PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How i met your mother | پایان متفاوت از راه رسید!!

Chandler Bing
09-07-2014, 01:26 AM
http://up.vbiran.ir/uploads/11463141003341935409_how-i-met-your-mother-series-finale-spoiles.png

نامید، خیانت در امانت، توهین به شعورتون معمولا کلماتی نیستند که درباره ی یک سیتکام دوست داشتنی به کار بره اما بعد از تماشای پایان سریال چگونه با مادرتان آشنا شدم این حسی بود که تمام طرفدارهای این سیتکام محبوب داشتند. پایان نامید کننده سریال باعث موجی از خشم شد که سازنده ی سریال را مجبور به توئیت این جمله کرد، "اگه پایا رو دوست نداشته بودید، خب اتفاق میافته دیگه. یه چیزی رو امتحان کردیم و شما باهاش ارتباط برقرار نکردید. امیدوارم که هنوز دوست باشیم."
هر چند بیز برملا کرد که چگونه با.... دو پایان متفاوت داشته و پایان دوم در باکس DVD 9 فصله سریال منتشر خواهد شد. و این ماه با انتشار این DVD ها این پایان متفاوت هم در اینترنت منتشر شده است.
فرق اصلی این دو پایان این است که در این پایان که تازه منشتر شده است همسر تد موزبی "مادر" در سریال جان خود را به دلیل بیماری مرگبار از دست نمیدهد. در این پایان جدید تد موزبی با رابین شرباتسکی ازدواج نمیکند، یک به دلیل اینکه مادر نمیمیره و دو به دلیل اینکه رابین از بارنی تلاق نمیگیره. خلاصه اینکه صحنه ی جدیدی وجود نداره اما تعداد کمتری تلاق، تعداد کمتری مرگ و پایان خوش تری خواهید دید.
درحالی که این پایان طرفدارهای سریال را راضی میکند اما در انتقاد کردن هم برای مردم باز خواهد کرد، چرا این پایان از سریال حذف شده بود؟
بیز در مصاحبه ای که آپریل انجام داده بود گفت "16روز پیش ما تو اتاق تدوین بودیم و سعی میکردیم بین دو پایان متفاوت انتخاب کنیم. فقط یه فیلمنامه رو جلوی دوربین بردیم اما به لطف جادوی تدوین دو پایان متفاوت داشتیم. ما این پایان رو انتخاب کردیم و پای اون هم وایسادیم. اما ورژن دیگه هم دوست داریم."

منبع (http://www.rollingstone.com/tv/news/alternate-how-i-met-your-mother-ending-leaks-20140906)

How.I.Met.Your.Mother.Alternate.Ending(Official).m p4 - 11.5 MB (http://expressleech.com/och5ljpuyyoi.html)

Headache
09-07-2014, 02:12 AM
کلا سبک جدید و خوبی از آب در میاد، میشه برا یه سریال 20 تا پایان مختلف ساخت و اینطوری همه بیننده هارو راضی نگه داشت!

M.Amir
09-07-2014, 02:19 AM
در این پایان جدید تد موزبی با رابین شرباتسکی ازدواج نمیکند، یک به دلیل اینکه مادر نمیمیره و دو به دلیل اینکه رابین از بارنی تلاق نمیگیره. خلاصه اینکه صحنه ی جدیدی وجود نداره اما تعداد کمتری تلاق، تعداد کمتری مرگ و پایان خوش تری خواهید دید.

در ادامه کامنت یکی از بیننده ها :
Sounds like they just copied the fan-made alternate endings that appeared hours after the finale

اول هر کاری خواستن با کاراکترها کردن، کاراکترهایی که 9سال باهاشون داستان رو جلو بردن بعد خیلی راحت طلاق و مرگ شخصیت اصلی داستان رو آوردن وسط
الان هم صبر کردن ببینن کامنتهای طرفداران سریال به چه سمتی میره بعد تو فکر خودشون همون رو به عنوان Happy Ending بدن بیرون!

درحالی که این پایان طرفدارهای سریال را راضی میکند اما در انتقاد کردن هم برای مردم باز خواهد کرد، چرا این پایان از سریال حذف شده بود؟

کامنتها رو که چک میکردم همه باز هم اعتراض داشتن ، چندتاشون خیلی جالب بود گفتم بذارم :

It doesn’t matter… It’s like reading a book for a second time. The first ending is the one that will stay in your head forever.
اصلاً مهم نیست... مثل خواندن یک کتاب برای بار دوم میمونه . اونی که برای همیشه در ذهن باقی خواهد ماند، اولین پایانـه

?They know they f**ked up the show,If they wanted this ending they should have ended the show on it’s third Season. They wanted to do nine years of it
خودشون میدونن که گند زدن به سریال, اگر واقعاً همچین پایانی رو میخواستن باید همون فصل سوم سریال رو تمام میکردن. لازم بود نه سال طولش بدن؟!

و این هم خاطره ی بعضی از بیننده های خارجی!
Would have been so much — wait for it — better

این ماه با انتشار این DVD ها این پایان متفاوت هم در اینترنت منتشر شده است
If they think that will cause me to buy the DVDs… hah.
اگر فکر کردن که با این کارها دی وی دی ها رو میخرم ... خخخخ :Smiley69:

orojlo
09-07-2014, 02:29 AM
ویدیو رو دانلود کردم دیدم ،قلبم گرفت ، من بعد از اینکه پایان اول رو دیدم کلا یه مدت سریال نگاه نکردم پیش خودم برداشتم گفتم این سریال داره میگه تئودر داره دنبال زن زندگیش میگرده ، کلی داستان دیگه آخرش باید ببینیم همه ناراحت هستن از هم فاصله گرفتن آقای موذبی بالاخره بعد از بیست چند سال با رابین ازدواج کرد؟ این مادری که ما نه فصل منتظر بودیم ببینیمش همین طوری یهویی مریض شد مرد؟ چه مریضی؟ اگر میخواستین اینکار رو بکنید خب یه فصل دیگه هم اضافه میکردید عروسی تئودر رو کامل نشون میداد بچه هاشون بعد مریض شدن مادر و .... توی این سریال به اندازه کافی که آب بسته شده بود واسه ما فرقی نمیکرد این سریال بخواد توی فصل نهم تموم بشه یا بشه ده فصل ، واقعا توی قسمت آخر کاراکتر بارنی رو شکستن! نا امید شدم شاید اگر پایان سریال رو نگاه نمیکردم واقعا برام بهتر بود چون وقتی که داشتم میدیدم دو قسمت آخر رو قشنگ احساس کردم روی هوا سرهم کردن سناریو رو و ناراحتم کرد! این همه وقت بزاری سریال رو ببینی آخرش بشه این؟
این ویدیو رو الان دیدم دلم برای دونه دونه کاراکتر ها تنگ شد ... واقعا یکی از سریال های قشنگی بود که دیدم اما حیف که با آخرش خورد کرد ما رو ...

WalTer WhiTe
09-07-2014, 02:58 AM
یک سری ها میگن ما تا فصل 6 با این سریال حال می کردیم و یک سری میگن تا فصل 5 و اشخاص دیگه هم برای خودشون یک میزانی دارند که از این سریال لذت بردند. یعنی مطمئنم که همه ما ته دلمون بلاخره یک ذره هم که شده از این سریال خوشمون می اومده .حالا مقدار و اندازه لذت بردنمون فرق می کرد . این ها رو گفتم تا به این موضوع برسیم که اصلا چه فرقی میکنه ته سریال چی شدش ؟ اصلا هر کدوممون مگه دوست داشتیم تهش چی بشه که نشدش ؟ این سریال از اولش هم معلوم بود که تهش هر چی بشه باز هم یک سری ها ناراحت میشند . اگر بخواهیم واقع بین باشیم و بگیم اگر این سریال فقط یک فصل باشه و داستان رو توی یک فصل جمعش می کردند ومادر توی همون یک فصل مشخص میشدش و اون همه داستان های فرعی و قشنگ رو نشون نمی دادن ،به نظرتون این سریال این همه محبوبیت پیدا می کرد ؟ مطمئن باشید نه ! سریال از اولش روی داستان هایی بنا شد که خیلی هاش ربطی به پیدا شدن مادر نداشت و اون قسمت هایی هم که می دیدید که نشونه ای از مادر توش هست فقط برای این بود که ادامه سریال ساخته بشه تا شما این روابط شخصیت ها و این داستان های گوناگون رو ببینید . اگر با این دید به موضوع بنگرید می بینید که اصلا پایان این سریال چیز مهمی نبوده و بلاخره باید یک جوری تموم می شدش . از نظر من مهم داستانهایی بود که توش اتفاق افتاد و خیلی ها لذت بردند . اصلا شما اگر یک امار بگیرید می بینید شاید از هر 10 تا سریال فقط یکش می تونه پایانش نظر همه رو جلب کنه و بگیم خوب تموم شدش. به نظر من این سریال از اون استثنا ها بودش که پایان براش مهم نبود بلکه داستان ها یی که بین این چند نفر اتفاق می افتاد مهم بود. باز هم میگم ممطمئنم هر کسی به اندازه حال خودش از این سریال لذت برده و سخت گیری برای تهش زیاد نمیتونه جالب باشه !

Dexter_171
09-07-2014, 03:10 AM
این 4 دقیقه از کله فصله 9 بهتر بود ... نمیدونم چرا این پایان رو انتخاب نکردند:Smiley15:

ولی در کل پایان اول ذهنیتم رو از این سریال به طور کامل خراب کرد .

shahin7
09-07-2014, 03:32 AM
جالبه که خودشونم از اول حدس میزدن کسی با این پایان حال نمیکنه وله چه جراتی داشتن که اونکارو کردن و اون پایانرو رسمی گذاشتن

smh2011
09-08-2014, 01:14 AM
البته با پخش 2 قسمت پایانی خالقان سریال اعلام کردن که از همون اول چند تا پایان بندی رو فیلمبرداری کردن و گویا حتی خود بازیگرا هم تا زمان پخش فینال نمیدونستن کدوم پایان انتخاب شده.

3ven13
09-08-2014, 01:36 AM
ولی من پایان اصلی خود سریال رو خیلی دوست داشتم ..

D O R D I
09-08-2014, 08:16 AM
ولی من پایان اصلی خود سریال رو خیلی دوست داشتم ..
منم میخواستم همینو بگم گفتم تک می افتم اینجا رو نکردم اما حالا دو نفریم :Smiley36:پایانش برای منم خیلی قشنگ بود نمیدونم دیگه چی میخواستین در ضمن این پایانم دانلود نکردم و ندیدم همون خاطره خوب برام میمونه از این سریال :Smiley17:

saeedzakhar
10-18-2014, 08:36 AM
میشه یه جای دیگه اپلودش کنید کل اینترنتو گشتم ولی پیداش نکردم

shantia762
10-18-2014, 01:37 PM
خدایی این یکی خیلی بهتره :D

http://uploadboy.com/fwxca9pv3xag.html

فک کنم همین باشه تو یوتیوب هست برات تو uplaodboy آپلود کردم

saeedzakhar
10-18-2014, 05:58 PM
خدا خیرت بده shantia:Smiley17::Smiley17::Smiley30:

тнor
04-29-2015, 12:05 PM
من تازه این پست و دیدم متاسفانه لینکش پاک شده ایا کسی میتونه بهم لطف کنه یه اینک جدیده بزاره:Smiley17:

mr67
04-29-2015, 01:21 PM
اینم لینک جدید
پایان متفاوت How i met your mother
How I met your mother Official Alternate Ending 360p.mp4 - 11.1 MB (http://filemoney.com/vb2g5r2lfdpx.html)

3ven13
05-01-2015, 01:03 AM
من شخصا از پایان اولیه خیلی لذت برده بودم؛ به نظرم منطقی هم بود و توهین به شعور مخاطب نبود به هیچ وجه
درضمن باعث میشد سریال بیشتر توی ذهن بمونه