PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت هفتم

Mani Vampire
05-19-2014, 11:20 AM
http://8pic.ir/images/75261791484278566480.jpg

Season 4, Episode 7 | Mockingbird

خلاصه‌ی داستان این قسمت: سرسی قهرمان خودش رو مشخص کرده است، تیریون متحدی غیرقابل پیش‌بینی نصیبش شده است، داریو ناهاریس از دنریس طوفان‌زاد تمنای انجام کاری که در آن بهترین است را دارد، جان اسنو به نگهبانان شب آسیب‌پذیری دیوار را هشدار می‌دهد و برین از تارث به همراه پاد مسیری جدید را برای سفر انتخاب کرده‌اند...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3060876/?ref_=tt_ep_ep7)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43170).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43186)

WALKING DE4D
05-19-2014, 11:44 AM
این قسمت یکی از متوسط ترین قسمت ها بود البته بدون زیر نویس دیدم
و اینکه برای تریون کی می خواد بجنگه کمی باورش سخت بوده :)
تا اونجایی که من متوجه شدم تریون به محافظش اسمشو دقیق نمیدونم گفت ف...ک ی.و. مشخصه که اونم بهش خیانت کرده
و اون صحنه اخر سانسا و ما بقی اتفاقا خیلی جالب بود برام
بخش کالیسی مثل همیشه خیلی ضعیف بود دیگه دارن خیلی اب بندی میکنن
نسبت به قسمت قبل ضعیف تر بود سرسی نشون داد بد کینه ای نسبت به تریون داره :) البته تو این مدل سریالا و فیلما هر چی حجم بیشتر باشه سریع تر شکست می خوره :))

M20N-5HiN3
05-19-2014, 02:11 PM
به نظر من خیلی قسمت خوبی بود! ععععاشق حرف های لرد اوبرین با تریون شدم عالی بود! عاشقش شدم واقعا! تریون مثل همیشه ععععالی حس رو انتقال میداد
کار بیلیش آخر فیلم ععععالی بود! با این که آدم بیخودیه از خیلی کاراش خوشم میاد :Smiley35:
آریا و سگ هم که دورانی دارن با هم! عاشق سگ هم شدم تازه :Smiley14:
کالیسی رفته رو اعصابم احساس میکنم اون قدر باهوش نیست بی تجربس هنوز
من به این قسمت 7 میدم

.Ven0m.
05-19-2014, 02:27 PM
این قسمت عالی بود اما خب نه به اندازه قسمت قبل به نظرم 8.5 خوبه برای این قسمت 0.5 نمره هم اضافه میکنم به خاظر اتفاقات آخر داستان = 9
قسمت بعدی عالییه دو قسمت بعدی هم طبق معمول عالین پس ما 3 قسمت شاهکار رو پیش رو داریم ، البته فک کنم پخش قسمت هشت عقب افتاده یه هفته حالا مطمئن نیستم
بخش دراگون استون خیلی جالب نبود من زیاد حال نکردم
بخش دنریس خوب بود انصافا ، از یه دختر 17 18 ساله چه انتظاری دارین خو؟:| فصل اول 16 سالش بود ... ، با داریو خیلی حال میکنم
بخش کینگزلندینگ خیلی خوب بود و مکالمه ی بین اوبرین و تیریون عالی بود ، کوه تازه اولیشه این اوبرین تا سر تایوین رو رو میز نبینه بیخیال نیست:x
آریا و سگ(دوست ندارم سگ صداش کنم ولی خب یادم میره اسمش!:d) مثل همیشه عالی بودن ، سگ انگار موهاشه به ظور ضایعی رنگ کرده بود ، بچه خوشگل شده بود:d
ماجراجویی بانو شوالیه و خدمتکارش هم خوب بود و یادی شد از اون پسر چاقه ، اون شیرینی هم که دیدم خیلی حال کردم:x
خب همونجور که انتظار میرفت بازیگر سریال کالیسی گفته بود که حاضر نیست دیگه بدنشو در اختیار سریال بزاره و ما شاهد سانسور ضایع نزدیکی داریو با دنریس بودیم:d
کوه هم بازیگرش بهتر شده خیلی لامصب Bada$s ـه ولی اوبرین همِش میزنه:D

hamed-pp
05-19-2014, 02:43 PM
بر خلاف دوستمون که توی پست اول فرمودند این قسمت متوسط بود باید بگم که این قسمت هم بسیار فوق العاده بود مخصوصا کسی که برای جانشینی تیریون اومده بود!

9 نوش جانش باشد!

hoda
05-19-2014, 03:06 PM
من کم کم داره از لیتل فینگر خوشم میاد! معلوم نیست چه نقشه‌ای برای سانسا داره، ولی هیچ کاریش بدون نقشه و برنامه نیست! اون لحظه‌ای که گفت من همه‌ی عمرم فقط یه زن رو دوست داشتم و اون خواهرت بود، میمیک صورتش عاااالی بود!

با وجود اینکه از اون دنریس اصلن خوشم نمیاد، ولی قسمت‌های مربوط بهش تو این اپیزود رو دوست داشتم. خودش که هنوز بچه‌س- هرچند ادای بزرگ‌ترها رو در میاره- باز جای شکرش باقیه که به حرف جورا گوش میده. در مورد داریو ناهاریس هم خب بالاخره جوونه و دل داره، ولی دوستانی که کتاب رو خوندن بگن، تو کتاب هم همینجوری بی‌مقدمه دنریس راضی می‌شه اونم با میل و رغبت؟ یه جوری بود یه کم!

ماجراهای استنیس و اهل و عیالش هم که همیشه بی‌مزه‌س، گویا سازندگان سریال خیلی بهش جفا کردن! حالا مثلن چی فهمیدیم از حرفای اون زن قرمزه؟

۸ دادم، ۱ امتیاز به خاطر قسمت درگون استون و ۱ امتیاز هم به خاطر قسمت طولانی آریا و هاوند کم کردم.

DARK BOY
05-19-2014, 04:09 PM
این قسمت هم واقعا زیبا بود چندتا سورپرایز عالی در سریال داشت مهمترین اینکه اوبرین برای تریون میجنگه اون سکانسی اوبرین برای تریون داستان دوباره دیدنشو تعریف میکرد واقعا متحیر بازی زیبا تریون شدم و و همچنین از سرسی تنفرم بیشتر شد. اینکه برن قبول نکنه اینکه قهرمانش بشه جای تعجبی نداشت مطمئنن کارگردان میخواست یه سورپرایز دیگه بده اریا هم در هر قسمت همچنان شاختر میشه وهمینطور رابطش با داگ بهتر میشه قسمت جان اسنوهم بسیار کم بود اصلا حال نداد واینکه دنریس با یکی دیگه بخوابه و بعد بگه من بهش اعتماد ندارم خیلی ضایع بود بااین حال اصلا فکر نمیکردم سانسور کنه سکانس های ملیساندرا ها هم کلا بیخود بود خودشم نمیدونه چی میخواد امیدوارم شوالیه زنه اریا رو پیدا کنه ویا اریا و سانسا در شمال بهم دیگه بربخورند سکانس های سانسا هم دوس داشتنی بود اینکه میبینیم رابین مثل مامانش روانی جای تعجب نداره و خداروشکر مامانش بلاخره مرد خیلی رو اعصاب بود اون یکی سورپرایزهم این بود که بیلیش به کتلین علاقه داشت ولی با این حال فکر نمیکردم دخترشو ببوسه بهرحال بیلیش واقعا ادم مرموز و جالبیه
8 دادم

UntouChable
05-19-2014, 05:04 PM
اون قسمت پرنس اوبرین و تیریون واقعا حرف نداشت ... مخصوصا پر از اشک شدن چشمای تیریون ...
اریا جان هم چه زورویی شده برا خودش زَد قلب یارو رو آبکش کرد ...
من از همه سکانس های این قسمت خوشم اومد به جز اون زنیکه نکبت که داره با مخ استانوس بازی میکنه ... ای کاش اونو حذف می کردن بجاش آریا یا جان اسنو رو نشون می دادن
لرد بیلش هم i love that bastard :Smiley36:

رها
05-19-2014, 06:02 PM
من دارم می رم باشگاه که مراقب سلامتیم باشم یه وقت نمیرم بقیه سریال و نبینم!
این لرد بیلیش واقعا چه جونوری ه
داره از اوبرین خوشم میاد و باز هم بازی عالی تیریون لنسیتر ...

hoda
05-19-2014, 07:36 PM
تا اونجایی که من متوجه شدم تریون به محافظش اسمشو دقیق نمیدونم گفت ف...ک ی.و. مشخصه که اونم بهش خیانت کرده

اتفاقن مکالمه‌شون خیلی جالب بود! بران توضیح داد که ملکه (سرسی) چه چیزی بهش داده، یا در واقع به چه قیمتی اونو خریده (یه زن پولدار براش در نظر گرفته و دیدیم که سر و وضعشم چقدر مرتب شده بود) به هر صورت از اول هم بران یه sellsword بوده، در ازای پول با تیریون بود و به تیریون هم گفت که اگه میخوای من تو رو نفروشم باید قیمت بیشتری بهم offer کنی.
جمله ی آخر تیریون هم خیلی خوب بود.
Bron: Im sorry it has to be this way
Tyrion: Why are you sorry? because you're an evil bastard with no conscience and no heart? That's what I liked about you in the first place!

mehditoghs
05-19-2014, 07:58 PM
واو خیلی سورپرایز داشت گنجایش اینهمه سورپرایز رو نداشتم یعنی فقط می تونم بگم واو

javat
05-19-2014, 08:40 PM
عالی بود دو جاش یکی گریه تریون که اشک منم دراورد یه جا هم اونجایی که لرد بیلیش اون زنیکه خرفتو انداخت پایین دلم خنک شد ...

M20N-5HiN3
05-19-2014, 08:41 PM
من یه سوال واسم پیش اومد معلوم نشد مادر جان اسنو کی بود؟ :Smiley39: ند استارک بهش گفت دفعه بعدی که دیدمت بهت میگم ولی دیگه همو ندیدن

Sherlock
05-19-2014, 08:58 PM
من یه سوال واسم پیش اومد معلوم نشد مادر جان اسنو کی بود؟ :Smiley39: ند استارک بهش گفت دفعه بعدی که دیدمت بهت میگم ولی دیگه همو ندیدن

نه هنوز مشخص نشده!
واقعا یکی از نکات گنگی که خودمم دوست دارم بدونمش همینه! :Smiley35:

Admini3trator
05-19-2014, 10:31 PM
نه هنوز مشخص نشده!
واقعا یکی از نکات گنگی که خودمم دوست دارم بدونمش همینه! :Smiley35:

البته اگه پازلها رو کنار هم بزارین به نتایج جالبی میتونین برسین !!

x7music
05-19-2014, 11:32 PM
سریال زیبا بود زیباترتر شد :Smiley35: اریا که خوب بالاخره ینفر از لیستشو خط زد به جامعه اریابازان تبریک میگم :Smiley14:
این کالیسی مشکوک میزنه و همه رشته های که برای حکومت 7 اقلیم داره مثل این که واقعا داره به باد میده :Smiley69:
تیریون اشک تو چاشم جمع کرد ولی خیلی حال کردم شاهزاده دورن میخواد مبارزش بشه و خوب نشون دادن زندانو :Smiley17:
فقط این پسره سرتقو کی از در ماهش میندازن پرواز کنه ؟:Smiley15:
اهنگ هفته قبل کستلی راک بخاطر پرت کردن خواهر کتلین بود واقعا؟ مشکوک نیست ؟:Smiley15::Smiley39:

9353980174
05-20-2014, 12:01 AM
یعنی اگه این ابرین مارتل نمیومد بجا تریون بجنگه مجبور میشدم همین امشب برم حرم امام رضا 10 تومن بندارم توی ضریح نذر سلامتیش
خدا خیرش بده
ایشالا هر دختر و پسری که میخواد بهش بدن:Smiley41:

AR!@N
05-20-2014, 12:45 AM
قسمت بعدی هم 2 هفته دیگه پخش میشه . یکشنبه این هفته Memorial Day هست همه چیز تعطیله :)

rolan
05-20-2014, 01:24 AM
8 امتیاز من .... 3 قسمت دیگه یحتمل طوفانیه... به نظرم ابرین میزنه دهن مبارز سرسی رو اسفالت میکنه بدجور :Smiley36: .... خیلی فیس مغروری داره اوبرین و وعده هایی تو چشماشه که انتقام اولیشه و از اون ادمایی به نظر میرسه که برای رسیدن به چیزی که میخوان هر مانعی رو به هر شکلی شده از سر راه بر میدارن!! یه جوری شخصیت ماکیاولی داره !

پژمان
05-20-2014, 02:54 AM
این قسمت هم عالی بود گرچه اون بخش ملیساندرا مسخره بود یا اون بخش پیرمردی که داشت میمرد و سگ راحتش کرد رو خیلی طول دادن.
اوبرین نشون داد خر نیست و هیچکس هم نمیتونه مخشو بزنه.
اون سکانس که سانسا وینترفل رو ساخت اشکمو دراورد و اون صحنه که لرد بیلیش اون زنیکه رو به درک واصل کرد هم عاااااااااااااااااالی بود حال کردم ایول.
راستی کسی نمیدونه ماهی سیاه نقشی داره تو این فصل یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و در آخر باید بگم:

زنده باد شمال زنده باد استارک ها

امیدوارم بازم شمال قد علم کنه.

prongz
05-20-2014, 03:58 AM
تا حالا اینقدر دقیق در مورد یه قسمت سریال پیشبینی نکرده بودم.از هفته قبل هم در مورد مارتل مطمئن بودم که نقش اصلیش رو قراره اینجا بازی کنه و هم با توجه به پروموی این قسمت در مورد لایسا مطمئن بودم اونی که میره پایین خودشه. به همین زودی هفت قسمت گذشت

Ned Stark
05-20-2014, 05:14 AM
یا خدااا

این قسمت عالی بود

اونجایی که تیریون اشک تو چشماش جمع میشه و

اونجایی که سانسا با برف داره وینترفل و میسازه و همون لحظه آهنگی که عاشقشم هم اضافه میشه بهش وایییییییی فقط داشتم گریه میکردم http://8pic.ir/images/86841407094912538027.gif

اونجایی که آریا و بابایی:Smiley36: میگن

اين توي ليست کوچولوت هست؟

نمي‌تونه باشه

اسمش رو نمي‌دونم

اسمت چيه؟

"رژ"

ممنون

بعدشم یارو رو چه حرفه ای فرستادش به دیار باقی :Smiley14: ایول و درود به روح ند استارک کبیر که همچین فرزند شجاعی رو تحویل جامعه داده :Smiley35::Smiley36:

خدا رو شکر این خاله سوسکه هم مرد و راحت شدیم :Smiley15:

امتیاز به این قسمت 10

من برم بخوابم تا فسیل نشدم :Smiley36:

Overlord93
05-20-2014, 06:22 AM
برخلاف بقیه قسمت ها اینبار رو 10 میدم. چون عشقم کشید:Smiley36:
این هفته سگ(هاوند) رو متفاوت تر از همه قسمت های بازی تاج و تخت دیدیم. متوجه شدیم که دقیقا برای چیه که وقتی آتیش میبینه یه هو سیماش قاطی میکنه:Smiley36:. سکانس کشتن آریا با سوزن جالب بود.
داریو ناهاریس رو دیدیم که دقیقا مشخص نشد حسش نسبت به دنریس چجوریه. آیا کلا این مرد عجیب از دنریس خوشش میاد یا کلا ازنها خوششون میاد:Smiley14:
سکانس رد وومن یه 5 دقیقه اضافی بود.
سکانس های تیریون عالی بود.
اولین سکانسش گرم گرفتن با برادرش جیمی بود. در واقع این برادران کینگ اسلیر سزاوار اون چیزین که هستن. بعدش قسمتی که برن اومد و گفت من تو رو دوست دارم ولی خودمو بیشتر دوست دارم خیلی جالب بود. این برن کلا خیلی شخصیت جالبیه. تیکه های بینظیری میندازه. مشخص شد از این مبارزه میترسه. البته هرکسی هم باشه از این دیو 8 سر یعنی کوه میترسه:Smiley10: حالا بگذریم که اوبرین افعی قرمز بخاطر حس انتقام شد شوالیه تیریون.
یه چیز جالب از حرفای تیریون و جیمی جالب بود و مشخصا از حرفای تیریون میشه فهمید که بگه من مثل ند استارک احمق نبودم و سرنوشت مرگ و زندگیمو دست لنیستر جماعت نمیدم. درسته لنیستر جماعت دینشو میده اما هرگز نشده رو قولش بمونه. خودشم میدونه چه جونورین این لنیستر ها:Smiley14:
و در زیبا ترین سکانس بازی بینظیر لرد بیلیش که من بیش از پیش از این شخصیت خوشم میاد. عاشق در عین حال مرموز. ساده در عین حال آب زیر کاه. غیر قابل پیشبینی در عین حال وفادار. این صفت این مرد بزرگ. لحظه آخر و کشتن لایسا جالب ترین صحنه این قسمت. گفتن اینکه تنها عشق من کتلین و اینکه علاقه ای به سانزا داره دروغ واقعیه. قسم به خدایان هم یکی دیگه از دروغاش تو این قسمت. کلا همه حرفاش تا حالا دروغ بوده. داره برای رسیدن به هدفش با دروغ همه چیز رو زیر پا میذاره. خدا رو چه دیدی شاید تو فصل های آینده با دروغ تخت رو تصاحب کنه. فقط یه سوال برام پیش میاد اونم اینه که چه سرنوشت شومی در انتظار سانسای بیچارست؟ واقعا صفت Mockinbird سزاوارشه.

tigerom
05-20-2014, 09:20 AM
نمیدونم این پسر خاله سانسا چرا رگی از جافری داره . اخلاقشون مثل همه نکنه اینم کار لنیستره باشه:Smiley14:
خیلی خوب بود این قسمت . خوش به حال تریون شد. اجب شانسی داره.
این بیلیش که همه رو کشته فکر کنم اخرش خودش بمونه که خودکشی کنه :Smiley69:
کالیسی رو دارن به فنا میدن :Smiley104: این کاخ بهش مزه کرده:Smiley36: با اون ارتش یه کار درست حسابی نمیکنه

hadiuss
05-20-2014, 12:58 PM
اول از همه به این قسمت 8 دادم... ایشالله 9 و 10 رو نگه داشتم برا 3 قسمت اخر:Smiley36:
دوم اینکه همونطور که داستان نشون داد و پیش بینیم هم درست بود و افعی شد مبارز تیریون...
سوم اینکه این لرد بیلیش هیچ حرفش تا حالا واقعیت نبوده و نیست... نه عشقش به کتلین واقعیت بوده و نه هیچی که اگه بود سانسا رو نمیبوسید... ولی حرکت اخرش که خاله رو به پرواز درورد خوشم اومد:Smiley35:
چهارم اینکه من این فصل تموم نشده بی صبرانه منتظر فصل بعدم... :Smiley36:چون فصل بعد منس از شمال میرسه به دیوار...:Smiley10:
مطمئنم که دنریس هم میاد به طرف وستروس...:Smiley10:
خط داستانی استنیس و خدای نور هم فصل بعد خیلی خیلی پر رنگ تر خواهد بود...
فقط موندم و درعجبم که تیریون بعد اینکه ازاد شد کجا میره و چیکار میکنه؟؟؟:Smiley39:
کلا اش شعله قلمکار میشه ایشالله فصل بعد:Smiley36:

اضافه شده در : 2 minutes

اینم یادم نرفته بگم....

THE NORTH REMEMBERS
با اینکه دیگه نقش استارک ها فقط به گروگان و آواره و بدبخت تقلیل پیدا کرده
ولی مطمئنم استارک ها انتقام میگیرن از هرکسی که بهشون بد کرده....
قسم به خدایان قدیم و جدید:Smiley36:

nemsis
05-20-2014, 01:17 PM
سلام

آخیش این خاله سانسا با اون صورتش بدجوری رو اعصاب بود هر چند در دروس مدرسه بهمون یاد دادن زیبایی را از ظاهر نباید قضاوت کرد ولی این دیگر نوبر بود خدا را شکر به دست لرد بیلیش عزیز به فنا رفت راحت شدیم. قسمت بعدم لطف کند پسرش را بکشد یا حداقل یک نظمی به اون موهای ضایعش بده من ازش سپاسگزارم.:Smiley35:

قسمتهای تیریون عالی بود منم با اون تیکه که مارتل داشت تعریف میکرد از نوزادی تیریون گریه کردم طفلی تیریون دوران بچگی افتضاحی داشته.

و این سرسی ای خدا کی بشه اینم بترکد من راحت بشم؟

قسمتهای کالیسی واقعا اضافی بود باید از این قسمتها کم کنند بر جان اسنوی قضیه بیفزایند:Smiley35:

عاقا من در یک اقدام وحشتناک در حد هاراگیری رفتم سایت وستروس و تمام اسپویلها را وندم همین جا اعلام میکنم اشتباه کردم الان بدجوری حالم گرفته است داستان برام هیجان ندارد. کسی قرص حافظه پاک کنی چیزی داشت خصوصی بده.:Smiley19::Smiley24:

hadiuss
05-20-2014, 02:20 PM
اینم یادم نرفته بگم....

THE NORTH REMEMBERS
با اینکه دیگه نقش استارک ها فقط به گروگان و آواره و بدبخت تقلیل پیدا کرده
ولی مطمئنم استارک ها انتقام میگیرن از هرکسی که بهشون بد کرده....
قسم به خدایان قدیم و جدید:Smiley36:

Snow
05-20-2014, 03:23 PM
خب من قبل از هر چیزی به کالیسی تبریک میگم که با لحظه به لحظه ی بازیش تنفر منو نسبت به خودش بیشتر میکنه!دختره ی ه.ر.ز.ه جوراه تا حالا همه کار براش کرده اونوقت به داریو ناهاریس پا میده!یه سوال تا حالا چند نفر از اطرافیان کالیسی برهنه دیدنش؟10؟100؟ !Mother of bit*hes!خدا وکیلی یه تار موی سرسی می ارزه به کل هیکلش!حداقل ادعای خوب بودن نداره!
این از تسویه حسابم با کالیسی!
قسمت خیلی خوبی بود.تیریون باز هم ستاره ی درخشان سریال بود.مخصوصا اونجا که اوبرین داشت براش خاطره تعریف میکرد و چشاش پر اشک شده بود.لرد بیلیش به صورت صعودی داره محبوبیتش
زیاد میشه!لامصب هر کی رو بخواد میکشه.سکانس اخر هم عالی بود به لیزا گفت من فقط یه نفرو دوست دارم تو زندگیم...خواهرت:Smiley14:
سانسا هم که هی از چاله در میاد می افته تو چاه!آریا هم که توسط سگ داره به قاتل تمام عیار تبدیل میشه!مطمئنا یکی از انتقام گیرنده های اصلی همین اریا خواهد بود.
دیالوگ های خوب هم کم نداشت این اپیزود ولی من این یکی بیشتر از همه به دلم نشست:
تیریون:یه لنیستر همیشه بدهیشو پرداخت میکنه
برن:ولی خب خواهرت هم یه لنیستره!
9/10

sami1428
05-20-2014, 04:03 PM
این قسمت 9.کلا نمیتونم زیر 9 بدم به game of thrones.
کلاغ پر.گنجشک پر.جفری بدرک رفت.خاله لایسا پر.ااااااااااااااااااا خاله لایسا که پر نداره.:Smiley36:.اینم مرد
از این کار بیلیش خوشم اومد.
این پسر خاله سانسا هم چیزی از جفری اون رمزی اسنو سادیسمی کم نداره.بزرگ بشه دیوونه خوبی میشه.
از قسمت دیگه اوج هیجانات در راه.hayejan is coming:Smiley10:
بهترین سکانس این قسمت تریون با اوبرین.هر چند دیالوگهای ملیساندرا هم فوق العاده بود
کلا دیالوگهای سریال عالیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی:Smiley17:

linkinpark20
05-20-2014, 04:49 PM
خوب باز هم فکر کنم نفر آخر یا از نفرات آخرم:Smiley69::Smiley69: عجب قسمتی بود با جان و دل 10 دادم در صورتی که قبل از 10 دقیقه پایانی داشتم فکرم میکردم 7 بدم که نظرم عوض شد دلم برای تیریون خیلی سوخت خیلی قشنگ نقش بازی میکنه واقعا من به جای پیتر جکسون بودم به جای نقش بیلبو بگینز که یارو اینقدر ناشیانه بازی میکنه این رو میبردم یادم باشه بهش میل بدم پیشنهاد بدم تو قسمت سوم از این تییریون استفاده کنه:Smiley35::Smiley35::Smiley35::Smiley35:
مردن اون خاله هم خیلی لذت بخش بود اما بسیار غیر قابل پیش بینی بود مردنش در این قسمت آریا هم که مثل برادرش برن عشق من هستند و این دو تا با هم بشن چی میشن فکر کن برن بره تو وجود آزدها های کالیسی و کنترلشون کنه به به چه خواهد شد:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

آرین هم که ضد حال زد و گفت 2 هفته دیگه میشه قسمت بعدی باید 2 هفته تو کف بمونیم امیدوارم هر چه زودتر این دو هفته به سر برسه:Smiley17::Smiley17::Smiley17:

Amin03
05-20-2014, 07:41 PM
تا به این‌جا بهترین قسمت فصل بود. داستان یه روند خوب داشت و خسته‌کننده نشد.

با این که سه‌تا سکانس عالی از تایرون داشت ولی به‌نظر بهترین دیالوگ این قسمت (شاید هم کل فصل) مال آریا و اون آدم رو به احتضار بود.

So why go on?
Habit.
Nothing could be worse than this.
Maybe nothing is worse than this.
Nothing isn't better or worse than anything.
Nothing is just nothing.
یه جورای منافیست اتئیزم ـه.

با کمی سخت‌گیری به این قسمت 8 می‌دم، به امید سه قسمت آخر عالی‌تر.

Chandler Bing
05-20-2014, 08:02 PM
این کوه جدید از داداش که جوون تره:Smiley104: کوه قبلی قیافه اش خیلی ترسناک تر بود، این یکی فقط گنده است

http://picoup.ir/images/49550665197582769526.jpg

vetlawen
05-20-2014, 08:07 PM
خیلی خوب بود 9 دادم

shahin7
05-20-2014, 11:16 PM
این لرد بیلیش اخرش ممکنه شاه بشه حتی واسه یه مدت کوتاه/دنریس تا زمانی که ارتشش از ارتش لنیسترها یا تایرل ها بزرگتر نشه احتمالا حمره نمیکنه/من فکر میکنم برن استارک یا اریا در فصلهای بعد به شکل عجیبی خطرناک بشن.مخصوصا برن/اما راجبه این قسمت...من عاشق اوبرایان شدم.شخصیتش عالیه.دوس دارم ببینم قراره چیکار کنه با کوه.جان اسنو هم فعلا معلوم نیس با خودش چند چنده.کلا استارکا بی سیاستن بدجور.الان دقیقا داره از دیوار واسه چی دفاع میکنه وقتی کل خونوادشو شاه کشته.سیاست فقط لرد بیلیش.

ali_n540
05-21-2014, 01:35 AM
8
2 نمره به خاطر تعویض بازیگر کوه کم می کنم واقعا بازیگری که در فصل اول و دوم از کوه دیدیم خیلی بهتر از این غول بیابانی بود. این سریال واقعا بزرگترین سریال ساخته شده تا به حالاست(نه بهترین) منتها چند تا ایراد کوچک و بزرگ داره و به نطرم تنها اپیزودی که در حد سریال کار شده اپیزود بلک واتر از فصل 2 بود(البته از لحاظ جنگی می گم) و تو بقیه موارد متاسفانه صحنه نبردها و جنگها را ساسنسور می کنند ما متاسفانه جنگی از راب استارک نمی بینیم جنگهای دنریس را حذف می کنند و ... به نطرم اگه هر فصل 2 اپیزود اضافه می کردند و این موارد اضافه می کردند این سریال افسانه می شد.چون سریال از لحاظ دیالوگی و بازیگری چیزی کم نداره (بجز تعویض بازگر کوه که به نظرم به سریال ضربه می زنه چون بازیگر اولی خیلی بهتر بود.

anzalichi
05-21-2014, 09:53 AM
قسمت 7 روهم دیدم...ازین به بعد مدام دارن مارو شوکه میکنن..سقوط آزاد با شتاب 9.8 متر برمجذور ثانیه:Smiley36: از دروازه ی ماه به سمت زمین ایده ی فوق العاده ای برای حذف یکی از کارکترهای منفور این سریال بود...لرد بیلیش یک شخصیت که اگه دورو برم بود هرگز بهش اعتماد نمیکردم..اون تیکه که داشت به خدایان قدیم و جدید قسم میخورد واقعا دروغگوئیه بی نقصی بود...

ماتحت تیریون هم فکر کنم توسط اون مرده به یغما رفت:Smiley14: چه نگاه مظلومانه ای تو نگاش بود:Smiley14:

و درآخر به یکی از شگفتی های این سریال اشاره کنیم...داریوناهاریس...!! چه استعدادهایی داشت...شکوفا شد:Smiley35:
http://www.8pic.ir/images/84593351522804890587.jpg

هرچی بیشتر ازین سریال میگذره جذابیتش دوچندان میشه...ازهمین تریبون هم از مترجمین این سریال نهایت تشکر رو دارم به خاطر زیرنویس عالیشون..!!
10/10

درعجبم کی به این قسمت 5 داده...!!اخراجش کنید از سایت:Smiley69:

TwistedFate
05-21-2014, 01:17 PM
این قسمت خیلی خوب بود . لیتل فینگر هم که فوق العاده بود . من خیلی دوست دارم که این آخر داستان پادشاه بشه :Smiley35:
جان هم به احتمال زیباد فرمانده نایتس واچ میشه . چون قضیه براووس هم اومده وسط امیدوارم تو این فصل دوباره جاکن هگار رو ببینیم .

Irag
05-21-2014, 03:21 PM
http://picoup.ir/images/09939878049204115839.jpg

که با این درد اگر در بند در مانند ، درمانند!

پ.ن: بعضی اوقات بعضی چیزها توی برخی فیلم ها و سریال ها دیگه از کنترل خارج میشه از یه واقعیت داستانی به یه "تعمد" آزاردهنده تبدیل میشه. این حالا اتفاقی که کم و بیش توی سریال GOT به مرور پیشرفت کرده طوری که حتی تبدیل شده به "سوژه" ی شبکه ها اجتماعی و سریال های آمریکایی (+) (http://tvworld.info/showthread.php?43193-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87%E2%80%8C%D9%8A-219-%D8%AA%D9%8A%E2%80%8C%D9%88%D9%8A%E2%80%8C%D9%88%D 9%8F%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%B2%D9%8A%D8%B1%D9%86%D9%88%D9%8A%D8%B3-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%84-Rick-and-Morty-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B4%D8%B4%D9%85&p=150120#post150120)

Snow
05-21-2014, 03:30 PM
که با این درد اگر در بند در مانند ، درمانند!

پ.ن: بعضی اوقات بعضی چیزها توی برخی فیلم ها و سریال ها دیگه از کنترل خارج میشه از یه واقعیت داستانی به یه "تعمد" آزاردهنده تبدیل میشه. این حالا اتفاقی که کم و بیش توی سریال GOT به مرور پیشرفت کرده طوری که حتی تبدیل شده به "سوژه" ی شبکه ها اجتماعی و سریال های آمریکایی (+)
http://picoup.ir/images/68264998368313547087.jpg
:Smiley14:
حالا خارج از شوخی منم موافقم که گات داره به سمت *صحنه*های اضافه میره.در صورتی که اینقدر داستان قوی و کاراکتر های قوی و فراوون داره که اصلا نیازی به پر کردن تایم اپیزود با اینجور صحنه ها نداره.ولی خب HBO نود درصد سریالاش اینجوریه دیگه...

sami1428
05-21-2014, 04:02 PM
هر چی که نشون میدن اکثر تو کتاب هست.خودم یکم ناراحت هستم که چرا دربارش خوندم.حالا جلوتر از سریال میدونم.
مطمئن باشید همین قضیه داریوناهاریس با دنریس و رابطشون تاثیرات زیادی تو داستان داره.حالا این دنریس با داریو منفی 18 نشون ندادن تو این قسمت که ناراحت باشید.
سر قسمت های جنگی هم که نشون ندادند زیاد خصوصا مال دنریس به خاطر بودجه و زمان بوده.مطمئن در آینده جنگهای بیشتری هست که باید نشون بدند و نمیشه حذفش کنند کلا.
یکم دنریس مظلوم واقع شده تو این فصل.فصل ذیگه واستون جبران میکنه.:Smiley17:
سر قضیه بازیگر کوه.باید هیکلش جوری باشه که جلوی اوبرین مثله کوه باشه.وقتی بازیگر نقش اوبرین انتخاب کردند با قبلی همخونی نداشت.از یه طرف نمی شد واسه نقش اوبرین یه آدم معمولی آورد.بهترین شخص واسه نقش اوبرین همین شخص بود به نظرم.

بردیا
05-21-2014, 04:30 PM
من کتاب رو نخوندم ولی مطمئن بودم پرنس اوبرین میاد درخواست قهرمانی تیریون رو میکنه.
چه فرصتی بهتر از این برای گرفتن انتقام قاتل خواهر و خواهرزاده هاش؟
خب واضح هم هست که دهن طرف رو سرویس میکنه دیگه
+

سر قسمت های جنگی هم که نشون ندادند زیاد خصوصا مال دنریس به خاطر بودجه و زمان بوده.مطمئن در آینده جنگهای بیشتری هست که باید نشون بدند و نمیشه حذفش کنند کلا.
بحث سر بودجه نیست
به نظرت سریالی مث got از مرلین بودجش کمتره؟
ولی شما برید سکانسای جنگی و مبارزاتی مرلین رو نگاه بکنید،اصلا یه سر و گردن بالاتر از got هستن.
سکانس مبارزه تن به تن ند استارک و کینگ اسلیر تو سیزن یک رو مقایسه بکنید با سکانسای مبارزات آرتور توی یه سریال کم بودجه مثل مرلین،واقعا مرلین نبردای خیلی حرفه ای داشت حداقل در سطح خرد ولی got واقعا گند زده.

sami1428
05-21-2014, 04:42 PM
بودجش کمتر نیست قطعا.ولی حجم داستان.تعداد شخصیتها(تعداد شخصیتهای اصلی).تعداد سکانسها و لوکیشنها.تاثیر زیادی گذاشته واسه پرداختن خصوصا صحنه های جنگ.تمام اینها رو بودجه و زمان تاثیر میزاره.ولی قطعا در آینده صحنه های جنگی بیشتری می بینیم.هر چند علاقه کارگردان رو بخش درام قصه هست.
اوبرین دنبال انتقام درست ولی............................................ ..................
سریال تو این فصل غافلگیری های شوک آوری هنوز تو آستینش داره.

saeed_iri
05-21-2014, 05:46 PM
میدونم اینجا جاش نیست! اما اگر یکی در مورد بنجن یک اسپویل کوچک به من بگه (حتی خصوصی)! که آیا بازگشتی به سریال داره یا بنجن دیگه مرده ! آخه واقعا خیلی با صلابت بود و تو فصل 1 خیلی ازش خوشم اومد اما خیلی سریع ازش رد شدن و حداقل شایسته یک مرگ با شکوه بود !

مزدک
05-21-2014, 05:51 PM
میدونم اینجا جاش نیست! اما اگر یکی در مورد بنجن یک اسپویل کوچک به من بگه (حتی خصوصی)! که آیا بازگشتی به سریال داره یا بنجن دیگه مرده ! آخه واقعا خیلی با صلابت بود و تو فصل 1 خیلی ازش خوشم اومد اما خیلی سریع ازش رد شدن و حداقل شایسته یک مرگ با شکوه بود !

با عرض پوزش این کی بود یادم نمیاد :)

saeed_iri
05-21-2014, 06:25 PM
با عرض پوزش این کی بود یادم نمیاد :)

برادر ند استارک , عموی راب و جان و...

Lord HellisH
05-21-2014, 06:30 PM
تو 2 صحنه از فیـلم حال کردم
اول اینکه وقتی ابرین جنگجوی تیریون شد
دوم وقتی لرد بیلیش خواهر کتلین رو پرت کرد پاییـن :d

mehditoghs
05-21-2014, 07:28 PM
البته اگه پازلها رو کنار هم بزارین به نتایج جالبی میتونین برسین !!

توی فصل اول ند استارک ازش اسم برد وقتی با رابرت بود من دارم از اول نگاهش می کنم تازه فهمیدم چی به چیه فکر کنم اسمی که ند استارک گفت رو توی طول سریال یه جا دیدم یا شنیدم منتها مطمئن نیستم مطمئن شدم اینجا عنوان می کنم

بردیا
05-21-2014, 07:51 PM
بودجش کمتر نیست قطعا.ولی حجم داستان.تعداد شخصیتها(تعداد شخصیتهای اصلی).تعداد سکانسها و لوکیشنها.تاثیر زیادی گذاشته واسه پرداختن خصوصا صحنه های جنگ.تمام اینها رو بودجه و زمان تاثیر میزاره.

بابا به خدا من جنگ نخواستم،ولی در حد همین مبارزات کوچیک تن به تن یا یک به چند،کلا خیلی مسخرست
انگار فقط برای باز کردن از سرشون اینجوری فیلمبرداری کردن.
یکی 2تا مربی شمشیر زنی استخدام میکردن یه کم بازیگرا تمرین میکردن برای اینکه 2 دقیقه مبارزه خوب فیلمبرداری بکنن.
ولی خب سریال فوکوسش روی درام هست

sami1428
05-21-2014, 10:44 PM
بابا به خدا من جنگ نخواستم،ولی در حد همین مبارزات کوچیک تن به تن یا یک به چند،کلا خیلی مسخرست
یکی 2تا مربی شمشیر زنی استخدام میکردن یه کم بازیگرا تمرین میکردن برای اینکه 2 دقیقه مبارزه خوب فیلمبرداری بکنن.
تو یکی از صحنه های استنیس بود فکر کنم دقیق یادم نیست یه دیالوگ بود رد و بدل شد که خطر و نبرد اصلی تو شمال.
هنوز هیچ نبردی شروع نشده که نشون ندن.تنها نبردی که خوب نشون ندادن واسه دنریس تو این فصل بود.
شما سریال با دقت نگاه کن از اول نبرد تن به تن یا درگیری کم نیست.دیگه نمی خوام یکی یکی بشمارم واست.از 2 دقیقه هم بیشتر مطمئن باش.
حالا سلیقه است ممکن شما مرلین ترجیح میدی به این سریال.

.Ven0m.
05-21-2014, 11:35 PM
hbo از ما فن ها خیلی باهوش تره :d
اتفاقا به نظرم نبرد های توی سریال خیلی رئاله
حالا اگه شما راضی نشدی وایسا تا قسمت بعدی ، مطمئنم راضیت میکنه ، نبرد نفس گیری رو بین دو تا از جنگجویان برتر وستروس (چه بسا سوتورس و اسوس و این حرفا:d) پیش رو داریم :x

ali_n540
05-22-2014, 12:17 AM
مگه سریال مرلین با این قابل مقایسه هست حتی یه نبرد کوچیک تو این سریال از کل جنگهای مهم سریال سطح پایین و فانتزی مرلین بهتره منتها اگه تو این سریال جنگهای راب استارک و دنریس تارگاریان را حذف نمی کردند سریال کامل کامل می شد دقیقا مثل ارباب حلقه ها که در سطح کتاب یا حتی برتر از کتاب ظاهر شد.

Admini3trator
05-22-2014, 01:31 AM
توی فصل اول ند استارک ازش اسم برد وقتی با رابرت بود من دارم از اول نگاهش می کنم تازه فهمیدم چی به چیه فکر کنم اسمی که ند استارک گفت رو توی طول سریال یه جا دیدم یا شنیدم منتها مطمئن نیستم مطمئن شدم اینجا عنوان می کنم

زندگینامه ند استارک رو بخونید به نتایج جالبی میرسین !

لینک (http://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF_%D8 %A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DA%A9)

majidzendaniyan
05-22-2014, 03:34 AM
قسمت خوبی بود .مخصوصا که کوتوله قصه ما یه قهرمان جدید پیدا کرده
مادر اژدها هم که بعد اون فصل اول که خیلی صحنه بالای 18 داشت
گمان میکردم این قسمت هم چیزی از برکاتش شامل حالمون بشه که نشون ندادن !!
در کل نمرش 10 نبود اما من 10 دادم :)

shadi_am
05-22-2014, 04:59 AM
زندگینامه ند استارک رو بخونید به نتایج جالبی میرسین !

لینک (http://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF_%D8 %A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DA%A9)
من در این رابطه خیلیییی کنجکاو شدم اما پس از گشتن های بسیار به هیچ نتیجه ی واضح و محکمی نرسیدم و آخر هم متوجه نشدم چه کسی میتونه باشه
مخصوصا افراد احتمالی رو که ویکی وستروس نام برده بود اصلاااا به خاطر نمیارم!
اگر اسپویلر بذارین در این رابطه بسیاااار ممنون خواهم شد

Admini3trator
05-22-2014, 10:17 AM
من در این رابطه خیلیییی کنجکاو شدم اما پس از گشتن های بسیار به هیچ نتیجه ی واضح و محکمی نرسیدم و آخر هم متوجه نشدم چه کسی میتونه باشه
مخصوصا افراد احتمالی رو که ویکی وستروس نام برده بود اصلاااا به خاطر نمیارم!
اگر اسپویلر بذارین در این رابطه بسیاااار ممنون خواهم شد

این همش حدس و احتماله :

میدونیم که ند وقتی از جنگ بر میگشت یه بچه همراه خودش آورده !
اینم چیزی که از زندگی نامه ند میفهمیم :
یکی از دلیل جنگ هم این بوده که ریگار نارگریان (برادر بزرگ دنریس) بخاطر علاقه ای که به لیانا استارک (خواهر ند) رو میدزده (یا میشه گفت با هم فرار میکنن :Smiley36: ) ، و در پایان جنگ وقتی ند به پیش خواهرش میرسه ، لیانا در حال مرگ بوده و رازی رو به ند میگه ، که ند این رازو هیچ وقت فاش نمیکنه ! احتمال داده میشه این راز در مورد جان بوده و جان بچه لیانا و ریگار هستش ! به صورت کلی فقط یک نفر غیر از ند احتمالا از هویت جان با خبره ، که اونم هاولند رید (بابای اون خواهر برادری که همراه برن هستن) .

بردیا
05-22-2014, 12:49 PM
مگه سریال مرلین با این قابل مقایسه هست حتی یه نبرد کوچیک تو این سریال از کل جنگهای مهم سریال سطح پایین و فانتزی مرلین بهتره

شما کلا اشتباه گرفتی منظور منو
حرف من،پایین بودن کیفیت مبارزات سریال هست وگرنه در کیفیت کل سریال که حرفی نیست.
شما اگه سریال مرلین رو داری میتونی بری سیزن 1 قسمت دوم و نهم رو ببینی.
مبارزاتی که توی تورنومنت حتی بین شخصیتای فرعی سریال انجام میشه بهتر از مبارزات توی got هستش تازه اون سیزن اول سریاله و مال 6-7 سال پیش هستش و سیزن به سیزن از نظر کیفیت مبارزاتی پیشرفت میکرد.
ولی got اصلا نخواسته روی همچین بخشایی فوکوس بکنه و بازیگرا فقط در حد اینکه دوتا شمشیر برای رفع تکلیف بهم میزنن و تمام.درباره جنگای بزرگ من حرفی نمیزنم چون میدونم فیلم سینمایی نیستش که بخوان کلی وقت صرف دراوردن یه نبرد مثل نبرد گاندور بکنن،جنگ بلک واتر هم خوب بود ولی من دارم درباره مبارزات تن به تن حرف میزنم

خیلی خوبه قبل اینکه جواب کسی رو بدیم اول بفهمیم دقیق چی میگه.

مادر اژدها هم که بعد اون فصل اول که خیلی صحنه بالای 18 داشت
گمان میکردم این قسمت هم چیزی از برکاتش شامل حالمون بشه که نشون ندادن !!

من سال قبل درست بعد اپیزودی که دنریس جلوی داریو از وان بیرون میاد،توی اینترنت به عنوان gossip خوندم که دنریس به تهیه کننده های سریال گفته دیگه توی همچین صحنه هایی بازی نمیکنه و باید بخشای مربوط به برهنگیش رو حذف بکنن

ali_n540
05-22-2014, 01:37 PM
شما کلا اشتباه گرفتی منظور منو
حرف من،پایین بودن کیفیت مبارزات سریال هست وگرنه در کیفیت کل سریال که حرفی نیست.
شما اگه سریال مرلین رو داری میتونی بری سیزن 1 قسمت دوم و نهم رو ببینی.
مبارزاتی که توی تورنومنت حتی بین شخصیتای فرعی سریال انجام میشه بهتر از مبارزات توی got هستش تازه اون سیزن اول سریاله و مال 6-7 سال پیش هستش و سیزن به سیزن از نظر کیفیت مبارزاتی پیشرفت میکرد.
ولی got اصلا نخواسته روی همچین بخشایی فوکوس بکنه و بازیگرا فقط در حد اینکه دوتا شمشیر برای رفع تکلیف بهم میزنن و تمام.درباره جنگای بزرگ من حرفی نمیزنم چون میدونم فیلم سینمایی نیستش که بخوان کلی وقت صرف دراوردن یه نبرد مثل نبرد گاندور بکنن،جنگ بلک واتر هم خوب بود ولی من دارم درباره مبارزات تن به تن حرف میزنم

خیلی خوبه قبل اینکه جواب کسی رو بدیم اول بفهمیم دقیق چی میگه.

اگه منظور شما مبارزات تن به تنه نظیر مبارزه هوند برای اجرای عدالت در انجمن برادری یا سکانس گردن زدن اسب توسط کوه و .... این سریال مرلین که منم دیدمش کجا از این صحنه ها داره ولی اگر منظورتون جنگ و لشگر کشی بله متاسفانه بجز نبرد بلک واتر که به نظرم باز می تونستند با هزینه بالاتر بهتر بسازنش(هر چند واقعا سطح بالایی داشت) بقیه جنگها را سانسور و ما فقط سکانسها بعد جنگها را دیدیم نظیر جنگهای راب استارک و دنریس و در این موارد حق با شماست و من در پست قبلی به این موارد اشاره کردم. ولی همین نبردهایی هم که نشان دادند نه تنها از مرلین بلکه از سریال کارتونی اسپارتاکوس هم خیلی بهتر ساخته شده. و فکر کنم شما هم منظور منو نگرفتین وگرنه منم از این موارد ایراد گرفتم و اگر منظور شما مورد اول باشه فکر نکنم بجز خود شما کسی با شما موافق باشه

sami1428
05-22-2014, 03:56 PM
بزار وقتی کل سریال تموم شد اگه جنگ کم دیدین بگو.هنوز شمال.استنیس.دنریس.جنگی شروع نکردن.فعلا دارند لشکر جمع می کنند.
مبارزات تن به تن از اول سریال تا حالا کلی داشتیم.کی میگه ضعیفه یا کم بوده.با دقت نگاه کنید.
هیچ سریالی فعلا به بزرگی got نیومده.اگه کتابش یا این سایتها که راجع به کل داستان توش نوشتن نبود.یا از دوستاتون درباره آینده سریال نمی شنیدید.مختون یا از کنجکاوی یا از دیدن غافلگیری های سریال منفجر میشد.خوش به حال کسایی که از آینده سریال خبر ندارند.
من موندم کی 5 یا 6 داده به این سریال.اگه این 5 یا 6 برکینگ بد چند میدادین:Smiley10:
just got

fanoudi
05-22-2014, 08:58 PM
نمره من 8 ؛ لرد بلیش هم عجب آدمی راستی راستی همینجوری لایسا رو پرت کرد پایین ؛ کالیسی هم معلوم نیست چه کار میکنه حالم ازش به هم میخوره

بردیا
05-22-2014, 09:59 PM
اگه منظور شما مبارزات تن به تنه نظیر مبارزه هوند برای اجرای عدالت در انجمن برادری یا سکانس گردن زدن اسب توسط کوه و .... این سریال مرلین که منم دیدمش کجا از این صحنه ها داره

منم مبارزات تن به تن رو دارم میگم
تنها چیزی که تو این 4تا سیزن قابل دفاع هست به نظر من مبارزه ای بود که تیریون درخواست کرد برای دادگاهش جلوی کتلین انجام داده بشه.
بقیش در حد بچه بازی بود
اون گردن زدن اسب و اینا که نشد مبارزه.

شما میتونی بری قسمت دوم سیزن یک از دقیقه 7،مبارزه آرتور رو ببینی به عنوان شروع سریال در این زمینه،یا باقی مبارزات فرعی که سیاهی لشگرها انجام میدن
یا قسمت اکسکالیبور رو بری ببینی که شوالیه های منتخب دربار با اون یارو نامیرا چطوری میجنگن
تازه این مال سیزن یکش هست،خداییش از کل مبارزات تن به تن got بهتر هستن.کاملا مشخصه کار شده هست کارشون و صرفا شمشیر بهم پرت نمیکنن

mehditoghs
05-22-2014, 11:13 PM
این همش حدس و احتماله :

یکی از دلیل جنگ هم این بوده که ریگار نارگریان (برادر بزرگ دنریس) بخاطر علاقه ای که به لیانا استارک (خواهر ند) رو میدزده (یا میشه گفت با هم فرار میکنن :Smiley36: ) ، و در پایان جنگ وقتی ند به پیش خواهرش میرسه ، لیانا در حال مرگ بوده و رازی رو به ند میگه ، که ند این رازو هیچ وقت فاش نمیکنه ! احتمال داده میشه این راز در مورد جان بوده و جان بچه لیانا و ریگار هستش ! به صورت کلی فقط یک نفر غیر از ند احتمالا از هویت جان با خبره ، که اونم هاولند رید (بابای اون خواهر برادری که همراه برن هستن) .

خداااااااااااااا کاشکی نمی خوندمش

مزدک
05-22-2014, 11:28 PM
خب دیدم این قسمت بهترین قسمتش اونجا که داره شاهزاده برا اون کوتوله ما یک خاطره میگه وای وقتی گریه میکنه :Smiley24: از کالیسی دیگه داره بدم میاد اه حالم بد میشه میبینمش چرا اینطوری شده دختر جلف رفت با اون یارو خوابید اخه ..........این یارو دیوانه راستی راستی خاله سانسا کشت معلوم نیست قصدش چی دلم برا سانسا میسوزه عشقممممممممممم

slimshady
05-22-2014, 11:50 PM
خداییش انجا که طرف به تیرون گفت من برات مبارزه میکنم مثل دخترا جیق کشیدم خدایا مرسی که به دعا هام جواب دادی

EMINENT
05-23-2014, 01:26 AM
در حیرتم از خلقت این لرد بیلیش، چقدر آدم میتونه سیاست مدار باشه، دروغ و راست این آدم مشخص نیست، من حتی به این قضیه که عاشق مادر سانسا بوده و اینا هم شک دارم بخدا، برای هر حرکتش هزار جور برنامه داره، بازیه همرم میخونه، واقعا شخصیت هیجان انگیزیه!

اونجائیم که اون پیرمرده تو جواب سوال اریا که میپرسه :چرا ادامه میدی میگه از روی "عادت" خیلی فکرمو مشغول کرد، دیالوگ معناداری بود

پژمان
05-27-2014, 03:00 PM
این همش حدس و احتماله :

این امکان نداره ، اصلا با عقل جور در نمیاد ند چطوری اونو توی جنگ از رابرت و بقیه مثل تایوین قایم کرده؟؟؟؟ بعدشم اگر اینجوری میشد حتمااااااااا به کتلین میگفت تا کتلین تا آخر عمرش با تلخی این ماجرا زندگی نکنه
اصلا چه دلیلی داشت که به کتلین نگه اتفاقا باید میگفت. بعدشم متوجه نشدم که این راز و چرا باید هالوند رید بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی کسی واقعا اینجا نیست که بدونه که ماهی سیاه سرنوشتش چی میشه ؟ انتقام میگیره با خاطر عروسی سرخ یا نه؟
من بدن درد گرفتم نمیتونم صیر کنم تا قسمت بعدش بیاد ,یه فکری بکنین
راستی اگه موافق باشین اوناییی که به این قسمت 5 و 6 دادن و یکی یکی گیر بیاریم بکشیم.

shahin7
05-28-2014, 03:25 AM
راستش من فکر میکنم جان از شیطونی نداستارک تو شمال دیوار یا با یه وحشی بدنیا اومده و اخرشم با وحشیا متحد بشه...دوس دارگ بدونم رز بولتون و والدر فری اوناکه راب استارک رو کشتن چی میشن.در ضمن یه سوال..اوبریان مگه باباش شاهه که بهش میگن پرنس؟دورن تحت فرمان شاه وستروسه؟

caviya
05-28-2014, 04:25 PM
اوبریان مگه باباش شاهه که بهش میگن پرنس؟دورن تحت فرمان شاه وستروسه؟
اوبرین مارتل اهل دورن ـه. دورن جزو هفت اقلیم نیست
اون زمان که ایگان تارگرین (ایگان فاتح 300 سال قبل از زمان حال) به وستروس حمله کرد نتونست دورن رو شکست بده و اون ها رو زیر سلطه ی خودش در بیاره
و پادشاهی دورن باقی موند.

پژمان
05-29-2014, 04:50 AM
کسی که اسپویل میکند خر است. :Smiley104: :Smiley104: :Smiley104: :Smiley104:
یه چیزی راجع به جنگ تن به تن قسمت 8 شنیدم که امونمو بریده :Smiley19: :Smiley19: اصلا دیگه درس هم نمیتونم بخونم :Smiley20:
جان هر کی دوس دارین اسپویل نکنین هیچجا.

Admini3trator
05-31-2014, 06:00 PM
این امکان نداره ، اصلا با عقل جور در نمیاد ند چطوری اونو توی جنگ از رابرت و بقیه مثل تایوین قایم کرده؟؟؟؟ بعدشم اگر اینجوری میشد حتمااااااااا به کتلین میگفت تا کتلین تا آخر عمرش با تلخی این ماجرا زندگی نکنه
اصلا چه دلیلی داشت که به کتلین نگه اتفاقا باید میگفت. بعدشم متوجه نشدم که این راز و چرا باید هالوند رید بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟

این مطلبو بخون جواباتو میگیری :

البته این فرضیه یه عیب بزرگ داره ، اونم رنگ موهای جانه !

The Emperor
05-31-2014, 07:04 PM
راستش من فکر میکنم جان از شیطونی نداستارک تو شمال دیوار یا با یه وحشی بدنیا اومده

نه عزیز دلم جان به احتمال زیاد اصلا پسر ند استارک نیست بلکه خواهر زادش و پسر ایگار تارگرین هست:Smiley10:. یادت میاد خواهرش رو دزیده بود و ... .
خوب اینم فقط یه نظریه هست ، تویه سایت طرفدارای سری خوندم الان اسم سایت یادم نمی یاد

sogoly
06-02-2014, 12:06 AM
قسمت بعدی چرا نمی آید......تو کف بودن هیچ خوب نیست............:Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley10:

behnamm30
06-02-2014, 01:21 AM
قسمت 8 پخش شد
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/140164709839_got2.jpg

پژمان
06-02-2014, 03:49 AM
این مطلبو بخون جواباتو میگیری :

البته این فرضیه یه عیب بزرگ داره ، اونم رنگ موهای جانه !

دستت درد نکنه ولی من سوالام بیشتر شد چرا لیانا که خواهر ند بود توی دورن بود؟اونجا چکار میکرد؟ چرا داشت توسط اعضای گارد محافظت میشد؟

sir bob paisley
06-02-2014, 12:00 PM
لیانا خواهر ند توسط پرس ریگار ( ولیعهد شاه ویسروس ملقب به دیوانه) کشته شد
اونی که اسمش لیاست، اهل دورن و ملکه شاه دیوانه بود
فرق دارن از زمین تا زیرزمین

AR!@N
06-02-2014, 12:13 PM
لیانا خواهر ند توسط پرس ریگار ( ولیعهد شاه ویسروس ملقب به دیوانه) کشته شد
اونی که اسمش لیاست، اهل دورن و ملکه شاه دیوانه بود
فرق دارن از زمین تا زیرزمین
الیا بود اون . خواهر اوبرین ، زن ریگار برادر دنریس بود نه زن پدرش . مادر دنریس هم اسمش Rhaella بود فکر کنم. :دی
لیانا توی دورن نبود همین وستروس بود .

MIPERB
06-02-2014, 11:35 PM
قشنگ بود
تیکه ی سانسا هم عالیه فقط دلم براش میسوزه اگه تو قصر میموند به جرم کشتن جافری کشته بودنش الانم که رفته پیش خالش خالش از اقوام جافری هست مثل اینکه بنده خدا شانس نداره فقط یه مو از سر این دختر کم شه من میدونم و شبکه مظلوم گیر اووردن :Smiley104::Smiley36:
تیریونم بازیش محشر بود مخصوصا تیکه ی بچگی و وقتی فهمید هیشکی براش نمیجنگه این بشر چرا تا حالا کشف نشده بود ؟ :Smiley39:
تیکه ی ملیساندرا الکی بود حالا اون سکانس نبود چی میشد به قول شوخی کردم یه مشت حرف مفت :Smiley104::Smiley14:
دنریس هم تیکش مسخره بود بازم زائد :Smiley15:
اریا باحال بود طرف رو زد این بزرگ شه جلوی همه رو میگیره
فقط یکی این بیلیش رو بکشه تا همه رو به نکشته به کشته مرده ی خودش هم رحم نکرد:Smiley10:
پسر خاله ی سانسا هم بزارین پرواز کنه اینقدر به پرواز علاقه داره :Smiley14:

Dark Angel
10-03-2014, 09:29 PM
این قسمت قشنگ بود من 9 دادم .
مکالمه ی تیریون و اوبرین خیلی قشنگ بود ...
خوشحال شدم خاله مرد ؟ معلوم نیست لرد بیلیش چه نقشه ای داره ؟
سکانس اریا و سگه هم خوب بود ... اسم سگه یادم نیست:/
سکانس های مربوط به کالیسی هم این قسمت زیاد جالب نبود

Matin VT
10-03-2014, 09:41 PM
این قسمت قشنگ بود من 9 دادم .
مکالمه ی تیریون و اوبرین خیلی قشنگ بود ...
خوشحال شدم خاله مرد ؟ معلوم نیست لرد بیلیش چه نقشه ای داره ؟
سکانس اریا و سگه هم خوب بود ... اسم سگه یادم نیست:/
سکانس های مربوط به کالیسی هم این قسمت زیاد جالب نبود
خودتو برای پایان قسمت بعدی اماده کن که مخت قراره سوت بکشه:Smiley35::Smiley36: