PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Two and a Half Men| بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوازدهم

yaser63
11-01-2014, 08:02 PM
http://picoup.ir/images/07132211749642144840.jpg (http://picoup.ir/)

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt0369179/?ref_=nv_sr_1)

در این تاپیک می توانید درباره فصل دوازدهم و پایانی کمدی زیبای Two and a Half Men که پخش آن از سی ام اکتبر 2014 (به وقت ایران:جمعه نهم آبان ماه93) ازشبکه CBS آغازشده است بحث و گفتکو کنید
لطفا اگر در مورد محتوای داستانی قسمت خاصی می خواهید بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44342) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44382)

Chandler Bing
11-01-2014, 08:40 PM
از شروعش راضی نبودم، خیلی بیمزه بود. خدا کنه چارلی یا جیک برای این فصل برگردن! چارلی که بعیده، حداقل جیک یه دو سه قسمتی بیاد، یه ذره تعداد کاراکترها کمه! یا مثلا نقش برتا بیشتر بشه یا رز برگرده یا.... سریال خیلی خلوته.
یه نکته جالب، اون کاستوم آلن هم یکی از نقش های قدیمش بوده! تو مصاحبه اش با کونان فهمیدم.
7 میدم به این قسمت، با توجه به اینکه فصل آخره اصلا راضی کننده نبود

caviya
11-01-2014, 08:54 PM
همه ی سریال های کمدی فقط شده صکس....
چند وقت پیش Coupling و فصل 11 Two and a Half men رو تموم کردم...اگر این موضوع رو ازشون میگرفتی 90 درصد شوخی هاشون به فنا میرفت
اینجاست که ارزش سریال هایی مثل Modern Family و حتی Big Bang بیشتر مشخص میشه...سرآمدشون هم Brooklyn99 هست
قسمت اول هم بسیار ضعیف بود...همون شوخی های تکراری راجع به گی بودن آلن و چشمش به پول والدن و اینکه کلا دنبال صکس هست
کلا 20 دقیقه سریال ساخته بودن فقط پیرامون سکته والدن و همون تیکه های تکراری رو چاشنی کرده بودن

Dr. HANNIBAL LECTER
11-01-2014, 11:51 PM
خوب سریال رو با یک قسمت متوسط شروع کردن به این قسمت 7 میدم و کمبود بازیگر به وضوح دیده میشه

Amin-K
11-01-2014, 11:55 PM
Jon Cryer

http://www.axgig.com/images/09088915014532278559_thumb.jpg (http://www.axgig.com/viewer.php?file=09088915014532278559.jpg) http://www.axgig.com/images/59991775493747848866_thumb.jpg (http://www.axgig.com/viewer.php?file=59991775493747848866.jpg)

KOOROSH
11-02-2014, 12:47 AM
قسمت یک

برای اولین بار بعد 11 فصل شروع ناامید کننده ، به قول اشکان سریال خلوته . با یکی دوتا کرکتر که سریال خسته کننده میشه ، شاید سریال دستشم بسته باشه و نشه تو یک فصل شخصیت وارد کرد و تو همون یه فصل بهش پرداخت فقط میتونم بگم دوست ندارم اخرشو خراب کنن 6

hadi2006mi
11-02-2014, 02:06 AM
به نظر من هم قسمت متوسطی بود با توجه به اینکه من چند ماه این سریال رو شروع کردم به نظر من فصلهای 7 8 9 بهترین فصلهای سریال بود بعید میدونم چارلی برگرده فصل قبلی که خیلی ضعیف بود شاید اگر چارلی با گروه میموند این سریال پتانسیل فصلهای بیشتر رو داشت ولی این پسر والدن نتونست بار طنز سریال رو بطور مساوی بدوش بکشه و پارتنر خوبی برای الن نبود جیک هم که فعلن نیست حالا تا قسمتهای بعدی ببینیم میتونند از سقوط ازادی که دارند انجام میدهند جلوگیری کنند یا خیر

haqern
11-07-2014, 03:03 PM
قسمت 2 عالی بود . چند وقت بود اینقدر نخندیده بودم .
تقریبا تمام تیکه های این قسمت عالی بود .
مایکل بولتونش هم خوب بود .

این تیکش هم بسی خندیدم

http://www.shiaupload.ir/images/99030247098156650550_thumb.gif (http://www.shiaupload.ir/viewer.php?file=99030247098156650550.gif)

Dr. HANNIBAL LECTER
11-08-2014, 11:33 PM
با این قسمت بسی حال کردم:Smiley14: امتیاز 8 میدهیم

Dr. HANNIBAL LECTER
11-17-2014, 03:38 PM
قسمت سوم

قسمت خوبی بود و همچنین حضور لینزی جالب بود امتیاز 8 از 10 میدهیم

Dr. HANNIBAL LECTER
11-22-2014, 03:51 PM
قسمت چهارم

بلاخره چهارتا بازیگر بیشتر دیدیم قسمت بدی نبود امتیاز 7.5 به این قسمت میدم اثری از جک هم نیست مثل اینکه

yasharhi
11-22-2014, 05:52 PM
تنها ویژگی این قسمت برگشت بازیگرای قدیمی بود والا اصلا جالب نبود . کلا داستان اصلی رو گم کردن

KOOROSH
11-22-2014, 08:35 PM
یه مشکلی که من با این سریال پیدا کردم ( در حالی که مشکلی با همجنسگرایی بعضی اشخاص ندارم) اینه که نمیتونم کسی که 11 فصل straight بوده رو اینشکلی تحمل کنم ! بعضی وقتا حس میکنم چندش میشه بعضی سکانسا

brad
11-22-2014, 09:50 PM
در این چند اپیزود از فصل دوازدهم ( آخر ) میشه گفت ریسک بسیار زیادی با عوض کردن داستان با این شدت پذیرا شدند ، جوک های متنی حتی به اندازه کافی خنده آور نیستن چه برسه به ری اکشن های بازیگر ها ، شاید اگر داستان چند وجهی میشد یا داستان روی الن بیشتر می چرخید و داستان پذیرفتن و سرپرستی یک بچه توسط والدن در کنار آن بود و با همیاری برتا و دیگر بازیگران مهمان از قبیل هرب چاشنی اضافی آن میشد
در کل ضعف نوشتاری و ایده ، مخصوصن برای فصل آخر بسیار مشهوده
شاید چاک لوری فقط قصد باز کردن این سریال از سر خودش و تمرکز روی سایر سریال های روی آنتنش داره !

Chandler Bing
11-22-2014, 11:25 PM
تصورش هم نمیکردم دو مرد و نصفی بتونه بد باشه، هرچند خیلی وقته که شده دو مرد:Smiley104: دوست نداشتم سریال تموم بشه و فکر میکردم حالا حالا میتونه خنده دار باشه اما این داستان مسخره و احمقانه ی بچه خواستن والدن واقعا گند زده به سریال. خیلی دیگه روی گ.ی بودن آلن دارن تمرکز میکنن، خودشون هم باورشون شده که آلن چیزه. شوخی های سریال همه اش به همین قضیه مربوطه، دیگه داستان اپیزودیک نیست، یه خط داستان کلی داره که خب کمدی رو نمیشه اینجوری چرخوند.
کمبود شخصیت هم تو سریال موج میزنه! آلن و والدن... کمدی دو نفره نمیشه، سخته.

Dr. HANNIBAL LECTER
11-30-2014, 03:55 PM
قسمت پنجم

قسمت متوسطی بود با ارفاق به این قسمت 7 میدم سریال اینجوری پیش بره بدترین فصلش میشه این فصل اخر

Dr. HANNIBAL LECTER
12-07-2014, 10:42 PM
قسمت ششم

چرا سریال داره اینجوری پیش میره؟؟؟؟این بچگه رو اعصابه

Amin-K
12-11-2014, 03:00 PM
چاک لوری داره چیکار میکنه با فصل جدید بیگ بنگ و فصل آخر دو مرد و نصفی؟ این فصل بدون شک بدترین فصل سریال بوده.نا سلامتی فصل آخره تمام سعیتون رو بکنید خوب تموم شه.همه چیز خیلی معمولیه.این قسمت 6 هم جز "زیپی" گفتن لوییس چیز خاصی نداشت.انتظاراتمون از این سریال خیلی بیشتره.وقتی فصل قبلی تموم شد و اعلام شد فصل جدید فصل اخره خیلی ناراحت شدم چون احساس میکردم هنوز خیلی جا داره ولی معلوم نیست چاک لوری امسال چه بلایی سرش اومده که سریال هاش انقدر معمولی شدن.

چند قسمت به صورت رندم از فصل سه داشتم نگاه میکردم ، واقعا جیک کجا ، این لوییس کجا...

babak1365
12-11-2014, 07:48 PM
حیف اون همه وقتی که گذاشتیم و فصل های قبلی رو نگاه کردیم :Smiley104:
کاش فصل قبل تموم می شد
ضعف ایده ، دیالوگ، بازی های مصنوعی :Smiley10:
حیف و صد حیف :Smiley107:

Dr. HANNIBAL LECTER
12-13-2014, 05:36 PM
قسمت 7

نسبت به قسمت قبل بهتر بود با زیرنویس بچه ها هم عالی

Chandler Bing
12-13-2014, 11:08 PM
قسمت 7

نسبت به قسمت قبل بهتر بود با زیرنویس بچه ها هم عالی

الان من نظر شما رو کجای دلم بذارم؟ نسبت به قسمت قبل بهتر؟ خب حداقل دو دقیقه بیشتر وقت بذارید و چهار خط مفید درباره ی این قسمت بنویسید. این پست ها اسپم به حساب میاد آقای محترم.

-----------------------------
دوباره شدن دو مرد و نصفی! ایده تکراریه اما یه ذره میخندونه:Smiley15:
-----------------------------

یه خبر خوش هم دارم، آشتون کوچر تو برنامه الن بوده که الن ازش میپرسه چارلی شین تو این فصل برمیگرده یا نه؟ اشتون هم میگه اگه تو استدیو وارنر صدای آژیر شنیدید بیاد منُ نجات بدید (یعنی با چارلی دعواش شده) الن هم برمیگرده میگه پس چارلی برمیگرده:Smiley30: قبل از شروع فصل هم چارلی گفته بود دوست داره برگرده و اینُ به هوادارها بدهکاره
منم که بدجور منتظرشم

KOOROSH
12-14-2014, 11:20 AM
ep7

بازگشت به اوج ؟
بهترین اپیزود فصل تا به اینجای کار . الن هیچوقت تکراری نمیشه لعنتی خیلی خوبه .

*من موندم این "چیک" هارو از کجا میارن هر فصل هر اپیزود یه سری میارن جدیدن از قبلیا بهتر :Smiley36:

sajj
12-14-2014, 01:38 PM
به نظر من اشباه اساسی این سریال از دست دادن چارلی شین بود، باید هر جور که میشد با همه ی اخلاقاش نگهش میداشتن، من 1 کی از بزرگترین طرفدارای این سریالم، فصل 1 تا 8 رو که چارلی بود اونقدر که دیدم از حفظ شدم.به نظرم اشتون هم بازیگر بزرگیه ولی سبک کمدینیش با چارلی فرق میکنه.
مساله ی دیگه بازیگر خردسالیه که جدیدا اضافه شده.اگه می خواستا این بازیگر مثل جیک فصل های اول بشه،باید بگم که 1 سر سوزن هم نمیتونه مثل اون باشه.جیک اون زمان واقعا فوق العاده بازی میکرد.
ولی در کل واسه این فصل ایده جالبی رو شروع کردن و خوبیش اینه که این فصل حداقل 1 هدفی دنبال میشه چون فصل پیش کاملا بی هدف بود،
در آخرم واقعا ناراحتم که محبوب ترین سریال کمدی ای که من دوست داشتم این فصل آخرشه و داره تموم میشه :(
ممنونم...

SMahmoud
12-14-2014, 04:17 PM
به نظر من اشباه اساسی این سریال از دست دادن چارلی شین بود، باید هر جور که میشد با همه ی اخلاقاش نگهش میداشتن، من 1 کی از بزرگترین طرفدارای این سریالم، فصل 1 تا 8 رو که چارلی بود اونقدر که دیدم از حفظ شدم.به نظرم اشتون هم بازیگر بزرگیه ولی سبک کمدینیش با چارلی فرق میکنه.
مساله ی دیگه بازیگر خردسالیه که جدیدا اضافه شده.اگه می خواستا این بازیگر مثل جیک فصل های اول بشه،باید بگم که 1 سر سوزن هم نمیتونه مثل اون باشه.جیک اون زمان واقعا فوق العاده بازی میکرد.
ولی در کل واسه این فصل ایده جالبی رو شروع کردن و خوبیش اینه که این فصل حداقل 1 هدفی دنبال میشه چون فصل پیش کاملا بی هدف بود،
در آخرم واقعا ناراحتم که محبوب ترین سریال کمدی ای که من دوست داشتم این فصل آخرشه و داره تموم میشه :(
ممنونم...

حرف اولتون مخالفم.
حذف چارلی شین بهترین کار بود هم به خاطر سریال هم بازیگر.کلا چارلی شین یکی از بیشعور ترین بازگر ها هستش.برای سریال هم داشت به شدت تکراری میشد ولی وقتی یه کارکتر به طور کلی عوض میشه، کلا داستان جدید میشه.
راجع به جیک شدیدا موافقم.بازی که جیک تو فصل اول میکرد عمرا این بچه ه نمیکنه.اصلا دلیل جذب سریال تو فصل های اول فقط جیک بود.جیک ترکوند من که عاشقش بودم

sajj
12-15-2014, 06:30 PM
حرف اولتون مخالفم.
حذف چارلی شین بهترین کار بود هم به خاطر سریال هم بازیگر.کلا چارلی شین یکی از بیشعور ترین بازگر ها هستش.برای سریال هم داشت به شدت تکراری میشد ولی وقتی یه کارکتر به طور کلی عوض میشه، کلا داستان جدید میشه.
راجع به جیک شدیدا موافقم.بازی که جیک تو فصل اول میکرد عمرا این بچه ه نمیکنه.اصلا دلیل جذب سریال تو فصل های اول فقط جیک بود.جیک ترکوند من که عاشقش بودم

شاید هم حق با شما باشه، ولی تو 2 فصل قبلی به نظرم اشتون نتونست خلا چارلی رو خوب پر کنه ولی امیدوارم این فصل بهتر بشه، ولی در کل بگما من خودم خیلی طنز اشتون رو دوست دارم، ولی وقتی به فصل های قبل نگاه میکنم به طنز چارلی بیشتر می خندم...:Smiley69:

haqern
12-19-2014, 10:43 AM
این قسمت معرکه بود . خیلی وقت بود اینجوری نخندیده بودم .
هم اون عکس دسته جمعیه . هم اون لباسای اولشون .
هم رز ، هم اولین. ( هم حضور رز و هم حضور اولین یه جو خاصی به سریال میده ) رز چقدر گنده شده . :Smiley36:
هم اون تیکه که لویس برگشت گفت is snata come بعدش اولین گفت sadly no .
خلاصه قسمت خیلی خوبی بود . اگه جیک و چارلی هم برگردند دیگه عالی میشه .

KOOROSH
12-20-2014, 12:38 PM
ep8
یک قسمت خوب دیگه ، به نظر میرسه داره راه خودشو با این جو جدید پیدا میکنه . البته ناگفته نماند که نسبت به گذشته اصلا خوب نیست ولی در حدی شده قانع باشم و از این دو قسمت آخر لذت ببرم. امیدوارم دوباره چارلی رو شده حتی چند اپیزود ببینم

7 میدم

* این تیکه عالی بود :Smiley14:

http://picoup.ir/images/41478280169405845812.jpg (http://picoup.ir/)
http://picoup.ir/images/57005450805520008203.jpg (http://picoup.ir/)

Chandler Bing
12-20-2014, 01:00 PM
تیکه های سنگین و دو پهلویی داشت این قسمت :)) خیلی خندیدم یعنی! حرف نداشت. بیشترش هم به خاطر بازگشت رز و اولین بود! تا شلوغ شد یه ذره و سریال دیگه تنها روی کمدی والدن و آلن متکی نبود، سریال برگشت به شرایط عادیش و خنده دار شد.
من بازگشت رز رو به عنوان مقدمه ای برای بازگشت چارلی میدونم! اگه بیاید خیلی خوب میشه :))

Dr. HANNIBAL LECTER
12-22-2014, 05:41 PM
قسمت هشتم

و بالاخره یک قسمت با حال از دو مرد نصفی اخ اگه چالی و جیک بیان چی بشه این قسمت قشنگ بود مخصوص حرکت انتهاری بابانوئل و اولین:Smiley36: به این قسمت 8 میدم و حضور رز هم سریالو قشنگتر کرد

SMahmoud
12-22-2014, 06:19 PM
به نظر من این سریال اصلی ترین دلیل مشهور شدن بودن جیک داخلش بود که عالی بود.از وقتی جیک رفت کلا سریال کسل شده.
الان که این بچه جدیده اومده که وضعش داغون شده.ادم گریش مییگیره بچه ه رو میبینه.جیک خدا بود خدا

Charly: You, Me and that methane cloud you call it son" S02E20"

Sina_Saw
01-14-2015, 11:04 PM
از شروعش راضی نبودم، خیلی بیمزه بود. خدا کنه چارلی یا جیک برای این فصل برگردن! چارلی که بعیده، حداقل جیک یه دو سه قسمتی بیاد، یه ذره تعداد کاراکترها کمه! یا مثلا نقش برتا بیشتر بشه یا رز برگرده یا.... سریال خیلی خلوته.
با این موافقم ولی از رز به شدت متنفرم خیلی شخصیت لوسی داره دیالوگاش همگی قابل پیش بینی هستن. کاش این جیک برگرده :)) یا یکی دو تا زا نوه های برتا رو بیارن. تا حالا دوتاشونو دیدیم و هر دو عالی بودن مخصوصاَ مگان فاکس که فصل اول اومده بود. (اون قسمت تو ریت ها دوم هستش)

به نظر من هم قسمت متوسطی بود با توجه به اینکه من چند ماه این سریال رو شروع کردم به نظر من فصلهای 7 8 9 بهترین فصلهای سریال بود بعید میدونم چارلی برگرده فصل قبلی که خیلی ضعیف بود

haqern
02-20-2015, 04:07 PM
[SPOILER=قسمت آخر]واقعا اخرش خیلی تو ذوقم خورد .
چاک لوری نشون داد واقعا شخصیت مزخرفی داره .
با اوردن کارکترای معروف نمیشه یه سریال درست کرد ، باید دید هوادارای سریال چی میخواند . این قسمت کلی بازیگر جدید و قدیمی رو آورد ولی اون کسی رو که تماشاگرا منتظرش بودند رو نیورد . همون بهتر که اون بیگ بنگشم داره افت میکنه .
البته یه حدسایی زدم که امکان نداره چارلی برگرده با توجه به تیکه هایی که تو این قسمت بهش انداختند ولی امید داشتم ، و سریال به مسخره ترین نحو ممکن تموم شد .
wining[/SPOILER:Smiley19:]

Chandler Bing
02-20-2015, 06:19 PM
قسمت آخر

یعنی یه ساعت منتظر بودم چارلی رو نشون بدن، هی موس رو تکون میدادم تا ببینم چند دقیقه مونده، اینقدر امیدوار بودم که اصلا تیکه هایی که به چارلی مینداختن رو جدی نگرفتم. مردک قبل سریال گفته بود که طرفدارهای دو نیمه ی سریال راضی میشن از این پایان اما...:Smiley19:
مرتیکه عقده ای هرچی تونست به چارلی تو این قسمت تیکه انداخت، بازیگر های سریال مخصوصا جان کرایر که نون بازی چارلی تو 8 فصل اول رو میخوره خیلی نامردی کرد! هرچی داره صدقه سر چارلی شینه! مطمئنا اگه چارلی نبود سریال به اینجا نمیرسید. مسخره ترین پایان سریالی بود و نشون داد چاک لری چقدر کینه ایه
تو فضای مجازی هم همه همین حرف ها رو میزنن، هیچ کس راضی نیست

