PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34

KingStranger
06-25-2017, 10:21 PM
سلام
به ترتیب کدوم این سریال ها بهتر هستن؟
mr robot
orange is the new black
13 reasons why
desperate housewives
legion
house m.d

13 reason why شک نکن
mr robot
legion

MeHr@n
06-26-2017, 01:23 AM
سلام
Orphan Black رو کسی دیده چطوره؟

bayani
06-26-2017, 01:46 AM
سلام
من ميخوام يه سرياله قوي درام شروع كنم ميخواستم نظرتونو بدونم
سريال كم نديدم اما بهترينارو از نظر خودم ميگم كه با سليقم اشنا شين

breaking bad
the sopranos
six feet under
oz
the wire
الانم چندتا سريال هست كه موندم توشون مثل
boardwalk empire
rectify
justifide
mad men
downton abbey
peaky blinders
ميخوام نظر شمارو راجبشون بدونم ممنون ميشم

Boardwalk empire خیلی خوش ساخته و پیشنهاد اول منه بدون شک ، مثل hoc که قسمت اول کارگردان معروفی مثل فینچر ساخته برای جذب مخاطب ، این هم با مارتین اسکورسیزی شروع کرده
madmen درام بدی نیست ولی انتظار اتفاق خاصی رو نداشته باش توی سریال ، دیالوگ محوره
justified به نظرم سریال اورریتی هست و میتونی صبر کنی و انتخاب های بهتری ببینی
pb خوبه ولی اصلا در حد boardwalk نیست از لحاظ شخصیت پردازی و هم گنگستری
rectify درام قوی هست ولی ریتمش خیلی سنگینه

ESR
06-26-2017, 01:50 AM
سلام
Orphan Black رو کسی دیده چطوره؟
یه سریال متوسط رو به بالا هست...تعادل سریال حفظ میشه و شاهد افت شدیدی نخواهیم بود..
در کل اگر بخای میتونی روش وقت بذاری..

pinklotus
06-26-2017, 03:01 PM
سلام
من ميخوام يه سرياله قوي درام شروع كنم ميخواستم نظرتونو بدونم
سريال كم نديدم اما بهترينارو از نظر خودم ميگم كه با سليقم اشنا شين

breaking bad
the sopranos
six feet under
oz
the wire
الانم چندتا سريال هست كه موندم توشون مثل
boardwalk empire
rectify
justifide
mad men
downton abbey
peaky blinders
ميخوام نظر شمارو راجبشون بدونم ممنون ميشم

تو اینا شاهکار قوی به تمام معنا اول از همه فقط و فقط پیکی بلانیدرز

بعد هم رکتیفای و مدمن و جستیفاید
کلا لیست خوبی انتخاب کردی همه شون ارزش وقت گذاشتن دارن جدا انتخاب بین شون سخته!!!

majidzendaniyan
06-27-2017, 02:18 PM
سلام
سریال شبیه این میخوام
Stranger Things
به این صورت که علمی تخیلی باشه
شخصیت هاش گروهی از نوجوانان ماجراجو باشن !
داریم همچین چیزی ؟

poriya_f
06-28-2017, 11:52 AM
سلام.

سریال کمدی جدید که خوب باشه و 2-3 فصل هم اومده باشه چی داریم ؟

bayani
06-28-2017, 02:20 PM
سه فصل سریال The killing درباره یه قاتله یا هر فصل داستان متفاوته ؟

MrP
06-28-2017, 02:26 PM
سه فصل سریال The killing درباره یه قاتله یا هر فصل داستان متفاوته ؟
4 فصله
فصل ۱و۲ در مورد یه پرونده و ۳و ۴ هم یه پرونده قتل دیگه هستش

personal
06-28-2017, 08:46 PM
سلام خدمت سریال بازان عزیز. من سریال های نتفلیکس رو زیاد ندیدم فقط دیدم سریال dardevil و a series of unfortunate events توسط ایران فیلم دوبله شده . یعنی صحنه ای نداره بشه با خونواده دید ؟:Smiley39:

MrP
06-28-2017, 08:48 PM
سلام خدمت سریال بازان عزیز. من سریال های نتفلیکس رو زیاد ندیدم فقط دیدم سریال dardevil توسط ایران فیلم دوبله شده . یعنی صحنه ای نداره بشه با خونواده دید ؟:Smiley39:
نه صحنه ای نداره.فقط تو فصل دوم یکی دو تا هست.البته صحنه هاش هم در حد سریال هایی مثل gotو spartacusو ... هم نیستش

EYE
06-28-2017, 09:08 PM
سلام خدمت سریال بازان عزیز. من سریال های نتفلیکس رو زیاد ندیدم فقط دیدم سریال dardevil و a series of unfortunate events توسط ایران فیلم دوبله شده . یعنی صحنه ای نداره بشه با خونواده دید ؟:Smiley39:
Daredevil صحنه هاش در حد بوسیدن هه
ASOUE هم کلا چیزی نداره

koresh92
06-29-2017, 02:38 PM
سلام.

سریال کمدی جدید که خوب باشه و 2-3 فصل هم اومده باشه چی داریم ؟
به ترتیب اینا رو پیشنهاد میدم
the ranch سریال خوبیه جز معدود سیت کم هاس که شخصیتای مردش سوسول نیستن و داستان تو یه مزرعه اتفاق میفته
man with plan در مورد یک زن و شوهر و سه تا بچه شون که خوب میخندونه ادمو
baby daddy اگه کمدی رمانتیک میخوای این خوبه

DEBB
07-05-2017, 09:55 PM
http://picoup.ir/images/37005911282231473942.jpeg (http://picoup.ir/)

Ozark=بازگشت موفق جیسون بیتمن به نتفلیکس :Smiley19:

amayana
07-06-2017, 01:14 PM
سلام دوستان لطفا ی راهنمایی بکنین اینهارو خیلی وقته دان کردم وقت نشده ببینم.
اگه بخواین دوتاشونو ببینین بترتیب کدوماست؟
The Wire
The Sopranos
Mad Men
deadwood
Justified
Person of Interest
The Killing (U.S. TV series)
The Leftovers
The Newsroom (U.S. TV series)
Mr Robot
Vikings
Luther
The Man in the High Castle

دنبال ی چیز هیجانی جذابم ک بشه بینج واچش کرد. مثلا american gods رو دیروز شروع کردم سریالو فیلم دیگه هم میدیدم لابلاش اما امروز تموم کردم یا شش فصل گات رو توی 2 هفته تحصیلی(!) دیدم. تو این مایه ها کشش داشته باشه پشت هم ببینمو بیدار نیگهم داره.
به تایم و تعداد فصلها دقت نکنین فقط موندم کدوم یکی.... ! :Smiley39::Smiley15:
ممنون:Smiley17:

hoto
07-06-2017, 03:21 PM
The Wire
The Sopranos
Mad Men
deadwood
Justified
Person of Interest
The Leftovers
Mr Robot
Vikings
Luther

دنبال ی چیز هیجانی جذابم ک بشه بینج واچش کرد. مثلا american gods رو دیروز شروع کردم سریالو فیلم دیگه هم میدیدم لابلاش اما امروز تموم کردم یا شش فصل گات رو توی 2 هفته تحصیلی(!) دیدم. تو این مایه ها کشش داشته باشه پشت هم ببینمو بیدار نیگهم داره.

دوست عزیز بشدت توصیه میکنم حتما The Wire The Sopranos Luther Vikings این چهار تا رو ببین اینا واقعا شاهکار حساب میشن .بخصوص Luther و The Sopranos این دوتا عالی هستش بعد از این چهارتا اگه خواستی Mad Men رو ببین اینم بعد از این چهار تا خوبه.
Luther یه سریال انگلیسی با مظمون پلیسی با جنایتکارهای خفن هستش نقطه اوجش بازی ادریس هستش که یکی از بهترین بازیگرا بریتانیا هستش همین عکسی که روی اواتار خودم هستش
The Sopranos یه سریال در مورد دنیای مافیا هستش که جز بهترین های شبکه hbo هستش
The Wire هم در مورد مبارزه پلیس و قاچاقچیای مواد مخدر هستش که انقدر طبیعی هستش این سریال که احساس می کنی مستند هستش
Vikings هم یه سریال تاریخی در مورد وایکینگ ها هستش که یه نظرم بعد از اسپارتاکوس و بازی تخت پادشاهای سوم هستش تو تاریخی ها

kingnessi
07-06-2017, 03:49 PM
The Wire
The Sopranos
Mad Men
deadwood
Justified
Person of Interest
The Leftovers
Mr Robot
Vikings
Luther

با این توصیفات به نظر من وایکینگ رو تماشا کنین
و البته لوتر و Person of Interest
چون باقی سریالها یه مقدار روند کندتری دارن و به قول گفتنی باید آهسته و پیوسته تماشا کنین
اما در هر حال لیست عالی دارین اکثرا شاهکار هستن این سریالها

bayani
07-07-2017, 01:58 AM
کسی اینجا هست که هر دو سریال The shield و The wire رو دیده باشه ؟
میخواستم بپرسم اولویت اول برای دیدن بنظرتون کدوم یکی هست.از اونجایی که قرار بر اینه که کیفیت HD سریال shield سال بعد بیاد نمیدونم منتظر بمونم یا نه.
یه توضیحی هم در مورد هیجان و کیفیت هردو بدید ممنون میشم.

srmsrm
07-07-2017, 06:03 AM
سلام خسته نباشید
اگه میشه یه سریال کمدی که امسال یا پارسال شروع شده باشه رو بهم معرفی کنید
همه قدیمیا رو دیدم
از این کمدی های تلخ هم نباشه از اونا باشه که واقعا بشه باهاش خندید
ممنونم

Mohammad Javid
07-07-2017, 11:04 AM
کسی اینجا هست که هر دو سریال The shield و The wire رو دیده باشه ؟
میخواستم بپرسم اولویت اول برای دیدن بنظرتون کدوم یکی هست.از اونجایی که قرار بر اینه که کیفیت HD سریال shield سال بعد بیاد نمیدونم منتظر بمونم یا نه.
یه توضیحی هم در مورد هیجان و کیفیت هردو بدید ممنون میشم.

زیرنویس هر دو سریال زیاد خوب نیست ولی میشه دید
سریال وایر روند خیلی کندی داره و زیاد هیجانی نیست برعکس سریال شیلد روند خوبی داره و داستانش هم بهتره و هیجان بیشتری داره
سریال شیلد کیفیت ویدئوش خیلی کمه،اگه بتونی صبر کنی که کیفیت بالاش بیاد بعدا ببینیش بهتره،کیفیت سریال وایر رو دقیقا یادم نیست که چجوری بود چون خیلی وقت پیش دیدمش،فک کنم کیفیتش زیاد خوب نبود

Longmire
07-07-2017, 11:55 AM
دوستان سلام روزتون بخیر
بی زحمت سریالی میخواستم اگه میشه معرفی کنین که به اتمام رسیده باشه و سبکش هم ترجیحا جنایی باشه
مثل سریالای Person of Interest یا Justified

Mohammad Javid
07-07-2017, 01:53 PM
دوستان سلام روزتون بخیر
بی زحمت سریالی میخواستم اگه میشه معرفی کنین که به اتمام رسیده باشه و سبکش هم ترجیحا جنایی باشه

دو تا سریال جنایی بریتانیایی خوب :
The Fall , Broadchurch
سریال جنایی the killing هم عالیه

bikaran1384
07-09-2017, 09:09 PM
بعد از تموم شدن بریکینگ بد و دکستر و ترو بلاد ....الان فقط سریال هایی که دنبال میکنم گات و واکینگ دد و هاوز اف کاردز....بقیه سریال ها بدلم ننیشینه مخصوصا این جدیدتر ها ...حتی اندروود هم در سطح سریال های بالا نبود ....امسال فقط سریالی که کمی کیف کردم از دیدنش سریال فرار از زندان فصل جدیدش بود.....سریال های طنزم که بعد از فرندز و اشنایی با مادر ....یه بیگ بنگ بود که خداییش این اواخر زد تو جاده خاکی و بدرد نخور شد سریال های دیگه طنز که ول معطلا مثل 2 مرد و نصفی و .... در کل نه میتونم سریال های خیلی قدیمی رو تحمل کنم نه سریال های جدید ضعیف ....سریال به روز که هم سطح بریکینگ و دکستر و گات و ... باشه چی پیشنهاد میدید دوستان؟؟؟

g0dsend313
07-09-2017, 09:43 PM
بعد از تموم شدن بریکینگ بد و دکستر و ترو بلاد ....الان فقط سریال هایی که دنبال میکنم گات و واکینگ دد و هاوز اف کاردز....بقیه سریال ها بدلم ننیشینه مخصوصا این جدیدتر ها ...حتی اندروود هم در سطح سریال های بالا نبود ....امسال فقط سریالی که کمی کیف کردم از دیدنش سریال فرار از زندان فصل جدیدش بود.....سریال های طنزم که بعد از فرندز و اشنایی با مادر ....یه بیگ بنگ بود که خداییش این اواخر زد تو جاده خاکی و بدرد نخور شد سریال های دیگه طنز که ول معطلا مثل 2 مرد و نصفی و .... در کل نه میتونم سریال های خیلی قدیمی رو تحمل کنم نه سریال های جدید ضعیف ....سریال به روز که هم سطح بریکینگ و دکستر و گات و ... باشه چی پیشنهاد میدید دوستان؟؟؟

سریال broadchurch
the killing هم به نظرم براتون جذاب باشه

matiyo
07-09-2017, 09:46 PM

Suits خیلی عالیه حتما توصیه میکنم ببینی.
Man In The High Castle هم از اون خوباشه.
Shameless هم که دیگه اصلا نیازی نیس چیزی بگم ازش!

kingnessi
07-09-2017, 11:35 PM

صد درصد better call saul رو ببین (اسپین آف بریکینگ بده ، داستان وکیل والتر وایت رو تعریف میکنه)
black sails , وایکینگ هم دو عنوان تاریخی خوب و جالبن
فارگو
گومورا (ایتالیایی)
جاستیفاید
sons of anarchy
peaky blinders
leftovers
اینا هم فوق العاده هستن
سریال طنز اگه سیتکام میخوای the ranch رو ببین سریالهای زیر هم همه طنز هستن:
shameless
office هم نسخه انگلیسی و به خصوص نسخه آمریکایی
community
مدرن فامیلی
لویی
انیمیشن فامیلی گای هم خوبه

HiGhBoM
07-09-2017, 11:48 PM
ارادت.
ما سریالی جز فرار از زندان نداریم که دوبله کامل اومده باشه ؟
دونبال یه سریال دوبله شده کامل ام، خانوادگی طور...

Aamirabz
07-10-2017, 12:00 AM
ارادت.
ما سریالی جز فرار از زندان نداریم که دوبله کامل اومده باشه ؟
دونبال یه سریال دوبله شده کامل ام، خانوادگی طور...

سریال lost و house of cards به جز فصل آخر اطلاع دارم که دوبله شده اما خب واقعا زبان اصلی یه چیز دیگه هست !
breaking bad هم فکر میکنم دوبله شده.

vampire_sh17
07-10-2017, 02:15 AM
دوستان سلام روزتون بخیر

سبک جنایی سریال banshee فوق العادس خیلی باحاله
4 فصل 40 قسمت پخشش هم به اتمام رسیده

saeedporreza9
07-10-2017, 11:55 PM
بچه ها کسی سریال جدید The Mist رو دیده؟ میگن عین سینماییش هیجان انگیزه.

matiyo
07-13-2017, 06:27 PM
اولین و تنها سریال کمدی که دیدم Shameless هست و به نظرم فوق العاده است . شخصیت پردازی های عالی و دوست داشتنی ، بازی های عالی همه چیش خیلی خوبه .
یه سریال کمدی خوب در همین حد میخوام که از هر قسمتش لذت ببرم و حوصله سر بر نباشه و عطش دیدن قسمت بعدیش کبابم کنه.
big bang و two & half رو یک قسمت بیشتر نتونستم تحمل کنم!!
نظرتون راجبه This Is Us و Brooklyn Nine Nine چیه؟ و چه کمدی دیگه ای پیشنهاد میکنید؟ فقط کمتر از Shameless نباشه!:Smiley35:

MeHr@n
07-13-2017, 10:23 PM
سلام
بین سریال های
Lucifer
Bloodline
Sense8
کدوم رو ببینم؟و خوش ساخت تره
:Smiley17:

MeHr@n
07-13-2017, 10:24 PM
اولین و تنها سریال کمدی که دیدم Shameless هست و به نظرم فوق العاده است . شخصیت پردازی های عالی و دوست داشتنی ، بازی های عالی همه چیش خیلی خوبه .
یه سریال کمدی خوب در همین حد میخوام که از هر قسمتش لذت ببرم و حوصله سر بر نباشه و عطش دیدن قسمت بعدیش کبابم کنه.
نظرتون راجبه This Is Us و Brooklyn Nine Nine چیه؟ و چه کمدی دیگه ای پیشنهاد میکنید؟ فقط کمتر از Shameless نباشه!:Smiley35:

Brooklyn Nine Nine فک نکنم راضیتون کنه چون سطحش متوسطه و اصلا سبکش مثل Shameless نیست من خودم چند قسمت دیدم گذاشتم کنار
This Is Us رو ندیدم

kingnessi
07-13-2017, 10:46 PM

انصافا کمدی درام در حد شیملس نیست... به نظر میرسه کلا با سیتکام هم حال نمیکنی وگرنه فرندز رو پیشنهاد میدادم...
شاید بشه گفت توی این سبک orange is the new black توی سبک شیملس هست ، که البته از نظر من سطحش از شیملس پایینتره
لویی رو هم امتحان کن .. سریال خاصیه شاید خوشت اومد
This Is Us هم کار خوبیه ولی بیشتر درامه تا کمدی

Mia_3D
07-13-2017, 10:50 PM

کمدی بنظرم It's always sunny in Philadelphia و Louie انتخابای خیلی خوبی ان قول نمیدم درحد شیملس خوشت بیاد ولی اصلا حوصله سر بر نیستن...
This is Us یه درام فوق العاده ـست حتما ببین، اون یکی ندیدم

اضافه شده در : 1

سلام
بین سریال های
Lucifer
Bloodline
Sense8

Bloodline

kingnessi
07-13-2017, 10:51 PM
سلام
بین سریال های
Lucifer
Bloodline
Sense8

لوسیفر رو ندیدم ولی اون دوتای دیگه عالین
اول بلادلاین رو ببین ، یه درام فوق العاده ... Sense8 فانتزیه
Sense8 کنسل شده ولی قراره یه سینمایی بسازن داستان رو تموم کنه

Leyli
07-14-2017, 02:20 AM
سلام
این چندتا سریالو دارم به ترتیب کدومشون بهترن که شروع کنم به دیدن؟
pretty little liers
vikings
bates motel
leftovers

Lou Bloom
07-14-2017, 01:04 PM
سلام
pretty little liers
vikings
bates motel
leftovers

اگه سریال تینیجری هیجانی و معمایی دوست دارید Pretty little liers انتخاب اولتون باشه.
اگه به سریال تاریخی همراه با انتقام و خشونت علاقه دارید vikings انتخاب خیلی خوبیه. جزو ده سریال برتر تاریخی ۲۰ سال اخیره.
leftovers هم از اون دسته سریال‌هاییه که بیننده رو جذب میکنه و احتمال اینکه به سریال موردعلاقه زندگیتون بدل بشه هست.
bates motel رو ندیدم.

Samankaka
07-14-2017, 03:54 PM
سلام
pretty little liers
vikings
bates motel
leftovers

همه شون سريالاي خوبي هستن اما به ترتيب اينارو ببين
١. Leftovers
٢. Bates motel
٣. Vikings

Mohammad Javid
07-14-2017, 04:51 PM
دوستان نظرتون در مورد سریال Fargo چی هستش؟ ژانر سریال چیه ؟؟؟
سریال بعد از فصل 3 که کنسل شد آیا داستانش پایان بندی داره؟
و اینکه واسه دیدنش قبلش باید فیلمش رو هم ببینم؟؟؟

Raylan Givens
07-14-2017, 05:06 PM
دوستان نظرتون در مورد سریال fargo چی هستش؟ ژانر سریال چیه ؟؟؟

سلام. درام‌جناییـه با ته‌مایه‌ی دارک‌کمدی. کنسل هم نشده. طبق سیاست‌های شبکه‌ی fx که تا وقتی ایده نداری، نباید سریال بسازی، مدیر شبکه آقای جان لندگرف هم مثل همیشه انداخت گردن سازنده‌ی اثر؛ سازنده‌ی اثر هم آقای هالی گفت فعلاً ایده‌ای ندارم و اگر قرار باشه فصل چهارم رو بسازیم، میوفته واسه 3 سال دیگه. همون اتفاقی که واسه لویی افتاد و سی‌کی گفت فعلاً ایده‌ای ندارم؛ خدا رو شکر fx توی فاز تجاری نیست و کیفیت رو در اولویت قرار میده. این سریال آنتولوژی‌ـه و داستان و بازیگرهای هرفصل هم مجزاست، هرچند یه ربط‌های خیلی کوچکی به‌هم دارن. دیدن فیلمش هم وقت زیادی نمی‌گیره، ولی اگه نبینید هم چیزی رو از دست نمی‌دید.

SAH RAM
07-14-2017, 05:54 PM
دوستان نظرتون در مورد سریال Fargo چی هستش؟ ژانر سریال چیه ؟؟؟

با سلام.اول اینکه fargo مینی سریاله .یعنی داستانها در هر فصل متفاوته
سریال درام بسیار قوی است با ریتم کند مثل the kiliing یا top of the lake .و باید با حوصله نگاه کنین.
بنظرم فصل اول بهترین بوده درهمون سال جایزه بهترین گلدن گلوب مینی سریال رو گرفته.
بازیها هم در فصل 1 خیلی قویه بخصوص بیلی باب که جایزه گلدن گلوب رو برای همون نقش گرفته. و ملرتین فریمن که نامزد برای همون نقش شده.

jfnhvl
07-18-2017, 02:27 PM
سلام همه شماها فیلم سینمایی زودیاک Zodiac رو دیدین یک فیلم سینمایی معمایی و جنایی و خوش ساخت که ذهن رو درگیر میکنه و ....حالا توی سریال ها چنین چیزی رو چی پیشنهاد می دهید؟ سریال سریال های fargo و elementry و The Killing رو دیدم چیز دیگه ای هم هست که بشه مثل زودیاک؟

Achillies
07-18-2017, 03:35 PM
سلام همه شماها فیلم سینمایی زودیاک Zodiac رو دیدین یک فیلم سینمایی معمایی و جنایی و خوش ساخت که ذهن رو درگیر میکنه و ....حالا توی سریال ها چنین چیزی رو چی پیشنهاد می دهید؟ سریال سریال های fargo و elementry و The Killing رو دیدم چیز دیگه ای هم هست که بشه مثل زودیاک؟

من تنها سریالی که به ذهنم میرسه True Detective هست.
سریال x-files هم فکر کنم تم جنایی داشته باشه، گرچه خودم ندیدمش.

kingnessi
07-18-2017, 04:39 PM

هانیبال و ترودیتکتیو (فصل اول) پیشنهاد های خوبی هستن... سریالهای زیر هم همچین فضایی دارن:
The Fall
Fortitude
Top of the Lake
broadchurch
luther
sherlock

و البته از همه معمایی تر و پیچیده تر و تاریکتر و زیباتر Twin Peaks هست:Smiley35:

jfnhvl
07-18-2017, 05:15 PM
هانیبال و ترودیتکتیو (فصل اول) پیشنهاد های خوبی هستن... سریالهای زیر هم همچین فضایی دارن:
The Fall
Fortitude
Top of the Lake
broadchurch
luther
sherlock

و البته از همه معمایی تر و پیچیده تر و تاریکتر و زیباتر Twin Peaks هست:Smiley35:
هانیبال و ترو دیتکتیو رو هم دیدم اما Twin Peaks رو دانلود کردم هنوز ندیدم به ترو دیتکتیو میرسه؟ غیر از اینها چیز دیگری هست؟

من تنها سریالی که به ذهنم میرسه True Detective هست.
سریال x-files هم فکر کنم تم جنایی داشته باشه، گرچه خودم ندیدمش.

اضافه شده در : 2 minutes

The Fall
Fortitude
Top of the Lake
broadchurch
luther
sherlock

اینهایی که معرفی نمودید در حال پخش هستند یا تموم شده؟ کدومش جذابتره؟

Sσнєiℓ
07-18-2017, 06:06 PM
درود. شبیه ترین سریالها به دکستر کدومان؟ :دی

mehrdad_1
07-18-2017, 06:23 PM
دوستان یه سریال شبیه the mentalist معرفی کنید زیر چهار فصل نباشه زیرنویس درست درمونی هم داشته باشه

Luca Brasi
07-18-2017, 06:27 PM
درود. شبیه ترین سریالها به دکستر کدومان؟ :دی

بنظرم نزديك ترين سريال به دكستر ، منتاليست باشه:Smiley35:
اگر Breaking Bad رو نديدي ، اين هم گزينه ي خوبيه

Sσнєiℓ
07-18-2017, 09:44 PM
بنظرم نزديك ترين سريال به دكستر ، منتاليست باشه:Smiley35:
اگر Breaking Bad رو نديدي ، اين هم گزينه ي خوبيه
شباهتهای منتاليست به دکستر چیان؟ ببینید منظورم این نبود که فقط موضوعشون شبیه باشه. دکستر سریالی به شدت هیجانی و درگیرکننده بود. جوری که قسمتها رو به هم میچسبوندم و نمیشد بین قسمتها صبر کنی. الانم با اینکه خیلی وقته دیدمش ولی به شدت دلم برای فضای سریال و حسی که با تماشای سریال پیدا میکردم تنگ شده و کلا حس بدی دارم.
ممنون بخاطر پیشنهاد کردن منتاليست. نشنیده بودم.

pinklotus
07-18-2017, 11:48 PM
من هر چی فکر میکنم به نظرم شباهت های دکستر با منتالیست در حد صفره:///// جدا چطور دارین مقایسه میکنین؟
اگر سریالی شبیه به دکستر و به نظر من با معیارهایی خیلی بالاتر میخواین هانیبال رو ببینین!!!
سیکس فیت اندر و برکینگ بد و فارگو هم بشدت پیشنهاد میشه!
اگر سریال درگیر کننده میخواین سانز رو نگاه کنین:Smiley35:

kingnessi
07-18-2017, 11:49 PM
هانیبال و ترو دیتکتیو رو هم دیدم اما Twin Peaks رو دانلود کردم هنوز ندیدم به ترو دیتکتیو میرسه؟ غیر از اینها چیز دیگری هست؟

اینهایی که معرفی نمودید در حال پخش هستند یا تموم شده؟ کدومش جذابتره؟

میشه گفت Twin Peaks پدر جد سریالهای معمایی و جناییه...

هیچکدوم تموم نشدن غیر از لوتر که حالت اپیزودیک داره
یه مستند هم هست در مورد یه واقعه جنایی واقعی شاید خوشت بیاد Making a Murderer
سریال american crime story هم یه درام دادگاهی و جناییه
من شخصا لوتر و شرلوک رو توصیه میکنم ولی بقیه هم سریال های خوب و با کیفیتی هستن

اضافه شده در : 6 minutes

شباهتهای منتاليست به دکستر چیان؟ ببینید منظورم این نبود که فقط موضوعشون شبیه باشه. دکستر سریالی به شدت هیجانی و درگیرکننده بود. جوری که قسمتها رو به هم میچسبوندم و نمیشد بین قسمتها صبر کنی. الانم با اینکه خیلی وقته دیدمش ولی به شدت دلم برای فضای سریال و حسی که با تماشای سریال پیدا میکردم تنگ شده و کلا حس بدی دارم.

با این تفاسیر بدون شک بریکینگ بد رو ببینین
بعد از اون
جاستیفاید
شیلد
سانز
Boardwalk Empire
پیکی بلایندرز
سوپرانوز
پیشنهاد میشه.....

Luca Brasi
07-19-2017, 12:01 AM

بهترين وجه تشابه 'مخفي موندن شخصيت كاراكتر اصلي در طول سريال " هست
در دكستر ، هيچكس به شخصيت تاريك دكستر پي نميبرد و هركسي هم كه شك ميكرد و ميفهميد كارش به وداع گفتن دار فاني ميكشيد
در منتاليست هم هيچكس نميدونه رد جان كيه!! هرچقدر بيشتر دنبالش ميري ، كمتر بهش دست پيدا ميكني تا اينكه...

فضاي مرموزانه دو سريال خيلي بهم شبيه

nosheh
07-19-2017, 05:08 AM
دکتر شبیه منتالیست؟؟؟؟؟؟؟؟:Smiley10::Smiley1 0::Smiley10:

منتالیست شبیه castle و ریزولی آیسل و ایناست ... دکستر کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه از موضع جنایی دکستر بگذریم و بخوایم یک سریال شخصیت محور ( با یک شخصیت فوق خاص) ببینیم میشه گفت سریال دکتر هاوس هم همون هیجان و نشاط رو بهتون میده... فقط از این بعد که هر دو سریال شخصیت محور و شخصیت های خاص هستند....

اگز از موضع جنایی و خون و خونریزی و التهاب بخوایم نگاه کنیم هانیبال بهش نزدیکه.. اگرچه هیچی مایکل سی هال نیست:Smiley36:

mehrdad_1
07-19-2017, 11:23 AM
چرا همه بچه ها گیر دادن به شباهت دکستر ; منتالیست که شباهتشون زیر صفره من گفتم یه سریال میخوام شبیه منتالیست یه نفرم قبل سوال برسید سریال شبیه دکستر
من میگم سریال شبیه منتالیست منظورم اینکه یه گروه باشن هر قسمت رو یه پرونده کار کنند تو همون قسمت داستان تموم بشه نهایت یه داستان کلی داشته باشه

pinklotus
07-19-2017, 11:54 AM
چرا همه بچه ها گیر دادن به شباهت دکستر ; منتالیست که شباهتشون زیر صفره من گفتم یه سریال میخوام شبیه منتالیست یه نفرم قبل سوال برسید سریال شبیه دکستر
من میگم سریال شبیه منتالیست منظورم اینکه یه گروه باشن هر قسمت رو یه پرونده کار کنند تو همون قسمت داستان تموم بشه نهایت یه داستان کلی داشته باشه

bones و castle و white collar کپی منتالیست ـان
burn notice بشدت توصیه میشه:Smiley36:

elementary
lethal weapon
blindspot
chicago pd
flash point
hawaii five o

اینا همه شون مثل همین منتالیست هستن دیگه بستگی داره سلیقه تون چجور باشه که خوشتون بیاد ازشون یا نه

bayani
07-19-2017, 03:04 PM

castle & brun notice

kingnessi
07-19-2017, 03:23 PM

alias
fringe
The X-Files
اینا فضای معمایی و حتی ماورایی هم دارن ... شاید خوشتون بیاد

Sσнєiℓ
07-19-2017, 05:14 PM
آقا واقعا ممنون شرمنده کردید. :Smiley17:
بله هر سریال ممکنه از یک بعد با سریال دیگه ای شباهت داشته باشه از یک بعد نه.
منظور من این نبود که حتما یه قاتل سریالی باشه. یعنی این بعد مورد نظرم نبود.
بیشتر درگیر کننده بودن و پیوندهای عمیق بین شخصیتها و پلیسی بودن مدنظرم بود.
ولی در کل از بالا که نگاه میکنم میبینم کلا قضیه از بیخ مشکل داره. شاید اصلا سوالم غلطه. سریالی میخام که همون حسی رو بهم بده که دکستر میداد و این یکم خواسته عجیبیه!

عجب تصادفی :Smiley14:

nosheh
07-19-2017, 09:57 PM
آقا واقعا ممنون شرمنده کردید. :Smiley17:
سریالی میخام که همون حسی رو بهم بده که دکستر میداد و این یکم خواسته عجیبیه!

عجب تصادفی :Smiley14:

شاید عجیب باشه ولی دکتر هاوس همون حس دکستر رو به من داد :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

hamidchi
07-20-2017, 01:47 AM
سلام دوستان
یه سریالی میخام که مثل فرار از زندان حالت هیجانی و غافلگیری و ماجرایی داشته باشه تخیلی هم نباشه ترجیحاً
دکستر و لاست رو دیدم الان هم دارم true detective رو میبینم
چار پنج تا پیشنهاد بدین تا بزاریم تو برنامه
مرسی

blackshow
07-20-2017, 03:55 AM
اقایون اگه میشه یه سریال معرفی کنید که بشه با هر ثانیش زندگی کرد
هر ژانری هم باشه فرق نداره
سریالایی برام ویژگی بالا رو دارند lost و leftover اند
سریالایی که خوب بودند و دیدم به ترتیب
1- sopranos
2 - game
3- dexter
4- how i met your mother
5- prison break
6- walking dead اینو تا فصل 6 دیدم فصل به فصل بد شد اخراش ول کردم
7- It's Always Sunny In Philadelphia
سریالایی رو که نتونستم تحمل کنم
1- breaking bad اینو تو 3 برهه مختلف تلاش کردم ببینم هر بار هم از بس خسته کننده بود به اخر فصل 2 نرسیدم
2- freind اینو هم بعد how دیدم برام قضیه بالا تکرار شد تو چند برهه خواستم ببینم ولی هیچوقت به اخر فصل 2 نرسیدم
3- son of anarchy هم نتونستم تحمل کنم
4- shameless هم چند قسمت اولو دیدم به دلم ننشست
5- under the dome
6- the strain
از این خون اشامی ها هم دوس ندارم true blood و vampire
ممنون اگه راهنمایی کنید:Smiley17::Smiley17:

kingnessi
07-20-2017, 04:04 AM
1- sopranos
2 - game
3- dexter
4- how i met your mother
5- prison break
1- breaking bad اینو تو 3 برهه مختلف تلاش کردم ببینم هر بار هم از بس خسته کننده بود به اخر فصل 2 نرسیدم
2- freind اینو هم بعد how دیدم برام قضیه بالا تکرار شد تو چند برهه خواستم ببینم ولی هیچوقت به اخر فصل 2 نرسیدم
5- under the dome
6- the strain

به نظرم اینها رو یه امتحان کن شاید خوشت اومد:
فارگو
ترودیتکتیو
Boardwalk Empire
justified
the wire
سریال شبیه لاست هم x files , fringe و westworld رو ببین شاید خوشت اومد

MeHr@n
07-20-2017, 10:38 AM
1- sopranos
2 - game
3- dexter
4- how i met your mother
5- prison break
5- under the dome
6- the strain

فک کنم از این دوتا خوشتون بیاد
Narcos
fargo

matiyo
07-20-2017, 10:50 AM
1- sopranos
2 - game
3- dexter
4- how i met your mother
5- prison break
5- under the dome
6- the strain

suits صد در صد پیشنهاد میشه.
the man in the high castle هم خوبه.

pinklotus
07-20-2017, 03:55 PM
1- sopranos
2 - game
3- dexter
4- how i met your mother
5- prison break
5- under the dome
6- the strain

جستیفاید
رکتیفای(درام بشدت قوی و درگیرکننده ای داره)
house md

vampire_sh17
07-20-2017, 10:37 PM
کسی سریال blue blood دیده ؟
ارزش دیدن داره؟

Tha Real Nigga
07-20-2017, 11:39 PM
سلام دنبال سریالی هستم که انچنان معروف نباشه ولی داستان خیلی خوبی داشته باشه! :Smiley36:

hamed224
07-21-2017, 12:08 AM
سلام دنبال سریالی هستم که انچنان معروف نباشه ولی داستان خیلی خوبی داشته باشه! :Smiley36:

Fanny and Alexander (1982)

Mildred Pierce (miniseries)

دوتا مینی سریال داستانی و درام

اضافه شده در : 1

ارزش دیدن داره؟

سه قسمتش و دیدم یک سریال معمولی و خوبه ولی بهتر از این هستش

nosheh
07-21-2017, 12:11 AM

سراغ سریال های انگلیسی باش... عالین...

