PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود یازدهم

AdibTE
02-23-2015, 06:22 PM
http://picoup.ir/images/93021947787190622923.jpg (http://picoup.ir/images/79873471028267592399.jpg)
(.Click for full size)

The Walking Dead: Season 5, Episode 11
"The Distance"

.:IMDB:. (http://imdb.com/title/tt3853916/?ref_=ttep_ep11) .:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?44250-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-The-Walking-Dead-(-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-)&p=177293&viewfull=1#post177293)
http://picoup.ir/images/73876365621518397046.jpg

نمره ی کاربران تی وی ورلد: 8

خلاصه داستان: گروه با فردی که جدیدا روبه رو میشود به بحث و مجادله میپردازد تا اینکه...

پ.ن: نمره ی کاربران رو هم تصمیم گرفتم تا 3-4 روز و یا حداکثر تا یک روز قبل از شروع قسمت بعدی اعلام کنم که به نحوی جالب میشه.:Smiley35:

rmKasra
02-23-2015, 07:57 PM
قسمت خوبی بود و بهش امتیاز ۸ دادم.

بعد مدت ها خبری از دیالوگ های خسته کننده نبود و قشنگ تک تک ثانیه ها رو دیدم.

درکنار فاز اکشن، ترس و دلهره، بخوبی میشد دید که ریک چقدر نسبت به افراد خارج از گروهش بی اعتماد شده و باور اینکه کسی جز خودشون میخواد و میتونه به اونا کمک کنه براش غیر ممکنه.

یکی از قشنگترین دیالوگ های این قسمت وقتی بود که ریک به ایرون میگه "خب، سخت هست به کسی که یه مشت خوابوندی زیر صورتش و همچنان داره بهت میخنده اعتماد کنی"

_BEHZAD_
02-23-2015, 08:25 PM
قسمت 11

من خودم به اين قسمت امتياز 9 رو دادم ...

از شور و هيجان بيشتري برخوردار بود ...روند بهتري رو داره دنبال مي كنه و اميد وارم 5 قسمت مونده از سريال بهتر پيش بره ..!!

كلا اين يارو كه اسمش هم نگفت مشكوك مي زنه ... از اونجا كه تو شهرشون يك آدم هم نيست يكم ميشا مشكوك شد كه داستان

زامبي ها پيش اومد و درگيري كه رخ داد و خلاصه قسمت جالبي بود و اونطور كه تو آينده نشون داد قسمت بعدي بيشتر به روي آشنايي با

كمپ جديد متمركز مي شه!!

حرف آخر :سريال از قسمت قبل داستان بهتري رو دنبال كرد

ياعلي

AmiR RezA
02-23-2015, 11:44 PM
قسمت خوبی بود خوشمان امد

این کمپ جدید که 100 درصد امیدی بهش نیست من که امیدی بهش ندارم ( هیچ ادمی تو عکسای کمپ نیست!! ریک یه اسلحه خارج کمپ گذاشت نشون میده روزی روزگاری ازش استفاده میکنه!! پایان قسمت در کمپ باز نشد ببینید جریانش چیه شاید سورپرازی در کار باشه!! اون صدای مردم هم مشکوک بود به نظرم!!! )

کلا منم مثل ریک به همه چیز مشکوک شدم :Smiley36:

"Ross Geller"
02-24-2015, 12:42 AM
قطعا مردمانی از سرزمین پارس پیدا میشن که بگن این قسمت عالی بود :Smiley36: این قسمت کاملا متوسط بود ولی چون همش قسمت های ضعیف به خورد بیننده دادن واسه ما عالی بوده این قسمت..
به صورت اپیزودیک نگاه کنیم به این قسمت پیشرفت خوبی داشت هیجان خوبی هم داشت اما معلومه که این کمپ هم یه مشکلی داره ,, مشکل اصلی من با حال و روز این روز های Walking Dead اینه که خو حالا اینم یه کمپ دیگه خوب باشه مثل زندان توش میمونن بد باشه مثل ترمینوس فرار کنن اخر که چی واقعا :| یه هدفی یه تغییری توی روند داستان از سوی نویسنده ایی و .. نیاز داره این سریال نه از کمپ به کمپ رفتن ...
به هر حال این قسمت پیشرفت خوبی داشت و نمره 7 میدم بهش
پ.ن : از خلاصه قسمت بعد معلومه قسمت کسل کننده ایه :Smiley15:
پ.ن2 : راستی مورگان هم دیگه نشون نداد :Smiley39:

a l i
02-24-2015, 12:50 AM
بهترین قسمت تو 6 7 اپیزود قبلی بود
9
#فقط یک نکته با اتفاقایی که توی کمیک تو الکساندریا میوفته(که اصل داستان کمیک از این به بعده) سریال از این به بعد افت کنه باید سر نویسنده ها رو گل بگیری:Smiley104::Smiley19:

r-stark
02-24-2015, 06:00 AM
مگه میشه به همین سادگی باشه عمرا همه چی خوب پیش بره .

