PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصلِ هشتم، قسمتِ اول و دوم

Mani Vampire
09-23-2014, 07:59 PM
http://8pic.ir/images/7r8qji509t7v5lxfqi11.jpg

Season 8, Episode 1 & 2 | The Locomotion Interruption & The Junior Professor Solution

خلاصه‌ی داستان این قسمت: لئونارد و امی به یه سفر غیرمنتظره به آریزونا می‌رن تا شلدون رو برگردونن، در همین حین پنی یه مصاحبه‌ی شغلی با شرکت برنادت انجام می‌ده، و هاوارد هم از رابطه‌ای که استوارت با مادرش پیدا کرده به شدت شگفت زده شده...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3596130/?ref_=ttep_ep1)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44119).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44097)

Trinity Killer
09-23-2014, 08:03 PM
شروع خوبی داشت ولی اوایل ی خورده مدل موی جدید پنی اذیتم میکرد ولی وقتی عادت کردم خوب شد خدا کنه همین روند رو تو طول فصل حفظ کنه ولی فکر کنم قضیه استوارت و مادر هاروارد نباید براش شک برانگیز باشه خوب آخه.......:Smiley10:.....:Smiley10:

Dr. HANNIBAL LECTER
09-23-2014, 08:14 PM
قسمت اول جای برنادت و پنی برای رفتن سر کار در مورد پنی بحث میکردند جالب بود قسمت دوم جای هاوارد زنگ زد به مامانش اون پیغام گیر مشترک استوارد و مامانش گوش داد سکانس دیدنی بود :Smiley14:در کل دو قسمت قشنگ بود

mas5oud281
09-23-2014, 08:37 PM
کلیشه ای ...کلیشه ای...کلیشه ای...
واقعا شخصیتاشون تکراری شده.!تنها چیزی که تغییر کرده بود توو این فصل موهایه پنی بود:Smiley36:
امتیاز 4
از بچه ای مترجم آقا اشکان و شمیم بانو هم تشکر مینماییم:Smiley30:

Dexter_171
09-23-2014, 09:48 PM
قسمت اول که عالی بود ؛ کلی خندیدم:dسکانسی که همه ی وسایل شلدون از جمله شروارش! رو دزدیده بودن خیلی جالب بود:Smiley14:

توی ماشین هم وقتی گفت میخوام با امی رابطه ی ج**سی برقرار کنم یه لحظه کپ کردم :Smiley10:نگو میخواست مطمئن بشه امی صداش رو نمیشنوه:Smiley36:
قسمت دوم هم خوب بود ، مخصوصا هاوارد توی این قسمت عالی بود

نمیدونم چرا از امی اصلا خوشم نمیاد، خوب بازی نمیکنه .....

9 دادم، امیدوارم حداقل این فصل ، بهتر از فصل قبل باشه

kaga
09-23-2014, 10:34 PM
قسمت اول خیلی خوب بود
همش شروع و هم پایانش
مخصوصا جایی که شلدون در مورد اون قرص و آتش سوزی و ... توضیح داد :Smiley36:
ولی با قسمت دوم مثل قسمت اول حال نکردم.
چیزی نبود که چنگ به دل بزنه یه جورایی خیلی تکراری بود کل کل هاوارد و شلدون

به امید قسمتهای بعدی :Smiley35:

slimshady
09-23-2014, 10:39 PM
پنی با موهای جدیدش خیلی شبیه مایلی سایرس شده
شلدن هم که داره 1 میلیون میگیره دارن ازش کار میکش:Smiley14:
باید بیشتر به راجش و رابطش بپردازن

emoalexx
09-24-2014, 01:23 AM
در کل بد نبود
قسمت اول تعریفی نداشت
قسمت دوم تیکه های جالب زیاد داشت
یه تیکه ایی که دوستان بهش اشاره نکردن جایی بود که شلدون اسم پروفسور ایکس رو کنار انیشتین اورد
خیلی خندیدم اونجا
به قسمت اول 6
به قسمت دوم 8

Léon
09-24-2014, 02:42 AM
متاسفانه اپیزود 1و2 فصل 8 از همین ابتدا نوید بخش اینکه The Big Bang Theory دیگه اون The Big Bang Theory سابق نیست!
از فصل 7 سریال دچار یه اُفت اساسی تو داستان شد , دیگه سوژه ها مثل قبل خنده دار نبود(عادی شده بود دیگه) اکثر کاراکتر ها تو حاشیه قرار گرفته بودن(هرزگاهی بطور فرعی وارد داستان میشدن)
ولی خوب برگه برنده ی سریال >>شلدن کوپر<< با بازی خیره کننده ی جیم پارسونز(و همچنین محبوبیتی که طی 6فصل کسب کرده بود) تونست یجورائی فصل 7 رو جم و جور کنه و طرفداران رو تاحدی راضی نگه داره
اما متاسفانه شلدون کوپر تو فصل 8 یه کاراکتر عادی بیشتر نبود! با یه سری خُل بازی(!) اگر کمی دقت میکردی رگه هائی از شلدون کوپر 7فصل قبل رو میشد درش دید اما فقط رگه هائی رو نه بیشتر!
پرداخت به شخصیت ها که بکل تو اوت قرار داشت , کاراکتر پنی صرفا مُدل موهاش عوض شده بود و بَس! برنادت که همون شخصیت غر غروی سابق رو داشت , کاراکتر ایمی هم که انگاری اصلا نمیخواد عوض شه حتی با اون قر و فر(!) هائی که تو اپیزود 2 داشت

متاسفانه نوع روایت داستان تو فصل جدید بشدت کلیشه ای و مسخره ـَست , بعد از سوژه ی ناب نویسنده ها برای اتمام فصل 7 منتظر یه شروع طوفانی بودم(مثل فصل 7) که آدم تو همون پلان اول اپیزود 1 از خنده روده بُر(!) بشه اما شروع فصل خیلی مسخره بود , و این مسخره بودن متاسفانه تا آخر اپیزود ادامه داشت

در کُل به مجموع 2اپیزود با ارفاق 7میدم...

tat_taha
09-24-2014, 03:15 AM
سلام به دوستاآقا واقعا فصل 8 رو خوب شروع کردن قسمت اول که خیلی عالی بود قسمت 2 هم خوب بود از مترجمان سریال خانم شمیم و اقا اشکان بسیار متشکر خیلی سریع زحمت ترجمه رو کشیدن واقعا ممنونیم از شما دوستان عزیز:Smiley17: موفق باشین

Amin03
09-24-2014, 08:00 AM
به نظرم بعد از این همه فصل دیگه خیلی جای کار ندارن. فکر می کنم باید انتظار یه کمدی متوسط رو با شخصیت های قدیمی داشته باشیم. به نظرم باز بد نیست، اگر هم دیگه قهقهه نزنیم، حداقل هفته ای نیم ساعت تفریح بکنیم.

sh-zarbedar
09-24-2014, 10:38 AM
از فصل 8 فعلا بنظر من بهتر بود اقا

یه چند تا صحنش خیلی خنده دار بود خدایی
برخلاف فصلای اولیه شلدون از ضعیف ترین کاراکترا شده
لیونارد هم که خیلی وقته تعطیله
ولی طبق معمول راج عالی و هوارد هم خیلی خوب بود .
در کل اوضاش و افتش داره میزنه رو دست himym تو فصلای اخر , که اونم دقیقا توش شخصیت کمدی اصلی بارنی ضعیف شد .
برای کشتن وقتای اضافی خوبه هنوز .
6 یا 7 از 10 .

haqern
09-24-2014, 10:49 AM
^
سریال two and a half man با این که 10 فصل ازش گذشته ، فصل پیش یکی از خنده دار ترین سریال های کمدی بود ، همین آقای چاک لوری هم خالقش هست .

این سریال قرار بود که 4 تا نرد باشند یه دختر معمولی به نام پنی . هر چی از اون سبک فاصله گرفت سریال از خنده داریش کمتر شد . حالا شدند 5 تا آدم تقریبا معمولی + یه شلدون و راج . تنها شخصیت هایی که از اون حالت اولیه فاصله کمی گرفتند همین شلدون و راج هستند که بیشترین بار خنده سریال هم رو دوش این دو نفره . توی همین الانشم وقتی استوارت میاد توی سریال چون هنوز یکم حالت نردیشو داره خنده دار تر از بقیه است .
در کل به نظرم هاواردو زود زنش دادند و شخصیت درستی هم برای زن هاوارد انتخاب نکردند . لئونارد کاملا تبدیل به یه ادم نرمال شده و پنی هم اون شوت بازی های قبلشو دیگه در نمیاره .

به نظر من هم اگه بخواند با همین روند پیش برند و تغییری ایجاد نکنند سریال متوسطی رو شاهد خواهیم بود .

نمره من به دو قسمت 6 با ارفاق

Julie
09-24-2014, 04:41 PM
با این همه امیدواری نشستم دو اپیزود دیدم ، انتظار این همه افت رو نداشتم ،فکر میکردم فصل هشت رو عالی شروع میکنند ولی نشد ، دیگه به عنوان یه کمدی سطح بالا نمیشه ازش انتظار داشت ، ولی همچنان میبینم و زیر هشتم بهش نمیدم .:Smiley35:
از دو دوست عزیز مترجم هم تشکر فراوان میکنم :Smiley17:

Joey
09-24-2014, 07:54 PM
وقتی استیوارت بهترین شخصیت سریال باشه معلومه که یه جای کار حسابی میلنگه... تقریبا تموم شخصیت ها از اصلشون دور شدن و در معدود لحظاتی هم که خودشون میشن (که هنوز یه کم می خندیم) به وضوح ورژنی ضعیف تر از خودشون در فصل های ابتدایی رو ارائه میدن... داستان ها عمقی نداره و خیلی راحت همه چیز رها میشه، مشکلات کارکترها تکراری ـه و دیالوگ ها و ری اکشن ها کاملا قابل پیش بینی شده، عدم خلاقیت بیگ بنگ رو داره از پا در میاره...

YY11
09-24-2014, 09:52 PM
دو اپیسود کاملا مزخرف !! هیچ چیز جدید و قابل توجهی نداشت! نمیدونم این لوس بازیها چه جذابیتی برای بیننده ها داره! خداراشکر این همه سریال ناب داریم که دلخوش اینها نباشیم! (امثال لویی بزرگ رو میگم (ببخشید اینجا اسمش رو آوردم!))

Achillies
09-24-2014, 10:14 PM
شروع خوبی بود، دلم تنگ شده بود براشون!
بهترین قسمت قسمت اول(:Smiley36:) به نظرم اونجایی بود که استوارت اومده بود دم خونه ی هاوارد و با هم بحثشون شد. یه جا که هاوارد اشتباها به برنادت میگه مادرم و اون آخر که استورات داره میره و میگه That's right sucker هم دو تا جمله ای بودن که خیلی باهاشون حال کردم:Smiley14:
تو قسمت دوم، اون تیکه ای که راج میگه "کوتراپینی" خیلی باحال بود:Smiley14:
تو این قسمت شلدون منو یاد استادهای خودم انداخت:Smiley36: مخصوصا جایی که میگه "ازش استفاده میکنم تا بعد اینکه همه‌ی کلاسم میان ترمشون رو افتادن جو عوض شه" !!
آهنگ خوندن هاوارد سر کلاس هم کم خنده دار نبود، خوشم اومد تو این قسمت آبروی مهندس ها رو حفظ کرد:Smiley36:
اون تیکه ی آخر هم که چهارتا پسرها داشتن از همدیگه سوال میپرسیدن باحال بود، کلا دوست داشتم سریال بیشتر همچین شکلی داشته باشه، نرد بازی های این چهارتا، اما کمی از این خواسته ی من منحرف شدن:Smiley36:

om3ga
09-24-2014, 10:20 PM
فصل جدید رو هم مث فصلای قبلی "متوسط" شروع کردن!!!
کلا احساس میکنم سریال از اون جریان "نرد" اینا فاصله گرفته ، بیشتر شبیه 4تا بچه درسخونِ رو اعصاب شدن!!!
امیدوارم به اوج برگرده این سریال و کل خاطرات خوبی که داشتیم رو "یهو" به باد نده!!!

Dr. HANNIBAL LECTER
10-01-2014, 12:00 AM
جالب بود هر دو قسمت

orojlo
10-01-2014, 10:14 PM
نا امید شدم تقریبا ، دیگه اقای کوپر یا بهتر بگم پروفسور شلدون کوپر اون جذابیت خاص رو نداره، و حرف هاش مثل قبل جذاب نیست، کل کل بین هاوارد و شلدون دیگه مسخره شده ، به نظر حکایت آشی هست که شور شده، رابطه بین امی و شلدون هم که دیگه بدتر! البته این رو نمیشه گردن بازیگر انداخت اینجا نشون میده نویسنده ضعف داره که نمیتونه خوب به نقش بپردازه! هوادار های سنتی این سریال ببخشن مارو ولی فکر میکنم این سریال اگر همین طوری میخواد بره جلو و هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشه با سر میخوره زمین و افت میکنه!
من هم که الان دارم این سریال رو دنبال میکنم جهت رفع تکلیف خودم هستش میخوام فقط دیده باشم همین
:Smiley17:

HAMID13
12-14-2014, 05:45 PM
شروعش خوب بود بریم ببینیم ادامش چی میشه