PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود شانزدهم ( پایان )

arso
03-30-2015, 08:28 PM
http://8pic.ir/images/ikxpwez4928lmyk3bn9h.jpg

Season 5 Episode 16 " Conquer

.:dl-topic:.
(http://tvworld.info/showthread.php?t=44250&page=3&p=180262#post180262)
.:IMDB:.
(http://www.imdb.com/title/tt3853928/?ref_=ttep_ep16)

خلاصه داستان : . . .

mohammad1992
03-30-2015, 08:49 PM
اپیزود خفنی بود واقعا لذت بردم فقط یه سوالی برام پیش اومده چرا زمانی که گابریل با اون لباس سفید وقتی به زامبی ها ضربه زد یه قطره خون روی لباس هاش ندیدم :Smiley35: شروع جالبی داشت اون گیس بلند تفنگش گلوله نداشت :Smiley69:نمیدونم ساشا میخواست به بیننده چی بگه که رفت تو چاه و پیش اون زامبی ها دراز کشید!و کارول بدجوری اون پزشک رو تهدید کرد و جوری که قبلا حدس زدم ریک کشتش ریک عزیز دیگه گاوت مرد راحت شدی:Smiley36: با دریل حال نمیکنم گیر داده به این مرد عوضی امیدوارم تو فصل های بعدی این دو نفر از هم فاصله بگیرن بهترین سکانسی که بعد از مدتها منتظرش بودم اونجا بود که با اهنگ اکسیژن اون زامبی ها رو داخل کابین می کردند بی نظیر بود نمره من 10

AdibTE
03-30-2015, 08:49 PM
هی وای من عجب قسمتی بودhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley19.gif
درود بر شرفت مورگانhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley19.gif
قشنگ برا سال بعد منتظرمون کرد :| عالی بود خدایی. ولی کاش حداقل یه دقیقه دیگم داشت که مورگان و ریک همدیگه رو بغل کنن :d
خلاصه از این بهتر نمیتونستن این فصل رو تموم کنن:Smiley69: خدایی گل کاشتن. کامل ترین پایان فصلشون بود.:Smiley35:
بیشتر از این میترسیدم که گلن بمیره که خداروشکر نمرد :d
درضمن ریک خیلی خوب جمعش کرد کاری که کرده بود و قطعا بعد از اون اتفاق با مورگان حکومت اونجارو به دست میگیرن :d حالا ببینیم چی میشه.
من 9 دادم قبل از پایان قسمت ولی کاش 10 میدادم.http://tvworld.info/images/smilies/Smiley35.gif

x7music
03-30-2015, 09:00 PM
اپیزود خوبی بود میشه 8 بهشداد و این که مورگان کلا در فصل 5ام یک دقیقه بازی کرده اونم با کلی تخفیف اخرش هدف کارگردان از نشون دادنش چی بود را نفهمیدم اما مثل اینکه ریک هم میخواد مثل فرماندار حکومت راه بندازه ایده جالبیه اما تاکجا پیش برن جای سوال داره و اون گروه گرگنما کلا دو نفر هستن ؟ و عکسهای که از ریک و کمپش دارن همون عکسهای نیست که اون یارو که با دریل رفته بود بیرون یجای از سریال نشون داد همونا هستن ؟

Yellow King
03-30-2015, 09:03 PM
ناموسا اگه یکی بتونه منو قانع کنه Glenn چجوری نجات پیدا کرد من هرچی بخواد بهش میدم! :|
همچین مارو هایپ کرده بودن گفتم الان میخواد چی بشه! از اونچه انتظار داشتم خیلی پایین تر بود. امتیاز 8 رو میدم...

mohammadgamer
03-30-2015, 09:04 PM
عکس العمل من بعد از دیدن قسمت اخر سریالی که ژانرش رو دوست دارم .

ُStart~~>My Compiuter~~~>Drive E:~~>TWD : Shift+ Del ~~~~>Yes

alod
03-30-2015, 09:49 PM
والا من نمیدونم اینایی که میان انتقاد میکنن دقیقا میخوان سریال چ جوری باشه؟ باید حتما مثل got تو اپیزود های پایانی فصل ها بزنه یه شخصیت رو بترکونه؟ یه شخصیت رو هم بکشن میگن از got تقلید کردن

caviya
03-31-2015, 12:04 AM
خدا شاهده ریک همین مورگان رو میکشه
ریک حتی قصد کشتن میشون رو هم خواهد کرد....قبلش میشون کارول رو خواهد کشت

اما آخر سر کارل همون جوری که یه تیر تو سر مادرش تپوند، در حالی که جودیث تو بقلش هست...یه تیر تو سر ریک خالی میکنه
ریک کاملا جا پای شین (RIP) خواهد گذاشت که همین یکی از نکات اصلی سریاله
در اون موقع میشه گفت که سریال پایان خوبی داشته....سریال داره شبیه فیلم Shining پیش میره....ریک و کارول و ساشا از لجاظ عقلی ****ed Up شدن

Dr. HANNIBAL LECTER
03-31-2015, 01:00 AM
از شخصیت مورگان خوشم میاد حیف نقش دریل کمرنگ تر شده بود ، بهتر از اینا هم میتونستند این قسمت رو بسازند با ارفاق 7.5 میدم...

KING STANNIS
03-31-2015, 01:15 AM
بد نبود من ۸میدم.داریل خیلی نقشش کم رنگ شده و امیدوارم از اون. همجنس باز فاصله بگیره سکانسی که تو ماشین سیگار کشید. عالی بود بنظرم کمی تپل شده...
من اگه جای ریک بودم دهن میشون رو سرویس میکردم ولی خوشم میاد کارول ته سیاست بازیه و میدونه چیکار کنه...
ساشا هم مخش errorبدی داده ولی براش خوبه...
قشنگترین جاش اشتی ابراهام و یوجین بود که با حرکت رزیتا خیلی حال کردم دمش گرم.
وجود ابراهام با مورگان و ریک و داریل یه تیم فوق حرفه ای میسازهه
البته گلن هم چجوری نجات پیدا کرد خدا میدونه که واقعا چرت بود منتظر بودم بمیره راحت شیم بابا.
صحنه ای که ریک به شوهر زنه شلیک کرد هم جالب بود خوشم اومد منتظر اشاره دیانا بود که طرفو بترکون.
تا فصل بعد ببینم چی میشه...ه

mohammadgamer
03-31-2015, 01:21 AM
والا من نمیدونم اینایی که میان انتقاد میکنن دقیقا میخوان سریال چ جوری باشه؟ باید حتما مثل got تو اپیزود های پایانی فصل ها بزنه یه شخصیت رو بترکونه؟ یه شخصیت رو هم بکشن میگن از got تقلید کردن

یادمه تو بحث اپیزودیک قسمت قبل گفتم قسمت اخر سریال 300 ساعتم باشه بازم کل اتفاقات تو 20 دقیقه اخر میفته . الان جملم رو اصلاح میکنم : اگر سریال 300 دقیقه هم باشه کل اتفاقات تو 20 ثانیه اخر میفته =))) خیلی مضخرف بود . مضخرف ترین اپیزود سریال تا الان . حتی از اخر فصل 3 هم مظخرف تر .

AdibTE
03-31-2015, 02:09 AM
یادمه تو بحث اپیزودیک قسمت قبل گفتم قسمت اخر سریال 300 ساعتم باشه بازم کل اتفاقات تو 20 دقیقه اخر میفته . الان جملم رو اصلاح میکنم : اگر سریال 300 دقیقه هم باشه کل اتفاقات تو 20 ثانیه اخر میفته =))) خیلی مضخرف بود . مضخرف ترین اپیزود سریال تا الان . حتی از اخر فصل 3 هم مظخرف تر .