بیچاره ها اینقدر تو فلاکت بودن که انگار یکی دیگه داره جاشون تصمیم میگیره فقط دنبال این هستن که به یه سر پناه برسن ، میشون هم که همش دنبال خونس !

خیلی ها به اپیزود قبل خرده گرفتن اگه اپیزود قبل رو اینطور نشون نمیدادن اون وضع و اوضاع گروه رو نشون نمیدادن خیلی ها نمیگفتن اینا چرا بعد از فرمانده و ترمینوس اینقدر سریع به این فرد اعتماد کردن اینا همونایی نبودن که سرشون رو گذاشته بودن توی یه وان شکل بزرگ که کله شون رو بزنن و بعد نوشه جان کنن چطور میشه این افراد سریع به یه نفر که از راه میرسه اعتماد کنن ؟! نویسنده و کارگردان بهترین مقدمه چینی رو انجام دادن .

فقط ریک از رو منطق داره رفتار میکنه همونطور که کارل بهش گفت اگه اشتباه میکردی ... بازم حق با تو بود .

امریکایی ها گندش رو درآوردن واکینگ دد گی (gay) کم داشت که اونم اضافه شد کجایی دارابونت ؟

http://8pic.ir/images/p9eux0dwfkqh5h6qtm83.jpg

این تیکش نوستالژی بازی قشنگی بود ، یاد فصل اول و دوم افتاد که یکی از کاراکتر ها (همون پیرمرده که صاحب کاروان بود ) به گلن یاد داد که جای باطری اضافه کجاست ، یاد هیجان ان موقع به خیر گرچه این قسمت نوید بخش بهبود در قسمت های بعد شاید باشه ، دو قسمت نیمه اول این فصل و این قسمت نشون داد که میتونن این هیجانات رو به سریال اضافه کنن ولی مسئولای شبکه ، مسائل پشت پرده ، آب بندی اصلا ولش کن از سریال لذت ببریم بهتره .

9 .

linkinpark20
02-24-2015, 02:54 PM
بسی قسمت جالب و هیجان انگیزی بود اما همانجور که دوستان گفتن قضیه به شدت مشکوکه خدا آخر عاقبتشون رو به خیر کن با این کمپ مشکوک و اون گی محترم:Smiley14::Smiley14:

mohammad1992
02-24-2015, 04:29 PM
اگه این gay ها رو بهم بدن خفشون میکنم اصلا معلومه یه کلکی تو کارشونه کاش همون اول ریک یه گلوله تو مخ اون ادم ناشناس خالی میکرد باید منتظر سوپرایز باشیم توی اون کمپ چرا ریک همش با میشون حرف میزنه پس بقیه حق ندارن نظر بدن بعد خیلی زود اعتماد کردن به این ادم ناشناس هی بهشون میگه شما ادمهای خوبی هستین تا سرشونو بسوزونه

New_Sense
02-24-2015, 07:46 PM
قطعا مردمانی از سرزمین پارس پیدا میشن که بگن این قسمت عالی بود :Smiley36: این قسمت کاملا متوسط بود ولی چون همش قسمت های ضعیف به خورد بیننده دادن واسه ما عالی بوده این قسمت..
به صورت اپیزودیک نگاه کنیم به این قسمت پیشرفت خوبی داشت هیجان خوبی هم داشت اما معلومه که این کمپ هم یه مشکلی داره ,, مشکل اصلی من با حال و روز این روز های Walking Dead اینه که خو حالا اینم یه کمپ دیگه خوب باشه مثل زندان توش میمونن بد باشه مثل ترمینوس فرار کنن اخر که چی واقعا :| یه هدفی یه تغییری توی روند داستان از سوی نویسنده ایی و .. نیاز داره این سریال نه از کمپ به کمپ رفتن ...
به هر حال این قسمت پیشرفت خوبی داشت و نمره 7 میدم بهش
پ.ن : از خلاصه قسمت بعد معلومه قسمت کسل کننده ایه :Smiley15:
پ.ن2 : راستی مورگان هم دیگه نشون نداد :Smiley39:

قطعا افرادی مثل شما هم پیدا میشن که زود قضاوت میکنن و قضاوت رو نمیزارن بعد از اتمام هر فصل

از خلاصه قسمت بعد میفهمی که کسل کنندست ؟ یعنی اینقدر حرفه ای و استاد هستی که پیش بینی میکنی که چی میشه ؟ چون صحنه اکشن ندیدی میگی قسمت بعد کسل کنندست ؟ نمیدونم چرا شما خودتون رو به گینس به عنوان استادان سریال دیدن معرفی نمیکنید .

کلا هر سریال افت و خیز داره و نمیشه گفت همه قسمتاش خوب هست یا بد به غیر از بعضی از استثنا ها مثل براکینگ بد و بازی پادشاهان که به دلیل موضوعیت تفاوت میکنه .

برای قضاوت کردن و اینکه خوبه یا بد شما بزار فصل تموم شه خیلی راحت یه نقد خوب بدون طرفداری و جانبداری یا ضدیت بنویس تا ببینیم چند مرده حلاجی .

اضافه شده در : 3 minutes

بهترین قسمت تو 6 7 اپیزود قبلی بود
9
#فقط یک نکته با اتفاقایی که توی کمیک تو الکساندریا میوفته(که اصل داستان کمیک از این به بعده) سریال از این به بعد افت کنه باید سر نویسنده ها رو گل بگیری:Smiley104::Smiley19:

ممنون از همین لطف که زودی میای میگی کمیک و فلان . دوست من اصل داستان هر چی میخواد باشه شما به جای اینکه زودتر بری کمیک رو بخونی و بیای اینجا بگی که سریال افت میکنه کمی به نکته هایی که تو این سریال نهفته هست دقت کن اصلا لازم نیست نشون بدی که اصل داستان رو کامل بلدی کافیه خیلی راحت سریالت رو نگاه کنی .

AdibTE
02-24-2015, 09:05 PM
قطعا افرادی مثل شما هم پیدا میشن که زود قضاوت میکنن و قضاوت رو نمیزارن بعد از اتمام هر فصل

از خلاصه قسمت بعد میفهمی که کسل کنندست ؟ یعنی اینقدر حرفه ای و استاد هستی که پیش بینی میکنی که چی میشه ؟ چون صحنه اکشن ندیدی میگی قسمت بعد کسل کنندست ؟ نمیدونم چرا شما خودتون رو به گینس به عنوان استادان سریال دیدن معرفی نمیکنید .

کلا هر سریال افت و خیز داره و نمیشه گفت همه قسمتاش خوب هست یا بد به غیر از بعضی از استثنا ها مثل براکینگ بد و بازی پادشاهان که به دلیل موضوعیت تفاوت میکنه .

برای قضاوت کردن و اینکه خوبه یا بد شما بزار فصل تموم شه خیلی راحت یه نقد خوب بدون طرفداری و جانبداری یا ضدیت بنویس تا ببینیم چند مرده حلاجی .

اضافه شده در : 3 minutes

ممنون از همین لطف که زودی میای میگی کمیک و فلان . دوست من اصل داستان هر چی میخواد باشه شما به جای اینکه زودتر بری کمیک رو بخونی و بیای اینجا بگی که سریال افت میکنه کمی به نکته هایی که تو این سریال نهفته هست دقت کن اصلا لازم نیست نشون بدی که اصل داستان رو کامل بلدی کافیه خیلی راحت سریالت رو نگاه کنی .

برادر شماذ امروز از دنده ی چپ بلند شدیم :d یکم خودتو کنترل کن:Smiley36:
__
من هم به نوبه ی خودم. نظرم رو میگم که بنظرم قسمت خوب و رضایت بخشی بود و تا حد ممکن سعی کرده بودن کم دیالوگش کنن. فقط امیدوارم این کمپ جدید کاری نکنه که دوباره سریال افت کنه... هر چند که از خلاصه قسمت بعد ميشد پی برد که اینا هم آدمهای خوبی نیستند. هر چند کارل خودش خیلی جوگیره! :d فکر کنم قسمت بعدی رو بیشتر به کارل اختصاص بدن.

8

Marlon Brando
02-24-2015, 10:34 PM
اگه قسمت ۹ و ۱۰ رو دقت کنید بعد از یه طوفان بود که ارامش پدیدار شد و بعد از اون ارامش دوباره یک طوفان دیگه پدیدار شد(درگیری ریک و گلن و میشن و اون یارو با واکر ها) و بعد از این طوفان هم,باز یک ارامش برقرار شد(رسیدن به دروازه و به جای اینکه میشن و ریک سکوت رو بشنوند از شهر صدای بچه ها رو شنیدند)...شاید که عوامل فیلم طوفان اصلی رو تو قسمت بعد واسه ما جا گذاشته باشند...در ضمن به قایم کردن اسلحه توسط ریک هم باید خیلی توجه داشت:Smiley35:
من هم چون که سریال یه پرشی رو داشت و همه چیزش جفت و جور بود,نمره ۱۰ رو دادم تا میانگین نمرات خودشو بکشه بالا:Smiley36:

mohammad1992
02-24-2015, 10:42 PM
دوستان من اصلا انچه خواهید دید رو نگاه نمیگنم اگه 1 ثانیه ببینم دیگه خوشم نمیاد اینجوری سریال جذابیتشو از دست میده مثلا سریال بازی تاج تخت در نظر بگیرید نمیدونی قراره چه اتفاقی بیفته یه دفعه باهاش رو به رو میشی

nima3333
02-24-2015, 11:21 PM
چرا کاربرای imdb انقدر نمره بالایی بهش دادن..؟
اتفاق خاص نیوفتاد که
همون 7 از سرش هم زیاده

