PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Big Bang Theory | بحث اپیزودیک | فصلِ هشتم، قسمتِ دهم

Mani Vampire
11-21-2014, 12:44 PM
http://8pic.ir/images/998lppf0c1muwpqq0nq9.png

Season 8, Episode 10 | The Champagne Reflection

خلاصه‌ی داستان این قسمت: برنادت می‌فهمه که همکاراش واقعاً چه فکری راجع بهش می‌کنن، راج، لئونارد و هاوارد هم دنبال یه چیز مهم توی تحقیقات قبل از مرگ پروفسور ان...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3823250/?ref_=tt_ep_nx)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44119).:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44097)

Dr. HANNIBAL LECTER
11-21-2014, 01:07 PM
قسمت خوبی بود مخصوصا جای شلدون داشت پرچم امریکا رو میدوخت:Smiley14: امنیاز این قسمت 8 میدم

ehsan1370
11-21-2014, 04:40 PM
واقعا نمیدونم بیگ بنگ داره کجا میره اصلا داستان مشخصی نداره friends داستان محورتر بود:Smiley35:

jokarsanaye
11-21-2014, 06:27 PM
متاسفانه نتونستن قسمت خوب قبلی رو تکرار کنند و مجدداً یک قسمت بی مزه ، خسته کننده با بازی های ضعیف و یک عقبگرد بزرگ رو شاهد بودیم:Smiley15:

"Ross Geller"
11-21-2014, 08:28 PM
من نمیدونم چجور بعضیا میگن قسمت قبل خوب بوده ! من خودم عاشق Friends ام اما کاری ندارم به مقایسه این 2تا
شما برو چند قسمت از سیزن 1 تا 3 بیگ بنگ ببین میفهمی اونموقع چی بود و الان چقدر افتضاح شده ! من که شاید کنار بذارم این سریال رو , کلی خاطره خوب داریم باش دارن میزنن خرابش میکنن :Smiley104:
این قسمتم کاملا معمولی و خسته کننده .... اگه شلدون و راج نبودن که از همون سیزن 6 کار بیگ بنگ تموم شده بود
نمره منم 5

amin47
11-21-2014, 11:48 PM
من کلا سه فصله از روند داستان راضی نیستم امّا بی انصافیه اگر بگم قسمت های خیلی خوب در این چند فصل نداشته.
کلا خیلی هدف خاصی دنبال نمیشه ... به عنوان مثال نامزدی پنی و لنارد خیلی جالب نبود یعنی به شخصه فکر می کردم خیلی چیز باحالی بشه ولی تموم شد و رفت.
از فصل 8 تا به اینجا خوشم نیومده اما این قسمت خیلی بهتر بود.
8/10

Léon
11-23-2014, 12:42 AM
فصل ٨ سريال تئوري بيگـ بنگـ اوج و فرود زياد داشت ، البته اونم نه بصورت متناوب
افتضاح شروع شد افتضاحانه تر ادامه پيدا كرد ، چند اپيزود خوب شد ( در حد راضي كننده صرفا) باز گند زد...

موضوعي كه كاملا بارزه اينكه نويسنده ها اصلا ايده ي براي داستان پردازي ندارن!! از اونجايي كه قرار داد بستن و مجبورن هر هفته يه اپيزود ريليز كنن
يه چيزي سَر هم ميكنن ميدن به ديد ملت!!

من نميدونم اين سريال بجاي اينكه موضوعات مهم و نصفه كاري قبليشو ادامه بده ، چرا چسبيده به ايده هايي كه چندين فصل پيش تو يه اپيزود خاص بهش پرداخته بود!
مثلا نامزدي پني و لئونارد بكجا كشيد؟
مغازه ي استوآرت چي شد؟
مگه اينا نبود كه باعث شد شلدون كوپر بزاره بره؟؟

چسبيدن به داستان پرچم شلدون و ... جالب تر اينكه با اينكه محوريت اصلي داستان بايد كمدي باشه ولي نيست(البته به اصطلاح هست!!) نويسنده ها به نتايج اخلاقي هم ميخوان برسن(قضيه ي همون پروفسورِ و ...)

نظر من در رابطه با اين اپيزود
روايت موازي ٣داستان كه يكي از اون يكي چرت تر و بي محتوا تر بود!! امتياز من صفر ، اونم صفر مطلق!

om3ga
11-23-2014, 02:51 PM
دیگه دارن آب میبندن به سریال :|
فک کنم باید بیخیال خاطرات خوبی که با این سریال داشتیم بشیم
اگه فصل اول سریال بود ، شاهکاری بود این قسمتا...ولی الان که 8 فصل پخش شده به فصلای قبلی که نگا میکنی واقعا افتضاحه این فصل ! :|

DɪsCᴏᴠEʀY
11-23-2014, 02:57 PM
دیگه دارن آب میبندن به سریال :|
فک کنم باید بیخیال خاطرات خوبی که با این سریال داشتیم بشیم
اگه فصل اول سریال بود ، شاهکاری بود این قسمتا...ولی الان که 8 فصل پخش شده به فصلای قبلی که نگا میکنی واقعا افتضاحه این فصل ! :|
دقیقاااااااااا !! :Smiley10::Smiley104::Smiley19:

pooyab
11-24-2014, 02:11 PM
اشتباه همون قرار دادیه که تا 2017 بستن. از الان تا پایان سریال تعداد قسمت های خوب رو اگه جمع ببندیم، به سختی یک فصل خواهد شد. و این وسطا کلی قسمت الکی رو باید تحمل کرد. همون بلایی که سر خیلی از سریال ها اومد...
به هر حال من که نگاه می کنم. به جیب مالیات دهنده های آمریکایی و البته پول اینترنت خودم! ولی با دیدن هر اپیزود مجبورم چند تا اپیزود از فصلای قدیمی رو ببینم تا اثر منفی اینا خنثی شه :/

shantia762
11-24-2014, 05:47 PM
والا من یه مدت روم نمی شد نظر بدم بس میدیدم من خوشم نمیاد و دوستان خیلی خوششون میاد واسه همین گفتم شاید نظر ندم بهتر باشه
کار به مقایسه هم ندارم که اینجا جاش نیست و البته هر کسی یه نظری داره و بسیار قابل احترام
به نظرم کلا یه مدتی از نظر کمدی سریال به شدت ضعیف شده، این که در 20 دقیقه فقط یک بار لبخند بزنیم فک نمیکنم خیلی نتیجه جالبی باشه. با تمام انتقادهایی که دارم به این سریال و برهیچکس هم احتمالا پوشیده نیست می خوام چنتا نکته هم در حمایتش بگم!

اولین اینکه تمام دوستانی اینجا هستیم به شدت سریال خور هستیم و طبیعه که بعد یک مدت استانداردهای طنزمون بالا بره یا مقایسه کنیم با گذشتگان و راضی نباشیم (اینرو در نظر بگیریم که به صورت رایگان می تونیم فصل های قبل یا سریال های قبلی رو مرور کنیم و لذت ببریم) از روند سریال.
نکته دیگه اینکه این سریال با همین شکلش هر روز بر بینندگانش در آمریکا داره افزوده می شه و با هر قسمتش اونا لذت می برن (با توجه به دوستانی ک دارم اینو میگم) البته این خیلی واسم عجیبه ولی نشون دهنده اختلاف فرهنگی ماهاست و اینکه سازندگان دارن واسه همون بیننده ها سریال رو می سازند.
نکته دیگه اینکه فک کنم در حال حاضر شبکه ها در فقر شدید سریال طنز هستن و همین بینگ بنگ به قول بعضی از ما (وخودم) آبکی بهترین طنز موجوده. مثلا همین دیشب من فصل چهارم لویی رو تموم کردم واقعا چیز خاصی نبود اگه اجراهای خود لویی رو بزاریم کنار

بهرحال نظر من اینه که سریال اوقات خوشی رو طی نمیکنه ولی فک می کنم قرار تغییرات بزرگی توش رخ بده به زودی با توجه به یه سری مطالبی که خوندم.

mehrdad_dvd
11-26-2014, 01:26 PM
تو سریالهای کمدی الان فقط فعلا:
Mom به شدت عالی هست
modern family همیشه خوبه
Brooklyn Nine-Nine خوبه

بقیه اشون به شدت کسل کننده و تکراری شده اند