Dr. HANNIBAL LECTER
02-20-2015, 06:41 PM
قسمت اخر

یعنی اولین قسمت بعد دوازده فصل منتظر زیرنویس نموندم فقط به خاطر چارلی بیاد میدیدم دستم به مرتیکه چاک لری برسه بدبخت بی جنبه دارش میزنم

mehdidx
02-20-2015, 07:13 PM
امروز سریال Two and a half men بعد از 12 سال (البته برای من بعد از 5 سال که با پخش مستقیم دنبال میکردم) تموم شد و به نظرم به بدترین شکل تموم شد
عقده و حقارت چاک لوری در تمام اپیزود معلوم بود و این اپیزود جزو بدترین اپیزودهای سریال بود
از هر موقعیتی برای تیکه اومدن به چارلی شین استفاده کرد و عقده خودش رو نشون داد
به نظرم میتونست بخاطر طرفدارا هم که شده یه آشتی کنون انجام میداد با چارلی
در هر صورت این سریال هم تموم شد و به لیست سریالایی رفت که با اینکه خیلی دوستشون داشتم پایان جالبی نداشتن و منو راضی نگه نداشتن.
سریالایی مثل Dexter, How I met your mother , True Blood و غیره میتونستن خیلی بهتر تموم بشن ولی نمیدونم چرا اپیزودای آخر سریالای مورد علاقم رو اکثرا خراب میکنن
این سریالم تموم شد و انگار یه تیکه از وجود منم باهاش تموم شد
جزو بهترین سریالهایی بود که دیدم و کلی باهاش خندیدم و باهاش زندگی کردم و کلی ازش یاد گرفتم و کلی خاطره دارم ازش
با اینکه بخاطر این کارایی که گفتم از چاک لوری خوشم نمیاد زیاد ولی ازش بابت این سریال عالی و بقیه سریالایی که ساخته تشکر میکنم
چارلی شین دوستت دارم و همیشه طرفدارتم
از جان کرایر(الن) و انگوس جونز(جیک) و بقیه عوامل هم خیلی تشکر میکنم
همیشه تو قلب من هستین و مطمئنم که این سریال رو بازم بارها و بارها میبینم

SMahmoud
02-20-2015, 08:13 PM
عالی بود عالی.بهترین اندینگ کمدی که دیدم.یعنی زد تو دهن اشنایی با مادر.تو اوجش رفت.دمشون گرم خیلی حال کردم
چقدر قسمت اخر تیکه داشت.به همه چی تیکه انداختن.به خود سریال.به انگرمنیجمنت.(نمیدونستم انگرمنیجمنت تموم شده)
در کل عالی بود عالی.

Amin03
02-20-2015, 09:35 PM
برعکس دوستان فکر می‌کنم یه پایان خوب برای یه سریال خوب بود.. بهترین قسمت‌ـش توی چندتا سیزن اخیر بود. دوست‌داشتم صحنه‌آخر اون واقعا چارلی بود، ولی انگار نتونسته بودن با هم کنار بیان. ولی جز اون به‌نظر پایان خیلی خوبی بود.
تیکه‌های عالی‌ای داشت، پدر مترجم‌ها درمیاد تا تیکه‌ها رو توضیح بزنن و بگن هرکدوم یعنی چی و اشاره به چی داره.

سخت‌ـه که سریال رو بدون نقش اول‌ـش روپا نگه داشت ولی لوری و کوچر اینکار رو کردن و سریال بعد از شین هم کیفیت خوبی داشت. فکر نمی‌کنم اگه شین می‌موند می‌تونستن چهارسال دیگه هم ادامه بدن. برای فن های چارلی شین، قسمت خوبی نبود ولی برای طرفدارهای دو مرد و نصفی پایان قوی‌ای بود.

وقتی سریال شروع شد شخصیت چارلی تموم شد ولی اگه ادامه پیدا می‌کرد، می‌شد یه چیزی تو مایه‌های انگر منیجمنت، با اینکه اونم سریال خوبی بود ولی یه خرده مسخره می‌شه یه مرد حدودا 50 ساله اون جور جذابه دخترکُشانه داشته باشه. توی قسمت اخر "لیت لیت نایت شو" کریگ فرگوسن، "جی لنو" یه چیز خوبی گفت که مفهوم‌ـش به موقعیت شین هم می‌خوره. گفت یه جورایی بامزه‌ـست که یه مرد میانسال با بازیگره جوون لاس می‌زنه و غیره ولی وقتی که از سن و سالی می‌گذره دیگه فقط ناجورـه. به‌نظرم سن و سال چارلی شین از اون گذشته نقش دخترکش‌ها رو بازی کنه.

نمی‌دونم چرا از لوری ناراحتین. این چیزی که مشخص‌ـه اینکه شین بازیگری نیست که راحت بشه باهاش کار کرد. حتی توی انگر هم با یکی از بازیگرها به مشکل خورد و اون مجبور شد که از سریال بره. قسمت آخر هم به همه از جمله خودش تیکه انداخت و پایان جالبی برامون رغم زد. به‌نظرم نباید صرفا به‌خاطر نبود شین کل خاطرات‌ـمون رو از سریال زیرسوال ببریم. من شخصا به‌خاطر زوج چارلی و آلن سریال رو شروع کردم و بعد از یه مدت به اشتون کوچر هم عادت کردم و از سریال لذت بردم. با اینکه دوست داشتم شین هم باشه ولی با این حال باز هم سریال و پایان‌ـش رو دوست داشتم.

این هم جواب لوری به اینکه چرا چارلی نبود.

http://picoup.ir/images/26433998011448534787.jpg

Dr. HANNIBAL LECTER
02-20-2015, 09:52 PM
برعکس دوستان فکر می‌کنم یه پایان خوب برای یه سریال خوب بود.. بهترین قسمت‌ـش توی چندتا سیزن اخیر بود. دوست‌داشتم صحنه‌آخر اون واقعا چارلی بود، ولی انگار نتونسته بودن با هم کنار بیان. ولی جز اون به‌نظر پایان خیلی خوبی بود.
تیکه‌های عالی‌ای داشت، پدر مترجم‌ها درمیاد تا تیکه‌ها رو توضیح بزنن و بگن هرکدوم یعنی چی و اشاره به چی داره.

سخت‌ـه که سریال رو بدون نقش اول‌ـش روپا نگه داشت ولی لوری و کوچر اینکار رو کردن و سریال بعد از شین هم کیفیت خوبی داشت. فکر نمی‌کنم اگه شین می‌موند می‌تونستن چهارسال دیگه هم ادامه بدن. برای فن های چارلی شین، قسمت خوبی نبود ولی برای طرفدارهای دو مرد و نصفی پایان قوی‌ای بود.

وقتی سریال شروع شد شخصیت چارلی تموم شد ولی اگه ادامه پیدا می‌کرد، می‌شد یه چیزی تو مایه‌های انگر منیجمنت، با اینکه اونم سریال خوبی بود ولی یه خرده مسخره می‌شه یه مرد حدودا 50 ساله اون جور جذابه دخترکُشانه داشته باشه. توی قسمت اخر "لیت لیت نایت شو" کریگ فرگوسن، "جی لنو" یه چیز خوبی گفت که مفهوم‌ـش به موقعیت شین هم می‌خوره. گفت یه جورایی بامزه‌ـست که یه مرد میانسال با بازیگره جوون لاس می‌زنه و غیره ولی وقتی که از سن و سالی می‌گذره دیگه فقط ناجورـه. به‌نظرم سن و سال چارلی شین از اون گذشته نقش دخترکش‌ها رو بازی کنه.

نمی‌دونم چرا از لوری ناراحتین. این چیزی که مشخص‌ـه اینکه شین بازیگری نیست که راحت بشه باهاش کار کرد. حتی توی انگر هم با یکی از بازیگرها به مشکل خورد و اون مجبور شد که از سریال بره. قسمت آخر هم به همه از جمله خودش تیکه انداخت و پایان جالبی برامون رغم زد. به‌نظرم نباید صرفا به‌خاطر نبود شین کل خاطرات‌ـمون رو از سریال زیرسوال ببریم. من شخصا به‌خاطر زوج چارلی و آلن سریال رو شروع کردم و بعد از یه مدت به اشتون کوچر هم عادت کردم و از سریال لذت بردم. با اینکه دوست داشتم شین هم باشه ولی با این حال باز هم سریال و پایان‌ـش رو دوست داشتم.

این هم جواب لوری به اینکه چرا چارلی نبود.

http://picoup.ir/images/26433998011448534787.jpg

دادش این جواب رو میشه به فارسی بگید؟؟؟؟

Chandler Bing
02-20-2015, 09:56 PM
مخالفم امین...
این قسمت دو مرد و نصفی نبود (سریال خیلی وقته که دو مرد و نصفی نیست و شده دو مرد) بیشتر شبیه روست چارلی شین بود، خودت هم اشاره کردی، به خیلی از حرف هایی که چارلی تو واقعیت زده ارجاع دادن و مسخره اش کردن. اون وقت چاک لری میاد میگه بهش پیشنهاد دادیم دو دقیقه آخر یه صحنه بیاد:Smiley104: هرکسی بود همین کارو میکرد، چه برسه به چارلی با اون اخلاق عجیبش.
قبول دارم آدم بیخودیه اما خب تمام مزه ی دو و مرد نصفی همین چارلی بود و خداییش این چهار فصل دور دوم هیچوقت مثل اون اول خنده دار نبودن، که البته رفتن بازیگر جیک هم بی تاثیر نبود. خنده دار بود این دو قسمت ولی خب من که از چند هفته پیش با وجود حرف هایی که عوامل سریال زده بودن و اسم این قسمت و... بدجور منتظر بودم هر لحظه چارلی برگرده. چاک لری هم از همین ترفند استفاده کرد، احساس میکنم ازم سواستفاده شده.
یه نکته منفی دیگه این دو قسمت هم عوض شدن سبک سریال بود، به دوربین نگاه کردن و صحبت کردن با مخاطب و.... برای من یکی اصلا جالب نبود.
در مورد انگر منجمنت هم بگم که واقعا این آخری ها عالی شده و خنده دار. اونایی که دیدن میدونن چی میگم.
و در مورد اینکه چارلی دیگه دخترکش نیست باید بگم که هنوز هرشب لای 100 مدل میخوابه:Smiley36:
و یه مورد دیگه، این جان کرایر واقعا مثل بختک افتاده روی سریال، چارلی رفت، جیک رفت، اما این چسبید و ول نکرد:Smiley104:

AR!@N
02-20-2015, 10:10 PM
بعد از 2 فصل به خاطر هایپ بیخودی که قراره چارلی توی قسمت آخر برگرده متاسفانه نگاه کردم این قسمت رو . واقعا خیلی باید پست باشی که قسمت آخر سریال رو اختصاص بدی به مسخره کردن کسی که این سریال بدون اون هیجی نبود...
اونم از دهن یکی مثل Ashton Kutcher . وافعا از Chuck Lorre بدم اومد . واقعا شنیدن این چیزا از دهن "بازیگر" ای مثل کوچر حرص ادم رو در میاره!

Amin03
02-20-2015, 10:21 PM
دادش این جواب رو میشه به فارسی بگید؟؟؟؟

می‌دونم خیلی‌هاتون از نبود "چارلی شین" توی این قسمت ناراحت شدین. باید بگم که ما بهش پیشنهاد بازی توی این قسمت رو داده بودیم. ایده‌ـمون این بود که توی سکانس آخر بیاد جلوی در و زنگ رو بزنه و برگرده مستقیم به دوربین نگاه کنه و درباره مضرات مصرف مواد مخدر صحبت کنه، بعدش بگه که این مشکلات البته فقط مختص آدم‌های عادی‌ـه. خودش آدم عادی نیست، یه جنگجوی مریخی‌ـه [توی یکی از مصاحبه‌ها خودش این لقب رو به خودش داده.] و شکست‌ناپذیرـه.

و بعدش پیانو بیفته روی سرش.

ما فکر کردیم با مزه می‌شه. ولی چارلی این‌طور فکر نمی‌کرد.

بجاش، می‌خواست یه صحنه احساسی براش بنویسیم که مخاطب‌ها رو آمده برگشتش به تلویزیون با یه سیت‌کام به نام "خانواده هارپر" با بازی خودش و جان کرایر بکنه [آلن واقعا کنه‌ـست‌ها :d]

ما فکر کردیم این هم خنده‌دارـه.

مخالفم امین...
این قسمت دو مرد و نصفی نبود (سریال خیلی وقته که دو مرد و نصفی نیست و شده دو مرد) بیشتر شبیه روست چارلی شین بود، خودت هم اشاره کردی، به خیلی از حرف هایی که چارلی تو واقعیت زده ارجاع دادن و مسخره اش کردن. اون وقت چاک لری میاد میگه بهش پیشنهاد دادیم دو دقیقه آخر یه صحنه بیاد هرکسی بود همین کارو میکرد، چه برسه به چارلی با اون اخلاق عجیبش.
قبول دارم آدم بیخودیه اما خب تمام مزه ی دو و مرد نصفی همین چارلی بود و خداییش این چهار فصل دور دوم هیچوقت مثل اون اول خنده دار نبودن، که البته رفتن بازیگر جیک هم بی تاثیر نبود. خنده دار بود این دو قسمت ولی خب من که از چند هفته پیش با وجود حرف هایی که عوامل سریال زده بودن و اسم این قسمت و... بدجور منتظر بودم هر لحظه چارلی برگرده. چاک لری هم از همین ترفند استفاده کرد، احساس میکنم ازم سواستفاده شده.
یه نکته منفی دیگه این دو قسمت هم عوض شدن سبک سریال بود، به دوربین نگاه کردن و صحبت کردن با مخاطب و.... برای من یکی اصلا جالب نبود.
در مورد انگر منجمنت هم بگم که واقعا این آخری ها عالی شده و خنده دار. اونایی که دیدن میدونن چی میگم.
و در مورد اینکه چارلی دیگه دخترکش نیست باید بگم که هنوز هرشب لای 100 مدل میخوابه
و یه مورد دیگه، این جان کرایر واقعا مثل بختک افتاده روی سریال، چارلی رفت، جیک رفت، اما این چسبید و ول نکرد

در ضمن قسمت آخر سریال 10 میلیون بیینده داشت.

موافقم که سریال دیگه اون سریال سابق نبود ولی فقط به دلیل رفتن چارلی نبود، ایده کشش این همه سیزن رو نداشت. سیزن‌های 7 و 8 رو به یادت بیار، جیک توی کل سریال فقط داشت پات می‌کشید. حتی ایده اولیه‌ـشون بدون رفتن چارلی هم شامل این بود که چارلی با رز ازدواج کنه. چارلی شخصیت‌ـش همون یه بعد دختربازی رو داشت ولی مجبور شدن عوض کن. به‌نظر ایده جدیدی نداشتن. وقتی سیزن 9 شروع شد تیرارژ جدیدش رو یادت‌ـه؟ جیک رفت کنار به عنوان یه مرد کامل و کوچر رفت وسط به عنوان نصفی‌ـه. واقعا کارکتر جیک دیگه کشش نداشت. رابطه‌ی چارلی و آلن به تکراری شده بود.
به‌نظر دیگه سریال خیلی جای کار نداشت و حداقل اومدن کوچر باعث شد چهارسال دیگه هم دومرد و نصفی داشته باشیم. حتی اگر با اون کیفیت هم نبود

اگه حرفی که چاک لوری می‌زنه راست باشه، پیشنهاد شین هم اون‌قدرها به خاطر طرفدارهای دومرد و نصفی نبود، بلکه می‌خواست یه اسپین‌اف‌ای برای خودش جور کنه و برگرده تلویزیون.

من احساس سواستفاده شدن نکردم، ولی حرفت رو درک می‌کنم. از اون زاویه هم می‌شه بهش نگاه کرد. ولی فقط به شین تیکه ننداختن، به خودشون به خود شو به همه تیکه انداختن از جمله شین. اگه شین صحنه آخر رو بازی می‌کرد پایان درجه یکی براش می‌شد. من با شکست دیوار چهارم هم حال کردم، قسمت آخر بود و حس نزدیکی بیشتری ایجاد می‌کرد ولی خب بحث سلیقه‌ـست خیلی حرفی نمی‌شه زد.

من انگر رو هم تقریبا تا آخر نگاه کردم. نگفتم سریال بدی گفتم توی این سن و سال واقعا بهش نمیاد که دیگه اون جور دخترکش باشه. تو شان رو باهاش مقایسه کن. اگه شان راحت دختر جور کنه، منطقی‌ـه ولی چارلی، نه. توی دنیای واقعی شین یه سلبریتی پول داره، زندگی رنگارنگ داشتن مشکلی ایجاد نمی‌کنه ولی وقتی نقش یه آدم معمولی رو بازی می‌کنه، هرشب با یه آدم خوابیدن براش باورپذیر نیست.

جان کرایر هم چسبی‌ـه که این سریال رو زنده نگه‌داشت از بازی‌ـش راضی بودم. ولی قبول دارم واقعا کنه‌ـست :d

SMahmoud
02-20-2015, 10:33 PM
ولی با هرچیزی به نظرم بهترین قسمت سریال بود.
من واقعا خندیدم.بهترین کمدی ممکن رو برای اخرین قسمت یه سریال طولانی و کمدی سیتکام انتخاب کرده بودند.
قسمتی بود که تا اخرش که تموم شد اصلا به فکر ناراحتی اینکه داره تموم میشه نیفتادم.
خیلی هم خندیدم.در کل واقعا حال کردم.
تیکه هاشون هم عالی بود.چقدر به خود سریال تیکه انداختن که چقدر بلند بوده و کلی چیزای دیگه.
اون تیکه به anger management هم جالب بود. خیلی باحال گفتش.من نمیدونستم تموم شده الن که گفت فهمیدم برام جالب بود.

و اینکه یه مقدار تیکه ها به چارلی درست نبود اما خود چارلی شین اصلا ادم درستی نیستش پس حقشه.البته اشتباهه که من اینطوری قضاوت کنم اما از وقتی شنیدم که یه بازیگریه که هیچی دوست نداره باهاش کار کنه و سر کار مست میاد و از همه مهم تر کاری کرد که یکی از بازیگرای انگر.... اخراج بشه فقط چون به کار چارلی شین اعتراض کرده بود، کلا ازش بدم اومده.

هنوز اون تیکه ای که راجع به کراک کشیدنش انداختن یادم نمیره
در کل خیلی خوب بود.اشارات جالی به هنیبال هم کرد/

Amin-K
02-21-2015, 07:15 PM
اپیزود فوق العاده ای بود ولی پایان خوبی نبود.معمولا قسمت آخر رو میذارن برای جمع بندی و از اونجایی که یه سیتکام هم هست یه هپی اند که همه راضی باشن.خیلی ساده.اون چیزی که طرفدارا میخوان.یه نمونش فرندز و قسمت اخرش که از لحاظ کمدی خیلی آروم بود.یه جوری سریال رو باید بست که یه تو ذهن همه موندگار بشه.مارتا کافمن یکی از سازنده های فرندز میگفت ما میخواستیم سریال رو جور دیگه ای تموم کنیم و ریچل بره پاریس.پایانی که شاید واقعی تر بود ولی بعد پیش خودمون گفتیم ولش کن بذار همونجوری تمومش کنیم که طرفدارا دوست دارن.

اپیزود آخر دو مرد و نصفی بهترین اپیزود سریال از زمان ورود اشتون کوچر و یکی از 3 اپیزود برتر کل سریال از لحاظ کمدی بود.شوخی های رگباری و رفرنس های فوق العاده ( توی پرانتز یه درخواستی از مترجم های سریال دارم.همونطوری دوستمون گفت یکی از سخت ترین اپیزودها برای ترجمه بود به دلیل رفرنس های زیادش ولی خواهشی که دارم اینه که حتما با دقت و حوصله تمامشو توضیح بدن.فکر کنم قسمت آخر همچین سریالی لیاقتشو داره ).شوخی های زیاد با چارلی شین ، با خود سریال و بازیگراش ، با مهمان قسمت آخر که سوپرایزی بود برای خودش.همه چیز عالی بود ولی نه برای یه قسمت آخر.مشکل قسمت آخر این بود که خاص نبود.دوست داشتم بعدها برگردم و بگم یکی از بهترین سریال هایی که تاریخ تلوزیون به خودش دیده اینطوری تموم شد ، الان نمیدونم بگم دو مرد و نصفی چجوری تموم شد.فقط میدونم یه قسمت آخری داشت که 40 دقیقه با نگاه کردنش قهقهه زدم ولی خاص نبود.قفط تموم شد.

