PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود اول

Mani Vampire
09-10-2014, 07:12 PM
http://8pic.ir/images/qab8g4cr0gbohohn522p.jpg

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3383464/?ref_=ttep_ep1)

Season 7, Episode 01 | Black Widower

خلاصه داستان اين قسمت : جکس طی اتفاقاتی اتهامات از روش برداشته می‌شه، وندی نقشه‌هایی در سر داره که بتونه به هابیل نزدیک بشه، جما مثه همیشه نقش یه مادر مهربون رو برای جکس ایفا می‌کنه اما فقط خدا می‌دونه که جما...

​.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43966).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?43933)

WalTer WhiTe
09-11-2014, 02:47 AM
جما : موجودی خبیث که فکر میکند با دروغ ها و پنهان کاری هایش دارد به پسرش لطف میکند . هر چه از سریال و فصل های مختلف آن گذشت این موجود خبیث تر و عجیب تر شد ! شخصی که به شوهران خودش بارها خیانت کرده ! کسی که همواره مصلحت خود رو در پنهان کاری می داند ! کسی که هیچ وقت شجاعت گفتن حقایق رو ندارد و نخواهد داشت !
حاظر هست یک بیگناه آسیایی توسط پسرش قیمه قیمه شود ولی چوپ پنبه ی سکوت رو از حلقومش در نیاورد و همچنان به فکر تغییر از چاله به چاه و بلعکس باشد ....
جکی بوی : فردی محبوب که در ابتدا میخواست پایه و اساس گروه رو تغییر دهد ! کسی که اعتقاد داشت پول فروش اسلحه و مواد به دردش نمی خورد و میخواست راه پدر رو انتخاب کند ! چه شد که راه مادر رو در پیش گرفت ؟ این همه انحراف و این همه خشونت چطور به جکسی که میخواست راه درست رو انتخاب کند منتقل شد و شخصیت جکس رو به جایی رساند که می بینیم ! آیا سر چشمه همه ی این مشکلات جکی خوده جما نیست ؟

قسمتی رو جلوی چشمان تصور کنید که جکس همه حقایق رو در مورد جما بفهمد و جما در یک دوراهی قرار بگیرد که یا زنده بماند و یا نابود شود ! من مطمئنم زنده بودن رو ترجیح خواهد داد و برای این زنده موندن جکس رو تا پرتگاه مرگ هم خواهد کشاند. این عشق ظاهری جما به پسرش، پشیزی نمی ارزد و مطمئنم در موقع عمل این جکس هست که توسط جما از بین می رود !

به نظر من شروع خوبی این فصل نداشت و شاید فقط صحنه های خشونتی که داشت بتونه نظر دوستان رو جلب کنه وگرنه توی این یک ساعت و پانزده دقیقه چیزی ندیدم !

Irag
09-11-2014, 11:47 AM
http://picoup.ir/images/96224359801974141055.jpg

این جوون هر وقت آرامه و هر وقت سکوت می‌کنه و کم حرف میزنه و به شخصیت مقابلش میگه "دوستت دارم" حتما خبریه. این از نگاه نامطمئن جما هم میشه فهمید. (واقعا دوستم داره؟!)
همین. نه کمتر از این نه بیشتر از این یه قسمت اول از یه سریال آمریکایی.

و مطمئنم در موقع عمل این جکس هست که توسط جما از بین می رود !

