PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Better Call Saul | بحث اپیزودیک | فصل اول، اپیزود هفتم

Sina_Saw
03-19-2015, 09:04 PM
http://s4.picofile.com/file/8178055592/150317_TVC_BCSS1Ep7_jpg_CROP_promo_mediumlarge.jpg

AMC's Better Call Saul Season 01 Episode 07

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt3884286/)

خلاصه داستان : ...

.Ven0m.
03-19-2015, 10:04 PM
خیلی خوب بود
البته اپیزود قبل یکم بهتر بود
به خاطر روایت بی نظیرش ...
ولی در کل این سریال همش لذته
جزییات بی داد میکنه: D
کمتر 10 نمیدم تا اطلاع ثانوی به این فصل

Dr. HANNIBAL LECTER
03-19-2015, 11:07 PM
قسمت قشنگی بود روش دزدی پول ها هم جالب بود طفلک Saul نقشه ها کشیده بود برای پول ها.....از دختره هم خوشش میاد ولی دختره یک جوری Saul طبقه پایین حساب میکنه و خودشو بالاتر !!!

r-stark
03-20-2015, 07:19 AM
ولی دختره یک جوری Saul طبقه پایین حساب میکنه و خودشو بالاتر !!!

بیچاره خیلی خاکیِ که ! یکی دیگه بود شاید جواب سلام سال هم نمیداد با اون وضع ماشین و دفتر وکالتش .

طفلکی سال هر کاری میکنه تا به شرایط قبلش برنگرده و آدم خوبه باشه ولی باز ... .

Artin_PM
03-20-2015, 07:24 PM
با دیدن 7 قسمت از این سریال اصلا ازش خوشم نیومد...اصلا در حد و اندازه بریکینگ بد نیست...این سریال هم به لیست کنسلی هام پیوست:Smiley35:

r-stark
03-20-2015, 08:13 PM
با دیدن 7 قسمت از این سریال اصلا ازش خوشم نیومد...اصلا در حد و اندازه بریکینگ بد نیست...این سریال هم به لیست کنسلی هام پیوست:Smiley35:

خب هر کس سلیقه ای داره ولی این سریال ربطی به بریکینگ بد داره عایا ؟ اونجا شخصیت اصلی والتر بود و جریانات حول این شخصیت میچرخید ولی اینجا سال گودمن دوست داشتنی .

اگه با ذهنیت بریکینگ بد بهش نگاه نمیشد بیشتر میشد به کیفیت واقعی سریال پی برد ، ظاهرا همین ذهنیت باعث ریزش ببیننده های سریال تو انجمن شده ولی مخاطب واقیعش رو همچنان با توجه به ریت سریال و مخاطبان برون مرزی حفظ کرده .

SepehrDtj20
03-20-2015, 08:31 PM
خب هر کس سلیقه ای داره ولی این سریال ربطی به بریکینگ بد داره عایا ؟ اونجا شخصیت اصلی والتر بود و جریانات حول این شخصیت میچرخید ولی اینجا سال گودمن دوست داشتنی .

اگه با ذهنیت بریکینگ بد بهش نگاه نمیشد بیشتر میشد به کیفیت واقعی سریال پی برد ، ظاهرا همین ذهنیت باعث ریزش ببیننده های سریال تو انجمن شده ولی مخاطب واقیعش رو همچنان با توجه به ریت سریال و مخاطبان برون مرزی حفظ کرده .

فکر نمیکنم ریزشی کرده باشه. صرفاً هنوز انجمنی ها با عظمت این سریال‌ آشنا نشدن.
فصل دوم اینجا سر و کله خواهند شکوند :Smiley35::Smiley35:

AdibTE
03-20-2015, 08:39 PM

نه برادر. ایشون زیادی با کارگردانی عالی این اثر آشنا نشدن:Smiley35:. من وقتی سریالو میبینم واقعا لذت میبرم از کارگردانی و بزایگرا. بخصوص مایک و ساول که واقعا گل کاشتن. خیلی خوب نشون میدن چطور یه آدم خوب به یه آدم بد تبدیل میشه:Smiley35:.
راستی این اپیزود هم خیلی خوب بود. از یه فاز دیگه برگشتند به فاز اصلی و قضیه کیدمن ها(درست گفتم؟!) و پیرگیر شدن ساول و رفتار هایی که نشون میداد فال این لاو شده با اون خانومه :d چه بد هم قاطی میکنه ها :d
خلاصه قسمت خوبی بود 9

aminkhan
03-20-2015, 08:43 PM

کاملا درسته
اینجا هم فکر نمی کنم با بی مهری مواجه شده باشه.ایجاد بحث اپیزودیک و استقبال کاربران نشون میده سریال طرفداراشو پیدا کرده
البته نمیشه منکر تاثیر بریکینگ بد روی دیدن ساول شد.این قسمت هم خوب بود.داشتم به این فکر می کردم که اگه موقعیت مشابه واسه والتر پیش می اومد ایا بی خیال پول میشد؟

JenabPargaar
03-20-2015, 09:04 PM
این یارو ریشوئه اول اپیزود، عکسش دقیقاً بالای ساول بود.
بعدشم توی دستشویی به ساول تنه زد.
حدس می‌زنم یه داستانی با این پیدا کنه
http://picoup.ir/images/15286395648085737648.jpg

حالا واقعاً یکی‌اند یا من توهم زدم؟
اگر خودشم نباشه، داداششه صددرصد:Smiley36:

A_TWD
03-20-2015, 09:26 PM
این یارو ریشوئه اول اپیزود، عکسش دقیقاً بالای ساول بود.
بعدشم توی دستشویی به ساول تنه زد.
حدس می‌زنم یه داستانی با این پیدا کنه
http://picoup.ir/images/15286395648085737648.jpg

حالا واقعاً یکی‌اند یا من توهم زدم؟
اگر خودشم نباشه، داداششه صددرصد:Smiley36:
چه دقتی داری ؟:Smiley10:منم فکر میکنم خودشه

شاید مثل برکینگ بد بحث اپیزودیک شلوغ نباشه ،ولی از ارزش اثر کم نمیکنه

r-stark
03-21-2015, 12:15 AM
نه برادر. ایشون زیادی با کارگردانی عالی این اثر آشنا نشدن

این پست رو ویرایش میکنم چون ظاهرا روی صحبت کاربر McConaughey با پست 5 بوده .

Raylan Givens
03-21-2015, 01:10 AM
سریال عالی داره میره جلو . فضا ، بازیگری ، نما ها ، فیلم برداری و و و و همه در سطحِ بالایی قرار داره !

کیدمن ها(درست گفتم؟!)

کتلمن ها :Smiley36:

gafaneh
03-22-2015, 01:30 AM
در مورد این سریال دو مورد را میشه پیش بینی کرد یکی افت شدید بینندگان ایرانی این سریال خواهد بود و دیگری خلوت بودن بحث اپیزودیک
در مورد افت بیننده این ژانر این سریال (سریال دادگاهی) چندان توی ایران طرفداری نداره علاوه بر بحثهای کشدار و نکات فنی که قطعا در مسیر سریال پیش خواهد اومد نداشتن هیجان و اکشن هم مزید بر علت خواهد بود بر این افت بیننده در بین تماشاگران ایرانی (شما نگاهی به پرطرفدارترین سریالها بین بینندگان ایرانی بندازید همگی اکشن و پرهیجان و حرکت سریع دوربین و ساخت عظیم و پرهزینه درست برعکس سریال آرامی مثل این سریال) و این نکته مهم که اسم بریکینگ بد یک توقع و پیش زمینه ای بین بیننده ایجاد کرده که این تفاوت ژانر و ریتم سریال باعث واپس زدگی بیننده میشه
در مورد خلوت بودن بحث اپیزودیک هم شما اگر نگاهی به لیست بحثهای اپیزودیک سریالها بیندازید می بینید که شلوغ ترین ها سریالهایی هستند که گره های داستانی دارند و شخصیتهایی که تصمیمات مهم و حیاتی باید بگیرند و بیشتر بحث حدس و گمان دوستان هست در مورد سرنوشت شخصیت ها و روال پیشرفت داستان و ... ولی درمورد این سریال معمولا داستانک اول هر اپیزود شروع میشه و با پایان هر اپیزود اون داستانک تقریبا بسته میشه و داستان اصلی هم چندان پرکشش و پر افت و خیز نیست پس طبیعی هست که بحث اپیزودیک خلاصه بشه در مورد مقایسه سرعت و داستان یکی دو قسمت با هم دیگه یا بازی بازیگران (مقایسه کنید با سریالی مثل true detectives که فقط بحث در مورد موسیقی متنش چهار پنج صفحه هر تاپیک بحث اپیزودیک بود )
این سریال، سریال شخصیتهاست یعنی فقط میبایست از دیدن نحوه شکل گرفتن شخصیت سال گودمن لذت برد و این شکل گیری شخصیت چیزی هست که سالها پیش اتفاق افتاده و ما نهایتش را توی بریکینگ بد دیدم پس جایی برای پیش بینی و حدس و ... نیست و باید فقط تماشاچی این جریان بود.

Irag
03-22-2015, 09:58 PM
http://picoup.ir/images/95198449975773438911.jpg

تمامی حرف های این دوست مون gafaneh + این دیالوگ: یه شعبده باز هیچ وقت رازهاش رو برملا نمیکنه. + من فقط نسبت به دوتا چیز هنوز مطمئن نیستم و اصلن باهاش ارتباط برقرار نمیکنم که کوچیک هم نیستن یکی بازیهای مکانیکی بازیگرها و کاریزما نبودن خودش یعنی "ساول" ...