PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Gotham | بحث کلی پیرامون فصل اول

WalTer WhiTe
09-24-2014, 01:28 PM
http://picoup.ir/images/99812486230741370795.jpg

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3749900)

[ تاپیک دانلود فصل اول (http://tvworld.info/showthread.php?43940-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Gotham-%28%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%29) ]

در این تاپیک می توانید درباره فصل اول این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
برای جلو گیری از اسپویل، لطفا اسم اپیزود مورد نظرتان رو در ابتدای نوشته خود ذکر کنید !

caviya
09-24-2014, 04:05 PM
دیدم بدک نبود
توانایی تبدیل شدن به یه سریال مال رو داره....البته نه سریال درجه یک...یک ذره بهتر از Arrow
از اون هایی که دیدنش صرفا جهت پر کردن اوقاته...اگر سریال بهتری در دست دارین خیلی به این نزدیک نشین
البته اگر جوکر همون کاراکتر Oswald باشه و بتونه نقشش رو مثل قسمت اول خوب اجرا کنه اون موقع دیگه دیدن داره
انصافا در آوردن نقش جوکر کار هر کس نیست

Admini3trator
09-24-2014, 04:29 PM
البته اگر جوکر همون کاراکتر Oswald باشه و بتونه نقشش رو مثل قسمت اول خوب اجرا کنه اون موقع دیگه دیدن داره

توی سریال هم چند بار اشاره شد ، اون پنگوئنه ! ، قیافشم که به پنگوئن میخوره :Smiley36:

emoalexx
09-24-2014, 05:01 PM
دیدم بدک نبود
توانایی تبدیل شدن به یه سریال مال رو داره....البته نه سریال درجه یک...یک ذره بهتر از Arrow
از اون هایی که دیدنش صرفا جهت پر کردن اوقاته...اگر سریال بهتری در دست دارین خیلی به این نزدیک نشین

Oswald Chesterfield Cobblepot همون طور که دوستمون گفت پنگوئنه!

هم از رو اسمش معلومه هم داستانش هم اینکه پنج شیش بار حتی بش میگن پنگوئن تو همین قسمت اول

همه اونایی که تو سریال دیدیم از همین اول معلومه کی هستن
مثل اون دختری که اول سریال میبینیم، سلینا کایل و catwoman آینده
یا اون دختر بچه کوچولو که پدرشو کشتن ایوی پپر و poison ivy آینده است
و...

پ.ن: البته اسمش poison ivy پاملا لیلیان ایزلی هست منتها اینجا همه شواهد بر اینه که ایوی پپر همون ایشونه :D

sh2012
09-24-2014, 05:35 PM
خب قطعا کاری که در قالب سینما به نحو احسن توسط نولان انجام شده اینجا میخواد در یه قالب دیگه با همون فضای تاریک دربیاد .به نظرم این سریال با توجه به فضای تاریک داستا های بتمن توانایی تبدیل شدن به یه کار فراتر از سرگرمی رو داره .شخصیت های منفی فوق العاده و شهری که توش ناامیدی موج میزنه و خلافکاران حاکم اون هستن توش از سوپر مدل ها و جوان های خوشتیپ و خوش هیکل(نمونش Arrow) کمتر خبره و کاراکتر اصلی شهره.......امیدوارم بیشتر به سمت فضای تاریک و درون کاراکترها بره تا سمت کارهایی مثله Arrow تو قسمت اولش که کورسوی امیدی بود ولی شروع آنچنان طوفانیم نداشت...

Irag
09-24-2014, 10:47 PM
همچین سریال‌هایی مشکل اصلی‌شون اینکه دقیقا از جایی و زمانی شروع میشن که انتظارش رو داری. در واقع از جایی شروع میشن که نباید!
این سریال با این شروع و همین یه قسمت نشون داد صرفا به اندازه‌ی همون یه خط خلاصه‌‌ی داستان ارزش داره نه بیشتر.