3-4 تا از ایراداشو بگو بینیم:Smiley15:

anzalichi
03-31-2015, 04:20 AM
اپیزود نهایی چند دقیقه س؟؟ ماله من 1 ساعت و 4 دقیقه :| یکساعت و نیمه مگه نباید میشد؟:Smiley15: هنوز ندیدمش

rolan
03-31-2015, 05:35 AM
بعد از فصل 1 و 2 این بهترین فصل بود تا اینجای کار ... من به این قسمت 9 میدم ... در کل 3 اپیزود اخر فصل 5 حسابی ترکوند و منو به ادامه سریال امیدوار کرد ... در حین دیدن قسمت اخر این فصل پایین صفحه کنار ارم amc میزد سیزن فاینال !! فکر کردم دیگه سریال تموم میشه !! نمیدونم منظورشون چی بود بالاخره !! ولی اون چیزی که مشخصه اینه که حداقل یک فصل دیگه باید داشته باشه سریال ... به هر حال سریال با کیفیتی هست و دوست دارم یکی دو سیزن دیگه داشته باشه ولی نه به هر قیمتی که کشش بدن و دوست دارم با کیفیت باشه و درستو حسابی تموم شه ... در حالی که سیزن 3 و 4 نا امید کننده بودن فصل 5 بازگشت خوبی برای طرفداران این سریال بود ... تقریبا همه شخصیت های اصلی هم باقی موندن تا ببینیم فصل بعد چی میشه ........ ........... ........ :-?

اضافه شده در : 2 minutes

اپیزود نهایی چند دقیقه س؟؟ ماله من 1 ساعت و 4 دقیقه :| یکساعت و نیمه مگه نباید میشد؟:Smiley15: هنوز ندیدمش

1 ساعت و 4 دقیقه هستش قسمت 16

r-stark
03-31-2015, 05:43 AM
خدا رو شکر که نیم فصل دوم تموم شد انتظارمون از اپیزود آخر چی بود چی شد :Smiley19: اپیزود 8 با کشته شدن بث و اون نمای آخر ترکوندن ولی الان .
کلا نیم فصل دوم رو با دیالوگ های بی معنی که هیچ فکری پشتش نبود پایان دادن (واقعا دیالوگ ها گنگ نبود ؟) این همه صغری کبری چیدن که ته سیزن 5 بگن گرگ ها نزدیکن !

با وارد شدن چند تا والکر به کمپ زود تر هم میشد بهشون فهموند که بیرون با داخل فرق میکنه و ریک میخواد همه کاره باشه .

هر چی بیشتر کشش بدن جیب شبکه پُر تر میشه ، یه شبکه هم نیست جیگر داشته باشه بیاد یه سریال زامبی محور در حد فصل اول بسازه، چه مرگشونه این ژانر طرفدار زیاد داره که :Smiley104:

بهتر که تمام شد عوضش Winter Is Coming :Smiley46:

اما آخر سر کارل همون جوری که یه تیر تو سر مادرش تپوند، در حالی که جودیث تو بقلش هست...یه تیر تو سر ریک خالی میکنه

مطمئن باش اینطوری که شما تخیل کردی پیش نمیاد .

اصل داستان کمیک هست و این سریال اقتباسی از اون با این حال خیلی چیزا تو سریال تغییر کرده یکیش همین مرگ مادر کارل هست که موقعی اتفاق می افته که فرماندار به زندان حمله میکنه و حین فرار تیر میخوره .

شخصیت داریل هم توی کمیک وجود نداره .

وقتی شبکه با دارابونت قطع همکاری کرد کیفیت سریال با رفتنش دفن شد :Smiley52:

MrP
03-31-2015, 12:53 PM
من كه راضي بودم .به نظرم نيم فصل دوم بهتر از اول بود و كل فصل بهتر از فصل قبل
نكته مثبت نيم فصل دوم يه دست بودنش بود ديگه يه اپيزود پنج نفر نشون بده اپيزود بعدي يه گروه ديگه ،كلا" از اين خبرا نبود معلومه نويسندگان آخرش فهميدن اين روش سريال رو به فنا ميده

ساشا با خوابيدنش كنار واكرها اوج نا اميديشو نشون داد كه با مرده العان فرقي نداره.اون دقايق آخر كه ساشا؛ريك؛ گلن رو تو سكانس هاي پشت سر هم نشون مي داد خيلي جالب نشون داد كه گروه ريك تصميم درست رو ميگيرن.آخرش هم سخنراني ريك جالب بود و ثابت كرد حرفهاي قسمت قبل رو بيراه نگفته. فبقط كاش سريال يه روند رو به جلويي داشته باشه همش جنگ براي بقا نباشه ديگه پنج فصل اينجوري رفتن جلو از اين به بعد يه قدم بزرگي مثل درمان و يا پيشگيري و... بردارن
ديشب هم تريلر اسپين اف سريال پخش شد اميدوارم اون سريال حداقل بيشتر به بيماري بپردازه هر چند اونم يكي دوفصل تو شهر ادامه اش ميدن بعد مابقي رو ميرن جنگل كه خرج زيادي رو دست شبكه نزارن

