PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Sons of Anarchy | سریال چگونه به پایان خواهد رسید؟ | نظرسنجی + خطر اسپویلر!

Mani Vampire
10-24-2014, 11:37 PM
http://8pic.ir/images/jumvpbidxto18wfnwsdg.gif

از آنجایی که سریال به نیمه‌ی پایانی فصل آخر رسیده است، تصمیم بر این شد تا نظرسنجی‌ای برای پایان این سریال در نظر بگیریم و نظر شما را در رابطه با پایان داستان بپرسیم. لطفاً نکات زیر را با دقت بخوانید:

به نظرات دیگران احترام بگذارید و فقط و فقط نظر شخصی خود را بیان کنید.
از پست‌های دیگران نقل‌قول نگیرید و اگر خواستید حرف‌هایشان را تأیید کنید، کافیست آن را دوباره بیان کنید.
هرگونه پست تخریبی در رابطه با نقد و روند سریال الساعه پاک خواهد شد و شما تنها موظف‌اید که پایان را حدس بزنید.
نیازی به استفاده از تگ اسپویلر نیست مگر اینکه شما چیزی از ادامه‌ی داستان می‌دانید و از آن مطمئن هستید که دانستن آن برای دیگران بلامانع و اختیاری است.
به پست‌های اشکان Chandler Bing احترام بگذارید، او از عاشقان و پیش‌کسوتان "پسران آنارکی" است. :Smiley19::Smiley14:

امیدوارم این تاپیک، تاپیکی مهیج و سرشار از دوستی باشد. :Smiley17:

Raylan Givens
10-25-2014, 12:05 AM
من احتمال میدم چیبز میمیره جما هم میمیره ولی جکس زنده میمونه . فعلا تصمیم نگرفتم که چه پایانی راضی کننده ــست برام :Smiley36:

AdibTE
10-25-2014, 12:13 AM
در یک کلام : کلاب نابود میشه :|

ahmady45
10-25-2014, 12:33 AM
آقا دمتون گرم که این تایپکو درست کردید!
به نظر من جکس یا میمیره یا تا آخر عمر میفته زندان
بچه هاشو هم وندی بزرگ میکنه ...
جما هم خدا کنه بمیره!!!!!!!!!
در مورد آخر عاقبت کلاب هم هنوز تصمیم نگرفتم:Smiley76:

sami1428
10-25-2014, 01:03 AM
جکس میفهمه جما چیکار کرده.
این هابیل(از بازیگرش و نوع بازیش بدم میاد)نقش کلیدی داره.احتمال داره یا خودش یا اینکه به کسی بگه کار بده دست جما.
جکس دوست دارم مرگ باشکوه داشته باشه.همونطور که به دوستش قول داده بود تو فصل 5 میبینمت رفیق.
جوس تو زندان تو درگیری واسه کشتن لین احتمالن خودشم میمیره.
اعضای کلابم تو درگیری با مارکس ممکن اکثرشون بمیرن.
این وسط سه نفر واسم مبهمن.نقش کلیدی و اساسی ممکن داشته باشند(وندی-پلیس زن-انسر).
هرچند تا آخرین سکانس میتونه سانز غیرقابل پیش بینی باشه.

DARK BOY
10-25-2014, 01:32 AM
من میگم جکس در درگیری با جما خودش و جما میمیرن چیبز و یا به احتمال زیاد بابی کلاب رو بدست میگیره مخصوصا الان که یه چشم نداره خطرناک تر شده با این حال وقتی کلاب رو بدست میگیره چون میدونسته جکس دنبال کسب و کار قانونی بود راهشو ادامه میده. همین دیگه دنبال جزئیات نباشیم

haqern
10-25-2014, 03:45 AM
از اپیزود ده به یعد یکی یکی میمیرند .
جکس بعد فهمیدن اینکه جما چی کار کرده ،جما رو میکشه . بعدش احتمالا وارد یه جنگی میشه که میدونه خودکشیه و اونجا کلاب نابود میشه .
جوس هم تو زندان خودکشی میکنه .

KEVIN GARVEY
10-25-2014, 07:44 PM
چون جکس ارزوی کلاب بدون خلاف رو داشته فکر نکنم کلاب نابود بشه.سریالهای امریکایی برعکس چیزهایی که میگن مثل تهاجم فرنگی و این حرفها همش اخلاق مداری نقش خانواده و خیلی چیزهای خوبی که اموزش میدن کلابم چون به راه خوب داره کشیده میشه از بین نمیره.فقط میتونم بگم پیش بینیه اینکه جکی تاوان کارهای بدش رو بده و جما هم با برملا شدن راز جان تلر و تارا به بدترین شیوه بمیره و... تو 5 دقیقه انتهاییه سریال یه دفعه میزنه 20 سال بعد .میبینیم هابیل و توماس دارن کلاب رو به سوی خوبی پیش میبرن .این یه پایان خوب واسه سریاله.یا اینکه عین دکستر بشه و جکس با اندوه زیادی زندگی کنه.کلا مطمئنم جکس میمیره

Vic Mackey
10-25-2014, 09:13 PM
من هنوز فصل آخرو شروع نکرده بتون قول میدم سریال انقدر سطحی و قابل پیشبینی تموم نمیشه
همه تقریبا یه چیز تو ذهنشونه تنها دلیل موفقیت این سریال اینه که افکار kurt sutter خیلی عمیقتر از بینندگان سریاله . کسایی که شیلد رو دیدن یه نمونه کوچیکشو درک کردن در پایان اتفاقی واسه ویک رقم میخوره که خیلی بدتر از مرگه چیزی که همیشه ازش بیزار بوده.

sami1428
10-26-2014, 12:40 PM
قضیه این نیرو هم یادم رفت بگم:
ممکنه کارگردان اگه یه دفعه جو نگیره راحت نکشتش مثلا تو درگیری گروها(معاون پلیس راحت با یه تصادف تو فصل دو کشت.مینونست یکم آب و تابش بیشتر کنه)
نیرو الان عاشق جما شده شدید.ممکن همین عاشق بودنش به کشتنش بده یا به خاطر جما هر کی بخواد به جما آسیب بزنه جلوش دربیاد.
احتمال اینکه بفهمه جما چیکار کرده ازش متنفر بشه و ترکش کنه هست.هرچند خیلی کمه

Amin03
10-26-2014, 03:33 PM
من دو فصل اخیر رو ندیدم و نظرات بالا رو هم نخوندم به خاطر همین ممکن‌ـه نظرم خیلی از پرت باشه.

یادم‌ـه قبلا شنیده‌ام که این سریال قرائت امروزی هملت‌ـه، یادمه یه بحثی هم با اشکان کردیم که ببینیم این نظر خود نویسنده‌های داستانه یا اینکه به خاطر شباهت های اولیه داستان‌ـش با داستان هملت این حرف رو می‌زنن.

به هر حال من شخصا دلم یه پایان هملت‌وار می‌خواد، به نظرم چنین سریالی شایسته‌ی یه چنان پایان باشکوهی‌ـه. صحنه‌ای پر جسد و آدم‌های که به سمت سرنوشت محتوم‌ـشون می‌رند. از الان فکر چنان پایانی هم هیجان‌زده‌ام می‌کنه.

امیدوارم هرچی که بشه شاهد یه هپی اندینگ نباشیم.

nilou6
11-30-2014, 11:18 PM
صد در صد با یه چند تایی شهید تموم میشه سریال ولی بقول دوستان هنوز داریم رو آینده کلاب فکر میکنیم چون ساتر این همه واسه پروروندن این کلاب زحمت کشید و کشته داد و کشت !!! فکر نکنم به راحتی بار نابودیشو بریزه سر بیننده مگر اینکه نابودی پر از حرف واسه گفتن باشه و... خلاصه بسی باشکوه باشد !!!!:Smiley35:
اما تو ردیف این شهیدان غیر قابل اجتناب امیدوارم جمای ملعون سر صف باشه و چیبز عزیز تر از جانم از صف بیفته بیرون ...!! :Smiley1: والا بعد از اوپ من یکی همه چشم امیدم و دوختم به تامی و اون لهجه دیوونه کننده ش .. چجوری طاقت بیارم تموم شدن سریالو خدا داند !!!:Smiley19: واسه همین دارم فصل 7 رو با نهایت هزم و احتیاط میبینم روزی یه قسمت !!! الان قسمت سومم میترسم تمووووم شه !!! :Smiley24:حالا شاید برم جلو پایان بندی مشهود تر بشه واسم .. هر چند که میدونم ساتر عمرا راه بده به ما که ته تهش سورپرایز نشیم !!!:Smiley69:

Matin VT
11-30-2014, 11:25 PM
بنظر من که جکس میمیره(فقط خدا میدونه چجوری)جما رو جکس میکشه.چنتاشونم میرن زندان:Smiley36:

KEVIN GARVEY
12-01-2014, 12:36 PM
یه چیزی در مورد این سریال که کسی بهش توجه (البته شاید)نکرده بود این بود که کاراکتر های سریال انگار بغیر از لباسای تنشون چیزی واسه پوشیدا ندارن.الان جما با همون لباس چند فصل پیشه.چیبز همونطور.هپی بابی تیگ .البته جکس یه تی شرت سفید داره بغیر از لباساش.تدارکات لباسش باید یه مشاوره به ساتر بده فکر کنم.الان تو سریال شیلد که اگه نگاه کرده باشید یه چند باری لباساشونو عوض میکنن فکر کنم .البته من این سریال چند سال پیش دیدم و به همه توصیه میکنم

mehrdadam
12-01-2014, 04:35 PM
من که خیلی ناراحتم این سریال داره تموم میشه و اعصابم بهم ریخته امیدوارم به خوبی تموم شه ولی بازم معلوم نیست
چه اتفاقی بیفته این دو قسمت هم شاید کلاب رو تعطیل کنن با این وضع دیگه کسی هم نمونده با مکزیکی ها هم که صلح شد
نیرو هم که داره میره ناینر ها هم به کار خودشون میرسن تشکیلات پوپ هم که از هم پاشیدخدا کنه مثه فصل 6 نشه که تو کما نرم دوباره
دیگه کسی هم نمونده که بمیره

MamaReza
12-06-2014, 04:40 PM
به نظر من ممکنه جکس بمیره و چیبز کلاب رو اداره کنه ممکنه جکس رو به خاطر قتل جری بکشن بچه های جکس هم با ویندی بزرگ میشن ولی دوس ندارم جکس بمیره :Smiley104::Smiley104: