PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود هشتم

arso
12-01-2014, 04:48 PM
http://8pic.ir/images/b9vaj0bm9jpd5jdbio3y.jpg

Season 5 Episode 8 " Coda

.:dl-topic:.
(http://tvworld.info/showthread.php?44250-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-The-Walking-Dead-%28-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-%29&p=169837#post169837)
.:IMDB:.
(http://www.imdb.com/title/tt3714498/?ref_=ttep_ep8)

خلاصه داستان : . . .

linkinpark20
12-01-2014, 05:12 PM
یعنی اصلا میشه به این اپیزود 10 نداد وای خدای من هنوز تو شک هستم یعنی غیر قابل پیش بینی ترین اتفاقی که میشد بیفته افتاد اون آخر هم که اون مرد سیاهه نقشه رو دید هیجان صبر کردن رو برای قسمت بعدی دو چندان کرد وایییییییییییییی عجب قسمتی بود به یاد ماندنی شد:Smiley35::Smiley35::Smiley35::Smiley17::Smile y17::Smiley17::Smiley17:

saleckf
12-01-2014, 05:22 PM
بث چرا؟؟

.Ven0m.
12-01-2014, 05:33 PM
خسته نباشید کلی به عوامل سریال
این نیم فصل یه بازگشت شکوهمند بود
لذت بردم:x
10/10
همین

Green Way
12-01-2014, 05:36 PM
یه شاهکار دیگه واسه اتمام نیم فصل. بهترین پایان برای بث مهربون
هیچکس فکرشم نمیکرد. یه جورایی جای خالیش حس میشه در اینده
چقدر زود گذشت؛ حالا از خانواده ی هرشل فقط مگی مونده
برگشتن مورگان به سریال میتونه جذاب باشه. داستان کلیسا هم تموم شد. باید دید محیط امن دیگه ای کی و کجا به پستشون میخوره؟
در کل این اپیزودم جزء یکی از بهترین اپیزودای تابحال سریال بود. خدا کنه فوریه زود بیاد چون دوشنبه ها بدون walking dead بدجوری توو ذوق میزنه...

KEVIN GARVEY
12-01-2014, 07:06 PM
بازم یکی از بهترین اپیزودهای سریال.از دوستانیکه اون نامه رو ترجمه کردن خواهش دارم واسه ما اماتورهاهم ترجمه شو بذارن.10 خداییش حقه شه.یکماهو نیم باید صبر کنیم.راستی کاش سانز انرکی هم اینجوری میشد. نیم فصل نیم فصل میشد.

"Ross Geller"
12-01-2014, 08:23 PM
این قسمت خیلی خوب بود ! هر چند مردن بث واسه من 5 دقیقه قبلش اسپویل شد :| یه نوتیفیکیشن تو اینستگرام واسم اومد puese کردم سریال رو رفتم چک کنم بعد که رفتم توی اینستگرام یکی از پیج هایی که Follow کرده بودم عکس بث رو گذاشته بود نوشته بود Rip Beth :| بد شانسی به این میگنا !:Smiley36:
اما کلا راجبه نیم فصل و سریال : نیم فصل خوبی بود داستان بهتر و سریعتر فصل قبل بود و موضوعات جدید و جالبی هم داشت اما Walking Dead داره چیو دنبال میکنه ؟ همینجور از یه شهر به یه شهر دیگه از یه گروه که ادم میکشن به گروه دیگه یا همینجور یه شخصیت اضافه میشه یکی کم میشه که چی بشه ؟ سریال هدف خاصی نداره و این بده , شما بعده 4 و نیم فصل با قسمت یک فصل یک مقایسه کنی
فقط اطلاعاتشون از واکرا بشتر شده و مهارت پیدا کردن توی کشتنشون , قضیه این دانشمنده هم که مالیده شد ینی کلا هیچ هدفی توی این 4 و نیم فصل جز زنده موندن شخصیت ها به سریال اضافه نشده و این بده ! اگه بخوایم توی لحظه نگاه کنیم و به هر اپیزود نمره بدیم این اپیزود و چند تا از اپیزود های قبل هم لیاقت 10 رو دارن ولی کلی بخوایم نمره بدیم به نظرم سریال اگه هدف مشخص و روندی منظم رو پیش نگیره پیشرفتی نمیکنه و خیلیا ممکنه از سریال زده بشن !:Smiley69:

areff
12-01-2014, 10:08 PM
یااااا خالق هیجان عجب اپیزودی بود. 10/10

Yellow King
12-01-2014, 11:46 PM
چرت ترین اتفاقی که میتونست بیفته همینه. بی خود و بی جهت Beth رو کشتن که مثلا به سریال آب و تاپ بدن. اصن چه دلیلی داشت که Beth حمله کنه به اون زنه واقعا موندم نویسنده ها آدم و پیش خودشون چی فرض کردن؟!...

caviya
12-01-2014, 11:55 PM
سریال هدف خاصی نداره و این بده , شما بعده 4 و نیم فصل با قسمت یک فصل یک مقایسه کنی

قبول دارم اینو...ولی باید در نظر داشته باشی این داستان اشخاصی است که خودشون هم هدف خاصی ندارن...فقط میخوان زنده بمونن
خود سریال بیشتر میخواد اون تنهایی و سردرگمی رو نشون بده، برای همین خیلی ها تو این چند اپیزود اخیر واقعا زجر کشیدن
چون به سریال به عنوان اکشن پر جنب و جوش نگاه میکنن....نه یک درام هیجان انگیز....برا همین موقع که سکون حاکم میشه، حال نمیکنن
این قسمت هم معلوم بود یک اتفاق بزرگ و ناگوار رخ میده...چ.ن یک جورایی وقتش رسیده بود

TWD
12-02-2014, 12:04 AM
عالی ، بعد از مدت ها اون انتظاری که از این سریال داشتم توی این قسمت برآورده شد 10/10
:Smiley17:

AdibTE
12-02-2014, 12:10 AM
http://picoup.ir/images/98737988461163639655.jpg

نظر دوستان عزیز محترمه ولی باید گفت: "واو"! عجب اپیزود غمناکی بود! به معنای واقعی لذت بردم. تا اون لحظه هیچ کس انتظار این رو نداشت که بث میمیره و همه خوش و خندان بودن و به این قضیه که "همه دور هم" جمع باشن فکر میکنن و دوس ندارن هیچ کدوم حذف بشه. باید بگم که این حذف ناگهانی بث واقعا دردناک بود، چه برای گروه، چه برای بازیگرا و چه برای بیننده ها! اگر این روند رو نداشته باشه و بخوایم هیچکی حذف نشه باید بریم همون فصل اول رو 100 بار نگاه کنیم(بد میگم؟)!
خلاصه این قسمت، از قسمت های "کامل" این فصل بود. یه پایان نیم فصلِ عالی و کِشنده به سمت قسمت بعدی. از حرکات بی نظیر میشون گرفته تا مرگ و به گریه افتادن دریل، همش عالی بود.
10

پ.ن: اگه سکانس بعد از آنچه خواهید دید رو ندیدید، برید نگا کنید از دستتون در نره.:Smiley69: من همچنان منتظر دیدار این دو شخصیتم:Smiley19:

Dr. HANNIBAL LECTER
12-02-2014, 12:13 AM
چه عجب بابا یک قسمت جالب شد اونم قسمت اخر نیم فصل نههههه بث:Smiley19:

MILANO
12-02-2014, 02:35 AM
لعنت به پیج رسمی سریال که تو فیسبوک مردن بث رو اسپویل کرده بود!!!
بی دلیل، غیر منطقی و مزخرف...
غیر از اینکه توهین به ما بینندگان باشه؛ توهین به خود شخصیت بث هست که بعد از این همه فصل و این همه کشمکش چنین پایانی رو براش در نظر گرفتن!
یکی نیست بگه آخه هر مردنی هم که سریال و جذاب و قشنگ نمیکنه!!! دقیقاً با خودشون چی فکر کردن؟
سریال مردن های خیلی خوب هم داشته! یکیش همسر ریک... یکیش هرشل... اما این؟ واقعاً چرت بود...
من به شخصه از بث معذرت میخوام...

sami1428
12-02-2014, 03:01 AM
بث قربانی سریال شد.به خاطر جذاب کردن سریال کشتنش.
این قسمت یه دفعه کات شد رو صحنه معاوضه.
اگه قرار به این حمله بود چند مین قبل بث چرا جون افسر پلیس نجات داد.
سریال موضوع و فضای عالی داره.ولی عواملش ازش استفاده درست نمی کنند.به خاطر این که بیننده نگه دارن برای ادامه قسمتها لازم نبود این شکل حذف کنند بث.لااقل اگه حذفش تو برنامه بود ای کاش با شکوه تر بود مرگش.
شاید بگیم تو game of thrones هم بگیم شخصیتها حذف میکنن.ولی اونجا داستان قبلن نوشته شده.تو یه فصلم اینقدر هیجان هست تو سریال که بخوان برای هیجان شخصیت حذف کنند.
افسر پلیس زن بدترین شخصیت به ظاهر منفی این سریال تا به اینجا بود.گنگ بود اصلن نقشش.بیمارستانم سر و ته درستی نداشت داستانش.
اینا میگشتن ادم از اون سر دنیا نجات میدادن.بعدشم تو بیمارستان اونجور میکردن باهاشون.تو اون دنیا که واسه یه بیسکوییت ادم میکشن اینا نون خور میاوردن واسه خودشون.
نه به اون گشنه ها که ادم میخوردن نه به اینا که نون خور میاوردن.
راه ورود و خروج بیمارستانم که معلوم نبود دقیق.
تا اینجا این فصل 7.5
بث حقش نبود زود حذف شد

YY11
12-02-2014, 09:01 AM
یه اپیسود احمقانه دیگه !! اصلا ارزش دیدن و وقت گذاشتن نداره ! :-&

hamed224
12-02-2014, 11:30 AM
بث عزیز و هم بابت نداشتن ایده جدید واسه سریال پرپر کردن رفت :Smiley19: اونم چقدر ناشیانه و ضد حال.

البته شایدم بازیگر خودش نخواسته ادامه بده اینجوری حذفش کردن.

MrP
12-02-2014, 11:43 AM
اپيزود قابل قبولي بود
براي من دو ،سه دقيقه اول بيشتر چسبيد .ريك كم كم داره غير قابل پيش بيني ميشه
حذف بث هم به نظر من لازم بود ، خسته كننده ترين و ضعيف ترين كاراكتر سريال بود
حالا جچور مي خوان سريال رو ادامه بدن جاي سوال هستش .سريال رو دور تكرار افتاده نياز به تزريق چيز جديدي داره

anzalichi
12-02-2014, 01:51 PM
اپیزود نهایی نیم فصل 5 ام سریال The Walking Dead‌با ثبت رکورد 15 میلیون بیننده و عبور از مرز 14.8میلیون بیننده ی اپیزود نهایی فصل چهارم، رکوردی تازه در صنعت فیلم و سریال به جای گذاشت.میانگین سنی افرادی که این اپیزود رو نگاه کردن بازیه 18 تا 49 سال رو بعنوان Maximum نشون میده..!!
http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/walking-dead-midseason-finale-pulls-752912

areff
12-02-2014, 02:02 PM
چرت ترین اتفاقی که میتونست بیفته همینه. بی خود و بی جهت Beth رو کشتن که مثلا به سریال آب و تاپ بدن. اصن چه دلیلی داشت که Beth حمله کنه به اون زنه واقعا موندم نویسنده ها آدم و پیش خودشون چی فرض کردن؟!...

این دختره اگر فصل های قبل رو دقت کرده باشید اصلا مشکل احساسی داشت در حَد دیوانگی، چندبار خودکشی کرد، (اپیوزدهایی که توی مزرعه بودنند)

اینجا هم که گیر افتاد سریع احساسی میشد اون دکتره هم به خاطر اینکه میخواست فقط خودش تنها دکتر باشه، بث فهمید میخواست دکتر هم بکشه که هی اتفاقی می افتاد نتونست ،

این آخر هم فهمید این خانوم پلیسه داره از همه استفاده میکنه که فقط خودش رو رییس نگه داره حتی این آخر هم فهمیدیم داشته از بث استفاده میکرده در حالی که ما فکر میکردیم دلش برای بث سوخته ،

مقدمه چینی مرگ بث هم از ورود بث پیش همین پلیس ها شروع شد اما همچین حذف شخصیتی خیلی بجا بود توی این سریال چون به قول یکی از دوستان داستان این سریال افتاده روی دور تکرار.

nima3333
12-02-2014, 07:19 PM
این اپیزود نسبت به چند اپیزودهای قبل بهتر بود ولی در مجموع میشه گفت که این فصل یکی از کسل کننده ترین فصلهای این سریال بوده.
فصل قبل اگر یادتون باشه فرماندار با توپ و تانک برای تصرف زندان حمله کرد و کلی انفجار و کشتار شد و حتی هرشل هم توسط فرماندار کشته شد.
حالا این فصل بعد از کلی پیاده روی توی شهر با یه بیمارستان بی سرو ته مواجه میشن از اونور هم اصلا انگار مگی تا حالا یادش نبود که خواهر داره ولی تا جسد خواهرشو میبینه پخش زمین میشه و گریه میکنه که این خودش کلی تضاد ایجاد میکنه.
کشیش هم جز دردسر درست کردن کار دیگه ای بلد نیست و میشه گفت تو بی عرضه بود چیزی از توجین کم نداره.
خلاصه انتقاد به این فصل خیلی زیاده و میشه گفت تا اینجا این فصل اصلا راضی کننده نبوده.

امتیاز این فصل : 7/10
امتیاز این اپیزود: 8/10

rezatwd
12-02-2014, 08:00 PM
این اپیزود نسبت به چند اپیزودهای قبل بهتر بود ولی در مجموع میشه گفت که این فصل یکی از کسل کننده ترین فصلهای این سریال بوده.
فصل قبل اگر یادتون باشه فرماندار با توپ و تانک برای تصرف زندان حمله کرد و کلی انفجار و کشتار شد و حتی هرشل هم توسط فرماندار کشته شد.
حالا این فصل بعد از کلی پیاده روی توی شهر با یه بیمارستان بی سرو ته مواجه میشن از اونور هم اصلا انگار مگی تا حالا یادش نبود که خواهر داره ولی تا جسد خواهرشو میبینه پخش زمین میشه و گریه میکنه که این خودش کلی تضاد ایجاد میکنه.
کشیش هم جز دردسر درست کردن کار دیگه ای بلد نیست و میشه گفت تو بی عرضه بود چیزی از توجین کم نداره.
خلاصه انتقاد به این فصل خیلی زیاده و میشه گفت تا اینجا این فصل اصلا راضی کننده نبوده.

امتیاز این فصل : 7/10
امتیاز این اپیزود: 8/10

اتفاقاشما داری برعکس میگی این فصل بهترین فصله اگه فصل قبل رو یادت باشه تا قسمت 5 هیچ هیجانی نداش و فقد تو زندان بودن و فقط از فصل 4 قسمت 8 با قسمت 14 قشنگ بودن و هیچ دلهره ای تو فیلم وجود نداش نیم فصل دومش هم 4 موضوع درست کرده بودن نمیدونستن به کدومش برسن
نمره این فصل 10
نمره این قسمت 10
مگی هم درباره خواهرش پرسید اگه یادت باشه تو قسمت اول فصل 5 دریل میگفت که یه ماشینی بود با یه عکس صلیب سفید روش که بث رو دزدید این فصل هم درسته بعضی از قسمتاش هیجان نداش ولی هر قسمت یه رازی توش پنهان بود

Eternal
12-02-2014, 08:25 PM
همه چیز داشت خوب پیش می رفت که... بث رو کشتن. اصلا از بازیگرش خوشم نمیومد، ولی راضی هم نبودم که اینطوری بی دلیل بمیره.
حمله به داون هیچ توجیه داستانی نداشت. اصابت گلوله به سر بث هم هیچ توجیه فنی نداشت. (اینا مگه غلاف نکرده بودن؟ اگه کرده بودن، عوض شدنِ 180 درجه ایِ وضعیت اسحله توسط داون، در اون مدت و فاصله ی کمش با بث، و حضور اون تعداد از دار و دسته ی ریک، عملا غیر ممکنه. با این حال اگه توجیه داستانی داشت من نادیده میگرفتم اینا همه رو...)
بعد از اینکه داون بث رو کشت، دریل(که مثلا خیلی لاتِ و خیلی بهش برخورد این قضیه!) یه لحظه هم امون نداد و فِرتی زد داون رو کشت. در صورتی که داون داشت میگفت از قصد نبود، پدر جان...
اینجا به غیر از بث، کاراکتر داون هم خیلی پایان بدی داشت. شخصیتی که خیلی پتانسیل داشت بنظرم و بعضی ها میگفتن شاید در آینده (با یه سری پیچ و خم) عضو گروه ریک بشه.
ما اینا همه رو میگیم ولی وقتی نویسنده بخواد کسی رو بکشه، میکشه دیگه..

متاسفانه به نظرم سریال از وفاداری-ای که به کمیک داره فقط ضربه میخوره. خیلی از اتفاق ها شاید در حالت نوشته و به همراه چندتا نقاشی خیلی جذاب بنظر بیاد ولی وقتی همون رو بیاریم توی تلویزیون اصلا خوب نشه. نویسنده ها هم فک کنم *بالِ* عوض کردنِ داستانِ کمیک رو ندارن و بجا الهام گرفتن فقط دارن کپی میکنن. (البته من کمیک رو نخوندم! اگه حرفم اشتباست شما اصلاح کنید.)

nima3333
12-02-2014, 08:47 PM
اتفاقاشما داری برعکس میگی این فصل بهترین فصله اگه فصل قبل رو یادت باشه تا قسمت 5 هیچ هیجانی نداش و فقد تو زندان بودن و فقط از فصل 4 قسمت 8 با قسمت 14 قشنگ بودن و هیچ دلهره ای تو فیلم وجود نداش نیم فصل دومش هم 4 موضوع درست کرده بودن نمیدونستن به کدومش برسن
نمره این فصل 10
نمره این قسمت 10
مگی هم درباره خواهرش پرسید اگه یادت باشه تو قسمت اول فصل 5 دریل میگفت که یه ماشینی بود با یه عکس صلیب سفید روش که بث رو دزدید این فصل هم درسته بعضی از قسمتاش هیجان نداش ولی هر قسمت یه رازی توش پنهان بود

به نظرم شما خیلی روی این سریال تعصب داری برای همین خیلی از اپیزودهاش براتون عالیه .
مشکلی هم نداره به هر حال هر کس سلیقه ای داره
این واکینگ دد هر فصلش داره سیر نزولی پیدا میکنه کلا زامبی ها که محور اصلی داستان بودن حذف شدن ، دیگه چیزی به اسم ترس توش وجود نداره .
در کل به نظر من فصل قبل هیجانش خیلی بیشتر از این فصله.
این فصل توی 1 اپیزود رفتن توی ترمینوس با این که اکثریت فکر میکردن داستان فصل پنجم توی ترمینوس رقم میخوره ولی کارول با 1 موشک سوتی همه رو نجات داد و همه به خوبی و خوشی جون سالم به در بردن گفتنی و انتقاده زیاده ولی به هر حال امیدوارم نیم فصل دوم هیجان بیشتری داشته باشه.

اینجا به غیر از بث، کاراکتر داون هم خیلی پایان بدی داشت. شخصیتی که خیلی پتانسیل داشت بنظرم و بعضی ها میگفتن شاید در آینده (با یه سری پیچ و خم) عضو گروه ریک بشه
منم مثل شما و اون بعضی ها همین فکرو میکردم ، پیش خودم حدس میزدم که داون با گروهش به ریک ملحق میشه که اینطوری نشد .

mohsen111
12-03-2014, 12:11 AM
بث را باید زودتر از سریال خارج می کردند!!

rolan
12-03-2014, 04:05 AM
9 امتیاز من ... اپیزود بسیار خوبی بود و مهم اینکه چه عجب اینا هم بالاخره فهمیدن از اصل غافلگیری استفاده کنن !! و این خودش بسی جای خوشحالی داره . . . :Smiley69: داریل هم که در دم قصاص کرد ... :Smiley36:

yaser84
12-03-2014, 08:32 AM
چطور میشون گاهی با شمشیرش شروع میکنه کلی واکر میکشه، گاهی از پس چند تا دونه بر نمیاد.
مثلا چرا با شمشیر از لای ذر کلیسا نمیزد بکششون.
گاهی خیلی تو مخی میشه این تناقضات سریال

SepehrDtj20
12-03-2014, 04:31 PM
با اون دوستمون در مورد اینکه گفت که بث رو کشتن کاملاً موافقم. خودم هم همین حس رو داشتم.
وقتی که بث حمله ور شد به داون، هیچ نقشه قبلی نداشت، و طبق اپیزودی که پیش رفته بود، رابطه شون نسبت به سری اول که بث تازه وارد بیمارستان شده بود، کمی بهبود پیدا کرده بود تا جایی که بث به داون کمک کرد یک نفر رو بکشه، کاملاً معلوم بود انتقادهایی به شخصیت بث از طرفدارها داره وارد میشه و نویسنده چاره‏ اش رو توی خارج کردنش از سریال دیده.

در مورد خود اپیزود بگم که به نظر من مثل همه نیم فصل های این سریال، پایان خوبی داشت. همیشه با یک تراژدی یا یک سوال نیم فصل رو تموم میکنن که این دفعه با تراژدی تموم شد. اون دوست عزیز که میگه در مورد مگی که چرا اینجوری رفتار کرد. خوب اول که بعد از اینکه از زندان این 2 نفر از هم جدا شدن، توی این شرایط و طبق اتفاق هایی که افتاده براشون از 4 سال پیش، همیشه Worst case scenario رو در نظر میگرفتن، اخلاقشون اینطوری بود، در حدی که بث میگه : "من دیگه گریه نمیکنم." یعنی با موضوع مرگ کنار اومدم، حالا هر کسی باشه. پس از این همه مدت دوری، مگی دیگه به نبودن بث کم کم داشت عادت میکرد تا اینکه خبرش دادن که توی بیمارستان هست. این باعث میشه تمام خاطرات زنده بشه و شوق دیدن دوباره خواهرش بهش برگرده، و وقتی با اون صحنه مواجه میشه، به نظر من این عکس العمل کاملاً طبیعیه.

من همیشه برای نویسندگان سریال های شبکه AMC احترام قائلم، ولی چندین تا اشکال میتونم به این سریال بگیرم تا الان :

- اسم سریال The Walking Dead هست و الان دیگه داره از این موضوع خیلی فاصله میگیره. وقتی یوجین اطلاع داد که برای این بیماری یه نوع درمان داره، تمام بیننده ها رو جای خودشون نشوند که سریال رو دنبال کنن، چون فکر نکنم تا حالا فیلم یا سریالی در این زمینه بوده باشه که در آخر بتونن زمین رو برگردونن. ( غیر از World War Z )

- یک سری کلیشه ها هست که کاملاً قابل پیش بینی شدن اون هم زمان ظاهر شدن واکرهاست. طوری که سریال بعضی جاها پیش میره، کسانی که Fan هستن دیگه کاملاً میفهمن که آره، الان اینجوری میشه، الان این اتفاق میوفته، الان فلانی رو میکشن. بدترین واقعه برای نویسنده اینه که بیننده دستش رو بخونه، شاید برای همین باشه بعضی وقت ها کارهای عجیب غریب میکنن که بگن آره، ما هنوز غیرقابل پیش بینی هستیم.

- الان هر فصل به یک موضوع ربط پیدا میکنه، فصل قبل با فیلیپ، قبلش با زندان و قبل تر با زنده موندن. الان دوباره بحث زنده موندن رو وسط کشیدن در حالی که میتونستن خیلی روی ترمینوس مانور بدن. ترمینوس صرفاً جایی شد که گروه دوباره همدیگه رو پیدا کنه، در حالی که کل فصل همه دیوارها همه گفته ها و همه برنامه ها روی ترمینوس بود و توی چند قسمت سر و تهش هم اومد.

امتیاز من به این قسمت : 8.5/10
امتیاز من به نیم فصل : 6/10

Mohiwoods
12-03-2014, 04:47 PM
یه حس چرتی بهم میگه دان بث رو نکشت :|

beshush
12-03-2014, 07:38 PM
اینی که من دان کردم انچه خواهید دید نداره
کسی نداره بده ما ببینیم
مال ما تا خواهر بث میشینه زمین تموم میشه:((

nima3333
12-03-2014, 08:35 PM
میتونستن خیلی روی ترمینوس مانور بدن. ترمینوس صرفاً جایی شد که گروه دوباره همدیگه رو پیدا کنه، در حالی که کل فصل همه دیوارها همه گفته ها و همه برنامه ها روی ترمینوس بود و توی چند قسمت سر و تهش هم اومد.
کاملا با شما موافقم ترمینوس حیف شد که توی 45 دقیقه پرونده اش بسته شد خیلی میتونستن روش مانور بدن.

"Ross Geller"
12-03-2014, 10:40 PM
یکی از مواردی که خیلی توی Walking Dead عجیبه اینه که از دولت هیچ خبری نیس :| ینی یه گروه 7 8 نفره میتونن زنده بمونن و واکرا رو نسبت به لحظه ی شروع که خیلی بیشتر شدن بکشن اما حکومت و ارتش نمیتونه ؟
یا مثلا یه گروه بد رو وارد داستان کنن که مثل Resident Evil خودشون واکرا رو افزایش بدن یا قوی تر کنن !
خیلی سریال جذاب تر میشه اگه که یه همچین جریان هایی رو وارد داستان کنن, از یکنواختی درر میاد به نظرم ! نه این که فقط دنبال یه جا باشن که امن باشه و زندگی کنن :Smiley15:

A_TWD
12-04-2014, 01:32 PM
داون به بث گفت که نیازی نیست دوست داشته باشن فقط باید بهت احترام بزارن ، برای اینکار از بث سواستفاده کرد ، زمانی که داون خواست پسره برگرده ، بث نمیخواست اجازه بده پسره برگرده بعدش بث گفت" حالا میفهمم " و خودش اسلحه رو (حالا چجوریشو من نمیدونم) گرفت سمت خودش و خودشو کشت تا دیگران داون رو بکشن :Smiley35:
تنها چیزی که درک نمیکنم اینه که بث چیو فهمید که باعث شد اینکارو بکنه ؟؟؟؟
این نیم فصل قشنگ بود امتیاز 9/10

majidzendaniyan
12-04-2014, 07:03 PM
فقط یه چیزی بهم آوردن ...امتیاز ندادم !نمیدونم

Artin_PM
12-04-2014, 07:16 PM
در کل این قسمت از قسمت های قبلی بهتر بود ولی اگه بخوایم کلی بگیم این فصل در مقایسه با فصل های قبلی به شدت افت کرده ! مثلا قسمت 8 فصل قبل که فرماندار به زندان حمله کرد و سر هرشل رو برید واقعا هیجانی بود !
من فکر میکردم فصل 5 همش به ترمینوس ربط داشته باشه ولی اینطور نبود ! ولی خوب شد بث مرد خیلی رو اعصاب بود من بیشتر برای داون ناراحتم تا بث چون داون واقعا میتونست یه رهبر و یه شخصیت جذاب بشه !

x7music
12-04-2014, 11:17 PM
کشتن بث هم عالی بود هم غیرقابل حدس بنظرم حداقل میشد چسر ریکو حذف کرد تا اکشن سریال بالا بره و هیجان ببینیم روند سریال یخورده کسل کننده شده مخصوصا به تعطیلات رفتن هم این اوضاع را دوچندان کرد

r-stark
12-05-2014, 12:26 AM
لعنت به کارگردان ، لعنت به دان ، لعنت به موسیقی 5 دیقه آخر که مو به تن آدم سیخ میکرد آخه چرا ؟ :Smiley104:

5 دیقه آخر در سطح سینما کار شده بود واقعا از لول سریال بالاتر بود ، بار احساسی رو به اوج رسوندن اینقدر مخاطب رو به بث نزدیک کردن که بعد اینطور ما رو در غم از دست دادنش شوکه کنن .:Smiley24:

Matin VT
12-05-2014, 04:53 PM
واقعا نمیفهمم دلیل اینهمه تعریف و تمجید از این اپیزود رو.مرگ بث عزیز هر چند که غم انگیز بود اصلا با عقل جور در نمیومد(اخه زنیکه منگل بین اون همه ادم اومده با قیچی طرف رو بکشه:Smiley19:)
اون اولش که ریک یارو رو کشت خیلی توپ و $$BadA بود.هنوزم به نظر من بهترین شخصیت سریال ریکه(بعد هم دریل):Smiley35:
امتیاز به این نیم فصل:6
امیتز به این قسمت:7

اضافه شده در : 4 minutes

یه حس چرتی بهم میگه دان بث رو نکشت :|
دقیقا.چون بعد از متلاشی شدن مغر بث داون کلشو تکون میداد جوری که خودشم نمیدونست چه خبره!

Zombieland
12-05-2014, 05:28 PM
سریال دوباره به جایی رسیده که حدس زدن قسمت بعد خیلی سخته چون تمام موضوعاتی که تو سریال بود مبهم بود گفته شده حل و فصل شد باید دید اتفاق بعدی چیه
ولی من تنها امید موفقیت ادامه فصل رو تو mr.will i am (اسم یارو یادم رفته)میبینم .باید دید هنوز مشکل روانی داره یا نه و چی شده که برای پیدا کردن دیگران داره تلاش میکنه

Matin VT
12-05-2014, 06:27 PM
mr.will i am (اسم یارو یادم رفته)میبینم .باید دید هنوز مشکل روانی داره یا نه و چی شده که برای پیدا کردن دیگران داره تلاش میکنه
مورگان

mohammad1992
12-05-2014, 11:22 PM
بهترین اپیزودی که تو عمرم دیدم تا حالا ریک این شکلی عصبانی ندیدم اون پلیسه رو بدجور زد.حالا در مورد کشیش اگه توجه کنین اون بلایی که سر اون زنه اورده بود سر خودش هم اومد (مثل انعکاس) ولی خیلی بد شد که نجاتش دادن باید میمرد لعنتی.مرگ غم انگیز بث به نظرم بث خیلی فوقالعاده نقش رو ایفا کرد حیف شد می تونستن یکی دیگه رو انتخاب کنند هرچی فک میکنم چه چیزی این زامبی ها رو سریع میکنه نمیدونم چون در فصل های قبلی یه دونه از اونا سریع بود امتیاز 10

night
12-05-2014, 11:33 PM
فصل قبلی بعد از زندان مزخرف و چرت بود ، این فصل هم قسمت های تکیش که هر گروه رو جدا نشون می داد واقعا خسته کننده بود ولی الان قشنگ شده و راضیم . سریال خوب کمه اینم جز سریال های خوبه
ریک عالیه

0258456mahyar
12-05-2014, 11:39 PM
کاملا روش game of throne رو پیش گرفتن
اولاش خشکه آخراش جو میدن ولی در کل خیلی بهتر شده

a l i
12-06-2014, 12:49 AM
حقیقتا ادم این نظرات رو میخونه متعجب میشه اول میگن داستان از کمیک پیروی میکنه که اتفاقا پیروی نکردنه که همه طرفداران رو از جمله خودم ناراحت کرده ازصلا بث و بیمارستانی وجود نداره که 4.5 قسمت رو تلف کنن واسش بعد سریال رو با اسمش مقایسه میکنن . رابرت خودش بار ها گفته میخواسته روابط انسان ها را در شرایط اخر زمان نشون بده مگه توی کمیک اکشنی که شما میخوای داره؟ بله باید به خاطر ویژگی سریال سازی تا حدی باشه که هست اسم سریال یک ویژگی از ویژگی هایی که سریال حول اون جریان داره رو بیان میکنه هرچند با توجه به ادامه ی داستان سریال به شدت جو ارومی رو حداقل برا یک فصل از نظر زامبی ها خواهد داشت(3 تا 4 قسمت سعی میکنن خلاف اینو ثابت کنن) از این ها که بگذریم باید بگم که سریال از مید سیزن فصل سوم به بعد تا اینجا واقعا افتضاح بود و با همه موافقم ولی این فصل واقعا سعی خودشو کرد تا به اوج برگرده کافی نبود ولی قابل تقدیره فقط امیدوارم امیدوارم موقعیت های داستان تا اینجا که برگ برنده کمیک بودن و در سریال با قدرت هر چه تمام تر بد تصویر کردن رو در ادامه که اتفاقا داستان خیلی خیلی قشنگ تر خواهد شد به این راحتی از دست ندن
نمره قسمت 8
نمره نیم فصل 7

saeed_iri
12-06-2014, 04:34 PM
9 ،
اما یک پلیس خیلی بیشتر از یک آدم عادی به خودش مسلط هست و آمادگی ذهنی زیادی برای هر موقعیتی رو داره. اون هم یک فرمانده . علاوه بر این رابطه عاطفی که با بث داشت رو هم اضافه کنید.
-هدف کشیش رو اصلا نمیفهمم و برام قابل درک نیست،
-پرونده آدم خوارها بسته شد، ، دانشمندی که قرار باشه دنیا رو نجات بده هم که تو زرد از آب در اومد ، پروژه بیمارستان هم به پایان رسید ، گروه هم که باهمه اعضا با هم هستن ، به شدت نگران نیم فصل دوم هستم که چی میخواد بگه و هدف چیه ؟
خون جدیدی که اعتقاد داشتم باید به سریال تزرق بشه هم به پایان رسید.... حالا چی؟

mojtabaa
12-11-2014, 11:10 PM
سریال توی یه حلقه خیلی مسخره گیر کرده
حتی یک اپسیلون تلاش توی هیچ بازیگری نمیبینیم که بخواد تلاشی بکنه برای رسیدن به هدفی مثل رسیدن به شهرهای مهم.
همه دارن دور خودشون میچرخن.
این وضعیت اصلا خوشایند نیست.
سریال باید هدف داشته باشه که در حال حاضر متن هیچ هدفی رو دنبال نمیکنه.

anzalichi
12-13-2014, 04:00 AM
همچنان جذاب ترین لحظات فصل 5، نماهای بسته ای بود که از شخصیت "مورگان" بعد از "آنچه خواهید دید" پخش میشد.. مرگ بث ،‌شوکه کننده بود و خداروشکر سریعن انتقامش گرفته شد...اون کشیش مسخره، بدترین اتفاقی بود که واسه واکینگ دد میتونست رخ بده... کلن این بی عرضگیش تو مواجه شدن بازامبی بسیار رو اعصابه..... گروه هم همچنان بی هدف داره جلو میره... این ره که تو میروی به ترکستان است...!!

نیم فصل 7 از10

8 قسمته بعدی رو ایشالله ساله بعدتابستون از دانشگاه برگشتم نگاه میکنم:Smiley36:

mostafa200
12-13-2014, 12:25 PM
واقعا سریال خیلی خیلی مسخره شده حالا مثلا خواستا بث و بکشن که مثل گیم اف ترونز شوک وارد کنن ؟؟؟؟/ والا به من یکی بدون اسپویل هم اصلا شوکی وارد نشد
سریال هدف نداره اصلا معلوم نیست میخوان به کجا برسونن داستانو همین جوری پیش بره 10 تا فصل دیگه هم بسازن بازم همینه و بهتر نمیشه خدا کنه واسه نیم فصل دوم یه داستان جذاب تری داشته باشن فعلا که فقط به مورگان امید داریم تا ببینیم چی میشه
امتیاز نیم فصل: 7/10
این 7 هم بیشتر به خاطر 4 قسمت ابتدایی وگرنه این 4 قسمت اخر 6 هم نمیدم

KING TWD
12-15-2014, 09:09 PM
قسمت بعدی کی میاد؟

anzalichi
12-15-2014, 10:06 PM
قسمت بعدی کی میاد؟

یکـــشنبه، 19 بهمن ماه

Hilary1370
12-28-2014, 09:50 PM
واقعا قسمت عجیبی بود یا بهتر بگم نیم فصل عجیبی..!!!...من هر کاری می کنم نمیتونم بفهمم که چرا بث آخرسر خودشو فدای نوآه کرد...در صورتیکه اگه یادتون باشه وقتی بث و نوآه داشتند از بیمارستان فرار می کردند، نوآه پشت بث رو خالی میکنه و نشون میده فقط فکر خودشه و فرار میکنه و بث رو بین واکرها تنها میزاره و در آخر گیر میوفته..!!؟؟دوما اینکه اگه خوب قسمت رو دیده باشید، بث قیچی رو تو دست راستش زیر گچ قایم میکنه...در صورتیکه وقتی بث به داون حمله میکنه با دست چپش قیچی رو فرو میکنه...!!!؟؟؟این دیگه از اونا بود...!!سوما اینکه چرا بث و کارول با هم هیچ دیالوگی نداشتند...!!؟؟به نظرم نمیشه گفت نیم فصل بدی بود...مخصوصا چند قسمت اول یا همین قسمت...سریالهایی مثل واکینگ دد که بر اساس داستان پشت سر هم و ادامه وار هستند، بعضی اوقات ممکنه تو بعضی قسمتها فراز و نشیب داشته باشند برای همین نباید زیاد بهشون خرده گرفت...!با احترام به دوستان، بعضیا میگن چرا کشیش که ضعیفه و دردسر درست میکنه نمیمیره...من فکر میکنم که اگه بخوایم همه گروه قوی باشند دیگه هیچ معنایی نداره همه میشن قهرمان!!باید تلفیقی از قوی و ضعیف باشه تا داستان روند خوبی داشته باشه..ترمیناس میتونست خیلی روش مانور بشه که نشد...جایی که تو یه فصل (فصل قبلی) فکر و ذکر همه اعضای گروه رو برای رسیدن به اونجا درگیر میکنه...!!برگشت مورگان میتونه جالب باشه بعد این همه مدت قصد نویسنده ها چیه من نمیدونم!!!ولی باید جالب باشه...

امتیاز نیم فصل : 8.3
امتیاز قسمت هشتم :8.9