PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت هشتم

Mani Vampire
06-02-2014, 12:47 PM
http://8pic.ir/images/85894145203778872816.jpg

Season 4, Episode 8 | The Mountain and the Viper

خلاصه‌ی داستان این قسمت: وحشی‌ها به روستاهای نزدیک دیوار رسیده‌اند و نگهبانان شب باید چاره‌ای بیاندیشند، برای لیتل فینگر نیز محاکمه‌ای برگذار شده است، آریا به ایری می‌رسد، دنریس تارگرین از نیت‌های پلید جوراه اندال باخبر می‌شود و تیریون لنیستر تمام بخت و اقبال خویش را به دست جنگجوی خود افعی سرخ سپرده است...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3060782/?ref_=tt_ep_nx)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43170-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Game-of-Thrones-(%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%B4%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF)&p=151423&viewfull=1#post151423).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43186)

behnamm30
06-02-2014, 01:03 PM
خوب بود ولی کشته شدن افعی واقعا ناجور بود

UntouChable
06-02-2014, 01:13 PM
Stupid Fu*king Book

جاتون خالی تو فیس بوک بودم که یکی از دوستان عزیز که کتاب رو خونده بود زد همشو اسپویل کرد
این مسخره بازی چی بود زدن پِرنس محبوب ما رو کشتن
دلم به حال این هاوند بدبخت می سوزه که دور هفت اقلیم رو گشت اما ظاهرا هیچ جایزه ای نصیبش نخواهد شد ... البته شاید لرد بیلش یه چیزی بهش بده
لرد بیلش هم چه دانش اموزی تربیت کرده ها ... اگه قسمت قبل رو ندیده بودم دروغ سانسا رو صد در صد باور می کردم
تو این قسمت از بازیگری اون دختره دستیار کالیسی و سر لشگرش خیلی خوشم اومد ... من یکی باورم شد که هر دوشون Virgin هستن

آریا :Smiley14:

Mani Vampire
06-02-2014, 01:32 PM
یکی به مارتین بگه، برادر من، پدر من، نمی‌تونی همینطوری یه شخصیت رو بیاری تو دل ما جا کنی بعدش به راحتی عین یه گُل پرپرش کنی، این چه وضعشه آخه http://8pic.ir/images/52287401372088223522.gif :| به جون خودم به آریا می‌گم اسم مارتین رو قبل خواب ببره :| من با آریا در ارتباطم :Smiley69: http://8pic.ir/images/52287401372088223522.gif

همه‌چی واضح بود نیازی به توضیح نیست، با اینکه مبارزه‌ی این دوتا رو خونده بودم، اما واقعاً شوکه‌ام کرد و الآن نمی‌تونم تایپ کنم http://8pic.ir/images/52287401372088223522.gif
خدایا تیریون رو دیگه از ما نگیر http://8pic.ir/images/52287401372088223522.gif

Toxic Fighter
06-02-2014, 01:43 PM
f**k :Smiley35:

بازم داره قسمت 9 میرسه و ظاهرا قربانی بعدی تیریونه :|

مزدک
06-02-2014, 01:46 PM
یکی جفت پا از این تایپیک پرتم کنه بیرون من خب کل این قسمت اسپویل شد برام من اینجا چیکار میکنم چرا اومدم تو اوبرینننننننننننننننننننن ننننننننن:Smiley19::Smiley24::Smiley96:

"Ross Geller"
06-02-2014, 02:14 PM
شاید یکم عجیب باشه ولی اولین باره واسه مرگ یه شخصیت ناراحت میشم ! واقعا فکر نمیکردم اینجور بشه ! فقط امیدوارم جیمی یا هرکس دیگه ایی به شکل فجیعی سرسی رو بکشه که اون لبخند از رو صورتش واسه همیشه محو بشه :Smiley69:

shahin7
06-02-2014, 02:30 PM
خدااااا یه جور شکه شدم که قلبم از دهنم پاشید بیرون.من اسپویل نمیخونم اما به خدا دقیقا همچین چیزی به ذهنم رسیده بود.چرا کوه نمرد پس؟چرا این عوضی زنده موند؟ اونجایی که شهید اوبرایان کوه رو زد زمین و داشت دور زمین راه میرفت و به تایوین لنیستر اشاره میکرد میگفت کی بهت دستور داد خواهرمو بکشی اوج فیلم بود بدنم یخ زده بود...میخاستم واسه کشته شدن اوبرایان 1 بدم به این قسمت.اما الان عصبانیم بعدا یکم ارومتر میشم میام امتیاز میدم.دوباره اعصابمون بهم ریخت.چه سریالیه این بابا اه.ضربه هایی که به ادم میزنه واقعا ناجوره.هر سال همین داستانو داریم..فصل بعد حتما جان میمیره.بعدش کالیسی.بعدش استنیس.همه رو میکشه.مطمعنمممم

M20N-5HiN3
06-02-2014, 02:38 PM
واسه اولین بار از سانسا خوشم اومد انگار آدم شده اینم اولین باره یه کاری انجام میده!:Smiley69:
عاشق آریام یعنی با اون خنده هاش :Smiley14:
من دلم نیومد مردن اوبرین رو ببینم چرا دروغ تا همون جا که داد میزد دیدم و قطع کردم :Smiley30: کوه رو شکست داد خوب!!!!
اگر تریون بمیره دیگه سریال رو نمیبینم کشتن شخصیت های خوب تا یه جایی زیبا میکنه از یه جایی به بعد دیگه مسخره میشه واقعا!

maasoudn
06-02-2014, 02:49 PM
فقط امیدوارم کوهم مرده باشه

sima_e8
06-02-2014, 03:27 PM
آخر این اپیزود وضع سر من هم عین وضع سر اوبرین طفلک بود،

ولی این فصل یه جوریه. در طول اپیزود اتفاق گنده ای نمی افته ولی 5 دقیقه آخر باید منتظر هر چیزی بود.

JenabPargaar
06-02-2014, 03:39 PM
کلی خوشحال بودم و هیجان داشتم واسه قسمتای بعدی که اوبرین قراره چه بلایی سرِ خاندانِ لنیستر بیاره. جالبیش اینه که کاراکترای محبوبو همیشه فجیع‌تر می‌کشه. دل هوادارای اوبرین فقط و فقط با مرگِ فجیعِ سرسی آروم می‌گیره آقای "جورج نمی‌دونم چیچی مارتین".:Smiley19:

javat
06-02-2014, 03:40 PM
کی فکرشو میکرد من تا یه هفته تو شکم روانیا بی اعصابا :Smiley10:

اضافه شده در : 9 minutes

ببخشید یه سوال من قوانین فروم رو در مورد فحش دادن میدونم ولی استثنا نمیشه قایل شد برای یه همچین قسمتی برای مثال مارتین بوووووووووووووووووووووووو وووق بووووووق فلان فلان شده ی بوووووووق اخی دلم خنک شد شما هم فحش بدید خیلی جواب میده منو که اروم کرد

اضافه شده در : 5 minutes

الان رفتم دوباره دیدم لحظه ترکیدن سره اوبرینو کارگردانه بووووووووووق

dangerm28
06-02-2014, 03:53 PM
وااااااااااااااای خیلی بد مرد افعی

Amir2009t
06-02-2014, 04:01 PM
:Smiley101: چه وضعیه آخه؟ به جان خودم این جرج مارتین دیوانس!
تا میاد یه شخصیت سریال جاشو تو دل ما باز کنه، به فجیع ترین شکل ممکن حذف میشه:Smiley106:

Hypnos
06-02-2014, 04:04 PM
می خواستم بگم که چون این سریال پر از سورپرایزه پس تیریون نمیمیره ولی واقعا غیر قابل پیش بینیه! برا تیریون دعا کنید! از حرفاش میشه یه کتاب جدا نوشت حیفه بمیره!:Smiley19:

Achilles_
06-02-2014, 04:04 PM
قهرمان افسانه ای من تو کل فیلما و سریال Achilles فیلم تروی هست .
مارتل تنها شخصیتی بود که در طول این سالهای فیلم و سریال داشت نزدیک می شد به جایگاه Achilles واحتمالا میتونست جای اونو بگیره .
ولی به طوری فجیع کشته شد که تصمیم گرفتم دیگه این سریال رو نبینم .

واقعا بازی با اعصاب شده دیگه .
برای خود منم جالب بود که خیلی از کامنت های تو سایت های انگلیسی هم بودن که ملت نوشتن دیگه نمی خوان نگاه بکنن(حالا چند درصدش تصمیم قاطع گرفتن مثل من بماند).

من شخصا رابطه عاطفی با شخصیتا برقرار میکنم . صلاح نیست اینطور سریال هایی رو ببینم که نویسنده و عوامل صرفا برای جذاب شدن داستان می خوان شخصیت بکشن .

یکی اون صحنه ی کشته شدن مارتل رو با دقت نگاه بکنه . کسی آوازه اش به بلندای افعی-سرخ هست . میاد اون طور اشتباهی بکنه ؟؟؟؟ وقتی میدونه طرفش کسی هست در اون قد و اندازه که نیزه براش حکم سوزن رو داره . و بیاد مثلا کنار پیکر نیمه جانش قدم بزنه داد و فریاد راه بندازه ؟؟؟ یه کسی مثل اون اول احتمالا دست و پای طرف رو قطع میکنه بعد شروع میکنه به اعتراف گیری . نه اینکه به صرف اینکه دوتا سر سوزن زد بهش فکر کن طرف مرده .

درمورد مرگ کاتلین استارک هم همین قضیه بود . یه ارتش کامل با لباس رزم . زیر لباس عروسی اومدن عروسی اونوقت هیچ کس متوجه نشده ؟؟؟ یه عده زیادی یخوان یه عده زیادی رو بکشن تو جشن عروسی اون وقت کسی متوجه نشده ؟؟ بابا اینا باید بیان درس حفاظت اطلاعات به ان اس ای بدن که با اون دب دبه کب کبه ازش اینطوری اطلاعات درز میکنه بیرون .

در کل خیلی مضحک بود که فقط میخواستن سریال رو به اصطلاح جذاب تر بکنن . بهتره عوامل این سریال جذابیت واقعی رو از سریال های دیگه یاد بگیرن . نویسنده تنها کاری که توش تخصص داره ایجاد کردن شخصیت های جدید و قوی و کشتن اون هاست .

mas5oud281
06-02-2014, 04:06 PM
هر چیزی تا یک حدی زیبایی داره.دیگه دارند شورشو در میارند خیلی غیرمنتظره اوبرین ترکید.واقعا ناراحت شدم.الانم مغزم نمیکشه یکی از بهترین کاراکتر های سریال داره حذف میشه.
ولی در کل قسمت زیبایی بود.9 میدم
چیزی که من تا اینجا از این سریال فهمیدم این بوده که هیچوقت حتی یه سکانس رو هم نمیتونی حدس بزنی. یعنی دقیقا آخرین چیزی که به ذهن آدم میرسه اتفاق میفته و این هم نبوغ مارتین رو نشون میده
درپایان این قست هم هرچیزی رو میتونستم حدس بزنم بجز اتفاق وحشتاکی که برای اوبرین افتاد.
درضمن اینم باید اشاره کنم که هرگز فکرشم نمیکردم سانسا اونطوری زرنگ بازی در بیاره و چنین جوابی به اونها بده. واقعا این قسمت عالی بود

mani22
06-02-2014, 05:05 PM
خدایا این دیگه چه جور سریاله ،تا الان اینجوری با روح و روانم بازی نشده بود،امیدوارم یک اتفاق خوب توی دو قسمت بعدی بیفته وگرنه یک سکته رو زدم.:Smiley18::Smiley18::Smiley18::Smiley18::Sm iley18::Smiley18:

Sherlock
06-02-2014, 05:09 PM
اهههههههههههههههه :| :| ~x(~x(~x(~x(~x(
داغون شدم! آخه این چه کاریه که مارتین با شخصیت های خوب می کنه؟ بابا بسه دیگه! فهمیدیم می تونی بکشی. همه چیز که کشتن نیست!!
منم زمزمه های مردن اوبرین رو شنیده بودم ولی به خودم تلقین کرده بودم که یه اتفاق دیگه می افته! اون جایی که کوه رو زد زمین کل بدنم به لرزه افتاده بود و می دونستم که الان یه بلایی سر افعی میاد :((
آخه چرا این جوری کرد؟ میزد سرش رو قطع می کرد دیگه! ای باباااااااااااا :-w

اپیزود رد ودینگ غمش برام بیشتر بود! ولی این اپیزود داشتم رو که دیدم از عصبانیت داشتم می ترکیدم! می خواستم یکی دم دستم بود،‌ میزدم لهش می کردم :| :( :((

پ.ن:
در مورد بقیه ی بخش های این قسمت هم فعلا حال و حوصله ی حرف زدن ندارم!