با اینجال دو مرد و نصفی یکی از بهترین سریال هایی هست که دیدم.از تک تک عواملش هم ممنونم.کلی خاطره ی خوب باهاش دارم و هیچوقت شخصیت هاش از یادم نمیرن.

در مورد ناراحتی دوستان بابت چارلی هم بگم و اینکه گفته میشه سریال بدون چارلی موفق نمیشد بگم که اصولا توی یه سیتکام مهم ترین رکن تیم نویسنده ی پشت سریاله.بازیگر ویترین کاره ولی هیچوقت اهمیتش به اندازه ی تیم سازنده نیست.یه نمونش همین متیو پری ، توی فرندز یه " اوکی " میگفت کلی میخندیدیم ، الآن کلی سریال بازی کرده و خیلی سخت تر برای خندوندن تلاش میکنه و نتیجه نمیگیره.خود چارلی هم هیچوقت نمیتونه همچین موفقیتی رو تکرار کنه.چاک لوری قبل از دو مرد و نصفی سریال موفق " دارما و گرگ " رو ساخته بود.بعد از دو مرد و نصفی هم " بیگ بنگ تئوری " ساخت.دوتا از موفق ترین سیتکام ها به خصوص بیگ بنگ.این چارلی شین بود که با کمک این سریال از یه بازیگر معمولی سینما تبدیل شد به گرون ترین بازیگر تاریخ تلوزیون و به قول خودشون یکی از Legendهای تاریخ تلوزیون.و این خود شین بود که همه چیز رو فرستاد روی هوا.از درگیریش با چاک لوری که بگذریم با بازیگرها هم رابطه ی خوبی نداشته.جان کرایر قبل شروع این فصل مهمون یکی از تاک شوها بود میگفت خیلی سخته آدم بتونه کسی مثل چارلی رو توی زندگی واقعی تحمل کنه.6 سال اولی که عقلش سرجاش بود خوب بود ولی از وقتی زد تو کار پارتی و مواد و ... و اونطوری دردسر درست میکرد تحملش سخت بود.چارلی توی سریال جدیدش هم با عوامل و بازیگرای به مشکل خورد.انتظار به حضور چارلی رو درک میکنم ، ولی کافیه خودتونو جای چاک لوری بذارید ببینید حاضر میشدید برش برگدونید یا نه؟ لوری هم یه طرف قضیست.

Mehrdad-91
02-21-2015, 11:57 PM
واقعا دپرس شدم وقتی قهمیدم چارلی برنگشته به امید چارلی شروع کردم فصل 9 رو تا 11 ادامه دادم ولی اصلا به هم نچسبید فقط به امید چارلی دیدم ولی دیگه ادامه نمیدم چون چارلی برنگشت.
حالا میفهمم که هر چقدر هم چارلی بد باشه که نیست این چاک لری آدم خیلی عقده ای هست بعد از پایان هر قسمت از سریالاش که ی بیانیه می ده Chuck Loree Producition معلومه که چقد عقده ای هست، فقط برا اینکه تعداد بینندگان قسمت آخر رو ببره بالا شایعه انداخت تو نت که چارلی برمیگرده و ...
-----------
پ . ن : این سیت‌کام به نام "خانواده هارپر" چقدر واقعیت داره آخره بیانیه اش نوشته؟؟؟

Matin VT
02-22-2015, 12:04 AM
Chuck Loree Producition
دوست عزیز من خودم این سریالو متاسفانه(یا خوشبختانه:Smiley10:)ندیدم که بتونم نظری دربارش بدم ولی خیلی از بازیها,فیلمها و سریالها اسم تیم یا گروهشون همون اسم سازندس...مثل
Kojima Production,MV Studio,Sutter Inkو....که دلیلی بر عقده ای بودن نیست. ولی حالا در کل مثل اینکه اقای لوری بی احترامی های زیادی به شین کرده تو این قسمت اخری که حالا اون یجوری عقده ای بودنشو میتونه برسونه:Smiley69:

Amin03
02-22-2015, 12:11 AM
توهین دیگه چه صیغه‌ای‌ـه؟ ایران مگه؟ تو این قسمت تیکه به همه انداختن از جمله شین. اتفاق خاصی نیفتاده. اگه فکر می‌کنین اینا توهین به شین بود پس حتما روست‌ـش رو ببین که توی روی خودش چیکار می‌کنن.

http://tvworld.info/showthread.php?41556-Roast-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DA%86%D8%A7%D8%B1%D9%84%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D9%86&p=119466&viewfull=1#post119466

http://tvworld.info/showthread.php?41566-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87%E2%80%8C%DB%8C-93-%D8%AA%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%D 9%8F%D8%B1%D9%84%D8%AF-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-Roast-of-Charlie-Sheen-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF

SMahmoud
02-22-2015, 12:29 AM
دوست عزیز من خودم این سریالو متاسفانه(یا خوشبختانه:Smiley10:)ندیدم که بتونم نظری دربارش بدم ولی خیلی از بازیها,فیلمها و سریالها اسم تیم یا گروهشون همون اسم سازندس...مثل
Kojima Production,MV Studio,Sutter Inkو....که دلیلی بر عقده ای بودن نیست. ولی حالا در کل مثل اینکه اقای لوری بی احترامی های زیادی به شین کرده تو این قسمت اخری که حالا اون یجوری عقده ای بودنشو میتونه برسونه:Smiley69:

نه بابا توهینی کجا بود.یه سری تیکه ها بود که بدتر از همه به خود سریال انداختن
اصلا هی به خود سریال تیکه مینداختن که چقدر طولانی شد و فلان شد و اینطوری شد.
کلا کمدی بود به هیچکس توهین هم نشد مردم شورش کردن

یه جا گفتن اگه الن بره و چارلی بیاد میتونیم یه 4 سال دیگه اینطوری زندگی کنیم.که اشتون گفت نههههههههههههههههههه.ولی ایده جالبی بود 4 فصل دیگه اینبار با اشتون و چارلی.
در کل عالی بود

haqern
02-22-2015, 12:30 AM
تو این قسمت نه به چارلی توهین شد نه چاک لوری ، به تنها چیزی که توهین شد شعور مخاطبه .

من خودم هم قبول دارم قسمت آخر یکی از بهترین قسمت های سیزن آخر بود و خیلی هم باهاش خندیدم .
ولی این که بخوای با اسم چارلی شین مخاطب جذب کنی و آخرش هر غلطی که خودت دلت خواست بکنی اشتباهه . خیلی هایی که حتی سریال رو نگاه نمیکردند این قسمتو به امید شین نگاه کردند ولی بجز مسخره کردن چارلی و winning چیزی نصیبشون نشد .
من خودم به شخصه بر خلاف همه شواهدات، برگشت چارلی رو تصور کرده بودم و حتی فکر کرده بودم که چه جوری میشه چارلی رو برگردوند ، و به عنوان یه طرفدار سریال که اولین فرصت جمعه سعی میکردم سریالو ببینم اصلا از پایان راضی نبودم .
از چاک لوری بدم میومد ، حالا متنفرم ازش .
کدوم بازیگری میاد اون صحنه رو اونجوری که چاک لوری میخواد بازی کنه . بابا این بنده خدا هشت سال تو این سریال زحمت کشیده ، سریالو برده تو اوج، بعد چهار سال بیاد که پیانو بیفته رو کلش؟؟؟!! منم بودم نمیومدم ؟؟
چارلی تو این دعوا کوتاه اومد و حاظر شد برگرده به سریال ولی چاک لوری نشون داد چه شخصیت کثیفی داره .

yasharhi
02-22-2015, 07:11 PM
اون قسمتی که میگه : she is a pole dancer ?
no she is japonese
بعد به دوربین نگاه میکنن رو من نگرفتم . منظورش چی بود ؟

babak1365
02-22-2015, 07:20 PM
no she is japonese

به نظر من با کلمه pole به معنی قطب بازی کرده بودن !!!!!!

ولی در کل قسمت پایانی خیلی خوب نبود و از دید کسی که سریال رو کامل پیگیری می کردم انتظارم بیشتر بود .
توی دو قسمت آخر اثری از بچه نبود و اصلا از قسمت اول این فصل جهتگیری غلط بود و نچسب :Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39:
خیلی از مسایل هم ناتموم موند و ..........

Chandler Bing
02-22-2015, 07:33 PM
no she is japonese

پول دنسر به اون استریپر ها میگن که با میله میرقصن. میگه پول دنسره، بعد جیک میگه نه ژاپنیه!
پول به معنی پولند یا همون لهستانی هم هست. جیک فکر میکنه میگه لهستانیه:Smiley14:

rezay444
02-22-2015, 09:10 PM
اقا افتضاح تموم شد اصلا معلوم نشد هدف از ساخت این فصل چی بوده بچه چی شد ماجرای ازدواج الن چی شد ولی در کل تا فصل هفت سریال عالی بود همونجا باید تمومش میکردن امیدوارم بینگ بنگ با این پایان مزخرف ختم نشه ولی کلا سریالای کمدی رو به افول اند.

afshin vatan
11-20-2016, 02:13 PM
من تازه سریال رو شروع کردم از دوستانی که سریال رو دیدن یه سوال داشتم به نظرتون ادامه سریال رو بعد از رفتن چارلی شین ادامه بدم ؟

sinatz
11-20-2016, 04:51 PM
من تازه سریال رو شروع کردم از دوستانی که سریال رو دیدن یه سوال داشتم به نظرتون ادامه سریال رو بعد از رفتن چارلی شین ادامه بدم ؟
ببين نظرات متفاوته ولي من به شخصه به هيچ وجه قبول ندارم با رفتن چارلي شين سريال افت كرده باشه ، از همون اول سريال خنده دار و عالي بود تا آخرش !

arhi
11-21-2016, 10:47 PM

به نظر من بهترین و خنده دارترین سریال کمدی سیتکام هستش .:Smiley14: البته بعد از رفتن چارلی شین سریال افت میکنه اما باز هم ارزش دیدن داره.:Smiley35:

afshin vatan
01-28-2017, 01:44 AM
واقعیتش یکی از قسمت های سریال رو در فصل 10 دیدم و خوشم اومد شاید اشتون کوچر در حد چارلی نباشه ولی بدم نبود حتما بعد از فصل 8 سریال رو ادامه میدم

koresh92
04-23-2017, 08:58 AM
شبیه ترین چیز به این پایان شکست برزیل از آلمان تو نیمه نهایی جام جهانیه 2014 که تو خونه شون بر گزار شد اونا لباس برزیل رو داشتن بازیکنای همیشه عالی شون رو داشتن طرفدارای پر شورشون رو داشتن ولی برزیلی بازی نمیکردن اونا هفت گل خوردن!!!!!!!
یک پایان بد برای یک سریال بی نظیر توی یاد طرفدارا موند، طرفدارایی که مثل جیک با این سریال توی این دوازده سال بزرگ شدن نمیخواستن نا امید بشن، توی تمام لحظه های قسمتی که روایتش هیچ شباهتی به دو مرد و نصفی که می شناختن نداشت و به کار بردن های زیاد two and a half و نشون دادن تمام کاراکتر های سریال به بهانه تماس های الن و والدن و عاشقتم گفتن به چند نفر!!! و نامه های حاوی چک هم حس سریال رو برنگردوند اونا نا امید نشدن، حتی وقتی تیتراژ پایانی اومد و اون نامه عجیب رو دیدن نا امید نشدن ولی وقتی ثانیه شمار پخش کننده ها به صفر رسید همه غمگین و عصبانی نا امید شدن..
چیزی که از تمام بازیگرا مهمتر روح یه سریال، ما جای خداحافظی و یک پایان بی نظیر با سریال محبوب مون با یک چیز تازه و بی نمک آشنا شدیم
از والدن مهربون و عاشق پیشه خبری نبود اون مجرد بود و از اخرین دوست دخترش هم خبری نبود اون شده بود یک بازیگر که از بازی در این سریال پشیمون
آلن خصیص و حریص در داشتن رابطه با خانما هم مجرد بود نامزدش در حال فروش حلقه اون بود و خودشم مدام به والدن تقاضای رفتن از اون خونه رو میکرد!!!!!!
بچه ای که تحت سرپرستی گرفته بودن انگار هیچ وقت وجود خارجی نداشت
و تمام قسمت در مورد بازگشت چارلی بود که چهار سال توی سریال نبود
شاید کارگردان فراموش کرده چیزی که برای بیننده ها مهم بود و باعث شد در دوازده فصل بیشتر از دویست قسمت سریال رو ببینن بازیگرا نبودن شخصیتا بودن
کسی رفتار چارلی شین براش مهم نیست مهم چارلی هارپر بود ما جای خداحافظی با شخصیتایی که دوست داشتیم فقط شاهد شوخی و خداحافظی بازیگرا از هم بودیم
البته همون جور که طرفدارای تیم برزیل بخاطر باختشون لذت قهرمان شدنا و بازیای زیبای تیم شون از یادشون نمیره طرفدارای سریالم خنده های با صدای بلند و طولانی و شاد شدن های زیادشون با این سریال از یادشون نمیره ولی هم طرفدارای برزیل طعم تلخ تحقیر توی اون بازی یادشون میمونه هم طرفدارای سریال این پایان بد رو
انگار نویسنده به بازیگرا دستور گل به خودی داده بود
بیننده های این سریال مطمئنا کار های بامزه جیک و تماشای بزرگ شدنش از وقتی که تو قسمتای اول دلیل مستی چارلی رو پرسید تا ترسش از اولین روز رفتن به دبیرستان تا وقتی که اولین بار مست شد یادشون میمونه و همین جور تمام شخصیتای این سریال بی نظیر رو:Smiley17::Smiley17::Smiley17: