PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : True Blood | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود دهم(پایان)

yaser63
08-25-2014, 07:47 PM
http://picoup.ir/images/34077728800959743620.jpg (http://picoup.ir/)

Season 7, Episode 10, Thank You
فصل هفتم, قسمت دهم, متشکرم

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3500630/?ref_=ttep_ep10)

خلاصه داستان اين قسمت : به زودی..

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43535-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-True-Blood-(%D9%BE%D9%80%D9%80%D8%A7%DB%8C%D9%80%D9%80%D9%80% D8%A7%D9%86)&p=160547#post160547)

Alex Vause
08-25-2014, 07:59 PM
الان داشتم کامنت های قیسبوک True Blood رو میخوندم ، اکثرا از پایان سریال ناراضی اند و HBO رو مقصر میدوند
واقعا چه دلیلی داشت فصل هفتم ساخته بشه ؟ چیزی به سریال اضافه نکرد که هیچ خاطرات فصل های قبلم از بین برد ، یکم نظرم در مورد HBO تغییر کرده میترسم همین بلا سر GOT بیاد :Smiley39:

Jack Bauer
08-25-2014, 08:05 PM
افتضاح
یکی از بدترین پایان های سریالی که دیدم.
این اپیزود کوچکترین هیجانی نداشت.همون دقایق اول زدن شخصیت بد رو کشتن و یک ساعت بقیش مسخره بازی های سوکی و بیل بود.
وسطاش داشت خوابم می گرفت.باید ماجرای راسل رو برای این فصل نگه میداشتن.
فکر کردم وقتی تموم شه خیلی ناراحت بشم ولی هیچ احساسی نداشتم.
حیف همچین سریالی که این طوری تموم شد.فقط امیدوارم سانز و بوردواک و نیوز روم خوب تموم بشن.
به این اپیزود هم هیچ امتیازی نمیدم.

Milad eMJey
08-26-2014, 03:21 AM
افتضاح اندر افتضاح
تا قسمت قبل که خبر خاصی نبود، واسه همین گفتم حتمآَ این قسمت آخری دیگه جالب میشه ولی هیچی به هیچی.
بیل رو با نامردی کشتین حداقل یذره قضیه مرگش رو احساسی میکردین تا آدم دلش نسوزه. هی بکش نکش، بکش نکش دیگه گندش
رو دراوردن و قضیه رو لوث کردن.
این آخه چه پایانی بود؟ اونطور که اول فصل زدن تارای بیچاره رو کشتن، اینطورم زدن بیل رو کشتن.
بیل رو کشتید که سوکی حامله بشه؟
الان مثلاَ هویت با جسیکا ازدواج کرد، جیسون مهدکودک باز کرد، دختر اندی به عشقش رسید، آرلین دوباره با یکی دیگه عروسی کرد،
اندی خوشبخت شد، سوکی حامله شد و ... خوب که چی؟ اینا چه ربطی به داستان سریال داشتن؟
این قسمت آخر درباره ازدواج و بچه دار شدن اینا تو ایران پخش میشد بهتر جواب میداد!

تو این فصل لافایت با این پسره عاشق هم شدن. ولی داستان این کجا و اون پسر جادوگره تو فصلای قبل کجا.

هی زرت و زرت میرن پیش کشیش و یه سری چرت و پرت تحویل همدیگه میدن که چی؟ مگه کلاس اخلاقه؟
دلیل آوردن این یاکوزا تو سریال چی بود؟ حالا یه داستان درست حسابی پشتش بود یه چیزی. اگه میخواستید این رئیسشون رو بکشید
چرا همون اول اینکارو نکردید؟ تا اینکه اینقدر آبکی بکشیدش؟
اونطور پم رو به تخت میبندن و اریک رو تهدید میکنن، بعد چند دقیقه دیگه این دوتا رو با سارا نیولین تو زیرزمین تنها میذارن!!

اینا نشستن آخرش شام خوردن با خوبی و خوشی، ولی مثلاَ انتظار داشتن بیننده ها بگن وای چقدر خوب، با خوبی و خوشی کنار هم زندگی میکنن!؟

من اگه میدونستم قراره این بلا سر سریال بیاد همون دو فصل پیش دیگه بیخیالش میشدم.
امتیاز یک، فقط بخاطر اون صحنه ای که اریک تو ماشین نشسته بود آهنگ گوش میداد!

bikash
08-26-2014, 03:03 PM
نمیشه قسمت آخر رو مقصر دونست چون که کل فصل بد بود!! حتی مثه دکستر هم نشد این فصل. حداقل دکستر 3 قسمت آخرش یه چیزی داشت این تا همون آخرش همین طور بی حال طی شد حتی عاشقونه هم نبود خوانوادگی بود این فصل! خیلی حالم گرفته شد 2 تا از سریالای محبوبم اینو دکستر چرا باید همچین پایانی داشته باشن!!
درباره ی این قسمت هم فقط سکانسای اریک و پمو لدزپلین رو دوست داشتم بقیش انگار یه سریاله ترکی داشتم میدیدم!! :Smiley104:
امتیازم به این فصل 6
امتیازم به این قسمت 8 خودمم نمیدونم چرا!!!:Smiley15:

Chandler Bing
08-26-2014, 11:59 PM
این قسمت آخر درباره ازدواج و بچه دار شدن اینا تو ایران پخش میشد بهتر جواب میداد!
:Smiley14::Smiley14:

واقعا افتضاح بود! یعنی افتضاح هم براش کمه! داستان پر شاخ و برگ دو فصل قبل که مقامات وارد داستان شدن و لیلیث امد و.... خوراکه پایان سریال بود، نه این فصل که شل کن سفت کن سوکی و بیل رو دیدیدم، حداقل السید رو نگه میداشتن که آخرش با سوکی عروسی کنه! عاشق اریک بوده، عاشق بیل، عاشق السید، عاشق وارلو بوده! لامصب عجب دل بزرگی داره این سوکی

فقط پم و اریک، تا آخر سریال همون جوری کول موندن و ثانیه به ثانیه دیدنشون لذت بخش بود

امتیازی ندارم به این اپیزود بدم:Smiley15:

AmiR RezA
08-27-2014, 12:33 AM
سریال بسیار دوست داشتنی بود واقعا با شخصیت های سریال ارتباط برقرار کرده بودم
به نظرم یکی از ویزگی های سریال لهجه بازیگرا بود واقعا خاص و جالب بود ( ارلین , پم , بیل , سوکی , جیسون ... )
بیل رو هیچ وقت فراموش نمیکنم با اون طرز نگاهش و "سوکی" گفتنش :Smiley69:
جیسون رو خیلی دوست داشتم شخصیت جالبی داشت , بازی خیلی خوبی هم داشت
موسیقی متن دلنشن و دوست داشتنی داشت
I Will Miss You TRUE BLOOD

امتیاز من به کل سریال : 10

WalTer WhiTe
08-27-2014, 03:05 AM
یک زمانی اعتقاد داشتم که هر سریالی رو که شروع میکنم باید تا تهش بروم ،حتی اگر بد باشه و حتی اگر فراز و نشیب داشته باشه ، ولی توی این یک سال گذشته به این نتیجه رسیدم که اشتباه می کردم و بهتره خودم تصمیم بگیرم که کدوم سریال رو توی کدوم نقطه تمومش کنم.حالا تروبلاد هم از این قضیه مستثنی نیست کاش توی همون فصل قبلی رهاش کرده بودم و یا کاش توی همون فصل چهارم دکستر رو رها می کردم و ادامه نمیدادم و یا کاش ...
چیزی برای این پایان افتضاح ندارم بگم جز اینکه فقط توی دقایق اخر دوست داشتم بدونم شوهر سوکی بعد از اون همه عشق بازی اش با این و اون بلاخره کی بودش و این چطوری حامله شدش . حتی این رو هم از ما دریغ کردند نامردا :Smiley36:

Matin VT
08-28-2014, 06:18 PM
حیف که اینطوری تموم شد.
امتیاز به این فصل:6
به کل سریال:10

HAMID13
01-10-2015, 07:39 PM
اینم دیدم تموم شد
حقیقتش تروبلاد فصلای اولیش نسبت به فصلای آخرش سر بود
فصل آخر هم ی طوری شد که هی دیدم و هی ندیدم تا تو ی تایم خیلی عالی تمومش کنم که اونم میزدم بره جلو :دی
ولی انصافا اریک و پم فصل آخرو نگه داشتن بنطرم خیلی خوب و عالی بودن دمشون گرم
کلا بنظرم خوب درنیومد و سریال رو ی جورایی خراب کردن ولی خوب ترو بلاد است دیگر در کل دوست داشتنی بود