پ.ن: البته جای امیدواریه که حتی توی همچین سریال‌هایی هم میشه جلوی فرزند پدر و مادر رو به گلوله بست یا بالعکس. خب این نشون میده استاندارد نمایش خشونت اینقدر پیشرفت کرده که تقریبا میشه توی هر فیلم و هر سریالی ازش لذت برد. :Smiley41:

VIVA THE ROCK
09-25-2014, 12:44 AM
برای درک بیشتر این سریال و آشنا شدن با شخصیتها بازی کردن سه گانه Batman Arkham توصیه می شه ...

Yellow King
09-25-2014, 01:37 AM
آقا مگه Catwoman تو دوره بتمن نبوده پس چرا الان سریال داره نشونش میده؟

Amirhossein17
09-25-2014, 02:07 AM
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.

WalTer WhiTe
09-26-2014, 03:17 AM
همچین سریال‌هایی مشکل اصلی‌شون اینکه دقیقا از جایی و زمانی شروع میشن که انتظارش رو داری. در واقع از جایی شروع میشن که نباید!
این سریال با این شروع و همین یه قسمت نشون داد صرفا به اندازه‌ی همون یه خط خلاصه‌‌ی داستان ارزش داره نه بیشتر.

اتفاقا نظرم مخالف نظره شما هست !
خاصیت داستان های کمیک همین هست که از جایی شروع بشود که انتظار داری ؟ یعنی شما آرو یا وایکینگ دد رو در نظر بگیر! دقیقا می دونستیم آرو قراره برگرده و شهرش رو نجات بده! تو واکینگ دد هم همین طور هست و می دونستیم ریک به دنبال زن و بچه و راه نجات خواهد گشت ! اینجا هم دقیقا می دونستیم کارگاه ها و شخصیت های منفی قراره چه بکنند!
بحث دیدن چنین کمیک هایی رو نمیشه با سریالی مثل سوپرانوس یا بریکینک بد مقایسه کرد و گفت اگر همون یک خطه خلاصه ی داستان رو بدونی دیگه کافیه و همین جا سریال تموم شده است! اونجا داری شما یک داستانی رو می بینی که تا حدودی واقعی هست و بازیگر و شخصیت ها طور دیگه ای هستند و می طلبه که نویسنده دستش رو برای شما رو نکنه و محطاط تر عمل کنه ولی توی کمیک نویسنده احتیاجی نداره اینقدر محطاط باشه! در واقع نویسنده خیلی رو بازی میکنه و با همون یک خط داستان "به قول شما" اینقدر ور میره که بشه چند فصل، که این هنرش رو می رسونه نه ضعف سریال !
این جور سریال ها طلبه خاص خودش رو داره و همچنین انواع و اقسام سوپرانوس ها و بورداک ها و مد من ها هم طلبه خودشون رو دارند و باید ساخته بشند و این تنوع کار همیشه باید باشه تا مخاطب ها بتونند خودشون انتخاب کنند. الزما شما به همین دلیل اینکه داستان یک خط هست احتمالا دیگه این سریال رو ادامه نخواهی داد همون طور که آرو و واکینگ دد رو ادامه ندادی ! ولی این برای بیننده خارجی معمولا دلیل نمیشه که به این علت کار رو ادامه ندهد مگر اینکه اون کار در ادامه اینقدر ذلیل بشود که بیننده به دلیل آب بستن قانع بشود که ادامه ندهد! :Smiley69:

nader-mohajer
09-28-2014, 05:53 PM
شروع سریال تا حدی معمولی بودش و شخصیت ها تا حدودی خشک و غیر جذاب بودند. از شخصیت پنگوین و اون قیافه اش هم اصلا خوشم نیومد. یک سوالی که برام پیش اومدش این بود که اون زن و مرد اگر اینقدر پول دار و قدرتمند بودند توی پایین شهر چیکار می کردند ؟ یک خوره غیر منطقی بودش که اون ها تنها و بدون اسکورت توی اون خیابون ها قدم می زدند.

vaker
09-28-2014, 07:59 PM
من انتظار داشتم همون قسمت اول بتمن و باقی بروبچ بریزن بکش بکش راه بندازن:Smiley36: ولی اینطور نشد در کل بنظرم شروع خوبی داشت

saeed_iri
09-28-2014, 09:51 PM
به نظرم معمولی بود . بازیگرا بیش از اندازه اسیر شخصیتای داستان شدن و این برای سریالی که مدعی حرف تازه از دنیای بتمن و گاتهام هست ،یک ضعف بزرگه . انگیزه های شخصیت های اصلی کاملا نا معلوم بود. تصور کنید پیشینه ای از بروس وین ، پنگوئن و گوردن ندارید . تو یک شهر پر از جرم و جنایت چرا یک پلیس ورزیده انقدر باید به یک قربانی خشونت ( که احتملا دهها مثل اون هست ) اونقدر متعهد باشه یا شخصیت پنگوئن خیلی از انگیزه اش سر در نمی آریم و خیلی مسائل دیگه .... به نظرم 6 برای پایلوت منصفانه هست

mas5oud281
09-29-2014, 05:09 PM
من انتظار داشتم همون قسمت اول بتمن و باقی بروبچ بریزن بکش بکش راه بندازن:Smiley36: ولی اینطور نشد در کل بنظرم شروع خوبی داشت
داداش این سریال پایاناش جایی هست که بتمن شروع میشه.پس بتمن داخل سریال به احتمال نود درصد نمیاد.
چشم براه نباش:Smiley69:

Dr. HANNIBAL LECTER
09-30-2014, 11:19 PM
قسمت دومش خوب بود از قسمت اول بهتر بود اون کت کوچولو هم جالب بازی میکنه

AdibTE
10-01-2014, 12:59 AM
آقا داستانش چیه؟ چرا من نمیفهمم؟ :| یکی کوتاه و مختصر و مفید توضیح بده ببینم شروع کنم یا نه؟

Yellow King
10-01-2014, 03:34 AM
آقا فهمیدم جریان این Catwoman چیه! :دی الان بچس 16 سالشه موقع ظهور بتمن اینم دیگه جوونی هاش میرسه :دی

آقا داستانش چیه؟ چرا من نمیفهمم؟ :| یکی کوتاه و مختصر و مفید توضیح بده ببینم شروع کنم یا نه؟
داستان سریال در مورد جیم گوردون ـه که به جرایم گاتهام رسیدگی میکنه انگار هر اپیزود یه مجرم داره من اینطور حدس میزنم البته یه داستان کلی همراه با چندتا شخصیت ثابت هم داره که تو پشت زمینه روایت میشه. تو سریال با بروس وین جوون هم هست هنوز معلوم نیست که تو فصل های بعد با بتمن مواجه میشیم یا نه. درکل من که بهش خیلی امیدوارم نبینی از دستت در رفته

gollum
10-01-2014, 11:49 AM
سریال داره جواب می ده. هم طراحی صحنه اش خیلی خوبه، هم فضاسازی و بسط شخصیتهاش. رابطه ی گوردون و همکارش هم که خیلی خوب داره شکل می گیره.
نکته منفی ش هم بازی اغراق شده ی بعضی شخصیتهاست.
در کل فکر کنم خیلی حال بده سریالش. آدم هوس می کنه بره بتمن ها رو ببینه دوباره:Smiley36:

پ.ن : این پنگوئن یه ذره شببیه واکین فینیکسه. هم قیافه ش هم حرکاتش.

