PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Better Call Saul | بحث اپیزودیک | فصل اول، اپیزود اول

Sina_Saw
02-09-2015, 07:04 PM
http://8pic.ir/images/schhw55zjscp2veecp21.jpg

AMC's Better Call Saul Season 01 Episode 01

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3464768/?ref_=ttep_ep1)

خلاصه داستان : به زودی ...

.Ven0m.
02-09-2015, 07:07 PM
خب اپیزود اول هم پخش شد و من هم بالاخره سریال های مورد علاقم دارن میرن رو ایر ، (واکینگ دد و بازی تاج و این)
واقعا ارزش این همه صبر رو داشت ، عالی بود ، واقعا من با ساول حال میکنم حرف نداره این بشر:Smiley14:
حالا کل قسمت یه طرف دقایق ابتدایی یه طرف که منو به شدت هایپ کرد! ساول چی بود چی شد ، چه آهنگی هم پخش شد ابتدای ایپزود ! مطیمئنم فقط تو گذشته طی نمیشه اتفاقات سریال! و دیدن شخصیت های دوست داشتنی BrBa فوق العاده بود ، واقعا حس خوبی داشت ! مایک و توکو(توکو بود دیگه؟:D) عالی بودن مخصوصا مایک
اپیزود بعدی هم امشب پخش میشه!
خلاصه طرفداران BrBa مطمئنم ارضا میشین ، دست پخت جدید وینس هم مث قبلی عالیه و مطمئنم در آینده به خوبی میخکوبمون میکنه

چی بود چی شد
http://upload7.ir/uploads//c2b39f53ed2566a9c4e5deef0bef95bfcc943c50.jpg

gafaneh
02-09-2015, 09:58 PM
همون اول کار تا گرفتار این سریال نشدیم یک سوال غیر اپیزودیک مطرح کنم :
دوستان این نسخه .:720p.rmteam:. قابل اطمینان هست؟ سریالهای قبلی که ریلیز میکردن هر هفته و سر وقت منتشر میشده یا بریم سروقت نسخه دیگه؟ کیفیتش چطوره؟ چون حجمش حتی از 480 هم کمتره! (حیفم میاد این سریال را 720 نگیرم! ولی میترسم نسخه 720 اش مرتب منتشر نشه!)

Admini3trator
02-09-2015, 10:02 PM
همون اول کار تا گرفتار این سریال نشدیم یک سوال غیر اپیزودیک مطرح کنم :
دوستان این نسخه .:720p.rmteam:. قابل اطمینان هست؟ سریالهای قبلی که ریلیز میکردن هر هفته و سر وقت منتشر میشده یا بریم سروقت نسخه دیگه؟

این نسخه x265 ـه و جدیده واسه همین روی تلویزیون نمیتونی اجراش کنی و با کامپیوتر هم باید نرم افزار پلیرت آپدیت باشه !

AlirezAlirezA
02-09-2015, 10:13 PM
شروع خوبی داشت ، نیمه‌ی اولش یکم حوصله-سر-بر بود (به جز چند دقیقه اول که فکر کنم زمان بعد از والتر رو نشون میداد) ولی از وسطاش دیگه خیلی خوب شد:Smiley35:

انتظار توکو رو نداشتم دیگه ! Tight Tight Tight :Smiley36:

فردا هم اپیسود بعدیش میاد ، ببینیم توکو با "جیمی مک گیل" چیکار میکنه !

اگر تا حالا نگرفتید ، بدونید که چاک برادرشه :Smiley35:

-------------------------------------------------------------------

این نسخه x265 ـه و جدیده واسه همین روی تلویزیون نمیتونی اجراش کنی و با کامپیوتر هم باید نرم افزار پلیرت آپدیت باشه !

در مورد نسخه X265 والتر عزیز اینجا (http://tvworld.info/showthread.php?3899-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%AD-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF&p=175711&viewfull=1#post175711)توضیح داده ، پیشنهاد میکنم بخونیدش.

a l i
02-10-2015, 02:22 AM
شاهکار فیلم برداری شاهکار اینا از کدوم گوری اومدن واقعا اصلا روح نوازه فیلم برداری :Smiley10::Smiley10:
در مورد داستانم از پایلوت خیلی از بزرگترین سریال ها هم بهتر بود ولی جا داره خیلی هم جا داره امیدوارم مث بریکینگ بد دووم بیاره تا کمالشو ببینیم
بازی ها هم عالی بود مطمعنم وینس گلیگان اونقدر سوپرایز داره که تا3 4 فصل میخکوب بشیم فقط کاش سریال بدبخت walking dead هم بدن دست این نابغه واقعا داری اینو میبینی تعجب میکنی اونم ماله این شبکه س :Smiley39:

anzalichi
02-10-2015, 11:37 AM
http://picoup.ir/images/23889288139635310955.jpg

بوی خوشِ سریالِ فوق العاده ی دیگه ای به مشامم میرسه.امیدوارم این بوی مطبوع هرچی جلوتر بره باکیفیت تر بشه. ..واسه شروع قسمتِ خوبی بود. اون سیبیلش عالی بود:Smiley14: . عاشق همین ایده های ساده ی وینس گیلیگان ام. کارکترهاش مثل 70 درصدِ سریال های دیگه از ابتدا قهرمان، محبوب،خوشبخت و کاریزماتیک... نیستن و میل به جرم و جنایت در ذاتشون بی داد میکنه بعد هرچی سریال جلوتر میره شما عاشقشون میشید :Smiley14:. دفترِ کاره ساول گودمن:Smiley14: ماشینش:Smiley14: . اتفاقاتِ ریز و درشتِ زیادی تو همین یه اپیزود افتاد و هیجانِ خوبی داشت...اون تیکه ی آخر و وارد شدنِ تاکو سالامانکا به داستان خیلی خوب بود. توازن بخش های کمدی و درامش خوب بود . ازهمین شروعِ کار معلومه انگار قبلاً Breaking Badــی رو نساخته. ینی بدون توجه و تاثیرپذیری از شاهکارِ قبلیش داره یه سریالِ جدید و خوب میسازه.. امیدوارم ناامیدمون نکنه.!! اون لنز خاکستریِ دوربین تو سکانسهای اولیه عالی بود. فقط با تیتراژش حال نکردم. امیدوارم بروبچه های بریکینگ بد بیان تو سریال..والتر و جسی بیان که دیگه عالی میشه.. امیدوارم خاطراتِ خوب BrBa رو خراب نکنن و به سریال آب نبندن و درجا نزنن...!!:Smiley35:

شروع کنید به هفتگی دیدن که سه چهارسال دیگه باید از کارو زندگیتون بزنید...!! نمره به اپیزود 1 : 8 از 10

nima3333
02-10-2015, 02:28 PM
اپیزود اول خیلی عالی بود مخصوصا چند دقیقه اول.
همه چی عالی بود ریتم از وسطهای سریال تند و سریع شده بود ، خوشحالم که بالاخره بعد از مدتها یه سریال خوب پیدا شد.
برای دیدن اپیزود دوم خیلی هیجان زدم :Smiley36: برم دانلودش کنم .

Matin VT
02-10-2015, 08:33 PM
قسمت اولو دیدم...خدارو شکر خیلی خوب بود و تونست خاطرتمونو بخوبی زنده کنه...فقط بشدت یاد اول برکینگ بد افتادم...چون اینم سعی در نشان دادن بیچارگی و درموندگی ساول و تحقیر شدنش جلوی بقیه داشت.در کل خیلی خوشم اومد
نمره مت:9/10:Smiley69:

mohammadgamer
02-11-2015, 05:15 AM
قسمت اول را با هزار مشگل اینترنتی و در 3 ساعت دانلود کردم و دیدم بالاخره .
اولین اسپین افی بود که میدیدم . دقیق نمیتونم نظر بدم ولی واسه خودش یه داستان جداست . ساول کلا خوبه . توگو و مایکم که بودن !!!
نمیدونم چرا دقیقه 15 تا 25 رو دوس داشتن اصلا نبینم . هیچی نداشت به نظرم !!! کلا میشد اپیزود رو تو 20 مین خلاصه کرد ....

انتظار فصل 5 بر بد رو ندارم ولی با همون اپیزود اول بر بد مقایسش کردم .... خیلی بینشون تفاوت بود ....
6 دادم .