خوب حداقل بگین تو چه مایه هایی باشه

ارزش دیدن داره؟

نه نداره... زیرنویس هم تا جائیکه میدونم ناقصه

hamed224
07-21-2017, 12:15 AM
1- sopranos
2 - game
3- dexter
4- how i met your mother
5- prison break
5- under the dome
6- the strain

سلیقه ات شبیه منه به نظرم

Boardwalk Empire اینو هر فصلشو یکجا ببین
westworld
و مینی سریال big.little.lies و فصل 1 ترودیتکتیو رو

رو باید ببینی

Tha Real Nigga
07-21-2017, 12:17 AM
خوب حداقل بگین تو چه مایه هایی باشه

من همه چی مبینم و تقریبا سریال های شناخته شده رو دیدم یا باهاشون اشنایی دارم:Smiley69:

shayan____sa
07-21-2017, 12:46 AM
1- sopranos
2 - game
3- dexter
4- how i met your mother
5- prison break
5- under the dome
6- the strain

les revenants
mr. robot
shameless رو حتما ادامه بدین کلا از اخره فصل 2 به بعدش بی نظیر میشه:Smiley35: فصل 4 فقط:Smiley19:
orphan black

eric
07-21-2017, 01:04 AM
ارزش دیدن داره؟
بستگی به سلیقت داره...ممکنه خوشت نیاد...خودم چون این تیپ سریالا رو دوست دارم، نگا می کنم
اینکه ارزش دیدن داره یا نه بالاخره کلی بازیگر دور هم جمع شدن سالیان متمادی زحمت کشیدن تا چند فصلش ساخته شده بعد ما راحت و پاکیزه تماشا می کنیم...شما چند اپیزود تماشا کن به مذاقتون خوش نیامد ادامه ندین :-)

kingnessi
07-21-2017, 01:08 AM
من همه چی مبینم و تقریبا سریال های شناخته شده رو دیدم یا باهاشون اشنایی دارم:Smiley69:

alias
misfits
Oz

nosheh
07-21-2017, 01:13 AM

newsroom من خودم عاشق این فیلمم
Alias
Damages

اینا عالین

MEHDIATB
07-21-2017, 01:48 PM
سلام.یه سریال درام قوی تو جدید تو مایه های بریکینگ بد-soa -کال ساول میخوام.
پ ن:اکثر سریالای پرطرفدار این انجمن دیدم از رکتیفای و لفتوور بگیر تا جاستیفاید و امپراتور ساحلی

Tha Real Nigga
07-21-2017, 01:54 PM
alias
misfits
Oz

دو تای اخری رو دیدم و اگه یه نگاه به پروفایلم بندازین میبینین که عاشق OZ ام:Smiley69:

newsroom من خودم عاشق این فیلمم
Alias
Damages

اینا عالین

EYE
07-21-2017, 03:08 PM
Gomorra
عالیه.درجه یک
معروف هم نیست
Bojack Horseman
بنظر خودم بهترین انیمیشن در حال پخشه
متاسفانه اونجور هم که باید دیده نشده
Master Of None
چون دو فصلش اومده هنوز محبوب نشده چندان
ولی خیلی عالیه

Tha Real Nigga
07-21-2017, 07:03 PM
Gomorra
عالیه.درجه یک
معروف هم نیست
Bojack Horseman
بنظر خودم بهترین انیمیشن در حال پخشه
متاسفانه اونجور هم که باید دیده نشده
Master Of None
چون دو فصلش اومده هنوز محبوب نشده چندان
ولی خیلی عالیه

هر سه رو دیدم:Smiley14: اینا که شناخته شدن خداییش :Smiley17:
زیرنویس فارسی هم نداشته باشه اشکالی نداره

سیتکام باشه چه بهتر :Smiley35:

pinklotus
07-21-2017, 07:03 PM
Gomorra
عالیه.درجه یک
معروف هم نیست
سریال تو چه مایه هایی هست
از این پلیسی های آبکی؟ گنگستری هست؟

EYE
07-21-2017, 07:20 PM
سریال تو چه مایه هایی هست
از این پلیسی های آبکی؟ گنگستری هست؟
گانگستری میشه گفت تقریبا
یه درام خوش ساخت و بشدت واقع گرایانه و بیرحم درباره مافیای ایتالیا

اضافه شده در : 4 minutes

هر سه رو دیدم:Smiley14: اینا که شناخته شدن خداییش :Smiley17:
زیرنویس فارسی هم نداشته باشه اشکالی نداره

سیتکام باشه چه بهتر :Smiley35:
That '70s Showخیلی سریال خوبیه.تو ایرانم خیلی خیلی گمنامه
چیز دیگه ای تو ذهنم نیست راستش
ولی پارسال یه سریال پخش و کنسل شد بنام Braindead
کار باحالی بود :دی

Tha Real Nigga
07-22-2017, 01:45 AM
گانگستری میشه گفت تقریبا
یه درام خوش ساخت و بشدت واقع گرایانه و بیرحم درباره مافیای ایتالیا

اضافه شده در : 4 minutes

That '70s Showخیلی سریال خوبیه.تو ایرانم خیلی خیلی گمنامه
چیز دیگه ای تو ذهنم نیست راستش
ولی پارسال یه سریال پخش و کنسل شد بنام Braindead
کار باحالی بود :دی

اولی اواخر فصل دومم و دومی رو ندیدم تشکر :Smiley30: :Smiley41:

om3ga
07-22-2017, 09:37 PM
اولی اواخر فصل دومم و دومی رو ندیدم تشکر :Smiley30: :Smiley41:

اگه utopia رو ندیدی حتما یه نگا بنداز بهش ، منم توی همین انجمن باهاش آشنا شدم ، کنسلش کردن ولی یه جورایی با "پایان باز" تموم میشه
البته ورژن آمریکاییش رو جناب فینچر قراره بسازه :Smiley30:

Luca Brasi
07-22-2017, 11:43 PM
دوستان من میخوام سریال سوپرانوز رو شروع کنم
فصل 1 سریال رو دوستان همین تیم ترجمه کردن که در وصف کیفیت کار بسنده میکنم به این ضرب المثل که "آنچه عیان است چه حاجت به بیان است"
ولی فصل 2 و 3 و الی آخر(که مال یه تیم دیگه است) مثل اینکه ترجمه ی زیاد جالبی نداره اونطور که شنیدم
درسته؟؟

kingnessi
07-22-2017, 11:53 PM
دوستان من میخوام سریال سوپرانوز رو شروع کنم
فصل 1 سریال رو دوستان همین تیم ترجمه کردن که در وصف کیفیت کار بسنده میکنم به این ضرب المثل که "آنچه عیان است چه حاجت به بیان است"
ولی فصل 2 و 3 و الی آخر(که مال یه تیم دیگه است) مثل اینکه ترجمه ی زیاد جالبی نداره اونطور که شنیدم
درسته؟؟

متاسفانه بله
و واقعا ترجمه خوبی نیست

hatam
08-02-2017, 11:38 PM
دوستان چند تا پیشنهاد تو ژانر کمدی درام میدید ؟
californication و shameless تو این مایه ها
sarkhail
08-03-2017, 08:31 AM
دوستان چند تا پیشنهاد تو ژانر کمدی درام میدید ؟
californication و shameless تو این مایه ها

Lou Bloom
08-07-2017, 06:00 AM
از سریال‌های فاخر و قدیمی‌تر(بین سال 1998 تا 2010 از کانال‌های HBO, SHOWTIME, FX) چه سریال‌هایی این اواخر بازترجمه(با فرمت srt) شدن؟
مثل سریال The Wire که جدیدا به طور کامل توسط جناب داوود از imovie به بهترین نحو ترجمه شد.

aaabkhizzz
08-08-2017, 01:33 AM
سلام دوستان. حال شما؟؟؟من تازه سریال black sails رو تموم کردم و واقعاً لذت بردم. در این سبک سریال کسی پیشنهادی داره؟تخیلی نباشه مثل outlander و هیجان داشته باشه. کلاً از سریال هایی که تو جزیره رخ میدن خوشم میاد مثل لاست و همین black sails.
ً

Lou Bloom
08-08-2017, 03:43 AM
سلام دوستان. حال شما؟؟؟من تازه سریال black sails رو تموم کردم و واقعاً لذت بردم. در این سبک سریال کسی پیشنهادی داره؟تخیلی نباشه مثل outlander و هیجان داشته باشه. کلاً از سریال هایی که تو جزیره رخ میدن خوشم میاد مثل لاست و همین black sails.
ً

vikings انتخاب خوبیه. هم تخیلی نیست و هم در جزیره اتفاق می‌افته.

MaximumPain
08-13-2017, 11:43 AM
سلام دوستان عزیز
ممنوم میشم اگه یه چندتا سریال تین ایجری معرفی کنید.

personal
08-20-2017, 07:02 PM
سلام خدمت دوستان عزیز. میگم من سریال dardevil را با خونواده دیدم مشکلی نداشت صحنه هاش. میخواستم ببینم jessica jones هم همینطوره ؟ یا مشکل داره ؟

Mia_3D
08-20-2017, 07:19 PM
سلام خدمت دوستان عزیز. میگم من سریال dardevil را با خونواده دیدم مشکلی نداشت صحنه هاش. میخواستم ببینم jessica jones هم همینطوره ؟ یا مشکل داره ؟

سلام
این سریال برخلاف دردویل مشکل داره و پیشنهاد نمیکنم با خونواده ببینید:Smiley17:

personal
08-20-2017, 10:23 PM
سلام
این سریال برخلاف دردویل مشکل داره و پیشنهاد نمیکنم با خونواده ببینید:Smiley17:

ای بابا:Smiley19: این defenders که جدید اومده چی ؟ اونم مشکل داره ؟:Smiley39:

nasim777
08-20-2017, 11:29 PM
سلام دوستان عزیز
ممنوم میشم اگه یه چندتا سریال تین ایجری معرفی کنید.

اگه اقا هستید سریال های دی سی را بهتون پیشنهاد میکنم
و اگه خانم هستید
13 reason why
Gossip girl
Vampire diaries
True blood
Originals
Pretty little liars

Meee
08-21-2017, 04:51 PM
سلام دوستان عزیز
کسی سریالOrphan Black رو دیده؟
چجوریاست؟

matiyo
08-21-2017, 05:50 PM
سلام دوستان عزیز
چجوریاست؟

عالیه.به شخصه خیلی این سریال رو دوست دارم یه جورایی مثل ورژن کلونیک Sense 8 میمونه!

nosheh
08-21-2017, 09:35 PM
سلام دوستان عزیز
چجوریاست؟

من با تعریف هایی که در انجمن دیدم رفتم دیدم... تا آخرهای فصل دو هم دیدم ولی ول کردم و علی رغم دانلود داره خاک میخوره
نمیدونم من فنش نبودم

rezza72
08-23-2017, 12:55 PM
سلام دوستان
من این سریالارو دیدم (بولد شده ها بنظرم عالی بودن) :

11.22.63
Arrow
Band of brothers
Banshee
Black sails
Breaking bad
Davincis demons
Friends
Game of thrones
Homeland
How i met your mother
Lost
Person of interest
Prison break
seinfeld
Shameless
The 100
The big bang theory
The flash
True detective

صد گیگ حجم هدیه گرفتم و میخوام بار سریالمو واسه چند وقت ببندم .
ممنون میشم اگه سریالایی با سبکهای بالا بهم معرفی کنین
ی توضیح هم بدم این ک سریالی ک خیلی تخیلی و گرگینه و اینا باشه اصلا خوشم نمیاد .

این سریالا رو هم از هرکدوم چند قسمت دارم و اگه ارزش دارن تکمیلشون کنم :

Better Call Saul
Blue Mountain State
Brooklyn.Nine-Nine
Elementary
Forever
hanibal
Modern.Family
Mom
Once.Upon.a.Time
Parks.and.Recreation
pretty little liars
Silicon.Valley
The Black List
The.Last.Man.On.Earth
Luke Cage
Colony
Sleepy Hollow
Strike Back
The Pacific

اینارو هم با راهنمایی دوستان ، کامل گرفتم ولی هنوز ندیدمشون :
Sons of Anarchy - Spartacus - Suits - The Walking Dead - Vikings

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید ک جای چ سریالایی اینجا خالیه و باید ببینم و ندیدم . ( در حد صد گیگ :d )

OBRIN MARTEL
08-23-2017, 01:03 PM
سلام دوستان

11.22.63
Arrow
Band of brothers
Banshee
Black sails
Breaking bad
Davincis demons
Friends
Game of thrones
Homeland
How i met your mother
Lost
Person of interest
Prison break
seinfeld
Shameless
The 100
The big bang theory
The flash
True detective

Better Call Saul
Blue Mountain State
Brooklyn.Nine-Nine
Elementary
Forever
hanibal
Modern.Family
Mom
Once.Upon.a.Time
Parks.and.Recreation
pretty little liars
Silicon.Valley
The Black List
The.Last.Man.On.Earth
Luke Cage
Colony
Sleepy Hollow
Strike Back
The Pacific

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید ک جای چ سریالایی اینجا خالیه و باید ببینم و ندیدم . ( در حد صد گیگ :d )

پیشنهاد میکنم MR.Robot , Stranger things , Rick and Morty رو هم حتما ببینید

manowar
08-23-2017, 01:17 PM
سلام
اگه زحمتی نیست با توجه به اینکه got داره این فصلش تموم میشه سریالی معرفی کنید که جذاب و هیجان انگیز باشه.ممنون

Lou Bloom
08-23-2017, 01:25 PM
rezza72 عزیز؛

از سریال‌های نام‌برده‌(تماشا نشده) سریال‌های زیر رو من تضمین می‌کنم:
better call saul, sons of anarchy, spartacus, vikings

از سریال‌های نام نبرده هم سریال‌های زیر رو پیشنهاد می‌کنم: (البته لیست بیشتر شخصیه، و من کاملا از سلیقه شما آگاه نیستم. سعی می‌کنم سریال‌های بامحتوا و ماندگار رو معرفی کنم.)
dexter, sopranos, the wire, mad men, narcos, sherlock, twin peaks, band of brothers, black mirror, boardwalk empire, borgia, rome, carnivale, californication, davincis demons, deadwood, friends, gangland undercover, harpers island , hell on wheels, gomorah, peaky blinders, justified, magic city, oz, the pacific, the tudors, six feet under

هر سریال خوبی که حضور ذهن داشتم براتون نوشتم. از مینی سریال تا سریال بلند. در ژانرهای درام، تاریخی، جنگی، کمدی، جنایی، وسترن، معمایی، مافیایی و...

OBRIN MARTEL
08-23-2017, 02:55 PM
سلام
اگه زحمتی نیست با توجه به اینکه got داره این فصلش تموم میشه سریالی معرفی کنید که جذاب و هیجان انگیز باشه.ممنون

خیلی هیجان انگیز که نمیشناسم ولی rick and morty رو توصیه می کنم.

sarkhail
08-23-2017, 03:10 PM
سلام دوستان

11.22.63
Arrow
Band of brothers
Banshee
Black sails
Breaking bad
Davincis demons
Friends
Game of thrones
Homeland
How i met your mother
Lost
Person of interest
Prison break
seinfeld
Shameless
The 100
The big bang theory
The flash
True detective

Better Call Saul
Blue Mountain State
Brooklyn.Nine-Nine
Elementary
Forever
hanibal
Modern.Family
Mom
Once.Upon.a.Time
Parks.and.Recreation
pretty little liars
Silicon.Valley
The Black List
The.Last.Man.On.Earth
Luke Cage
Colony
Sleepy Hollow
Strike Back
The Pacific

داداش سریال بیخیال:Smiley19: از رمز موفقیتت بگو ببینیم چطوری میشه 100 گیگ حجم هدیه گرفت:Smiley36::Smiley39:

matiyo
08-23-2017, 03:52 PM
سلام دوستان

11.22.63
Arrow
Band of brothers
Banshee
Black sails
Breaking bad
Davincis demons
Friends
Game of thrones
Homeland
How i met your mother
Lost
Person of interest
Prison break
seinfeld
Shameless
The 100
The big bang theory
The flash
True detective

Better Call Saul
Blue Mountain State
Brooklyn.Nine-Nine
Elementary
Forever
hanibal
Modern.Family
Mom
Once.Upon.a.Time
Parks.and.Recreation
pretty little liars
Silicon.Valley
The Black List
The.Last.Man.On.Earth
Luke Cage
Colony
Sleepy Hollow
Strike Back
The Pacific

من به شخصه اینا رو خیلی تایید میکنم
Suits
The Walking Dead
Sons of Anarchy
The Black List
hanibal

در ضمن سریال Luke Cage رو هم همین الان! پاک کن:Smiley109:

King Aria
08-24-2017, 12:00 AM
من با تعریف هایی که در انجمن دیدم رفتم دیدم... تا آخرهای فصل دو هم دیدم ولی ول کردم و علی رغم دانلود داره خاک میخوره
نمیدونم من فنش نبودم

درود
دقیقاً با شما هم عقیده ام
من هم دو فصل به زور نگاه کردم اون هم به خاطر تعریف هایی که دوستان کرده بودن
ولی واقعا سریال بی روح و کسل کننده ای هست
حیف حجم و وقتی که گذاشتم

MrP
08-24-2017, 12:37 AM
سلام.من این twin peaks رو فصل جدیدشو هنوز شروع نکردم .امتیاز و نظرات رو هم تو بعضی سایت ها می خوندم چندان مثبت نبود.اونایی که دیدن این فصل ارزش وقت گذاشتن داره یا تو همون ۲ فصل سریالو تموم شده بدونم؟

nosheh
08-24-2017, 12:20 PM
سلام.من این twin peaks رو فصل جدیدشو هنوز شروع نکردم .امتیاز و نظرات رو هم تو بعضی سایت ها می خوندم چندان مثبت نبود.اونایی که دیدن این فصل ارزش وقت گذاشتن داره یا تو همون ۲ فصل سریالو تموم شده بدونم؟

من اون دو فصل رو ندیدم و یکی از دوستان کل جزئیات رو گفت و ترغیب شدم
قسمت اول رو دیدم جذب شدم... منتظرم حجم برسه بقیه رو هم ببینم :Smiley36: به نظرم ارزش داره

nosheh
08-24-2017, 12:20 PM
درود
دقیقاً با شما هم عقیده ام
من هم دو فصل به زور نگاه کردم اون هم به خاطر تعریف هایی که دوستان کرده بودن
ولی واقعا سریال بی روح و کسل کننده ای هست
حیف حجم و وقتی که گذاشتم

دقیقا!
یک سریال بی روح و کسل کننده!
هی یک سری اتفاقات تکرار بشه... نمیفهمیدم واقعا :Smiley15:

Luca Brasi
08-24-2017, 12:42 PM
سلام دوستان

11.22.63
Arrow
Band of brothers
Banshee
Black sails
Breaking bad
Davincis demons
Friends
Game of thrones
Homeland
How i met your mother
Lost
Person of interest
Prison break
seinfeld
Shameless
The 100
The big bang theory
The flash
True detective

Better Call Saul
Blue Mountain State
Brooklyn.Nine-Nine
Elementary
Forever
hanibal
Modern.Family
Mom
Once.Upon.a.Time
Parks.and.Recreation
pretty little liars
Silicon.Valley
The Black List
The.Last.Man.On.Earth
Luke Cage
Colony
Sleepy Hollow
Strike Back
The Pacific

تو اين ليستت جاي The Wire بشدت حس ميشه:Smiley35:
من فصل ١اين سريال رو همينطوري يكي دوتا اپيزودشو تو تايم دانلود رايگان گرفتم
بعد ديدنش ، چشم وا كردم ديدم فصل ١رو تموم كردم(تو كمتر از ٧٢ساعت) الانم فصل ٢ هستم
سريال OZ هم همينطور...
اون سريال هايي هم كه كامل گرفتي اول بشين Sons Of Anarchy رو ببين ، اصلا شك نكن:Smiley69:
بزار تابستون ٩٦ برات خاطره انگيز تموم بشه

rezza72
08-24-2017, 01:37 PM
سلام
متشکر از همه دوستان بابت راهنمایی

پیشنهاد میکنم MR.Robot , Stranger things , Rick and Morty رو هم حتما ببینید

یکیشون انیمیشن بود و یکیشون هم تخیلی بود فکر میکنم . مستر ربات هم منتظرم چند فصل ازش بیاد تا معلوم بشه چطوره .
ممنون :Smiley17:

rezza72 عزیز؛

از سریال‌های نام‌برده‌(تماشا نشده) سریال‌های زیر رو من تضمین می‌کنم:
better call saul, sons of anarchy, spartacus, vikings

از سریال‌های نام نبرده هم سریال‌های زیر رو پیشنهاد می‌کنم: (البته لیست بیشتر شخصیه، و من کاملا از سلیقه شما آگاه نیستم. سعی می‌کنم سریال‌های بامحتوا و ماندگار رو معرفی کنم.)
dexter, sopranos, the wire, mad men, narcos, sherlock, twin peaks, band of brothers, black mirror, boardwalk empire, borgia, rome, carnivale, californication, davincis demons, deadwood, friends, gangland undercover, harpers island , hell on wheels, gomorah, peaky blinders, justified, magic city, oz, the pacific, the tudors, six feet under

هر سریال خوبی که حضور ذهن داشتم براتون نوشتم. از مینی سریال تا سریال بلند. در ژانرهای درام، تاریخی، جنگی، کمدی، جنایی، وسترن، معمایی، مافیایی و...

متشکر بابت معرفی این سریالا :Smiley17:
از بینشون بعضیاشون رو انتخاب کردم و گذاشتم واسه دانلود .

داداش سریال بیخیال:Smiley19: از رمز موفقیتت بگو ببینیم چطوری میشه 100 گیگ حجم هدیه گرفت:Smiley36::Smiley39:

والا هدیه تولدم بود .
بهترین هدیه بود :Smiley36:
ولی 24 ساعت بیشتر نمیشه ازش استفاده کرد و از دیروز تا حالا حدود 60 گیگ دانلود کردم . :Smiley36:

من به شخصه اینا رو خیلی تایید میکنم
Suits
The Walking Dead
Sons of Anarchy
The Black List
hanibal

در ضمن سریال Luke Cage رو هم همین الان! پاک کن:Smiley109:

ممنون عزیز :Smiley17:
سه تای اول رو گرفتم . دوتای دوم هم گذاشتم واسه دانلود .

تو اين ليستت جاي The Wire بشدت حس ميشه:Smiley35:
من فصل ١اين سريال رو همينطوري يكي دوتا اپيزودشو تو تايم دانلود رايگان گرفتم
بعد ديدنش ، چشم وا كردم ديدم فصل ١رو تموم كردم(تو كمتر از ٧٢ساعت) الانم فصل ٢ هستم
سريال OZ هم همينطور...
اون سريال هايي هم كه كامل گرفتي اول بشين Sons Of Anarchy رو ببين ، اصلا شك نكن:Smiley69:
بزار تابستون ٩٦ برات خاطره انگيز تموم بشه

والا وایر رو یکی دوسال پیش دانلود کردم و چند قسمتی ازش دیدم و برخلاف توصیه دوستان ، خوشم نیومد .
کلا سریالایی مثل وایر و شیلد ک پلیسی هستن و یکم از تاریخ ساختشون گذشته رو نمیتونم ببینم اصلا .
oz رو گذاشتم دانلود . سانز هم ک دارم و احتمالا شروع کنم ب دیدنش .
ممنون :Smiley17:

pinklotus
08-24-2017, 02:41 PM

Better Call Saul
Blue Mountain State
Brooklyn.Nine-Nine
Elementary
Forever
hanibal
Modern.Family
Mom
Once.Upon.a.Time
Parks.and.Recreation
pretty little liars
Silicon.Valley
The Black List
The.Last.Man.On.Earth
Luke Cage
Colony
Sleepy Hollow
Strike Back
The Pacific
بنظرم فقط بلک لیست-استرایک بک- هانیبال- بتر کال سال ارزش دارن
مخصوصا سال!!! محشره

واکینگ رو دیدی ندیدی فرقی نمیکنه بستگی به علاقه ت به کمیک داره
ولی باقی رو شک نکن تو دیدن همه عالین!

bayani
08-24-2017, 05:14 PM
بنظر من نداره.
ولی برای من حداقل یه تجدید خاطره با بازیگرهای سریال بعد از دو دهه بود.

Longmire
08-24-2017, 06:48 PM
سلام دوستان عصرتون بخیر
من چند وقته دیگه سعی میکنم سریال هایی رو ببینم که به اتمام رسیدن و ترجیحا زیاد قدیمی نباشن و اپیزود زیادی هم نداشته باشن (نهایتا 100 اپیزود). فعلا چهارتا سریال مد نظرم هست که میخواستم نظرتون رو بدونم در موردشون
Boardwalk Empire
Dexter
Da Vinci's Demons
Deadwood

اگر هم سریالی مد نظرتون هست ممنون میشم معرفی کنین

The Catalyst
08-25-2017, 12:15 AM
سلام دوستان عصرتون بخیر
من چند وقته دیگه سعی میکنم سریال هایی رو ببینم که به اتمام رسیدن و ترجیحا زیاد قدیمی نباشن و اپیزود زیادی هم نداشته باشن (نهایتا 100 اپیزود). فعلا چهارتا سریال مد نظرم هست که میخواستم نظرتون رو بدونم در موردشون
Boardwalk Empire
Dexter
Da Vinci's Demons
Deadwood

بوردواک سریال واقعا زیباییه. البته ریتمش کنده و بعضی قسمتها بیش از حد کند میشه. اما خب به نظرم دیدنش از واجباته. بازیگراشم که حرف ندارن.
دکستر و دد وود هم که نیازی به تعریف ندارن واقعا. فقط دکستر فصلای پایانیش افت میکنه که البته بازم انقدر فصلهای قبلی قوی هستن که ارزش دیدن داره. دد وود هم متاسفانه کنسل شد ولی واقعا دوست داشتنیه و پایان بندیشم بد نیست. یه فیلمم برای بستنش دارن میسازن.
داوینچیم سلیقه ایه. اگه با بعضی زیاده رویای استارز و جلوه های ویژه ی نه چندان خوب مشکلی نداری ببینش. داستان خوبی داره و زیادم طولانی نیست. البته بین این چهارتا اولویت آخرت بذار بنظرم.
اگه با ریتم کند مشکلی نداری Six Feet Under و Mad Men رو هم پیشنهاد میکنم.

Lou Bloom
08-25-2017, 01:05 AM
سلام دوستان عصرتون بخیر
Boardwalk Empire
Dexter
Da Vinci's Demons
Deadwood

بهترین انتخاب‌هارو کردید دوست عزیز.
با همین‌ها حتما شروع کنید.

EYE
08-26-2017, 09:47 PM
سلام دوستان عصرتون بخیر
Boardwalk Empire
Dexter
Da Vinci's Demons
Deadwood

ددوود و داوینچی رو ندیدم و نظری ندارم دربارشون...
دکستر یه سریال عالی ولی با فراز و نشیب زیاده. از وسطای سریال به بعد یه فصل عالیه و یه فصل متوسط.در کل سریالیه که دیدنش واجبه و حتما باید دید حتی اگه شده بخاطر یکی از جذاب ترین ضد قهرمانای تاریخ تلویزیون
بوردواک هرچی دربارش بگم کم گفتم.یه شاهکار سینمایی.فقط باید دیدش و هضمش کرد.بازیگر,شخصیت,فیلمنامه,ک ارگردانی...همه درجه یک
بین این دو,انتخاب بد وجود نداره ولی بوردواک بهتره

meysam man
08-28-2017, 07:00 PM
یه تاپیک باید راه انداخت با عنوان "چه سریالهایی را نبینیم"! من خیلی از راهنمایی بچه‌های این انجمن استفاده کردم و کلی سریال خوب دیدم.اما گاهی اوقات از یه سریالهایی تعریف و تمجید‌های آنچنانی میشه که با خودت میگی" اوه پسر! یه شاهکار پیدا کردم!" بعد که مشغول میشی به دیدنش میبینی چقدر وقتتو تلف کردی!
بله سلایق متفاوته و قطعا خیلی‌ها هستن که از سریالهای مورد علاقه من خوششون نیاد، اما وقتی کلی تعاریف و تمجیدهای اغراق‌شده از یه سریال میشه، میبینی که بهتره تاپیکی راه‌ انداخت تا یه عده واقعا به بقیه بگن از دیدن چه سریالهایی پشیمونن.
مثلا سریال the killing . اونقدر از این سریال چند نفر تو این انجمن تعریف کردن که مجاب شدم ببینمش.سریالی بغایت سطحی، مزخرف،خسته‌کننده با دیالوگ‌های سریالهای دهه هفتاد ایران، با بازی‌های بینهایت سطحی و تهوع‌آور. بی‌دلیل نبود که بازیگر اصلی سریال یعنی میریل انوس حتی توی امریکا هم شناخته شده نیست. نداشتن حس، نداشتن جذابیت‌های ظاهری، عصبانیت‌ها و لحظات احساسی‌ای که بینهایت تاسف‌آور و خنده‌دار از کار در میو‌مد.هنوز صدای شخصیت اصلی سریال یعنی سارا لیندن(با بازی میریل انوس) موقع‌هایی که عصبانی یا احساساتی میشد تو مخمه که چقدر به معنی واقعی کلمه"بد" بود.
یا خوشمزه بازی‌های اون یارو دراز استفن هولدر که فکر می‌کردن خیلی بامزه و باهوشه، ولی خب افتضاح بود
یا بازی شعاری و تخیلی شهردار!
داستان هم که بینهایت دم‌دستی و تکراری بود. با هیجان‌هایی قابل پیش‌بینی و فضای درهم و برهم.

یا سریال orphan black. این ایده که یه نفر نقش چند نفرو بازی کنه و کسی هم بهش شک نکنه، خیلی کهنه و داغونه، یاد سریال مرد هزار چهره میفتم.گرچه اونجا سریال طنز بود و بازی و داستانی که مهران مدیری ساخته بود عالی بود و بجا. اورفان بلک هم حتی به اندازه یک دهم تعریفهایی که ازش میشد نبود

lady snow
08-28-2017, 07:17 PM
یه تاپیک باید راه انداخت با عنوان "چه سریالهایی را نبینیم"! من خیلی از راهنمایی بچه‌های این انجمن استفاده کردم و کلی سریال خوب دیدم.اما گاهی اوقات از یه سریالهایی تعریف و تمجید‌های آنچنانی میشه که با خودت میگی" اوه پسر! یه شاهکار پیدا کردم!" بعد که مشغول میشی به دیدنش میبینی چقدر وقتتو تلف کردی!
بله سلایق متفاوته و قطعا خیلی‌ها هستن که از سریالهای مورد علاقه من خوششون نیاد، اما وقتی کلی تعاریف و تمجیدهای اغراق‌شده از یه سریال میشه، میبینی که بهتره تاپیکی راه‌ انداخت تا یه عده واقعا به بقیه بگن از دیدن چه سریالهایی پشیمونن.
مثلا سریال the killing . اونقدر از این سریال چند نفر تو این انجمن تعریف کردن که مجاب شدم ببینمش.سریالی بغایت سطحی، مزخرف،خسته‌کننده با دیالوگ‌های سریالهای دهه هفتاد ایران، با بازی‌های بینهایت سطحی و تهوع‌آور. بی‌دلیل نبود که بازیگر اصلی سریال یعنی میریل انوس حتی توی امریکا هم شناخته شده نیست. نداشتن حس، نداشتن جذابیت‌های ظاهری، عصبانیت‌ها و لحظات احساسی‌ای که بینهایت تاسف‌آور و خنده‌دار از کار در میو‌مد.هنوز صدای شخصیت اصلی سریال یعنی سارا لیندن(با بازی میریل انوس) موقع‌هایی که عصبانی یا احساساتی میشد تو مخمه که چقدر به معنی واقعی کلمه"بد" بود.
یا خوشمزه بازی‌های اون یارو دراز استفن هولدر که فکر می‌کردن خیلی بامزه و باهوشه، ولی خب افتضاح بود
داستان هم که بینهایت دم‌دستی و تکراری بود. با هیجان‌هایی قابل پیش‌بینی و فضای درهم و برهم.

یا سریال orphan black. این ایده که یه نفر نقش چند نفرو بازی کنه و کسی هم بهش شک نکنه، خیلی کهنه و داغونه، یاد سریال مرد هزار چهره میفتم.گرچه اونجا سریال طنز بود و بازی و داستانی که مهران مدیری ساخته بود عالی بود و بجا. اورفان بلک هم حتی به اندازه یک دهم تعریفهایی که ازش میشد نبود
صد در صد هم سلیقه تاثیر داره. هم شرایطی که یه سریالو شروع میکنی به دیدن. هم اینکه بعضی وقتا آدم اصن یه ژانری رو دوس نداره.
کیلینگ یکی از بهترین سریالای ژانر معمایی هست.‌ من به خیلیا معرفیش کردم که بیشترشون خوششون اومد چن نفری هم نه. هر وقت سریالی بهم معرفی بشه سه چهار قسمت میبینم اگه خوشم‌ نیاد ادامه نمیدم.

meysam man
08-28-2017, 08:16 PM
صد در صد هم سلیقه تاثیر داره. هم شرایطی که یه سریالو شروع میکنی به دیدن. هم اینکه بعضی وقتا آدم اصن یه ژانری رو دوس نداره.
کیلینگ یکی از بهترین سریالای ژانر معمایی هست.‌ من به خیلیا معرفیش کردم که بیشترشون خوششون اومد چن نفری هم نه. هر وقت سریالی بهم معرفی بشه سه چهار قسمت میبینم اگه خوشم‌ نیاد ادامه نمیدم.
ژانر که سریالهای بسیار تاپ‌تر از این بوده و هست.طبعا سریالهای زیادی توی این ژانر دیدم و برای همین میگم کیلینگ بسیار ضعیفه.در مورد ادامه دادن هم،یوقتایی ادم میگه خب این فصل دیگه اونی که میخوام میشه، این فصل دیگه اون سریالی میشه که همه تعریفشو میکنن. ولی خب نمیشه!
بیخود نبود این سریال بارها تا مرز کنسلی رفت،کنسل شد و اخرش هم با تبصره و جمع کردن سریال توی شیش قسمت تموم شد.

matiyo
08-28-2017, 08:34 PM

با گفته ی شما که جای چنین تایپیکی کاملا خالیه موافقم . ولی سلیقه اس دیگه !:Smiley56:
مثلا من خیلی از سریال اورفن بلک خوشم میاد .داستانش برام جذابه یا بازی نقش اولش در قالب چندین کاراکتر رو خیلی دوست دام و سرگرم کننده و روند داستان رو به جلو و سریعه .ولی مثلا تماشای سریال تحسین شده و پر سرو صدایی مثل مستر ربات رسما ساعاتی پر از رنج و عذاب برام به همراه داشته مخصوصا فصل دوم که یجورایی آدم رو افسرده میکنه. سریالی مثل شرلوک که پر از ایده های فضایی و کذاییه کاراکتر اول داستان برای کشف جرمه و بسیار بسیار داستان تکراری و عذاب آوری برام داشته (کلا زیاد عذاب کشیدم:Smiley69: )
یا مثلا بلک میرور خیلیها میگن روش سریال نیامده ولی وقتی نگاه میکنی انگار داری یک مستند در مورد مضرات دنیای احاطه شوده توسط تکنولوژی رو نگاه میکنی و قراره از هر سکانسش تو امتحان پایان ترم سوال بیاد !
و در کل همونطور که دوستمون lady snow اشاره کردن کاملا سلیقه ایه ...
اما توروخدا ارفن بلک به این نازی!:Smiley24: چیتو دلتون میاد!:Smiley95:

nosheh
08-28-2017, 09:45 PM
موافقم
یک تاپیک بزنید با عنوان سریال هایی که نباید دید..
از نظر من: لاست، ارفن بلک، مسترربات صد در صد جز اوناست! مستر ربات حالا فصل اول یه چیزی ولی فصل دو :Smiley19:

لاست که من عق زدم! البته شاید خیلی ها لاست اولین سریالشون بوده ولی من لاست رو بعد از 15 عنوان سریال دیگه دیدم! تا فصل سه هم تحمل کردم ولی دیگه نتونستم!:Smiley15: چیه بود آخه! علی رغم علاقه ام به جی جی آبرامز:Smiley15:

jake gyllenhal
08-28-2017, 10:25 PM
موافقم
از نظر من: لاست، ارفن بلک، مسترربات صد در صد جز اوناست! مستر ربات حالا فصل اول یه چیزی ولی فصل دو :Smiley19:

لاست که من عق زدم! البته شاید خیلی ها لاست اولین سریالشون بوده ولی من لاست رو بعد از 15 عنوان سریال دیگه دیدم! تا فصل سه هم تحمل کردم ولی دیگه نتونستم!:Smiley15: چیه بود آخه! علی رغم علاقه ام به جی جی آبرامز:Smiley15:

اتفاقا لاست و مستر روبات جز سریالاییه که حتما باید دید :Smiley35:

Rust Cohle
08-28-2017, 10:55 PM
موافقم

خوب این کاملا بر میگرده به سلیقه شما ، چون فی المثل من حتی فصل دوم mr.robot هم از نظر کیفی ضعیف تر از برادر بزرگترش بود رو دوست داشتم و واقعا از هر اپیزود لذت میبردم. lost هم به همین ترتیب ، واقعا از ثانیه ثانیه لذت میبردم. اما برای مثال هیچ وقت نتونستم breaking bad رو دوست داشته باشم و همیشه تعجب میکنم وقتی از این سریال تعریف میکنن، یا اینکه چه طور بهش میگن شاهکار؟ من دو بار سریال رو از اول تا اخر دیدم اما به نظرم اصلا در حد و اندازه ای که بهش بها میدن نیست ، این هم معجزه سلیقس

mehrdad_1
08-28-2017, 11:36 PM
حالا که همه گفتن منم میگم من حاضرم برفک تلویزیون ولی این سریال هارو نبینم
game of thrones
house of cards
the killing
true detective
البته تعدادشون بیشتر ولی اینارو همینجا بچه ها خیلی تعریف کردن
کلا سریال هایی که قطره چکونی جلو میرنو دوست ندارم
یا مثلا سریالی مثل arrow دو فصل اول خیلی خوب بود ولی تو فصل 3 فاجعه شد جوری که کم مونده قصابی سر کوچه الیورینا هم بیا اموزش ببینه لباس براش بدوزن بیاد با جرم و جنایت مبارزه کنه

Longmire
08-28-2017, 11:44 PM
من هم با زدن این تاپیک موافقم هم بحث سلیقه
بعنوان مثال من سریالی مثل هانیبال رو ازش لذت بردم ولی (بجز اینجا چون اصلا دقت نکردم) جایی رو ندیدم که ازش تعریفی بشه نه به کسایی که معرفی کردم خوششون اومد. همش هم برمیگشت به سلیقه که خب من از این مدل خشونتا و معماها خوشم میومد
برعکس نمونش همین سریال کیلینگ رو به تعریف یکی از دوستام دیدم که اصلا خوشم نیومد. به نظرم داستان شاخی نداشت و انگار کشش میدادن و آخر جمعش کردن. بریکینگ بد رو هم اوایل به زور دیدم و خب از حق نباید گذشت شروعش کسل کننده بود ولی پایانش عالی
البته عادت بدی که من دارم اینه که از سریالی هم لذت نبرم میخوام بفهمم آخرش چی میشه و خیلی هم پیش اومده وسطاش خوابم برده :Smiley36: منم از روند کند سریالا خوشم نمیاد حالا برای سریالی مثل Boardwalk Empire استثنا قائل شدم چون تم زمان سریال از دوره های مورد علاقمه .فقط چندتا سریال بود که دلمو بشدت زدن و کامل پاکشون کردم

Rust Cohle
08-29-2017, 12:05 AM
دوستان از این دست تاپیکا تو سایت موجوده : نمونش این لینک

http://tvworld.info/showthread.php?t=8598

منتها بهتر نیست به جای اینکه صرفا به فل بدم میاد بسنده کنیم دلایل نفرت یا عدم علاقه خودمون نسبت به سریال رو بیان کنیم؟ فی المثل دوستمون دلایل واضحی برای ضعف killing ارائه کرد اما بقیه صرفا به یک جمله کوتاه اکتفا کردن

Aamirabz
08-29-2017, 12:08 AM
موافقم

با احترام توضیحی باید بدم در مورد حرف شما : در مورد سریال لاست این حرف واقعا خیلی غیر منطقیه ؛ معتقدم که این سریال یکی از قوی ترین سریال هاییه که تا به حال تولید شده .

این سریال هیچوقت تکراری نخواهد شد ؛ درسته سلیقه دخیله اما اینکه میگید نباید دید عجیبه ؛ جزیره ی ( گمشده ) ؛ برخورد و روابط آدم ها توی یک شرایط بحرانی ؛ تعامل کردن با همدیگه رو به خوبی نشون میده ؛

هوشیاری کارگردان که به خوبی زندگی قبل و بعد آدم ها رو بعد از گرفتار شدن توی جزیره در هر قسمت از چشمای شخصیت ها شروع میکنه نشون میده که چقدر تحت فشار شخصیت ها و رفتار ها عوض شه !

چه جور میشه شخصیت" جان لاک " رو به راحتی جا انداخت و فراموش کرد ؟ شخصیت جیکوب ( چطور و برای چه بعضی افراد توسط جیکوب به جزیره کشیده شدن ؟ جک : شخصیتی که به علم و علم معتقد بود ! که در مجموع همه ی آدم ها و نگاه ها به چه چیز بر میگرده ؟ جبر ؟‌ علم و تقدیر جک یا اعتقاد و ایمان جان لاک؟

این توضیح فقط یک بخش بسیار کوچکی از سریال بود که کمی در رابطه با درست دیدن این سریال فکر کنین ! به نظرم اگه با دید بهتری این سریال رو ببینید از این سریال لذت میبرید ! مطمئنا این سریال آدم رو حسابی به فکر فرو میبره !

lady snow
08-29-2017, 12:46 AM
حالا که همه گفتن منم میگم من حاضرم برفک تلویزیون ولی این سریال هارو نبینم
game of thrones
house of cards
the killing
true detective
البته تعدادشون بیشتر ولی اینارو همینجا بچه ها خیلی تعریف کردن
کلا سریال هایی که قطره چکونی جلو میرنو دوست ندارم
یا مثلا سریالی مثل arrow دو فصل اول خیلی خوب بود ولی تو فصل 3 فاجعه شد جوری که کم مونده قصابی سر کوچه الیورینا هم بیا اموزش ببینه لباس براش بدوزن بیاد با جرم و جنایت مبارزه کنه

واقعا چقدر جالبه این تفاوت سلیقه ها. برعکس شما این چهار تا سریالی که نام بردید توی ادلیست من هستن و جزو پیشنهادات من به بقیه.
Arrow من هم ترغیب به ادامه فصل نشدم. ارزش وقت گذاشتن نداشت اصلا. لاست و مستر ربات هم‌ همینطور. برکینگ بد رو همراه بقیه تا آخرش دیدم. اما هیچوقت کشته مردش نبودم.
کاش واقعا یه تایپیک باشه درباره این چیزا بحث کرد. سوژه خوبیه

personal
08-29-2017, 12:47 AM
سلام خدمت سریال بازان عزیز. همین الان سریال six feet under رو تموم کردم بعد حدود یک سال. اینقدر این سریال عالی و زیبا بود و دوستش داشتم که واقعا همین الان دلم براش تنگ شد :Smiley41: دوستان سریال درام زیبایی مثلش سراغ دارند که بتونم جای خالیشو پر کنم ؟:Smiley39:

matiyo
08-29-2017, 01:08 AM
حالا که اینطوری شد پس اجازه بدین بگم به عمرم سریالهایی رو مخ تر و حوصله سربر تر از ...
Breaking Bad : تنها جذبه ی این سریال تو اون چند فصل برا من وقتی بود که والتر با جیوه ی جامد میره تا پول مواد رو نقد کنه و طرف رو میترکونه! بقیه اش باز روند کند داستان و ...
A Series of Unfortunate Events 2017 در یک کلام خسته کننده. البته فیلمش فوق العاده بود ولی این سریال تیری در تاریکی بود که خوب ، به هدف نخورد .
Fear the Walking Dead گول قسمت آخر فصل یک رو نخورید!! فصل دو واقعا افتضاح میشه. به نظرم کلانگاه نکنید و دودستی بچسبید به TWD

Legion و Mr Robot هردوتا در یک گروه قرار میگیرن و با قدرت با روح و روان بیننده بازی میکنن این جور موضوع ها وقتی برا فیلم باشه خیلی خوبه چون سر نهایت 2 ساعت تهوتوهه قضیه رو درمیارن میره پی کارش ولی وقتی میشه سریال جز رو اعصاب بیننده راه رفتن به جایی نمیرسه روند داستان بی نهایت کنده و خیلی وقت صرف حالات روحی و روانی کاراکتر اصلی میکنه و انقدر حوصله سربر میشه که حتی حوصله نمیکنی خمیازه بکشی!این که دوساعت حالات توهمی و گیج زدن های یکی رو هی برات تکرار کنن اصلا جالب نیست!
lost راستش با زور و مصیبت تا قسمت دو دیدمش بقیه shift+del
Preacher سریال زیاد طول میکشه و مثل دوتا سریال قبلی که گفتم زیاد به گذشته و افکار و شخصیت نقش اصلی گیر میده من مخالف شخصیت پردازی نیستم ها ولی وقتی این مهم به شکلی کاملا آرام آهسته و سانت به سانت انجام میشه ناراحت کننده است.

Supernatural این سریال هیچی نیست جز کلمه ی همیشه تکرار شونده ی ....son of میمیک های تحقیر کننده دین تعجب های بهت آلود سم ، رجز خوانی های با اعتماد به نفس دین ، ترسیدن های نفس بند آور سم ، هنگ کردن های وقت به وقت کستیل (دیر تحویل میگیره) عشق و فداکاری های این دوتا برادر برای هم ...
Taboo 2016 روند کند داستان و عذاب آور بودن معمای این که جریان چیه ؟!!
Teen-Wolf حرف گوش کنید دیگه! ارزش دیدن نداره (فقط سر هم نعره میکشن و دم بهساعت تغییر قیافه میدن)
11.22.63 کلا از گیج بازی نقش اصلی خوشم نمیاد!
Black Mirror----------
fargo فصل یکش باز خوب بود ولی فصل دو بسیار کند و خارج از تحملم
Iron Fist -Jessica Jones-Luke Cage
Narcos اصلا از سریال و فیلم های بیوگرافی خوشم نمیاد مخصوصا که مال 20-30 سال پیش باشن!
Sherlock (k)--------
true dedective با این که فصل یک با بازی متیو عالی بود ولی فصل دو کلا همه چیو خراب کرد. روند داستان کند و عذاب آور...
سریالهای ابر قهرمانی DC رو هم که باید روشون آب معدنی ریخت...
حیف که از بچه ها میترسم :Smiley64:وگرنه یه چیزهایی هم در مورد The shield میگفتم ولی من که نمیگم!!:Smiley69::Smiley36:

Mia_3D
08-29-2017, 01:34 AM
لطفا دیگه اسپم کنار بزارید، مطمئن باشید برای کسی کوچک ترین اهمیتی نداره که شما از چه سریالایی بدتون میاد، هر کس با عقل خودش تصمیم میگیره و سلیقه ها هیچوقت یکی نیستن
واقعا دلیلی نمیبینم ی نفر بیاد از شاهکار هایی اثبات شده مث BB, Sherlock. Black Mirror... بد بگه که شاید، شاید یه نفر حرفشو بپذیره و لذت دیدنشونو تجربه نکنه
از مدیریت محترم خواهش میکنم این پست و پست های اخیر که اسپم هستن پاک کنید تا برگردیم به موضوع اصلی تاپیک

peyman_eun
08-29-2017, 02:15 AM
دوستان سریال House of Cards ارزش دیدن داره؟ خیلی حوصله سر بر به نظر میرسه (چند قسمت از فصل اولش رو دیدم). واقعأ این دیالوگ‌های سیاسی برای کسی جذاب هست؟! کوین اسپیسی هم به نظرم یکم تکراری و خشک بازی میکنه. مثلأ سریال True Detective هم بخاطر اینکه باید همش پرس و جو میکردن تا قاتل رو پیدا کنن، دیالوگ‌های حوصله سربری داشت ولی فصل اولش در هر صورت بخاطر سوژه و بازیگری‌ها قابل قبول بود. House of Cards هیچ انگیزه‌ای بهم نمیده... نظر شما چیه؟

دوم اینکه سریالی هست که طوفانی شروع بشه، ریتم خوبی داشته باشه و تعداد فصل‌هاش کم باشه؟

meysam man
08-29-2017, 02:18 AM
لطفا دیگه اسپم کنار بزارید، مطمئن باشید برای کسی کوچک ترین اهمیتی نداره که شما از چه سریالایی بدتون میاد، هر کس با عقل خودش تصمیم میگیره و سلیقه ها هیچوقت یکی نیستن
واقعا دلیلی نمیبینم ی نفر بیاد از شاهکار هایی اثبات شده مث BB, Sherlock. Black Mirror... بد بگه که شاید، شاید یه نفر حرفشو بپذیره و لذت دیدنشونو تجربه نکنه
از مدیریت محترم خواهش میکنم این پست و پست های اخیر که اسپم هستن پاک کنید تا برگردیم به موضوع اصلی تاپیک

حالا چون سریالایی که شما یا حتی من خوشم میومد رو بعنوان سریال بد معرفی کردن،حرفشون شد اسپم؟! این حرف شما فقط از بچه ده دوازده ساله بر میاد که تحمل نظر مخالفش رو نداره!!
راهنمایی برای سریال دیدنه، قطعا راهنمایی فقط این نیست که بگیم چی "ببینید" بلکه میشه گفت "فلان سریال بنظرم مناسب نیست"
حرفای شما _که البته قطعا نادانسته و بدون فکر بوده_ توهین به بقیه‌ست.
به شخصه از برکینگ بد خیلی خوشم اومد،برعکس لاست،کیلینگ،شرلوک و بلک میرر.
لطفا خویشتندار باشید.

meysam man
08-29-2017, 02:23 AM
حالا که اینطوری شد پس اجازه بدین بگم به عمرم سریالهایی رو مخ تر و حوصله سربر تر از ...
Breaking Bad : تنها جذبه ی این سریال تو اون چند فصل برا من وقتی بود که والتر با جیوه ی جامد میره تا پول مواد رو نقد کنه و طرف رو میترکونه! بقیه اش باز روند کند داستان و ...
A Series of Unfortunate Events 2017 در یک کلام خسته کننده. البته فیلمش فوق العاده بود ولی این سریال تیری در تاریکی بود که خوب ، به هدف نخورد .
Fear the Walking Dead گول قسمت آخر فصل یک رو نخورید!! فصل دو واقعا افتضاح میشه. به نظرم کلانگاه نکنید و دودستی بچسبید به TWD

Legion و Mr Robot هردوتا در یک گروه قرار میگیرن و با قدرت با روح و روان بیننده بازی میکنن این جور موضوع ها وقتی برا فیلم باشه خیلی خوبه چون سر نهایت 2 ساعت تهوتوهه قضیه رو درمیارن میره پی کارش ولی وقتی میشه سریال جز رو اعصاب بیننده راه رفتن به جایی نمیرسه روند داستان بی نهایت کنده و خیلی وقت صرف حالات روحی و روانی کاراکتر اصلی میکنه و انقدر حوصله سربر میشه که حتی حوصله نمیکنی خمیازه بکشی!این که دوساعت حالات توهمی و گیج زدن های یکی رو هی برات تکرار کنن اصلا جالب نیست!
lost راستش با زور و مصیبت تا قسمت دو دیدمش بقیه shift+del:Smiley69::Smiley36:
واقعا موافقم با لاست
توی زمان خودش شاید سریال شاخی بود، اما واقعا نمیفهمم چرا اینقدر طرفدار داشت و داره! نظرشون محترم، اما برای شخص من سریال ابکی و به معنی واقعی بی‌مفهومی بود.

Rust Cohle
08-29-2017, 02:32 AM
سلام خدمت سریال بازان عزیز. همین الان سریال six feet under رو تموم کردم بعد حدود یک سال. اینقدر این سریال عالی و زیبا بود و دوستش داشتم که واقعا همین الان دلم براش تنگ شد :Smiley41: دوستان سریال درام زیبایی مثلش سراغ دارند که بتونم جای خالیشو پر کنم ؟:Smiley39:

از اون دست سریالایی که هیچی نمیتونه جای خالیشو پر کنه ، اما چنتا پیشنهاد میدم که بهش نزدیکه ، منتها بازم میگم نزدیک ، وگرنه به جذابیت six feet nder اصلا نیستن، به هر حال اینا پیشنهادای من هستن:

1-nurse Jackie

2-Carnivàle

3-big love

4-Oz

Rust Cohle
08-29-2017, 02:37 AM
دوستان سریال House of Cards ارزش دیدن داره؟ خیلی حوصله سر بر به نظر میرسه (چند قسمت از فصل اولش رو دیدم). واقعأ این دیالوگ‌های سیاسی برای کسی جذاب هست؟! کوین اسپیسی هم به نظرم یکم تکراری و خشک بازی میکنه. مثلأ سریال True Detective هم بخاطر اینکه باید همش پرس و جو میکردن تا قاتل رو پیدا کنن، دیالوگ‌های حوصله سربری داشت ولی فصل اولش در هر صورت بخاطر سوژه و بازیگری‌ها قابل قبول بود. House of Cards هیچ انگیزه‌ای بهم نمیده... نظر شما چیه؟

دوم اینکه سریالی هست که طوفانی شروع بشه، ریتم خوبی داشته باشه و تعداد فصل‌هاش کم باشه؟

اکثر مردم من جمله خودم house of cards رو شاهکار میدونن، همین شطرنج سیاسی جذابیته اصلیه سریاله ، رفتار ماکیاولیستی فرانک اندروود ، اینکه چه طور با زیرکی هرکاری برای رسیدن به قدرت انجام میده ، بازی کوین اسپیسی هم به شدت در این سریال تجسین شده و کلی جایزه گرفته ، منتها اگر طرفدار ژانر سیاسی نیستین توصیه نمیشه دیدنش ، چون از نظر من سریال مقداری دیالوگ محور هم هست

و اینکه چه ژانری دوست دارید؟ اکشن ؟ درام؟ کمدی؟

هرچند که من برای شروع فوق طوفانی و فصول کم سریال black mirror رو پیشنهاد میکنم که شروعش میخکوب کننده است و تعداد اپیزود هاش هم اندکه

PEAKY BLINDERS هم در مورد گنگسترهای بریتانیاییه ، قشنگ شروع میشه و تعداد فصولش کمه

Broadchurch هم از نظر من خیره کننده شروع میشه ، تقریبا تو مایه های true detective

S@eeD-Mj
08-29-2017, 04:43 AM

سلام و عرض ادب خدمت پیمان عزیز و دوست داشتنی .

درباره سوال اولت اینو میتونم بگم که من کلاً نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ... خیلی دیالوگ محور بود .
حرفای سیاسی و بدون هیچ هیجانی ... البته هیجانش از نوع دیالوگی بودن ...
بازم کسانی که سریالو کامل دیدن و دوستش داشتن بهتر میتونن راهنماییت کنن ... تنها با نظر من نظرت عوض نشه .

درمورد دومین سوالت چندتا سریال معرفی میکنم چون اولاً بی شک سریال های معروفو دیدی دوماً نمیدونم کلاً چی ها دیدی ! :Smiley36:

Into the Badlands / Banshee / The Leftovers / Westworld / The Americans / Outlander / Black Sails

احتمال زیادم اینارم دیده باشی ولی اگه ندیدی ... هر کدوم از این سریالا طوفانی شروع میشن و ریتم خوبی ام در ادامه دارن .

با نهایت احترام .
موفق باشی . :Smiley17:

Lou Bloom
08-29-2017, 07:16 AM

سریالی مثل six feet under پیدا نمیشه؛ ولی برای یافتن سریالی هم سطح این سریال باید در تولیدات همون شبکه‌ی پخش کننده، یعنی HBO شانستون رو امتحان کنید. مثل سریال The Sopranos یا The Wire یا Oz.

Lou Bloom
08-29-2017, 07:36 AM

درود پیمان جان.

سریال House of Cards در ژانر خودش سریال بی‌نظیریه. اگر به دنیای سیاست، حس کنجکاوی دارید و به تماشای بازی با تاج و تختِ حقیقی در دنیای خودمون علاقه‌مند هستید انتخاب خوبیه. بازی کوین اسپیسی تکراری و خشک نیست. نو و جذابه. این برمی‌گرده به سلیقه شخصی، اما بعد از تماشای یک فصل، امکان جذب شدن به این شخصیت بیشتر از دفع شدنش هست.

در رابطه با پرسش دومتون، سریال‌هایی که شروع و ریتم طوفانی داشته باشن، زیادن. برای مثال سریال Banshee رو تماشا کردید؟

manowar
08-29-2017, 10:32 AM
کدوم یک از سریالها پشتشون یه داستان و تفکر عمیق وجود داره مثل got ؟

Rust Cohle
08-29-2017, 11:33 AM

بین سریال های جدید westworld قطعا بهترین گزینهَ س برای شما ، فصل اول true detective هم همینطوره ، سریال mr.robot هم سعی کرده اینطور به نظر بیاد اما در فصل دوم نتوسنته مفهمو خودش رو درست به مخاطب منتقل کنه، Rick and Morty هم به نظرم گزینه خوبیه

Rust Cohle
08-29-2017, 11:34 AM

بین سریال های جدید westworld قطعا بهترین گزینهَ س برای شما ، فصل اول true detective هم همینطوره ، سریال mr.robot هم سعی کرده اینطور به نظر بیاد اما در فصل دوم نتوسنته مفهمو خودش رو درست به مخاطب منتقل کنه، Rick and Morty هم به نظرم گزینه خوبیه

hamed224
08-29-2017, 01:10 PM

کلا میزان رضایت از یک سریال ، بستگی به شخص بیننده داره ، کسی رو سراغ دارم سریال بازی پادشاهان رو حتی یک قسمتشو نمیتونه تحمل کنه در نظرش

بسیار کسل کننده است ،برای شروع طوفانی سریال بانشی گزینه مناسبی هستش...بلک میرور هم بسیار جالبه ....

Luca Brasi
08-29-2017, 01:14 PM

بدون شك و ترديد پاسخ سوال دومت سريال The Leftovers هست:Smiley35:

Longmire
08-29-2017, 04:22 PM

دوستان اشاره کردن به سریال منم با اجازه نظر خودمو میگم. House of Cards کلا دیالوگ محور و سیاسیه.زمان دانلود کردنش یادمه تو قسمت توضیحات سریال خونده بودم تنها رنگی که در وجود سریال جریان داره خاکستریه. نه احساساتی دیده میشه نه چیزی. در مورد بازی بینظیر کوین اسپیسی هم هرچی تعریف بشه کمه. من خودم زیاد اهل این سریالا نیستم ولی استثنا قائل میشم برای بعضیاشون. اگه میتونین با ژانر سیاسی کنار بیاین که حتما ببینین
مورد دوم پیشنهاد من دو سریال Banshee و Black Sails هست. هردوشون تو 4 فصل خلاصه میشن و هر دو هم داستان عالی ای دارن. خصوصا Black Sails که واقعا شاهکار بود

peyman_eun
08-29-2017, 05:04 PM
اکثر مردم من جمله خودم house of cards رو شاهکار میدونن، همین شطرنج سیاسی جذابیته اصلیه سریاله ، رفتار ماکیاولیستی فرانک اندروود ، اینکه چه طور با زیرکی هرکاری برای رسیدن به قدرت انجام میده ، بازی کوین اسپیسی هم به شدت در این سریال تجسین شده و کلی جایزه گرفته ، منتها اگر طرفدار ژانر سیاسی نیستین توصیه نمیشه دیدنش ، چون از نظر من سریال مقداری دیالوگ محور هم هست

و اینکه چه ژانری دوست دارید؟ اکشن ؟ درام؟ کمدی؟

هرچند که من برای شروع فوق طوفانی و فصول کم سریال black mirror رو پیشنهاد میکنم که شروعش میخکوب کننده است و تعداد اپیزود هاش هم اندکه

PEAKY BLINDERS هم در مورد گنگسترهای بریتانیاییه ، قشنگ شروع میشه و تعداد فصولش کمه

Broadchurch هم از نظر من خیره کننده شروع میشه ، تقریبا تو مایه های true detective

سلام دوست عزیز. ممنون بابت راهنمایی
اگه بازی کوین اسپیسی در House of Cards مثل بازیش توی فیلم مظنونین همیشگی باشه بهتون حق میدم بگید حتی بازیش شاهکاره...اما چیزی که من توی همون چند قسمت ابتدایی دیدم خیلی بازیش تکراری و خشک بود...البته میدونم که همه بازیش رو تحسین کردن... کلأ حوصله ندارم دیالوگ‌های چرت و پرت سیاسی گوش بدم ترجیح میدم اصلأ سریال نبینم.

چیزی که از ژانر برام مهمتره "داستان" و "مفهوم" هست. داستان خوب باشه حالا دیگه هر ژانری باشه مهم نیست البته از سریالای زامبی یا خوناشامی یا وحشی گری و رقت انگیز و یا سریال‌هایی که الکی بیننده رو میترسونن یکم بدم میاد. (توی انیمه‌ها کاملأ برعکس! یعنی هر چقدر انیمه‌ خشن‌تر باشه بیشتر کیف میکنم). سریال باید غافلگیرکننده باشه...
من ژانر تخیلی دوست دارم (البته نه از نوع علمی-تخیلی!). ژانر معمایی، اکشن، گانگستری، جادویی، درام و ... رو هم دوست دارم (این رو میدونم که هیچ سریال جادویی خوبی در حد سری فیلم هری پاتر در تاریخ ساخته نشده!) مثلأ از سریال گیم آو ترونز خوشم میاد و شاید تنها سریالی باشه که از دیدنش پشیمون نیستم (بین انیمیشن‌های سریالی هم ریک و مورتی).

تا به حال 10 سریال محبوبم اینها هستند:

1- Game of Thrones
2- Rick and Morty
3- Band of Brothers
4- Rome
5- The 10th Kingdom
6- Breaking Bad
7- The Shield
8- True Detective
9- Boardwalk Empire
10- Sherlock

سریال هم زیاد دیدم ولی اکثرشون رو دراپ کردم و تعداد سریال‌هایی که بتونم عنوان خوب رو بهشون اختصاص بدم شاید فقط 2-3 تا باشن! (مثلأ گیم آو ترونز چون داستان و فضای خوبی داشت لایق عنوان خوب هست) اکثرشون خصوصأ همونایی که عنوان شاهکار رو به یدک میکشند چرتن! نمونه‌اش هاوس آو کاردز، حتی با وجودی که True Detective جزو معدود سریال‌هایی بود که اندکی جذبم کرد ولی واقعأ خیلی جاها هم حوصله سربر میشه، سریالش خیلی حاشیه میره.
ممنون بابت پیشنهاداتت :Smiley17: احتمال زیاد از سریال Peaky Blinders خوشم بیاد. از بین این سه تایی که معرفی کردی، پیکی بلایندرز رو انتخاب میکنم

سلام و عرض ادب خدمت پیمان عزیز و دوست داشتنی .

درباره سوال اولت اینو میتونم بگم که من کلاً نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ... خیلی دیالوگ محور بود .
حرفای سیاسی و بدون هیچ هیجانی ... البته هیجانش از نوع دیالوگی بودن ...
بازم کسانی که سریالو کامل دیدن و دوستش داشتن بهتر میتونن راهنماییت کنن ... تنها با نظر من نظرت عوض نشه .

درمورد دومین سوالت چندتا سریال معرفی میکنم چون اولاً بی شک سریال های معروفو دیدی دوماً نمیدونم کلاً چی ها دیدی ! :Smiley36:

Into the Badlands / Banshee / The Leftovers / Westworld / The Americans / Outlander / Black Sails

احتمال زیادم اینارم دیده باشی ولی اگه ندیدی ... هر کدوم از این سریالا طوفانی شروع میشن و ریتم خوبی ام در ادامه دارن .

با نهایت احترام .
موفق باشی . :Smiley17:

سلام سعید جان. ممنون بابت راهنمایی
اوت لندر و همینطور وست ورلد رو دیدم. اوت لندر که بعضی جاها خیلی ریتمش کند بود ولی شروع خوبی داشت. اون رمانی که این سریال از روش ساخته شده (که مربوط به سری بیگانه هم میشه) اصلأ برام جذاب نیست برای همین از داستانش خوشم نیومد. وست ورلد رو هم دیدم، ایده‌ی سریالش جالب بود و در کل سریالش بد نبود (کلأ مشخصه من از هیچ سریالی خوشم نمیاد...). از بین این سریال‌هایی که پیشنهاد دادی Black Sails و The Leftovers رو انتخاب میکنم، احتمالأ از این دو تا خوشم بیاد. لطف کردی :Smiley17:

Aidin1000
08-29-2017, 05:41 PM
دوستان سلام , میخوام سریال Hannibal رو شروع کنم نظرتون در مورد این سریال چیه؟ارزش دیدن داره؟البته امتیازimdb خوبی داره اما میخواستم نظر شما رو بدونم

Rust Cohle
08-29-2017, 08:12 PM
دوستان ، میخواستم نظرتون رو در مورد سریال های زیر بدونم ، فعلا شروع به دیدن هیچ کدوم نکردم ، اما میخوام بدونم کدوم سریال وافعا ارزش وقت گزاشتن رو داره:

Animal Kingdom

Power

Kingdom

Queen of the South

ozark

Pretty Little Liars

Silicon Valley

The Son

Outcast

Empire

Bull

دوستان حتی اگه یکی از سریال های بالا رو هم قبلا دیدین یا شناختی نسبت بهش دارید ، ممنون میشم راهنماییم کنید

MrP
08-29-2017, 08:58 PM
دوستان سلام , میخوام سریال Hannibal رو شروع کنم نظرتون در مورد این سریال چیه؟ارزش دیدن داره؟البته امتیازimdb خوبی داره اما میخواستم نظر شما رو بدونم

قطعا ارزش دیدن داره.فقط تا قسمت ۱۰ فصل اول سریال روند کند و کمی گیج کننده ای داره و بیشتر داستانش اپیزودیک هستش ولی در ادامه داستانش به صورت خطی دنبال میشه و تا آخرین قسمت سریال بیننده رو میخکوب می کنه طوری که نمی تونی برای دیدن قسمت بعدی صبر کنی

MrP
08-29-2017, 09:01 PM
دوستان ، میخواستم نظرتون رو در مورد سریال های زیر بدونم ، فعلا شروع به دیدن هیچ کدوم نکردم ، اما میخوام بدونم کدوم سریال وافعا ارزش وقت گزاشتن رو داره:

Animal Kingdom

Power

Kingdom

Queen of the South

ozark

Pretty Little Liars

Silicon Valley

The Son

Outcast

Empire

Bull

دوستان حتی اگه یکی از سریال های بالا رو هم قبلا دیدین یا شناختی نسبت بهش دارید ، ممنون میشم راهنماییم کنید
از بین اونایی که دیدم queen of south .outcast.bull رو با اطمینان می گم نبین.
و power .animal kingdom نمی گم فوقالعاده هستن ولی ارزش دیدن دارن

Longmire
08-29-2017, 09:32 PM

در مورد شروعش اصلا شک نکن عزیز. روند سریال تا حدودی کنده و بعضی قسمتا معمایی میشه و شاید کمی سردرگم بشی ولی تو فصل دو سریال اوج میگیره و فوق العاده میشه

Longmire
08-29-2017, 09:35 PM

Animal Kingdom

Power

Kingdom

Queen of the South

ozark

Pretty Little Liars

Silicon Valley

The Son

Outcast

Empire

Bull

تو این لیست من فقط Pretty Little Liars رو دیدم که اون موقع دنبال سریال خانوادگی میگشتم. سریال بدی هم نبود ولی خیلی خوب هم نبود.کاملا سلیقه ایه. داستانش هم هرچی جلوتر میره پیچیده تر میشه و یه بار من اصلا موضوع رو گم کردم. معماهای خیلی زیادی داره. اگه از این مدل ژانر خوشت میاد برای وقت گذاشتن بد نیست البته شاید سریالای بهتری هم باشن تو این زمینه

jake gyllenhal
08-29-2017, 11:15 PM

Animal Kingdom

Power

Kingdom

Queen of the South

ozark

Pretty Little Liars

Silicon Valley

The Son

Outcast

Empire

Bull

ozark تازگی دیدم تو صفحه شم گفتم نظرمو بسیار زیبا و بوی برکینگ بد میده واس فصل 2ام تمدید شد.

meysam man
08-29-2017, 11:21 PM
سلام
دوستان از سریال wormwood کسی اطلاعاتی داره؟! من یه تیزر دیدم ازش.ظاهرا جالبه.

MrP
08-29-2017, 11:28 PM
سلام
دوستان از سریال wormwood کسی اطلاعاتی داره؟! من یه تیزر دیدم ازش.ظاهرا جالبه.

سریال که هنوز پخش نشده ولی در مورد یکی از پروژه های سری سازمان سیا هستش و داستانشم واقعیه

meysam man
08-30-2017, 01:00 AM
سریال که هنوز پخش نشده ولی در مورد یکی از پروژه های سری سازمان سیا هستش و داستانشم واقعیه

ممنونم
اره اینا توی تیزرش هم بود.
عجیبه که سریالی با همچین موضوعی رو تازه ازش میشنوم. هیچ اطلاعاتی ازش ندیده بودم.

meysam man
08-30-2017, 01:01 AM

ممنونم
اره اینا توی تیزرش هم بود.
عجیبه که سریالی با همچین موضوعی رو تازه ازش میشنوم. هیچ اطلاعاتی ازش ندیده بودم.

meysam man
08-30-2017, 04:45 AM
.م.

sarkhail
08-30-2017, 09:14 AM

جایگزین که نداره ولی مدمن یه تست بزن. مدمن هم سریال تمام درام و شاخیه

sarkhail
08-30-2017, 09:25 AM

Animal Kingdom

Power

Kingdom

Queen of the South

ozark

Pretty Little Liars

Silicon Valley

The Son

Outcast

Empire

Bull

پاور رو حتما ببین. مطمئنا ارزش داره وقت بذاری چند قسمت ببینی و حتی اگه خوشت نیومد دیلیتش کنی بره:Smiley17:
پرتی لیتل لایرز تینیجریه. مثل اکثر تینیجری ها خوب شروع میشه اما بعدش دیگه این دخترکا شورش درمیارن:Smiley69:
سیلیکون هم قشنگه ولی خاصه. طنزش یه طنز خاصیه که یا خوشت میاد و یا اصلا خوشت نمیاد. حالت وسطی نداره:Smiley35:
اوزارک هم من ندیدم. اما بچه هامون دیدن میگن خوبه:Smiley39:
راستی اوت کستم دیدم. خوب نبود. شایدم انتظارات من بالا بود. خلاصه که بشینی همون سوپرنچرال ببینی بهتره:Smiley15:

aliresa12
08-30-2017, 11:44 AM
از بین سریال هایی که دیده ام از این چهار سریال:True Detective,Mr Robot ,Mad Men ,House Of Cards
بیشتر خوشم اومد و از دیدنشون لذت بردم. می خواستم دوستان در سبک و سیاق این سریال ها اگر سریالی می شناسند معرفی کنند.ممنون

Lou Bloom
08-30-2017, 12:40 PM
از بین سریال هایی که دیده ام از این چهار سریال:True Detective,Mr Robot ,Mad Men ,House Of Cards
بیشتر خوشم اومد و از دیدنشون لذت بردم. می خواستم دوستان در سبک و سیاق این سریال ها اگر سریالی می شناسند معرفی کنند.ممنون

علیرضا جان سریال‌هایی که نام بردید در ژانر خودشون تقریبا منحصر به فرد هستن و یافتن جایگزینی مشابه براشون بسیار مشکله.
با این وجود چند سریال معرفی می‌کنم:
House of Cards: اگر جنبه سیاسی سریال رو مدنظر قرار بدیم، سریال‌های Homeland و The Americans انتخاب خوبی هستن.
Mad Man: تقریبا میشه گفت مشابه نداره. اگر جنبه کلاسیک سریال رو مدنظر قرار بدیم، سال‌ها این سریال با سریال کلاسیک و مافیایی Boardwalk Empire در رقابت بود. پس میشه رو این سریال به عنوان جایگزین حساب کرد.
Mr Robot: با قاطعیت نمی‌تونم نظر بدم. شاید سریال Black Mirror یا سریال Dollhouse انتخاب خوبی باشن.
True Detective: سریال Fargo بنظرم بهترین گزینه است.

Rust Cohle
08-30-2017, 01:53 PM

True Detective : فصل اول fargo ، همچنین BROADCHURCH و TOP OF THE LAKE ، این دوتای اخری شباهت بیشتری به true detective دارن

Mad Men: قطعا بهترین گزینه Boardwalk Empire ـهِ و میشه در کنارش به Manhattan هم اشاره کرد

House Of Cards: درام سیاسی که فاقد سکانس های اکشن انچنانی باشه!! میشه به چنتا سریال اشاره کرد ؛ The West Wing بهترین گزینس از نظر من ، Madam Secretary هم گزینه خوبیه و در اخر هم Political Animals هم سریال بدی نیست ، در کنار اینا Scandal هم توصیه میشه ولی پیشنهاد ویژه من To Play the King ، گزینه اخر به نظرم یه سرو گردن از بقیه بالاتره

Mr Robot:بهترین گزینه به طور قطع Black Mirror ـهِ ،HALT AND CATCH FIRE هم تقریبا چیز خوبیه و ارزش دیدن داره ،

matiyo
08-30-2017, 03:47 PM

suits خیلی پیشنهاد میشه.

mahdiasd
08-31-2017, 02:49 PM
سلام دوستان
یک سریال میخوام که سیر داستانی داشته باشه. ازون سریالایی که نمیشه از پاش بلند شد. مثل لاست
ازین سریالایی که هر قسمت توش یه اتفاق میوفته نمیخوام.

nosheh
08-31-2017, 06:01 PM
سلام دوستان
یک سریال میخوام که سیر داستانی داشته باشه. ازون سریالایی که نمیشه از پاش بلند شد. مثل لاست

من bloodline رو پیشنهاد میکنم

pinklotus
09-02-2017, 12:34 AM
سلام دوستان

ترودیتکتیو!!

redstorm
09-02-2017, 02:52 AM
سلام دوستان

من خیلی دنبال همچین سریالی گشتم
دکستر و برکینگ بد خوبه
ولی واقعا دیگه مثل لاست نیست!

Mohammad Javid
09-02-2017, 02:13 PM
دوستان ممنون میشم نظرتون رو در مورد هر 5 تا سریال زیر بگید که ارزش دیدن دارن یا نه.و همچنین اونایی که کنسل شدن رو هم بگید که داستان سریال پایان بندی داره یا نه
Marco Polo
The Borgias
Murder in the First
Endeavour
Wallander

kingnessi
09-02-2017, 03:41 PM
Marco Polo سریال خوبی بود ولی ناتموم موند (پایان بندی نداره)
Murder in the First توی این سبک سریالای بهتر خیلی زیادی هست به نظرم اونا رو ببینین بهتره(به نظر من سریال جذابی نیست)
The Borgias اگر به سریالای تاریخی علاقه دارین عالیه این سریال ولی در نظر داشته باشین صحنه های جنگ و اکشن نداره به اون صورت(بیشتر روی روابط شخصیت ها متمرکزه)
اون دوتای دیگه رو ندیدم

Luca Brasi
09-02-2017, 04:09 PM
دوستان وضعیت زیرنویس سریال MadMen و six feet under چطوره؟
منظورم بلحاظ کیفیت هست

vampire_sh17
09-02-2017, 04:15 PM
منظورم بلحاظ کیفیت هست
six feet under خوبه madmen نمیدونم

mohammadmr356
09-02-2017, 06:58 PM
سلام دوستان عزیز
یک سریال جدید معرفی کنید که در حد بیگ بنگ تئوری و فرندز باشه.به خصوص شبیه به بیگ بنگ.و پر بیننده باشه (یعنی پخشش سر و صدا کرده باشه).مرسی

kingnessi
09-02-2017, 07:14 PM
هر دو زیرنویس عالی دارن
به خصوص six feet under

kingnessi
09-02-2017, 07:15 PM
منظورم بلحاظ کیفیت هست

هر دو زیرنویس عالی دارن
به خصوص six feet under

Lou Bloom
09-02-2017, 07:45 PM
دوستان ممنون میشم نظرتون رو در مورد هر 5 تا سریال زیر بگید که ارزش دیدن دارن یا نه.و همچنین اونایی که کنسل شدن رو هم بگید که داستان سریال پایان بندی داره یا نه
Marco Polo
The Borgias
Murder in the First
Endeavour
Wallander

The Borgias کنسل شد، اما اگه وقت داشته باشم حاضرم دوباره از نو تماشا کنم. یکی از سریال‌های تاریخی بسیار خوب چند سال اخیره. از دست ندید.

aramis2800
09-02-2017, 08:21 PM
سلام دوستان عزیز
یک سریال جدید معرفی کنید که در حد بیگ بنگ تئوری و فرندز باشه.به خصوص شبیه به بیگ بنگ.و پر بیننده باشه (یعنی پخشش سر و صدا کرده باشه).مرسی

ساینفلد که خیلی ها بعنوان بهترین سیتکام میشناسنش
خودم اما بهت دوتا مرد و نصفی رو معرفی میکنم مخصوصا هشت فصل اولش که چارلی شین هستش و خوب بخاطر چارلی شین هم همون موقع خیلی صرصدا کرد(تم سریال هم به نوعی بزرگسالانه هستش)
ملاقات با مادر که تموم شده. این هم تم بزرگسالی داره و عالیه :Smiley69:
در نهایت کالیفرنیکیشن, سرتی راک و بخصوص پارک ها و تفریحات :Smiley35:
مدرن فامیلی هم هست که برای دوفصل دیگه هم تمدید شده فک کنم

Rust Cohle
09-03-2017, 12:54 AM
سلام دوستان عزیز

اگه مایلین که سیت کام ببینید بهترین پیشنهادات به ترتیب :

1- Seinfeld : چندسال پیش از friends ساخته شد و چهارسال پس از آغاز friends تموم شد ، به نظر خیلی ها بهترین sitcom تاریخ و البته بهترین جایگزین برای friends .

2- how i met your mother : شاید متفاوت ترین سیت کامی که تا به حال وجود داشته ، یک داستان طنز و عاشقانه قوی در کنار معرفی یک کاراکتر فوق العاده خاص ( بارنی استینسون ) هرچند شاید فصل اخر سریال نتونه حق مطلب رو اداکنه ، اما مطمئن باشید از دیدن داستان عاشقانه تد موزبی پشیمون نمیشید.

3- Two and a Half Men: اگه یه کم از چارلی شین شناخت داشته باشید مطمئنا بی خیال این سریال نمیشید ، اصل و بنیان جار و جنجال تلویزیونی یعنی همین سریال و ایضا شخص چارلی شین در نقش چارلی هارپر، چهارفصل اخر هم بدون شین افت داره اما بازهم دلچسبه...سر و صدا یعنی همین سریال بدون شک

اما اگه به سبک mockumentary هم علاقه دارید من این سریال هارو پیشنهاد میکنم:

1- The Office : فقط به تماشای این سریال بشینید ، با بازی درخشان استیو کارل

2- Parks and Recreation : دیدنی ، جذاب ، خنده دار

3- Arrested Development : متفاوت و دیدنی

4- Modern Family : واقعا دیدنی

pinklotus
09-03-2017, 01:24 AM
منظورم بلحاظ کیفیت هست

مدمن فکر کنم فصل های اولش داغون بود. ولی از یجاش خیلی خوب شد. ولی اینقدر جذب این سریال آدم میشه که زیرنویس رو میتونی تحمل کنی:Smiley35:

bayani
09-03-2017, 09:26 AM
منظورم بلحاظ کیفیت هست

mad men فصل اول که از نظر زمان بندی داغونه و خیلی اذیت شدم برای سینک

فصل دوم یه کم بهتر بود و در ادامه هم مشکلی برای زیرنویسش نداشتم

nosheh
09-03-2017, 10:25 AM
mad men فصل اول که از نظر زمان بندی داغونه و خیلی اذیت شدم برای سینک

فصل دوم یه کم بهتر بود و در ادامه هم مشکلی برای زیرنویسش نداشتم

پس ارزش داره یکم تحمل کنیم وضعیت زیر نویس رو؟ در مورد مد من؟
من زبانم بد نی ولی خیلی سخت بود برام اون سریال :Smiley39:

aramis2800
09-03-2017, 11:13 AM
پس ارزش داره یکم تحمل کنیم وضعیت زیر نویس رو؟ در مورد مد من؟
من زبانم بد نی ولی خیلی سخت بود برام اون سریال :Smiley39:

فصول اول که اصلا زیرنویسش خوب نیست. حتی در مورد نام برندها هم مترجم اشتباه کرده.
فصول انتهایی هم همینطور. زیرنویس متوسط هستش.
فکر هم نمیکنم یه تیم ترجمه حرفه ای زیرنویس این سریال رو به خاطر خاص بودن مخاطبش دوباره شروع کنه.

با توجه به اینکه زبانت هم خوبه و این سریال هم تو خیلی از لیست ها تو پنج تا یا ده تای بهترین درام ها هستش (برا من که البته بهترینه:Smiley69:) مسلما ارزش تحمل زیرنویس بد یا متوسط رو داره

Hadi25
09-03-2017, 08:21 PM
دوستان به تازگی POI رو تموم کردم و پیکی بلایندرز و شروع کردم ( که الحق سریال لوکس و بی نظیریه)
ولی فعلا برا دانلود چه سریالاییو پیشنهاد میدید ؟
به شدت از سریالای آبکی و بدون خط داستانی قوی هم متنفرم
صرفا سریالایی که معرفی میکنید داستان با حفره های کم باشه چون واقعا حفره های داستانی دل آدمو میزنه
لیست بعضی از سریالاییم که دیدم
BrBa - Walking dead - Louie - prison break - Gotham
سریالی که دارم و هنوز ندیدم : Black Mirror - The Leftovers - Fringe - Mr Robot - Band of Brothers
یه پیشنهاد از اینایی که ندیدم یا سریالای مورد نظر خودتون بدید .ممنون :Smiley30:

KING STANNIS
09-03-2017, 08:42 PM
دوستان به تازگی POI رو تموم کردم و پیکی بلایندرز و شروع کردم ( که الحق سریال لوکس و بی نظیریه)
صرفا سریالایی که معرفی میکنید داستان با حفره های کم باشه چون واقعا حفره های داستانی دل آدمو میزنه
سریالی که دارم و هنوز ندیدم : Black Mirror - The Leftovers - Fringe - Mr Robot - Band of Brothers

با سلام

Sons of anarchy
Justified
teen wolf

اینایی هم ک نوشتی ندیدی تقریبا عالین.

Mia_3D
09-03-2017, 09:41 PM

فعلا با همینایی ک داری و هنوز ندیدی سرگرم باش ک همشون عالین
پیشنهاد من اینه اول The Leftovers و Black Mirror ببین

winter_is_here
09-05-2017, 07:56 PM
سلام دوستان
من تازه شروع کردم به دیدن سریال
سریال های game of thrones
banshee
vikings
prison break
رو دیدم الان نمیدونم چی ببینم همش دانلود میکنم پاک میکنم میشه راهنمایی کنید تو این سبکها چی ببینم
از سریالهای تو زندان و خشونت خوشم میاد مثلا عاشق شخصیت پراکتور بانشی هستم
ممنون

Longmire
09-05-2017, 08:21 PM
سلام دوستان
banshee
vikings
prison break
رو دیدم الان نمیدونم چی ببینم همش دانلود میکنم پاک میکنم میشه راهنمایی کنید تو این سبکها چی ببینم
ممنون

تو همچین سبکی پیشنهاد من Sons of Anarchy ئه

pinklotus
09-05-2017, 10:13 PM
سلام دوستان
banshee
vikings
prison break
ممنون

strike back- فصل اولش خوبه بد نیست ولی از فصل دومه که سریال بهتر میشه
و Gangland Undercover- بعد از سانز اینم عالیه

Lou Bloom
09-05-2017, 10:59 PM
سلام دوستان
banshee
vikings
prison break
ممنون

اگه کیفیت تصویر اچ دی براتون ملاک نیست، سریال Oz رو ببینید. زندان و خشونت؛ همون چیزی که دنبالش هستید.

TOP GUN
09-05-2017, 11:14 PM
سلام دوستان
banshee
vikings
prison break
ممنون

این ها رو حتما ببین
strike back
Homeland
The Last Ship
Person Of Interest
Westworld
Taboo
The Blacklist

Tha Real Nigga
09-05-2017, 11:25 PM
سلام دوستان
banshee
vikings
prison break
ممنون

OZ رو ببین البته بیرون از محیط زندان به جز دو سه مورد خاص که میرن بیرون و معرفی کوتاه زندانی که چرا محکوم شده بیرون از زندان رو نشون نمیده و پر از خشونته
من عاشقشم حتما ببین :Smiley69:

persp000000lis
09-06-2017, 12:09 AM
لطفا باتوجه به امضام

سریال خوب معرفی کنید

ویرایشش کردم

khafan11
09-06-2017, 12:33 AM
لطفا باتوجه به امضام
سریال خوب معرفی کنید

ویرایشش کردم

با توجه به اینکه Friends - HIMYM چند بار دیدی این سریال ها رو امتحان کن Coupling یا Seinfeld و Its Always Sunny in Philadelphia .... فصل های ابتدایی رو تحمل کنی تا سریال جون بگیره دیگه دل کندن ازش سخته میشه

kingnessi
09-06-2017, 12:45 AM
لطفا باتوجه به امضام

سریال خوب معرفی کنید

ویرایشش کردم

بدون شک برو سراغ office
the ranch هم تازه شروع شده ... سیتکام خوبیه

amirdostaneh
09-06-2017, 01:28 AM
سلام من کلا دو نوع سریال میبینم

یکی مثل friends خنده دار

یا یکی مثل stirck back اکشن

اگه سریالی مثل دو سریال بالا دارید لطفا معرفی کنید تا ببنیمش

Mia_3D
09-06-2017, 08:34 AM

یکی مثل friends خنده دار

بهتون برای اولی، Seinfeld و برای دومی Person of Interest یا Justified و اگه با اکشن سوپرهیرویی مشکلی نداری سریال Daredevil (که بهترین سریال سوپرهیرویی هم هست) رو پیشنهاد میکنم

sarkhail
09-06-2017, 08:50 AM

یکی مثل friends خنده دار

کمدی که انتخاب زیاده. برای قسمت اکشنش نیکیتا ببین. یا الیاس که یخورده قدیمی تره
person of interest هم خوبه و جواب میده

manowar
09-06-2017, 03:37 PM
شبکه Cine*film سریالهای Arrow و دکستر رو با دوبله گذاشته :Smiley35: البته چندتا دیگه هم فکر کنم باشه

Mohammad Javid
09-06-2017, 03:47 PM
سلام دوستان
banshee
vikings
prison break
ممنون

بهترین انتخاب همونطور که یکی از دوستان گفت Sons of Anarchy هستش . فوق العادس

Mohammad Javid
09-06-2017, 03:54 PM
سریال the missing که جدیدا کنسل هم شده بعد دو فصل ،میخواستم ببینم سریال خوبی هستش یا نه ؟ واینکه داستان سریال پایان بندی داره ؟؟؟

nosheh
09-06-2017, 06:46 PM
سریال the missing که جدیدا کنسل هم شده بعد دو فصل ،میخواستم ببینم سریال خوبی هستش یا نه ؟ واینکه داستان سریال پایان بندی داره ؟؟؟

به نظر من واقعا ارزش داره آدم ببینه... من خیلی دوست داشتم

Mohammad Javid
09-06-2017, 07:55 PM
به نظر من واقعا ارزش داره آدم ببینه... من خیلی دوست داشتم

داستانش پایان بندی داره یا نیمه تموم میمونه؟؟؟

nosheh
09-07-2017, 06:46 AM
داستانش پایان بندی داره یا نیمه تموم میمونه؟؟؟

پایان داره...

personal
09-10-2017, 11:57 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز. من با تعریف های زیاد دوستان تازه شروع کردم به دیدن سریال community . اما بعد از گذشت 7 قسمت هیچ حس مثبتی بهم نداده . ادامش بدم یا همینطور میمونه ؟؟؟:Smiley39:

aramis2800
09-10-2017, 02:26 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز. من با تعریف های زیاد دوستان تازه شروع کردم به دیدن سریال community . اما بعد از گذشت 7 قسمت هیچ حس مثبتی بهم نداده . ادامش بدم یا همینطور میمونه ؟؟؟:Smiley39:

با اینکه خودم پایه ی سریال کمدی هستم با این کامیونیتی اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم. برای من هم جذاب نبود و بعد فصل دوم رهاش کردم.

personal
09-10-2017, 09:24 PM
با اینکه خودم پایه ی سریال کمدی هستم با این کامیونیتی اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم. برای من هم جذاب نبود و بعد فصل دوم رهاش کردم.

کسی دیگه نظری نداشت ؟ دیلیت کنم بره ؟:Smiley39:

b3hrouz
09-12-2017, 02:14 PM
سریال مشابه shameless معرفی کنید

Mia_3D
09-12-2017, 02:24 PM
Louie - It's Always Sunny in Philadelphia

sarkhail
09-12-2017, 03:05 PM

weeds

Tha Real Nigga
09-12-2017, 03:42 PM
سلام خدمت دوستان عزیز. من با تعریف های زیاد دوستان تازه شروع کردم به دیدن سریال community . اما بعد از گذشت 7 قسمت هیچ حس مثبتی بهم نداده . ادامش بدم یا همینطور میمونه ؟؟؟

فصل های اول هنوز جا نیفتاده ادامه بده ایده هاش فوق العادست :Smiley36:

personal
09-12-2017, 03:52 PM
فصل های اول هنوز جا نیفتاده ادامه بده ایده هاش فوق العادست :Smiley36:

چه عجب یکی یه چیزی گفت :Smiley36: باشه ادامه میدم به حساب شما :Smiley17:

New_Sense
09-18-2017, 11:47 PM
دوستان سریال باز و عشاق سریال

اگر لطف کنید یه راهنمایی کنید " سریال کمدی درام خانوادگی و چیزی که البته بین یک محله و بین چند همسایه باشه و ترجیحا سریال کاملا تموم شده باشه , رو نام ببرید یه چیز تو مایه های Desperate Housewives باشه هم خوبه

کلا پیشنهادتون به ترتیب چیه ؟

Duran
09-19-2017, 12:24 AM

اگر لطف کنید یه راهنمایی کنید " سریال کمدی درام خانوادگی و چیزی که البته بین یک محله و بین چند همسایه باشه و ترجیحا سریال کاملا تموم شده باشه , رو نام ببرید یه چیز تو مایه های Desperate Housewives باشه هم خوبه

This is us رو تماشا کنی لذت میبری ... فصل اول تموم شده

alireza-hbh
09-19-2017, 12:25 AM

Modern Family:Smiley35:

aramis2800
09-19-2017, 01:20 AM

والا با تمی که شما مدنظرتونه چیزی به ذهنم نرسید ولی Parks and Recreation هست که تموم شده و اتفاقا سریال محبوب مدیرای انجمن هم هست گویا
Weeds هم سریال خوبیه و تموم شده

مدرن فامیلی که عالیه ولی خوب برای دوفصل دیگه فکر کنم تمدید شده.

kingnessi
09-19-2017, 01:43 AM

Shameless که البته هنوز ادامه داره
the 70s show تموم شده
مدرن فامیلی چیزی فراتر از فوق العادس
It's Always Sunny in Philadelphia و misfits رو هم امتحان کن شاید خوشت اومد
بقیه دوستان هم پیشنهادهاشون خوب بود به خصوص weeds

blue fairy
09-19-2017, 10:32 AM
اگه سریال six feet under را ندیدی یک نگاهی بهش بینداز

aramis2800
09-21-2017, 04:44 PM
دوستان کسی مینی سریال Flesh and Bone (http://www.imdb.com/title/tt3507484) رو دیده؟ جذاب هست؟ کشش داره؟ ارزش دانلود و وقت گذاشتن داره؟

MHD-KHZ
09-21-2017, 11:00 PM
سلام دوستان سریال مدرن فمیلی رو تمام کردم خواهشا سریالی با همین فضا و شخصیت پردازی مشابه معرفی کنید

eric
09-21-2017, 11:12 PM
دوستان کسی مینی سریال Flesh and Bone (http://www.imdb.com/title/tt3507484) رو دیده؟ جذاب هست؟ کشش داره؟ ارزش دانلود و وقت گذاشتن داره؟

سریال بینظیری هست...موسیقی هم که گوش نواز هست با روح و روان آدم بازی می کنه...سریال تاپ و درجه یکی هست بنظرم.

aramis2800
09-21-2017, 11:30 PM
سلام دوستان سریال مدرن فمیلی رو تمام کردم خواهشا سریالی با همین فضا و شخصیت پردازی مشابه معرفی کنید

فکر کنم با parks and recreation هم بتونی ارتباط برقرار کنی. عالیه و دیگه توی فصل سه به اوج میرسه
نمیدونم how i met your mother رو دیدی یا نه یا two and a half men این دوتا هم کمدی های فوق العاده ای هستن منتها با تم بزرگسالی
فرندز رو هم حتما دیدی وگرنه که بدون شک انتخاب اول فرندز هست
و البته 30rock هم کمدی خوبی هست و من دوستش داشتم و بهت پیشنهاد میکنم.

سریال بینظیری هست...موسیقی هم که گوش نواز هست با روح و روان آدم بازی می کنه...سریال تاپ و درجه یکی هست بنظرم.

سپاس دوست عزیز

Governor
09-22-2017, 12:34 AM
سلام ببخشید دوستان کسی اینجا سریال Narcos رو دیده؟ بهم معرفی شد میخواستم ببینم میخواستم بدونم ارزش دیدن رو داره یا نه؟؟؟

bayani
09-22-2017, 01:15 AM
سریال The Mick چطوره ؟ ارزش دیدن داره ؟ بار کمدی سریال در چه حده ؟
سریال u are the worst هم اگه کسی دیده یه توضیح کوچیک بده ممنون میشم

kingnessi
09-22-2017, 02:16 AM
سلام ببخشید دوستان کسی اینجا سریال Narcos رو دیده؟ بهم معرفی شد میخواستم ببینم میخواستم بدونم ارزش دیدن رو داره یا نه؟؟؟

سلام:Smiley17:
کیفیت سریال فوق العادست
اکشن عالی داره با تم گنگستری... دیدنش شدیدا توصیه میشه:Smiley69:

Rust Cohle
09-22-2017, 10:31 AM

تقریبا هر عشق سریالی ، narcos رو دیده ، شاهکار نتفلیکس ، در دیدنش درنگ نکنید ، میخکوبتون میکنه ، قطعا بعد از دیدنش میره جز top 10 تون

mohammad1992
09-22-2017, 10:58 AM
سلام دوستان سریال Orange.Is.The.New.Black خوبه استارتشو بزنم؟

Samankaka
09-22-2017, 12:40 PM

تو ديدنش شك نكن عاليه

Rust Cohle
09-22-2017, 12:52 PM
سلام دوستان سریال Orange.Is.The.New.Black خوبه استارتشو بزنم؟

سریال متفاوتیه ، شاید اولش یه کمدی بی هدف به نظر برسه که پر از ممیزی ، اما حقیقتا درام خاصیه ، سریال ماهیت خودشو تو 3 قسمت اول نشون میده ، یه نگاه کلی به زندگی زنان زندانی و خانواده هاشون ، فضای کلی زندان و شخصیت پردازی ها واقعا خوبه ، بازی های خوبی هم شاهد هستیم ، منتها گفتم کاملا سلیقه محوره و طوری نیست که بگم بیننده رو میخکوب میکنه و جبورش میکنه کل فصل رو ببینه ، ما قطعا ارزش دیدن رو داره ، یا حداقل همذات پنداری با تعدادی از کاراکترهای سریال شاید موجب ادامه دادن سریال بشه ، از نظر من یه سریال خوبه که بعضی قسمت هاش بهتر از بقیه هستن ، هدر دادن وقت نیست و ارزشش رو داره

Rust Cohle
09-22-2017, 01:04 PM
سریال The Mick چطوره ؟ ارزش دیدن داره ؟ بار کمدی سریال در چه حده ؟
سریال u are the worst هم اگه کسی دیده یه توضیح کوچیک بده ممنون میشم

mick از نظر من یه جور کلیشه تمیزه ، یه ادم ناجور تو یه موقعیت متفاوت ، یه دائم الخمر که باید از بچه های خواهرش مراقبت کنه ، منتها به روش های خودش ، از نظر من ارزش دیدن رو داره ، منتها اگه گزینه دیگه ای وجود نداشته باشه واسه دیدن ، چون این داستان بارها تو فیلم ها و سریال های دیگه تکرار شده و از نظر من اون جذابیت لازم رو نداره ، بار کمدی سریال هم به نظر من ضعیفه و اصلا نمیتونه اون طور که باید بیننده رو جذب کنه ، سریال بدی نیست اما چیز خاصی هم برای ارائه نداره ، کلا واسه تنوع خوبه وگرنه همون کلیشه ایه که بارها دیدیم

u're the worst هم من فقط فصل اولش رو دیدم و همون فصل اول هم نتونست متقاعدم کنه که ادامش بدم ، سریال چندتا کاراکتر وحشتناک جذاب داره ، منتها مین استوری لاینش اصلا قوی نیست از نظر من و همون داستان بارها بازگو شدست ، دوتا ادم که تو رابطه قبلیشون شکست خوردن و به نظر ادم های داغونی میان و یهو تصمیم میگیرن باهم باشن منتها عاشق هم نشن ...از نظر من تکراری بود و تنها جذابیتش به داستان های فرعی سریال بود..

ESR
09-25-2017, 01:09 AM
سلام..
دوستان نظرتون درباره سریال
The Handmaid’s Tale 2017
چیه؟؟

meysam man
09-25-2017, 03:27 AM
دوستان واقعا دیگه خسته شدم از بس دنبال سریال گشتم.من سریالهای زیر رو دیدم،لطفا یه راهنمایی بکنین چی ببینم:
house of cards
sons of anarchy
fringe
spartacus
rome
tudor
game of thrones
under the dome
breaking bad
orange is the new black
dexter
shameless
how i met your mother
the big bang theory
mentalist
nikita
pacific
homeland
californication
band of brothers
sopranos
narcos
better call saul
boardwalk empire
the killing
fargo
vampire dairies
lost
true detective
veep
اینا چیزاییه که الان یادمه
اما چند نکته:
فرندز رو علیرغم تعریفهای زیادی که ازش شنیدم و با وجود تماشای چند قسمت از اون، نمیتونم ببینم،چون با زمان ساخت سریال مشکل دارم و حس کهنگی بهم دست میده. البته به هیچ وجه تکذیب نمیکنم که بسیار خوب و عالیه، ولی خب فقط زمان ساختش مشکله برام
سریالهایی نظیر orphan black, banshee, peaky blinder,rectify و... رو هم با احترام به طرفدرانشون نیمه‌کاره ول کردم
بعضیاشون ریتم خیلی کُند داشتن، بعضیاشون با خط داستانی و ایده‌شون ارتباط برقرار نکردم و...
با توجه به این فهرست و توضیحات،پیشنهاداتتون چیه؟
نکته پایانی: از بین لیست بالا گرچه همشونو دیدم دو سریال کیلینگ و لاست رو ابداااا دوست نداشتم ولی تا اخر نگاه کردم.

kingnessi
09-25-2017, 04:51 AM
دوستان واقعا دیگه خسته شدم از بس دنبال سریال گشتم.من سریالهای زیر رو دیدم،لطفا یه راهنمایی بکنین چی ببینم:
house of cards
sons of anarchy
fringe
spartacus
rome
tudor
game of thrones
under the dome
breaking bad
orange is the new black
dexter
shameless
how i met your mother
the big bang theory
mentalist
nikita
pacific
homeland
californication
band of brothers
sopranos
narcos
better call saul
boardwalk empire
the killing
fargo
vampire dairies
lost
true detective
veep
اما چند نکته:
فرندز رو علیرغم تعریفهای زیادی که ازش شنیدم و با وجود تماشای چند قسمت از اون، نمیتونم ببینم،چون با زمان ساخت سریال مشکل دارم و حس کهنگی بهم دست میده. البته به هیچ وجه تکذیب نمیکنم که بسیار خوب و عالیه، ولی خب فقط زمان ساختش مشکله برام
سریالهایی نظیر orphan black, banshee, peaky blinder,rectify و... رو هم با احترام به طرفدرانشون نیمه‌کاره ول کردم
بعضیاشون ریتم خیلی کُند داشتن، بعضیاشون با خط داستانی و ایده‌شون ارتباط برقرار نکردم و...
نکته پایانی: از بین لیست بالا گرچه همشونو دیدم دو سریال کیلینگ و لاست رو ابداااا دوست نداشتم ولی تا اخر نگاه کردم.

با توجه به لیستت معلومه اهل کمدی دیدنی اینا کمدی های عالین:
modern family
It's Always Sunny in Philadelphia
Parks and Recreation
the ranch
louie
the office
it crowd
سریالهای اکشن:
justified
wire
sherlock
the americans
Stranger Things
hell on wheels
bates motel
american crime story
black sails
اینا هم سریالهای بیشتر سرگرم کنندن:
strain
grimm
Lethal Weapon
bones
gotham
walking dead

meysam man
09-25-2017, 05:14 AM
با توجه به لیستت معلومه اهل کمدی دیدنی اینا کمدی های عالین:
modern family
Parks and Recreation
the ranch
louie
the office
it crowd
سریالهای اکشن:
justified
wire
sherlock
the americans
Stranger Things
hell on wheels
bates motel
american crime story
black sails
اینا هم سریالهای بیشتر سرگرم کنندن:
strain
grimm
Lethal Weapon
bones
gotham
walking dead

ممنون از راهنماییت.
البته گرچه سریال کمدی هم زیاد دیدم، اما صرفا محدود به کمدی نیست علاقه‌مندی‌هام.سوای کمدی،بیشتر سریالهایی با سبک فیلم‌برداری،قصه‌پردازی و شخصیت‌هایی مثل سریالهای better call saul,breaking bad,fargo,narcos,dexter و... رو دوست دارم انگار کاملا ساختار این سریالها با بقیه متفاوته. اون پرداختن به جزییاتی که توی این سریالها هست خیلی جذابش میکنه.
یه چیزی که ازاردهنده‌ست برام، اینه که تقریبا فکر میکنم اکثر سریالهای خوب رو دیدم و این یعنی کلی باید منتظر باشم یا فصل جدید این سریالها بیاد یا شاید یه سریال خوب ساخته بشه
در مجموع،از راهنماییت بازم واقعا ممنونم.
واکینگ دد رو هم تا فصل پنجم دیدم، بعدش بنظرم یه نواخت شد.
بونز هم چند قسمت دبدم، هر قسمت یه داستان داشت که برام جالب نبود.مدرن فمیلی هم خیلی تعریفشو شنیدم اما بخاطر اینکه خیلی شنیدم سریال پادری رو صداوسیمای خودمون از این سریال کپی کرده،ندیدم.
بلک سیلز، پارکی اند رکریشین رو هم حتما میبینم.

mohammadmr356
09-25-2017, 12:19 PM
سلام دوست عزیز . حتما The Mick رو ببین فصل دومش هم یکی دور روز دیگه شروع میشه طنزش در سبک خودش جالبه.برای فصل اول که خیلی خوب بود

matiyo
09-25-2017, 03:40 PM
house of cards
sons of anarchy
fringe
spartacus
rome
tudor
game of thrones
under the dome
breaking bad
orange is the new black
dexter
shameless
how i met your mother
the big bang theory
mentalist
nikita
pacific
homeland
californication
band of brothers
sopranos
narcos
better call saul
boardwalk empire
the killing
fargo
vampire dairies
lost
true detective
veep
اما چند نکته:

The americans
strain
grimm
gotham
The walking dead
The Blacklist
Westworld
Last Kingdom
Man In The High Castle
Ash Vs Evil Dead
Suits

ESR
09-25-2017, 05:35 PM
سلام..
The Handmaid’s Tale 2017
چیه؟؟

کسی نظری نداره؟؟؟:Smiley39:

Николай
09-25-2017, 06:01 PM
دلام
دِ دولید؟
: دی

فداتون بشم من
یکی پیدا میشه ی لیست حداقل ده تایی
از سریالای کمدی بهم معرفی کنه؟
برا اساس امتیاز باشه دیگه چ بهتر

:Smiley41:

kingnessi
09-25-2017, 06:25 PM
دلام
دِ دولید؟

فداتون بشم من

سلام دوست عزیز:Smiley17:
لیست کمدی هایی که دوس دارم :
shameless
modern family
Parks and Recreation
the ranch
louie
the office
it crowd
orange is the new black
arrested development
veep
misfits
community
weeds
brooklyn 99
better things
the 70s show
Blackadder
Fleabag
و البته فرندز و سینفیلد:Smiley35:

aramis2800
09-25-2017, 06:31 PM
دلام
دِ دولید؟

فداتون بشم من

سلام دوست عزیز
لیست من بترتیب اینجوریه:
friends
seinfeld
parks and recreation
two and a half men
modern family
louie
coupling
how i met your mother
its always sunny in philadelphia
the big bang theory
30rock
californication
weeds
episodes

با این ها هم نتونستم ارتباط برقرار کنم:
arrested development
community
the office
entourage
البته خوب سلیقه من بوده و خیلی ها هم اینها رو دوست داشتن.

Rust Cohle
09-25-2017, 06:56 PM
سلام..
The Handmaid’s Tale 2017
چیه؟؟

سریال خوش ساختیه و به نظرم قوی ترین سریال تابستون بود ، داستان زیبایی داره، منتها بار درامش سنگینه ، یک دنیای تقریبا پسا اخر الزمانی که یه سری دختر عملا به عنوان برده زندگی میکنن ، دنیای تاریک و کورسوی امید ، در کل سریال خوبیه و قطعا ارزش دیدنو داره

meysam man
09-26-2017, 04:48 AM
The americans
strain
grimm
gotham
The walking dead
The Blacklist
Westworld
Last Kingdom
Man In The High Castle
Ash Vs Evil Dead
Suits

متشکرم بسیار.

KEVIN GARVEY
09-26-2017, 01:57 PM

یعنی واقعا درمورد killing و lost. نظرت اینه. واقعا که.
انصافاً killing بهترین جنایی ه که میتونستی ببینی.
وای که چقدر دوست دارم این سریالو. قسمت شد یه بار دیگه شروع کنم ببینمش.
دمت گرم یادم انداختی :Smiley41:

samansh
09-26-2017, 02:58 PM
سلام به همه ی دوستان
نظرتون درباره ی سریال Big Little Lies چیه ؟
ارزش دیدن داره ؟

matiyo
09-26-2017, 05:31 PM
سلام به همه ی دوستان
ارزش دیدن داره ؟

هنرپیشه های خیلی خوب و بازی های خوب .
موضع پیچیده یا زیاد دندون گیر نیست ولی سریال خیلی خوبیه از همه بهتر اینکه تو یه فصل تموم میشه !

Rust Cohle
09-26-2017, 09:59 PM
سلام به همه ی دوستان
ارزش دیدن داره ؟

سریال بسیار خوبیه اما حوصله میخواد دیدنش ، مثل night of ، ارزشمنده ، منتها ریتمش کنده از نظر من ، بازی ها اما قویه ، موضوعش هم البته به نظرم بسیار کلیشه ایه ، اما در کل چون یه مینی سریسه نمیشه زیاد بهش خرده گرفت ، برای ایجاد تنوع خوبه و توصیه میشه اما اثر ماندگاری نیست

erfan2086
09-27-2017, 11:56 AM
سلام
ژانر مورد علاقه من این مدل فیلم ها هست
The Killing
Bosch
house of cards
homeland
narcos
24
prison break غیر از سیزن جدید
true detective
..
ژانر های آخر الزمانی و علمی تخیلی و کمدی و ترسناک هم اصلا نمیبینم
بریکینگ بد و گات و خوشم نمیاد
با این وضعیت سریالی مدنظرتون هست که پیشنهاد بدین ؟
ممنون

behnamm30
09-27-2017, 12:02 PM
سلام
The Killing
Bosch
house of cards
homeland
narcos
24
true detective
..
ممنون

sons of anarchy

aramis2800
09-27-2017, 12:31 PM
سلام
The Killing
Bosch
house of cards
homeland
narcos
24
true detective
..
ممنون

Fargo رو هم یه نگاه بنداز فکر کنم خوشت بیاد