AmiR RezA
03-31-2015, 12:54 PM
بر خلاف تصوری که شاید خیلی از ما فکر کنیم فصل بعد مورگان و ریک با هم رابطه خوبی دارند و کمپ رو اباد میکنن :Smiley36: به نظر من فصل بعد مورگان و ریک سر کشن ادم ها اختلاف پیدا میکنن.

ریک میگه ادم هایی که میخوان به ما اسیب بزنن رو از سر راه باید برداریم ولی مورگان میگه "جون ادم ها الان ارزشمنده" ( تو همین قسمت به دریل این جمله رو گفت ) حتی اون ادم هایی که روی صورتشون حرف W نوشته شده بود با این که میخواستن بکشنش ولی مورگان زنده نگهشون داشت و سکانس اخر وقتی مورگان وارد کمپ میشه همون موقع میبینه ریک شوهر زنه رو میکشه مورگان با عصبانیت به ریک نگاه میکنه. :Smiley35:

Matin VT
03-31-2015, 05:45 PM
این چند قسمت اخر سریال قدرتمند تر پیش رفت و روند راضی کننده تری در پیش گرفت.سیزن فینالی خیلی خوب و راضی کننده ای بود.رابطه مورگان و ریک رو بشدت دوست میدارم:Smiley35:امیدوارم فصل بعد سریال به روند 3 فصل اول(بخصوص 1و2)برگرده و من رو دوباره عاشق خودش کنه:Smiley19:
9/10
:Smiley17:

MrP
03-31-2015, 06:23 PM
خداییش بعضی از دوستان چیزایی می نویسن ادم می مونه چی بگه.فقط تو imdb ریتینگ اپیزود رو ببینید رتبه اول رو داره.اتفاقا از اون قسمت هایی بود که از اول تا اخر اپیزود مهیج بود من نمی دونم دوستانی که اینجور نظر می دن سلیقه شون چه جوریه انتظار دارن چه اتفاقی تو سریال بیفته مثلا ریک پرواز کنه که بگن عجب قسمت شاخی بود شاید العان نسبت به فصل های اول افت داشته باشه ولی هنوزم جزو بهترین هاست

New_Sense
03-31-2015, 10:22 PM
سلامی دوباره به دوستان عزیزم

میتونم بگم این قسمت به شدت غافلگیر کننده بود و من خیلی خیلی انرژی گرفتم و میتونم بگم یکی از بهترین هایی بود که انتظار داشتم و نمره 10 رو به این قسمت میدم .

همه انتظارا طوری برآورده شد که جالب و خوب بود . و میشه گفت این فصل پایان مناسب و عالی داشت .

میخواستم نقد این قسمت و مجموع این فصل و اگر فرصتی باشه مجموعه این 5 فصل رو بنویسم که ترجیح دادم با حوصله تمام بنویسم که دوستان عزیز استفاده کنند .

ایشالا در چند روز آینده با نقد و بررسی در خدمتتون هستم .

Artin_PM
03-31-2015, 10:57 PM
قسمت پایانی بسیار زیبا و فوق العاده بود...واقعا لذت بردم...با این قسمت فهمیدم که Walking Dead هنوزم مثل قدیمه
فقط ای کاش گلن نیکولاس رو میکشت واقعا نباید میزاشت اون عوضی زنده بمونه
در آخر هم اینو بگم که از کارول متنفرم خدایا کی میبینم این زنیکه بمیره! فک کنم فصل بعد دیگه کلک کارول کنده میشه! متنفرم ازش اگه ببینمش زنده زنده پوستشو میکنم!
به این قسمت نمره 10 میدم...امیدوارم فصل 6 جذاب تر و پرقدرت تر ظاهر بشه

AsHi
04-01-2015, 02:42 PM
آقا عجب قسمتی بوووووود :Smiley10: حالا باید ببینیم مورگان چه عکس العملی نشون میده :Smiley39: کلاً راضیم از سریال :Smiley125:

anzalichi
04-02-2015, 09:16 PM
اپیزود 1 همین فصل مورگان رو نشون دادن ...اپیزود آخر برگردوندنش... ریک انتظار همه چیزو داشت به غیر از بازگشت مورگان:Smiley19: بهترین بازیگر فصل ششم هم بدون شک ساشا بود.. اونجائیکه زامبی ها ریختن روی گلن :| و اینکه چرا گلن اینقدر مردم دوسته :| باید میزد اون یارو رو میکشت...افرادی که بنظرم باید از سریال خط بخورن تو فصل بعد به ترتیب اولویت :d : کارل و دوست دخترش / الکساندریا / کشیش / رئیس فعلی کمپ / میشون..!!

و اینکه امیدوارم فصل 6 آخریش باشه:|

نمره ی این اپیزود : 8 از 10... نمره ی فصل : 7 از10:Smiley17:

Red Hood
04-02-2015, 09:18 PM
اپیزود 1 همین فصل مورگان رو نشون دادن ...اپیزود آخر برگردوندنش... ریک انتظار همه چیزو داشت به غیر از بازگشت مورگان:Smiley19: بهترین بازیگر فصل ششم هم بدون شک ساشا بود.. اونجائیکه زامبی ها ریختن روی گلن :| و اینکه چرا گلن اینقدر مردم دوسته :| باید میزد اون یارو رو میکشت...افرادی که بنظرم باید از سریال خط بخورن تو فصل بعد به ترتیب اولویت :d : کارل و دوست دخترش / الکساندریا / کشیش / رئیس فعلی کمپ / میشون..!!

و اینکه امیدوارم فصل 6 آخریش باشه:|

نمره ی این اپیزود : 8 از 10... نمره ی فصل : 7 از10:Smiley17:
الکساندریا کیست ای همنامی عزیز:دی:Smiley36:

anzalichi
04-02-2015, 09:19 PM
الکساندریا کیست ای همنامی عزیز:دی:Smiley36:

اسم خارجکیه همون زنه ای که ریک عاشقش شده :| شوهرشو کشت..فصل بعد ماجرا داریم بااین دوتا :Smiley14:

Red Hood
04-02-2015, 09:23 PM
اسم خارجکیه همون زنه ای که ریک عاشقش شده :| شوهرشو کشت..فصل بعد ماجرا داریم بااین دوتا :Smiley14:

اها پس بگو. انگار قراره فصل بعد :Smiley34: بشن. ولی خدایی یکی از بیخودترین شخصیت هاست نمی دونم چرا انقدر ازش بدم میاد با این که خوشگله:Smiley36:

caviya
04-02-2015, 11:31 PM

الکساندریا مگه اسم شهره نبود؟

اسم زن یه چیز دیگست!!!!

anzalichi
04-02-2015, 11:36 PM
الکساندریا مگه اسم شهره نبود؟

اسم زن یه چیز دیگست!!!!

اسمه زنه تو سریال یادم نبود اسم خارجیش رو گفتم.. الکساندرا :d

Alexandra Breckenridge...تشابه اسمش با کمپ ریک اینا رو دریاب :d

mohammadgamer
04-03-2015, 07:40 AM
اسمه زنه تو سریال یادم نبود اسم خارجیش رو گفتم.. الکساندرا :d

Alexandra Breckenridge...تشابه اسمش با کمپ ریک اینا رو دریاب :d

خدا ای ام دی بی رو نگیره ازما =))

bikaran1384
04-03-2015, 11:00 PM
در هر صورت این زنه که ریک شوهرش رو کشت واقعا یکی از زیباترین زنان هنرپیشست که من تا حالا دیدم در مورد این فصل هم باید بگم خوب بود ولی باید شروع کنه داستان رو به یک سمتی ببره مثلا نابودی کامل یا درمان

WALKING DE4D
04-07-2015, 06:55 PM
10

خیلی فصل خوبی بود و پر از اتفاقات خووب حیف که کم کم دارن به فصل های اخر نزدیک میشن تو سبک خودش بینظیره
چند سریال جدید تو سبک زامبی ساخته شد اماا...... ارزش دیده شدنم ندارن
حالا باید منتظر فصل بعدی باشیم و کلی معما و سوال
این ایده ولف روش کار کنن خیلی جالب میشه
و یه جمع بندی سریال نیاز داره برای فصل بعدی چون داره بدون هدف پیش میره

Hilary1370
04-07-2015, 10:35 PM
اپیزود نهایی فصل هم خیلی آروم اومد و رفت...نگیم همه ولی اکثرا منتظر جیغ و فریاد‌ و آتیش‌ بازی‌هایی که براشون لحظه‌شماری می‌کردیم٬ بودیم...به نظرم همین که نویسنده ها زدن رویاپردازیهای مارو ترکوندن و مثل اپیزود نهایی فصلهای قبل نبود...این که سازندها تلاش کردند کمی از کلیشه‌هاشون فاصله بگیرند٬ خودش غنیمتیه..!!:Smiley15: اپیزود شانزدهم در حد یک قسمت میانه‌ی فصلی راضی‌کننده و سطح‌بالا بود. اما در حد یک فینال، آتشین و بی‌نقص نبود...:Smiley39:
اول این اپیزود اونجایی که مورگان با گروه گرگها میجنگه..اولش خودشو مثل آدمای کودن نشون میده بعدش یهو بروسلی میشه٬ باحال بود..! ولی این باعث میشه که بیننده ها فکر کنند گرگها زرنگ نیستن و تهدیدشون جدی نیست..!!:Smiley39:
مزخرف ترین سکانسی که از لحاظ کارگردانی تا حالا دیده بودم..صحنه درگیری گلن و نیکولاس بود..تا اونجایی که من دیدم نیکولاس ٬ گلن رو در حالیکه رو زمین بود با 3 زامبی تنها میزاره ..و گلن باز همچنان زنده است...!!:Smiley39: به نظرم همین کارا باعث میشه باورپذیری داستان ته بکشه..!!:Smiley39:
دیدار مورگان و ریک دیدنی بود و خیال‌مون را راحت کرد. هرچند که کماکان باید برای به‌هم‌پیوستن‌شون به طور کامل صبر کنیم. این وسط، متعجب‌ام مورگان در بدو ورودش به الکساندریا، درباره‌ی اون همه‌ خونریزی و شلیک ریک چه فکری می‌کنه! ما اینیم دیگه!!:Smiley35:

khasti
04-15-2015, 10:19 AM
خلاصه و مفید: خوب بود!!!!!

MILANO
05-03-2015, 12:34 PM
1 درصد فک کن واسه فصل بعد منو منتظر نگه داشته!
1 درصد فک کن کنجکاو شدم بدونم گرگ ها قضیه شون چیه! اینم مثل همه ی اون قبلیا دیگه... اولین بارمون نیست که با یه گروه جدید و مرموز روبرو میشیم که! یه کم گرگ ها باعث دردسر میشن و یه خودی نشون میدن ولی گروه ریک میان و نابودشون میکنن ولی در لحظاتی که نویسنده باز طبق معمول کم آورده تصمیم میگیره یه شخصیت اصلی رو به شکل ابلهانه ای بکشه تا شاید بتونه دو تا دیالوگ جور کنه و تو دهن این خیل عظیم باقی ماندگان قرار بده!
تا کی بقا؟ خودتون خسته نشدید، هر دفعه یه محیط جدید با دشمنای جدید! چه قدر آشناست برام... دژاووو...!
تو فصول طلایی اول و دوم که بودیم کی فکرشو میکرد به جایی میرسیم که مگی پاشه بره رأی جمع کنه! حداقل اون اواخر یه مناظره راه مینداختن که تو ژانر کمدی لااقل اثر قابل توجهی پدید بیاد نه مثل الان که تو برزخ گیر کرده.
چه جوری از برزخ میتونه بیاد بیرون؟ یه خلاقیت کوچولو آخه لامصب...
قبلاً یه کورسوی امیدی بود اونم یوجین بود داستان درمانش! که خب منحل شد! یعنی نویسنده ی اسطوره ی ما تنها نقطه قوت روند داستانیش رو با یه خلاقیت از بین برد! که البته بهتر از بی خلاقیتیه! خدارو صد هزار مرتبه شکر...
خلاصه که من تنها راه نجات سریال رو یه خلاقیت میدونم! مثلاً پیدا شدن درمان، مثلاً یه تغییر تو زامبی ها و این بیماری!
مثلاً یادتونه اون اوایل برای اولین بار با یه زامبی روبرو شدیم که گاز گرفته نشده بود چقدر خوش گذشت بهمون؟ که کاشف به عمل اومد همه اینا آلوده شدن و اگر بمیرن تبدیل میشن.
اصلاً حال این همه صحبت رو نداشتم ولی اومدم این ذوق زدگی و جوزدگی طرفداران سریال رو دیدم نتونستن چیزی نگم.
در آخر یه نگاهی کوتاه داریم به سکانس مزخرف آخر:
شهردار: اوا عزیزم چرا مردی آخه عژقم! تو که به من قول دادی کنارم میمونی عزززیزم... ریک!!! دوو ایت!....... بنگ!!!

babibell
07-10-2015, 04:28 PM
1 درصد فک کن واسه فصل بعد منو منتظر نگه داشته!
1 درصد فک کن کنجکاو شدم بدونم گرگ ها قضیه شون چیه! اینم مثل همه ی اون قبلیا دیگه... اولین بارمون نیست که با یه گروه جدید و مرموز روبرو میشیم که! یه کم گرگ ها باعث دردسر میشن و یه خودی نشون میدن ولی گروه ریک میان و نابودشون میکنن ولی در لحظاتی که نویسنده باز طبق معمول کم آورده تصمیم میگیره یه شخصیت اصلی رو به شکل ابلهانه ای بکشه تا شاید بتونه دو تا دیالوگ جور کنه و تو دهن این خیل عظیم باقی ماندگان قرار بده!
تا کی بقا؟ خودتون خسته نشدید، هر دفعه یه محیط جدید با دشمنای جدید! چه قدر آشناست برام... دژاووو...!
تو فصول طلایی اول و دوم که بودیم کی فکرشو میکرد به جایی میرسیم که مگی پاشه بره رأی جمع کنه! حداقل اون اواخر یه مناظره راه مینداختن که تو ژانر کمدی لااقل اثر قابل توجهی پدید بیاد نه مثل الان که تو برزخ گیر کرده.
چه جوری از برزخ میتونه بیاد بیرون؟ یه خلاقیت کوچولو آخه لامصب...
قبلاً یه کورسوی امیدی بود اونم یوجین بود داستان درمانش! که خب منحل شد! یعنی نویسنده ی اسطوره ی ما تنها نقطه قوت روند داستانیش رو با یه خلاقیت از بین برد! که البته بهتر از بی خلاقیتیه! خدارو صد هزار مرتبه شکر...
خلاصه که من تنها راه نجات سریال رو یه خلاقیت میدونم! مثلاً پیدا شدن درمان، مثلاً یه تغییر تو زامبی ها و این بیماری!
مثلاً یادتونه اون اوایل برای اولین بار با یه زامبی روبرو شدیم که گاز گرفته نشده بود چقدر خوش گذشت بهمون؟ که کاشف به عمل اومد همه اینا آلوده شدن و اگر بمیرن تبدیل میشن.
اصلاً حال این همه صحبت رو نداشتم ولی اومدم این ذوق زدگی و جوزدگی طرفداران سریال رو دیدم نتونستن چیزی نگم.
در آخر یه نگاهی کوتاه داریم به سکانس مزخرف آخر:
شهردار: اوا عزیزم چرا مردی آخه عژقم! تو که به من قول دادی کنارم میمونی عزززیزم... ریک!!! دوو ایت!....... بنگ!!!
You damn right!
Sorry I should say that

البته آخرش اینطوری بود:
ریک!!! دوو ایت!....... بنگ!!! .... ریک؟؟؟!!!!