Achillies
06-02-2014, 06:48 PM
از همین تریبون اعلام میکنم اگه قسمت بعدی، تریون یا هر شخصیت مورد علاقه ایم بمیره، سریال رو میذارم کنار!!
چی بشه آخه!! یه حدی داره، فقط بلده آدم خوب ها رو به فجیع ترین وضع ممکن بکشه، اونوقت مرگ منفورترین شخصیت با یه سم بود!!!!!!
اعصابم داغون ـه! داغون! نمره ام رو ثبت نمیکنم، ولی 1 ـه:Smiley104:
خاک بر سر اون جورج مارتین روانی با این نویسندگیش، یه بدبخت سادیسمی اومده سریال مینویسه!:Smiley13:
پ.ن: تو این هوا هم که این قسمت رو دیدم تاثیرش بر عصبانیتم بیشتر بود:Smiley36: هوا به این خوبی رو زد برام داغون کرد!

penelo
06-02-2014, 07:09 PM
آریا: :Smiley14:
افعی: :Smiley30:
اعصاب من: :Smiley15:

setare12
06-02-2014, 07:17 PM
اصلا دوست نداشتم این قسمتو دوهفته صبر کردم اینو ببینم ینی دلم میخواد سرسی و تایوین و اون شی مسخره رو با اون پیرمرد مسخره بگیرم بکشم !
ینی چی آخه اه! تازه از این شاهزاده اوبرین خوشمون اومده بود زد کشتش!!!!!!!!!! هیچی ندارم بگم خیلی عصبی شدم ینی واقعا دلم میخواد بزنم مانیتور رو بشکنم!:Smiley104:

FARMANDEH
06-02-2014, 07:19 PM
http://cdn1.dottech.org/wp-content/uploads/2013/09/awesome_hand_face_sand_art.jpg

:Smiley19:

Snow
06-02-2014, 07:24 PM
تا یک دقیقه مونده به پایان اپیزود می خواستم 7 از 10 بدم چون همه چی طبق پیش بینی بود ولی به طور ناگهانی مارتین ورق رو برگردوند!افعی توسط کوه *له*شد...و باز هم درخشش پیتر دنکلیج که چقدر خوب لبخند روی صورتش یخ شد!بیایید همگی برای تیریون دعا کنیم!قسمت بعدی قسمت*9*می باشد...تنها کسی که می تونه نجاتش بده کسی نیست به جز*جیمی*!
به احتمال زیاد شاهد جنگ نایت واچ و وحشی ها در دو قسمت اینده خواهیم بود.در مورد کالیسی هم نمی خوام زیاد بنویسم چون ارزش نوشتن نداره!فقط همینو بگم که لیاقتت همون داریو ناهاریسه!سر جوراه زیادیت می شد!
هر کی هم که از این کشتن شخصیت اصلی ها خوشش نمیاد می تونه بره ومپایر دایاریز نگاه کنه!هر قسمتش ده تا کاراکتر می کشن زنده می کنن!گات باید بی رحم باشه!
10/10

a l i
06-02-2014, 07:26 PM
این سریال برخلاف اثار دیگه دقیقا از روی کتاب ساخته میشه و بسیاری از افراد از جمله خودم قبل از این قسمت خبر داشتیم ولی باز هم به شخصه از این همه خشونت راضی نبودم حالا مسئله اصلی اینه که چرا شخصیتی که این همه محبوبیت پیدا کرده که حتی اگه کتاب رو بخونید واقعا عاشق اوبرین میشید باید به این قصاوت کشته بشه؟ شخصا با این ویژگی داستان اصلا موافق نیستم وقتی هم داشتم کتاب رو میخوندم واقعا از دست نویسنده کلافه شدم اما باید قبول کرد که این ویژگی داستان رو از سایر اثار متمایز کرده ولی خوب حداقل برای من جذابیت قدیم رو ندارد در مورد سایر قسمت های اپیزود بدون هیچ شکی بعد از 8 قسمت بهترین پارت دنریس رو شاهد بودیم پیشرفت های خوبی در داستان لرد بیلیش وسانسا و اریا صورت گرفت و درمجموع بعد از اپیزود 6 بهترین اپیزود فصل بود اما دو قسمت اینده رو از دست ندید که بدون شک کل فصل رو تحت الشعاع قرار میده و به نظرم از سه فصل گذشته به شدت تاثیر گذارتر خواهد بود به هیچ عنوان هم دنبال اسپویل نباشید که طبق تجربه در اینجور حادثه ها بدتر واکنش نشون میدید
10/10

9353980174
06-02-2014, 07:51 PM
یعنی علاوه بر یزید و معاویه و شمر، باید جورج مارتین رو هم بگنجونیم تو لیست لعن
یعنی برای اولین بار تا آخر تیتراژ پلیر رو باز **** داشتم
ولی اصلا برام مهم نبود عناصر سازنده فیلم کیا بودن، واقعا فک و پوزم رو زمین بود داشتم اونا رو جمع میکردم

یا اون پیرمرده بایست بیاد تو زمین به تایوون بگه خفه باو، جفتشون به درک واصل شدن و همچین موقعیتی استثنا داره
یا اگه غیر از اون بشه که علاقه ندارم تیریون بمیره، من اگر جورج مارتین کتاب آرایش و میک آپ خلیجی هم بنویسه با دقت خواهم خوند
من دیگه حرفی ندارم
10

Achilles_
06-02-2014, 07:51 PM
stupidity is differ than unmercifully

خطاب به بعضی‌‌ها که جو میگیرتشن ، خیلی‌ احمقانست قهرمانه اصلی‌ فصل اینطوری بچگانه کشته بشه و اسمشو بی‌ رحمی بذاریم ،

باز هر طور مایلین !

sohrab101
06-02-2014, 08:03 PM
So Fu*king Bad:Smiley104:

hosien_black
06-02-2014, 09:27 PM
خیلی تاثیر بدی داشت کشته شدن اوبرین مارتل..داشت جای جان اسنو رو توی شخصیت های مورد علاقم میگرفت که...
خو یکی نیست بگه میخوای حذفش کنید باشه قبول اما دیگه چرا با این وضع و حال حذفش کردید از سریال؟حتما باید کلش رو میترکوند؟
اما بی صبرانه در انتظار قسمت های بعدی هستم
اوبرین تقاص حماقتشو داد..اخه چرا اینقدر لفتش میداد سریع تمامش میکردی و میرفتی سراغ قاتل های بعدی خواهرت
خنده های جیمی رو دوست داشتم واقعا تحول عجیبی تو نقشش داشته که بیشتر به خاطر قطع شدن دستشه.الا جیمی خیلی دوست داشتنیه هر چقدر که با لبخند جیمی حال میکرد با لبخند سرسی میخواستم سرم و بکوبم تو مانیتور
جان این قسمت اصلا حرف نزد و کمی تو ذوقم خورد
آریا :Smiley14::Smiley14::Smiley14:
سکوت سگ هم بعد از اینکه فهمید خاله آریا مرده خیلی باحال بود

Notion
06-02-2014, 09:59 PM
چی میتونم در مورد این اپیزود بگم. افتضاح افتضاح بود
چند بار وسط سریال خوابم بُرد.
دیگه خسته شدم از بس 45 دقیق ما رو اسکل گیر میارن بعد توی 1 دقیقه یه شخصیت اصلی رو میکشن بعدم جالبش اینجاست که همگی کیف میکنن میگن نمیتونیم واسه اپیزود بعدی صبر کنم یا فوقالعاده هیجانی بود.
چی میتونم بگم دیگه ؟ نمره من به این قسمت 0/5 نیم از 10.

"Ross Geller"
06-02-2014, 10:12 PM
بعضیا واقعا انتقاد های الکی میکنن ! من خودم ابرین رو بعد از جیمی بیشتر همه دوست داشتم اما کشته شدنش دلیل نمیشه نمره کم بدم چون واقعا پیزود عالی بود ! دوستانی هم که میگن فقط دقایق اخر خوبه شدیدا مخالفم ! سکانس رمزی و همینطور کلیسی ( با این که بدم میاد ازش :d ) خیلی خوب بودن اما چون سکانس اخر اینقدر فوق العاده بود باعث میشه اونا کمتر به چشم بیان
فقط یک سوال .. کسایی که کتاب رو خوندن بدون اسپویل میشه بگن برادر بزرگتر ابرین نقش مهمی داره تو سریال ؟؟؟

kingmiladkh
06-02-2014, 10:26 PM
افعی سرخ بهای سنگینی برای غرورش پرداخت کرد ...
توانایی هایی به مدد دو مبارز اومد که به اونها شهره نبودند "کوه" که قوای بدنی بیشتر از ذکاوتش باعث شهرتش شده بود و "افعی" که بر خلاف ظاهر چابک و نحیفش از ذکاوتش در مبارزات استفاده میکرد.
در این مبارزه "کوه" از ذکاوت خودش بهره گرفت و "افعی" بر خلاف پیروزی در مبارزه رو در رو، در گیر احساسات و غرور و بی خردی شد و به بدترین شکل مجازاتش کردند.

Achilles_
06-02-2014, 10:50 PM
راستی فقط یه به چیز دقت بکنید. یادتونه برن (همون دوست تیریون ) . تو قسمت گذشته دقیقا چی گفت ؟؟

گفت برا سایز به این اندازه خیلی سریعه . من شاید بتونم دورش انقدر برقصم تا بتونم بزنمش زمین . ولی یه اشتباه کوچیک مصادف با مرگه .

دقیقا پیش بینیش درست دراومد . دقیقا درست در اومد . بخاطر همینه که بهترین جنگجوی کل سریال بنظرم همین برن هست.

Achilles_
06-02-2014, 10:52 PM
فقط یک سوال .. کسایی که کتاب رو خوندن بدون اسپویل میشه بگن برادر بزرگتر ابرین نقش مهمی داره تو سریال ؟؟؟

نمی شه بدون اسپویل گفت . اما کشته شدن اوبرین پیامد هایی جالبی درپی خواهد داشت ! هرچند دیگه دیدن سریال با این وضع افتضاح ارزشی نداره . کتابو بخونید بهتره

Achilles_
06-02-2014, 11:00 PM
بعضیا واقعا انتقاد های الکی میکنن ! من خودم ابرین رو بعد از جیمی بیشتر همه دوست داشتم اما کشته شدنش دلیل نمیشه نمره کم بدم چون واقعا پیزود عالی بود ! دوستانی هم که میگن فقط دقایق اخر خوبه شدیدا مخالفم ! سکانس رمزی و همینطور کلیسی ( با این که بدم میاد ازش :d ) خیلی خوب بودن اما چون سکانس اخر اینقدر فوق العاده بود باعث میشه اونا کمتر به چشم بیان

ببخشید . اینکه یه قهرمان افسانه ای رو انقدر بچه نشون میدن که کنار یه شخص نیمه جان اینطوری بچه بازی در میاریه کجاش فوق العاده هست ؟؟؟ واقعا برام سواله .
این کار رو کسی میکنه که تو عمرش کشته شدن یه نفر از نزدیک ندیده باشه . اون کار بچه گانه رو کسی میکنه تا حالا از نزدیک شمشیر و نیزه ندیده باشه. اون وقت یه شخصیت با ابهت . یه شخصیت با اون همه دبدبه کبکه . میاد اینطوری بچه بازی درمیاریه کنار یه غول بیابونی نیمه جان ؟؟؟ نه غرور اینا نیست. این احمقانه فکر کردن کارگردانه .

(هرچند من گفتم از کل ریتم نویسندش با اینکه کتابشو خوندم خوشم نمیاد . همش شخصیت خلق میکنه بعد به صورت کاملا مضحک می کشه . کال دروگو یادتونه ؟؟ یه کسی که ابهتش کل سریال رو تسخیر کرده بود یه زخم کوچیک که دیگه انقدر مضحکه که توضیحش نمیدم از ‍پا درش اورد . واقعا دیگه اینا مضحکه دیگه . فوق العاده خوندن اینا ظلم به سینما گری حرفه ای هست . اره شاید یه لحظه جذابیت باشه ها . ولی کافیه یه ذره ببینده باهوش خودش این اتفاقا رو منطقی بسنجه (غیر رئال بودن داستان دلیل بر این نمی شه اینطوری مضحک شخصیت کشته بشه) . مضحکه دیگه)

rmKasra
06-02-2014, 11:05 PM
۳۰ ثانیه آخر سریال عجب اتفاقی افتاد! میدونستم که افعی (اوبراین) میتونه کوه رو شکست بده، حتی تو ذهنم، تجسم کرده بودم که احتمالاً تو مبارزه پشت ساقش رو پاره میکنه. اما اصلاً فکر نمیکردم اینجوری بشه، حتی لحظه ای که حریف رو زمین زد و داشت فریاد میزد، حدس زدم الان این یاره کوه دوباره بلند میشه، اما گفتم اوبراین بازم با یه حرکت خفن، حتی به قیمت از دست دادن چشماش، اونو میکشه! یعنی حتی لحظه ای که کور شد هم فکر میکردم باز جای امیدی هست.

خودمونیم عجب مشتی زد، کل دندون های یارو ریخت!

سانسا هم که انگار میخواد کم کم راه و رسم سیاست بازی و خانم بودن رو یاد بگیره، داره دل لرد بیلیش رو میبره. و چه سوال قشنگی ازش کرد لرد بیلیش: واقعاً میدونی من چی میخوام؟ (تو رو هم میخوام :دی )

اگه آریا سر خر رو از همونجا کج کرده باشه و رفته باشه، خیلی مسخره میشه...

حتی وقتی برای بار دوم و سوم اون صحنه رو میبینم، ضربان قلب تصاعدی بالا میره :دی

Snow
06-02-2014, 11:18 PM
ببخشید . اینکه یه قهرمان افسانه ای رو انقدر بچه نشون میدن که کنار یه شخص نیمه جان اینطوری بچه بازی در میاریه کجاش فوق العاده هست ؟؟؟ واقعا برام سواله .
این کار رو کسی میکنه که تو عمرش کشته شدن یه نفر از نزدیک ندیده باشه . اون کار بچه گانه رو کسی میکنه تا حالا از نزدیک شمشیر و نیزه ندیده باشه. اون وقت یه شخصیت با ابهت . یه شخصیت با اون همه دبدبه کبکه . میاد اینطوری بچه بازی درمیاریه کنار یه غول بیابونی نیمه جان ؟؟؟ نه غرور اینا نیست. این احمقانه فکر کردن کارگردانه .

(هرچند من گفتم از کل ریتم نویسندش با اینکه کتابشو خوندم خوشم نمیاد . همش شخصیت خلق میکنه بعد به صورت کاملا مضحک می کشه . کال دروگو یادتونه ؟؟ یه کسی که ابهتش کل سریال رو تسخیر کرده بود یه زخم کوچیک که دیگه انقدر مضحکه که توضیحش نمیدم از ‍پا درش اورد . واقعا دیگه اینا مضحکه دیگه . فوق العاده خوندن اینا ظلم به سینما گری حرفه ای هست . اره شاید یه لحظه جذابیت باشه ها . ولی کافیه یه ذره ببینده باهوش خودش این اتفاقا رو منطقی بسنجه (غیر رئال بودن داستان دلیل بر این نمی شه اینطوری مضحک شخصیت کشته بشه) . مضحکه دیگه)
نتونستم جواب ندم!
اینکه غرور و حس انتقام یک انسان باعث از دست دادن تمرکزش بشه مضحک نیست.اوبرین هدفش نجاتِ تیریون نبود.اون می خواست از کوه اعتراف بگیره تا بعد بره سراغ تایوین.پس اگر کوه رو مستقیم می کشت مضحک بود.در مورد کال دروگو هم شما رو ارجاع میدم به علت مرگ اسکندر مقدونی.با اون همه شکوهش توسط یه پشه کشته شد.کارگردان می خواست با اینجوری کشته شدن کال دروگو بگه که اون همه شکوه هیچ تضمینی بر عمر زیاد نیست.در اخر هم یه بار دیگه میگم اگر با این روند کشته شدنِ کاراکتر ها مشکل دارید می تونید به سریال های شبکه ی فاخرِ cw مراجعه کنید.ده ها سیزن با ده ها سوپر قهرمان که همه رو شکست میدن و یک خراش هم بر نمی دارن...

pooya
06-02-2014, 11:18 PM
دوست عزیز Achilles_ شما یک پست دادید و نوشتید سریال مزخرفه و افتضاحه و کارگردان فلانه و من دیگه نمیبینم و غیره ، لازم هم نیست این همه پست بدید همه فهمیدن شما دیگه سریال رو نمی‌بینید و این هم متوجه باشید شما یک نفرید نظرتون هم محترم ولی نزدیک 5هزار نفر به همین قسمت توی imdb ریت 9.9 دادن و خیلی های دیگه تو همین فروم امکان داره از این قسمت خوششون بیاد و باید به نظر بقیه احترام بگذارید ( تا اینجا 56 نفر ریت بالا دادن و فقط 4 نفر ریت پائین دادن) اگه شما نمیتونید این موضوع رو درک کنید ازتون تقاضا دارم دیگه اینجا پستی ندید .

Achilles_
06-02-2014, 11:23 PM
برا شما هم متاسفم که تو تاپیک که اظهار نظر ازاده اینطوری برخورد میکنید .(من تو قوانین ندیدم که جایی نوشته باشه یه بار باید پست داد . من مخالفم خوب موافق هم میاد در مقابل این اظهار نظر میکنه اینکه دیگه دخالت مدیر و اینطوری جبهه گرفتن بچگانه نداره !) همون فعالیت تو تاپیک های زبان اصلی خیلی بهتر از اینجاهاست که مدیرش نمی تونه دوتا نظر تحمل بکنه و جالب هم اینجاست که احتمالا خودش رو دموکرات و روشن فکر هم میدونه . واقعا این حرکت شما اوج بی فرهنگی هست . متاسفم برای این تاپیک با چنین مدیریتش !

خوش باشید انجمنتونم مال خودتون

Mani Vampire
06-02-2014, 11:39 PM
یکی اون صحنه ی کشته شدن مارتل رو با دقت نگاه بکنه . کسی آوازه اش به بلندای افعی-سرخ هست . میاد اون طور اشتباهی بکنه ؟؟؟؟ وقتی میدونه طرفش کسی هست در اون قد و اندازه که نیزه براش حکم سوزن رو داره . و بیاد مثلا کنار پیکر نیمه جانش قدم بزنه داد و فریاد راه بندازه ؟؟؟ یه کسی مثل اون اول احتمالا دست و پای طرف رو قطع میکنه بعد شروع میکنه به اعتراف گیری . نه اینکه به صرف اینکه دوتا سر سوزن زد بهش فکر کن طرف مرده .
نه عزیز من! شما کتاب رو نخوندی! چرا؟ الآن بهت می‌گم! اگر کتاب رو خونده باشی دلیل اینکه چرا به اوبرین مارتل از دورن می‌گن افعی سرخ رو بهتر می‌دونی!
اولاً اینکه به این خاطر بهش می‌گن افعی سرخ که از سم‌های خیلی قوی و کشنده‌ای استفاده می‌کنه! پس دلیل اینکه بالای سر اون داشت راحت قدم می‌زد این بود که فکر می‌کرد نیزه‌ی سمی‌اش کارش رو حسابی ساخته! (دقت کن فقط دارم واسه‌ت علامت تعجب می‌زنم که خوب یادت بیاد)
ثانیاً اینکه باز هم اگر کتاب رو مثل ما خونده باشی، نباید انقدر این اتفاق "سورپرایزت" کنه که بخوای با دیدن سریال از کلّ داستان زده بشی و سریال یا کتاب رو بذاری کنار! پس متوجه می‌شم که یا واسه‌ت اسپویل کردن یا توی یه منبع این اتفاق رو خوندی :Smiley69:
ثالثاً اگر نمی‌خوای سریال رو ببینی، هیچ‌کس واسه‌ش مهم نیست و سعی نکن با اینکارت "سطح فکری" یا "علاقه‌ی سریالی" یه شخصی که به اینجور سریالا علاقه داره رو زیر سؤال ببری و بگی که این سریال احمقانه‌ست یا چیز دیگه و چون من نمی‌بینم چرا بقیه می‌بینن! این رو بهت گفتم که فقط یادت باشه هرکس یه علاقه‌ای داره!

کال دروگو یادتونه ؟؟ یه کسی که ابهتش کل سریال رو تسخیر کرده بود یه زخم کوچیک که دیگه انقدر مضحکه که توضیحش نمیدم از ‍پا درش اورد . واقعا دیگه اینا مضحکه دیگه .
شما تا حالا با کسی که عفونت خونی داره روبرو شدی؟
یکی از نزدیکان بنده خونه‌اش آتیش گرفت و از کمر به پایین سوخت، 7 یا 8 مدل روش عمل انجام شد، حالش چند روزی خوب بود، اما یهو عفونت خون به قلبش زد و جابه‌جا مُرد!
کال دروگو هم همین داستان براش به‌وجود اومد و عفونت زخم شمشیر توی تمام بدنش نفوذ کرد و حتی اگه دنریس اون رو نمی‌کُشت به زودی زود به قلبش می‌رسید و می‌مُرد!

در کُل من نمی‌دونم قبل از گات چیا می‌دیدی اما اگر گات اولین سریالته، سعی کن بری 100 تا سریال خوب رو اول ببینی و بعد گات ببینی تا با دنیای خلق‌شده توسط مارتین به خوبی آشنا بشی! اگرم کمک خواستی در سریال دیدن به این تاپیک (http://tvworld.info/showthread.php?445)مراجعه کن
علی نگه‌دارت باشه، یا حق

pooya
06-02-2014, 11:46 PM
برا شما هم متاسفم که تو تاپیک که اظهار نظر ازاده اینطوری برخورد میکنید .(من تو قوانین ندیدم که جایی نوشته باشه یه بار باید پست داد . من مخالفم خوب موافق هم میاد در مقابل این اظهار نظر میکنه اینکه دیگه دخالت مدیر و اینطوری جبهه گرفتن بچگانه نداره !) همون فعالیت تو تاپیک های زبان اصلی خیلی بهتر از اینجاهاست که مدیرش نمی تونه دوتا نظر تحمل بکنه و جالب هم اینجاست که احتمالا خودش رو دموکرات و روشن فکر هم میدونه . واقعا این حرکت شما اوج بی فرهنگی هست . متاسفم برای این تاپیک با چنین مدیریتش !

خوش باشید انجمنتونم مال خودتون

دوست عزیز این نمونه پست ها شما :

در کل خیلی مضحک بود که فقط میخواستن سریال رو به اصطلاح جذاب تر بکنن . بهتره عوامل این سریال جذابیت واقعی رو از سریال های دیگه یاد بگیرن

stupidity is differ than unmercifully

خطاب به بعضی‌‌ها که جو میگیرتشن ، خیلی‌ احمقانست قهرمانه اصلی‌ فصل اینطوری بچگانه کشته بشه و اسمشو بی‌ رحمی بذاریم ،

باز هر طور مایلین !

هرچند دیگه دیدن سریال با این وضع افتضاح ارزشی نداره . کتابو بخونید بهتره

این احمقانه فکر کردن کارگردانه

مضحکه دیگه

یه جایی هم خیلی راحت به مخاطب ها میگین جو گیر و حتی یه جورایی گفتید هر کس مخالف من فکر کنه احمقانه است! تو همین کامنت آخرتون من رو بی فرهنگ و بچه گانه خطاب کردید! و خیلی جالبه من به شما گفتم نظرتون محترم ولی درک و توانایی این رو داشته باشید که نظر مخالف با خودتون هم تحمل کنید. شما یه بار گفتید دوبار گفتید سه بار گفتید چهار با گفتید دیگه بسه، نمیشه هر کی از هر قسمت بدش اومد هی بیاد کامنت بذاره و یه خط در میون بد بگه ( اگه اینجوری باشه هرکس هر چی خوشش نیومد یه خط در میون بنویسه چرت بود ، مضحک بود ، احمقانه بود و غیره ) به نظر خودم به اندازه کافی به شما فرصت داده شد که نظر خودتون رو بیان کنید این هم بگم هیچ کاری نداره من اصلا بدون اینکه بقیه بفهمن پست شما رو اصلا تائید نکنم و حتی برای همین کامنت قبلی شما رو بن کنم ، من هم نه جایی گفتم روشن فکرم و نه جایی ادعا کردم تعریف دموکراسیم ولی این ادعا رو میکنم هم از شما مودب ترم و هم اینکه توانایی شنیدن نظر مخالف هم دارم ( نمونه اش هم تائید همه پست ها شما)

این نکته هم خدمتون عرض کنم شما حتی تو تاپیک قوانین انجمن هم نرفتید (مدیریت میتونه بفهمه هرکس تو چه تاپیکی رفته) ، به هر علت هم از بنده دلخور هستید ، میتونید به مدیر بالادست گزارش دهید ، سلسله مراتب انجمن هم فعلا به این صورته :

NOjAN ==> Chandler Bing ==> pooya

Amin03
06-02-2014, 11:54 PM
برعکس قسمت 9 فصل پیش من از این قسمت خیلی خوشم نیومد. برعکس دفعه قبل که کارکترها به نهایت پختگی‌شون رسیده بودن و موقع مناسبی برای کشتن‌شون بود، به‌نظر این کارکتر یه مقدار ابتر موند. اون حجم مانور روی یه شخصیت با به این شکل کشتن‌ش و زمان کشتن‌ش جور نبود.
برعکس اکثر بچه‌ها من خیلی از این قسمت خوش‌ام نیومد. هم یه جاهایی وسط‌ش خسته شدم هم اون سکانس آخرش اون‌قدر روم تاثیر نذاشت، من بیشتر از این که از مردن طرف ناراحت باشم، نگران سرنوشت تیریون بودم. من که شخصا اگه تیریون بره کنار دیگه سریال رو ادامه نمی‌دم.

رفتار سانسا هم این قسمت جالب بود، فکر می‌کنم شروعی ـه برای ادامه زندگی‌ش. برای اولین بار نسبت به اتفاقات اطراف‌ش منفعل نبود، به‌نظر می‌رسه که می‌دونه از بیلیش می‌خوادش و می‌خواد از این مسئله استفاده کنه.

با اون دختر اژدهاباز ـه هم هیچ وقت ارتباط برقرار نکردم، اگه اون یارو جاسوس بود، چرا اژدهاها رو بهش داد؟ یا وقتی اژدها کوچیک بودن از شرشون خلاص نشد؟

بعد از تحریر:
بچه‌ها این اکلیس دوم‌مون رو این‌قدر اذیت نکنین، بیچاره حرفی نزد که گفت که خیلی از این جور اتفاقات تو سریال خوش‌ش نمیاد. به‌نظرم باید نظرات‌ش رو جمع می‌کرد توی یه پست همه رو با هم می‌زد که اون هم به‌خاطر این که تازه پست‌های اول‌ش توی انجمن اروم اروم راه می‌افته.

نمی‌دونم کجا همین بحث رو یه بار کردیم، این که با دلیل یا بدون دلیل بگیم یه چیز احمقانه یا مزخرفه اون‌قدر هم مسئله حادی نیست. همون طور که یه طرفدار می‌تونه بدون دلیل عاشق یه چیزی باشه یه نفری هم که از چیزی خوشش نمیاد می‌تونه بدون دلیل یه چیز رو رد کنه. به هر حال اینجا جای اینجا تبادل نظر نه فقط جای تعریف، هم طرفدارهای یه چیزی حق‌دارن درباره‌ش نظر بدن هم مخالف‌هاش. "عالی بود"، و "مزخرف بود" هم یه جور نظر ـه حتما نباید استدلال فلسفی پشت همه چیز باشه که.

AmiR RezA
06-02-2014, 11:57 PM
مثل همیشه زیبا, جادار , مطمئن :Smiley36:
افعی حیف شد که کشته شد من تازه داشتم باهاش حال میکردم , بازی خیلی خوبی هم داشت
از ظهری که دیدم این قسمت رو همش دارم فکر میکنم چه بلای سر تیریون میاد!! به هیچ نتیچه ای هم نمیرسم:Smiley36:
ولی در کل قسمت بسیار زیبایی بود با موسیقی متن زیبا تر

مثل همیشه 10 تمام :Smiley69:

saeed_iri
06-03-2014, 12:05 AM
قسمت ضعیفی بود , البته که اوج آدرنالین رو تومرگ اوبرین عزیز تجربه کردیم اما به نظرم باید بیشتر به پیشینه اوبرین پرداخته میشد , به نظر من اوبرین یک کارت آس بود که خیلی راحت از دستش دادن !

x7music
06-03-2014, 12:18 AM
قسمت زیبایی بود هرچند پیتر یه سوال تو ذهنم گذاشته که اینقدر به این بشر عقب افاده که سوکس میکشت دقت میکرد اخر به چی رسید ؟
درک سانسا بالاتر رفته خوبه :Smiley69:
چرا اخه اینطوری میکنن ؟

behzadfarajoll
06-03-2014, 12:27 AM
این سریال فوق العاده هستش.من زیاد علاقه ای به اوبراین نداشتم ولی نمیدوم چر از کشته شدنش بیشتر از کشته شدن راب ناراحت شدم!!!!فکر میکردم سوپر قهرمان سریال میشه.کاش این سریال هیچوقت شروع نمیشد..حالا که شده کاش هیچوقت تموم نمیشد:Smiley69:

mrrad
06-03-2014, 12:34 AM
سلام دوستان.
ممنون میشم یکی که کتاب رو خونده کل داستان سریال رو(تا آخر) برام پیام خصوصی کنی(خیلی خلاصه فقط بگه فلانی به دست فلانی میمیره فلانی شاه میشه و...).
منتظرم...

Chandler Bing
06-03-2014, 12:46 AM
NOjAN ==> Chandler Bing ==> pooya

پویا جلو جمع نگو نوژن از من بالاتره! من کلی داستان تعریف کردم برای بچه ها:Smiley36:

======================
اصلا حال نکردم با این اپیزود :| 50 دقیقه اولش که خیلی خیلی خسته کننده بود، درسته الزامی بود، اما بدجور کلافه ام کرد، مخصوصا به خاطر اینکه منتظر جنگ بودیم.
آخرش هم که یه ذره داشتیم خوشحال میشدیم، زد اونجوری بدبخت رو ترکوند!! آقا با کشتن شخصیت های محبوب شک وارد کردن هنر نیست....:Smiley15:

خداییش یه سری هم الکی جوگیرن شدن! زرت و زرت به سریال 10 میدن! بس کنید تورو خدا.

rmKasra
06-03-2014, 12:46 AM
با اون دختر اژدهاباز ـه هم هیچ وقت ارتباط برقرار نکردم، اگه اون یارو جاسوس بود، چرا اژدهاها رو بهش داد؟ یا وقتی اژدها کوچیک بودن از شرشون خلاص نشد؟

چیزی که من از کتاب، فیلم و حتی زندگی یاد گرفتم، نباید تو عرصه های مهم زندگی، به کسی شانس دوباره بدی، اگه یک بار این کار رو کرد، دوباره هم میکنه. کلیسی به همین راحتی به اینجا نرسیده که حالا بخواد تو نقطه عطف زندگیش، ریسک بکنه.

تصمیم خیلی سختی گرفت، کسی رو که تو یک یا دو قسمت قبل به عنوان معتمدترین مشاورش خطاب کرده بود رو از خودش روند! اما تصمیم درستی بود. شاید کارش سخت بشه، اما حداقل نگران این نیست که یکی از پشت بهش خنجر بزنه.

برنده ی رفت و برگشت اون نامه هم تایرن بود و بس.

DARK BOY
06-03-2014, 12:50 AM
چون همه بیشتر درباره مبارزه اوبرین حرف زدن گفتم من از اول شروع کنم تا به اونجا هم برسم اول از همه ازاون دختر وحشی دراول سریال پیش از پیش متنفرشدم واقعا وحشیه بعدازاون بازی ریک در نقش تیون هم واقعا زیبا بود اونجا مردگفت اگه ما تسلیم شیم میذاره بریم مطمئن بودم رمزی میکشتش اما نه به اون صورت.و اینکه سانسا طرف بیلیش رو بگیره جای تعجب رو نداره خودشم میدونه بجز بیلیش کسی دیگه رو نداره ولی مثل اینکه میخواد کاملا با سیاستش مخ بیلیش رو بزنه
بعد اون اینکه سر جوراه بعداون همه کمکی به دنریس کرد اینجوری تحقیر بشه واقعا بد بود حالا جوون بود جاهل یه غلطی کرد نباید پرتش میکرد بیرون که لیاقت دنریس همون داریو . خنده ناگهانی اریا جالب بودوقتی فهمید داگ ضایع شده باحالترازاون قیافه داگ بود . اینکه تریون درباره حشره ها بابرادرش حرف میزد میفهمیدیم چه قلب مهربونی داره مطمئنن جیمی متوجه خوبی تریون شدبود حالا برسیم سرمبارزه اینکه مارتین بخواد سرمبارزه اینجوری ضدحال بزنه جای تعجب نداره بعداز کشتن راب درفصل قبل انتظار همچی باید داشته بود بااین حال اوبرین خیلی خوب مبارزه کرد بعد مثل اینکه جو گرفتش مطمئنن اگه تریون هم بکشن دیگه امیدی به این سریال نی
درباره سرسی هم یه کلمه میگم
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwYfONn-svMovRjnpAT_H6LOiFNuBm0bxeWowvOOt5QaNFhnLI

majidzendaniyan
06-03-2014, 01:13 AM
بچه ها من هنوز قسمت هشتم و ندیدم و الان به صورت کاملا چشم بسته اومدم این تایپیک و باز کردم و بهش 10 دادم
بعضی وقتا که اشتیاق زیادی دارم ندید 10 میدم .
اما چیزی که جالب بود برام توقع داشتم الان همه 10 داده باشن.
این همه تفاوت آماری تو نظر سنجی ؟؟
یعنی چی شده ...
حتی یه نفر یک داده ..
از گوشه کنار شنیدم قسمت حساسی هست و بوده
خیلی مراقب بودم چیزی لو نره برام چون واقعا مزش از بین میره .. اما واجب بود یواشکی بیام و اینجا یکم آرامش پیدا کنم و چند خطی بنویسم !!
امشب میبینمش و میام کل نظرات شما رو میخونم و نظرمو میدم ..
بعد لذت دیدم فیلم خوندن نظرات شما هم برام لذت بخش بوده .

arash1234
06-03-2014, 01:36 AM
خب انتظارم از صحنه مبارزه بیشتر بود
تو کتاب کلی ابرین تلاش میکنه تا اخرش کوهو میزنه زمین
تو سریال کوه تو مبارزه خیلی ضعیفه بعد یهو مثل تراکتور ابرینو با ید دست بلند میکنه و....
کلا اینکه با این زخما کوه این کارو میکنه و مغز ابرین رو متلاشی میکنه دیگه مال کتاب هست و به سریال مربوط نیست اما میتونستن مبارزه رو بهتر در بیارن
صحنه ی بسیار ناراحت کننده ای بود جدا تاثیر گزاری دیدن کجا و خوندن کجا
من از این بیشتر عروسی سرخ ناراحت شدم

shahin7
06-03-2014, 01:51 AM
راستی بچه ها برادر بزرگه ی اوبرایان که درواقع پادشاهه دورنه هنوز زندس خدا کنه بیاد انتقام...و یه سوال؟؟؟اوبرایان میشد دایی دنریس؟به مادر دنریس تجاوز کرده بود کوه؟یکی اگه میشه اینو برام روشن کنه..نمیدونم چرا ولی 10 دادم به این قسمت...بین 1 و 10 مونده بودم میخاستم 1 بدم ولی ...

S I S
06-03-2014, 01:55 AM

با عرض پوزش شما که میگی کتاب خوندی !! خب تو کتاب هم 95 درصد دقیقا همین صحنه رخ میده!! چطوری بعد شما حساب کردی که باید اوبرین زنده میموند ؟ کارگردان بیاد چی کار کنه ؟ بیاد بیست چهار ساعت جنگیدن برای طرف بذار بعد بمیره ؟ اگر کتاب خونده باشی میدونی ابرین اون لحظه فقط به فکر انتقام گرفتن و شنیدن اعتراف از کوه بود نه چیز دیگه

vahidking
06-03-2014, 02:39 AM
آقا قسمت 9 شد یکی باس بمیره گمونم ایندفعه تریون باشه :( حیف واقعا اگر اینطوری بشه ...
-------------------
دوستان این فقط حس منه یا سریال تو این فصل نسبت به قبل ضعیف شده؟ بعضی از دیالوگ ها (مخصوصا قسمت های 6-7) خیلی آبکی شدن از نظر من....

تنها سکانسی هم که خیلی دوست داشتم شاید تو کل این فصل سکانس خنده های آریا بود، کلا برام دلنشین بود ... این قسمت 7 میدم :)

MILANO
06-03-2014, 03:41 AM
از اون جا كه بار ها اثبات شده كه تو اين سريال : ما و اين همه خوشبختى محاله اوبرين كه داشت دور جنازه چرخ ميزد فهميدم الان يه خاكى به سرمون ميشه!
١٠ دادم ولى... هى مارتين؛ فا... يو!

پژمان
06-03-2014, 03:49 AM
وحشت کردم نزدیک بود کارم به بیمارستان بکشه ، وقتی که نیزه ی اوبرین شکست قلبم ایستاد تا آخرش وقتی کوه اوبرینو گرفت دستم ناخوداگاه پرید روی موس و تا اخرین ثانیه چشمام خیره مونده بود.
خیلی عصبانی و عصبی بودم که یهو 2 دادم ، فکر کردم کارگردان اینجوری کشتتش ولی نظراتو که خوندم فهمیدم کتاب هم همینو نوشته.
ولی واقعا هنوز شوکه ام و تا چند روز دیگه هم میمونم.
سانسا بالاخره راه افتاد، بیلیش هم فکر کنم یارشو پبدا کرد و چه در سر داره الله و اعلم ، امید وارم سرسی هم گیر استنیس بیافته و بترکه،من میگم تیریون زنده میمونه ،
اقا این لینکای دانلود کیفت بالا رو که میزارید که نمیشه دانلود کرد.

تا یادم نرفته این رو هم بگم ، اون صحنه که لرد بولتون داشت میرفت سمت وینترفل خیلی دردناک بود

خدایا تیریونو نگه دار، خدایا استارکا رو به وینترفل برگردان ، خدایا حال رمزی اسنو رو بگیر، خدایا سرسی را بترکان

mojtaba22
06-03-2014, 06:21 AM
تمام مردان باید بمیرند چکیده تمام سریاله اگه طاقتشو ندارید نبینید، ی چیزیم قدیمیا میگن حقم دارن "مرگ حقه". الان شاید مردن واسه خیلیا دغدغه نباشه ولی ببینید تا 100 سال پیش مردم چطور زندگی میکردن یا بزرگان تو بازی تاج و تخت هر مملکتی چطور میمردن ، بنظرم مارتین قبل نوشتن کتاب ،کلی تاریخ برای قرون وسطا خونده (نه موجودات خیالی)ولی منطق داستان رئاله
به نظر من یه جورایی اصلا مثل تاریخ میمونه این گات. خیلی از این اتفاقات مشابه تاریخیم دارن مثل عروسی فصل پیش که چند تا مشابه تو قرون وسطای انگلستان داره(به گفته ی خود مارتین) از دید من با این که کتابو نخوندم ولی فک می کنم خوندن کتابش بهتره. کلا این قسمتم دوس داشتم قسمت خنده های آریا عالی بود. مبارزه ام خوب بود و بر خلاف بعضیا که میگن اسیر عصبانی شدنش منطق داستانی نداشت فک میکنم انتظارش میرفت یارو علنا می گفت اومدم انتقام خواهرمو که لنیسترا کشتنش رو بگیرم و اگه آدم عاقلی بود اگه کاریم میخاس بکنه مثل بیلیش عمل میکرد. خدا بیامرزه نباید زیاد پشت سر مرده حرف زد.
امتیاز 10

Ned Stark
06-03-2014, 06:52 AM
تو روخدا ببین شمال دست کیا افتاده . یه زمانی دست خودم بود ( ند استارک :Smiley36: )

ای جانم آریا . بخند http://www.freesmile.ir/smiles/63909_tooth.gif , خنده بر هر درد بی درمان دواست :Smiley36:

اوبرين خیلی بد مرد http://8pic.ir/images/86841407094912538027.gif. به قول آفای همساده . له له داغونه داغون

دنریس چرا اینجوری کرد ؟ خیلی سخت گرفت به بنده خدا . من دنبال عمه ی دنریس هستم اگه دیدین بهم بگین :Smiley14:

اوبرين وحشتناک مرد . نمیدونم این همه خشونت نیاز بود یا نه . ولی به نظرم اینجوری مردنش همیشه تو ذهنمون باقی می مونه

تیریون تو فکرتم مرد . مواظب خودت باش میدونی که به مارتین نمیشه اعتماد کرد . اوکی ؟ :Smiley69::Smiley36:

اینم :Smiley41: واسه مارتین دیوونه . که اگه نبود این سریال هم وجود نداشت .

امتیاز 9

AbbasJun
06-03-2014, 07:39 AM
نمی دونم چی بگم؟ :o :|
هنوز هنگم.
اینقدر که از این مرگ ناراحت شدم از مرگ راب و کتلین و ... ناراحت نشدم. =((
یعنی چی می خواد بشه؟
مرتیکه تایوین رو بگو سریع بلند میشه میگه سرنوشتت تصمیم گرفته شد.
..... (خیلی حرف دارم ولی هنوز تو شوکم)
:((
:((

Chandler Bing
06-03-2014, 08:54 AM
خداییش یه سری هم الکی جوگیرن شدن! زرت و زرت به سریال 10 میدن! بس کنید تورو خدا.

بچه ها من هنوز قسمت هشتم و ندیدم و الان به صورت کاملا چشم بسته اومدم این تایپیک و باز کردم و بهش 10 دادم
بعضی وقتا که اشتیاق زیادی دارم ندید 10 میدم .
اما چیزی که جالب بود برام توقع داشتم الان همه 10 داده باشن.
این همه تفاوت آماری تو نظر سنجی ؟؟
یعنی چی شده ...
حتی یه نفر یک داده ..
از گوشه کنار شنیدم قسمت حساسی هست و بوده
خیلی مراقب بودم چیزی لو نره برام چون واقعا مزش از بین میره .. اما واجب بود یواشکی بیام و اینجا یکم آرامش پیدا کنم و چند خطی بنویسم !!
امشب میبینمش و میام کل نظرات شما رو میخونم و نظرمو میدم ..
بعد لذت دیدم فیلم خوندن نظرات شما هم برام لذت بخش بوده .

این مدرک حرفی که زدم:Smiley14: چی بگم آخه؟
راستی بذارید داستان رو براتون اسپویل کنم، تو این کتاب هرکی رو که دوست دارید میمیره، جان اسنو، تیریون، جیمی و... همه میمیرن! آخرش هم سرسی و تایون با هم ازدواج میکنند و تا آخر عمر با خوبی و خوشی به وستروس سلطنت میکنند:Smiley15:

maasoudn
06-03-2014, 10:28 AM

اول از همه این که اوبرن از اول ورودش نشون داده شد که هنوز درگیر ماجرای مرگ خواهرش و فکر انتقام بدجوری مشغولش کرده و وقتی داش این اتفاق می افتاد درگیر احساسات شد
دوما این که داش بالای سرش بدون هیچ ترسی راه میرفت و حرف میزد دلیل داره

maasoudn
06-03-2014, 10:29 AM
چی میتونم در مورد این اپیزود بگم. افتضاح افتضاح بود
چند بار وسط سریال خوابم بُرد.
دیگه خسته شدم از بس 45 دقیق ما رو اسکل گیر میارن بعد توی 1 دقیقه یه شخصیت اصلی رو میکشن بعدم جالبش اینجاست که همگی کیف میکنن میگن نمیتونیم واسه اپیزود بعدی صبر کنم یا فوقالعاده هیجانی بود.
چی میتونم بگم دیگه ؟ نمره من به این قسمت 0/5 نیم از 10.
خوب اگه واقعا نظرت اینه بهت پیشنهاد می کنم خوب یه سریال دیگه ببین این همه سریال

WALKING DE4D
06-03-2014, 11:07 AM
و باز هم حذف کارکتر های محبوب من الان 3 فصل می خوام سریالو ادامه ندم :)
خیلی مزخرف میشه اگه تریون بمیره
بعضی چیزی که از حد بگذره مسخره میشه مثل همین کشتن افراد چه دلیلی داره اخه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
اگه قرار باشه هر فصل منتظر کشته شدن 2 3 نفر از شخصیت های مهم سریال باشیم که نشد کار
اخه چه فیلم نامه ای؟؟؟ همش تکرار وو تکرار فقط صحنه های کشتن و چطور کشته میشن فرق میکنه

از نظر من این سریال نشون داده داره افت شدیدی میکنه بخصوص با فیلم نامه تکراری و ضعیفی که دارن انجام میدن
یه نمونش وقتی کالیسی خواست اون شهرو بگیره و مبارزه ای انجام شد از بالای برج اومدن تیر زدن:)) دقیقا جلو پاش فرود اومدن ....
دیگه حوصله توضیح بیشتر ندارم:)))

اما اگه تریون بمیره خیلی مزخرف میشه اینقدر شخصیت تو سریال اضافه می کنن که دیگه از سر اجبار مجبور میشن شخصیت های اصلی( و قدیمی رو حذف کنن ) حتما فصل بعد سرسی باید بمیره:) این حس بد رو قبلا تو سریال سانس اف انارچی تجربه کردم:)

hoto
06-03-2014, 11:54 AM
من به این قسمت 9 میدم اولش میخوستم 10 بدم ولی به خاطر مرگ کارکتر محبوبم 1 کم کردم واقعا اوبرین شخصیتی فوق العاده داشت فقط حضور تو چند قسمت کوتاه این همه محبوب شدن نشون میده که عالی بود.
اون کالسی هم لیاقت فرماندشو نداشت اخه پیش خودش نگفت که هر لحظه میتونست اون و اژده های کوچیکش رو بکشه ولی وفادار موند خیلی احمقه کالسی
در مورد سانسا هم ازش بدم اومد خودشو فروخت به کسی که مادرش یه بار اونو رد کرده بود و با توجه به آوازه خانواده استارک این کارش بعید بود ند سر خودشو فدای دخترش کرد که این کارو کنه؟
فک کنم جان اسنو فقط میتونه این خانواده رو دوباره زنده کنه
ولی برا کسی انگشت شمار که این سریال رو مسخره احمقانه خوندن .شاید کشتن شخصیت های محبوب برا تماشاچیا نارحتی بیاره وای برای من که نزدیک به 70 یا 80 سریال دیدم میگم که مردن شخصیت های محبوب اون کارکتر رو محبوب میکنه وبرای مدت طولانی توی ذهنت میمونه .نه مثه خاطرات خوناشام یا سیرال ماورالطبیعه که هیچ حد ومرزی تو سریال ندارن و از فصل اول با چند کاراکتر شروع کردن و هر موقع که یکیشون میمیره به طور مسخره ای زنده میشه

KEVIN GARVEY
06-03-2014, 01:11 PM
مطمئنن کوه به درک واصل شده.100درصد جیمی به درخواست باباش اره میگه و وارث تاج و تخت تایوین میشه.یکی از عکسای این سریال یک عکسه که جان و تریون در کنار هم با شمایل گرگ و شیر وایسادن رو این حساب شاید اینجوری بشه.دنریس هم دیگه از خودش در اومده

hoda
06-03-2014, 01:54 PM
من به هیچ وجه قصد توهین ندارم!‌ولی به نظر میاد یه سری از عزیزان (با وجود اینکه اینهمه هم فیلم و سریال می‌بینن) تفاوت کارگردان، فیلمنامه‌نویس، و نویسنده‌ی کتاب رو (اونم در مورد این سریال که الهام گرفته از یه کتابه) نمی‌دونن! اینکه یکی تو سریال می‌میره، چه ربطی به کارگردان بدبخت داره؟ حتا اینکه ترتیب وقایع تو هر اپیزود چطوریه هم بیشتر دست فیلمنامه‌نویسه تا کارگردان! این از این!

من که متأسفانه یا خوشبختانه می‌دونستم قراره چی بشه (البته بد نشد، چون باعث شد سکته نکنم)، ولی از هیجانم چیزی کم نشد، هر چند انتظار داشتم صحنه‌ی نبرد مفصل‌تر و طولانی‌تر باشه.
بعدم یه سؤالی برام مطرحه! این آقای مارتین چه اصراری داره که صحنه‌های کشت و کشتارش اینقدر چندش آور باشن؟:Smiley10: حالا حتمن باید مغز ابرین متلاشی می‌شد آیا؟ هرچند الان که دارم فکر می‌کنم می‌بینم استعاره‌ی جالبی بوده! ابرین آدم زیرک و بامغزی! بود، آخر سر هم مغزش پکید! الان باید نتیجه بگیریم که زور بهتر از عقل است! :Smiley36:
ولی در کل همه‌ی کشت و کشتار‌های این اپیزود خیلی چندش آور بودن، واسه من که در حال خوردن سریال می‌بینم ضد حال بود! :Smiley104:

.Ven0m.
06-03-2014, 02:06 PM
https://lh6.googleusercontent.com/-q6mI13tLFH0/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAABg/mHnbpfFid8Q/photo.jpg
Thats what I Call A Game of Fu*kink Thrones
به جان خودم قبل دقیقه آخر میخواستم 4 5 دقیقه آخر این اپیزود بهترین لحظات تاریخ سریالیم بدونم ، واقعا غیر منتظره بود ، اصلا از لحظه ای که صدای ناقوس؟ اومد تپش قلب گرفتم
واقعا اوبرین حقش نبود من این شخصیتو ستایش میکردم حتی تا دقیقه ی آخر میدونستم مزه ی شیرین انتقامو میچشه ولی امان از طمع (اما بازم منطقی نیست :| رگ پای طرف رو زده بود:| بابا نامردیه:((((((()
تا به امروز این اپیزود برام تلخ ترین اپیزود سریاله چون این اوبرین استحقاق همچین مرگی رو نداشت واقعا تو کتم نمیره این شخصیت تو 10 ثانیه کلش با تمام جزییات ممکن پاشید رو زمین
اما خب متاسفانه دنیای مارتین در عین فانتزی بودن بسیار رئاله و همه چی حساب کتاب داره و دارای علت و معلول کامله!:|
دم این کارگردان و نویسنده گرم که همچین سکانس ها و موسیقی هایی رو میسازن آدم نمیدونه چی چی بگه اصن ، واقعا دمشون گرم
الان تنها امیدم به تیریونه امیدوارم بزارنش بره نایتسواچ :(
و در مورد دنریس ، هیچی نگم بهتره این فصل شخصیت منفوری شده ، تنها برگ برنده اش واسه هفت اقلیم (صرف نظر از اژدهاهاش:D) رو به باد داد(؟)
همچنین در مورد فرمانده پاکان اون دختره still a better love story than twilight\m/
شمال هم هی داره جذاب تر میشه (,عاقا سریال بالانس نداره آقا اینا از جنوب شرق میزنن به شمال اضافه میکنن:Smiley104: :D)
امتیاز هم واقعا نمیتونم کمتر از 10 بدم اصلا راه نداره ، علاوه بر 10 دقیقه آخر سریال کل این قسمت شاهکار بود صحنه ی حرف های سانسا نوع فیلبرداری ، همه چی عالی عالی

پ.ن: خنده های آریا توی دروازه خونین جیگرم رو حال اورد :Smiley14:

پ.ن 2: خوشحالم سریال رو امروز سر حوصله بعد امتحانات دیدم هیچ تاپیکی هم قبلش باز نکرده بودم هیچی هم اسپویل نشده بود عاقا بسی چسبید :X

پ.ن 3: مهم نیست که اوبرین مرده یا نه مهم اینه که حرفایی که زد ، شهامتی که داشت و همه ی اون تماشاگر هایی رو که میخکوب کرد (همچنین میلیون ها یبننده) و حرفایی که زد در یاد ها باقی میمونه .

پ.ن 4 : خشونت سریال درسته بالاست ولی تو این قسمت واقعا عالی و فجیع بود مخصوصا پاشدیه شدن کله اوبرین و نشون دادن ورژن سلاخی شده اون یارو چاقه:D

پ.ن 5: حالا که یکم قلبم آروم شده و یکم منطقی فکر میکنم به این نتیجه رسدیم که حق با تیریون بود ، اوبرین مست بود و همین کار دستش داد :(:(

http://www.xum.ir/images/2014/06/03/83390739488614618949.jpg :|

hossein 2
06-03-2014, 02:26 PM
آقا این چی بود ؟؟؟؟؟؟؟

هنوز قلبم درد میکنه !

خیلی وحشتناک بود ..... خیلی !:Smiley10:

تا حالا هیچ سریالی اینقدر منو شوکه نکرده بود.

Ned Stark
06-03-2014, 04:09 PM
ویدئو واکنش طرفداران به نبرد این قسمت

http://expressleech.com/fixvcyux9ij0.html

اینم یکی دیگه . دقیقا قیافش اینجوری :Smiley10: میشه

http://expressleech.com/kprk1cvqziti.html

AR!@N
06-03-2014, 04:15 PM
؟به مادر دنریس تجاوز کرده بود کوه؟ی
به زن داداشش :)
معلوم نیست چه اصراری دارن هر قسمت از Slaver's Bay نشون بدن ، هیچ داستانی نداره اون سمت رسما اگه بخوان پیش ببرن فصل بعد کم میارن . این قضیه "گری ورم" و "میسندی" هم که...
اصلا مارتین ننوشته این چرندیات رو. تنگ بازی در آورد جاهای خوب داستانش حذف شد "دنی" دیگه! بیا و درستش کن حالا! :دی
رمزی به ریک میگه به یک خونه جدید میریم! اون صحنه که دارن به سمت یک قلعه میرن ، برج های گردش من رو یاد "وینترفل" انداخت (تو خونه برفی سانسا برج هاش گرد بود وینترفل)
اون صحنه که روس به رمزی فامیل بولتون میده هم خیلی خوب بود.
سانسا هم این قسمت بعد 3 فصل خوب بود! داره کم کم یاد میگیره از پیتر :دی (یکی بگه واسه چی به جای اینکه بگن Alayne Stone دختر حرام زادشه گفتن خواهر زاده؟ که چی؟)
از اون صحنه آخر سانسا توی اون لباس سیاه و لبخندش معلوم بود این سانسا دیگه اون سانسا نیست.
یکی از بهترین صحنه های فصل همین خنده آریا بود! خیلی حال داد :))
در مورد حذف کردن شخصیت ها ، نویسنده وقتی میاد چندین صفحه برای یک شخصیت که چند فصل بیشتر قرار نیست توی داستان شخصیت پردازی میکنه ، بعدش بدون هیچ دلسوزی حذفش میکنه انصاف نیست که بیای بگی "کشتن شخصیت ها هنر نیست" ملت 2 تا شخصیت آبکی دارن 10 فصل طول میدن تا بلایی سرش بیاد!
کلاهخود "ماونتین" رو باید همون مال فصل اول رو میزاشتم خیلی ترسناک اش میکرد . صلاح اوبرین به نظرم سمی بود ، شایدم من اشتباه میکنم و این صحنه رو برای قشنگی نشون دادن.

http://picoup.ir/images/36287471980445888093.jpg

ناراحت کننده تر از مرگ وایپر ، سرنوشت تیریون هست که محکوم به مرگ شد...
2 قسمت بیشتر نمونده ببینیم این فصل رکورد مرگ ها رو میزنه یا نه...
مثل همیشه 10

Overlord93
06-03-2014, 04:15 PM
دوستان کتاب رو درباره قسمت بعدی خوندم. بدجوری اسپویل شد برام. حالم گرفته شد. اما از الان بهتون بگم قسمت بعدی بخاطر جلد این کتاب عالی خواهد شد. دوستانی هم که قصد دونستن دارن فقط پیام بدن.
اینم بگم که در قسمت بعدی فقط یک یا دو نفر نمیمیرن. بلکه کشتارگاهی خواهد شد.

KinGleT
06-03-2014, 05:31 PM
کلیپ با کیفیت 360. کیفیت اصلیش حجمش می رفت بالای 200 مگ. با کیفیت 360 حجمش شده 67 مگ.

دانلود (http://www.w2.mul.ir/me%7cdi%7caf%7cir%7ce.%7cco%7cm/download/xrqjrbr5wsz5mh3/Game_Of_Thrones_4x08_The_Red_Viper_Vs_The_Mountain _Reactions_Compilation_KinGleT.mp4)

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/140179353326_SPOILER!_Game_Of_Thrones_4x08_The_Red _Viper_Vs_The_Mountain_Reactions_Compilation_[VmetFPHF_yE]_[tag18].mp4.jpg

prongz
06-03-2014, 05:39 PM
یه جورایی این غیر قابل پیش بینی بودن سریال داره قابل پیش بینی میشه.استفاده ی مکرر نویسنده از یک پترن تکراری باعث شده راحت حدس بزنی که کجا قراره غافلگیر بشی و از چه نوعی.فکر می کنم مارتین برای غافلگیر کردن مخاطبش باید کمی از این الگو فاصله بگیره.به شخصه اگه هانت می مرد بیشتر هیجان زده میشدم

anzalichi
06-03-2014, 06:06 PM
قسمت 8 رو دیدم...هرقسمت این فصل یکی داره کشته میشه..عالی بود...آقایونی که آواتار اوبرین رو گذاشتین،،، یه نوارسیاه بزنید کنارش:Smiley69: بی شرف چقدر قشنگ با نیزه میجنگید..حال کردم..!! بیچاره تیریون یه لحظه خوشحال شد بعد خنده تو گلوش تبدیل به بغض شد..!!اپیزود خیلی خوبی بود..نزدیک شدن ارتش "منس " به دیوار... محکومیت "تیریون"... دیدار مجدد دو خواهر"آریا...سانسا" از قسمتهای فوق العاده ی این سریاله که احتمالا قسمت بعد تماشا کنیمش..!!
تجربه نشون داده اپیزود های 9 هرفصل تااینجای کار جنجالی بوده...!!
10از10....!!

http://www.8pic.ir/images/79668457869477179929.png
:Smiley41:

http://oi61.tinypic.com/300464m.jpg
http://oi59.tinypic.com/2d8i8ti.jpg
http://oi62.tinypic.com/b9iyys.jpg

پ.ن: متاسف میشم برای خودم که دارم سریالی رو نگاه میکنم که یه عده بهش 1 میدن از 10...!! خجالت بکشید.:Smiley7:

MIPERB
06-03-2014, 08:09 PM
وای وای ( با لحن مهران مدیری )
من تا اخر این ایپزود همون تیکه که کوه افتاد رو زمین گفتم ایول همون موقع زد کوه دهن مهنش رو سرویس کرد له له شدم داغونا ( با لحن اقای همساده )
واقعا سریال محشریه
خنده ی اریا خیلی باحال بود بدبخت سگ شکاری :Smiley14:
سانسا فقط خدا کنه بیلیش بلایی سرش نیاره و اریا و سانسا همو ببینن
وای چی میشد هر فصل 22 قسمت بود 2 قسمت دیگه میره تا سال دیگه تا اون موقع ما تو تابستان چی ببینیم ؟ :Smiley104:
امتیاز 10 از 10

hosien_black
06-03-2014, 08:18 PM
کلیپ با کیفیت 360. کیفیت اصلیش حجمش می رفت بالای 200 مگ. با کیفیت 360 حجمش شده 67 مگ.

دانلود (http://www.w2.mul.ir/me%7cdi%7caf%7cir%7ce.%7cco%7cm/download/xrqjrbr5wsz5mh3/Game_Of_Thrones_4x08_The_Red_Viper_Vs_The_Mountain _Reactions_Compilation_KinGleT.mp4)

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/140179353326_SPOILER!_Game_Of_Thrones_4x08_The_Red _Viper_Vs_The_Mountain_Reactions_Compilation_[VmetFPHF_yE]_[tag18].mp4.jpg

اینکه یوزر پسورد میخواد

Irag
06-03-2014, 09:07 PM
http://picoup.ir/images/73900117403941421097.jpg

فقط همین. یعنی ادم بعد اون سکانس آخر همچین حسی داره ...
خوب بود. خوشم اومد. :Smiley35:

EliJah
06-03-2014, 09:48 PM
خخخخخخخ توووووووف :| ریدم تو این شانس این یارو چرا مرد آخه؟ :| تیریون هم که دیگه مرد :|
این اوبرین مسخره باید همونجا کلکشو میکند دیگه X( اه اه اه مرتکه بیشوور به :Smiley85: امید دیدن کشته شدن مانتین :Smiley15:

ali_n540
06-03-2014, 10:58 PM
واقعا چه می شه در مورد کسایی که نمره زیر 6 می دند یا با دادن نمره 1 به این سریال اهانت می کنند بعد به سریالهای ضعیفی مثل supernaturalو یا حتی واکینگ دد(بجز دو فصل اول بقیه واقعا ضعیفه) نمره 10 می دند در حالی که یک دیالوگ این سریال در ضعیفترین اپیزود کل سریالهای نامبرده می ارزه نمی دونم چی بگم اپیزودی که تو imdb نمره 9.8 می گیره اینجا 1و 2 و 3 می دند خوب خوشتان نمی آد چرا نگاه می کنید همینطور که ما ومپایرو ماورا نمی بینیم شما هم اینو نبینید چرا کلاستون با این سریال پایین می برید.
تا اینجا که من این سریالو دیدم ضعیفتر از 8 برای هیچ اپیزودی از کل فصل برای ضعیفترین اپیزود شایسته نیست چون گاها آن اپیزود به ظاهر ضعیف طوفانی در اپیزودهای بعدی پیش رو داره که وجود آن اپیزود ظاهرا ضعیف الزامیه. به این دلیل ته امتیازش 8 هستش تازه در برابر سریال های (البته سریال های بزرگی نظیر بریکینگ بد یا true detectiveو چند سریال دیگه مد نظرم نیست)ضعیفترین اپیزودش از قویترین آنها خیلی سره
واقعا بعضی ها با لفظ هایی مثل مسخره مزخرف و ... این سریالو خطاب می کنند در عوض از کوچکترین نقد از سریال های واقعا مسخره ای مثل supernatural یا دو فصل اخیر واکینگ دد می رنجند.
البته منم حق ندارم به طرفداران این سریالها اهانت کنم ولی چون در پست هایی چه از این قسمت چه قسمت هایی قبلی از طرفداران سریال های مذکور واقعا این کار بزرگ را کوبیده بودند مجبور شدم این طوری جواب بدم.
با وجود این که این قسمت برام اسپویل شده بود تا حالا یادم نمی آد شخصیتی که محبوب شده در هیچ سریالی یا فیلمی این چنین وحشتناک بمیره البته شنیدم تو oz هم این اتفاقا می افته. مرگ اوبراین خیلی وحشتناک بود. فکر کنم قسمت بعدی یا آخر مرگ های بسیاری خواهیم دید مرگ هایی که همه را شوکه می کنه.
امتیاز من 9
بازیگر فصل اول و دوم کوه خیلی با ابهت تر از این بود و به نظرم مبارزه آخر خیلی کم بهش پرداختند در حالی که می تونستند این سکانسو 5 دقیقه بیشتر و با هیجان بالاتری بسازند.

majidzendaniyan
06-03-2014, 11:27 PM
وای خدای من ....
اون کوتوله نباید بمیره ...
میدونم که نمیمیره .
یعنی نباید که بمیره ...
اصلا کل فیلم و دارم به خاطر همین میبینم
بقیه چه اهمیتی دارن ؟
اون کالسی مغرور چه اهمیتی داره ؟
دیدن این سریال ارزشش فقط به جان اسنو و این کوتوله و لرد بیلیش بسته هست
نه اون کالسی مغرور و بقیه آدمای این داستان . تف به همشون اگه قرار باشه این مرد بمیره ...
معرفت و درسی که میشه از این شخصیت ها گرفت ارزشش از کل سریال بیشتره .

VIVA THE ROCK
06-03-2014, 11:50 PM
اول اینکه مصادف شدن این قسمت و کشته شدن اوبرین رو با آخرین امتحان دوره لیسانس به فال نیک می گیریم ، باشد که اساتید به سرنوشت افعی سرخ دچار شوند :Smiley35:
دوم اینکه آقا،من نوکر پدر اونایی هستم که کتابو خوندن،وجدانن سر جدتون نیاید انقدر اسپویل کنید،بابا به خدا کتاب خوندن هنر نیست،همه بلدن بخونن :Smiley104:
سوم اینکه این قسمت خیلی خوب بود،همه چی از اون حالت خطی و نرمال خارج شد :
1-بر و بچه های منس رایدر بالاخره به دیوار رسیدن 2- لرد بولتون خودشو واردن آف نورث اعلام کرد،تیون هم به نظرم با حرفای اون یارو رییس قلعه یه تکونی خورد 3-راز سر جورا برملا شد 4-سانسا از حالت سیب زمینی خارج و به حالت یه استارک واقعی تغییر کرد و حتی لیتل فینگر رو هم سورپرایز کرد 5-آریا و سانسا به نزدیکی هم رسیدن 6-با اینکه اصلا انتظار نداشتم اما رد وایپر کشته شد و خدا به داد آقامون تیریون برسه ...

Chandler Bing
06-03-2014, 11:52 PM
واقعا چه می شه در مورد کسایی که نمره زیر 6 می دند یا با دادن نمره 1 به این سریال اهانت می کنند بعد به سریالهای ضعیفی مثل supernaturalو یا حتی واکینگ دد(بجز دو فصل اول بقیه واقعا ضعیفه) نمره 10 می دند در حالی که یک دیالوگ این سریال در ضعیفترین اپیزود کل سریالهای نامبرده می ارزه نمی دونم چی بگم

به عنوان کسی که 6 یا 7 دادم، جواب میدم.
7 دادم به خاطر اینکه با توجه به استانداردهای گیم او ترونز اپیزود ضعیفی بود. شاید ضعیف نبود اصن، اما به خاطر اتفاقی که افتاد حس سرخوردگی به آدم دست میده... والا منم واکینگ دد یا وپایر نمیبینم

و در جواب اون دوستی که گفت شما از کارگردانی و نویسندگی چیزی نمیفهمید که الکی به سریال گیر میدید و این اتفاق تقصیر نویسنده کتابه. خیر، کارگردان و شورانر سریال خیلی بهتر میتونستند این اپیزود رو دربیارن، اینکه اتفاقی که دو هفته منتظرش بودیم رو بذارن تو 4 دقیقه آخر بقیه چیزها، نشون دهنده کار ضعیف گروهه.

TwistedFate
06-03-2014, 11:53 PM
با این قسمت زیاد حال نکردم با اینکه مرگ اوبرین غیر منتظره بود اما بقیه سکانس های این قسمت زیاد خوب نبودن . بهترین تکه اش هم اونجا بود که آریا می خنده :Smiley14: عالی بود :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

majidzendaniyan
06-03-2014, 11:56 PM
این مدرک حرفی که زدم:Smiley14: چی بگم آخه؟
راستی بذارید داستان رو براتون اسپویل کنم، تو این کتاب هرکی رو که دوست دارید میمیره، جان اسنو، تیریون، جیمی و... همه میمیرن! آخرش هم سرسی و تایون با هم ازدواج میکنند و تا آخر عمر با خوبی و خوشی به وستروس سلطنت میکنند:Smiley15:

دوست عزیز منو برای اون شخص مدرک نکن و قه قه نخند ! لازمم نیست با این مقایسه هات چیز بگی . گفتنی ها رو ملت میبینن و اونایی که اهلش باشن حقیقت و تشخیص میدن
من شخصا حتی برای الکی 10 دادنمم دلیل دارم . لازمم نیست تخصصی تو این فروم امتیاز داد، حدود یه ساله اینجام و معمولا تو نظر سنجی ها ملت تخصصی امتیاز نمیدن.
برای اینکه هر کی میاد تو این تایپیک ها (بحث سریال ها ) به سریال علاقه داره و ناخداگاه یا نمره بالا میده یا پایین . ( بیشتر احساسی هست )
توقع من 10 بوده اما خواسته من برای نظر سنجی این فروم چه اهمیتی داره ؟ برای نظر سنجی آدمها باید نظراتشون رو خوند که همیشه میخونم .
این تنها توقع من بوده اونم به خاطر این دو هفته ای که از گوشه کنار میشنیدم خبرهایی در راه هست که حساسِ.:Smiley17:

Chandler Bing
06-04-2014, 12:02 AM
خب دیگه، دو نفر مثل شما بیان الکی 10 بدن، دیگه کل نظرسنجی انجمن میره زیر سوال! سر همینه که طرف میگه نمره فلان قسمت تو imdb شده 9.8، من تو دلم میخندم، چون میدونم کیا رفتن به سریال 10 دادن که نمره اش این شده

Snow
06-04-2014, 12:05 AM
خب دیگه، دو نفر مثل شما بیان الکی 10 بدن، دیگه کل نظرسنجی انجمن میره زیر سوال! سر همینه که طرف میگه نمره فلان قسمت تو imdb شده 9.8، من تو دلم میخندم، چون میدونم کیا رفتن به سریال 10 دادن که نمره اش این شده
اشکان جان یه لطفی کن احترام بزار به کسایی که 9 یا 10 دادن.همونطور که ما هم به نظر شما احترام می زاریم.به هر حال 5000 نفر جمیعا *الکی* رای نمیدن

majidzendaniyan
06-04-2014, 12:12 AM

و دو نفرم مثل شما اینجوری تو تایپیک نظر بدن دیگه آب روی آب بند نمیشه !!
شما کاربر رنگی هستی و قه قه خندیدنت به نظر من صحیح نیست .:Smiley41: حالا تو دل خودت :Smiley35:
نظر سنجی آزاده ،طبیعتا هر کی هر چی تو حالشه نظر میده .
همیشه هم که الکی ملت نظر نمیدن ، من شخصا گفتم بیشتر مواقع که احساسی میشم . :Smiley17:
در کل فضا خوبه و جمع صمیمی و دوستان متخصص زیادن . دو نفر هم که احساسی نظر بدن مجموع نظر سنجی، اعلام کننده مجموع نظراتِ
که در مجموع این قسمت هم 10 بود . ما که ندید 10 رو داده بودیم :Smiley17:

Chandler Bing
06-04-2014, 12:18 AM
اشکان جان یه لطفی کن احترام بزار به کسایی که 9 یا 10 دادن.همونطور که ما هم به نظر شما احترام می زاریم.به هر حال 5000 نفر جمیعا *الکی* رای نمیدن

الان کجای حرفم بی احترامی بود؟ کسی رو مستقیم خطاب قرار دادم؟ همیشه هم نگفتم کسی که 10 میده الکی نمره داده، بعضی وقت ها احساسی و از روی جو زدگیه. نه فقط تو انجمن ما، بلکه همه جا

و دو نفرم مثل شما اینجوری تو تایپیک نظر بدن دیگه آب روی آب بند نمیشه !!
منم همین نظر رو نسبت به حرکت شما دارم، چه جالب

شما کاربر رنگی هستی و قه قه خندیدنت به نظر من صحیح نیست
همون دیگه، این رنگ دست و پای مارو بسته. دقت کرده باشی 7 فصله تو بحث های اینجوری نظری از من نمیبینید.

Alex Vause
06-04-2014, 12:19 AM
من بعد از ترکیدن کله افعی :Smiley5:
به نظرم اپیزود خوبی بود ولی این فصل اپیزود بهتر از اینم داشت واسه همین 8 دادم !
اگه یادتون باشه قسمت 9 فصل قبل اوج فصل بود بعد قسمت 10 اماده شدیم واسه فصل 4 فکر این سری سوپرایزهای بزرگتری واسه قسمت اخر داشته باشیم و حسابی بمونیم تو کف فصل 5 !

واقعا تیریون اگه بمیره نمیدونم دیگه کسی تو این سریال میمونه آرزوی مرگش رو نکنیم یا نه ( البته به جز چند نفر ! )
تیریون به نظرم محبوب ترین شخصیت منفی سریال بود :Smiley126:
(البته شاید این فصل دیگه اونقدر منفی نبود به هر حال یه لنیستره ! )
فقط امیدوارم اریا هر طور هست بره تو قلعه به خواهرش برسه غیر از این بی نمک میشه :Smiley11:

VIVA THE ROCK
06-04-2014, 12:20 AM

آقا اشکان من خیلی شما رو تو زمینه سریال قبول دارم ، همیشه هم که نظراتت رو می خونم می بینم به نظر خودم خیلی نزدیکه،قبولم دارم همیشه یه سری موج سوار هستن که رو موج 10 دادن یا موج 0 دادن سوار میشن و از رو جو تاپیک نمره می دن،اما این اپیزود واقعا 10 بود،دلایلش هم تو پست اولم گفتم،به خاطر اتفاقاتی که روال داستان رو از اون حالت خطیش خارج کرد .

.Ven0m.
06-04-2014, 12:21 AM
اشکان جان نظر سنجی رو واسه همین گذشتن دیگه آدم آزاده هر نمره ای بخواد بده چه بسا این که علت درستی هم نداشته باشه :d
این اپزود به نظر من 10 حقش بود همونجور بسیاری دیگه هم ، همین اعتقاد رو دارن
در کل نظر افراد در مورد چیز ها متفاوته دیگه :d

JenabPargaar
06-04-2014, 12:23 AM
یه جوِ بدی افتاده تو این بحثای اپیزودیک که همه همدیگه رو متهم می‌کنن به خاطر نظر یا سلیقه‌شون
اونایی که نمره پایین می‌دن متهم می‌شن که چیزی از سریال نمی‌فهمن و طرفدارِ سریالای آبکی‌آن و بهتره برن فلان سریال و فلان سریال رو نگاه کنن.
اونایی‌ هم که نمره بالا می‌دن متهم می‌شن به اینکه جوگیر شدن و سریال هرچقدر هم ضعیف باشه بازم اینا 10 می‌دن
هرکسی یه نظر و سلیقه‌ای داره دیگه، درست نیست به نظرم این حرفا.

osture
06-04-2014, 12:23 AM
با شاه شدن اون بچه فقط یه چیزی که بهش فکر میکردم در طول کل سریال این بود که یه سری دقیقا دست نشادنده که اینجا یه سری بچه های 10 - 12 - 13 ساله نقششو بازی میکنن
شاه میشن
و
اهداف یه سری ادم های بزرگ دیگه که مغزشون کار میکنه رو انجام میدن
نمیدنم دیالوگ کدوم سریال بود الان حضور ذهن ندارم - یه شخصیت بزرگ داشت که گفت وقتی میخوای اهدافت انجام بدی یکی رو بذار واست انجام بده که اگه قرار بود کسی کشته بشه اون باشه -
شاه شدن این بچه ها فقط ظاهر قضیست که خودشون نمیدونن
که دقیقا همین کار سیاست الان دنیاست - نمونش سریال House Of Cards که به بهترین شکل داره نمایش میده
حالا گیم اف ترونز یکم سخته تشخیص داد چی میخواد بگه

فاکتور بگیرم از گفته های بالا
این افعی مادر مرده هم اگه میخواست به انتقامش برسه خودش کارهای خودش رو انجام نمیداد میسپرد دست یکی دیگه که اگه اون میمرد اصل اهداف پا برجا میموند و خودش نسخه پشتیبان اهداف میبود نه خودشو انقام به دنیا نیومدشو بفرسته سینه قبرستون

من که اصلا از مردنش ناراحت نشدم خیلیم خوشحال میشم ادمای احمق شرشون کم شه - ولی خب اینجاست فرق بین کسی که 10 دور نیزه رو دور میده و پشتک میزنه با کسی که فکرش کار میکنه
مثل بیلیش - که هیچکی بهش آسیب نزده ولی داره به همه اسیب میزنه و هیچکی هم نمیدونه داره از کجا آسیب میخوره

یه شوخی بخوایم داشته باشیم آخر بیلیش مارتین رو هم میکشه و مارتینم نمیفهمه چی شد !

Chandler Bing
06-04-2014, 12:25 AM
آقا اشکان من خیلی شما رو تو زمینه سریال قبول دارم ، همیشه هم که نظراتت رو می خونم می بینم به نظر خودم خیلی نزدیکه،قبولم دارم همیشه یه سری موج سوار هستن که رو موج 10 دادن یا موج 0 دادن سوار میشن و از رو جو تاپیک نمره می دن

اقا ما ارادت داریم. تمام حرف منم همینه، یه سری الکی نمره میدن و احساسی. تو سریال هایی مثل واکینگ دد و گیم او ترونز هم زیاد دیده میشه. به قول خارجی ها هایپ میشن

همون بهتر نظری ندم. خوش باشید.

mehditoghs
06-04-2014, 12:43 AM
منم والا مدیر یه انجمن بودم به جای دامن زدن به تنش ها از تنش ها جلوگیری می کردم والا من از عملکرد همه مدیرای این سایت گله مندم هر چی می ذارم پاک میشه
ذوق ام رو با فریاد نشون دادم نوشتم (آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآ) حذفش کردید

-------------------------------------------------------------
بگذریم واقعا این قسمتش منو دپرس کرد

Chandler Bing
06-04-2014, 12:47 AM
منم والا مدیر یه انجمن بودم به جای دامن زدن به تنش ها از تنش ها جلوگیری می کردم والا من از عملکرد همه مدیرای این سایت گله مندم هر چی می ذارم پاک میشه
ذوق ام رو با فریاد نشون دادم نوشتم (آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ �آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ � �آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ � �آآآآ) حذفش کردید

عزیز من اون پست شما اسپم بود! آآآآآآآآآ یعنی چی آخه؟

اینم پیامی که به من دادی:

درود

پستی را که شما در این تاپیک ایجاد کرده بودید حذف شد :

================================================== ========================
شماره پست: آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآ......
موضوع: Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت هشتم (http://tvworld.info/showthread.php?t=43439)
دلیل: اسپم
================================================== ========================

این اسپم نبود بینگ
این فریاد بود
هر چی می ذارم حذف می کنید
فرومتون واسه خودتون بای

پست های نامربوط به موضوع تاپیک از این به بعد پاک میشه

tigerom
06-04-2014, 01:34 AM
این که 4 دقیقه آخر نشون دادن بد بود یعنی مانوری که رو بدن دختره دادن اول سریال بیشتر طول کشید:Smiley14:
من از قسمت 9 فصل قبل دیگه احتمال مرگ همه شخصیتارو میدم اگه افعی نمی مرد تعجب میکردم :Smiley35:

rolan
06-04-2014, 02:17 AM
عاغا بسی شوکه شدیم!!! :Smiley36: البته زیاد از اخرش تعجب نکردم چون سازنده های این سریال کلا تو سورپرایز کردن پدیده ان برا خوشون:Smiley36: دوستان به نظر شما این یارو که اوبرین رو کشت برادر سگ شکاری نیست؟

vahidking
06-04-2014, 02:53 AM
من بعد از ترکیدن کله افعی :Smiley5:
به نظرم اپیزود خوبی بود ولی این فصل اپیزود بهتر از اینم داشت واسه همین 8 دادم !
اگه یادتون باشه قسمت 9 فصل قبل اوج فصل بود بعد قسمت 10 اماده شدیم واسه فصل 4 فکر این سری سوپرایزهای بزرگتری واسه قسمت اخر داشته باشیم و حسابی بمونیم تو کف فصل 5 !

واقعا تیریون اگه بمیره نمیدونم دیگه کسی تو این سریال میمونه آرزوی مرگش رو نکنیم یا نه ( البته به جز چند نفر ! )
تیریون به نظرم محبوب ترین شخصیت منفی سریال بود :Smiley126:
(البته شاید این فصل دیگه اونقدر منفی نبود به هر حال یه لنیستره ! )
فقط امیدوارم اریا هر طور هست بره تو قلعه به خواهرش برسه غیر از این بی نمک میشه :Smiley11:

نمی دونم شاید من اینطوری فکر میکنم ولی به نظرم تو این سریال شخصیت مثبت و منفی به معنای اصلی وجود نداره چون کل داستان دو جناح نیست و چند تا خاندان هست و بین خاندان ها آدم بد و خوب هست و نمیشه بگی که مثلا استارک ها شخصیت های مثبت و لنیستر ها منفی هستن. (نمیدونم منظورم گرفتین یا نه، به نظرم معیاری برای تشخیص شخصیت مثبت و منفی وجود نداره و این دیدگاه به این خاطر که فصل اول بیشتر روی خاندان استارک متمرکز بود)
---------------------------------------------------------------------------
در ضمن به نظرم آقا اشکان دوست دارن انجمن جنبه تخصصی بیشتری بگیره تا احساسی و اینکه گفتن یه سری جوگیر میشن منظورشون هم اوناس که 10 دادن و هم اونا که 1 دادن ..... من دلیلی برای بی احترامی ایشون نمبینم در ضمن به نظرم خیلی بهتر یه مدیر با کاربراش راحت باشه تا مثل جاهای دیگه خشک ..... من اینطوری بیشتر دوست دارم :)

hypetrak
06-04-2014, 03:35 AM
:| لعنت به جورج مارتین لعنت به got لعنت به سرسی لنیستر.اعصابم داغون شد.واسم لو رفته بود که وایپر میمیره ولی نه اینجوری! لیاقتش نبود.امیدوارم مرگش بی پاسخ نمونه
این قسمت به نظرم زیر سایه نبرد وایپر و کوه بود البته بیشتر مرگ فجیع شخصیت جدیدی که بدجور تو دل همه جا باز کرده بود.دختره ی اژدها سوارم که همچنان تصمیماته احساسی و احمقانه میگیره.سانسا هم که از بیلیش خوب یاد گرفته.9 دادم

Zombieland
06-04-2014, 04:58 AM
قلبم داره تند تند میزنه فکر نکنم تا قسمت نهمش سالم بمونم جالب این جاست که من دارم برکینگ بد رو هم همراه با این سریال میبینم الان رسیدم قسمت10فصل 5 شاید حتی اگه به سلامت

تونستم این دو تا سریالوتموم کنم شاید خودکشی کردم دیگه طاقت این همه فشارو ندارم دفعه بعد با کپسول اکسیژن سریال میبینم

حالا واقعا مجبور بودن اونجوری کلشو بترکونن من میخواستم الان برم بخوابم ولی دیگه فکر نکنم خوابم بیاد :Smiley96:

hoda
06-04-2014, 10:19 AM
و در جواب اون دوستی که گفت شما از کارگردانی و نویسندگی چیزی نمیفهمید که الکی به سریال گیر میدید و این اتفاق تقصیر نویسنده کتابه. خیر، کارگردان و شورانر سریال خیلی بهتر میتونستند این اپیزود رو دربیارن، اینکه اتفاقی که دو هفته منتظرش بودیم رو بذارن تو 4 دقیقه آخر بقیه چیزها، نشون دهنده کار ضعیف گروهه.

برادر من کی گفتم «شما» از کارگردانی و نویسندگی «چیزی نمی‌فهمید»؟ اولا جمله رو تعمیم ندادم به همه، و گفتم بعضی‌ها، دیگه نخواستم نقل قول بکنم ولی بعضیا تو کامنتاشون گفتن اینکه ابرین مرده تقصیر کارگردانه! بعد هم عرض کردم که منم انتظار داشتم صحنه‌ی نبرد بیشتر باشه، به جای اون مکالمه‌ی طولانی بی‌ربط بین grey worm و اون دختره. حتا فک کنم نبرد به اندازه‌ی قصه ی سوسک کشتن cousin تیریون هم طول نکشید! ثانیاَ هرجوری حساب کنین کشتن رو باید میذاشتن واسه آخر اپیزود! اگه اولش بود که من به شخصه بقیه‌ی اپیزود رو نمی‌دیدم.
به نظر من اینا توطئه ی لنیسترهاست که اینجوری همه رو تو فروم انداخته به جون هم! :Smiley13::Smiley36:
آخر سر هم فراموش نکنیم که بالاخره سریال آمریکاییه و وامدار تمام کلیشه‌های هالیوود!

om3ga
06-04-2014, 12:35 PM
این قسمت چرا اینجوری بود :|
خدایی حوصلم سر رفت :| حالا حتما باید میزاشتن اون 4-5 دقیقه آخر مبارزه رو نشون بدن :| رسما آب بستن که :|
هی نگا میکردم ببینم چقدر مونده از سریال ، مبارزه کو پس؟! :| امیدوارم قسمتای بعدی اینجوری آب نبندن به سریال :|
-----
این قضیه سر عقل اومدن سانسا خیلی "یهویی" بود ، اصن نمیتونم باش کنار بیام...آریا هم که موند پشت دروازه فعلا ، آب بندون قسمت بعدیه اینم فک کنم که چجوری میرن تو قلعه :|

gollum
06-04-2014, 12:41 PM
دیگه این ماجرای کشتن شخصیت ها داره لوث می شه. یه سری بی خود و بی دلیل زنده می مونن،مثل این سم ول و اون دوست دخترش که خیلی مسخره این قسمت جون سالم به در برد. ولی یه سری که کلی کارکرد دراماتیک دارن تو قصه و این همه زمینه چینی شده واسه شون همینجوری الکی و مسخره کشته می شن.
اگه تیریون هم بکشن من که دیگه نمی بینم سریالو.

hadiuss
06-04-2014, 12:43 PM
ای بابا ای بابا... از چی بگم برات؟؟؟ انتظار داری چه چیزی از این سریال دربیاد؟؟؟(با صدای یاس)
من کتاب رو نخونده بودم ولی مرگ افعی به هیچ وجه غیر واقعی و بد و سورئال و مضخرف و احمقانه وغیره نیومد...
چون روند سریال اینطوریه و سبک داستان گویی نویسنده اینطوریه.افعی دیگه از راب استارک و کتلین و ادارد مرحوم که دیگه بزرگتر نبود!؟ بود؟
همه ی اونا مردن این هم روش... شعار سریال تو این قسمت *همه ی مردان باید بمیرن* هستش.
همه ی نظرات رو خوندم تا اخر ین پست،چندتا نظر داشتم که بگم:
1-بهترین صحنه ی سریال، خنده ی آریا بود:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
2-دنیای GOT اونقد کارکتر و بک استوری و هیستوری داره که مارتین ناگذیره تا برای پیشبرد داستان کارکتر ها رو حذف بکنه
برا این کارشم دلیل داره میخواد با زبون بی زبونی بگه هرچقدر هم خاص باشی تو دل برو باشی و جیگر(:Smiley69:) بازم میمیری
این که ادم بدای داستان رو نمیکشه برا اینه که در صورت مرگ اونها داستان تموم میشه وگرنه اونا هم اخر سریال میمیرن...:Smiley35:
3-من به شخصه با استاندارد این سریال به قسمت هاش رای دادم به این قسمت هم 8 دادم چون واقعا در حد 9و10 نبود....
البته خیلی اشخاص هستن که با مقایسه با سریال های دیگه رای میدن که در اونصورت همیشه نمرشون 10 هستش که اون نظر اونهاست و نظراتشون مهترمه ولی به نظرم به هر قسمت 10 دادن یکم لوث میکنه امتیازدهی رو...:Smiley104:
4-از سانسا نا امید شدم....درسته باید از شکل یه سب زمینی درمیومد ولی جاپای لرد بیلیش نباید بزاره....:Smiley7:
5-یکم بنظرم کارگردانی قسمت مبارزه ضعیف بود و میتونست زمانش حداقل یک دو دیقه بیشتر باشه و یکم مبارزه بهتر باشه...:Smiley13:
6-من نفهمیدم که کوه مرد یا نمرد؟اگه مرد که پس هردو مبارز مردن و شرایط خاصه....اگه نمرد که خدا تیریونمون رو رحمت کنه...
در اخرم بگم که چند رو دیگه قسمت *9* میاد به نام پدر پسر و روح القدس خدا به همه ی طرفدارها رحم بکنه...آمین:Smiley36:

Irag
06-04-2014, 03:10 PM
دیگه این ماجرای کشتن شخصیت ها داره لوث می شه. یه سری بی خود و بی دلیل زنده می مونن،مثل این سم ول و اون دوست دخترش که خیلی مسخره این قسمت جون سالم به در برد. ولی یه سری که کلی کارکرد دراماتیک دارن تو قصه و این همه زمینه چینی شده واسه شون همینجوری الکی و مسخره کشته می شن.

اين حسي كه فعلا به شما دست داده و شما هم بهش دست داديد كامل نيست و البته حق داريد.
در ادامه همه‌ي اينا منطق پيدا ميكنه نگران نباشيد.
به نظرم برعكس سابق كه حسابي براي كشتن‌هاي پياپي توي سريال مقدمه‌چيني درست و درمون وجود داشت اين فصل زياد دلچسب نيست و مقدمه‌ها توي پرداخت به قصه‌هاي متنوع و كوچيك و بزرگ گم شدن.

[JOKER]
06-04-2014, 03:16 PM
دیگه همه از شوک زده شدنشون گفتن، من هم کلا 24 ساعت هنگ بودم :Smiley35:
ولی از اون طرف بدی ماجرا این بود که من تو فصل 1 و 2 کاراکتر مورد علاقم دنریس بود، تو 3 هم تا حدی ولی فصل 4... میخوام سر به تنش نباشه!
دقیقا از اول همین قسمت 8 تصمیم گرفتم اوبرین بشه کاراکتر مورد علاقم. گفتم کاریزماتیک، خارجی، و دشمن لنیستر ها!
فقط من رو تصور کنید در حالی که کله ی اوبرین پخش زمین شد :Smiley10: اصلا تیریون برام مهم نبود ...
این دنریس واقعا رو اعصاب منی که 2-3 سال میپرستمش هم رفته! امیدوارم یه شکست ناجور بخوره، به فلاکت و بدبختی برسه... :Smiley35:

Chandler Bing
06-04-2014, 03:21 PM
برادر من کی گفتم «شما» از کارگردانی و نویسندگی «چیزی نمی‌فهمید»؟ اولا جمله رو تعمیم ندادم به همه، و گفتم بعضی‌ها

نه عزیز، منم نگفتم به من گفتی، من به طور کلی جواب دادم. کارگردان و نویسنده و شورانر و... خیلی بهتر میتونستند این اپیزود رو دربیارن. این شده کار همیشگی شون! 3-4 دقیقه آخر یه اتفاق خفن میافته و ملت میان امتیاز بالا میدن، حتی خود من! خیلی از اپیزودهای این فصل اینجوری بوده (دادگاه تیریون، مشخص شدن قهرمان تیریون، مرگ افعی و...). نه فقط این سریال، خیلی از سریال درگیر این کلیشه شدن. شورانر باید مثل وینس گلیگان و کرت ساتر باشه! اون موقع سریال نمره 10 میگیره

maasoudn
06-04-2014, 04:34 PM
با شاه شدن اون بچه فقط یه چیزی که بهش فکر میکردم در طول کل سریال این بود که یه سری دقیقا دست نشادنده که اینجا یه سری بچه های 10 - 12 - 13 ساله نقششو بازی میکنن
شاه میشن
و
اهداف یه سری ادم های بزرگ دیگه که مغزشون کار میکنه رو انجام میدن
نمیدنم دیالوگ کدوم سریال بود الان حضور ذهن ندارم - یه شخصیت بزرگ داشت که گفت وقتی میخوای اهدافت انجام بدی یکی رو بذار واست انجام بده که اگه قرار بود کسی کشته بشه اون باشه -
شاه شدن این بچه ها فقط ظاهر قضیست که خودشون نمیدونن
که دقیقا همین کار سیاست الان دنیاست - نمونش سریال House Of Cards که به بهترین شکل داره نمایش میده
حالا گیم اف ترونز یکم سخته تشخیص داد چی میخواد بگه

فاکتور بگیرم از گفته های بالا
این افعی مادر مرده هم اگه میخواست به انتقامش برسه خودش کارهای خودش رو انجام نمیداد میسپرد دست یکی دیگه که اگه اون میمرد اصل اهداف پا برجا میموند و خودش نسخه پشتیبان اهداف میبود نه خودشو انقام به دنیا نیومدشو بفرسته سینه قبرستون

من که اصلا از مردنش ناراحت نشدم خیلیم خوشحال میشم ادمای احمق شرشون کم شه - ولی خب اینجاست فرق بین کسی که 10 دور نیزه رو دور میده و پشتک میزنه با کسی که فکرش کار میکنه
مثل بیلیش - که هیچکی بهش آسیب نزده ولی داره به همه اسیب میزنه و هیچکی هم نمیدونه داره از کجا آسیب میخوره

یه شوخی بخوایم داشته باشیم آخر بیلیش مارتین رو هم میکشه و مارتینم نمیفهمه چی شد !

از طرز فکرت خوشم اومد :Smiley35:

joker8
06-04-2014, 05:17 PM
http://setfa.net/images/us6doifi53c9f5zb396d.jpg

زیر این عکس تو صفحه اجتماعی سریال یه فردی کامنت جالبی گذاشته بود :

Never get attached with any character from Game of Thrones

گفتنی ها رو گفتن دوستان ، فقط یه چیز کوچیک ک وقتی داشتم نظرات رو میخوندم بش خوردم :
دوستان هنر یعنی سلیقه ، پس طبیعی ک این اختلاف نظرات باشه ولی به نظرات هم احترام بزاریم حتی اگه 180 درجه خلاف سلیقه ی ما باشه ! (البته تا وقتی ک به اعتقاد و افکار هم توهین نکنیم) :Smiley17:

MaMaLoM
06-04-2014, 06:05 PM
یه اپیزود معمولیه معمولی بود! نقطه قوّت این قسمت همون حرکت سانسا بود و بَس ...

تازه داشت شخصیت این افعی جا میافتاد، من یکی که خیلی ازش خوشم میومد، بیچاره مغزش کتلت شد ...

8 دادم به عشق سانسا !

Possessed
06-04-2014, 10:27 PM
.
پیرو کاراکترکشی نویسنده سریال:

http://axgig.com/images/91674968246544599932.jpg

slimshady
06-04-2014, 11:51 PM
اگه تیرون قسمت بعد کشته بشه منم خودمو مکشم
چقدر بد این ابراین کشته شد

r-stark
06-05-2014, 02:08 AM
واقعا جای تاسف داره .

از دوستمون با نام کاربری WalTer WhiTe که در بخش دانلود این فصل زحمت میکشه باید یه تشکر جانانه کرد متاسفانه چند روزی ایشون نیستن بخاطر همین دوست دیگری لینک های این قسمت رو گذاشتن .

من فقط کیفیت 1080p mrs رو که تا 12 شب روز دوشنبه اماده میشد رو دانلود میکردم اما الان دو روز میگذره هنوز نتونستم این قسمت رو ببینم آخه این انصافه ؟ کسی هم پاسخ گو نیست .

متاسفانه اعلام میکنن که هنوز ریلیز نشده ! اما الان سایتهای همساده لینک ها رو گذاشتن .

یکی نیست به من بگه تا الان چرا معطل اینجا شدی :Smiley19:

EMINENT
06-05-2014, 02:35 AM
دقیقه پایانی سریال به معنای واقعی کلمه نفسم حبس شد! چی شد واقعا؟ چرا آخه؟؟؟؟؟
تو این قسمت باز هم از زیرکانه های لرد بلیش فیض بردیم، ببین چی میخواد در بیاره از این بچه، چیکار میخواد بکنه با این بچه، عروسک خیمه شب بازی جدید مبارک لیتل فینگر دوس داشتنی!

آقوی همساده در وصف حال افعی فقید جمله قشنگی داره

http://picoup.ir/images/29723787173719536020.jpg

طرح و ایده از خودم!:Smiley80:

پژمان
06-05-2014, 04:34 AM
یه جوِ بدی افتاده تو این بحثای اپیزودیک که همه همدیگه رو متهم می‌کنن به خاطر نظر یا سلیقه‌شون
اونایی که نمره پایین می‌دن متهم می‌شن که چیزی از سریال نمی‌فهمن و طرفدارِ سریالای آبکی‌آن و بهتره برن فلان سریال و فلان سریال رو نگاه کنن.
اونایی‌ هم که نمره بالا می‌دن متهم می‌شن به اینکه جوگیر شدن و سریال هرچقدر هم ضعیف باشه بازم اینا 10 می‌دن
هرکسی یه نظر و سلیقه‌ای داره دیگه، درست نیست به نظرم این حرفا.

آفرین داداش حرف حساب زدی ، کاملا موافقم :Smiley17:

Nimoo
06-05-2014, 06:50 AM
این زن مو سفیدِ حقشه که بمیره :Smiley36:

hadiuss
06-05-2014, 12:58 PM
.
پیرو کاراکترکشی نویسنده سریال:

http://axgig.com/images/91674968246544599932.jpg
:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

lastshepherd
06-06-2014, 12:26 PM
خداییش چرا اینجوری می کنن؟ داشتیم ازش لذت می بردیم ... واقعا نمی تونن بذارن چند قسمت به خوبی بگذره؟!؟!

Ned Stark
06-06-2014, 10:10 PM
http://8pic.ir/images/4vec83zcfzkoov6hnduu.png

http://8pic.ir/images/op9xjf2uh89dm8xd6f2v.jpg

http://8pic.ir/images/jjroimjxoo637flccjq0.jpg

قیافه ها رو :Smiley14::Smiley14:

vahidcivil66
06-06-2014, 11:19 PM
این سریال فصل اول و دومش خیلی خوب بودن اما تو فصل 3 مثل اون دو فصل در نیومده میترسم مثل فرار از زندان کی هی میفتاد زندان بعد فرار میکرد اینجا هم شخصیت ها یکی یکی بمیرن به حالت روتین و جذابیت سریال رو بگیره .اگه تو یه سریال همش اتفاقات غیر منظره بیفته آدم دیگه میتونه حدس بزنه چی میشه .
این قسمتش به نسبت قسمت های قبل بهتر بود اما نسبت به فصل 1 و 2 آش دهن سوزی نبود

Rhaegar
06-07-2014, 12:37 AM
من از شبی که قسمت هشتو دیدم همش کابوس این پاچیدن مخرو میبینم!ندو که سرشو زدن رابمو که سوراخ سوراخ کردم اوبرین که اینجور حتما تیریون رو سلاخی میکنن بعنوان گوشت تازه میفروشن:|
نمیگم ته شخصیت بود اوبرین ولی تو 8 قسمت بدجور منو جذب خودش کرده بود!اون لهجه خارجیش و تیپ خونسردش اصلا از مخم نمیره!از طرفیم چوب حماقتشو خرد!تو اومدی انتقام بگیری ولی هالک که نیستی فک کردی حریف همه میشی!میخوای انتقام بگیری مثل ادم نقشه بکش نه که جو بگیرتت بری جلو کسی واستی که یه ارتش حریفش نیست!
از نظر قوی بودن قسمت به نظرم هنوزم تو این 2 یا 3 قسمت اخیر قسمت محاکمه tyrion و اون دیالوگای جذابش هنوزم سره!فقط میگم خدا به شخصیت محبوب بعدی رحم کنه همین.

bikaran1384
06-07-2014, 12:47 AM
اون قسمت هایی که اوبرین میگفت اعتراف کن که بهش تجاوز کردی کشتیش و بچه هاش هم کشتی واقعا تاثیر گذار بود که البته با کشتن اوبرین خرابش کرد میترسم تیریون رو هم بکشه که واقعا بد شده

r-stark
06-07-2014, 07:01 AM
بنظرم مارتین قبل نوشتن کتاب ،کلی تاریخ برای قرون وسطا خونده (نه موجودات خیالی)ولی منطق داستان رئاله
به نظر من یه جورایی اصلا مثل تاریخ میمونه این گات

واسه منم چند نکتش جالبه مثلا خدای نور (آتش) یه جورایی به زردتشتیان شباهت داره یا اسم شیرین که برا دختر استنیس انتخاب کرده یا اسم آریا (البته آریا کمتر ولی چرا شیرین ) .

واقعا دم مارتین گرم یه جورایی داره تاریخ رو به همه یادآوری میکنه که مردا ( آدم های خوب مثل ند استارک و ... نمونه داخلیش هم امیر کبیر) جایی بین بی صفت ها ندارن ( دنیا گلچینه :Smiley19: )

وقتی دوربین از چهره کوه موقعه فشار دادن سر اوبرین نمای بسته میگرفت خیلی شبیه غول بَرَره شده بود :Smiley14:

Davinci
06-07-2014, 06:34 PM
اون قسمت هایی که اوبرین میگفت اعتراف کن که بهش تجاوز کردی کشتیش و بچه هاش هم کشتی واقعا تاثیر گذار بود که البته با کشتن اوبرین خرابش کرد میترسم تیریون رو هم بکشه که واقعا بد شده
به نظر من هر اتفاقی می افته ولی تریون تو این فصل زنده میمونه

EMINENT
06-08-2014, 12:36 AM
به نظر من هر اتفاقی می افته ولی تریون تو این فصل زنده میمونه
دقیقا، چون الان نویسنده به این فکر کرده چیکار کنم همه بازم غافلگیر بشن (بهش حال داده انگاری!) چون فکر میکنه همه الان واسه مرگه تریون آماده میشن، یه داستانی میچینه اینو نمیکشن، ولی نمیدونه که دستش رو شده دیگه! (حالا باز دیدی یه جور دیگه غافلگیر کرد، والا :Smiley10:)

mohammadgamer
06-08-2014, 04:02 AM
واسه اولین بار از سانسا خوشم اومد انگار آدم شده اینم اولین باره یه کاری انجام میده!:smiley69:
عاشق آریام یعنی با اون خنده هاش :smiley14:
من دلم نیومد مردن اوبرین رو ببینم چرا دروغ تا همون جا که داد میزد دیدم و قطع کردم :smiley30: کوه رو شکست داد خوب!!!!
اگر تریون بمیره دیگه سریال رو نمیبینم کشتن شخصیت های خوب تا یه جایی زیبا میکنه از یه جایی به بعد دیگه مسخره میشه واقعا!

اپیزود خوبی بود خیلی داستان رو سریع جلو بردن خوشم اومد ^_^ مهتاب اولین بار بود تو این سریال با خندیدم اونم با خنده های ازیا :d

شمشیر لنستر ها گله هر کی نخوره خله :d

linkinpark20
06-08-2014, 12:21 PM
خوب نفر آخر هم بعد از 13 صفحه با افتخار خودم شدم:Smiley36::Smiley36::Smiley36:
نمره 6 دادم و واقعا به نظرم به غیر از 7 دقیقه آخر سریال بسیار ضعیف بود تنها چیزی که باهاش حال کردم خنده های آریا بود که امیدوارم به خواهرش بپیونده قابلیت های ملکه شدن آریا از هر جنس مونث تو این فیلم بیشتره در مورد کشته شدن افعی هم واقعا کمتر کسی فکر میکرد ولی یک حسی بهم میگه اون غول بی شاخ و دم هم مرده و معلوم نیست رای به چه شکلی اجرا میشه اگه این اتفاق بیفته به هر حال بعید میدونم شخصیت تیریون به این زودی ها حذف بشه امیدوارم قسمت بعدی از هیجان و ساختار بهتری در تمامی دقایق فیلم بهره ببره نه فقط 10 دقیقه پایانی:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley1 7:

R4wZ3r
06-09-2014, 05:17 AM
این هم پایان مطلوب طرفداران اوبرین , برای تقویت روحیه :Smiley69:

http://picup.ir/di/M41V/HE.png

Oberyn vs Mountain - The Denial Version - Youtube (http://www.youtube.com/watch?v=r8oOi6JOXEQ)

Oberyn vs Mountain - The Denial Version - Uploadboy (http://uploadboy.com/d6u0zx89fjl5.html)

elibanoo
06-10-2014, 10:49 AM
الهی بگم خدا چیکارت کنه!!! :Smiley104:

Dark Angel
10-05-2014, 03:56 PM
واقعا وقتی اوبرین مرد شکه شدم خیلی بد مرد
اخه چرا از هر کی خوشم میاد میمیره ؟
کاشکی تیریون نمیره واقعا سریال بدون تیریون فایده ای نداره
ولی اون سکانسی که اریا فهمید خالش مرده و میخندید خیلی باحال بود
به خاطر مرگ اوبرین 8 میدم