SepehrDtj20
02-11-2015, 11:07 AM
قسمت اول را با هزار مشگل اینترنتی و در 3 ساعت دانلود کردم و دیدم بالاخره .
اولین اسپین افی بود که میدیدم . دقیق نمیتونم نظر بدم ولی واسه خودش یه داستان جداست . ساول کلا خوبه . توگو و مایکم که بودن !!!
نمیدونم چرا دقیقه 15 تا 25 رو دوس داشتن اصلا نبینم . هیچی نداشت به نظرم !!! کلا میشد اپیزود رو تو 20 مین خلاصه کرد ....

انتظار فصل 5 بر بد رو ندارم ولی با همون اپیزود اول بر بد مقایسش کردم .... خیلی بینشون تفاوت بود ....
6 دادم .

نظر کاملاً شخصیـه ولی خب شما فصل 1 و 2 برکینگ بد یادتـه؟
من سوپر فن برکینگ بد هستم ولی فصل 1 و 2 طوری بود که نمیخواستم هرگز سریال رو دنبال کنم، ولی این کار رو کردم و چه خوب که کردم!
این سریال به نظرم به قدرت فصل 3 برکینگ بد شروع شده چون نویسنده ها و کارگردان ها همونن، میدونن که دیگه چه اشتباهاتی رو نباید دنبال کنن
و میدونن که چجور باید بنویسن تا بیننده کسب کنن.

alibrbad
02-11-2015, 05:37 PM
من سوپر فن برکینگ بد هستم ولی فصل 1 و 2 طوری بود که نمیخواستم هرگز سریال رو دنبال کنم، ولی این کار رو کردم و چه خوب که کردم!
این سریال به نظرم به قدرت فصل 3 برکینگ بد شروع شده چون نویسنده ها و کارگردان ها همونن، میدونن که دیگه چه اشتباهاتی رو نباید دنبال کنن

من نميدونم چرا هيشكي نمي فهمه فصل ١،٢بركينگ بد كاملا حساب شده و هوشيارانه ساخته شده و مقدمه بود براي اتفاقات فصل هاي بعد،اگه دو فصل اول هر طور ديگه ساخته ميشد هيچوقت هـيچوقت تبديل به شاهكار و بهترين سريال تاريخ نمي شد
شما فرض كن بعد دو قسمت نشون ميدادن والتر امپراطوري مواد رو تشكيل داده و با خلا فا در افتاده خيلي بي معني ميشد و ديگه فصل هاي ٤،٥ به هيچ وجه به اين هيجاني نبودن و اونوقت افت حساب ميشد،در واقع سريال مديون مقدمه سازي وپايه سازي و شخصيت پردازي با حوصله دو فصله اوله،

اضافه شده در : 12 minutes

من نميدونم چرا همه ميگن فصل اول و دوم بركينگ بد بد بود،و هيشكي نمي دونه دو فصل اول كاملا هوشمندانه و سياست درست سازنده ها بود،اگر دو فصل اول هر طور ديگه ساخته ميشد هيچ وقت هيچوقت سريال تبديل به بهترين سريال تاريخ نميشد ،در واقع هيجان فصل 4،5 مديون دو فصل اوله، شما فكر كنين بعد دو سه قسمت والتر وايت امپراطوري مواد رو تشكيل ميداد و با خلافكارا در مي افتاد كه مثلا فصل اول و دوم هم هيجاني بشه ،فكر ميكنيد واقعا اونوقت فصل هاي 4،5 به اندازه الان هيجاني ميشد؟؟؟هرگز نميشد و ميشد مثل سريالاي ديگه كه همه از اول خفنن،در واقع سريال مديون مقدمه سازي و پايه سازي و شخصيت پردازي درست و با حوصله دو فصل اولشه و غير اينصورت سريال فقط يه سريال عالي و خيلي قشنگ ميشد بهترين سريال تاريخ تا به حال

SepehrDtj20
02-11-2015, 06:25 PM
من نميدونم چرا همه ميگن فصل اول و دوم بركينگ بد بد بود،و هيشكي نمي دونه دو فصل اول كاملا هوشمندانه و سياست درست سازنده ها بود،اگر دو فصل اول هر طور ديگه ساخته ميشد هيچ وقت هيچوقت سريال تبديل به بهترين سريال تاريخ نميشد ،در واقع هيجان فصل 4،5 مديون دو فصل اوله، شما فكر كنين بعد دو سه قسمت والتر وايت امپراطوري مواد رو تشكيل ميداد و با خلافكارا در مي افتاد كه مثلا فصل اول و دوم هم هيجاني بشه ،فكر ميكنيد واقعا اونوقت فصل هاي 4،5 به اندازه الان هيجاني ميشد؟؟؟هرگز نميشد و ميشد مثل سريالاي ديگه كه همه از اول خفنن،در واقع سريال مديون مقدمه سازي و پايه سازي و شخصيت پردازي درست و با حوصله دو فصل اولشه و غير اينصورت سريال فقط يه سريال عالي و خيلي قشنگ ميشد بهترين سريال تاريخ تا به حال

این حرف شما بسیار خنده داره.
شما باور نمیکنی من با چند مورد آدم برخورد کردم که بعد از دیدن فصل اول و دوم این سریال، سریال رو گذاشتن کنار. کسانی که سریال بین نیستن، دنبال جذابیت هستن. دنبال چیزی هستن که بتونن وقتی که دارن میذارن براش رو سرشار از هیجان کنن. اگه این خواسته ها رو سریال برآورده نکنه، ادامه نخواهند داد، در واقع دلیلی برای ادامه ندارن.
در ضمن من هرگز از برکینگ بد خرده نمیگیرم، از هیچ فصلیش. ولی مطمئن باش اون تفکراتی که نویسنده ها اولش داشتن، فصل 4 و 5 نداشتن. شما میدونستین که این سریال قرار بود 4 فصله باشه ؟ این که بگین از اول قصد داشتن چنین شاهکاری بسازن، واقعاً خنده ام میگیره.

bestmovie
02-11-2015, 07:07 PM
با نظر دوستمون alibrbad موافقم فصل اول و دوم برکینگ بد دقیقا همون چیزی که باید باشه بود و غیر از این نمیتونست سریال به اون خوبی دربیاد و کاملا داستان منطقی و حساب شده بود و مطمعن باشید طرح اصلی از قبل تو ذهن سازنده شکل گرفته بود و همون چیزی که ساخته بود حالا شاید جزعیات رو بعدا تغییر داده باشند و هر اثری که شاهکار از آب دربیاد 100 درصد سازنده میدونسته از قبل داره چکار میکنه شک نکنید

alibrbad
02-11-2015, 07:32 PM
این حرف شما بسیار خنده داره.
شما باور نمیکنی من با چند مورد آدم برخورد کردم که بعد از دیدن فصل اول و دوم این سریال، سریال رو گذاشتن کنار. کسانی که سریال بین نیستن، دنبال جذابیت هستن. دنبال چیزی هستن که بتونن وقتی که دارن میذارن براش رو سرشار از هیجان کنن. اگه این خواسته ها رو سریال برآورده نکنه، ادامه نخواهند داد، در واقع دلیلی برای ادامه ندارن.
در ضمن من هرگز از برکینگ بد خرده نمیگیرم، از هیچ فصلیش. ولی مطمئن باش اون تفکراتی که نویسنده ها اولش داشتن، فصل 4 و 5 نداشتن. شما میدونستین که این سریال قرار بود 4 فصله باشه ؟ این که بگین از اول قصد داشتن چنین شاهکاری بسازن، واقعاً خنده ام میگیره.
خودتم داري مي گي كسايي كه سريال بين نيستن،من اونارو دعوت ميكنم به ديدن سريالاي the cw وامثال بانشي كه سراسر هيجانه واسشون،هيجان كاذب و شخصيت پردازي ضعيف،امثال اونا فقط دنبال سرگرمين و چندتا بازيگر خوشكلن، سريال بركينگ بد كم كم مارو وارد داستانش و دنياي خودش ميكنه،و سازنده ها سعي ميكنن بهترين ايده هاشون رو پياده كنن،و اينكه ميگي قصد نداشتن از اولش همچين شاهكاري بسازن خيلي بي معنيه حرفت. اونا از قبل ايده تو ذهنشون بود و شكل كلي داستان از قبل تعيين شده بود،حالا به مرور فصل ايده هاي جديد به ذهنشون رسيده فقط به سير داستان كمك كرده،
امثال اينايي كه گفتي واسه هيجان مي بينن هيچوقت نمي تونن حتي دو قسمت از سوپرانو و واير ببينن،من ترجيح ميدم سريال بي هيجان باشه ولي واقعا چيزي براي ارائه داشته باشه تا اينكه پر از هيجان كاذب و بي معنا و مفهوم باشه،
بعدم درست نيست كه بگي خندم گرفت چون حرفات خيلي خنده دارتره واسم و معلومه از سريال هيچي نفهميدي جزء اخراش كه كشتن داشت

hamed224
02-11-2015, 07:43 PM
brb یکی از اون سریالایی بود که دلم میخواست تموم نشه....ولی خوب سریالی بود که بهترین اغاز و پایان رو داشت بر خلاف خیلی از سریال های دیگه

Dr. HANNIBAL LECTER
02-11-2015, 09:22 PM
اخ جون عجب شروعی میشه گفت عالی برکینگ بد 2 همینه به این قسمت 9 میدم saul خیلی خوب بازی میکنه فضا، داستان پردازی و ...خوب ، برم قسمت بعد رو ببینم:Smiley36:

mohammadgamer
02-12-2015, 02:23 AM

من همین هفته گذشته برای سومین بار بر بد رو تموم کردم خخخ .

تو اون کامنتمم گفتم با اپیزود 1 بر بد مقایسش کردم نمرش 6 بود :)

شما که اخر فصل 2 بر بد میخواستی سریال رو ول کنی چطوری وایر رو دیدی ! البته اگه دیده باشی !

بعدا در بحث اپیزودیک فسمت سوم انشا الله کاملتر منظورم رو میرسونم .

SepehrDtj20
02-12-2015, 11:08 AM
من همین هفته گذشته برای سومین بار بر بد رو تموم کردم خخخ .

تو اون کامنتمم گفتم با اپیزود 1 بر بد مقایسش کردم نمرش 6 بود :)

شما که اخر فصل 2 بر بد میخواستی سریال رو ول کنی چطوری وایر رو دیدی ! البته اگه دیده باشی !

بعدا در بحث اپیزودیک فسمت سوم انشا الله کاملتر منظورم رو میرسونم .

بنده وقتی خواستم Wire رو شروع کنم متأسفانه Episodeهایی زیادی ازش اومده بود
جزء پروژه های آینده هست :D

Irag
02-13-2015, 02:22 PM
http://picoup.ir/images/98023575852467823470.jpg

قسمت اولش از اون قسمت‌هاي "با امضا" بود. ميتونه با همين "حوصله" به سريال‌هاي "وكالتي" به شدت يكنواخت هفته يه حالي بده!
فقط اميدوارم "باشخصيت" باشه و زياد سمت حادثه و اين جور چيزهاي تكراري نره.
به اضافه‌ي اينكه خيلي مي‌ترسم زودتر از موعد دست سريال "رو" بشه.

به نظرم خوبه الگوي سكانس توي دادگاه رو تا آخر فصل ادامه بدن خيلي سكانس خوبي بود. همينطور با حوصله و دقيق.

osture
02-14-2015, 01:38 AM
سلیقه کاری و تدوین کلا همجوره همون چاشنی های بریکینگ بد داشت ...
همین که ابتدای داستان نیم فصل یا اخر داستان نشان میداد - "دقیقا مثل اون جریان عروسک داخل استخر و سقوط هواپیما داخل خانه ی والتر "
یه جوری بیننده رو میخکوب میکنه ...
یا
اون دادگاه که همه ی صداهای طبیعی واضح بود - از اون نوشیدن نوشابه با نی تا صدای خط کشی با خودکار و بلند شدن مامور دادگاه از روی صندلی
دقیقا منو ارجاع میداد به اون قسمت صدای بال مگس - اون قسمت معروف بریکینگ بد

به اضافه اینکه عاشق بریکینگ بد هم باشی یه چیزی همون سبک و همون کارگردان بسازه ...