PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Person of Interest | بحث کلی پیرامون فصل چهارم

WalTer WhiTe
09-24-2014, 01:29 PM
http://picoup.ir/images/57870584966969482109.jpg

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1839578)

[ تاپيک دانلود فصل اول تا سوم (http://tvworld.info/showthread.php?44039-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84%D9%90-1-%D8%AA%D8%A7-3-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Person-of-Interest-%28%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-480p-Sticky83%29) ]...[ تاپیک دانلود فصل چهارم (http://tvworld.info/showthread.php?44130-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%D9%8A-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%84-Person-of-Interest-%28%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%29) ]

در این تاپیک می توانید درباره فصل چهارم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
برای جلو گیری از اسپویل، لطفا اسم اپیزود مورد نظرتان رو در ابتدای نوشته خود ذکر کنید !

Dr. HANNIBAL LECTER
09-24-2014, 03:53 PM
شروع خوبی بود این فصل جنگ دوتا ماشین جالبه آخر این قسمت هم مرموز تموم شد.... فینچ چی پیدا کرد؟

arso
09-25-2014, 04:21 PM
قسمت اول :
برای شروع خیلی قسمت خوبی بود . این تغیر شغل ها و هویت های تیم برای شناسایی نشدن هم جالب بود ! شغل شاو از همشون باحال تر بود . :Smiley14: خیلی دوست دارم زودتر جنگ بین دو تا دستگاه و عواملشونو ببینم . بازی بازیگرا هم خیلی عالی بود ! عاشق بازی کردن این جان ریسم . خیلی باحاله ! . یه چیزه دیگه اینکه خیلی خوب بود که هنوز اون تیکه شوخی کردن و فان بودن تو سریال وجود داره , اما نه به اون صورتی که جلف بشه ! بعضی وقت تیکه های جالبی بین شاو و جان رد و بدل میشه .

WalTer WhiTe
09-26-2014, 03:17 AM
قسمت اول دیده شد !
به نظر جا داشت توی همین قسمت اول یکمی بیشتر با روح و روان ما بازی می کردند و با معما های طرح شده توی فصل های قبلی شروع می کردند نه اینکه مثل اپیزود هایی که اواسط فصل ها معمولا پخش میشه و صرفا داستان های دیگر هست شروع بشه! به نظرم بهتر بود این قسمت اول رو اختصاص می دادند به داستان اصلی و اون داستان فرعی رو تعریف نمی کردند. شاید این طوری یکمی می تونست شروع جذاب تری داشته باشه ! ولی خوب در کل اپیزود خوبی بود و بار طنزش هم بدک نبود . ما که از این قسمت راضی بودیم :Smiley69:

orojlo
10-01-2014, 09:59 PM
قسمت اول سریال رو بالاخره دو شب پیش دانلود کردم و دیدم!
باید بگم به نظر من ارزش این همه بی خبری و سکوت رو داشت اگر قرار باشه بین این چهار فصل یک قسمت رو به عنوان اپیزود خوب انتخاب کنم برای شروع همین قسمت هستش، سارا شاهی و جیم فوق العاده بودن ، امی اکر با همون رفتار خاص خودش و در مورد ستاره ای که به عنوان مهمان حاظر بود باید بگم که بگم که نوید نگهبان عالی بود! خیلی خوب نقشش رو بازی کرد اصلا انتظار نداشتم ، سناریو خیلی خوب نوشته شده بود و داستان تکراری نبود نمره کامل رو میدم به این قسمت، در کُل برای من هیجانی به اندازه یه فیلم سینمایی داشت، جیم و یا همون جان ریس به عنوان یه کارگاه پیش لئو خیلی خوب بود کلی لذت بردم :Smiley14: دلم نمیخواد این حرف رو بزنم ولی کاشکی Person Of Interest هیچ وقت تموم نشه :Smiley36:

FARMANDEH
10-01-2014, 10:58 PM
یعنی اولین جمله قسمت دوم اساسی داغونم کرد!

ما تحت نظر هستیم!http://www.forums.mihandownload.com/images/smilies/a/11%20%288%29.gif

این قسمت هم خیلی قشنگ بود ولی جای الیاس خالی! هر لحظه هیجان و استرس و معما داشت و مثل قسمت قبل آهنگ پایانی هم واقعا عالی بود
این ریشه چیکار داره میکنه؟! :Smiley39::Smiley10:

Dr. HANNIBAL LECTER
10-01-2014, 11:47 PM
عجب قسمت قشنگی بود با صدای ریس هم خیلی حال میکنم

arso
10-03-2014, 07:25 PM
قسمت دوم :

به نظرم داستان داره خوب جلو می ره , یعنی علاوه بر اینکه به موضوع ها فرعی هر قسمت که همون شماره های دستگاه هس می پردازه در کنارش کمی هم به موضوع اصلی که همون جنگ دوتا دستگاهه می پردازه ! داستان این دختره کلیر هم جالب بود حالا به احتمال زیاد تو قسمتای بعدی هم می بینیمش . ریس که مثه همیشه خوب بازی کرد . خیلی دوست دارم تو قسمت بعدی ببینم روت می خواد چی کار کنه ! چون یه ماموریت داشت از طرف دستگاه .

orojlo
10-04-2014, 09:54 PM
قسمت دوم
سریال داره روز به روز بهتر میشه، تیم نویسنده یه تم برای سناریو انتخاب کردن و قسمت به قسمت داره تقویت میشه، و همون طور که گفته شده داره به طرف جنگ دو تا ماشین میره، بازیگر ها خیلی خوبن تقریبا Amy Acker یا همون Root هم بازیگر ثابت شده، به این قسمت نمره نُه رو میدم، بازیگر مهمان این قسمت یعنی کلیر توی آینده احتمالا بیشتر ازش نقش آفرینی میبینیم چون همون طور که مشاهده کردید به سیستم سامری متصل شد و یه جورایی شکل Root توی دستگاه هارولند هستش، خب بریم سراغ بقیه حرف ها، شوخی های زیرپوستی جان خیلی خوبه :Smiley14: هارولند هم که گفت دیگه درآمد مالی نامحدود نداره این قلب من آتیش گرفت :Smiley14: ،در مورد Root هم نمیدونم دقت کردید یا نه اون میگه دستگاه خدا هستش و فکر میکنه جنسیتش زن هست و وقتی میخواد اون رو خطاب کنه میگه She جالب اینه واکنش خاصی هم هارولند نشون نمیده، بیس جدید هم که انتخاب کردن خیلی خوب بود و به جرات میتونم بگم فصل چهارم این سریال به هیچ عنوان افت نخواد کرد و قسمت به قسمت بهتر میشه ...
:Smiley17:

WalTer WhiTe
10-04-2014, 11:07 PM
قسمت دوم
در مورد Root هم نمیدونم دقت کردید یا نه اون میگه دستگاه خدا هستش و فکر میکنه جنسیتش زن هست و وقتی میخواد اون رو خطاب کنه میگه She جالب اینه واکنش خاصی هم هارولند نشون نمیده، بیس جدید هم که انتخاب کردن خیلی خوب بود و به جرات میتونم بگم فصل چهارم این سریال به هیچ عنوان افت نخواد کرد و قسمت به قسمت بهتر میشه ...

قسمت دوم
جدا قسمت قشنگی من هم خیلی حال کردم و از قسمت اول خیلی بهتر بود:Smiley35:
اما در مورد شخصیت روت و موضوعی که شما مطرح کردی. اگر یادت باشه توی اوایل فصل دوم وقتی هارولد رو گروگان گرفت و برد توی یک خونه ای و دوتایی با هم در مورد سیستم حرف می زدند و بعد جان اومد هارولد رو نجات داد. توی اون قسمت هم روت سیستم رو خدا می دونست و درمورد نظرات "داروین" هم یه سری دیالوگ تلاوت کردش و چندین بار هم در مورد خدا بودن سیستم حرف زد. البته یادم نیست اونجا سیستم هارولد رو مرد می دونست یا زن ولی کلا این شخصیت طوری بزرگ شده که سیستم های اطرافش که یک نظم خاصی دارند رو خدا می دونه که ولی شاید به خدای واقعی توی سریال اعتقادی نداشته باشه ! کلا شخصیت بحث بر انگیزی این روت داره و من، خودم هم خیلی سوال در مورد رفتارش دارم! :Smiley69:

orojlo
10-05-2014, 12:23 AM
ولی شاید به خدای واقعی توی سریال اعتقادی نداشته باشه ! کلا شخصیت بحث بر انگیزی این روت داره و من، خودم هم خیلی سوال در مورد رفتارش دارم!
در مورد کاراکتر روت که منظور من از خدا بودن همه چیز تمام بودن دستگاه فینج بودش و اینکه روت اونو مثل یه خدا میپرسته، و یه چیز دیگه من تا قبل از وسط های قسمت سه از این کاراکتر متنفر بودم به خاطر کارایی که میکرد قسمت آخر فصل سوم و حرکتش قشنگ بود توی فصل چهارم هم دیگه اجتماعی تر داره میشه ولی خب تا وقتی جان و ثمین توی سریال هستن من علاقه ای بهش ندارم :Smiley36:

WalTer WhiTe
10-05-2014, 12:31 AM
در مورد کاراکتر روت که منظور من از خدا بودن همه چیز تمام بودن دستگاه فینج بودش و اینکه روت اونو مثل یه خدا میپرسته، و یه چیز دیگه من تا قبل از وسط های قسمت سه از این کاراکتر متنفر بودم به خاطر کارایی که میکرد قسمت آخر فصل سوم و حرکتش قشنگ بود توی فصل چهارم هم دیگه اجتماعی تر داره میشه ولی خب تا وقتی جان و ثمین توی سریال هستن من علاقه ای بهش ندارم :Smiley36:

اتفاقا برعکس متوجه شدی. این وقتی میگه اون دستگاه خدا هست واقعا اعتقاد داره به خدا بودن دستگاه و منظورش این نیست که دستگاه کامله !
من از فصل اول که شروع کردم به دیدنش به این دیالوگ ها و همچنین رفتار روت رو در مورد اینکه به چی اعتقاد داره و به چی نداره ، خیلی دقت می کردم .
توی این سه سال واقعا از این جور دیالوگ ها و از این جور حرف ها زیاد زده :Smiley69: جدی بگیر حرف هاش رو :Smiley36:

Raylan Givens
10-05-2014, 12:45 AM
اصلا آیه داریم : پرسُن آف اینترست ، روت و دیگر هیچ ... :Smiley36:

اصن وقتی من این سریال رو میبینم سرِ حال میام ، یکی اینه یکی بلک لیست :d

orojlo
10-09-2014, 06:30 AM
قسمت سوم :
آقا این سریال چه قدر داره خوب جلو میره، واقعا لایک داره نویسنده این سریال، شخصیت ها روز به روز دارن بهتر میشن و اصلا افت ندارن مخصوصا Root ، هارولند توی این قسمت عالی بود من بهش ده رو میدم ، جان هم که همیشه از من نمره کامل رو میگیره :Smiley36: ، ثمین مثل همیشه جذاب و شوخ! فاسکو هم که داره بهتر میشه نقشش ، بازیگر مهمان این قسمت هم که نجاتش دادن بازیش خوب بود ، من همش غصه میخوردم اینا چطوری میخوان پول در بیارن که آخر اپیزود دیدم یا امام :Smiley36: دوباره منابع مالیشون پُر شد ، کاپیتان که بازیگر جدید این سریال هست من رو یاد Joss Carter میندازه! انصافا جاش خالیه :( یه حس عجیبی میگه اینم از قسمت دهم به بعد میاد توی تیم جان اینا با هم همکاری میکنن :Smiley36:، موسیقی فیلم هم عالیه و سلیقه کاملا خوبه برای انتخاب تِرک های پخش شده توی سریال! Person Of Interest همیشه از من نمره کامل رو میگیره :Smiley30:

اتفاقا برعکس متوجه شدی. این وقتی میگه اون دستگاه خدا هست واقعا اعتقاد داره به خدا بودن دستگاه و منظورش این نیست که دستگاه کامله !
ممد وارد بحث های دینی و اعتقادات نشیم بهتره :Smiley36: انجمن تخصصی فیلم و سریال هست و درست نیست سر این موضوع بحث کنیم دوستان میان از اول آدم بگیر تا عیسی و موسی تا آخرش که محمد نبی باشه رو اینجا مورد انتقاد قرار میدن همین یه تاپیک گفت و گو در مورد این سریال هم یهو میزنن قفل میکنن، بزار در اندرونی بعدا در موردش بحث میکنیم:Smiley36: :Smiley17:

WalTer WhiTe
10-09-2014, 09:06 PM
قسمت سوم

واقعا داستان داره خوب پیش میره و سیستم هم خوب بهشون منابع مالی رو تزریق کرد. من هم توی کاره این سیستم مونده بود که واقعا میخواد موشک ها رو چیکار کنه اصلا اینجاش رو نخونده بودم که اخلاق هارولد دستش هست و داره با برنامه اینها رو جلو می بره. فاسکو هم که تو این اپیزود گل سر سبد بودش و ثمین هم که مثل همیشه عالی بود. ارتباط برقرار کردن جان ریس با رئیسش هم یک جورایی جالب بود. ولی جدا سیستم جان ریس رو توی بهتر جای ممکن قرارش داده و بهترین کار ممکن رو بهش داده که واقعا دستش باز هست و مشکلی براش دیگه کمتر امکان داره پیش بیاد.
امیر حسین من هم فکر کنم این زنه بیاد توی گروهشون و این گروه رو کامل تر کنه :Smiley35: اگر این جوری بشه سریال هم جذاب تر میشه .

پ ن : چشم امیر حسین جان :Smiley36:

sami1428
10-09-2014, 10:32 PM
سریالی که نویسنده درست حسابی باشه خوب میشه.سر این سریالم فکر شده.
واسه بیننده احترام قائل شدن.سعیشون کردن خوب در بیاد کارشون.
این فصلم تا به اینجا خوب بوده.جنگ دو سیستم.یه مثالی بود دقیق نمی دونم در یک اقلیم دو پادشاه نگنجند

Dr. HANNIBAL LECTER
10-10-2014, 08:34 PM
قسمت سوم
قسمت خوبی بود بهش 8.5 از 10 میدم از اون سریال هایی هست که خسته کننده نمیشه یکی به لاینل پا داد :Smiley14:

orojlo
10-17-2014, 09:30 PM
قسمت چهارم رو با کمی تاخیر مشاهده کردیم نظرمون :
آقا عالی عالی عالی من میخوام ده بدم ولی میترسم توقعم بالا بره هی بگم شاید قسمت بعدی خفن تر باشه، هارولند که مثل همیشه بود ، جان که این قسمت فوق العاده بودش و مثل همیشه دوست داشتنی، ثمین که آقا بهتر از جان ، لئو هم که دیگه داره عین بچه های تیم زرنگ میشه ، اما خب بریم سراغ کاراکتر منفی قدیم و خاکستری فعلی الیاس ، من از همون اول که این اومد خوشم اومد ازش، تا قبل از اینکه معرفی بشه میگفتم حتما یه آدم هیکلی چهار شونه هستش بعد باورم نشد اون قسمت ، به هر حال واقعا دوستش دارم و نقش فوق العاده قوی هستش ، بریم سراغ تم داستان ، وقتی اسم اپیزود رو فهمیدن کلا گرفتم که داستان خفنی باید داشته باشیم ، در آخر وقتی فهمیدم دومنیک کیه واقعا جا خوردم! یاد الیاس افتادم که جان اون طوری نجاتش داد اینجا داستان معکوس شده بودش به نظرم با این انجمن برادری بازم باید برخورد داشته باشن ، به هر حال سریال از من هیچوقت زیر نُه نمیگیره و واقعا دوسش داشتم ، این قسمت از اون دوست جوان و خطرناکمون روت هم خبری نبود :Smiley36: ، به هر حال اینطوری که من دارم فکر میکنم چشم انداز من از قسمت های بعدی با این برخوردی که با الیاس داشتن اینه که الیاس هم رفیق فابریک اینوریا میشه یه جورایی و کمکشون میکنه.
سارا این عکسم توی فیسبوکش گذاشته بود خیلی خوب بود ولی وای از هوس :Smiley36: :
http://8pic.ir/images/v3bncwrku5h2devdeifk.jpg

Dr. HANNIBAL LECTER
10-17-2014, 09:57 PM
قسمت چهارم
فقط یک کلمه عالی 9 از 10 میدم

WalTer WhiTe
10-18-2014, 12:57 AM
قسمت چهارم
خوب این قسمت هم خوب بود از ثمین بگیر تا جان ریس واقعا عالی بودند . پسره سیاهه هم خوب بازی کردش تو این قسمت و چند دیالوگ خفن هم با اون سن تینیجری اش گفت که موجبات کیفول شدن ما رو فراهم کرد. الیاس هم که تو هر قسمتی باشه ادم احساس میکنه داره یک اپیزود فوق العاده تر می بینه و بیشتر لذت می بره . این قسمت هم عجیب بود از جنگ بین دو سیستم هیچ حرفی به میون نیومد و روت هم که کلا نبود. در کل قسمت خوب بود و ما رو راضی کرد:Smiley35:

Dr. HANNIBAL LECTER
10-24-2014, 08:59 PM
قسمت 5

تنها سریالی در حال حاضر من هر قسمت امتیاز بالای 8 میدم بهش همینه این قسمت هم عالی بود

arso
10-27-2014, 12:13 AM
یه چیزی درباره این سریال هست که خیلی جالبه ! میشه گفت بیشتر قسمت های سریال موضوع جدایی داره , یعنی تو هر قسمت به مسائل یک شخصیت غریبه و جدا پرداخته میشه , اما اینقدر موضوع هر قسمت خوب و جالب هست که بعد از 3 فصل هنوز تکراری نشده ! خیلی کم پیدا میشه سریالی که هر قسمت داستان جدا داشته باشه اما بعده یه مدت تکراری نشه و بتونه بیننده رو ترغیب کنه تا قسمت بعد و ببینه ! و این یکی از ویژگی های Person است . :Smiley35:

اما قسمت پنج : یواش یواش تو هر قسمت دارن موضوع اصلی رو وارد داستان می کنن ! و این خیلی خوبه ! آدم حوصلش سر نمیره ! داستان هارولد تو سال 2001 با دستگاه خیلی جالب بود . هم چنان بازی جان ریس خیلی خوبه , اون موقعی که داشت درباره همکارش صحبت می کرد که همون کارتر بود خیلی قشنگ احساساتشو بیان می کرد . دمش گرم خیلی بازیگره :دی

Dr. HANNIBAL LECTER
10-29-2014, 11:26 PM
بازم مثل همیشه عالی بود فقط یک صحنه یارو والتر برگشت به جان گفت چطوری صداتو اینجوری میکنه واقعا جالب بود:Smiley35:

orojlo
11-07-2014, 01:44 AM
قسمت پنجم :
کاری به هسته اصلی داستان این قسمت ندارم ، شما هم دلتون برای نیثن تنگ نشده؟ :( با اینکه همش توی گذشته دارم میبینمش توی سریال ولی واقعا یکی از کاراکترهایی هست که نقش و شخصیت پردازیش عالیه! یه جورایی با هارولند خالق این دستگاه هستش دیگه ... یه مورد دیگه هم بحث هوش مصنوعی بود! یه بازیگر چه قدر باید توی نقشش فرو بره تا باور کنه قراره نقش یه خالق هوش مصنوعی سرکش رو بازی کنه؟ اصلا یه نویسنده چطوری به ذهنش رسیده این هوش منصوعی رو اینطوری خلق کنه!؟ کلا برای برنامه نویسی هوش مصنوعی میشه از اکثر زبان های برنامه نویسی استفاده کرد مثلا Siri که روی تلفن همراه های Apple هستش یه هوش مصنوعی نسبتا متوسط هستش اگر باهاش کار کرده باشید بعد از یه مدت میتونید کلی سرکار بزاریدش :))) حالا شما فکر کنید به ذهن یه نویسنده رسیده چنین چیزی رو بنویسه من با یکی از دوستان توسعه دهنده در زمینه نرم افزار صحبت میکردم میگفت چنین چیزی غیر قابل تصور نیست! کُلا مسئله هوش مصنوعی توی این سریال خیلی حرفه ای بهش نگاه شده!این قسمت نه میدم .
قسمت ششم :
چه قدر این قسمت خوب بود :Smiley14: اون قسمت که لئو و ثمین با هم از ماشین پیاده شدن موزیک روی اون صحنه عالی بود :Smiley14::Smiley14: در مورد سفر دوست دانشمندمون هارولند هم باید بگم چه قدر این بشر زرنگه! میخواد اولین ضربه و حمله توی این جنگ از سمت دستگاه خودش باشه! یه نکته انحرافی این زنه که هارولند روش کار میکرد همونی نبود که توی فرندز لزبین بودش؟ :Smiley14::Smiley14::Smiley14: خب بریم سراغ خلافکار دوست داشتنی خودم! الیاس! چه قدر این بشر خوبه! دنبال تعادل و ثبات هستش! واقعا یکی از بهترین هاست! هنوز که هنوزه به نجات دادنش توسط جان فکر میکنم! این دومنیک هم کسی که نقشش رو بازی میکنه همچین مالی نیستا! خیلی احمق نشون میده نه؟؟ در کُل اگر درگیری دو تا دستگاه رو داشته باشیم درگیری دو تا گَنگ خلافکاری هم بعید نیست ببینیم توی این فصل! راستی اون دستیار اول الیاس لعنتی خیلی جذابه :Smiley14::Smiley14: بازیش رو خیلی دوست دارم ، من تصمیم گرفتم به این قسمت دَه بدم.

justUnited
11-08-2014, 10:29 PM
بالاخره!!!!!!!!!!!! رسیدم به پخش!:Smiley36: نمیدونم از کجا شروع کنم!! همه اش گردن والتره !!:Smiley104:
دو هفته گذشته ام پر شده بود از معماها،ادمهای باهوش ،خطرناک ،بی اعصاب و صد البته تحت نظر! :Smiley36:بعلاوه کلی سلاحهای رنگارنگ و موبایل.. !!!!!
یعنی یادم نمیاد تو هیچ سریالی این همه ار موبایل استفاده شده باشه و همینطور این همه موبایل خورد کرده باشند :Smiley14:
عجب دنیای کثیفی شده ادمها بد کم بودند نرم افزار های خطرناک (با قابلیت تصمیم گیری ) هم بهش اضافه شد! بیچاره ملت امریکا بخصوص مردم NY ! حتما بعد دیدن سریال کلی احساس نا امنی کردند ! برا من که اینطور بود!
یک نکته دیگه اینکه توی سریال کلی اطلاعت در موارد مختلف علمی سیاسی اعتقادی هنری و غیره بیان میشه من اگه مهرزاد مترجم تبود اصن نمیگرفتم نکته ها رو ! یعنی ملت اون ور اب از همه این مسایل سردر میارند !اگه اینطوره! دمشون گرم
خب در مجموع برای سریالی که بیش از بیست قسمت هست بسیار خوب کار شده فکر کنین اگه میشد توی 12 الی 13 قسمت در فصل می بستند چه قدر جالب میشد! واقعا زحمت نوشت و ساختن همچین سریالی بسیار زیاده!
ولی نمیشه از شباهت های بسیارش به سریال لاست گذشت بیشتر از همه اون فلشبک ها! اون اعداد ! مسایل اعتقادی سیاسی اخلاقی و ... همه یاد اور لاست بود باضافه ورود بعضی بازیگران لاست!! و البته مایکل امرسون! هی بگذریم !
در کل خوشمان آمد. هر چند با یکسری بیانات نویسندگان هم عقیده نبودم ولی مشخصه خیلی تلاش کردند طوری جلو برن که به کسی یا کشوری و یا اعتقادی توهین نشه.
در مورد شخصیتها هم باید بگم ورود بازیگران زن اصلی به سریال باعث نجاتش شد! منی که همه رو پشت هم دیدم بعد یک مدت احساس خوبی از تنها بودن جان و هارولد نداشتم بخصوص وقتی با سگه میرفتن بیرون مثل گی کاپل ها میشدند :Smiley14:
مایکل امرسون از اون بازیگرایی که کمیاب اند بخصوص برای اجرای همچین شخصیتهای پیچیده ای !بنجامین لاست که یادتونه! من که خیلی خیلی خیلی دوستش میدارم :Smiley17:
کاراکتر جان یکجورایی مثل جیمز باند از اب دراومده البته با خانم بازی های خیلی کمتر!:Smiley36: ولی نحوه کلامش حرف نداره ! کلینت ایستوودیه برا خودش :Smiley14:
اما خانوم گراز بود گرزو بود نمیدونم! (روت) خیلی جالب شده ! منو یاد جان لاک میندازه نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ! ولی خوب موقعی وارد داستان میشه و بحث های جالبی رو با هارولد راه میندازه ! فعلا که به عنوان مرموزترین شخصیت سریال قبولش دارم
شاو هم که دیگه جای بحثی نداره حضورش واقعا لازم بود شخصیت کاملا خاکستری داره همیشه هم سیاه میپوشه ! چرا ؟ نمیدونم؟!
اما نمک سریال دتکتیو فاکسو :Smiley14: (فاسکو) یه قسمت هست یه قسمت نیست ولی خدایی قسمتهایی که هست رو بیشتر دوست دارم خیلی بدوست داشتنیه این شخصیت بیان کننده توانایی ادم ها برای تغییر کردن و بهتر انتخاب کردنه .
داشت کارتر رو یادم میرفت مثبت ترین شخصیت سریال بود که گلچین روزگار امانش نداد ! RiP
خب بسه دیگه ایشاا.. از قسمت بعد هستم در خدمت دوستان ! :Smiley17:

FARMANDEH
11-13-2014, 02:19 AM
قسمت 7

امتیاز به این قسمت 9 خیلی قشنگ بود :Smiley35:
چقدر آپدیتن! پای بیماری ابولا هم به سریال باز شد! :Smiley10:
این شاو که اصلا تو این فضاها نبود چطور یه دفعه رفت تو کف طرف! :Smiley14:
شاگرد شاو هم از اسپارتاکوس آمد! خیلی باحال بود ازش خوشم اومد، ایشالا بیاد تو تیم! :Smiley40:
موی بلوند اصلا به روت نمیاد! همون مشکی قشنگتر بود! بدبخت اون بچه هایی که این شده پرستارشون!!! :Smiley19:

این سامری هم خیلی داره روش زیاد میشه! خیلی بی ناموسه! از الان نقشه میکشه واسه نسلهای آینده! http://www.forums.mihandownload.com/images/smilies/a/11%20%2812%29.gif
یکی نیست بگه بیچاره میزنن پدرتو در میارن هارولد اینا، تو برا نجات خودت نقشه بکش! http://www.forums.mihandownload.com/images/smilies/a/11%20%2869%29.gif والا! http://www.forums.mihandownload.com/images/smilies/a/11%20%2830%29.gif

Dr. HANNIBAL LECTER
11-14-2014, 07:55 PM
قسمت قشنگی بود یاد اسپارتاکوس هم افتادیم سارا شاهی واقعا خوب بازی میکنه{شاو** امتیاز این قسمت هم با کمی ارفاق 9 میدهیم

BIG FELLAH
11-16-2014, 02:16 AM
قسمت 7
آقا من انقدر بدم میاد وقتی این هارولد نقش فرشته ی مهربون رو بازی می کنه.
"وای، چقدر باید کارهای بد رو به اسم کار درست انجام بدیم"
مگه همه ی این بدبختی ها به خاطر توی بی شعور نبود؟!!
باید در دانشگاهmit رو گل بگیرن اگه به این مدرک مستر داده.
من اگه جای روت بودم با یه چیزی می کوبیدم تو فرق سرش.
خدا کنه سامری یه بلای درست درمون سرش بیاره که یکم مهارت اولویت بندی کسب کنه
(اشاره به بزدلی های آخر فصل 3ـش، سر قضیه ی سناتوره)

D O R D I
11-16-2014, 10:00 AM
اشاره به بزدلی های آخر فصل 3ـش، سر قضیه ی سناتوره
یک جورایی باهات موافقم در کل ولی در این مورد به خصوص نه بنده خدا این همه تلاش کرد و چندیدن بار برنامه رو نوشت و پاک کرد که یک برنامه ای داشته باشه اخلاق مدار حالا خودش میومد این کار رو انجام میداد چیزی از ایده و فکرش که به نظرم درستم هست باقی نمیموند الان توی سریال دستگاه فینج نقش منجی! رو داره در مقابل سامری که میتونه هر کاری بکنه فقط برای بقای خودش و اهدافش :Smiley17:

orojlo
11-19-2014, 07:31 PM
قسمت هفتم
آقا این سارا شاهی چرا اینقدر لعنتی بازی در میاره؟ :Smiley14: خیلی خوب بود این قسمت یه چند تا دیالوگ ناب هم داشت من توی تاپیک خفن ها میزارم بعدا کلا خط و متن داستان جالب بود مثل همیشه هیچ عنصر تکراری و خسته کننده ای نداشت من نُه میدم بهش + بازی ثمین این قسمت قشنگ تو چشم بود و کلا استار این قسمت بودش کل کل و لاس زدن خیلی خوب بود :Smiley14::Smiley14: بعد یه نکته دیگه اون پسره که شاگرد ثمین بودش هم کاراش خیلی خوب بود در مورد داستان تبلت ها هم باید بگم هوشمندی فینچ واقعا عالیه! بی صدا داره خیلی کاره میکنه! نویسنده های این سریال چه قدر خوبن آخه! گفتم دیگه نُه میدم :Smiley17:

KEVIN GARVEY
11-19-2014, 07:39 PM
اقا یه سئوال که ربطی به این تاپیک نداره.راهنمایی در رابطه با این سریال میخواستم.ارزش داره وقت بذارم.دوستان کمک کمک

FARMANDEH
11-19-2014, 07:52 PM
اقا یه سئوال که ربطی به این تاپیک نداره.راهنمایی در رابطه با این سریال میخواستم.ارزش داره وقت بذارم.دوستان کمک کمک
صد درصد ارزش داره
توضیحات بیشتر در این تاپیک:

http://tvworld.info/showthread.php?44117-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%DB%8C-quot-%D9%85%D8%B8%D9%86%D9%88%D9%86-quot-Person-of-Interest-quot

قسمت 8
این قسمت خیلی قشنگ بود، امتیاز با قاطعیت 10 :Smiley88:

نمیدونم شما هم حس منو دارین یا نه؟ الان اونقدری که برای الایس نگرانم برای شاو نیستم! :Smiley108:

این قسمت دومنیک کمی بهتر بود و بازیش بیشتر به چشم اومد، کم کم داره ازش خوشم میاد. ولی غلط بکنه بخواد برا الایس دردسر درست کنه! :Smiley40:

اینقدر محو داستان شده بودم که یادم رفت به موسیقی و کارگردانی و... توجه کنم! یه همچین سریالیه! :Smiley10:

راستی 2 تا عکس جالب:

فینچ در کنار کال دروگو سابق و آکوامن آینده!

http://up.vbiran.ir/uploads/39290141642224022877_1231519_511796282232328_62916 1694_n.jpg

شاو در حال...

http://up.vbiran.ir/uploads/34058141642224332182_10734169_720404268038194_7095 934516318652263_n.jpg

Dr. HANNIBAL LECTER
11-19-2014, 11:45 PM
قسمت هشتم

قسمت خوبی بود به به جالب شد سامری شاو پیدا کرد از اونطرف دومینیک پیله الایاس شده چه شود

Dr. HANNIBAL LECTER
11-28-2014, 10:10 PM
قسمت نهم

عجب قسمتی بود دهن الایاس سرویس و خوب شد زنده موند از اون طرف هم شاو رو مخفی کردند داستان داره همینجوری جذاب تر میشه

D O R D I
11-29-2014, 12:25 AM
بهتره بگی داستان داره همینطور بیشتر و بیشتر میپیچه تو هم و جذاب تر میشه :Smiley35:
سریالش هنوزم روند رو به رشتشو حفظ کرده سریالای زیادی با پخش میبینم اما این جزء معدود سریالیه که دارم لذت میبرم از تک تک قسمتاش - فکر کنم اگه همینطوری پیش بره به زودی پوشش بقیه گروه هم لو بره اونوقت باید دید جنگ دوتا دستگاه به کجا میرسه

Dr. HANNIBAL LECTER
12-17-2014, 11:11 PM
قسمت 10

عجب قسمتی بالاخره جنگ دوتا ماشین هم شروع شد و سماراتان هم اول پیش قدم شد و قدرت نمایی کرد این شاو اگه خراب کاری نکنه خوبه

صحنه که لاینل به جان زنگ زد گفت میخوام صدای دلنشینتو بشونوم هم جالب بود خخخخخخخخ

Raylan Givens
12-17-2014, 11:47 PM
قسمتِ 10

هیچی برای گفتن ندارم فقط همین :

http://upir.ir/aban93/Person-of-Interest-S04E104.jpg
http://upir.ir/aban93/Person-of-Interest-S04E105.jpg
http://upir.ir/aban93/Person-of-Interest-S04E106.jpg

10

HAMID13
12-18-2014, 12:16 AM
قسمت 10
چقد این قسمت خوب بود انصافا
واقعا سریال نفسیه
این سگه چقد باحاله:دی
و
جنگ خدایان شروع شد
10

BIG FELLAH
12-18-2014, 06:14 PM
قسمت 10
قسمت جالبی بود اما یه سوال...سکانس مناظره به نظر من یکم ناجور میومد یا بقیه هم همین نظر رو دارن؟
واقعا اگه فقط یه گوشی به یه بچه بدی که حرف ها رو منتقل کنه بچه هه تبدیل به دُن کورلئو میشه؟ بچه ی
هفت ساله فقط حرفها رو تکرار می کرد یا روحش تسخیر شده بود؟! یه چیزی هم که به نظر میاد مسخرست
اینه که سامری اونجایی که نویسنده لازم داره، نفهم میشه. مثلا می تونه یه عکس از روت تو دیتا بِیسش نگه
داره و وقتی که می دونه ماشین داره فریبش میده، سرش شیره مالیده نشه.

Raylan Givens
12-18-2014, 06:33 PM
قسمت 10
قسمت جالبی بود اما یه سوال...سکانس مناظره به نظر من یکم ناجور میومد یا بقیه هم همین نظر رو دارن؟
واقعا اگه فقط یه گوشی به یه بچه بدی که حرف ها رو منتقل کنه بچه هه تبدیل به دُن کورلئو میشه؟ بچه ی
هفت ساله فقط حرفها رو تکرار می کرد یا روحش تسخیر شده بود؟! یه چیزی هم که به نظر میاد مسخرست
اینه که سامری اونجایی که نویسنده لازم داره، نفهم میشه. مثلا می تونه یه عکس از روت تو دیتا بِیسش نگه

اتفاقا یکی از بهترین سکانس ها بود . روت که هیچی پسرِ هم با اون سنش عالی بود . همش یادم هابیل
میوفتادم میگفتم اون چجوری بود حالا این ببین چجوریه ! یه چیزی مثلِ کنترلِ ذهنی بود دیگه .

tr64
12-22-2014, 07:24 PM
قسمت 10

این که بچه چطوری این اداها رو در میاورد برا خودمم سواله
ولی باید بگم که سامریتن هنوزم بچه هست و تکاملش اونقدر که فکر می کنی زیاد نیست!
این نوع هوش ها ی مصنوعی بر اساس داده نتیجه گیری می کنن.داده ی رسیده به سامریتن از سرورهاش به صورت سخت افزاری قفل شده و امکان تغییرش وجود نداره! حداقل فعلا وجود نداره.

justUnited
12-30-2014, 09:31 PM
اگه میدونستم اینجوری قراره پخش بشه سه فصل قبل رو با آرامش بیشتری می دیدم :Smiley19:
دوستانی که از فصول قیل با سریال اومدن جلو لطفا بگید همیشه اینجوری دو سه هفته در میان پخش میشده یا فعلا اینطوره :Smiley15:

Dr. HANNIBAL LECTER
12-30-2014, 09:53 PM
اگه میدونستم اینجوری قراره پخش بشه سه فصل قبل رو با آرامش بیشتری می دیدم :Smiley19:
دوستانی که از فصول قیل با سریال اومدن جلو لطفا بگید همیشه اینجوری دو سه هفته در میان پخش میشده یا فعلا اینطوره :Smiley15:

نه اینطور نیست الان بخاطر کریسمس بیشتر سریال ها با یک ماه تاخیر پخش میشه

bibak20
01-08-2015, 12:48 AM
S4E11
چه اپیزود نفس گیرو عالی بود بعد از چند مدت تعطیلی با قدرت برگشتن شاید بهترین اپیزود تو کل چهار تا فصل بشه از نظر امتیاز اپیزودی

خیلی غیرقابل پیش بینی جلو رفت دیالوگ های فینچ با ماشین توی سال 2003 عالی بودن برای یاد دادن شطرنج به ماشین فینچ یاد داد که باید بعضی مواقع قربانی کنی تا برنده بشی

بعد رفتن توی بازسازی دوم که جان مرد ولی توی بازسازی سوم که رسیدن جلوی اسانسور دوباره برگشتن به یال 2003 که فینچ چیزایی در مورد این که نباید بین سربازا و مهره های اصلی استثنا قائل شد که جالب بود

3 دقیقه آحر که کاملا داغونم کرد اصلا حرفی براش ندارم:Smiley24::Smiley24::Smiley24::Smiley24: :Smiley24:

http://8pic.ir/images/kbzpec2x58v3z1jna6kr.png

HAMID13
01-08-2015, 02:39 AM
آآآآآآآآآآآآآهههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههه
اینو چرا ترکوندن باو
ولی خیلی اپیزود ردیفی بود کلی حال داد دمشون گرم کارشون درسته

BIG FELLAH
01-09-2015, 01:07 AM
متنفرم که اینو بگم اما به وضوح مشخص بود که این قسمت کپی همون قسمت dark timeline سریال community بود و البته با ریزکاری بیشتر و به همون اندازه خنده دار. تیراندازی شاو و روت مسخره ترین چیزی بود که تا حالا CBS نشون داده بود. خدا کنه شاو زنده باشه اما اگه واقعا مرحوم شد باید بگم که با این ایده عاریه مرگش که می تونست خیلی بار دراماتیک داشته باشه، هدر رفت.

lorde4
01-09-2015, 02:06 AM
بوی فصل آخر میاد :Smiley35: و البته بنظر بهترین فصل هم میاد ! توی هیچکدوم از فصلا اینقد ریز کاری نمیکردن حتی توو صحبتاشون و اینکه از ی بچه استفاده کردن که نشون بدن سامری خودشم هنوز بچه ست ! و قسمت 11 هم کاملا مشخص بود میخوان یکی رو بکشن . فقط نمیخواستن زود لو بدن , خودم بشخصه فکر میکردم جان بمیره . ولی درکل قسمت فوق العاده ای بود اولش فک کردم که یه کارگردان جلوه های ویژه اضافه کردن . که بعد معلوم شد از این همه عقب جلو کردن ها خبراییه !

Dr. HANNIBAL LECTER
01-09-2015, 01:14 PM
قسمت یازدهم

به این قسمت 9 میدم یک دقیقه سکوت برای زنده یاد شاو:Smiley19:

justUnited
01-09-2015, 10:08 PM
یعنی چی اقا!؟ شاو مرد؟؟!! اون بوسه آخر چی بود دیگه؟! بیشتر شبیه شوخی بود.! ولی هنوز مشخص نیست شاو مرده باشه! چون ما کشته شدنش رو ندیدم ولی با اون صحنه آخر همون بهتر که مرده باشه:Smiley19:

behzad_daniel
01-10-2015, 05:00 AM
بوی فصل آخر میاد :Smiley35: !

چرا؟! بر چه اساسی؟! دوستان هم اگه کسی اطلاعاتی داره لظفا در اختیارمون قرار بده... حیف است چینین سریال جالبی به این زودی تمام شه! ماشالله این کانال کم سریال بی دررو پیکر خدا فصلی نداره! حالا این باید فصل آخر باشه؟!!

FARMANDEH
01-10-2015, 07:49 AM
چرا؟! بر چه اساسی؟! دوستان هم اگه کسی اطلاعاتی داره لظفا در اختیارمون قرار بده... حیف است چینین سریال جالبی به این زودی تمام شه! ماشالله این کانال کم سریال بی دررو پیکر خدا فصلی نداره! حالا این باید فصل آخر باشه؟!!
دوست عزیز هر کی هر چی گفت که نباید باور کنید!
طبق صحبت بعضی از بازیگران و عوامل حداقل تا 6 فصل ادامه خواهد داشت!

Dr. HANNIBAL LECTER
01-14-2015, 03:11 PM
قسمت دوازدهم

باز هم مثل همیشه قسمت خوبی بود با اینکه نفرات اصلی کمتر بازی میکردند قضیه این ویروسه چیه که سمارتان احساس خطر کرده باید ببینیم در اینده چی میشه راستی ایا شاو زنده هست:Smiley10: یا مرده است:Smiley19: در قسمت اینده مشخص میشه:Smiley35:

bibak20
01-14-2015, 04:48 PM
حوصله تایپ ندارم کلی این قسمت هم چیزای زیادی مشخص شد نمره 7.5

HAMID13
01-14-2015, 05:45 PM
هوووووووووووووووووووووووم ممممممممم جالب بود جالب بود
خیلی دیگه احساس خدایی میکنه سامرتان خاک تو سر مقامات
دیگه اینکه امیدوارم که زنده باشه عزیز دلمون :دی این بازیگر جدیدا یا قدیمیا هم که میان و میرن بازیشونو دوس دارم دلچشب بازی میکنن مخصوصا آقا خرسه که با حضورش مارو مفتخر میکنه :دی
حالا ایشالا همه ی اینا کنار هم جم شن و ی حالی از سامرتان بگیرن

justUnited
01-15-2015, 09:02 PM
http://upload7.ir/uploads//a9ad27537d1089377cbbd3b580c2eff1e5a1f026.png

این یعنی چی!؟ من تروریست نیستم من امریکاییم چون بابام برای فورد کار میکنه و خواهرم رقاصه :Smiley14:

Dr. HANNIBAL LECTER
02-04-2015, 10:29 PM
قسمت 13

این قسمت هم مثل قسمت های قبل قشنگ بود و با دو مضوع جداگانه خوب بود روت هم کلا داغ کرده و دنبال عشقش میگرده:Smiley69: و اخر قسمت هم معلوم شد که شاو نمیگم خودت برو ببین؟؟؟؟؟:Smiley36:

Dr. HANNIBAL LECTER
02-18-2015, 11:31 PM
قسمت 14

دیگه خسته شدم بس گفتم قسمت قشنگی بود خووو همه قسمتا قشنگ هستند دیگه لازم به گفتن نیست:Smiley36: این قسمت باز سامری داشت یک کارایی میکرد ها؟؟؟ و ماشین هارولد هم بیکار نبود روت که شکست عشقی خورده رو فرستاد مواظب هارولد باشه اون دختره خوب مشت میزند به لاینل گفت رو حرکت دومت باید بشتر کار کنی قیافه لاینل جالب بود:Smiley14: این قسمت خبری از صحبت جان با روانشناسش نبود:Smiley15:

HAMID13
03-16-2015, 12:29 AM
قسمت 17
این قسمت چنگی به دل نزد هیچ چیزی از داستان اصلی ندیدم فقط فلش بکی که میزدو اتفاق دوست قدیمی فینچ رو نشون میداد دوست داشتم
این اپیزود ضعیف بود

Dr. HANNIBAL LECTER
05-06-2015, 05:05 PM
قسمت 22 پایان فصل چهارم

عجب قسمت توپی بود خیلی حال کردم:Smiley35: خدا کنه کنه تمدید شده باشه برای فصل بعد:Smiley39: ایشالا مستر فینچ و برادر جان با اون

صدای خاصش ببینیم ، بای Person.of.Interest

areff
05-10-2015, 08:09 PM
اپیزود آخَر با آهنگ Pink Floyd خرابم کرد.... :Smiley24:

http://picoup.ir/images/56584973178905626200.jpg

SMahmoud
05-11-2015, 12:58 AM
یعنی کل این قسمت یه طرف، اونجا که ریس بلند میشه دوربین روش زوم میشه میگه hell yes یه طرف.خیلی تمیز بود

D O R D I
05-11-2015, 09:09 AM
ادم از سریالی که فصل به فصل و قسمت به قسمت بهتر شده دیگه چی میخواد واقعا راضیم از روند کل سریال :Smiley35:
قسمت اخرم که فوق العاده بود مشتاقانه منتظر فصل بعد هستم دوستانی هم که ندیدن یا شک دارن شروع کنن شدیدا توصیه میشه :Smiley17:

paisen94
09-09-2015, 03:15 AM
واااییی الان تمومش کردم چقدر خوب بود
خدارو شکر اتفاق بدی برای شخصیتهای اصلی نیافتاد
میترسیدم روت چیزیش بشه:Smiley125::-*

just-Friends
09-29-2015, 01:22 AM
من موندم سریال ب این زیبایی و شاهکار چرا اونطور که باید تو نت صدا نکرد ...
من تو این سایتای بزرگ خیلی کم تعریف این سریال و شنیدم درصورتی که ب نظرم این سریال تو
ژانر خودش بهترینه... این سریال 3/4 تا سر و گردن از سریالایی مثل کاراگاه واقعی و کماندار بالاتره ..

Mr Robot
09-29-2015, 09:12 AM
10/10

bbas
10-09-2015, 06:55 PM
اپیزود آخَر با آهنگ Pink Floyd خرابم کرد.... :Smiley24:

http://picoup.ir/images/56584973178905626200.jpg

واقعا چه صحنه ی تراژدیکی بود خیلی اپیزود عالی بود
خیلی خوبه که یه سریال فصل به فصل بهتر میشه:Smiley35:
کل این فصل این شکلی بودم:Smiley10:

modern_gesprach
03-28-2016, 11:33 PM
گويا اتفاقات عجيب مربوط به بهترين سريال سي بي اس و يكي از بهترين هاي چند سال اخير كه مظلوم هم واقع شده تمومي نداره بعد از بحث ها و شايعات از كنسلي و وضعيت نامعلوم معلوم شد كه تعداد اپيزودها به 13 قسمت كاهش پيدا ميكنه بلاخره تاريخي اعلام ميشه و در حركتي عجيب و نتفليكس گونه قراره در 1 ماه و سه روز تا 11 اپيزود پخش بشه هفته اول 14 ارديبهشت 1 اپيزود و از هفته بعدش هر هفته 2 اپيزود تا قسمت 12 و 13 هر هفته 1 قسمت بي سابقه ترين اتفاق چندين سال اخير شبكه هر جور شده مي خواد از شر اين سريال شاهكار هر چه زودتر خلاص بشه

matiyo
03-28-2016, 11:51 PM
من سه ماه پیش با این سریال آشنا شدم و فصل یکش رو که که تموم کردم دیگه نگاه نکردم منتظرم سریالای بونجولم تموم شن بعد شروع کنمش.
بهتره هر سریالی در اوج تموم بشه درست مثل هانیبال تا اینکه بخوان بیخود کشش بدن. این که تو یک ماه و نیم هم قصد دارن تمومش کن هم جای خوشحالی داره!
و در کل سریال بی نظیریه و اینکه قرار تو فصل های بعدی با چه سناریوهایی هم مواجه بشم خودش هیجان شروع به دیدنش رو برام بیشتر میکنه.:Smiley35:

sh-zarbedar
03-30-2016, 03:00 AM
این سریال به معنای واقعی کلمه دیوانه کنندس .
واقعا همیشه برام سوال بود چرا نولان و ابرامز این سریالو دادن سی بی اس :Smiley39:
امیدوارم که این شاهکار که از اپیزود اول مث یه پازل نم نم چیده شده
با این مسخره بازی های سی بی اس با یه اندیدنگ مسخره تموم نشه .

ImoKYL
05-17-2016, 09:30 PM
کاش یه تاپیک هم برای بحث در مورد فصل پنجم می زدید حیف هست که در موردش بحث نشه خواهشا تاپیک فصل پنجم هم بزنید
سریال واقعا روند فوق العاده ای داره قسمت چهارم که رسما منو دیوونه کرد
به جرات می تونه جز Top three کل سریال قرار بگیره

Admini3trator
05-17-2016, 10:15 PM
کاش یه تاپیک هم برای بحث در مورد فصل پنجم می زدید حیف هست که در موردش بحث نشه خواهشا تاپیک فصل پنجم هم بزنید
سریال واقعا روند فوق العاده ای داره قسمت چهارم که رسما منو دیوونه کرد
به جرات می تونه جز Top three کل سریال قرار بگیره

http://tvworld.info/showthread.php?t=46601

Farbod_o
02-25-2018, 10:22 PM
چه قدر خوبه این سریال،نمیدونم چرا اونقدر که باید معروف نشده تو ایران:Smiley39: حیف که 5فصل تموم شده و حیف که 1فصل بیشتر نمونده ببینم:Smiley24:
چه پایانی داشت این فصل:Smiley10: مکالمه ماشین و هارولد چه قدر خوب بود واقعا:Smiley10:
علاقم به ماشین اخر این فصل خیلی بیشتر شد،خیلی میفهمه:Smiley36:

تو شطرنج هر حرکت احتمالی یه بازی متفاوتی رو رقم میزنه یه دنیای متفاوت که توش یه استراتژی بهتر و عاقلانه تری رو میتونی انتخاب کنی. وقتی به حرکت دوم برسی ۷۲۰۸۴ بازی متفاوت میتونه رقم بخوره. با حرکت سوم ۹ میلیون… تعداد سناریوهای احتمالی تو شطرنج از تعداد کل اتم‌های جهان بیشتره. هیچ‌کس نمیتونه نتیجه نهایی این‌ها رو پیش بینی کنه، و این به این معنیه که انتخاب حرکت اولت میتونه هراس‌برانگیز باشه چون دورترین نقطه تا پایان بازیه و یه اقیانوس بی پایان از احتمالات پیش روت هست اما این معنی رو هم میده که اگه مرتکب یه اشتباه شدی بی‌اندازه راه برای جبرانش وجود داره پس نباید نگران بشی و بازی رو ادامه بدی!

jax teller
04-02-2020, 05:39 PM
wowww عجب اپیزودی عجب فصل چهارمی عجب اهنگی اصلا نابودم کردددددددددددددددددددد.
فقط اونجاش که دستگاه داشت با فینچ صحبت میکرد اشک تو چشمهام جمع شده بود یعنی محشره این سریال

بریم ببینیم فصل بعد و متاسفانه فصل اخر چی برامون داره.