PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Black Sails] بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

Chandler Bing
02-20-2015, 02:56 PM
http://picoup.ir/images/82024968484318909856.jpg (http://picoup.ir/)

در این تاپیک میتوانید پیرامون فصل دوم این سریال به تبادل نظر بپردازید.

پ.ن اینقدر خوب شده این فصل که نمیشه درباره اش بحث نکرد

justUnited
02-20-2015, 08:05 PM
من تازه فهمیدم اینا مادر و پسر هستند.بی خود نیست این فلینت کله خره :Smiley14:

http://bestforfilm.com/wp-content/uploads/2012/08/smiths.jpg

شخصیت محبوبم هم لانگ جان سیلور جوان هستش هنوز نه پاش لنگه نه چشمش کور
ماجراهای این فصل خیلی جذاب تر فصل قبل داره دنبال میشه! تا ببینیم چی پیش میاد.

RSDG
02-20-2015, 10:59 PM
این سریال واقعا داره عالی پیش میره مخصوصا فصل 2 فوق العاده جذاب شده ، به دوستان پیشنهاد میکنم از دستش ندن ، ارزش دیدن رو داره

_BEHZAD_
02-23-2015, 06:56 PM
قسمت پنجم

سريال داره خوب پيش مي ره ...

با درگيري كه بين فلينت و وين بوجود اومد فكر كنم يكي كشته بشه ... يا شايد قبل از كشته شدن النوري يا كسي بياد جداشون كنه :

داستان حساس شده ... نمي دونستم فلينت گ.ي هم بوده :d

ولي با اونجاي سريال كه تو صفحه ي اول كتاب نوشته شده بود *تقديم به عشقم*خيلي حال كردم كه معلوم شد تام براي كي نوشته بود .غير قابل حدس بود اون صحنه ...

در كل رونده خوبي رو داره ادامه مي ده و مطمئن باشيد نيم فصل زيبا تري خواهيم داشت .

ياعلي

Chandler Bing
02-24-2015, 01:25 AM
من تازه فهمیدم اینا مادر و پسر هستند.بی خود نیست این فلینت کله خره

:Smiley10:نمیدونستم، چقدر خوب! اون سکانس آخر قسمت سوم عالی بود! اونجا که برای خدمه نطق میکنه:Smiley19:

ظاهرا داستان سریال 20 سال قبل از کتاب جزیره ی گنج اتفاق میافته

-------------------------
قسمت پنجم

اون تیکه که فیلنت رو گفت مرده بودم از خنده، یاد سکانس تریچام هاوس او کاردز افتادم:Smiley14: خیلی مسخره بود و البته غیر قابل پیشبینی
این فصل عالی شده

alichoopa
02-24-2015, 12:56 PM
:Smiley10:نمیدونستم، چقدر خوب! اون سکانس آخر قسمت سوم عالی بود! اونجا که برای خدمه نطق میکنه:Smiley19:

ظاهرا داستان سریال 20 سال قبل از کتاب جزیره ی گنج اتفاق میافته

-------------------------
قسمت پنجم

اون تیکه که فیلنت رو گفت مرده بودم از خنده، یاد سکانس تریچام هاوس او کاردز افتادم:Smiley14: خیلی مسخره بود و البته غیر قابل پیشبینی
این فصل عالی شده

کدوم سکانس هاوس او کاردز؟؟؟؟ اها فهمیدم:Smiley7:

RSDG
02-24-2015, 01:15 PM
کدوم سکانس هاوس او کاردز؟؟؟؟

فکر کنم اون اپیزود که فرانک و محافظ شخصیش همراه با زنش ! با هم دیگه میرن رو کار

اپیزود 5
اپیزود 5 هم عالی بود ، به نظر من فیلنت وین رو میکشه و افراد اون هم تسلیم میشن و دختره رو تحویل فلینت میدن ، باقی ماجرا ها هم مربوط میشه به دختره و پدرش ، فقط این قضیه طلا ها هم ختم به خیر بشه و برسه به فلینت راحت میشیم ولی فکر کنم راکهام با کشتی و افرادی که تازه به دست آورده زودتر بهش برسه

Chandler Bing
02-24-2015, 01:18 PM
فکر کنم راکهام با کشتی و افرادی که نازه به دست آورده زودتر بهش برسه

احتمال این هست که دست به کار بشه، اما همون جور که هورنیگلد گفت نمیتونه با یه کشتی جنگی اسپانیایی مقابله کنه، فلینت تکه تکه اش میکنه:Smiley19: تازه اگه برسه به ساحل هم با اون تعداد نفرات نمیتونه از پس اسپانیایی ها بربیاد

فیلنت وین رو میکشه

فکر نکنم به این زودی همچین شخصیتی رو کله پا کنن

RSDG
02-24-2015, 01:27 PM
فکر نکنم به این زودی همچین شخصیتی رو کله پا کنن

البته بعید نیست یه شوک وسط سریال بدن ،الان مد شده تو این سریال ها راحت حذف میکنن ، اگه نکشه چجوری میخواد این دعواشون تموم بشه (همون آخر اپیزود ) بالاخره یکی باید این وسط بمیره ، به نظر من که بعید نیست این شخصیت رو بکشن تا برای داستان ها ی بعدش که پیش میاد بیشتر مانور بدن

_BEHZAD_
02-24-2015, 06:55 PM
البته بعید نیست یه شوک وسط سریال بدن ،الان مد شده تو این سریال ها راحت حذف میکنن ، اگه نکشه چجوری میخواد این دعواشون تموم بشه (همون آخر اپیزود ) بالاخره یکی باید این وسط بمیره ، به نظر من که بعید نیست این شخصیت رو بکشن تا برای داستان ها ی بعدش که پیش میاد بیشتر مانور بدن

من تو پست قبليم هم گفتم ..!!

ممكنه النوري يا كسي بياد جداشون كنه .

اونجور كه مي دونم اين فلينت و زنه داشتن تو مي خونه النور صحبت مي كردن و احتمال ميانجگري النور يا باباش خيلي هست .

به هر حال سريال غير قابل حدس است خدارو چه ديدي يه دفعه ديدي وسط سريال وين مرد .شايد هم فلينت :d (گ.ي خاك بر سر)

justUnited
02-24-2015, 08:25 PM
ای بابا!!! این داستان کاپتان فلینت از سریالهای شهری کشیده شد به سریالهای تاریخی ! اونم چه کسی ! چه اپیدمی شده تو سریالهای امریکایی ! ادم فکر میکنه از هر دو نفرشون یکی اینجوریه.
حالا اون سکانس عشقبازی سرد فلینت و میراندا در فصل اول معنا پیدا میکنه ! میراندا بدبخت خودشو جر داده بود این یارو مثل سنگ دراز کشیده بود.و برای همین هم بود که با اون کشیش بلههه.عجب!
اقا این حرف زدن چارلز وین خیلی رو اعصابه چرا تو دماغی حرف میزنه! :Smiley15:
الان واقعا سریال غیر قابل پیشبینی شده ! اصلا معلوم نیست هفته بعد چی بشه ! من منتظرم ببینم این جان سیلور میخواد چه غلطی کنه این بار !! شیطونه درس میده :Smiley14:

r-stark
02-28-2015, 03:58 PM
اقا این حرف زدن چارلز وین خیلی رو اعصابه چرا تو دماغی حرف میزنه!

برادر من چارلز وین فک کردی کم کسی بود زمان خودش اینا زیاد بهش نپرداختن چون محوریت فلینتِ ، خب واسه نشون دادن ابهت وین سعی کردن یه کاری کنن که این ابهتش قابل درک باشه (موفق شدن یا نشدن دیگه باخودشن ) .

بازی بازیگرا که خیلی بهتر شده نسبت به فصل اول شایدم بخاطر اینه که بشون عادت کردم چون فصل اول خیلی هاشون نچسب بودن ، این فلش بک ها که عالیه اپیزود رو از یکنواختی در میاره .

حیف که هنر و تکنولوژی افتاده دست یه مشت الدنگ اون از سزار توی اسپارتاکوس که توسط اون بچه از عقب اره اینم از فلینت که اسمش باعث میشد دشمناش خودشون رو خراب کنن حالا شده گی ! کلا کمر همت بستن ب.ری.ن.ن به تاریخ اخه چه وضعشه همه شخصیت های پر ابهت رو دارن به گند میکشن اونم از فیلم 300 شون .

توی فیلم هاشون هم بلا استثنا یه خانواده باید یهودی باشه انگار نه انگار اکثریت امریکا و اروپا مسیحی هستن کسی هم نمیدون این چیزا از کجا آب میخوره .

کدوم کارگردان بزرگ و صاحب سبکی تن به همچین چیزایی میده بلکه فیلم اولی باشن .

الان میفهمم چرا گلشیفته این همه تلاش میکنه توی سریالاشون به خیلی کارا باید تن بدی بر عکس سینما (کمتر ) .

_BEHZAD_
03-02-2015, 12:09 PM
قسمت 6

اين قسمت اين قدره اتفاق توش افتاد كه واقعا آدم چند صفحه بايد به خاطرش بنويسه ...

و از اونجايي كه حالش رو ندارم فقط مي تونم بگم خيلي از قسمت قبل بهتر بود:Smiley35: .

RSDG
03-02-2015, 09:19 PM
قسمت 6

اين قسمت اين قدره اتفاق توش افتاد كه واقعا آدم چند صفحه بايد به خاطرش بنويسه ...

و از اونجايي كه حالش رو ندارم فقط مي تونم بگم خيلي از قسمت قبل بهتر بود:Smiley35: .

اتفاقا من از اپیزود 5 بیشتر خوشم اومد تا این ، ولی خب به قول شما خیلی اتفاق ها افتاد

قسمت 7
پیش بینی من هم درست از آب در نیومد در مرود مرگ وین :Smiley14: این وسط اینجور که معلومه طلاها به هیچ کس نمیرسه ، این پسره جان سیلور اخر سر یه کاری دسته این فلینت میده مطمئنم ، تقریبا مطمئن شده که فلینت طلاها رو بیخیال شده ، اینم تنها چیزی که میخواد طلا هاست ، از حرکت راکهام هم خیلی خوشم اومد حالا باید بهش بگیم کاپیتان راکهام ! کلا سریال داره خوب پیش میره امیدوارم تا آخر سریال همینجوری عالی باشه

ahmady45
03-03-2015, 07:16 PM
من که رسیدم به قسمت 6 ،واقعا سریال خیلی جذاب شده عاشق سریالش شدم ...
راستی دوستان این فصل چن قسمته؟؟
کاشکی بزنن این وین رو ناکارش کنن ازش بدم میاد:Smiley15:

_BEHZAD_
03-03-2015, 08:29 PM
من که رسیدم به قسمت 6 ،واقعا سریال خیلی جذاب شده عاشق سریالش شدم ...
راستی دوستان این فصل چن قسمته؟؟
کاشکی بزنن این وین رو ناکارش کنن ازش بدم میاد:Smiley15:

10 قسمته هست اين فصل ... :Smiley17:

r-stark
03-07-2015, 02:37 AM
این اپیزود هم خیلی خوب پیش رفت امان از دست این زن ها (النور گاتری ) اگه این سلاح مخفیشون (اون زمان زیادم هم مخفی نبود ظاهرا ) نداشتن چی میکردن .

این مکس خیلی رو مخ رژه میره با اون لهجه افتضاحش خیلی نچسبه کاش حذف بشه یا از اول یکی از همین کارکنانش که قیافه بهتری هم دارن بجاش بازی میکردن چی این آخه .

_BEHZAD_
03-09-2015, 11:47 AM
قسمت هفتم ...

اولاي اين قسمت بحث درباره ي راي گيري بود كه هورنيگلد داشت خوب پيش مي رفت كه يك دفعه اون دو تا خبرچي فلينت اومدن و گند زدن تو

قسمت :d ولي من واقعا داشت باورم مي شد كه گنج از دست رفته كه تو آخراي قسمت معلوم شد يك بيماري شيوع پيدا كرده و گنج بي

دفاع مونده و سيلور به فليت دروغ گفته بوده .... من فكر كنم با كشتي جك بخوان گنج رو بدست بيارن چون تنها كسي كه با اين ها

دوسته و كشتي داره همين جكه .... به هرحال فقط سه قسمت از اين فصل مونده . تا ببينيم چي مي شه .!! النور هم كه دختره رو

فراري داد . ولي از جرف وين من خيلي ترسيدم . گفتم گوره النور كنده است :d

r-stark
03-11-2015, 12:00 AM
این اپیزود از لحاظ تصویر برداری شاهکار بود اکثر سکانس ها با نور شمع گرفته شد که خیلی عالیه کار شده بود .

در مجموع این فصل به بلوغ بیشتری رسیده از همه لحاظ .

anzalichi
03-11-2015, 01:47 PM
بدون شک یکی از بهترین سریالهای درحال پخش همین عنوانه. شبکه ی Starz واقعاً سریالهای خیلی خوبی رو تواین سالها عرضه کرده.سریالهاش سراسر هیجان و تعلیق و رنگارنگیه. اسپارتاکوس،داوینچی و حالا هم این سریال. فصل دومش رو شروع کردم . با ادامه ی هیجان فصل 1 دارن پیش میرن و این خیلی عالیه.
تو نگاه اول متوجه ی کیفیت خیره کننده ی جلوه های ویژه شدم. فصل 1 واقعاً تواین زمینه ضعف داشتن ولی الان خیلی طبیعی تر کار کردن.
چقدر خوب شد که تو خوابگاه شروع به خوندن رمان "جزیره ی گنج" رابرت استیونسن کردم.. یه مکمل عالی برای سریال..!!

پیشنهاد میکنم اگر سریال رو ندیدید حتماً شروع کنید به دانلودش و خودتون رو به پخش هفتگی برسونید. جزو معدودسریالهای بی شیله پیله ی این سالهای تلویزیونه که داستان برای تعریف کردن داره و خیلی خوب هم داستانش رو تعریف میکنه.. پراز شخصیت پردازی های جور واجوره که تو یک محیط کثیف کنارهم جمع شدن. اون چارلز وین فوق العاده س. فعلاً قسمت یک رو دیدم. از نظرات میشه فهمید ملت راضی ان :d تا ببینیم در ادامه چی پیش میاد .

جا داره از اشکان و هم مرکبانش در امر ترجمه تشکر کنم. :Smiley17:

http://picoup.ir/images/61203848009895167285.jpg

_BEHZAD_
03-11-2015, 10:14 PM
Black Sails S02:E08 (Preview)

http://www.starz.com/originals/blacksails/video/6063c9e3e39a4cd19c9dd0019a67458d

حتما ببينيد ...!!

anzalichi
03-14-2015, 10:28 PM
http://picoup.ir/images/99283267921239942450.jpg

Ep: 2-6

خب همون طور که انتظار میرفت خیلی سریع دارن مشکلات جزیره،گنج ارکا و روابط شخصیِ فلینت رو بررسی میکنن.. ریتم سریال خیلی خوبه و همه ی قسمتها با یک تعادلِ پایدار و ثابت دارن باشیب ملایم ، عالی و عالی تر میشن.. این فصل یه کم به لطف فللش بک هایی که به گذشته میزنه از اسرارِ بین فلینت و معشوقه اش پرده برداری کردن ولی نکته ی ضد حالش این بود که شخصیت به این ابهت رو یک هو با یک مرد همبستر میکنن :| کماکان در خوفناکیه کارهای چارلز وین دهانم باز مونده ..شخصیت پردازیِ شخصیت ها واقعاً زیبا کار شده. همه تیپ آدم تواین سریال هست. از دل رحم گرفته تا کسی که ازانسانیت بویی نبرده.. جلوه های ویژه که دیگه سنگ تموم گذاشتن تو سکانسهای دریایی..راضی ام ازش.. بازگشتِ شخصیتِ "بیلی" به سریال خیلی خوشحال کننده بود.
دست نویسنده برای عوض کردنِ داستان به هزار نوع مختلف بازه و همین غیرقابل پیش بینی بودنِ داستانه که بلافاصله باعث میشه اپیزودِ بعدی رو نگاه کنم. الان نویسنده به یمن منابع تاریخی +‌تخیل قوی خودش (نویسنده های سریالهای Starz اعجوبه ان ) میتونه هیجانِ سریال رو به مراتب از این هم بالاتر ببره . هنوز هم مثل فصل 1 بی وقفه منتظرِ ورود خوفناک و کاریزماتیک و دیوانه وارِ BlackBeard (ادوارد ریش سیاه) به داستانم.. امیدوارم ناامیدم نکنن.. این فصل نشد فصل بعد.. ینی ایشون بیان ؛ یه بازیگره روانی نقششو بازی کنه ؛ یه گریم سنگین پیاده کنن روش...:Smiley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19:

یه کم نزاع بین فلینت و چارلز داره طولانی میشه. بااین وضعی که اینا درپیش گرفتن فکر کنم بازم میرن سروقتِ دزدیدنِ ارکا و فصل تموم میشه. :|

نمره سریال تا اپیزودِ شش : 8.5از10

من چرا هرچی فکر میکنم لانگ جان سیلور تو سریال نمیبینم؟ :| :Smiley39:

پ.ن : اوکی؛ اسم و قیافه ش یادم نبود :d

Chandler Bing
03-14-2015, 10:48 PM
من چرا هرچی فکر میکنم لانگ جان سیلور تو سریال نمیبینم؟

خسته نباشی:Smiley36: وردست فیلینت کیه؟ همون که بین خدمه کشتی موش میدوونه؟ لانگ جان سیلورـه دیگه

_BEHZAD_
03-16-2015, 07:14 PM
Black Sails s02 e08

فقط يك عكس والسلام

http://up.iranfilm254.com/images/54526253269056361705.png (http://up.iranfilm254.com/)

alod
03-18-2015, 02:29 PM
انصافا این فصل محشره عالیه فقط برای هر نقشه ایی که میخوان انجام بدن سه قسمت وقت میذارن و روند سریال رو کند میکنه

3ven13
03-24-2015, 12:32 AM
عجب چیزی بود این اپیزود 9 ... فصل دومش کولاکه واقعا خیلی خوبه
من فصل اولش رو خیلی دوست نداشتم ولی این فصل چیز دیگریست ... آخر این اپیزود 9م با روان آدم بازی میکنه

_BEHZAD_
03-24-2015, 11:51 AM
قسمت نهم

فكر كنم بهترين قسمت فصل تا الان همين قسمت 9 است .از اول قسمت ،‌شروع تلخي رو داشت . از اونجا كه النور داشت باباش رو كفن مي كرد :d تا اونجا كه خاك مي كردند داستان يكم آروم بود . حركت النور (كشتن افراد جك)به نظر من نسنجيده بود و علت زنده موندن جك و اون آدمه هم فكر كنم همين علت بود . وين هم همون طور كه قول داد اومد و كشتي رو گرفت و مي خوام يك موضوع رو بررسي كنم اونم كشته شدن ميراندا است .اصلا فكرش رو نمي كردم . 100درصد تقصير خودش بود . البته اين لرد اش واقعا در حقشون نامردي كرد و لي نه در اين حد كه ديگه دارش بزنن و سرانجام زنه رو كشتن و فلينت هم دستگير شد و طبق گفته ماموره تو قسمت بعد محاكمه مي شه . دمه وين هم گرم . از همون قسمت هاي اول ازش خوشم ميومد . حالا تا اينجا قراره بره و فلينت رو نجات بده (اميد وارم موفق بشه :d(
در آخر داستان فلينت هم قشنگ بود كه واسه ميراندا تعريف كرد . شايد بگم يكي از قشنگ ترين سكانس هاي اين قسمت همين داستان تعريف كردن فلينت بود . كلا اين قسمت فوق العاده عالي بود . حداقل از قسمت 15 مردگان متحرك قشنگ تر بود :D بي صبرانه منتظر قسمت بعدي هستيم تا سرنوشت النور و جيمز مشخص بشه .

kamy_12
03-24-2015, 07:06 PM
قسمت نهم صدا و تصویر هماهنگ نیست . برای شما هم اینجوریه؟

Chandler Bing
03-24-2015, 07:32 PM
قسمت نهم صدا و تصویر هماهنگ نیست . برای شما هم اینجوریه؟

نسخه Proper رو دانلود کنید

Zombieland
03-27-2015, 02:20 PM
دلم نیومد با دیدن این قسمت نیام اینجا نظرمو بگم ای کاش اکونت imdbهم داشتم بهش حداقل ده رو میدادم ریتش خلی پایینه باید نزدیک نه باشه حداقل.
خیلی قسمت توپی بود انگار میخواستن مثل got که قسمت نهمش معروفه اینم همون کارو بکنن با وین هم خیلی حال کردم حرفی که زد فکر کنم قسمت بعد رو هم به خوبی این قسمت بکنه
دیگه با خودشون نمیجنگن دزدای دریایی متحد شدن دیگه از این بهتر
این کاپیتان هورینگولد انگار واقعا خیانت کار بوده تو اساسین بلک فلگ هم خیانت کرد
کلا خیلی ناراحتم که قسمت بعد اخرین قسمته ولی خوب دو هفته بعدش gotشروع میشه کلا احساس کمبود نمیکنیم

bahran06
03-30-2015, 01:43 AM
این فصل عالی شروع و تموم شد امیدوارم سریال هم عاقبت Magic City نشه...

Chandler Bing
03-30-2015, 02:31 AM
چقدر خوب بود قسمت آخر:Smiley19::Smiley19: بسی لذت بردم، سیلور هم بلاخره پاش قطع شده و از فصل بعد پای چوبیش رو میذاره:Smiley41:
نمره این فصل 9ـه، واقعا تو فصل دوم خودش رو کشید بالا، راستیتش نمیخواستم این فصل رو ترجمه کنم، به خاطر اینکه مترجم نداشتیم مجبور شدم، اما الان خوشحالم که ترجمه اش کردم، عالی بود

hadiipek
03-30-2015, 12:48 PM
ممنون بابت ترجمه ی فصل دوم
سریال خیلی خوب داره پیش میره. به دوستانی که ندیدن توصیه میکنم حتما ببینن
Toby Stephens بازیگر نقش کاپیتان فلینت هم که کولاک کرده...

3ven13
03-31-2015, 04:50 PM
خیای خوب بود .. عجب قسمت آخرِ کولاکی بود .. این فصل خیلی بهم چسبید خلا پخش GOT هم پر شد برامون
اشکان خسته نباشی ، فکر کنم فصل بعدیُ خودت داوطلبانه بزنی :Smiley30:

M.Amir
03-31-2015, 07:26 PM
اسپویلی نشی!

خب این فصل هم تمام شد.
این فصل اکثر قسمت هاش هیجان خاص خودش رو داشت. واقعاً خیلی خوب بود.
قسمت آخر که فقط و فقط باید دعا میکردیم این توپ ها به جای بدی اصابت نکنه :Smiley36:

فقط ای کاش بانو Miranda Barlow (http://www.imdb.com/name/nm0055682/) رو به اون وضع نمی‌کشتند! از طریقه‌ی متقاعد کردنش خیلی خوشم میومد.

در فصل بعد دست به دست هم دادن فلینت و چارلز برای بدست آوردن اون گنجینه دیدنی خواهد بود. چون فکر نکنم چیزی بتونه جلوشون قد علم کنه!

در آخر هم مرسی اشکان و مرسی تیم دانلود :Smiley30:

anzalichi
04-02-2015, 10:09 PM
فصل که عالی بود من بهش از 10 نمره 9 میدم.:Smiley35:

از مرگ خانم بارلو تو اپیزود 9 ذوق کردم:Smiley14: خیییییییلی دیگه حرف میزد..رو اعصاب بود..خوشحال شدم LONG John داره مسیر تکاملش رو طی میکنه :d بازیگرش کولاک بازی میکنه:Smiley19: با بلایی که فلینت بر سر جزیره آورد و دستگیر شدنِ گاتری و خیانتی که هورینگولد کرد فصل بعد به مراتب ازین فصل باید بهتر باشه..جلوه های ویژه اپیزود آخر خوب بود ولی یه کم پیاز داغش زیاد بود. :| کل سریال یه طرف این Tone صدای چارلز وین یه طرف:Smiley19: خیلی خوفناکه لهجه ش..!!

یعنی میدونید چه زمانی داستان هیجان انگیز میشه؟؟ فلینت و چارلز وین به سمت گنج حمله کنن ببینن "ریش سیاه" گنجو گرفته:Smiley19: اگه ریش سیاهی باشه..Starz جونه مادرت بزارش تو سریال..یه ملتی رو شاد میکنی:d

http://picoup.ir/images/04058621600227103270.jpg
اینم کشتیش:Smiley19:

http://picoup.ir/images/14775716860746213312.jpg

تیم ترجمه هم دستش درد نکنه..این اپیزود رو ایلیا زده بود.. ادبیاته سختی داره نمایشنامه ی سریال..!! خوب از پسش بر اومدید :)

ما رفتیم تا ساله بعد:Smiley76:

justUnited
04-02-2015, 10:22 PM
خیلی خوب بود این فصل! قسمت پایانی که دیگه عالی بود.

از مرگ خانم بارلو تو اپیزود 9 ذوق کردم
آی گفتی ! من بیشتر از مدل موهاش بدم میومد :Smiley14:

اگه ریش سیاهی باشه..Starz جونه مادرت بزارش تو سریال..یه ملتی رو شاد میکنی
+ (http://au.ibtimes.com/black-sails-season-3-first-look-blackbeard-teaser-video-1436408)

justUnited
04-03-2015, 11:32 PM
این هم جناب Ray Stevenson در نقش blackbeard
انتخاب شایسته ای بود :Smiley36:

http://upload7.ir/uploads//e2d514b0542145ff4f345585c498bd2de86c0543.jpg

r-stark
04-07-2015, 12:37 AM
قسمت 9

جالبی این نویسنده های امریکایی اینه که تا میتونن داستان ها و وقایع تاریخی رو تحریف میکنن یا شاید اینطور بگیم بهتر باشه شاخ و برگ اضافه می کنن ، شخصیت خلق میکنن ، باعث میشن فیلینت gay جلوه داده بشه ، ولی اون خط اصلی داستان ها در آخر همونه با اینکه خیلی ها میدونن داستان به چه سمتی میره ولی نامردا خوب هیجانی به فیلم یا سریال میدن .

میراندا هم بد شکلی کشته شد ، کلا تکلیفش با خودش معلوم نبود ، مشخص نشد عاشق شوهرش بود یا ازادی که بهش داده بود با همه باشه و به روش نمی آورد ، تعصبش به توماس هم یه جوری بود ،این آخری بد آمپری چسبوند .

کاش یکی بود بلایی که سر میراندا اومد سر مکس می آورد با اوم لهجش .

قسمت 10

نوع تصویر برداری دوربین روی دست عالی بود ، خیلی جلوه های میدانیش خوب کار شده بود .

بالاخره یه پای سیلور هم به ف.ا.ک رفت ( اگه اسم 5 نفر هم میداد تا برسه به نفر 10 اونا میرسیدن 2 پا هم داشت سریاله دیگه :Smiley35: ) .

چارلز وین از گاتری حساب نمیبرد حالا بیاد به حرف های یه whore گوش بده ! امیدوارم بالاخره یکی پیدا بشه با بریدن کله مکس من رو شاد کنه .

hamed224
04-08-2015, 10:52 PM
منم این فصلو طی سه روز دیدم منتظر بودم کامل بیاد همشو با هم ببینم

چون فصل یکشو اینطوری دیدم خیلی حال داد انتظار کشیدن واسه قسمت بعدی

همچین سریالی خیلی ضد حاله روند سریال خیلی عالی و پر کششه .:Smiley54:

سریال تو فصل دو خیلی پیشرفت کرد ، حال کو تا سال دیگه ببینیم این داستان لانجان سیلور :Smiley61: به کجا میکشه با اون طلا ها چه میکنن:Smiley18:

afshin vatan
06-23-2015, 05:48 PM
وقتی قسمت اخر نگاه کردم گفتم داره چی میشه عجب وضعیتی شد فکر فصل سوم خیلی خیلی بهتر بشه

MrP
07-10-2015, 01:56 PM
من همين العان فصل دوم رو تموم كردم.تو يه هفته دو فصلو ديدم
واقعا" افسوس مي خورم كه چرا اين همه وقت اين سريالو نديدم.واقعا" فصل فوق العاده
اي داشت.بد جوري تو خماري فصل سوم گذاشت منو
فصل اول چون بيشترش تو جزيره گذشت هيجانش به اندازه فصل دوم نبود ولي
ماجراجويي هاي فصل دوم عالي بود و كلي اتفاق مهيج توش داشت
شخصيت ناخدا « فلينت» با ابهتش عالي كار شده بود البته اون قضيه ..... بودنش بدجوري
تو ذوقم زد اصلا" لازم نبود اين جوريش كنن ولي بازم خوبيش اين بود كه
زياد بهش نپرداختن
از اين «مكس» هم اصلا" خوشم نمياد .بدجوري به « فلينت» با اون «جان سيلور» كلك زدن البته
حقشو گرفت .فعلا" پاشو از دست داد .اين جور بره جلو فصل بعد چشمشو هم از دست ميده .
فقط مي مونه « فلينت» حال اون «مكس » رو بگيره.حالا اين «فلينت» و « وين» با هم دوست
شدن اين «النور» رو هم بتونن برگردونن قدرت دوباره مي افته دست اينا
يه خبرم به طرفداري سريال بدم كه فصل سوم شخصيت «ريش سياه» يا همون BlackBeard با
بازي Ray Stevenson وارد سريال ميشه.چه بشه اين فصل
دوستاني كه نديدن پيشنهاد مي كنم ببينش فقط يه ذره صبر كنيد تا داستانش راه بيفته

sogoly
07-10-2015, 08:15 PM
من دو فصل توی 10 روز دیدم....عالی بود....البته خشانت سریال خیلی بالا بود......

به شدت منتظر فصل سوم هستم.....کسی میدونه کی قرار پخش بشه؟

MrP
07-10-2015, 08:29 PM
من دو فصل توی 10 روز دیدم....عالی بود....البته خشانت سریال خیلی بالا بود......

به شدت منتظر فصل سوم هستم.....کسی میدونه کی قرار پخش بشه؟
پاییز قراره بیاد

alita34
01-25-2016, 07:02 AM
قسمت 1 از فصل 3 واقعا خوب شروع شد معلومه که قراره اتفاق های بزرگی توی این فصل بیوفته:Smiley35:....پیشنهاد میکنم حتما نگاه کنید این سریالو:Smiley17:

Ahmad_n
06-02-2021, 04:44 PM
https://picoup.ir/images/99620500402071784912.jpg

فصل دوم تا اینجای کار خیلی خوب بوده. هم هیجان کافی به سریال دادن و هم داستان رو خیلی خوب دارن جلو می‌برن. جک رکام شاید خیلی قوی نباشه اما قطعا باهوشه و یه تصمیم خیلی جسورانه گرفته. مطمئن نیستم تمام این قضایای مربوط به ابیگل و لرد اَش چه نتیجه‌ای واسه جزیره و فلینت داره اما خدا کنه به نفعشون تموم شه. رابطه فلینت همینجوریش با خدمه کشتی به یه تار مو بنده؛ جان سیلور هم هرچی حقه تو آستین‌ش داره واسه فلینت داره پیاده می‌کنه تا به کاپیتان کشتی بمونه و نهایتا به آرکا برسن. اما مهم‌ترین قسمت تا الان فکر می‌کنم اَن بانی باشه که الان راز فلینت رو می‌دونه و یه جا توی کشتی فلینت خالیه. آیا به فلینت می‌پیونده یا کاری دیگه می‌کنه با این اطلاعاتی که داره. خلاصه هر چی که می‌خواد بشه محض راضی خدا یکی تا آخر این فصل بره سراغ آرکا.

Ahmad_n
06-04-2021, 03:45 AM
پایان فصل دوم.
با پایان این فصل این حسِ "چرا زود تر این سریال رو شروع نکرده بودم" رو دارم که مطمئنم اکثرتون این حس رو داشتید. این فصل یک شروع خوب و یک پایان خوب‌تر داشت. از جلوه‌های ویژه گرفته تا بازیگر‌ها و نحوه جلو بردن داستان، همشون معرکه بودن.
این که همه یک بعد شیطانی، درون خودشون دارن و فقط نیاز دارن یکی بهشون این رو یادآوری کنه یا اینکه نشونشون بده جالب ترین نکته‌ای بود که توی اپیزود‌های آخر نظر من رو خیلی جلب کرد. از وفاداری جان سیلور تا جاه‌طلبی مَکس.
یه تشکر هم کنم از اشکان (Chandler Bing) بابت ترجمه‌ خوبش که لذت دیدن این فصل رو دوچندان کرد.
مشتاقانه به سوی فصل سوم...