PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت دهم (پایان فصل)

AR!@N
06-16-2014, 02:28 PM
http://picoup.ir/images/98462812451269873172.jpg

Season 4, Episode 10 | The Children

خلاصه‌ی داستان: دنریس با یک سری حقایق تلخ رو به رو میشه . جان به چادر منس میره و برای نجات نگهبانان مذاکره میکنه . برندن هم بعد از مدت ها به کلاغ 3 چشم میرسه...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3060860/)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43170-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Game-of-Thrones-%28%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%B4%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%29&p=151423&viewfull=1#post151423).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43186)

.Ven0m.
06-16-2014, 02:38 PM
انقدر حجم اتفاقات این قسمت زیاد بود آدم نمیدونه چی بگه
خون دل ها خوردم تا این تیریون برسه به کشتی:(((( ینی قلبم تو دهنم بود:| خدا رو شکر سالم رسید ، واریس هم ظاهرا بهش پیوست ، ترکیب این دوتا با هم به اضافه دنریس و اژدها هاش عجب جیزی بشه:d ویرایش : خود تیریون مگه چشه؟ برای چی بره طرف دنریس اصن؟:d شاه لایقی میشه بهترین شاهی که 7 اقلیم در 40 50 سال اخیر دیده:x
در مورد برن هم یه حدسایی زدم م، اگه تو جسم اژدها حلول پیدا کنه عجب چیزی بشه
این قسمت هم 10 از 10 ، کمتر راه نداره
بی شک این فصل بهترین فصل سریاله حتی از فصل اول با اون شان بین افسانه ای هم بهتره ، آدم لذت میبره چنین دنیایی رو با همه ی علت و معلول هاش میبینه
همچنین خیلی کف کردم وقتی واریس صدای ناقوس؟ رو شنید برگشت سمت کشی اصن خیلی حس جالبی بود
برن هم داستانش خیلی جذاب شده و ظاهرا میخواد با داستان دنریس تداخل پیدا کنه :Smiley10:
تیریون هم گل سرسبد این قسمت بود به نظرم ، فوق العاده مثل همیشه ، تایوین افسانه ای هم به تاریخ پیوست و خیلی خوشحال شدم قبل از مردنش حقیقت دخترش و پسرش رو فهمید بعد مرد !
جیمی لنیستر هم جانشین لنیستر ها میشه گویا ، خیلی هیجان انگیزه :X
از مردن هانت ناراحت شدم ، به نظرم ذاتش خیلی پاک بود (در مقایسه با بیشتر کرکتر ها:|) ولی آریا تصمیمش رو گرفت و بهش احترام میزارم ، جای خوبی هم داره میره ...
اسنو هم حوادثش جالب بود و انصافا رو طراحی سواره نظام استنیس عالی کار کرده بودن !
این کوه هم با حرفایی که دکتره زد ، پیشبینی میکنم زامبییی هیولایی چیزی بشه ...
یه سال باید صبر کرد قبل از این که پرونده ی این فصل بسته شه یادی کنیم از اوبرین مارتل کبیر Rest in peace Viper:X

ویرایش: به نظرم دلیل دیگری که باعث شد تیریون لحظه ای درنگ کنه و این ریسک بزرگ رو بکنه که برگرده و تیریون و شی رو بکشه علاوه بر گرفتن انتقامش یه کار ناتموم وایپر رو به انجام رسوند و به بهترین نحو هم انجامش داد و مطمئن اگه وایپری اون بالا بالا ها باشه روحش کمی تسکین پیدا کرده ، دمت گرم تیریون تو دستشویی زدی پدرتو کشتی:X

ویرایش: یه حسی بهم میگه این تغییری که کوه گویا قراره بکنه یه جورایی رو اخلاقش یا یه جوری روش تاثیر میزاره حالا یا ضعیفش میکنه یا عوضش میکنه هر چی هست به نفع مارتل هاست :Smiley39:

Amir2009t
06-16-2014, 02:41 PM
بهترين اپيزود فصل بود:Smiley35:...واقعا اين سريال غير قابل پيش بينيه!:Smiley10: کي فکرشو ميکرد که تاوين به دست تريون کشته بشه!! الحق که جرج مارتين يه نابغه به تمام معناست:Smiley69:

Davinci
06-16-2014, 02:43 PM
خیلی ها گفتن که کارگردان نمیتونه سریال رو تو یه قسمت جمع کنه
واقعا عالی بود از جان اسمو تا تریون
تو پیش بینی هم گفته بودم که اریا از اون سکه یه استفاده میکنه که کرد:Smiley35:
حالا باید تا فصل بعد سماق بمکیم:Smiley35:
عالی بود:Smiley17:

sima_e8
06-16-2014, 02:47 PM
با این جور تموم کردن این فصل، تا سال بعد کاملا مفهوم انتظار رو درک خواهم کرد! خیلی خوب بود، فکر کنم این قسمت و قسمتی که دادگاه تیریون توش بود بهرین های این فصل بودن.

تو بحث اپیزودیک راجع به همین اپیزود هم باید هشدار اسپویل گذاشت؟ به هر حال:

خوشحالم بالاخره یک نفر به یک نفر دیگه رسید! هر چند فکر نمی کردم این دو نفر جان اسنو و استنیس باشند.

تیریون برام غیرقابل پیش بینی بود. فکر نمی کردم پدرش رو بکشه! مطمئن بودم از آشناهاش هیچ کس رو نمی کشه. تا این آخر هم فکر می کردم که شی مثلا حامله بوده و به خاطر بچه اش حاضر شده علیه تیریون صحبت کنه، اما خب ظاهرا اصلا این طور نبوده.

نمی شد این سانسا و آریا به هم برسن؟ حوصله سانسا رو ندارم ولی همش فکر می کردم که یه جایی تیریون نجاتش میده و بالاخره به هم علاقمند میشن، اما ظاهرا که دنیا به کام بیلیش خواهد بود.

طفلک جوجن!

اگه طبق گفته کلاغ، برن قرار باشه پرواز کنه و با توجه به اینکه دنریس نمی تونه اژدها هاش رو کنترل کنه، برن اژدها سوار خواهد شد؟

اضافه شده در : 1

soeldiablo
06-16-2014, 03:12 PM
اگه واریس به همین راحتی می تونست تیریون رو نجات بده چرا زود تر این کارو نکرد؟!!!!

9353980174
06-16-2014, 03:49 PM
عالی ترین فصلش بود
یه قسمت چرند هم نداشت
10 کمشه
100 میدم
من هنوز دارم اون کوچولوها که آتیش مینداختند رو تجزیه تحلیل میکنم و به نتیجه نرسیدم هنوز

MATIAS7
06-16-2014, 04:13 PM
آخه باید به کارگردان گفت مجبوری؟؟ مجبوری نصف قسمت های فصل رو اتفاقات خاصی نگذاری بعدش یک قسمت اینهمه اتفاقات هیجان انگیز بیافته؟؟ آقا من نزدیک بود سکته کنم :Smiley10:
راستی تایوین اینقدرام احمق نباید میبود پسرش با تیرکمون اومده جلوش میگه بیا بریم تو اتاق من صحبت کنیم!!! آقh وصیتت رو بکن بجا این حرفا

دوتا سوال:
1- این تیریون چه جوری به واریس اعتماد کرد؟ اون بود که شی رو برگردوند و تو دادگاه هم خودش بر علیه تیریون صحبت کرد! اصلا واریس چرا باید اینکارو بکنه؟
2- اون مرده کی بود تو درخته؟ میگفت من با هزار چشم شمارو میبینم؟؟ یه پا خدایی بود برای خودش

saeed_iri
06-16-2014, 04:16 PM
قسمت خوبی بود اما اینکه میدونستم برای اپیزود بعدی باید حدود یکسال صبر کنم ( کی میدونه بیشتر یا کمتر؟ ) نتونستم لذت کافی رو ببرم! :(
قسمتی که تریون شی و پدرش رو میکشه میتونستن یک شاهکار مثل محاکمه اش بسازن اما .....
اگر کسی از دوستان میدونه جریان کلاغ سه چشم و اتفاقات پیرامونش چیه و لطفا موشکافی کنه که چی میخواد؟ برای کی ؟ از کجا اومده و.....

DARK BOY
06-16-2014, 04:29 PM
برعکس تمامی اعضا من انتظارم خیلی بیشتر بود
اوایل سریال که استنیس وارد سریال شد و وحشی هارو نابود کرد کمی خوشحال کننده بود بلاخره وحشی هاهم نابود شدن
اینکه سرسی بخواد گریگور نجات بده عجیب بود فکر کنم برای اینکه سر تریون بزنه میخواستش عجیب تر از اون اینکه مرده میگفت این فرایند ممکنه تغییرش بده
این دنریس هم هرکاری میکنه یکی میاد ضدحال بهش میزنه معلوم نیست کی حمله میکنه
جوجن بدبختم مرد اگه خواهرش میمرد کمتر ناراحت میشدم اینکه کلاغ سه چشم کیه جای سواله با اون قدرتی که داشت
بدترین اتفاقی که تواین قسمت افتاد مرگ داگ بود از اون اول از برین خوشم نمیومد حالا که داگ هم کشت ازش متنفرشدم بدتر ازاون اریا بود اینکه بداز این همه فداکاری که داگ براش کرد خیلی خونسرد خودشو نشون داد
اینکه جیمی بخواد برادرشو نجات بده جای تعجب نبود تو پیشبینی چند وقت پیش گفته بودم خبرخوب مرگ شی بود و پدرش بود که تو کل قسمت بهترین اتفاق بود منتظربودم بعد از کشتن تایون بره سراغ سرسی

درکل فصل من قبول ندارم بهترین قسمت بود بهترین قسمت قسمتی بود که جافری مرد و هیجان انگیزترین قسمت قسمت 8 و 9 بود
من 8دادم تنها بخاطر مرگ شی و تایون حالا باید یکسال صبر کرد تا فصل بعد از یه لحاظ این قسمت خوب بود اینکه قسمت اخرش مارو زیاد تو خماری نذاشت

dangerm28
06-16-2014, 05:08 PM
یه سوال اژدها ها مگه 3 تا نبودند اینجا چرا 2 تا شدند؟؟؟؟؟

OmidS
06-16-2014, 05:28 PM
فصل خوبی بود ولی منم با نظر سعید که گفت:‌ "قسمت خوبی بود اما اینکه میدونستم برای اپیزود بعدی باید حدود یکسال صبر کنم ( کی میدونه بیشتر یا کمتر؟ ) نتونستم لذت کافی رو ببرم!" کاملا موافقم یه سال صبر کردن واقعا زد حاله :|‌!!

nemsis
06-16-2014, 05:39 PM
سلام

به این میگن یک پایان خوب یعنی من هنوز هنگم و کف کردم به شدت.
اول از همه به شدت خوشحال شدم که اتفاقات بازم از شمال و برادر جان اسنو شروع شد حسابی تلافی کم پرداختن بهش تو طول فصل را تو این دو قسمت آخر جبران کردند.

