PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | احتمال ساختن سریال تا 12 فصل

anzalichi
06-11-2014, 01:52 PM
http://www.8pic.ir/images/7i85868sw1xi47xg9kc3.jpg

هیچ کس به طور یقین از زمان افت یک سریال خبر ندارد، بعضی سریالها از مسیر اصلی خارج میشوند و به جاده خاکی میروند بعضی سریالهای دیگر هم سعی میکنند در یک خط صاف حرکت کنند و خاطره ی خوشی که در ذهن مردم ساخته اند را شیرین تر کنند

.The Walking Dead،سریالی آخر الزمانی که عوامل سازنده اش درحال کار برروی فصل پنجمش میباشند یک سریال طبیعی است که مسیر ازپیش تعیین شده اش را میپیماید، بااین حال تهیه کننده ی سریال David Alpert بیان کرده که برخی دیگر از تهیه کنندگان سریال درام و زامبی محور شبکه ی AMC،قرار است مسیر بسیار طولانی برای رسیدن به مقصد بپیماید.
"من عاشق ساخت سریال هستم.همه ی عوامل همینطوریم چون خیلی خوب میدانیم که قرار است در فصل 10 سریال چه اتفاقی بیفتد.ما میدانیم فصلهای 11و12 قرار است چطور باشند.ما لحظات به یاد ماندنی و جذابی برای آن فصل ها درنظر داریم و به کمی شانس برای رسیدن به آن فصل ها نیازداریم. The Walking Dead میتواند تا سالیان سال همچنان ساخته شود."

در صحبتهای این شخص به لحظات به یادماندنی و جذاب اشاره شد.سریال TWD کمی از محور داستانهای کمیک خود که بعنوان ماده ی خام سریال بشمار میروند فاصله گرفته است و دقیقا معلوم نیست آن لحظات جذاب و به یادماندنی کجای قصه هستند. بعلاوه اینکه طرز بیان با این اطمینان از احتمالی بودن این فرضیه میکاهد واحتمال ساخته شدن تا 12 فصل را افزایش میدهد.

چیزی که واضح است ، اتفاقاتی که در ترمینوس و کمپ می افتند پایه گزار اتفاقات فصلهای بعدی خواهند بود.حضور شخصیت کاریزماتیک تر از فرماندار برای ادامه ی سریال تائید شده و اونیز تاثیراتش را برروی گروه خواهد گذاشت.تاکنون اتفاقات زیادی برای گروه باقیمانده ی سریال پیش آمده،از کمپ آتلانتا گرفته تا مزرعه ی هرشل،زندان وودبری و درنهایت مسیری که به ترمینوس ختم میشود. چیزی که سازندگان قول آن را داده اند که از نقدهایی که بر سریال وارد میشود بیشترین استفاده را کنند و به عقب برگردند و (ریشه ها)یی را که از سریال جاگذاشته اند را دوباره پیدا کنند و سریالی شایسته تحویل بینندگان دهند.

>>>> پائیز امسال منتظر فصل پنجم The Walking Dead باشید.

منبع 1 (http://www.indiewire.com/article/television/the-walking-dead-could-run-for-12-seasons-5-more-things-we-learned-from-producers-at-sundays-pga-panel?utm_campaign=Wildfire+Message+-+THE+WALKING+DEAD+has+a+plan+through+Season+12...&utm_content=po_1170014&utm_)
منبع 2 (http://www.mtv.com/news/1725916/walking-dead-robert-kirkman-negan-interview/?utm=share_twitter)
منبع 3 (http://screenrant.com/walking-dead-plot-season-12/)

http://picoup.ir/images/71953150425817032196.png

WALKING DE4D
06-11-2014, 02:12 PM
خیلی هم عالی خبر خوبی بود اخرین اطلاع داشتم انگار 7 فصله بود 12 فصل هم بشه که عالی میشه

Davinci
06-11-2014, 03:48 PM
خوبه پس حالا حالا ها قرا نیست تموم شه:Smiley39:
فکر کنم تا اون موقع بچه هامونم نگاش کنن :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

anzalichi
06-11-2014, 04:13 PM
دوستان عزیز به کلمه ی احتمال توجه کنید...تمدید نشده تا فصل 12...احتمال داره ساخته بشه..!! گیریم اومدن گفتن فصل 5 آخرین فصله مارو فحش نگیرید.

