PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امی2014| Matthew McConaughey Vs Bryan Cranston

anzalichi
07-28-2014, 11:40 PM
http://www.8pic.ir/images/duzl1uc6pvb2u5nj6a93.jpg

چهارم شهریور ماه تئاتر نوکیای شهر لس آنجلس میزبان 66امین مراسم اهدای جایزه به بهترینهای تلویزیون، امی خواهد بود.دربین نامزدهای دریافت جایزه دو نفر هستند که یکی از داغترین رقابتهای تلویزیونی را با یکدیگر تجربه میکنند.این دونفر برایان کرنستون و متیو مک کانایی اند که بترتیب برای سریالهای Breaking Bad و True Detective نامزد دریافت جایزه ی بهترین بازیگر مرد سریال درام هستند.در زیر مقاله ای درمورد اینکه چرا هردوی این ها شانس و لیاقت دریافت جایزه را دارند بررسی شده است.

Bryan Cranston با ششمین نامزدی خود برای دریافت جایزه ی امی خود را به همه اثبات کرده است.سریالBreaking Bad تمام شده و این بدان معناست که او توانست برای هرپنج فصل سریال نامزد دریافت جایزه ی بهترین بازیگراصلی سریال درام را یدک بکشد. کرنستون تاکنون 9 بار نامزد دریافت جایزه ی امی شده است.
باشروع سریال درسال2008وپخش قسمت اول، برایان کرنستون بلافاصله در صدر لیست بهترین بازیگران درام قرار گرفت.بازی خیره کننده اش در چندسال پخش سریال باعث شد او درصد محبوبترین شخصیتهای تلویزیون هم قرار بگیرد. وی از سال2008تا2010توانست سه سال متوالی جایزه ی امی بهترین بازیگر اصلی درام را از آن خود کند.از 2010تاکنون که سریال به اتمام رسیده دیگر جایزه ای نصیبش نشده است. اگر قرار باشد برایان کرنستون تنها یک بار درزندگی اش امی برنده شود، آن یکبار همین امسال خواهد بود.

سریال بریکینگ بد تاانتهای فصل چهارم بطور میانگین1.9میلیون بیننده داشت و این عدد با پخش قسمت آخر سریال درفصل پنجم به 10.3میلیون بیننده افزایش یافت.این افزایش 442درصدی سطح بینندگان را که میبینید یکی از بی نظیر ترین رکوردهای تاریخ تلویزیون است.

برخلاف سالهای قبل او برای کسب جایزه بهترین بازیگر درام تنها نیست و یک رقیب سرسخت به نام Matthew McConughey را درکنار خود میبیند.متیو مک کانایی برای بازی درنقش راستین کوهل سریال True Detective توانست بازتاب بسیار موفقی از هنرنمایی خود را دربین هواداران سریالهای تلویزیونی به یادگار بگذارد که شایسته ی ستایش است.
اگر متیو مک کانایی جایزه ی امی را از دستان برایان کرنستون بقاپد،تبدیل به اولین بازیگر مرد در تاریخ سینمامیشود که در یک سال هم برنده ی اسکار و هم امی شده است.
Liza Minnelli و Helen Hunt درسالهای 1973 و1998 توانستند هم برنده ی جایزه ی اسکار باشند و هم بهترین بازیگر زن امی لقب بگیرند. این اتفاق هنوز برای بازیگران مرد نیفتاده است و احتمال اینکه طلسم این امر امسال شکسته شود زیاد است.
برایان کرنستون شایسته ی دریافت جایزه است چراکه بعد از 6سال کار برروی سریال Breaking Bad به جایگاه کنونی اش دست یافته و از طرفی میتوی مک کانایی شایسته ی دریافت جایزه است چرا که جایزه را برای بازی در یک فصل میدهند،نه یک سریال کامل.
اگر آمار و ارقام را کنارهم بگذاریم با چالش برانگیز ترین مراسم امی دربخش درام طرفیم.

شما دوست دارید کدام یک برنده ی امی 2014 شوند؟دلیلتان را باما به اشتراک بگذارید.

شما علاوه بر شرکت درنظرسنجی میتوانید دلیل شفاهی خود برای انتخابتان را هم بیان کنید

http://picoup.ir/images/71953150425817032196.png

Alex Vause
07-28-2014, 11:52 PM
دوست دارم Bryan Cranston جایزه رو ببره بعد بره اون بالا پشت میکروفن بگه : I Won :Smiley46:

BIG FELLAH
07-28-2014, 11:54 PM
من الان قریب به یک ساعته که دارم به این پوستر نگاه می کنم.:Smiley10:
اصلا یک چیز عجیبیه. لبخند سرد مک کانایی داشته باش. برایان هم که با نگاهش داره میگه "چیزی نیستی جیگر":Smiley10:
اما خب والتر بسشه دیگه. واقعا شاهکار خلق کرده این متیو:Smiley35:

Julie
07-29-2014, 12:05 AM
از بازی شاهکار برایان نمیشه گذشت ولی در طی سریال هم تا الآن(که رسیدم فصله 4) خوده بنده حتی توی سریال بازی آرون پائول رو با توجه به سختی نقشش و بالا و پایین های زیادش بیشتر میپسندم حالا متیو که جای خود دارد .
فکر میکنم احتمال اینکه متیو برنده شه از برایان بیشتره چرا که نقش برایان به زندگی یک فرد عادی بسیار نزدیک بود ولی نقش متیو نقش یک ادم درونگرا بود و صد البته نقش سخت تری هم بود و این تاثیر زیادی روی نشون دادن کیفیت یک بازیگر میزاره.

sh2012
07-29-2014, 12:09 AM
واقعا رقابت جالبیه ...
:Smiley10::Smiley10:

با اینکه به breaking bad رو از True Detective بیشتر دوست دارم ولی از نقطه مقابل بازی متیو مک کاناهی به نظرم بیشتر لایق برنده شدنه .....
ولی رقابت سر سختیه .....
:Smiley7::Smiley7::Smiley7::Smiley7::Smiley7:

Jack Bauer
07-29-2014, 12:50 AM
با این که هر دو بازیگر فوق العاده هستند و صددرصد یکی از این 2 تا برنده میشن ولی خیلی دوست دارم Kevin Spacey برنده شه:Smiley36:
بعد برگرده با دوربین حرف بزنه.یعنی ممکنه همچین اتفاقی بیوفته؟

prongz
07-29-2014, 12:54 AM
در کمال احترام به دوستاران دو عزیز،کوین اسپیسی از هر دو محق تره به نظرم

Matin VT
07-29-2014, 02:00 AM
فقط سه نفر میتونن ببرن:کوین اسپیسی,برایان کرنستون,متیو مک کانهی
ولی خدایی حق برایانه

areff
07-29-2014, 10:22 AM
هر 2 عالی هستند واقعا انتخاب سختیه :Smiley104:

Chandler Bing
07-29-2014, 10:32 AM
میتو مک کاناهی اصلا در حد و اندازه ی اساتید کوین اسپیسی و برایان کرنستون نیست! قیاس جالبی نیست اصن
از طرفی تور دیکتیو باید تو بخش مینی سریال نامزد میشد! من نفهمیدم چی شد یه دفعه اصن؟:Smiley39: آمریکن هارور استوری مینی سریاله، اما ترو دیکتیو مینی سریال نیست؟
امی هم با خودش درگیری داره ظاهرا

یا برایان کرنستون میبره یا کوین عزیز که به شخصه دوست دارم کوین سپیسی ببره!

slimshady
07-29-2014, 10:35 AM
tie

.Ven0m.
07-29-2014, 10:57 AM
میتو مک کاناهی اصلا در حد و اندازه ی اساتید کوین اسپیسی و برایان کرنستون نیست! قیاس جالبی نیست اصن
از طرفی تور دیکتیو باید تو بخش مینی سریال نامزد میشد! من نفهمیدم چی شد یه دفعه اصن؟:Smiley39: آمریکن هارور استوری مینی سریاله، اما ترو دیکتیو مینی سریال نیست؟

یا برایان کرنستون میبره یا کوین عزیز که به شخصه دوست دارم کوین سپیسی ببره!
خب احتمالش خیلی زیاده که غافل گیر شی:D
متیو بازیش ثابت شدست ...
اینو تو تک تک فیلمایی که توشه میشه دید (از جمله Dallas Buyers Club)
البته من برای سه تاشون احترام قائلم و الان تو هنگم آخرش کدوم برنده میشه:|

gollum
07-29-2014, 03:37 PM

البته متیو مک کانهی true detective در حد و اندازه ی کوین اسپیسی و کرانستون نیست. اینجا یه خلط مبحث شده. تو این سریال کاراکتر راست ه که جذاب و جالبه، نه بازی متیو مک کانهی. اتفاقا در اوردن نقش مارتی سخت تره چون ابعاد پیچیده تری داره. راست شخصیت درون گرا و جذاب و کنجکاوی بر انگیزیه، ولی انرژی زیادی از لحاظ بازیگری نمی بره.

x7music
07-29-2014, 07:06 PM
از اونجایی که همه چیز تو این امی قاطی شده بنظرم اینبار متیو میبره و قلبا متیو را دوست دارم با این حال باز برایان جای خودشو داره:Smiley17:

Irag
07-29-2014, 07:44 PM
از طرفی تور دیکتیو باید تو بخش مینی سریال نامزد میشد! من نفهمیدم چی شد یه دفعه اصن؟ آمریکن هارور استوری مینی سریاله، اما ترو دیکتیو مینی سریال نیست؟

من هم برام عجیب بود ولی توی یه هفته‌نامه داخلی خوندم خود شبکه تصمیم می‌گیره سریالش (مینی سریال) رو به کدوم بخش معرفی کنه. :Smiley15:

arian24dexter
07-31-2014, 07:47 AM
به نظر منMcConughey نقش نه چندان شاخیرو خیلی خفن بازی میکنه ولی Cranston با اینکه قشنگ بازی میکنه (Breaking Bad) , هم نقشش قشنگه,هم داستانش شاخ تره.
در کل McConughey

AdibTE
07-31-2014, 08:20 AM
کاش چک باکس میزاشتی هر دوشون خیلی عالی بازی کردن، نمیتونم بینشون فرقی بزارم. هر کدوم توی نقش خودشون عالی ظاهر شدن.

AR!@N
07-31-2014, 12:00 PM
فکر کنم بیشتر McConaughey VS Spacey باشه تا کرنستون . بریان کرنسون رو نقش والتر وایت رو از کارنامه ـش حذف کنی چیز زیادی باقی نمیمونه از نظر من . ولی 2 تای دیگه چرا :)

Alex Vause
07-31-2014, 12:42 PM
فکر کنم بیشتر McConaughey VS Spacey باشه تا کرنستون . بریان کرنسون رو نقش والتر وایت رو از کارنامه ـش حذف کنی چیز زیادی باقی نمیمونه از نظر من . ولی 2 تای دیگه چرا :)

ببخشید ولی مگه قراره به کارنامه بازیگری طرف جایزه بدند ؟
bryan cranston واسه نقش والتر وایت نامزد شده حالا چه ربطی داره چند تا کار انجام داده ؟

Irag
07-31-2014, 01:34 PM
فكر كنم اين ديگه آخرين باري باشه كه Bryan Cranston اين "پدر نازنين" نامزد! ميشه.
بازي‌ها كه خوب بود اما اگه بين اين 3 نفر يكي رو بخوام انتخاب كنم Bryan Cranston رو انتخاب مي‌كنم.
چون دو بازي بازيگر ديگه با توجه به نقشي كه داشتن دائم در حال "اغراق" بودن و ري‌اكشن‌هاي ماورائي! داشتن كه يه چيزي شبيه بازيگر‌هاي تئاتر و نمايش ... بخصوص Matthew McConughey كه عملا داشت نقش يه مجنون رو بازي مي‌كرد.
ولي Bryan Cranston مثل همه‌ي پدرها بود يه بازي منظم كه براي تك تك موقعيت‌هاي زندگي يه ري‌اكشن طبيعي داشت كلا قابل درك‌تر بود. من اين بازي رو بيشتر مي پسندم و همين رو هم انتخاب مي‌كنم.

BIG FELLAH
07-31-2014, 01:48 PM
بخصوص Matthew McConughey كه عملا داشت نقش يه مجنون رو بازي مي‌كرد.
اصلا این طوری نبود
با این که تو مثل یودایی و من اسکایواکر، اما باید بگم بیچاره فقط درونگرا بود از نظر اتیسمی.
تازه اگر به برندگان جوایز معتبر یه نگاهی بندازید میبینید که بیشتر کاراکترها اینچنین بیماری هایی داشتند چون سخت ترین نقش، همون نقش انسان بیماره.

JenabPargaar
07-31-2014, 03:21 PM
خیلی دوست دارم که برایان کرنستون جایزه رو ببره و به نظرم واقعاً حقشه. کرنستون توی بریکینگ‌بد دو شخصیت رو در قالب یک نقش بازی می‌کرد، یکی والتر وایت و یکی هایزنبرگ و بعضی وقتها جوری این دوتا شخصیت با هم آمیخته می‌شدند که تفکیک کردنشون از هم دیگه خیلی سخت می‌شد.

http://picoup.ir/images/12212262082006891631.jpg

هشدار: اسپویلر فصل چهارم

http://picoup.ir/images/26084259915894744271.jpg

a l i
07-31-2014, 03:26 PM
همون سکانس we're family واسه من کافیه برایان شکست هیولایی که ساخته بود رو کامل کرد فقط میتونم بگم حقش از امی خیلی بیشتره بعد از برایانم به نظرم کوین اسپیسی عالی بود مگه چیز دیگه ای هم ازش انتظار میره؟من باشم بین کوین و برایان انتخاب میکنم با این وجود متیو هم عالیه واقعا نقشش رو خوب بازی کرد اما کمی با اغراق در بعضی از صحنه ها ..

Eternal
08-01-2014, 01:30 AM
موقع تماشای برایان کرانستون هیچ وقت فک نکردم که دارم به یک "بازیگر" نگاه میکنم. ولی وقتی متیو رو میبینم، همش توی ذهن خودم میگم: عجب بازیگر فوق العاده ایه این مَرد!
پس من برایان رو انتخاب میکنم چون حتی اجازه نمیداد فک کنم داره برام "بازیگری" میکنه. انگار همیشه داشت "زندگی" میکرد.
(البته متن خوب هم خیلی کمکش کرد)