PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Emmy 2014 | اعلام برندگان 66امین مراسم امی

anzalichi
08-26-2014, 02:30 PM
http://picoup.ir/images/08869989230192186322.jpg
بهترین سریال درام

Breaking Bad
Downton Abbey
Game of Thrones
House of Cards
Mad Men
True Detective

بهترین بازیگر مرد سریال درام

Bryan Cranston, Breaking Bad
Jeff Daniels, The Newsroom
Jon Hamm, Mad Men
Woody Harrelson, True Detective
Matthew McConaughey, True Detective
Kevin Spacey, House of Cards

بهترین بازیگر زن سریال درام

Julianna Margulies, The Good Wife
Lizzy Caplan, Masters of ***
Claire Danes, Homeland
Michelle Dockery, Downton Abbey
Kerry Washington, Scandal
Robin Wright, House of Cards

بهترین بازیگر مکمل سریال درام

Aaron Paul, Breaking Bad
Jim Carter, Downton Abbey
Peter Dinklage, Game of Thrones
Josh Charles, The Good Wife
Mandy Patinkin, Homeland
Jon Voight, Ray Donovan

بهترین بازیگر مکمل زن سریال درام

Anna Gunn, Breaking Bad
Maggie Smith, Downton Abbey
Joanne Froggatt, Downton Abbey
Lena Headey, Game of Thrones
Christine Baranski, The Good Wife
Christina Hendricks, Mad Men

بهترین نویسندگی سریال درام

Breaking Bad,” Ozymandias,” Moira Walley-Beckett
Breaking Bad, “Felina,” Vince Gilligan
Game Of Thrones, “The Children,” David Benioff and D.B. Weiss
House Of Cards,“Chapter 14,” Beau Willimon
True Detective,“The Secret Fate Of All Of Life,” Nic Pizzolatto

بهترین کارگردانی سریال درام

True Detective,“Who Goes There,” Cary Joji Fukunaga
Boardwalk Empire,“Farewell Daddy Blues,” Tim Van Patten
Breaking Bad, “Felina,” Vince Gilligan
Downton Abbey,“Episode 1,” David Evans
Game Of Thrones,“The Watchers On The Wall,” Neil Marshall
House Of Cards,“Chapter 14,” Carl Franklin

بهترین سریال کمدی

Modern Family
The Big Bang Theory
Louie
Orange Is the New Black
Silicon Valley
Veep

بهترین بازیگر زن سریال کمدی

Julia Louis-Dreyfus, VeepLena Dunham, Girls
Edie Falco, Nurse Jackie
Melissa McCarthy, Mike & Molly
Amy Poehler, Parks & Recreation
Taylor Schilling, Orange is the New Black
بهترین بازیگر مرد سریال کمدی

Jim Parsons, The Big Bang Theory
Louis C.K., Louie
Don Cheadle, House of Lies
Ricky Gervais, Derek
Matt LeBlanc, Episodes
William H. Macy, Shameless
بهترین کارگردانی سریال کمدی

Modern Family, “Vegas,” Gail Mancuso
Episodes, “Episode 309,” Iain B. MacDonald
Glee, “100,” Paris Barclay
Louie,” Elevator, Part 6,” Louis C.K.
Orange Is The New Black, “Lesbian Request Denied,” Jodie Foster
Silicon Valley, “Minimum Viable Product,” Mike Judge

بهترین بازیگر زن سریال کمدی

Allison Janney, Mom
Mayim Bialik, The Big Bang Theory
Julie Bowen, Modern Family
Kate Mulgrew, Orange Is the New Black
Kate McKinnon, Saturday Night Live

بهترین نویسندگی سریال کمدی

Anna Chlumsky, Veep
Louie, “So Did The Fat Lady,” Louis C.K.
Episodes, “Episode 305,” David Crane and Jeffrey Klarik
Orange Is The New Black, “I Wasn’t Ready (Pilot),” Liz Friedman and Jenji Kohan
Silicon Valley, “Optimal Tip-To-Tip Efficiency,” Alec Berg
Veep, “Special Relationship,” Simon Blackwell and Tony Roche, Armando Iannucci

بهترین بازیگر مکمل مرد سریال کمدی

Ty Burrell, Modern Family
Andre Braugher, Brooklyn Nine-Nine
Adam Driver, Girls
Jesse Tyler Ferguson, Modern Family
Fred Armisen, Portlandia
Tony Hale, Veep

بهترین فیلم تلویزیونی

The Normal Heart
Killing Kennedy
Muhammad Ali’s Greatest Fight
Sherlock: His Last Vow
The Trip to Bountiful
بهترین مینی سریال

Fargo
American Horror Story: Coven
Bonnie & Clyde
Luther
Treme
The White Queen
بهترین بازیگر زن سریال و فیلم تلویزیونی

Jessica Lange, American Horror Story: Coven
Helena Bonham Carter, Burton and Taylor
Minnie Driver, Return to Zero
Sarah Paulson, American Horror Story: Coven
Cicely Tyson, The Trip to Bountiful
Kristen Wiig, The Spoils of Babylon
بهترین بازیگر مرد مینی سریال و فیلم تلویزیونی

Benedict Cumberbatch, Sherlock
Chiwetel Ejiofor, Dancing on the Edge
Idris Elba, Luther
Martin Freeman, Fargo
Mark Ruffalo, The Normal Heart
Billy Bob Thornton, Fargo
بهترین کارگردانی مینی سریال و فیلم تلویزیونی

Colin Bucksey, Fargo, “Buridan’s Ass”
Alfonso Gomez-Rejon, American Horror Story: Coven,“Bitchcraft”
Adam Bernstein, Fargo, “The Crocodile’s Dilemma”
Muhammad Ali’s Greatest Fight, Stephen Frears
Ryan Murphy, The Normal Heart
Nick Hurran, Sherlock: His Last Vow
بهترین بازیگر مکمل مرد مینی سریال و فیلم تلویزیونی

Martin Freeman, Sherlock
Colin Hanks, Fargo
Jim Parsons, The Normal Heart
Joe Mantello, The Normal Heart
Alfred Molina, The Normal Heart
Matt Bomer, The Normal Heart
بهترین بازیگر مکمل زن مینی سریال و فیلم تلویزیونی

Kathy Bates, American Horror Story: Coven
Frances Conroy, American Horror Story: Coven
Angela Bassett, American Horror Story: Coven
Allison Tolman, Fargo
Ellen Burstyn, Flowers in the Attic
Julia Roberts, The Normal Heart

بهترین نویسندگی مینی سریال و فیلم تلویزیونی

Steven Moffat, Sherlock: His Last Vow
Ryan Murphy and Brad Falchuk, American Horror Story: Coven,“Bitchcraft”
Noah Hawley, Fargo, “The Crocodile’s Dilemma”
Neil Cross, Luther
Larry Kramer, The Normal Heart
David Simon and Eric Overmyer, Treme …To Miss New Orleans

http://picoup.ir/images/71953150425817032196.png

Julie
08-26-2014, 02:37 PM

Bryan Cranston, Breaking Bad
Jeff Daniels, The Newsroom
Jon Hamm, Mad Men
Woody Harrelson, True Detective
Matthew McConaughey, True Detective
Kevin Spacey, House of Cards
با تمام احترام به برایان به هیچ عنوان حقش نبود.متیو کارش سنگین تر و بهتر بود

Aaron Paul, Breaking Bad
Jim Carter, Downton Abbey
Peter Dinklage, Game of Thrones
Josh Charles, The Good Wife
Mandy Patinkin, Homeland
Jon Voight, Ray Donovan
آرون هم در برابر پیتر حقش نبود

کلا یکم زیادی به breaking bad بها داده شد فصل 5 به جز اپیزود ozymandias زیاد به دل من نچسبید و فصله 3 و 4 خیلی سرتر بودند و عنوان بهترین درام براش زیادی بود.همینطور اینکه بیاد و تو سه تا قسمت بازیگری جایزه بگیره جای تعجب داشت.

Jack Bauer
08-26-2014, 02:50 PM
چرا modern family برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟دو فصله که خیلی تکراری شده.
جیم پارسونز هم اصن حقش نبود باید یا ریکی میبرد یا لویی.
house of cards هم که هیچی نبرد:Smiley104::Smiley104::Smiley104:
درکل راضی نیستم خیلی بد جایزه دادند.

Dexter_171
08-26-2014, 03:03 PM
کلا هر سریالی که به طور کامل تموم میشه امی بیشتر بهش جایزه میده، ساله بعد mad man تموم میشه و اگه پایانش خوب باشه همه ی جایزه ها رو درو میکنه مطمئنم:Smiley35:
ولی اینکه به گیم آف هیچ جایزه ای تعلق نگیره واقعا نامردیه یا بهترین کمدی مدرن فمیلی بشه و شلدونی که توی بیگ بنگ تقریبا افت داشت جایزه ببره :Smiley7:
خیلی بد جایزه دادن، شاید طرفدارای بریکینگ بد راضی باشن البته:Smiley36:

areff
08-26-2014, 03:04 PM
اولین امی که از نتایج 100% راضی هستم، احسنت :Smiley25:

anzalichi
08-26-2014, 03:04 PM
True Detective اگر تو بخش مینی سریال حضور میداشت با احتمال بسیار بالا متیومک کانایی اولین بازیگر مردی میشد که تو یکسال هم اسکار برنده شده و هم امی..!! ولی نشد که بشه:Smiley36:

امسال فکر کنم دیگه آخرین سالی بود که بریکینگ بد بین اسامی حضور داشته باشه..دیگه بستشه..!! Game Of Thrones مظلوم واقع شد.

nima3333
08-26-2014, 03:24 PM
بهترین سریال درام
با این که Downton Abbey و Mad Men ندیدم ولی به نظرم حق به حقدار رسید.

در حق Kevin Spacey و Matthew McConaughey واقعا ظلم شد
Kevin Spacey توی سریال House of Cards بی نظیر بوده خیلی دلم براش سوخت

Aaron Paul, Breaking Bad
دمشون گرم ، خیلی عالی بود

K.Gatsby
08-26-2014, 03:28 PM
باز Breaking Bad:Smiley104:
Fargo هم یک جورایی مطمئن بودم
:Smiley17::Smiley17:

VIVA THE ROCK
08-26-2014, 04:48 PM
خیلی نامردیه که Kevin Spacey برنده نشد، عااااالی بود تو فصل دو :Smiley104:

Vic Mackey
08-26-2014, 05:04 PM
من یه سوال دارم تا چند سال یه سریال تموم شده میتونه کاندید باشه ؟
برکینگ بد هر سال میاد درو میکنه میره دیگه هیچ جذابیتی نداره واسم امی
فقط از جایزه بهترین بازیگر زن درام که به Julianna Margulies, The Good Wife راضیم واقعا حقش بود

Irag
08-26-2014, 06:20 PM
اولین امی که از نتایج 100% راضی هستم، احسنت

اصلا باورم نمیشه هم در بخش سریال هم مینی سریال "سریال‌های تریبونی" (معادل سخنرانی و بیانیه »» True Detective و House of Cards) رو جا گذاشتیم. فقط قسمت خنده‌دارش برای من برنده نشدن استاد Vince Gilligan در بخش کارگردانی بود که اونم احتمالا توی مبارزه‌ی قسمت به قسمت کم آورده که باز برام قابل درک نیست. B.B یه سریال تمام‌نشدنی‌ه اینم آثارش. :Smiley41:

hadi2006mi
08-26-2014, 06:43 PM
تقریبن تمام سریالهای محبوب من جایزه امی بردند حتی مدرن فامیلی که فکر نمیکردم از پس بیگ بنگ تئوری بر بیاد جایزه بهترین سریال کمدی سال رو برد البته یک نکته ای که دوستان باید توجه کنند طنز موجود در مدرن با بیگ بنگ کاملن متفاوت هست طنز مدرن بیشتر تصویری وهست ولی بیگ بنگ طنزش رو از ردو بدل شدن پینگ ینگی دیالوگها ناشی میشه بهر حال فکر کنم امریکا وقتی فهمید کپی مدرن از ایران پخش شد خواست یک حالی به متقلدین ایرانی سریال بده :Smiley69:
در بقیه موارد همین که فارگو دوست داشتنی جایزه برد برای من قابل ارزش بود و بقیه جایزها هم که همه حقشون بود بخصوص بریکینگ بد فقط حیف متیو که نتونست سال 2014 رو با جایزه امی تموم کنه واقعن چه اشتباه بچه گانه ای شبکه HBO کرد

sh2012
08-26-2014, 07:03 PM
همیشه موقعی که برنده های امی و اسکار اعلام میشه بحث سر اینکه فلان برنده حقش بوده یا نه تا یه مدتی شروع میشه ....اینکه امسال پیش بینی برنده قبل مراسم تو بعضی قسمتها سخت بود ...اینکه واقع برکینگ بد اونقدر فوق العاده بود که همه جایزه ها رو درو کنه یا نه ؟یا سریال های مثله ترو دیتکتیو و House of Cards و Game of Thrones چرا تو برندگان سهمشون اینقدر پایین بود شاید از نظر کسایی مثله من خوشایند نباشه ولی قطعا برگزار کنندگان امی نظرشون مخالف ما بوده امیدوارم سال بعدم امی مثله امسال تو بخش نامزدها تو پیش بینی سخت باشه و تو برندگان حداقل تو بخش های مختلف رنگارنگ تر عمل کنه...

Chandler Bing
08-26-2014, 07:34 PM
کاربر sami1428 (http://tvworld.info/member.php?37359-sami1428) برای اینکه اینجا رو با خونه شون اشتباه گرفته بود اخراج شد
=============================================
اجرای برنامه حرف نداشت، واقعا عالی بود اجرای مایرز! خیلی خندیدم سر مسخره بازی هاشون
واقعا جای خالی سانز حس میشد، شاید بردن حقش نباشه اما مطمئنا لیاقت نامزد شدن رو داشت
=============================================
به غیر از شلدون که 4 ساله داره برای یه نقش تکراری امی میبره و مدرن فمیلی که این فصل واقعا ضعیف بود بقیه جوایز کمدی به حقدار رسید
این شلدون بدجور رو مخه:Smiley104: حرف های ریکی جرویس هم ته خنده بود:Smiley14:
برکینگ بد واقعا حقش بود همه رو ببره، فصل پنجم یه چیز تکرار نشدنی بود و تا سال ها همچین چیزی رو تو تلویزیون نخواهیم دید، سر کارگردانی اپیزود هم تنها دسته ای بود که مطمئن بودم اپیزود آخر برکینگ بد جایزه رو میبره که خیلی مسخره به ترو دیتکتیو دادن:Smiley15:
هولمند هم که الکی هر سال فقط نامزد میکنن:Smiley15:
و حیف شد که به کوین اسپیسی:Smiley19: رابین رایت و ریکی جرویس و لویی جایزه ای نرسید
در کلا از سال های خوب امی بود

S I S
08-26-2014, 07:34 PM
من امی رو دیشب دیدم خیلی حال کردم خصوصا اون قسمت مصاحبه تو خیابون خیلی باحال بود :Smiley14: یا مثلا کاری که بریان موقع گرفتن جایزه جولیا باهاش کرد :Smiley14: کلی حال کردم با این قسمت ها در کل از نظر کیفیت امی تکمیل بود اون قسمت آواز خوندن طنز و معرفی چندسریال مثل مد من و گیم اف ترونز خیلی بحال بود ادای جافری که مسوم شده رو جلوی لنا در اوردن خیلی خب بود :Smiley14:

من خودم شخصا فریک GOT هستم ولی واقعیت باید قبول کرد، BB عنوان دهن پر کنی بود امسال هر چند خودم ناراضی هستم و توهین میدونم دادن امی به 4 قسمت و ضایع کردن کار یک فصل کلی عوامل ولی باز دیگه دادن امی ما کاری نمیتونیم بکنیم.نا امید کننده ترین بخش امی حضور TD در بخش بهترین سریال درام !! حماقت HBO باعث نابودی زحمت GOT شد هم زحمت TD بی شک به راحتی تمام عنوان های بخش مینی سریال رو درو میکردن با TD ولی نکردن اینکار هر چند بهترین کارگردان رسید به TD واقعا هم حقش بود.

از نظر من بهترین بازیگر باید میرسید به کوین اسپیسی خدایش هم بازی عالی داشت تو یک فصل در برابر بریان سه اپیزودی.حق پیتر هم واقعا خوردن، حتی کارگردان تلویزیونی هم موافق بود با اینکه حق پیتر باید باشه وقتی اسم پیتر رو گفتن برای نامزد ها کل سالن ترکید وقتی به ارون رسید جایزه به جای اینکه صورت ارون نشون بده صورت پیتر نشون دادن. در کل امی تموم شد از دست BB هم خلاص شدیم

Vic Mackey
08-26-2014, 07:42 PM
بنده یا امثال بنده وقتی میایم میگیم برکینگ بد نباید همه جوایز رو درو کنه منظور به بد بودن این سریال نیست تمام کسایی که
سریالو دیدن با این سریال زندگی کردن (دوستمون ار نوادر تاریخ بشریت بود )
دیگه بهترین سریال تیوی نیاز به تعریف من نداره ...اما منظور اینه که امسال سریالهای در حال پخش خیلی
خوبی داشتیم که میشود جوایز مال اونا باشه به نظرم بهتر اینه سریالای در حال پخش هر سال کاندید جوایز شن
این هم از سیاست های این همایش بزرگه حتما هم دلیل موجهی دارن

mas5oud281
08-26-2014, 08:06 PM
از نظر من حق به حقداراش رسید بجز بخشه سریاله کمدی!!
مدرن فامیلی واقعا این فصل ضعیف بود.و حق William H. Macy, Shameless که ببره.واقعازیبا بازی کرده بود.
شلدون شخصیتش دیگه تکراری شده تمامه حرکاتشو میشه حدس زد!!

prongz
08-26-2014, 08:17 PM
تو خوب بودن برکینگ بد هبچ شکی نیست حتی خود من از حقی که ازش ضایع شد پارسال خیلی ناراحت بودم اما اگه بخوایم منصفانه به قضیه نگاه کنیم تمام این جوایزی که امسال برد رو باید برای فصل چهارمش میبرد.از نظر من امی بیشتر شده یه گودبای پارتی برای سریال ها تا یه جایزه ی بحق. یکی مثل کوین اسپیسی لابد باید شمشیر قورت میداد تا قدرت بازیشو به رخ بکشه یاgot این همه ببیننده رو از توی جوب اورده که لایق یه امی هم نبوده.کاملا واضحه همچین سریال های تو سال های اینده امی های زیادی دریافت می کنن حتی اگه ضعیف ترین فصل هاشونم باشه اما طبق منطق مسئولان چون دیگه امسال برکینگ بد نداریم باید هر چی امی هست بدیم برکینگ بد چون بقیه سال های دیگه هم فرصت دارن.

Chandler Bing
08-26-2014, 08:45 PM
Reality host
WINNER: Jane Lynch, Hollywood Game Night

Variety series
WINNER: The Colbert Report, Comedy

Writing, variety series
The Colbert Report, Comedy

Directing, variety series
Don Roy King, Saturday Night Live (Jimmy Fallon), NBC

Writing, variety specialSarah Silverman: We Are All Miracles, HBO

اینم یه تیکه جذاب دیگه ی لیست از نظر من
استفن کولبرت یکی از دیوونه ترین مجری هایه که دیدم، واقعا نابغه است! امسال هم آخرین سال برنامه اشه و از سال دیگه برنامه دیوید لترمن رو اجرا میکنه
جایزه گرفتنش هم معرکه بود، جیمی فلن به جاش حرف میزد:Smiley14:

Sarah Silverman: We Are All Miracles, HBO هم یه استند آپ کمدی مسخره بود که همین دو هفته پیش دیدم و واقعا نمیدونم چرا نامزد شد، چه برسه به اینکه جایزه ببره

ergen
08-27-2014, 12:44 AM
انتخاب بهترین فقط یه کار نمادیه .شاید به خاطر احترام گذاشتن به هنرمندایی که در حال فعالیتند و یا شاید هزاران دلیل مضمر و پنهان که عقل من بهش قد نمیده.
بهترین وجود نداره و یه چیز نسبیه.
به نظر من اگه باشه دوست دارم توی انتخاب بازیگر اول مرد به بیش از ده نفر جایزه بهترین رو بدم.

B 13
08-27-2014, 01:31 AM
http://upload7.ir/imgs/2014-08/34004855146945585418.jpg

http://upload7.ir/imgs/2014-08/08170425686367020030.jpg
http://upload7.ir/imgs/2014-08/08588901849566712424.jpg

KOOROSH
08-27-2014, 01:39 AM
یک سال پربار و عالی در کارنامه شبکه های مختلف ، در همه زمینه ها عالی بودن و هرکدوم لایق جایزه ای در زمینه مخصوص به خودشون. فقط گله ای از داورا که به شکل خیلی نافرمی اومدن مهربانانه بازی دراوردن برای برکینگ بد و به حرمت آخرین حضور این سریال در میان نامزد ها هرچی جایزه بود دادند بهش درحالی که حقش نبود

کوین اسپیسی ، متیو ... من خودم اگه میخواستم جایزه ای بدم بین این دو شک میکردم تا برایان کرنستون
فقط صحنه دادگاه پیتر دینکلیج یک جایزه امی ارزش داشت .
از سریال سنگین و عالی کاراگاهان واقعی هم نگذریم با یک فصل تونست خودشو به تاپ تن بیشتر علاقمندای سریال برسونه و میتونست بهترین درام بشه
هرکسی بازی ricky gervais رو دیده باشه متوجه میشه به هیچ عنوان اصلا و ابدا نباید جایزه به هیچکس دیگه میرسید

Ned Stark
08-27-2014, 07:03 AM
به به خیلی هم عالی . من که مشکلی ندارم با این انتخاب ها :d . راضیم ازشون :Smiley36:

Breaking Bad و عشقه :Smiley35:

UntouChable
08-27-2014, 10:25 AM
واقعا بهترین بازیگر کمدی حق جیم پارسون نبود. باید مت لی بلانک می برد.
من طرفدار هر دو سریالم ولی واقعا اِپیزودز یه سَر و گردن از بیگ بنگ بالاتر بود , اونایی که هر هفته با پخش نگاه کردن برن دوباره اِپیزودز رو ببینن تا بفهمن چی میگم
این جیم پارسونز 7 ساله داره همین کاراکتر رو بازی میکنه و هر سال یه جایزه میدن
انگار همون اولین بار بس نبود :Smiley104:

86471181
08-27-2014, 10:20 PM
نکته ای که هست تو این یکی دو ساله، سریالهای تلویزیونی تو قوطی کردن، این سینمای درب و داغون شده رو ( علی الخصوص هالیوود)
کافیه به اسامی این لیست یه نگاهی بندازیم و بعد بیایم با اسکار و جوایزش مقایسه کنیم
اسکار یه فیلم مثل گرویتی میاد درو میکنه جوایز رو حداقل تو این انجمن همه صداشون در میاد، ولی اینجا با اینکه بریکینگ تموم شده و جایزه ها رو شخم زده، ولی باز هم غالبا راضی هستن
متیو مک کانهی، اینجا چن تا رقیب گردن کلفت داشت، سریالها هم همین طور رقابت نزدیکی با هم داشتن ولی اسکار به نظر من انتخاب کلا بین داغون و داغون تر بود ( متیو رو فاکتور میگیریم :Smiley69:)
پ ن : باید یه جایزه هم به این لیست اضافه شه واسه لوتی ترین شخصیتهای سریالی که سانز بزنه درو کنه اون رو :Smiley36:

Jack Bauer
08-30-2014, 10:30 PM
خیلی عالی بود.خواستم 5 دقیقه از برنامه رو ببینم ولی انقدر خوب بود که کل 2 ساعت رو دیدم.فقط کاشکی نتایج رو نمیدونستم,این جوری هیجانش بیشتر بود.
بهترین تیکه امی هم این بود:Smiley19:

http://picoup.ir/images/72784214205804807184.jpg

کل برنامه هم فقط یه بار اسم سانز رو بردن:Smiley104: سال دیگه هم بهش هیچی نمیدن.
تیکه های خنده دار هم زیاد داشت مخصوصا قسمت تیتراژ و مصاحبه با مردم و حرف های ریکی :Smiley14:
با اینکه سیزن 5 Breaking Bad عالی بود ولی سیزن 2 House of Cards هم خیلی خوب بود باید حداقل یک جایزه رو بهش میدادن.
در کل برنامه خیلی خوب بود و به نظرم از اسکار و گلدن گلوب هم بهتر بود و حتما از سال های دیگه قبل از دیدن برنامه نتایج رو نگاه نمیکنم.

shayax
08-30-2014, 11:26 PM
از shameless هیچی نبود یعنی انقد بد بود ؟؟؟؟:Smiley10:

arioxxxxx
08-31-2014, 01:04 AM
shameless - William H. Macy - Matthew McConaughey واقعا حق اینا بود انتخواب بشن حیف شد امسال عالی بودن. ولی امسال سریال ها ترکوندن سخت بود انتخواب

pooya
08-31-2014, 01:48 AM
منم بیام بعد از یک هفته نظرم رو بگم ، در مورد برکینگ بد کاملا موافقش بودم و اصلا این تفکر رو ندارم که چون تموم شده بهش بها زیادی دادن ، مهمترین نکته درسته این جایزه سالیانه است ولی این نکته هم دقت باید داشت که برکینگ بد 6 سال تو اوج بود، حتی اگه بگم یه قسمت ضعیف هم نداشت خیلی پرت نگفتم و یه نکته مهم کدوم سریال بود که تموم شد و انتظارات رو برآورده کرد؟ دکستر 8 سال بهش دلبسته بودن اونجور زد تو گوش همه ! من خودم هر سه سریال اصلی رو دیدم به نظرم اگه انتخاب باتوجه به یه فصل باشه هر سه تا تو یه سطح بودن و بازیگر های نقش اول هم تو یه سطح ( کرانستون ، متو و کوین اسپیسی) حتی به نظرم کوین اسپیسی شاید یه خرده بالاتر بود ولی اگه سابقه + اتمام دو اوج رو در نظر بگیریم قطعا رایم کرانستونه. بازیگر مکمل مرد هم دکلانژ بازیش عالیه ولی تو این فصل غیر 3-4 قسمت و اون هم بخشی از اون قسمت کار فوق العاده ای نکرد (و اصلا میشه گفت بازیگر حاشیه ای بود تو این فصل اوبرایان شاید محبوب تر از تریون بود) ولی پائول واقعا بازیگر مکمل بود ولی اگه فصل دو سال پیش بود کلا نظرم متفاوت بود، در مورد بازیگر مکمل زن هم شاید کریستسنا هندریکس هم شانس داشت ولی این فصل آنا گان واقعا قشنگ کار کرد ( حالا اینو بگیم مرامی دادن به برکینگ بد میشه قبول کرد).
جایزه های مدرن فامیلی هم واقعا همه الکی بودن ، حتی با این که شلدون کاراکتر مورد علاقه امه ولی پاراسونز این فصل چیز فوق العاده ای ارائه نکرد ریکی جرویس و حتی لوئی به مراتب خیلی خیلی بهتر بودن . اگه ویپ هم دیده باشین متوجه میشین واقعا حق جولیا لوئیس بود البته امی پولر هم چیزی کم نداشت ( انتخاب بین این دو نفر سخت بود ) ، با تمام عشقی هم که به شرلوک میورزم حق ادریس البا و لوتر خرده شد.