PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Shameless | بحث اپیزودیک | فصل چهارم , اپیزود دوازدهم(پایان فصل)

yaser63
04-07-2014, 05:56 PM
http://picoup.ir/images/40313944639712248626.jpg (http://picoup.ir/)

Season 4, Episode 12, Lazarus
فصل چهارم, قسمت دوازدهم, لازاروس(فقیرومریض)

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3570280/?ref_=tt_ep_ep12)

خلاصه داستان اين قسمت : فرانک به هوش می آید و متوجه حقایق شوک آوری می شود.
فیونا هم سعی می کند در زندان از دردسر به دورباشد.
شیلا هم خودش را برای فراهم کردن مقدمات به سرپرستی گرفتن بچه های سرخپوست آماده می کند.
فیلیپ هم به همراه آماندا در مراسم عجیبی حاضر می شود
میکی هم با همسرش به توافقی می رسد و ظاهرا همه چیز دررابطه با ایان به خوبی پیش می رود اما..

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?42695-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-(Shameless-(US-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&p=146637#post146637)

caviya
04-07-2014, 06:19 PM
عجب قسمتی بود...خیلی برام عجیبه، این سریال آنچنان که باید طرفدار نداره
کسی میدونه اون آهنگی که آخر این قسمت پخش شد اسمش چیه؟
جزو بهترین آهنگ هایی بود که این چند وقته گوش کردم

--------------------------------------------------------------------
دهنم سرویس شد تا پیداش کردم

Exitmusic - The Cold (http://mp3bi.com/exitmusic-the-cold/)

yaser63
04-07-2014, 08:00 PM
به نظرم پایان فصل خوبی بود مخصوصا سکانس ما قبل پایانی که فرانک داشت با معبود خودش رازونیاز عاشقانه می کرد:Smiley36: (یاد دبرامورگان افتادم )و دوباره بهم رسیدن کارل و فرانک نوش کردنشون با موسیقی متن خیلی زیباش.(مرسی Caviya عزیز)

http://picoup.ir/images/25390324312214164121.jpg (http://picoup.ir/)

سکانس پایانیش هم که واقعا سوپرایز بود دوباره Justin Chatwin(جیمی/استیو )هم به ماجرابرگشت.ظاهرا هیچکدام از بازیگران از ماجرا خبرنداشته و کاملا مخفیانه سکانس رو فیلمبرداری کردن EMMY ROSSUM(فیونا) هم از تلویزیون سکانس رو دیده بعد از پرسیدن از تهیه کنندگان اینطوری ماجرا رو تو صفحه توییترش شرح داده:

http://picoup.ir/images/96236848340036807028.jpg (http://picoup.ir/)

De PALMA
04-08-2014, 03:17 PM
آخه چرا تموم شد آخه چرا تموم شد؟!!؟!؟!؟!؟
این سریال فوق العاده ست
هزار بار هم که آدم ببینه سیر نمیشه
10 تمام به این شاهکار به تمام معنا
خدا رو شکر از هفته بعد هنک مودی پخش میشه وگرنه تا سال بعد باید دووم میاوردیم

justUnited
04-08-2014, 04:46 PM
رفت تا سال بعد :|

خیلی خوب تموم شد.فیونا کم کم داره بزرگ میشه.
سکانس اخری گفتم فرانک اومده که مشروب رو کنار بزاره!! نامرد نمیخواد آدم بشه این بچه (کارل) هم بدبخت میکنه
برگشت جیمی یا استیو هم من قبل شروع فصل پیش بینی میکردم ولی فکر میکردم لااقل تو قسمت اخر کامل باشه ولی در اخرین لحظه نشونش دادند.
شخصیت ویژه این فصل هم چاکی بود خیلی خوبه این تپل خان :Smiley14:
.................................................. .................................................. ..........................
جا داره یک تشکر ویژه هم از یاسر عزیر کنم که با زدن به موقع بحثهای اپیزودیک و خبرهای مربوط به سریال ما رو خوشحال میکرد.مرسی یاسر جان ایشا.. سال بعد هم با ما باشی :Smiley36: :Smiley17:

De PALMA
04-08-2014, 05:02 PM
چاکی که این فصل عالی بود

این قسمت آخری هم هر چی از دهنش در میومد میگفت

yaser63
04-08-2014, 07:17 PM
مرسی علی جان.ایشالا عمری بود فصل بعد هم دور هم باشیم
انصافا جدای از سریال که واقعا دوستش دارم و روایت فانتزی از بعضی بخش های زندگی طبقه فقیر جامعه هست.تاپیک بحث اپیزودیکش که از اول آیدین می زد واقعا یه صفایی دیگه ای داشت و جمع دوستانه ای داشت و اولین فرومایی بود که از محیطش خوشم اومدو توش اومدم یادم نمیاد تاحالا توش دعوا یا جروبحثی شده باشه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
درضمن طبق اعلام وبسایت هالیوود ریپورترز هفته پیش تو ریتینگ از مردگان متحرک شیملس جلو زد.
تاپیک فصل پنجم هم آماده ایشالا یکی دوتاخبر اومد می زنم

De PALMA
04-08-2014, 07:39 PM
تشکر از یاسر عزیز که همیشه پیگیر این تاپیک بود

نکته جالب اینجاست که هر 4 فصل این سریال یکی از دیگری قوی و پرمحتوا بود که این مساله در تعداد سریال های کمی اتفاق می افته

بعید میدونم در آینده سریالی ساخته بشه که به پای shameless برسه.

Headache
04-08-2014, 11:36 PM
تنها سریال فوق العاده این روزآی من، درام، کمدی، اکشن...
بی همتائه این سریال :Smiley35:

یه تشکرم کنم از مترجم غایب سریال، واقعا زیبایی و گیرایی سریال رو دو چندان کرد ترجمه های نابش :Smiley17:

tigerom
04-09-2014, 03:53 AM
یکی از بهترین سریالایی که دیدم
خداحافظی برای یک سال سخته
قبل قسمت آخر فیلم دربند رو دیدم و ناخوداگاه مقایسشون کردم.
دربند می خواست قسمت تاریک جامعه رو نشون بده ولی میشه تو جامعه ایران دختری که رتبش 15 شده تو کنکور اینجوری تنها باشه که خودش تنهایی دنبال خونه بره از مادرش برا پول پیش قرض بگیره تو مشکل بیفته و خانوادش نفهمن و اینم چیزی نگه . اینا تو خارج نصف تعصب ما رو ندارن ولی تو موقع نیاز همه خانواده پشت همن ولی این فیلم
بعد دربند اعصابم خورد شد و بعد شیملس راحت. زندگی تیره غربی رو بدون زیاده گویی و اغراق نمایش میده وروایت شیرینی داره

VIVA THE ROCK
04-09-2014, 05:00 AM
این فصل همه چیز آروم شده بود ، دیگه اون شرارت و شلوغی سابق توشون نبود، خونواده پخش شده بود،فرانک زمین گیر شده بود،جیمی و جودی نبودن و ...
امیدوارم فصل بعد سریال به اوجش برگرده :Smiley35:

r-stark
04-10-2014, 11:51 PM
فوق العاده ، بی نظیر و و و .

دو فصل اول که همش خنده بود ، فصل سوم 50 50 کمدی و طنز تلخ اجتماعی با هم داشت و این فصل بیشتر به مسائل اجتماعی پرداخت .
موسیقی این قسمت موقعی که فیونا رو نشون میداد مو به تن آدم سیخ می کرد این بشر چقدر فوق العاده حس میگیره واقعا زیبا بازی می کنه .
با اومدن جک ، جیمی ، استیو حالا هرجی و زنده شدن دوباره فرانسیس گلگر ( این فصل مثه یه تیکه گوشت بی جون بود ) باید سال دیگه شاهد فصل بی نظیری باشیم .
چه ضد حالی خورد دوست پسر ایان ، 4 سال (4 فصل ) نمی خواست کسی بفهمه گی هست بیچاره شب اعتراف کرد صبحش ایان اینطوری شد .

jokarsanaye
04-11-2014, 12:43 AM
بی شک در کنار بریکینگ بد یکی از بهترین سریال هایی که ساخته شده و قابلیت دو رقمی شدن تعداد فصل هاشو داره..

بعد از چهار فصل،سریال به هیچ عنوان رنگ تکرار نگرفته و موضوعات با یک پرداخت حرفه ای و بازی فوق العاده بازیگرانش همچنان جذاب و تاثیر گزاره...

om3ga
04-11-2014, 03:32 AM
چقد خوب تموم شد این فصل...
تنها سریالیه که واقعا بغضم میگیره بعضی جاهاش...موزیک آخر این قسمت با اون حرفای فرانک...عالی بود!!!

rolan
04-16-2014, 02:13 AM
یعنی به این میگن سریال... ایول ... یه لحظه هم سریال نمیفته پسر... حرف نداره... دیر دیدم ولی خوب دیگه اصلا یه وضیه این سریال ممنون از دوستمون که اهنگ اخر سریال رو گذاشت... عجب صحنه ای زد فرانک اخرش... :Smiley10: فصل بعد هم میترکونه جاستین چتوین هم برگشت...

mohammad1992
02-20-2015, 02:28 PM
من کامل دیدم خیلی بی نظیر بود با جرات میگم یکی از بهترین سریالهای شبکه شو تایم

sarkhail
05-08-2022, 12:29 PM
1- اول ساله و طبق معمول جیب‌ها به شدت خالی؛ گرونی بی‌رحمانه فشار میاره و کوچک‌ترین عزمی برای اصلاح نیست و در نتیجه امیدی به آینده وجود نداره. کیفیت غذاهامون شده سرطان و میوه و سبزی هم داره میره که واسمون حسرت بشه. دیگه خبری از دورهمی‌های خانوادگی نیست و هر کسی اینقدر گرفتاره که اگه یه دورهمی دوستانه هم باشه، تنها چیزی که میشنوی چس‌ناله‌های رفقاست. پیامک‌ها محدود شده به قسط‌های عقب افتاده و تلفن هم یکی در میون از طرف کسایی میشه که طلبکارن. تنها دلخوشی جوونا شده سیگار و مشروب و قرص و کوفت و زهرمار. روابط عاطفی سم شده و بیشتر کام ملت رو تلخ میکنه تا شیرین. خوبی اینقدر نایاب شده که حتی اگه کسی بهت لطف کنه دائم ذهنت مشغول اینه که چه نقشه‌ای تو سرش داره. و این اون کثافتیه که ما داریم توش زندگی می‌کنیم و به همین خاطر اینقدر راحت و صمیمانه با گلگرها همذات‌پنداری می‌کنیم؛ با خندشون میخندیم و به گریشون گریه می‌کنیم.

2- این فصل به شدت تلخ بود. مثل زهرمار. از اول فصل تا آخرش شخصیتی نموند که با مخ نره تو دیوار. فکر می‌کنم سازندگان خواسته بودن تو این فصل به سریال عمق بدن و به خلق اله بگن اگه دغدغه‌ی شخصیت‌ها تو این سریال س*کس و مشروب و خوشگذرونی‌های سطحیه، واسه اینه که به جز این دلخوشی ندارن و شرایط اجتماعی بهشون اجازه نمیده از این حد فراتر برن. اگه سه فصل اون بعد از زندگیشون رو دیدیم، یه فصل هم باید این بعد رو ببینیم و بدونیم که همچین بعدی وجود داره و به جرئت میشه گفت اون بعد تابعیه از این بعد. هیچ بیننده‌ای نباید پا رو از گلیمش درازتر کنه و دست به قضاوت گلگرها بزنه.

3- به نظرم این فصل یه نقطه‌ی تحول برای تمام شخصیت‌ها بود و با اتفاقاتی که افتاد، یه جورایی همگی بزرگ شدن. البته بزرگ شدن نه به معنی این که راه و روش زندگیشون رو عوض کنن، بلکه یه این معنی که تا یه حدودی دیدگاهشون به زندگی عوض شده. فرانک نمرد و مصرف الکل رو شروع کرد، ولی فکر نمی‌کنم بتونه مثل قدیم پیش بره. فیونا که این فصل از تموم بچه‌ها بچه‌تر شده بود، بالاخره آخر فصل پی به اشتباهاتش برد. لیپ که کلاً وارد یه دنیای دیگه و یه بعد دیگه از زندگی شده و خوب داره خودش رو وفق میده. ایان که این فصل با اختلاف برای من رو مخ‌ترین شخصیت بود و در نهایت هم اونجوری شد. دبی هم که همچنان غرق تو دنیای بچگی خودش و رفتارها و دغدغه‌های دخترهای سیزده چهارده ساله رو داره. و کارلی که این فصل یه تنه میون این همه بدبختی با کارهاش خنده به لبمون میاورد، ولی خب اونم آخر فصل شکست رو تجربه کرد.

4- بازیگرهای خیلی خوبی به این فصل اضافه شده بودن که امیدوارم فصل بعد بیشتر حضور داشته باشن. جفری دین مورگان که فقط اپیزود آخر اومد و احتمالاً فصل بعد حضور پر رنگی داره. رجینا کینگ که حضور کوتاهی تو چند تا قسمت داشت و خیلی دلم میخواد بیشتر ببینمش. سمی و چاکی هم بد نبودن و ظاهراً از بازیگرهای ثابت فصل بعد هستن. به نظرم بازگشت استیو بدترین اشتباه ممکنه و داستان و اتفاقات سریال رو به سمتی میبره که قبلاً دیدیم؛ مگه این که حقه‌ی جدیدی تو آستین نویسنده‌ها باشه.

5- یه چیزی تو این سریال خیلی واسم جالبه. اونم بلاییه که سر آدم‌های خوب میاد. تو جامعه‌ای که همه جوره از نظر اخلاقی سقوط کرده و هر کسی برای زنده موندن دست به هر کاری میزنه، ملت به خودخواهانه‌ترین شکل ممکن نیازهاشون رو ارضا میکنن و این وسط خیلی‌ها حکم یه وسیله رو دارن و تا روزی که به درد بخورن و قابل استفاده باشن، خوبن، اما به محض این که بازدهی‌شون پایین اومد به دور انداخته میشن. نمونه‌ی بارزش دوست‌پسر فیونا بود که به اون طرز فجیع رسماً نابود شد. یا میشه به شیلا اشاره کرد که آسیبش به کسی نمی‌رسه و تو این دنیای سیاه، همیشه در معرض سوءاستفاده‌ست؛ اون هم فقط به یه دلیل: مثل بقیه سقوط نکرده و همچنان ارزش‌هایی داره؛ ارزش‌هایی که بهش اجازه نمیدن دست به هر کاری بزنه. البته نباید از حق گذشت و تاثیر جامعه رو در این زمینه در نظر نگرفت؛ ولی خب در نهایت توی هر شرایطی انتخاب‌های ماست که شخصیت ما رو شکل میده.

6- خیلی زوده ولی خب از همین الان نگران اینم که شیملس تموم بشه. به نظرم این که گفته میشه سریال تو فصل‌های آینده افت میکنه از یه نظر خوبه؛ چون اگه با همین قدرت ادامه میداد دل کندن ازش کار من یکی نبود.