Yellow King
10-01-2014, 12:49 PM
آقا این پیش خدمت ـه که تو اپیزود 2 زدن دهنش رو سرویس کردن جوکر بود؟ :d

nader-mohajer
10-05-2014, 06:10 PM
قسمت دوم خیلی بهتر بود. این دختره کت خیلی خوب بازی میکنه و فیسش برای این نقش خیلی خوب هست. پنگوئن هم فکرکنم می خواد این جوری با گروگان گرفتن پول دربیاره و بعد شاید مثل فیش یک گروه تبهکاری بزنه. از همین الان بگم این باربارا یعنی زنه پلیسه فقط برای این توی سریال هست که احتمالا بعد از یکی دو قسمت بدوزدندش و این پلیسه بی افته دنبال اونها وگرنه فکر نمی کنم ایده دیگه ای پشت بازی کردن این زنه تو اون نقش باشه.
به این قسمت از 10 نمره 7 میدهم

KEVIN GARVEY
10-06-2014, 12:39 PM
خداییش کاش یا درستش نمیکردن یا میدادن دست یه گروه بهتر.حیف اسم کریستوفر نولان که با بتمن عجین شده

areff
10-06-2014, 02:53 PM
خیلی با سریال و فضاش حال کردم هیچی کم نداره، فقط امیدوارم داستانش قوی بمونه در آینده. با پخش 2 اپیزود فن پیچش نزدیک 1.400 میلیون فن داره.

WalTer WhiTe
10-09-2014, 02:56 AM
قسمت سوم
این قسمت سومی به نظرم از دو قسمت قبلی خیلی بهتر بود. و هر دوتا پلیس دیگه توی نقش خودشون جا افتادند و کتی هم که به نظرم داره خوب بازی میکنه و فقط این پنگوئنه واقعا قیافش افتضاحه و اصلا کارهاش قابل هضم نیست چون واقعا انگیزه اش از این کار ها معلوم نیست. و هیچ پیش زمینه ای توی قسمت های قبلی ازش ارائه نشده که چرا اینقدر ذاتش خرابه و واقعا میخواد چیکار بکنه ! ایده فرستادن ادم بد ها با بالن به هوا هم خیلی جالب بود و موقعی که مرد بالنی رو گرفتند چند تا دیالوگ قشنگ هم اون یارو گفت که خیلی حال کردم. امیدوارم سریال هی پیشرفت کنه تا بتونیم بیشتر لذت ببریم.

Dr. HANNIBAL LECTER
10-10-2014, 04:50 PM
قسمت خوبی بود داره خوب پیش میره این پنگوئنه هم در خونه گوردون رفت چیکار کنه اصلا معلوم نیست فازش چیه

mohammadgamer
10-13-2014, 01:23 AM
سریال جذابی داره میشه . قسمت سومش از دو قسمت قبل بهتر بود بنظرم . بروس یکم ضعیف و غیر منطقیه بازیش . در مورد پنگوئن هم باید بگم قطعا یه سری فلش بک ها درموردش زده خواهد شد چون یکی از شخصیت های اصلی هست و تو ای ام دی بی اگه اشتباه نکنم زده بودم تو کل قسمت های فصل اول هست

mohammadgamer
10-15-2014, 07:36 PM
قسمت 4 رو خیلی دوس داشتم . محیط سریال عالیه . داستان قسمت به قسمت بهتر میشه . بازی ها مصنوعی نیست بجز بروس که اصلا تو کتم نمیره .

نمیدونم چرا بحث اپیزودیک نداره این سریال . 8 میدم

Dr. HANNIBAL LECTER
10-15-2014, 11:15 PM
قسمت خوبی بود داستان رو دارن خوب پیش میبرن همینجوری ادامش بدم عالی میشه 8 از 10 برای این قسمت کم کم داره فاز این پنگوئنه مشخص میشه

MrP
10-16-2014, 12:11 AM
قسمت چهارم متوسط بود.ولی یه کم کلیشه ای بود تو چند قسمت قبلی هر جا تو پرونده ای گیر می کنن «بولاکـ» می گه من یه نفر رو دارم که می دونه ،بعد دیگه پرونده رو تقریبا" حلش می کنن.کلا" روند حل کردن پرونده های جنایی غیر معقول و منطقیه .یه چیزی هم که هست انگار سریال یه جهت گیری هایی نسبت به هم...نس..ازی داره که فکر نکنم اونو از کمیکی یا داستان بتمن درآورده باشنش. «بروس وین » رو هم طوری شخصیت بهش دادن که انگار از العان بتمن هستش و فقط ماسکشو گم کرده کلا" حضورش هیچ ضرورتی برای سریال نداره .من به این قسمت 6 می دم

areff
10-16-2014, 03:56 AM
50% فقط به خاطر پنگوئن دنبال میکنم این سریالو. عاشق شخصیتش شدم میتونه مثل جوکر محبوب بشه :Smiley88:

این بروس خیلی داره عقل کُل میزنه به سنش نمیاد:Smiley15:

10/10

Rhaegar
10-17-2014, 07:18 PM
این بازیگر نقش اسوالد Robin Lord Talor عجب بازیی حرفه ایی داره!
رسما 50 درصد جذابیت سریال فقط بخاطر این شخصیته!با اینکه بازیگرای این سریال جز یکی دو نفر خوب بازی میکنن ولی اصلا بازی این ادم یه چیز دیگس!
خود سریالم خیلی بهتر از اون چیزیه که فکر میکردم.امیدوارم این سریالای DC آخرش به یه جایی ختم بشه و تو خود تلویزیون یه لیگ عدالت واسه خودشون درست کنن!

Dr. HANNIBAL LECTER
10-22-2014, 11:26 PM
خوب این قسمت هم خوب بود سریال فعلا داره خوب پیش میره فقط این بروس کوچولو رو دارن شرلوک میکننش!!!!

Dr. HANNIBAL LECTER
11-01-2014, 04:41 PM
عجب قسمتی بود ها 8 از 10 برای این قسمت اخرش پنگوئن اومد جالب شد

Dr. HANNIBAL LECTER
11-05-2014, 05:31 PM
قسمت خوبی بود سریال داره رو به جلو پیش میره و این پنگوئن هم عجب جاسوسی هست همه رو فیلم کرده امتیاز 8 از 10 برای این قسمت

Dr. HANNIBAL LECTER
11-13-2014, 04:15 PM
قسمت خوبی بود انتظار نداشتم سریال اینجوری خوب پیش بره ولی مثل اینکه دیالوگ ها خوب و فضای شهر گاتهام رو اونجور که باید درست میکردند درست کردند من میگم دن فالکون خودش میدونه دختره جاسوسه؟؟ به این قسمت هم 8 میدم

Matin VT
11-13-2014, 04:35 PM
سریال رو 2 روز پیش شروع کردم.همینطور که انتظار داشتم قسمت اول خیلی بد بود.ولی به زور بخاطر علاقه ای که به بتمن داشتم سریال رو ادامه دادم و واقعا هم پیشرفت کرد:Smiley10:.
الان که قسمت 5 رو دیدم باید بگم جزو بهترینای قهرمانی میشه
نکته منفی داره ولی نکته مثبتاش بیشتره که مهمترینشون دیالوگ های فوق العادست.این بازیگر پنگوئن هم با اینکه پنگوئنی بهش نمیاد فوق العاده بازی میکنه.
در کل بهتون پیشنهادش میدم و میگم که از روی قسمت اول قضاوت نکنید
در کل تا اینجا 7/10بهش میدم.سریالش ارزش دیدنو داره:Smiley35:

Dr. HANNIBAL LECTER
11-19-2014, 12:18 AM
قسمت نهم

قسمت خوبی بود سریال فعلا افت نکرده و خوب داره پیش میره فقط دوس دارم جوکر هم بیادش

Dr. HANNIBAL LECTER
11-26-2014, 05:21 PM
قسمت دهم

قسمت خوبی بود مثل قسمتهای قبل کمی درگیری ها بیشتر شده فکر کنم در قسمت های اینده حوادث جالبی رخ بده

Dr. HANNIBAL LECTER
01-09-2015, 04:37 PM
قسمت یازدهم

این قسمت هم مثل قسمتای قبل قشنگ بود فضای تاریک گاتهام رو تا به اینجا خوب درست کردند و تا به اینجا که خسته کننده نبوده سریال و جالبتر هم فکر کنم بشه

