PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hannibal | فصل سوم، همچنان از NBC | هانیبال و سرو غذاهایی بیشتر!

amingeneral
05-10-2014, 12:06 AM
http://picoup.ir/images/38346786568927489968.jpg

فصل سوم هانیبال، بار دیگر از NBC

چند ساعت پیش رسماً اعلام شد که هانیبال برای فصل سوم نیز باز خواهد گشت، همچنان از شبکه‌ی NBC. تصمیمی سخت برای مسئولان شبکه، اما موفقیت های فصل دوم و حمایت زیاد طرفدران و به خصوص منتقدین، چاره‌ای برای شبکه باقی نگذاشت.
بیننده‌های هانیبال نسبت به فصل قبل اندکی بیشتر شده بودند اما گفته میشود دلیل اصلیِ این تمدیدی، ستایش منتقدها و شخصیتی است که سریال به این شبکه میدهد. خشونت های بیش از حد نیز یکی دیگر از دلایلی بود که همگان نسبت به تمدید شدن سریال از سوی NBC شک داشتند، حتی خیلی از طرفداران دوست داشتند که شبکه سریال را کنسل کند تا شاید شبکه های دیگر، مانند نت‌فلیکس، هانیبال را بردارد، شاید این گونه دست سازنده های سریال نیز بازتر شود.
اما به هر حال زورِ هانیبال بر شبکه چربید و فصل سوم هم می‌توان شاهد هنرنماییِ سریال بود.

با این تصمیم، طلسم برایان فولر، سازنده‌ی سریال، نیز شکسته شد و بالاخره یکی از سریال‌هایش سه فصله شد. سریال‌های قبلیِ وی با اینکه بسیار محبوب بودند اما با نامهربانیِ شبکه ها مواجه میشد و همگی قبل از فصل سه به چنگال کنسلی زخمی شدند.

نظرِ شما راجع به این خبر چیست؟ آیا از فصل دوم راضی بودید؟ آیا رویای برایان فولر مبنی بر هفت فصله شدنِ هانیبال به حقیقت می‌پیوندد؟

Raylan Givens
05-10-2014, 12:09 AM
آقا با اینکه فصل اول خیلی خوب بود ولی فصل دوم عالی بوده تا اینجا خیلی خیلی پیشرفت کرده .
7فصل کم نیست ولی اگه بشه که خوبه :Smiley35:

:MHR:
05-10-2014, 02:02 AM
امین خبر عالی بـــــــــــود مرسی از تاپیک و خبری که گذاشتی :Smiley17:

فصل دوم انقدر قوی بود من که از فصل اول دل خوشی نداشتم و نمیخواستم ادامش بدم طرفدارش شدم و برای دیدن هر قسمتش هیجان دارم .
اینکه بتونه 7 فصل ادامه داشته باشه خیلی سخته ولی اگه نویسنده ها بتونن داستان های جالبی رو کنن که بینندها سورپرایز بشن حتمن موفق میشه :Smiley35:

anzalichi
05-10-2014, 07:30 AM
من خودم بعد از دیدن فصل 1 گذاشتمش کنار ولی رفیقم (http://tvworld.info/member.php?31816-hossein_spain) عاشقه این سریاله...بگم فصل 2 رو برام بیاره..!!

Vic Mackey
05-10-2014, 03:05 PM
دکـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــتر حرف نداره خبر خوبی بود .

.Ven0m.
05-10-2014, 03:48 PM
راستش من یکی دو قسمت از فصل اولش رو دیدم نچسبید بم
شاید بعدا ادامش دادم ، دوستان میگن فصل دو بهتره
به نظر منم بهتره بود یه شبکه دیگه بر میداشت سریال رو:d

AlireZaaf__
07-22-2014, 08:10 AM
واقـعاً خـوشحال شـدم از ایـن خـبر ای کـاش سـریال رو حداقل 6 فـصل طـول بـدن.
مشـتاق دیـدار \m/

A_TWD
07-22-2014, 04:24 PM
فصل یک چندان جالب نبود ، منم نمیخواستم ادامه بدم اما با دیذن فصل 2 نظرتون کاملا تغییر میکنه
من عاشق روانشناس هانیبالم .... یه چیز عجیبیه:Smiley41:
7 فصل یکم زیاد نیست براش ؟ من هانیبال و دوست دارم وقتی میگین 7 فصل یکم نگران میشم که اگر بخواد تا 7 فصل ادامه پیدا کنه نتونه بیننده هارو راضی کنه و یه شاهکار به یاد ماندنی بشه:Smiley19:

orojlo
07-22-2014, 09:35 PM
فصل دوم خیلی خوب بود ، هانیبال داره جوری ادامه میده که فکر کنم تا آخر قراره همه رو سلاخی کنه و ازشون سوسیس درست کنه بده به خورد مردم :Smiley14: من در مورد شخصیت لکتر توی اینترنت خوندم ویکی پدیا انگلیسی هانیبال رو بخونید حتما

mehran-a1234
07-22-2014, 10:39 PM
سریال واقعا فوق العاده ایه 10/10 براش کمه
NBC باید از خداشم باشه این سریالو داره....!! اینطور نیست ؟!؟
:Smiley41::Smiley41: