PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریک نوروز 94 به همه تی.وی.ورلدی های عزیز

yaser63
03-20-2015, 08:17 PM
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

http://www.axgig.com/images/41644871173502438883.jpg (http://www.axgig.com/)
.
.
.

بــــیــــا بـــــیـــا کـــه بــــهــــــار شــــــده

...........

حـــــال و روز هـــــمــــه مــــا خــــوب شــده

اشـــکـــــان مــــــا ســــبـــــــز شــــــــده

...........

پـــــــویــــــای مـــــــــا فـــــعــــــال شــــــده

هــر چــه امـــیــــن داریـــم در انــجـــمــن

...........

قـــــرمــــز و آبـــــی و رنـــــگــــــی شــــــده

دانـــــــلـــــــود هـــــــا افــــــزون شـــــده

...........

تـــــحـــــریـــــریــــ ه شـــــنــــگـــول شـــــده

ســـاب ســیـــن رفــــع فــیـلـــتــر شـــده

...........

شِـــــپــــرد ســـــربـــازیـــش تـــمـــام شــده

والــــتر تـــــو را آخــــــــر چــــه شـــــده؟

...........

حــجــم دانـــلـــودت مـــگــه تــمـــام شــــده؟

مـــــانـــــــی گـــیـــــاه خــــــوار شـــــده

...........

ایـــــــــرج فــــــــرنــــــــدز بــــــاز شــــــــــده

بــیـگ بــنـگ نــگــو کـــه تــمــوم شــده

...........

غــــصـــه ســـــانــــز تــــازه تـــمـــام شــــده

شــمـیــم کـه ترجمه میکردی همه عمر

...........

از انـــجــمـن رفـــتـه و بــازنـشـسـتــه شــده

ســـتــایــــش رو بـــبـــیــن روبــان بـسته

...........

کـــنــار فـــروغ نــشــســته و خـــانـــم شـده

صـــفــــر ســـه مــــســتــنــد راز دیــــده

...........

ایـمــان آورده و بــه راه راســت هــدایت شده

مـــصـــطــفــی رو تــو چــت بــاکـس ببین

...........

والــتـر رو کــــنــار گـــذاشــتـــه و اول شـــــده

احـــمــــد مـــا هـــم دیـــگر خسته شده

...........

رفـــتــه پـیــش ســبـزه زار و ســاقــی شده

مــن نـــدانـــم کــــه چــــرا ایـــن یــــاسر

...........

شـاعــر کـم آورده و پـیـش میکی مجاور شده

آن مــــیــــکــــادو خــــســـتــه را بـــبـیـن

...........

قـــــافــیــه کـــــم آورده و داغـــــــان شــــــده

انــــجـــمـــن را بـــبـــیـن خـوشـگل شـده

...........

آخــــر ایــــــن ســـــــال هــــــم نـــو شــــــده

تــــی وـــــی وُرلـــــد شـــــــادان شــــده

...........

انــــجــــــمــــن پـــــر از خــــنـــــده شــــــــده

.

نوروز خوب وخوشی را برای همه دوستان تی.وی.ورلدی آرزومندیم

همیشه شاد و سربلند باشید

تشکر ویژه از امیرعزیز M.Amir (http://tvworld.info/member.php?u=26232)طراح پوستر زیبای سال نو تاپیک و جناب میکادوی عزیز Mikado (http://tvworld.info/member.php?u=1246) سراینده این شعر زیبا

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

AdibTE
03-20-2015, 08:24 PM
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
عجب شعری بود پسر. تشکر عمو :Smiley14: عالی بود.:Smiley35:

سال نو به همه ی تی وی ورلدیان یا صریح تر بگم اشکانیان(!)(:d) مبارک باد :Smiley17:

Raylan Givens
03-20-2015, 08:26 PM
من تا جایی که تونستم تبریک گفتم ولی از اینجا به همه تبریک میگم . تنِ ــتون سلامت باشه فقط همین :Smiley17::Smiley69:

AlirezAlirezA
03-20-2015, 08:29 PM
منم سال خوبی رو برای همه آرزو میکنم. امیدوارم به خواسته‌هاتون در سال جدید برسید.

