PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | پیشبینی اپیزود بعدی | فصل چهارم، قسمت نهم

MaMaLoM
06-04-2014, 05:48 PM
http://8pic.ir/images/28978429230203528750.jpg

Game Of Thrones , S04 E09 , The Watchers on the Wall
پیشبینی اپیزود نهم از فصل چهارم

»» آنچه در اپیزود قبل گذشت:

کم کم "وحشی"ها به دیوار نزدیک شدند چند روستای نزدیک به دیوار رو قتل عام کردند، "لرد بیلیش" توانست با کمک "سانسا استارک" از قتل همسرش تبرعه شود اما در شمال "رمزی اسنو" توانست به وسیله سگ دست آموز خود تیون گریجوری "موت کیلین" را بدون دردسر تصرف و تقدیم پدرش کند ... در پایان اپیزود شاهد مبارزه "افعی" و "کوه" بودیم که در کمال ناباوری، غرور بیش از حد به قیمت "مغز" افعی تمام شد! ...

»» شما چی پیشبینی میکنید!؟

::.تاپیک توضیح برنامه (http://tvworld.info/showthread.php?42917-%E2%97%84-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%E2%97%8F-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D8%A 7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%D 8%B1%D9%84%D8%AF).:: (http://tvworld.info/showthread.php?42917-%E2%97%84-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-%E2%97%8F-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D8%A 7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%D 8%B1%D9%84%D8%AF)

»» کاربران گرامی توجه داشته باشید که اگر داستان سریال رو از کتاب یا هر جای دیگه ای خوندید برای بقیه اسپویل نکنید! منتظر پیشبینی های خودتون هستیم««

hadiuss
06-04-2014, 06:06 PM
پیش بینی قسمت بعد با اتفاقاتی که تو ااین قسمت افتاد خیلی سخته...
ولی حدس من این چندتا هستش:
1- تیریون عزیز نمیمیره یه جوری فلنگو میبنده...:Smiley35:
2-برن به اون مکان که میخواست بره میرسه:Smiley15:
3- افراد منس ریدر میرسن به قلعه سیاه:Smiley13:
4-دنریس یه حرکتی از خودش درمیکنه...:Smiley14:
ولی یکی از دوستان تو نظر سنجی گفته بودم یک دو نفر نمیمیرن بلکه کشت و کشتاری میشه...:Smiley36:
که امیدوارم نظرشون درست باشه:Smiley41:

مزدک
06-04-2014, 06:07 PM
پیش بینی من اینی وحشی ها به دیوار حمله میکنند.
اریا میفهمه خواهرش تو قلعه و باهاش رو به رو میشه .
یکی میاد وسط از تیریون دفاع میکنه کلا نجات پیدا میکنه این برش کی واسطه میشه معلوم نیست.
کلیسی هم داره به کارای ازاد کردن برده هاش میرسه.
:Smiley69:
یکی دیگه هم اخر سریال میزنن میکشن ملت کف و خون قاطی کنن :Smiley36:

Mani Vampire
06-04-2014, 06:09 PM
فقط کافیه چند لحظه با خودتون فکر کنید که اگر اوبرین مارتل، به راحتی کوه رو می‌کُشت و تایوین لنیستر رو جلوی همه گناهکار جلوه می‌داد داستان چطور بود؟ آیا بعد از اون به سراغ بقیه‌ی لنیسترها می‌رفت و انتقامش رو می‌ستاند؟ اگر داستان به اون صورت در سریال بزرگی مثل بازی تاج و تخت که همه با طرز فکر مارتین یه طورایی آشنا هستیم پیش می‌رفت اولین نفری که سریال رو می‌ذاشت کنار بنده بودم، چون اصلاً از اینجور داستان‌های Happy Ending خوشم نمی‌یاد و همیشه دوست دارم که داستان غیرقابل پیش‌بینی باشه و سریال حول یه شخصیت و انتقامش نچرخه! (مثل همون اتفاقی که واسه‌ی راب و کتلین استارک افتاد) ... بگذریم...
اما داستان قسمت بعد! بنده که به شخصه حتم دارم تیریون نمی‌میره! نسبت به اتفاقی که در میانه‌ی دادگاه در قسمت 6ام افتاد و جیمی خیلی مصّر بود که تیریون زنده بمونه باز هم مطمئنم که به نحوی مانع این جریان می‌شه.
وحشی‌ها به دیوار نزدیک شده‌اند و جان اسنو در شرایط بسیار سختیه، مطمئنم که با ایگریت برخورد می‌کنه و نبرد سختی پیش رو داره
در قسمت بعد حتماً از آریا نشون می‌ده، خیلی احتمال می‌دم که استارک‌ها هرگز پیش هم برنمی‌گردن و آریا با سانسا ملاقاتی نخواهد داشت و از همون ور روانه‌ی مسیر بعدی خودش می‌شه که نمی‌دونم به کجا...
صددرصد از جوراه اندال و تبعید شدنش نشون خواهد داد

حدس‌هام همین بود، بدرود...:Smiley17:

bastian
06-04-2014, 07:59 PM
به نظر من تیریون یه جوری از مرگ فرار میکنه و حدسم اینه که جیمی نجاتش میده
تو شمال هم منس رایدر به دیوار میرسه و شاهد نبردی بین نگهبانان و وحشی ها خواهیم بود
به احتمال زیاد هم برن به جایی که میخاست بره میرسه
اما در مورد آریا فک کنم خواهرشو نبینه و برگرده و بره دنبال اهدافش شایدم بره دنبال والار مورگالیس یا همون جاکن که تو فصل دوم بود

vahidking
06-04-2014, 09:05 PM
اول اینکه به نظرم آریا به هیچ وجه سانسا رو نمی بینه ... اصلا نگهبان ها اطلاعی از سانسا ندارن پس از همون ور بر میگردن ....
از طرفی قسمت 9 و طبق سنت همیشگی یکی یا چند نفر میمیرن و کاندیدایی که شانس بالایی برای مردن داره تیریون هست ... ولی به نظرم تیریون نمی میره و بجاش جیمی میمیره و نمیدونم چرا این حس رو دارم :| ....
به نظرم این قسمت برن رو نشون نده و بزاره برای قسمت 10 ولی خوب هر وقت نشونش بده به احتمال زیاد زاغ سه چشم رو میبینه ...
کلیسی هم به اون شهر قبلیه حمله میکنه ؟ نمدونم خیلی آبکی میشه اینجوری :Smiley36:

AR!@N
06-04-2014, 09:41 PM
اسم قسمت 9 نگهبانان دیوار هست ، کارگردانش قسمت Blackwater رو کارگردانی کرده . فکر نمیکنم این قسمت 9 از اونا باشه که کسی بمیره . هرچند با توجه به تعداد نگهبانان احتمال این هست که همشون کشته بشن اگر وحشی ها به بالا دیوار برسن.
احتمالا استنیس هم توی این قسمت هست ، .لی فکر نمیکنم اتفاق خاصی بیوفته توی داستانش .
برن هم گفتن 4 قسمت هست این فصل ، سر همین مطمئنم توی قسمت 9 نیست .
تیریون هم محکوم به اعدام شد و به نظرم هیچ شانسی برای فرار ازش نداره .
در کل قسمت سبک بلک واتر هست نه باران های کستمیر ، بیشتر جنگ و اینا باید باشه.

anzalichi
06-04-2014, 10:39 PM
بزارید بهتون بگم حدسیات خودمو...

اول این قسمت سانسا و آریا همدیگرو بغل میگیرن.....آخر قسمت هم لشکر 100هزاری منس میرسه به دیوار و میرن برای قسمت آخر..اون وسطش مهمه که تیریون چی میشه...اگر بمیره یکی از قطب های جذابیت سریال از بین میره..

rolan
06-04-2014, 11:32 PM
اوبرین از غرور بیش از حدش شکست خورد و بیشتر با احساسش مبارزه کرد نه با منطق و عقلش(در حین مبارزه همش میگفت تو بهشون تجاوز کردی و کشتیشون... پس کشته شدن اوبرین خیلی هم کلیشه ای و ابکی نبود اینو برای دوستانی میگم که با نحوه ی کشته شدن اوبرین به مارتین گیر میدادن!! خوب معلومه کسی که خون جلو چشماشو گرفته و از منطق یه دور هست نتیجش میشه همونی که دیدید ) !! و همین کافی بود تیریون به فنا بره... من فکر میکنم مهمترین سکانس اپیزود بعدی مربوط به محاکمه تیریون هستش که یحتمل یه جوری جون سالم به در می بره...:Smiley35:... نمیدونم چرا شخصیت بیلیش منو یاد آشور اسپارتاکوس میندازه !! :Smiley36: کلام اخر این که این سریال معرکست :Smiley35:

AlirezAssassin
06-04-2014, 11:40 PM
اریا بازم به خانوادش نزدیک شده پس احتمال مرگ سانسا هست :Smiley14:
با اطمینان میگم گلگان هم کنار افعی جون داده! افعی قبلش نیشش زده بود...:Smiley36: و چون هر دوتاشون مردن تیریون جون سالم به در میبره...
وحشی ها هم میرسن به دیوار! هیچ ایده ای ندارم چه اتفاقی میتونه بیوفته! اما میشه گفت عمرا اتفاقی برای جان اسنو بیوفته!
برن و شاید حتی تیریون هم بمونن برای قسمت اخر :دی
فعلا همین :P

tigerom
06-05-2014, 12:39 AM
نمیدونم یه حسی میگه کوتوله به کمک برادرش فرار میکنه بعد برادره رو میکشن:Smiley36:
یعنی اگه اریا سانسا رو نبینه ته نلپامردیه:Smiley7:Smiley104:

mohammad1992
06-05-2014, 12:41 AM
در قسمت 9 شاهد هیجان شدیدی هستیم قتل خونریزی که عاشق این صحنه ها هستم نمیتونم پیش بینی کنم واقعا سخته

Ned Stark
06-05-2014, 12:48 AM
تیریون نمیمیره چون مایکل اسکافیلد و فرستادم نجاتش بده باهم فرار کنن :Smiley36:

آریا و سانسا هم فکر نکنم همدیگه رو ببینن . البته شاید مارتین بخواد یه حالی بده و سورپرایز کنه مارو .ولی فکر میکنم

سرنوشت آریا و سگ شکاری باهم بودن هست . و اصلا این با هم بودن این دوتا هم کلا باحاله و دوس دارم یجورایی همینجوری با هم ادامه بدن .

اون وحشی ها هم میرسن به دیوار و همه چی رو له له میکنن

جان اسنو . من نگران اینم . جان . جانِ مادرت یجوری فرار کن از دست این وحشی ها :Smiley36:

MIPERB
06-05-2014, 01:02 AM
قسمت بعد تریلرش رو دیدم
همش جنگ بود ولی من نگران جان اسنو هستم قسمت 9 هست خدا رحمش کنه
البته خدا کنه تیریونم نشون بده
اخه تو خلاصه IMDB نوشته بود جنگ بین شمال و وحشی ها
و قسمت 10 میپردازه به بقیه مسائل
:Smiley104:

shahin7
06-05-2014, 02:18 AM
من احتمال میدم جنگ بشه و دیوار به باد بره و جان رو هم دستگیر کنن ولی نکشن...صخنه مبارزه رو نشون میده که متوجه میشن کوه هم مرده..بعد جیمی اعتراض میکنه نمیزاره تیریون اعدام بشه...اریا با سگ برگرده..برن برسه به وایت واکرها همون ترسناکا..احتمالا فرمانده اونا بشه از طریق کنترل ذهنی..دهن همه رو صاف میکنه برن.مطمعنم.ولی شاید چند فصل دیگه..اون داداش کوچیکه استارکا که با دختر وحشیه رفت هم احتمالا نشون بده..استنیس هم میره ارتش بخره شاید نشونش بدن

پژمان
06-05-2014, 04:14 AM
احتمال خیلی زیاد دیوار سقوط میکنه و همه نگهبانا کشته بشن بجز سم و جان و چند نفر.

تیریون هم به یه نحوی جون سالم به در میبره

امیدوارم سانسا و آریا هم همدیگه رو ملاقات کنن.

ولی من منتظر یک صحنه ای هستم که قلب همه رو به درد میاره و امیدوارم بهش بپردازن ،اونم اینه که بولتن ها به وینترفل برسن و اونجا رو پر از نماد های آدم سلاخی شده بکنن و هرچی که راجع به استارکاست رو نابود کنن. :Smiley19:

Davinci
06-05-2014, 01:41 PM
احتمال زیاد تریون به کمک برادرش فرار میکنه
جان اسنو توی جنگ با وحشیا جون سالم به در میبره(به نظرم حداقل لرد وینترفیل میشه تو فصل های بعدی)
از اریا خیلی خوشم میاد منتظر اون قسمتشم (تو فصل بعدی) که اریا اون سکه ای رو که جادوگره (تو فصل قبل) بهش داده بود رو بندازه تو اتیش تا باهاش بره بتونه از کسایی که میخواد انتقام بگیره
شاید برن هم به اون کلاغ 3 چشم برسه
m.s

om3ga
06-05-2014, 08:13 PM
من فک کنم تو این مبارزه "کوه" هم مرده ، واسه همین جیمی یا حالا یکی اون وسط یه حرفی در میکنه که نتیجش این میشه چون هر دو مردن پس تیریون بی گناهِ یا یه چیزی شبیه این!!!
خلاصه تیریون زنده میمونه !!! :Smiley36:
آریا هم اگه سانسا رو ببینه که باز آب بندونِ ، اگه هم نبینه برا فصل بعد میمونه آب بندونش :Smiley36:
این برن پس کی میرسه به اونجایی که میخواست؟! :| آخرای قسمت بعد فک کنم نشون بدن که رفته رسیده ادامش میمونه برا قسمت 10 :-؟
منس اینا هم میزنن میترکونن قلعه رو ، فک کنم جان رو بزنن بکشن ، به هر حال قسمت 9 باید یه شخصیت مهمی بمیره دیگه :Smiley36:
از این کالیسی هم که بخاری در نمیاد ، موند برا فصل بعد!!!
استنیس هم مث کالیسی موند برا فصل بعد فک کنم!!!

KEVIN GARVEY
06-05-2014, 08:16 PM
اینکه در کل فصلها در یسزن 9 شخص مهمی میمیره بنده به شخصه فکر میکنم جیمی باعث ازادی و پیوستن تریون به نایت واچ میشه و در این گیرودار تایوینو میکشه.احتمال قتل سرسی هم هست ولی با تایوین خیلی چپه.اریا و سانسا مطمئنا ملاقاتیزباهم ندارند و سانسا هم بد جوری میچسبه به بایلیش و سیاسی بازی.برن در قسمت بعد به درخت زندگی یا کلاغ سه چشم میرسه .شاید انتهای این فصل با شروع به بار نشستن رویاهای برن تمام بشه و داستان برای بینندگان با هیجان دنبال بشه و مردم برای شروع دوباره سریال لحظه شماری کنن.استنیس به کمک جان به سمت دیوار میاد و مانع شکست نایت واچیها میشه.ایگریت و جان دیدار تماشایی با هم خواهند داشت.ولی به مرگ تایوین باور دارم

Davinci
06-05-2014, 10:13 PM
از همون اول که ند استارک مرد نمیشه به زنده موندن تریون هم اعتماد کرد
ولی کوه که میدونم میمیره شاید به این دلیل تریون زنده بمونه حتی اگه هم محکوم به مرگ شد برادرش یه جوری نجاتش میده
:Smiley35:

wantedboy
06-06-2014, 11:18 PM
من مطمنم اون پسر حرومزاده ی شاه رابرت یه جایی یه سهم بزرگ رو تو این سریال بازی میکنه کی و کجا معلوم نیست. ممکنه آخر همین فصل باشه. منم دارم به مرگ سرسی تو این قسمت فکر میکنم، هیچ بعید نیست

Davinci
06-07-2014, 06:36 PM
من مطمنم اون پسر حرومزاده ی شاه رابرت یه جایی یه سهم بزرگ رو تو این سریال بازی میکنه کی و کجا معلوم نیست. ممکنه آخر همین فصل باشه. منم دارم به مرگ سرسی تو این قسمت فکر میکنم، هیچ بعید نیست
احتمال مرگ سرسی زیاده ولی فکر نکنم حالا حالا ها بمیره
او حروم زاده راب استارک هم اگه قرار باشه کاری بکنه با اریا انجامش میده که الان از هم دورن

wantedboy
06-09-2014, 02:44 AM
او حروم زاده راب استارک هم اگه قرار باشه کاری بکنه با اریا انجامش میده که الان از هم دورن

داداش حرومزاده ی راب استارک کیه؟!! راب که بچه نداشت. اگه منظورت جان اسنو هست من منظورم اون نبود. من حرومزاده ی شاه رابرتو میگم. شما مثله اینکه اصلا فصلای قبلو ندیدی

wantedboy
06-09-2014, 02:50 AM

حرومزاده ی راب استارک!! اون که بچه نداشت. اگه جان اسنو رو میگی من اصلا منظورم اون نبود. من حرومزاده ی شاه رابرتو میگم داش. شما مثله اینکه فصلای قبلو ندیدی