PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Justified | چه کسی هارلان را زنده ترک نخواهد کرد ؟

Raylan Givens
01-04-2015, 05:52 PM
جدید ترین و آخرین فصل ! اما چه کسی هارلان را زنده ترک نخواهد کرد ؟

http://upir.ir/93dey/Untitled4.jpgدر حالی که طرفدارانِ FX در اندوهِ از دست دادنِ Sons of Anarchy هستند، جدیدترین و آخرینِ فصلِ جاستیفاید در تاریخ ۲۰ ژانویه [ ۳۰ دی ] به این شبکه باز خواهد گشت.

در حالی که سریال‌هایی مانندِ Game of Thrones و The Walking Dead به بی پروایی در حذفِ شخصیت‌های اصلی و فرعی معروف هستند [که البته بیشترِ سریال‌ها زیاد همچنین کارِ شجاعانه ای انجام نمی‌دهند] ؛ جاستیفاید سهمِ عادلانه ای در حذفِ شخصیت‌ها دارد؛ اما همین‌طور برای زنده نگه داشتنِ شخصیت‌هایی که باید به کامِ مرگ بروند هم معروف است.

برای مثال وِین دافی [Jere Burns] قرار بود با توجه به اتفاقاتی که برای ــش در تنها قسمتی که در فصلِ اولِ سریال حضور داشت افتاد ، بمیرد! اما تبدیل به شخصیتی ثابت شد که بیشتر مواقع در داستان‌ها وجود داشت. در واقع به نظر می‌رسد که دافی نسبت به قبل، نقشِ مهم‌تری در این فصل داشته باشد. همچنین او مانندِ تیموتی الیفانت، والتون گاگینز، جولی کارتر، جی کوب پیت، نیک سرسی و اریکا تیزل، چندین صفحه شخصی در رسانه‌های اینترنتی دارد؛ در حالی که دیگر عوامل و بازیگرانِ این سریال، چنین بیوگرافیِ گسترده و اوضاعی که Burns دارد را ندارند.

http://upir.ir/93dey/Untitled15.jpgدیگر شخصیتی که از نخستین نمایش ــش در جاستیفاید، جانِ سالم به در بُرد، خودِ بوید کراودر بود. باور کنید یا نه، بوید قرار بود در پایلوت [قسمتِ آغازین] بمیرد ! اما نه تنها عوامل تصمیم به نگه داشتنِ او در سریال گرفتند، بلکه او را تبدیل به دشمنِ اصلیِ ریلن گیونز کردند که در سرتاسرِ سریال سایه به سایه او حضوری مؤثر داشت.

تصور کردنِ این موضوع سخت است که اگر شورانرِ سریال "گراهام یاست" تصمیم به نگه داشتنِ یکی از شریر ترین شخصیت‌های تاریخِ تلویزیون رو نمی‌گرفت، سریال به چه وضعی در میامد و آیا جاستیفاید به این حد جذاب بود .

به افتخارِ آخرین فصل از سریال، FX چند فلش بک خاطره انگیزِ قدیمی، شاملِ این کلیپِ خصومت آمیز و گاها جالب، از روابطِ ریلن و بوید را ارسال کرده ــست. لینک (https://www.youtube.com/watch?v=M_p6Ph-KgGc)

http://upir.ir/93dey/jfd-s6-raylan-gallery-hires1-FULL.jpg
باید گفت وقتی سریالی به آخرین فصلِ خود می‌رسد همه چیز متفاوت می‌شود و جاستیفاید هم از این قائده مستثنی نیست. باعثِ تأسف ــه اما حد اقل یکی از شخصیت‌های بزرگ خواهد مُرد، ولی طرفداران نمی‌توانند به اندازه کافی صبر کنند و ببیند اولین نفر چه کسی خواهد بود! همین مسئله جذابیتِ فصلِ آخر را دو چندان می‌کند! پس طرفداران باید منتظرِ فصلی خونین باشند !

خیلی از طرفدارانِ SoA از اینکه چند قسمتِ آغازین آخرین فصل خیلی آرام و حوصله سر بر بود، شاکی بودند، اما نویسندگانِ آخرین فصلِ هر سریالی درک و فهمِ درستی از رقم زدنِ یک پایانِ عظیم دارند که مستلزمِ آن مقداری مقدمه چینی ــست! جاستیفاید هم از این قائده مستثنا نیست و در حالی که نخستین قسمت خیلی سریع پیش می‌رود و به سرعت اتفاق می افتد، اما دو قسمتِ بعدی نسبت به قسمتِ نخست از سرعت ـش کاسته می‌شود تا تبه کارانِ جدید به همراهِ توطئه چینی‌ها به خوبی در داستان جا بی افنتد!

حرف از تبه کارانِ جدید شد، که خوب در نخستین قسمت تعدادی از آن‌ها به ما معرفی خواهند شد؛ که یکی از آن‌ها حتی از دوئی کرو [Damon Herriman] هم کند ذهن تر است! کی فکر شو می‌کرد هم‌چین چیزی امکان پذیر باشد؟!

آخرین چیزی که در فصلِ قبل دیدیم آزاد شدنِ اِیوا از زندان بود که نمی‌دانستیم آرامشِ خاطر داشته باشیم یا ناراحت شویم! در حینِ این که نفس‌هایمان در سینه حبس شده بود بینِ دوراهیِ خوشحالی و ناراحتی گیر کرده بودیم! او از زندان آزاد شده پس باید خوشحال باشیم چون حضور در آنجا حکمِ مرگ ـش را داشت! اما به چه دلیل آزاد شد؟ آیا معامله با ریلن را قبول کرد؟ بله ... در این صورت هم ، با خیانت و جاسوسی، حکمِ مرگِ خود را امضا کرد و حتی بیشتر از قبل خود را در معرضِ خطر قرار داد !

اما واقعاً می‌خواهید بدانید که آیا ریلن گیونز خواهد مُرد؟ در یکی از تریلرهای پخش شده دیالوگ‌هایی بینِ ریلن و رئیسِ سابق ـش آرت، رد و بدل شد که نشان از سر نوشتِ شومِ ریلن داشت! این دیالوگ به این گونه بود: " آرت به ریلن هشدار داد که در یکی از این روزها ممکن ـه گلوله‌ها راه ــشون رو به سمتِ تو پیدا کنند. " آیا این یک پیش آگاهی و خبر دادن از آینده بود؟ یا نویسنده‌ها فقط به فکرِ بازی کردن با اعصابِ بیننده‌ها بودند؟

+ (http://forum.tvsho.info/showthread.php?t=35254&p=517641#post517641)

Chandler Bing
01-04-2015, 06:26 PM
وِین دافی [Jere Burns] قرار بود با توجه به اتفاقاتی که برای ــش در تنها قسمتی که در فصلِ اولِ سریال حضور داشت افتاد ، بمیرد! اما تبدیل به شخصیتی ثابت شد که بیشتر مواقع در داستان‌ها وجود داشت.
همیشه یه سر ماجرا وین دافیه:Smiley14: هرچی میشه ریلن میره سراغ اون بدبخت

در حالی که طرفدارانِ FX در اندوهِ از دست دادنِ Sons of Anarchy هستند، جدیدترین و آخرینِ فصلِ جاستیفاید در تاریخ ۲۰ ژانویه [ ۳۰ دی ] به این شبکه باز خواهد گشت.
متاسفانه این سریال هم خیلی کم دیده شده! باید یه جنبشی مثل سانز براش راه بندازیم تا دیده بشه! در کنار سانز و شیلد از بهترین سریال های FX هستن

که یکی از آن‌ها حتی از دوئی کرو [Damon Herriman] هم کند ذهن تر است!
دویی خیلی خوبه:Smiley14::Smiley14: حالا فکر کن این یکی که ازش خنگ تره چی میتونه باشه
فصل قبل هم که کروها برگشته بودن به کنتاکی معرکه بود:Smiley19:

آخرین چیزی که در فصلِ قبل دیدیم آزاد شدنِ اِیوا از زندان بود
اون سکانس روی پل با ریلن:Smiley19: You'll Never leave Harlan Alive

.:SiSiBK:.
01-04-2015, 06:38 PM
" آرت به ریلن هشدار داد که در یکی از این روزها ممکن ـه گلوله‌ها راه ــشون رو به سمتِ تو پیدا کنند. "

حرفشو نزن که ناراحت میشم :| بوید و ریلن نباید چیزیشون بشه .بخصووووووص ریلن :Smiley24:

اما چه کسی هارلان را زنده ترک نخواهد کرد ؟

به نظر من ایوا . کلن قیافه‌ش مردنی شده :|

ممنون هومن جان.مطلب خوبی بود :Smiley35:

Matin VT
01-04-2015, 07:02 PM
اخرش بوید و ریلان میرن با دشمن فصل 6 بجنگن که هردوشون در اغوش یکدیگر کشته میشن و به دیار باقی میشتابن:Smiley36:باور کنید این نظر منه

Raylan Givens
01-04-2015, 07:15 PM
یک نفر قرار نیست بمیره که چندین نفر قرار ــه بمیرن :Smiley19: من خودم احتمالِ مرگِ بوید رو بیشتر از ریلن میدونم ، نمیدونم چرا ! اما ایوا هم به احتمالِ 99% این وسط به ملکوتِ اعلا می پیوند ـه :Smiley36:

وین دافیِ لعنتی هم که عمرا اگه بمیره :Smiley14: عشقِ منه لعنتی . سکانس هاش با ریلن رو انقدر که میخندم حد نداره ، یادِ اون سکانس بخیر که ریلن رفته بود تو کانتینرش اسلحه کشیده بود اذیتش میکرد :Smiley14:

دوئی هم که بنده خدا عقل نداره :Smiley14: ولی خانواده کرو خیلی خوب بودن ، یکی از جذابیت های فصلِ قبل همینا بودن !

حیف ... جاستیفاید هم داره میره ...

اضافه شده در : 2 minutes

اخرش بوید و ریلان میرن با دشمن فصل 6 بجنگن که هردوشون در اغوش یکدیگر کشته میشن و به دیار باقی میشتابن:Smiley36:باور کنید این نظر منه

نه دیگه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست :Smiley36: این فصل : Raylan VS Boyd

Matin VT
01-04-2015, 07:36 PM
نه دیگه این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست این فصل : Raylan VS Boyd
اینطوری که من گفتم رومانتیک تموم میشه ها!:Smiley36:اگه اینطوری نشد خودم ماسکاشونو میخریم یه Alternative Ending درست میکنم:Smiley14:

اضافه شده در : 3 minutes

واقعا این سریال بعد از The Shield بهترین سریال Fxهه

Vic Mackey
01-04-2015, 10:39 PM
من فقط موندم اف ایکس با چه سریالایی میخواد جای همچین سریال های پرطرفدار و فوق العاده ای مثل سانز و همین جاستیفاید رو پر کنه اینجور که مشخصه شبکه نصبت به چند سال گذشته افت شدیدی داشته و به نظر میاد جای خالی این دو سریال تا مدتها در جدول پخش شبکه احساس بشه . اما راجب سریال ... جاستیفاید همه ویژگیهای یه سریال فوق العاده رو داره بازیگران خوب تیم سازنده شناخته شده و .... این سریال از اون دست سریالاست که از همون قسمتهای اول نطرتون رو جلب میکنه شخصیتهای دوست داشتنی زیاد داره .. این رو هم بگم خیلی ها به اشتباه فکر میکنن جاستیفاید یه سریال وسترنه که اصلا اینطور نیست وقایع سریال در زمان حال روخ میده و یک درام - جنایی بسیار پر هیجانه که به شدت دیدنش رو پیشنهاد میکنم.
فصل آخر هم با مرگ ایوا بوید حسابی قاطی میکنه میوفته به جون ریلان و در نهایت یه گلوله دیگه از کلت معروف ریلان گیونز حروم میشه!

Matin VT
01-04-2015, 10:52 PM
من فقط موندم اف ایکس با چه سریالایی میخواد جای همچین سریال های پرطرفدار و فوق العاده ای مثل سانز و همین جاستیفاید رو پر کنه اینجور که مشخصه شبکه نصبت به چند سال گذشته افت شدیدی داشته و به نظر میاد جای خالی این دو سریال تا مدتها در جدول پخش شبکه احساس بشه . اما راجب سریال ... جاستیفاید همه ویژگیهای یه سریال فوق العاده رو داره بازیگران خوب تیم سازنده شناخته شده و .... این سریال از اون دست سریالاست که از همون قسمتهای اول نطرتون رو جلب میکنه شخصیتهای دوست داشتنی زیاد داره .. این رو هم بگم خیلی ها به اشتباه فکر میکنن جاستیفاید یه سریال وسترنه که اصلا اینطور نیست وقایع سریال در زمان حال روخ میده و یک درام - جنایی بسیار پر هیجانه که به شدت دیدنش رو پیشنهاد میکنم.
فصل آخر هم با مرگ ایوا بوید حسابی قاطی میکنه میوفته به جون ریلان و در نهایت یه گلوله دیگه از کلت معروف ریلان گیونز حروم میشه!
دقیقا هیچوقت نفهمیدم چرا به جاستیفاید میگن وسترن:Smiley15::Smiley15::Smiley15:
Fx هنوز It's Always Sunny In PhiladelphiaوThe Americans رو داره حداقل.شبکه بدبخت AMCهه.Mad Men که فصل اخرشو میگذرونه,Hell On Wheels هم که فصل 5 قراره اخریش باشه.این 2 تا تموم بشن این شبکه ارزشمند با مضخرفی بنام The Walking Dead تنها میمونه:Smiley19:

Chandler Bing
01-04-2015, 11:16 PM
من فقط موندم اف ایکس با چه سریالایی میخواد جای همچین سریال های پرطرفدار و فوق العاده ای مثل سانز و همین جاستیفاید رو پر کنه اینجور که مشخصه شبکه نصبت به چند سال گذشته افت شدیدی داشته

Fx هنوز It's Always Sunny In PhiladelphiaوThe Americans رو داره حداقل
آمریکنز که سریال تابستونیه، فیلادلفیا هم رفته به شبکه ی FXX! الان بدجور دست FX خرابه، پاییز یه سریال جدید پخش کرد (Strain) که افتضاح بود، نمیدونم چرا تمدید شد. البته یه خوبی هم داره این روند، مجبور چندتا سریال جدید سال بعد بفرسته روی آنتن!
اینم بگم که جایگزین سانز مشخص شده، سال دیگه سریال جدید ساتر، جلاد حرا.مزاده پخش میشه:Smiley41:

Matin VT
01-04-2015, 11:33 PM
آمریکنز که سریال تابستونیه، فیلادلفیا هم رفته به شبکه ی FXX! الان بدجور دست FX خرابه، پاییز یه سریال جدید پخش کرد (Strain) که افتضاح بود، نمیدونم چرا تمدید شد. البته یه خوبی هم داره این روند، مجبور چندتا سریال جدید سال بعد بفرسته روی آنتن!
اینم بگم که جایگزین سانز مشخص شده، سال دیگه سریال جدید ساتر، جلاد حرا.مزاده پخش میشه:Smiley41:
اره راست میگی سریال جدید ساتر هم در راهه.لویی رو هم یادم رفت اضافه کنم:Smiley35:
بهرجهت امیدوارم پایان جاستیفاید تراژدیک باشه

Raylan Givens
01-04-2015, 11:36 PM
آمریکنز که سریال تابستونیه

نچ :d زمستونیه :d

ولی همین آمریکنز هم دستِ کم گرفته شده . فصلِ دومش که محشر بود :Smiley19:

Vic Mackey
01-05-2015, 12:41 AM
اینم بگم که جایگزین سانز مشخص شده، سال دیگه سریال جدید ساتر، جلاد حرا.مزاده پخش میشه
یا خدا اسمو نگــــــــــــــا.... جلاد حرام..زاده آقا دیگه داره باورم میشه این ساتر جنایتکاری چیزی بوده ... عاشق این ایده هاشم
دقیقا متین درست گفت amc هم شرایطش مثل fx هست اونا هم سریال جدیدی به نام تورن رو تابستون رو آنتن بردن که مثل Strain انتظارات رو برآورده نکرد
اگر HBO رو کنار بذاریم میشه پیشبینی کرد بین شبکه های کابلی شوتایم و استارز سال 2015 از رقیبای قدرشون پیشی میگیرن .

Matin VT
01-05-2015, 01:02 AM
یا خدا اسمو نگــــــــــــــا.... جلاد حرام..زاده آقا دیگه داره باورم میشه این ساتر جنایتکاری چیزی بوده ... عاشق این ایده هاشم
کلا این بشر مریضه:Smiley36:هیچوقت یادم نمیره با اشتیاق فصل6 سانز رو شروع کردم و یکی از اولین سکانس هایی که دیده شد به ف*ک رفتن ساتر بود:Smiley10:

DUCHESS
01-05-2015, 02:49 AM
آقا FX هنوز یه Archer داره میتونه به تنهایی پرچم FX رو بالا نگه داره :Smiley36:
ولی خب AMC و FX کلا سال بدی رو پیش رو دارن, باز اوضاع FX بهتره آمریکنز(یه چند قسمتی ازش دیدم سریال خیلی خوبی بود و شنیدم فصل دومش هم بهتر میشه) و این جلاد ح*رام زاده رو داره ولی AMC یه هالت ان کچ فایر داره و معلوم نیست فصل دومش چجور بشه و Turn هم اشاره شد فصل اولش کاملا معمولی بود.
حالا برای این که زیادم اسپم نشه حس میکنم بوید ایوا رو بکشه و بوید توسط یکی غیر از ریلان کشته بشه.
ولی خب بگم هنوز فصل سومم ولی خب دیگه طاقت نیاوردم و متنو خوندم دیگه :|

KEVIN GARVEY
01-06-2015, 06:41 PM
جناب اقای یاست طی کنفرانسی که با تیموتی الفانت داشت موضوع چه کسی هارلان رو زنده ترک خواهد کرد رو اینگونه جواب داد

بعداز پخش فصل اخر خودتون میفهمید.زیاد جوش نزنید

Raylan Givens
01-07-2015, 03:36 PM
http://upir.ir/93dey/thumbs/justified-ver11.jpg (http://upir.ir/93dey/justified-ver11.jpg)

.:SiSiBK:.
01-07-2015, 03:46 PM
​http://8pic.ir/images/46r355f8yob8rd66kv8e_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=46r355f8yob8rd66kv8e.jpg)

Raylan Givens
01-10-2015, 05:06 PM
تنها دو هفته فرصت باقی ــست :دی

http://upir.ir/93dey/10888662-961118327241974-7691131228608769897-n.jpg