PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How I met Your Mother | بحث اپیزودیک | قسمت 23-24 | پـــایـــان ســریـــال

Chandler Bing
04-01-2014, 03:20 PM
http://picoup.ir/images/85920692826129289769.jpg

اپــیــزود بــیــســت و ســوم | تــا ابــد ادامــه دارد (قــســمــت اول) (http://www.imdb.com/title/tt3415302/?ref_=tt_ep_pr)

http://picoup.ir/images/29508153652265332344.jpg

اپــیــزود بــیــســت و چــهــارم | تــا ابــد ادامــه دارد (قــســمــت دوم) (http://www.imdb.com/title/tt3415304/?ref_=tt_ep_ep24)

بعد از 9 سال و تماشای 208 قسمت از این سریال، بلاخره سرنوشت شخصیت های دوست داشتنی این سریال مشخص میشود، نظرتون درباره ی این دو قسمت و پایان این سریال را در این تاپیک به اشتراک بگذارید.

alod
04-01-2014, 03:30 PM
بي شك اگه به كمدي بودن سريال فكر نكنيم يكي از بهترين قسمتهاي سريال رو ديديم و من مطمئنم كه خيلي از طرفداران سريال ،اين سريال رو صرفا براي خنديدن انتخاب نكردن.10:Smiley17:

shantia762
04-01-2014, 04:19 PM
وای من اصا نمی تونم چی بگم بخدا!!!!
من یکم گرفتار بودم تو بحثای این فصل به اون صورت شرکت نکردم (البته اگه آپدیت بود بحث....) ولی همیشه پیش خودم قابل قبول می دونستم
به نظرم 5 فصل عالی 3 فصل بد و 1 فصل قابل قبول البته تا امروز صبح!!!

اینا با خودشون چی فکر کردن؟؟؟ این همه شخصیت پردازی تو این همه سال کردن
بارنی رو 3 فصل از ی آدم دختر*با*ز تبدیل به یه آدم عاشق پیشه کردن بد یهو تو 40 دقیقه ...
اههههه اصا نمی تونم فک کنم

یا رابطه تد و رابین رو یک قسمت کامل گذاشتن در موردش ک دیگه تد اونو فراموش کرده بد...

واقعا نمیدونم از کجاش بگم
من همیشه تو بدترین قسمت های فصل قبل از این سریال و سازندگانش دفاع کردم ولی اونا همه احساسی ک ی بیننده می تونست داشته باشه رو نابود کردن

اصا هدفشون از این سریال چی بود؟؟ چجوری خیلی از این تفکرها که تو سریال بهش بها داده بود را نابود کردن
مثلا یادتونه روز سنت پاتریک معروف ک تد با یک زن شوهر دار رابطه داشت...
وقتی اومد خونه مارشال بهش گفت تو بهترین دوست منی من چجور می تونم به تو اعتماد کنم وقتی تو حتی به زن شوهر دار نظر داری!!
چیزی که تو جامعشون خیلی بد می دونن البته یا سعی می کنن ک بد بدونن حداقل

یا اینکه بارها بارنی از عشق لیلی و مارشال می گه و اینکه چقد زندگی بدی داره که همش به فکر عشق و حال زودگذره
و تبلیغ به عدم بی بندو باری می کنه

حالا تد رو نشون دادن که یجورایی از جدایی رابطه بارنی و رابین خوشال شده و یجورایی اون کد معروف برادری رو می شکنه و یعنی همه ارزش هایی ک 9 سال تبلیغ کرد CBS رو داره زیر پا میزاره
اینا به کنار
کلا در مورد مادر 5 دقیقه صحبت شد؟؟ چند وقت پیش از احتمال مرده بودن مادر خونده بودم اصا دپرس شدم!
حالا بر فرض کشتنش درست نبود واسه این عشقی ک 9 سال پای داستانش نشستیم یک خداحافظی بهتری از مادر و تد رو ببینیم؟

آخ خدا انقد بد بود نمی دونم چی بگم خیلی عصبانیم خیلی خیلی خیلی
یعنی اصا نمی خام فک کنم به سریال آشنایی به پدر !!!
ضمنا تو فیس بوک اگه توپیجش برید خیلیا ناراضین از این اتمام
5 سال از وقتی ک گذاشتم برای این سریال میگذره و بشدت نا امیدم و ایکاش این قسمت رو نگاه نمی کردم
ایییییکاااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااش
من الان تحت breaking bad درمانی هستم برای ی مدت

amin47
04-01-2014, 05:14 PM
من کاملا از قسمت آخر راضی بودم برای همین 10 دادم. چون یک پایان در خور و ناراحت کننده بود.
اما اگر کل سیر داستان این سریال رو در نظر بگیریم یکجورایی همه ی بیننده ها سرکار بودند و خیلی از اصل های سریال زیر سوال رفت.
پس افتضاح تموم شد اما قسمت آخر زیبایی بود.
دلم براشون تنگ میشه.

mhj9170
04-01-2014, 05:16 PM
اول بگم که آخرش رو فصل 2 یا 3 فیلمبرداری کردن که اگه همون موقع پخش میشد قسمت آخر خوب بود ولی الآن که همه دیگه به مادر عادت کرده بودیم آخه ؟!‌ من خودم از اول طرفدار رابطه ی رابین - تد بودم ولی یواش یواش تو این فصل قانع شدیم که رابین اون چیزی نیستش که تد میخواسته و مادر عشق واقعیشه . رابطه ی رابین - بارنی از اولم واسم غیر قابل هضم بود یجورایی شبیه ریچل و جویی تو فرندز ولی وقتی 1 فصل کامل به عروسیشون پرداخته میشه خیلی مسخرس که تو 2 دقیقه به ماجرای طلاقشون بپردازه آدم !‌ قضیه بچه دار شدن بارنی و اینکه بارنی سر این قضیه آدم میشه جزو مسخره ترین Plot هایی بود که تا به حال دیده بودم!!! حالا چون بچه خودش دختر شد دیگه آدم شد؟! عجب!!!
اگه جای نویسنده ها بودم ، برای اینکه قضیه ازدواج این بارنی و رابین لوس نشه این ازدواج رو ادامه دار میگذاشتم و یا اینکه حالا همانطور که آخر سریال را دیدید و برنامه دیگری برای رابین داشتند، ازدواج رابین و بارنی به هم میخورد در هر دو صورت بچه بارنی را پسر میگذاشتم و بارنی را هیجان زده میگردم که قراره همه تجربیات و کتاب ها و کد هاش رو در احتیار پسرش قرار بده و …
یکی از دلایلی که خیلی کم مریض شدن مادر را نشان داد فکر کنم همین حفظ فضای کمدی سریال بود اما اعتقاد دارم که عبور گذری از آن قمست در حق شخصیت مادر کم لطفی کردند. البته جا داره که از بازی زیبا و دل نشین Cristin Milioti در نقش مادر تقدیر کنیم و به حق که بازیگر خوبی از لحاظ ظاهری و فیزیکی برای این نقش انتخاب کرده بودند و کاملاً نقش مادر به او میامد. اما متاسفانه کم بهش پرداختند و کم از حضورش در سریال بهره بردند ولی خب دخترتد یک دیالوگ خیلی مهمی در قسمت آخر داشت و اون اینکه: “تو اینهمه حرف زدی راجع به آشنایی با مادر اما خیلی کم راجع به مادر بود و بیشتر راجع به چیز های دیگه و عمه رابین بود (انتقادی که ما هم داشتیم به این سریال). پس نگو قضیه اصلاً مادر نیست تو، تو کف عمه رابین هستی!”

ماهان734
04-01-2014, 05:21 PM
اینکه سریال به تمامی از کمدی فاصله گرفت ، خیلی برای من مهم نبود . ولی اینکه داستان (( چگونه با مادرتون آشنا شدم )) رو تبدیل کردن به (( چگونه با نامادری تون آشنا شدم )) یا (( چگونه با زن دومم آشنا شدم )) خیلی ضایع بود . 9 فصل نشستم برای دیدن آشنایی تد و مادر بچه هاش در حالی که این فقط قصه رابین و تد بود .
به نفع تد شد البته . هم به دختر رویاهاش رسید ( رابین ) هم آرزوش برای داشتن یه دختر و یه پسر برآورده شد .

Achillies
04-01-2014, 05:24 PM
خیلی امیدوار بودم که قسمت آخر، همه ی این ضعف های فصل های آخر رو جبران کنن، اما این دو قسمت، از بدترین قسمت های کل سریال بود!
هنوزم وقتی میرم بعضی از قسمت های فصل های اولیه رو میبینم دلم میگیره، ناراحت میشم که داستان و سریال به اون قشنگی رو به کجا کشوندن!
شخصیت مادر که کلا نخودی بود تو سریال، از همون اول هم همه یه جورایی حدس میزدن که تد بالاخره با رابین میره، ولی هیچکس فکر نمیکرد که سازنده های سریال اینقدر احمق باشن که همین کارو بکنن! دو فصل کامل درباره ی ازدواج رابین و بارنی بود، در عرض یه دقیقه از هم طلاق گرفتن! نه فصل دنبال مادر (یا به قول دوستان ننه) بودیم، در عرض یه دقیقه زدن کشتنش!
اگر هم بخوام تجدید خاطره کنم با این سریال، فقط از چهار فصل اول میبینم:Smiley36:
میخواستم یک بدم، ولی چون خودم مخالف یک دادنم، شش میدم:Smiley17:

Chandler Bing
04-01-2014, 06:36 PM
اول بگم که آخرش رو فصل 2 یا 3 فیلمبرداری کردن که اگه همون موقع پخش میشد قسمت آخر خوب بود ولی الآن که همه دیگه به مادر عادت کرده بودیم آخه ؟!‌ من خودم از اول طرفدار رابطه ی رابین - تد بودم ولی یواش یواش تو این فصل قانع شدیم که رابین اون چیزی نیستش که تد میخواسته و مادر عشق واقعیشه . رابطه ی رابین - بارنی از اولم واسم غیر قابل هضم بود یجورایی شبیه ریچل و جویی تو فرندز ولی وقتی 1 فصل کامل به عروسیشون پرداخته میشه خیلی مسخرس که تو 2 دقیقه به ماجرای طلاقشون بپردازه آدم !‌ قضیه بچه دار شدن بارنی و اینکه بارنی سر این قضیه آدم میشه جزو مسخره ترین Plot هایی بود که تا به حال دیده بودم!!! حالا چون بچه خودش دختر شد دیگه آدم شد؟! عجب!!!
اگه جای نویسنده ها بودم ، برای اینکه قضیه ازدواج این بارنی و رابین لوس نشه این ازدواج رو ادامه دار میگذاشتم و یا اینکه حالا همانطور که آخر سریال را دیدید و برنامه دیگری برای رابین داشتند، ازدواج رابین و بارنی به هم میخورد در هر دو صورت بچه بارنی را پسر میگذاشتم و بارنی را هیجان زده میگردم که قراره همه تجربیات و کتاب ها و کد هاش رو در احتیار پسرش قرار بده و …
یکی از دلایلی که خیلی کم مریض شدن مادر را نشان داد فکر کنم همین حفظ فضای کمدی سریال بود اما اعتقاد دارم که عبور گذری از آن قمست در حق شخصیت مادر کم لطفی کردند. البته جا داره که از بازی زیبا و دل نشین Cristin Milioti در نقش مادر تقدیر کنیم و به حق که بازیگر خوبی از لحاظ ظاهری و فیزیکی برای این نقش انتخاب کرده بودند و کاملاً نقش مادر به او میامد. اما متاسفانه کم بهش پرداختند و کم از حضورش در سریال بهره بردند ولی خب دخترتد یک دیالوگ خیلی مهمی در قسمت آخر داشت و اون اینکه: “تو اینهمه حرف زدی راجع به آشنایی با مادر اما خیلی کم راجع به مادر بود و بیشتر راجع به چیز های دیگه و عمه رابین بود (انتقادی که ما هم داشتیم به این سریال). پس نگو قضیه اصلاً مادر نیست تو، تو کف عمه رابین هستی!”

یعنی کلا با نظر موافقم. هرچی گفتی بود گفتی عزیز. احمقانه ترین کار مرگ مادر و برگشتن تد پیش رابین + آدم شدن بارنی که آخر هم مادر بچه ـش رو ندیدیم (امیدوار بودم رابین بشه) + طلاق رابین و بارنی. با ثبات ترین زوج مارشال و لیلی بودن، واقعا عاشق این دوتا هستم. کل نمک سریال روی این دو نفره. به خاطر همین ها هم 8 میدم بهش.
اینم بگم که ما تقریبا تا دو دقیقه آخر از پایان کار راضی بودم، اما اون پیچیش احمقانه ی داستان گند زد به کار.

حالا واقعا پایان رو فصل 2 یا 3 فیلمبرداری کرده بودند؟

2012
04-01-2014, 06:41 PM
میدونستم آخرش تد و رابین به هم می رسن ولی میتونست خیلی بهتر از اینا تموم شه.واقعا دو فصل آخر حرفی برای گفتن نداشت.

yasharhi
04-01-2014, 07:18 PM
به نظر من که خوب تموم شد ولی در کل از 2 فصل آخر راضی نبودم
من موندم با چه رویی می خواهند how imet your father رو بسازن وقتی از الان آخری داستان لو رفته و مادر داستان قراره بمیره ؟

De PALMA
04-01-2014, 08:30 PM
فقط از اون سکانس آخر این قسمت که عکس های قدیمی شخصیت ها رو نشون داد راضی بودم
مارو برد به اون دوران گذشته اول سریال
یاد اون دوران بخیر

UntouChable
04-01-2014, 08:39 PM
مزخرف
6 سال آزگار فقط نحوه اشنایی با ننه بود و تو یه اپیزود میکشنش ؟؟؟ هدف این ننه کلا فقط دوتا بچه بود ؟؟؟
1 فصل کامل فقط در مورد عروسی بارنی با رابن بود و تو 10 دقیقه طلاقشون میدن ؟ حتی یه عکس از زن بارنی هم نشون ندادن
والا یکی از بدترین پایان ها بود
این فصل اخر کلا خیلی گند زدن و به قول خودشون سریال خیلی lame شده بود ... مخصوصا اون قسمت که مارشال برا بچش به زبان شعر داستان تعریف می کرد تا خوابش ببره i mean what the f ?

ADOLOVSKY
04-01-2014, 09:24 PM
اینا که میگن مثلا مادر رو تو یه دقیقه کشتن یا بارنی تو 2 دقیقه طلاق گرفت به اپیزود 9 فصل 3 game of thrones چند دادین؟ 2 فصل جنگ راب استارک بود تو 30 ثانیه کشتنش ، این چه منطقیه نمیدونم

تو اپیزود اول تد به رابیت گفت عاشقتم تو اپیزود آخر سریال بش رسید خیلی هم قشنگ بش پرداختن جوری که آدم واقعا فهمید چقد عاشقه رابینه ، فقط به جای چند اپیزود این فصل که الکی بودن باید یکم بیشتر به مرگ مادر اصلی میپرداختن
امتیازم به 2 اپیزود 10 بود(تعصبی دادم)

به فصل 7 میدم به همون دلیل که گفتم

خیلی حرفا خواستم بزنم واسه قسمت آخر اما کامنتا دوستان رو که خوندم یه جورایی خورد تو ذوغم

Julie
04-01-2014, 09:35 PM
من هم تا امروز که آخرین قسمت سریال رو دیدم از فصل شیش به بعد نا راضی بودم ولی حالا که تموم شده حس خوبی ندارم
به یاد میارم که پارسال تازه واردمدرسه جدیدم شده بودم .هیچ دوستی نداشتم تا اینکه با 5 نفر از بچه ها دوست شدم که حالا یکیشون فوت کرده دوتای دیگه یک مدرسه دیگه درس میخونن و یکیشون هم در حال حاضر به عنوان دشمن من در حال فعالیته و یکیشون هم دوست خیلی صمیمیم هست.اگر آشنایی با مادر کاملا مزخرف بود هم برای من این سریال دو سال از صحبت های زنگ تفریح مدرسه دو سال از زندگیم و همچنین خاطره ی من از دوستم شهریار که چندی پیش فوت کرد بوده.

MaRYaM Goli
04-01-2014, 09:42 PM
4 میدم اونم فقط بخاطر اینکه لااقل مارشال و لیلی رو نابود نکردن
چی بود این خداییش؟
اینهمه داستان دیدیم که آخرش همه برگردن سر خونه اول؟
تد انقد آدم آشغالی بود که چون از یکی بچه دار شد 7 سال بعدش به زور باهاش ازدواج کرد در حالیکه هنوز تو فکر رابین بود؟
بچه های بی غیرت هم که از خدا خواسته تروخدا بابا برو با خاله رابین؟
اصلا باور پذیر نبود به تمام معنا سمبلش کردن.
حالا چی میشد اون 5 دیقه ی آخرو پخش نمیکردن همونجوری فیلم تو ایستگاه راه آهن زیر چتر زرد تموم می شد؟
به گند کشیدن کل داشتان مادر رو. ینی مادر اینقد ارزش نداشت حتی مرگشو نشون بدن؟
الان این سورپرایز بود؟ یا فیلم ایرانی بود که مزاحم بمیره تا عاشق به معشوق برسه؟
بعد رابین انقد بدبخت بود که بیاد بشه انتخاب دوم تد؟ رابینی که همون اولشم تدو قبول نکرد.
کل شخصیت پردازی ها نابود شد تو این چند دقیقه. بارنی ای که باور کرده بودیم عاشق شده و میخواد با کسی بمونه، رابینی که باور کردیم یبارم شده عشقشو در اولویت قرار داده، تدی که امیدشو از دست نداد تا عشقش از راه برسه و مادری که با اینکه سخت بود اما بلاخره باهاش انس گرفته بودیم.

آخر این سریال پر از بدآموزی بود. اینکه یه آدم دخترباز (بارنی) هیچوقت نمیتونه عاشق بشه و متعهد بمونه و زندگی خوبی کنه هرکاریش کنی آخرش همون میشه که هست. این که آدمی که اولویت اولش کارشه نه رابطش (رابین) و بخاطر شوهرش و عشقش حاضر نیست از خود گذشتگی کنه در نهایت به یکی میرسه که عاشقشه و برد می کنه و تنها نمیمونه.

اینا به کنار آنااااااااااااناااااااااا اااااااس رو کجای دلم بذارم که تکلیفش معلوم نشد؟

خداکنه به قول بچه ها این دروغ سیزده باشه و هفته دیگه یه قسمت پخش کنن بگن آخر داستان این نبود.

KOOROSH
04-01-2014, 09:50 PM
اگر اینهمه وقایع رو توی قسمت های بیشتری پوشش میدادند خیلی بهتر میشد . واقعا انقدر اپیزود های پوچ و بی هدف ساختند طوری که حتی طرفداران سریال موقع نگاه کردنشون اسکیپ میکردند چرا بجای اونها، قضیه پایانی رو بیشتر بهش بها ندادن و توی یک ساعت جمعش کردن . اینجاست که به قدرت نویسنده های فرندز پی میبرم .

caviya
04-01-2014, 09:51 PM
والا آقایون و خانوما هرچی رو که میشد گفت،فرمودند.فقط در جهت تکمیل و جمع بندی بحث....شرش کم!
تو که مارا چند فصل بود نخنداندی...غم مرسان

Achillies
04-01-2014, 10:27 PM
اینا که میگن مثلا مادر رو تو یه دقیقه کشتن یا بارنی تو 2 دقیقه طلاق گرفت به اپیزود 9 فصل 3 game of thrones چند دادین؟ 2 فصل جنگ راب استارک بود تو 30 ثانیه کشتنش ، این چه منطقیه نمیدونم
دوست عزیز، اولا که پستتون خطری‌ـه و بهتر بود که تو تو تگ اسپویلر میذاشتیش:Smiley69:
ثانیا، تو GOT برای اون کار برنامه چیدن، حداقل یکی دو قسمت به رفتن راب به اون مراسم پرداختن و یه سیر داستانی داشت، گرچه اونجا هم یه جورایی ضعف نویسنده رو رسوند که زد همینجوری یکی از شخصیت های اصلی رو حذف کرد. ولی تو اینجا، یه دفعه میپرید چند وقت بعد، یه دفعه میگفت که زنم مرده! یا بارنی و رابین طلاق گرفتن! اینطوری که نمیشه! اگه اینطوری باشه که منم بلدم سریال و داستان بنویسم!

ADOLOVSKY
04-01-2014, 10:48 PM
دوست عزیز، اولا که پستتون خطری‌ـه و بهتر بود که تو تو تگ اسپویلر میذاشتیش:Smiley69:
ثانیا، تو GOT برای اون کار برنامه چیدن، حداقل یکی دو قسمت به رفتن راب به اون مراسم پرداختن و یه سیر داستانی داشت، گرچه اونجا هم یه جورایی ضعف نویسنده رو رسوند که زد همینجوری یکی از شخصیت های اصلی رو حذف کرد. ولی تو اینجا، یه دفعه میپرید چند وقت بعد، یه دفعه میگفت که زنم مرده! یا بارنی و رابین طلاق گرفتن! اینطوری که نمیشه! اگه اینطوری باشه که منم بلدم سریال و داستان بنویسم!
منم نوشتم باید بیشتر بش میپرداختن ، اما به هر حال کل داستان رو گذاشتن تو اپیزود آخر همونجور که خودت گفتی از هر سال فقط 5 دقیق نشون دادن
اما نمیشه گفت اینکه مادر رو کشتن به تد به رابین رسید ضعف بود
مادرشون 6 سال پیش فوت کرده بود واسه همین بچه ها قبول کردن که بره با "عمه رابین" دوباره ازدواج کنه
رابین هم که خودش گفت کاش به جای بارنی با تد ازدواج میکرد
البته اینا فقط جواب شما نیست جواب بقیه دوستان عزیز هم هست

a l i
04-01-2014, 11:26 PM
هر روز که میگذره فک میکنم این سیزن سریال ها که گذشت چه قدر ناراحت کننده بود دکستر که افتضاح واکینگ دد که ... اینم از سریالی که اوایل اندازه فرندز دوسش داشتم اما باید قبول کرد که ادامه دادن یک سریال از شروع و پایانش مهم تره متاسفانه برخلاف فرندز که 10 فصل بی نقص داشت و روی شخصیت پردازی شون کار شده بود این سریال ادامه پیدا نکرد با چه منطقی طلاق گرفتن یا بارنی چرا اینقدر تغییرکرد حیف 4 فصل خوب واقعا امسال فقط 4 تا سریال درست و حسابی داشتیم پیشنهاد میکنم اگر دنبال سریال کمدی هستید بروکلین 99 رو که بچه های سایت زحمت ترجمه شو کشیدن ببینید

javad48
04-01-2014, 11:54 PM
فقط بگم یه عمر با این سریال زنگی کردیم
:Smiley126::Smiley24:
.........
زندگی چه کرد باهاشون
واقعا واقعا واقعا این سریال حرف نداشت

yasharhi
04-02-2014, 12:03 AM
منم حسابی یاد خاطراتم افتادم . 4- 5 سال پیش اوایل دوران دانشجویی و...

Chandler Bing
04-02-2014, 01:02 AM
احمقانه ـست.
ظاهرا تو اپیزود نهم فصل اول اسم مادر مشخص میشه. تد و بارنی و رابین میرن استریپ کلاب و تد با یه استریپر صحبت میکنه که اسمش امبر بوده، بعد مشخص میشه که اسمش تریسی بوده. اونجا تد به بچه ها میگه اینجوری مادرتون رو دیدم که بعد میگه شوخی کردم. مثلا سازنده ها خواستن بگن همه چیز از پیش برنامه ریزی شده بوده. دو دقیقه آخر هم که تو فصل سوم فیلمبرداری کردند.:Smiley104: چرا اون دو دقیقه آخر حذف نشد؟؟؟

دقت کردید صدای تد پیر هم عوض شده بود؟:Smiley15: انگار نه انگار که 9 فصل یکی دیگه به جاش حرف میزد

jokarsanaye
04-02-2014, 02:31 AM
این سریال باید 4فصل پیش در اوج تموم میشد...

این فصل هم که واقعاً غیر قابل تحمل شده بود و تقریباً تمام قسمت ها رو با دور تند میدیدم...

و در نهایت یکی از افتضاح ترین پایان بندی های عمرم رو شاهد بودم....

shayan010
04-02-2014, 04:14 AM
یک نفری توی فیسبوک سریال حرف جالبی زده بود

No one asked you to write THE LAST EPISODE, PATRICE!!!
سریالی که می خواد این جوری تموم بشه دیگه این قدر قضیه دل کندن تد از رابین-که رابین بادکنکی بشه و از دست تد رها بشه و ... -و عشق و عاشقی بارنی و رابین رو نباید کش بده.
کل سریال 8 از 10، 2 ، 3 فصل آخر 6 از 10، قسمت آخر هم که دیگه هیچی.
کاش سریال زیر همون چتر زرد با همون بازی با کلمات t m تموم میشد.

http://axgig.com/images/56329537866794316121.jpg

Papa Emeritus
04-02-2014, 07:25 AM
کل این سالها هدف این سریال این بود که نشون بده تد دنبال عشق واقعی و یه چیز خیلی خاص میگرده که بالاخره هم اونو پیدا میکنه, اما هیچ چیز رمانتیکی توی زندگیشون ندیدیم, انگار تد منتظر بود مادرِ بمیره بره سراغِ رابین ! بچه هاش هم که از خدا خواسته !
چند فصل بیننده رو متقاعد کردن که بارنی عوض شده, اون همه کارایی که برای رابین کرد, بعد به خاطر اینکه همش توی مسافرت بودن طلاق میگیره !
منطق و احساسات مخاطب رو دریدن یعنی ! ولی در کل بارنی خیلی باحال شده بود دوباره توی اپیزود آخر, مخصوصا اونجا که میخواست 180 درجه بزنه :Smiley14:

saeedzakhar
04-02-2014, 11:50 AM
به نظرم باید سریال رو زودتر تموم میکردن این اواخر سریال از حالت کمدی در اومده بود یه جورایی دراماتیک بود

yasidevil
04-02-2014, 03:12 PM
حالا واقعا how i met your dad ـی در کار هست؟

Chandler Bing
04-02-2014, 06:26 PM
اینُ یکی تو فیس بوگ نوشته بود

"It didn't need a twist. It was called "How I Met Your Mother" not "Why I Want To Bang Your Aunt

:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

justUnited
04-02-2014, 08:09 PM
به نظرم بی اهمیت ترین بخش داستان همین بود که چطوری با مادرشون اشنا شد .درسته که همه مثل بچه های تد دوست داشتیم در رابطه با گذشته اونها بیشتر بدونیم
ولی با گذشت زمان این حس کنجکاوی جای خودش رو به یکجور حس صمیمیت و دوستی با بقیه گروه داد.و اگر به فصلهای قبل برگردیم همیشه بخش کوچکی از داستان به مادر برمی گشت و میشه گفت داستان مادر تنها بهانه ای بوده برای به یاد اوری خاطرات گذشته
تاثیری هم که همسر تد در زندگی اون داشت خیلی خیلی کمتر از نقش بقیه دوستانش بود! حتی مدت کمتری هم با اون سپری کرد و اصلا جای تعجب نداشت که در قسمت آخر بسیار کمتر به زندگی مادر داستان پرداخته بشه!چون موضوع اصلی چیز دیگری بود
و تد در قالب داستان اشنایی با همسرش ،فرزندانش رو ترغیب به شنیدن قصه دوران جوانیش میکرد.خود ما هم هر وقت اسم سریال رو میشنویم به همه شخصیتها فکر میکردیم بجز مادر داستان !
رابطه مارشال ولیلی ، دیوونه بازی های بارنی،عاشق شدنهای تد ،جاه طلبی رابین و... همه اینها بود که این سریال رو خاطره انگیز میکرد نه چیز دیگری .
جدا شدن بارنی از رابین و برگشت تد به سمت رابین هم کاملا قابل پیش بینی بود و چیزی هست که هر روز داره اتفاق می افته و چه داستانهای عاشقانه ای که با خوشی به پایان نمیرسند.
وهستند عشق عاشقانی که با گذشت سالها و در حالی که فراموش شده به نظر میرسند دوباره شعله ور میشند و کسی نمیتونه به عشقشون خرده بگیره.
نمیگم سریال به بهترین وجه به پایان رسید ولی باز هم اونقدر خاطره خوب برای ما گذاشت تا به احترامشون توقعات خودمون رو فراموش کنیم و بگذاریم همچنان خاطرات دوستی این 5 نفر با لبخند در ذهنمون باقی بماند.

slimshady
04-02-2014, 08:36 PM
WTF WTF WTF
فقط همین
خیلی بد بود
مگه سریال درام هست که یکی رو آخرش میکشید
اونم کی ماددددددددددددددددر رو
fuc,,k yall?(writters) im leaving

MaRYaM Goli
04-03-2014, 04:05 AM
جدا شدن بارنی از رابین و برگشت تد به سمت رابین هم کاملا قابل پیش بینی بود و چیزی هست که هر روز داره اتفاق می افته و چه داستانهای عاشقانه ای که با خوشی به پایان نمیرسند.
وهستند عشق عاشقانی که با گذشت سالها و در حالی که فراموش شده به نظر میرسند دوباره شعله ور میشند و کسی نمیتونه به عشقشون خرده بگیره.

رابینِ لعنتی اصلا تدو دوست نداشت که :(

Joey
04-03-2014, 11:47 PM
خب وقتی بیش از یک فصل رو به ازدواج بارنی و رابین اختصاص میدی، واضحه که نمیتونی در دو دقیقه اونا رو به این راحتی از هم جدا کنی و انتظار داشته باشی از دید بیننده ها هم قابل قبول باشه... ولی انگار که کسی نویسنده ها رو در مقابل چنین challenge ـی گذاشته بود تا نویسنده ها هم به سبک بارنی جواب بدن challenge accepted!! :Smiley36: تا چنین پایان نچسبی رقم بخوره...

در هر حال آشنایی هم تموم شد!... دلمون برای این کارکترها، دیوونگی هاشون و روزها و خاطراتی که در کنارشون گذروندیم تنگ میشه.... به خصوص تد که یکی از دوست داشتنی ترین کارکترهای سریالی من بود...

خداحافظ تد موزبی دِ آرچیتکت و دوستان عزیز :Smiley17:

KOOROSH
04-04-2014, 12:36 AM
اینُ یکی تو فیس بوگ نوشته بود

"It didn't need a twist. It was called "How I Met Your Mother" not "Why I Want To Bang Your Aunt

Didnt tell the kids they smoked pot back in college
But tell them about how many times he banged their aunt robin

Amin03
04-05-2014, 03:41 AM
انگار همه از پایان‌بندیش شکارند. ولی من دوست داشتم. به نظرم پایان‌بندی جاه‌طلبانه‌ای بود. می‌تونستن خیلی راحت‌تر مثل فرندز تمومش کنن ولی ریسک کردن، از بازخورد‌ها به نظر خیلی موفق نبوده، ولی من خوشم اومد. به نظرم ایرادش فقط این بود که همه رو گذاشتند برای قسمت آخر. اگر به جای این که فصل اخر همش توی عروسی بگذره همین خط داستانی این قسمت رو دنبال می‌کردن و سر فرصت می‌پروروندش خیلی قشنگ‌تر می‌شد.

LegandaryNPH
04-05-2014, 03:05 PM
افتضااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااح X-( X-( X-( X-(
سریالی که اینهمه مدت باهاش خندیدم گریه کردم احساساتی شدم کلا زندگی کردمو با پایان افتضاح خراب کردن
فک میکردم تد اینهمه داستانو درمورده آشنایی با ننهه گفته نگو برا این بوده که خاطراتش با عمه!! رابین و بگه تا بلکه بچه های بی غیرتش بگن برو سراغش X-(
رابطه ای که یه فصل کاملو برا شرح دادنش هدر دادنو انقد راحت تموم کردن!
در کل حیف که یه همچین سریالی آخرش انقد مسخره تموم شه
طلاق بارنی و رابین به کنار برا چی ننرو به کشتن دادین؟
بارنی برا چی باید از یه وان نایت استند بچه دار بشه؟ :Smiley102:
رابین که یه بار عشقشو به کارش ترجیح داد اینبار برا چی نداد؟
بهتر نبود که دوستیا پایدار میموند نه اینکه رابین طبق معمول گند بزنه بهشون؟
قبلا اگه میپرسیدن از کدومشون بدت میاد میگفتم عاشق تک تکشونم ولی حالا میگم تد چون که داشتانش آشنایی با مادر نبود خاطرات س×ک×سش با عمه رابین بود!

LegendaryNPH
04-05-2014, 06:01 PM
راستی یه اعتراف اونم اینکه آخرش بغضم ترکید :/

Sham!m
04-06-2014, 02:47 PM
با کلی تاخیر سریال رو دیدم و اصلا دوست نداشتم، اصلا اصلا اصلا. بمباران اتفاقات بدون منطق توی سریال، سیر داستانی این دو قسمت که هیچ ربطی به اسم سریال و روند کل سریال تا الان نداشت، کشتن مادر بیچاره، اونم وقتی 9 سال انتظار داشتیم تد عشق افلاطونیش رو پیدا کنه. اصلا یه وضعی. حس می‌کنم 9 سال زندگی و کلی حجم اینترنتم به هدر رفته!

Shayea
04-07-2014, 03:17 PM
گــــــند زدن!
خـــــاک تو سرشون!
نکته ها رو دوستان گفتن!
2 فصله دارن رو ازدواج بارنی و رابین ویراژ میدن و اینهمه رومنس درست کردن ،آخرش هم با یه صحنه ی 5 دقیقه ای همه چیز رو تموم کردن!
خــــاک تو سرشون .. نویسنده بی شعور تر از اینا هیچ جا پیدا نمیشه!

منو بگو با چه هیجانی این قسمت آخر رو گذاشتم یه وقت خوب ببینم که یعنی مثل فرندز یه جوری تموم شه که بعدش دلمون واسش تنگ شه یا یه اشکی چیزی..:Smiley19:
فقط حرص خوردم!

یه چیزی که نمیفهمم اینه که واسه چی توی اون تیکه ی آخر که عکس های قدیمی بازیگرا رو با اسمشون نشون داد ،ننه رو دیگه واسه چی نشون داد؟

http://up.vbiran.ir/uploads/152613968642359733_Snap18.jpg

این بشر اصلا نقشی داشت توی این سریال؟ یه نصفه فصل بازی کرد فقط.. اونوقت باید آخر کار نشونش بدن؟
آخرش هم که ناکارش کردن!
صدای تد هم که عوض شده بود!

بازم دم مارشال و لیلی گرم که ثبات داشتن .. خوبه نویسنده ها یه ذره از شعور نداشتشون توی این مورد استفاده کردن.
بازم دم مارشال گرم که همه ی بار کمدی سریال توی این فصل های اخیر رو دوشش بود و از پسش هم بر اومد. (تنها کارکتری که تکراری نشد!)

اگه صحنه ی آخر رو بیخیال بشیم ،سرنوشت رابین هم خوب بود.
بارنی هم که از اول تکراری و لوث و مسخره بود.
تد هم که گــی تر از این نمیشه اصن.

سریال رو از هاردم پاک میکنم و فقط فصل اول رو نگه میدارم...

NOjAN
04-07-2014, 07:47 PM
شنیدین می گن تو اوج تموم شد؟ این دقیقا برعکسش بود :Smiley36: نمی دونم دقیقا چه جمله ای می شه براش به کار برد. ولی خدارو شکر که تموم شد.
فکر کنم سازنده های سریال هم به خاطر علاقشون به رابین آخرسر یه 3way باهاش می رن!! آخرش هم نتونستن از نظریه ی رسیدن تد و رابین به هم دل بکنن :| واقعا افتضاح بود.

saeedzakhar
04-07-2014, 09:04 PM
یه سوال که برام پیش اومده اینه که جریان اون اناناس چی شدو از کجا اومده بود

zodiac
04-08-2014, 02:13 AM
واقعا چرا باید در عرض دو دقیقه بارنی و رابین از هم جدا بشن؟ می تونید تصورشو بکنید اگر این دوتا باهم می موندن و سریال هم تا اونجایی که زیر چتر تو بارون وایسادن، تموم میشد، چه پایان زیبایی بود. ولی وقتی به دلیل مسخره ای، بارنی و رابین از هم جدا شدن و رابین تنها موند، این حس که سرنوشت این کاراکتر(رابین) تلخ تموم میشه و تنها میمونه، باعث شده که تد و رابینو به هم برسونن.
با این حال شخصیت پردازی بارنی که توی دو فصل اخیر قوت گرفته بود و ثبات پیدا کرده بود، به دلیل نامعلومی که مربوط به نویسنده های سریاله، خراب شد. کلا شخصیت بارنی نابود شد.
کلا قسمت آخر برای طرفدارای سریال یا حداقل برای من یک توهین بود چون دو فصل داشتن منو برای آدم شدن بارنی و رابین و پیدا کردن عشق واقعی تد و خلاصه خوشبخت شدن همه شون قانع می کردن اون وقت در لحظه ی آخر سرنوشت شومی برای همشون تدارک دیده شد . بارنی از رابین جدا شد . گروه از هم پاشید . مادر مرد. به عبارتی حداقل توی دو سال اخیر سرکار بودیم.
سریال فرندز یک پایان شاد همراه با ناراحتی ناشی از حس نوستالژی را به همراه داشت .ولی بی منطقترین پایان برای این سریال رقم خورد و از فرط بی منطقی، سریال آشنایی با مادر یک پایان ناراحت کننده همراه با حس شادی ناشی از به پایان رسیدن سریال به همراه داره یعنی درست نقطه مقابل احساسی که از تماشای قسمت آخر فرندز به بیننده منتقل میشد.

2012
04-08-2014, 11:21 AM
مطمئن باشین که از قبل برنامه ریزی کرده بودن که پایان این باشه و من که شک نداشتم آخر تد و رابین به هم میرسن چون دائما تاکید میشد که تد عاشق رابینه خیلی واضح بود که به هم میرسن ولی به بدترین نحو این کارو کردن.... دلایلی که به نظر من این سریال پایان خوبی نداشت:
* اسم سریال با روند داستان جور نبود.
*مانور بیش از اندازه و بی دلیل روی عشق بارنی و رابین.
*حضور کمرنگ مادر.
*افت ناگهانی سریال.
من خودم شخصا واقعا دلم می خواست تد و رابین به هم برسن ولی نه به این شکل دلم می خواست رابین به این نتیجه برسه که هیچ کس براش بهتر از تد نیست و این رو به تد اعتراف کنه.و بچه ها هم از خود تد و رابین بودند و مادری هم در کار نبود.:Smiley15:

Amin-K
04-08-2014, 03:18 PM
این چی بود اخه؟ گند زدن به معنیه واقعی.

به خدا سریال معمایی نبود که بخوان این همه داستانی که توی این مدت بردن جلو اینطوری تو دو دقیقه برش گردونن ملت بلند شن براشون دست و جیغ و هورا بکشن.یه سیتکام سادست دیگه یا این همه ملتو سرکار نذارین یا حالا که تا اینجا اومدین یه طوری تمومش نکنین که همه احساس کنن این همه مدت علاف شدن.درود بر کسایی که سریالشونو تو اوج تموم میکنن ، درود.

Headache
04-08-2014, 11:29 PM
5 عدد DVD سریال آشنایی با مادر دارم که حاضرم با خروس قندی یا نمک ید دار طاق بزنم! P:

بنظرم اپیزود خیلی پوچی بود، یعنی نویسنده ها کاملا خیانت کردن در حق شخصیت های داستان، شخصیت های که طی چند سال شکل گرفتند تو کمتر از یک ساعت چرخش 180 درجه ای پیدا کردن و روایت داستان اونقدر سریع پیشرفت و تغییر پیدا کرد که من همش فکر میکردم الان یکیشون از خواب پا میشه و میگه: "خدارو شکر که همش خواب بود!"
اصلا هم متوجه نشدم این چطور پایانی بود، قرار بود با این اتمام آدم احساس سرخوشی کنه یا ناراحتی، بنظرم Bullshit endings برازنده ترین اسم برای پرده آخر این سیتکام 9-10 ساله بود.

واقعا چرا اینطوری تمومش کردن؟!

MaRYaM Goli
04-16-2014, 01:10 AM
الان که گفتن قراره پایان سریال تو dvd هایی که بیرون میدن متفاوت باشه دارم به این فکر می کنم شاید از قصد این کارو کردن که بعد ملت برن dvd ها رو بخرن بخاطر قسمت آخرم که شده -_-

justUnited
04-16-2014, 01:22 AM
خیلی بی انصافی میکنید ! اون همه خاطره خوب و قشنگ رو تنها بخاطر اینکه پایانش رو دوست نداشتیم زیر سوال میبریم که چی بشه ؟
این نگاه طلب کارانه از سریال رو هم درک نمیکنم .

MaRYaM Goli
04-16-2014, 01:27 AM
اون همه خاطره خوب و قشنگ رو تنها بخاطر اینکه پایانش رو دوست نداشتیم زیر سوال میبریم که چی بشه
کسی فصلهای رویایی و اوج سریال رو زیر سوال نبرد
من به شخصه حتی تا اپیزود 23 هم دوستش داشتم و باهاش زندگی می کردم و می خندیدم
ولی اینکه اینا میان تو 5 دیقه تمام خاطرات خوب و قشنگمونو نابود می کنن آدم لجش در میاد دیگه خودشون نابودش کردن

justUnited
04-16-2014, 01:41 AM
ولی اینکه اینا میان تو 5 دیقه تمام خاطرات خوب و قشنگمونو نابود می کنن آدم لجش در میاد دیگه خودشون نابودش کردن
دیگران رو نمیدونم ولی علاقه ای که من به سریال داشتم و دارم با 5 دقیقه از بین نمیره حتی اگه همه شخصیتها رو میکشت! چون به این نتیجه رسیده بودم تنها قسمت بی اهمیت داستان پایان اون و در واقع اینده این شخصیت هاست .
برای من قشنگی سریال به خاطره بازی های تد بود :Smiley17:

MaRYaM Goli
04-17-2014, 06:42 PM
دیگران رو نمیدونم ولی علاقه ای که من به سریال داشتم و دارم با 5 دقیقه از بین نمیره حتی اگه همه شخصیتها رو میکشت! چون به این نتیجه رسیده بودم تنها قسمت بی اهمیت داستان پایان اون و در واقع اینده این شخصیت هاست .
برای من قشنگی سریال به خاطره بازی های تد بود
من خودمم به شخصه علاقم اصلا کم نشده همین الانم دوتا قسمت از فصل 5 دیدم خیلی هم دوسشون دارم ولی تو این تاپیک بحث راجب قسمت آخره نه کل سریال

sir bob paisley
04-18-2014, 12:34 AM
اپیزود آخر هم خیانت به کراکترها بود هم خیانت به علاقمندا سریال

ولی این کسانی که کل سریال رو زیر سوال می برن رو درک نمی کنم. این سریال عرضش مهم و قشنگ بود نه طولش

javat
04-24-2014, 03:12 AM
چه قدر تلخ احساس پوچی میکنم یعنی تموم شد اخه چرا ....

rminii
04-25-2014, 01:03 AM
فوق العاده ترین و زیباترین همینطور تاثیر گذارترین سریالی که دیدم . ابدا احساساتی نیسم اما یک بار تا بغز کردن پیش رفتم . و بعضی جاها هم از فرط خنده نزدیک بوده غش کنم . الان واقعا از اینکه این سریال تموم شده ناراحتم و همش دعا میکنم کاشکی دوباره به فکر ساخت ادامش بیافتن . معرکه بود . بارها از ابتدا دیدمش و هیچ وقت برام کسل کننده نیست . مطمئنم دوباره هم میبینمش

ebire
08-06-2014, 06:12 PM
عالی تموم شد .فصل 6 7 8 خوب نبود ولی این فصل واقعا عالی بود

"Ross Geller"
07-18-2015, 06:42 PM
من تازه تموم کردم سریال رو نشد چیزی ننویسم . اول از همه به نظر من سطح کمدی سریال انچنان افتی نکرد . از سیزن های اول واسه من این سریال کمدی / درام بود بعضی جاها کمدیش زیاد میشد بعضی جاها درامش واسه همینم از این که سیزن اخر زیاد کمدی نبود ناراضی نبودم .
اما این پایانی که واسش درست کردن از این که خواستن بگن زندگی همیشه عالی نیست و همیشه به خوشی تموم نمیشه خوشم ااومد اما بدترییییین روش ممکن رو واسش انتخاب کردن !
اولا که شخصیت بارنی رو نابود کردن ! شد یه شخصیت Loser که توی 40 سالگی هنوز دنبال هوس هاشه و هیچی واسش مهم نیست و با یه One Night Stand با زنی که حتی نشون ندادنش سرو سامون میگیره ؟!! بارنی که Playbook خودشو واسه رابین گذاشت کنار , بارنی که اونهمه سورپرایز های قشنگ رو انجام داد واسه رابین و .. با یکم مشکل کاری نمیتونست کنار بیاد ؟ یا رابین توی اینهمه سال هیچ تغییری نکرد و یه دنده موند و همیشه کارو ترجیح داد ؟!! واقعا من جدایی رابین و بارنی رو مسخره تر از مرگ مادر میدونم .
اصلا دیگه بعد از عروسی که بارنی و رابین داشتن , نه اصلا از همون موقعی که بارنی خواستگاری به اون قشنگی انجام داد دیگه واقعا کسی هنوز میخواست رابین و تد به هم برسن ؟!
تد فقط میخواست یکیو bang کنه بچه بیاره بعدم سریع منتظر مرگش باشه و بره با رابین دیگه هم مشکل بچه داری نداشتن اونموقع :Smiley59: واقعا خوشحالم شخصیت مارشال و لیلی تا اخر با ثبات بودن و مشکلاتشون یکی قشنگ تر اون یکی با هم دیگه حل کردن , بعد شخصیت های بارنی و رابین اینقدر قدرت نداشتن یه مشکل رو با هم حل کنن ؟ خیلی خوب بود سریال تا اپیزود 22 سیزن 9 ولی این 2 قسمت اخر خراب کردن همه چیزو . :Smiley104:

mr_mehran
09-17-2016, 05:56 PM
من دیشب ساعت 2 شب فصل های پایانی این سریال رو دیدم ، به قدری اخر قیلم ضعیف بود که به خودم شک کردم که شاید نکات فلسفی داره که نمی تونم متوجه اش بشم . ولی هر چه بییشتر سرچ می کردم متوجه می شدم واقعا سازندگان سریال به معنی واقعی کلمه گند زدن ! فصل های پایانی افتضاح بود ، مثلا اون قسمتی که مارشال داشت برای ماروین داستان قاقیه دار میخوند نشون می ده سازندگان سریال فقط به فکر کش دادن سریال بودن ، خیلی بد تموم شد و بی منطق !
واقعا دنبال فضایی بودم در مورد این سریال عصبانیتمو خالی کنم . خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم . دیشب اصن خوابم نبرد ..
اوه راستی این بازیگری که نقش دختر تد رو بازی کرده مجرده ؟ علاقمند شدم بهش

K1_Fa
09-17-2016, 06:29 PM
من دیشب ساعت 2 شب فصل های پایانی این سریال رو دیدم ، به قدری اخر قیلم ضعیف بود که به خودم شک کردم که شاید نکات فلسفی داره که نمی تونم متوجه اش بشم . ولی هر چه بییشتر سرچ می کردم متوجه می شدم واقعا سازندگان سریال به معنی واقعی کلمه گند زدن ! فصل های پایانی افتضاح بود ، مثلا اون قسمتی که مارشال داشت برای ماروین داستان قاقیه دار میخوند نشون می ده سازندگان سریال فقط به فکر کش دادن سریال بودن ، خیلی بد تموم شد و بی منطق !
واقعا دنبال فضایی بودم در مورد این سریال عصبانیتمو خالی کنم . خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم . دیشب اصن خوابم نبرد ..
اوه راستی این بازیگری که نقش دختر تد رو بازی کرده مجرده ؟ علاقمند شدم بهش

اقا نظرت رو خوندم یا همون شبای خودم افتادم ! :Smiley19: با اینکه 2 پایان متفاوت براش ساختن ولی من همون پایان خیلی تلخ غمنگیز رو ترجیح دادم. یه جورایی شبیه این جمله بود که " یا پیداش نمی کنی یا وقتی پیداش میکنی که خیلی دیره "
در مورد کراشت هم باید بگم که خبر خوب دارم برات .. سال 2013 طلاق گرفته پس .... :Smiley36:
اسمش هست : Lyndsy Fonseca ... گوگلش کن لذت ببر :d

mr_mehran
09-17-2016, 06:48 PM
اقا نظرت رو خوندم یا همون شبای خودم افتادم ! :Smiley19: با اینکه 2 پایان متفاوت براش ساختن ولی من همون پایان خیلی تلخ غمنگیز رو ترجیح دادم. یه جورایی شبیه این جمله بود که " یا پیداش نمی کنی یا وقتی پیداش میکنی که خیلی دیره "
در مورد کراشت هم باید بگم که خبر خوب دارم برات .. سال 2013 طلاق گرفته پس .... :Smiley36:
اسمش هست : Lyndsy Fonseca ... گوگلش کن لذت ببر :d

خوش خبر باشین ، اتفاق دو روز پیش به زری تو تلگرام گفتم میخوام برم با شوهرش دوئل کنم یا مرگ یا اون ، پس این یه نشونه از طرف دنیاست (با صدای تد )
. پایان خوب سریال رو من ندیدم ؟ از کجا می تونم دانلودش کنم .

K1_Fa
09-17-2016, 07:14 PM
خوش خبر باشین ، اتفاق دو روز پیش به زری تو تلگرام گفتم میخوام برم با شوهرش دوئل کنم یا مرگ یا اون ، پس این یه نشونه از طرف دنیاست (با صدای تد )
. پایان خوب سریال رو من ندیدم ؟ از کجا می تونم دانلودش کنم .

زنده باشین، من خیلی در جریان زری خانم و دوئل نیستم ولی مثه اینکه همون حرف تد شده :d

تو یوتیوپ هست با این عبارت سرچ کنین و ببین : the other ending of how i met your mother

eminemkamy
12-23-2022, 09:08 PM
حال بهم زن ترین سریال تاریخ بود کلی شوخی جنسی کلی تغییر شخصیت های کارکترها اونم فقط تو یک قسمت.
واقعا که ساینفیلد و فریندز یک سروگردن بالاتر بودن.