Davinci
06-11-2014, 04:19 PM
دوستان عزیز به کلمه ی احتمال توجه کنید...تمدید نشده تا فصل 12...احتمال داره ساخته بشه..!! گیریم اومدن گفتن فصل 5 آخرین فصله مارو فحش نگیرید.
دوست عزیز به کلمه ی "فکر کنم" توجه کن منم گقتم فکر کنم تا اون موقع بچه هامونم نگاش کنن :Smiley36:

86471181
06-11-2014, 04:46 PM
"من عاشق ساخت سریال هستم.همه ی عوامل همینطوریم چون خیلی خوب میدانیم که قرار است در فصل 10 سریال چه اتفاقی بیفتد.ما میدانیم فصلهای 11و12 قرار است چطور باشند.ما لحظات به یاد ماندنی و جذابی برای آن فصل ها درنظر داریم و به کمی شانس برای رسیدن به آن فصل ها نیازداریم. The Walking Dead میتواند تا سالیان سال همچنان ساخته شود

امیدوارم این >> همه ی عوامل << برن خونه، مشکل اینه که اینا فقط عاشق ساختن هستن حالا قراره چی حاصل دستپختشون بشه رو خودشون هم نمیدونن!
اون قسمتی که بولدش کردم قشنگ نشون میده سر کاریم ، همین فصل 4 و نیمه ی دوم فصل 3 ، اتفاقی خاصی ندیدیم ما ، یعنی هر چی بود اینقد دری وری اتفاق میفتاد و جمعش کردن که حد و حصر نداشت تو بحث های اپیزودیک در موردش بحث شد ، حدس میزنم منظورش بیشتر گریم زامبی ها و نحوه ی دل و روده بیرون کشیدن بوده که نسبت به فصول یک و دو پیشرفت چشمگیری داشت

چیزی که سازندگان قول آن را داده اند که از نقدهایی که بر سریال وارد میشود بیشترین استفاده را کنند و به عقب برگردند و (ریشه ها)یی را که از سریال جاگذاشته اند را دوباره پیدا کنند و سریالی شایسته تحویل بینندگان دهند.
امیدوارم این اتفاق بیفته و به ریشه برگردن :Smiley104:

bibak20
06-11-2014, 05:49 PM
من که فکر نکنم کار به اونجا ها برسه اصلا..

دعوا هم نکنید

مزدک
06-11-2014, 07:22 PM
امیدوارم این اتفاق نیفته سریال اصلا کشش لازم به نظر من تا اون فصل نداره همون 7 فصل اگه بشه فکر کنم بس باشه...
باید دید چی میشه...امیدوارم حداقل یکم بیان تکلیف روشن کنن بفهمیم بابا چرا ملت الوده شدن راه درمان چی نه که تا اخر سریال اینا زامبی بکشن برن مکان جدید با یک ادم روانی مواجه بشن بکشنش یکم چالش براشون به وجود بیاد و دوباره همو داستان

Snow
06-11-2014, 07:28 PM
والا سریال تو همین فصل 5 هم مونده!چه برسه بخواد تا 10-12 فصل ادامه بده!کلا یا باید دارابونت رو برگردونن به سریال یا خودشون یه آستین بالا بزنن یه فیلمنامه ی تر و تمیز مثل سیزن 1 و 2 بنویسن!

WALKING DE4D
06-11-2014, 08:02 PM
بلا خره سریال بدون عیب پیدا نمیشه اینام یکم تو فصل قبل خصوص 7 قسمت ابتدایی دچار افت شده بودن اما تا پایان فصل تونستن تا حدودی
جبران کنن فصل 5 باید خیلی خوب و هیجانی باشه چون خیلی تو فصل 4 روش زوم کرده بودن و بنظرم یه اماده سازی خوبی برای فصل 5 داشتن

AR!@N
06-11-2014, 09:42 PM
بخوان 12 تا بسازن شلنگ جواب نمیده فکر کنم رودخونه ای چیزی مجبور شن استفاده کنن

mas5oud281
06-18-2014, 11:50 PM
12فصل؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
من الان این فصلو نصفه ولکردم عهدم کردم دیگه طرفش نرم.اینا همین الان برگه آسی ندارندکه بخوان روو کنند.توو 12 فصل میخوان چی کنند.

b3hrouz
06-19-2014, 11:14 AM
این سریال رو همون نیمه اول فصل ۳ باید کنسل میکردن
فصل ۴ رو من شبا قبل خواب میدیدم که راحت تر خوابم ببره :Smiley35:

rezatwd
06-22-2014, 10:29 AM
خواهشا ساکت شید و حرف دهنتون رو بفهمید
12 فصل عالیه هرکی درباره این سریال بد بگه چرت گفته