PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Arrow | بحث کلی درباره فصل سوم

arso
10-09-2014, 09:52 AM
http://8pic.ir/images/i4t5jeo02i7d6malhkyh.jpg

.:IMDB:.
(http://www.imdb.com/title/tt2193021/)

[ تاپیک دانلود فصل سوم (http://tvworld.info/showthread.php?44226-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Arrow-%28-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-%29&p=165375#post165375) ]

در این تاپیک می توانید درباره فصل سوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید. لطفا درباره هر قسمتی که می خواهید بحث کنید ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید تا دیگران اگر قسمت مورد نظر شما رو ندیده اند صحبت های شما رو نخوانند

checha
10-09-2014, 04:24 PM
صحنه ای منتظرش بودم:Smiley36:

http://sr2.perup.ir/12037192503207904946.png

WalTer WhiTe
10-09-2014, 11:09 PM
قسمت اول
به به عجب قسمتی بود. بلاخره اولیور فهمید که دختره مناسبش کی هست :Smiley36:
ولی آخرش خاک بر سر، زدش دله دختر مردم رو شکوند :Smiley104: واقعا این الیور آدم بشو نیست :Smiley36:
ولی هیف شد سارا مردش واقعا ناراحت شدم از این حذف زود هنگام، اون هم توی قسمت اول. البته یک دفعه ظاهر شدنه سارا هم جای سوال داشت :Smiley39:
واقعا سارا توی فصل دومی یکی از وزنه های سریال بود و از موقع ورودش به سریال باعث شد سریال بهتر هم بشه ولی شاید هم نمرده باشه !
رُوی هم که دیگه توی نقشش جا افتاده و قشنگ دیگه ماموریت هم می ره و این طوری اتفاقا بهتر هست که با الیور و دیگل سه نفری کارکنند. البته دیگل هم با پدر شدنش امکان داره دیگه فعالیتش کمتر بشه ولی امیدوارم این طوری نشه و همچنان یکی از نقش های اصلی باشه. کارگاه هم که کچل کرده بود و اصلا این قیافه جدید بهش نمی اومد. ولی در کل قسمت خوبی بود برای شروع فصل :Smiley35:

Sina_Saw
10-09-2014, 11:25 PM
به به عجب قسمتی بود. بلاخره اولیور فهمید که دختره مناسبش کی هست
بابا سریال کلاَ دختر خوب نداره :| فقط دوست دختر قدیمی سارا (فکر کنم دختر راس الغول بود، همون که همجن.س گرا بود) خوبه :)) ایشالا برمیگرده :دی

WalTer WhiTe
10-09-2014, 11:39 PM
بابا سریال کلاَ دختر خوب نداره :| فقط دوست دختر قدیمی سارا (فکر کنم دختر راس الغول بود، همون که همجن.س گرا بود) خوبه :)) ایشالا برمیگرده :دی

سینا جون شما ذائقه ات با ما هم خونی نداره برادر من! شما برو دنبال همون دختر چینی که اسم بردی :Smiley36: البته به هانا و لوکرشیا هم اگر خواستی میتونی فکر کنی :Smiley14:
البته قبول دارم لورل و تیا توی سریال نقش جالبی ندارند و زیادی لوس هستند ولی فیلیستی خیلی عالی بازی میکنه. دیگه این حرف رو نگو داداش کوچکیه ی من :Smiley36:

پ ن : سینا در صورت تکرار >>>> فیلیستی >>>> :Smiley45:>>>> سینا
:Smiley36:

Sina_Saw
10-09-2014, 11:52 PM
سینا جون شما ذائقه ات با ما هم خونی نداره برادر من! شما برو دنبال همون دختر چینی که اسم بردی :Smiley36: البته به هانا و لوکرشیا هم اگر خواستی میتونی فکر کنی :Smiley14:
البته قبول دارم لورل و تیا توی سریال نقش جالبی ندارند و زیادی لوس هستند ولی فیلیستی خیلی عالی بازی میکنه. دیگه این حرف رو نگو داداش کوچکیه ی من :Smiley36:

پ ن : سینا در صورت تکرار >>>> فیلیستی >>>> :Smiley45:>>>> سینا
:Smiley36:
مهم نقش نیست :دی زیبایی هستش :)) هیچکدوم هم زیبا(!) نیستن
فقط هانا :)) فیلیسیتی رو هم در جا میزنه فرو میکنه تو خاک هانا :Smiley14:

x7music
10-10-2014, 12:08 AM
کشتن سارا واقعا یهویی بود موندم تو کف و رابطه الیور با فیلیسیتی خیلی خوب میشد ادامه پیدا میکرد واقعا دوست داشتم ادامه بدن ولی خیلی مزخرف بهم زدن

Sina_Saw
10-10-2014, 12:13 AM
کشتن سارا واقعا یهویی بود موندم تو کف و رابطه الیور با فیلیسیتی خیلی خوب میشد ادامه پیدا میکرد واقعا دوست داشتم ادامه بدن ولی خیلی مزخرف بهم زدن
اگه یادتون بیاد اولش با لارل هم به هم زد :/ بعد اومد یه کارایی کردن که اینجا جاش نیست بگم :دی اینم همه اش سیاه بازیه فردا پس فردا برمیگردن پیش همدیگه

WolF_PiR
10-10-2014, 02:35 AM
دوستان یه سوال دارم شاید بی ربط ولی ممنون میشم جواب بدید
تو بتمن 1 مال کریستوفر نولان , آخرش بتمن راس الغول رو میکشه درست !!
چرا الان تو این سریال پس هستش ؟
میدونم سوال مسخره ای هستا ولی اگه کمک کنید ممنون

Rhaegar
10-10-2014, 03:23 AM
دوستان یه سوال دارم شاید بی ربط ولی ممنون میشم جواب بدید
تو بتمن 1 مال کریستوفر نولان , آخرش بتمن راس الغول رو میکشه درست !!
چرا الان تو این سریال پس هستش ؟
میدونم سوال مسخره ای هستا ولی اگه کمک کنید ممنون

فاز فیلم و سریال جداس!اصلا ربطی ندارن به هم این دو پروژه

a l i
10-10-2014, 04:18 AM
شاید خیلی اوقات از اررو انتقاد شده از درامش از بازی ها از... ولی سریال به شدت داره رو به جلو میره و پیشرفت میکنه حتی زمینه ساز سریال های جدیدی تو سبک خودش شده
در مورد این قسمت هم باید بگم چیزی که بیشتر از همه توجهمو به خودش جلب کرد بازی خوب استفان امل بود خیلی داره بهتر بازی میکنه قسمتی خوب با پایان بهتر خودم فکر کردم دیگل میمیره ولی خوب اشتباه کردم در پایانم همین طور که گفتم سریال داره پله پله پیشرفت میکنه نمونش اینکه این قسمت بسیار بسیار بهتر از فسمت اول سیزن قبلی بود سریال لیاقت بحث اپیزودیک داره گمونم!!

Dr. HANNIBAL LECTER
10-10-2014, 03:07 PM
قسمت جالبی بود فصل رو خوب شروع کردن اخر قسمت هم که مرموز تموم شد فکر کنم سارا مرد اونم جلو چشم خواهرش باباشم احتمالا دوباره سکته بزنه بره بیمارستان زیاد با** سریال فلش قاطیش نکنند بهتره

M.Amir
10-10-2014, 04:27 PM
شروع خوب و صحنه های درام جالبی داشت اما با نقطه ضعف!

حداقل اسپین آف برای سریال میسازن برنامه ریزی هاش رو هم بکنن!
فصل قبل زمان بندی های حضور کلاوس رو در اصیل ها و خاطرات خون آشام رو خیلی قشنگ در آورده بودن اما Arrow و Flash رو با یک قسمت تناقض بهم رسوندن!
بنظرم Arrow رو باید هفته ی گذشته پخش میکردن! این مشکل حل میشد

واقعا سارا توی فصل دومی یکی از وزنه های سریال بود و از موقع ورودش به سریال باعث شد سریال بهتر هم بشه ولی شاید هم نمرده باشه !
اما مورد دیگه، به قول محمد یکی از کاراکترهای خوب فصل قبل سارا بود، حذفش بی دلیل بود! حالا چند دقیقه هم دوریش رو تحمل کنین چی میشه آخه :دی
دیگه با خوردن سه تیر و سقوط از اون بلندی جایی برای بازگشت نذاشتن انصافاً (البته از CW بعید نیست این کارها :دی)
در کل من هم با حذف این کاراکتر خیلی کنار نیومدم!

سریال فلش قاطیش نکنند بهتره
کلاً خاصیت خوب یا بد اسپین آف همینه، کاریش نمیشه کرد

orojlo
10-10-2014, 05:18 PM
سلام
با اینکه وحشیانه خوابم میاد ولی چون تازه تموم کردم این قسمت رو با نام و یاد خدا نظرم رو در مورد این قسمت و شروع فصل سوم سریال میگم :
خب انگاری اینا سر سامون گرفتن با برنامه کار میکنن دیگه هدف هارو شناسایی میکنن بعد میرن سراغشون، خود اولیور هنوز تحت تاثیره کمی میدونی؟ به خاطر برخورد هاش و رفتار هاش با اطرافیانش ، روی هم که ماشالا هزار ماشالا تحت کنترل در اومده دیگه حرف گوش کن شده ، الان دست راست اولیور هستش ، جان هم که بچه دار داره میشه خوشحاله، بریم سراغ فلسیتی :Smiley36: ، این دختر من رو یاد سیمور توی نیکیتا میندازه یعنی اگر اونم توی این سریال بودش زوج خیلی خفنی میشدن نمیدونم چرا حساس میشید میگید این زشته ، کجا زشته؟ آدم باید زیبایی سیرت داشته باشه بر و رو که چند سال دیگه میره :Smiley14: , این اولیور بین همه دخترای اون شهر یه تَپه سالم نذاشته واقعا این دختره بهش میاد و منم آرزو میکنم توی زندگی مشترکشون خوش بخت باشن همیشه خوشحال باشن ** اسمایلی طرفدار های دختر این سریال :Smiley14: **، کوئین بیچاره هم که یه جورایی از کار افتاده شده :( ولی بالاخره کماندار رو به رسمیت شناخت! در مورد آخر سریال هم که زدن سارا رو کشتن فکر کنم کار غول مرحله آخر بودش همون راس الغول ، البته تیر هاش من رو یاد مالکوم مرلین انداختش ** همون بابای فابریک خواهر اولیور ** کلا قسمت دوست داشتی بودش من بهش هشت رو میدم ولی خب هنوز منم عین دوستان نمیتونم درک کُنم آخه چرا یه کاراکتر کلیدی رو میزنن اول فصل میکشن؟

بابا سریال کلاَ دختر خوب نداره فقط دوست دختر قدیمی سارا (فکر کنم دختر راس الغول بود، همون که همجن.س گرا بود) خوبه ایشالا برمیگرده :دی
آقا سلیقه خودت رو با ما یکی نکن سریال کلی هم دختر خوب و شایسته داره ، همین خواهر سارا خودش یکی از گزینه های روی میز هستش ولی خب ما فلسیتی رو به خاطر زرنگ بودن و باهوش بودنش دوست داریم تازشم این زیبایی خودش رو داره دیگه عملی نیست سر صورتش که!

فقط هانا فیلیسیتی رو هم در جا میزنه فرو میکنه تو خاک هانا
بحث تو خاک فرو کردن باشه ، خانم مونیکا بلوچی با 50 سال سن پاشو بکوبه اینا پودر میشن داداچ :Smiley14: ، توی هر سریال یه سری کاراکتر هستن خوب یا بد دارن فن های خودشونم دارن ما که نباید بیایم بگیم اینا اینطوری هستن ، الان با این حرفت اگر دل یکی از هوادار های فلسیتی رو شکسته باشی خوبه ؟ دوست داری یکی بیاد بگه توی دکستر فقط دبرا مورگان خوشگله همه از دم زشتن؟
آواتورت هم من حالم خوش نیست هی با خودم میگم یاسر کی در مورد هانا حرف میزد دکستر دوست داشت با اون اشتباهت میگرفتم :Smiley14::Smiley14:

il Conformista
10-13-2014, 12:32 AM
مهم نقش نیست :دی زیبایی هستش :)) هیچکدوم هم زیبا(!) نیستن
فقط هانا :)) فیلیسیتی رو هم در جا میزنه فرو میکنه تو خاک هانا :Smiley14:

هانای تو دکستر ؟ خب مسلمان کاراکتر سارا واکر که خیلی معروف تره ! کلا این Yvonne Strahovski مورد علاقه تینیجراس بیشتر :Smiley14:!

فلیسیتی به این خوبی !:Smiley17:

قسمت اول رو دیدم ، خوب بود ولی یکم روندش زیادی سریع بود ! لنس کچل شده بی بخارم شده :Smiley14: !

Sina_Saw
10-16-2014, 03:57 PM
این قسمت بهتر از قسمت اول بود مخصوصاَ آخرش. ولی بازم یه مشکلاتی داره که من نمیتونم درک کنم :| چرا تو اون جلسه که میخواست اون مرده رو بکشه از پشت پنجره تیر اندازی نکرد؟ حتماَ باید میومد تو؟ یا مثلاَ به جای اینکه بکشتش با طناب بگیرتش بعد نیم ساعت بکشه تا الیور و روی بیان؟ :|
به این قسمت 8 میدم

Dr. HANNIBAL LECTER
10-17-2014, 06:33 PM
خوب این قسمتم بد نبود احتمال برگشت تیا هم اونم ورژن جدیدش هست!! کی سارا رو کشته؟؟؟؟

MaMaLoM
10-17-2014, 06:58 PM
E02

چرا تو اون جلسه که میخواست اون مرده رو بکشه از پشت پنجره تیر اندازی نکرد؟ حتماَ باید میومد تو؟ یا مثلاَ به جای اینکه بکشتش با طناب بگیرتش بعد نیم ساعت بکشه تا الیور و روی بیان؟

همین که سارا رو زنده نکردن جای شُکر داره، دیگه به بقیه‌اش گیر نده :d

S I S
10-17-2014, 07:09 PM
برای دوستانی که میگن ارو رو با فلش قاطی نکنن، دوستان قرار این دو سریال تحت یک عنوان به اسم " لیگ عدالت " مخلوط بشن، پس مطمئن باشید قاطی میشه خیلی هم قاطی میشه.:Smiley35:

orojlo
10-17-2014, 09:37 PM
قسمت دوم :
نمره کلی به این قسمت هفت میدم ، به نکته خاصی اشاره نمیکنم ولی خب اون صحنه ای که لارل خواست بره به باباش بگه سارا از بینشون رفته خیلی دردناک بود واقعا نمیتونستم تصور کنم چطوری قراره پدرشون باهاش کنار بیاد، کوئین خیلی شکسته شده! این پسر پولداره هم که اومده شرکت اولیور اینا رو خریده خیلی تو مخه، اصلا همش شوآف و ادا بازی هستش حلال نمیکنم نویسنده های سریال رو بخوان کاری بکنن این فلیسیتی با این رفیق بشه :( تازه داشت خوشمون میاد با اولیور میره بیرون این اومد تو داستان :( ، بریم سراغ محبوب قلب ها فلیستی این لباس قرمزه که پوشیده بود من نفهمیدم لباس کار بود یا ددر دودور خیلی نافرم بود یه چیز گشاد تر میپوشید حداقل مام جوونیم به هر حال :Smiley36: ، بار احساسی که این به گروه اضافه کرد سر مرگ سارا واقعا لازم بودش ... ، بریم سراغ آخر این قسمت که مالکوم و تیا رو نشون داد یعنی اگر بخوان این دختره هم عین هیرو وارد داستان بکنن ترجیح میدم سریال رو نبینم دیگه خیلی مسخره بازی میشه .

WalTer WhiTe
10-18-2014, 12:57 AM
کلا این Yvonne Strahovski مورد علاقه تینیجراس بیشتر :Smiley14:

وای منفجر شدم از خنده :Smiley14:
سینا جون این دوستمون با شما بود ها :Smiley14:

قسمت دوم :

این پسر پولداره هم که اومده شرکت اولیور اینا رو خریده خیلی تو مخه، اصلا همش شوآف و ادا بازی هستش حلال نمیکنم نویسنده های سریال رو بخوان کاری بکنن این فلیسیتی با این رفیق بشه :( تازه داشت خوشمون میاد با اولیور میره بیرون این اومد تو داستان :(

وای حرف دل من رو زدی! یعنی بعد اون صحنه ماچ بق بقو که بین الیور و فیلیسیتی اتفاق افتاد اصلا این قضیه خیلی داره میره مخ من. نمیدونم چی شد که فیلیسیتی به همین راحتی داره پا میده :Smiley36:یک حسی بهم توی این قسمت دوم دست داد که ،همین پسر پولداره که شرکت الیور رو خریده ممکنه سارا رو کشته باشه و همون یارو نقاب دار جدیده باشه ! حالا نمیدونم شما هم چنین حسی دارید بهش یا نه ؟من بعد از جریانات فصل قبل انتظار داشتم این مالکوم بیاد تیا رو ببره سوپر هیروش کنه و برش گردونه به جامعه ! ولی چیزی که هست اینکه اگر برگرده و بخواد برای الیور شاخ بازی در بیاره رو من هم نمی تونم قبول کنم. راستی من منتظر این هستم که توی قسمت های آینده دختر راس الغول ( عشقِ سینا :d ) متوجه مرگ سارا بشه و برگرده و یکمی گرد و خاک کنه و احتمالا هم کمک الیور کنه برای کشف قاتل سارا :Smiley35:

orojlo
10-18-2014, 03:09 AM
وای حرف دل من رو زدی! یعنی بعد اون صحنه ماچ بق بقو که بین الیور و فیلیسیتی اتفاق افتاد اصلا این قضیه خیلی داره میره مخ من. نمیدونم چی شد که فیلیسیتی به همین راحتی داره پا میده
ممد من و تو چه قدر حرف مشترک داریم دقت کردی؟ :Smiley14::Smiley14: ، دیالوگ هاشو مگه نشنیدی وقتی برگشت پیش یارو؟ برداشت گفت : تصمیم گرفتم که انتظارات بیشتری
از زندگی دارم! بعدشم ممد گاهی وقتا از روی عصبانیت و داغی یه حرف هایی میزنیم که باعث میشه بعدا پشیمون بشیم و کُلا به آینده فکر نکنیم برای همه پیش اومد حالا جدای از حرفام این واقعا برای من پیش اومده این تصمیم شغلی که گرفته واسه آینده کاریش هست دیگه!

یک حسی بهم توی این قسمت دوم دست داد که ،همین پسر پولداره که شرکت الیور رو خریده ممکنه سارا رو کشته باشه و همون یارو نقاب دار جدیده باشه ! حالا نمیدونم شما هم چنین حسی دارید بهش یا نه ؟
الان که اینو گفتی منم دیدم بعید نیست :D ولی خب نیگا کُن اگر اینطوری باشه که کلا سریال میشه سوپر هیرو بازی بعدشم نیگا کن این با سارا آخه چه خصومتی داشته؟ منطقی نیستش که بعدش الان که دارم فکر میکنم اولیور اینا گفتن این بروبچ لیگ آدم های خودشون رو نمیکشن! اگر اینطوری باشه پس کسی از لیگ نیستش ولی خب سارا میشناختش طرف رو! مرلین که نبود ، راس الغول هم که نیست شاید یکی از این قدیمی های لیگ بوده که رفته بیرون! البته این فصل میگن لیگ آدم کش ها قراره حضور پر رنگ تری داشته باشه توی سریال حتی فکر به این که کل اکیپ این لیگ بخوان بیان توی پیدا کردن قاتل تلاش کنن به نظرم بعید نیست به هر حال گروهی که نمیزاره کسی ازش خارج بشه و اعضا براش مهم هست اگر مرگ و یا اتفاقی هم برای اعضای پیش بیاد پشتش رو خالی نمیکنه ، جدا از سناریو داستان خودم دوست دارم این لیگ رو ببینم ، اگر میخوایم ببینیم کیه طرف بریم IMDB رو چک کنیم بشینیم ببینیم توی این قسمت بازیگرا کیا بودن :D شاید بشه بفهمیم کیه طرف :Smiley36:

Sina_Saw
10-18-2014, 05:31 PM
E02

همین که سارا رو زنده نکردن جای شُکر داره، دیگه به بقیه‌اش گیر نده :d
من دیگه حرفی ندارم :))

il Conformista
10-18-2014, 07:32 PM
بریم سراغ آخر این قسمت که مالکوم و تیا رو نشون داد یعنی اگر بخوان این دختره هم عین هیرو وارد داستان بکنن ترجیح میدم سریال رو نبینم دیگه خیلی مسخره بازی میشه .

اسمش Speedy بشه احتمالا ! فصل پیشم یه جا الیور با همین اسم صداش زد ! سوپرهیرو خواهند بود !

arso
10-24-2014, 03:56 PM
قسمت سوم :

با برگشتن تیا و این تغییراتی که کرده فک کنم یه موضوع جالبی بعدا پیش بیاد . اما یه مسئله ای که هست اینکه , اگر لارل هم بخواد بشه سوپر هیرو خیلی مسخره میشه ! یعنی چی آخه هر کی دو تا کلاس رزمی میره یه لباس هم میپوشه میشه سوپر هیرو ! بیخیال دیگه . این زن دیگل هم مثه اینکه یه کاسه ای زیره نیم کاسه داره ! وقتی عکسش تو اون کامپیوتر افتاد , فک کنم یه کارایی کرده باشه که داره از دیگل پنهان می کنه !

نمی دونم , شاید اگه فلیسیتی با این تیکه های باحالی که می اندازه نبود سریال و نمی دیدم :Smiley95:

Dr. HANNIBAL LECTER
10-24-2014, 04:28 PM
قسمت سوم

قسمت خوبی بود 7.5 از 10 میدم بهش و اخر قسمت هم که عشق سارا خدا بیامرزاومد؟؟؟؟

Bis
10-24-2014, 09:28 PM
قسمت 3
دیگه داره بچه بازی میشه سریال! تیا که رفته اونجا زیر نظر پدر گرام آموزش دیده داره برمیگرده استار سیتی! لورل هم که میره پیش اون یارو fight یاد بگیره! کم مونده فلیسیتی هم بگه منم میخوام یاد بگیرم(اگه اینطور بشه که خوشم نمیاد ازش دیگه)چه وضعشه آخه؟! لابد چند قسمت دیگه همه شنل به تن میکنن و ماسک میزنن ملتو نجات بدن! الیور بود بس بود دیگه روی هم خوبه اون ورم ملکوم مرلین و برو بچ لیگ و سایر خلافکاران هستن سریالو سرپا نگه میدارن دیگه خواهر و دوست دختر سابق و خاله و عمه و...اینا بیان خاله زنکی میشه سریال:Smiley106:باز حداقل سارا بهش میومد قهرمان بازی ولی این دختره لورل که از اول آرزوی مرگشو داشتم تا همین الان یا تیا اصلا نمیتونم تصور کنم اینا رو مثلا تیر کمون بگیرن دست یا خلاصه بخوان ادای ناجیا رو دربیارن!
ببخشید دیگه اعصاب نمیذارن اینام با این سریال ساختنشون:Smiley19:

Dr. HANNIBAL LECTER
10-31-2014, 09:30 PM
قسمت خوبی بود به خصوص مبارزه الیور مالکوم و نیسا اما فکر کنم قاتل سارا خود پدر نیسا باشه امتیاز هم به این قسمت 8 از 10

Dr. HANNIBAL LECTER
11-06-2014, 05:52 PM
قسمت خوبی بود دوس پسر سابق فیلیسیتی و همچنان فرم قدیم فیلیسیتی را دیدم خوب بود :

WalTer WhiTe
11-10-2014, 01:09 AM
قسمت 4 و 5
باز دوباره این دختر راس الغول برگشت:Smiley104: ( عشق شب های سینا ) :Smiley36:اصلا نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد .
به قول بچه ها این تیا که رو مخ بود اون لورل هم داره برای ما میشه سوپر هیرو. :Smiley10:این دیگه اخر ضایع بازی هست اگر بیاد نقاب بزنه و اد ادفار دربیاره.
توی قسمت 5 هم مادر فیلیستی و داستانش بدک نبود . کلا مادر و دختر به هم می اومدن :Smiley14:
سکانس اخر قسمت 5 هم که کلا ما رو شوک زده کرد. یعنی برای چی روی رفته سارا رو کشته ؟ مگه این دوتا با هم مشکل داشتند ؟ اصلا قضیه رو نفهمیدم برای چی روی اون خواب رو دید ؟ یعنی ممکنه اثرات اون سوپرهیرویی سابقش هنوز مونده باشه و یک دفعه ای اتفاقی، روی قاطی کرده باشه و رفته باشه سارا رو کشته باشه ؟ واقعا خیلی تعجب کردم سره اون سکانس

x7music
11-10-2014, 06:10 PM
باز دوباره این دختر راس الغول برگشت ( عشق شب های سینا ) اصلا نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد .
:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: ایول

ه قول بچه ها این تیا که رو مخ بود اون لورل هم داره برای ما میشه سوپر هیرو. این دیگه اخر ضایع بازی هست اگر بیاد نقاب بزنه و اد ادفار دربیاره.
بزودی لورل هم میاد تو جمع مبارزین شب

توی قسمت 5 هم مادر فیلیستی و داستانش بدک نبود . کلا مادر و دختر به هم می اومدن
اصلا اونجاش که تیکه انداخت به لباساش کلی حال کردم:Smiley14:
فصل سوم بهتر از قبل داره ادامهپیدا میکنه اما خالی بندیهاش اضافه میشه من موندم اون سوپرهیروهای فلش چراتواستارلینگ سیتی نمیال با الیور فایت کنن یا الیور چرا نمیره سراغشون :Smiley39:

Bis
11-10-2014, 08:34 PM
قسمت 4 و 5
باز دوباره این دختر راس الغول برگشت

اتفاقا این و فلیسیتی دختر خوبای سریالن به نظر من البته یه وقت فکرای بد به سرتون نزنه:Smiley36:منظورم از خوب اینه که لوس و جلف نیستن.

nasim777
11-11-2014, 11:16 PM
به نظر میرسه فصل سوم یه سیر صعودی خوب داره
برخلاف فصل یک که خیلی بد ساخته و پرداخته شده بود و به جز جلوه های ویژه داستان خوبی نداشت
فصل دو خیلی بهتر بود و فصل سوم تا حالاش رضایت بخش بوده

کلا سریال یه کم تخیلیه ! اما نباید خیلی در موردش فکر کرد

من شخصا طرفدار سوپرهیرو و فیلمای اکشن نیستم
اما قهرمان های داستان را دوست دارم و حس همکاری که بینشون هست

من شخصا چون سریال خیلی به روابط عشقی بها نمیده دوسش دارم اگه میخواست یه چیزی تو مایه های ومپایر بشه که قیدشو میزدم
نمیدونم چرا شماها تو کف فیلیسیتی و لورل و این حرفایین!!!!!

Dr. HANNIBAL LECTER
11-14-2014, 05:40 PM
قسمت خوبی بود مثل قسمتای قبل روی و مالکوم مرلین سارا رو نکشتند دارن قضیه مرگشو کش میدن که به خط اصلی داستان مربوطه فکر کنم و به به پری عشق هم اخر قسمت امد وما را سورپرایز کرد

MrP
11-16-2014, 12:26 PM
تا قسمت ششم بد نبوده ولي اون هيجاني كه بايد داشته باشه رو نداره. شايد با اومدن «راس الغول» هيجان سريال بره بالا.برخلاف فصل اول و دوم كه داستان دوم تو جزيره به مراتب جذاب تر از داستان اصلي بود.اين فصل اون جذابيت رو هنگ كنگ نداره.
اين وسط اگه «لارل» هم بياد ماسك بزنه از اون ور هم «تيا» يه ماسك بزنه ديگه خيلي قرو قاطي مي شه گروه اليور اونقدر شلوغ هست تا اينكه هر قسمت چند تا نقابدار ديگه هم ببينيم
در كل اگه اين بيفته كه حتما" هم مي افته ديگه سريال رو ادامه نمي دم .

x7music
11-16-2014, 10:14 PM
اين وسط اگه «لارل» هم بياد ماسك بزنه از اون ور هم «تيا» يه ماسك بزنه ديگه خيلي قرو قاطي مي شه گروه اليور اونقدر شلوغ هست تا اينكه هر قسمت چند تا نقابدار ديگه هم ببينيم
در كل اگه اين بيفته كه حتما" هم مي افته ديگه سريال رو ادامه نمي دم .
موافقم باهات این ماسکها داره خیلی زیاد میشه همه چیز قابل تحمله الا ماسک زدن اون دوتا دختر:Smiley10:

Raylan Givens
11-16-2014, 11:14 PM
قسمت 4 و 5
باز دوباره این دختر راس الغول برگشت:Smiley104: ( عشق شب های سینا ) :Smiley36:اصلا نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد .
به قول بچه ها این تیا که رو مخ بود اون لورل هم داره برای ما میشه سوپر هیرو. :Smiley10:این دیگه اخر ضایع بازی هست اگر بیاد نقاب بزنه و اد ادفار دربیاره.
توی قسمت 5 هم مادر فیلیستی و داستانش بدک نبود . کلا مادر و دختر به هم می اومدن :Smiley14:
سکانس اخر قسمت 5 هم که کلا ما رو شوک زده کرد. یعنی برای چی روی رفته سارا رو کشته ؟ مگه این دوتا با هم مشکل داشتند ؟ اصلا قضیه رو نفهمیدم برای چی روی اون خواب رو دید ؟ یعنی ممکنه اثرات اون سوپرهیرویی سابقش هنوز مونده باشه و یک دفعه ای اتفاقی، روی قاطی کرده باشه و رفته باشه سارا رو کشته باشه ؟ واقعا خیلی تعجب کردم سره اون سکانس

اتفاقا Black Canary که میگن خود لارلِ ناکسه :Smiley36:

http://upir.ir/aban93/thumbs/Arrow-season-3-Laurel-as-Black-Canary-promo.jpg (http://upir.ir/aban93/Arrow-season-3-Laurel-as-Black-Canary-promo.jpg) http://upir.ir/aban93/thumbs/katie-cassidy-as-arrow-full.jpg (http://upir.ir/aban93/katie-cassidy-as-arrow-full.jpg)

اضافه شده در : 1

قسمت خوبی بود مثل قسمتای قبل روی و مالکوم مرلین سارا رو نکشتند دارن قضیه مرگشو کش میدن که به خط اصلی داستان مربوطه فکر کنم و به به پری عشق هم اخر قسمت امد وما را سورپرایز کرد

این کیوپد که آخرش اومد هم فکر کنم والترِ کبیر بشناسدش :Smiley35: نشناختی ؟ مادرِ جوانِ دین و سم وینچستر :Smiley36:

http://upir.ir/aban93/thumbs/Mary.jpg (http://upir.ir/aban93/Mary.jpg) http://upir.ir/aban93/thumbs/a69etqk182n8srcxw6fu.jpg (http://upir.ir/aban93/a69etqk182n8srcxw6fu.jpg)

il Conformista
11-17-2014, 01:59 PM
ویرایش شد

orojlo
11-19-2014, 07:31 PM
قسمت سوم :
این قسمت چه قدر اکشن داشتش :Smiley14: چیز خاصی برای گفتن ندارم فقط از اراده و کاری که مالکوم با دخترش کرد فوق العاده خوشم اومد و الهام بخش بود همین.

mehrdadam
11-20-2014, 12:34 AM
دوستان به نظر من هرکی که سارا رو کشت
سارو اونو میشناخت چون تا قبل از تیر خوردن بهش گفت تو اینجا چیکار میکنی
من یکم رو تیا شک دارم شاید مالکوم یه هدف بهش داده بعد اموزش ولی بازم با عقل جور در نمیاد
به احتمال 70درصد کار لیگ آدمکش هاست.

orojlo
11-20-2014, 10:35 AM
قسمت چهارم :
تیر های با فناوری نانو :Smiley14::Smiley14: این قسمت جذابیت خاصی نداشت به اون صورت فقط این که چهره داداش گلمون راس الغول رو دیدیم حداقل :Smiley14: از ثبات فکری کوئین خوشم اومد ، هفت میدم.
قسمت پنجم :
فلسیتی چه مامانی داشت :Smiley14::Smiley14: ، این پنج سال قبلش هم نشون دادن چه باحال بود موهاش وقتی مشکی بود :Smiley14: ، داستان قشنگی بود خصوصا حاشیه ای که نشون میداد و به اهمیت خانواده اشاره میکرد ، فقط یه موردی که هست من دروغ گفتم این خواهر و برادر رو اصلا نمیتونم درک کُنم! واقعا داره بدم میاد دیگه از این اخلاق دختره! این قسمت هشت میدم.
قسمت ششم :
این قسمت بهش شش میدم چون جذابیت خاصی برام نداشت از داستان اصلی دور شده بودن نکته خاصی هم برای من نداشت به غیر از اون فلش بک به 7 سال پیشش.

FARMANDEH
11-20-2014, 06:14 PM
باحاترین اتفاق قسمت 7 این جاش بود: http://www.forums.mihandownload.com/images/smilies/az2/az0%20%2810%29.gif

http://up.vbiran.ir/uploads/20013141649040410113_aaa.jpg

اینم دو عکس از دو ابرقهرمان:
Arsenal & Black Canary

http://up.vbiran.ir/uploads/6940141649063128378_ghgh.JPG

http://up.vbiran.ir/uploads/24212141649062943682_10476113_784818391575860_4845 591018791297995_n.jpg

دلم برا اولیور سوخت، بیچاره یکه و تنها :Smiley15:
تیا دوست پسر جدید پیدا کرد! پسره باحاله ازش خوشم اومد ایشالا اونم یه ماسکی چیزی بزنه ابرقهرمان بشه! :Smiley14:
لباس ATOM رو داشتین؟! راسته که میتونه خودشو کوچیک کنه؟! یعنی یه چیزی شبیه مرد مورچه ای مارول قراره بشه؟! :Smiley10:

x7music
11-20-2014, 07:15 PM
تنها تغییر تو تیتراژ ابتدایی و بس !
عشق اولیور به سبک .... مسخره بود بجای پیگیری این مسائل کارگردان بهتره بره سمت مسائل راس الغول و گروهش تا جذابیت وجود داشته باشه این اخریشم حال کردم فیلیسیتی دوست پسرشو انتخاب کرد:Smiley69:

AlirezAlirezA
11-21-2014, 01:08 AM
تنها تغییر تو تیتراژ ابتدایی و بس !

نسخه ای که من دانلود کردم کلا تیتراژ ابتدایی نداشت :|

Dr. HANNIBAL LECTER
11-21-2014, 03:49 PM
قسمت هفتم

قسمت خوبی بود روال صعودی داره هچنان سریال و میبینم بازیگر ارپارتاکوس هم اینجا پیداش میشه ودر قسمت بعد ما رو همراهی میکنه تازه تو سریال Person.of.Interest نقش کوچکی بازی کرده بود مثل اینکه به ارو هم سرایت کرده با ارفاق امتیاز 8 به این قسمت میدم

MrP
11-22-2014, 01:29 AM
من شخصا" از روند سریال راضی نیستم.به نظرم این ضعیقترین فصل سریال هستش وتنها جذابیت سریال اومدن راس الغول هستش و اونم اونقدر کشش می دن تا همه از دیدنش دلسرد بشن.
داستان دومش هم اصلا باهاش نمیشه ارتباط برقرار کرد.در کل سریال از لحاظ داستانی افت محسوسی داشته .بیشترین قسمت آزار دهنده سریال اینه که همه می خوان شهرو نجات بدن و قهرمان باشن و ماسک بزنن.
امیدوارم مثل سریال کلاه قرمزی نشه که اونقدر شخصیت بیارن توش که اولیور هم مثل کلاه قرمزی تو سریال گم بشه

S I S
11-22-2014, 04:18 AM
لباس atom رو داشتین؟! راسته که میتونه خودشو کوچیک کنه؟! یعنی یه چیزی شبیه مرد مورچه ای مارول قراره بشه؟!

لباس اتم اینطوری کار میکنه که میتونه دقیقا رو تمام ابعاد بدنش در سطح ملکولی دستکاری بکنه از کوچیک کردن خودش تا بی حجم کردن خودش، بیشتر اتم رو میشه یه محقق پژشکی دونست، بعد مرد مورچه ای از اتم برداشت شده یه جورایی.

در کل اگر قرار اتم رو نشون بدن به عنوان یک ابرقهرمان باید روش حساب باز کنید یه یک ابر شرور، هر چند بعید نیست ابر شرور باشه چون با توجه به یونورس های موازی در دنیا dc احتمال دارن این نسخه اتم بد باشه !! ولی اگر قرار باشه ابرقهرمانش بکنه اینطوری استارسیتی صاحب دوتا ابرقهرمان میشه و حتی احتمالا شاهد دوتا سریال باشیم برای این شهر.

یه جور هایی داره بوی لیگ عدالت سریالی به مشام میرسه.

arbabevafa
11-22-2014, 07:41 AM
اقا کلا خیلی خالی بندی شده با این سوپر هیرو بازیا سطح فیلم اومده پایین تو این سیزن واکینگ دد بیشتر آدمو جذب میکنه تا این

Dr. HANNIBAL LECTER
12-04-2014, 04:50 PM
قسمت 8

ارو اینجا فلش اونجا ارو اونجا فلش اینجا کلا این هفته فلشو نگاه میکنی انگار ارو نگاه میکنی ارو نگاه میکنی انگار فلشو نگاه میکنی همکاری جالبی بود قسمت خوبی بود برای اینکه دوستان قاطی نکنند به ترتیب باید نگاه کنند اول قسمت 8 فلش بعد قسمت 8 ارو

Artin_PM
12-04-2014, 05:47 PM
قسمت 8 هم خارق العاده بود من نمره 10/10 میدم ....امیدوارم بری و الیور بهتر بتونن باهم همکاری کنن و همچنین سریال بتونه سیر صعودیش رو حفظ کنه !
راستی یه خبری خوندم که تو قسمت بعد الیور با راس الغول یه ملاقاتی خواهد داشت ! قسمت بعد عنوانش "The Climb" هستش و با این قسمت دیگه نیم فصل اول تموم میشه!

M.Amir
12-05-2014, 04:22 AM
قسمت هشتم هم قسمت جالبی بود.
دیدیم که بری اومد و کار اولیور رو توی سریال فلش جبران کرد و میشه گفت جونش رو نجات داد.

اگر دقت کرده باشین دو تا سریال سعی میکنن تفاوت های خودشون رو به گونه های مختلف جلوه بدن!
دقت کنین تا حالا چند باربه اینکه توی سریال فلش برای فرا انسانها اسم گذاشته میشه، اشاره شده! (به خوب یا بد بودنش کاری نداریم)
که این خصلت مارول محسوب میشه.
یک جا خونده بودم که مارول بطور محسوس داخل سریال از خودش اسم میبره که خب فکر میکنم این مورد جزء همون اسم بردن ها باشه.

و باز هم شاهد کل کل دو تیم بودیم :دی
مثلاً یک جا کیتلین گفت: "تا وقتی برسن اونجا کار تمومه" ! (اشاره به سرعت فلش)

با توجه به دیالوگهای پایان این قسمت هم همکاریشون ادامه خواهد داشت که واقعاً میشه گفت برای هر دو سریال پوینت + محسوب میشه.
از این نگذریم که همونطور که حضور کاراکترهای Arrow در فلش به سریال هیجان داد، حضور بری و گروهش هم در استارلینگ سیتی در نوع خودش جالب بود و هیجان داشت.

پ ن : این قسمت هم پارت گنگ داشت که خب باز هم باید بگذریم! اگر وقت بشه یک تاپیک در مورد این نکته ها خواهم زد. :Smiley69:

MrP
12-06-2014, 12:33 AM
قسمت 8
اصلا از این قسمت خوشم نیومد.من که فقط سریال Arrow رو دنبال می کنم و اصلا" تو فاز Flash نیستم کلا" هر چی منطق و واقعیت درباره سریال Arrow داشتم رو از بین برد.. حالا برای ادامه دادنش دو دلم چون از این بعد مطمینم که هر وقت سریال رو می بینم هی Flash میاد جلوی چشمام.
ای کاش این کراس اور رو فقط تو سریال Flash انجام می دادن.

Bis
12-06-2014, 08:22 PM
قسمت هشتم
این قسمت که ارو اومد تو فلش خوب بود یه تکونی هم به فلش داد ولی فلش اومد تو ارو زیاد جالب نبود یه جورایی اون روند سریال رو حداقل تو این قسمت عوض کرد و اون جدیتی که سریال داشت رو زیر سوال برد!
ولی کلا سوژه این قسمت جالب بود بازیگرشم که منو یاد اسپارتاکوس انداخت:Smiley19:
خوشبختانه اونطور که فک میکردم نشد و حداقل فعلا تیا و لورل سوپرهیرو نشدن.امیدوارم زودتر لیگ عدالت بیاد وسط..مرلین هم یه قسمت میاد دیگه میره پیداش نمیشه!

Dr. HANNIBAL LECTER
12-11-2014, 04:43 PM
قسمت 9

عجب قسمتی بود ولی فکر کنم اخر قسمت رو الیور داشت حدس میزد حرکات طرف رو قسمت بعد 40 روز دیگه میاد فکرکنم 21 jan

areff
12-11-2014, 04:59 PM
قسمت نهم، انداختن توی کَف مارو ای بابا :Smiley104:

البته ra's al ghul كسى كه بتمن، تاليا، دث استروك، ديمين وين، و هزاران بزرگ دنياى دى سى رو تعليم داده، مبارزش با اليور توهين به شخصيتشه، ایشالا زنده میمونه :Smiley14:

http://8pic.ir/images/uc9np3wrjy37xy80w2sl.jpg

Artin_PM
12-11-2014, 05:34 PM
آقا این چه مسخره بازیه...
الیور مرد یعنی؟؟ همینظ.وری الکی؟؟ عجب...

theboy
12-11-2014, 08:59 PM
من که فکر نمی کنم مرده باشه...
دو دلیل:
یکی اینکه مثل بقیه سریال ها، داستان چند تا نقش اصلی نداره که بخواد یکیشون رو حذف کنه. (مگه اینکه بعدا بخواد یه قهرمان دیگه بیاره وسط که اون موقع نام arrow بی معنی میشه).
دلیل دوم هم اینکه هنوز خاطرات الیور تموم نشده، یعنی هنوز اون 5 سالش کامل روایت نشده.
به هر حال احتمال مرگشم بالاست چون بدجوری شمشیر و فرو کردن تو بدنش! :Smiley36:

a l i
12-12-2014, 11:28 PM
اخراش یاد مبارزه ردوایپر با مونتین تو گات افتادم بسیار لذت بردیم واقعا بهترین سریال خالص واسه سرگرمی فعلا اررو هستش
10/10
مید سیزن 8/10
ایول imdb نمره فعلا 9.9 هستش:Smiley10:

sh2012
12-13-2014, 12:12 AM
بعد از چند قسمت ضعیف الخصوص کراس اور با فلش ولی تقابل با راس خیلی جالب بود..... و بعد از مدتها در ارو دوباره کور سویی از امید برای من باز شد

majid_4553
12-14-2014, 01:02 AM
این که فلش رو وارد کردن اصلا خوب نبود.
در مورد این قسمت فکر کنم سراب بره نجاتش بده. تو پرومو قسمت 10 یکی داره میره سمتش.

mehrdadam
12-14-2014, 02:51 AM
همونجور شدم که حدس میزدیم تیا زد سارا رو کشت حتما بعد از نجات الیور هم تیا طرف مالکو مرلین رو میگیره و تا اخرای این فصل طرف اونه اخرم متوجه میشه اشتباه کرده
حتما تیا دردسرهایی برای الیور بعد از این درست میکنه این تازه شروعش بود احتمال میدم یکی دیگه از نزدیکان الیور بخاطر تیا از دس بره
منم موافقم سراب حتما الیور رو نجات میده

sajj
12-14-2014, 01:46 PM
من در کل این فصل سریال رو خیلی دوست دارم.هم اون قسمتی که فلش وارد این سریال شد وهم قسمت آخری که پخش شد و اون اتفاق افتاد,به نظرم این فصل داره عالی پیش میره, فقط منتظرم ببینم الیور چجوری مس خواد زنده شه دوباره...
شما فکر کن 1 شمشیر 1 متری رفته تو شکمت...بعد از اون ارتفاع افتادی پایین...:Smiley36:
امیدوارم یهو الیور رو در حال پرواز نشون ندن!!!:Smiley36:

MILANO
12-15-2014, 12:26 PM
منم این فصل رو دوست داشتم!
مخصوصاً ترکیب شدن فلش و ارو خیلی چسبید... و با توجه بع ریتینگ فکر میکنم اکثراً هم خوششون اومده باشه!
در مورد قسمت آخر (9)!
آقا چی شد؟!!!:Smiley10::Smiley19:
از طرفی مطمئن بودم نمیتونه راس الغول را بکشه اما خب باورم هم نمیشد خودش کشته باشه...
الان هم که فعلاً با اون زخم کاری در حال سقوطه....
هیچ نوع زنده موندنی منطقی نیست! تو اون منطقه دور افتاده! تو اون ارتفاع و با اون زخم!
مگر اینکه فلش بیاد رو هوا بگیرتش ببرتش بیمارستان فوق تخصصی... :Smiley14::Smiley35::Smiley36:

KING TWD
12-15-2014, 09:09 PM
قسمت بعدی کی میاد؟

Dr. HANNIBAL LECTER
12-15-2014, 10:17 PM
قسمت بعدی کی میاد؟

2 بهمن

nasim777
12-16-2014, 04:59 PM
عاقا اگه الیور نمیره دیگه خیلی خز میشه:Smiley15:
مخش قائدتا پاشیده رو سنگ های کوه:Smiley35:

کلا روند صعودی ارو ادامه داره هر قسمت بهتر از قسمت های قبل
اگه به حاشیه های بی مورد کشیده نشه:Smiley10:

hoto
12-16-2014, 09:09 PM
اقا بهتر نبود الیور ه جای خودش بازم از فلش کمک میگیرفت ؟ راحت می گفت که فلش قاتله و فلش هم با انجمن مبارزه میکیرد تو یه چشم بهم زدن کل انجمن رو پاک میکیرد.البته به شخصه خیلی خوشحالم که از فلش استفاده نکردند بهتر بود که فلش پاش به سریال باز نمی شد تا از ژانر فیلم های تخبلی بیرون بیاد .به نظر من مبارز اخر یکی از بهترین سکانس هاش بود.در مورد زخمش وسقوطش از صخره هر کی شرلوک رو دیده باشه متوجه میشه هر چیزی ممکنه اتفاق بیوفته

nhpn
12-16-2014, 09:52 PM
از بس چند قسمت ضعیف دیده بودم از این سریال رغبت نمیکردم قسمت 9 رو نگاه کنم تازه الان دیدمش و ..... :Smiley10::Smiley10:

هیچی دیگه دارم سکته میکنم من رفتم بیمارستان!:Smiley73::Smiley73:

Mohiwoods
12-19-2014, 06:29 PM
Jesus Christ

LAZARUS PITS WILL HELP HIM

دقت کنید راس الغول گفت ۶۷ ساله کسی منو چلنج نکرده :دی و این یعنی خیلی سن داره و خودش هم از این Lazarus Pits استفاده کرده اینجام ۱۰۰ اون پایین یدونه هست ، اگر هم یادتون باشه الیور به مالکوم گفت من کشتمت و اینا ولی مالکوم گفت There are some places in world that death is just a illusion قطعا Lazarus Pit هست دیگه ! و اینکه راس الغول نمیذاره الیور به این سادگی بمیره و پرتش کرد به یکی از این Lazarus Pits ها عالی شده سریال ، خفن ترین کلیف هنگر این چند وقت :دی

CapKiLL3r
12-19-2014, 09:53 PM
واقعا قسمت 9 یکی از بهترین قسمت های کل سریال تا بدین جا بوده.:Smiley35:
خیلی قشنگ بود و لحظه شماری واسه قسمت های بعد خیلی سخته.

KEVIN GARVEY
12-23-2014, 09:35 PM
اونایی که سریالهای بکش بکش دیده باشن میدونن که تو بدن قسمتهایی هست که وقتی تیر یا شمشیر به اونجاها اصابت منه چیزی نمیشه.جناب راس القول هم دو تا ضربه زد که دو تاشم به همون جاها بود.من که میگم راس از قصد زده به اونجاهاش تا زنده بمونه و اون یارو سراب اولیورو نجات مید.کلا من سریال ارو رو چند قسمت یه بار میبینم ولی این قسمت خیلی بحال بود .

دوستانیکه از شخصیت کامیک بوکیه راس الغول مطالبی میدونن بگن تا ماهم باهاش اشنا بشیم

bscondorhero
12-25-2014, 08:25 PM
این سریال کم کم داره تبدیل میشه به اون سریال خوبا بازیگر نقش راس الغول بتمن هم پیشنهاد داده بود برای بازی نقش راس الغول این سریال . خیلی خوبه این سریال. من سه روزه تو شوکم از وقتی قسمت نه دیدم o.O ولی خدایی اولیور خیلی ضعیف نشون دادن جلو راس

Rhaegar
12-27-2014, 07:37 PM
من از یکی دوسایت و از همین سایت دانلود میکنم تا حالا دوتا از قسمتاش صدا داره ولی تصویر نداره!
یه چندوقتی نمیدیدم سریال الان دوباره شروع کردم چندتا سریال دیگه رو راحت میبینم نمیدونم چرا سر این سریال بازی درمیاره!لینکا مشکل داره یا از یه چیز دیگس؟

bscondorhero
12-27-2014, 08:36 PM
عزیزم فکر کنم مشکل از انکودر پلیرت باشه پلیرتو عوض کن یه تستی بزن ایشالا درست میشه

sami1428
12-27-2014, 08:50 PM
بعضی قسمتها با انکودر km player ممکن هماهنگ نباشه.آخرین ورژن km player نصب کن.یا از یه پلیر دیگه.مثل classic player استفاده کن که همه فایلها رو ساپورت میکنه

BehiRad
12-28-2014, 08:21 PM
این قسمت باید فلش رو با خودش میاورد نه قسمت قبل!‌والا بخدا!
اوایل فصل یخورده داشت بد پیش میرفت اما ۲تا قسمت آخر دیگه خیلی هیجانش بالا رفت و در اوج خماری گذاشتن مارو! چقد تعطیلات کریسمس زیاده تا کی ما منتظر بمونیم!‌
راس رو من تو بازی اساسینزکرید میشناسم اونجا هم یجاش میلنگید! این تیا رو حقش بود میذاشت بمیره! واقعا رو مخهههههه! با اون نوع حرف زدنش که دندوناشو فشار میده بهم خودم دلم میخواد دخلشو بیارم ۳ فصله!

AlirezAlirezA
01-22-2015, 11:34 AM
قسمت 10

عجب قسمتی بود :Smiley10:
من موندم الیور چطوری از شمشیر خوردن و سقوط از ارتفاع نجات پیدا کرد :Smiley39: البته سریال قهرمانیه و این چیزاش طبیعیه !:Smiley36:
احتمالا لارل هم بیاد توی تیم الیور !
این قسمت تیکه های عالی‌ای داشت ولی بهترین جاش رو توی اسپویلر گذاشتم !!
http://picoup.ir/images/29795106730550658261.jpg (http://picoup.ir/)

پروموی قسمت 11 هم اومده که میتونید از اینجا (www.youtube.com/watch?v=mfe-ONJSyMw) ببینید یا از اینجا (http://uploadboy.com/2ou6dcb8r85e.html) دانلود کنید.

Dr. HANNIBAL LECTER
01-22-2015, 06:23 PM
قسمت10

قسمت قشنگی بود عجب تخیلی کردن باو همه شدن سوپرهیرو منم فردا میرم تو گروهشون:Smiley36: سریسته حرف زدم تا داستان این ماجرا لو نره چون بعضی ها هم ندیده محتوای اسپویلر رو میخونند:Smiley36:

MrP
02-01-2015, 01:27 PM
قسمت ۱۱
قسمت ضعیفی بود.سریال داره روز به روز بیشتر افت می کنه.بعد از قسمت ۹ انتظار داشتم سریال خیلی بهتر بشه.طرف از یه طبقه میفته میمیره الیور نیم کیلومتر افتاده پایین بعد از دو سه روز راست راست راه میره.این وسط هم که لارل سوپر هیرو شده دیگه اینو موندم کجای دلم بذارم.نقش منفیه جدیدم که اصلا اون ژست منفی بودن رو نداره
حالا که بیشتر فکر می کنم میبینم که سریال بیشتر با حضور اسلید ویلسون جذاب تر بود داستان دومش هم که تو جزیره بود خیلی مهیج بود.این سفر هنگ کنگ خیلی کسل کننده هستش

Dr. HANNIBAL LECTER
02-01-2015, 01:48 PM
قسمت 11

بروبابا اینو دیگه تخیلی نکن بهتره سریال داشت خوب پیش میرفت حالا باز داره بد میره امیدوارم الیور برگرده سریال بهتر بشه

AAlireza
02-01-2015, 04:32 PM
ما اخر نفهمیدیم این چیکارست!!!!!!!!!!!!!!!
http://picoup.ir/images/60886756353546667128.jpg
http://picoup.ir/images/74318370181466268238.jpg

اضافه شده در : 7 minutes

یعنی واقعا راسته
http://picoup.ir/images/62538447569080705254.jpg
:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

KEVIN GARVEY
02-01-2015, 07:28 PM
خداییش یه لحظه دستای تیا رو حساب کنید بخواد با اون دستای کوچیک مشت بزنه .مثل ناز کردن میمونه

http://8pic.ir/images/czwiuln7thaz4ldmlgop.jpg
این کم بود بدترین شخصیت از لحاظ چهره و قیافه تو سریال البته به نظر من به جمع سوپر هیرو ها اضافه شد .فقط مونده یه قد کوتاه هم پیدا بشه نقش امین اقا رو بازی کنه

http://8pic.ir/images/vtms0el5x3goekcv0h01.jpg

کم کم داشت با اضافه شدن جناب پر برکته راس القول سریال جون میگرفت آمممممممممما

sami1428
02-01-2015, 08:09 PM
این زنده بودن الیور رو مخ.یکم بد بهش پرداختن.این مامور مخفی راس الغول خیلی ضایع است بازیش.اصن خوب جا ننداختن نقشش

The Vaiper
02-02-2015, 12:14 PM
ما اخر نفهمیدیم این چیکارست!!!!!!!!!!!!!!!
http://picoup.ir/images/60886756353546667128.jpg
http://picoup.ir/images/74318370181466268238.jpg

یعنی واقعا راسته
http://picoup.ir/images/62538447569080705254.jpg
:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

دادش سریال را به کل انگار نمی بینی. چندین بار اشاره شد. این اتم هست
یه لباسی داره طراحی می کنه. که مثل لباس ایرون من پیشرفته است

فصل چهارم تبدیل به اتم میشه. وبعدش مثل فلش براش یه سریال جدا می سازند

AAlireza
02-05-2015, 10:19 AM
لباس اتم رو نمایی شد

http://picoup.ir/images/70464673176380874128.jpg:Smiley10::Smiley10:

Dr. HANNIBAL LECTER
02-05-2015, 09:15 PM
قسمت 12

خوب الیور هم آمد از قسمت دیگه فکر کنم باز قشنگ بشه حالا که مالکوم هم هست ولی مالکوم باید او طرفو میکشت ؟؟؟

nasim777
02-07-2015, 05:29 PM
دادش سریال را به کل انگار نمی بینی. چندین بار اشاره شد. این اتم هست
یه لباسی داره طراحی می کنه. که مثل لباس ایرون من پیشرفته است

فصل چهارم تبدیل به اتم میشه. وبعدش مثل فلش براش یه سریال جدا می سازند

دقت کردین قهرمان هر 3 قصه ( ارو و دو اسپین اف دیگه فلش و اتم ) روابط عاشقانه با فیلیسیتی داشتند؟ :Smiley35: خخخخخخ

far30film
02-08-2015, 01:19 AM
فقط امید وارم این همه شلوغ کردن داستان و موضوعات فرعی یک برنامه مشخص از سوی Dc و cw باشه و به زودی درست شه

SONS
02-12-2015, 09:58 PM
سلام درسته دوست عزیز یکم شلوغ شده سریال و خداکنه این دوستان عزیز تو مخی نقششون کمرنگ شه و داداشم دیگل دوباره نقشش پرنگ شه کیوپد هم فقظ قسمت 18 نباشه بازم بیاد

Dr. HANNIBAL LECTER
02-13-2015, 12:02 AM
قسمت 13
از شخصیت منفی این قسمت خوشم میومد
ای بابا یکی نیست به این نویسنده بگه بابا هر کی رو دوس داری یک دو قسمت میفرستی باشگاه بعد میکنیش قهرمان اینجوری نمیشه یا این دختره لورل میکشه کنار یا خودم میرم خفش میکنم:Smiley35:

MrP
02-13-2015, 08:04 PM
قسمت 13
كماكان نا اميد كننده.جالبش اينجاست كه هيچ كس به لارل نميگه فردين بازي در نيار .صحنه هاي اكشنش هم تو اين فصل خيلي ضعيف شده انگار دارن اسلوميشن ضربه ميزنن
ديالوگ ها و رفتار شخصيت ها خيلي ديگه شعاري شده اون حس قهرمان بودن رو به غير از اليور ديگه نميشه تو هيچ كدوم از شخصيت ها حس كرد .روند داستاني هم غير قابل درك هستش
مالكوم ميگه براي شكست دادن راس الغول بايد يه مدت بري جاي ديگه آخه چه ربطي داره .....
ديگه اون اشتياقي كه براي قسمت بعد ميكشيدم رو ندارم حالا قسمت بعد قراره اسليد ويلسون رو نشون بده كه به نظرم موفقيت سريال بيشتر به خاطر شخصيت اون بوده

sh2012
02-13-2015, 10:22 PM
هر چه امید تو قسمت نهم از این سریال پیدا کردم تو این چند قسمت پنبه شد. حقیقتا نمیدونم چرا دارم قسمت به قسمت دنبالش میکنم:Smiley14::Smiley14:

واقعا کاراکترها بعضا کارهاشون از نظر عقلی توهینی به شعور آدم میزنه بعضا .هر شخصیتی واسه خودش شده سوپرقهرمان و نجات دهنده‌ی جامعه و شهر.باز به Flash که حداقل تا این حد قوانین خودشو زیر پا نمیزاره.....

Dr. HANNIBAL LECTER
02-19-2015, 03:18 PM
قسمت 14

بعد از سه ، چهار قسمت ضعیف باز یک قسمت خوب داشتیم اونم به لطف اسلید ویلسون بود به این قسمت 8 میدم و در ادامه بازم کشتن راس الغول آسان نیست اگه بشه کشتش همشون باید در مقابلش باشند یعنی 3 در برابر 1 بازم هنوز شانش پنجاه به پنجاه هست

far30film
02-20-2015, 01:15 AM
الان تیا می خواد راس الغول را بکشه نه بابا منم می رم سوپر منا بکشم کسی نمی خواد بتمن بکشه ؟

Dr. HANNIBAL LECTER
02-27-2015, 12:09 AM
قسمت 15

هی بگی نگی قسمت بدی نبود کم کم باز بعد چند قسمت ضعیف داره بهتره میشه پالمر هم بعد از یک..... با مادام :Smiley36:توانست رمز موفقیتش رو کشف کنه ذهنش باز شد و راس الغول هم به الیور گفت میخوام تو {نمیگم داستان لو نره**:Smiley10:...

MrP
04-03-2015, 11:58 AM
قسمت 18
قسمت خوبي بود.داستان فرعي نداشت و بيشتر به راس الغول پرداخت
خطر لو رفتن
حركت راس الغول جالب بود حالا همه دونستن اليور همون كمانداره اون حركت روي هارپر هم فداكارانه بود كه گفت من كماندارم.فقط ديگه يه بچه هم مي تونه تشخيص بده كه روي كماندار نيست، آخه كجاي قدو هيكلش به اليور مي خونه .من كماكان با اين لارل مشكل دارم حالا شخصيتش كه خسته كننده هست به كنار تو صحنه هاي اكشن هم خيلي ضايع كار مي كنه نمي دونم بدلكارشه يا خودش ،اون صحنه فرارشون از دست پليس كاملا" معلوم بود تو عمرش ندوييده .تو تيزرش پنج قسمت بعدي معلومه پليسا باور كردن روي همون كمانداره .در كل يه كم روند داستانو باورپذير كنن كسي ضرر نمي كنه

Dr. HANNIBAL LECTER
04-16-2015, 04:32 PM
قسمت 19

عجب قسمتی بود با این قسمت حال کردم فقط هنوز این دختره لارا رو مخه ،حیف فکر کنم نقش روی کمتر بشه اون تیکه اخر هم یعنی مردش ایا تیا یا نمرده؟؟؟؟

Mahdi Razor
04-16-2015, 07:48 PM
این سریال فصل اولش خوب بود . فصل دومش هم خوب بود . ولی بازم داره راه بقیه ی سریالای شبکه cw رو میره :| . از نقطه ای که زیاد تخیلی نبود رسیده به شخصیت اتم و نمیدونم دث استروک میاد میراکورو میزنه به خودشو :)) . اسپین افش شده فلش که کلا تخیلیه. هر کیم میمیره الیور یه دارو ورمیداره میخورونه بهش زنده میشه:|.

کلا این شبکه ملعوم نیست چشه . دو سه فصل اول سریالاشو همیشه خوب میده بعد شلنگ ابو باز میکنه روش ! یهو مغز نویسنده هاشون فرسوده میشه انگار

Artin_PM
04-17-2015, 02:16 AM
این سریال فصل اولش خوب بود . فصل دومش هم خوب بود . ولی بازم داره راه بقیه ی سریالای شبکه cw رو میره :| . از نقطه ای که زیاد تخیلی نبود رسیده به شخصیت اتم و نمیدونم دث استروک میاد میراکورو میزنه به خودشو :)) . اسپین افش شده فلش که کلا تخیلیه. هر کیم میمیره الیور یه دارو ورمیداره میخورونه بهش زنده میشه:|.

کلا این شبکه ملعوم نیست چشه . دو سه فصل اول سریالاشو همیشه خوب میده بعد شلنگ ابو باز میکنه روش ! یهو مغز نویسنده هاشون فرسوده میشه انگار

با نظرتون کاملا مخالفم...این سریال نه تنها افت نکرده بلکه روند صعودی هم داشته و به نظرم بهترین فصل arrow همین فصل 3 بود...
در راجع به شبکه cw هم بگم بنظرم این بهترین شبکه کابلی امریکاست من عاشق سریال هاشم مخصوصا supernatural و همه سریال هاشم بسیار عالی و جذاب هستن بنظرم شما یه کم زیاده روی کردی تو این نظرتون.

Governor
04-17-2015, 09:16 PM
فقط یه جمله بگم...
اگه تیا به هر دلیلی ((تکرار میکنم به هررررررررر دلیلیییییییییییییی) نمرده باشه کلا من این سریال که بنظرم خیلی قشنگه رو تحریم میکنم...
یعنی چی وقتی یکی مرده دیگه مرده این مسخره بازیا چیه..طرف میمیره بعد زرت قسمت بعدی پامیشه میاد...هر سریالی که اینجوری بشه لآیق تحریم کردنه:|:d

Artin_PM
04-17-2015, 09:50 PM
فقط یه جمله بگم...
اگه تیا به هر دلیلی ((تکرار میکنم به هررررررررر دلیلیییییییییییییی) نمرده باشه کلا من این سریال که بنظرم خیلی قشنگه رو تحریم میکنم...
یعنی چی وقتی یکی مرده دیگه مرده این مسخره بازیا چیه..طرف میمیره بعد زرت قسمت بعدی پامیشه میاد...هر سریالی که اینجوری بشه لآیق تحریم کردنه:|:d

دوست خوبم این سریال ژانر تخیلی داره و از روی کمیک بوک ها نوشته شده پس زنده شدن مرده ها تو اینجور سریال ها طبیعی هستش هر چند فک نکنم تیا دوباره زنده بشه
اگه تیا نمیمرد باید شک میکردیم آخه این دختره دست و پا چلفتی میخواد با راس الغول مبازه کنه؟ راس الغولی که حتی بتمن هم با شنیدن اسمش خودشو خیس میکرد! اصلا نباید اسمشو پیش راس بیاری!

Axl Rose
04-18-2015, 12:32 AM
همین الان قسمت19 رو دیدم فقط رفت رو اعصابم روی نمرد دو دیقه بعد زنده شد اون پالمر که میاد لباسشو میپوشه و........دیگه نمیخوام ببینمش گند زدن رفته.

far30film
04-18-2015, 12:49 AM
فقط یه جمله بگم...
شدیدا خطر لو رفتن هست اما جوابت توشه
الیور به همراه فلیسیپی و بابا تیا ( اسمش یادم رفت ) می رن پیش راس الغول و راس از چشمه استفاده می کنه و همین قسمت احتمالا بعد سه سال ی رابطه نزدیک بین الیور و فلیسیپی می بینیم

MrP
04-18-2015, 09:51 AM
قسمت 19
وقتی این قسمتو شروع کردم اولش فکر کردم حتما" اشتباهی سریال Flash دانلود کردم ولی دیدم نه الیور خودمونه که
یعنی العان بخوام حرف دلمو در مورد سریال بزنم میگید الفاظ رکیک استفاده کردم.آخه این چه وضعشه کلا" حال و هوای سریال رو تخیلیش کردن
اگه همون دو فصل اول این کارو می کردن حتما" ادامه نمی دادمش
آخرای سریال داشتم ااز تعجب شاخ در می اوردم که شبکه Cw تو سریالش شخصیت ها هم میمیرن ولی خیال باطل
اون سکانس های هنگ کنگ هم که کلا" میدم جلو خیلی خسته کننده و بی ربط هستش
اگه سریال تو همین فاز بره جلو من که دیگه میلی به ادامه اش ندارم

AlirezAlirezA
04-18-2015, 11:36 AM
آقا گول نخورید! الیور هم از این شمشیرها خورد و زنده شد :Smiley36: نگران نباشید. هفته‌ی بعد زنده میشه :Smiley35:

وقتی این قسمتو شروع کردم اولش فکر کردم حتما" اشتباهی سریال Flash دانلود کردم

همچنین :Smiley14:

3ven13
04-20-2015, 07:48 PM
چه اپیزودی بودا .. ولی خب اینطور که راس الغول به تیا گفت که الیور میاد "التماس میکنه" احتمال زیاد الیور تیا رو میبره پیشش که با آب چشمه مداواش کنه
یکم زیادی تخیلی شدی این فصل ولی از یکنواختی فصول قبل درومده و بیشتر ماجرا داره به نظر من ، درکل سریالی که از کمیک ساخته میشه طبیعتش تخیلی بودنه دیگه

CrystalReed
04-21-2015, 12:52 AM
در پرومو اپیزود بیست الیور به راس الغول می پیونده و تیا رو تو اون چشمه می زاره که صد درصد

Artin_PM
04-23-2015, 10:22 PM
قسمت 20
این قسمت هم فوق العاده بود واقعا عالی بود ولی فقط تو این قسمت فیلیسیتی خیلی رو اعصاب بود آخه بگو به تو چه الیور خودش تصمیم گرفته راس الغول بشه تیا هم که کلا خل و چل شده بود تو این قسمت...اون آخرش هم که الیور لباس لیگ رو میپوشه فوق العاده بود چقدر بهش میومد خیلی خوشم میاد الیور داره راس الغول بعدی میشه البته کاش همین روال بمونه و الیور فکر دیگه ای نزنه به سرش
به این قسمت 9 میدم

KEVIN GARVEY
04-25-2015, 12:03 PM
بچه ها یه سئوال .
تقربا زمون اپیزود 8 یا 7 بود . یه تریلر دیدم از قسمت های اینده سریال که تو اون الیور و فلش باهم بازی کرده بودن . من فصل 3 رو بعداز اونجایی که الیور به دست راس الغول زخمی شد همه اشو دیدم قبلشو سرسری دیده بودم.اون اپیزود قبل زخمی شدن الیور بوده یا هنوز نشونش نداده . مرسی

MrP
05-02-2015, 11:20 AM
قسمت 21
خب اين قسمت بيشتر روند تبديل شدن اليور به راس الغول بودن رو نشون داد.
كلا" روند اين فصل نا اميد كننده هست اصلا" اون جذابيت فصل اول و دوم رو نداره.هشت قسمت اول كه بدترين قسمت هاي سريال بود ولي اپيزود 9
يه نور اميدي تو سريال ايجاد كرد ولي در ادامه كلا" خيلي غير منطقي شد از نجات از سقوط و كراس اور و ماسك زدن لارل و پرواز پالمر و مرد چشم قرمز و تيا و....
كلا" فضاي سريال عوض شد و اون داستان هنگ كنگ هم بماند كه كلا" من هيچي ازش سردرنياوردم.تكليف هيچ كس با خودش معلوم نيست مخصوصا" فيليسيتي.اين قسمت جوري داشتن از نيسا طرفداري مي كردن آدم خنده اش مي گرفت.سريال تو فصل سوم بيشتر به سمت تينجري شدن پيش رفته در صورتي كه تو فصل اول و دوم كم تر شاهد اين بوديم.
العان دو تا ديدگاه در مورد سريال هست يكي كساني كه مي گن فصل اول و دوم بهتر بود و از فصل سوم و سريال فلش خوششون نمياد و يكي هم برعكس اين قضيه

sh2012
05-02-2015, 12:39 PM
بعضی اوقات ادم فک میکرد که این سریال به سمت و سوی خوبی میره ولی متاسفانه شخصیت ها از روند معقول خودشون خارج شدن ...یه مقایسه کوچک با کار جدید Daredevil بکنیم متوجه میشیم که این کجا و آن کجا...... ولی سریال در روندی رفته که واقعا از منطق اولیه خودش بیرون رفته الخصوص شخصیت های مثله لارل و تیا که اونقدر رو مخ هستن که شخصا دوس دارم هر چه سریعتر از سریال خداحافظی کنن .............

majid_4553
05-03-2015, 02:31 AM
در مورد روند هنگ کنگ اصلا دارویی وجود داشت یا نه؟ اگه داشت همونی که الیور ماسئو داشت؟ خب چرا به آکیو تزریقش نکردن پس؟

این که بازیگرای فلش رو هی قاطی میکنن اعصاب خوردیه. باید روند دو سریال جدا بشه کلا.
به نظرم از قسمت بعد الیور برگرده و بزنه راس رو سرویس کنه :Smiley36:

alod
05-07-2015, 05:27 PM
خیلی جالبه من توی این قسمت چند بار از این سریال پشیمان شدم حتی خواستم کلا حذفش کنم اما به این صحنه اخر امیدوار شدم
خدایی اگه زنده بشن دیگه سریالو نگاه نمیکنم

Dr. HANNIBAL LECTER
05-07-2015, 05:36 PM
قسمت 22

خخخخخخخ اونجور که بوش میاد اونا نمردند فکر کنم فقط بیهوش شدند سریال تخیلیه دیگه اینجور چیزا طبیعی هست از همون فصل اول هم بود الیور فکر میکرد رابین هوده میرفت شکار البته نه تو جنگل بلکه تو استا لینگ سیتی:Smiley36: من وقتی شروعش کردم میدونستم رفته رفته سریال فانتزی تر میشه این اتم هم با اون لباسش هر ماموریت خودش و لباسش به فنا میره:Smiley14:

Artin_PM
05-07-2015, 07:05 PM
وااای عجب قسمت خوفی بود بنظرتون اونا مردن؟ شاید دوباره بندازنشون تو چاه!
10/10

MrP
05-08-2015, 09:38 AM
قسمت 22
هر چقدر اتفاقات این قسمت بزرگ بود ولی هنوزم باورپذیری جای خالی سریال هست
کاش تو همون سکانس آخر همشون بمیرن تا حداقل شاید سریال مسیر درست رو پیدا کنه.این وسط شخصیت الیور هم که تنها نور امیدی برای ادامه سریال بود به شدت تحلیل رفته. نه به این که کسی رو نمیزارن بمیره و نه به این که «ماسئو» رو همینجوری راحت گذاشتن بمیره
من اون ذهنیتی که از لیگ داشتم با دیدن صحنه ای که «لارل» یه تنه 4 نفرشون رو میزنه از بین رفت آخه این تا دو قسمت قبل بلد نبود یه مشت بزنه حالا شده سوپرمن
اینطور که از قسمت بعد معلوم هست «فلش» میاد کمکشون و دخل «راس« رو میارن و اونوقت میمونه یه شیف دلت و خداحافظی با سریال

MILANO
05-08-2015, 04:24 PM
چقدرم همه تهدید به شیفت دیلیت میکنن! :)))
خب چه توقعی دارین ازش مگه... به نظر من که اگه با خودش مقایسه کنیم افت چندانی نکرده! پر از سوتی و اعصاب خردکنی هستاااا اما خب تقریباً همونیه که همیشه بوده...
اگر یه نقطه قوت داشته باشه اون هم همین قاطی شدن با فلش ـه! من که دقت میکنم با ترتیب پخش جفتشون رو ببینم خیلی لذت میبرم!
(آخه همیشه این ایده رو تو ذهنم داشتم که سریال هایی که میبینم بعضی وقتا ترکیب بشن ولی هیج وقت این اتفاق نمی افته! مثلاً یهو دکستر سرو کلش تو دِ کیلینگ پیدا بشه! :))) )

nosheh
05-08-2015, 04:50 PM
سلام
اتفاقا من از روند داستان راضی ام!
دنبال باور پذیری در سریالی که حتی شهرش هم خیالی نباید بود.... من که عاشق فیلیسیتی ام!

AlirezAlirezA
05-09-2015, 10:39 AM
عجب قسمتی بود! :Smiley10:
9/10

حدس زدن پایانش هم سخت شده. نمیشه پیشبینی کرد قسمت بعد چه اتفاقاتی میفته!
سریال روند خوبی داشت توی این فصل، بنظرم بهتر از فصل 2 و ماجرای میراکورو و اسلید و ... بود.

بنظرتون اونا مردن؟

فکر نکنم مرده باشن. چونکه اون ویروسه باعث میشد قربانی خونریزی داشته باشه (از دهان) و نفس نفس میزدن و روی زمین می‌افتادن. ولی بعد از اینکه راس اون شیشه رو انداخت توی اتاق و تا زمانی که همه بیهوش شدن، هیچکدوم از اون نشونه ها رو نداشتن. احتمالا نقشه‌ی الیور بوده که راس رو فریب بده.

یه مقایسه کوچک با کار جدید Daredevil بکنیم متوجه میشیم که این کجا و آن کجا

مقایسه‌ی این دو سریال کاملا اشتباهه!
اون توی فضای دیگه‌ای جریان داره، نت فلیکس سازنده‌ـشه که باعث میشه هم از نظر بودجه و خرجهایی که برای سریال میکنن گرونتر از CW باشه، هم اینکه آزادی بیشتری در نشون دادن صحنه‌ها (چه جنسی، چه نشون دادن زخمی شدن و اینجور چیزها) داشته باشن. از یه نظر دیگه هم، اون سریال بر اساس کامیک بوکی از مارول‌ـه که کلا با دنیای DC فرق میکنه و کلا عنصری به اسم باورپذیری نداره!

тнor
05-09-2015, 02:00 PM
اقا تو پرمو نشون داد نمردن اونای که تهدید به شیفت دلت کردن از الان اقدام کننن:Smiley36::Smiley14:
این و از رو کمیک بوک ساختن کاملا زاده خیاله تو تخیلاتم هر اتفاقی میتونه بیفته

caroline
05-10-2015, 06:47 PM
این فصل روندش خوب داره پیش میره
و پیش بینی من اینه که مثه بقیه سریالای cw تا 3-4 فصل خوبه بعدش دیگه فقط الکی کش میدن سریال رو...
درسته که از روی کمیک بوک ساخته میشه ولی دیگه دارن سریال رو زیادی یهویی و بدون هیچ زمینه قبلی به سمت ژانر تخیلی می برن یه جوری که آدم شوکه میشه
که تو این قضیه هم دو تا مورد نقش اساسی داره:یکی زنده شدن کاراکترها پس از اینکه مطمئن میشیم می میرن و دومی هم شخصیت ری پالمر با اون لباس افسانه ایش!!!!!
امیدوارم کم کم سریال واقعی تر بشه،چون لااقل برای من این دلیلیه که از اول این سریال رو دیدم.

areff
05-11-2015, 06:53 PM
دقت کردین از وقتی الیور رفته تو لیگ، صداش تغییر کرده ؟ :Smiley14: کُـلفت شده

کاش بشه این دختره لورل همه بمیره خیلی رو اعصابه کارهاش، الکی الکی Hero شد، باز خواهرش بهتر بود.

nosheh
05-12-2015, 12:59 AM
کاش بشه این دختره لورل همه بمیره خیلی رو اعصابه کارهاش، الکی الکی Hero شد، باز خواهرش بهتر بود.

من هم از لورل خیلی بدم میاد! با الکی بودنش و یک ذره تمرین برای من قهرمان شده!:Smiley39:

مرگش خیلی خوبه!

AlirezAlirezA
05-14-2015, 09:13 AM
قسمت آخر

عجب قسمتی بود!
دعوای راس و الیور (هم اولی و هم دومی) خیلی خوب بود. مخصوصا اون آخرش که یه حرکت خفن زد و راس رو کشت. حیف شد که خودش مقام راس رو قبول نکرد ولی مالکوم هم برای این مقام خوبه.:Smiley35:
لباس پوشیدن تیا هم خوب بود. خیلی خیلی بهتر از لارل‌ـه. حداقل کاراکترش دوست داشتنی‌ـه. مثه لارل نچسب (!!) نیست.
انفجار دفتر ری خیلی عجیب بود، بعید میدونم مرده باشه چونکه باید برای سریالش برگرده! :d + (http://www.imdb.com/title/tt4532368/)
پایان عجیبی هم داشت. :| مثلا حالا الیور میخواد این کارا رو کنار بذاره؟ عمرا! :Smiley36:

9/10

areff
05-14-2015, 12:22 PM
این اتم بیچاره چی شد ؟ پسر مظلوم اصلا شانس نداره :Smiley104:

http://picoup.ir/images/23999230187161610050.jpg

:Smiley14:

Dr. HANNIBAL LECTER
05-14-2015, 05:09 PM
قسمت آخر فصل سوم

بالاخره این فصل تموم شد فصل بدی نبود و قسمت اخر رو خوب تموم کردند حالا باید ببینیم الیور در فصل بعد چجوری برمیگرده چون رفت تعطیلات با فلیسیتی مثل اینکه نمیخواد فعلا کماندار باشه

Artin_PM
05-14-2015, 07:22 PM
قسمت آخر
این قسمت خیلی عالی بود واقعا سریالو خوب تموم کردن مبارزه راس و الیور هم با حال بود حرکت الیور هم واقعا فوق العاده بود خیلی عالی دخل راس رو آورد...حالا هم که مالکوم راس شده فک کنم دوباره فصل بعد دشمن بشه با الیور...ولی دلم برا ری بدبخت میسوزه خیلی مظلومه! نمیدونم اون تو اونفجار چه بلایی سرش اومد ولی نمیمیره...الیور هم که با فیلیسیتی رفت خوش گذرونی ولی دوباره برمیگیرده حالا که دیگه هویت کماندار رو نداره نمیدونم اگه بخواد برگرده باید از چه اسمی برا خودش استفاده کنه....هفته دیگه هم فینال فلشه ببینم بری با ثاون چیکار میکنه خیلی منتظرشم
10/10

caroline
05-14-2015, 09:12 PM
قسمت پایانی فصل سوم

والا نمیدونم چی بگم،یه مدت کوتاهی بعد دیدن این اپیزود فقط این حالت رو داشتم : :|:|:|
یعنی این واقعا arrow بود؟
من به شخصه بیشتر از اینا ازش توقع داشتم،یکم شبیه فیلم و سریالای ایرانی شده بود که اپیزود آخر هی میگن حالا بریم سراغ اون یکی قضیه و بعد اون حل میشه و باز قضیه بعدی و ...
آخه همیشه عادت داشتم یه فصل که تموم میشه هیجان داشته باشم واسه فصل بعد،حالا نمیدونم واسه چی باید هیجان داشته باشم؟!!
از اینا که بگذریم خیلی خوب داستان رو تو یه قسمت جمع کردن و هر کدوم از کاراکترا یه سرنوشتی داشتن تو این اپیزود.
امیدوارم کاراکتر اولیور کوئین و همراهاش با هویتای جدید ماجراهای پرهیجانی رو واسه فصل بعد رقم بزنن و arrow مثه اکثر سریالای cw بعد سه فصل روند رو به افت پیدا نکنه.

MrP
05-15-2015, 10:56 AM
قسمت آخر
اين چي بود آخه:Smiley18::Smiley2:
مگه ‌‍«راس» رو بتمن نكشته؟يعني به همين راحتي كشتش
از هنگ كنگ تا اينجا رو ويروس مانور دادن آخرش هم با چند تا دكمه «ري پالمر» سروتهش رو هم آورد .العان مثلا"
چه كار خاصي كردن كه هواپيما رو فرود آوردن
حداقل يه اكشن درست و حسابي هم نداشت.«اليور» يه جور تو هواپيما گفت my name is oliver queen كه انگار چه خبره
اين كراس اور رو هم اصلا" حال نكردم حداقل تو فينال اين كارو نمي كردن حالا از فصل بعد كه اين سريال جديد CW هم مياد كراس اور ميره تو كراس اور .
حداقل بعد از كلي اپيزود ضعيف تو اين فصل انتظار فينال اميدواركننده اي رو داشتم.
اين طور كه معلومه فصل بعد اختمال قوي «ديمين دارك» نقش منفي خواهد بود و از اونجايي هم كه شخصيت هاي منفي كه نيروي
ابر انساني ندارن تو داستان هاي Green Arrow ته كشيدن كلا" سريال ميره تو فاز فانتزي و تخيلي .
من به شخصه ديگه مثل قبل اين سريالو ادامه نميدم و ديدن و نديدنش زياد برام فرقي ديگه نداره ،العان هم فاز جديدي از سريال هاي ابر قهرماني تو شبكه Netflix با daredevil شروع شده و
چند ماه بعد هم سريال jessica jones در ادامه همين مسير مياد كه حداقل به سليقه من تو اين سبك نزديك تره.

_Nirvana_
05-15-2015, 12:24 PM
این فصل برخلاف دو فصل قبل به طرز فاجعه باری ضعیف بود پایان جالبی هم نداشت!بیشتر مث کمدی بود این فصل!
حتی فلش بکهایی که به گذشته میزد هم حوصله آدم رو سر میبرد.
صحنه مبارزه راس و الیور و کشته شدن راس که واقعا مضحک بود!چیزی از ابهت راس ندیدم اونجا..
از ماسک زدن لارل و تیا هم که بگذریم قضیه هنگ کنگ و اون ویروس و راس الغول شدن الیور رو یه فصل کش دادن..سارا به اون شکل کشته شد! تیا به طرز خنده داری زنده شد..
امیدوارم فصل بعد یه فکری به حالش بکنن.این رویه رو بخوان ادامه بدن باید سریال رو بی خیال شد..

Artin_PM
05-15-2015, 12:46 PM
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان انتظار باور پذیری از این سریال دارن این سریال از روی کمیک بوک ها نوشته شده نباید شما از تو کمیک بوک ها انتظار باورپذیری داشته باشید این سریال حتی اسم شهرش هم تخیلی هست بنظرم انتظار باورپذیری از این سریال انتظار مسخره ای هست .اتفاقا فصل 3 بنظرم بهترین فصل سریال تا الان بوده کلا جریان این فصل از جریان فصل های قبلی مثل اسلید ویلسون خیلی بهتر بود.
راجع به راس الغول هم بتمن با راس توی قطار مبارزه میکنه و اونو شکست میده اما راس نمیمیره درصورتی که بتمن خیال میکنه اونو کشته و شکست داده.البته اینو از یکی از دوستان شنیدم

alod
05-15-2015, 01:40 PM
بتمن راس رو میکشه و تالیا دختر اول و محبوب راس که دوس دختر بتمن هم بوده میاد از بتمن انتقام میگیره ولی خودش میمیره

جدا از بحث واقعا از سازنده های سریال متشکرم که سریال به این خوبی رو خیلی خوب به لجن کشیدن (واقعا مهارت میخواد)مخصوصا برای من که نگران بودم سال دیگه سریالو نگاه کنم چون کنکور دارم ولی دیگه خیالم راحت شد که دیگه نگاه نمیکنم:Smiley36:

hoto
05-15-2015, 01:53 PM
به نظر من حتی کمیک بوک ها هم باید یه حدی داشته باشند واز اون حد تجاوز نکنن چون اگه حد ومرزی نباشه سریال میشه مثل خاطرات یک خوناشام که دیگه شورشو دراورده خیلی خیلی چرت شده.اولا نباید پای بری به سریال باز میشد اینجوری چه نیازیه به الیور خیلی راحت میتونه کل لیگ رو نابود کنه .توانایی های بری خیلی ظرفیتش بیشتر از این سریال هستش و حضورش غیر منطقی بود و حتی کسی مثه اتم.دوم اینکه یه مشکلی که توی سریال های کمیک بوک هستش به ویژه ارو اینکه نقش های منفی رو که خیلی بزرک نشون میدن رو رفته رفته کوچیک میکنن یکی مثه لورل که نمیتونه عادی راه بره میاد میزنه چند نفر از لیگ رو میکشه.لورل ودیگ و اون دختر چینیه میتونستن کل لیگ رو نابود کنن؟ و بزرگ ترین اشتبه زندگیش رو الیور انجام داد اونم اینکه اجازه داد مرلین بشه راس الغول مرلین از لحاظ ظالم بودن و حیله گری و نامرد بودن چند درجه بیشتر از راس الغوله.
درکل فصل سه خط داستانی خوبی داشت ولی با ورود فلش و اتم وکتک بازی لورل به نظرم ضعیف تر از دو فصل قبل بود

majid_4553
05-16-2015, 05:22 AM
خوب بود اما اینکه بری رو باز اوردن تو سریال ......

انفجار دفتر ری خیلی عجیب بود، بعید میدونم مرده باشه چونکه باید برای سریالش برگرده! :d + (http://www.imdb.com/title/tt4532368/)

این قسمت pilot پخش شده یا نه هنوز؟

BIUPAX
05-16-2015, 01:01 PM
بتمن راس رو میکشه و تالیا دختر اول و محبوب راس که دوس دختر بتمن هم بوده میاد از بتمن انتقام میگیره ولی خودش میمیره

جدا از بحث واقعا از سازنده های سریال متشکرم که سریال به این خوبی رو خیلی خوب به لجن کشیدن (واقعا مهارت میخواد)مخصوصا برای من که نگران بودم سال دیگه سریالو نگاه کنم چون کنکور دارم ولی دیگه خیالم راحت شد که دیگه نگاه نمیکنم:Smiley36:

توی سری بازی های آرکام بله اینجوری میشد.
بعد معلوم نیست که راس الغول مرده باشه که تا جایی که یادمه این شخصیت کلا immortal بود، بعدشم راس الغول میتونه شخصیت های مختلفی داشته باشه، هر کسی که به رهبری لیگ برسه اسمش راس الغوله، توی بتمن ممکنه چند نسل از راس گذشته باشه یا قبل تر از اون باشه و یه شخصیت باهوش تر و قوی تر بوده که بتمن تونسته شکستش بده.
کلا تو این کمیک بوکا استثنا زیاده نمیشه پیش بینی کرد قضیه رو

پ.ن : سوابق تحصیلی تو کنکور سال بعد تاثیر منفی هم داره، معدل امسالت رو سعی کن بالا بگیری به سرنوشت من دچار نشی :Smiley69:

BIUPAX
05-16-2015, 01:04 PM
قسمت آخر

عجب قسمتی بود!
دعوای راس و الیور (هم اولی و هم دومی) خیلی خوب بود. مخصوصا اون آخرش که یه حرکت خفن زد و راس رو کشت. حیف شد که خودش مقام راس رو قبول نکرد ولی مالکوم هم برای این مقام خوبه.:Smiley35:
لباس پوشیدن تیا هم خوب بود. خیلی خیلی بهتر از لارل‌ـه. حداقل کاراکترش دوست داشتنی‌ـه. مثه لارل نچسب (!!) نیست.
پایان عجیبی هم داشت. :| مثلا حالا الیور میخواد این کارا رو کنار بذاره؟ عمرا! :Smiley36:

9/10
کلا با توجه به چیزایی که از فصل 1 و 2 دیدیم میشه فهمید نمیشه پیش بینی کرد سریالو

AAlireza
05-16-2015, 05:01 PM
اِستِفِن اَمِل: کار Arrow به اتمام رسید، در فصل سوم برای آخرین بار لباس وی را پوشیدم

http://picoup.ir/images/91125093802003433490.jpg

اگر قسمت انتهایی فصل سوم را دیده باشید، حتما ممشاهده کردید که آلیور با معشوقه خود زندگی و شخصیت قبلی خود که کمان‌دار بود را به دست فراموشی سپرد و راهی ماجراجویی جدیدی شد. طرفداران انتظار داشتند در فصل چهارم اَمِل باری دیگر لباس کمان‌دار را بر تن کند، اما ظاهرا در فصل بعدی این سریال شاهد تغییر شخصیت آلیور باشیم.
اَمِل در صحبت‌های خود در این رابطه گفت:
کار کمان‌دار به پایان رسید، در فصل سوم برای آخرین بار لباس وی را بر تن کردم.
اَمِل در گذشته اعلام کرد به‌زودی شاهد تغییر نام آلیور کوئین در سریال Arrow خواهیم بود، اما در صحبت‌های خود اشاره به کنار گذاشتن لباس کمان‌دار نکرده بود.
سریال Arrow پاییز امسال با فصل چهارم از شبکه CW باری دیگر مهمان خانه‌های شما خواهد بود. در این فصل شاهد ضدقهرمان‌های بزرگی مانند دِیمیِن دارک و هایو (H.I.V.E) (سازمان خصوصی دارک) و درطرفی دیگر خطرهای قدیمی مانند سازمان آرگوس و رئیس جدید لیگ قاتلان یعنی مالکوم مِرلین که به مقام راس‌‌الغول نازل شده خواهیم بود.
باید دید در فصل چهارم آلیور کوئین شخصیت خود را به چه کسی تغییر می‌دهد و چه لباسی را بر تن خواهد کرد.:Smiley15::Smiley15:

یا شاید می‌توان برداشت دیگری کرد. شاید او غیر مستقیم اعلام کرده‌ است که قرار است ما در فصل چهار شاهد گرین ارو باشیم و دیگر کار ارو تمام شده‌ است.

منبع: http://comicbook.com/2015/05/15/stephen-amell-says-hes-worn-the-arrow-suit-for-the-last-time/

AlirezAlirezA
05-16-2015, 05:37 PM
این قسمت pilot پخش شده یا نه هنوز؟

نه، فقط یه ویدیو First look ازش منتشر شده که پیشنهاد میکنم حتما حتما ببینید!

http://picoup.ir/images/07036171249709038783.jpg (http://picoup.ir/)

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt4532368/)

DC's Legends of Tomorrow | First Look Trailer

:youtube: (http://www.youtube.com/watch?v=4MubNoWQiSc)

:UploadBoy: (http://uploadboy.com/tr1dspc9rtm2.html)

Thief
05-16-2015, 07:08 PM
این تریلر برای چه سریالیه؟

چرا الیور توش نمیجنگه؟

و فصل چهارم Arrow الیور چه شخصیتی خواهد داشت؟

قناری سفید از کجا در اومد؟
الان استخونای سارا پکیده بعد دوباره زنده میشه؟

یکی جواب بده به من جوون مملکت

سوال آخر اسم دشمنشون چی بود؟

MrP
05-16-2015, 08:24 PM
اِستِفِن اَمِل: کار Arrow به اتمام رسید، در فصل سوم برای آخرین بار لباس وی را پوشیدم

http://picoup.ir/images/91125093802003433490.jpg

اگر قسمت انتهایی فصل سوم را دیده باشید، حتما ممشاهده کردید که آلیور با معشوقه خود زندگی و شخصیت قبلی خود که کمان‌دار بود را به دست فراموشی سپرد و راهی ماجراجویی جدیدی شد. طرفداران انتظار داشتند در فصل چهارم اَمِل باری دیگر لباس کمان‌دار را بر تن کند، اما ظاهرا در فصل بعدی این سریال شاهد تغییر شخصیت آلیور باشیم.
اَمِل در صحبت‌های خود در این رابطه گفت:
کار کمان‌دار به پایان رسید، در فصل سوم برای آخرین بار لباس وی را بر تن کردم.
اَمِل در گذشته اعلام کرد به‌زودی شاهد تغییر نام آلیور کوئین در سریال Arrow خواهیم بود، اما در صحبت‌های خود اشاره به کنار گذاشتن لباس کمان‌دار نکرده بود.
سریال Arrow پاییز امسال با فصل چهارم از شبکه CW باری دیگر مهمان خانه‌های شما خواهد بود. در این فصل شاهد ضدقهرمان‌های بزرگی مانند دِیمیِن دارک و هایو (H.I.V.E) (سازمان خصوصی دارک) و درطرفی دیگر خطرهای قدیمی مانند سازمان آرگوس و رئیس جدید لیگ قاتلان یعنی مالکوم مِرلین که به مقام راس‌‌الغول نازل شده خواهیم بود.
باید دید در فصل چهارم آلیور کوئین شخصیت خود را به چه کسی تغییر می‌دهد و چه لباسی را بر تن خواهد کرد.:Smiley15::Smiley15:

یا شاید می‌توان برداشت دیگری کرد. شاید او غیر مستقیم اعلام کرده‌ است که قرار است ما در فصل چهار شاهد گرین ارو باشیم و دیگر کار ارو تمام شده‌ است.

منبع: http://comicbook.com/2015/05/15/stephen-amell-says-hes-worn-the-arrow-suit-for-the-last-time/
دوستان اهل کمیک میشه به توضیح در مورد green arrow بدن و این که چه فرقی با این آروو داره. ممنون

AlirezAlirezA
05-16-2015, 08:29 PM
جوابهای پست 139# (http://tvworld.info/showthread.php?t=44232&p=183751&viewfull=1#post183751)

این تریلر برای چه سریالیه؟

اسمش به اون بزرگی زده دیگه! DC's Legends of Tomorrow

چرا الیور توش نمیجنگه؟

فکر کنم چونکه الیور دیگه توی اون نقشی نداره.

فصل چهارم Arrow الیور چه شخصیتی خواهد داشت؟

هنوز معلوم نیست ولی ممکنه Green Arrow باشه.

قناری سفید از کجا در اومد؟

سارا بود دیگه، میندازنش توی گودال لازاروس و زنده میشه.

سوال آخر اسم دشمنشون چی بود؟

فکر میکنم این باشه: وندال سوج (http://en.wikipedia.org/wiki/Vandal_Savage)

AAlireza
05-17-2015, 12:07 AM
دوستان اهل کمیک میشه به توضیح در مورد green arrow بدن و این که چه فرقی با این آروو داره. ممنون
راستش گریین اررو خیلی خیلی فرق میکنه خودت باید کمیک بخونی تا بفهمی!!:Smiley35::Smiley35::Smiley35::Smiley6 9:

MILANO
05-17-2015, 05:04 PM
خب این هم از فصل سوم.
بدی نبود :Smiley35: اما خب سریال از اوجش فاصله گرفته...
من همیشه موافق کراس اور بوده ام اما فک میکنم دیگه شورش رو هم در نیارن خوب میشه! مشکلش هم اینه که انگار سازندگان خودشون هم نمیدونن فلش و ارو با خودشون چند چندن :Smiley36: دلیل اصلی فضای متفاوت دو سریال و فانتزی بودن فلشه که به وضوح و بیشتر از همیشه، اول این اپیزود تو ذوق میزد!
مهمترین دردسر این فصل ناندا پربت بوده و اعضاش و .... که قسمت اعظمی از اپیزود ها رو به خودش اختصاص داده، بعد فلش میاد تو چند ثانیه کلهم آدم بدا رو بسته بندی میکنه میذاره یه گوشه! بعد از اون ور تو فلش، الیور میره کمک بری که فلش معکوسی رو گیر بندازه که بری تو کل فصل دنبالش بوده اما کیلومتر ها ازش ضعیف تر بوده. پس ارو تو فلش میشه حلال مسائل، و فلش تو ارو! خب چه کاریه از اول بهم کمک میکردن به جای اپیزودهای آخر! این دو گانگی و تناقض که قراره تو دردسر بندازه سازندگان رو همیشه با یه بهانه تکراری که در هر دو سریال چند بار تکرار شده خنثی میشه! بهانه هم اینه که الیور تو شهر خودش و ناندا پربت سرش مشغوله وقت نمیکنه بیاد، بری آلن هم تو شهر خودش کار رو سرش ریخته و درگیر دکتر ولزه!
این خوب نیست... و امیدوارم در آینده به نحو مناسب تری جمع و جور بشه. :Smiley35:

smh2011
05-18-2015, 04:03 PM
دوستانی که میگن احتمالا فصل بعد الیور تحت عنوان گرین ارو برمیگرده میشه یه توضیح بدن که کیه این گرین ارو؟ چه تفاوتی با ارو داره؟؟؟

BIUPAX
05-18-2015, 09:05 PM
دوستانی که میگن احتمالا فصل بعد الیور تحت عنوان گرین ارو برمیگرده میشه یه توضیح بدن که کیه این گرین ارو؟ چه تفاوتی با ارو داره؟؟؟

توی کمیک های DC و بازی های کامپیوتریش توی گروه Justice League شخصیت گرین ارو وجود داره که با بتمن و سوپرمن و فلش و آکوامن و ... همکاری میکنه که همون الیور کویینه. گرین ارو همون اروـه، هیچ فرقی نداره. ولی گرین ارو که تو کمیک بوک ها هست خیلی قوی و برجسته ـست که دشمنای سنگین Justice League رو مثل لکس لوثر رو از پا درمیاره

just-Friends
08-05-2015, 11:53 AM
فعلا در حال مشاهده فصل سوم این سریال هستم نکته هایی ک تا الان ی خورده عجیبه برام اول
اینه ک این استارلینگ سیتی چقدر خلافکار داره !!! فک نکنم کل خلافکارای جهان انقدر باشن ماشالا هر قسمت یکی از این عزیزان و دیدیم :Smiley19:
مورد دوم هم سلاح هاشونه ! یکی با کمان میاد یکی با بومرنگ و ... فک کنم جنایت کار بعدی با ماژیک بیاد ملت و تهدید کنه :| آخه بومرنگ VS کلت کمری ؟؟؟

http://picoup.ir/images/23946164360209298242.png

یخورده ب نظرم چاشنی تخیلی بودن این سریال زیاده ...

areff
08-05-2015, 12:47 PM
فعلا در حال مشاهده فصل سوم این سریال هستم نکته هایی ک تا الان ی خورده عجیبه برام اول
اینه ک این استارلینگ سیتی چقدر خلافکار داره !!! فک نکنم کل خلافکارای جهان انقدر باشن ماشالا هر قسمت یکی از این عزیزان و دیدیم :Smiley19:
مورد دوم هم سلاح هاشونه ! یکی با کمان میاد یکی با بومرنگ و ... فک کنم جنایت کار بعدی با ماژیک بیاد ملت و تهدید کنه :| آخه بومرنگ VS کلت کمری ؟؟؟

http://picoup.ir/images/23946164360209298242.png

یخورده ب نظرم چاشنی تخیلی بودن این سریال زیاده ...

کمیکه دیگه داداش من :Smiley14:

Die hard که نگاه نمیکنی :Smiley14:

just-Friends
08-05-2015, 01:56 PM
کمیکه دیگه داداش من :Smiley14:

Die hard که نگاه نمیکنی :Smiley14:

die hard رو خوب اومدی :)) ولی کلا ادم این سریالای CW رو ک میبینه دلت میخواد هالک بشی بری تمام دم و دستگاه های این شبکه رو بترکونی :Smiley14:
تخیل خوبه من ژانر مورد علاقه م تخیلیه ولی دیگه نه تا این حد ...تو بازیگرای این سریال یکی خواهر اولیور نمیدونه اولیور همون arrow هست یکی هم پدر
لورل مادربزرگم تو قبر میدونه اولیور همون آررو هست دیشب اومد لاین با هم چت کردیم ... اولیور 2 بار اون شمشیر راس الغول میره تو شکمش ( تا دسته )
بعد از اون فاصله پرت میشه پایین !! از اون فاصله اگر می افتاد رو 5 تن پَر میترکید ! الانم ک بردنش درمانگاه بهش اب قند دادن خوب خوب میشه
برمیگرده پیش رفقاش دوباره استارلینگ و از جنایتکارا پاک سازی میکنن :Smiley15: ازین دسته عجایب زیاده تو این سریال ... من ک تا حالا 1 قسمت ازین سریال رو دان نکردم از دوستان رسیده برام ولی خدایی
حاضر نیستم 1 کیلوبایت از نتم رو خرج این سریال و کلا سریال های CW کنم .. ( بجز supernatural ک خدایی من هیچ جا کوچکترین بدی نشنیدم ازش )