به چند نفر تبریک گفتم، ولی به هر کسی نگفتم همینجا میگم که:
ســال نو مــبارکـــ

امیدوارم سال پر سابی داشته باشید :)

پ.ن: چه شعری!:Smiley14:

یادش بخیر

یادی هم بکنیم از شعر پارسال :Smiley69::

نگاه میکنم به زمستان و خیالم پر نمی‌گیرد.....................نشسته به پشت مانیتور و فرندز سر نمی‌گیرد
رفیقان در سفر، مدیران خسته، کاربران منتظر، اما...............غبار غم و بی سریالی در دل ما جا نمی‌گیرد
شده هاردها سرریز، بایت ها خالی، انجمن خلوت.............چه غم، ز تی وـی وُرلد جز شادی پر نمی‌گیرد

alichoopa
03-20-2015, 08:33 PM
اسم قالب شعرشو بذارین تیوی ورد :Smiley14:

M.Amir
03-20-2015, 08:33 PM
ایستادن اجبار کوه است و رفتن سرنوشتِ آب.
افتادن تقدیر برگ است و صبر پاداش آدمی.
پس محبت کنیم که ما همه خاطره‌ایم.

آخرین روز اسفندتون خوش.

من هم به نوبه‌ی خود سال نو رو به تمامی عزیزان و دنبال کننده‌های پروژه‌های
این تیم بزرگ و همچنین همکاران و دوستان رنگارنگم تبریک عرض میکنم. :Smiley41:

Julie
03-20-2015, 08:34 PM
آقا من به مکتب اُپنیسم رو آوردم ، همینجا به همه ی دوستای گلم سال نو رو تبریک عرض میکنم ، امیدوارم سال خوبی برای انجمن و زندگی همتون باشه:Smiley17:

_BEHZAD_
03-20-2015, 08:40 PM
تبريك به همه ي TV WORLD هاي عزيز ...!!

خداوندا ، نمیدانم چه تقدیری مرا فرموده ای اما
برای دوستان من عطا فرما :
هزار و سیصد و نود و چهار امید
هزار و سیصد و نود و چهار بهروزی
هزار و سیصد و نود و چهار لبخند زیبا
سال نو بر شما مبارک با د

انشالله سال خوبي داشته باشيد . :Smiley17:

hossein 2
03-20-2015, 08:41 PM
منم به نوبه خودم تبریک میگم رفقا ... امیدوارم سالی پر از خبرهای خوب و زیرنویس و تماشاگران جدید برای فروم باشه :Smiley17:

anzalichi
03-20-2015, 08:44 PM
امیدوارم در ساله جدید باتنی سالم،جیبی پرپول،دلی خندان و فکری باز به مقابله با پیچ و خم های زندگیتون برید و درکنار خانواده های معززتون لحظات خوبی رو بگذرونید... معمولن میونه ی خوبی با :Smiley63: ندارم و نمیتونم رفتارهاش رو درک کنم:d ولی امیدوارم باهمه مون خوب تا کنه و سال دوست داشتنی برای هممون باشه.. لذت میبره آدم این نشاط و شادی رو در انجمن میبینه :)

یادی کنیم از بچه های بی سرپرست،بیمارهای قطع نخاعی،افراد فقیر که حتی شب عید به جای سفره ی هفت سین، قلک های خالیشون رو بقل میگیرن ..:Smiley96:... امیدوارم درسال جدید یه قدم بزرگ در راه انسانیت برداریم و شعار ندیم..:Smiley35:

حق...!!!:Smiley69:

ماهان734
03-20-2015, 09:25 PM
تبریک، تبریک ، تبریک
سال خوبی رو براتون آرزومندم
:Smiley17::Smiley30::Smiley17::Smiley30:

A_TWD
03-20-2015, 09:36 PM
این اولین عید من با تی وی ورلد عزیزه:Smiley41:
عید همتون مبارک
من فکر نمیکردم میکادو شعر بگه :Smiley35: .... نظرهایی که از میکادو دیده بودم باعث شده بود فکر کنم کلا خشنه :Smiley36: ولی واقعا زیبا بود
از همه بچه های انجمن ممنونم و خسته نباشید میگم:Smiley17::Smiley30:

jackbauer2012
03-20-2015, 09:37 PM
وایییی مردم از خنده:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
ممنون عمو جون به امید شعر های بیشتر:Smiley36::Smiley14::Smiley17:
همین جا جا داره فرا رسیدن سال جدید رو به همه ی زحمت کشان انجمن و دوستان گلم تبریک بگم:Smiley17:
سالی پر از لبنیات داشته باشید:Smiley36::Smiley30:

TrUe.MadnesS
03-20-2015, 10:01 PM
امیدوارم سال زیاد بدی رو پشت سر نذاشته باشید و سال 94 سالی سرشار از سلامتی و موفقیت و سربلندی باشه برای تک تک شما تی وی ورلدی ها.

اولین تبریک عید من به بچه های تی وی ورلد .. خوشحالم بین جمعتون هستم و امیدوارم تا زمانی که عمر میکنید این جمع پایدار بمون . سال نوی تک تکتون پیشاپیش مبارک:Smiley17::Smiley35:

MrP
03-20-2015, 10:10 PM
من هم به عنوان عضوی ناچیز از این انجمن سالی پربرکت و مملو از شادی رو براتون آرزو می کنم
امیدوارم روزهای پیش روتون خالی از غم و خنده همیشه رو لباتون باشه

Red Hood
03-20-2015, 10:21 PM
من هم به نوبه‌ی خودم به تمامی عزیزان تبریک میگم
خصوصا دوستداران استراهوفسکی:دی:Smiley34:

hadi2006mi
03-20-2015, 10:28 PM
سال نو ههمه بچها مبارک باشه باز این میکادو من و علی نامبر رو فراموش کرد خدا ازش بگزره من ازش نمیگزرم همیشه من و علی نامبر رو سر کار میزاره و نمیزاره اسممون در تاریخ انجمن ماندگار شود همتون دوست دارم بچها سال خوبی داشته باشید امیدوارم تو سال چدید مدیر اشکان پول عیدی به والتر و ممد انزلیچی و شمیم ومانی و سینا و ایرج و احمد و یاسر و بقیه دوستان بده تا انجمن از این دوستان خالی نشود :)

caroline
03-20-2015, 10:58 PM
عید همه دوستان مبارک
بهترین روزها و بهترین حالات رو توی سال جدید برای شما عزیزان آرزو دارم...:Smiley30:

Davinci
03-21-2015, 02:13 AM
خبــر داري ميـکادو شاعر شده............................................ .گــيـر داده به اشکان که عالم شــده
تـايـپـک زدن صـندلي داغ ياسر.......................................... ...بـعدش ميگن دموکراسي حاکم شده
دم عـيـدي که تعـطيلات نداريم...................................... ........درخواست ميدن , ميگم مگه بيکاريم؟
لينک ميذاريم,فيلم ,سريال و استند -اپ ..............................عـاشـقــشـ ن بــچــه ها خــوب و نــاب
اديب رو ديدي که نارنجي شده............................................ والـتــر ســبـز , ايـــرج خاکــي شــده
ابــــــدارخــــونــه بـيـکـار شــده........................................ ...حـــزب جـــديـــد دمـــوکـــرات شــــده
نود و سه با همه ي بدي هاش........................................... تـــو تــي ورلـــد که خــوب کـــار شده
بـــخـــش انــيــمه افـتـتـاح شـد.......................................... اسـتند -اپ رو زديم ترجممون زياد شد
تايپک ميزگرد چه غوغايي کرده.......................................... سـوني کـه مـارو چـه بي خـواب ميکرد

:Smiley30::Smiley30:عـــيـــد هـــمـــگــي مـــبــارک:Smiley30::Smiley30:

Amirhossein17
03-21-2015, 02:37 AM
سال نوی همه ی عزیزان تی وی ورلدی مبارک.

انشالله سال پربرکتی داشته باشید و به آرزوهای خوبتون برسین. :Smiley17:

SAEED_20
03-21-2015, 02:49 AM
ســال نو مــبارکـــ

Chandler Bing
03-21-2015, 03:39 AM
دوستان سال نو رو خدمت همه تون تبریک میگم، امیدوارم سال خوبی داشته باشید، سالی پر از پول و خوبی و سلامتی و خوشی:Smiley17:
شرمنده اگه یکی یکی خدمتون نرسیدم

Dark Passenger589
03-21-2015, 03:44 AM
من هم سال نو رو به همه دوستان و عزیزان در انجمن تی وی ورلد تبریک میگم و برای همگی آرزوی سلامتی و بهروزی دارم :Smiley69:

amingeneral
03-21-2015, 03:49 AM
سال نو همگی مبارک باشه، سالی پر از شادی داشته باشین :Smiley34:

WalTer WhiTe
03-21-2015, 03:51 AM
سلام بر همه
دوستان انشاالله ساله خوبی در پیش داشته باشید و به هر چی که آرزو دارید برسید. امیدوارم همگی موفق و سربلند باشید.

:Smiley30::Smiley17::Smiley41:

Dr. HANNIBAL LECTER
03-21-2015, 10:41 AM
http://bayanbox.ir/view/7794642229907370058/sms-noroz91-www.jahaniha.com-2.jpg

فرا رسیدن نوروز باستانی ، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم
بر همه تی وی ورلد های پاک پندار ، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد . . .

S.A.N.T.A
03-21-2015, 11:21 AM
http://www.8pic.ir/images/51sptw005uaw3vrp0k3i.jpg

:MHR:
03-21-2015, 12:14 PM
مبارک باشه :Smiley71:
سلامتی ، روزهای شیرین و لحظه های شاد برای شما عزیزان و خانواده های گلتون آرزو دارم :Smiley17:

Hmv-
03-21-2015, 12:55 PM
سلام به همگی :Smiley30:

سال نو هم مبارک:Smiley17:

با آرزوی موفقیت برای شما در سال جاری :Smiley36:

و همینطور شهادت بی بی دو عالم هم به شما پیشا پیش تسلیت عرض میکنم ...

NOjAN
03-21-2015, 01:01 PM
سلام. من هم تبریک می گم به همه نوروز رو. سال خوب و خفنی در پیش داشته باشین همگی :Smiley30:

دست همه ی بچه ها هم که تو سال گذشته با فعالیتشون انجمن رو زنده نگه داشتن درد نکنه. از تیم ترجمه و دانلود و تحریریه گرفته تا دستیاران مدیریت و اشکان و پویای عزیز که واقعا بی منت زحمت کشیدن برای این انجمن.

شاد و سلامت باشین :Smiley41:

پ.ن: آقا میکادو گل کاشتی با این شعر نوروزی :Smiley69:

mohammad1992
03-21-2015, 01:16 PM
سال نو بر همه اعظای تی وی ورلد مبارک باشه امیدوارم سال خفنی داشته باشین

UntouChable
03-21-2015, 04:08 PM
سلام

نوروز همه مبارک, امیدوارم همه سال خوبی داشته باشین و پر باشه از خبر خوش واسه خودتون و عزیزاتون :Smiley33:

D O R D I
03-21-2015, 05:19 PM
منم سال جدید رو به همه دوستان عزیزم تبریک میگم امیدوارم سال پر برکتی داشته باشن :Smiley17:

http://www.labkhandezendegi.com/uploads/posts/2011/03/201103131338410_norooz90-06.jpg

lastshepherd
03-21-2015, 11:23 PM
» دقیقا لحظه ی تحویل سال من پست داشتم. یاد همگی شما بودم. برای سلامتی و موفقیتتون دعا کردم. ایشالا که سالی سرشار از موفقیت و سربلندی پیش رو داشته باشید. با انرژی به سمت چیزایی که می خواید حرکت کنید و بهشون برسید. :Smiley17:

x7music
03-21-2015, 11:36 PM
دستان پرنوازش بهار، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد
و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند

در سال جدید خورشیدی
سبزی، شادی، کامیابی، بهره وری، اثربخشی فعالیتها و بهروزیتان را از درگاه ایزد منان آرزومندم . . .

Léon
03-21-2015, 11:56 PM
آقا ما هم از همين تريبون سال نو رو به همه ي دوستان تبريكـ ميگوئيم با آرزوي سلامتي و تندرستي كه خودش به تنهايي بزرگترين عيدي ادم در تمامي عمرِ...
انشالله موفق و پيروز باشيد:Smiley17:

Moh3eN
03-22-2015, 01:27 PM
سلام خدمت همه دوستان عزیز تی‌وی‌ورلدی:Smiley34:.
منم سال نو رو خدمت همگی تبریک میگم و امیدوارم سال جدید برای همگی سالی خوب، سرشار از شادی، موفقیت و توأم با سلامتی باشه:Smiley17:.

مخلص همگی :Smiley41:.

pooya
03-22-2015, 11:29 PM
سلام به همه دوستان عزیز
منم سال نو رو خدمت شما عزیزان تبریک و شادباش میگم ، سالی سر شار از شادی و کامروایی به همراه داشته باشید و امیدوارم سالی بهتر از پارسال برای شما باشه :Smiley17:

خب یه نکته ای امکان داره برای بعضی ها سوال بشه اینه که آقا از 12 شب تا ساعت 2:15 داستانش چیه ؟ وقت اضافه است :d

خب باید بگم همونطور میدونید هر سال 365 روز 5 ساعت و 48 دقیقه هست ( حدودی 6 ساعت فرض کنیم) ، تقویم فعلی ما بر اساس " تقویم هجری خورشیدی" هست که در اصل خودش از تقویم جلالی ( که این تو این تقویم هم فصل ها در هر سال تغییر میکنن، مثل گاه شمار قمری) گرفته شده که معیار سنجش و آغاز سال اعتدال بهاری شده و مبدا هم هجرت پیامبر و جالبه بدونین دقیق ترین نوع تقویمه.
نوروز اول فرودینه و آغاز سال محسوب میشه (و فعلا 6 ماه 31 روزه و 5 ماه 30 روزه و یک ماه 29یا30 روزه داره ) نکته جالب اینه مثلا 150 سال پیش همه ماه ها 30 روزه بود و آخر سال 5 یا شش روز عملا زنگ تفریح بود و بعد سال جدید شروع میشد :d
تحویل سال، لحظه اعتدال بهاریه (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%84_%D8%A8%D9%87% D8%A7%D8%B1%DB%8C) که مشخص کننده آغاز سال جدید هست ( این صحبت ها بر اساس علم نجومه و تقویم فعلی یه سیستم دیگه داره که پائین میگم)
نوروز( اول فروردین) بر اساس اعتدال اعتدال بهاری سنجیده میشه ، و اگه اعتدال بهاری "بین 12 شب تا 12 ظهر" باشه همون روز میشه نوروز ( مثل امسال که ساعت 2:15 بود و از ساعت 12 دیگه میشه نوروز )
مثلا پارسال، اعتدال بهاری یا همون تحویل سال ساعت هشت بعد از ظهر بود و در نتیجه روز بعد شد نوروز و اول فرودین ، اسفند هم سال 92 ، 29 روزه بود.
مثلا سال دیگه تحویل سال میشه حدودا هشت صبح اول فروردین 95 ، سال بعد حدودا میشه 2 بعد از ظهر 30 اسفند 95، و سال 95 کبیسه است .

پ.ن1: آسونه دوبار بخونین کامل متوجه میشین و خیلی هم باحاله
پ.ن2:خیلی ها میگم تقویم قمری مسخره است ، چه میدونم فصل ها جابجا میشن و غیره ، که اول اینکه بگم این حرف کاملا اشتباهه چون اون یه گاه شماره دیگه معیارش فرق میکنه ، معیارش چرخش ماه به دور زمینه و کاری هم به بقیه چیز ها نداره و اتفاقا یادگیری و استفاده اش خیلی اسونتر از تقویم خورشیدیه ( مثلا صد سال پیش یک تو بیابون و تو چادر زندگی میکرده و هیچ وسیله ای هم نداشته چجوری تاریخ رو میتونسته بفهمه ؟ راحترینش نگاه به اسمون و گردش ماه بوده که با یکی دو روز اختلاف هر فردی میفهمیده الان چندم ماهه
پ.ن3:سال کبیسه هم فعلا ها داره 4 سالی یه بار تکرار میشه ، چند سال بعد 5 ساله میشه ( چون 4 تا (5ساعت و47دقیقه) کمتر از بیست و چهار ساعته :)

rezarbn
03-23-2015, 03:46 AM
دوستاي گلم ساله خوب و خوشی واسه همتون آرزو دارم:Smiley17:

Mani Vampire
03-26-2015, 11:33 AM
سلامی به گرمای تنم، گُر گرفته پیرهنم

سال نو رو به همه‌ی دوستان تبریک می‌گم، انشالا که سالی پربرکت و پر از مهر و دوستی داشته باشید
پ.ن: مسافرت بودم تازه اومدم، ببخشید دیر دارم تبریک می‌گم! :Smiley17:

ali_74
03-26-2015, 04:19 PM
ساله خوب و خوشی واسه همتون آرزو دارم

AR!@N
03-27-2015, 12:34 AM
من هم سال نو رو با تاخیر خیلــــــــــــــــــــــ ـــی زیاد به همه دوستان تبریک میگم . امیدوارم هر جا که هستید شاد و سلامت باشید و سال خوبی داشته باشید.:Smiley17:

raha_91
03-28-2015, 05:10 AM
نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی
من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی
چنگ در پرده همین می‌دهدت پند ولی
وعظت آن گاه کند سود که قابل باشی
در چمن هر ورقی دفتر حالی دگر است
حیف باشد که ز کار همه غافل باشی
نقد عمرت ببرد غصه دنیا به گزاف
گر شب و روز در این قصه مشکل باشی
گر چه راهیست پر از بیم ز ما تا بر دوست
رفتن آسان بود ار واقف منزل باشی
حافظا گر مدد از بخت بلندت باشد
صید آن شاهد مطبوع شمایل باشی

آرزومند آرزوهایتان درسال جدید
نوروزتان پیروز هرروزتان نوروز

linkinpark20
03-28-2015, 10:39 AM
عید نوروز رو به همگی دست اندرکاران انجمن تبریک میگم امیدوارم همگی سال خوب و خوشی رو داشته باشید و انجمن باز هم به پیشرفت خودش ادامه بده