آمین! ... :Smiley35:

UntouChable
09-11-2014, 01:33 PM
فکر کنم هدف کرت ساتر اینه که این جــِما رو از شیطون خبیث تر نشون بده, من یکی که خیلی متنفر شدم ازش ...
این قسمت هم دیگه خیل وحشتناک و اینا بود, در تعجبم که چطور شبکه موافقت کرده این همه شرارت رو نشون بده :Smiley10:

Chandler Bing
09-11-2014, 03:01 PM
موجودی خبیث که فکر میکند با دروغ ها و پنهان کاری هایش دارد به پسرش لطف میکند

فکر میکنم همه روی این موضوع توافق داریم که جما هرکاری کرده به خاطر پسرش بوده! یعنی تمام تلاشش رو کرده تا جکس به خطر نیوفته... از وقتی که به جان تلر خیانت کرده بگیر تا کشتن تارا... به قول خودش انگیزه اش درسته اما خب کارهای اشتباهی انجام میده.
جما تارا رو کشت چون فکر میکرد پسرش قراره به زندان بیافته! این چینی رو جلو انداخت تا جکس تنها کسی که براش مونده (خود جما) رو از دست نده! البته این خیلی دیگه تخیلیه:Smiley36:
جما خبیث نیست، یا پسرش رو وحشتناک دوست داره، یا به شدت از تنهایی میترسه و خودخواهه.

اپیزود خوبی نبود، خیلی آروم پیش رفت و میشد کوتاه تر باشه اما چندتا سکانس معرکه هم داشت مثل دیدار با نفر سوم آریایی ها، مرلین منسون عالی بود.
به این قسمت 8 میدم

SAEED_20
09-11-2014, 03:38 PM
جکس کاملا خونسرد و بی احساس و بی تفاوت شده
جما هرکـــــــاری میکنه تا به قول خودش خانواده رو کنار هم نگه داره
معلوم نیست قرار سریال چه جوری پیش بره

BIG FELLAH
09-11-2014, 05:13 PM
الان خیلی ناراحتم. خیلی منتظر شروع فصل آخر بودم و این چیزی نبود که دلم می خواست ببینم.
به غیر از نفرت چیزی تو چشمای جکس دیده نمیشه. انسانیتش که به این سریال قوت می داد کاملا از بین رفته.

?what happened my sweet jacky boy
.he's gone
:Smiley10:

MaMaLoM
09-11-2014, 06:55 PM
یه مقدار کُند بود اما انتظارشو داشتم! اصن یکی از ویژگی های سانز همین بوده که نم نم تا انتهای فصل خوب میشه ... ولی رفتار جک یه مقدار عجیب بود برام، به هیچ وجه فکر نمیکردم سناریو جما رو باور کنه و به همین راحتی اون چینی رو سلاخی کنه!
7/10

Raylan Givens
09-11-2014, 10:24 PM
من که کامل راضی بودم بعد از 1 سال انتظار . همونطور هم که انتظار
داشتم فصلِ خشنی رو پیش رو داریم و در قسمت های بعدی بیشتر
هم میشه . آهنگ هم عالی بود آخرش :Smiley35:

Chandler Bing
09-11-2014, 10:56 PM
http://picoup.ir/images/10716018714037425530.jpg
Bohemian Rhapsody (feat. The White Buffalo, Billy Valentine & Franky Perez) The Forest Rangers (http://www.youtube.com/watch?v=AKyJ1jxwC4I)

Mama, just killed a man
Put a gun against his head
Pulled my trigger, now he's dead
Mama, life had just begun
But now I've gone and thrown it all away

Raylan Givens
09-11-2014, 11:48 PM
ولی نسخه اصلیش نمیشه :Smiley69:

ahmady45
09-12-2014, 03:47 PM
واقعا که من نمیدونم چی بگم،جکس وحشتناک شده....احتمالا کلاب رو سر به نیست کنه:Smiley19:
در کل برای شروع فصل بد نبود 8

Bis
09-12-2014, 08:24 PM
من که متوجه نشدم پترسون چطور به همین راحتی بی خیال جکس شد اونم وقتی میخواست به هرقیمتی همه چی رو بندازه گردن اون!یعنی جدا هیچ مدرکی علیهش نداشت؟!!
خوبی این فصل اینه که دیگه ریخت تارا رو نمی بینیم ،6 فصل رو اعصاب من بود..همچین بی گناهم نبود.اگه جکس خودشو فدا نمیکرد این زن کلابو لو داده بود.عین خیالشم نبود که جکس بخاطر این داره میره زندان!!
جما از نظر من اونقدرام منفور نیست کم کمک نکرده به کلاب و خونوادش.. هرچند جا زدن اون چینی بیچاره جای قاتل تارا دیگه نامردی بود..
جوس هم که فک کنم آخرش می کشنش معلوم نیست میخواد با انسر چیکار کنه..
امیدوارم رابطه وندی و جکس بهتر بشه به نفع بچه هاشونم هست.
چقد خشن شده جکس همینجوری ماشه رو میکشه آدم میکشه شکنجه هم که میکنه بعد میگه من مثل کلی نیستم!!!آره دیگه داره از اونم بدتر میشه!
به این قسمت امتیاز 8 میدم.به این سریال کمتر از 8 نمیتونم بدم.

gafaneh
09-12-2014, 08:43 PM
به عنوان شروع فصل آخر انتظار اپیزود قویتری داشتم!
با دیدن این اپیزود همه اون پوسترها و پروموها که تصویر جکس رو نیمه انسان-نیمه میهم نشون میدا معنا گرفت و امیدوارم تا آخر فصل این رویه عوض بشه این همه خشونت اونم از طرف جکس؟!!! تحملش برای یک فصل احتمالا بیش از 13 قسمتی سخت خواهد بود! امیدوارم زودتر برگردیم به دورانی که اعضای کلاب فقط محض شوخی و کمک به اهالی شهر یکی رو گوشمالی مختصر میدادند (مثل اون داستان سرقت موتورسیکلت ها توسط پلیس) البته با توجه به نقشی که برای کلانتر جدید تعریف شده فکر کنم این اتفاق بیفته!
این جوس بنده خدا کل این سریال تحت فشار عصبی بود اونم به خاطر کارهای که خودش مقصر نبوده و فقط توی موقعیتش قرار گرفته! خدا آخر و عاقبتش رو به خیر کنه ! همونطور که خودش به چیبز گفت هویتش با عضویت کلاب تعریف میشه و برای حفظ این عضویت کلاب خیلی بدبختی کشیده و تاحالا کاری به قصد ضربه زدن به کلاب نکرده ولی زیاد مورد سوء استفاده قرار گرفته به نظرم توی این فصل داستان فرعی جوس و کلاب یکی از جذابترین بخشها برای من باشه (اگر کرت ساتر اول قسمت بعد جوس و نفرسته بره حاجی حاجی مکه و تا آخر سریال ازش خبری نشه !!!! از این ساتر هرچی بگی بر میاد)
تو فصل قبل توی اوج کشت و کشتارها «رت» را برای نفر بعدی که کشته میشه نامزد کردم! چون از فصل یک تا به حال هیچ پراسپکتی عاقبت به خیر نشده! این قسمت هم دو تا صحنه که توش از رابطه احساسی بین رت و اون دختره که شیشه ها را آورد پایین خبر میداد را نشون دادند همین باعث شد که بیشتر به مرگ زودرس رت اعتقاد پیدا کنم چون تا حالا هر بار یکی از اعضای کلاب از رابطه های سرسری وارد رابطه جدی شده یکی از طرفین کله پا شده!

در اخر اگر کسی دسترسی به «مرلین منسون» داره از طرف من بهش بگه همین الان میکروفون رو ببوسه بذاره کنار و اون آرایش صورتش را هم پاک کنه و بچسبه به بازیگری! الحق که توی حضور کوتاهش خیلی فرانر از انتظار من ظاهر شد.

---
بعد از آخر
توی گفتگوهای جکس و این جناب تولی (منسون) به زوبل اشاره شد! یعنی ممکنه توی این فصل جکس بتونه خرده حساب قدیمیش با زوبل را صاف کنه؟!! من که این موضوع قصر در رفتن زوبل خیلی آزارم داده امیداورم این اتفاق بیفته

Chandler Bing
09-12-2014, 09:01 PM
من که متوجه نشدم پترسون چطور به همین راحتی بی خیال جکس شد اونم وقتی میخواست به هرقیمتی همه چی رو بندازه گردن اون!یعنی جدا هیچ مدرکی علیهش نداشت؟!!

برای کلاب که دستگیر نشده بود، برای قتل تارا و ایلای دستگیر شد که چون مدرکی برعلیه اش وجود نداشت بعد از 10 روز آزاد شد.
جکس وقتی میخواست اعتراف کنه که تارا قرار بود همه چیز رو خراب کنه، حالا که تارا مرده دیگه این کارو نمیکنه و پترسون هم مدرکی بر علیه اش نداره.

خوبی این فصل اینه که دیگه ریخت تارا رو نمی بینیم
دنبال بهونه بودم این عکس رو بذارم:Smiley41:

http://picoup.ir/images/45075737054003164426.jpg

osture
09-12-2014, 09:51 PM
با اینکه جما فصل قبل یه حرکت بزرگ انجام داد و تارا کشت سر بی اطلاعی
ولی هرکی جای جما بود همین کار میکرد توی همه مسائل هر کار درست و اشتباهی که کرده بنظرم هرکی بود همین کارو میکرد
دقیقا قیافه کیتی سگال و شخصیت پردازی که داره تو سریال هم همین رو میطلبه حالا اگه "آنا هاتوی" بجای سیگال اونوقت یکم عجیب میشد
وین هم همینطور
وین یه پلیس بود اومد تو خونه با اینکه دیگه پلیس نیست ولی چجوری خونه بازرسی میکرد نگا همچی میکرد
تا جوس پیداش شد
ولی چیزی که خیلی عوض شده جکس هست بازم حق داشت الگویی که داشت پدرش بود و وقتی فهمید چجوری مرده دیگه خیلی عاشق پدرش شد
خیلی بالا پایین داشت حالا هم میگه اشتباه کرده
این خشونتی که هست خوبه این خشونت از فصل اول سریال بود و یکی از عناصر اصلی سریال همینه
سریال عاشقانه که نیست من عاشق خشونت سریالم - این شکنجه ها و اون تیکه تیکه کردنهای فصل قبل که یه تصویر بسته ازش نشون میداد
یا پاک کردن خالکوبی با اتیش اصلا خوراک همین سریاله این شکجه هم در مقابل کارهایی که "اتو " فصل های قبل سر خودش اورد هیچه - زبونشو کند
میشه "هنیبال" دید و از قتلهاش لذت نبرد؟

ولی اینکه جکس گول بخوره و یکی دیگه رو قالب کنن بهش بجای قاتل یکم به جذبه و مقامش نمیخورد من از این خوشم نیومد
در مورد تارا
تارا باید کشته میشد چون داشت کار بدی میکرد کار خیلی بدی !
ولی خب تارا هم عشق زمان بچگی و فصل های ابتدایی با موهای بلندش و بعد کوتا کردن موهاش و اخلاق خاص خانم دکتر خلاف کار اینم یکی از تیکه های پازل سریال بود
الانم که نیست جاش خالیه من همش منتظرم یه دختر بیاد بره با جکس ولی هیچکی تارا نمیشه
تارا هر کار بدی که میکرد جکس میخواستش
و خدایی انتخاب بازیگرا عالیه + مرلین منسون ! حال کردم با همون دقایق کم ...
زیاد نوشتم - شرمنده

86471181
09-13-2014, 12:21 AM
چقد انتظار کشیدیم تا برسیم به این تیکه " این سریال حاوی محتوای تند و بی پروا می باشد +18 " ( واسه بحث اپیزودیک فصل قبل هم همین حرف رو زدما :Smiley36: )
مثل اینکه غالبا مثل خودم از این قسمت لذت نبردن
بیشتر شبیه "آنچه گذشت" فصل قبل بود این اپیزود
یه چیزاییش هم رو مخ بود بدجور، این قضیه ی چینیه و قصه ای که جما سر هم کرد و مخفی شدن جوس تو چارمینگ که نتونستن پیداش کنن اونجا :|
فصل قبل هم چندان خوب شروع نشد، و چن قسمت آخر ترکوند
امیدوارم این فصل یه مقدار فرق کنه، یعنی کل لذت سریال مثلا رو حذف شخصیت نچرخه ( نه اینکه حذف نشه شخصیت )، فصل قبل چیزی که ما رو تکون داد، مرگ کلی و تارا بود، فصول قبل اوپی و فصل اول همسر اوپی و ...
تنها نکته ی مثبتش اون چن دقیقه / ثانیه ای بود که منسون نقش آریایی ها رو بازی میکرد، بقیش نچسب بود
مانی و اشکان خسته نباشید بابت زیرنویس :Smiley17:

gafaneh
09-13-2014, 12:27 AM
خوبی این فصل اینه که دیگه ریخت تارا رو نمی بینیم ،6 فصل رو اعصاب من بود..همچین بی گناهم نبود.اگه جکس خودشو فدا نمیکرد این زن کلابو لو داده بود.عین خیالشم نبود که جکس بخاطر این داره میره زندان!!
جما از نظر من اونقدرام منفور نیست کم کمک نکرده به کلاب و خونوادش.. هرچند جا زدن اون چینی بیچاره جای قاتل تارا دیگه نامردی بود..
جوس هم که فک کنم آخرش می کشنش معلوم نیست میخواد با انسر چیکار کنه..
امیدوارم رابطه وندی و جکس بهتر بشه به نفع بچه هاشونم هست.
چقد خشن شده جکس همینجوری ماشه رو میکشه آدم میکشه شکنجه هم که میکنه بعد میگه من مثل کلی نیستم!!!آره دیگه داره از اونم بدتر میشه!
به این قسمت امتیاز 8 میدم.به این سریال کمتر از 8 نمیتونم بدم.
در مورد پترسون تنها چیزی که علیه کلاب و خود جکس داشت گلوله ای بود که تارا از تن بابی درآورده بود که در مورد اونم خود پترسون گفته بود بدون شهادت تارا ارزشی نداره و تا جایی که دیدیم تارا نه گلوله را به پترسون داد و نه از شهادت خبری بود. بعد هم که جکس خودش را به ازای رفع اتهام قتل از تارا خودش را تحویل داد که قطعا بعد از کشته شدن تارا جکس اعترافات خودش را پس گرفته
دلیل زندانی شدن جکس اتهام قتل تارا و کلانتر بود که بعد از رفع اتهامات ازاد شد. البته برای من این سوال پیش اومده بود که چرا طی تحقیق در مورد قتل جکس به زندان منتقل شده و چرا بازداشت نیست یا با وثیقه ازاد نیست که فکر می کردم به خاطر قواننی قضایی آمریکاست و یا به خاطر اینکه میانه بین جکس و وکیل کلاب بعد از قضیه تارا شکرآَب شده بود و کلاب هم پولی نداشت که وثیقه بگذاره ولی وقتی خوب به حرفهای پترسون با جکس فکر کردم یادم اومد که جکس با عفو مشروط بیرون از زندان بود و اتهام به قتلش باعث شد که عفو مشروط لغو بشه و برگرده زندان که با رفع اتهام قتل و اینکه پترسون گفت جکس هیچکدوم از شرایط عفو مشروط را زیر پا نگذاشته آزاد شد.

با اینکه جما فصل قبل یه حرکت بزرگ انجام داد و تارا کشت سر بی اطلاعی
ولی هرکی جای جما بود همین کار میکرد توی همه مسائل هر کار درست و اشتباهی که کرده بنظرم هرکی بود همین کارو میکرد
دقیقا قیافه کیتی سگال و شخصیت پردازی که داره تو سریال هم همین رو میطلبه حالا اگه "آنا هاتوی" بجای سیگال اونوقت یکم عجیب میشد
وین هم همینطور
وین یه پلیس بود اومد تو خونه با اینکه دیگه پلیس نیست ولی چجوری خونه بازرسی میکرد نگا همچی میکرد
تا جوس پیداش شد
ولی چیزی که خیلی عوض شده جکس هست بازم حق داشت الگویی که داشت پدرش بود و وقتی فهمید چجوری مرده دیگه خیلی عاشق پدرش شد
خیلی بالا پایین داشت حالا هم میگه اشتباه کرده
این خشونتی که هست خوبه این خشونت از فصل اول سریال بود و یکی از عناصر اصلی سریال همینه
سریال عاشقانه که نیست من عاشق خشونت سریالم - این شکنجه ها و اون تیکه تیکه کردنهای فصل قبل که یه تصویر بسته ازش نشون میداد
یا پاک کردن خالکوبی با اتیش اصلا خوراک همین سریاله این شکجه هم در مقابل کارهایی که "اتو " فصل های قبل سر خودش اورد هیچه - زبونشو کند
میشه "هنیبال" دید و از قتلهاش لذت نبرد؟

ولی اینکه جکس گول بخوره و یکی دیگه رو قالب کنن بهش بجای قاتل یکم به جذبه و مقامش نمیخورد من از این خوشم نیومد
در مورد تارا
تارا باید کشته میشد چون داشت کار بدی میکرد کار خیلی بدی !
ولی خب تارا هم عشق زمان بچگی و فصل های ابتدایی با موهای بلندش و بعد کوتا کردن موهاش و اخلاق خاص خانم دکتر خلاف کار اینم یکی از تیکه های پازل سریال بود
الانم که نیست جاش خالیه من همش منتظرم یه دختر بیاد بره با جکس ولی هیچکی تارا نمیشه
تارا هر کار بدی که میکرد جکس میخواستش
و خدایی انتخاب بازیگرا عالیه + مرلین منسون ! حال کردم با همون دقایق کم ...
زیاد نوشتم - شرمنده

نمیدونم چرا ولی سر این صحنه یکجورایی فکر می کردم جکس میدونه این قاتل نیست و حتی اعضای کلاب هم خبر دارند و تمام این خشونت به خاطر تخلیه روانی جکس هست! حتی وقتی جما داشت قضیه اون شب را تعریف می کرد به نظرم داشت حرفهایی که توسط جکس بهش دیکته شده بود تا به طرف بگه را تکرار می کرد .
البته اگر گیر انداختن اون پسر چینیه نقشه خود جما باشه از اینکه جما قبلش چک کرد ببینه طرف زن و بچه داره یا نه خیلی جالب بود بکجورایی برای جما یکقدم به جلو هست! قبلا ملاحظه این چیزها را نمی کرد و برای بازکردن راه خودش از هیچ چیز و هیچکس نمی گذشت!

penelo
09-13-2014, 01:33 AM
نبود ایرلندیهای خفن بدجور احساس میشد. سیاها و چینی ها و مکزیکیها ابهت ایرلندیها رو ندارن.(نظر شخصی)
خوشم میاد بساط حال و حولشون تو بدترین شرایطم همیشه براهه(استودیو پورن). از این جما باس ترسید، فک کنم جکی بوی رو هم بفرسته پیش شوهرای مرحومش و اون تارای همیشه غمگین.
جکی دیگه خصوصیات خوب انسانیشو از دست داده. فک کنم کلاب این فصل به فنا بره!؟

Matin VT
09-13-2014, 01:42 AM
دهن این جما سرویس چقدر داره میره رو مخم:Smiley104::Smiley104:
این قسمت لیاقت 8 رو داره ولی چون فصل اخره دلم نمیاد کمتر از 10 بدم:Smiley36:

Vic Mackey
09-13-2014, 01:47 PM
آقا واقعا چطور میتونید یه هفته انتطارو تحمل کنید من ترجیح میدم تو خماری بمونم تا فصل تموم شه
یهو تو رگی بزنم در حد overdose :Smiley36:

(به نظرتون الان اشکان پ خ میده پست شما به دلیل اسپم پاک شد !:Smiley85:)

amiromidi
09-14-2014, 06:29 PM
فقط می دونم ساتر هرکسو بخواد بکشه اول از دید بیننده شخصیت منفیش می کنه بعد تو چند تا اپیزود یهو ورقو بر می گردونه و خوبش می کنه و می کشش :| احتمالا صابون ساتر این فصل به تن جما بخوره :)

samansh
09-15-2014, 09:32 PM
قسمت اولش رو که دیدم بد جوری خورد تو ذوقم:Smiley15:
ینی بد نبود خوب بود ولی بعد از یه سال انتظار کشیدن با توجه به اینکه فصل اخرش هم هست انتظار یه چیز بهتر و سطح بالا تری داشتم ولی ایشالا تو ادامه به روند سابقش برگرده:Smiley17:

MILANO
09-28-2014, 05:06 PM
یعنی به همین راحتی بیخیال جما شدن! :Smiley104:
جما باید داغون تر از این حرفا میبود! حداقل تو خلوت خودش! حتی اگه مطئن میبود که تارا داره لو میده همه رو ، نمیتونست این جوری بکشدش! این همه خاطره و سابقه با هم داشتن!
آخر فصل قبل یادمه که یه دغدغه ای ایجاد شد تا خبر معامله جکس و تارا و پلیس رو سریعتر به گوش جما برسونن!
فکر کنم آنسر بود که گفت بهتره زودتر به جما بگیم... ولی گفتن که جواب نمیده و ...
حتی اگه پلیس مشکوک نیست خود جکس، آنسر و اعضای کلاب باید یه شک و شبهه ای روی جما داشته باشن خب!:Smiley46:
استدلال جما برای مقصر جلوه دادن چینی ها و قبول کردن جکس هم به نظر خیلی سطحی میومد کلاً این ساتر در حال پیچاندنه!
ضمناً ساتر به جای اینکه بیاد با زجر کش کردن اون چینی بنده خدا ، جکس رو آروم کنه بهتره بیشتر دغدغه اش آروم کردن بیننده هاش باشه که از وقتی تارا مرده به این وضع افتادن: :Smiley18:
8 دادم
توقع دارم حالا که خودشون میدونن فصل آخره زمین و زمان رو به آتیش بکشن ولی با منطق!

Léon
09-28-2014, 05:51 PM
واسه اولین بار بود بعد از 6فصل یه اِپیزودی از Sons رو دیدم که واقعا کِسل کننده بود برام!!
تنها نقاط عطف ـِش همون اوایل بود(سکانسی که جکس اون طرف رو تو زندان میزنه و بعد دندوناشو میکشه بیرون و پلان مربوط به صحبتش با مرلین منسون تو غذاخوری زندان)
بنظزم بجای 74دقیقه میشه با این روایت داستان اپیزود رو تو 40 دقیقه(اونم ماکسیموم) جمع و جورش کرد...
البته اون آخراش هم جالب بود(وقتی جکس بطور وحشیانه ای اون چینی ـَرو کُشت)
همین!

پ.ن:کُلا سانز از فصل 6 به این طرف یه تغییر و تحول اساسی داشت(تو شخصیت پردازی ها) و این موضوع به دل مخاطب نشست
جکس دیگه اون پسر خوشتیپ و دل نازک سابق نبود که یه موقعی میخواست نومد بشه
اعضا فهمیده بودن گاهی علاوه بر حفظ کلاب باید به فکر خودشون هم باشن(جوس)
جکس فهمیده بود گاهی بین عقل و احساسش که گیر میکنه باید سیاست گونه رفتار کنه نه اینکه بخاطر یه موضوع(یا یه نفر) جون همرو به خطر بندازه(قضیه تیگـ)

+بشدت منتظر مرلین منسون تو اپیزود های بعدی هستم:Smiley69: