ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصل پنجم، قسمت پانزدهم

Reza-G
02-03-2012, 12:30 PM
http://picoup.ir/images/84417552687487857785.jpg

The Friendship Contraction

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2192687/)

تاریخ پخش: 3 فوریه 2012 (14 بهمن)

خلاصه داستان این قسمت : خواسته های خودخواهانه شلدون ، لئونارد رو وادار میکنه که در دوستیشون تجدیدنظر کنه. در همین حال ، والویتز سعی داره که یه اسم مستعار فضانوردی برای خودش پیدا کنه.

.:dl-topic:. (http://www.tvworld.info/thread86-3.html#post21987).:sub-topic:. (http://www.tvworld.info/thread201.html#post981)

NOjAN
02-03-2012, 12:47 PM
با توجه به 2 قمست قبل یه مقدار این قمست برام کسل کننده بود و ترجمش 100 برابر کسل کننده :Smiley19:

در کل یه اپیزود نرمال بود به نظرم.

slimshady
02-03-2012, 01:39 PM
اره جدی وسطاش خوابم گفت
نهایتا میتونم بهش 6 بدم

Reza-G
02-03-2012, 01:53 PM
حقیقتا اصلا به دلم نبود. چه اون دفعه اول که با زیرنویس انگلیسی دیدم و چه الان که با نوژن نوشت دوباره دیدمش. خیلی بیخود بود این قسمت. فقط یکی دو صحنه خوب داشت.

http://s1.picofile.com/file/7279330428/15.png

ولی یه دیالوگ شلدونی داشت که در حد خدا بود به نظرم :

Now, rise and shine, sleepy head.

Half the town is probably dead.

.:Erfan:.
02-03-2012, 02:03 PM
زیاد جالب نبود ، 4 میدم

Why Me ?
02-03-2012, 02:27 PM
سلام

به نظر من که خیلی با حال بود. یعنی درست که اتفاق خاصی نیافتاد ، اما خدا وکیلی کم هم نخندیدم:Smiley14:

نوژن جان دستت درد نکنه ، بسیار مناسب ترجمه شده بود
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من 9 دادم

Moh3eN
02-03-2012, 02:53 PM
منم تلافی هفته ی قبل رو درآوردم و به سرعت اپیزود جدید رو دیدم :Smiley36:.
مطمئنا مثل ۲ قسمتِ قبل که نبود اما بازم خوب بود نسبتا .

جفت شدنِ لئو و پنی هم داره پایه ریزی میشه کم کم که همین نوید قسمتای خوبی رو میده برای آینده .
ضمنا فکر کنم باید منتظر یه اپیزودِ Leonard Day با حال هم باشیم ...:Smiley35:

من به این قسمت ۷ میدم ....

pariya_gn
02-03-2012, 05:49 PM
اره واقعا ...یه مقدارموضوع تکراری بود مثل اپیزود رانندگی شلدون تو سیزن 2 که همه رو کلافه میکنه
ولی این تیکه فقط حال و احوال پرسیدنشون خیلی بامزه بود
و اون پس لرزه ای که لئونارد رو تکون داد!!

Headache
02-03-2012, 06:19 PM
يعني خاك! :Smiley19:
چي بود اين؟ من فك كردم يه گروه جمع شدن يه قسمت به اسم قسمت 15 دادن كه ابروي اينا رو ببرن و از تب و تاب بندازن نگو جدي جدي خودشونن.

Chandler Bing
02-03-2012, 06:58 PM
بابا بی انصاف نباشید دیگه

من که مردم از خنده سره تیکه whats up

خیلی خب میگفت،هاوارد هم با اون فضا نورده چت میکرد باحال بود

تیکه دینامیت قهوه ای هم خدا بود

Why Me ?
02-03-2012, 06:58 PM
زیاد جالب نبود ، 4 میدم

يعني خاك! :Smiley19:
چي بود اين؟ من فك كردم يه گروه جمع شدن يه قسمت به اسم قسمت 15 دادن كه ابروي اينا رو ببرن و از تب و تاب بندازن نگو جدي جدي خودشونن.

رفقا ! دیگه آنقدر ها هم بد نبودش!
من خودم از کسانی هستم که بیشتر از همه از این سریال و امی و برنادت و پنی :Smiley104:و خلاصه هر کسی که دستم می رسید انتقاد کردم. ولی انصافا این قسمت تو این 15 تا تو نیمه اول جدول قرار می گیره

دیگه چه انتظاری دارید؟ اون قسمتش که گفت اون هیپی های واشنگتن و ... نمی تونند جلو کانادایی ها بایستند قشنگ نبود؟ یا اونجا که برنادت گفت : می خواد ری... تو فضا یاد هاوارد بدن و چند تای دیگه....

pooya
02-03-2012, 07:41 PM
اولش خیلی باحال شروع شد
یه نکته دقت کردم این قسمت راج تو جمع که دختر باشه حرف میزد
اون قسمت استووارد گفت روانپزشکس خودشو کشته خیلی باحال بود

Bill The Butcher
02-03-2012, 07:43 PM
معمولی بود.تیکه های خوب داشت مثلا اون تیکه پنی در مورد اداره برق، اون SUP گفتنشون یا تیکه راجع به نوت خودکشی روانشناس استوارت :Smiley14: کلا با این طفل معصوم حال میکنم
5 دادم

Why Me ?
02-03-2012, 07:54 PM
اولش خیلی باحال شروع شد

آره درسته
ولی اگر یادت باشه فصل یک ، قسمت اول یا دوم ، موقع آشنایی راج با پنی ، بچه ها به پنی گفتند که راج رو در رو نمی تونه با دختر ها صحبت کنه، بخصوص با یک دختر. همونجا باز هم گفتش( فکر کنم هاوارد بود) که تو یک جمعیت راج مشکلی نداره که حرف بزنه. یعنی کلا زمانی که مورد توجه قرار می گیرد و مستقیم کارش به یک دختر می افته حرف زدنش یادش می ره!!!
البته احتمالا باید یک بطری ، زهرماری ، چیزی دستش بوده باشه! دوباره نگاه کن

Reza-G
02-03-2012, 08:00 PM
اولش خیلی باحال شروع شد

آره درسته
ولی اگر یادت باشه فصل یک ، قسمت اول یا دوم ، موقع آشنایی راج با پنی ، بچه ها به پنی گفتند که راج رو در رو نمی تونه با دختر ها صحبت کنه، بخصوص با یک دختر. همونجا باز هم گفتش( فکر کنم هاوارد بود) که تو یک جمعیت راج مشکلی نداره که حرف بزنه. یعنی کلا زمانی که مورد توجه قرار می گیرد و مستقیم کارش به یک دختر می افته حرف زدنش یادش می ره!!!
البته احتمالا باید یک بطری ، زهرماری ، چیزی دستش بوده باشه! دوباره نگاه کن

پویا جان اگه دقت کنی تو اون صحنه یه بطری آبجو دستش بود

http://picoup.ir/images/98714115635952452616.jpg

گرچه بطری آبجوش خیلی شبیه اون بطری بود یه بار تو قطار دست راج بود و روش نوشته بود : Non Alcoholic Beer که تو قسمت مسافرت بچه ها با قطار به همایش فیزیک دیده شد

pariya_gn
02-04-2012, 05:24 AM
جالبه این قسمت ریتینگ خیلی بالایی داشته بیشترین ریتینگ فصل پنجم
و جالب تر که تو فروم های خارجی طرفدارای این سریال این قسمت رو بیشتر از ما دوست داشتن البته نگفتن خنده دار بود ولی بیشتر نوشته بودن که شبیه سیزن های اولیه سریاله و یه جورایی حالت اورجینالش هست و رابطه بین شلدون و لئونارد رو دلنشین تر نشون دادن و خواستن بگن که شلدون باید یاد بگیره که کامل نیست و زندگیش بدون لئونارد یا حتی امی چقدر سخت میتونه باشه
اون آقای فضانورد هم گویا فضانورد خیلی مشهوری تو ناساست

Patriot
02-04-2012, 04:03 PM
به نظر من که این قسمتش خوب بود.چیزی از فصل های اول کم نداشت.همین که ایمی توی داستان نیست خوبه!!

قبلاً شلدون نمیتونست دورغ بگه.تازگی ها دروغ زیاد میگه.تازه رازداری هم نمیتونست بکنه.تو قسمت قبلی به راج میگفت بین خودمون میمونه!

کلاً شخصیت شلدون هاوارد خیلی عوض شده.

من 8 دادم.

Why Me ?
02-04-2012, 08:50 PM
جالبه این قسمت ریتینگ خیلی بالایی داشته بیشترین ریتینگ فصل پنجم
و جالب تر که تو فروم های خارجی طرفدارای این سریال این قسمت رو بیشتر از ما دوست داشتن البته نگفتن خنده دار بود....

آقا این آمار به قول خودتان ریتینگ را از کجا گرفتی؟
این که میگی نگفتن که خنده دار بود رو چی؟
منظورم اینه که کلا منبع شما چیست؟ بگو من هم بدونم.البته به غیر از imdb