Dr. HANNIBAL LECTER
01-27-2015, 10:47 PM
قسمت 12 و 13

هر قسمت داره بهتره میشه واقعا یکی از سریال های خوبه که شروع کردم برای فصل بعد هم که تمدید شد خوشحال شدم ولی اینجا نمیدونم چرا زیاد در موردش بحث نمیکنند:Smiley39:

MrP
01-28-2015, 09:38 AM
من تا قسمت 12 دیدم دیگه فکر نکنم ادامه اش بدم.
سریال کاملا" مشابه سریال های جنایی دیگر هستش فقط کمی شخصیت های منفی فانتزی تر و روند داستان عجولانه هستش
با این همه سرو صدا انتظار سریال متقاوتی رو داشتم ولی فقط همون داستان کلیشه ای که پلیس آدم بده رو دستگیر می کنه بود .نه دیالوگ خوب داره نه صحنه های حماسی و اکشن ، هیچ کدوم از فاکتور های فیلم های بتمن که با نام گاتهام گره خورده تو سریال نیست فقط چند تا نما از شهر نشون میده که بدونیم شبیه شهر سری فیلم های بتمن هستش
اگه بخوام بشمارم یه دوجین بازیگر اضافه و خسته کننده تو سریال هستش که باربارا و بروس وین و سلینا و ... از جمله اوناست.شاید از نظر نویسندگان بچگی بروس وین میتونه کلی طرفدار برای سریال جمع کنه که خیال باطلی بیش نبود و نشون دادن این همه صمیمیت بین گوردون و بروس چیزی نبود که ما تو فیلم ها دیده بودیم .گوردون چپ و راست میاد در خونه میگه من قاتل پدرتو پیدا می کنم و بروس شرلوک هلمز میشه

VSH-Katana
02-03-2015, 03:36 AM
خب من از همین اول میرم سر اصل مطلب
چون کلا فن dc هستم سراغ این تاپیک اومدم
از اول تا الان پستا رو خوندم تا هم بحث دستم بیاد هم کامنتی رو شتاب زده جواب ندم .
اول اینکه دوستان درمورد این سریال شتابزده تصمیم گرفتن یعنی انتظار حضور بتمن و یا سریع بتمن بیاد داخل سریال و بعد بووم . قرار نیست مثل آرو باشه سریال .
همونطور که از اسم سریال پیداست قراره به ریشه های گاتهام و داستان شهر قبل از بتمن بپردازه و تک تک شخصیتهای سریال هم برای این موضوع حضور دارن پس هیچ شخصیتی اضافی نیست . همونطور هم که تا اینجا بوده سریال به غیر از حل معمای های پلیسی (که آنچنان پیچیده نیستن و فقط یه جور توضیح برای شهری جنایت زده و بی قانون هست ) بخشهای مبارزه گوردون و نشون دادن چگونگی تحول گوردون و اداره پلیس برای پذیرش بتمن هست از سوی دیگه هم تلاش یه فرد رو نشون میده برای تبدیل شدن به بزرگترین گنگستر شهر یعنی کابلپات خودمون
خیلی ها شتابزده از نبود پیشینه برای کابلپات گفتن در حالی که خود سریال درحال نشون دادن پیشینه هاست و اگر صبر میشد قطعا دلایلی برای کارهای پنگوئن پیدا میشد!
و غیر از اینها ما مهمترین شخصیت کل سریال یعنی بروس وین رو داریم که نوجوانی اون رو میبینیم و چجور میشد سریال بدن این شخصیت پیش بره؟ ضمن اینکه انتظار ندارید که بزرگترین کاراگاه جهان یه شبه بزرگترین کاراگاه شده باشه؟ دارین؟
از نظر من شخصیت بروس وین خوب کار شده گرچه قطعا میتونست بهتر باشه اما خب از جنبه های مختلف و نحوه رشد بروس وین و تبدیلش قراره صحبت بشه و نه فقط اینکه بره پیش راس الغول و برگرده و اینکه اگه کامیک هاش و یا انیمیشن های بتمن رو دیده باشید میدونید مسیر طولایی ای طی شده تا به لیگ اساسین ها برسه بروس وین (گرچه توی کامیک ها زیاد هم درمورد ریشه های بتمن اشارع نشده و به اندازه خود بتمن به بروس وین پرداخته نمیشه )
خب از اونجایی که ممکنه خیلی ها سریال رو ندیده باشن توضح چندانی از لحاظ داستانی و بررسی خط روایی و.. داستان داده نشد تا برای دوستانی که به هر دلیل سریال رو هنوز مشاهده نکردن حاوی اسپویل نباشه و تنها توضیحی بود بر فضای حاکم بر سریال

Dr. HANNIBAL LECTER
02-26-2015, 05:09 PM
قسمت 17

این قسمت منتظر جوکر بودم ها ولی هی فکر کنم جوکر کامرون مانهن که قسمت قبل در نقش جرومی بازی میکرد باشه.....

AAlireza
04-03-2015, 10:58 PM
چرا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Smiley85::Smi ley85::Smiley85::Smiley85:

Dr. HANNIBAL LECTER
04-03-2015, 11:39 PM
چرا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:Smiley85::Smi ley85::Smiley85::Smiley85:

قسمت بعد دو هفته دیگه میاد یعنی 24 فروردین

Dr. HANNIBAL LECTER
04-22-2015, 01:12 AM
قسمت 20

واقعا سریال خوب پیش رفته فکر نمیکردم ولی تا حالا قسمت خسته کننده نداشته و همچنین بازیگر میهمان این دو قسمت و قسمت بعد قاتلمون رو میگم بسیار خوب بازی میکنه اسمش یادم نیست و لی یک از بچه های سریال هیروز بود این فصل 22 قسمته و برای فصل بعد هم تمدید شده که معلوم بود تمدید میشه

Dr. HANNIBAL LECTER
05-06-2015, 12:31 AM
پایان فصل اول

خوب فصل اول تموم شد در کل فصل خوبی بود برای فصل دوم هم تمدید شده یکی از نکات خوب سریال و شخصیت هاو داستان بود که خوب در اوردند فقط بازیگر نقش بروس در فصل بعد اگه عوض بشه و یکی دیگه باشه کمی بزرگتر بهتره دیگر نکانت مثبت این بود که تخیلیش نکرده بودند در کل به این فصل 8 میدم همانند imdb

afshin vatan
06-22-2015, 12:04 PM
اوایل سریال خوب بود ولی هر قسمت که میگذشت بد وبدتر شد انتظار داشتم خیلی بهتر بشه ولی حیف

nosheh
06-22-2015, 02:54 PM
اوایل سریال خوب بود ولی هر قسمت که میگذشت بد وبدتر شد انتظار داشتم خیلی بهتر بشه ولی حیف

دقیقا نظر من بر خلاف شماست :Smiley69:

یعنی قسمت به قسمت داستان ریشه می گیره و اینکه چرا بتمن، بتمن می شه بیشتر قابل درکه:Smiley35:

matiyo
07-11-2015, 04:49 PM
فصل اول تموم شد و برای فصل بعدی هم تمدید شده ظاهرا! وقتی سریالی مثل arrow برای فصل 4-5 تمدید میشه چرا سریال خوبی مثل Gotham (با موضوعی پر طرفدار و بازیگرای خیلی خوب بازی های عالی شخصیت پردازی های عالی )نیابد تمدید بشه ؟ این سریال اولش ناشناس بود بعد یه کم بهتر شد! و بعد احساس کردم داره میره تو مسیر بچه بازی و تینیجری ولی رفته رفته باز اوج گرفت تا این که تو قسمت اخر به نظرم تبدیل به یکی از بهترین ها شد ! واقعا عالی بود قسمت اخرش و برای فصل دوم جاگزاری های بینظیر و خوبی رو نوید داد. همه چیز سرجاش بود بدون کمترین اشتباهی. واقعا دیگه میتونم به جرات بگم تبدیل به یکی از بهترین سریالهایی میشه که حداقل 7-8 سالی ادامه خواهد داشت.