و سرانجام نمردیم یک حرکت مفید از استنیس دیدیم خیلی خوب بود هر جند از آن نگاه موزمار آن زن مو قرمزه به جان هیچ خوشم نیومد. خدا به خیر کند.

و اتفاقات برن خیلی خوب بود اون حمله و اینها به نظرم قشنگ کار شده بود. هر چند کاش برن زودتر میرسید اینجا یک کم بیشتر دستگیرمون میشد قضیه چیه. اگر قسمت هشت و اینا میذاشتن این صحنه ها را هم یک کم از آن حالت کسلی کم میشد(هشت نه حالا قسمت های قبلتر) هم یک کم بیشتر پرداخت میشد بهش. حالا هی باید فکر کنیم این بچه هه که ترقه مینداخت کیه؟ این آقاهه که شبیه گاندولفه کیه؟ بساطی داریم.

و واو از آریا. با این که میدونستم به لطف اسپویل که کجا میره ولی بازم خوب بود اونجا میره چی کار؟(برای اینکه اسپویل نشه اینجوری نوشتم چون هنوز نفهمیدم تو بحث اپیزودیک میشه همون قسمت را اسپویل کرد یا نه؟)

و آن جنگ بین هاوند و آن زنه به نظرم اضافه بود راستش من زیاد متوجه دلیل آریا برای کنار کشیدنش نشدم.

و در آخر تریون در کل راضیم ازش. از اینکه در آخر انتقام راب و ند و همه را یکجا گرفت خوبببببببببب بود.

و به نظرم یکی از خوبی هاش این بود که نسبت به قسمت اخر فصل قبل کمتر تو خماری هستیم(فصل قبل وحشتناک بود پا در هوا لنگ سرنوشت جان...)

میشه ده کمتر داد؟ یعنی میشه؟

بردیا
06-16-2014, 06:18 PM
اتفاقات زیادی تو این قسمت افتاد ولی ضرباهنگ این قسمت اون چنان مناسب نبودش.
درباره تریریون و تایوین هم من رفتم تو اینترنت خوندم و فهمیدم تو سریال زیاد تغییرش دادن.
از قرار معلوم جیمی پیش تیریون اعتراف میکنه اون دختری که تیریون باهاش ازدواج کرده بوده،فاحشه نبوده و کار پدرش بوده که بهش تجاوز شد و این صحبتا
تیریون هم به جیمی میگه دفعه بعدی که ببینمت میکشمت((خلاصه هیچ عطوفت و بغل کردنی تو کارشون نبوده چون جیمی ازین قضیه خبر داشته ولی حرفی نزده بوده)) بعدشم میره کار پدرشو میسازه به خاطر این قضیه.
آریا هم که رفت تا خودش یه assassin بشه.
خوب بود این قسمت ولی انقدر موضوع تو موضوع بهم چپوندن که نتونستن خوب همشو دربیارن ولی در کل 8 هم نمره خوبیه از نظر من.

اون یکی همونیه که دختر بچه هه رو آتیش زده و خورده و چند روزه دیده نشده.

.Ven0m.
06-16-2014, 06:33 PM
اتفاقات زیادی تو این قسمت افتاد ولی ضرباهنگ این قسمت اون چنان مناسب نبودش.
درباره تریریون و تایوین هم من رفتم تو اینترنت خوندم و فهمیدم تو سریال زیاد تغییرش دادن.
از قرار معلوم جیمی پیش تیریون اعتراف میکنه اون دختری که تیریون باهاش ازدواج کرده بوده،فاحشه نبوده و کار پدرش بوده که بهش تجاوز شد و این صحبتا
تیریون هم به جیمی میگه دفعه بعدی که ببینمت میکشمت((خلاصه هیچ عطوفت و بغل کردنی تو کارشون نبوده چون جیمی ازین قضیه خبر داشته ولی حرفی نزده بوده)) بعدشم میره کار پدرشو میسازه به خاطر این قضیه.
آریا هم که رفت تا خودش یه assassin بشه.
خوب بود این قسمت ولی انقدر موضوع تو موضوع بهم چپوندن که نتونستن خوب همشو دربیارن ولی در کل 8 هم نمره خوبیه از نظر من.

اون یکی همونیه که دختر بچه هه رو آتیش زده و خورده و چند روزه دیده نشده.
داداش اسپویل نکن :d سریال حساسه:d
چه بسا اینایی که میگی در فصل بعد باشه:|
در مورد اون اژدها هم اگه خورده بودش که خاکسترش نمیموند با استخونای سالمش فک کنم فقط آتیشش زده ، کاشکی صحنشم نشون میداد به بار درام بخش دنریس اضافه میشد :d

Chandler Bing
06-16-2014, 06:48 PM
چه بسا اینایی که میگی در فصل بعد باشه
وقتی تایون مرد، چطور تو فصل بعد میخواد تعریف کنند؟ به خاطر اینکه رابطه دراماتیک جیمی و تیریون رو نمیخواستن خراب کنند به نظرم شی رو آوردن تو تخت تایون که دیگه ربطی به جیمی نداشته باشه. البته شاید شی تو کتاب هم همینجوری بوده، نمیدونم

وقتی خوب باشه میگی خوبه دیگه:Smiley36: از اون دقیقه اول داستان رو برد جلو، تا دقیقه اخر، اما منم مثل چندتا از دوستان فکر میکنم اگه یه سری از این موضوعات رو تو قسمت های قبل مطرح میکردند دیگه نه قسمت های قبل متکی به 3-4 دقیقه آخرش نمیشد و نه این قسمت اینقدر پر حجم! مثل داستان آریا و برن...
چرا آریا نرفت پیش خواهرش؟؟ تا دمه در رفت که! یه سر هم میرفت تو دیگه
چرا آریا اینقدر سر هاند مسخره بازی درآورد؟ برعکس بقیه بچه ها اصن ازش خوشم نمیاد.
تیکه جان اسنو استنیس خیلی چسبید ولی، دوتا از BADAS*S ترین شخصیت های سریالن و ترکیب شون باهم خیلی خوب درمیاد. سپاه منس هم که 100 نفر نبود روهم:Smiley14: خالی بسته بود الکی. دوتا غول و یه ماموت هم داشت که همون روز اول مردن. من که تو جنگ با استنیس چیزی ندیدم.

درصد فانتزی سریال هم رفته رفته داره بیشتر میشه. 9 دادم

S I S
06-16-2014, 06:48 PM
حالا هی باید فکر کنیم این بچه هه که ترقه مینداخت کیه؟ این آقاهه که شبیه گاندولفه کیه؟ بساطی داریم.

گفتن که کی هستن " فرزندان " . تو وستروس یک نژاد قبلتر از تمامی نژادهای انسانی زندگی میکردن به اسم فرزندان جنگل شناخته می شودند خدایان کهن رو میپرستیدن همون خدایانی که روی درخت نقشه شون بسته شده.

بعد از اینکه اولین انسان ها از بازوی دورن عبور کردن و خودشون وارد سرزمین وستروس کردن با فرزندان وارد جنگ شدن تا بتونن اراضی شون رو ازشون بگیرن.چندین سال جنگیدن ولی آخرش بینشون صلح ایجاد شد نسل فرزندان به دلیل نو خاص زادولدشون رو به کاهش رفت تو این جنگ ها.تو شب طولانی سپاه انسان ها در کنار سپاه فرزندان جلوی ادرها و وایت ها ایستادگی کردن نسلشون بیشتر فرزندان نابود شد.

کلا ریشه وارگ (اسکین چنجر بودن) از فرزندان میاد، اون قدرت چشم درون داشتن درخت های قلب که نشان خدایان کهن هم هست یه جورایی درگاه اطلاع رسانی فرزندان هست از داخل اون میتونستند هر جای که درخت دیگری هست رو چک کن.بعد از هجوم اندل ها و دین هفت به وستروس بیشتر درختان قلب از جنوب تا ریولند نابود شد و تعداد زیاد دیگه از فرزندان قتل عام شدن.از سمتی چون اندل ها نتونستن خودشون رو به شمال برسونن فرزندان خودشون رو به اون طرف دیوار و اطراف دیوار پناهنده کردن.الان صدها سال هست که تو وستروس هیچ فرزند جنگلی دیده نشده.

مشابه فرزندان تو سایر داستان های فانتزی میتونی عنوان الف رو در نظر بگیری

خالی بسته بود الکی. دوتا غول و یه ماموت هم داشت که همون روز اول مردن. من که تو جنگ با استنیس چیزی ندیدم.

وقتی وگ که پادشاه غول هاست میمیره کلا یه درگیری داخلی بین غول ها سر جانشینی پیش میاد برای همین ارتش منس یه جورایی ردشون میکنن که برن مشکلاتشون رو یه جای دیگه حل کنن ولی حساب این نمیکردن استنیس یه جنگ بزرگ راه بنداز این شکلی.

هر چند شیپور جورامون توی داستان دست منس نیست اگر بود میشد جور دیگه نتیجه گیری کرد.

Irag
06-16-2014, 06:59 PM
http://picoup.ir/images/79459415813337897634.jpg

به غير از اون مقداري كه شبيه به سريال‌هاي شبكه‌ي CW شده بود بقيه‌ش بخصوص همين قسمت مربوط به انتقام بد نبود.
در كل از اين فصل هم مثل فصل قبل راضي نبودم احتمالا در فصل‌هاي ديگه كار به جاهاي باريك كشيده ميشه چون اون مرد درختي! گفت "بايد پرواز" كني كه ديگه ...
خواهشا اين قسمت‌هاي "نوجووني" قصه رو كم كنن و به روابط و فضاهاي سنگين و تاريك بپردازن ازشون ممنونم.

setare12
06-16-2014, 07:04 PM
این قسمت خیلی چیزا رو میخواست برای فصل بعد مقدمه چینی کنه واقعا سنگین شده بود برای فصل بعد تنها ما رو گذاشت به انتظار :Smiley10:
تنها یه چیز جالب ای بود که اون جایی که توی کسل بلک داشتن جسد ها رو آتش میزدن لیدی ملیساندرا روبروی جان اسنو ظاهر شد.
تا اونجایی که یادمه تنها با اونایی که خون پادشاه توی رگاشون بود کار داشت چرا روبروی جان اسنو ظاهر شد :Smiley39:
و فکر میکنم این دختر دومی که روی بالکن بود دختر استنس بود اون برای چی اومده بود اونجا! :Smiley39:

hoda
06-16-2014, 07:16 PM
۱. پایان خیلی خوبی بود برای این سیزن پر فراز و نشیب. به خوبی تونستن همه‌ی کاراکترها رو موازی هم پیش ببرن و به یه جایی برسونن. فقط از سانسا و لرد بیلیش چیزی ندیدیم که البته فکر کنم چیز خاصی هم برای دیدن وجود نداشت. بدترین نکته‌ش فقط این بود که باز باید نزدیک به یک سال صبر کنیم تا اپیزود بعدی!

۲. به قول دوستمون، بالاخره دو نفر تو این سریال به همدیگه رسیدن! مواجهه‌ی جان اسنو و استنیش خیلی خوب بود. فک کنم نویسنده‌های سریال هم تصمیم گرفتن استنیس رو از اون وضع خاک تو سری در بیارن! حالا باید منتظر موند و دید منس می‌تونه با اونا به توافق برسه یا نه.

۳. خب دومین سوار اژدها هم معلوم شد، حالا باید ببینیم سومیش کیه. من یادمه تو سیزن یک، وقتی که ند استارک رو کشته بودن و برن با اوشا رفته بود توی دخمه‌ها که نشونش بده اون کلاغ سه چشم رو کجا دیده، ریکون هم اونجا بود و میگفت که من پدر رو اینجا دیدم. میشه نتیجه گرفت که ریکون هم وارگه؟ شاید دو تا از بچه‌های استارک قراره اژدهاها رو کنترل کنن.

۴. بچه‌ها خب سریالو با دقت ببینین! :Smiley36: اینکه اون بچه‌هه کی بود رو که خودشم گفت! اون پیرمرده هم که همون three-eyed raven بود که از سیزن یک برن اون رو می‌دید، که البته خودش هم توضیح داد که به شکل‌های مختلفی بوده و برن رو زیر نظر داشته. منتها من برام سؤال ایجاد شده که فقط وارگ‌ها رو می‌تونه زیر نظر داشته باشه یا همه رو؟ یعنی یه جورایی خدای وارگ‌هاست؟

۵. آریا که خیلی منطقی بود که حاضر نشه با برین بره! اون که برین رو نمی‌شناسه! بعد از همه‌ی اون اتفاق‌ها همین که فهمید شمشیر برین رو جیمی لنیستر بهش داده کافی بود که کاملاَ بی اعتماد بشه. دلیل اینکه هاوند رو نکشت هم به نظرم این بود که می‌خواست با زجر بمیره تا انتقام دوستش (Mycah?) رو ازش گرفته باشه.

۶. خداییش خیلی ضایع بود که تایوین لنیستر بزرگ با اونهمه ادعا آخرش رو سنگ توالت دار فانی رو وداع گفت! :Smiley14::Smiley14: اونم در حالیکه هیچ کدوم از بچه‌هاش چشم دیدنشو نداشتن. قبلا هم گفتم، امسال پیتر دینکلج برای گلدن گلوب و امی جایزه نگیره من به میرم دعوا! :Smiley104:

۷. وریس بالاخره یه حرکت شجاعانه و بدون آب زیرکاهی از خودش نشون داد! وقتی که ناقوس‌ها به صدا در اومدن و برگشت سمت کشتی خیلی باهاش حال کردم!

خب... تا فروردین سال بعد بشینیم یه بار سریال رو از اول ببینیم به یاد همه‌ی رفتگان و درگذشتگان! :Smiley96:

javat
06-16-2014, 07:35 PM
عاشق قسمت اخرشم والارموگولیسسسسسسسس

0258456mahyar
06-16-2014, 07:48 PM
برو بچ به سوال داشتم ؟

آقا قضیه ی اون سکه که آریا به اون یارو داد و یه چیزی خارجکی گفت چی بود ؟

لطفا یکی راهنمایی کنه:Smiley39:

x7music
06-16-2014, 08:14 PM
آقا قضیه ی اون سکه که آریا به اون یارو داد و یه چیزی خارجکی گفت چی بود ؟
تو اون قسمت از اخر فصل دوم ( اگه اشتباه نکنم:Smiley39: ) اریا یه زندانیو نجات میده و اون زندانی بخاطرش سه نفرو میکشه و اخرش اریارو از سپاه تایون نجات میده یه جا میرسن برای خداحافظی اون مرد یه سکه میده به اریا میگه هرجا کارت گیربود اینو بده بگو والارمورگولیس گره از مشکلات و بختت باز میشه همونه :Smiley36:

یه قسمت خیلی زیبا برای اولین بار یه پایان تقریبا شاد نسبت به سه فصل قبل که خودش جای قدردانی از مسولان را داره :Smiley14:
بالاخره حدسم درست درومده جیمی برادرشو نجات داده ولی اونقدر شوکه شدم وقتی تیریون انتقام گرفت واقعا اونجارو نمیشد حدس بزنی میره عشقشو میکشه واقعا این پسر معرکه هست
موندم چرا این اریا هانتو از لیستش خط نزد :Smiley39:
یکسال دیگر انتظار ...:Smiley17:

nemsis
06-16-2014, 08:20 PM
سلام

عاقا نزنید من سریال را با دقت دیدم دوستان منظورم از این که کیه اینه که دیگر چه قدرتهایی دارن چه تیپی هستن کلا بیشتر میشناختیمشون.
بعد اینو کلی گفتم :Smiley69::Smiley36:

به هر حال باید در جملات صرفه جویی کرد.

دست اون دوستمونم که من را حسابی روشن کرد درد نکند.

KEVIN GARVEY
06-16-2014, 08:21 PM
خداییش حال کردید گفتم تایوینو میکشه .پیش بینیم واسه این قسمت خیلی توپ بود.حالا میفهمم چرا همش تاپیکهامو اخطار میدادن.یه چیزی تو وجود تاپیکهای من دیده بودن بروبچه های سایت.حالا هی بگیم هنر نزد ایرانیان است و بس.تا حالا کسی این جور داستانیو دیده بود خداییش.

vagar mogoluis valar doheyris

بردیا
06-16-2014, 08:53 PM
داداش اسپویل نکن سریال حساسه
چه بسا اینایی که میگی در فصل بعد باشه

این که دیگه اسپویل نیستش،این تغییراتیه که تو سریال دادن تا متفاوتش بکنه با کتاب و الانم دیگه ازش گذشته به همین خاطر اسپویل محسوب نمیشه وگرنه خودمم نمیگفتم

تنها یه چیز جالب ای بود که اون جایی که توی کسل بلک داشتن جسد ها رو آتش میزدن لیدی ملیساندرا روبروی جان اسنو ظاهر شد.
تا اونجایی که یادمه تنها با اونایی که خون پادشاه توی رگاشون بود کار داشت چرا روبروی جان اسنو ظاهر شد :Smiley39:
:Smiley39:

اسپویلر راجع به جان اسنو،البته یه حدس تایید نشده بیشتر نیست،البته هنوز

میگن جان اسنو ممکنه بچه ند نباشه،میگن ممکنه بچه ریگار و خواهر ند،لیانا باشه که ریگار دزدیده بودش و که میگن یه مدت باهم بودن و ند بعد جنگ علیه mad king،متوجه شده و اونو با خودش به خونه آورده و برای محافظت ازش گفته که اون بچه نامشروع خودمه.اینجوری جان جدی ترین مدعی تاج و تخت هستش،حتی جدی تر از دنریس
ولی چیزی معلوم نیست

UntouChable
06-16-2014, 09:02 PM
بلاخره این برن رو نشون دادن بی خود این اقا کاراکتر محبوب من نیست که ... توی این چند دقیقه که دیدیمش چقدر ادرنالین رفت بالا اصلا
فکر کنم منظور اون کلاغ 3 چشم از اینکه بهش گفت هیچ وقت راه نخواهی رفت ولی پرواز خواهی کرد اینه که اژدها های کالیسی قراره بشن عروسک های خیمه شب بازیش :دی
نبرد هاوند با لیدی نمیدونم کی هم چیزی از نبرد اقای ماونتن با وایپر کم نداشت ها ولی مرگ وایپر یه نمه دردناک و اعصاب خورد کننده تر بود
تیرون به خاطر پول و اسم خونوادگی لنستر تا الان تونسته بود رو پاش وایسه ولی الان که هیچی نداره و تا اخر عمرش یاغی به حساب میاد و تحت تعقیب تازه بدون هیچ مهارت جنگی و اینا قراره چه کنه ؟!
مگه این که mr. noballs کمکش کنه ... ای کاش یه جور دیگه تموم می کردن این قضیشو ... با این وضع خیلی قراره بهش سخت بگذره

اقا یه چیزی میگم مسخره نکنین ... وقتی کالیسی اژدها ها رو به زنجیر بست من اشک تو چشام جمع شد ... خیلی دردناک بود :Smiley36:

یک سوال استانس براثیون اومد و دیوار بزرگ رو گرفت ... این یعنی آیرون بَنک داره ساپورتش میکنه و به زودی واریز پول به حساب لنستر ها قطع میشه ؟!

مزدک
06-16-2014, 11:20 PM
یکی از بهترین صحنات به زنجیر کشیدن اون 2 تا اژدها بود چه اه و ناله ای میکردن وقتی مادرشون رفت بیرون :Smiley10:
یکی از بدترین صحنات اون کودک 3 ساله بود که کشته شد توسط آژدها بزرگه اصلا گریم در اومد :Smiley19:
یکی از بهترین صحنات سریالم کشته شدن شی و پدر بود....و کلاغ 3 چشمم چیز خوبی بود...من فکر میکنن آژدها بزرگ میفته دست اون برن :Smiley69:

sima_e8
06-16-2014, 11:22 PM
اژدها سیاهه فراریه دیگه،

اضافه شده در : 3 minutes

اون اژدها سیاهه فراریه دیگه،

ali_n540
06-16-2014, 11:52 PM
چقدر پایان بندی ضعیف بود چرا دقیقا مثل کتاب نساختند دلیل کشتن تایون که شی نبود یعنی بهترین سناریو فاش شدن راز دختر روستایی(تریون در 15 سالگی عاشقش می شه و بقیه جریان که تو اپیزود آشنایی با شی تریون برای محافظش و شی تعریف می کنه) بوسیله جیمی به خاطر عذاب وجدان و خشم تریون نسبت به جیمی و خشم بسیار زیاد نسبت به پدرش که موجب قتل تایون و شی می شه و هدایتش به سمت اتاق پدرش توسط واریس بود. واقعا چرا این جوری نساختنش واقعا حیف که این صحنه باشکوهو خراب کردند من کتاب نخوندم ولی این قسمتو تو سایت وستروس دیدم و به نظرم خیلی خیلی پایان بندی بهتری بود 3 نمره کم می کنم و بیشتر از 7 از نظر من لیاقت نداره البته تا اون 10 دقیقه آخر عالی بود و همچنین سکانس آخر آریا.

Davinci
06-17-2014, 12:04 AM
میگن جان اسنو ممکنه بچه ند نباشه،میگن ممکنه بچه ریگار و خواهر ند،لیانا باشه که ریگار دزدیده بودش و که میگن یه مدت باهم بودن و ند بعد جنگ علیه mad king،متوجه شده و اونو با خودش به خونه آورده و برای محافظت ازش گفته که اون بچه نامشروع خودمه.اینجوری جان جدی ترین مدعی تاج و تخت هستش،حتی جدی تر از دنریس
ولی چیزی معلوم نیست
منم یه چیز هایی شنیدم راجب این که جان اسنو واقعا بچه ی ند استارک نیست:Smiley39:

اضافه شده در : 2 minutes

من فکر میکنن آژدها بزرگ میفته دست اون برن
احتمالش زیادی ولی این سریالی نیست که بشه پیش بینیش کرد:Smiley35:

AR!@N
06-17-2014, 12:51 AM
ارتش 100 هزار نفره منس به دلیل کمبود بودجه تحلیل رفت 100 نفره شد انگار ، باز خوب بود حداقل ارتش استنیس رو خوب درست کردند . بعد از چند قسمت نبود استنیس با اقتدار کامل برگشت و همه رو سوپرایز کرد . ای کاش صحنه ای که ملیسندرا پرنده اورل رو میترکونه تو هوا رو هم درست میکردن ، هرچند مرد فصل قبل ولی میشد از یه وارگ دیگه استفاده کرد. جالب ترین صحنه دیوار به نظرم دیدن جان در بین آتش توسط ملیسندرا بود ، فکر کنم همین فصل قبل بود میگفت توی آتش نگاه میکنم فقط برف ( Snow) میبینم ، معلوم نیست برف میدیده حالا یا جان اسنو رو :دی . فصل بعد به نظرم بهترین داستان همین دیوار میشه ، جان ، استنیس ، تورمند ، منس و ملیسندرا کنار هم خیلی عالی میشه .
بعد از مدت ها لینا هدی مثل آدم بازی کرد ، موقع دعوا با تایوین واقعا قشنگ بازی کرد . س.ک.س با جیمی و داستان کایبرن و کوه اضافه بود برای همچین قسمتی ، باید میزاشت فصل بعد چیز های مهم تر رو میاوردن این قسمت یه 2 تا کلیف هنگر مشتی میدادن :|

به زنجیر کشیدن اژدها هارو هم باز مثل اینکه به دلیل کمبود بودجه گند زدن توش ، هرچند صحنه احساسی و قشنگی در آوردن ولی سوختن چند صد سرباز برای به زنجیر کشیدنشون خیلی بهتر میشد به توجه به این که کل قسمت های دنی این فصل هیچ صحنه درست حسابی ای نداشت. برای فصل بعدش هم چیزی نزاشتن که منتظرش بمونیم . از چند قسمت پیش میدونسیم که دروگون رو نمیتونه کنترل کنه هیچ چیز جدیدی برامون نبود. بهتر بود جای چرندیاتی که بین گری ورم خاجه و میسندی بود ، اسکرین تایم رو میدادن به شخصیت های دیگه ...
برن بعد مدت ها انتظار بلاخره رسید به کلاغ ، جوجن خوب شد که اینجوری مرد و بیخودی نگه نداشتنش 1 فصل دیگه تا بکشنش ( به شکل بسیار بدی :دی). یکی دیگه از موجودات افسانه ای وستروس که از فصل اول توی قصه های اون پیرزن ـه رو هم دیدم این فصل "فرزندان جنگل" . اون اسکلت هارو هم یکمی بد در آورده بودن ، اصلا جالب نبود که Wight ها اسکلت باشن چون مرده ها مدت کمی بعد مردن تبدیل میشن به استخوان شدن نمیرسه ( Wight نه وایت واکر ، اولی آدم هایی اند که تبدیل میشن دومی اون چشم آبی ها که بچه کرستر رو بردن). اون بمب ها که Leaf انداخت هم خوب بود هرچند خیلی از نظر جلوه های ویژه روش کار نشده بود . کلاغ سه چشم (معروفه به BloodRaven) رو هم بد درست نکرده بودن . این که کی هستش کاملا معلومه ( توی کتاب های اصلی نیست توی چند تا حالت اسپین اف اینا هست ، اونجا معلوم میشه کیه ، هرچند خیلی مهم نیست کیه) . یکم پیر تر باید میبود ، مارک سندرم Wine-Stain اش هم معلوم نبود (شاید تو 480p معلوم نبود) . قصدش از آوردن برن چیه و انگیزه اش از این کار چیه رو خدا میدونه! یعنی ممکنه همون خدایی باشه که ملیسندرا در موردش با شیرین حرف میزد همین فصل؟ البته به نظر کاملا آدم میاد!
جنگ برین و هاوند هم واقعا عالی بود! میتونستن زوج خوبی باشن :)) . روری هم این قسمت هایی که لب مرگ بود رو واقعا عالی بازی کرد ، امیدوارم نمیره و ببینیمش بعدا! چند صحنه آخر آریا هم عالی بود مخصوصا موزیک بک گراندی که پخش میشد ، بلاخره اینم رفت پیش جکن هاگار.
جیمی هم بلاخره یه کار درست تو زندگیش انجام داد ، تیریون هم انگار زد کامل به سیم آخر! وضع تایوین خیلی تحقیر کننده بود ، هیچ کاری نمیتونست بکنه داشت پاچه خواری میکرد الکی . در مورد تایشا هم تا الان توی سریال حرفی نزدن ، انتظار نداشتم این قسمت بزنن ، توی داستان هم تاثیری نداره ( فقط دیگه تیریون نمیتونه هی بگه Where Wh0res Go :دی) از اون جایی که توی ایران هیچکس قبل این سریال اسم این کتاب هارم نشنیده بود زور داره کسی بگه چرا مطابق کتاب نبود ، اونم وقتی تاثیری توی داستان نداره.
در کل فصل بدی نبود ، صحنه های بیخود زیاد داشت و صحنه های خیلی خوبی رو یا حذف کردن یا گزاشتن برای فصل بعد . جای LS و Coldhands و Horn Of Joramund خالی بود این فصل. کلد هندز رو که کلا از سریال کنار گزاشتن...
کلیف هنگر های بدی هم نزاشت برای فصل بعد
- رفتن آریا به براووس شهر جکن هاگار
- رفتن تیریون به شهر های آزاد
- میرسلا دست دورنی هاست و هنوز واکنششون رو به مرگ افعی سرخ ندیدیم.
- رسیدن برن به بلاد ریون
- رفتن ریک و بلتون ها به وینترفل
در کل ندیدن کسی که نباید اسمش را برد نا امید کننده ترین چیز این فصل بود.

Hmv-
06-17-2014, 10:36 AM
10 دادم

احساسی ترین صحنه ماله بنده اون سکانس بود که پدر داغ دیده همون پدر دختر 3 ساله اومده بود پیش دنریس... ( خیلی قشنگ احساسو منتقل میکرد )

جدی ترین صحنه جریان جان اسنو بود که روبروی استنیس قرار گرفت ...

و صحنه ی تریون که شی رو خفه میکنه اینقدر قشنگ بود که خشمو به آدم منتقل میکرد ... ولی مرگ تایون خیلی راحت بود بازم ... ( البته این تنفر بخاطر بازی قشنگ بازیگرشه )

و خشن ترین صحنه هم جنگه هاوند و خانوم شوالیه بود ... خیلی از این صحنه فیض بردیم هاوند درسته یه ذره تو دلمون جا باز کرده بود ولی وقتی به فصل های قبل نگاه کنیم پی میریم راحت مرد ... با اینکه آریا نکشتش خیلی حال کردم از این بهتر نمیشد...

در آخر هم میخوام بگم فلدر سریال تاج و تخت و آورده بودم توی دسکتاپم که اگه تریون مرد delete کنم خوشحالم که هنوز زندس ...

impin ain't easy

:Smiley36:

sogoly
06-17-2014, 02:19 PM
قسمت قشنگی بود...........خوب تموم شد......خماری زیادی برامون بجا نگذاشت......

داستان برن استارک خیلی قشنگ بود........اون تیکه که پیرمرد درختی میگه من با هزار یک شب می بینمتون.......موهای تنم سیخ شد....

مثل خدا..........ووووووووی...........ام ضدحال بود گفت هیچ وقت راه نمیری....

فقط من موندم آریا چرا سانسا رو ندید..........اما بهتر.......اگر می رفت پیش سانسا خلش می کرد مثل خودش...

دعوای داگ با اون زنه هم چیز اضافه ای بود به نظرم......عمر داگ دیگه به دنیا نبود.....

قسمت بستن اژدها ها خیلی ناراحت کننده بود........چه جیغ جیغی می کردن.......ای جاااااااان.....

تیریون عزیز هم کشته نشد........دست ...جیغ ...هورا......کشته شدن شی هم خیلی چسبید....اما به نظر من بجای

پدرش باید سرسی رو می کشت......که اگر می کشتش جیمی رو هم از دست می داد اون وقت...

MILANO
06-17-2014, 02:37 PM
عالی بود...یه سال نمونده تا فصل بعدی، یه ساااااااااال مونده.
بعد از تمام تعریف و تمجید ها....
1- چرا آریا یه سر نرفت سانسا رو ببینه؟؟؟ >:D<بعد از این همه دوری و بلا و مصیبت چه جوری راهشو کج کرد و رفت. (احتمالاً خبر نداشت سانسا اونجاست).
2- چقدر از این زن مو قرمزه بدم میاد! استنیس رفت اونجا چی کار؟ (اگر دلیلش قسمت های قبل مشخص شده لطفاً بگید وگرنه اسپویل نکنید با تشکر) و اینکه چنین سپاه بزرگی کِی از دیوار گذشتن؟:Smiley54:
3- صحنه های برن هم خوب بود. بعد از مدت هاااا یه پیشرفتی داره تو این بخش از داستان پدید میاد.:Smiley109: ولی به نظرم اون صحنه های بچه هه که یه چیزی پرتاب میکرد فانتزی بود.
4- هاند هم باید ازش تشکر کرد که این آریای ما رو حفظ کرد!:Smiley29: ولی از اونجا که دیگه کسی نبود که برای آریا بهش پول بده دیگه نقش خاصی تو داستان نمیتونست داشته باشه. به آخر خط رسیده بود. در مورد اون پادریک و زنه هم فکر کنم به شخصیتای اضافی تبدیل شدن چون عمراً آریا رو پیدا نمیکنن دیگه الان کلاً چه نقشی دارن؟
5- وای خدا تیریون برو سوار شو دیگه دق دادی! به نظرم چون میدونست تو این راهی که داره میره احتمال مردنش کم نیست، ترجیح داد شی لعنتی و تایوین مرده باشن! فقط کاش یه عنایتی هم به خواهرش میکرد :))) :Smiley74:
من دیگه حرفی ندارم :) :Smiley55:

D O R D I
06-17-2014, 03:20 PM
چرا آریا نرفت پیش خواهرش؟؟ تا دمه در رفت که! یه سر هم میرفت تو دیگه

چرا آریا یه سر نرفت سانسا رو ببینه؟؟؟ بعد از این همه دوری و بلا و مصیبت چه جوری راهشو کج کرد و رفت. (احتمالاً خبر نداشت سانسا اونجاست).
درسته خبر نداشت که خواهرش اونجاست اگه یادتون باشه توی صحنه محاکمه بیلیش که سانسا دروغ گفت نجاتش داد اون سه نفرم بهش قول دادن که رازشو نگه دارن:Smiley17:

من به این قسمت 10 دادم از کل این سریال هم لذت بردم خیلی زیبا بود نمره من به کل فصل 9 :Smiley35:

saeedzakhar
06-17-2014, 03:22 PM
به نظرتون چه بلایی سر اژدهای سوم اومد؟؟ فکر کنم یه رابطه ای بین اژدها با برن تو فصل بعدی به وجود میاد:Smiley39:

M_Williams
06-17-2014, 05:25 PM
موزیک اخر . خواهش میکنم بزارید

Sherlock
06-17-2014, 06:11 PM
چقدر از این زن مو قرمزه بدم میاد! استنیس رفت اونجا چی کار؟ (اگر دلیلش قسمت های قبل مشخص شده لطفاً بگید وگرنه اسپویل نکنید با تشکر) و اینکه چنین سپاه بزرگی کِی از دیوار گذشتن؟:Smiley54:
در مورد اون پادریک و زنه هم فکر کنم به شخصیتای اضافی تبدیل شدن چون عمراً آریا رو پیدا نمیکنن دیگه الان کلاً چه نقشی دارن؟

- توی آخر فصل قبل (قسمت ۹ یا ۱۰) که از دیوار نامه ی کمک می رسه به استنیس، ملیساندر تو آتیش نگاه می کنه و میگه سرنوشت ما اون جاست و اینا هم میرن پی ِ قشون که راهی دیوار بشن!
- حالا که آریا رفته احتمالا میرن دنبال سنسا چون گفته بود میرم دنبال دختر«ها»ی کتلین.

elibanoo
06-17-2014, 07:05 PM
عالی بود.فقط صحنه ی کشته شدن پدر تریون توسط خودش به کل فصل میارزید.من حدس میزدم که اگه تریون نجات پیدا کنه عوض میشه.البته حدس میزدم که خواهرشو بکشه.

om3ga
06-17-2014, 08:03 PM
این تریون میزد سرسی رو هم میکشت راحت میشدیم خب :|
برن هم که رفت پیش mother of nature ، کلا این mother of nature تو همه قصه های اساطیری و تخیلی هست یه جورایی!!! تو خیلیاشونم خود این mother نمیتونه کاری کنه ، احتیاج به یکی داره که بش قدرت بده اون بره کارارو براش راست و ریست کنه ، فک کنم هر اتفاقی بیفته این برن آخرش میره همه چی رو درست میکنه!!!
سرنوشت شخصیتارو خوب جمع و جور کردن فقط کاش قسمتای قبلی یکی یکی رسیدگی میکردن اینجوری قسمت آخر کپ نکنیم!!! :|
اونجوری که مشخصه ، جان اسنو ، استنیس ، آریا ، برو بچ براووس کلا یه طرف قرار میگیرن ، این دنریس یه طرف ، کینگز لندینگ هم یه طرف!!! میزنن میترکونن همدیگرو از اون طرف وایت واکرا میان ، خین و خین ریزی میشه باز :Smiley36: آخر سر برن میاد همرو آشتی میده :Smiley36:

sogoly
06-17-2014, 08:09 PM
یه سوال برا م پیش اومد.........اژدها ها حرف دنریس گوش نمی کنن........یعنی زبون نفهمن.......پس چطوری قراره توی جنگ هدایتشون کنه؟؟؟:Smiley19:

black_sun
06-17-2014, 08:17 PM
سلام دوستان.
اپیزود خیلی قشنگی بود حیف که دوباره مارو تا یه سال دیگه معتل کرد.

راستی من موسیقی متن سریالو پیدا کردم هرکی خواست بره لینک زیر(هر 4 فصل):
http://ir-dl.com/multi-media-section/sound/game-of-thrones-music/

Zombieland
06-17-2014, 08:22 PM
اون جوری که گفته بودن بهترین قسمت تمام قسمت ها میشه من انتظار یه چیزه غیر منتظره رو داشتم که فکر کنم همون رفتن استنیس به اون طرف دیوار بوده باشه و باقی داستان یه جورایی قابل پیش بینی بود ها یه چیز دیگه منو شوکه کرد اونم خوابیدن شی یا تایوین بودش اول فکر میکردم همه اینا نقشه پدرش بوده که بعد فهمیدم واقعی بوده بعدشم که پدرشو تو مستراح کشتش فقط موندم تیریون چرا رفت تو اتاق پدرش

majidzendaniyan
06-17-2014, 08:23 PM
موزیک اخر . خواهش میکنم بزارید

من به همراه این دوستمون ؛
موزیک آخر و اگه کسی یافته بزاره .
یه تم آهنگ جدید و با شکوهی داشت .
ممنون

جمله کلیشی ای من : قسمت خوبی بود !! 10 :Smiley36:
کاش منم یکی از اون سکه ها داشتم . خداییش اگه داشتید چیکار میکردین ؟ (یه بار مصرفه ؟ :Smiley39:)
من که یه سال دیگه معلوم نیست خدمتم . جنگ شده . زندم . مُردم . اووهه . شخصا فکر میکنم در بدترین حالت فصل پنج و سه سال دیگه بتونم ببینم . :Smiley19::Smiley19:
کاش مثل حلیم سُلمان پشت سر هم ردیف میساختن میرفت تا 500 تا :Smiley36::Smiley36::Smiley34:

mohammad1992
06-17-2014, 09:09 PM
من هر چه صبر کردم که آریا اون مرد بکشه نشد و حدسم غلط دراومد.هیچ وقت فکرشو نمیکردم آریا خوش نقش باشه .جان اسنو وقتی اون دختره رو سوزوند خیلی ناراحت شدم تو فصل های قبلی یه داستانی داشتن این دو نفر فکرشو نمیکردم تو اپیزود 9 بمیره و ما شوکه بشیم.ماجرای اون کلاغ سه چشم هم جالب بود تا سال دیگه زنده می مونیم!

.Ven0m.
06-17-2014, 10:14 PM
لینک دانلود موزیک متن پایانی فصل چهارم سریال Game of Thrones با نام The Children
http://uplod.ir/2a7al7k8oc9h/Game_of_Thrones_-_The_Children_tvworld.mp3.htm

sir bob paisley
06-18-2014, 12:28 AM
موزیک بک گراند دقایق آخر رو کسی داره؟ موقع سوار کشتی شدن واریس و اسب سواری آریا داشت پخش میشد. بسیار قشنگ بود

MIPERB
06-18-2014, 03:09 AM
عالی بود
از قسمت اولش تا کشتن تایوین و شی توسط تیریون
در یک حرف شاهکار بود
10 از 10

freeboy1936
06-18-2014, 06:19 AM
قسمت اخر با مکالمه منس ریدر(بازیگر نقش جولیو سزار تو سریال رم شبکه اچی بی او که کلا شخصیت کاریزمایی داره و تو این سریال بازم نمیشه منس ریدر رو دوست نداشت) با جان اسنو شروع شد اولش فکردم a song of Ice مون با اتحاد جان اسنو و منس ریدر تشکیل میشه اما یهویی استنس باراثیون با ارتشش اومد اولین بار بود که یه ابهتی به استنس دادن همیشه شخصیت روانپریشی نشون میداد این یعنی پول ایرن بانک ارتش خوبی واسش فراهم کرده حالا این جمله استنس رو فهمیدم که میگفت جنگ اصلی تو شماله چون winter is coming و وقتی زمستون بیاد وایت واکرها خطر اصلی محسوب میشن وایت واکرها هم اولین بار تو شبی اومدن که میگن یه نسل طول کشیده که فرزندان جنگل و نخستین انسانها با استفاده از شیشیه اژدها وایت واکرها(آدر) رو به سرزمین های یخ زده شمالی برمی گردونن این قسمت معروف به شب طولانیه (تو کتاب فک کنم منظور از آدر همون وایت واکره)...تقابل بانو ملیساندر و جان اسنو با آتیش مابینشون باید جالب دربیاد...میگفتن که اوبرین مارتل همیشه تو جنگاش با نیزه سمی مبارزه میکنه اینجا هم گریگور گلیکان ازش بی نصیب نبود حالا میخاد تبدیل به چی شه خدا می دونه.رابطه عاشقانه سرسی و جیمی هم فقط وقت الکی گرفت از سریال...آه و ناله ی اژدها بعد زندانی شدن و التماس واس مادرشون دنریس هم یه جورایی زجر آور بودهمینطور وداع جان اسنو با ایگریت....اما قسمت اصلی این اپیزود برندون استارک با بچه های هالند ریبد بود که نهایتش جوجن کشته میشه....تو تاریخ وستروس اومده که اول فرزندان جنگل (دختربچه یکی ازشون بود) تو وستروس بودن و خدایان کهن رو به شکل حکاکی روی تنه درختا میپرستیدن که درخت نیایش فک کنم خدای اصلی توش بوده این خداها هم میگن بی چهره بودن فک کنم همین پیرمرده بزرگ خدایان کهن بوده و اژدهای سوم یا اصلی دنریس هم قراره مال برن استارک شه و با اون پرواز میکنه...نخستین انسانها از یه باریکه ای از خشکی از ایسوس وارد شرق وستروس شدن و با فرزندان جنگل سالها درگیری داشتن .فرزندان جنگل هم مجهز به جادوهای خاصی بودن که اون پل ارتباطی رو از بین بردن اما نخستین انسانهای زیادی دیگه وارد وستروس شدن که نهایتا بعد جنگ های زیادی با هم صلح میکنن که سرزمین های بدون جنگل برای نخستین انسانها و سرزمین های جنگل دار هم واس فرزندان جنگل.این دوره صلح هم موسوم به عصر قهرمانان هستش که میگن تو این دوره برندون معمار جد خاندان استارک دیوار شمال رو ساخته و کسترلی راک هم توسط لن زیرک بزرگ خاندان لنیستر ساخته شده..بعد اون اندال ها که نژاد دیگه ای از انسان بودن از دریای باریک به شرق وستروس اومدن و با اتحاد نخستین انسان ها و فرزندان جنگل درگیر شدن و مه جا رو گرفتن جز شمال که اینجوری بوده فرزندان جنگل که کلا نسلشون تو حالت انقراض بوده به سرزمینای شمالی اونور دیوار رفتند...تیریون لنیستر هم پدرشو به دلیل خابیدن با شی نمیکشه بخاطر تایشا همون دختری که تو نوجوانی عاشقش میشه و جیمی داستانشو به پدرش میگه و پدرش اون دخترو جلوی تیریون مجبور به همخابگی با چند شوالیه و سرباز میکنه..تیریون بخاط این پدرشو میکشه اما تو سریال از رمان پیروی نمیشه...واس این موضوع به اولین برخورد بین تیریون با شی تو حضور برین تو چادر اردوگاهی پدرش که فک کنک یا اواخر فصل اول بوده یا اوایل فصل دوم...کلا من از اهنگ lord of castamere که بارها تو موضوعات مرتبط با لنیسترها میاد خیلی خوشم میاد که موسیقی متن کشته شدن تایوین با زوبین شیرنشان لنیسترها بود هرچند دوست نداشتم بمیره همونطور که امید دارم هوند یا سندور گلیکان زنده بمونه..اما قسمت اخر سریال مربوط به رابطه خدای روشنایی و خدای اتش و خدای قرمز به ترتیب بانو ملیساندرا و انجمن برادری و جکن هاگار بود و دیالوگ valar morghulis و valar dohaeris یه ترتیب all men must die و all men must serve....

WALKING DE4D
06-18-2014, 12:36 PM
قسمت خوبی بود
یک جمع بندی کلی در بار ه فصل هر چقدر اوایل فصل خواب اور بود این 3 قسمت اخر خیلی خوب شده بود
برن به اون درخت رسید اریا مقصد خودشو پیدا کرد تریون بلاخره ازادی خودشو بدست اورد هر چند بخاطر کشتن تایون
با مشکلاتی رو به رو میشه جان اسنو مثل همیشه عااالی بود
بیشتر اتفاقاتی که افتاد از قبل راحت میشد حدس زد
در اخر فکر کنم 8 خوب باشه برا این قسمت

prongz
06-18-2014, 12:53 PM
سکانس اخر سریال با اون تم جدید و فوق العاده موزیک منو به شدت برد تو حس و حال ارباب حلقه ها

اضافه شده در : 1

احساسی ترین صحنه ماله بنده اون سکانس بود که پدر داغ دیده همون پدر دختر 3 ساله اومده بود پیش دنریس... ( خیلی قشنگ احساسو منتقل میکرد )بازیگرش از همه ی بازیگرای سریال بهتر بازی کرد انصافا.خیلی خووب بود

shahin7
06-18-2014, 02:00 PM
عجب قسمت نابی بود...عجب فصلی بود...اتحاد استنیس و وحشی ها اگه اتفاق بیفته عالی میشه.از همون موقع که استنیس اومد تو فیلم از شخصیتش خوشم میومد حالا هم به نظر میرسه شخصیتش پررنگتر میشه. برن استارک به احتمال قوی کنترل ذهنی اژدهای وحشیه دنریس رو دستش میگیره.(یادتون قسمتای قبل وقتی برن دستشو زد به اون درخته تصویر سایه یه اژدها رو کینگز لندینگ بود....)..اینو هم دقیق متوجه نشدم که آریا رفت شمال یا رفت براووس...بزرگ مرد سریال هم خوب حق بزرگ خاندان لنیسترو گذاشت کف دستش و اون هرزه رو البته...آفرین خوشم اومد چندتا چیز هم مونده واسه فصلای بعد که مهمتریناشون خاندان مارتله که پیگیره افعی عزیز بشه..اون وایت واکر ها که بچه کرستر رو به چیزی مثه خودشون تبدیل کردن..پیوستن احتمالی لرد وریس و تیریون به کالیسی ودر آخر یک دقیقه سکوت به احترام ند استارک راب استارک و اوبرایان مارتل:Smiley19:...سال دیگه این موقع من سربازم اگه عمری باشه...(شاید سربازیم بیفته رو دیوار پیشه جان برم نایت واتچ:Smiley69:)

"Ross Geller"
06-18-2014, 02:13 PM
دوستانی که کتابو خوندن بدون اسپویل میشه بگین برادر بزرگتر ابرین ( پرنس دوران فک کنم اسمش بود ) نقش مهمی داره تو فصل بعد ؟
چون خیلی منتظرم یکی انتقام کاراکتر محبوبمو بگیره :Smiley69:

sima_e8
06-18-2014, 03:26 PM
و اینکه چنین سپاه بزرگی کِی از دیوار گذشتن؟:Smiley54:

:
استنیس سپاه رو با کشتی آورده فکر کنم، چون وقتی از براووس وام گرفت رفت سراغ اون دزد دریاییه.

x7music
06-18-2014, 04:16 PM
اهنگ پایانی قسمت 10 که دوستان میخواست از اهنگساز محبوب ایرانی سریال رامین دژاوادی (http://www.ramindjawadi.com/)

Ramin Djawadi - Dark Wings, Dark Words (http://uploadboy.com/a428u4le6lf8.html)

QelThuzad
06-18-2014, 04:18 PM
خیلیا میگن قسمت برن و اون اسکلتا و ... یه جورایی تخیلی بوده و خوششون نیومده! در جواب باید بگم که این سریال فانتزی هست. یعنی اینجور چیزا توش عادیه و حالا چون داستاناش واقعی و بدون عنصر قهرمانانه و نبرد خیر و شر توصیف نمیشه، دلیل هم نمیشه که چیزای غیر طبیعی نداشته باشه! مثل این میشه که بگی چرا اورک توی ارباب حلقه ها هست ...
اتفاقا یکی از داستان های اصلی سریال یکیش همین کلاغ سه چشم و برن هست. اونایی هم که از جادو استفاده میکردن فرزندان جنگل بودند که هزاران سال فراموش شده بودند و تنها کسانی هستن که جادو بلدن، و از زمان آمدن اولین انسان ها و اندال ها به وستروس، اینا یا قتل عام میشدن، یا خدایانشون سوزونده میشد. واسه همین به شمال فرار کردن و واسه همیشه فراموش شدن.
اگه هم دقت کرده باشین توی وستروس کسی جادو بلد نیست.

linkinpark20
06-18-2014, 05:10 PM
شکر خداوند بنده باز هم گویا قسمت شد نفر آخر باشم آخه دیگه تمام بازی های جام جهانی رو دیدن همین هم میشه دیگه میترسم بشم مثل این مرد چینی که دیشب رفت به رحمت الهی گویا از اولین بازی جام جهانی نخوابیده روزا میرفته سر کار و شب های بازی ها رو میدیده و بازی ها به وقت اونجا هم ساعت 2 و 4 و6 صبح میشده آخرش سکته مغزی زده و به دار فانی رفته الفاتحه!!!!!!!!!!!
(عذر خواهی میکن نا مربوط بود گفتم بدونید شاید جالب باشه):Smiley69::Smiley69::Smiley69:

خوب برسیم به بحث اپیزودیک این قسمت من همچنان که در حال شنیدن آهنگ پایانی بودم اومدم و کوبوندم رو نمره 10 تا کور شوند آنان که نتوانند ببینند:Smiley66::Smiley79::Smiley79:

اصلا یک وضعی بود دیدن این قسمت که آدم رو کاملا امیدوار به زندگی تا سال دیگه میکرد:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

از ابتدا اگه بخوایم شروع کنیم باز هم مثل همیشه قسمت هایی که کالیسی هیچ گونه جذابیتی در روند داستان ایجاد نمیکنه و کلا نقشش شده تازه کردن حال و هوای داستان برای خستگی در کردن بیننده:Smiley15::Smiley15::Smiley15:

اما اون قسمت غول بی شاخ و دم که سرسی اصرار کرد خوبش کنند خیلی جالب میشه ببینیم تبدیل به چه موجودی میشه خدای نکرده نشه نمسیس رزیدنت اویل:Smiley36::Smiley36::Smiley36:

در مورد هاوند بگم که خیلی ناراحت شدم به قول یکی از دوستان ذات پاکی داشت اون کلمات رکیک آخرین لحظات زندگیش رو هم به خاطر این زد که آریا عصبانی شه و بکشش وگرنه بنده خدا ته دلی نداشت:Smiley126: اما با اون سکه آریا هم رفت پی سرنوشت خودش و امیدوارم رستگار بشه:Smiley17::Smiley17::Smiley17:

جان اسنو و پیوستنش به باراتیون هم داستان جالبی رو برامون خواهد ساخت ببینیم اینا چه میکنند.فقط اون ملکه آتش خیلی ناجور مشکوک میزنه خدا رحم کنه بهت جان اسنو عزیز:Smiley69::Smiley69:

و میرسیم به شخصیت مورد علاقه من برن عزیز با اون قابلیت های فرا زمینی عجب چیزی بشه اگه پرواز بکنه گرگش هم که جونش رو نجات داد واقعا آدم لذت میبره از گرگ های این استارک ها همه جا همراهشون هستن این کلاغ 3 چشم هم دقیقا مثل جادوگر جنگل تو اربا حلقه های هابیت بود اما فکر کنم خیلی حرف ها برای گفتن در فصل بعد خواهد داشت.

امید که این یک سال هر چه زودتر بگذرد و باز هم بتونیم این شاهکار رو تماشا کنیم:Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17::S miley17::Smiley17:

anzalichi
06-18-2014, 06:33 PM
من آخری ام..!!:Smiley69:

کارگردانی/موسیقی/میزان سن/انتخاب کارکتر/شخصیت پردازی/روایت داستان و ..... همه دربالاترین کیفیت.!

میشه حدس زد که فصل بعد کلاغ سه چشم نقش پررنگ تری رو ایفا کنه... بعید میدونم کلی گن مرده باشه..سگیه واسه خودش... سرسی هم زد به سیم آخر حال کردم... تیریون این فصل هم قسر دررفت. ایشاالله فصل بعد یه بلایی سرش میاد..یکی از بهترین بازیگرای سریال "تایوین" خط خورد از سریال...درحدو اندازه هاش اینو از بین نبردن..حداقل تو دستشوئی میتونستن نکشنش...!!

واینکه منتظرم فصل بعد زمستون بشه...دیگه زیادی حضور وایت واکر هارو به عقب انداختن...حضور چند ثانیه ایشون تو این چهار فصل مو رو تنه همه سیخ کرد...!!

بیخود ترین بخش این قسمت این بود که آریا تا ایرین رفت و بهش نگفتن که خواهرت همینجاس و دوباره برگشتن.....!! منتظر رویارویی دوتاخواهر بودم که نشد.!!
تو دستشوئی نمیریم صلوات:Smiley36:

10/10

r-stark
06-18-2014, 09:22 PM
جان استارک از فصل اول جزوِ کاراکترهای محبوبم بود ، در حد ند کبیر ، خیلی خوب بازی می کنه چهرش خیلی خیلی معصومِ ، حالا معلوم نیس تو واقعیت چه شری باشه :Smiley45: .

نگاه جادوگرِ ، همون زن مو قرمز به جان بی دلیل نبود ، شاید رَدای پادشاهی هفت اقلیم رو شایستش میدید .

از اول تا آخرِ مبارزه ی هاوند با تریِن از تارث فقط داشتم می خندیدم دست خودم نبود 2 تا غول با دو جنسیت مخالف چطور افتاده بودن به جون هم :Smiley14:

وقتی اون whore چیز خور رو دیدم و داشت تایوین رو شیر صدا میزد خیلی دلم به حال تیریون سوخت جالب اینجا بود می خواست با چاقو تیریون رو بکشه :Smiley106: وقاهت تا چه قدر :Smiley7: ، بعد ماجرای دادگاه و دادن به پدرش تیریون خوب دینش رو ادا کرد :Smiley46: .

یکی از نکات منفی این فصل نبودِ white walkerها بود ، نه به اون اخرِ فصل چهار که یه جور نشون دادن که انگار این فصل پر از وایت والکرِ ، اما دریغ از 10 دیقه .

کاش هر 7 ماه یکبار یه فصل میدادن یکسال خیلی زیاده اینا که پیش تولیدشون ، سناریشون ، بازیگراشون آمادس یکسال دیگه چه صیغه ایه ؟
هدف زجر دادن ماست :Smiley82:.

پژمان
06-18-2014, 09:30 PM
تموم شد و رفتیم تو کف ؛ولی این قسمت خیلی قشنگ بود،مخصوصا استنیس که بالاخره یه کلاسی بهش دادن

، بالاخره آریا هم رفت به وستوروس خیلی دوس دارم بدونم که اون یارو کیه که که آریا میخواد بره پیشش.10 دادم

brad
06-18-2014, 09:45 PM
موزیک بک گراند دقایق آخر رو کسی داره؟ موقع سوار کشتی شدن واریس و اسب سواری آریا داشت پخش میشد. بسیار قشنگ بود

You Are No Son of Mine - Ramin Djawadi (http://searchmp3.mobi/ramin-djawadi-you-are-no-son-of-mine-mp3-287844214?serial=YTo0OntpOjA7czoxMzoiUmFtaW4gRGphd 2FkaSI7aToxO3M6MjI6IllvdSBBcmUgTm8gU29uIE9mIE1pbmU iO2k6MjtzOjU1OiJodHRwOi8vY3M2MTY5djQudmsubWUvdTIyM TQ1NDMzL2F1ZGlvcy8yMzFhYjllYTU1ZDQubXAzIjtpOjM7Tjt 9&check=99eb563ab8)
The Children - Ramin Djawadi (http://searchmp3.mobi/the-children-mp3-ramin-djawadi)

انتقام بسیار شیرین در آخر این اپیزود عالی بود . چه لحظه پر کردن دوباره زوبین ، چه کلماتی که بعد از شلیک اول به سینه پدر استفاده شد ، عالی بود.
سکانس خارج شدن سرباز های اسکلتی از زیر برف هم خوب کار شده بود .
خیلی وقت بود منتظر استفاده شدن این سکه بودم :)

نکته جالب این فصل این بود ، که پادشاه ، کسی که حتی به پادشاه دستور میداد کشته شدند اما مشاوران زیر دست که هیچکس بهشون اهمیت نمیداد نقش بسیار مهمی رو برای کشیدن نقشه قتل و حتی فراری دادن ایفا کردند .

سکانس مرگ هوند بسیار عالی بازی شد .

sohrab101
06-18-2014, 09:57 PM
تا حالا شده برسی اخر سریال بدونی چیزی تا اخر فیلم نمونده
ولی بگی خدا کنه تموم نشه خدا کنه هنوز ادامه داشته باشه

saeedzakhar
06-18-2014, 11:41 PM
:Smiley15:

sami1428
06-19-2014, 12:07 AM
همه هر چی خواستند گفتند.چه خوب چه بد یه فصل عالی به نظرم شاهد بودیم.فصلی که از اولش معلوم بود وقت تسویه حساب رسیده.
نمی دونم چی بگم ولی کلا از عطش بچه ها و دنبال آینده بودن و کنجکاوی کردن در مورد آینده داستان نشون میداد که سریال کارش درست داره انجام میده.
چه دوشنبه های خوبی داشتیم این چند وقت.مرگ جافری . دادگاه تیریون.آریا که دیگه گل کاشت.اوبرین که فوق العاده بود.استنیس که راهش پیدا کرد.داستان نگهبانان دیوار و جان اسنو.داستان افسانه ای سفر برن.لرد بیلیش و سانسا.برادر دوستی جیمی.پدر کشی تیریون و انتظاری که باید واسه سرسی و کالیسی تو فصل بعد بکشیم.
همه این اتفاقها به خدا به یه دنیا سریال می ارزه:Smiley17:
و امیدوارم حداقلش به خاطر بازی عالی پیتر دینکلیج در نقش تیریون بهش جایزه بدن البته خیلی ها فوق العاده هستند تو این سریال

sima_e8
06-19-2014, 01:02 AM
اهنگ پایانی قسمت 10 که دوستان میخواست از اهنگساز محبوب ایرانی سریال رامین دژاوادی (http://www.ramindjawadi.com/)

Ramin Djawadi - Dark Wings, Dark Words (http://uploadboy.com/a428u4le6lf8.html)

همون رامین جوادی! اون D صامت رو میذارن برای تلفظ j به صورت ج،

پژمان
06-19-2014, 01:53 AM
You Are No Son of Mine - Ramin Djawadi (http://searchmp3.mobi/ramin-djawadi-you-are-no-son-of-mine-mp3-287844214?serial=YTo0OntpOjA7czoxMzoiUmFtaW4gRGphd 2FkaSI7aToxO3M6MjI6IllvdSBBcmUgTm8gU29uIE9mIE1pbmU iO2k6MjtzOjU1OiJodHRwOi8vY3M2MTY5djQudmsubWUvdTIyM TQ1NDMzL2F1ZGlvcy8yMzFhYjllYTU1ZDQubXAzIjtpOjM7Tjt 9&check=99eb563ab8)
The Children - Ramin Djawadi (http://searchmp3.mobi/the-children-mp3-ramin-djawadi)

انتقام بسیار شیرین در آخر این اپیزود عالی بود . چه لحظه پر کردن دوباره زوبین ، چه کلماتی که بعد از شلیک اول به سینه پدر استفاده شد ، عالی بود.
سکانس خارج شدن سرباز های اسکلتی از زیر برف هم خوب کار شده بود .
خیلی وقت بود منتظر استفاده شدن این سکه بودم :)

نکته جالب این فصل این بود ، که پادشاه ، کسی که حتی به پادشاه دستور میداد کشته شدند اما مشاوران زیر دست که هیچکس بهشون اهمیت نمیداد نقش بسیار مهمی رو برای کشیدن نقشه قتل و حتی فراری دادن ایفا کردند .

سکانس مرگ هوند بسیار عالی بازی شد .

دذاداش دمت گرم اینو از کجا پیدا کردی! واقعا افتخار داره یه ایرانی این آهنگو نواخته باشه ایول :Smiley17: :Smiley17: :Smiley17:

ali_n540
06-19-2014, 11:03 AM
با وجود اینکه خیلی از دوستان خوششان اومده ولی سناریوی کتاب در مورد قتل تایون خیلی خیلی بهتر بود و کاش اینو تغییر نمی دادند چون اصلا دلیلی که تریون به سمت اتاق تایون توسط واریس هدایت شد فاش شدن راز تایشا توسط جیمی بود(در این قضیه حتی جیمی را تهدید به قتل می کنه و فاش می کنه که سرسی در غیابش با چند نفر خوابیده) و دیدن شی روی تخت پدرش خشم تریون بیشتر کرد و در ضمن تو سریال تایون برای جونش به التماس می افته که کاملا با شخصیتش تناقض داره ولی تو کتاب سر قضیه تایشا با تریون جر و بحث می کنه که همین باعث قتلش می شه.(فکر کنم اظهار عشق تریون به شی بعد از قضیه دادگاه در لحظه قتل پدرش بسیار غیر منطقی بود و ارزش سریالو همین دیالوگ پایین می بره)
با این تغییراتی که اتفاق افتاد فکر کنم یکی از شخصیتهای کتاب را هم که مربوط به قضیه عروسی خونین هست حذف کنند که خود این شخصیت به داستان کمک زیادی می کنه. که امیدوارم اینطور نشه و تو فصل 5 باشه.
این تغییر نسبت به کتاب لذت دیدن قسمت آخر را برای من تا حدود زیادی پایین آورد چون تغییر مثبتی نبود.

rolan
06-19-2014, 03:43 PM
8 امتیاز من... خوب بود ولی نه به طوفانی 2 قسمت قبل... بعضی از سکانس هاش زیاد جالب نیومد از نظر من یکی درگیری زن با سگ شکاری که اغراق امیز بود به نظرم و دیگری هم نحوه ازاد شدن و رسیدن تریون به تایوین و شی!! ولی خوب در کل فصل موفقی بود و منتظر فصل های بعد هستیم...:Smiley35:

gla021
06-19-2014, 04:15 PM
تریون راه افتاد تو قصر رفت تو اتاق تایون (دست پادشاه) اون زنه رو کشت بعد راه افتاد رفت موال تایون رو هم کشت یه نگهبان هم تو قصر نبود یکم به این سناریو بخنده!:Smiley36:
بعد که رسیدن به بندر تریون رو بسته بندی کردن آماده پست شده تازه دارن از قصر ناقوس میزنن!!
این گروهک حرومی داعش باید یه سر بره کینگز لند فکر کنم کمتر از 1 ساعت همه شهر رو بگیره!!:Smiley35:

ارمان
06-20-2014, 01:48 AM
اين سريال فوق العاده هست و غير قابل پيش بيني .. ظاهرن هفت فصل هم هست ..خدا كنه بتونم سه سال ديگه هم اون را ببينمم

mohsenkhan
06-26-2014, 06:40 PM
یکیشون ظاهرا در رفته بود که با آتیشش زده بود بچه اون یارو رو شوزونده بود. دنریس اومد اون 2 تای دیگه رو بست که دیگه این اتفاق در مورد این 2 تای دیگه تکرار نشه.

mostafa200
06-26-2014, 07:19 PM
این سریال فوق العادس فقط خدا کنه مارتین زودتر این کتابای باقی موندشو بده بیرون تا بتونن سریالو تموم کنن :Smiley69:
خدایی کی صبر کنه تا ساله آینده ؟؟؟؟؟
خو اینا چرا اینجورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

KinGleT
06-27-2014, 10:22 PM
با این تغییراتی که اتفاق افتاد فکر کنم یکی از شخصیتهای کتاب را هم که مربوط به قضیه عروسی خونین هست حذف کنند که خود این شخصیت به داستان کمک زیادی می کنه. که امیدوارم اینطور نشه و تو فصل 5 باشه.
این تغییر نسبت به کتاب لذت دیدن قسمت آخر را برای من تا حدود زیادی پایین آورد چون تغییر مثبتی نبود.

بازیگر سریال Game of Thrones بدترین خبر را راجع به Lady Stoneheart تایید کرد

* از آنجایی که قرار نیست چنین چیزی وجود داشته باشد بنابراین میشود گفت این پست اسپویلر محسوب نمیشود! *
در قسمت آخر فصل 4 سریال Game of Thrones تقریباً همه اتفاقاتی که در کتاب تا آن لحظه بوجود آمده بود افتاد به غیر از حضور پس از مرگ Catelyn Stark به عنوان یک جسد متحرک چیزی شبیه زامبی بود. یکی از کارگردانان اصلی سریال Game of Thrones یعنی Alex Graves گفته بود که برنامه ای برای حضور او نداشته اند.

اما بازیگر این سریال نیز این خبر را تایید کرد و گفت: ” بله اون شخصیت مرده. اونها نمیتونند 100 درصد به کتاب وفادار باشند چون فقط 10 ساعت برای هر فصل دارند و باید سریال رو دراماتیک و هیجانی نگه دارند و ممکن است چیز های فرعی و غیر اصلی در این راه حذف شوند.”
البته ما که معتقد نیستیم یک روح زامبی انتقام گیرنده چیز فرعی باشه اما خب زندگی پر از نا امیدیست!

Davinci
06-27-2014, 10:51 PM
بازیگر سریال Game of Thrones بدترین خبر را راجع به Lady Stoneheart تایید کرد

* از آنجایی که قرار نیست چنین چیزی وجود داشته باشد بنابراین میشود گفت این پست اسپویلر محسوب نمیشود! *
در قسمت آخر فصل 4 سریال Game of Thrones تقریباً همه اتفاقاتی که در کتاب تا آن لحظه بوجود آمده بود افتاد به غیر از حضور پس از مرگ Catelyn Stark به عنوان یک جسد متحرک چیزی شبیه زامبی بود. یکی از کارگردانان اصلی سریال Game of Thrones یعنی Alex Graves گفته بود که برنامه ای برای حضور او نداشته اند.

اما بازیگر این سریال نیز این خبر را تایید کرد و گفت: ” بله اون شخصیت مرده. اونها نمیتونند 100 درصد به کتاب وفادار باشند چون فقط 10 ساعت برای هر فصل دارند و باید سریال رو دراماتیک و هیجانی نگه دارند و ممکن است چیز های فرعی و غیر اصلی در این راه حذف شوند.”
البته ما که معتقد نیستیم یک روح زامبی انتقام گیرنده چیز فرعی باشه اما خب زندگی پر از نا امیدیست!
قرار نیست که دقیقا همون اتفاقای تو کتاب بیوفته فقط یه سری جریانای اصلی باید توش باشه
اگه قرار باشه دقیقا مثل خود کتاب باشه که دیگه سریال به این خوبی در نمیومد

EMINENT
06-30-2014, 01:57 PM
http://picoup.ir/images/65125901907023380258.jpg

KinGleT
07-04-2014, 04:54 PM
قرار نیست که دقیقا همون اتفاقای تو کتاب بیوفته فقط یه سری جریانای اصلی باید توش باشه
اگه قرار باشه دقیقا مثل خود کتاب باشه که دیگه سریال به این خوبی در نمیومد

درسته ، ولی ظاهرا اتفاقاتی در مورد Lady Stoneheart رخ میده که نمیشه اونا رو نادیده گرفت و به عاقبت بعضی از کاراکترها مربوط میشه.

البته من کتاب رو نخوندم و اینجور از دوستانی که کتاب خوان هستن شنیدم.

bibak20
07-13-2014, 04:31 AM
آخه اینم شد سریال همه رو دارن میکشن توش حالم گرفته شد اصلا

Zombieland
07-13-2014, 12:24 PM
کسی نسخه ebook ترجمه شده کتاب رو داره بزاره لطفا خواهشن التماسن :Smiley30:

yasharhi
07-29-2014, 05:42 PM
من امروز سریال رو تموم کردم واقعا خوب بود مخصوصا فصل 4 - این تنها سریالیه که توش اژدها و روح داره و من ازش خوشم اومده امیدوارم دنریس تارگاریان ( mother of dragon ! ) یا آریا استارک شاه بشه

rezash96
08-06-2014, 12:36 PM
Catelyn Star کجای قسمت اخر بود چرا من هر چی نگاه میکنم پیدا نمیکنم

Matin VT
08-06-2014, 05:10 PM
Catelyn Star کجای قسمت اخر بود چرا من هر چی نگاه میکنم پیدا نمیکنم

اون تو کتابا میاد ولی توی قسمت اخر کلا وجود نداره

Vic Mackey
08-06-2014, 05:25 PM
در کل به نظر من فصل 3 خیلی قوی تر بود مخصوصا پایان فصل 3 شاهکار بود این فصل یه پایان معمولی داشت من8 دادم

Barney
08-06-2014, 10:40 PM
بالاخره سریالو تموم کردم:)
یه جورایی این اپیزودای آخر درد فراغ فصب بعد رو کمتر کرد
الان 2 روزه یه غمی گلومو گرفته با اینکه از اوبرین خوشم نمیومد ولی ابهتش تو مبارزه
اون چرخیدنا تو میدون همراه با فریاداش و مرگش به بدترین و دردناک ترین شکل ممکن عین خنجری بود که تو قلبم
فرو رفت(از مرگ هیچکس اینقدر ناراحت نشده بودم)
بعدم که هاوند اونطور شکست خورد(امید دارم که زنده باشه)
فکر کنم غمی که از اون عروسی خونین نصیبم نشد اینجا گریبانمو گرفت

فقط مشتاقم تو فصل بهد ببینم رابطه جیمی و تیریون چطوری میشه