PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود سوم

MaMaLoM
10-27-2014, 09:56 AM
http://8pic.ir/images/b11v6gmgwspkukq4v4g7.jpg

The Walking Dead , S05E01 , Four Walls and a Roof

خلاصه داستان: ...

http://8pic.ir/images/7brv0q739fd2ifh7fdl4.png
(http://www.imdb.com/title/tt3689244/?ref_=ttep_ep3)
http://8pic.ir/images/1prk18sklbjok0kf62wv.png
(http://tvworld.info/showthread.php?44250-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-The-Walking-Dead-%28-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-%29&p=167225#post167225)

DARK BOY
10-27-2014, 05:12 PM
این قسمت هم خیلی خوب بود قضیه گرت رو زیاد کشش ندادن و حالا قضیه بث که ادامه داره اول سریال هم باب چه حال از گروه گرت گرفت وقتی فهمیدن زامبی گازش گرفته بعد از اون ریک خیلی خوب گرت رو ناکار کرد حالم جا اومد و از اینکه گلن و مگی هم یه مدت نبیینیم هم خبر خوشحال کننده ای با جفتشون اصلا حال نمیکنم در اخر هرچی سعی کردم دلم برا باب بسوزه نسوخت شاید بخاطر اینکه زیاد نتونسه با بیننده ارتباط برقرار کنه و اخرهم خیلی عجیب تموم شد امیدوارم حداقل بث پیدا شده باشه 8/10

.Ven0m.
10-27-2014, 05:26 PM
به خوبی دو قسمت قبل نبود ولی اصن اپیزود بدی نبود خلاصه هنوزم یه سرو گردن از بیشتر اپیزود های فصل قبل بالاتره!:Smiley69:
اون سکانس سلاخی اعضای ترمینوس هم خیلی خوب بود ولی اگه نشون میدادن بهتر بود:(
8 از 10

ویرایش: حرفمو پس میگیرم قسمت به خوبی دو قمست قبل بود مخصوصا سکانس کلیسا که اصن خرابش شدم :| ریک به قولش عمل کرد ، ماچته دسته قرمز:|:X

AdibTE
10-27-2014, 09:31 PM
آخیش ترمینوس هم تموم شد. حالا مونده قضیه این دوستای پدر مقدس :دی
آبراهام خیلی زود تصمیم گرفت که بره میتونست بمونه. خلاصه قسمت قشنگی بود ولی خیلی کند بود.
شمشیر میشون هم پیدا شد :))))
خلاصه 9

WALKING DE4D
10-27-2014, 09:35 PM
نمره 10/10
قسمت خیلی خوبی بود این فصل سعی نمیکنن یه موضوع ادامه بیدا کنه
با رفتن باب و اون سکانس اخر میشه حدس زد اون کسی که همراه دریل بودش مرگانه
تا اینجا کار سه قسمت خوب و باب میل گروه بیش رفته بعید میدونم ترمینوس با کشته شدن گرت تموم شده باشه و داستانش ادامه بیدا میکنه
چون گفته شده بود یه نفر بد تر از گاورنر قراره به فصل اضافه بشه

mostafa200
10-27-2014, 10:16 PM
قسمت خوبی بود نمره 10 از 10 ریتم سریال خیلی سریع تر از فصلای قبلیش شده این امید وار کنندس امیدوارم همین روندو حفظ کنه

Yellow King
10-28-2014, 01:16 AM
عالی بود. بهترین اپیزود این فصل تا الان بود. چند تا صحنه فوق العادش یکیش اون صحنه ای بود که Bob بهشون میگه گاز گرفته شده بود؛ یکیش اونجایی که Rick بهشون کلک میزنه و یکیش هم صحنه ای که Michonne شمشیرش رو پیدا میکنه این صحنه ها واقعا عالی بودن. یک نکته منفی از نظر من این بود که دوباره گروه از هم جدا شد. در کل 9 رو به این اپیزود میدم

راستی آقا این اپیزود فقط برای من آنچه در قسمت بعد می بینید نداشت یا برای همه اینطوری بود؟

hadi2006mi
10-28-2014, 02:27 AM
سریال خیلی خوب جلو میره و برخلاف فصل قبل که خیلی کند و کسل کننده بود در هر قسمت کلی اتفاقهای هیجا انگیزبا ریتم تند داره اتفاق میوفته که این از تاثیرات برگشتن گروه به دل طبیعت وجاده هست اینکه دو خط داستانی هم شکل دادند تا دست فیلمنامه نویسان برای گسترش ایدهای بهتر باز باشد همه منتظر ببینند مرد کماندار در قسمت بعدی چی داستان جدیدی برای تعریف کردند دارد ولی میشد حدس زد که ریک به ادمخوارها کلک میزنه و ضمنن منتظر بچهای زامبی که تو مدرسه دارند شیشها رو میشکنند هم باشید فکر کنم هجوم اونها از گروه باقیمانده تلفات خواهد داد (این حدس هست :))این قسمت هشت میدم

KEVIN GARVEY
10-28-2014, 09:42 AM
من 10 دادم.به نظر منم اون کسیکه همراهه دریل مرگانه.لحظه کشتن گرت خیلی حال کردم ولی کاش شکنجه اش میداد.با مرگ بابم حال کردم اصلا تو باب نبود.منظور تو فاز عالیه سریسال یه پازل بد بود

Green Way
10-28-2014, 02:45 PM
محو بازی جادویی ریک جلوی گرت شدم. اعتراف میکنم بالغ به 10 بار نگاه کردم. پرونده ی ترمینوس به نوعی بسته شد. روند سرعت سریال فابل تحسین بوده تا اینجای کار. جدا شدن مگی و گلن جای سوال داشت چون هنوز تکلیف بث مشخص نشده بود. به هر حال احساس میکنم دور شدن از ریک و گروه واسشون گرون تموم میشه.
در مجموع اپیزود دوس داشنتی بود

Dark Angel
10-28-2014, 03:52 PM
قسمت خوبی بود ...
ریتم سریال سریع شده که این خیلی خوبه ... خوشحالم قضیه ی ترمینوس تموم شده .
من حدس میزنم کسی که با دریل ِ بث باشه شاید هم مورگان:/
ولی نمیدونم چرا مگی هیچ سراغی از این خواهرش نمی گیره ..اصلا با مرگ باب ناراحت نشدم کلا هیچ حسی به باب نداشتم نه ازش بدم میومد نه ازش خوشم میومد.
منتظر قسمت بعدی هم هستم
فقط یه سوال برام پیش اومد چرا مگی و گلن رفتند؟
8میدم

nima3333
10-28-2014, 05:10 PM
اپیزودی بدی نبود ، اتفاق خاصی هم توش نیوفتاد.
فقط میشه گفت که پرونده ترمینوس به صورت کامل بسته شد .

نمیدونم من این حسو دارم یا بقیه هم همین فکرو میکنن
به نظر این فصل هنوز نتونسته راه خودشو پیدا کنه همش گیج میزنه ، از اینور میپره اونور
یه خط داستانی نداره.

rezash96
10-28-2014, 05:12 PM
این قسمت بد نبود . من 9میدم
قسمت بعد هم مشخصه که ادامه ماشین سواری دریل میخاد نشون بده چه اتفاقی افتاده .

VIVA THE ROCK
10-28-2014, 06:23 PM
به قول عادل " چقدر خوبه این فصل":Smiley36:
ریتم سریع اتفاقات این فصل خیلی خوبه، یادتونه فصل قبل فقط یه قسمت رو به مشروب خوردن بث و دریل اختصاص داده بودن ؟!؟:Smiley10: حالا به این سرعت همه چیز داره پیش می ره، به قولی شلنگ آب رو درآوردن :Smiley35:
9 دادم ...

Matin VT
10-28-2014, 08:22 PM
خدایی لیاقت 10 رو نداره.من بهش 8 میدم میگید چرا؟ بخاطر اینکه:
1-واقعا مگی خواهرش یه سر سوزنم براش مهم نیست؟حتی سراغشم از دریل نگرفت
2-کل اپیزود میشون تا دقیقه ی 27 کجا بود؟ بعد یه دفعه ای تو کلیسا با ریک اومد تو
هر چند که در مقایسه با فصل قبل من بهش 100 از 10 میدم اما در کل 8.
در ضمن با صحنه ی کلیسا خیلی حال کردم!این بعد خشن و $$Bad A ریک رو خیلی دوست دارم:Smiley35:
در ضمن از مرگ باب با اون شخصیت پردازی افتضاحش لذت بردم:Smiley36:

اضافه شده در : 7 minutes

در ضمن یادم رفت اینم اضافه کنم:
3-مارتین چجوری زنده مونده؟(همونی که تایریس گفت کشته)اصلا در این مورد حرفی زده نشد

blackshow
10-28-2014, 10:14 PM
چرا تو قسمت 1 تو اون کابینی که گیر افتاده بودن مگی از دریل درباره بث پرسید

Matin VT
10-28-2014, 11:02 PM
چرا تو قسمت 1 تو اون کابینی که گیر افتاده بودن مگی از دریل درباره بث پرسید
خوب همین؟! در مورد کسی که کل زندگیت باهاش بودی,همخونته و ... فقط واقعا همین کافیه:Smiley39:؟

rezatwd
10-28-2014, 11:35 PM
خوب همین؟! در مورد کسی که کل زندگیت باهاش بودی,همخونته و ... فقط واقعا همین کافیه:Smiley39:؟

خو دیگه گمشده چجور میخواد پیداش کنه علم غیب نداش که دریل ماشینه با صلیب سفید رو دوباره میبینه اه شما هم چه چیزایی مسخره ای میگی
چرا علکی از سریال اشکال میگیری والا سریال به این قشنگی

r-stark
10-28-2014, 11:42 PM
در ضمن یادم رفت اینم اضافه کنم:
3-مارتین چجوری زنده مونده؟(همونی که تایریس گفت کشته)اصلا در این مورد حرفی زده نشد

توی دیالوگ هایی که بین تایریس و اون شخص از ترمینوس قسمت اول داخل کلبه رد و بدل میشد باید دقت می کردید ، بیشتر دوستان هم همین سوال براشون پیش اومده که چرا تایریس اون شخص رو نکشت ؟

می پردازیم به باز کردن این مقوله که عده ای رو درگیر خودش کرده :

بعد از اتفاقی که برای زیدِ تایریس :Smiley102: افتاد و توسط کارل سوزونده شد ، خیلی عصبی و دنبال انتقام بود اما بعد از اینکه با کارل و اون 2 تا دختر بچه ، هفت تیر کش به سمت ترمینوس رهسپار میشن فعل و انفعالاتی داخل تایریس :Smiley99: رخ میده و منقلب میشه و از اون به بعد بود که هم کارل رو بخشید و هم دل نازک تر شد ( یه سکانسی هم با ساشا توی همین قسمت 3 داره موقعی که ساشا می خواد با ریک به سمت مدرسه بره میگه که بخشش بهترِ ) .

خلاصه سرتون رو درد نیارم توی اون سکانسی که تایریس و جودیث و اون شخص اهل ترمینوس حضور داشتن اینطور بگم راحت ترم آدم خواره رفته بود روی مخ تایریس که اگه من جای تو بودم کار تو رو تمام میکردم اما تایریس اصرار داشت نمی خواد کسی رو بکشه بخاطر همین طرف رو با مشت بیهوش کرد به همین راحتی ، دروغ گفتنم که راحتر از مشت زدنه ! گفت کشتم ولی ... .

فقط یه سوال برام پیش اومد چرا مگی و گلن رفتند؟
8میدم

گلن به اِبرام (همون ابراهام ) گفت اگه بمونه و کمکشون کنه فرداش همراهشون به سمت واشنگتون میره .

چیزی که واسه من پر واضحه نیمه دوم فصل اِبرام و بچه ها اتوبوسشون خراب شده یا به ی گله زامبی ، واکر حالا هر چی ( راستی یادی از اون گله های واکر توی فصل دوم بکنیم که چه هیجانی داشت وقتی کاراکتر ها زیر ماشین مخفی میشدن اما حالا ... بگذریم ، گر چه نسبت به قبل این فصل طوفانی شروع کرده ) برخورد کردن یا اتفاقی دیگه واسشون افتاده بعد میرن توی یه کلبه ای چند روز مخفی میشن یا میرن بالا ، میان پایین توی جنگل تا ریک و بقیه برسن بعد میپرن تو بغل هم و کارگردان به دی جی میگه اهنگران پلی کن .

یه پا فیلنامه نویس شدیم رفت .

rezatwd
10-28-2014, 11:43 PM
قسمتش عالی بود خواهشا دوستان علکی اشکال نگیرن

Izavel
10-29-2014, 03:11 AM
یعنی آخر این اپیزود که دریل یه نگاه نگران به مشون میکنه و برمیگرده عقب و به نمیدونم کی میگه بیا بیرون میخوام بکشمش:دی

بگو خب جونت درآد یکم میومدی بیرون ببینم کی هستی چی هستی ، از قسمت بعدشم چیزی نشون نداد حدس بزنیم حداقل:|

بنظرتون بث باهاش ه؟:/ چرا اونقد نگران و درمونده بود قیافه ش؟:/

کارول که بلایی سرش نمیاد فک کنم بث در یه هیئت جدید اضافه بشه ( مثلا زخمی باشه یا باردار باشه ) ، البته دریل خیلی خشن گفت کامان اوت :/ شایدم اون نباشه

کسی تاکینگ دد ندیده ببینه چی میشه؟:دی

majidzendaniyan
10-29-2014, 04:50 AM
اپیزودی بدی نبود ، اتفاق خاصی هم توش نیوفتاد.
فقط میشه گفت که پرونده ترمینوس به صورت کامل بسته شد .

نمیدونم من این حسو دارم یا بقیه هم همین فکرو میکنن
به نظر این فصل هنوز نتونسته راه خودشو پیدا کنه همش گیج میزنه ، از اینور میپره اونور
یه خط داستانی نداره.

بله منم همین حسو میکنم منتها مونده هنوز تا تصمیم نهایی
ولی یه سرو گردن بالاتر از فصل قبلی هست و این خودش سیاست خوبیه / با اینکه شاهکار نشده هنوز اما چون خوب تر از فصل قبله مخاطب و راضی نگه میدارن
اگه این فصل چیز عجیب غریب کم داشته باشه دیگه باید فاتحه این سریالو خوند واقعا / گرچه با این سردرگمی در استارت این فصل هنوز یه چیز نو و جدیدی داره که به ما میگه خبرای خوبی در راه است !!
این قسمت خیلی کند بود و من 7 دادم.

x7music
10-29-2014, 05:12 PM
انی قسمت هم مثل قسمت اول فصل واقعا چسبید مخصوصا کلیسا:Smiley69:
دریل به کی گفت بیا بیرون ؟ یعنی بث باهاشه ؟ یا چه اتفاقی افتاده ؟ کسی نظر موثقی داره ؟

اضافه شده در : 4 minutes

ه دی جی میگه اهنگران پلی کن .

یه پا فیلنامه نویس شدیم رفت .
واقعا این تیکه ازسخنرانیت با روح و روانم بازی کرد جای تقدیر و تشکر داره مسولان بهش لوح سپاس بدید :Smiley69:

Matin VT
10-29-2014, 05:26 PM
والا من چیزی از بدی سریال نگفتم.فقط بنظرم دیگه واکینگ دد مثل 3 فصل اول نیست.
مگه من حرفی از این زدم که مگی بره بث رو پیدا کنه!؟فقط گفتم دیگه اصلا حرفشم نمیزنه

hadiuss
10-29-2014, 08:47 PM
نمره 9... به دلایل زیر...
1- ریتم سریال تندتر شده نسبت به فصول قبل، دیگه الکی تو یه فضا و یه داستان نگه داشته نمیشه
2-قسمت های خشن و bad a**ss سریال بیشتر شده و خیلی میچسبه این صحنه ها...:Smiley46:
در ضمن دوستانی که میگن چرا گلن و مگی رفتن... به این خاطره که نگه داشتن اونهمه کارکتر تو یه موقعیت و داستان نویسی براشون خیلی سخته ولی این طوری دو گروه با 2 خط داستانی متفاوت داریم...
به نظرم تا قسمت های اخر هم 2 گروه پیش هم برنمیگردن...
کسی که پیش دریل بود کارول بود نه کس دیگه ولی فک کنم براش اتفاقی افتاده...:Smiley108:
با صحنه ی خنده های باب هم خیلی حال کردم...:Smiley14:

MILANO
10-30-2014, 11:36 AM
یه حسی بهم میگه اپیزود بعد یه فلاش بک ـه و برمیگرده به اونجا که دریل و کارول سوار ماشین شدن و شاهد اتفاقات اونا خواهیم بود تااا برسه به جایی که این اپیزود تموم شد. (قبلاً هم از این کارا کردن:Smiley35:)

tahmiineh
10-30-2014, 02:25 PM
من هم موافقم. و هیچ حدسی هم نمیتونم بزنم

Dr. HANNIBAL LECTER
10-31-2014, 11:47 AM
خوب این قسمت خشن احساسی بود باز از هم جدا شدن اینا که؟؟؟خوبه دریل برگشت حداقل نمره هم 8.5 از10 میدم

WalTer WhiTe
10-31-2014, 01:55 PM
مردان خدا چه با صفا می میرند!.............جان باخته در راه خدا می میرند!
گویی که رسیده حکم آزادیشان!............خنده به لب و با میل و صفا می میرند!

خوب این باب هم بلاخره به دیار باقی پیوست و فکر نمیکنم کسی از خروجش از سریال ناراحت باشه و برعکس همه خوشحال هم شدن :Smiley36: ولی با اینکه ازش خوشم نمی اومدش، اولش که به اون آدم خوارها ضدحال زدش، خیلی خوشم اومد و کلی حال کردم باهاش برای همین لیاقت این شعر رو داشت بنده خدا :Smiley36: این قسمت از قسمت قبلی خیلی بهتر بود. با اینکه تو این فصل دارند حداقل تو هر قسمت یه چند تا سکانس خوب نشون می دهند ولی خوب هنوز هم این کندی سریال آزار دهنده میتونه باشه! من موندم اگر توی قسمت بعدی این مشکل گم شدن بث رو حل کنند و این چندتایی که موندن هم بعدش ادامه راه بدهند و ... بعده بعدش میخوان کی رو دشمن این گروه کنند. دیگه زامبی ها که دشمن درجه سوم هم حساب نمی شوند مگر اینکه بخوان قضیه همون گروهی که بث رو دزدیدن رو تا نیم فصل بخوان کش بدهند که این رو اصلا دوست ندارم و ترجیح میدهم قضیه بث هم توی قسمت بعدی حل بشه و بره پی کارش.فعلا هم که راضی هستیم از سریال چون مسئولین شبکه تو این فصل اومدن با سازمان آب محل سریال صحبت کردن و اونها هم زحمت کشیدن و اومدن ترکیدگی لوله آبی که توی فصل قبل اتفاق افتاده بود رو ترمیم کردن و همین باعث شده دیگه سریال از اون حالت آب گرفتگی تا یک حدی خارج بشه که این جای بسی امیدواری داره! :Smiley36:

Eternal
10-31-2014, 03:51 PM
ُسلام به همگی:Smiley17:

من دو فصلِ قبل خیلی از سریال ناراضی بودم و همش اینجا غر میزدم. الان فقط اومدم که خیلی خلاصه رضایت کلی خودمو از وضعیت فعلیِ سریال اعلام کنم.
انصافا به هیچ وجه فکر نمیکردم که قضیه‌ی کنیبالیسم به این زودی تموم شه. داشتم خودمو آماده میکردم که نویسنده ها این موضوع رو تا آخر فصل کش بدن. و از اون پسره(گَرِت؟) یه گاورنر جدید واسه سریال بسازن... ولی خوشبختانه اینطور نشد. به نظر میاد که سرانجام عواملِ سریال به خودشون اومدن و تصمیم دارن که سریال رو نجات بدن.

من از این نکته غافل نیستم که در طی دو فصل قبلی سطحِ انتظارم از سریال خیلی پایین اومده، ولی در هر صورت، بعد از دوفصل دوباره دارم از تماشای واکینگ دد لذت میبرم.

1373
11-01-2014, 11:51 AM
http://ariamovie.ir/wp-content/uploads/2014/10/3-Return.jpg

مقایسه تصویری قسمت سوم فصل پنج The Walking Dead با کامیک بوک رو براتون آماده کردیم که در زیر ملاحظه می فرمایید :

download (http://uploadboy.com/2h9mjolgbz1v.html)

mohammadgamer
11-01-2014, 02:38 PM
یه فسمت کند و گند و سرگردان دیگه !!!

کجایی فرانک دارابونت که ببینی با سریالت چه ها کردند . هیچیش شبیه واکنیگ دد فصل اول و 6 تای فصل دوم نیست :(

6 با ارفاق ...