YY11
02-25-2015, 12:08 AM
دقت کردین اکثرا تمرکز کردن روی وضعیت کمپ ؟

خیلیها میگن کمپ دروغه و بعضیها میگن نه ! (یه قضیه ای پشت این طرز فکر هست!) نشون میده سازنده ها یه جورایی به هدفشون رسیدن!

شما فکر میکنین کمپ دروغه/تله هست یا کاملا صحت داره و زندگی ای پا برجاست؟

(با بچه ها یه نظر سنجی در مورد سوال بالا انجام دادیم و نظرات و دلایل خیلی جالبی شنیدیم! اگر دوست داشتین اینجا هم اجرا کنین! شاید خوشتون اومد! :Smiley69:

New_Sense
02-25-2015, 12:16 AM
برادر شماذ امروز از دنده ی چپ بلند شدیم :d یکم خودتو کنترل کن:Smiley36:
__
من هم به نوبه ی خودم. نظرم رو میگم که بنظرم قسمت خوب و رضایت بخشی بود و تا حد ممکن سعی کرده بودن کم دیالوگش کنن. فقط امیدوارم این کمپ جدید کاری نکنه که دوباره سریال افت کنه... هر چند که از خلاصه قسمت بعد ميشد پی برد که اینا هم آدمهای خوبی نیستند. هر چند کارل خودش خیلی جوگیره! :d فکر کنم قسمت بعدی رو بیشتر به کارل اختصاص بدن.

8

نه برعکس من از دنده چپ یا راستی بلند نشدم حقیقت گفتم فقط خیلی تیز و برنده بود به مزاق دوستان مثل شما شاید خوش نیاد .

FARMANDEH
02-25-2015, 12:31 AM
این کمپ جای بدی نیست و آدمای خوبی توش هستن و مدتی گروه آروم میگیره

ولی بالاخره یه قرمساقی پیدا میشه که دهن همه رو سرویس میکنه!

این قرمساق میتونه از افراد همون کمپ باشه و میتونه از خارج از کمپ باشه و همه با هم متحد بشن باهاش بجنگن.

احتمال دوم قویتره!

"Ross Geller"
02-25-2015, 02:22 AM

حاجی شما سریال زیاد نمیبینی مثکه :)) هر سریال افت داره واسه یه فصل قبول , Walking Dead از اوایل فصل 4 تموم شده ! شما از اون موقع که Governer به زندان حمله کرد تا اینجا جز دیالوگ های سطحی و از کمپ به یه کمپ دیگه رفتن چیزی دیدی ؟ جز الکی شخصیت اضافه و حذف کردن چیزی دیدی ؟ مرگ شین و اندریا یا دیل رو با این کسایی که این اپیزود ها میمیرن مقایسه کن ! اونموقع سریال یه مفهومی داشت ادم با شخصیت ها خو میگرفت از مرگشون ناراحت میشد الان چی ؟ اپیزودی که تایریس مرد نویسنده خودشو کشته بود که اپیزود دراماتیک و غمگینی باشه اما کمتر کسی ناراحت شد ..مشکل من با این سریال افت یک اپیزود یا 2 اپیزود نیست چون اونو هر سریالی داره مشکل اینه که این سریال هدفی رو دنبال نمیکنه ! حالا اگه شما از دیالوگای تکراری و سطحی بازیگرا چیزی برداشت میکنی خوش به حالت :))
راجبه خلاصه قسمت بعدم حدس زدم ایشالا که شما راست بگیو اشتباه باشه ! بعدم کسی که میاد Walking Dead میبینه نمیاد صحنه عشقی یا درام ببینه واسه هیجان و ترس و اکشنش این سریال رو انتخاب میکنه و این صحنه هارو از سریال انتظار داره ;)
یکمم زیادی تند رفته بودی به خاطر جو انجمن جوابتو در همین حد دادم ! نه ما استادیم نه باید بریم تو گینس , انجمنه و هر کی نظرشو میگه جنبه نداری نیا ..

mohammadgamer
02-25-2015, 02:36 AM
نه برعکس من از دنده چپ یا راستی بلند نشدم حقیقت گفتم فقط خیلی تیز و برنده بود به مزاق دوستان مثل شما شاید خوش نیاد .

