PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود ششم

arso
11-17-2014, 04:03 PM
http://civu.netau.net/up/724b9124acc7.jpg

Season 5 Episode 6 " Consumed

.:dl-topic:.
(http://tvworld.info/showthread.php?44250-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-The-Walking-Dead-%28-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-%29&p=169247#post169247)
.:IMDB:.
(http://www.imdb.com/title/tt3714484/?ref_=ttep_ep6)

خلاصه داستان :Daryl و Carol در حال تعقیب ماشین هستن به این امید که به مناطق متروکه آتلانتا بروند و Beth را پیدا کنند . . .

.Ven0m.
11-17-2014, 05:28 PM
به به ، به به :D
عجب اپیزودی ، این فصل خیلی خوببهه
کلا این قسمت عالی بود ، و یه جورایی پیش درآمدی برای دو اپیزود بعدی بود !
10 از 10
واکینگ دد تنها سریالیه که وقتی تیتراژش رو میشنوم کلا کیفور میشم:Smiley10:D (+گات ولی واکینگ دد یه چی دیگست تو تیتراژ:D)
پ.ن1:با شهر هم خیلی حال کردم! مث فصل اول بود:x
پ.ن2:این همون تانک قسمت اول نیست؟!
:Dhttp://upload7.ir/imgs/2014-11/52295874888735250670.jpg (http://upload7.ir/)

DARK BOY
11-17-2014, 05:37 PM
قسمت بدی نبود یکم وقت کشی درسریال بود ولی در اخر قضیه روفهمیدم جدیدا مثل اینکه فقط قضیه درباره انسان ها گروهها شده و زامبی ها یه جور موضوع فرعی هستند وبرای هیجان تنش بیشتر گذاشتن سکانس ساختمون های خراب و منظره های بیرون و سکوت درونش با اینکه تکراری بود ولی زیبای خودش داشت باعث شد یاد فصل های اولیه بیوفتم و مثل اینکه سریال به 3 قسمت تقسیم شده قضیه بث قضیه ابراهام و قضیه ریک فکرکنم در قسمت بعد هم اگر گروه پلیسه با ریک کنار نیان جنگ بشه فقط امیدوارم قبلش ابراهام به ریک برسه که داستان هیجان انگیز ترشه تنها 2 قسمت به پایان نیم فصل این سریال نمونده امیدوارم هرچه زیباتر به پایان برسوننش 7/10

Dr. HANNIBAL LECTER
11-17-2014, 10:45 PM
قسمت متوسطی بود اصلا جالب نیست داستان الان چند بخش شده خط اصلی نداره داستان الان به این قسمت 7 میدم

x7music
11-17-2014, 11:06 PM
دلاستان پخش شده موافقم با دوستان ولی اونطوری که از تریلر معلوم بود مثل اینکه تو این دوقسمت همه یه جا بهم برسنو به بیمارستان حمله کنن احتمالا دو قسمت جالبو پیش رو داریم :Smiley69: تماس تلفتنیم با کارگردان جواب داد :Smiley36:

اضافه شده در : 1

این همون تانک قسمت اول نیست؟!
فکرکنم همون باشه همون شهر با همون محتصات و شکل و شمایل فصل اوله

rolan
11-18-2014, 05:00 AM
به نظرم به نسبت قسمت قبلی بهتر بود ... 8 میدم ... ولی سریال باید هیجان از دست رفتشو دوباره احیا کنه تا مخاطبین هم راضی باشن ... چون بعضی قسمت ها واقعا دیگه الکی کشش میدن و رو مخ میرن !!:Smiley15:

nima3333
11-18-2014, 01:31 PM
هر قسمت افتضاح تر داره میشه:-q
واقعا حیف این سریال نیست که دارن آب میبندن توش..؟
این اپیزود تا اینجا بدترین بود .
45 دقیقه فقط تو شهر راه رفتن ، بدون هیچ هیجانی ، بدون داستان خاصی که ببننده رو درگیر خودش کنه.
فصلهای اول کجا این فصل کجا اصلا قابل مقایسه نیست.
نمیدونم فلش بک ها چه ربطی داشت ، اصلا میخواست چیو نشون بده..؟
کلا توی این اپیزود 3 تا بازیگر بیشتر نبود ، دریل ، کارول ، اون پسره ( اسمشو یادم نیست )
از این اپیزود اصلا راضی نیستم و امیدورم بهتر بشه
:Smiley47:

mohammad1992
11-18-2014, 04:41 PM
من شش اپیزود پشت سر هم دیدم بسیار عالی بود کلا 10 میدم

KING TWD
11-18-2014, 07:17 PM
به نظر من خوب بود 7 رو میدم بهش اون پلیسه( رئیس بیمارستان ) به احتمال زیاد با ریک آشنا در میاد راحت می شیم می ره پی کارش اگه آشنا در نیومد یه جنگی رخ بده باحال دکتره هم میاد تو گروه ریک

A_TWD
11-18-2014, 08:21 PM
بث میخواست دکتررو بکشه احتمال اومدنش تو گروه ریک کمه

New_Sense
11-18-2014, 10:56 PM
اگر بخوایم امتیاز کلی بدیم باید 9 داد ولی اگر بخوایم به این قسمت امتیاز بدم 8 میدم ، در کل نسبت به فصل قبل بهتر شده ولی باید گفت تفکرات نویسنده ها و کارگردان بسیار جالب توجه هست باید اینو دقت کنید که ترسناک بودن نباید حتمان ملاک اولیه باشه چون روند داستان و علت ها هم نیز باید مشخص شه ؛ و اینکه تو این قسمت یه فلش بک زد به زمان جدایی ریک با کارول خب خیلی حرکت خوبی بود چون باید میدونستیم چی شد ، البته خیلی تو این قسمت داشتن رو خط داستانی کارول پیش میرفتن ، و خب میخواستن تاثیرات روانی سری اتفاقاتی که واسش افتاد رو نشون بدن و اینکه چرا چنین خانمی که از فصل دوم که با بچه ها خوب بود و بهشون حتی آموزش میداد یه دفعه تبدیل میشه به شخصیتی که یه بچه رو به دلیل موجه یا غیر موجه میکشه ، همانطور که تو سکانسی که میخواست بره ترمینوس بچه ریک رو پیش تایریس گذاشت ، به هر حال شاید این سوال پیش بیاد تایریس که یه مرد هست و بچه داری بهش نمیاد ولی کارول بیشتر بهش میخورد بچه رو نگه داره ، البته اینجا هم نویسندگان بهش فکر کردن چون 2 شخصیتی که قانونن با هم مشکل باید داشته باشن رو کنار هم قرار داد (اشاره به سوزوندن دختری که تایریس عاشقش بود توسط کارول در فصل قبل) ، و حتی اگر دقت کرده باشید تو این قسمت دود های سیاه در آسمان،شده بودن یک نوع نماد ، دود سیاه ، مرگ بچه ها ، و خود شخصیت کارول خط فکری این قسمت بود ، همانطور فلش بک به آتیش سوزی در زندان و دود سیاهی که از زندان بلند میشد فلش بک به زمان خاک کردن اون 2 بچه و دود سیاه در آسمان و باز دود سیاه در ساختمان و کشتن بچه زامبی توسط دریل ، وحتی کتابی که کارول همراه خودش حمل میکرد (جلوگیری از کودک آزاری) نشان از تغییرات روحی و روانی ای شخصیت و این جهان بینی عوامل سازنده این سریال هست ،

در مورد قسمت قبل هم با اجازتون یک توضیح کوچیک بدم ، قسمت قبل ما شاهد سیر اتفاقات بودیم و اینکه شخصیت آبراهام مورد کنکاش قرار گرفت و در آخر به یک سوال جواب داد و باز سوال های دیگه ای برای بینندگان مطرح کرد ، سوال این بود که شخصیت دانشمند که میگفت باید رفت واشنگتون و مریضی رو درمان کرد آیا واقعان چیزی بلد هست ؟ که در آخر این جواب رو داد ولی سوال دیگری مطرح کرد که به نظر بنده از نبوغ این عوامل سریال هست ، به این صورت که : در جهانی که ما زندگی میکنیم و هر روز با مسائل مختلف هستیم آیا میشه در زمان جنگ و قحطی خودمون رو با دروغ و استفاده از دیگران زنده نگه داریم ؟ همانطور که دکتر در اون ساختمان توسط بث موقعیت کاری و زندگی خودشون رو حفظ کرد و همانطور که دانشمند توسط آبراهام زندگی و مرگ خودش رو تغییر داد . و همانطور که به دلایل ناخواسته ، بث زندگی و آزادی اون سیاه پوست در ساختمان رو حفظ کرد و نجات داد ؛ اینها یک سری از مسائل زیبای این سریال هست که این سریال رو جذاب تر میکنه .

MILANO
11-19-2014, 02:42 PM
به هیچ وجه اون ماشین روی پل نمیتونست اونجوری صاف بیافته زمین! اصن خودشون نشون دادن افتادنش رو، یا باید رو سقف میومد پایین یا شاخ به شاخ میشد با زمین! وقتی رو هوا بود کات خورد صاف اومد پایین که خیلی کودکانه و ناشیانه دراومده بود!:Smiley14:
از این موضوع که بگذریم تنها نقطه مثبت این اپیزود به نظرم زحمتی بود که برای نماهای شهری و ویرانیش کشیده بودن! تا حالا به این توجه نکرده بودم چرا خب اینقدر گروه تو بیابون و جنگل و خارج از شهر میپلکه! خب مجبورن میفهمی؟؟؟ مجبور!:Smiley36:
فکر میکنم دو اپیزود بعد از اون اپیزود ها باشه!:Smiley35:

hamed224
11-19-2014, 03:16 PM
4 اپیزود اول اینقدر خوب بود که یه اپیزود معمولی مثل این قسمت ادمو راضی نمیکنه ،باز این قسمت بهتر از اپیزود قبلی بود هر چند 60% این اپیزود در حال راه رفتن بودن

با یکسری دیالوگ های سطحی..

6/10

KING TWD
11-19-2014, 09:11 PM
اگه بخوایم به نکته ها توجه کنیم می تونیم بگیم
تانک توی این قسمت = تانکی که ریک رفت توشو گلن باهاش تماس گرفت

اون جاده ای که از نمای بالا نشون داد و ماشین داشت رد می شد که جاده طرف دیگه بسته بود = همون جاده ای که ریک با اسبش رد می شد

Alex Vause
11-20-2014, 01:56 PM
سریال خیلی سطحی شده بعضی دوستان اگه این دقت و بررسی که رو twd دارند رو سریال های دیگه هم داشته باشند ، فکر کنم خیلی بیشتر از اون سریال ها لذت ببرند تا twd وقتی ریتم سریال اینقدر کند میشه من حداقل انتظار دارم چند تا دیالوگ درست و حسابی رد و بدل بشه که از اون هم بی بهره موندیم ... این که گروه رو به چند قسمت تقسیم کردند و هر قسمت فقط به یکیشون پرداخته میشه یکم داره واسه من تکراری میشه ، 4 قسمت اول این فصل عالی بود چون اون تم ترسناکی که دنبالش بودیم رو بالاخره دیدیم قسمت قبل یکی از بدترین اپیزودهای twd بود ( نمیدونم چرا 7 دادم )
اما این قسمت بهتر از قبلی بود 8 میدم ، در کل تا اینجا این فصل رضایت بخش بوده

ilhadi
11-22-2014, 01:24 PM
یعنی مزخرف
الا این کارگردان فکر کنم میده بچه هاش مینیوسن داستانو