PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود دهم

AhmadHD
02-16-2015, 01:38 PM
http://picoup.ir/images/71471559773106141366.jpg

The Walking Dead: Season 5, Episode 10
"Them"

http://picoup.ir/images/53029004959630830070.jpg (http://www.imdb.com/title/tt3853914/?ref_=ttep_ep10/) http://picoup.ir/images/70371410075518940255.jpg (http://tvworld.info/showthread.php?44250-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-The-Walking-Dead-(-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-)&goto=newpost/)

http://picoup.ir/images/89229570123087222335.jpg

خلاصه داستان : ریک و گروهش راهشون رو ادامه میدن و 2 هفته از خروجشون از شهر آتلانتا میگذره ولی هنوز راه زیادی مونده ، در بین مسیر ...

mohammad1992
02-16-2015, 04:53 PM
اپیزود بسیار ضعیفی بود انتظار داشتم نسبت به قسمت قبل خوب نشون بده گلن و دوستش به خاطر اون زامبی مسخره بحث می کنند یا دیکسون پای اون درخت دست خودشو میسوزونه این مسخره بازیا چیه دیگه

linkinpark20
02-16-2015, 05:20 PM
واقعا به نظر من که یکی از طرفداران 2 آتشه سریال بودم بهترین تصمیم این هست که این فصل فصل آخری باشه که نشون داده میشه تا بیش از این طرفدارای خودش و همچنین خاطرات خوب از فصل یک رو از دست نداده و خراب نکرده تمامی سکانس ها فقط برای گذشتن زمان و اتمام رسیدن قسمت بود هیچ قسمت هیجان انگیزی که برات پیش بینی رو سخت کنه نداشت و همه چی رو میتونستی حدس بزنی واقعا متاسفم که سریال از فصل یک تا الان اینقدر پسرفت شدیدی کرده.4 دادم با ارفاق

AhmadHD
02-16-2015, 08:27 PM
حق به جانب شما دوستان خوبم هست ! :Smiley17:ط
با اين حال يك نقد كاملي از اين قسمت تا شب خواهم گذاشت .
ولی هنوز هم در تعجبم چجوری این قسمت از نظر تماشاگران امتیاز 8.4 گرفته ! :Smiley39:

Yellow King
02-16-2015, 11:05 PM
بنظر اپیزود خیلی خوبی بود!
اون حس بقا و ناامیدی رو خیلی خوب به مخاطب وارد کرد مخصوصا اون صحنه ای که پشت در انبار بودن و هل میدادن... بالشخصه ترجیح میدم کل سریال همینطور باشه تا اینکه بخوان یک آدم بد جدید رو وارد داستان کنه و هی دنبال هم باشن...

AdibTE
02-16-2015, 11:13 PM
عجب اپیزود خسته و دلنشینی بود لامصب :d
بسی خوابم گرفت ولی خوب بود درامش قشنگ بود اما طولانی.
سکانس سگ ها و اونجا که نزدیک بود ریک رو گاز بگیرن قشنگ بود خوشم اومد.
از یه جا هم بدم اومد. اونجا توی اون خونه بود چی بود، یهو همه حمله کردن بعد یهو صبح شد :| میتونستن یه صحنه ی عالی ازونجا بسازن که تفره(درست نوشتم؟!:d) رفتن و ترجیح دادن ردش کنن.
شمام انقد انتظار زامبی نداشته باشین. یکم درکتون رو ببرید بالا. همش که نباید زامبی باشه.
حالا این یارو جدیده هم اومده. خیلی نسبت به اونا وضعش بهتره. من احساس میکنم میخواد مثله یوجین برخورد کنه ولی واقعیش :d
حالا بگذریم، قسمت بعد یه قسمت هیجانی خواهیم داشت. شک ندارم:Smiley35:
7

AhmadHD
02-16-2015, 11:20 PM
عجب اپیزود خسته و دلنشینی بود لامصب :d
بسی خوابم گرفت ولی خوب بود درامش قشنگ بود اما طولانی.
سکانس سگ ها و اونجا که نزدیک بود ریک رو گاز بگیرن قشنگ بود خوشم اومد.
از یه جا هم بدم اومد. اونجا توی اون خونه بود چی بود، یهو همه حمله کردن بعد یهو صبح شد :| میتونستن یه صحنه ی عالی ازونجا بسازن که تفره(درست نوشتم؟!:d) رفتن و ترجیح دادن ردش کنن.
شمام انقد انتظار زامبی نداشته باشین. یکم درکتون رو ببرید بالا. همش که نباید زامبی باشه.
حالا این یارو جدیده هم اومده. خیلی نسبت به اونا وضعش بهتره. من احساس میکنم میخواد مثله یوجین برخورد کنه ولی واقعیش :d
حالا بگذریم، قسمت بعد یه قسمت هیجانی خواهیم داشت. شک ندارم:Smiley35:
7

داداش درست نوشتی :Smiley36:
آره قسمت دراماتیکی بود ولی یه 2 ثانیه هیجانش زیاد بود :Smiley14: اونجایی که زامبیه داشت ریک رو گاز میگرفت :Smiley35:
ولی در کل خسته کننده بود :Smiley15: مخصوصا همون حمله زامبی ها به کلبه :Smiley36: یعنی کارگردان نکرد یه 2 دقیقه چیزی نشون بده :Smiley104:

اضافه شده در : 1

بنظر اپیزود خیلی خوبی بود!
اون حس بقا و ناامیدی رو خیلی خوب به مخاطب وارد کرد مخصوصا اون صحنه ای که پشت در انبار بودن و هل میدادن... بالشخصه ترجیح میدم کل سریال همینطور باشه تا اینکه بخوان یک آدم بد جدید رو وارد داستان کنه و هی دنبال هم باشن...

سریال اینجوری میخوای برو Z Nation نگاه کن :Smiley36: توش اینقدر شخصیت میمیره آدم کلا از بقا نا امید میشه :Smiley14:

Yellow King
02-16-2015, 11:39 PM
سریال اینجوری میخوای برو Z Nation نگاه کن :Smiley36: توش اینقدر شخصیت میمیره آدم کلا از بقا نا امید میشه :Smiley14:
اپیزود اول Z Nation رو دیدم حالم به هم خورد! سرعت ماشین ها از ماشین مسابقه ای بیشتر بود!!!

AhmadHD
02-16-2015, 11:46 PM
اپیزود اول Z Nation رو دیدم حالم به هم خورد! سرعت ماشین ها از ماشین مسابقه ای بیشتر بود!!!

حالا جالبیش اینه تو هر 3 اپیزود یه شخصیت میمیره :Smiley36:

rmKasra
02-17-2015, 01:39 AM
خوبی پخش فیلم با این نرم افزار MPlayerX اینه که میتونی ۵ ثانیه ۵ ثانیه جلو بزنی!

منم تقریباً کل این قسمت رو جلو زدم... البته میدونم که کارگردان و نویسنده به خیال خودشون میخواستن یکم از فاز اکشن کم کنن و به درماندگی، خستگی و ناامیدی کرکترها بپردازن و به نوعی کاری کنن که ما بتونیم از نظر احساسی خودمون رو بذاریم جای کرکترها.

اما نمیدونم چه اسراری هست که کلش رو تو یکی دو قسمت بصورت MP4 جمع کنن، وقتی میتونن تو هر قسمت به یکی از شخصیت ها بپردازن، و در عین حال محور اصلی رو بذارن رو فاز اکشن.

داستان هنوز خیلی جا داره واسه جلو رفتن، مثلاً اینکه گروه تو زندان برای خودشون زندگی ای ساخته بودن و راحت بودن قشنگ بود، اما خیلی جا داره که اونو بست بدن.

شاید بهترین کار این باشه که برن به یه شهر پرجمعیت که منابع غذایی زیادی هم داره، سعی کنن یه گروه بزرگتر با پناهگاهی عظیم بسازن ( من موندم الان کی به بچه ریک شیر میده! ).

ویرایش:

الان دوباره این قسمت رو نگاه کردم ببینم چی میگن، گویا میخوان برن واشینگتون دی سی. شایدم بعدش یه سر رفتن نیویورک :دی

MILANO
02-17-2015, 01:09 PM
وقتی داشتیم از تک تک سکانس های فصول اول و دوم لذت میبردیم، کی فکرشو میکرد یه روزی به جایی میرسیم که ملت یه ربع بشینن دور آتیش با هم بحثای فلسفی و دنیا چیه و زندکی چه جوریه و ... حرف بزنن، ریک خاطرات دوران کودکی تعریف کنه...
بعد دوتاشون پاشن برن زل بزنن به افق و طلوع آفتاب رو نگاه کنن..
درماندگی داره تو نویسندگان موج میزنه!
دو اپیزود از نیم فصل گذشته بعضی شخصیت ها هنوز دو خط دیالوگ نگفتن!
حالا هی بیا به دلایل احمقانه این انبوه شخصیتا رو کم و کمتر کن... بلکه بتونی واسه هر شخصیت یه جمله بی ربط هم که شده بنویسی بذاری تو دهنشون!

nima3333
02-17-2015, 02:50 PM
نسبت به اپیزودهای دیگه بهتر بود ولی اصلا قابل قبول نیست و به نظر من خیلی با دوران اوج این سریال فاصله داره.
این قسمتو میشه گفت که فقط پیاده روی بود , نا امیدی و تشنگی و گشنگی بود که به لطف سگها وبارون حل شد توی این اپیزود نسبت به اپیزودهای قبلی نویسنده های سریال از دیالوگهای سنگین تر و فلسفی تر استفاده کرده بودن شاید با این کارشون قصد داشتن که ضعف کارشون رو بپوشونن
تا یادم نرفته اینو هم بگم که شروع این قسمت دقیقا مثل سریال لاست بود و منو شدیدا یاد اون سریال انداخت.
در دقایق اخر که یه شخصت جدید اضافه شد , در مورد این شخصیت میشه گفت که ظاهر ترو تمیزی داره , خودشو به عنوان دوست معرفی کرده و به احتمال زیاد از قبل گروه ریک رو تحت نظر داره و کاملا میشناسه.
کلا این قسمتو همش تو چرت بودم

AhmadHD
02-17-2015, 03:28 PM
وقتی داشتیم از تک تک سکانس های فصول اول و دوم لذت میبردیم، کی فکرشو میکرد یه روزی به جایی میرسیم که ملت یه ربع بشینن دور آتیش با هم بحثای فلسفی و دنیا چیه و زندکی چه جوریه و ... حرف بزنن، ریک خاطرات دوران کودکی تعریف کنه...
بعد دوتاشون پاشن برن زل بزنن به افق و طلوع آفتاب رو نگاه کنن..
درماندگی داره تو نویسندگان موج میزنه!
دو اپیزود از نیم فصل گذشته بعضی شخصیت ها هنوز دو خط دیالوگ نگفتن!
حالا هی بیا به دلایل احمقانه این انبوه شخصیتا رو کم و کمتر کن... بلکه بتونی واسه هر شخصیت یه جمله بی ربط هم که شده بنویسی بذاری تو دهنشون!

کاملا منطقی :Smiley36: من دیگه حرفی ندارم کاملا قانع شدم :Smiley14:

Izavel
02-17-2015, 04:41 PM
دیگه طوری شدم که وقتی دوتا از شخصیتای سریال میشینن پیش همدیگه و بهم دیگه دلداری یا امید میدن میخوام بزنم تو دهنشون :Smiley36:

چقدم دیالوگای تکراری استفاده میکنن ، همش یه مدله و بعضن عین دیالوگاییه که قبل ها استفاده کردن ، مخصوصا سخنرانی های ریک :|

چرا اینا اینجوریــــــن آخه :دی

امیدوارم حالا مثلا واسه بهتر کردن سریال نرن یکی مث فرماندار رو دوباره بیارن تو سریال که اون از این وضعیت هم خسته کننده تره:/

Dr. HANNIBAL LECTER
02-17-2015, 05:45 PM
قسمت متوسط رو به پایین بود با ارفاق بهش 6.5 میدم اصلا چیزی نداشت در طول این قسمت خوابم گرفت از بس زیبا بود:Smiley36:

YY11
02-17-2015, 09:51 PM
داشتم انیمه هام رو نگاه میکردما ! :Smiley15: خیلی تلاش کردم نبینم, اما نمیشه 9 نفر رو راضی کرد که ارزش دیدن نداره ! یه چیزی بین بالا آوردن و خنده !! :-&

هیچی نداره! 44 دقیقه چرت محض !! (یهو دریل یه خونه پیدا میکنه! یهو طوفان میشه! یهو یک لشکر زامبی میان پشت در همون خونه! بعد طوفان درختهای تنومند رو از ریشه میکنه اما خونه داغون و قدیمی رو ســــالم میذاره!!)

http://picoup.ir/images/95936695058037843183.jpg
اینجا نتونستم جلوی خنده هام رو بگیرم!! فوق العاده افتضاح!!!!

+ دو قطره بارون اومد بجای اینکه برن یه دوش بگیرن از این قیافه مسخره در بیان رفتن تو خونه پناه گرفتن ! :Smiley2:
+ دیگه از این به بعد از دوستام میخوام خلاصه 30 ثانیه ای هر اپیسود رو برام تعریف کنن!

برم انیمه های خودمو ببینم که حیف وقت !

sami1428
02-17-2015, 09:57 PM
بیگ بنگ که دو فصل نمی بینم.اینم مثله اینکه باید قید دیدنش کم کم بزنم.یاد فصلای اول بخیر.نابود داره میشه سریال.بهتربن قسمت این سریال به قول یکی از بچه ها شده صدای مرد که میگه قسمت بعد می بینیم.این سریال و ایده و فضاش مثله یه بنز میمونه که دادن دست یه
فرقون سوار اهل برره.

fanoudi
02-17-2015, 11:38 PM
کلا من از صحنه گریه کردن داریل و حرف های ریک که به نقل از پدرش زد خوشم اومد از اون کشیشه هم در هنگام بارون اومدن ؛ یک قسمت رمانتیک وجالب :Smiley36:
کلا من 10 دادم بهش ولی 10 من خنده دار هست نه ؟:Smiley14:

nima3333
02-18-2015, 01:36 AM
اینو الان توی یکی از انجمنها دیدم راست و دروغشو نمیدونم.

امروز خانم "گیل آن هارد" یکی از تهیه کننده های سریال، گفت که این سریال قابلیت اینو داره که مثل سریال سیمپسون ها، تا 26 فصل یا حتی بیشتر ادامه پیدا کنه!

saeed_iri
02-18-2015, 10:39 PM
متاسفانه نویسندگان خیلی زود پرونده سوژه های جذاب سریال رو بستن، فکر میکردم این تعجیل برای رسیدن به یک سوژه جدید و ناب بود اما دریغ..... ، پیش بینی من این هست ، در ادامه هم با همین ریتم میریم جلو ،و در نهایت 15 دقیقه پایانی اپیزود آخر این فصل طوفانی خواهد شد و ما چند ماه دوباره میریم تو کف:Smiley10:

r-stark
02-19-2015, 08:06 AM
( من موندم الان کی به بچه ریک شیر میده! ).

گمون نکنم بچه ریک باشه بیشتر میخوره حرومی شین و زن ریک باشه . همون فصل دو ریک حدس زده بود .

یه سری از عزیزان چرا به دیدن سریال پافشاری می کنن جای سواله ؟! همین بریکینگ بد هم فصل دوم و سومش خیلی کند پیش میرفت یا اینکه یکی از قسمت هاش اگه یادتون باشه کله 50 دقیقه توی ازمایشگاه دنبال مگس بودن ! که قسمت 14 مشخص شد دلیلش چی بود (همون جمله ای که درمورد مرگ دوست دختر جسی که توی تخت اوردوز کرده بود و بهش نگفت تا اینکه قسمت 14 گفت ) .

این قسمت هم مگی پاسخ خیلی قاطعی به کسایی داد که همش میگفتن چرا توی فصل قبل پی گیر زنده بودن خواهرش نیست چرا چرا و چرا ! الان خودش گفت فک میکرد مرده مرگش رو هم قبول کرده بود ، اینم از احساسات خواهرانه ای که نشون داد توی این اپیزود راضی شدن اون دوستان عایا ؟

دیکسون پای اون درخت دست خودشو میسوزونه این مسخره بازیا چیه دیگه

اگه این وقفه بین اپیزود 8 و 10 نمی افتاد درکش برای خیلی ها شاید راحت تر بود که با مرگ بث ضربه بدی هم به داریل وارد شد مگه بدِ روند تغییر شخصیت یه کاراکتر رو نشون بدن ؟ شخصی که توی فصل دوم با برادرش فقط به فکر خودشون بودن و به کسی اهمیت نمیدادن این همه تغییر کرده یا اون اپیزودی که به خودش و بث اختصاص دادن واسه همین مسائل بود دیگه یا آخر همون اپیزود بث دزیده شد پای گذار اتفاقات بعد نبود ؟

یکی از نکات منفی این اپیزود موقع هجوم زامبی ها بود که هرکی میرفت واسه کمک که در رو بسته نگه داره صداش درنمیومد بقیه رو خبر کنه خیلی یه جوری بود ( آخه آدم عاقل اگه بیان داخله که نفله میشدید:Smiley104:) .

قبول دارم که دو فصل اول فوق العاده بود ولی یکسری از دوستان همش با ذهنیت منفی اپیزودها رو شروع میکنن بخاطر همین به اون درکی که نویسنده ها و کارگردان انتظار دارن مخاطب برسه نمیرسن و همش ایراد میگیرن وجالب تر اینکه اپیزود بعد رو زودتر از بقیه ومن میبینن :Smiley14:

ریت هر اپیزود و میزان ببینندها گویای همه چیز هست یا مشکل از ماست یا ازوناست حالا ازکدوماست ؟:Smiley39:

R_HURRICANE
02-20-2015, 11:08 PM
اپیزود بسیار عالی بود... به بهترین شکل ممکن روابط بین شخصیت ها و خود شخصیت ها و بالا و پایینشون رو نشون داد...
از دیدن سریال بسیار لذت میبرم و امیدوارم به همین روندش ادامه بده...