PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای شروعِ دیدنِ یک سریال

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Moh3eN
09-24-2011, 02:51 PM
https://picoup.ir/images/97281620628843133637.jpg

اگر صفحه ی اصلی همین انجمن رو نگاه کنید به اسم سریال های زیادی برمیخورید که ممکنه اطلاعات زیادی در مورد اون سریال نداشته باشید . مثلا ژانر سریال، بازیگرا و مهم تر از همه سطح کیفی سریال ...
در پی رقابت شبکه های پخش کننده ی سریال، هر روز هم بر تعداد سریال ها اضافه میشه و البته...هر فصل هم اخبار سریال هایی که کنسل شدن اعلام میشه . از طرفی همه ی سریال ها از سطح بالایی برخوردار نیستن و همین انتخاب رو برای کسی که میخواد شروع به دیدن سریالی جدید بکنه، سخت میکنه .
این تاپیک ایجاد شده برای اینکه دوستانی که دنبال سریالی برای دیدن هستن اینجا ژانرِ موردِ علاقشون و توقعی که از سریال دارن رو بگن تا دوستانی که اطلاعات بیشتری در موردِ سریال دارن بتونن توی انتخابِ یک سریالِ خوب راهنماییشون کنن .

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان :Smiley17:.

قوانـیــن تاپـیــک
1-برای هر سریالی که پیشنهاد می‌دهید، حداقل یک خط هم برایش توضیح دهید و اگر بخش یا تاپیکی در انجمن داشت، لینک بخش یا تاپیک را هم ترجیحا قرار دهید.

2-لطفا از درخواست لینک و قرار دادن لینک دانلود در تاپیک اجتناب بفرمایید

farzin
09-24-2011, 06:25 PM
سریال طنز و جنگی ( فارسی نباشه ).
ممنون

Batlaghi
09-24-2011, 06:42 PM
CHUCK-burne notice-reaper-misfits

farzin
09-24-2011, 06:45 PM
ممنون از نام ها.:Smiley30:

Moh3eN
09-24-2011, 07:17 PM
سلام دوستِ عزیز .

سریال طنز و جنگی ( فارسی نباشه ).
ممنون
اتفاقا دو تا از تاپ ترین سریال ها در ژانری که مدنظرتون هست رو در بخشِ دانلود ویژه کار کردیم . یعنی سریال Friends (http://www.tvworld.info/forum102.html) یکی از بهترین های طنز (سیتکام) و مینی سریالِ Band of Brothers (http://www.tvworld.info/forum113.html)، یه سریال تاپِ جنگی با محوریت جنگِ جهانیِ دوم . هر ۲ سریال هم فوق العاده هستن .
علاوه بر سریال هایی که حامد جان معرفی کردن، این ها هم پیشنهاد من هستن .

Batlaghi
09-24-2011, 09:08 PM
من فکر کردم منظور دوست عزیزمون اینه که سریال هر دو موضوع رو دربر داشته باشه هم جنگش و با هیجان باشه هم کمدی و طنز که اگر منظورشون جدا باشه همین سریالهایی که آقا محسن معرفی کردند در نوع خودشون نظیر ندارند و توصیه من هم همین دو سریال هست

hamed224
10-01-2011, 12:02 AM
سلام.من تا چند وقت پیش سریال خون واقعی و SHEMLES دنبال میکردم.لطفا هر کی سریال قشنگی دیده خیلی باحال بوده بهم بیشنهاد بده .ممنون

:Smiley85::Smiley85::Smiley85::Smiley85:

hatamtv
10-01-2011, 12:20 AM
علیکم ! .... شما بفرما از چه ژانری خوشت میاد تا ما هم بهت پیشنهاد بدیم ... اگه ژانرش برات زیاد مهم نیست می تونی سریال فوق العاده زیبای XIII: The Series (http://www.tvworld.info/thread403.html) رو دانلود کنی چون خودم دیدم ... حسابی نفس گیر و زیباست . اگه سریال ومپایر دایرز رو هم ندیدی حتما ببین ! امسال مقام اول رو تو بهترین سریال تلویزیونی کسب کرد .

hamed224
10-01-2011, 01:47 PM
سلام ممنون از راهنماییتون من این دو سریالو خیلی باهاش حال کردم(خون واقعی و Shameless) میخوام تو این مایه ها باشه .نظرتون درباره سریال Misfits چیه دیروز قسمت اولشو دانلود کردم بد نبود منوجذب کرد .فعلا دارم این سریالو دانلوود میکنم.سریال ومپایرو دارم قسمت اولشو دیدم زیاد حال نکردم مارو نگریفت.سریال Shameless خیلی قشنگه اگه ندیدی حتما ببین.

http://www.mihanmovie6.in/img/Shameless.jpg

:balloons: :l034:

slimshady
10-01-2011, 04:49 PM
ببینین همه چیو بذار کنار اول friends رو ببین بعد فرار از زندان بعد lost اینا رو ندیده باشی اصلا اجازه ورود به این سایت نداری :Smiley30:آقا اینو کی راه داده نوژان کوجای:Smiley69:

hamed224
10-01-2011, 05:03 PM
ببینین همه چیو بذار کنار اول friends رو ببین بعد فرار از زندان بعد lost اینا رو ندیده باشی اصلا اجازه ورود به این سایت نداری :Smiley30:آقا اینو کی راه داده نوژان کوجای:Smiley69:

بیخیال حاجی دیگه این حرفو نزنی ها لاست و فرار از زندان خدا بیامرزتش با فریندزم اصلا حال نمیکنم .سریال اگه سریال باشه باید همون قسمت اولش ادمو میخکوب کنه .مغزو بترکونه شب بیخوابی بزنه به کلت داغونت کنه تا ارزش دیدنو داشته باشه البته هر کی یه سلیقه اییی داره یکی از یک سریال خوشش میاد یکیم نه .سریال هایی که تاحالا دیدم زیاد نبودن اما از همشون خوشم میاد چون زیاد وقت ندارم درگیر سریال بشم چو تمرکزمو رو کارم بهم میریزه ..

NOjAN
10-01-2011, 05:25 PM
بیخیال حاجی دیگه این حرفو نزنی ها لاست و فرار از زندان خدا بیامرزتش با فریندزم اصلا حال نمیکنم .سریال اگه سریال باشه باید همون قسمت اولش ادمو میخکوب کنه .مغزو بترکونه شب بیخوابی بزنه به کلت داغونت کنه تا ارزش دیدنو داشته باشه البته هر کی یه سلیقه اییی داره یکی از یک سریال خوشش میاد یکیم نه .سریال هایی که تاحالا دیدم زیاد نبودن اما از همشون خوشم میاد چون زیاد وقت ندارم درگیر سریال بشم چو تمرکزمو رو کارم بهم میریزه ..
سریال های کمدی که معمولا میخ کوب نمی کنن :Smiley36: ولی اگر لاست و فرار از زندان هیچ جذابیتی براتون نداشته من هم هیچ پیشنهاد دیگه ای براتون ندارم :Smiley35:

hamed224
10-01-2011, 05:50 PM
من کی گفتم لاست و فرار از زندان جذابیتی ندارن منظورم از (خدا بیامرزتشون) این بود که خیلی وقته اونا رو دیدم .باز ممنونم از توجهتون

:Smiley104: :Smiley104:

سریال های کمدی که معمولا میخ کوب نمی کنن :Smiley36: ولی اگر لاست و فرار از زندان هیچ جذابیتی براتون نداشته من هم هیچ پیشنهاد دیگه ای براتون ندارم :Smiley35:

Batlaghi
10-01-2011, 05:55 PM
فکرکنم منظوردوستمون این بود که اون سریالا رو دیده و تموم شدن به نظر من اگه چیزی موازی با اون سریالهای که معرفی کردید میخواید ببینیداز این سریالها شاید خوشتون بیاد:

misfits-beinhg human-Blue Mountain State--Californication --flashforward --heroes--raising hope--Walking Dead--weedds--Fringe

اینا همشون سریالهایین که ادمو جذب می کنن میخکوبو دیگه نمیدونم

اگرم سریال کارشده با متن قوی و کارگردانی قوی و بازیگرای خوب میخواین هم این سریالها که پنج سریال مورد علاقه خودو هم هست ببینید

DEXTER--BREAKING BAD --MAD MEN--GAME OF THRONES--BOARDWALK EMPIRE

NOjAN
10-01-2011, 06:02 PM
من کی گفتم لاست و فرار از زندان جذابیتی ندارن منظورم از (خدا بیامرزتشون) این بود که خیلی وقته اونا رو دیدم .باز ممنونم از توجهتون

من به بخش خدا بیامرزتشون توجه نکردم :Smiley36: فکر کردم کلا با این دوتا سریال حال کردین . سریالهایی هم که حامد معرفی کرد اکثرا خوبن فقط به نظر من به هیچ وجه سمت Weeds نرین !! فقط اتلاف ِ وقته.

hatamtv
10-01-2011, 06:13 PM
اگه می خوای از خنده روده بر :Smiley14: شی اول همون سریال misfits رو ، اونم حتما با ریرنویس فوق العاده محشر دوست خوبم آقا مهدی معروف به DARK TIME ببین به قول خودت ار اون فیلمهای بترکون و جذابه که تا آخرش رو نبینی ولش نمی کنی !!! :Smiley35:

hamed224
10-01-2011, 06:32 PM
اقا ممنون از توجهتون دمت گرم

فکرکنم منظوردوستمون این بود که اون سریالا رو دیده و تموم شدن به نظر من اگه چیزی موازی با اون سریالهای که معرفی کردید میخواید ببینیداز این سریالها شاید خوشتون بیاد:

misfits-beinhg human-Blue Mountain State--Californication --flashforward --heroes--raising hope--Walking Dead--weedds--Fringe

اینا همشون سریالهایین که ادمو جذب می کنن میخکوبو دیگه نمیدونم

اگرم سریال کارشده با متن قوی و کارگردانی قوی و بازیگرای خوب میخواین هم این سریالها که پنج سریال مورد علاقه خودو هم هست ببینید

DEXTER--BREAKING BAD --MAD MEN--GAME OF THRONES--BOARDWALK EMPIRE

hamed224
10-01-2011, 06:35 PM
اره موافقم سریال جذابیه دارم دانلودش میکنم

اگه می خوای از خنده روده بر :Smiley14: شی اول همون سریال misfits رو ، اونم حتما با ریرنویس فوق العاده محشر دوست خوبم آقا مهدی معروف به DARK TIME ببین به قول خودت ار اون فیلمهای بترکون و جذابه که تا آخرش رو نبینی ولش نمی کنی !!! :Smiley35:

Moh3eN
11-04-2011, 06:04 PM
سلام دوستان .
من میخوام یه سریالی رو شروع کنم که این شرایط رو داشته باشه .
اول اینکه زیرنویس فارسی srt براش موجود باشه .
بعد اینکه ژانرش زیاد برام مهم نیس منتها میخوام تو هر ژانری که هست سریال سطح بالا و تاپی باشه .
بعدم اینکه میخوام سریال رو توی گوشی ببینم پس برام مهمه که از نظر پوشش و صحنه های اونجوری هم مناسب باشه . چون طبیعتا اوقات بیکاری و توی مکان های عمومی(مترو و اتوبوس و...) میخوام ببینم سریال رو این مسئله برام مهمه .

میخوام ببینم دوستان چی پیشنهاد میکنن بم ؟!!:Smiley17:

.

NOjAN
11-04-2011, 06:29 PM
محسن جان به طور مثال Fringe با اون چیزی که شما می خوای جور در میاد . هم زیرنویس SRT موجود داره و هم اینکه صحنه ی اونجوری نداره .. خیلی خیلی خانوادگیه .. ولی خب باز هم هالیووده دیگه.
ولی به نظرم حیف می شه با گوشی نگاهش کنی . مگر اینکه صفحه ی گوشیت بزرگ باشه و کیفیت خوبی داشته باشه .
در غیر اینصورت من کمدی های ستیکام رو بهت پیشنهاد می کنم. HiMYM رو اگه ندیدی باحاله .. همین فرندز خودمون هم که خوراکه .

آرش سریالی
11-04-2011, 09:07 PM
سلام دوستان

چه سریالی رو بهم پیشنهاد میکنید ببینم ؟

بیشتر سریال هایی تو سبک های نیکیتا ، قهرمانان ، خاطرات یک خون آشام رو میپسندم

خیلی مرسی

NOjAN
11-04-2011, 09:13 PM
سلام دوستان
چه سریالی رو بهم پیشنهاد میکنید ببینم ؟
بیشتر سریال هایی تو سبک های نیکیتا ، قهرمانان ، خاطرات یک خون آشام رو میپسندم
خیلی مرسی

برای نیکیتا و قهرمانان چیزی به ذهنم نمی رسه .. ولی اگر از خاطرات ِ خون آشام خوشتون اومده می تونین سریال True Blood یا Supernatural رو تماشا کنین . (True Blood صد در صد پیشنهاد اوله)

آرش سریالی
11-07-2011, 06:12 PM
ممنون آقا Nojman

دوستان یک سریال اکشن و زیبا میشه بگید ؟

سپاس

slimshady
11-07-2011, 07:13 PM
سریال "نوژان به مدرسه میرود" رو ببین هم تخیلیه هم اکشنه کمدی

.:DeathSpank:.
11-07-2011, 07:28 PM
ممنون آقا Nojman

دوستان یک سریال اکشن و زیبا میشه بگید ؟

سپاس

Person of Interest
(http://www.tvworld.info/forum122.html) هم قشنگه

slimshady
11-07-2011, 07:34 PM
جدی همین terra nova رو ببین خیلی قشنگه یا chuck رو ببین هم اکشنه هم کمدی

NOjAN
11-07-2011, 07:50 PM
اسپارتاکوس رو هم اگر ندیدی حتما برو تو کارش :

http://www.tvworld.info/forum86.html

Batlaghi
11-07-2011, 07:51 PM
just breaking bad

hossein 2
11-08-2011, 12:15 AM
just breaking bad

بدشانسی رو میبینی....من زیرنویس هماهنگش رو هیچ جا پیدا نکردم!

NOjAN
11-08-2011, 12:24 AM
بدشانسی رو میبینی....من زیرنویس هماهنگش رو هیچ جا پیدا نکردم!

متاسفانه زیرنویس هاش معلوم نیست چجوریه . با نسخه ی BoB که هماهنگ نیست فصلهای اولش . باید از همون نسخه ای که توی انجمن TvCenter گذاشتن استفاده کنین . که هماهنگ باشه باهاش.

epsell
11-08-2011, 02:12 PM
سلام سریال son of anarchy رو دید ؟ خوبه برا وقت گذاشتن؟

آرش سریالی
11-08-2011, 05:25 PM
اسپارتاکوس رو هم اگر ندیدی حتما برو تو کارش :

http://www.tvworld.info/forum86.html

بــــــــــــسیار صــحنه داره!

کم و بیش دیدمش ، این ترانوا که دوستان پیشنهاد دادند خوبه ؟اکشنه ؟

ali361
11-08-2011, 07:48 PM
سلام سریالGAME OF THRONESکه فصل یکش تموم شده و خود من از سریالGrimmخوشم اومد که تازه همش دو قسمت از فصل اولش پخش شده:Smiley36:

javad48
11-08-2011, 08:51 PM
The Walking Dead پیشنهاد میشه
The Bing Bang Theory 100%

Supernatural
Blue Mountain State100%

به نظرم سریال Glee هم حرفی برای گفتن داره

Aless
11-29-2011, 09:39 PM
ببخشید
یه سریال وسترن قوی و خوب اگه قرار بدید ممنون میشم

MaMaD
11-30-2011, 01:48 AM
ببخشید

عزیز یه سریال در حال پخش نسبتا خوب داریم

Hell on wheels (http://www.tvworld.info/thread168.html)

download (http://www.tvworld.info/thread843.html)

Batlaghi
11-30-2011, 03:45 AM
ببخشید

به نظر من سریال Deadwood رو ببینی بهترین سریال وسترنیه که تا حالا دیدم مینی سریال Broken Tail هم کار جالبیه که تو انجمن هست هردو

http://www.tvworld.info/thread753.html

prince
12-03-2011, 03:52 AM
دورود
میشه چند مسابقه تلویزیونی جذاب رو برای دانلود معرفی کنید
ترجیحا مسابقات musical هم نباشه
ممنون

Alberty
12-07-2011, 06:32 AM
دورود
میشه چند مسابقه تلویزیونی جذاب رو برای دانلود معرفی کنید
ترجیحا مسابقات musical هم نباشه
ممنون

سلام دوست عزیز
من The Moment of Truth رو بهت پیشنهاد میکنم.

واسه اونا که ندیدن: این برنامه یه جور مسابقه ی استودیوئی که یک نفر رو سوال پیچش می کنن و نهایتا طی مراحل مختلف اگر طرف به همه ی سوالات ( 21 سوال ) پاسخ درستی بده یه جایزه ی 500هزار دلاری گیرش میاد! البته پس از پایان هر مرحله به ترتیب 25 هزار دلار و 100هزار دلار و . . . می تونه نصیبش بشه به شرطی که طمع نکنه .
سوالات مسابقه عمدتا شخصیه و از تمایلات ، گرایشات ، اعتقادات و عواطف فردی سوال می شه. قبل از مسابقه حدود پنجاه سوال – که این 21 سوال هم جزء همونها هست – از طرف پرسیده می شه و فرد در حالیکه به دستگاه دروغ سنج متصله به این سوالات جواب می ده. بعد این فرد به همراه خانواده ش به مسابقه ی اصلی میاد و مجری طی مراحل مختلف ازش سوالات گوناگونی می کنه . سوالات طوریه که با پاسخی که فرد می ده عمدتا کانون خونواده ش به لرزه در میاد اما خب شاید پونصد هزار دلار ارزشش رو داشته باشه!
مثلا سوال می شه : " بعد از ازدواجت آیا رابطه....با کسی داشتی ؟ " ؛ " آیا هیچ وقت تمایل داشتی با خواهر زنت باشی ؟ " ، "آیا هیچ وقت بدون اینکه همسرت بدونه با دوست پسر سابقت صحبت کردی ؟ " و سوالاتی از این دست که بعد از افشا شدن حقیقت شدیدا اعضای دیگر خونواده متاثر و درب و داغون می شن. گاهی به طور سرزده دوست پسر سابق یا معشوقه ای که مرد هنوز باهاش در ارتباطه به سالن میاد و سوالی رو مطرح می کنه که هم فرد و هم خونواده ش کاملا شوکه می شن!!!

MaMaD
12-07-2011, 06:35 AM
سلام دوست عزیز
من The Moment of Truth رو بهت پیشنهاد میکنم.

واسه اونا که ندیدن: این برنامه یه جور مسابقه ی استودیوئی که یک نفر رو سوال پیچش می کنن و نهایتا طی مراحل مختلف اگر طرف به همه ی سوالات ( 21 سوال ) پاسخ درستی بده یه جایزه ی 500هزار دلاری گیرش میاد! البته پس از پایان هر مرحله به ترتیب 25 هزار دلار و 100هزار دلار و . . . می تونه نصیبش بشه به شرطی که طمع نکنه .
سوالات مسابقه عمدتا شخصیه و از تمایلات ، گرایشات ، اعتقادات و عواطف فردی سوال می شه. قبل از مسابقه حدود پنجاه سوال – که این 21 سوال هم جزء همونها هست – از طرف پرسیده می شه و فرد در حالیکه به دستگاه دروغ سنج متصله به این سوالات جواب می ده. بعد این فرد به همراه خانواده ش به مسابقه ی اصلی میاد و مجری طی مراحل مختلف ازش سوالات گوناگونی می کنه . سوالات طوریه که با پاسخی که فرد می ده عمدتا کانون خونواده ش به لرزه در میاد اما خب شاید پونصد هزار دلار ارزشش رو داشته باشه!
مثلا سوال می شه : " بعد از ازدواجت آیا رابطه....با کسی داشتی ؟ " ؛ " آیا هیچ وقت تمایل داشتی با خواهر زنت باشی ؟ " ، "آیا هیچ وقت بدون اینکه همسرت بدونه با دوست پسر سابقت صحبت کردی ؟ " و سوالاتی از این دست که بعد از افشا شدن حقیقت شدیدا اعضای دیگر خونواده متاثر و درب و داغون می شن. گاهی به طور سرزده دوست پسر سابق یا معشوقه ای که مرد هنوز باهاش در ارتباطه به سالن میاد و سوالی رو مطرح می کنه که هم فرد و هم خونواده ش کاملا شوکه می شن!!!

عجب چیز خفنیه! cool ! بابا دمشون گرم
حتما میخوام ببینمش! دمت گرم انیشتین

m a h d i
12-07-2011, 02:02 PM
سلام سریال son of anarchy رو دید ؟ خوبه برا وقت گذاشتن؟

داستانه يه كلاب موتورسوار خطري هست 10 ، 12 تا شخصيت غول داره اين سريال با گند كاريها ي زيادي دست و پنجه گرم ميكنن و كنارش زندگي هاي شخصي كه هر كدوم دارن . قاچاق اسلحه خون و خونريزي هرچي دلت بخواد توش هست بعد خونواده دوستن عاشق خانوادشون و همديگن. سره هم و ميبُرن چپ چپ همديگرو ميبينن ، رگ همديگرو ميزنن ، رفاقت دارن مَشتي يه اُلد ليدي دارن تووپ خانم رو دستش نيست كسي جرات داره رو حرف خانوم حرف بزنه هر شخصيت سريال غوليه مخصوصاً اُلد ليدي مامانه جكسون «جِما» حالا زياد نگاه به موتوراش نكن موتور سواري نيست با پليس و گروهك ها سياه پوست مكزيكي باج بگير خلافكار كار شيشه كرك انواع مواد ها سر و كار دارن
بشین نگاه کن سریال قشنگیه ضرر نمیکنی
اميدوارم توضيحات دستت اومده باشه

Soroosh
12-07-2011, 04:35 PM
دوستان یه فیلم قشنگ میخوام که هم داستان خوبی داشته باشه و هم کمدی باشه: به نظر شما کدوم رو شروع کنم؟ :Smiley39:
1) The Big Bang Theory
2) Modern Family
3) Dexter (اصلا کمدی داره؟)

بگم که Shameless رو هم قسمت اولش رو دیدم، صد رحمت به اسپارتاکوس... من فکر کردم بیشتر کمدیه ولی دیدم که بیشتر درگیری تن به تنه. :Smiley7:

m a h d i
12-07-2011, 05:25 PM
دوستان یه فیلم قشنگ میخوام که هم داستان خوبی داشته باشه و هم کمدی باشه: به نظر شما کدوم رو شروع کنم؟ :Smiley39:
1) The Big Bang Theory
2) Modern Family

بگم که Shameless رو هم قسمت اولش رو دیدم، صد رحمت به اسپارتاکوس... من فکر کردم بیشتر کمدیه ولی دیدم که بیشتر درگیری تن به تنه. :Smiley7:

کمدی میخوای شروع کنی The Big Bang Theory نگاه کن شوخیهای خیلی قشنگی توش داره اگه هم فرندز و two and half men ندیدی حتمن نگاه کن چون این دوتا بهترین طنزا هستند
اما اگه سریال جنایی میخوای و به قاتل های زنجیره ای علاقه داری آب دستته بزار زمین و دکستر را نگاه کن که سریال فوق العاده ایه

Why Me ?
12-07-2011, 08:21 PM
1) The Big Bang Theory
2) Modern Family

ببین بیگ بنگ که حرف نداره! البته باید 2 قسمت ببینی تا با شخصیت هاش آشنا بشی! شلدون کوپر شخصیت دوم ( ولی اصلی سریال) بخاطر اون دو سال پیاپی است که جایزه بهترین کمدین را می بره و..

اما مدرن فامیلی: امسال برای سال دوم است که بهترین سریال طنز آمریکا شد و جایزه گرفت. خودم دارمش اما وقت نکردم تا حالا ببینم.

دکستر هم زیباست. اما بنظر من دیدنش حوصله می خواد.

میدونی، تکلیف خودت رامعلوم کن که چه زمانی می خواهی سریال ببینی : اکثر سریال های طنز 20-21 دقیقه هستند. اما سریال هایی مثل دکستر ، زنان خانه دار ، فرینج و ترو بلود و... که طنز نیستند 45 دقیقه را شیرین دارند.( در هر قسمت)

من خودم حوصله نشستن 40 -50 دقیقه را ندارم. از طرفی هم سریال ها طوریند که آدم می خواد سریع سر و ته اشون در بیاره .

خلاصه اشتباه من رو تکرار نکن: یک عالمه سریال نصف و نیمه دیده دارم که نگو...

Alberty
12-07-2011, 11:20 PM
1) The Big Bang Theory
2) Modern Family

سلام به همه
منم مثل بقیه The Big Bang Theory رو توصیه میکنم. یه طنز پر محتوا و عالیه. اگه به مسایل علمی علاقه داشته باشی که نمی تونی ازش جدا بشی!
داستان 4تا دانشمنده جوان که از بچگی دنبال درس بودن و مهارتهای اجتماعی شون خیلی کمه. یه دختر داغ همسایشون میشه که IQ پایینی داره ولی EQش بالاست. برخوردها و بررسی مسایل از دو دیدگاه متفاوت طنز زیبا وجذابی رو خلق میکنه که نهایتا منجر به پیشرفت مهارتهای اجتماعی و استفاده هوشمندانه تر از مسایل علمی در زندگی روزمره گروه میشه!

امیدوارم این توضیح مفید باشه و کمک کنه.

Batlaghi
12-08-2011, 02:03 AM
اقا بحث مثل اینکه سر مدرن و بیگ بنگ بوده

هردو تو سک خودشون عالین مدرن فمیلی کارشده تره و بیگ بنگ پرطرفدار تر

m a h d i
12-08-2011, 09:31 PM
سلام.من تا چند وقت پیش سریال خون واقعی و SHEMLES دنبال میکردم.لطفا هر کی سریال قشنگی دیده خیلی باحال بوده بهم بیشنهاد بده .ممنون

:Smiley85::Smiley85::Smiley85::Smiley85:

شریال قشنگ و باحال که خیلی هست اما اگه اینهارا ندیدی حتمن ببین
friend
lost
homeland
dexter
heroes
two and half men
chuck
90210
it crowd
و .....
ببین سریال خیلی هست باید ببینی چع سبکی میخواهی

m a h d i
12-08-2011, 09:33 PM
اقا بحث مثل اینکه سر مدرن و بیگ بنگ بوده

هردو تو سک خودشون عالین مدرن فمیلی کارشده تره و بیگ بنگ پرطرفدار تر

حامد جان من مدرن فامیلی را چند قسمتشا دیدم جذبم نکرد به نظر من چیزه خاصی نداره

Soroosh
12-08-2011, 09:38 PM
کو این تاپیک بیگ بنگ؟ *گشتن به دنبال تاپیک دانلود*
یه دیالوگی زده بود نوژن جون، راجع به همون همبرگره... یاد Harold and Kumar افتادم.
دانلود می کنیم....

hadi-3at
12-08-2011, 10:08 PM
حامد جان من مدرن فامیلی را چند قسمتشا دیدم جذبم نکرد به نظر من چیزه خاصی نداره

من هم چند قسمت مدرن فامیلی را دیدم اصلا جالب نبود
بیگ بنگ بهتره. ولی عالی نیست
کسی میتونه طنز بدردبخور مثل فرندز معرفی کنه؟
یه طنزی میخوام که بیشتر کارهاشون خنده دار باشه . یعنی زیاد وابسته به دیالوگ نباشه.:Smiley69:

m a h d i
12-08-2011, 10:49 PM
من هم چند قسمت مدرن فامیلی را دیدم اصلا جالب نبود
بیگ بنگ بهتره. ولی عالی نیست
کسی میتونه طنز بدردبخور مثل فرندز معرفی کنه؟
یه طنزی میخوام که بیشتر کارهاشون خنده دار باشه . یعنی زیاد وابسته به دیالوگ نباشه.:Smiley69:

ببین در حد فرندز دیگه ساخته نمیشه اما طنز it crowd ی طنز شاهکاره انگلیسیه و قشنگه طنز two and half men هم خیلی قشنگه که انجمن خودمونم لینک تموم 9 فصلشا داره

Batlaghi
12-09-2011, 12:37 AM
این مدیر کجائه که از مدرن فمیلی دفاع کنه چی میگن بچه ها مدرن فمیلی قشنگ نیست؟ بیگ بنگ قشنگه ولی در مقایسه با مدذن چی بگم اصلا قابل مقایسه نیست تفاوت از زمین تا اسمان است

MaMaD
12-09-2011, 12:42 AM
شماها هیچ کدومتون arrested development رو دیدید ؟!
خیلی تیکه های ... داره ولی بعضی مواقع آدم از خنده میترکه
درکل من به طور کل با طنز زیاد و سخیف مخالفم :Smiley104:

Batlaghi
12-09-2011, 12:52 AM
اره اونم دیدم اون جای خود داره یک چیز دیگست تو ایران بیشتر یک بیگ بنگ و یک اشنایی با مادر و یه دوستان دیدن انقدر سریالهای طنز قشنگ هست که زیرنویس نشده نوژن میدونه

m a h d i
12-09-2011, 01:45 AM
batlaghi جان مدرن فامیلی چه جور طنزیه؟من دو قسمت دیدم جذبش نشدم

NOjAN
12-09-2011, 01:54 AM
آقا مدرن رو هم نگاه کن حتما .. خیلی باحاله .. یه مقدار فیلم برداریش و حالتش براتون غیر عادیه اولش ... ولی وقتی عادت کنی بهش خیلی لذت بخشه . یه حسنی هم که داره سیتکام نیست که صدای خنده تماشاچیا دمار از روزگارت در بیاره . قسمت اولش اون جایی که گلوریا و جی رفته بودن مسابقه ی فوتبال مانی رو تماشا کنن خیلی خنده بود ... :Smiley14: جی می گفت:

Housband ?!?
Dont be Fooled by the ....
Hang on a second

:Smiley14:

Batlaghi
12-09-2011, 01:58 AM
سلیقه ایه دیگه داداش در کل سریال قوی تریه برا همینه هر دو فصلش برنده امی شده نویسنده هاش که محشرن اون مسائل روز و مشغله خانواده هارو به طنز در اورئن خیلی سخت تر از طنزی مثل اشنایی با مادره یا ...

djyazdan
12-28-2011, 03:37 PM
من تازه عضو سایت شدم. لطفا راهنمایی کنین واسه سریال جدید. همه جور سبکی میبینم میخام داستانش خاص باشه یه جورایی معتاد سریالم :Smiley35:

NOjAN
12-28-2011, 05:25 PM
من تازه عضو سایت شدم. لطفا راهنمایی کنین واسه سریال جدید. همه جور سبکی میبینم میخام داستانش خاص باشه یه جورایی معتاد سریالم :Smiley35:

سلام رفیق . خوش اومدی . به نظر من اگر می خوای داستان ِ سریال خاص باشه وقتت رو تلف نکن و یه راست برو سراغ Breaking Bad.. محشره این سریال.

ولی خب سریال خوب خیلی زیاده .. Walking dead .. Californication .. Band of Brothers .. friends .. Game of Thrones .. Modern Family .. How i met your mother .. BigBangtheory..

باز اگر سبکی که ترجیح میدی رو مشخص کنی بهتر می شه راهنمایی کرد . ولی اگر سبک مهم نیست برات اول همون BreakingBad رو دنبال کن . ;)

Alberty
12-28-2011, 06:13 PM

سلام دوست عزیز
منم مثل نوژن جان با Breaking Bad موافقم. Fringe رو هم امتحان کن فکر کنم خوشت بیاد(البته متاسفانه خبرهایی در مورد کنسل شدنش رسیده! امیدوارم که اینطور نشه.)

جای حامد خالیه, اگه بود حسابی Breaking Bad رو تشریح میکرد! هرجا هست دعا میکنم سالم و شاد و موفق باشه.

bikash
12-28-2011, 11:09 PM

اگه از سبک درام خوشت میاد منم breaking bad رو توصیه میکنم ولی اگه نه همون قسمت اول دوم ولش میکنی!!!!! در غیر این صورت Game of Thrones _Dexter_The Walking Dead _supernatural_The Vampire Diaries حتماً بت توصیه میکنم!!!!!!!!:Smiley69::Smiley35:

The Walking Dead (TV Series 2010–�) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt1520211/)

djyazdan
12-28-2011, 11:37 PM
بیگ بنگ و گیم آو و بند آو و واکینگ دد رو دیدم ولی اینجوری بگم انگار بهتره جدیدا تو کف چیزی شبیه 24 یا alias می گردم یا فرینج مثلا , چون انگار کمبود اکشن دارم . ولی به هر حال ممنون از راهنماییتون . tnx :Smiley35:

غیر از دکستر بقیه رو دیدم و دنبالشون می کنم , فکر کنم همون دکستر یا برکینگ بد خوب باشه واسه شروع . راستی کسی از wire خبری داره ؟ ارزش دیدن داره ؟

NOjAN
12-28-2011, 11:52 PM
بیگ بنگ و گیم آو و بند آو و واکینگ دد رو دیدم ولی اینجوری بگم انگار بهتره جدیدا تو کف چیزی شبیه 24 یا alias می گردم یا فرینج مثلا , چون انگار کمبود اکشن دارم . ولی به هر حال ممنون از راهنماییتون . tnx :Smiley35:

غیر از دکستر بقیه رو دیدم و دنبالشون می کنم , فکر کنم همون دکستر یا برکینگ بد خوب باشه واسه شروع . راستی کسی از wire خبری داره ؟ ارزش دیدن داره ؟

دوست عزیز پستتون رو فارسی کردم . خواهشا از این به بعد فارسی تایپ کنید . کل مطلبتون رو هم در یک پست بنویسید . و برای اینکه روی صحبتتون معلوم باشه از نقل قول (http://www.tvworld.info/images/styles/Aesthetica/editor/quote.png) استفاده کنید .

دکستر و breakingBad هردو انتخاب های خوبی هستن . اگر من بودم با BreakingBad شروع می کردم.
در ضمن Wire هم جزو برترین سریالهای تاریخ تلویزیونه .. حرفی توش نیست.

:Smiley17:

djyazdan
12-29-2011, 02:54 PM
ممنون از راهنمایی تون :Smiley36:

Moon Light
01-01-2012, 11:37 PM
بچه ها به نطرتون من کدوم یکی از اینارو ببینم 3تاشونو به ترتیب بهم پیشنهاد بدید مرسی.

Grimm
Fringe
Game of thrones
Glee
Breaking bad
American horror story

:Smiley39:

NOjAN
01-01-2012, 11:54 PM
Breaking Bad
Game of Thrones
و با توجه به تعریفایی که شنیدم
American Horror story

Reza-G
01-01-2012, 11:55 PM
من بهتون فرینج و بریکینگ بد رو پیشنهاد میدم. اگه تو ژانر کلوب شادی و استپ آپ هم علاقه داری ؛ گلی میتونه آپشن خوبی باشه

Chandler Bing
01-02-2012, 09:31 AM
اول Game of Thrones که شاهکاری برای خودش

بعد breaking bad کمتر شاهکاره:Smiley19:

اخرم AHS که جدید و داغ داغ
اگه خواستی بعدش فرینج ام خوبه ولی گریم رو اصلا نبین من دانلود کردم یه اپیزود بعد Shift+Del شد

m a h d i
01-02-2012, 12:52 PM
بچه ها به نطرتون من کدوم یکی از اینارو ببینم 3تاشونو به ترتیب بهم پیشنهاد بدید مرسی.

Grimm
Fringe
Game of thrones
Glee
Breaking bad
American horror story
:Smiley39:
کلن اینایی که انتخاب کردی سریالهای قشنگیه
از دید من به ترتیب
با
Fringe
Game of thrones
breaking bad
american h s
اگه هم سریال v ندیدی حتمن ببین من تازه تمومش کردم خیلی بهم حال داد

Amir.Ho3ein
01-04-2012, 08:48 PM
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و مثله بقیه تازه کارا راهنمایی میخوام
ماشالا انقدر سایتتون پرکاره که لیست سریالا دیدم کپ کردم!!
در حاله حاضر دارم سریال ویدز دانلود میکنم،به نظرتون ارزش دانلود داره؟؟
من واسم ژانر سریال مهم نیست،مهم خوش ساخت بودنه اونه
تا حالا این سریالا را دیدم و به خاطر ساخت و بازیه خوبشون خیلی حال کردم
My name is earl
lost
اسپارتاکوس
فرار از زندان
Heroes
Flash Forward
اگه ممکنه تو هر ژانری 2-3 تا سریالا معرفی کنید(اگه +18 هم باشه که خیلی بهتره...:Smiley36: )

(راستی فصل دوم Flash Forward چرا نیومده هنوز؟؟یا اومده من خبر ندارم)

aQa GorGe
01-04-2012, 09:01 PM
سلام دوستان
My name is earl
lost
اسپارتاکوس
فرار از زندان
Heroes
Flash Forward
اگه ممکنه تو هر ژانری 2-3 تا سریالا معرفی کنید(اگه +18 هم باشه که خیلی بهتره...:Smiley36: )

فلش فوروارد گویا کنسل شده و دیگه تهیه نمیشه .
سریال هایی که من دیدم و میتونم بهت توصیه کنم
اگه میخای سریال طنز ببینی اینا رو به ترتیب بهت توصیه میکنم

How i met your mother
که تا قسمت ِ 13 سیزن ِ هفت پخش شده
the big bang theory
که تا قسمت یازده ِ سیزن 5 پخش شده
بعد Friends رو ببین که تو ده سیزن تموم شده
و بعد از اون سریال " جویی " که تو دو سیزن تموم شده

Amir.Ho3ein
01-05-2012, 12:16 AM
سلام دوستان
My name is earl
lost
اسپارتاکوس
فرار از زندان
Heroes
Flash Forward

کسی دیگه ای نیست مارا راهنمایی کنه؟؟

NOjAN
01-05-2012, 12:21 AM
با توجه به اولویتی که داشتید.. اینها رو پیشنهاد می دم:
کمدی :
Californication - Shameless
درام :
Spartacus

Chandler Bing
01-08-2012, 12:19 PM
کسی six feet under رو دیده؟ من فصل اول رو گرفتم می خوام ببینم داستانش چیه؟

مایکل سی هال هم بازی کرده توش:Smiley36:

m a h d i
01-08-2012, 02:00 PM
کسی six feet under رو دیده؟ من فصل اول رو گرفتم می خوام ببینم داستانش چیه؟

مایکل سی هال هم بازی کرده توش:Smiley36:

داداش سریال فوق العادست اما سبک خاصی داره که همه نمیپسندن دو قسمتش نگاه کن کلن سریال دستت میاد
من 3 قصلشا دیدم و به حق سریال خداییه
جز 10 سریال برتر تلوزیونه

m a h d i
01-08-2012, 02:07 PM
سلام دوستان
My name is earl
lost
اسپارتاکوس
فرار از زندان
Heroes
Flash Forward

خوب سریال بالای 18 که قشنگ باشه
سریال rome که بسیار زیبا و تاریخیه
سریال The Tudors (2007) اینم زیباست و تاریخیه
سریال شاهکار بازیه شاهان را حتمن ببین
سریال خون واقعی خون آشامیه قشنگه
اینا +18 بودن
سریال v و سریال دکستر و فرندز را هم حتمن ببین سریال homeland را هم یادت نره ببینی
اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم

aQa GorGe
01-08-2012, 02:33 PM
خوب سریال بالای 18 که قشنگ باشه
سریال rome که بسیار زیبا و تاریخیه
سریال The Tudors (2007) اینم زیباست و تاریخیه
سریال شاهکار بازیه شاهان را حتمن ببین
سریال خون واقعی خون آشامیه قشنگه
اینا +18 بودن
سریال v و سریال دکستر و فرندز را هم حتمن ببین سریال homeland را هم یادت نره ببینی
اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم

من سریالای rome و tudors رو داشتم گذاشته بودم تو لیستی که هیچ وخ نمیخام ببینم ! خب از اول اگه ژانرش رو میگفتین بقیش رو هم دانلود میکردم !
ممنون

m a h d i
01-08-2012, 02:50 PM
من سریالای rome و tudors رو داشتم گذاشته بودم تو لیستی که هیچ وخ نمیخام ببینم ! خب از اول اگه ژانرش رو میگفتین بقیش رو هم دانلود میکردم !
ممنون

سریال rome را حتمن ببین
دو قسمت اولش جالب نیست اما به یکباره خیلی قشنگ میشه
جز پر هزینه ترین سریالهای تلویزیونه

Chandler Bing
01-08-2012, 03:44 PM
من 6 فصل L world هم گرفتم. کسی دیده؟ 22 گیگ جا گرفته رو هاردم پاک کنم یا ببینم؟

ماله شوتایم سریالش

Milad eMJey
01-08-2012, 06:55 PM
سلام.کسی سریال Psychoville رو دیده؟

esi_iranian
01-08-2012, 08:25 PM
بچه ها سریال deadwood قشنگه ببینم؟:Smiley39:

NOjAN
01-08-2012, 08:40 PM
من 6 فصل L world هم گرفتم. کسی دیده؟ 22 گیگ جا گرفته رو هاردم پاک کنم یا ببینم؟

ماله شوتایم سریالش

چهار فصل اولش قشنگه . اگر وقت اضافی داری بشین ببین.

Jack Ass
01-08-2012, 09:36 PM
سلام ببخشید میخواستم شروع کنم به دیدن سریال Nikita خواستم بپرسم قشنگ هست یا نه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

NOjAN
01-08-2012, 10:15 PM
سلام ببخشید میخواستم شروع کنم به دیدن سریال Nikita خواستم بپرسم قشنگ هست یا نه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سریال خوبیه .. ولی خب سریال قشنگتر برای دیدن زیاده . شما بگین چه سریالهایی رو دیدین و به چه سبکی علاقه دارین که راهنماییتون کنیم . :Smiley34:

Jack Ass
01-08-2012, 10:20 PM
من سریال هایی مثل {The Vampire Diaries** و {Supernatural** و {Secret Circle** رو دنبال میکنم که از همه بیشتر SuperNatural رو دوست دارم بعدم The Vampire Diaries

ali361
01-08-2012, 10:32 PM
سلام دوست عزیز من به شخصه پیشنهاد میکنم سریال Game of Thrones(تاریخی) رو که اکثر بچه های سایت هم طرفدارش هستن ببینیBig Bang Theroryکه سریاله کمدی هست و طرفدار های زیادی داره

Jack Ass
01-08-2012, 10:36 PM
ممنون از راهنماییتون خیلی ممنون:Smiley30:

Moh3eN
01-08-2012, 10:45 PM
من سریال هایی مثل {The Vampire Diaries** و {Supernatural** و {Secret Circle** رو دنبال میکنم که از همه بیشتر SuperNatural رو دوست دارم بعدم The Vampire Diaries
با سریال هایی که شما دیدین و خوشتون اومده، احتمالا True Blood (http://www.tvworld.info/forum77.html) هم مورد توجهتون قرار بگیره رفیق .

adel28
01-09-2012, 12:02 AM
تا حالا
فرار از زندان
Lost
را دیدم.

در کل از موضوعات عاشقانه + هیجانی خوشم میاد.
در این سبک ها چی پیشنهاد می کنید؟

virus
01-09-2012, 12:21 PM
سلام دوستان
من سریال های زیر رو دیدم و خوشم اومد ( به ترتیب علاقه )

علمی - تخیلی - راز آلود :
Lost
Heroes
Walking dead
Flash Forward
The EvEnT
The V
Persons Unknown

اکشن :
24
Nikita
Prison Break
The Confession

کمدی :
Friends
The Big Bang theory
How i met your mother
New Girl

از این 3 ژانر بیشتر خوشم میاد ( چیز دیگه ای هم موند ..؟؟ http://www2.bazinama.com/message/images/smilies/Yahoo%20New/4.gif )
سریال چی پیشنهاد میکنید ... ؟؟؟
ممنون

m a h d i
01-09-2012, 12:51 PM
بچه ها سریال deadwood قشنگه ببینم؟:Smiley39:

نظرم را بخوای سریال خوبیه
من چند قسمتشا بیشتر ندیدم و پسندیدم
اگه سریال نداری ببین اگر سریالهای بهتر دیگه ای داری نه هفته ای یک قسمت ببین

m a h d i
01-09-2012, 12:56 PM
سلام دوستان

Lost
Heroes
Walking dead
Flash Forward
The EvEnT
The V
Persons Unknown

اکشن :
24
Nikita
Prison Break
The Confession

کمدی :
Friends
The Big Bang theory
How i met your mother
New Girl

از این 3 ژانر بیشتر خوشم میاد ( چیز دیگه ای هم موند ..؟؟ http://www2.bazinama.com/message/images/smilies/Yahoo%20New/4.gif )
ممنون

اینارا ببین
alphas
خاطرات خون اشام
Klyxy
اکشن :
homeland
mentalist
کمدی :
it crowed
shameless us
big c

m a h d i
01-09-2012, 12:59 PM
تا حالا
فرار از زندان
Lost
را دیدم.

در کل از موضوعات عاشقانه + هیجانی خوشم میاد.
در این سبک ها چی پیشنهاد می کنید؟
game of throne
dexter
chuck
heroes
اینا را ببین به کارت میاد

m a h d i
01-09-2012, 01:02 PM

شما با heroes یا لاست یا فرار از زندان شروع کن
همراهش هم سریال دوستان را ببین
بعد برو سراغ game of throne و true blood

Milad eMJey
01-09-2012, 01:43 PM
سلام دوستان

Lost
Heroes
Walking dead
Flash Forward
The EvEnT
The V
Persons Unknown

اکشن :
24
Nikita
Prison Break
The Confession

کمدی :
Friends
The Big Bang theory
How i met your mother
New Girl

ممنون

Misfits مخلوط همه ایناست.

aQa GorGe
01-09-2012, 02:42 PM
سلام دوستان

Lost
Heroes
Walking dead
Flash Forward
The EvEnT
The V
Persons Unknown

اکشن :
24
Nikita
Prison Break
The Confession

کمدی :
Friends
The Big Bang theory
How i met your mother
New Girl

ممنون

ژانر کمدی جویی و مستر سان شاین رو هم ببین

Moon Light
01-09-2012, 03:04 PM
کسی the secret sircle رو دیده؟ دیدنش ارزش داره؟

Chandler Bing
01-09-2012, 03:08 PM
کسی the secret sircle رو دیده؟ دیدنش ارزش داره؟

اصلا به درد نمی خوره. من دارم به زور می بینم

البته به سلیقه هم بستگی داره

فقط توش دختر پسر های خوشگل داره:Smiley35:

Moon Light
01-09-2012, 03:10 PM
خوب چرا به دیدنش ادامه میدی؟ :Smiley36:

Chandler Bing
01-09-2012, 03:12 PM
یه ریال رو شروع می کنم نمی تونم ول کنم حتما باید تا اخر ببینم(یه عادت احمقانه)

البته نقش اولش خیلی خوشگله ولی چون خودت دختری برات فرقی نمی کنه

Moon Light
01-09-2012, 03:15 PM
اتفاقا سریالایی که نقش اولشون دختره برام جالبه آدم رو به دوران تینیجریش میبره مرسی بابت راهنماییت :Smiley17:

m a h d i
01-09-2012, 05:21 PM
دوستان episode رو دیدین؟چه جور سریالیه؟

m a h d i
01-09-2012, 05:22 PM
خوب چرا به دیدنش ادامه میدی؟ :Smiley36:

سریال خوبیه
من 6 قسمتشا دیدم دوست داشتم

Moon Light
01-09-2012, 09:16 PM
مهدی جان از اونجا که تو انگار مثل خودم از pretty little liars خوشت میاد فکر کنم هم سلیقه ایم شاید یکی دو تا قسمتشو دیدم ببینم چجوریه آخه از حرفای اشکان حس کردم زیاد جذابیت نداره. الان دیگه باید ببینم آخه دو تا نظر برعکس هم دارم که هر دوتاشم محترمه :Smiley17:

tohidmr
01-11-2012, 08:25 PM
سلام.یه سریال میخام که بشه با خانواده دید.مثلا سریال قهرمانان رو میشه با چند تا سانسوری با خانواده دید و یا فرار از زندان.یه سریالی باشه که جذابیتش مثل فرار از زندان باشه.اگه پخش سریال هم تموم شده باشه که چه بهتر.ممنون

aQa GorGe
01-11-2012, 11:03 PM
سلام.یه سریال میخام که بشه با خانواده دید.مثلا سریال قهرمانان رو میشه با چند تا سانسوری با خانواده دید و یا فرار از زندان.یه سریالی باشه که جذابیتش مثل فرار از زندان باشه.اگه پخش سریال هم تموم شده باشه که چه بهتر.ممنون

فلش فوروارد
هم پخشش تموم شده و هم تا اونجایی که من یادمه موردی نداره

m a h d i
01-12-2012, 01:11 AM

جواب کلی
ببین گه سریال خانوادگی میخوای سریال شبکه های abc abc fox nbc cw را ببین
سراغ show time و hbo هم نرو

virus
01-12-2012, 02:04 AM
دوستان نظرتون راجبه سریال های زیر چیه ... ؟؟؟
سلیقه ام رو اینجا (http://www.tvworld.info/thread445-9.html#post14279) نوشتم :

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Dexter
Breaking Bad
Person of Interest

......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

Johnny Cash
01-12-2012, 03:06 AM
دوستان نظرتون راجبه سریال های زیر چیه ... ؟؟؟
سلیقه ام رو اینجا (http://www.tvworld.info/thread445-9.html#post14279) نوشتم :

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Dexter
Breaking Bad
Person of Interest

......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

Breaking Bad و Dexter که اصلا واجبه دیدنش ... حتما باید دید !

Person of Interest خیلی عالی ولی در حـدِ اون دو تای بالا شاهکار نیست ...

--------------
Terminator: The Sarah Connor Chronicles دیدنش رو پیشنهاد نمی کنم !

V!p3R
01-12-2012, 01:00 PM
من عميقا" Dexter رو دوست دارم , Buffie بعد از اون , Supernatural هم كه ديگه بحثش جداس ,GRiMM , Walking Dead و DeathValley هم ديدم ولى من يه سريال ميخوام كه جدا ترس ـو القا كنه بهم ! هيچكدوم ازينا اصلا ترس ـو القا نكرد واقعا ! ديروزم 6 تا اپيزود از American Horror Story ـو ديدم بيشتر سبكش Psycho بود تا Horror ,نتونست واقعا حس ترسو القا كنه , اگه سريالي ميشناسيد با اين ويژگي معرفى كنيد ممنون ميشم

Moh3eN
01-13-2012, 05:23 PM
من عميقا" Dexter رو دوست دارم , Buffie بعد از اون , Supernatural هم كه ديگه بحثش جداس ,GRiMM , Walking Dead و DeathValley هم ديدم ولى من يه سريال ميخوام كه جدا ترس ـو القا كنه بهم ! هيچكدوم ازينا اصلا ترس ـو القا نكرد واقعا ! ديروزم 6 تا اپيزود از American Horror Story ـو ديدم بيشتر سبكش Psycho بود تا Horror ,نتونست واقعا حس ترسو القا كنه , اگه سريالي ميشناسيد با اين ويژگي معرفى كنيد ممنون ميشم
سلام دوست عزیز .
شما هر چی که میشد پیشنهاد داد رو دیدید خودتون :Smiley36:.
شاید لیستِ زیر که سریال های با چاشنی Horror هستن بتونه توی انتخاب کمکتون کنه :

IMDb: Highest Rated Horror TV Series With At Least 1,000 Votes (http://www.imdb.com/search/title?genres=horror&num_votes=1000,&sort=user_rating,desc&title_type=tv_series)

کلا بین سریال ها توی این سبک به اندازه ی فیلم ها محدوده ی انتخاب گسترده ای نداریم .

tohidmr
01-13-2012, 09:23 PM
فلش فوروارد
هم پخشش تموم شده و هم تا اونجایی که من یادمه موردی نداره

فلش فوروارد رو دیدم ولی نصفه کاره تموم میشه..یه سریال میخام که حداقل پخشش تموم شده باشه...دستت درد نکنه بازم که جوابمو اقلا دادی

جواب کلی
ببین گه سریال خانوادگی میخوای سریال شبکه های abc abc fox nbc cw را ببین
سراغ show time و hbo هم نرو

اقا مهدی گل بی زحمت اسم سریالهای این شبکه هارو نام ببر.من که نمیدونم کدوم مال کدوم شبکس

Moh3eN
01-13-2012, 10:44 PM
آخه بستگی داره مورد از نظر شما چی باشه (تعریفای خیلی متنوع و متفاوتی دیدم ازش :Smiley36:)
حتی سریال هایی که ژانرشون جوری هست که ممکنه مورد خاصی نداشته باشن هم بعضی جاها صحنه های ناجوری داره . مثال بارزش هم مینی سریال جوخه ی برادران (http://www.tvworld.info/forum113.html) رو میتونم معرفی کنم بهتون که اگر یکی، دو صحنش رو فاکتور بگیریم سریال بدون موردی هست و البته بسیار زیبا و خوش ساخت .
اما علی الحساب....فکر کنم بهترین گزینه براتون نسخه ی دوبله شده ی "فرار از زندان" و "24" باشه (اگر ندیده باشید هنوز).

m a h d i
01-14-2012, 12:26 AM
سریال
24
, human target
,glee
,v,
breakin bad(یکم صحنه داره)
سوپرنچرال
این سریالا نسبتن خانوادگیه

Jack Ass
01-14-2012, 08:08 PM
سلام ببخشید میشه یه سریال بهم معرفی کنید که مثل سوپرنچرال باشه . ممنون

Chandler Bing
01-14-2012, 08:11 PM
سلام ببخشید میشه یه سریال بهم معرفی کنید که مثل سوپرنچرال باشه . ممنون

میتونی grimm رو ببینی تم شبیه سوپرنچرال داره

از اواتارت هم معلومه که ومپایر رو دیدی اگه دوست داشتی true blood رو ببین هم خون اشامیه هم ماله شبکه HBO

Jack Ass
01-14-2012, 08:43 PM
:Smiley17:اقا دمت گرم خیلی کمکم کردی مرسی

aQa GorGe
01-15-2012, 08:25 PM
مختصر و مفید عرض میکنم
این لیست سریال هاییه من چند اپیزود یا سیزن ازشون رو تو آرشیوم دارم
چون زیاد هستن نمیتونم بگردم و ببینم کدوم بهتره
شما هر کدوم رو که فک میکنین ارزش ِ دانلود داره رو با دلیل بهم معرفی کنین
با تشکر پیشاپیش

1. Nikita
2. 24
3. terra nova
4. legend of seeker
5. the good wife
6. tru calling
7.one tree hill
8. mad men
9. chuck
10.rome
11. the tudors
12.fringe
13. doll house
14. super natural
15.hawaii 5-O
16. little pretty liars

Reza-G
01-15-2012, 08:37 PM
مختصر و مفید عرض میکنم
با تشکر پیشاپیش

1. Nikita
2. 24
3. terra nova
4. legend of seeker
5. the good wife
6. tru calling
7.one tree hill
8. mad men
9. chuck
10.rome
11. the tudors
12.fringe
13. doll house
14. super natural
15.hawaii 5-O
16. little pretty liars

'گرگی عزیز من خودم Fringe, Terra Nova, Nikita & Legend of seeker رو دیدم ولی نمیدونم تو چه مایه هایی دوست داری که بهت پیشنهاد بدم ! شما بگو زمینه علایقت چیه تا بچه ها بتونن کمکن کنن

aQa GorGe
01-15-2012, 09:22 PM
من همه چیز خوارم ! همه چی میبینم فقط مسئله مهم برای ِ من اینه که تعداد سیزن های پخش شده زیاد باشه که یه مدت سرگرم شم و داستان قوی هم باشه مثل ومپایرز که داستان عالی داره .
و سوپر نچرال رو زیاد تریفش رو شنیده بودم که متصفانه اون دوستی که بهم دی وی دی داده فقط سیزن چهار رو داده که حسش نیس از اول دی ال کنم
و بازیگراش هم زیبا باشن !

Capricorn
01-15-2012, 09:27 PM
terra nova رو که اصلا پیشنهاد نمی کنم
rome هم سریال خوبیه ..ولی چ اپیزود اولش صبر و شکیبایی میخواد تا داستان جداب بشه!!

idin
01-15-2012, 10:04 PM
مختصر و مفید عرض میکنم
با تشکر پیشاپیش

1. Nikita
2. 24
3. terra nova
4. legend of seeker
5. the good wife
6. tru calling
7.one tree hill
8. mad men
9. chuck
10.rome
11. the tudors
12.fringe
13. doll house
14. super natural
15.hawaii 5-O
16. little pretty liars

من بهت اینا رو پیشنهاد میدم :
nikita داستان قشنگی داره . اکشن خوبیه
24 روند داستان فوق العاده عالیه. بازیگر نقش اولش بسیار بسیار زیبا و حرفه ای بازی میکنه و حس اون کاری که داره میکنه یا احساسی که داره رو کاملا بهت القا میکنه. اگه تیر میخوره و درد میکشه تو هم دردت میگیره!
fringe اینم داستان خوبی داره . هیجانش هم خوبه
supernatural از فصل 3 به بعد داستان جون میگیره . بازیگراش هم خوبن . داستانش جالبه . هیجان خوبی هم داره

Chandler Bing
01-15-2012, 11:04 PM
فکر کنم چاک با سوپرنچرال بیشتر به سلیقت بخوره ولی اونا دوتای دیگه شاهکار اند

mad men

chuck

rome

super natural

HADI
01-15-2012, 11:05 PM
24 عالی
terra nova قابل قبول
one tree hill تینیجری قوی
five-O و chuck برای تنوع خوبن
super natural و fringe با سلیقم جور نیست
doll house معمولی . بدک نیست
mad men یه سریال با کیفیت
good wife یه قسمت دیدم خوشم نیومد
tudors شنیدم خوبه
rome کامل ندیدم . وقت اضاف داشتی ببین
بقیه رو ندیدم

tohidmr
01-16-2012, 06:26 PM
سلام.اقا نظرتون درباره ی سریال 30 rock چیه؟کسی دیده؟

Chandler Bing
01-16-2012, 06:46 PM
سلام.اقا نظرتون درباره ی سریال 30 rock چیه؟کسی دیده؟

من یه تیکه هایی ازش دیدم خیلی با مزه است.

الک بالدوین بازی کرده که گوله نمکه. اگه داری ببین

NOjAN
01-16-2012, 06:52 PM
فقط فکر کنم مشکلش نبود زیرنویس باشه ... وگرنه الک بالدوین که واقعا نمکه !!!

idin
01-16-2012, 06:56 PM
توی سایت farsisubtitle تا اپیزود 17 فصل 3 هست ...

Patriot
01-18-2012, 07:07 PM
بچه ها کسی این Downton Abbey (http://www.imdb.com/title/tt1606375/) دیده؟

خوب هست بگیرمش؟امتیازش 9 هست تو IMDB!!!! :Smiley10:

از این دارم های خسته کننده نیست؟

aQa GorGe
01-18-2012, 07:13 PM

من که ندیدمش ولی آمارش مشکوکه به شدت !
ینی یه درام خالی که نه جنبه اکشن داره نه ماجراجویی و نه طنز اینقد داستان و ساخت قوی داره که نه بگیره از imdb ?
فک کن ینی در حد و اندازه های رهایی از شاوشنگ و پدر خوانده است ؟!!
به شدت منتظرم نتیجه تحقیقاتت رو اعلام کنی

Chandler Bing
01-18-2012, 07:14 PM

منم دانلود کردم، با توجه به جایزه هایی که برده فکر کنم ارزش داشته باشه

ولی هنوز وقت نکردم ببینم، دیدی به من هم بگو:Smiley34:

aQa GorGe
01-18-2012, 07:20 PM
منم دانلود کردم، با توجه به جایزه هایی که برده فکر کنم ارزش داشته باشه

ولی هنوز وقت نکردم ببینم، دیدی به من هم بگو:Smiley34:

اطلاعاتش تو فروم هست ؟؟
اگر نیست یه لطفی بکن بزن تا ما هم ببینیم .
و اگر مورد پسند واقع شد بنویس
چون واقعن حیفه این سریال رو اگه واقعن در این سطح باشه ندید

aQa GorGe
01-21-2012, 08:28 PM
بچه ها من الان هیچ سریالی در دست دانلود ندارم و چون حیفه که این شب های رایگان شاتل رو هدر بدم میخام یه سریال تپل دی ال کنم که بعدن ببینم .
سریال سوپر نچرال رو سیزن 4 رو کامل دارم .
به نظرتون ارزش داره که 5 سیزن وخت بذارم و دانلودش کنم ؟؟؟

یه سوال تخصصی :
الان که چک کردم تو ای ام دی بی همه سیزن ها 22 اپیزودی بودن ولی سیزن 3 شانزده قسمت بود همش .
مشکل از ای ام دی بیه ! یا واقعن این سیزن فرق داره با بقیه سیزن ها ؟؟

NOjAN
01-21-2012, 08:36 PM
بچه ها من الان هیچ سریالی در دست دانلود ندارم و چون حیفه که این شب های رایگان شاتل رو هدر بدم میخام یه سریال تپل دی ال کنم که بعدن ببینم .
سریال سوپر نچرال رو سیزن 4 رو کامل دارم .
به نظرتون ارزش داره که 5 سیزن وخت بذارم و دانلودش کنم ؟؟؟

یه سوال تخصصی :
الان که چک کردم تو ای ام دی بی همه سیزن ها 22 اپیزودی بودن ولی سیزن 3 شانزده قسمت بود همش .
مشکل از ای ام دی بیه ! یا واقعن این سیزن فرق داره با بقیه سیزن ها ؟؟

بعید می دونم ارزش داشته باشه .. نگه کن فصل اول رو .. اگر خوشت اومد بگیرش. هر کدوم از اینا رو که ندیدی شروع کن به دانلود :

Game of Thrones
House M.D
Breaking Bad
Walking Dead
Dexter
Californication

aQa GorGe
01-21-2012, 09:16 PM
بعید می دونم ارزش داشته باشه .. نگه کن فصل اول رو .. اگر خوشت اومد بگیرش. هر کدوم از اینا رو که ندیدی شروع کن به دانلود :

Game of Thrones
House M.D
Breaking Bad
Walking Dead
Dexter
Californication

بدبختی من هم همینه که اگه فقط یه اپیزود ازش رو ببینم دیگه نمیتونم نصفه کاره ولش کنم . پس کلن بیخیالش میشیم .
از این لیستت هم هیچ کدوم رو ندیدم .
هاوس رو به عنوان یه شاهکار نگه داشتم که با خانومم ببینم !
اینا سبکاشون همشون درامن ؟
کدومشون بیشتر پخش شده ؟

Chandler Bing
01-21-2012, 09:21 PM
هاوس 8 فصل امده و دکستر 6 فصل

دکستر خیلی قشنگه. همه چی به خودت بستگی داره 2 تااز بهترین سریال هایی رو که دیدی بگو تا ببینیم سلیق چه جوریه

aQa GorGe
01-21-2012, 09:34 PM
هاوس 8 فصل امده و دکستر 6 فصل

دکستر خیلی قشنگه. همه چی به خودت بستگی داره 2 تااز بهترین سریال هایی رو که دیدی بگو تا ببینیم سلیق چه جوریه

من بیشتر سیتکام میپسندم
ولی سریالایی که داستان قوی داشته باشن رو دوس دارم
لاست , فلش فوروارد رو خیلی دوس دارم .
و خاطرات خون آشام رو هم اگه اون خصومت شخصی رو بذارم کنار ! از داستان ِ حرفه ایش خیلی خوشم میاد

NOjAN
01-21-2012, 09:38 PM
من بیشتر سیتکام میپسندم
و خاطرات خون آشام رو هم اگه اون خصومت شخصی رو بذارم کنار ! از داستان ِ حرفه ایش خیلی خوشم میاد

داستان قوی به نظر من Breaking Bad .. و اگر با سبک fiction مشکلی نداری Game of Thrones. :Smiley69:

Chandler Bing
01-21-2012, 09:39 PM
من بیشتر سیتکام میپسندم

اگه ومپایرو دوست داری پس سوپرنچرال رو ببین

THE Event هم مثل فلش فوروارده. مثل اونم بعد فصل اول کنسل شد:Smiley14:

ولی با این سریال هایی که گفتی سوپرنچرال به شدت توصیه میشه. 2 فصل اول جالب نیست ولی از 3 به بعد عالیه، 5 که شاهکار میشه.

فصل سوم اش هم 16 قسمته فکر کنم

Patriot
01-21-2012, 09:56 PM
من که ندیدمش ولی آمارش مشکوکه به شدت !
ینی یه درام خالی که نه جنبه اکشن داره نه ماجراجویی و نه طنز اینقد داستان و ساخت قوی داره که نه بگیره از imdb ?
فک کن ینی در حد و اندازه های رهایی از شاوشنگ و پدر خوانده است ؟!!
به شدت منتظرم نتیجه تحقیقاتت رو اعلام کنی

رحمان جان سیستم رای دهی به سریال ها در imdb فرق میکنه.خیلی سریال ها نمره بالا گرتند که حقشون نبوده.چیزی که منو ترغیب میکنه این سریال رو ببینم جایزه هایی هست که برده.

وگرنه من از سریال هایی که قرن 18 و 19 میلادی رو نشون میده زیاد خوشم نمیاد!

aQa GorGe
01-21-2012, 10:02 PM
حق دارم الان گیج بشم ؟!!
آخه سریال یکی دوتا !

گیم آو ترونز رو فک نکنم خوشم بیاد !
بریکینگ بد رو هم تریف میکنن زیاد بچه ها ولی تا حالا دنبالش نبودم اصن از جریانش خبر ندارم
سوپر نچرال رو هم اسمش باحاله ولی نوژن میگه ارزش دی ال نداره
دکستر هم تحریک کنندس که برم دنبالش

Patriot
01-21-2012, 10:04 PM
دکستر رو قویاً بهت پیشنهاد میکنم.بین سیت کام ها کدوم رو دیدی؟

aQa GorGe
01-21-2012, 10:36 PM
دکستر رو قویاً بهت پیشنهاد میکنم.بین سیت کام ها کدوم رو دیدی؟

بیگ بنگ
فرندز
جویی
آشنایی مادر

STAR
01-21-2012, 10:37 PM
حق دارم الان گیج بشم ؟!!
آخه سریال یکی دوتا !

بریکینگ بد رو هم تریف میکنن زیاد بچه ها ولی تا حالا دنبالش نبودم اصن از جریانش خبر ندارم

من game of thrones رو شدیدا پیشنهاد میکنم ببینی
هم سبکش قشنکه
هم از لحاظ کیفی بالا هست
هم بازیگرای خوبی داره
ولی به قول نوژن نباید با سبک fiction مشکلی داشته باشی:Smiley69:

aQa GorGe
01-21-2012, 10:45 PM
من game of thrones رو شدیدا پیشنهاد میکنم ببینی
هم سبکش قشنکه
هم از لحاظ کیفی بالا هست
هم بازیگرای خوبی داره
ولی به قول نوژن نباید با سبک fiction مشکلی داشته باشی:Smiley69:

پس خوبه که گیم آو ترونز رو دی ال کنم .
چون فقط 10 اپیزوده یکی دو شب بیشتر طول نمیکشه و باز مزاحمتون میشم !

* لینک ِ مستقیم رو پرتال نداره ؟

STAR
01-21-2012, 10:55 PM
پس خوبه که گیم آو ترونز رو دی ال کنم .
چون فقط 10 اپیزوده یکی دو شب بیشتر طول نمیکشه و باز مزاحمتون میشم !

* لینک ِ مستقیم رو پرتال نداره ؟

چرا یه سرچ میزدی پیدا میکردی
game of thrones — نتایج جست‌وجوی — تی وی وُرلد – دانلود سریال با لینک مستقیم (http://01.tvworld.info/?s=game+of+thrones)

Johnny Cash
01-21-2012, 11:39 PM
حق دارم الان گیج بشم ؟!!
آخه سریال یکی دوتا !

مطمئن باش از GOT خوشت مــیاد ... دکستر هـم بعضی ها بشدت عاشقش میشن (مثل خودم) بعضی ها هم خوششون نمیاد !!!
بریکینگ بـد هـم که شاهکاره ...
--------
ولی اگه می خوای یکم بخندی Raising Hope رو نگاه کـن ... ایده های داستان هاش فوق العاده است !
شیملِس | Shameless us هـم حـرف نداره ... می میری از خـنده و از دیالوگ هاش ، زیاد هم نیست می تونی خودتو به پخش برسونی
| ولی 18 سال به پایین توصیه نمیشه | :Smiley69:

Patriot
01-21-2012, 11:46 PM
بیگ بنگ
فرندز
جویی
آشنایی مادر

اگر سیتکام خوب و درست درمون میخوای Two and a half men رو حتماً ببیتن.کار چاک لوری (همون خالق بیگ بنگ) هست.یه کم زیاده ولی ارزش دیدن داره.یکی از پر بیننده ترین سریال های تاریخه.

esi_iranian
02-03-2012, 09:30 PM
بچه ها یه چند تا از اون سریالایی که ادم تو کف قسمت بعدیش میمونه میشه برام معرفی کنید؟:Smiley36:

aQa GorGe
02-03-2012, 09:34 PM
بچه ها یه چند تا از اون سریالایی که ادم تو کف قسمت بعدیش میمونه میشه برام معرفی کنید؟:Smiley36:

کمدی میخوای
بیگ بنگ و آشنایی با مادر

ولی این سریال game of thrones رو من تازه شروع کردم دیدنش رو
دیوونه کنندس
خیلی خداس

کاش میگفتی چیا رو دیدی و چه سبکی دوس داری که راحت تر شه کار ما

esi_iranian
02-03-2012, 10:50 PM
کمدی میخوای
بیگ بنگ و آشنایی با مادر

ولی این سریال game of thrones رو من تازه شروع کردم دیدنش رو
دیوونه کنندس
خیلی خداس

کاش میگفتی چیا رو دیدی و چه سبکی دوس داری که راحت تر شه کار ما

کمدی friends californication shameless دیدم فقط با کالیفرنیکیشن حال کردم ملاقات با مادر ندیدم اما شنیدم هر قسمت یه موضوعی داره و داستانی به اونصورت نداره.big bang نمیدونم داستان داره یا نه
سبکش برام مهم نیست فقط میخوام معتاد کننده باشه بشینم پشتسرهم همشو ببینم:Smiley35:
سریالایی که دیدم 24 prison break lost dexter walking dead homeland game of thron borgias carnivale

breaking bad هنوز ندیدم گذاشتم بعدا ببینم بفیر از این سریال دیگه ای سراغ دارید؟

aQa GorGe
02-03-2012, 11:23 PM
خاطرات خون آشام داستان ِ فوق العاده ای داره . ینی واقن معتاد میکنه
بیگ بنگ و آشنایی مادر هم اعتیاد آرو هستن به شدت
کمدی سیتکام هستن
زیاد تو فاز داستان قوی و فوق العاده نیسسن ولی موضوع جالبی دارن هر کدوم به نوبه خودشون
مخصوصن بیگ بنگ فوق العادس

STAR
02-04-2012, 11:20 AM
یه سریال معرفی کنین سبک fiction باشه
شدیدا هم اعتیاد آور باشه
ممنون:Smiley17:

esi_iranian
02-04-2012, 02:15 PM
یه سریال معرفی کنین سبک fiction باشه
شدیدا هم اعتیاد آور باشه
ممنون:Smiley17:

heroes فقط فصل اولشو ببین

nimas1
02-04-2012, 02:29 PM
من سریال های supernatural , The Vampire Diaries , Fringe ,prison Break , lost , Flashforward , True Blood , رو دیدم . چیزی رو پیشنهاد می کنید ؟ با The Walking Dead خیلی حال کردم .
سریال M.D house و Family Guy جحوریه؟
سریال رزمی داریم مثل بوکس اینا ؟

m a h d i
02-04-2012, 05:01 PM
من سریال های supernatural , The Vampire Diaries , Fringe ,prison Break , lost , Flashforward , True Blood , رو دیدم . چیزی رو پیشنهاد می کنید ؟ با The Walking Dead خیلی حال کردم .
سریال M.D house و Family Guy جحوریه؟

هم M.D house قشنگه هم Family Guy
Family Guy طنز انیمه هست
سریال عالی میخوای سریال desperate housewifes و Hawaii Five و منتالیست و game of throne را ببین

m a h d i
02-04-2012, 05:03 PM
کمدی friends californication shameless دیدم فقط با کالیفرنیکیشن حال کردم ملاقات با مادر ندیدم اما شنیدم هر قسمت یه موضوعی داره و داستانی به اونصورت نداره.big bang نمیدونم داستان داره یا نه
سبکش برام مهم نیست فقط میخوام معتاد کننده باشه بشینم پشتسرهم همشو ببینم:Smiley35:
سریالایی که دیدم 24 prison break lost dexter walking dead homeland game of thron borgias carnivale

breaking bad هنوز ندیدم گذاشتم بعدا ببینم بفیر از این سریال دیگه ای سراغ دارید؟

game of throne
the tudors
supernatural
dark angel
alphas
خاطرات خون اشام
big c
shameless us
اینا اعتیاد اورن

انبار 13 هم قشنگه

snowgirl
02-04-2012, 06:43 PM
سریال scrubsهم سبک خاصی داره ولی کمدی قشنگیه
اگه هم دنبال بازیگرای خوشگل و بامزه این سریال lost girl روپیشنهاد می کنم
بقیه ی سریال هایی که دوستان معرفی کردن رو هم اکثرا دیدم و game of throneرو خیلی پیشنهاد می کنم

Moh3eN
02-04-2012, 08:54 PM
در مورد این بخش سوالتون ...
شبکه ی FX یه سریالی ساخت بنام Lights Out که به بوکس مربوط بود اما سریال تاپی نبود و بیننده ی خیلی کمی داشت. بعد ۱۳ قسمت هم کنسل شد .
اگر وقت اضافی دارید که همچین سریالی رو ببینید برید سراغش .

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fe/LightOutpromo.jpg (http://www.imdb.com/title/tt1379690/)

و در مورد پایین هم ...

... با The Walking Dead خیلی حال کردم .
اگر با جنبه ی Horror واکینگ دد حال کردید میتونید American Horror Story رو ببینید .
و اگه بیشتر از درام ـش خوشتون اومده HomeLand هم پیشنهاد میشه. البته درامش دقیقا از نوع واکینگ دد نیست ولی امتیاز و تعریفایی که ازش شده میگه که سریاله خیلی خوبیه و حتما ارزش وقت گذوشتن رو داره.

aQa GorGe
02-04-2012, 09:34 PM
بچه ها کسی The Wire رو دیده ؟؟
رتبه اول سریال های دنیاس
بدجور تحریکم کرده ببینمش
ولی هیچ جا اززش صحبتی نمیبنم

keivanrec
02-04-2012, 10:27 PM
آقا من یه سوال داشتم ..... خیلی وقته دنباله یه سریاله مشتی میگردم ولی بجز how i met your mother چیز جالبی پیدا نکردم.......توی سبک کمدی یک سریال که ته خنده باشه چی پیشنهاد میکنین؟؟؟؟؟؟؟

NOjAN
02-04-2012, 10:31 PM
آقا من یه سوال داشتم ..... خیلی وقته دنباله یه سریاله مشتی میگردم ولی بجز how i met your mother چیز جالبی پیدا نکردم.......توی سبک کمدی یک سریال که ته خنده باشه چی پیشنهاد میکنین؟؟؟؟؟؟؟

Big Bang THeory رو دیدی رفیق ؟
کمدی سیتکامه و خیلی قشنگه . غیر از اون سریال Modern Family رو هم پیشنهاد می کنم که قشنگه .

aQa GorGe
02-04-2012, 10:39 PM
من اهل اسپم نیسسم ولی سوالم در صفحه قبلی جا موند

رتبه اول سریال های دنیاس
بدجور تحریکم کرده ببینمش

keivanrec
02-04-2012, 10:44 PM

aQa GorGe
02-04-2012, 10:48 PM

قربونت برم نوژن که جواب داد .
حالا منم در حد بضاعتم کمکت میکنم
اول اینکه بیگ بنگ رو ببین
بعدش برو فرندز رو ببین تا معنی واقعی کمدی سیتکام رو بفمی
بعدش هم میتونی " جویی " رو ببینی
همین سه تا سریال خودش چند ماه وقتت رو میگیره و چند ماه خماری !
بعد هم میای سریال هایی جدیدی که دیدم رو میگم

mo30_joker
02-05-2012, 07:38 AM
دوست عزیز اول از همه با friends شروع کن... این سریال علاوه بر اینکه کمدیه خیلی هم آموزندست یکی از بهترین سریالاییه که تا حالا دیدم...

Patriot
02-05-2012, 10:19 AM
من اهل اسپم نیسسم ولی سوالم در صفحه قبلی جا موند

راستش من کامل گرفتم.قسمت اولش رو دیدم زیاد خوشم نیومد!

خیلی شبیه واقعیته.انگار داری مستند میبینی!اما خب مطمئنم یه روز کامل میبینمش.یه سری نکات درباره جامعه آمریکا داره که خیلی جالبه.

mahmood_t
02-05-2012, 01:07 PM
سلام

دوستان من سریال های زیر رو دیدم .ممنون میشم یه سریال جدید مثل سریال های زیر معرفی کنید

Lost
4400
Alias
Fringe
Kyle.XY
Knight.Rider
Nikita
Terminator
Terra.Nova
The Event
Warehouse 13

NOjAN
02-05-2012, 01:46 PM
سلام

دوستان من سریال های زیر رو دیدم .ممنون میشم یه سریال جدید مثل سریال های زیر معرفی کنید
Lost
4400
Alias
Fringe
Kyle.XY
Knight.Rider
Nikita
Terminator
Terra.Nova
The Event
Warehouse 13

خوب شما مثل اینکه با سبک های Drama Mistery و Fiction حال می کنید .

سریال های Alcatraz و Touch که تازه شروع شدن رو من زیاد تعریفشون رو شنیدم . توی این لیست چون Prison Break نیست بهتون پیشنهاد می کنم حتما ببینید.

mahmood_t
02-05-2012, 02:07 PM
خوب شما مثل اینکه با سبک های Drama Mistery و Fiction حال می کنید .

سریال های Alcatraz و Touch که تازه شروع شدن رو من زیاد تعریفشون رو شنیدم . توی این لیست چون Prison Break نیست بهتون پیشنهاد می کنم حتما ببینید.

ممنون از شما

سریال Prison Break رو گذاشتم واسه زمانی که وقت زیادی داشته باشم .مثل عید .

دوستان دیگه هم اگه سریالی مد نظرشون هست ممنون میشم راهنمایی بفرماییند

با سپاس

aQa GorGe
02-05-2012, 04:25 PM
ممنون از شما

سریال Prison Break رو گذاشتم واسه زمانی که وقت زیادی داشته باشم .مثل عید .

دوستان دیگه هم اگه سریالی مد نظرشون هست ممنون میشم راهنمایی بفرماییند

با سپاس

گیم آو ترونز رو هم ببین
زیرنویسش هم کار نوژن خودمونه !
کل یوم 10 قسمت یک ساعتس که زود میتونی ببینی
امتیاز بالایی داره
و فوق العادس

m a h d i
02-05-2012, 08:08 PM
رتبه اول سریال های دنیاس
بدجور تحریکم کرده ببینمش

سریال wire را من ی فصلشا دیدم چنداد جذبش نشدم بیشترش هم تو سیاه پوستان
به نظرم به جای wire اوت six feet under را ببین

m a h d i
02-05-2012, 08:22 PM
سلام

Lost
4400
Alias
Fringe
Kyle.XY
Knight.Rider
Nikita
Terminator
Terra.Nova
The Event
Warehouse 13

سعی میکنم واست سریالایی بگم مثه هر کدوم از اینا که دیدی
دوست عزیز عامل ناشناخته مثله انبار 13
flashforward مثله event
Nikita = alias
Fringe
Kyle.XY=alpha
Fringe=
جفت داستانن قوین lost=preson break
4400=heroes

1223334444
02-05-2012, 10:04 PM
اگه میشه سریال های پایان یافته رو که زیرنویس فارسی داردند رو معرفی کنید سبکش مهم نیست ... ممنون ...

Moh3eN
02-05-2012, 10:11 PM
سلام عزیز جان.
آخه شما چه سریال هایی رو دیدی ؟ از کدومش خوشت اومده ؟
ولی نقدا شما سریال Friend رو ببین (اگر ندیدی) که هم یکی از بهترین سیتکام ها رو ببینی و هم کلی بخندی و شاد شی:Smiley35: :

دانلود سریال دوستان (Friends) (http://www.tvworld.info/forum102.html)

aQa GorGe
02-05-2012, 10:21 PM
اگه میشه سریال های پایان یافته رو که زیرنویس فارسی داردند رو معرفی کنید سبکش مهم نیست ... ممنون ...

اگه میخوای سلول های خاکستری مغزت با هم کشتی بگیرن Lost رو ببین

1223334444
02-05-2012, 10:27 PM
سلام عزیز جان.
آخه شما چه سریال هایی رو دیدی ؟ از کدومش خوشت اومده ؟
ولی نقدا شما سریال Friend رو ببین (اگر ندیدی) که هم یکی از بهترین سیتکام ها رو ببینی و هم کلی بخندی و شاد شی:Smiley35: :

دانلود سریال دوستان (Friends) (http://www.tvworld.info/forum102.html)

friends
the big bang theory
dexter
Game of Thrones
how i met your mother
Jericho
Mr. Sunshine
Supernatural
preson break

دیگه یادم نیست ... تو اینا فقط Mr. Sunshine رو زیاد دوست نداشتم و این سریال های پایین رو میخوام سفارش بدم ...

mildred pierce
Boardwalk Empire
Breaking Bad
Carnivale
House Md
Modern Family
Rome
Shield
Two and a Half Men
Vampire Diaries
Wire
Mad Men
Modern Family

پ.ن : 24 و lost هم دوست ندارم یعنی ندیدمشون ولی تخیلی دوست ندارم ( هر دو رو داشتم پاک کردم ... ) ولی همه اونایی رو که دیدم دوست داشتم ...

aQa GorGe
02-05-2012, 10:52 PM
friends
the big bang theory
dexter
Game of Thrones
how i met your mother
Jericho
Mr. Sunshine
Supernatural

دیگه یادم نیست ... تو اینا فقط Mr. Sunshine رو زیاد دوست نداشتم و این سریال های پایین رو میخوام سفارش بدم ...

mildred pierce
Boardwalk Empire
Breaking Bad
Carnivale
House Md
Modern Family
Rome
Shield
Two and a Half Men
Vampire Diaries
Wire
Mad Men

پ.ن : 24 و lost هم دوست ندارم یعنی ندیدمشون ولی تخیلی دوست ندارم ( هر دو رو داشتم پاک کردم ... ) ولی همه اونایی رو که دیدم دوست داشتم ...

همه این سریال هایی که اسم بردی همشون شاهکار هسسن

مد من
ومپایر دایریز
هاوس
مدرن فمیلی
رم

tohidmr
02-11-2012, 01:09 AM
سلام.بچه ها یه سریال میخام که هم پخشش تموم شده باشه و هم اینکه یکم +18 باشه.هست اصلا از این سریالا؟

aQa GorGe
02-11-2012, 01:17 AM
سلام.بچه ها یه سریال میخام که هم پخشش تموم شده باشه و هم اینکه یکم +18 باشه.هست اصلا از این سریالا؟

یخورده 18 چقد میشه دقیقن ؟!
اسپارتاکوس یخورده از اونا که میخای داره ولی هنوز پخشش تموم نشده
سریال Rome هم هست که پخشش تموم شده .
اکثر سریال های مربوط به اون دوره زمانی یخورده دارن از اونا !

tohidmr
02-11-2012, 01:25 AM
یخورده 18 چقد میشه دقیقن ؟!
اسپارتاکوس یخورده از اونا که میخای داره ولی هنوز پخشش تموم نشده
سریال Rome هم هست که پخشش تموم شده .
اکثر سریال های مربوط به اون دوره زمانی یخورده دارن از اونا !

یه خورده یعنی زیاد..مثل homeland.اینارو هم تقریبا دیدم...یه چیزی میخام که پخششم تموم شده باشه..

tohidmr
02-11-2012, 09:33 PM
سلام.اقا من پشت صحنه ی سریالها و مصاحبه با بازیگرا رو میخام..از کدوم سایت باید بگیرم؟تیکه تیکه هم نمیخام.کامل میخام.مثلا تو همین سایت پشت صحنه ی فصل 4 سریال بیگ بنگ رو گذاشته...اینجوری میخام.یا یه پشت صحنه از سریال دوستان گرفتم که 1 ساعت و نیم بود و مصاحبه با بازیگرا هم بود و وسط مصاحبه با بازیگرای فرندز وقتی یه خاطره ای تعریف میکردن اون صحنرو هم نشون میدادن...کسی میدونه از کجا باید گرفت؟

milad0098
02-11-2012, 09:47 PM
salam
az doostane herfeie dar zamineye serial rahnamaie mikhastam
seriali ke taghriban to mayehaye mentalist ya sherlock bashe soragh daran
mamnoon misham age rahnamaie konid
ba tashakor
==============
سلام
از دوستان حرفه ای در زمینه ی سریال راهنمایی می خواستم
سریالی که تقریبا تو مایه های Mentalist یا Sherlock باشه سراغ دارن
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
با تشکر

Hesam
02-12-2012, 12:37 AM
سلام ميلاد جان و تبريك بابت عضويتت
اما لطفا طبق قوانين انجمن براي نوشتن از فونت فارسي استفاده كن.

tohidmr
02-12-2012, 07:39 PM
سلام.اقا من پشت صحنه ی سریالها و مصاحبه با بازیگرا رو میخام..از کدوم سایت باید بگیرم؟تیکه تیکه هم نمیخام.کامل میخام.مثلا تو همین سایت پشت صحنه ی فصل 4 سریال بیگ بنگ رو گذاشته...اینجوری میخام.یا یه پشت صحنه از سریال دوستان گرفتم که 1 ساعت و نیم بود و مصاحبه با بازیگرا هم بود و وسط مصاحبه با بازیگرای فرندز وقتی یه خاطره ای تعریف میکردن اون صحنرو هم نشون میدادن...کسی میدونه از کجا باید گرفت؟

کسی نیست جواب مارو بده؟

m a h d i
02-12-2012, 08:50 PM
salam
az doostane herfeie dar zamineye serial rahnamaie mikhastam
seriali ke taghriban to mayehaye mentalist ya sherlock bashe soragh daran
mamnoon misham age rahnamaie konid
ba tashakor
==============
سلام
از دوستان حرفه ای در زمینه ی سریال راهنمایی می خواستم
سریالی که تقریبا تو مایه های Mentalist یا Sherlock باشه سراغ دارن
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
با تشکر

دوست عزیز تو سریالهای جنایی رمز االود و فکری دوست داری
اینا را ببین
CSI: New York Season
CSI
NCIS

Criminal Minds

tohidmr
02-12-2012, 10:12 PM
سلام.اقا کسی میدونه سریالهای انیمه تو ژانر طنز و خیلی خنده دار رو از کجا میشه بصورت مستقیم دانلود کرد?چند تا اسم هم بدید خوبه.

m a h d i
02-12-2012, 10:15 PM
کلن سریالهای شبکه کابلی به خصوص show time و hbo را حتمن بت پیشنهاد میکنم

shahab-d
02-12-2012, 10:20 PM
سلام ، بجه های گل سایت

من سریال های :
friends
how i met your mom
big bang theory
chuck
simpsons

را خیلی دوست دارم و همشون را دیدم تا ایر دیت یا اونایی که تموم شده رو هم که تموم کردم

یه سریال دیگه به من بگین ببینم

کلا با کمدی ها هال می کنم البته چاک یکم کمدی بود ولی خیلییییی حال داد حیف تموم شد

مرسی

فعلا بی سریالم ..... :( زود یکی معرفی کنین
راستی شاید فکر کنین طرفدار سیت کام هستم ، ولی خیلی از سیت کام ها رو دیدم و دوست نداشتم

m a h d i
02-12-2012, 10:27 PM
سلام ، بجه های گل سایت

من سریال های :
friends
how i met your mom
big bang theory
chuck
simpsons

را خیلی دوست دارم و همشون را دیدم تا ایر دیت یا اونایی که تموم شده رو هم که تموم کردم

کلا با کمدی ها هال می کنم البته چاک یکم کمدی بود ولی خیلییییی حال داد حیف تموم شد

مرسی

راستی شاید فکر کنین طرفدار سیت کام هستم ، ولی خیلی از سیت کام ها رو دیدم و دوست نداشتم

سریال two and half men را بت پیشنهاد میکنم به کارت میاد
سریال it crowed هم قشنگه

Me1sam
02-16-2012, 05:57 PM
سلام ، بجه های گل سایت

مرسی

Scrubs رو پیشنهاد میکنم. سریال قشنگیه

aQa GorGe
02-16-2012, 06:05 PM
سلام ، بجه های گل سایت

من سریال های :
friends
how i met your mom
big bang theory
chuck
simpsons

مرسی

سریال Joey هم به نوعی ادامه فرندز محسوب میشه و سیتکام هستش در دو سیزن
پخشش هم تموم شده

سریال مستر سانشاین هم کمدی هست که متیو پری ( چندلر ) بازی کرده ولی متصفانه بعد از 8 اپیزود کنسل شد !
ولی دیدنش خالی از لطف نیست

AR!@N
03-02-2012, 12:53 PM
سلام م خام Friends رو دانلود کنم یک کلام بگین در حد Big Bang Theory هست یا نه :D

Chandler Bing
03-02-2012, 01:02 PM
سلام م خام Friends رو دانلود کنم یک کلام بگین در حد Big Bang Theory هست یا نه :D

1000 برابر از بیگ بنگ بهتره، نه اینکه بیگ بنگ بد باشه ها ولی فرندز بهترین کمدیی هست که تا به حال پخش شده

حتما دانلود کن

AR!@N
03-02-2012, 01:08 PM
گزاشتم دانلود .:Smiley36:
Smallville چجوریه؟ مثل Ghost Whisperer نیست که (یعنی از هر سیزن فقط 2 قسمت اخر داستان مربوط به سیزن های دیگس )؟
عید داره میاد دانلود کنم بیکار نمونم :Smiley69:

درجستجوی حقیقت
03-02-2012, 03:06 PM
آقا شرمنده من تازه واردم!
فيلم جنگي در رابطه با جنگ كره داريد؟
چينش فيلمها در سايت بر اساس ژانر نيست وگرنه مي گشتم! شايد پيدا كنم

Chandler Bing
03-02-2012, 03:25 PM
منظورت از جنگ کره چیه؟

دوتا از بهترین سریال های جنگی The Pacific و Band Of Brothers هستن که اولی درباره جنگ امریکا با ژاپن تو جنگ جهانیه اوله و دومی هم درباره حضور امریکا در جنگ جهانی دوم در اروپا

هر دو سریال 10 اپیزود هستن و از شبکه ی HbO پخش شدند و تهیه کننده جفتشون تام هنکس و استیون اسپیلبرگ هست.

درجستجوی حقیقت
03-02-2012, 04:34 PM
منظورت از جنگ کره چیه؟

دوتا از بهترین سریال های جنگی The Pacific و Band Of Brothers هستن که اولی درباره جنگ امریکا با ژاپن تو جنگ جهانیه اوله و دومی هم درباره حضور امریکا در جنگ جهانی دوم در اروپا

هر دو سریال 10 اپیزود هستن و از شبکه ی HbO پخش شدند و تهیه کننده جفتشون تام هنکس و استیون اسپیلبرگ هست.

اون دوتا رو دیدم
اصلاح مي كنم:lthe pacific مربوط به نبرد امريكا با ژاپن در جنگ جهاني دوم هست؛در جنگ جهاني اول اصلا ژاپن با امريكا درگير نشد چون ژاپن جزو متفقين بود در جنگ جهاني اول

منظورم از جنگ کره همون جنگ سال 1950 بین کره شمالی و جنوبی یه که از روش فیلمهای خیلی خیلی قشنگی تولید شده توسط کره جنوبی
یه سریالی هم درباره اش بود که فارسی اش میشه ؛رفقا؛ ولی خیلی متاسفم که اسم انگلیسی اش یادم نیست!توش اون امپراتور گوموآ و مدير سايون و دوران جووني يوري هم بازي كرده بودن توليد شبكه KBS

سه فيلم سينمايي هم از جنگ كره ديدم كه واقعا قشنگ بودن:
Brotherhood of war (http://www.imdb.com/title/tt0386064/)
71into the fire (http://www.imdb.com/title/tt1587729/)
the front line (http://www.imdb.com/title/tt2007387/)
منظورم اين بود كه از اين قماش فيلم سينمايي يا سريال اگه هست من رو بي خبر نذاريد!

arzhang
03-03-2012, 04:49 AM
یک تریلر امنیتی من یک سال پیش دیدم درباره نزاع بین دو کره! داستان جاسوسی در زمام معاصر می گذره و ژانر فیلم جمگ نیست؛ تریلره. خوب و قوی هم بود در حد فیلم های کره ای و همون مولفه های ثابت فیلم کره ای ها رو هم رعایت کرده بود. البته جایی برای دانلود ندیدمش و دی وی دیش دستم بود : اسم سریال : آیریس iris

arzhang
03-03-2012, 05:03 AM
مورد علاقه ها به تفکیک ژانر :
سیتکام : بیگ بنگ تئوری
تریلر : 24
جنایی : The wire (زیرنویسش کامل نیست و زبونش ثقیله)؛ breaking bad
فانتزی : Game of thrones
وب سریال : The confessin
میستری : Dexter

tohidmr
03-04-2012, 11:14 PM
سلام.نمیدونستم کجا این سوال رو بپرسم..هر کی میدونه جواب بده.
دنبال یه برنامه ی تلویزیونی هستم که تو اون مردای متاهل رو میارن و بهشون دستگاه دروغ سنج وصل میکنن و ازشون میپرسن که با کسی رابطه دارن یا نه..اگه راستشم بگن چند هزار دلار برنده میشن...
اسم این برنامه ی تلویزیونی رو میخواستم...کسی میدونه؟

Moh3eN
03-04-2012, 11:22 PM
سلام دوست عزیز .
اسم برنامه ای که دنبالشین Moment Of Truth هست . شرکت کننده هاش هم صرفا مرد متاهل نیس . همه تو این مسابقه شرکت میکنن و با سوالای چالش برانگیزی مواجه میشن که میتونه زندگیشون رو بهم بریزه :Smiley69:.

tohidmr
03-05-2012, 02:58 PM
سلام دوست عزیز .
اسم برنامه ای که دنبالشین Moment Of Truth هست . شرکت کننده هاش هم صرفا مرد متاهل نیس . همه تو این مسابقه شرکت میکنن و با سوالای چالش برانگیزی مواجه میشن که میتونه زندگیشون رو بهم بریزه :Smiley69:.

دستت درد نکنه.اقا از کجا میشه اینو دانلود کرد؟

spaceman
03-05-2012, 04:52 PM
سلام .
یه نفر یه سریال در حد و جذابیت 24 باشه بهم معرفی کنه.(ایمیلم :Astronaut.2011@yahoo.com).
ممنون.

alza
03-05-2012, 05:19 PM
یه سریال کمدی خنده دار که قدیمی هم نباشه معرفی کنید..مرسی

tohidmr
03-05-2012, 10:19 PM
دوستان سلام.دنبال زیرنویس فارسی سریال 8 Simple Rules میگردم.هیچ جا پیدا نکردم...یکی کمکم کنه.خدا پدر و مادرتونو بیامرزه...زود بهم برسونید زیرنویسشو.

Chandler Bing
03-05-2012, 10:29 PM

how i met your mother

modern family

big bang theory

اینا سه تاش جدید هستن لینک هاش هم در انجمن وجود داره

idin
03-05-2012, 10:30 PM

این سریال ها خیلی معرفی شده ...

how i met your mother
two and a half men
the big bang theory
modern family
و ...
در ضمن قشنگ بودن سریال به قدیمی یا جدید بودنش نیست
پس پیشنهاد میکنم حتما friends رو ببینید

Chandler Bing
03-05-2012, 10:30 PM
دوستان سلام.دنبال زیرنویس فارسی سریال 8 Simple Rules میگردم.هیچ جا پیدا نکردم...یکی کمکم کنه.خدا پدر و مادرتونو بیامرزه...زود بهم برسونید زیرنویسشو.

این سه تا سایت رو بگردید

subscene.com
farsisubtitle.com
addic7ed.com

alza
03-05-2012, 10:35 PM
قربون دستتون..

esi_iranian
03-06-2012, 03:40 PM
بچه ها سریال madmen ارزش داره ببینم؟؟

m a h d i
03-06-2012, 05:03 PM
بچه ها سریال madmen ارزش داره ببینم؟؟

شک نکن سریال بسیار قشنگیه:Smiley17::Smiley69:

bakuryu
03-06-2012, 11:37 PM
اقا این Tudors هم خوبه ؟

EMINENT
03-08-2012, 01:23 PM
سلام!!!
دوستان من چند روزی میشه سریال لاست رو تموم کردم (دیگه نتونستیم زودتر ببینیم دیگه شرمنده!) من که خودم و یه فیلم باز میدونم (مثلا!) این لاست سطح توقع منو بدجور برده بالا خیلی سریال خفنی بود از هر لحاظ، حالا می خواستم ببینم پیشنهاد دوستان سریال خورمون چیه که یه سریال باحال پیشنهاد کنن واسه دیدن که واقعا ارزش دیدن داشته باشه.:Smiley105:
** قبلا فرار از زندان رو هم دیدم ، الانم دارم American Horror Story رو میبینم**

h6690
03-08-2012, 02:35 PM
بستگی داره که کدوم بخش لاست برات جالب بوده.
اگر به بازی با زمان علاقمندی ، Flash Forward البته سیزن 2 اون هیچوقت ساخته نشد و یه جورایی نیمه کاره است.
فرینج هم علمی تخیلی است ولی خیلی کشدار شده و به قدرت لاست نیست.
اگر ماجرایی علاقمندی ، 24 که خیلی خالی بندی داره ولی بسیار خوشساخت هست مثل
American Horror Story که با وجوداینکه چیز تازه ای نداره و همش کلیشه ای است ولی بعلت ساخت خوب دیدنی شده.
اگر کار سنگین و رئال می خوای Breaking Bad ، در عین اینکه بعضی صحنه های آن خیلی کشدار است ، مثلا هنرپیشه به مدت
3 دقیقه خیره به تلفن میشه و تنها صدای تیک تام ساعت بگوش میرسه ولی قبلا در داستان اونقدر ذهن بیننده رو در گیر کرده
که مثل هنرپیشه با استرس منتظر زنگ هستی . اگه کسی برای اولین بار یک قسمت از وسطای سریال رو ببینه محاله حاضر
بشه سریال رو تهیه کنه ولی اگه در گیر داستان بشی همون صحنه های کشدار ، خیلی جالب میشه . شاید بشه گفت اگه
فیلم پدر خوانده رو سریال میکردند ، Breaking Bad رقییب اون میشد.

m a h d i
03-08-2012, 03:50 PM
سلام!!!
دوستان من چند روزی میشه سریال لاست رو تموم کردم (دیگه نتونستیم زودتر ببینیم دیگه شرمنده!) من که خودم و یه فیلم باز میدونم (مثلا!) این لاست سطح توقع منو بدجور برده بالا خیلی سریال خفنی بود از هر لحاظ، حالا می خواستم ببینم پیشنهاد دوستان سریال خورمون چیه که یه سریال باحال پیشنهاد کنن واسه دیدن که واقعا ارزش دیدن داشته باشه.:Smiley105:
** قبلا فرار از زندان رو هم دیدم ، الانم دارم American Horror Story رو میبینم**

دوست عزیز شما باید حتمن این ده سریال را ببینی
که البته 2تاشا دیدی
lost
preson break
true blood
game of throne
heroes
vampaiers daieris
سوپرنچرال
family guy
friends
breaking bad
dexter
سریال homeland و 6 feet under هم هست
اما شما با heroes و friends شروع کن
حتمن معتاده این سریالها میشی

m a h d i
03-08-2012, 04:18 PM
اقا این Tudors هم خوبه ؟

sسریال تودورز یک درام تاریخی واقعی از شبکه عالیه show time حتمن نگاه کن اولش جالب نیست اما بعد دو قسمت واقعن جذاب میشه و میدونی که کاملن این جریانات اتفاق افتاده
4 فصل بوده الانم دیگه تموم شده

moh333n
03-08-2012, 11:46 PM
دوستان من این سریال ها رو دیدم و الان بد جور تو بی سریالی افتادم.سریال ها رو معرفی میکنم که با روحیاتم اشنا بشین واسع معرفی سریال
نظرمم واسه باقی دوستان میذارم
1-لاست (عالی)
2-فرار از زندان(فوق العاده)
3-اشنایی با مادر (نفسه)
4-آلیاس (بگی نگی)
5-بیگ بنگ (بی نظییییییییررر)
6-بلو من استیت(خوب)
7-مدرن فامیلی (عالی)
8-قهرمانان (حیف که کنسل شد)
9-خانه عروسکی (حیف که کنسل شد)
10-فرینج (حال نداد-2فصل دیدم)
11-خاطرات خون اشام (غیر قابل توصیف)
12-گیم او ترنس (محشر)
13-اسپارتاکوس (دنیا)
14-برکینگ بد
15 ........ خیلیاشون هم یادم نیست

نمیدونم سوپر نچرال ارزش دیدن داره یا نه ؟آخه انگار زمان سریال مال قدیم هست ؟دوستان 40% ومپایر هم باشه من راضیم
خودتون هم لطف کنید معرفی کنید

NOjAN
03-08-2012, 11:53 PM
دوستان من این سریال ها رو دیدم و الان بد جور تو بی سریالی افتادم.سریال ها رو معرفی میکنم که با روحیاتم اشنا بشین واسع معرفی سریال
نظرمم واسه باقی دوستان میذارم
1-لاست (عالی)
2-فرار از زندان(فوق العاده)
3-اشنایی با مادر (نفسه)
4-آلیاس (بگی نگی)
5-بیگ بنگ (بی نظییییییییررر)
6-بلو من استیت(خوب)
7-مدرن فامیلی (عالی)
8-قهرمانان (حیف که کنسل شد)
9-خانه عروسکی (حیف که کنسل شد)
10-فرینج (حال نداد-2فصل دیدم)
11-خاطرات خون اشام (غیر قابل توصیف)
12-گیم او ترنس (محشر)
13-اسپارتاکوس (دنیا)
14-برکینگ بد
15 ........ خیلیاشون هم یادم نیست

نمیدونم سوپر نچرال ارزش دیدن داره یا نه ؟آخه انگار زمان سریال مال قدیم هست ؟دوستان 40% ومپایر هم باشه من راضیم
خودتون هم لطف کنید معرفی کنید

با توجه به سلیقه ی سریالیت 2 مورد رو پیشنهاد می کنم :

True Blood . این رو اول دانلود کن و ببین .
بعدی Dexter . این رو اول در موردش بخون ببین با سبکش می تونی ارتباط برقرار کنی یانه . بسیار زیباست .

pooian
03-16-2012, 04:27 PM
سلام
من تازه کار هستم!
چندی پیش سریالی با نام (جریکو)را دیدم میخواستم عزیزان سریالی مشابه به ان را معرفی کنند
سپاس

NOjAN
03-16-2012, 04:38 PM
سلام
من تازه کار هستم!
چندی پیش سریالی با نام (جریکو)را دیدم میخواستم عزیزان سریالی مشابه به ان را معرفی کنند
سپاس

سلام دوست عزیز. من اسم این سریالی که فرمودین رو تاحالا نشنیده بودم . ولی توی IMDB سبکش رو به این صورت نوشته بود :

Action | Drama | Mystery

توی این سبک ها اگر سریال های LOST , Flashforward و یا Prison Break رو تماشا نکردین حتما یکدومش رو شروع کنین .

pooian
03-24-2012, 11:30 AM
سلام و درود بی پایان محضر همه اساتید
عزیزان کسی سریال touch رو شروع کرده چگونه هست؟

esi_iranian
03-24-2012, 10:04 PM
سلام
من تازه کار هستم!
سپاس

اگه تو مایه های جریکو میخوای پیشنهاد میکنم walking dead ببینی که یجورایی شبیهن

Why Me ?
03-24-2012, 11:38 PM
یک راهنمایی کلی می خواستم از کسانی که مثل من هستند: :Smiley39:
منظورم چیه؟ گاهی وقت ها من از یک سریال خوشم میاد و گاهی وقت ها از یک سریال بدم میاد. خلاصه اینکه سریال هایی رو که دوست دارم و سریال هایی رو که بدم میاد لیست می کنم، اگر کسی علایقش مثل من بود و از همونهایی که من خوشم میاد خوشش میاد و از اون هایی که من بدم میاد بدش میاد، اگر سریالی بود که تو لیست من نبود به من بگه لطفا:Smiley17:

سریال های خوب من
-----------------
1- بیگ بنگ تئوری
2- how i met your mother
3- my name is ear
4-two and half men
5-modern family
6- walking dead
7- comunicatian?
8-american dad
9-

سریال های بد من
---------------
1- spartacus-
2-weeds
3-True blood
4- Fringe
5- whitiney
6-Dexter
7-desperat housewives

خلاصه دوستان اگر مثل من فکر می کنید، خواهشا سریالی رو که باید ببینم یا نباید ببینم رو به من معرفی کنید.
با تشکر

Heisenberg
03-24-2012, 11:48 PM
والا دوست من شما 95% لیست خوبهات سریال های کمدی هستش !
و من واقعا نمی دونم چه طوری دلت اومده سریالی مثل "دکستر" رو گذاشتی تو بدها!
حالا بگذریم به نظر من شما سمت سریالهایی مثل The Killing - mad men - House M.D - Breaking Bad- touch -Game of thrones - Rome نرو! البته این 7 تا از شاهکارهای سریالهای دنیا هستن که من عاشقشون هستم!
ولی به نظرم شما حتما سریال Arrested Development و 30rock ، Glee و Person Of Interest و Family Guy رو امتحان کن...

srk2010
03-28-2012, 09:59 PM
آقا یه سریال تو ژانر افسانه جستجوگر و game of throne که افسانه ای باشه و قشنگ یه چیز تو مایه های شوالیه ای و این صحبتها
بعدم اینکه به نظرتون از بین دکستر و خون واقعی کدوم رو واسه دیدن انتخاب کنم؟

D O R D I
03-29-2012, 08:43 AM

من فقط یکی رو دیدم به نظرم بین این دوتا صد در صد دکستر کار بهتریه پس من دکستر رو پیشنهاد میدم

m a h d i
03-29-2012, 03:50 PM
آقا یه سریال تو ژانر افسانه جستجوگر و game of throne که افسانه ای باشه و قشنگ یه چیز تو مایه های شوالیه ای و این صحبتها

camelot را ببین the tudors هم تاریخیه
خون واقعی اعتیاد اورتره اما دکستر موضوش کلاسیک درامه

m a h d i
03-29-2012, 03:53 PM
سلام و درود بی پایان محضر همه اساتید
عزیزان کسی سریال touch رو شروع کرده چگونه هست؟

دوست عزیز یک قسمتشا دیدم خیلی خوب بوده اگه سریال اپدیدت میبینی حتمن دنبال کن اگه هم نه که بدار تابستون ببین

badboy
04-01-2012, 05:08 PM
دوستان عزیز کسی میتونه 1سریال در حد فرار از زندان وشرلوک بهم معرفی کنه:Smiley17::Smiley17:

badboy
04-06-2012, 10:20 PM
:Smiley15:
کسی جواب نمیده؟:Smiley39:

m a h d i
04-06-2012, 10:45 PM
دوستان عزیز کسی میتونه 1سریال در حد فرار از زندان وشرلوک بهم معرفی کنه:Smiley17::Smiley17:
دوست عزیز چه سریال هایی دیدی ؟
اگه لاست و فرندز و 24 را ندیدی باید ببینی چون جز بهترینهان
تو مایه فرار از زندان 24 را ببین

badboy
04-07-2012, 12:40 AM
دوست عزیز چه سریال هایی دیدی ؟
اگه لاست و فرندز و 24 را ندیدی باید ببینی چون جز بهترینهان
تو مایه فرار از زندان 24 را ببین

24و لاست دیدم

فزندز کمدیه؟

تو سبکهای هیجانی.رازآلود

idin
04-07-2012, 12:44 AM
Fringe
Nikita
Supernatural
FlashForward

فکر کنم از اینا خوشت بیاد :Smiley17:

m a h d i
04-07-2012, 01:08 AM
24و لاست دیدم

فزندز کمدیه؟

تو سبکهای هیجانی.رازآلود

harper island و fringe و being human و mentalist را ببین
فرندز هم طنزه

pooya
04-07-2012, 01:10 AM
Fringe
Nikita
Supernatural
FlashForward

فکر کنم از اینا خوشت بیاد :Smiley17:

FlashForward باحال بود ولی متاسفانه کنسل شد

idin
04-07-2012, 01:29 AM
درسته
ولی همون یک فصل هم ارزش دیدن داره :Smiley35:

123u
04-07-2012, 03:16 AM
سلام
من تازه کار هستم!
سپاس
با درود خدمت تمامی دوستان
اقا جریکو حرف نداره 1چیزایی تو سبک24 و home land
حالا اگه دوستان سریالهایی تو این سبکها رو دیدن لطفا مارو هم راهنمایی کنن

Jack Ass
04-07-2012, 07:10 PM
سلام بکس
میشه یه سریال معرفی کنین که سبک Heroes باشه
فقط تموم شده نباشه و اگرم میشه جدید باشه :Smiley36:

m a h d i
04-07-2012, 07:20 PM
سلام بکس

هیروز را از روی سریال 4400 ساختن و توی یک سبکن
و alphas هر مثل هیروز و سریال جدید و بسیار زیباییه فصل 2ش هم از تابستون میاد

Milad eMJey
04-07-2012, 07:20 PM
سلام بکس

Misfits.سریال های دیگه ای هم هست اما میس فیتس یه چیز دیگست.مخصوصا 2 فصل اولش.

m a h d i
04-07-2012, 07:22 PM
با درود خدمت تمامی دوستان
اقا جریکو حرف نداره 1چیزایی تو سبک24 و home land
حالا اگه دوستان سریالهایی تو این سبکها رو دیدن لطفا مارو هم راهنمایی کنن

hawaii five و سریال mentalist و سریال کستل و سریال شرلوک
بهت پیشنهاد میکنم در سطح اوناست و توی یک سبکه

Chandler Bing
04-14-2012, 12:18 PM
کسی 30 rock رو دیده؟ در سطح مدرن فمیلی هست؟

ifarzam
04-16-2012, 11:33 PM
دوستانی که هر سه سریال زیرو دیدند کدومو پیشنهاد می کنند؟
The Wire
The Sopranos
Six feet Under
با سپاس.

rezarbn
04-16-2012, 11:48 PM
The Wire

h6690
04-17-2012, 01:06 AM
30Rock طنز اجتماعی است. بعضی سیزن هاش خیلی خوبه ولی سیزن 3 و4 مقداری افت داره.
تینا فی در این سریال انتقادها و نیش و کنایه های خیلی زیادی به زنها میزنه و بعضی رفتارهای زنانه رو در کاراکتر خودش
یا سایر زنان سریال به نقد میکشه و انصافا نگاه جدیدی داره و چون از طرف یک زن این مسائل بیان میشن
بیشتر از طرف بیننده مورد قبول قرار میگیره.

Amir.Ho3ein
04-19-2012, 05:10 PM
سلام نظرتون در مورد سریال های Weeds و Revenge و Smash چیه،به نظرتون ارزش دیدن دارند؟؟
چند قسمتشونا دانلود کردم اما فعلا مشغول دیدن سریالای دیگه از جمله The Vampire Diaries،Spartacus،Touch و Awake هستم
اگه به قشنگی و جذابی سریالایی ک گفتم هستند بگید تا بقیشونا دانلود کنم
ممنون

NOjAN
04-19-2012, 06:08 PM
سلام نظرتون در مورد سریال های Weeds و Revenge و Smash چیه،به نظرتون ارزش دیدن دارند؟؟
چند قسمتشونا دانلود کردم اما فعلا مشغول دیدن سریالای دیگه از جمله The Vampire Diaries،Spartacus،Touch و Awake هستم
اگه به قشنگی و جذابی سریالایی ک گفتم هستند بگید تا بقیشونا دانلود کنم
ممنون

در مورد Smash و Revenge نه تعریفی شنیدم و نه چیز بدی .. ولی در مورد ویدز می تونم بگم اگر وقت اضافه دارین و سطح سریال خیلی براتون مهم نیست ممکنه 4 یا 5 فصل اولش براتون قشنگ باشه . ولی در کل سریالی نیست که پیشنهاد کنم به کسی.
در حد sparta و vampire و .. هم نیست.

m a h d i
04-19-2012, 06:26 PM
دوستانی که هر سه سریال زیرو دیدند کدومو پیشنهاد می کنند؟
The Wire
The Sopranos
Six feet Under
با سپاس.

دوست عزیز من wire را دیدم ولی نپسندیدم اما سریال 6 feet under اوایلش روندش کنده و کسل کننده اما در ادامه و در پایان سریال میگی: عالیه و واقعا ارزش دیدن داشت

Naomi boy
05-07-2012, 09:23 PM
برادران مجاهد در عرصه سریال راهنماییم کنین:Smiley36:که باید یه نفر رو از گمراهی دربیارم:Smiley36:
از بین سریال های the big c--californication--skins
کدوم بهتره؟؟ بیشتر جنبه طنزش مدنظره:Smiley69:
یه توضیحی درباره هرکدوم بدین لطفا