PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت ششم

Mani Vampire
05-12-2014, 01:12 PM
http://8pic.ir/images/39855127081058842782.jpg

Season 4, Episode 6 | The Laws of Gods and Men

خلاصه‌ی داستان این قسمت: استنیس باراتیون خود را شاه اندال‌ها و اولین انسان‌ها و محافظ هفت پادشاهی و جانشین برحقّ پادشاه رابرت می‌داند لذا برای تلاش در گرفتن حقش به سرزمین براووس رفته تا از بانک آیرُن درخواست کند، دنریس در میرین درحال فرمانروایی‌ است و تیریون لنیستر در مقر فرمانروایی محاکمه‌ای برای او برگذار شده است...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3060910/?ref_=tt_ep_nx)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43170).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43186)

bnbagh
05-12-2014, 01:24 PM
واقعا عالی بود
این تیریون عالیه دلم میخواست یه تف بندازه تو صورت شی
قسمت خوبی بود
خیلی نامردی اگه تیریون بمیره :(

Mani Vampire
05-12-2014, 01:55 PM
سلام به همه‌ی هواداران این سریال زیبا :Smiley17:

اول از همه بگم چیزی که از دیدن "براووس" انتظار داشتم از همه نظر خودِ خودش بود و این باعثِ یه امتیاز مثبت می‌شه واسه‌م برای این قسمت.
اصلاً نمی‌دونید آغاز کردن شروع یه قسمت اونم با استنیس باراتیون چقدر یه قسمت رو هیجان‌انگیز می‌کنه! چون تنها کسی که تاحالا برای اهدافش "درست‌حسابی" جنگیده استنیس بوده، پس می‌شه انتظار داشت به زودی یه جنگ دیگه هم از جانب استنیس در پیشه.
دنریس طوفان‌زاد ( یا حالا زاده‌ی طوفان :Smiley35: ) تصمیم نه چندان خردمندانه‌ای در رابطه با موندن در میرین و فرمانروایی گرفته، خیلی راحت می‌تونست یکی رو لرد یا نائب‌السلطنه‌ی خودش بکنه و همچنان در مسیر قلمرو پادشاهی باشه، تا اینکه بیاد و رو اعصاب و نِرو تک‌تک بینندگان راه بره :|
ریک یا تئون واقعاً تو این قسمت منو شوکه کرد!! این شاهزاده‌ی آهن‌زاد به قدری از رمزی "ترسیده" که حتی وقتی خواهرش رو می‌بینه فکر می‌کنه که از طرف رمزی هستن تا سربه‌سرش بذارن!! (این دوتا علامت تعجبایی که واسه تئون می‌ذارم واسه تعجبمه!! وگرنه یکی هم کافیه! :Smiley10:)
- می‌خواستن تو رو با خودشون ببرن
- من نمی‌خواستم منو ببرن، خیلی ترسیده بودم، نمی‌خواستم که...
طبق صحبت‌هایی که روس بولتن با رمزی توی قسمت دوم داشت، رمزی داشت به سمت موت‌کیلن می‌رفت تا اونجا رو تصاحب کنه، و طبق صحبت‌هاش با تئون توی این قسمت می‌خواد با معاوضه‌ی تئون اونجا رو به دست بیاره.

تایوین لنیستر تا به الآن حرکت خیلی جدی‌ای در رابطه با دنریس نکرده بود که می‌خواد دست به کار بشه، و اما در رابطه با سندر کلیگین 100 سکه جایزه برای سرش گذاشت! ( 1000 تا هم بذاری کمه، زنده باد هوند :)) )
اما صحبت‌های واریس و افعی سرخ (اوبرین مارتل) برام خیلی جالب بود! بالأخره به همه ثابت شد که واریس مثل بیلیش عاشق تخت پادشاهیه! من که می‌گم اون 20% نقشه‌هایی که زیر سر بیلیش نبود زیر سر این پدرسوخته است =)) البته از صحبت‌هاشون توی قسمت ششم فصل سوم خیلی راحت می‌شد فهمید که دارن نقشه‌های هم رو خنثی می‌کنن و علایق مشترک دارن که برای رسیدن بهش باید هم رو خورد کنن، اما الآن دیگه ثابت شد!
عهدشکن، قاتل پادشاه، جیمی لنیستر منفوری که توی فصل اول ازش متنفر بودم! (حتی بیشتر از جافری) الآن داره برام تبدیل می‌شه به محافظ پادشاه (بعد از دویدنی که بعد از مرگ جافری کرد)، عهدنگه‌دار (بعد از فرستادن برین از تارث به دنبال سانسا)، حقیقت کشتن شاه تارگرین‌ها رو برای پدرش هم فاش کرد، اما اون عکس‌العملی نشون نداد و این برام هضم‌ناپذیر بود! بالأخره برای نجات تیریون تسلیم خواسته‌های پدرش شد و این هم شد بهونه‌ای برای کنار گذاشتن ردای گارد پادشاهی و عمل به حرفای پدرش، پدرش هم موافقت کرد و با این حرفش تایوین لنیستر نشون داد که قوانین خدایان و انسان‌ها براش هیچ اهمیتی نداره و به راحتی اون‌ها رو زیر پا می‌ذاره اگر بحث تداوم خونواده‌ش باشه و جانشینیش!!!!!!!!
در آخر هم که شاهد تمامی حرفای علیه تیریون و بازی بی‌نظیرش بودیم و تیریون بار دیگر با درخواست مبارزه برای عدالت نشون داد که هوش زیرکانه‌ای داره و احتمال می‌ره که در قسمت‌های بعد ماونیتن برای اثبات گناه‌کار بودنش و افعی سرخ برای اثبات بی‌گناهیش بجنگه (باشد که خدایان طرف حق را بگیرند)
قشنگ‌ترین جلمه‌ای که تاحالا تو سریال شنیدم.
.Watching your vicious bastard die, gave me more relief than 1000 lying whores
چون "آریا و هوند" و "جان اسنو و دیوار" و "برن و سامر" نداشت دو نمره کم می‌کنم.
موسیقی زیبای پایان این قسمت با نام باران کستمیر (http://s5.picofile.com/file/8121084884/20_The_Rains_Of_Castomere.mp3.html)

​My rating to this episode: 8/10

Jack Bauer
05-12-2014, 02:10 PM
عالیییییییییییییییی بود.
30 دقیقه اول زیاد جالب نبود ولی 20 دقیقه آخر فوق العاده بود.
حرف های تیریون با اون لحنی که می گفت بی نذیر بود و بهترین اپیزود این سیزن تا اینجا این اپیزود بود. بدون شک 10

9353980174
05-12-2014, 02:32 PM
یعنی فقط عاشق دیالوگای تیریون ـم من، صورتش همچین به هم اومد و سرشار از نفرت شد که من دلم ترکید، چه برسه به شیا
10 کمشه، 100 میدم

Amir2009t
05-12-2014, 02:33 PM
فکر کنم اکثرا موافق باشند که بازی بی نقص تریون تو این اپیزود همه رو تحت تاثیر قرار داد. به جان خودم اگه تریون بمیره من یکی دیگه این سریال رو نگاه نمیکنم:Smiley19:

javad48
05-12-2014, 02:38 PM
بهترین اپیزود فصل بود

DARK BOY
05-12-2014, 04:37 PM
این قسمت واقعا فوق العاده بود نه تنها قسمت داداگاه بلکه از همون دقایق اول که فلش بک هم بود واقعا ادم لذت میبرد اول از همه از سرداوس که خیلی زیبا از استینس دفاع کرد وقتی که استنیس کاملا ناامید بود بعدازاون امیدوار بودم تیون نجات پیداکنه ولی مثل اینکه دیگه امیدی به تیون نیست با این حال خیلی زیبا نقش خودشو بازی کرد ازدها هم از کنترل خارج شدن معلوم نی دنریس اخر با ازدهاش چیکار میکنه بنظر واریس بیشتر از همه نگران دنریس بقیه افراد مثل اینکه نمیدونن اوضاع از چه قراره و اونجا که واریس با اوبرین صحبت میکرد واقعا از صحبت هاشون لذت بردم ولی بعدش از واریس بدم اومد بخاطر اینکه بر ضدتریون و خیلی خودشو دورو نشون داد جیمی هم واقعا خیلی کمک به تریون کرد مطمئنن اینکه اول دادگاه تریون خیلی خونسرد و بیخیال بود لذت بردیم ولی بعد ازاینکه فهمید هیچکس قدردانش نیست و همه حتی شی که میدونستم اخرش دردسر ساز میشه بر ضدش شدن داغ دل خودشو ریخت بیرون که عصبانیتش در دادگاه هم واقعا دیدنی بود. 9از 10
i'm guilty of being a dwarf

saeed_iri
05-12-2014, 04:53 PM
وای چقدر این دادگاه عالی بود. اگر تریون نباشه میخوام g o t نباشه !
لعنت به اون فاحشه
چهره جذاب این اپیزود هم جیمی عزیز که واقعا از وقتی دستش رو از دست داده سخت بشه دوستش نداشت !
کسی میتونه چطور میتونم موسیقی بیکلام زیبای پایانی این اپیزود رو گیر بیارم مرسی

WALKING DE4D
05-12-2014, 05:13 PM
من خودم هنوز نتونستم ببینم این قسمتو از اسم این فصل حدسم اینه ترینوم بمیره:))

rezash96
05-12-2014, 05:19 PM
قسمت خوبی بود . این تیریون لنیستر هم خیلی محشره اصن حال کردم با این بازی کردنش.
من 9 میدم

maasoudn
05-12-2014, 05:29 PM
فقط همون قسمت دادگاه و عصبانیت تیریون چندین 10 ارزش داشت :Smiley35:

hamedak
05-12-2014, 05:48 PM
واقعا قسمت ششم قسمت کم نظیری بود همه دیالوگها قوی و جذاب ....امتیاز 10:Smiley35:

S I S
05-12-2014, 06:00 PM
این اپیزود عالی بود ، جز بهترین اپیزودهای چند فصل اخیر سریال میشه نامگذاریش کرد.

بخش استنیس یک تحریف خیلی بزرگ بود ، اصلا استنیس نمیره سراغ بانک براووس بلکه اونا میان سراغش.بعد استنیس تو کل صحبت هاش تو بانک لال بود :| داووس داشت کل قضیه رو جلو میبرد !! چرا اخه اینقدر استنیس رو ضعیف و تو سری خور نشون دادن :Smiley104: عصاب و روان آدم بهم میرزه.باید دیالوگ های داووس رو میدادن به استنیس خیلی بهتر میشد.استنیس تو مجموعه تلویزیونی بیشتر شبیه یه عروسک خیمه شب بازی هست تا یه حاکم و قدرت مطلق این ضعف باعث میشه بیننده ها اون به عنوان یه مدعی در نظر نگیرین در سریال.

بخش دنریس خوب بود خیلی خوشم اومد ، اینکه هیزارد رو اینطوری نشون دادن فکر خوبی بود . حداقل باعث شده یه مقدار به بخش داستانی دنریس افزوده بشه.

این داستان یارا و تئون داشت تبدیل به کابوس من میشد بعد از دیدن پیش نمایش تا الان !! هی میگفتم خدای الان یارا میاد تئون رو میگیره برمیگردونه !! یه تحریف دیگه تو داستان درست میشه.ولی اخر سر با گفتن اینکه برادرش مرده خیال من راحت کرد.چون تو کتاب یارا (که اسمش هست آشا) کلا فکر میکنه تئون مرده و فکر نمیکنه زنده است و پیش رمسی زندانی هست.برای همین وقتی مطمئن شد که دیگه برادری نداره دیگه خیالم اسوده شد.

این ابرین هم که رفتارش تو شورای کوچک خدا بود.اینکه برای تایوین لنیستر بلند نشد خیلی باهاش حال کردم.تو شورای کوچک پنج ارباب به غیر از دست پادشاه و لرد فرمانده گاردپادشاهی حضور دارن ، که به ترتیب میشن ارباب سکه ها ، قانون ، کشتی و نجوا ها ، ابرین هم برگشتن گفت من جز کدومشون هستم ، ارباب کشتی یا سکه ها ؟ ارباب کشتی ها که تا قبل از نبرد بلک واتر هیچ کس بود ، بعد از بلک واتر و قطعی شدن عروسی مارجری پدر مارجری این عنوان قبول کرد.ارباب سکه ها هم که از دوره رابرت تا دوره جافری و قبل از نبرد بلک واتر بر عهده بالیش بود که بعد از اینکه جافری کردش لرد هارنهال به جاش تیریون اومد رو کار.بعد از مرگ جافری و دستگیری تیریون کسی ارباب نشد.برای همین ابرین تو شورای کوچک فکر کرد قرار یکی از این دو عنوان رو بهش بدن.این در صورتی هست که کلا ابرین قرار هست به عنوان مشاور و همچنین جانشین برادرش دورن تو شورای کوچک قرار بگیره این چیزی هست که تو کتاب ذکر شده.

و اما محاکمه . صحبت های جیمی با تایوین خیلی خوب بودن.حاضر شد بخاطر برادرش تن به چیزی بده که نمیخوادش. در عوضش تیریون سالم بمونه.تایوین هم سری هم قبول کرد درخواست جیمی رو.فکر کنم اندازه سر سوزن حس پدرانه داشته باشه نسبت به تیریون . و اما صحبت های تیریون و اتفاقات شی ، کل دادگاه نمایشی بود کلا تیریون براش مهم نبود چی بر علیه اش میگن.ولی حضور شی و اون دروغ های شی باعث شد نابود بشه !! یعنی تمام دلخوشی تیریون در یه لحظه نابود شد با حرفهای که شی .

در کل اپیزود خیلی خوبی بود 9 میدم.

hoda
05-12-2014, 06:14 PM
من وقتی حرف‌های تیریون تموم شد، فقط نگاه کردم ببینم آخرای سریال نباشه، که بود… وقتی موزیک rain of castemere پخش شد، هی فقط می‌گفتم WOW!!!! :Smiley10: اصن هیچ کلمه‌ی دیگه‌ای به ذهنم نمی‌رسید… بازی پیتر دینکلج عاااااااااالی بود!!! نه فقط تو اون مونولوگ آخر، بلکه از همون لحظه‌ای که تو زندان رفتن دنبالش تا آخر… نگاه‌هاش، مخصوصن تغییر حالت صورتش وقتی که شی وارد دادگاه شد، و شکستنش موقع حرف‌های شی… امسال این سریال جایزه‌ها رو درو نکنه من رسمن شاکی میشم!:Smiley104:

اوایل این اپیزود ریتم یه مقدار کند بود، ولی خب با توجه به جریاناتی که داشت اتفاق میفتاد طبیعی بود.تیون/ریک هم خیلی خوب بود، من فکر نمی‌کردم به حدی رسیده باشه که حتا نخواد با خواهرش بره… این رمسی هم که بدجوری دندون تیز کرده برای سر به نیست کردن جان اسنو، حالا نمی‌دونم چطوری از سر به نیست شدن لاک خبردار شده.
دنریس هم هرچی سرش بیاد حقشه! به حرف هیچ کس گوش نمیده. بدجوری جو گرفتتش!

قسمت نهم تیریون رو نکشن جمیعن صلوات!

MATIAS7
05-12-2014, 07:15 PM
واقعا این بیست دقیقه آخر جوری منو جذب کرده بود نفهمیدم چجوری سریال تموم شد!!! چی میشد این فصل ضعیف 4 رو همی همینجوری میساختن مثل فصل یک؟؟ چند روز پیش بخاطر بعضی چیزا که یادن رفته بود فصل یک رو تند تند دیدم بعد انگشت به دهن مونده بودم هنوز برام جذابیت و تازگی داشت!!! باید به همه قسمتاش 20 میدادم

Sherlock
05-12-2014, 08:36 PM
اول از همه دیدن براووس و مایکرافت در نقش مسئول بانک آهن جالب بود و البته صحبت هایی که سر داووس میزد. من که کتاب رو نخوندم ولی واقعا این جوری که استنیس رو دارن تو سریال نشون میدن خیلی پخمه س!
تئون گریجوی رو فکر کنم رسما دیگه باید تموم شده بدونیم. رمزی چه بلایی سرش آورده که دیگه راهه برگشتی هم نداره! این از شتستشوی مغزی هم فراتره. فکر نمی کردم واقعا این قدر بیهوده یارا پاشه بره دنبال و همین جوری دست خالی برگرده! یکی میزد تو سرش بیهوشش می کرد، میاوردش دیگه!
بخش دنریس هم طبق معمول رو مخ بود! فقط بخشی که اژدهاش رو نشون داد جالب بود :دی
ابرین مارتل هم که تو شورای کوچک خیلی قشنگ تایوین رو به هیچ جاش نگرفت! خوشم اومد.

بخش بعدی مربوط به جایی میشه که من بهش میگم: مکالمه های کنار تخت آهنین :دی مثل فصل قبل که واریس و بیلیش پای تخت آهنین یه گفتگوی خوب داشتن این دفعه هم واریس هدف اصلیش رو برای ابرین بر ملا کرد! خدا به خیر کنه بعدا که اتفاقاتی که به پای واریس نوشته نمیشه! مثل بیلیش :)

و در آخر نمایش مضحکه سرسیِ ملعون! معلوم نیست از چه اهرم های فشاری استفاده کرده که این طوری همه رو بر علیه تیریون بسیج کرده! عدالت...شوخی جالبی بود! فقط خدا خدا می کردم تیریون رو نکشن که دیگه واقعا داستان به فنا می رفت!
باید ببینیم توی قسمت بعد چه کسی مبارز خواهد بود و چه سرنوشتی گریبان تیریون رو خواهد گرفت. فقط امیدوارم دیگه دست از کشتن شخصیت های مثبت بردارن! :|:|

om3ga
05-12-2014, 09:14 PM
آغا داداشِ شرلوکم که بود این قسمت :Smiley36: لهجه بریتیش کجا رفته بود حالا؟! :Smiley36:
آخرش هم باز این آهنگ معروفه بود که :| کی قراره بمیره قسمت بعد؟! :|
فک کنم سریال داره تازه شروع میشه ، تازه داره میشه GoT!!!

a l i
05-12-2014, 09:50 PM
بدون ذره ای شک بهترین اپیزود فصل بود اصان این بشر فوق العاده است عالی بازی کرد مطمئنم اوبرین واسه تیریون و همون جلاده که ند رو کشت برا تایوین میجنگه :Smiley39::Smiley39:
داستان بعد از فصل دو تازه داره برمیگرده رو روال
10

.Ven0m.
05-12-2014, 11:34 PM
masterpiece
من موندم به این قمست میشه کمتر 10 داد ، نه اصن میشه؟:|
این فصل نسبت به فصل های قبلی یه جهش بزرگ بود هر قسمتش یه نکته ای داره یا رازی فاش میشه خلاصه من موندم این قسمت های 1 تا 6 انقدر شاهکار بود 9 چجوریه دیگه :Smiley10::Smiley10:
من کلا از محاکمه شروع میکنم
اولا وقتی تایوین روی تخت آهنین نشست انگار همه ی اعضای اون جا و خودم (به جز اوبرین :D) یه لحظه نفسشون تو سینه حبث شد و کلا همه خفه شدن:D شاه اسباب بازی رو عین یه اسباب بازی انداخت تو اتاقش و روی تخت آهنین نشست بازیکلا به این ما 67 سال سن...:Smiley35:
چقدر آدم ها میتونن پست باشن ؟؟ تقریبا همه ی اعضای اون اتاق به تیریون پشت کردن به کسی که اگه نبود استنیس به همشون تجاوز میکرد و به قتل میرسوندشون ، این بود جواب کار هایی که تیریون براشون کرد... هعیییی:(
فقط یه نفر باهاش موند اونم برادرش که هنگام محاکمه وقتی تیریون شروع به حرف هاش کرد واقعا دیدیم چقدر این بشر عاشق تیریونه:X دمش گرم :X
و شی ، اون که اومد کلا دیگه دل تیریون کامل شکسته شد ، اگه قبل از اون یه ذره دل خوشی داشت همین شی بود که این هم رفت
من موندم این بشر این همه به شی کمک کرد آخرش این شی اینجوری کرد
من خیلی از این اوبرین خوشم میاد هی قسمت به قسمت بیشتر و بیشتر :D هم دیالوگاش هم لهجش ، همه چیش (یکم منو یاد جک اسپارو میندازه استایلش:D)
بیصبرانه منتظر قسمت بعدم ببینم چی میشه :X
نمره به این قسمت 10/10

sima_e8
05-12-2014, 11:53 PM
ادای احترام به پیتر دینکلیج!
این قسمت این فصل رو نجات داد.
تیریون عالی بود. هم بازی دینکلیج هم اینکه منتظر نموند دیگرون واسش تصمیم بگیرن.

Admini3trator
05-12-2014, 11:59 PM
عالی بود .
تیکه های دنریس هنوز حال بهم زنه !

کارکتر استنیس رو دارن گند میزنن بهش ، نمیدونم چه پدرکشتگی باهاش دارن !

و اما دادگاه :
واقعا در حق تریون نامردی کردن ، یخورده حقشناسی هم بد نیست .
شی هم که دیگه اوجش بود (هر چند معلوم نیست پشت پرده چه خبر بوده !)
بنظرم تریون رو باید مرده حسابش کنیم ، حتی اگه تو این نبرد هم پیروز بشه فکر نکنم ، سرسی و تایون بزارن زنده بمونه !!
الان مشخص شد چرا دست جیمی رو قطع کردن ، سازنده ها میخواستن بهانه مناسبی واسه مبارزه نکردن جیمی داشته باشن .

10

checha
05-13-2014, 12:24 AM
عاشق این سریالم.محشره:Smiley22:

FARMANDEH
05-13-2014, 12:34 AM
من از این دختره گریجوی خیلی خوشم میاد ، شیر زنیه واسه خودش! کاش میزد حمله میکرد به یه جایی :Smiley35:

VIVA THE ROCK
05-13-2014, 12:43 AM
بدون شک ستاره این قسمت تیریون بود ، واقعا عالی بازی کرد . صحبتهای سرداووس هم خوب بود ، خود استنیس هم غافلگیر شد از جسارت سرداووس .

mlu
05-13-2014, 01:11 AM
حالا قسمت 6 بود قسمت 9 دیدن داره!!!!
اگر تیریون بمیره بریم جلو سفارت سویس تجمع کنم؟ کی میا؟

rolan
05-13-2014, 04:32 AM
اپیزود خوبی بود ... 8 دادم... چقدر احمق بود اون دختره که تیریون برا صلاح خودش بش گفت فاحشه ولی احمق نفهمید قضیه چیه و پته مته همرو ریخت رو اب!! :Smiley36:

QelThuzad
05-13-2014, 04:34 AM
این اپیزود واقعا محشر بود. از یه سریال چی میخواین؟ اکشن، درام، صحنه های احساسی یا مرگ های شوک آور؟ این سریال همه چی داره و این اپیزود ثابت کرد به خاطر مرگ های شوک آورش نیست که ما بهش میگیم شاهکار و بهترین سریال میدونیمش. به خاطر اینکه یه اثر کامل و متفاوتی هست از تمام چیز هایی که دیدید.
نیمه ی دوم و دادگاه تیریون پر از احساسات بود. واقعا پیتر دینکلیج لیاقت Emmy امسالو داره، البته حریف های جدی هست مثل مک کاناهی که رقابت رو سخت تر میکنه. امیدوارم فقط کاندیدا بشه.
خب دادگاه هم انجام شد و تیریون زیر بار قتل جافری نرفت. پس قولی که جیمی از تایوین هم گرفت مالیده میشه. با این حساب محاکمه به وسیله ی مبارزه انجام میشه که توی تریلر هم دیدید، به احتمال زیاد اوبرین واسه تیریون میجنگه و گرگور کلگان "کوه" واسه تایوین. و شاهد 4 اپیزود شاهکار دیگه خواهیم بود.

Amin03
05-13-2014, 04:47 AM
من نمی‌فهمم وقتی تایرون هست چرا وقت بیننده‌ها رو با باقی شخصیت‌ها می‌گیرن. کلا عالی بازی می‌کنه و شخصیت‌پردازی قوی‌ای هم شده.
جدیدن به اون سادیسمی‌ه هم علاقه‌مند شدم، امیدوارم وقت‌ش رو بیشتر کنن :دی

javat
05-13-2014, 04:59 AM
عالی بود اخرش چه میکنه تیریون

prongz
05-13-2014, 05:05 AM
لحظه ی خرد شدن یه مرد

http://8pic.ir/images/25479244468760603745.gif

اینم لینک موزیک پایانی که خیلی از دوستان دنبالش بودن:

http://www.rodfile.com/5z5fbbdu7soj

Snow
05-13-2014, 11:24 AM
خب اول از همه نمره ی من 10/10!
این اپیزود فصلو نجات داد!بهترین جمله ای که میشه گفت!
صحنه های دادگاه این قسمت از مانگارترین صحنه های کل سریال هستن.تیریون ابتدا که وارد دادگاه شد هنوز حس تیکه پرونیش همراهش بود.ولی کم کم که شاهد ها احضار شدن و اون شهادت های عجیب و غریب رو دادن تیریون شوکه شد. تا اینکه شِی اومد و تیریون شکست...بدم شکست!تیریونی که برای حفظ جون شِی باهاش بد حرف زد و بهش گفت فاحشه حالا عشقش روبروش قرار گرفته...با کلی دروغ دردناک!
اگر دقت کنید تیریون در تمام مدت شهادت ها ساکت بود ولی هنگام شهادت های شِی جوری دردش گرفت که گقت خواهش میکنم بسه!جیمی که منفورترین شخصیت سیزن یک بود حالا داره به یکی از محبوبترین ها تبدیل میشه...کسی که حاضر شد برای زنده موندن برادرش تن به خواسته ی تایوین بده!ولی تیریون بعد از این همه بی مهری دیگه از مرگ هم نمی ترسه...اون مبارزه می خواد!به شخصه حدس میزنم تیریون یا جیمی رو انتخاب کنه یا دوباره همون محافظش براش بجنگه!
تو این اپیزود بین اون همهدیالوگ شاهکار دو تا دیالوگ تو خاطرم خواهد موند:
تیریون:لرد واریس...به من گفتی که تاریخ هیچوقت یادش نمی مونه که من چطور این مردم رو نجات دادم و چه کار هایی براشون انجام دادم ولی ما فراموش نخواهیم کرد...ایا خودت یادت رفته؟
واریس:متاسفانه من هیچ چیز رو فراموش نمی کنم...
و دومی:
تیریون:ای کاش من همون هیولایی بودم که شما فکر می کردید...
پ.ن:این اهنگ Rain of castamere چقدر حماسی و زیباست... تا حالا تیترازشو 4 بار گوش کردم!

M20N-5HiN3
05-13-2014, 12:19 PM
چرا آخه چرا؟!!؟ حرفی نیست دوستان نگفته باشن فقط متوجه نشدم چی شد جیمی انقدر شخصیتش تغییر کرد به خاطر دستشه یا موهاش نمیدونم! :Smiley39:
من وقت ندارم میرم واسه تیریون دعا کنم! :Smiley13:

Arshiad
05-13-2014, 12:28 PM
یکی از بهترین قسمت ها همین قسمت بود مخصوصا حرف تیریون که گفت از 1000 تا فاحشه بهتره

کسی اسم موسیقی پایانی همین قسمت رو میدونه؟به ویلون سل نواخته شده...

setare12
05-13-2014, 12:51 PM
محافط تیریون هم فکر کنم بهش خیانت کرده بود چون اون بود که شی سوار کشتی کرده بود :Smiley13:
فکر میکنم تیریون دیگه به هیچکی اعتماد نداره حتی برادرش جیمی
برای همین احتمال داره از شاهزاده اوبرین بخواد که براش بجنگه چون تنها کسی بود که اونجا سیستم متفاوتی داشت خیلی هم شخصیت جالبی داره :Smiley46:

x7music
05-13-2014, 01:12 PM
محافط تیریون هم فکر کنم بهش خیانت کرده بود چون اون بود که شی سوار کشتی کرده بود
محافظش فکرنکنم خائن باشه اون مگرنه دادگاه میومد شاهد میشد احتمالا تیریون اونو برای مبارزه اش انتخاب بکنه امیدوارم اینطور بشه

اهنگ اخر سریال خیلی مشکوکه کی میخواد بمیره؟ یعنی بازم مثل عروسی سرخ ؟ یاد استاکها افتادم ! متنفرم از این اهنگ لردهای کستمیر با این که زنگخور گوشیمه 1ماهه فقط بخاطر این که عروسی سرخو فراموش نکنم زنگخورم شده

کسی اسم موسیقی پایانی همین قسمت رو میدونه؟به ویلون سل نواخته شده...
The Rains of Castamere (Instrumental - Long Version
این بدون خوندنه
The Rains of Castamere
اینم بزنی با خوندنش میاد

یعنی جیمی برای تیریون داوطلب میشه ؟

عاشق اون لحظه ایم که با نفرت به خواهرش گفت : پسرت حرومزاده هست دوست داشت بکشتش:Smiley35:

sam09ft
05-13-2014, 01:24 PM
بعد از قسمت مرگ جافری هیچ قسمتی بالای 9 نگرفته بود تا این که با این دادگاه فوق العاده این قسمت 9.8 گرفت
به جز مادر اژدها که کلا 1.5 فصلی میشه برام جذابیت نداره کل قسمت عالی بود
دوستان Mockingbird که اسم قسمت بعد هست چه معنی میده ؟ خیلی اشناس

AR!@N
05-13-2014, 01:38 PM
دوستان Mockingbird که اسم قسمت بعد هست چه معنی میده ؟ خیلی اشناس
House Baelysh . آرم خاندان بیلیش هست . تو فصل اول اونجا که سرسی میگه گارد هاش گردن پیتر رو بزنن قبلش یه سنجاق Mockingbird رو لباسش بود .

دقایق آخر واقعا عالی بود . بازی تیریون عالی بود. نکته مثبت دیگه این دادگاه مروری بر دیالوگ های خفن تیریون بود :دی . بران میتونه برای تیریون بجنگه ، البته اگر اونم خیانت نکنه!
این گارد ـه که خیلی عصبانی بود و طرفدار سرسی ـه به خاطر اینه که سرسی هم با خودش هم برادرش خوابیده که به دلایلی توی سریال نبود (Osney And Osmund Kettleback).
براووس رو هرچند خیلی نشون ندادند ولی همون تایم کم رو هم عالی در آوردن ، امیدوارم در آینده بیشتر ببینم این شهر رو .
پ.ن انقدر تیون طرفدار داره هیچکس از بازیش تعریف نمیکنه! ریک رو عالی داره بازی میکنه...
پ.ن 2 اسم قسمت 8 در مورد Trial By Combat هستش.

MILANO
05-13-2014, 01:55 PM
آقا لذت بردیم!
یعنی صحنه های دادگاه، بازی تیریون، دیالوگا، حرکت دوربین و ... در نهایت موسیقی پایانی، همه چی عالی بود! مو بر تن آدم سیخ میکنه.
خیلی سخته انتظار برای اپیزود بعد و پیش بینی اینکه چه اتفاقی میافته.
امیدوارم عاقبت همه به خیر بشه :Smiley35:

sami1428
05-13-2014, 02:07 PM
چه صحنه هایی رو برامون کارگردان نشون بده در آینده از این مثلث تایوین و تیریون و شی.
منتظر دیدنش هستم.
دیالوگها و مونولوگها به خصوص بازیها و کارگردانی عالی10/10
به خصوص بازی نقش تیریون

Zombieland
05-13-2014, 02:16 PM
خیلی خوب بود دقیقا همون چیزی بود که از این سریال انتظارشو میره تیریون که ترکونده اصلا کاری کرده که من نگاهم به کوتوله ها عوض شه

فقط امیدوارم اندفعه خودش مبارزه کنه میدونم شانسی نداره ولی خیلی دیدنی میشه میخوام ببینم سرسی و تایرین (خواهر و پدرش) هیچ احساسی و عاطفه ای نسبت بهش دارن یا نه

osture
05-13-2014, 02:26 PM
من عنوان میدم نگاه ها

http://picoup.ir/images/10398932616603578951_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=10398932616603578951.jpg) http://picoup.ir/images/67965655463283126677_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=67965655463283126677.jpg) http://picoup.ir/images/49513639539699797750_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=49513639539699797750.jpg) http://picoup.ir/images/63601236288271841321_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=63601236288271841321.jpg) http://picoup.ir/images/15826376467980473664_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=15826376467980473664.jpg)

از راست : وقتی جیمی گفت قراره پدرش به نایت واچ بودن تریون موافقت کنه - نگاه تریون به پدرش - یه نگاه بی اعتماد و سخت
دوم : وقتی شی وارد شد- خدایی دلم واسش سوخت - مرتیکه احمق توی همچین موقعیتی که تو خانواده داره به زنا اعتماد میکنه
در این مورد دیالوگ لرد واریس دقایقی قبل دادگاه : وقتی میبینم که علاقه چه بلایی سر ادما میاره - خیلی خوشحالم که هیچ دخلی با من نداره
سوم تریون + جیمی + تایون : بخش مورد علاقه من - عنوان میدم غافل گیر کردن - وقتی تریون رو سرنوشت خودش هرچقد کم تاثیر میذاره -- تو این یه مورد کاش جان اسنو یکم یاد بگیره

حرکات صورت تریون عالی ـــه تنها یه نفر دیگه همچین توانایی داره تو سریال اونم آریا هست که همین فصل نمونش زیاد بود - روی نقش و انتقال احساسات خیلی تاثیر داره
اپیزود اول که هیچ - از اپیزود دوم تا اپیزود 8 قراره به داستان مرگ جافری و دادگاه پرداخته بشه - گفتم تا 8 حالا اگه اپیزود 9 باز تحت تاثیر اپیزود 8 نباشه وگرنه کل فصل 4 سریال حماسی ! تاج ! و ! تخت !
همچین موضوعی داشته !
8 میدم

sami1428
05-13-2014, 02:47 PM
واقعا کار سختی که وقتی بخوای همچین داستانی با این حجم شخصیت که سیاه لشکرم نیستند و رمانشم وجود داره تبدیل کنی به سریال و گندم نزنی.
عالی ساختن کل عوامل این سریال(حالا بعضی جاها با کتاب یکم تداخل داره اونم باید گذاشت پای بودجه و زمان).
قسمت 9 این فصل می تونه شاید میگم مربوط باشه به حرفهای سر داوس(اسپویل نمیکنم داستان).هر چند الان قسمت 6 تا 9 هنوز سه قسمت مونده.
ای کاش همه سریالا این قدر قوی بودند.

[JOKER]
05-13-2014, 03:25 PM
پ.ن انقدر تیون طرفدار داره هیچکس از بازیش تعریف نمیکنه! ریک رو عالی داره بازی میکنه...

تیون عالیه! بعد از قسمت های لنیستر ها و شمال فقط میخوام "ریک" رو ببینم!:Smiley35:
البته که هیچ وقت ازش بدم نیومده! کارکتری که همیشه بین دوراهی گیر کرده و همیشه هم اشتباه انتخاب کرده :(

WALKING DE4D
05-13-2014, 04:23 PM
این قسمت فقط 20 دقیقه اخرش خوب بود و جا بحث باقی می زاره مابقی داستان اب بندی شدید بوده
دادگاه تریون فوق العاده بود و اخرش درخواست مبارزه و نگاه هایی که بین خودشو پدرش بود جای هیچ بحثی نمی زاره
جدا نمیشه به یک زن اعتماد کرد تریون که کاملا از شی محافظت میکرد شی کاملا خیانت کرد
شاید جیمی برای تریون بجنگه اموزش هایی که جیمی دید و این درخواست مبارزه نمی تونه بدون ربط باشه
2 حالت بیشتر نداره یا جیمی کشته میشه و تریونم همراهش یا هر 2 زنده می مونن
حالت دیگشم اینه اون محافظشش که یک بار جونشو نجات داد این بارم براش مبارزه کنه

sohrab101
05-13-2014, 05:00 PM
قسمت فوق العاده زیبایی بود
تکلیف تئون گریجویی و داستان گروه نجاتی که خواهرش ترتیب داده بود روشن شد البته اونی نشد که فکر میکردم شاید زیادی به این تئون امیدوارم.
بازمانده تارگرین ها هم داره سعی میکنه یه کشور همونطرفم دریا درست کنه. خدا پشت و پناهش ولی واقعا اگر این فصل قسمت های دنریس رو حذف کنیم اتفاق خاصی نمیوفته میشد حال و احوال دنریس رو از زبون وریس توی همین قسمت فهمید(بنظرم توضیحاتش کامل بود)
بالاخره چشممون به زیبایی های براووس هم افتاد.
به نظر میاد بانک اهنین سرمایه گذاری خوبی روی استنیس کرد. باعث خشحالیه!
این دادگاه فرمایشی منو یاد دادکاه های فرمایشی یه کشوری میندازه:Smiley39: بگذریم
تمام اتفاق های دادگاه منو شکه کرد بعد از مدتها توی این فصل معدود لحظاتی رو با دیالوگ های اتیشی تیریون خیره به فیلم مونده بودیم
یه چیز رو روراست بگم اینکه از قسمت نهم این فصل خیلی میترسم، اگه این تیریون رو از این سریال بگیرن کل سریال میره رو هوا

البته یه نکته رو هم بگم توی صحبت های بچه ها خیلی ها گفتند که جیمی داره دوست داشتنی میشه، البته درسته ولی باید دید نویسنده ها با این محبوبیت کجای داستان رو جلو ببرند. بنظر من یه طرف از مبارزهای دادگاه همین جیمیه یا واسه تیریون یا واسه سرسی و انگار بازنده مبارزه هم تایوین لنیستره
به هر حال داره وارث هاشو از دست میده
من 9/10 میدم و همچنان منتظر 10 میمونم

sami1428
05-13-2014, 05:10 PM
دنریس یکی از شخصیتهای مهم کتابه.این فصل یکم بیشتر میشد بهش پرداخته بشه ولی بودجه و زمان دست کارگردان بسته بود.
دنریس و آریا تو فصل دیگه خیلی حرف واسه گفتن دارند.
این فصل یکم قراره بیشتر با این لنیسترها حال کنیم.هنوز شگفتی های این فصل تاج و تخت مونده:Smiley36:
به قول معروف لنیسترها قرضشونو پس میدن:Smiley7:

ailin_sh
05-13-2014, 05:52 PM
واااااااااااای دلم برای تیریون کباب شد حرفای بقیه اصلا واسش مهم نبود ولی وقتی شی اومد کاملا خورد شد خیلی گناه داشت میخوام بگیرم اون شی رو خفه کنم
از جیمی متنفر بودم خیلی برام باعث تعجبه که الان دوسش دارم یعنی به این شدت تغییر؟ خیلی خوشم اومد از برادرش دفاع کرد فقط خدا کنه تیریون نمیره
این قسمت عالی بود به خاطر حرفای تیریون 9 میدم به خاطر این که جان اسنو نبود 1 نمره کم دادم

Irag
05-13-2014, 09:57 PM
http://picoup.ir/images/33100623919897760802.jpg

من هم فقط بخاطر همین قضیه هیجان‌زده شدم. همین دیگه.
البته فیلم‌بازها قبلا تیریون رو در فیلم Find Me Guilty (www.imdb.com/title/tt0419749) در نقش BEN دیده بودن احتمالا می‌دونستن این مرد، مرد دادگاه‌ست.

YY11
05-13-2014, 11:34 PM
مو به تنم سیخ شد !!
http://upload7.ir/imgs/2014-05/66034955650804824968.gif

پژمان
05-14-2014, 12:09 AM
سلام این قسمت واقعا عالی بود ترییون که ترکوووووووووووووووووووووو ووند دمش گرم. :Smiley35: :Smiley35: :Smiley35:
از اولش تا اخرش همش مهیج و هیجان انگیز بود از سر داووس گرفته تا ترییون.
فقط از دوستانی که دستشون تو کاره میخوام اگر ممکنه موسیقی های زیبای تیتراژای پایانی رو هم بزارن که دیگه شریعتو در حقمون تموم کنن. :Smiley14:
در ضمن روز مرد هم مبارک

behnamm30
05-14-2014, 12:18 AM
چهار قسمت آینده اتفاقاتی میوفته که همه به طور عجیب قریبی شوکه می شن، از همین الان قسمت 9 دیدنی خواهد بود، این قسمت هم قسمت دادگاهش عالی بود

.Ven0m.
05-14-2014, 01:06 AM
دانلود پروموی قسمت هفتم ، اچ دی با حجم 6.51 مگ : http://uplod.ir/ih4kq7z9eqq8/Game_of_Thrones_4x07_Season_4_Episode_7_Promo_-.MP4.htm
تعدادی تصویر از این قسمت
http://upload7.ir/imgs/2014-05/01937057293609705898.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-05/31398599419962450336.jpg

rmKasra
05-14-2014, 01:16 AM
عجب قسمتی بود، بازی فوق العاده تریون چه زمانی که عصبانی و پر از نفرت هست، و چه زمانی که حرف هاش رو تو لباس طنز و هجو میزنه، مو به تن همه سیخ میکنه.

من نمیدونم چرا این پدر احمقش، نمیخواد عاقلانه فکر کنه و بفهمه که بهترین و عاقلترین پسرش همین تریون هست.

در مورد Trial in Combat، چیزی که کاملاً برام واضح هست، این هست که، جیمی به جای تریون به مبارزه میره و از اون طرف هم، پرینس اوبرین این شانس رو از دست نمیده که یک لنستر رو بکشه تا بعدش بگه The debt is paid ! مبارزه ای که دو سرش برای تیوین لنستر بزرگ باخت محسوب میشه. مخصوصا اگر جیمی ببازه.

Irag
05-14-2014, 01:20 AM
فقط از دوستانی که دستشون تو کاره میخوام اگر ممکنه موسیقی های زیبای تیتراژای پایانی رو هم بزارن که دیگه شریعتو در حقمون تموم کنن.
در ضمن روز مرد هم مبارک

خدمت شما: :Smiley17:

اینم لینک موزیک پایانی که خیلی از دوستان دنبالش بودن:

http://www.rodfile.com/5z5fbbdu7soj

ali_n540
05-14-2014, 02:33 AM
من نمره 9 می دم 1 نمره را هم به خاطر دنریس کم می کنم تا اونجا که از کتاب از طریق سایت وستروس اسپویل شده قسمت داستانی دنریس خیلی پر ابهت تر از لوس بازی های سریاله مثلا در فتح شهر قسمت 5 جنگ اساسی در می گیره که به سادگی تو سریال حذفش می کنند یعنی نمی تونند اندازه سریال کره ای تجوینگ این سکانس ها را بسازند و حذف نکنند کسانی که سریال تجویونگ را دیدند می دونند که بر خلاف دیگر سریال های کره صحنه های جنگی 5 قسمت اولشو خوب ساختند حالا بگذریم از اینکه در سطح سریالهای کره ای فقط خوبه. یعنی واقعا بجز بخش اژدها ها تو این فصل قسمت دنریسو بد می سازند.
با دیالوگهای آخر تریون عملا جرو محبوبترین کاراکترهای سینمایی و سریالی من شد و فقط تریون تو لنیستر ها آدم درستو حسابی هست(البته تایوین هم تو نقش منفی ها واقعا خوب و سیاستمدار بزرگیه) و با عرض معذرت از طرفداران جیمی اصلا نمی تونم به عنوان شخصیت قابل احترام تلقی اش کنم هر چند واقعا تغییر کرده و علت اینم به خاطر زنای محارم که حتی تو فضای ضد اخلاقی سریال هم محکومه(اشاره به حرامزاده خواندن جافری در سکانس آخر به سرسی توسط دیالوگ های وحشتناک زیبای تریون) امیدوارم تریون جیمی را انتخاب کنه چون هم تایون و هم سرسی نمی تونند شاهد کشته شدن پسر و برادر محبوبشون باشند ولی به احتمال 90 درصد جیمی را انتخاب نمی کنه و به این دلیل اوضاع تریون وحشتناک خطرناکه.

mehditoghs
05-14-2014, 03:04 AM
بعد از مردن جافری این اپیزود واقعا حال داد خدایی تو عمرم انقدر از دیدن این سریال لذت نبرده بودم
آخر این قسمت رو ساعت 3 صبح تموم کردم کم مونده بود کچل بشم از بس داشتم موهام رو می کندم اصن یه وضی دیگه خودتون که متوجه منظورم میشید که بدبختی یه نفر هم با هام نمیشینه این سریال رو ببینه یکم باهاش در موردش صحبت کنم خدا خیر بده به این مدیر این سایت که اینجا میذاره در باره اش حرف بزنیم والا
خلاصه تیریون اگه بمیره من از علاقه ام به این سریال کم میشه شخصیتش رو خیلی دوست دارم

behnamm30
05-14-2014, 04:20 AM
عجب قسمتی بود، بازی فوق العاده تریون چه زمانی که عصبانی و پر از نفرت هست، و چه زمانی که حرف هاش رو تو لباس طنز و هجو میزنه، مو به تن همه سیخ میکنه.

من نمیدونم چرا این پدر احمقش، نمیخواد عاقلانه فکر کنه و بفهمه که بهترین و عاقلترین پسرش همین تریون هست.

در مورد Trial in Combat، چیزی که کاملاً برام واضح هست، این هست که، جیمی به جای تریون به مبارزه میره و از اون طرف هم، پرینس اوبرین این شانس رو از دست نمیده که یک لنستر رو بکشه تا بعدش بگه The debt is paid ! مبارزه ای که دو سرش برای تیوین لنستر بزرگ باخت محسوب میشه. مخصوصا اگر جیمی ببازه.

فقط بگم شما شدیدا سورپرایز خواهی شد!!!

hadiuss
05-14-2014, 12:52 PM
من با تاخیر دیدم سریال رو چون متاسفانه اینترنتم قطع بود...
همین چند دیقه پیش دیدم این قسمت رو....
چه شاهکاری...
خدای من چقد شخصیا این تیریون فوق العادس... خیلی دلم براش سوخت وقتی گفت من اعتراف میکنم به گناهم
گناه من اینه که کوتوله هستم،این حرفاش از ته عمق وجودش بود و به خاطر سالها عذابی که خانوادش بهش دادن بود...
به این قسمت 10 دادم...چون لایق 10 بود...
اخرشم که شی همه چی رو روی سر بیچاره تیریون خراب کرد...
دوتا دیالوگ رو عاشقش شدم...

I should have let Stanis kill you all

.Watching your vicious bastard die, gave me more relief than 1000 lying whores
مبارزه هم میتونه بین این اشخاص باشه:
یا بین محافظ تیریون و کوه
یا بین محافظ تیریون و جیمی
یا بین جیمی و کوه
یا بین جیمی و افعی
یا بین افعی و کوه
که فک کنم گزینه ی اخر باشه چون افعی خیلی دلش میخواد که کوه رو که خواهرش رو کشته بکشه...
ولی خب اینجا GOT هستش و نمیشه هیچی رو پیشبینی کرد....

sami1428
05-14-2014, 02:31 PM
بیشتر کسایی که سریال می بینن از رو کنجکاوی تو سایتهای دیگه دیدن راجع به آینده شخصیتها و می دونند لااقل تا اینجایی که کتاب نوشته شده اکثر شخصیتها چی میشه.
کسایی که جلوی حس کنجکاویشون گرفتن و واقعا نمی دونند حتی سکانس بعدی چی رخ میده.خوشا به حالشون.چون باید منتظر هیجان و غافلگیری هایی باشند که لذتش وصف نشدنی.تو همین فصل حداقل دو سه تا سوپرایز داره براتون سریال.
با تمام احترام به طرفدارهای تمامی سریالها با اینکه می دونیم چه رخ خواهد داد در سریال ولی قدرت بالای کارگردان بازیگران نویسنده تدوین موسیقی و ...............بازی تاج و تخت بهترین سریال تاریخ تا به امروز کرده(نظر شخصیه ولی اعتقاد دارم بهش)

animparadise
05-14-2014, 03:58 PM
قسمت فوق العاده ای بود.خیلی خوشم اومد.
مخصوصا 5-6 دقیقه آخر که دردآور هم بود.
ولی خداییش تیریون خوب تونست خودشو جمع و جور کنه.:Smiley17: و تنها راه فرار با افتخاری که میتونه نجاتش بده به زبون آورد.
این چند دقیقه آخرو چندبار نگاه کردم و به آهنگ پایان بندی گوش دادم:Smiley30: بسی لذتبخش بود

r-stark
05-14-2014, 07:06 PM
گفتنی ها گفته شد ، تعریف ها هم کرده شد :Smiley36:

بخش تیون واقعا ترحم برانگیز بود بیچاره چه خفتی میکشید ، نفرین خاندان استارک :Smiley68:

بخش دادگاه هم همه دوستان اذهان کردن نقطه اوج این قسمت بود دیگه چی بگم من :Smiley33:

"چون آریا و هوند" و "جان اسنو و دیوار" و "برن و سامر" نداشت دو نمره کم می‌کنم.

به این قسمت واقعا کمتر 10 میشه داد ، نه میشه واقعا ؟ ( نظر دوستمون محترم ) توی قسمت قبل به آریا و جان و ... پرداخته شد نمیشه که هر قسمت اینها هم باشن ، خوب اینطور دیگه تایمی به تیون ، اوبرین VS واریس نمی رسه که و مخصوصا دادگاه .

حیف نبود تایم این شخصیت ها و دادگاهه هیولاِ دوست داشتنی کوتاه میشد فقط بخاطر اینکه سایرین رو هم ، هرچند کوتاه نشون بدن :Smiley39:

AmiR RezA
05-15-2014, 12:43 AM
این قسمت عالی بود . بازی تیریون حرف نداشت .
اگه تیریون رو بکشن نمیدونم چه جوری سریال رو ادامه بدم علاقم برای ادامه سریال 50 درصد میشه

mojtabaa
05-15-2014, 01:34 AM
در جایی از سریال گفته شد اژدها ها شکست پذیر هستن
منظورش چی بود؟
چی میتونه اونا رو شکست بده؟

mehditoghs
05-15-2014, 01:59 AM
در جایی از سریال گفته شد اژدها ها شکست پذیر هستن
منظورش چی بود؟
چی میتونه اونا رو شکست بده؟

شما The Hobbit The Desolation of Smaug رو ببین متوجه میشی اژدها رو چی شکست می ده البته تو فیلم Eragon هم یه راه دیگه برای شکست اژدها هست اگه هر دو فیلم رو دیده باشی دقیقا منظورم رو می گیری

slimshady
05-15-2014, 10:14 AM
عجب بازی کرد این مرد بزرگ اصلا یه جذابیتی داشت حرف زدنش که بهش علاقه پیدا کردم از نظر عشقی:Smiley14::Smiley14:
خدا کنه تو سریال بمونه
بیاید یه آش نذرش کنیم:Smiley14:

hadi2006mi
05-15-2014, 12:49 PM
Peter Dinklage تو این قسمت فوق العاده بود بیانیه و حرفهای که زد به نظر من بغض فرو خورده تمام کوتولهای دنیا بود در مقابل ادمهای که این کوتوله هارو فقط در نقشهای کمدیهای سخیف نظاره میکنند مطئنم هیچ کوتوله تا این حد نقشش در سینما و سریال به این قدرت پرداخت نشده است و شخصیت پردازیش عالی نبوده است . عنوان گرانترین بازیگر سریال به راستی شایسته این مرد هست.
پیش بینی میکنم با توجه به شعارهای که داده شده است(مردها همه میمیرند) و پرداخت زیاد شخصیتش منتظر مرگ Peter Dinklage در قسمت نهم باشید

پژمان
05-15-2014, 01:44 PM
خدمت شما: :Smiley17:

دست شما درد نکنه واقعا لذت بردم. :Smiley17: :Smiley17: :Smiley41:

r-stark
05-15-2014, 07:00 PM
. عنوان گرانترین بازیگر سریال به راستی شایسته این مرد هست.

طبق چه اصولی گرانترین شده :Smiley39:

مگه تو چه فیلمهایی بوده یا با کدوم کارگردانای بزرگ کار کرده ؟

Ned Stark
05-15-2014, 10:31 PM
این قسمت عالی بود

تیریون :Smiley8:

اگه قرار باشه این بزرگ مرد کوچک از سریال حذف بشه شخصا خودم فیلمنامه رو بازنویسی میکنم :Smiley36:

mas5oud281
05-16-2014, 12:06 AM
عاقل ترین عضو از خاندان لنیستر همین تیریونه.من سریالو الان فقط ب خاطر این میبینم اگه حذفشه دیگه ارزشه دیدن نداره.هر چقدرم دستمزد بگیره حقشه نوشه جونش.در ضمن یکی از بهترین قسمتای سریال بود

majidzendaniyan
05-16-2014, 02:44 AM
هیچی نمیتونم بگم ... همین الان تموم شد
هیچی نمیتونم بگم جز اینکه :
rain of castemere

خواهش میکنم بی کلامش رو هر کی داره بذاره تا همه با هم بگرییم

اضافه شده در : 6 minutes

نیاز به صحبت دارم شدید . اصلا تحت تاثیر شدیدم خدا وکیل ...

Ned Stark
05-16-2014, 03:49 AM
هیچی نمیتونم بگم ... همین الان تموم شد
هیچی نمیتونم بگم جز اینکه :
rain of castemere

خواهش میکنم بی کلامش رو هر کی داره بذاره تا همه با هم بگرییم

اضافه شده در : 6 minutes

نیاز به صحبت دارم شدید . اصلا تحت تاثیر شدیدم خدا وکیل ...

بیا همه با هم گریه کنیم واسه تیریون مظلوم و بی گناه http://8pic.ir/images/86841407094912538027.gif

بیا گریه کنیم واسه ظلم هایی که در حق همه ی آدم های خوب در طول تاریخ شدهhttp://8pic.ir/images/86841407094912538027.gif http://8pic.ir/images/55726696155226487460.gif http://8pic.ir/images/75901692142386353832.gif

بیا واسه خانواده ی استارک گریه کنیمhttp://8pic.ir/images/86841407094912538027.gif

خداااااا http://8pic.ir/images/86841407094912538027.gif

anzalichi
05-17-2014, 09:59 AM
احتمالا آخرین نفری که هراپیزود رو میبینه منم..!!:Smiley35: این قسمت فوق العاده بود.وجود بازیگری مثل پیتردینکلیج همیشه یک روح تازه به سریال داده و از راکد بودن بیرون کشیدتش...سه دقیقه نهایی برای ایجاد یک انقلاب در سریال با بازیه فوق العاده ش کافی بود...!! بازیگر بسیار تواناییه..رسما به همه ازجمله پدرش یه ب ی لاخ نشون داد..!!حال کردم..10از10!!!!

"تصور تیریون تو لباس نگهبانان شب هم ایده ی خوفناکی میتونه باشه..!!"

idin
05-17-2014, 01:07 PM
توی یکی دو قسمت آخر سریال روند کندی پیش گرفته بود
خیلی وقت بود منتظر دادگاه تیریون بودم و میدونستم که هیجان خوبی خواهد داشت
از خود گذشتی برادر تیریون هم خیلی جالب بود
صحبت های آخر تیریون بسیار عالی و جذاب بود. در واقع قدرت این بازیگر هست که انقدر خوب تونست اون حس رو به من و شما منتقل کنه

tigerom
05-17-2014, 01:24 PM
خیلی قسمت خوبی بود 10 تمام بود
طفلی کوتلمون توسط عشقش مرد:Smiley19: اصلا فکر نمیکردم اخرین شاهد اون باشه
اون شاهزاده اهن زاد :Smiley36:هم که شده سگ در بند اهن.الاناین اربابش با کدوم یکی از جناه های اصلی متحده؟ طفلک خواهرش اون همه راه هم اومد

EMINENT
05-19-2014, 12:28 AM
کلا همه چیرو گفتید ولی به داداش شرلوک اشاره نکردیدا! دیدم خیلی حال کردم باهاش!:Smiley36:

.Ven0m.
05-21-2014, 12:36 AM
اینم یه فن آرت از طرف من برای طرفداران تیریون بزرگ :Smiley35:
http://www.xum.ir/images/2014/05/20/Hear_me_Roar_3.jpg

MIPERB
06-01-2014, 06:01 PM
سلام
فقط اومدم یه چیز بگم برم در یک کلمه شاهکار بود کل قسمت
درسته اریا نبود ولی جاش رو پر کرد تیریون
عاشق تیریونم فکر نمیکردم اینقدر قوی بازی کنه :Smiley35:
داره تموم میشه امتحانات همراه باهاش GAME OF THRONES تموم میشه :Smiley104:

Dark Angel
10-02-2014, 02:22 AM
این قسمت خیلی قشنگ تر از قسمت پیش بود اولاش زیاد جالب نبود ولی دقیقه ی اخرش فوق العاده شد
اگه تیریون بمیره من که دیگه این سریال رو نگاه نمی کنم ... حرفایی که تیریون توی دادگاه زد واقعا عالی بودند
نمیدونم چرا شی این کار رو کرد ...واقعا از سرسی بدم میاد
من 10 میدم به این قسمت