دوست من هر کس نظر و عقیده خاصی داره . قرار نیست به بقیه تحمیلش کنه . اسمش بحث اپیزودیکه که هر قسمت بررسی میشه و هر کس نظرشو میده . شما توان شنیدن نظری جز نظر خودتون رو ندارین دلیل نمیشه بیاین انجمن . برین ی جا که فقط خودتون پست بزارید....

این قسمت : مکمل قسمت 9 10 بود بنظرم . ریک هنوز لیدر خودشو داره و این خیلی خوبه . مکالمه اخرش با کارول هم نشون میده هنوز گروه قبولش داره ولی خیلی تحت فشاره ... . امیدوارم 5 اپیزود باقی مونده سریال رو بهتر بکنه .... ولی خیلی نزول داشته . 8 دادم

New_Sense
02-25-2015, 12:49 PM
دوست من هر کس نظر و عقیده خاصی داره . قرار نیست به بقیه تحمیلش کنه . اسمش بحث اپیزودیکه که هر قسمت بررسی میشه و هر کس نظرشو میده . شما توان شنیدن نظری جز نظر خودتون رو ندارین دلیل نمیشه بیاین انجمن . برین ی جا که فقط خودتون پست بزارید....

این قسمت : مکمل قسمت 9 10 بود بنظرم . ریک هنوز لیدر خودشو داره و این خیلی خوبه . مکالمه اخرش با کارول هم نشون میده هنوز گروه قبولش داره ولی خیلی تحت فشاره ... . امیدوارم 5 اپیزود باقی مونده سریال رو بهتر بکنه .... ولی خیلی نزول داشته . 8 دادم

من چی میگم شما چی میگی من مخاطبم کس دیگه ای بود نمیدونم چرا ما ایرانیا هممون دوست داریم تو نظرات هم دخالت کنیم .

اضافه شده در : 10 minutes

حاجی شما سریال زیاد نمیبینی مثکه :)) هر سریال افت داره واسه یه فصل قبول , Walking Dead از اوایل فصل 4 تموم شده ! شما از اون موقع که Governer به زندان حمله کرد تا اینجا جز دیالوگ های سطحی و از کمپ به یه کمپ دیگه رفتن چیزی دیدی ؟ جز الکی شخصیت اضافه و حذف کردن چیزی دیدی ؟ مرگ شین و اندریا یا دیل رو با این کسایی که این اپیزود ها میمیرن مقایسه کن ! اونموقع سریال یه مفهومی داشت ادم با شخصیت ها خو میگرفت از مرگشون ناراحت میشد الان چی ؟ اپیزودی که تایریس مرد نویسنده خودشو کشته بود که اپیزود دراماتیک و غمگینی باشه اما کمتر کسی ناراحت شد ..مشکل من با این سریال افت یک اپیزود یا 2 اپیزود نیست چون اونو هر سریالی داره مشکل اینه که این سریال هدفی رو دنبال نمیکنه ! حالا اگه شما از دیالوگای تکراری و سطحی بازیگرا چیزی برداشت میکنی خوش به حالت :))
راجبه خلاصه قسمت بعدم حدس زدم ایشالا که شما راست بگیو اشتباه باشه ! بعدم کسی که میاد Walking Dead میبینه نمیاد صحنه عشقی یا درام ببینه واسه هیجان و ترس و اکشنش این سریال رو انتخاب میکنه و این صحنه هارو از سریال انتظار داره ;)
یکمم زیادی تند رفته بودی به خاطر جو انجمن جوابتو در همین حد دادم ! نه ما استادیم نه باید بریم تو گینس , انجمنه و هر کی نظرشو میگه جنبه نداری نیا ..

خب دوست من شما که میگی که کل سریال افت کرده خب چرا نیگاه میکنی خودتو اذیت میکنی ؟

من اینو میگم سریال هرجور هم که شده باشه اینقدر فاجعه نشده که خود شبکه اصلی بخواد بیخیال شه مثل سریال اسپارتاکوس که زودی سرو تهشو هم میاره ولی خب شما جوری حرف میزنی دوست من انگار دیگه تمومه و جالبه همه اپیزودا رو نیگاه میکنی دوباره میای میگی اه باز فلان بود فلان نبود اگر بدون هیچ تعصب نظر میدادی مشخص بود که سریال با دقت نیگاه میکنی .

در ضمن این سریال با اینکه مهر زامبی روش خورده ولی اگر دقت کرده باشی دیالوگ محور هست مهر ترسناک بودن مثل جنگیر روش نخورده که حتما باید هر قسمت میبینی سکته کنی کافیه به روند داستان دقت کنی قسمت های قبلی توضیحاتی نوشتم در مورد اینکه اگر در چنین جامعه ای قرار بگیری چه اتفاقی ممکنه بیاد روند این داستان هم اینطور نیست که هی صحنه های تعقیب و گریز داشته باشه صحنه به صحنه براساس واقعیت که امکانه واسه هر کسی تو دنیای امروز بیوفته تغییر میکنه ُ اگر کمی با دقت نیگاه کرده باشی مرگ هر شخصیت برمیگرده با مشکلاتی که در قسمت های قبلی خودشون با خودشون داشتن و ارتباط و کانکتی که با دوستان و دنیای اطراف داشته بودن ُ
حالا شما زودی میای بدون اینکه به چیزی دقت کرده باشی فقط براساس تجربه هایی که ازسریال های دیگه ای که دیدی که شاید با این سریال از لحاظ محتوا و فرم تو یه سطح بودن نظر میدی که این سریال دیگه به دردنمیخوره و افت کرده و فلان . یعنی قضاوت بی فکر و تامل .

Marlon Brando
02-25-2015, 02:06 PM
به نظر من هم سیزن 4 ضعیف ترین سیزن واکینگ دد بود,بی سر و ته و بدون هیچ هدفی,فوق العاده شلخته و بی معنی...تو سیزن 5 هم تا قسمت 7 هم همینطور بود ولی تو این چند قسمت که دیدیم به نظر من هم دارندبه یک جاهایی میرسند و یک هدفی رو پیدا میکنند...فقط ناراحتی من تو این هستش که تا سریال بخواد به اوج و هیجان برسه,سیزن تموم شه و بره تا ۸ ماه بعد....بعدش هم نباید انتظارات رو از این سریال رو در حد سریال هایی مثل برکینگ بد و ترو دتکتیو بالا برد.باید به چشم فان و سرگرمی سریال رو دید..خلاص....نظر من هم بین دو دوست خوبمون new_sense و King Slayer هست.یعنی سریال یک افتی رو داشته در سیزن ها قبل( ۲ و ۴ )ولی داره یک پیشرفت های خوبی رو میکنه که اگه,اگه همینجور این روند پیشرفت افزایش پیدا کنه میتونه مثل سیزن ۳ و ۱ و یا حتی بهتر از اون سیزن ها هم باشه...

Alex Vause
02-25-2015, 02:19 PM
من قسمت 9 و 10 رو تو 30 دقیقه دیدم ...
هی میزنم جلو ...
قسمت 11 رو تو 30 دقیقه دیدم ... یکم پیشرفت داشت :Smiley36:
فصل 4 این سریال جزو بیخود ترین سریال های حال حاضر هستش
باورم نمیشه یه روز بین 10 سریال برترم بود ...
ولی خوب تماشاش مفتیه .. فقط وقتم رو هدر میده :Smiley15:

"Ross Geller"
02-25-2015, 03:12 PM
خب دوست من شما که میگی که کل سریال افت کرده خب چرا نیگاه میکنی خودتو اذیت میکنی ؟

من اینو میگم سریال هرجور هم که شده باشه اینقدر فاجعه نشده که خود شبکه اصلی بخواد بیخیال شه مثل سریال اسپارتاکوس که زودی سرو تهشو هم میاره ولی خب شما جوری حرف میزنی دوست من انگار دیگه تمومه و جالبه همه اپیزودا رو نیگاه میکنی دوباره میای میگی اه باز فلان بود فلان نبود اگر بدون هیچ تعصب نظر میدادی مشخص بود که سریال با دقت نیگاه میکنی .

در ضمن این سریال با اینکه مهر زامبی روش خورده ولی اگر دقت کرده باشی دیالوگ محور هست مهر ترسناک بودن مثل جنگیر روش نخورده که حتما باید هر قسمت میبینی سکته کنی کافیه به روند داستان دقت کنی قسمت های قبلی توضیحاتی نوشتم در مورد اینکه اگر در چنین جامعه ای قرار بگیری چه اتفاقی ممکنه بیاد روند این داستان هم اینطور نیست که هی صحنه های تعقیب و گریز داشته باشه صحنه به صحنه براساس واقعیت که امکانه واسه هر کسی تو دنیای امروز بیوفته تغییر میکنه ُ اگر کمی با دقت نیگاه کرده باشی مرگ هر شخصیت برمیگرده با مشکلاتی که در قسمت های قبلی خودشون با خودشون داشتن و ارتباط و کانکتی که با دوستان و دنیای اطراف داشته بودن ُ
حالا شما زودی میای بدون اینکه به چیزی دقت کرده باشی فقط براساس تجربه هایی که ازسریال های دیگه ای که دیدی که شاید با این سریال از لحاظ محتوا و فرم تو یه سطح بودن نظر میدی که این سریال دیگه به دردنمیخوره و افت کرده و فلان . یعنی قضاوت بی فکر و تامل
من که نگفتم از سریال بدم میاد من خودم Walking Dead رو دوس دارم و به عنوان یه طرفدار دارم ازش انتقاد میکنم ..
شما میگی همش نباید ترس و هیجان باشه قبول , ولی دیالوگ ها بی معنی و از یه کمپ به یه کمپ دیگه رفتن یعنی چی ؟ خوب سریال یه هدف باید داشته باشه دیگه ,,, شما اگه Resident Evil بازی کرده باشی توی اون که یه بازیه هزار تا موضوع هیجان انگیز تر وجود داشت ! این که دنبال یه درمان بودن , این که دنبال ریشه بیماری بودن , این که بعضی از مردم سعی در قوی کردن زامبیا و فرمانروایی داشتن و ... همین سیزن 4 اونجا که یوجین میگه من درمانو میدونم و باید بریم واشنگتن سریال یه هدفی پیدا میکنه ولی خوب بعدش هم که اینجور شد... قضاوت من بی فکر نبود من ادمی نیستم با یه اپیزود بد بیام بگم سریال چرنده میگم که Walking Dead چند وقتیه که مشکل پیدا کرده .. بعدم من که دشمنی ندارم با سریال خودم طرفدارشم اپیزود خوب هم بیاد میام تعریف میکنم ! :Smiley69:

New_Sense
02-25-2015, 03:35 PM
من که نگفتم از سریال بدم میاد من خودم Walking Dead رو دوس دارم و به عنوان یه طرفدار دارم ازش انتقاد میکنم ..
شما میگی همش نباید ترس و هیجان باشه قبول , ولی دیالوگ ها بی معنی و از یه کمپ به یه کمپ دیگه رفتن یعنی چی ؟ خوب سریال یه هدف باید داشته باشه دیگه ,,, شما اگه Resident Evil بازی کرده باشی توی اون که یه بازیه هزار تا موضوع هیجان انگیز تر وجود داشت ! این که دنبال یه درمان بودن , این که دنبال ریشه بیماری بودن , این که بعضی از مردم سعی در قوی کردن زامبیا و فرمانروایی داشتن و ... همین سیزن 4 اونجا که یوجین میگه من درمانو میدونم و باید بریم واشنگتن سریال یه هدفی پیدا میکنه ولی خوب بعدش هم که اینجور شد... قضاوت من بی فکر نبود من ادمی نیستم با یه اپیزود بد بیام بگم سریال چرنده میگم که Walking Dead چند وقتیه که مشکل پیدا کرده .. بعدم من که دشمنی ندارم با سریال خودم طرفدارشم اپیزود خوب هم بیاد میام تعریف میکنم ! :Smiley69:

از صحبت زیباتون تشکر میکنم قصد جسارت نداشتم ولی باور کنید بعضی از دوستان اینجا هستن که یادمه در فصل 3 بود یا 2 همین سریال که در اواسط فصل طوری این سریال رو تخریب کردن و بد گفتن که واقعا تعجب کردم .
نه اینکه بگم من طرفدار 2 آتیشه این سریالم ولی ترجیح میدم سریال رو بعد از اتمام هر فصل و در آخر اتمام همه قسمت ها به یه نتیجه گیری برسم و بخوام از عوامل سازندش به سختی انتقاد کنم .

یه چیزی که خدارو شکری از سریال و مخصوصا فیلمای هالیوودی و سینمای اروپا یاد گرفتم و ایمان بهش پیدا کردم اینه که عوامل سازنده از کارگردان تا منشی صحنه همگی به آخر سریال ها و فیلماشون با وسواس زیادی فکر میکنن و پایان میدن تا ببیننده همیشه در خاطرش بمونه . البته استثناهایی هم هست .

نه مثل خیلی از فیلمای ایرانی و سریال های ایرانی با اینکه کارگردان های قوی هم داره ولی در آخر با فحش و بد بیراه مردم دچار میشه .

TWD
02-26-2015, 03:40 PM
قسمت خوبی بود انصافا
9 میدم
به نظرم این کمپ موقتیه هستش یعنی سریال از این کمپ سریع رد میشه چون اگه اینجور نباشه سریال کسل کننده میشه ، به نظرم تله باشه ، یعنی بعد شکست خوردن توی این قضیه ریک دوباره میشه رهبر بی چون و چرای گروه و همه هم ازش اطاعت محض میکنن
در کل خیلی امیدوار کننده بود :Smiley17::Smiley17:

Dr. HANNIBAL LECTER
02-26-2015, 04:12 PM
نسبت به دو قسمت قبل کمی بهتر بود این قسمت و کمی داره تکراری میشه امیدوارم خط داستانی بهتر بشه به این قسمت 7.5 میدم

majidzendaniyan
03-02-2015, 01:47 AM
ضعیف ... 6
این سریال به یه شوک و اتفاق متفاوت تر دیگه ای نیاز داشت و داره نه اینکه همجنسبازی اضافه بشه :Smiley15: و دوباره به یه کمپ مرموز برسن :Smiley7:... کارایی که قبلا هم انجام شده و ....:Smiley13:
به زور 6
:Smiley69:

AdibTE
03-02-2015, 11:26 AM
با سلام و خسته نباشین خدمت همگی طبق حرفی که زده بودم قرار بود تا حداکثر دیروز نمره رو اعلام کنم که به تعویق افتاد :d

نمره ی این قسمت با توجه به امتیازات کاربران : 8

همچنین طبق محاسباتم(:d) روند نزولی این قسمت به شکل زیر بود( یعنی حدودا این هفته 5 بار میانگین گرفتم که نمره ها رو براتون مینویسم):

8.3 --> 8.3 --> 8.1 --> 8.1 --> 8

پیش به سوی قسمت بعد...

Green Way
03-02-2015, 03:25 PM
دوستان کی لینک دانلود اپیزود 12 روی سایت قرار میگیره؟:Smiley39:

Matin VT
03-02-2015, 05:13 PM
معذرت میخوام ولی Goh Andar Goh!:Smiley36::Smiley15:
قبل از اینکه این فصل شروع شه میگفتم به احتمال زیاد فصل 5 اخریه که خیلی شیک و مجلسی برای فصل 6 هم تمدید شد:Smiley14::Smiley104::Smiley10:واقعا نمیدونم چجوری یه فصل دیگه قراره طاقت بیاریم...واقعا حیف بازیگرای عالی سریال وایر که با این سریال نظرم نسبت بهشون خیلی عوض شده.یه زمانی از بعد تاریک ریک تعریف میکردم و میگفتم هرچند که سریال بده این شخصیت حرف نداره و...ولی الان که فکر میکنم میبینم خیلی سریال داره زور میزنه که یه "انتی هیرو"خفن دیگه رو وارد دنیای سریال کنه که بدجور هم شکست خورده.بهرجهت امیدوارم سریال تو فصل 6 به قدرتمندی 3 فصل اول بخصوص 1و2 بشه و بنده رو بار دیگه عاشق خودش بکنه.این قضیه گی ها هم بشدت رو مخه...بخدا من با گی ها هیچ مشکلی ندارم و موافقم که باید ازاد باشن و هیچکس نمیتونه از کارشون ایرادی بگیره ولی دیگه از در و دیوار داره گی میریزه!نشد ما یه سریال ببینیم که گی نداشته باشه یا توش Bi***ualها از سر و کول هم بالا نرن:Smiley14:
5/10

Izavel
03-02-2015, 07:49 PM
خب خداروشکر ، یه زوج همجنسگرا تو سریال کم بود که اونم اضافه شد ، چقدم چندشناک و فیلم هندی اضافه ش کردن ، چی بود اون آخه :)))

بنظرم این اپیزود نسبت به اپیزود قبل بهتر بود ، اون تیکه که زامبیارو زیر میگرفتن که خیلی خوب بود :Smiley36:

فقط باز ریک یه تنه گند میزد به سریال ، کل دیالوگای مزخرف فیلم رو ریک یه طرفشونه ، چقد تکراری و بیخود هم هست واقعا ، اون قسمت که غذاهارو برداشتن داره با آرون طی میکنه حتی اکه بیایم الکساندریا هم این غذاها مال ماست که دیگه خیلی مسخره بود ، بگو کوفت کن دیگه این شروورا چیه داری میگی

anzalichi
03-09-2015, 10:51 AM
http://picoup.ir/images/93431523189530678801.jpg

آخرین اپیزوده خوبی که از سریال دیده بودم یادم نمیاد واسه کدوم فصل بود..این اپیزود عالی بود.. همه چیزش همونی بود که سریال نیاز داشت.هیجان فوق العاده بالا + ترس !! امیدوار شدم به سریال.. یه حسی بهم میگه این کمپ جدیدشون فقط درحده یک حمام آب گرم و زدن موهای زائد دووم میاره ...اگه قرار بود کمپه خوبی براشون باشه دیگه فصل 6 رو الکی تمدید نمیکردن..خداروشکر سه چهارتا دیالوگه جون دار هم گفتن تو این قسمت..اصلاً معلومه روی دیالوگها فکر کردن..کاش همه ی اپیزودها همینطوری میشدن..

Aaron : وقتی دنیا هنوز بد نشده بود، واسه کمک به دلتای نیجریه میرفتم. آدمای بد یه روز درمیون جلوی صورتم اسلحه میگرفتن. شما آدمای بدی نیستید.

Rick : چون آدمای خوبی هستیم، دلیل نمیشه نکشیمت. اگه اون 5 نفر تا 1 ساعت دیگه برنگردن خودم یه چاقو تو سرت فرو میکنم.

ولی من هنوز منتظر مورگان به این فصل ام...بیا دیگه لعنتی :|

نمره : 10 :Smiley69: