PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Z Nation | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود اول

Mani Vampire
09-14-2014, 03:32 AM
http://8pic.ir/images/3z5hot48d7r1ncpwypl8.jpg

Season 1, Episode 1 | Puppies and Kittens

خلاصه‌ی داستان این قسمت: سه سال از اولین شیوع بیماری می‌گذرد و ستوان همند وظیفه دارد تا تنها شخص شناخته‌شده‌ی مقاوم در برابر ویروس را از نیویورک به کالیفرنیا ببرد تا شاید بتوانند از روی خون او واکسنی برای این بیماری یافت کنند...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3998408/?ref_=ttep_ep1)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44053).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44042)

mohammadgamer
09-14-2014, 05:54 AM
درود . در حد و اندازه های خودش سریال بدی نبود ولی خیلی زوده بخوایم قضاوت کنیم درموردش . اپیزود های اول هر سریال با مضمون زامبی طوفانی شروع میشه .

نفاط ضغف: همش روز بود و ترس نداشت . ( اضطراب و هیجانم نداشت )
بازیگرا یک مقدار مصنوعی بازی میکنن به دل نمیشینه .
بچه هه چرا زامبی شد یهو ؟؟؟

اضافه شده در : 22 minutes

Ratings: 6.4/10
ریتش تو ای ام دی بی هم تو ساعات اولیه پخش این بود

areff
09-14-2014, 01:29 PM
برای وقت پُر کنی تا فصل جدید والکینگ دِد بیاد خوبه، اما چون ما با والکینگ دِد مقایسه میکنیم این سریالُ ، امتیاز 4 هم زیاده براش. توقعی از Syfy نیست...

DARK BOY
09-14-2014, 01:52 PM
سریالی خوبی بود زامبی خیلی جالب بود مخصوصا بچه زامبی ایده خوبی بود اما ترسی در سریال نبود از همون اول زامبی هارو نشون میداد که گله ای میریزن انگاز نمیشه سریال جدی گرفت با این حال سکانس ها جالب بودن مخصوصا سکانسی که ماشین اسلحه میاد یاد بازی dead rising افتادم در کل این قسمت شبیه بازی dead island و dead rising بود 6/10

Rhaegar
09-14-2014, 02:04 PM
تا قبل از دیدن فک میکردم قراره تم خیلی جدی و ترسناکی داشته باشه ولی اینجوری نیست اصلا یه چی تو مایه های زامبی لند حالا یکم جدیتر!اصلا در حد واکینگ دد نیست و اینقدر هایپ کردن سریالشونو ناخواستم با اون سریال مقایسه میشه و هی ضعف های سریال بیشتر به چشم میاد.
حالا قسمت اوله نمیشه زیاد چیزی گفت.این بچهم خیلی عجیب غریب بود!!!
بهترین سکانسم اونجا بود که کنار دریاچه یه لشکر زامبی خواب بودن یهو بیدار شدن قشنگ بود.

AdibTE
09-14-2014, 02:39 PM
بد نیست ولی به پای twd اصلا نمیرسه! اصلا زامبی هاش یه جورین. داستانش هم یه جوریه :| کلا یه جوریه :| حالا بخاطر مانی که زحمتش به باد نره من دنبال میکنم.:Smiley17:
امتیاز با ارفاق فراوان : 5

zizi12
09-14-2014, 04:23 PM
منم از بازی بازیگراش و همچنین قیافشون اصلا خوشم نیومد و آهنگ سریال زیاد ترسناک نبود واسه همین اون لذتی که در دیدن the walking dead بود در این سریال اصلا مشاهده نمیشد
موندم اون بچه هیشکی بهش دست نزد زامبی شد:Smiley36: و جالبه بعد که زامبی شد شده بود شبیه فیلم chucky (همون عروسکه)

pejmanmm
09-14-2014, 04:23 PM
به نظر من هم سریال بدی نبود
ایده اون بچه جدید و جذاب بود
البته زامبی های این سریال خیلی تندند و انگار باهوش هم هستند مثلا چندجا خودشون را به مردن زده بودند مثلا کنار دریاچه:Smiley69:
البته دوست نداشتم اون سیاه پوسته اینقدر زود بمیره چون قبلا تو سریال لاست هم بازیش را دوست داشتم ولی اون بچه کار خودش را کرد
البته اون بچه یه دفعه تبدیل به زامبی شد حالا نمیدونم چرا چون قبلش زخمی نداشت و نشون هم نداد که گاز بگیرنش:Smiley35:
ولی در کل به نظرم سریال بهتر از این میشه و جای پیشرفت داره
یه تشکر اختصاصی هم از مانی عزیز که همیشه زیرنویس هاش عالیند:Smiley69:

AdibTE
09-14-2014, 05:52 PM
البته دوست نداشتم اون سیاه پوسته اینقدر زود بمیره چون قبلا تو سریال لاست هم بازیش را دوست داشتم ولی اون بچه کار خودش را کرد
البته اون بچه یه دفعه تبدیل به زامبی شد حالا نمیدونم چرا چون قبلش زخمی نداشت و نشون هم نداد که گاز بگیرنش:Smiley35:

خب اول داستان که شروع شد گفت بعضی ها بر اثر بیماری میمیرن نه گاز گرفتگی. حتما بخاطر همون بوده

Raylan Givens
09-14-2014, 06:20 PM
قسمت اول بد نبود ولی خیلی چیزِ شاخی هم نبود بگیم واو :d از نظر بازیگری
خوبه داستان هم خوبه ولی یه سری اشکالات داره که امیدوارم رفع بشه . یکی
از بازیگر های اصلی هم خیلی زود حذف شد . اون سکانسی هم که بچه ــهه
زامبی شد جالب بود خوشم اومد ولی فضاش کلا یه جوریه که نه زیاد جدیه نه
زیاد ترسناک ولی حالا فصل اول رو میبینم تا به ببینم چی مشه .
امتیاز به قسمت اول 7 .

MrP
09-17-2014, 08:32 PM
منم قسمت اول رو ديدم.اول از همه اين سريال رو نبايد با walking dead مقايسش كرد.شايد مقايسه با فيلم هايي مثل zombieland . land of the dead كار درست تري باشه.
دنياي زامبي walking dead جذابيت بيشتري داره.سريال با اين داستان هم فكر نكنم از اين فراتر بره ،مرده رو مي برن كاليف

S I S
09-17-2014, 08:43 PM
هدف از ساخت این سریال این بود که این جمله رو به شکل واقعی به نمایش بذارن : " صد رحمت به walking dead " الان هر کس این سریال رو ببین به خودش میگه تنها مشکل WD کش دادن داستانش هست که اونم بعدا درست میشه ولی این سریال کلا همه چیزش مورد داره.

morgan1235
09-19-2014, 07:36 PM
آقا کی به کی پخش میشه سریال ؟:Smiley39:

Yellow King
09-19-2014, 10:21 PM
منم اپیزود اول رو دیدم. اونطور که انتظار داشتم اصلا نبود. سریال برخلاف TWD با یه ریتم خیلی تند شروع میشه و وقایع هم بدون هیچ دلیل فانع کننده ای اتفاق می افته. زامبی ها هم نسبت به TWD خیلی بد طراحی شدند. درکل امتیاز 4 رو بهش میدم
بین این و Gotham (سریال های جدید) فعلا که این سریال به دلم ننشسته، خدا کنه Gotham اینطوری نباشه :d

x7music
09-19-2014, 10:23 PM
آقا کی به کی پخش میشه سریال ؟
شنبه های هر هفته

A_TWD
09-20-2014, 05:37 PM
من بالاخره قسمت اول و دیدم چون اکثرا میگفتن خیلی بده بیشتر تشویق شدم ببینم :Smiley36:
اینقدرها که میگفتین بد نبود ...ولی من اصلا از نوزادزامبی خوشم نیومد ::Smiley12:
امتیاز من 6

matiyo
10-06-2015, 09:48 PM
هدف من از نظر دادن تو این قسمت فقط نجات وقت کسانیه که ، فکر میکنن این سریال میتونه گزینه ی خوبی برای حتی وقت پرکنی باشه!
افتضاح به معنی واقعی کلمه یه آن گیج شدم که دارم z nation که یه سریال زامبیی نگاه میکنم یا یه سریال جنگیری و یا کمدی احمقانه!
اصلا سرتا پای این سریال توهین به هوش و ذائقه ی بیننده اس حتی به نظر من کارگردان و نویسنده این سریال به خودشون هم توهین کردن با این سریال.توصیه ی من اینه که کلا قید این سریال رو بزنید حتی اگه که باشه برگردین و از فصل اول واکینگ دد دوباره شروع کنید بهتره تا دیدن حتی یه قسمت از این سریال.