PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود اول

MaMaLoM
10-13-2014, 12:20 PM
http://8pic.ir/images/xd0smfi1v4w6vw15evb7.jpg

The Walking Dead , S05E01 , No Sanctuary

خلاصه داستان: ...

http://8pic.ir/images/f5giozpnis6zwil8l22w.png
(http://tvworld.info/showthread.php?44250-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-The-Walking-Dead-(-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-)&goto=newpost)
http://8pic.ir/images/s5ic48mzuatc9kz99xe6.png
(http://www.imdb.com/title/tt3297776/?ref_=ttep_ep1)

Mani Vampire
10-13-2014, 02:48 PM
10 دادم چون دلم خواست!
بهترین جای این قسمت بازگشت مورگان جونز بود که همیشه بودنش توی سریال رو دوس داشتم، خیلی Badass ـه 3>
http://8pic.ir/images/7xl63ezk0fn9aya91dzn_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=7xl63ezk0fn9aya91dzn.png)

Thief
10-13-2014, 03:19 PM
الان یعنی ترمینوس تموم شد؟

areff
10-13-2014, 03:52 PM
عالی بود. آخرش هم اشک مارو درآورد :Smiley24: اما گروهشون از اول هم بزرگتر شد عجب فصلی بشه این سریال

UntouChable
10-13-2014, 03:56 PM
بازگشت خیلی قوی و خوبی بود
اما اون صحنه سر بریدن خیلی وحشیانه بود و منو یاد چند کلیپ از این کثافت های داعش انداخت, تا انتها داشتم به داعش فکر میکردم :|

bibak20
10-13-2014, 04:25 PM
10 دادم چون دلم خواست!
بهترین جای این قسمت بازگشت مورگان جونز بود که همیشه بودنش توی سریال رو دوس داشتم، خیلی Badass ـه 3>
http://8pic.ir/images/7xl63ezk0fn9aya91dzn_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=7xl63ezk0fn9aya91dzn.png)

دقیقه پمد بود کجاش بود من ندیدم اصلا اینو

Matin VT
10-13-2014, 04:28 PM
دقیقه پمد بود کجاش بود من ندیدم اصلا اینو
تو پرومو قسمت بعد بود

bibak20
10-13-2014, 04:30 PM
خیلی خوب بود قسمت اول جایی که مادر پسره لیدرشون به کارول گفت قبلا خوب بود اینجا.یک سری ادم بد اینحا رو خراب کردن و تبدیل به قصاب شدن خوب بود. ترکوندن تانکر صحنه باحالی بود همه هم که برگشتن دوره هم دوباره بازم کسی نمرد همه خوشحال شاد به هم رسیدن در اخر. خدا کنه یکم جرات داشته باشن از کاراکتر هاشون حذف کنن مثل got

AdibTE
10-13-2014, 04:30 PM
وای وای وای خیلی فوق العاده بود. یعنی به جرئت میتونم بگم بهترین قسمت واکینگ دد بود. بسیار درام و هیجانی. اصلا کلی نقد مثبت میشه ازش کرد.
10 کمشه...
دلم خنک شد زد اون یاروئرو کشت ولی من نفهمیدم اون جاهایی که مینوشت then منظورش بعد از نابودی ترمینوس بود یا نه.
پ.ن: قابل توجه اونایی که منتظر ساب هستند، ساب اومده.

bibak20
10-13-2014, 04:31 PM
میگم خدا دوباره زدم ندیدم خراب کردین دیگه چرا لو دادین این میاد :Smiley14::Smiley14::Smiley14:
تو پرومو قسمت بعد بود

Matin VT
10-13-2014, 04:31 PM
فوق العاده شروع شد.مثل اینکه بر عکس فصل قبل با یه فصل عالی روبرو هستیم.
اون اولش که داشتن سر میبریدن خیلی وحشیانه بود.
اون جایی که ریک گفت Let them turnخیلی حال کردم
10/10:Smiley69:

a l i
10-13-2014, 04:37 PM
تازه سریال داره به فصل اول که خدایی عالی بود برمیگرده 10 دادم چون سریال داشت نابود میشد من فصل قبل بود که دیگه خواستم ولش کنم اونم من که از قسمت یک هفتگی نگاش کردم در این حد ر... بود فک کنم خود نورمن کارگردان این قسمت بود صحنه های تکان دهنده و خشن این قسمت اندازه کل سه فصل قبلی بود که حداقل نوید فصل خوبی میده اون پسره هم که 100 درصد ادامه سریال برمیگرده مورگان هم که برگشت بهترین دیالوگ های سریالو اون گفته خداییش مخصوصا تو قسمت 13 فصل 3 حرفای خیلی قشنگی به ریک زد در مجموع امیدوارم دوباره نچپن تو یه زندانی چیزی! همین طوری آواره بمونن خیلی هم مث این قسمت به قول استاد محتشمیان فیلم هندی بازیو چاشنی کارشون نکنن اخه با یه ترقه سوتی !!!!!!:Smiley14:

AdibTE
10-13-2014, 04:41 PM
اخه با یه ترقه سوتی !!!!!!:Smiley14:

بغیر از حرفای درستت باید بگم که با یه کبریت هم میشه گاز و اینگونه مواد رو منفجر کرد... ایراد اضافه نگیر :|

a l i
10-13-2014, 04:53 PM
بغیر از حرفای درستت باید بگم که با یه کبریت هم میشه گاز و اینگونه مواد رو منفجر کرد... ایراد اضافه نگیر :|

بابا طرف یه ساعت ذکر میگه از بیست متری ار پی جی نمیتونه بزنه به تانک بعد این... ایراد نمیگیرم اصلا ژانر فیلم تخیلی هست دیگه
این قسمتشم باید تلویزیون ایران شب قبل چهارشنبه سوری بذاره واسه بچه ها البته با اون دودقیقه اول!!!

.Ven0m.
10-13-2014, 05:07 PM
8.5 از 10:D ولی 9 میدم با ارفاق
قسمت خیلی خوب بود عالــی چند دقیقه ابتدایی اپیزود واقعا خشن و پراسترس بود لذت مطلق رو بردم :X:Smiley10:
باید به سریال فرصت بدم ببنیم میتونه قسمت های بعدی هم تو اوج باشه ، فصل قبل فقط ابتدا و انتهای مید سیزن ها خوب بود ، این فصل اگه اونجوری نشه عالـی میشه
خلاصه هیچی مث واکینگ دد پاییز و زمسونمون رو جهنم نمیکنه:X:Smiley36:

پ.ن: این که قضیه ترمینوس رو تو همین قسمت اول تموم کردن عالــی بود ، کشش ندادن :X این قسمت بیشتر مث فیلم بود لامصب
پ.ن2: دلم واسه تیتراژ سریال خیلی تنگ شده بود:X
پ.ن3: چی میشد وقتی تایریس داشت اون یارو رو میکشت یکم خشونتش بیشتر بود؟:(

S I S
10-13-2014, 07:34 PM
اگر دقت کرده باشید کل اتفاقات ترمینوس از لحظه ورود گروه تا اسیر شدن و گیر افتادنش تو فصل قبل تا این اپیزود فصل جدید همگی تو یک روز اتفاق افتاد که این واقعا یک نکته مثبت برای سریال فکر کنم از قضیه زندان یه مقدار درس گرفتن.

هر چند امیدوارم تو ادامه داستان با همین سرعت به جلو ببرن دیگه مثل فصل های قبل وسط سریال اب بندی راه نندازن.

sogoly
10-13-2014, 07:51 PM
عالی بود.......محشر......همه چیزش خوب بود....تیکه ای که من دوست داشتمم اتفاق افتاد..... دیدار ریک و جودیت......ای جاااان.

منم از اینکه تریمونس تموم شد راضیم... صحنه ی سر بریدنم خیلی هیجان داشت.....واسه تنظیم آدرنالین بعد مدتها لازم بود اصن.

دلمان بسی واسه تیتراژش تنگش شده بود.:Smiley121:

10 میدهیم....نوش جانشان باشد.

Dark Angel
10-13-2014, 07:53 PM
قسمت خیلی قشنگی بود و همینطور شروع خوبی.
خوشحالم ترمینوس تموم شد ...این قسمت خیلی هیجان داشت
فکر میکنم این فصل از فصل قبل بهتر باشه ...
اینکه همه زنده هستند و مشکلی ندارن خوبه ... اصلا دوست نداشتم کسی بمیره...
من به این قسمت9میدم

soshyan
10-13-2014, 08:11 PM
سلام
اونجا که نوشت then
ماله بعد بود یا قبل
اونجا که مادر یارو را انداختن تو کانتینر بعد خواهرش رو بردن
فک کنم ماله قبل از این اتفاقا بود
درسته؟
من به این قسمت 10 دادم خیلی خوب بود

Rhaegar
10-13-2014, 08:18 PM
خیلی بهتر از انتظاراتم بود قسمت اول!با اینکه طرفدار سریالم ولی بعد از فصل 3 انتظارم از سریال کم شد حتی با دیدن تریلرای خوب این فصل ولی قشنگ بود خدایی!
امیدوارم این فصل روند خوب خودشو حفظ کنه.

مزدک
10-13-2014, 08:36 PM
یه سوالی که پیش اومده برام اینکه وقتی اون یارو که میگه من میدونم چطوری این مشکل حل کنیم و پادزهر بلدم درست کنم اومد توضیح داد قضیه چی و چطوری اینطوری شده نفهمیدم منظورش چی بوده ؟

Dr. HANNIBAL LECTER
10-13-2014, 09:10 PM
عجب قسمت خفنی بود ها فصل خیلی خوب شروع کردن 9 از 10 برای این قسمت بهش میدم

Sina_Saw
10-13-2014, 09:25 PM
خب یکم جنجال به پا کنیم ....
به معنای کلمه مزخرفه :| هر فصل یه دو سه نفر رو میارن تو گروه تا آخر فصل اونارو میکشن که ملت بشینن ببینن. من فقط به امید روزی میبینم که ریک یا دریل یا کارل و اعضای اصلی بمیرن :))
به گلن هم راضی هستیم

blackshow
10-13-2014, 09:41 PM
خب یکم جنجال به پا کنیم ....
به معنای کلمه مزخرفه :| هر فصل یه دو سه نفر رو میارن تو گروه تا آخر فصل اونارو میکشن که ملت بشینن ببینن. من فقط به امید روزی میبینم که ریک یا دریل یا کارل و اعضای اصلی بمیرن :))
به گلن هم راضی هستیم

خب اگه اینجور باشه با این که به دکستر احترام زیادی می زارم و جز یکی از بهترین سریالای زندگیمه جزو سه تا :Smiley41: اونوقت اگه از دید شما نگاه کنیم تو دکستر هم هر قصل یه قاتل رو میاوردن بعد دکستر اخر فصل میکشتش و دوباره همون اش و همون کاسه که خب معلومه که اینجوری نیست همه ی ما دکستر رو به خاطر ویژگی های دیگه اش نگاه می کردیم پس همهی ما قطعا به خاطر چیز های مثبتی که تو سریال هست walking dead رو می بینیم دلیل نمیشه که شما از این ژآ«ر خوشتون نمیاد این جور حرف بزنین:Smiley35:

Sina_Saw
10-13-2014, 09:44 PM
دکستر رو به خاطر ویژگی های دیگه اش نگاه می کردیم
ویژگی دیگر واکینگ دد چیه؟ :|
من دکستر رو میدیدم چون مثل خودم تک و تنهاس

AdibTE
10-13-2014, 09:50 PM
شر نکنید. رای به اکثریت است و بس :Smiley36: با 2 ، 3 نفر سریال چیزیش نمیشه

Sina_Saw
10-13-2014, 09:51 PM
شر نکنید. رای به اکثریت است و بس با 2 ، 3 نفر سریال چیزیش نمیشه
نظر شخصی گفتن شر نیست ;)

kavehmj
10-13-2014, 10:08 PM
قسمت خیلی خوبی بود. 9 دادم به این قسمت و اون یک امتیاز رو هم به خاطر باگ های سریال کم می کنم. به نظرم کسی که یه سیستمی مثل ترمینوس رو راه انداخته رو هدایت می کنه و یک بار هم سابقه ی حمله به خودش رو تجربه کرده، اونقدر باهوش هست که تانکر حاوی مواد منفجره رو چسبیده به حصار های محوطه اش نذاره که راحت با یه شلیک و انفجارش، تمامی مواضع دفاعیش از بین بره.
اما خب دیگه، کارگزدان می خواست قضیه ترمینوس تو همین قسمت تموم بشه. وگرنه بایستی چند قسمتی منتظر سقوط ترمینوس می بودیم.

بقیه ی سریال هم که عالی بود.

طبق تریلر کامیک کن، تو قسمت بعدی شاهد بازپس گیری ترمینوس خواهیم بود و بعد هم این یارو رهبر ترمینوس به ریک اینا می پیونده. امیدوارم صحنه ی ماشین آب پاس رو حذف نکرده باشن.
قضیه ی بث هم احتمالا جالبه و امیدوارم که تو قسمت بعدی ببینیم.

EliJah
10-14-2014, 12:36 AM
پسر عالی بود خیلی وقت بود منتظر بودم :Smiley35:
خیلی با این سریال حال میکنم چون اولین سریالی بود که دیدم خیلی خاطره دارم با این سریال:Smiley41::Smiley19:
سینا توام شر نکن =))))
9/10

naafas
10-14-2014, 01:15 AM
آقا من قضیه then رو نفهمیدم، اون زنه کی بود؟

MILANO
10-14-2014, 03:29 AM
10 دادم به دلایل زیادی که دوستان کاملاً اشاره کردن.
فک میکردم کل این فصل قراره زور بزنن از ترمینوس فرار کنن! با تشکر از دست اندرکاران که تو یه اپیزود جمعش کردن :)

فقط این آقا سیاه پوسته که آخر اومد کی بود؟ قبلاً بود تو سریال؟ قیافش آشنا میزد!

mohammadgamer
10-14-2014, 03:54 AM
به عنوان یه نفر که سریال وکینگ دد رو میبینه حرف نمیزنم . به عنوان یه نفر که تو 10 سالگی اویل 2-3 رو تو پلی استیشن 1 با مموری کارد تموم کرده عرض میکنم .
زامبی و سریال زامبی این نیست . کل واکینگ دد فقط 6 اپیزود فصل 1 یه سریال زامبی بود :) بقیش یه سریال درام-اکشن بود تا به امروز...
7با ارفاق

linkinpark20
10-14-2014, 10:17 AM
عجب قسمتی بود کلی به ذوق و شوق اومدیم صحنه های کشت و کشتار خفن که خود آدم های زنده باعثش بودن نه زامبی ها و همچنین خورده شدن افراد ترمینال توسط زامبی ها هم خیلی حال داد 10 دادم چون خیلی سوپرایز شدم:Smiley17::Smiley41:

sogoly
10-14-2014, 12:45 PM
10 دادم به دلایل زیادی که دوستان کاملاً اشاره کردن.
فک میکردم کل این فصل قراره زور بزنن از ترمینوس فرار کنن! با تشکر از دست اندرکاران که تو یه اپیزود جمعش کردن :)

فقط این آقا سیاه پوسته که آخر اومد کی بود؟ قبلاً بود تو سریال؟ قیافش آشنا میزد!

سیاه پوست همونه که توی قسمت اول خودش و پسرش به ریک کمک می کنن.....بعد توی فصل های بعدی دوباره ریک می ره سراغش واسه اسحله......می فهمه که پسرش زامبی شده.....

حالا دویاره توی این فصل هستش.....توی پرومو ها گفته بودن که...

اعتراف می کنم دلم برا هرشل تنگ شده...........کاش حذفش نمی کردن...:Smiley42:

nima3333
10-14-2014, 02:54 PM
اپیزود اول شروع طوفانی داشت و امیدوارم تا پایان این فصل همینجوری پیش برن.
نکته جالبی که به نظرم داشت این بود که نشون داد افراد داخل ترمینال آدمهای خوبی بودن و هدفشون کمک کردن به انسانها بود ولی محیط و شرایط اینارو تبدیل کرده بود به همچین آدامهایی.

KING TWD
10-14-2014, 04:00 PM
خیلی خوب بود
صراحتا می گم لیاقت 10 رو داشت
بهترین بخشش اون موقع بود که کارول رو دیدن

anzalichi
10-14-2014, 04:08 PM
اولین نکته ی مثبتش تغییر تیتراژ بود..فصل 1 یه چیز بود، 2تا چهار یه تیتراژ دیگه و الانم یکی جدید طراحی کردن.
نکته ی مثبت دومش بازگشت مورگان به سریال بود.
دوستانی که اون زنه ی تو چندثانیه ی آخر رو نشناختن باید بگم همون زنه ایه که تو ترمینوس کارول داشت ازش سوال جواب میکرد که چرا به این روز افتادین....

و درآخر باید بگم جو گیر نشید..سریال اصلا ترسناک نیست..!! دیگه کم مونده از کناره زامبیا رد بشن باهاشون سلفی بندازن:| به جای اینکه اینا از زامبیا بترسن، زامبیا از اینا میترسن..!! سریال خیلی با چیزی که به اسم "ترس" میشناسیمش فاصله داره..!!

5از10

VIVA THE ROCK
10-14-2014, 05:02 PM
خوبیش این بود که نیومدن پروسه ی دستگیری و بازجویی و شکنجه ی ریک و دوستان رو 134 قسمت طول بدن، همون یه قسمته تمومش کردن .
بدیش هم این بود این همه ترمینوس رو گنده اش کردن، اون وقت همین ترمینوس بدست یه پیرزن کچل سقوط کرد، به همین راحتی . تایم لاین سریال هم مشکل داشت یه جورایی . اتفاقاتی که از دید ریک و کارول جدا دیدیم زمانش سینک نبود :Smiley35:

anzalichi
10-14-2014, 06:53 PM
دعوا نمی خواد که فقط خواستم بدونم چرا 5 دادی همین

شما هم که خوشت نمیاد کسی مجبورت نکرده نگا کتی

دعوا چرا آخه داداش:Smiley17:...شما به این قسمت 10 میدی بعد به قسمت 1 فصل 1 چندمیدی؟ من نظر شخصیم بود..نظرشما هم محترم..من 5 نمره ی اکشن بودنش رو کامل دادم...چون وارد فاز ترسوندن مخاطب نشدن 5 نمره ی دوم رو ندادم..نظر من ، نمره ی من به قسمت واسه هیچکس به غیر خودم ارزش نداره..!! من خیلی هم از واکینگ دد خوشم میاد و انتظار دارم وقتی تو ژانرش میزنن اکشن/هیجان انگیز/ترسناک به سومین فاکتور هم یه بهایی بدن:Smiley35:

اگر احساس کردی تند بود نظرم بشخصه ازت معذرت خواهی میکنم..!! یه قسمته سریال نباید باعث کدورت بین ما بشه:Smiley38:

blackshow
10-14-2014, 09:12 PM
اقا چرا تو اونی که من نگاه کردم مورگان نبود کجای سریال میاد

Rhaegar
10-14-2014, 10:37 PM
اقا این سیاه پوسته رو من چرا ندیدم؟:دی
من کامل دیدم حتی تیکه قسمت بعدم رسید ولی ندیدم اینو!

AdibTE
10-14-2014, 11:08 PM
اقا این سیاه پوسته رو من چرا ندیدم؟:دی
من کامل دیدم حتی تیکه قسمت بعدم رسید ولی ندیدم اینو!

توی 10 ثانیه ی آخره.
اگر نیست نگرد حتما نسخه ای که دانلود کردی این رو حذف کرده.

WalTer WhiTe
10-15-2014, 12:25 AM
سلام بر روح اون خِرخِره بُریده ها :Smiley36:
سلام بر این مقاومت جانانه
سلام بر فصلی که بوی یک سیزن خوب رو می دهد
سلام بر اون فش فشه ای که، راه خود رو درست یافت و موجبات شادی روح بچه ها شد:Smiley36:
سلام بر جودیت و اون سکانسی که گریه زیبایش رو نشون داد و .....
http://picoup.ir/images/86443565204722515111_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=86443565204722515111.jpg)

و خلاصه اینکه من توی فصل قبلی بینهایت بی رحمانه اون فصل رو کوبیدم و بلاخره فکر کنم اون اعتراضات ما نتیجه داد و باعث شد این فصل رو واقعا خوب شروع کنند. سکانس هایی که میشه بهش گیر داد واقعا کم نبود ولی داستان اینقدر تند پیش رفته و خوب پشت سره هم اتفاق افتاد که واقعا بی خیال امثال اون فشفشه و اون کارهای کارول شدم. اگر همین طور و به همین خوبی تا اخر فصل ادامه بدهند احتمالا فصل خوبی پیش رو داریم ولی اگر دوباره از قسمت بعدی روی ریل راه برند و دوباره یک خونه پیدا کنند برند توش و اتفاقات این دست بی افته قطعا افت خواهد کرد. به هر حال خیلی امید پیدا کردم به این فصل، امیدوارم گند نزنند و همین طور موجبات لذت بردن ما رو فراهم کنند. :Smiley35:

x7music
10-15-2014, 12:35 AM
سلام بر روح اون خِرخِره بُریده ها
سلام بر این مقاومت جانانه
سلام بر فصلی که بوی یک سیزن خوب رو می دهد
سلام بر اون فش فشه ای که، راه خود رو درست یافت و موجبات شادی روح بچه ها شد
سلام بر جودیت و اون سکانسی که گریه زیبایش رو نشون داد و .....

و خلاصه اینکه من توی فصل قبلی بینهایت بی رحمانه اون فصل رو کوبیدم و بلاخره فکر کنم اون اعتراضات ما نتیجه داد و باعث شد این فصل رو واقعا خوب شروع کنند. سکانس هایی که میشه بهش گیر داد واقعا کم نبود ولی داستان اینقدر تند پیش رفته و خوب پشت سره هم اتفاق افتاد که واقعا بی خیال امثال اون فشفشه و اون کارهای کارول شدم. اگر همین طور و به همین خوبی تا اخر فصل ادامه بدهند احتمالا فصل خوبی پیش رو داریم ولی اگر دوباره از قسمت بعدی روی ریل راه برند و دوباره یک خونه پیدا کنند برند توش و اتفاقات این دست بی افته قطعا افت خواهد کرد. به هر حال خیلی امید پیدا کردم به این فصل، امیدوارم گند نزنند و همین طور موجبات لذت بردن ما رو فراهم کنن
کاملا باهات موافقم واقعا این فصل انگار یه امیدی به همه داده و خیلی لذت بردیم فلش بکهای زیبایی هم زد به این که چرا ترمینوسیها گوشتخوار و بی رحم شده بودن امیدوار سریال سراسر هیجان و اکشن باشه جای زامبی ها خالی نمونه گرچه گفته شده این فصل بیشتر انسانها با هم هستن تا با زامبی ها امیدوارم این رابطه عاشقانه به هم**جنس****رایی نرسه و بتونیم لذت ببریم:Smiley17::Smiley17:

amir21321
10-15-2014, 12:51 AM
دوستان همه نظرات خوبی دادن و قابل تامل. خوبه که این سریال این همه طرفدار الحق و الانصاف سریال خیلی خوبیه. فصل قبل یه مقدار نتونست انتظارات را برآورده کنه. ریتم بسیار کندی داشت و البته خسته کننده به نظر می رسید. همینطور که این دوست مدیر و آپلودر زحمت کش سایت هم توضیح داد این فصل یه مقدار از اون حالت کلیشه ای دراومد. و در واقع نقش بسیار پر رنگ کارول رو به خوبی نشون داد و با اونکه ریک اون رو از گروه اخراج کرده بود باز هم این گروه رو به بقیه مردم ترجیح داد. تو فصول قبلی شخصیت ها حالت نرمال داشتن به نظرم فرم Hero یا قهرمانانه هم لازم بود برای سریال که خب دیدیم
نکته بعدی سکانسهای بسیار خوب و زیباش بود که جدید هم بود. مثل برگشت به گذشته و حال
دیالوگ های ربد و بدل شده بین تایریس(همونی که بچه ریک جودیث رو نگه میداشت) و اون مرد وابسته به ترمینوس بسیار قشنگ بود.
در مورد صحبت محمد حرفش تا حدی درسته که فاکتور ترس شاید به اندازه کافی نبود اما تو همون فصل اولم هم اگه خاطرت باشه وقتی گلن میخواست بره ماشین رو بیاره همون لباس زامبی رو پوشید خیلی عذر میخوام دل و روده ام به خودش مالید بین گله ای زامبی حرکت کرد. شاید چون این مساله برات تکراری بود فاکتور ترس به نظرت زیاد به چشم نیومد. .در کل محمد و یاسر چند تا پیرهن(شاید 100 تا :Smiley69:) از من کاربر معمولی بیشتر پاره کردن و نظراتشون بسیار برای من متین و محترمه
من این قسمت رو بعد از فصلی تقریبا یکنواخت با این شروع و البته نکاتی که دوستان اشاره کردن و البته هیجان بسیار خوب لایق نمره 10 میدونم

Headache
10-15-2014, 01:05 AM
قبول دارم که دلهره آور نبود ولی عجب اکشنی داشت :Smiley35: از همون دیقه اولش تا آخرش عالی بود.
10

DARK BOY
10-15-2014, 01:18 AM
من متاسفانه نتونسم به موقع ببینم با این حال عجب قسمتی بود چه سکانس های شاخی داشت واقعا دلم برای سریال و مخصوصا ریک و اون چهره عصبی تنگ شده با این شروعش واقعا برتریش رو نسبت به بقیه سریال ها در حال پخش نشون داد ب شخصیت اصلی منفی هم واقعا چهره تو .... نروی داره کاشکی مرگشو میدیدم بازم به فرمانده واقعا ترسناک بود 9/10

saeed_iri
10-15-2014, 01:29 AM
8
متاسفانه این سریال سطح توقعات رو پائین آورده و بعد از یک قسمت خوب ، همه بالاترین نمره رو میدن، از این سریال توقع بیشتر از این حرفاست، همه قسمتها با این سطح از هیجان و ریتم باید پیش بره . واقعا خودم متاسف میشدم بعضی از اپیزود های فصل های گذشته رو مجبور میشدم با ریتم تند ببینم در صورتی که سریال های مثل بریکینگ بد و گیم آف... بعضی اپیزود ها حتی لذت دیدن چندین باره داشت .

AdibTE
10-15-2014, 02:20 AM
8
متاسفانه این سریال سطح توقعات رو پائین آورده و بعد از یک قسمت خوب ، همه بالاترین نمره رو میدن، از این سریال توقع بیشتر از این حرفاست، همه قسمتها با این سطح از هیجان و ریتم باید پیش بره . واقعا خودم متاسف میشدم بعضی از اپیزود های فصل های گذشته رو مجبور میشدم با ریتم تند ببینم در صورتی که سریال های مثل بریکینگ بد و گیم آف... بعضی اپیزود ها حتی لذت دیدن چندین باره داشت .

ببین برادر من
اولا شما خودت 8 دادی :))
ثانیا هر کی نظری داره
ثالثا وقتی سریالی افت میکنه و تماشاگرا رو نا امید میکنه، اگر با یه شروع قشنگ دوباره استارت بزنه(حالا هزار جا اعلام کردن قسمت اول زامبی زیاد وجود نداره و جنگ بین ریک و ترمینوسه) تماشاگرا رو به وجد میاره. حالا بعضیا هستن زیاد تحلیل میکنن و میرن تو نرخش. باید گفت take it easy :Smiley35: لذت ببرید، سریال رو واسه خودتون تلخ نکنید.
در آخر هم انقد قسمت های جدید رو با قسمت اول مقایسه نکنید... اون یه تئوری جداگونه بود. هنوز داستانش به اون جاها نکشیده بود. این ها هم میگذره. فقط زامبی زامبی زامبی که نمیشه آخه! باید ایده هم داشته باشن که بتونن!
اینم نظر کلی من بود. ببخشید اگه با ماله شما یکی نبود:Smiley17:

hadi2006mi
10-15-2014, 03:15 AM
قسمت خیلی خوبی بود ولی اتفاقی که برای واکینگ دد افتاده یک قسمت طوفانی و خوب بعد شش قسمت متوسط و باز قسمت اخر نیم فصل یک قسمت خوب امیدوارم این فصل از این قاعده فصلهای قبلی پیروی نکند منم به این قسمت 8 میدم

B 13
10-15-2014, 02:00 PM
http://8pic.ir/images/256sl5m6p5nxc9t0jsq3.jpg

یکشنبه ی گذشته، سریال موفق و پرمخاطب The Walking Dead توانست رکورد تعداد بیشترین بیننده های خود را شکسته و به تعداد 17.3 میلیون نفر برساند. از این تعداد، نزدیک به 11 میلیون نفر از بینندگان را مخاطبان بزرگسال ( از 18 تا 49 سال ) تشکیل می دادند.این در حالیست که پیش از این رکورد پربیننده ترین قسمت از آن اپیزود اولیه ی فصل چهارم با حدود 16 میلیون نفر بود. رقم 17.3 میلیون نفری حتی از مسابقات شنبه شب فوتبال امریکایی (در بخش خصوصی) نیز بیشتر بوده و باعث شده تا سریال The Walking Dead را تبدیل به یکی از جدی ترین برنامه های تفریحی تلوزیون بکند.چرا مخاطبین و بیننده های یک سریال تا این حد حائز اهمیت می باشند؟این احتمالا سوالیست که برای بسیاری پیش آمده است. جواب ساده است، فروش زمان بین سریالی برای پیام های بازرگانی. احتمالا تا به حال دیده اید که معمولا در حین اعلام آمار بیننده های یک سریال، مخاطبان بزرگسال که بین 18 تا 49 سال دارند را نیز ذکر می کنند. دلیل این است که قشر بالغین، از 18 تا 49 سال بیشترین توانایی خرید محصولات تبلیغ شده در حین پخش قسمت سریال را دارند و از این جهت این مخاطبین بیشترین اهمیت را دارند و باعث گرانتر شدن زمان پیام های بازرگانی میان سریال می شوند.به همین دلیل است که اگر سریالی موفق به جذب مخاطبین مناسب نشود، شبکه ی تهیه کننده ی سریال موفق به تهیه ی هزینه ی ساخت سریال و همچنین سود عائد از فروش زمان های بین قسمتی برای تبلیغات بازرگانی نشده و ساخت ادامه ی سریال مذکور را لغو میکند.و همچنین دقیقا به همین دلیل است که شبکه ی AMC تهیه کننده ی سریال The Walking Dead از هم اکنون نه تنها این سریال را برای فصل ششم تمدید کرده، بلکه در حال ساخت پیش درآمدی از این برنامه ی تلوزیونی نیز می باشد.

TOXIN
10-15-2014, 04:30 PM
بعد از اتمام فصل چهارم، زیاد دیگه حوصله دیدن این سریال رو نداشتم. چند روز پیش هم که دیدم فصل 5 شروع شده، اصلا اشتیاقی به دیدنش نداشتم . ولی خب ریت این قسمت توی ای ام دی بی دلیلی شد که این قسمت رو ببینم. این که قضیه ترمینوس رو پروندشو بستن (البته پرونده مکانشو وگرنه در ادامه حتما از شخصیت های او مکان چیزهای بیشتری نشون می دن) نکته خوبی بود ولی هنوز برای من سریال، یک سریال معمولیه. فصل های یک و دو انصافا قشنگ بودن ولی بعدش سریال دچار افت شده. این که میشنوم سریال برای فصل 6 هم تمدید شده بیشتر نا امید کنندست برام. واکر ها به موجوداتی تبدیل شدن که بود و نبودشون اصلا در روند سریال تغییری ایجاد نمی کنه و در حاشیه سریال قرار گرفتن. این گیر افتادن ها و فرار کردن ها هم بیش از حد تکراری شده. در کل به نظرم این سریال به تحول در موضوع نیاز داره. باید دید قسمت های بعد چطور پیش خواهد رفت.

Trinity Killer
10-15-2014, 06:15 PM
کاملا تکراری.داستان تکراری.:Smiley15:موقعیت های تکراری:Smiley15:و کلی چیزهای تکراری دیگه...:Smiley15:

دیگه کم کم اسم سریال رو هم باید عوض کنن.:Smiley19: هیچ زامبی ای در کار نیست هیچ ترسی در کار نیست:Smiley15:

امتیاز6 از 10

arhi
10-15-2014, 07:49 PM
خیلی عالی بود.داستانی که میشد چند قسمت کشش داد تو یه قسمت روایت شد.هم سرعت و اکشن کافی داشت هم صحنه های دلهره آور.زامبی ها هم به اندازه کافی در داستان مشارکت داشتن .سریال رو هم که قاچاقی و مفتی دانلود میکنیم میبینیم آخه دیگه چه توقعی داری آقا جون!!!! قرار نیست که یه شاهکار سینمایی باشه، سریاله.یه مدت بشین سریالهای ترکی و وطنیو ببین تا حساب دستت بیاد!!.

arso
10-15-2014, 10:35 PM
به غیر از 7 و 8 دقیقه اولش و یه کم درگیری چیز دیگه ای نداشت . خلاصه عادت کردم قسمت های اول هر فصل یا نیم فصل دومش رو هیجانی و پر از درگیری شروع کنن اما بعدش دوباره افت کنه ! داستان سریال جوریه که خیلی میتونن روش مانور بدن اما بین این همه زامبی و این ماجرا ها تو هر فصل دو تا گروه آدم میوفتن به جون هم !

امتیاز 6

WALKING DE4D
10-15-2014, 10:38 PM
نمره 10/10
قسمت فوق العاده زیبایی بود اصلا حس نکردم قسمت داره تموم میشه
یعنی همه چی داشت هیچ ایرادی نمیشه گرفت

نظر بعضیا خوندم بازم مثل همیشه ایرادات الکی خودشونو میگیرن من خودم سریال دکستر دیدم و خیلی خوب بود اما
اگه قرار بر تکرار روند باشه اونجا کشته شدن ادما به دست یه نفر مدام تکرار میشد
گیم اف تورنز که قسمت 9 باید منتظر کشته شدن یکی از نقش های محبوب فصل بود
و..... باقی سریالا این سریالو با سریالای دیگه نباید مقایسه کرد تو سبک خودش یه شاهکار تکرار نشدنیه

WALKING DE4D
10-15-2014, 10:51 PM
یه سریال یا فیلم ترسناک اسم ببرین که واقعا ادمو بترسونه
American Horror Story مثلا شنیدیم ترسناکه ما که چیزی ندیدیم ازش اینکه زامبیه بیشتر جنبه هیجانیشو باید گیر داد تا ترسناک بودنو

چند تا سریال اومدن برای رقابت با والکینگ دد که بیشتر طنز هستن نمونشم سریالی که جدیدا پخش شده

Dexter_171
10-15-2014, 11:06 PM
عالی بود ..... پر از هیجان ، پر از صحنه های اکشن ؛ یکی از بهترین قسمت های این سریال بود انصافا ...

فک میکنم تنها سریالی که توی این انجمن تخریب نشده بریکینگ بد باشه:Smiley36:
امتیاز بدون شک 10

Alex Vause
10-15-2014, 11:28 PM
منم بخاطر Rate بالاش ، و اسپویل های فیسبوک بالاخره قسمت اول رو دیدم ، به نظرم تا اینجا سازنده های TWD داستان رو خیلی خوب پیش بردند ، اینکه بعضی دوستان میگند گروه مدام درگیر یه مسئله ای (مثل زندان - مزرعه هرشل و ... ) میشه و بعد دوباره یه داستان جدید پیش میاد رو زیاد نمیشه ایراد دونست ، فرض کنید از اول میخواستند بگردند دنبال درمان ، مثلا این دانشمند فصل 2 اضافه میشد ! اون موقع فکر میکنید چند فصل این ایده رو میتونستند "کش" بدند ، واسه همین میگم خط داستان تا الان درست پیش رفته ، یه نکته مثبت در مورد TWD فکر میکنم اینه که حداقل سازنده هاش تا 2 فصل جلوتر داستان رو در نظر دارند . در مورد ترسیدن از زامبی ها و اینکه چرا ترسناک نیست ، یه بخشیش فکر میکنم به خود بیننده برمیگرده ، خود ما هم یکم به دیدن " واکر ها " عادت کردیم ، ولی حداقل سازنده ها هر فصل چند نوع زامبی جدید اضافه کردند ، مثل همین قسمت " Zombies On Fire " یا اصلا صحنه ی سر بریدن ، من که خودم شکه شدم ! ببخشید طولانی شد ، به این قسمت 10 میدم .

EMINENT
10-16-2014, 12:51 AM
1) برای اولین بار در کل این 4 فصل و یک قسمتی که از این سریال پخش شده من از این ریک خوشم اومد، تو تمامی طول پخش سریال انقدر که این آدم رو مخ و اعصاب من بود با این بازی مصنوعیش هیچکس اذیتم نکرد، ولی تو این قسمت با اون حرکاتایی که با تیکه چوب زد و ژست AK47 گرفتنش واقعا جذاب بود!

http://picoup.ir/images/71504128124141381616.jpg

2) اگه سریال The Strain رو دیده باشید متوجه شدید که خون آشامای اون سریال یه جورایی پیشرفت میکردن، آپگرید(!) میشدن و این خیلی داستان و جذاب میکرد ولی تو کل قسمتای این سریال زامبیا همون موجودات خنگ و کودن ابتدایی هستن، شاید اگه تو نژاد زامبیا یه اصلاحی صورت بدن و ورژن جدیدترشو بیارن تو داستان ریک و دوستان بیشتر به چالش کشیده بشن.

3) یجورایی تیکه های گل درشتم داشت این اپیزود، مثلا تبدیل شدن اون ادمی که واسه خاطر خدا مردمو به ترمینال دعوت میکنه و آخر میشه داعشی! درسته روزگار بهش جفا کرد ولی داداش من تو که انتقامتو گرفتی حالا هرکیو میبینی فک میکنی میخواد به خواهر و مادرت تج**او*ز کنه؟؟ بیخیال

hadiuss
10-16-2014, 01:30 AM
از 10/10 دادم چون واقعا برا شروع فصل جدید خیلی خیلی خوب بود...
1-دوستانی که میگن واکرها براشون عادی شده...خب طبیعیه داداش من 2ساله دارن کنارشون زندگی میکنن چم و خمشون اومده دستشون ولی خب بله اگه یکم چاشنی ترس از زامبی رو حفظ بکنن خوب میشه...
2-بعضی دوستان قسمت های بعد رو ندیده درباره کل فصل نظر میدن...خب صب کن قسمت های بعد بیان بعد درباره اونا نظر بدین...
3- صحنه ی سر بریدن فوق العاده بود...خشونت خونم یکم اومده بود پاییین با دیدن این صحنه زد بالا...
در کل مشتاقانه منتظر قسمت های بعد هستیم

Irag
10-16-2014, 12:11 PM
http://images.techtimes.com/data/images/full/21324/the-walking-dead-airs-on-sunday-nights-at-9-pm-et-on-amc.gif?w=600

جالبه بهترین قسمت از قسمت اول این فصل مربوط میشه به سکانسی که اصلا توش "زامبی" نداره. این یه حقیقت تلخ‌ه در مورد همچین سریالی.
شروع (منظورم همون چند دقیقه‌ی قصابی‌ه نه مابقی‌ش) همونطور که توی تبلیغات گفته بودن "طوفانی" بود. با اینکه می‌شد خشک‌تر و خشن‌تر و تلخ‌تر هم این فضا رو طراحی کرد ولی برای یه سریال این سبکی همین قدر شجاعت هم خوبه دیگه. شخصا انتظارم بیشتر از این حرف‌هاست ولی به همین مقدار هم رضایت میدم.
اما به غیر از این خون‌ها و خونسردی قاتلین اون اتفاق "طوفانی" روایت "حال" و "گذشته" بود که واقعا ابتکار بی‌نظیری شد. هرچند خیلی کوتاه و سرهم‌بندی شده بود ولی باز به همین مقدار برای همچین سریالی "راضی"م. به نظرم سریال خیلی با ایده‌آل (حتی در اندازه‌ی خودش) فاصله داره ولی بد نیست هرچند وقت یه بار همچین اتفاقاتی سر راه قهرمان‌هاشون قرار بدن. اینطوری یکی مثل من که یه فصل کامل سریال رو ندیده رو هم مجبور می‌کنن بعد از یه فصل حتی شده یه قسمت ازش رو تماشا کنه.

M.Amir
10-16-2014, 02:36 PM
بعضی نظرات در مورد این اپیسود در تی وی لاین :

Awesome premiere! And I have to admit I got a little misty-eyed at the reunions at the end. Promising start to the season
شروع فوق العاده ای بود! باید بگم که آخرین لحظات بخاطر دیدن ریک و جودیث اشک تو چشمام جمع شده بود.

I loved the Daryl/Carol reunion!!! No words needed! I cried!!!
تجدید دیدار دریل و کارول رو دوست داشتم!!! هیچ حرفی نیاز نیست! گریه کردم!!!

و باز هم کامنت دیگری در این مورد :
I was so happy when Daryl and Carol reunited, but I literally cried with joy when Rick saw and ran to Judith. Such a surprising ending. Awesome episode. All actors rocked it!!!!

I give it an A. Walking Dead just keeps getting better and better
به سریال نمره 20 میدم. همینطور داره بهتر و بهتر میشه.

Fantastic episode! Well worth the wait! Looking forward to next week.
اپیسود محشری بود. ارزش صبر کردن رو داشت. شدیداً منتظر قسمت بعدی ام.

My DVR cut off after the previews so no Morgan scene for me. :دی (این رو مخصوصاً ترجمه نکردم!)

باقی نظرات هم مثبت هستند! + (http://tvline.com/2014/10/12/the-walking-dead-recap-season-5-premiere-carol-daryl-reunited/)
نمیدونم چرا بعضی دوستان دوست دارن فقط انرژی منفی بدن (تخریب نگیم بهتره). چی میخواین دیگه از سریال؟
لحظات آخر سریال که جودیث رو دیدن، منم بغضم گرفته بود.
بنظرم سعی کنین از این سرگرمیتون لذت ببرین (مثل دوستان برون مرزی) چون این انرژی منفی فقط و فقط روی خودتون تاثیر میذاره!
نمیدونم بقیه ی فصل چطور پیش خواهد رفت ولی این قسمت خیلی خوب بود.

دقت کنین ریت این قسمت هم 9.7 بود! اما به یک دلیل 9 دادم.

Zombieland
10-17-2014, 01:43 PM
خیلی قسمت خوبی بود اوایل سریال فقط دلم میخواست ریک دوباره وحشی بشه بزنه اینارو بترکونه ولی وقتی فلش بک رو نشون میداد دلیل ادم خوار شدن این مردم فهمیدم یه خرده دلم واسشون سوخت .
وقتی که ریک گفت باید برگردیم همشونو بکشیم خیلی باحال بود. از اون صحنه های احساسی هم خوشم اومد.
ولی ولی بهترین سکانس یا چیزی که من خیلی باهاش حال کردم وقتی بود که سریال تموم شد ولی بر خلاف همیشه یه سورپریز داشت
در کل 9 میدم چون پتانسیل این سریال بیشتر از این هم هست:Smiley17:

rolan
10-18-2014, 04:23 PM
8 خوبه . . . ولی سریال باید یکم مثل game of thrones کاراکتر کشی و شوکه کردن مخاطب رو یاد بگیره تا سریال غیر قابل پیش بینی بشه مثلا تو صحنه اول باید گلوی گلن بریده میشد و میمرد ... :Smiley36:

A_TWD
10-18-2014, 05:59 PM
تو صحنه اول باید گلوی گلن بریده میشد و میمرد وای نهههههههههههه... :Smiley36:

osture
10-19-2014, 02:25 AM
جالب اینه که با اینکه سریال بالا پایین زیادی داشته
ولی حداقل در 1 مورد ثبات داشته
و اونم شخصیت ها و شخصیت پردازی کرکترها بوده ...
چیزی که سریال خیلی روش تاکید داشت که حی با عوض شدن عوامل سریال باز همون روند ادامه داشت
قبلا هم از این تغییر ها زیاد دیده بودیم - بهترین مورد همون دوگانگی ریک بعد از گم شدن سوفیا فصل دوم بود بنظرم توی کلیسا

توضیحات بخاطر این تصویر پایین هست
http://picoup.ir/images/03710064365764605949_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=03710064365764605949.jpg)
تغییر شخصیت از فصل 1 تا 5

blackj
10-19-2014, 03:45 AM
10 میدم حال حوصله توضیح دادنم ندارم!:Smiley15:

WALKING DE4D
10-19-2014, 11:20 AM
8 خوبه . . . ولی سریال باید یکم مثل game of thrones کاراکتر کشی و شوکه کردن مخاطب رو یاد بگیره تا سریال غیر قابل پیش بینی بشه مثلا تو صحنه اول باید گلوی گلن بریده میشد و میمرد ... :Smiley36:

خب گیم اف اینقدر کاراکتر اضافه میکنن که نمی دونن به کدومش اب ببندن گیم اف تا قسمت 8 ریتم کند و یکنواختی داره

قرار باشه هر شخصیت بدون برنامه ریزی حذف کنن که سریال مسخره میشه

Yellow King
10-19-2014, 06:48 PM
سریال رو همین الان دیدم و بهش 7 دادم. دیگه شوق و ذوقی واسه دیدن سریال ندارم... بعد از فصل 2 که Frank Darabont از این سریال رفت واقعا ناامید شدم و متاسفانه شاهد افت بیشتر و بیشتر سریال هستیم. فکر هم نمیکنم که دیگه مثل اون موقع ها بشه سریال... شروع معمولی رو داشت ولی بخاطر مواردی مثل عوض شدن تیتراژ شروعی سریال، صحنه گریه Judith که عکسش رو اینجا (http://tvworld.info/showthread.php?44251-The-Walking-Dead-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84&p=166024&viewfull=1#post166024) دوستمون گذاشت و دیدن بازگشت پنگوئن سریال Gotham (همونی که به عنوان اولین نفر سر میبرن) 7 رو به این قسمت میدم. چیزی که منو وادار به تماشای سریال میکنه یکی اینکه جریان Beth چی شده یکی هم شخصیت Daryl که امیدوارم زودتر نقشش تموم شه و بیاد بیرون از این سریال...
ویرایش: راستی دوستان اونجایی که Morgan رو نشون میده بعد که میره تو جنگل یه علامتی رو رو درخت میبینه اون چی بود دقیقا؟

WALKING DE4D
10-19-2014, 09:32 PM
سریال رو همین الان دیدم و بهش 7 دادم. دیگه شوق و ذوقی واسه دیدن سریال ندارم... بعد از فصل 2 که Frank Darabont از این سریال رفت واقعا ناامید شدم و متاسفانه شاهد افت بیشتر و بیشتر سریال هستیم. فکر هم نمیکنم که دیگه مثل اون موقع ها بشه سریال... شروع معمولی رو داشت ولی بخاطر مواردی مثل عوض شدن تیتراژ شروعی سریال، صحنه گریه Judith که عکسش رو اینجا (http://tvworld.info/showthread.php?44251-The-Walking-Dead-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D8%B2%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D9%84&p=166024&viewfull=1#post166024) دوستمون گذاشت و دیدن بازگشت پنگوئن سریال Gotham (همونی که به عنوان اولین نفر سر میبرن) 7 رو به این قسمت میدم. چیزی که منو وادار به تماشای سریال میکنه یکی اینکه جریان Beth چی شده یکی هم شخصیت Daryl که امیدوارم زودتر نقشش تموم شه و بیاد بیرون از این سریال...
ویرایش: راستی دوستان اونجایی که Morgan رو نشون میده بعد که میره تو جنگل یه علامتی رو رو درخت میبینه اون چی بود دقیقا؟

اون علامت کار ریک هستش برای مرگان نشون می زاره حدس که میشه زد اینه سر یه بزنگاه میرسه و نجات میده ریکو

Yellow King
10-19-2014, 10:51 PM
اون علامت کار ریک هستش برای مرگان نشون می زاره حدس که میشه زد اینه سر یه بزنگاه میرسه و نجات میده ریکو
آخه Rick از کجا میدونه که Morgan دنبالشون داره میاد؟! :|

rolan
10-20-2014, 12:26 AM

بله درسته دارابونت غنیمتی برای این سریال بود . . . صحنه های احساسی سریال در زمان دارابونت ادمو درگیر میکرد ولی الان میخوان به زور احساسات رو تو حلق ملت کنن!! :Smiley36: (فصل 1 و 2 بی نظیر بود) ولی در مجموع هنوز هم برای افرادی مثل من که از اول سریالو دنبال کردن ادامه سریال و دیدنش خالی از لطف نیست . . .

86471181
01-07-2015, 02:35 PM
به معنای کلمه مزخرفه
یه بار حرف درست زدی تو زندگیت :|
این همه تعریف شنیده بودم از این قسمت، بعد این همه مدت قسمت 1 رو دیدم، والا جز اون چن دقیقه ی اول و صحنه ی سر بریدن سریال، که اصلا به گروه خونی این سریال نمیخورد و صد البته میدونستیم واسه گروه ریک قرار نیست حداقل الان اتفاقی بیفته، بقیه سریال چیزی نداشت، شعارهای دری وری و یه صحنه ی مثلا عاطفی!!!

اونوقت اگه از دید شما نگاه کنیم تو دکستر هم هر قصل یه قاتل رو میاوردن بعد دکستر اخر فصل میکشتش و دوباره همون اش و همون کاسه

سینا جواب دندون شکنی داد اینقد متعصب نباش ، قبول کن :Smiley35::Smiley36:

Matin VT
01-07-2015, 04:35 PM
یه بار حرف درست زدی تو زندگیت :|
این همه تعریف شنیده بودم از این قسمت، بعد این همه مدت قسمت 1 رو دیدم، والا جز اون چن دقیقه ی اول و صحنه ی سر بریدن سریال، که اصلا به گروه خونی این سریال نمیخورد و صد البته میدونستیم واسه گروه ریک قرار نیست حداقل الان اتفاقی بیفته، بقیه سریال چیزی نداشت، شعارهای دری وری و یه صحنه ی مثلا عاطفی!!!

سینا جواب دندون شکنی داد اینقد متعصب نباش ، قبول کن :Smiley35::Smiley36:
اخه مشکل اینه یا اون خاطره ای که از افتضاح سال پیش داشتیم نشستیم این افتضاح جدیدو دیدیم که یکم درصد افتضاحیش کمتر بود برا همین فک میکردیم شاهکاره.
من خودم اونموقع 10 دادم ولی اگه الان دوباره بتونم نمره بدم 5 میدم:Smiley15:

Marlon Brando
02-04-2015, 12:28 PM
اولین سریال که دیدم همین سریال واکینگ دد بود.قبلن ها زیاد اعتقادی به سریال نداشتم و میگفتم که چرا باید ادم وقتش و حجمش رو بزاره برای یک سریال که همش یک فضا و شخصیت ها رو داره ولی الان اینجور نیستم و طرز فکرم عوض شده.بگذریم....نحوه ی اشنایی من با سریال از بازی واکینگ دد بود که به نظر من بازیش در نوع خودش شاهکار بود از بازیش به شدت خوشم اومد و وقتی که فهمیدم کارگردانش فرانک دارابونت خالق فیلم رستگاری در شاوشنگ هست علاقه ام دو چندان شد و بعدش که فهمیدم که سریال تحت تاثیر نویسنده افسانه ای استفن کینگ هست علاقه ام دو صد چندان شد...
من از فیلم هایی که زامبی رو فقط یک بهانه برای کشتن بگیرند و فیلم رو به سمت اکشن ببرند اصلا خوشم نمیاد مثل فیلم رزیدنت اویل
اما تم این سریال در ابتدا اینجور نبود یعنی زامبی ها در اینجا فقط یک بهانه هستند برای ترس و اکشن,این ما هستیم که در واقع در درونمون زامبی های خطرناک تری رو هستیم پس هدف سریال فقط کشتن و کشتن نبود بلکه این بود که روابط انسان ها رو در یک دنیای اخر الزمانی به شکل بسیار جذابی به بیننده ها نشون بده که ما باید به واقع از اقای کینگ تشکر کنیم چونکه در قبل اینگونه بود که واژه ترس فقط با هیولا ها بود که شکل میگرفت و....
اما استیفن کینگ این موضوع رو پیش اورد که انسان ها هم میتونند در شرایطی به شکل کاملا جالبی در شرایطی ترسناک و پیچیده بشوند که خوب نویسنده کمیک بوک واکینگ دد که اقای Robert Kirkman هست به خوبی تونسته در کتاب کمیکش با استفاده از همین موضوع و اضافه کردن زامبی یک دنیای اخر الزمانی رو در واکینگ دد بوجود بیاره
سریال واکینگ دد داستان گروهی رو به سرپرستی ریک با بازی Andrew Lincoln نشون میده که در این دنیا اخرالزمانی در گردشند و بدنبال مکان و جایی برای یک زندگی ساده و بی الایش هستند....
به نظر من با وجود اقای دارابونت در سیزن های ۱ و۲ وحتی ۳ سریال یک روند خوبی رو داشت طی می کرد. سیزن ۱ که نابودی شهر رو نشون میداد و اشنایی ریک با یک گروهی و سپس پیدا کردن خانوداه اش بعدش هم در گیری با شین و ....
سیزن ۲ هم به همین صورت بود و اشناییشون با یک خانواده در یک مزرع رو نشون میداد....
سیزن ۳ هم به موضوع درگیری بین فرماندار و ریک پرداخت همینطور زندان و بیماری ها بود....
سیزن ۴ هم ما سرانجام کا رو با فرماندار دیدم و سپس خیلی کوتاه و گذرا موضوع بین ترمینوس ختم به خیر شد
(چون موضوع سیزن ها الان خوب تو ذهنم نیست اگه اشباهی شد از ذهن فراموش کار بنده هست)
سیزن ۵ هم که همه دیدم ....
اما به نظر من روند افت سریال بعد از مرگ فرماندار اتفاق افتاد بعد از اون بود که سریال به صورت کامل واضحی بی هدف شد پس تیم نویسندگان یک شخصیت اشغالی به نام یوجین رو ساخت که کلا تمام بینندگان سریال رو به سخره گرفت و همه رو خنگ فرض کرد(واقعا چه مسخره بازی بود گروه رو گرفتی با خودت بردی کلی کشته داده اخر میگی من دانشمند نیستم,مگه ما مسخره تو هستیم) واقعا باید برای تیم نویسندگان سریال باید بلند شد و دست زد,مشکل دیگه سریال این بود که بعد چند سیزن عامل ترس به کل از بین رفت و به یک اکشن تمام و کمال تبدیل شد.دیگه کارل (پسر ریک)هم تبدیل شده به یک هفت تیر کش واقعی که همه رو هد شات میکنه,شاید بعضی ها بگند که خب زمانی رو گذشته و اونها در کار با اسلحه توانایی بهتری رو پیدا کردن ولی من جوابم به این دوستان این هست که اولا از ابتدا هم این گروه ریک همه ی تیر هاشون هدشات میشد و غیر از چند تیر بقیه تیر هاشون همه به سر زامبی ها برخورد میکرد دوما هم لوک خوش شانس هم اینجوری دیگه تیر هاش به هدف نمیخوره که واسه اینها میخوره.
طبق حرف هایی که زدم سریال باز دچار یک تکرار شد و اومد اینبار به جای فرماندار,به شهر ترمینوس پرداخت که موضوعش مثل فرماندار بود و دو گروه مثل دفعه ی قبل درگیر شدندو کسی هم از گروه ریک نمرد و قضیه فیصله پیدا کرد.و اینبارهم چون گروه ریک قویترین گروه دنیا هستند هم زمانی که فرماندار بهشون حمله میکنه پیروز میشند و هم وقتی که یکی از افرادشون مثل راکی ترمینوس رو با خاک و خون درگیر می کنه پیروز میشند.فقط تنها جالبی سریال هم ادم خوار بودن انسان ها بود که این هم موضوع جدیدی در سریال ها نبود ولی باز جالب بود و یک شوکی رو برای بیننده ایجاد کرد.
از دیگر نقاط ضعف سریال این بود که شخصیت ها یک امنیتی پیدا کردند و یکی دو سیزنی بود که کسی تو گروه کشته نشد در حالی که به نظر من جذابیت سریال تو سیزن های قبل این بود که هیچ شخصیتی حاشیه امنیتی نداشت حتی شخصیت قوی چون شین با بازی Jon Bernthal خیلی زود و در سیزن ۲(فکر میکنم سیزن ۲ بود) کشته میشه به دست دوستش که این باعث میشه که خیلی از طرفداران موضع بگیرند که چرا شین باید کشته بشه و جالب بودن سریال به همین غیر قابل پیش بینی بودنش هست که اقای دارابونت ایجاد کرده بود(البته فکر کنم شین و دریل رو از قصد کشت تا اونها رو بعدا ببره سر سریال دیگه اش که mob city بود:Smiley14:) ولی الان تمام شخصیت ها یک حاشیه امنیتی رو پیدا کردند که خب در سیزن ۵ بعدا از گندکاری یوجین در قسمت ۸ یک شوکی رو به بیننده وارد کرد و میشه گفت قسمت ۸ از سیزن ۵ یکی از بهترین قسمت های سیزن ۵ بود.(که البته بعد از مردن بث هم ۱۷ هزار بیننده سریال نامه نوشتند به نویسنده و خواستند که بث از دوباره زنده بشه که در نوع خودش مسخره بازی بیش نیست,قبلا هم نویسنده سریال از مرگ دیل خبر داده بود که باز هم طرفداران سریال گفتند اگه دیل بمیره شورش به پا میکنیم:Smiley10:)
تنها نکته ای خلاقانه ای که سریال در این چندین سیزن داشت در نوع زامبی هاش بود:زامبی در لباس ضد شورش,زامبی در لباس پلیس,زامبی در اتش,زامبی دلو روده رو زمین,زامبی .......
متاسفانه سریال باز هم تو فضا سازیش اشتباه کار کرده و محیط هاش رو خیلی روشن انتخاب کرده,وقتی که شما این سریال ها رو میبینید باید فضا تاریک باشه و خوفناک تا بتونه اندکی حس ترس و تنهایی رو ایجا بکنه کاری که بازی واکینگ دد علاوه در فضاش با موسیقیش هم ایجاد کرده بود.
سریال واکینگ دد دارای سوتی هایی هم هست مثل زمانی که از دید گروه ریک,بث مرده بود و خواهرش مگی حتی یک لحظه هم ناراحت از مرگ خواهرش نبود.یعنی ادم نباید یک لحظه از مرگ خواهرش ناراحت باشه تازه وقتی که توسط دیل پس از چندین قسمت مطلع شد و فهمید که یک خواهری هم داره و زنده هست یک اشکی هم براش ریخت,یا زمانیکه تریسی از بچه ریک نگه داری میکرد و یکی از اعضای ترمینوس رو در یک اتاقی دستگیر کرده بود و کارول هم رفته بود تا گروه رو نجات بده,اون کسی که گروگان گرفته شده بود به تریسی گفت این نوزاد بچه ات هست.اخه احمق مگه کوری,بچه سفیده این سیاهه,این چه سوالی بود پرسیدی...
یک چیز دیگه هم میخواستم بگم این گروه ریک,یک نگاه به گروه بندازید چهره هاشون از گل شکفته تر هست,چه جور میشه که با نبود غذای درست و حسابی اینجور چهره هایی رو داشته باشند :Smiley36:
با همه ی این مشکلات این سریال یکی از پرطرفدارترین سریال های تاریخ هست و امار بیننده هارو در شبکه کابلی رو شکسته با ۱۶ میلیون بیننده . و من هم با همه ی این مشکلاتی که از دید خودم از این سریال گرفتم یکی از طرفداران پر و پا قرص این سریال هستم و امیدوارم که قسمت جدیدش که فکر کنم در این چند روز هست رو خیلی زود ببینم.
راستی ریک هم پس از مدت ها تو این قسمتی که میاد ریشش رو میزنه وقتی که ازش پرسیدن دلیلش چی بوده که ریشت رو زدی گفته دو دلیل وجود داره:یا من تو این قسمت ها میمیرم,یا اینکه ریش تراش پیدا میکنم.به نظرتون احتمال داره که ریک بمیره تو این قسمت ها,من که میگم احتمالش هست نه به خاطر ریش,به این خاطر که اگه دقت کرده باشید سریال چند وقتی هست که به مورگان پرداخته تو این چندین قسمت در واقع تیم نویسندگان سریال مورگان رو از سیزن ۱ یا ۲ تو اب نمک گذاشتند و حالا اومدند و چند نما رو ازش نشون میدند که دنبال گروه ریک هست.به نظر من که ریک میمره و مورگان میاد جاش رو میگیره,حالا ببینید که کی گفتم...