرد واقعا سکانس عالی بود وقتی وارد ترمینوس شدن مطمئن بودم جایی جالبی نیست و مثل اینکه شخصیت منفی فصل جدیدم هم اونیکه رئیس ترمنیوسه البته بچه خوشگله قیافش به این حرفها نمیخوره بهترین دیالوگ هم در این قسمت که قاطی کردن و خشن شدن ریک رو نشون میده
they screwing with the wrong people
9دادم بدلیل اینکه نسبت به قسمت اخر فصلهای دیگر کمی ضعیف بود

New_Sense
04-01-2014, 09:40 PM
امتیاز 10 به این قسمت واقعان لازمه چرا ؟ چند دلیل

اول اینکه این قسمت تو کل 16 قسمت به نظر من بهترین قسمت بود تمام چیزایی که از حس نوستالوژیک (فلش بک هایی که از زندان و شادی اونا نشون میده) تا حس اکشن و حس عاطفی و منطق فلسفی را داشت به شدت یک تراژدی بود و در اصل شاید اگر به خوایم بگیم چرا این فصل نسبت به فصلای قبل کمی افت هیجان داشت به خاطر به چالش کشیدن و گذاشتن قضاوت واسه بیننده بود چرا که در جای جای این 16 قسمت به درون مایه ولایه های روانشناختی انسان به معنای واقعی انسان بودن را به سنجش میکشونه و از تو میخواد که به این فکر کنی و چراهایی واست به وجود بیاد , اگر دوستان دقت کرده باشین همه کامنتایی که میزاریم یک چرایی واسمون وجود داره و این خود سیاست نویسنده و کارگردان هست .

بعضی از دوستان انتقادایی میکنن که واسم جالبه اول اینکه فرانک دارابونت رفت پس سریال دیگه به درد نمیخوره , درسته دارابونت از کارگردانایی عالی دنیا میشه نام برد ولی حالت بت گونه در نظر گرفتنش نشون میده که ما فقط به دنبال اسم و رسم یک سریال به منزله وجود کارگردانش هستیم .

واسم جالبه خیلی از دوستان دیگه نمره هایی که میدن کیلویی هست مثالا" میگه من 4 میدم یا 5 , خوب به چه دلیل ؟ چون هیجان نداشت یا ریک رو نداشت . نیگاه کنید وقتی ما ها همزمان چند تا سریال باهم ببینیم متاسفانه چون تفاوت تو ژانر سریال هایی که میبینیم هست از یکی بیشتر از باقی ایراد میگیریم و تمام کاسه کوزه ها رو روی سر The Walking Dead بدبخت میشکونیم .

و البته در مورد این اپیزود :

من فکر میکنم دلیلی که ترمینوس اصلا خطر حمله زامبی هارو نداره اول اینکه این گروه امکانش هست همونطور که میشون خودش از طریق اون 2 زامبی که زنجیر کرده بودش محافظت میکرد اونا هم تو چنین حالتی از طریق زامبی از این جایگاهشون محافظت میکنن و شاید هم زامبی هارو پرورش میدن البته شاید . اونجایی که گروه ریک وارد شد دقت کردین رئیس گروه گفت چرا نگهبانا حواسشون نبوده پس نگهبان هست ولی خوب سر به هوا بوده در ضمن اگه در ورودی قفل باشه دعوت پذیری واسه باقی آدما نداره چون اینا تبلیغات وسیعی کردن و میخوان بگن که ما حتی درو دریند قفل نمیکنیم واسه مهمان ها .

در جایی که اسلحه هارو به گروه ریک پس دادن فکر میکنم میخواستن صداقت خودشون نشون بدن تا اینا متوجه نشن که کلکی تو کاره و همچنین از طریق اون گوشتای پخته اونا رو گیر بندازن .در مورد صحنه سرد بین دو گروه تو واگن هیچ نظری ندارم .

در مورد فلش بک هایی که به صحنه زندان و برخوردای ریک و هرشل وجود داشت اول حس نوستالوژیک به شما بده و دوم قضاوت به شما بده و سوم کاری که این بین انجام دادن و ما هنوز خبر نداریم که کجا رفتن و چیکار کردن نشون بده .

صحنه جنگ بین ریک و پاره کردن گردن طرف بسیار شوک آور و تکان دهنده بود و مطمئنن در عین ناباوریمون و احساس چندش بودن هممون لذت بردیم و دندونمون فشردیم واین نشون میده که همه ما ریشه عصبی برای جنگ با باقی انسان ها داریم و تفکرات مدرنیته حاکم امروز ما چنین تاثیری رو ما گذاشته .

در یکی صحنه های فرار آخرین سکانس ها میبینیم اونا به یه اتاق که حالت عبادتگاه هست میرسن و جملات رو دیوار ها
never again
never trust
we first, always
نوشته شده رو میخونن . فکر میکنم تفکرات گروه ترمینوس اینجا مشخص میشه چون در سکانس بعدی از سقف گرفته میشه و اسم همه آدمایی که هست رو زمین نوشته شده و کنار هر اسم چیزایی که علاقه دارن مثل گیتار و عروسک و توپ و ... فکر میکنم نشون میده اینا به چیزی معتقد هستند شاید منظور به خوی انسانی گروه هست .

جالبه که درزمان فرار اونا به واگن A میرسن جای جای این مشخصه که گروه ترمینوس اونارو به این واگن رسونده و احتمال اینکه این واگن ها به بیرون هدایت شه هست چون هنوز ریل قطار به بیرون راه داره و ادامه مسیر وجود داشت شاید به منطقه دیگه ای فرستاده بشن و گروه ریک از واگن فرار کنن و با این گروه بجنگن , و البته این گروه ترمینوس همه آدماش خیلی شیک و تمیز بودن و نمیخوره آدمای جنگجویی باشن , که البته همه اینا به فصل 5 برمیگرده و تحمل ما برای شروع فصل جدید .
در آخر این نقدی بود بر این قسمت امیدوارم فصل جدید با قسمتهایی عالی تری شروع بشه .

marlboro
04-01-2014, 10:03 PM
عجب اپیزود جذابی بود
تا حالا در عمرم انقد نشده بود تو کف بمونم
حیف که فصل بعد 6ماه دیگه میاد
دیالوگ آخر که ریک گفت واقعا مشتاق کرد منو واسه دیدن فصل بعدی،در مورد ترمینوس من فکر می کنم اینا آدمارو میکشن به ترمینوس بعد لختشون میکنن بعدم از گوشتشون استفاده می کنن جسدشون رو هم میزارن اطراف ترمینوس که زامبی ها اون سمت نیان(دیالوگ میشون در مورد شوهر و دوست شوهرش:واکر ها منو به خاطر اونا گاز نمی گرفتن،فک می کردن منم به یه هیولا مثل اونا تبدیل شدم)
فلش بک ها به گذشته واقعا معنی دار و جذاب بود
من فک می کنم یوجین تو فصل بعد بمیره و گروه کمکم دنبال این برن که خودشون درمان زامبییسم رو پیدا کنن!

fanoudi
04-01-2014, 10:28 PM
کلا تمام نظرات رو خوندم بچه ها بیشتر به پاره کردن گردن اشاره کردن من بر خلاف همه شما یک چیز عادی بود اصلا شکه نشدم و اون قسمتی که تف میکنه خیلی جذاب بود اما واقعا به نظر من بعیده که یک نفر به این سریعی گردنش اینجوری پاره شه
سریال همین 5 فصل تموم شه عالیه 4 قسمتش برای درگیری با گروه جدید بقیش هم برای کشف ویروس خوبه دیگه ؟ بازی تاج وتحت که نیست تا 7 فصل بره !

mohammad1992
04-02-2014, 12:04 AM
من 10 دادم كارگردان سعي كرده تو اپيزود اخر هيجانش رو بيشتر كنه فك نميكردم گروه ريك توي اون واگن باشه تعجب كردم همه چي آمده است براي يه فصل ديدني از مردگان متحرك

amin47
04-02-2014, 01:42 AM
عحب قسمت عالیی بود.حسابی با همه حال میکنم چه قدیمیا چه شخصیت های جدید.
فکر کنم دوباره بعد از افول سریال اوج بگیره مثل فصل 1 و 2...
داستان درستی داره پیش میره و قطعا پر از هیجان.
10/10

Ohadi
04-02-2014, 02:49 AM
حالا یه قسمت نسبتا خوب نشون داد برای فینال همه اومدن 10 دادن و گفتن مارو تو خماری گذاشتن تا فصل دیگه! چه خماری اخه فصل بعد هم مثل همین فصل و فصل قبل چرته! سرو ته که نداره تو هر فصل فقط جاشون تغییر میکنه یا یه سری ادم بد پیدا میشن حرف های مفت و جنگ های الکی میکنن و چنتا زامبی میکشن یا یکی دو نفر از بازیگرای اصلی رو میکشن که هیجان داشته باشه سریال پایتخت 3 از این بهتر بود خداییش!

b8d
04-02-2014, 03:08 AM
با اینکه به نظر من این قسمت خیلی خوب نیود،اما اون حرف آخر ریک طوری خمارم کرده که نگو...کی بشه که فصل بعد بیاد:Smiley10:
تا اون موقع ما پیر شدیم...
ولی عاشق اون سکانس ریکم که گلوی پیرمرده رو درید

osture
04-02-2014, 03:28 AM
http://picoup.ir/images/23167639960213055462_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=23167639960213055462.jpg)
به این فصل 6/99 میدم حالا چرا 99 چون حقش اینه تو رنج 6 باشه
به این اپیزود 8 میدم
و چیزی که بیننده رو پای سریال نگه میداره علاقه بیننده به همچین "دنیایی" و همچین" فضایی "
و همچین "شخصیت های دوست داشتنی "و اینکه با همه بدی های داستان ببینه "اخرش چی میشه" - حداقل من واسه این چیزا "دیگه" نگاش میکنم
"بخاطر اون چند ثانیه اخر همین اپیزود وقتی که تون صدای ریک عوض میشه و میگه با بد کسایی در افتادین - یا مثل اسپارتاکوس خود شخص اسپارتاکوس نه سریالش جو جنگ میاد سراغش تا یه عده رو نجات بده
که همین 6/99 واسه این چیزاس ولی از لحاظ داستانی خیلی وقته به فنا رفته
بازم
صفحه رسمی سریال وقتی پست میده در مورد اپیزود همه راضین بعضیا میگن چجوری صبر کنیم تا 7 ماه دیگه یه نفر ضد سریال نمیگه - تنها 1 نفر گفته بود چرا مگی نمیگه خواهرش کجاست؟ - میخوام بگم نظر ایرانی ها با اونور فرق داره
هرکی به دید خودش نگا میکنه -

یه سریالی چند سال پیش اومده بود فکر کنم 2010 یا 2011 تو همین سبک زامبی و اخر دنیا ولی کمدی هم بود اسمش یادم نمیاد یه جورایی مثل فیلم زامبیلند بود از لحاظ کمدی
اگه اونو میدیدن گریه میکردین - یه فصل اومد کنسل شد

در مورد داستان
چیزی که این اپیزود میخواست با فلشبک بگه تغییر شخصیت ریک بود - حالا من گسترش بدم این جنگ ریک با خودش از وقتی که فصل 2 تو کلیسا بود شروع شد - تا شین رو کشت - زنش مرد داغون شد و این حرفا
و دیگه مطمئن باشین تموم شد
دیگه این ریک عوض شد یعنی همون دیکتاتوری شد که باید بشه - و این خیلی خوبه واسه داستانی که به فنا رفته شاید جون بگیره
اینکه ریک گردن کسی رو گاز بگیره و کارل مسخره بازی دربیاره || و اره اگه اونجا رو گاز بگیری راحت پاره میشه چون ماهیچه نداره| | - یا هرکاری بکنه یکی بگه انسانیت تو کارش نبود - چه موضوع مسخره ای بود

دیگه این مانع برداشته شد چون همچین چیز کوچیکی هم نیست بشه برش گردوند - و فکر کنم فصل بعد فصل خوبی باشه
چون بر خلاف ترودیتکیو که اپیزود نیمه نهایی اپیزود فینال رو لو داد (حال منو بهم زد)
این اپیزود بیشتر زمان رو کشت که از ترمینوس نشون نده همشو بزاره واسه فصل بعد اینم یه حرکت خوب بود
شاید یه دلیلش اینه که فکر بیشتری بشه رو فصل بعد از طرف عوامل سریال

http://picoup.ir/images/84488609938458465218_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=84488609938458465218.jpg)
کامنت اول بخونین - میگه فصل 5 والکینگ دد رو بزارین رو نتفلیکس:Smiley36:
:Smiley17:

Overlord93
04-02-2014, 06:35 PM
خیلی حرف هست برای زدن.
10 میدم برای اولین بار به این قسمت از فصل 4. حتی به قسمت 8 هم 9 دادم اما فلسفه خاصی داشت این قسمت.
به نظر میرسه اصولا فقط نمیخوان با حذف 2 کاراکتر سریال رو جمع کنن در یک فصل. کم کم سریال داره سبک مورد علاقه من رو پیش میبره اونم ترسناک رازآلود.
فلسفه این قسمت و فلش بک ها به این دلیل بود که هرشل زمانی که زنده بود همواره تا آخر جونش سعی کرد همه مردم گرفتار آخرالزمان رو متحد نگه داره. حتی تا آخرین لحظه سعی کرد گاورنر رو با خودشون متحد کنه. اما بخاطر کینه گاورنر موفق نشد.
باید گفت واقعا واژه Dont Look Back سزاوار نیم فصل 4 بود. چون اینکه ریک زمان قبل از اتفاقات نابودی زندان و مرگ هرشل تقریبا داشت اون خوی خون ستیزی و وحشی گری ای که در فصل 3 داشت و به پسرش هم منتقل شد رفع میشد و تقریبا تبدیل به کشاورزی شد که همه مردم بیرون رو نجات میداد. اما بعد از اتفاقات زندان و مرگ هرشل دوباره در دنیایی قرار گرفت که نا امنی موج میزد. اینجاست که اون باید دوباره اون نیمه خونین و وحشی خودش رو بروز بده تا از جون خودش و بقیه در این دنیا محافظت کنه. اینجاست که باید دیگه به عقب نگاه نکنه و گذشته رو فراموش کنه. دقیقا اون جمله ای که هرشل به ریک زد و گفت: آینده پسرت چی میشه؟ آینده خودت؟ از نظر من ریک بخاطر نظاره کرده حوادث گذشته اش و مرگ وحشی گرانی که برای مرگ میدریدند مثل گاورنر و شین تبدیل به کسی شده که میتونه برای محافظت از تنها وارثش همه چیز رو زیر پا بگذاره. بعد اینکه در این دنیای پر از زامبی خالی ار لطف نیست که روحیه زامبی ها در شما وجود داشته باشه.
درباره آخر این فصل هم باید گفت بسیار کامل به پایان رسید. دقیقا فصل 4 در جایی به پایان رسید که هنوز خیلی سوال ها بی جواب موند و خیلی از جزییات و شخصیت های ترمینوس هنوز مشخص نشدند و البته خیلی سوالات رو از الان میشه حدس زد.
حدس من از شروع فصل 5 اینه که تایریس و کارول دقیقا از اولین قسمت 5 وارد میشوند و باعث میشه که گروه ریک بتونه از واگن به هر طریقی فرار کنند. طبق کامیک از الان به بعد تعقیب و گریز بیشتر خواهد شد. البته فکر نکنم سریال بیشتر از 2 یا 3 قسمت در ترمینوس سپری بشه و بنظرم ریک به همراه گروه از ترمینوس فرار میکنند اما رئیس آدمخوار ترمینوس هم در تعقیب آن ها قرار میگیرد. این تعقیب و گریز ها و زد و خورد ها ممکنه تا نیم فصل 5 طول بکشه و باعث بشه یه شخصیت کشته شه. و بعد از نیم فصل 5 ما گروه را در واشنگتن خواهیم دید. در واقع این ریل قطار بنظر من مستقیما به واشنگتن میره. البته تا فصل 5 حدود 5 ماه 20 روز باقی مونده و باید دید چه سرنوشتی در انتظار ریک و گروهشه.
در کل این قسمت از این پوستر هم خیلی خوشم اومد.:Smiley36:
http://s5.picofile.com/file/8118480850/TWD.jpg

terrible
04-02-2014, 08:35 PM
بیشتر حرف هارو دوستان زدن.بعضی ها هم اشتباه ها و سوتی های خنده دار میگیرن. 10 دادم چون حقش بود.
به نظر شما کارل تو کلاهش چیزی مخفی نکرده؟؟!!!
کرول هم قسمت 1 فصل 5 حتما کار مهمی برای فرار اینها میکنه.

hadi2006mi
04-02-2014, 10:48 PM
اپیزود آخر فصل چهارم «مردگان متحرک»،15.7 میلیون نفر بیننده داشت

به نقل از ورایتی، شرکت نیلسن که در زمینه جمع‌آوری و تحلیل اطلاعات فعال است، تخمین زد تعداد تماشاگرانی که یکشنبه شب اپیزود آخر این فصل سریال زامبی «مردگان متحرک» را دیدند 17 درصد بیشتر از تعداد تماشاگران هفته قبل این سریال (13.47 میلیون نفر) و 26 درصد بیشتر از تعداد تماشاگران اپیزود آخر فصل قبلی (12.42 میلیون نفر) بود.

در میان تمام اپیزودهای مجموعه «مردگان متحرک»، اپیزود آخر فصل چهارم سومین اپیزود پربیننده پس از اولین اپیزود این فصل (16.11 میلیون نفر) - که پاییز پیش روی آنتن رفت - و اپیزودی است که 9 فوریه (15.76 میلیون نفر) پخش شد.

اپیزود آخر این فصل «مردگان متحرک» در عین حال فعالیت‌های تلویزیونی در توئیتر را تحت‌الشعاع خود درآورد و 356.770 نفر حدود 1.01 میلیون مطلب درباره آن توئیت کردند.

متوسط تماشاگران سریال «مردگان متحرک» از پنج میلیون نفر در پاییز 2010 به 13 میلیون تماشاگر در پاییز گذشته و اکنون 13.7 میلیون تماشاگر در هشت اپیزود پخش شده در سال 2014 افزایش یافته است.

Ohadi
04-03-2014, 12:13 AM
اخرش هم خیلی مسخره بود

http://axgig.com/images/22953649533946851824.jpg

عکس بالایی خودشون صورتشون رو مشکی کردن (کامپیوتری) که مثلا بیننده ها بگن اینا کین؟؟؟؟ بعدش که گلن تنها میاد جلو بدون اینکه اونا حرکتی کنن سیاه ای ـه جلوی صورتشون رو میبرن چقد ضایع ساختن اخه! اون همه سرو صدا بیرون شد گلن اینا چرا باید همه برن اون گوشه وایسن بعدش که ریک و اینا اومدن داخل در بسته شد بعدش دونه دونه بیان جلو خودشون رو نشون بدن!! واقعــــا مسخره ـست بعدشم گلن میگه ریک؟؟؟ اون همه سرو صدا بیرون شده اومده میگه ریک؟؟؟؟ نه بابای ریکه!

Ohadi
04-03-2014, 12:36 AM
اخراش هم که دیگه داره تموم میشه ریک برمیگرده میگه وقتی که بفهمن حالیشون میشه که چقدر حماقت کردن بعدش طرف میاد میگه چیرو بفهمن؟؟؟؟؟ اینجا بیننده ها موندن بشنون ریک چی میگه همه نگاه ها به ریکه ؟؟؟؟ یعنی میخواد چی بگه واووو بگو دیگه لعنتی بعدش اهنگ قطع میشه سکوت همه جا رو فرا میگیره ریک صورتشو برمیگردونه طرف دوربین بعد میگه که با بد ادامایی در افتادن :Smiley14: اخرشم که همه جو گیر میشن میان 10 میدن به این قسمت و خماری ـه فصل بعد رو میکشن!!!!

x7music
04-03-2014, 12:38 AM
عکس بالایی خودشون صورتشون رو مشکی کردن (کامپیوتری) که مثلا بیننده ها بگن اینا کین؟؟؟؟ بعدش که گلن تنها میاد جلو بدون اینکه اونا حرکتی کنن سیاه ای ـه جلوی صورتشون رو میبرن چقد ضایع ساختن اخه! اون همه سرو صدا بیرون شد گلن اینا چرا باید همه برن اون گوشه وایسن بعدش که ریک و اینا اومدن داخل در بسته شد بعدش دونه دونه بیان جلو خودشون رو نشون بدن!! واقعــــا مسخره ـست بعدشم گلن میگه ریک؟؟؟ اون همه سرو صدا بیرون شده اومده میگه ریک؟؟؟؟ نه بابای ریکه!
شاید از ترس صدای گلوله و بلایی که سرشون اوردن باشه ترسیدن ولی من 10 دادم میگم مزخرفنه نه برای این که این قسمت مزخرف بود باید این قسمت میشد قسمت 6 فصل 4 تا لذت ببریم اعصابم از کارگردان ... بهش هرچی تونستم فح...ش خوب دادم ولی خدایش اعصابمو با اون فلش بکهای افتضاح خورد کرد انگار داره به یه سری بچه سریال پخش میکنه و راهنماییمون میکنه واقعا این کارش زشت بود به شبکه شکایت میکنم اصلا به روحانی میگم بره تلوزیونشونو با کیلیدش تخته کنه حالا 6 ماه تو کف باشیم ؟ ریک چه نقشه ای داره ؟ ولی یه چیز خدایش بهم یاد داد هیچوقت زود اعتماد نکن و یه نقشه داشته باش

Ohadi
04-03-2014, 12:52 AM
شاید از ترس صدای گلوله و بلایی که سرشون اوردن باشه ترسیدن

اینم حرفه که میزنی بدتر از اینا سرشون اومده بعدش از صدای گلوله بترسن؟ روز و شبشون رو با زامبی کشتن و اینجور ادما گذروندن چی میگی تو!

rolan
04-03-2014, 03:34 AM
با سلام.. 8 خوبه براش... سریال در کل سطح بالا و خوبه ولی نمیشه از افتش هم گذشت... ولی هنوز هم ادم دوست داره دنبال کنه ... اگه مثل فصل 1 و 2 ادامه میداد به سریالی در سطح breaking bad تبدیل میشد...

New_Sense
04-03-2014, 12:54 PM
اخراش هم که دیگه داره تموم میشه ریک برمیگرده میگه وقتی که بفهمن حالیشون میشه که چقدر حماقت کردن بعدش طرف میاد میگه چیرو بفهمن؟؟؟؟؟ اینجا بیننده ها موندن بشنون ریک چی میگه همه نگاه ها به ریکه ؟؟؟؟ یعنی میخواد چی بگه واووو بگو دیگه لعنتی بعدش اهنگ قطع میشه سکوت همه جا رو فرا میگیره ریک صورتشو برمیگردونه طرف دوربین بعد میگه که با بد ادامایی در افتادن :Smiley14: اخرشم که همه جو گیر میشن میان 10 میدن به این قسمت و خماری ـه فصل بعد رو میکشن!!!!

خوب دوست عزیز شما دوست داری چطوری تموم شه ؟ دوست داری ریک بمیره و کلا" سریال تموم شه ؟ جالبه که میای انتقاد میکنی میگی همه جو گرفتتشون ولی حاضر نیستی یه نقد درست حسابی بزاری که چرا این قسمت حقش 10 نیست ؟ فقط با سکانس آخر مشکل داری , جالبه که خودتم میشینی با یه شوقی دانلود میکنی و نگاه میکنی ولی میای انتقادای بی هیچ منطقی میزاری که مثلا" بگی خیلی حرفه ای هستی .

شاید به نظر شما خیلی جاهای سریال مسخره باشه ولی آمار تا الان نشون میده 11 نفر به این قسمت 10 دادن 3 نفر 9 دادن و 4 نفر 8 دادن و رو این حساب این قسمت یکی از بهترین قسمتها بوده , امیدوارم یکم توجیه شده باشی .

اگر باز توجیه نشدی بشین پایتخت 3 نگاه کن .

x7music
04-03-2014, 03:09 PM
اینم حرفه که میزنی بدتر از اینا سرشون اومده بعدش از صدای گلوله بترسن؟ روز و شبشون رو با زامبی کشتن و اینجور ادما گذروندن چی میگی تو!
اینا انقد با زامبی بودن که ترسی نداره عادی شده براشون اینجا حتما خبری هست که اینطوری ترسیدن

Ohadi
04-03-2014, 06:47 PM
حتما خبری هست که اینطوری ترسیدن

:Smiley10:
تو فهمیدی که ترسیدن؟ یا اونجا بودی ازشون سوال کردی؟
من میگم برای چی همه باید برن یه گوشه جمع شن با اینکه صدای ریک رو از بیرون شنیدن بدون اینکه سرو صدایی از داخل انجام بدن.. واگن به اون بزرگی یا اینور باشن یا اونور یا وسط یا پخش باشن! فرقی نمیکنه داخل واگن لولو خورخوره بود که اینا بخوان بترسن ازش؟ این چند روزی که داخل زندانی بودن حالا میگیم چند روز هم نه چند ساعت یعنی سیخ اون گوشه وایساده بودن بعده این که ریک و اینا اومدن در بسته شد مثل مانکن دونه دونه بیان جلو خودشون رو نشون بدن! یه جوری هم وایساده بودن انگار از قبل میدونستن ریک اینا میخوان بیان خودشون رو اماده کرده بودن که پشت سر هم بیان جلو تا اخرش هم شخصیت های جدید بیان جلو خودشون رو نشون بدن! انگار باره اول بود ما داشتیم اینارو میدیدیم که! درکل قسمت چرتی بود! 7 هم باید بهش نمیدادم!

Chandler Bing
04-03-2014, 07:50 PM
شاید به نظر شما خیلی جاهای سریال مسخره باشه ولی آمار تا الان نشون میده 11 نفر به این قسمت 10 دادن 3 نفر 9 دادن و 4 نفر 8 دادن و رو این حساب این قسمت یکی از بهترین قسمتها بوده , امیدوارم یکم توجیه شده باشی .

ما یه مدت 0 میدادیم، بعد دیدیم باید کمتر بدیم اما نظر سنجی منفی نداره، به خاطر همین دیگه بیخیال شدیم نمیبینیم. الان فقط اونایی موندن که 10 میدن. نسل ما منقرض شده تو تاپیک:Smiley14:

Yellow King
04-03-2014, 08:37 PM
Ohadi عزیز، خب شما که بدت میاد از سریال برا چی میشینی دانلود میکنی که بعد بیای از سریال بد بگی؟
ترافیک اضافه داری بده من! :Smiley36:

Snow
04-03-2014, 08:41 PM
دوستان چرا دعوا؟!خب هر کسی نظری داره در مورد سریال!این همه تیکه اندازی و توهین سر یه سریال که سودش تو جیب سازنده هاش میره چرا؟

Ohadi
04-03-2014, 08:49 PM
Ohadi عزیز، خب شما که بدت میاد از سریال برا چی میشینی دانلود میکنی که بعد بیای از سریال بد بگی؟
ترافیک اضافه داری بده من! :Smiley36:

کی گفته من بدم میاد؟ من فقط دارم ایراد هایی که داره رو میگیرم بخوام هم ایراد بگیرم ازش یکی دوتا نیست! این فقط چند مورد بود که گفتم!
نگران ترافیک منم نباش چون نامحدود دارم.

amin47
04-03-2014, 08:52 PM
:Smiley10:
تو فهمیدی که ترسیدن؟ یا اونجا بودی ازشون سوال کردی؟
من میگم برای چی همه باید برن یه گوشه جمع شن با اینکه صدای ریک رو از بیرون شنیدن بدون اینکه سرو صدایی از داخل انجام بدن.. واگن به اون بزرگی یا اینور باشن یا اونور یا وسط یا پخش باشن! فرقی نمیکنه داخل واگن لولو خورخوره بود که اینا بخوان بترسن ازش؟ این چند روزی که داخل زندانی بودن حالا میگیم چند روز هم نه چند ساعت یعنی سیخ اون گوشه وایساده بودن بعده این که ریک و اینا اومدن در بسته شد مثل مانکن دونه دونه بیان جلو خودشون رو نشون بدن! یه جوری هم وایساده بودن انگار از قبل میدونستن ریک اینا میخوان بیان خودشون رو اماده کرده بودن که پشت سر هم بیان جلو تا اخرش هم شخصیت های جدید بیان جلو خودشون رو نشون بدن! انگار باره اول بود ما داشتیم اینارو میدیدیم که! درکل قسمت چرتی بود! 7 هم باید بهش نمیدادم!
این کارا برای جذابیت و استرس دادن به مخاطب هست هر چند که ممکنه از نظر خیلیا کار چیپیی باشه ولی دیگه انقدر هم بد نبود که شما می گید.
توجیهش هم اینکه از فصل 3 به بعد هر کاری می کنن که سریال به جذابیت فصل 1 و 2 برگرده.

Yellow King
04-03-2014, 08:54 PM
کی گفته من بدم میاد؟ من فقط دارم ایراد هایی که داره رو میگیرم بخوام هم ایراد بگیرم ازش یکی دوتا نیست! این فقط چند مورد بود که گفتم!
نگران ترافیک منم نباش چون نامحدود دارم.
خب اینکه چیزی بدی نیست شما مگه سریالی دیدی که ایراد نداشته باشه؟

Chandler Bing
04-03-2014, 10:09 PM
14 پست که شامل توهین میشد از دوستان زیر پاک شد. متاسفانه چون از مدیران کسی سریال رو نمیبینه، نظارت روی تاپیک وجود نداره، به خاطر همین این مسائل شکل میگیره. امیدوارم دیگه از این مسائل تو انجمن نبینیم. کاربران زیر هم اخطار گرفتند، در صورت تکرار اخراج میشن از انجمن.
لطفا موضوع رو کش ندید، نظرتون رو درباره ی سریال فقط بنویسید. خواهشا با ذکر دلیل، نه یه خط بنویسید که خوب بود یا بد بود یا شاهکار بود و بهش 10 میدم.

Adib10-11 (http://tvworld.info/member.php?39318-Adib10-11)
llvll4hdi (http://tvworld.info/member.php?39155-llvll4hdi)
mohammadgamer (http://tvworld.info/member.php?38622-mohammadgamer)
Ohadi (http://tvworld.info/member.php?30609-Ohadi)
x7music (http://tvworld.info/member.php?27036-x7music)

Chandler Bing
04-03-2014, 11:21 PM
آرمین و این یکی آقا دو روز اخراج شدن:Smiley17:

caviya
04-04-2014, 12:31 AM
والا منم فقط میبینم که دیده باشم....
هنوز امید واهی دارم یه ذره بهتر بشه ولی کم و بیش میدونم که نمیشه
همش تقصیر سریال های خوب دیگه ست که نویسندگی ـه قوی دارند وپول زیاد هم خرج میکنن و بازیگرای محشری دارند...همش تقصیر این HBO ـه
اخراج این دوستان رو هم میندازم تقصیر بانو کالیسی و آقا والتر
این دعوا ها درسته باعث کدورت میشه ولی یه سری افراد مریض مثل من خیلی حال میکنن.
چون فکر اینم که دو نفر نشستن تو خونشون و دارن سر یه چیز بیهوده میزنن تو سر همدیگه خیلی ***یه...
در آخر میگم کسی این فیلم Nymphomaniac رو نبینه چون تاثیرات جالبی رو آدم میزاره

shayan7483
04-04-2014, 01:13 AM
به نظر من قسمت خیلی قشنگی بود
من 10 میدم ... فکر می کنم اینا ادم خوار هستند آخه همون استخوانایی که نشون داد اینه که نمیخواستن بکشنشون یه جورایی بود ...
به نظر من ریک و دریل یه کاری بیرون کرده بودند آخه مشکوک میزدند کسی میدونه فصل 5 چه تاریخی پخش میشه

کلا که خیلی کشش دادن ولی بد نبود فصل جدید از آبان 93 پخش میشه

r-stark
04-05-2014, 02:41 AM
تایریس و کارول فراموش نشه . احتمالا کلید راهی از واگن این دو باشن .

شاید قبل از ورود به مسلخ گاه (ترمینوس ) تایریس و کارول رو دیدن و هماهنگ کردن که اونا فعلا بیرون باشن ببینن چی میشه داخل بعد اقدام کنن ( دیدارشون رو شاید مثل فلش بک ها ی این قسمت نشون بدن ) .

cactus
04-05-2014, 02:55 AM
سلام به دوستان.... به نظرم این قسمت قشنگ بود ولی کاش چند قسمت دیگه میدادن بعد فصل رو تموم میکردن .... بد جور رفتیم توو امپاس

mojtabaa
04-05-2014, 05:09 PM
اون پایان زیبایی که همه شوکه قرار بود بکنه همین بود؟
واقعا ضعیف ترین اپیزود سریال تا به حال همین قسمت آخر بود.

hadi2006mi
04-05-2014, 11:08 PM
به نظرم در ادامه فصل زیرمتوسط این قسمت اخر هم در همان راستا حرکت کرد یک قسمت از اینکه ریک نتونسته ارزشهای اخلاقی رو برای پسرش خوب اموزش بدهد و حالا میخواهد شبیه این گروه خشن از درون ترمینوس حمله کنه نه چیز جدیدی بود نه جذابیت قلقلک دهنده برای لحظه شماری برای فصل بعد.
این فصل خیلی کشدار و اروم و بی هیجان بود شاید فقط دو قسمت بالاتر از متوسط داشت یکی قسمت 8 یکیم قسمت خواهر کشی بود این فصل فقط پشیمونی بای هواداران بود به این فصل نمره 5 میدم

bbas
04-07-2014, 02:46 AM
قسمت قشنگی بود اما نه تا این حد
من که 6 دادم چون کارگردان داره سر کارمون میزاره
شده مثل ومپایر به فکر جیبشه فقط
به نظرمن باید یکمی هم در مورد ویروس صحبت کنن که مطمئن باشین میندازنش واسه فصل 6 فصل بعدم سرکاری واسه این گروه جدیده

86471181
04-07-2014, 02:51 AM
برآیند این قسمت خوب بود با همه ی ضعف هایی که داشت
کلا این فصل رو میشه این جوری خلاصه کرد ، اول گاورنر و دعواها با اون ( ادامه فصل 3 که دیگه شورش رو در آوردن ) بعد جدا شدن و دوباره همدیگه رو پیدا کردن ( بعضا مشاهده میشده همین جوری همه به ریل رسیدن :Smiley36: ) ، دوباره با یه گروه دیگه درگیر میشن که به لطف اون اسپویل عظیم بر و بچز میدونیم این گروه چیه دیگه :Smiley36:
اما این قسمت ، اونجا که یارو تو جنگل مثل هویج واستاده و واکرها میان دورش عجیب بد درآورده بودن ، بین واکرها هم خالی بود و طرف دری وری میگفت و فرار نمیکرد
یه گروه که کل هدفشون از اومدن تو این سریال این بود که دوستشون رو بکشن و دریل تنها نمونه :Smiley36:
قسمت درگیری ریک با این گروه هم به شدت ضایع بود ، همه حلزون وار منتظر بودن که ریک و بر و بچز بیان بکشنشون :Smiley10:
از این تیکه به بعد ، سریال خوب شد و راضی بودم ازش ،یه گروه یه مقدار متفاوت تر از باقی گروه های به رحمت خدا پیوسته وارد سریال شد
فقط امیدوارم دیگه اینقد بیخود کشش ندن ، یعنی بپردازن به منشا ویروس و اینا ، البته نه با اون سناریوهایی که قبلا تو این تاپیک (http://tvworld.info/showthread.php?42905-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-Walking-dead-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%D8%B1%D8%B3%D8%AF%D8%9F/page2) ذکر کردم :Smiley36:
در کل فصل بدی بود مثل فصل قبل این سریال ، به نظرم یه چیزی درست کردن واسه این سریال که ساخته باشن فقط ، به شدت نبود دارابونت حس می شد:Smiley39::Smiley104:

9353980174
04-13-2014, 05:32 PM
از نظر هنری داغونتر از همیشه بود
:|
و این هم نظر من در قالب چند عکس:

http://picoup.ir/images/25196317339169611944.jpg
http://picoup.ir/images/09352691390153496333.jpg
http://picoup.ir/images/33396918496656116207.jpg
http://picoup.ir/images/29839299176449273685.jpg
http://picoup.ir/images/13092520466614617455.jpg
Cause dats wat U DID:
http://picoup.ir/images/78538646221149762835.jpg

Vic Mackey
04-13-2014, 10:30 PM
به نظرم این سریال کلا داره همینطور افت میکنه و حوصله سر بر میشه تو این فصل هم فقط قسمت 8 خوب بود از قسمت 8به بعد هم فقط تو راه بودن و زامبی میکشتن.. فقر داستان قوی تو این فصل مخصوصا فسمت 8 به بعد بیداد میکرد این جمله آخریم که ریک گفت بشون میفهمونیم با بد کسایی در افتادن فقظ واسه این بود که بیننده رو واسه دیدن فصل بعد مشتاق نگه دارن ولی به شخصه چشم آب نمیخوره فصل بعد هم همچین شاهکاری باشه:Smiley91: